Sapho umyvadlovy sifon s prevlecnou matkou a s odbockou 54 odpad 40mm plast cv1010

SAPHO - SPY umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, čierna matná PY36/15

SAPHO - SPY umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, čierna matná PY36/15

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté SPY umývadlový sifón Veľkosť závitu matky: 1 "1/4 Priemer odpadu: 32 mm Sifóny z našej ponuky Vám pomôžu vyriešiť takmer akýkoľvek problém pri inštalácii umývadiel, bidetov alebo drezov vo Vašej domácnosti. Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií,… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MINIMAL umývadlový sifón, nerez MI036

SAPHO - MINIMAL umývadlový sifón, nerez MI036

Príjemne oblé tvary MINIMAL umývadlový sifón guľatý Veľkosť závitu matky: 1 1/4 " Priemer odpadu: 32 mm Materiál: nerez satin - AISI304 Sifóny z našej ponuky Vám pomôžu vyriešiť takmer akýkoľvek problém pri inštalácii umývadiel, bidetov alebo drezov vo Vašej domácnosti. Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto môžete vzhľad kúpeľne vyzdvihnúť v minimalistickom, a napriek tomu ušľachtilom, štýlu. V našej ponuke nájdete všetky doplnky, sprchové panely, vykurovacie telesá, odtokové kanáliky a dokonca aj sifón, ktoré sériu MINIMAL pri zariaďovaní kúpeľne dokonale… (svet-kupelne.sk)

TECEdrainprofile Sifón, s bočným odpadom DN50, montážna výška 95mm,…

TECEdrainprofile Sifón, s bočným odpadom DN50, montážna výška 95mm, 673002

(vivaeshop.sk)

TECEdrainprofile Sifón, s bočným odpadom DN40, montážna výška 65mm,…

TECEdrainprofile Sifón, s bočným odpadom DN40, montážna výška 65mm, 673001

(vivaeshop.sk)

MULTI sifón umývadlový vtok plast, DN40 E957B

MULTI sifón umývadlový vtok plast, DN40 E957B

SIKO praktický umývadlový sifón MULTI, plastový vtok, DN40. (siko.sk)

Barthelme 58600013 LED objímka plast Vhodný pre BA9s montáž skrutky…

Barthelme 58600013 LED objímka   plast Vhodný pre BA9s montáž skrutky s prevlečnou maticou

Kryt signálneho svetla LED s päticou BA9s, môže byť teda individuálne vybavený LED žiarovkami BA9s. Svetelný zdroj je možné vymeniť spredu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Barthelme 58600015 LED objímka plast Vhodný pre BA9s montáž skrutky…

Barthelme 58600015 LED objímka   plast Vhodný pre BA9s montáž skrutky s prevlečnou maticou

Kryt signálneho svetla LED s päticou BA9s, môže byť teda individuálne vybavený LED žiarovkami BA9s. Svetelný zdroj je možné vymeniť spredu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Barthelme 58600022 LED objímka plast Vhodný pre BA9s montáž skrutky…

Barthelme 58600022 LED objímka   plast Vhodný pre BA9s montáž skrutky s prevlečnou maticou

Kryt signálneho svetla LED s päticou BA9s, môže byť teda individuálne vybavený LED žiarovkami BA9s. Svetelný zdroj je možné vymeniť spredu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

HANSGROHE ​Hansgrohe Flowstar S - umývadlový sifón Flowstar S, chróm…

HANSGROHE ​Hansgrohe Flowstar S - umývadlový sifón Flowstar S, chróm 52105000

(vivaeshop.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna matná…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna matná ZE070-3535

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu čierna matná farba s úpravou proti odtlačkom prstov výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom špeciálna odtoková sada je súčasťou balenia umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna/titan…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, čierna/titan alu ZE072

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky vo farebnej kombinácii čierna-titán alu korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s doplnkovými skrinkami z našej ponuky. Ean: 8590913826849 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, biela (ZE070)…

