Saramonic blink 500 b2

Produkt Saramonic blink 500 b2 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Saramonic blink 500 b2 upraviť a produkt hľadať znova.

Saramonic Blink 500 B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Ultra kompaktný 2,4 GHz dvojkanálový bezdrôtový mikrofónový systém s lavalier technológiou Saramonic Blink 500 B2 je neuveriteľne kompaktný, ľahký a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém pre 2 osoby pre DSLR, mirrorless a videokamery alebo mobilné zariadenia, ktorý poskytuje detailný zvuk pripravený na vysielanie. Spona na opasok na prijímači slúži ako držiak na kameru pre jednoduché pripevnenie, súčasťou sú dva výstupné káble, TRS pre fotoaparáty a TRRS pre smartfóny alebo tablety. Vysielač do klopy má vstavaný mikrofón so skvelým zvukom a je dostatočne malý a ľahký, aby sa dal pripnúť na košele a oblečenie, alebo môžete použiť dodávaný profesionálny klopový mikrofón SR-M1. Ponúka dva bezdrôtové vysielače a dva klopové mikrofóny, takže mikrofóny môžete používať na dvoch samostatných ľuďoch s jediným ultrakompaktným prijímačom na fotoaparáte. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 Pro B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 Pro B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Blink500 Pro B2 Systém Saramonic Blink500 Pro je neuveriteľne ľahký, ultra kompaktný a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém až pre 2 osoby. Mikrofón poskytuje digitálnym zrkadlovkám, zrkadlovkám a videokamerám, smartfónom, tabletom, počítačom a ďalším zvuk vo výnimočnej kvalite vysielania. Vysielač a prijímač poskytujú pozoruhodných 8 hodín prevádzky na jedno nabitie a rýchlo sa nabíjajú. S dodávaným nabíjacím puzdrom môžete vysielače a prijímače kdekoľvek nabíjať a nabíjať alebo napájať pomocou pripojenia USB-C DC 5V s USB-A nabíjačkami a nabíjateľnými batériami. Prijímač Blink 500 Pro RX má živý OLED displej a 3,5 mm výstup. Obsahuje tiež výstupné káble TRS a TRRS, takže ho možno použiť s fotoaparátmi, mobilnými zariadeniami, počítačmi a akýmkoľvek zariadením s 3,5 mm audio vstupným portom. Prijímače majú 3,5 mm výstup pre slúchadlá pre monitorovanie v reálnom čase a voliteľný prepínač mono / stereo. Vysielač Blink 500 Pro TX s klipom má skvele znejúci integrovaný všesmerový mikrofón a je dostatočne malý a ľahký na to, aby sa dal pripevniť na košele a oblečenie. Môžete ho použiť aj ako bežný vysielač na opasok s dodávaným klopovým mikrofónom SR-M1 Professional. Má živý OLED displej a 3,5 mm vstup pre mikrofóny a linkové vstupy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 Pro B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 B1

Saramonic Blink 500 B1
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, všesmerové snímanie, frekvencia od 20 do 16000 Hz, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Digitálny bezdrôtový systém pre profesionálny záznam zvukuS kompaktným mikrofónnym systémom Saramonic Blink 500 B1, ktorý ľahko pripojíte k vášmu fotoaparátu či mobilnému zariadeniu, zaobstaráte záznam zvuku v profesionálnej kvalite. Klopový mikrofón Saramonic Blink 500 B1 sa stane ideálnou voľbou pre filmárov, novinárov, vloggerov a youtuberov.Prenos signálu prebieha v pásme 2,4 GHz do vzdialenosti až 50 metrov. Táto sada obsahuje 1× vysielač, 1× prijímač a všesmerový klopový mikrofón SR-M1.Kľúčové vlastnosti mikrofónneho systému Saramonic Blink 500 B1Profesionálny záznam zvuku vo vysokej kvaliteKlopový mikrofón alebo mikrofón s klipomPrenos signálu na vzdialenosť až 50 mUpevnenie do sánok pre externý bleskPrijímač možno zapojiť do zariadenia pomocou TRS a TRRS káblov (súčasť balenia) (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B1 , Saramonic blink 500 b6 usb-c