SAPHO - ZEUS umývadlová skrinka so sifónom 60x26x45 cm, biela (ZE070) ZE070-3030

Široká škála kúpeľňových skriniekSkrinka pod umývadlo ZEUS Netradičné umývadlo LUPO iniciovalo návrh skrinky ZEUS. Ostré línie skrinky korešpondujú s futuristickým umývadlom a bezúchytkové otváranie zásuvky vytvára neobvyklý dizajnový celok. 1x zásuvka otváranie zásuvky za spodnú hranu výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou netradičné pripojenie odpadu umožnilo využiť pre dno zásuvky plný priestor pod umývadlom umývadlo je nutné objednať samostatne Séria KOMPOZÍCIA zahŕňa skrinky hranaté aj zaoblené a v rôznom farebnom prevedení. S výberom umývadla na dosku, keramickým alebo z liateho mramoru. Kompozície sú jednotlivé skrinky, ktoré možno kombinovať s doplnkovými skrinkami z našej ponuky. Ean: 8590913850462 (svet-kupelne.sk)

Umývadlový nábytkový sifón Ravak s pevnou piletou X01723

Umývadlový nábytkový sifón Ravak s pevnou piletou X01723

, Farba: chróm, Materiál: plast (siko.sk)

VILLEROY & BOCH - Sifony Umývadlový sifón Easy Access s ventilom Push…

VILLEROY & BOCH - Sifony Umývadlový sifón Easy Access s ventilom Push Open, chróm 92198800

Sifón s vyberateľným pachovým uzáverom a záchytnú nádobkou s integrovaným ventilom Push Open vzdialenosť medzi spodnou stranou keramiky a stredom výpuste musí byť medzi min. 115 mm a max. 160 mm(GT) Ean: 4051202382001 (svet-kupelne.sk)

Umývadlový sifón chróm X01612

Umývadlový sifón chróm X01612

, Farba: , Materiál: plast (siko.sk)

Umývadlový sifón chróm X01371

Umývadlový sifón chróm X01371

Praktický umývadlový sifón, mosadzný, teleskopický, v chrómovanom vyhotovení, je vhodnou voľbou do každej kúpeľne. (siko.sk)

Umývadlový sifón Grohe 28920000

Umývadlový sifón Grohe 28920000

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

SAPHO - KAIRO WC kombi s bidetovou sprškou, zadný odpad, splachovací…

SAPHO - KAIRO WC kombi s bidetovou sprškou, zadný odpad, splachovací mechanizmus PC106

WC kombi misa s nádržkou vrátane splachovacie súpravy a bidetovú spŕškou, bez sedátka Balenie obsahuje: WC misa - zadný vývod (spodné pripojenie možno vytvoriť pomocou pripojovacieho kolena alebo flexi pripojenie) Bidetová spŕška vrátane pripojovacie trubičky Nádržka sa splachovacie armatúrou, vrátane dual tlačidlá chróm pre úsporu vody (splachovanie 3,5 a 5l) Napúšťací ventil so spodným pripojením na ľavej strane nádržky kotviace skrutky WC sedátko nie je súčasťou balenia. Vhodné sedátko podľa vlastného výberu na dokúpenie. WC misa s integrovaným bidetom (2v1) - v zadnej časti horného okraja wc misy je inštalovaná bidetová tryska s možnosťou nastavenia sklonu. Toto riešenie je vhodné pre všetkých, ktorí nemajú dostatok miesta pre umiestnenie bidetu alebo nechcú použiť samostatnú bidetovú… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PORTO WC kombi misa s nádržkou Rimless , spodný/zadný odpad…

SAPHO - PORTO WC kombi misa s nádržkou Rimless , spodný/zadný odpad PC102WR

Technológia splachovania Rimless Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania s množstvom vody 3 alebo 4,5 l. Sanitárna keramika PORTO predstavuje riešenie pre vyznávačov hranatých tvarov. Séria zahŕňa kombi WC misu a závesná WC. Ean: 8590913898174 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - BELLO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou,spodný/zadný odpad…

SAPHO - BELLO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou,spodný/zadný odpad PC103WR

Technológia splachovania Rimless Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania s množstvom vody 3 alebo 4,5 l. Ean: 8590913898402 (svet-kupelne.sk)

ArtTrO Univerzálny umývadlový sifón | biely

ArtTrO Univerzálny umývadlový sifón | biely

Predstavujeme vám prvotriedny sifón vyrobený z mosadze. Sifón je vhodný pre všetky umývadlá so štandardným odtokovým otvorom 45 mm. K sifónu pridávame zdarma výpusť Klik-Klak! Sada obsahuje všetky matice a tesnenia potrebné na montáž a použitie. Farebné prevedenie: biela Rozmery : Materiál : mosadz Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! (mojnabytok.sk)

ArtTrO Univerzálny umývadlový sifón| chrom

ArtTrO Univerzálny umývadlový sifón| chrom

Predstavujeme vám prvotriedny sifón vyrobený z mosadze. Sifón je vhodný pre všetky umývadlá so štandardným odtokovým otvorom 45 mm. K sifónu pridávame zdarma výpusť Klik-Klak! Sada obsahuje všetky matice a tesnenia potrebné na montáž a použitie. Farebné prevedenie: chróm Rozmery : Materiál : mosadz Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! (mojnabytok.sk)

SAPHO - LATUS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, výška 250 mm…

SAPHO - LATUS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, výška 250 mm, chróm 1102-54

Klasické jemné tvary v rovných krivkách. Stojanková páková umývadlová batéria výška: 247 mm pripojenie k prívodu vody 3/8 " vrátane flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými klientov aj architektov. Latus tvorí ucelená kolekcia batérií, vrátane podomietkových, špeciálne batérie pre voľne stojace vane, umývadlové batérie do priestoru a sprchovacieho stĺpu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913861918 (svet-kupelne.sk)

Batéria umývadlová/drezová, 150mm, S-ramienko 20cm, 40mm, Sedal,…

Batéria umývadlová/drezová, 150mm, S-ramienko 20cm, 40mm, Sedal, chróm, OPERA

baterie umyvadlová/dřezová, 150mm, ram. 20cm, 40mm, SEDAL, chrom, OPERA Jemná elegance tvarů, trojnásobně leštěný povrch, masivní provedení, jednoduchá obsluha a tichý chod, zaručený značkovou kartuší Sedal o průměru 40 mm – OPERA je typová řada navržená pro náročné. Preciznost vyšší třídy, která vám bude přinášet radost po dlouhá léta. Hlavní technické parametry: rozteč: 150mm popis: ram. 20cm kartuš: 40mm, SEDAL materiál: chrom (torriacars.sk)

SAPHO - ESPADA stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm ES02

SAPHO - ESPADA stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm ES02

Úsporné batérie s krásne striedmym dizajnom. Stojanková páková umývadlová batéria pripojenie k prívodu vody 3/8 " balenie obsahuje prívodnej flexibilné hadice a uzatváracie výpust Okrem dokonalej funkčnosti a pohodlného ovládania disponujú batérie ESPADA krásnym striedmym dizajnom, ktorý svojou kombináciou oblých a hranatých prvkov skvele doplní architektúru moderných kúpeľní. Navyše sú vybavené novo navrhnutým perlátorom, ktorý zaručuje nižšiu spotrebu vody pri zachovaní úplného komfortu - batérií Espada pretečie 11 l vody / min. oproti 18 l vody / min. v štandardnej batérii. Séria zahŕňa aj podomietkové batérie. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8051093799212 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VIENNA stojánkova umývadlová batéria s výspusťou, chróm VO002

SAPHO - VIENNA stojánkova umývadlová batéria s výspusťou, chróm VO002

Retro štýl v kúpeľni Stojanková umývadlová batéria Balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chrómu a bronzu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866524 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VIENNA stojánkova umývadlová batéria s výspusťou, bronz…

SAPHO - VIENNA stojánkova umývadlová batéria s výspusťou, bronz VO002BR

Retro štýl v kúpeľni Stojanková umývadlová batéria Balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chrómu a bronzu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866531 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm KI02C

SAPHO - KIRKÉ stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm KI02C

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Stojanková páková umývadlová batéria balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8 " Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Na výber sú aj farebné kombinácie s bielou keramickou páčkou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913838736 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, bronz KI02B

SAPHO - KIRKÉ stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, bronz KI02B

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Stojanková páková umývadlová batéria balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8 " Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Na výber sú aj farebné kombinácie s bielou keramickou páčkou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913838743 (svet-kupelne.sk)