Saramonic Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) Lightning

Saramonic Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) Lightning
Detail

Saramonic Blink500 Pro B3 je neuveriteľne ľahký, ultrakompaktný a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém a poskytuje výnimočný zvuk vo vysielacej kvalite pre digitálne zrkadlovky, bezzrkadlovky a videokamery, mobilné zariadenia a ďalšie.Dodávané nabíjacie puzdro umožňuje nabíjať zariadenia kdekoľvek je potrebné, poskytuje 8 hodín nahrávacieho času na jedno nabitie, puzdro je možné nabíjať cez port Type-C DC 5V.3,5 mm výstup pre slúchadlá, voliteľný prepínač M/S, rýchle nabíjanie, funkcie OLED displeja umožňujú Blink500 Pro spĺňať rôzne požiadavky na nahrávanie.Prijímač RXDi má MFi Certified Lightning výstup a je určený pre zariadenia Apple iOS. Vysielač s klipom má vstavaný mikrofón so skvelým zvukom a je dostatočne malý a ľahký na prichytenie na košele a oblečenie, alebo ho môžete použiť ako tradičný opaskový vysielač s priloženým profesionálnym klopovým mikrofónom SR-M1.K prevádzke nie sú potrebné žiadne technické znalosti zvuku. Systém Blink500 Pro funguje na 2,4 GHz spektre bez rušenia a automaticky preskakuje na voľné kanály, aby sa predišlo statickému šumu a výpadkom zvuku. Displej : Áno Vstupy : Jack 3,5 mm Externá anténa : Nie Farba : Čierna Prijímač : Áno Výstupy : Jack 3,5 mm Vysielač/mikrofón : Áno Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB-C Balenie obsahuje : Prijímač Variant : Pro B3 Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Výdrž batérie : 8 h Typ : Prijímač Výstupy : USB C Frekvenčný rozsah : 50 Hz - 18 kHz Balenie obsahuje : Klip Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Frekvenčné pásmo : ISM 2,4 GHz Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Vysielač Krajina pôvodu : Čína Balenie obsahuje : Taška Typ displeja : OLED Smerová charakteristika : Všesmerová Balenie obsahuje : Manuál Vstup na mikrofón : Áno Prevádzka na batérie : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) Lightning , Saramonic blink 100 b5 (tx+rx uc) 2.4 ghz na iphone (blink100 b5)

Saramonic Blink 500 B4 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 B4 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Ultra kompaktný 2,4 GHz dvojkanálový bezdrôtový mikrofónový systém s lavalier technológiou Saramonic Blink500 B4 je neuveriteľne kompaktný, ľahký a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém pre dve osoby pre Apple iPhone a iPad, ktorý znie vo vysielacej kvalite. Bezbatériový certifikovaný lightning prijímač RXDi MFi je extrémne ľahký, priestorovo nenáročný a perfektne funguje v ručných gimbaloch. Vysielač do klopy má vstavaný mikrofón so skvelým zvukom a je dostatočne malý a ľahký, aby sa dal pripnúť na košele a oblečenie, alebo môžete použiť dodávaný profesionálny klopový mikrofón SR-M1. Blink500 B4 maximálne uľahčuje používanie viacerých bezdrôtových mikrofónov so zariadeniami Apple. Ponúka dva bezdrôtové vysielače a dva klopové mikrofóny, takže môžete používať mikrofóny na dvoch samostatných ľuďoch s jediným ultrakompaktným prijímačom na vašom iPhone. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B4 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 Pro B1 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 Pro B1 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Blink500 Pro B1 Systém Saramonic Blink500 Pro je neuveriteľne ľahký, ultra kompaktný a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém až pre 2 osoby. Mikrofón poskytuje digitálnym zrkadlovkám, zrkadlovkám a videokamerám, smartfónom, tabletom, počítačom a ďalším zvuk vo výnimočnej kvalite vysielania. Vysielač a prijímač poskytujú pozoruhodných 8 hodín prevádzky na jedno nabitie a rýchlo sa nabíjajú. S dodávaným nabíjacím puzdrom môžete vysielače a prijímače kdekoľvek nabíjať a nabíjať alebo napájať pomocou pripojenia USB-C DC 5V s USB-A nabíjačkami a nabíjateľnými batériami. Prijímač Blink 500 Pro RX má živý OLED displej a 3,5 mm výstup. Obsahuje tiež výstupné káble TRS a TRRS, takže ho možno použiť s fotoaparátmi, mobilnými zariadeniami, počítačmi a akýmkoľvek zariadením s 3,5 mm audio vstupným portom. Prijímače majú 3,5 mm výstup pre slúchadlá pre monitorovanie v reálnom čase a voliteľný prepínač mono / stereo. Vysielač Blink 500 Pro TX s klipom má skvele znejúci integrovaný všesmerový mikrofón a je dostatočne malý a ľahký na to, aby sa dal pripevniť na košele a oblečenie. Môžete ho použiť aj ako bežný vysielač na opasok s dodávaným klopovým mikrofónom SR-M1 Professional. Má živý OLED displej a 3,5 mm vstup pre mikrofóny a linkové vstupy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 Pro B1 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový , Ezviz bc1-b2 (1+2) (cs-bc1-b2)