SAPHO KIRKÉ stojančeková umývadlová batéria s výpustom, bronz KI02B

SAPHO KIRKÉ stojančeková umývadlová batéria s výpustom, bronz KI02B

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, retro dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, bronzová farba Umývadlová vodovodná batéria SAPHO je vďaka svojmu špecifickému dizajnu nenahraditeľným detailom kúpeľne v retro štýle. Ovláda sa klasickou pákou, vďaka tomu je regulácia rýchla a plynulá. Vodovodná batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Balenie obsahuje okrem batérie ešte pripájacie hadičky. Koncovka s perlátorom prevzdušňuje vodu, výsledkom je potom nielen úspora, ale aj plynulý prúd. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie SAPHO bronzová. Dôležité funkcie vodovodnej batérie SAPHO KIRKÉ stojančeková umývadlová batéria s výpustom, bronz KI02B Umývadlová vodovodná batéria patrí do každej domácnosti Na reguláciu vody v… (alza.sk)

Umývadlový sifón Ideal Standard, chróm A2305AA

Umývadlový sifón Ideal Standard, chróm A2305AA

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Umývadlový sifón U trubkový chróm X01436

Umývadlový sifón U trubkový chróm X01436

Kovový sifón v chrómovom prevedení, ktorý je vhodný predovšetkým pre koncept BeHappy. (siko.sk)

HANSGROHE ​Hansgrohe - umývadlový sifón, chróm 52053000

HANSGROHE ​Hansgrohe - umývadlový sifón, chróm 52053000

(vivaeshop.sk)

ArtTrO Univerzálny umývadlový sifón | Old čierna

ArtTrO Univerzálny umývadlový sifón | Old čierna

Predstavujeme vám prvotriedny sifón vyrobený z mosadze. Sifón je vhodný pre všetky umývadlá so štandardným odtokovým otvorom 45 mm. K sifónu pridávame zdarma výpusť Klik-Klak! Sada obsahuje všetky matice a tesnenia potrebné na montáž a použitie. Farebné prevedenie: čierna Rozmery : Materiál : mosadz Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! (mojnabytok.sk)

ArtTrO Univerzálny umývadlový sifón| L. zlatý

ArtTrO Univerzálny umývadlový sifón| L. zlatý

Predstavujeme vám prvotriedny sifón vyrobený z mosadze. Sifón je vhodný pre všetky umývadlá so štandardným odtokovým otvorom 45 mm. K sifónu pridávame zdarma výpusť Klik-Klak! Sada obsahuje všetky matice a tesnenia potrebné na montáž a použitie. Farebné prevedenie: zlatá Rozmery : Materiál : mosadz Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! (mojnabytok.sk)

Umývadlový sifón Dornbracht, chróm 10060970-00

Umývadlový sifón Dornbracht, chróm 10060970-00

Umývadlový sifón Dornbracht, 1 1/4 - Farebné prevedenie chróm.- Súčasťou balenia je rozeta. (siko.sk)

SAPHO - ESPADA stojánkova umývadlová batéria vysoká s výpusťou, chróm…

SAPHO - ESPADA stojánkova umývadlová batéria vysoká s výpusťou, chróm ES06

Vhodná k umývadlám na dosku Úsporné batérie s krásne striedmym dizajnom. Stojanková páková umývadlová batéria, vysoká pripojenie k prívodu vody: 3/8 " výška: 300 mm dĺžka hubice: 147 mm vhodná k umývadlám na dosku balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Okrem dokonalej funkčnosti a pohodlného ovládania disponujú batérie ESPADA krásnym striedmym dizajnom, ktorý svojou kombináciou oblých a hranatých prvkov skvele doplní architektúru moderných kúpeľní. Navyše sú vybavené novo navrhnutým perlátorom, ktorý zaručuje nižšiu spotrebu vody pri zachovaní úplného komfortu - batérií Espada pretečie 11 l vody / min. oproti 18 l vody / min. v štandardnej batérii. Séria zahŕňa aj podomietkové batérie. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8059070260380 (svet-kupelne.sk)

Umývadlová batéria Sapho Aqualine 35 s otočným ramienkom chróm 52196

Umývadlová batéria Sapho Aqualine 35 s otočným ramienkom chróm 52196

Páková stojančeková umývadlová batéria s otočným ramienkom. V oblom dizajne. V chrómovom prevedení. Výška batérie je 10 cm. Ramienko je vo výške 8 cm. (siko.sk)

SAPHO - DANDY stojánkova umývadlová batéria bez výspuste, chróm 5802/S

SAPHO - DANDY stojánkova umývadlová batéria bez výspuste, chróm 5802/S

Krása v decentnom štýle Stojanková páková umývadlová batéria vrátane prívodných flexibilných hadíc balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " Charakteristikou séria DANDY je valcové telo s decentnou úzkou hubicou. Tvar hubica kopíruje zaoblená páka. Vďaka modernému dizajnu sú tieto batérie perfektným doplnkom všetkých kúpeľní. Sériu dopĺňa aj drezová stojanková batéria s netradičným prevedením hubica s kĺbom. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913859601 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY umývadlová batéria s pripojením do podlahy, chróm…

SAPHO - RHAPSODY umývadlová batéria s pripojením do podlahy, chróm 5516

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Umývadlová batéria pre pripojenie do priestoru Balenie obsahuje výpust click clack a teleso pre zabudovanie do podlahy Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8590913830341 (svet-kupelne.sk)

SAPHO FLY stojančeková umývadlová batéria s otočnou hubicou, chróm…

SAPHO FLY stojančeková umývadlová batéria s otočnou hubicou, chróm DF004

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 33mm, strieborná farba Umývadlová vodovodná batéria SAPHO zapadne do väčšiny kúpeľní. Teplotu a intenzitu vody nastavíte pomocou páky, takže regulácia je plynulá a zvládnete ju aj s plnými rukami. Vodovodná batéria je stojančeková, teda klasicky vyvedená z okraja umývadla. Montáž je možná do otvoru s priemerom 33 mm. Spolu s batériou dostanete pripájacie hadičky. Výstup vybavený perlátorom prevzdušní vodu, tým dôjde k zníženiu spotreby a prúd je navyše plynulý. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Dôležité funkcie vodovodnej batérie SAPHO FLY stojančeková umývadlová batéria s otočnou hubicou, chróm DF004… (alza.sk)

SAPHO Stojančeková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, chróm 1209…

SAPHO Stojančeková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, chróm 1209-05

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, strieborná farba Umývadlová a páková vodovodná batéria SAPHO zapadne do väčšiny kúpeľní. Voda a jej teplota sa ovládajú pákou, takže všetko sa dá zvládať ľahko a rýchlo aj jednou rukou. Batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Spolu s batériou dostanete pripájacie hadičky. Perlátor na konci prevzdušní vodu a zníži tým celkovú spotrebu. Pokiaľ ide o farbu, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Najdôležitejšie vlastnosti vodovodnej batérie SAPHO Stojančeková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, chróm 1209-05 Umývadlová a páková vodovodná batéria by nemala chýbať v žiadnej domácnosti Na reguláciu vody v tomto… (alza.sk)

Umývadlový sifón Grohe 1 1/4 "28912000

Umývadlový sifón Grohe 1 1/4 "28912000

, Farba: , Materiál: mosadz (siko.sk)

ISVEA - Pisoár 39x58cm, zadné napúšťanie a zadný odpad, vrátane…

ISVEA - Pisoár 39x58cm, zadné napúšťanie a zadný odpad, vrátane sifónu (2670-DS) 10SZ92001-DS

Odsávací pisoár, so zakrytým prívodom vody Skryté uchytenie Prívod vody: ½ " Odpad: 50 mm Vrátane upevňovacej sady a sifónu Možnosť splachovania: Zabudovaný automatický splachovač PS01T alebo PS02B Podomietkový automatický splachovač PS002 alebo PS006 Podomietkový mechanický tlačný ventil QK11051 Pri inštalácii s automatickým splachovačom PS002 je nutné inštalovať aj napájací zdroj (PS05T alebo PS10T). Pri inštalácii s tlačným ventilom QK11051 odporúčame vtokové šróbenie s gumovou manžetou SLA02. Ean: 8697687125014 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou,…

SAPHO - Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05

Umývadlová batéria s bidetovú spŕškou 2v1Umývadlová batéria s bidetovú spŕškou Obsah balenia: batérie, bidetová spŕška, kovová hadica s dĺžkou 150 cm a úchyt pre spŕšku na stenu Materiál batérie: mosadz Materiál spŕšky: ABS plast Povrchová úprava: chróm Používanie: Voda sa zapne štandardným spustením ťahom pákou batérie smerom nahor. Stlačením tlačidla na bidetovej spŕške sa presmeruje tok vody do bidetovej spŕšky, však nízky prietok zostáva naďalej aj napriek hubicu batérie! Voda sa vypne pomocou páky na batériu smerom nadol. Tip: V prípade inštalácie batérie na umývadlo so skrinkou možno použiť vyústenie pre spŕšku na upevnenie na bok skrinky (SG204). Ean: 8590913814761 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - FLY stojánkova pákova umývadlová batéria s otočnou hubicou,…