Saramonic Blink 100 B2 (TX+TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém

Detail

Blink 100 B2 (TX+TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný so smartphonmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 sa vyznačuje automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé a ďalšie. Ultrakompaktný 2,4GHz dvojkanálový bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 sa vyznačuje automatickým párovaním a voliteľným potlačením. ) kvalite, ideálny pre živé vysielanie, vlogy, žurnalistiku a ďalšie. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a pripojte prijímač Blink100 RX k smartfónu, tabletu, digitálnej zrkadlovke, videokamere alebo k inému zariadeniu, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. S celkovou hmotnosťou nižšou ako 16,5 g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria prijímača a vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami a ďalšími zariadeniami Obsah balenia 2x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RX 1x 3.5mm výstupný kábel TRS - TRS pre fotoaparáty 1x 3.5mm výstupný kábel TRS - TRRS pre smartfóny 3x USB-C nabíjací kábel USB-C 2x Penová ochrana na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: Mobilný, DSLR, Computer, AudioKlasifikácia batérie: Lithium-IonTyp batérie: USB-C DC 5V, Built-in Li-ion BatteryRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RX: 39×35×14mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategória mikrofónu: Bezdrôtové, KlopovéVýstupné konektory: Usb-CSmerová charakteristika: Omni-directionalKapacita (mAh): 90Napájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 16,5Typ bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstup: AudioZabudovaná batéria: ÁnoVstupné rozhranie: USB-CVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: Mobile, CameraExtra features:: Operating Range (Without Obstacle): 50 meterFrequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHz (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B2 (TX+TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém , Homematic ip adaptér berker b2 (eq3-ada-b2)

Saramonic Blink PRO B1 White

Detail

Blink 500 Pre B1 White (TX+RX)2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) v bielej farbe Saramonic Blink 500 Pro B1 je pokročilý 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, ktorý poskytuje špičkový zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite. Je určený na použitie s fotoaparátmi, smartphonmi, tabletmi a ďalšími zariadeniami. Tento systém je ideálny pre rozhovory, televízne vysielanie, podcasty, vloggy, priame prenosy, tvorcov YouTube videí a filmárov. Tento ultra prenosný a ľahký systém je dodávaný s jedným bezdrôtovým vysielačom s integrovaným mikrofónom, jedným profesionálnym klopovým mikrofónom, dvojkanálovým prijímačom a prepravným nabíjacím puzdrom. Prijímač je dodávaný s výstupnými káblami TRS aj TRRS a je možné ho ľahko pripevniť do sánok blesku fotoaparátu