SAPHO - FLY stojánkova pákova umývadlová batéria s otočnou hubicou, chróm DF004

Praktická otočná hubica Samostatné umývadlové vodovodné batérie Stojanková páková umývadlová batéria Pripojenie k prívodu vody 3/8 " otočná hubica Výška: 207 mm Pre úplné otočenie páky batérie smerom k stene je nutné mať otvor (jeho stred) pre batériu na umývadle minimálne 7 cm od steny Balenie neobsahuje uzatváracie výpust Vrátane flexibilných hadíc Predĺžená záruka na tesnosť batérií Umývadlové batérie sú najpoužívanejším typom batérií, preto sme rozšírili ponuku. Možno ich kombinovať s termostatickými batériami do sprchovacieho kúta, či sa samostatnými batériami na okraj vane. V sérii uvedené batérie postrádajú príbuzné batérie rovnakého dizajnu pre ďalšie inštalácie, sú v ponuke solitérne, napriek tomu pre svoju originalitu určite nájdu svojich priaznivcov. V sérii nájdete aj… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PARIS stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm…

SAPHO - PARIS stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1104-05

Umývadlové batérie sú najpoužívanejším typom batérií, preto sme rozšírili ponuku. Možno ich kombinovať s termostatickými batériami do sprchovacieho kúta, či sa samostatnými batériami na okraj vane. V sérii uvedené batérie postrádajú príbuzné batérie rovnakého dizajnu pre ďalšie inštalácie, sú v ponuke solitérne, napriek tomu pre svoju originalitu určite nájdu svojich priaznivcov. V sérii nájdete aj špeciálne vysoké batérie na umiestnenie na dosku. Ean: 8590913805233 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CORNELI umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou…

SAPHO - CORNELI umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm CE48

Série Cornel to sú ostré rysy opticky prepojené s oblými krivkamiRovné plochy, ktoré prechádza v prehnuté línie. Tieto odlišné tvary dokáže s gráciou prepojiť iba ruka talianskeho dizajnéra. Klasické umývadlové a vaňové batérie sú doplnené podomietkovým systémom a stále obľúbenejším prevedením vaňové batérie do priestoru. Vďaka týmto prednostiam sa rad Cornel dostáva do popredia záujmu nielen koncových klientov, ale aj interiérových dizajnérov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913885129 (svet-kupelne.sk)

SAPHO RHAPSODY stojančeková umývadlová batéria s bidetovou sprchou,…

SAPHO RHAPSODY stojančeková umývadlová batéria s bidetovou sprchou, chróm 1209-09

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Umývadlová a páková vodovodná batéria SAPHO doplní vkusne a elegantne vašu kúpeľňu malým, ale zaujímavým detailom. Teplotu a prúd vody si volíte pomocou páky, takže ide všetko jednoducho a zľahka. Batéria vodovodná je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Je určená na montáž do otvoru s priemerom 35 mm. Spolu s batériou dostanete pripájacie hadičky. Výstup opatrený perlátorom vie prevzdušniť vodu a tým obmedzuje prietok a šetrí vodu. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Hlavné prednosti vodovodnej batérie SAPHO RHAPSODY stojančeková umývadlová batéria s… (alza.sk)

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria vysoká s pr. hubicou…

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria vysoká s pr. hubicou bez výpuste, chróm 5502LL/S

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Stojanková páková umývadlová batéria vysoká, s predĺženou hubicou dĺžka hubice: 205 mm (od stredu tela batérie k stredu perlátora) batéria je vhodná k umývadlám na dosku balenie neobsahuje uzatváracie výpust vrátane prívodných flexibilných hadíc Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8590913859564 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, guľatý, zlato SI517

SAPHO - Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, guľatý, zlato SI517

Umývadlový sifón, zlato Veľkosť závitu matky: 1 "1/4 Priemer odpadu: 32 mm Ean: 8590913886003 (svet-kupelne.sk)

Sifón Jika k urinálu - odpad spodnej aj zadnej H8920030000001

Sifón Jika k urinálu - odpad spodnej aj zadnej H8920030000001

Pisoárový sifón Jika, vhodný pre kapotované pisoáre. Sifón je s vodorovným odtokom. (siko.sk)

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, výška…

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, výška 157mm, chróm 5522/S

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií balenie neobsahuje uzatváracie výpust pripojenie k prívodu vody 3/8 " vrátane prívodných flexibilných hadíc Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8590913859588 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ CRYSTAL stojánkova umývadlová batéria s výpusťou,…

SAPHO - KIRKÉ CRYSTAL stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, krištáľová páčka, chróm KI02KC

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Páčka s kryštálom Swarovski. Stojanková páková umývadlová batéria chrómové telo s páčkou s kryštálom Swarovski balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8 " Vodovodné batérie KIRK CRYSTAL so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Batérie sa pýši páčkou s kryštálom Swarovski. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913864391 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ CRYSTAL stojánkova umývadlová batéria s výpusťou,…

SAPHO - KIRKÉ CRYSTAL stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, krištáľová páčka, bronz KI02KB

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Páčka s kryštálom Swarovski. Stojanková páková umývadlová batéria bronzové telo s páčkou s kryštálom Swarovski balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8 " Vodovodné batérie KIRK CRYSTAL so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Batérie sa pýši páčkou s kryštálom Swarovski. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913864407 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ESPADA stojánkova umývadlová batéria vysoká s výpusťou,…

SAPHO - ESPADA stojánkova umývadlová batéria vysoká s výpusťou, predĺžená hubica, chróm ES07

Vhodná k umývadlám na dosku Úsporné batérie s krásne striedmym dizajnom. Stojanková páková umývadlová batéria vysoká, s predĺženou hubicou balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8 " vhodná k umývadlám na dosku Okrem dokonalej funkčnosti a pohodlného ovládania disponujú batérie ESPADA krásnym striedmym dizajnom, ktorý svojou kombináciou oblých a hranatých prvkov skvele doplní architektúru moderných kúpeľní. Navyše sú vybavené novo navrhnutým perlátorom, ktorý zaručuje nižšiu spotrebu vody pri zachovaní úplného komfortu - batérií Espada pretečie 11 l vody / min. oproti 18 l vody / min. v štandardnej batérii. Séria zahŕňa aj podomietkové batérie. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8059070260182 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou…

SAPHO - RHAPSODY Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-09

Umývadlová batéria s bidetovú spŕškou 2v1 Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variáciíUmývadlová batéria s bidetovú spŕškou as otvorom pre ovládanie výpuste Obsah balenia: batérie, bidetová spŕška, kovová hadica s dĺžkou 150 cm a úchyt pre spŕšku na stenu Materiál batérie: mosadz Materiál spŕšky: ABS plast Povrchová úprava: chróm Dvojpolohová kartuša s prepínačom na bidetovú spŕšku Používanie: Pohybom páčky doľava - doprava sa prepína medzi teplou a studenou vodou. Pohybom páčky smerom nahor (do prvej polohy) sa spustí voda z hubice umývadlové batérie. Po prekonaní zarážky (pohybom páčky smerom nahor do druhej polohy) sa vypne prítok vody do batérie a prepne sa prietok vody do bidetovej spŕšky. Po použití odporúčame uzavrieť tok vody na batériu. Stop ventil na bidetovej… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria bez výspuste, výška…

SAPHO - RHAPSODY stojánkova umývadlová batéria bez výspuste, výška 152mm, chróm 5502/S

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Stojanková páková umývadlová batéria pripojenie k prívodu vody 3/8 " balenie neobsahuje uzatváracie výpust vrátane prívodných flexibilných hadíc Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8024587003614 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ WHITE stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, biela…

SAPHO - KIRKÉ WHITE stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, biela páčka, bronz KI02BB

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Stojanková páková umývadlová batéria bronzové telo s bielou keramickou páčkou pripojenie k prívodu vody 3/8 " balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Na výber sú aj farebné kombinácie s bielou keramickou páčkou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913838903 (svet-kupelne.sk)

Chappi s hovädzím a hydinovým mäsom, Chappi s hovädzím a hydinovým 10kg, psie obojky a vodítka s menom, psie vodítko a obojok s ťapkama, psi susenky s mrkvi a banan, psie obojok s menom a číslom, vozík pre psov a mačky s, kam s dietatom a so psom, kam s deťmi a so psom, jedálenský stôl s lavicou a stoličkami

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť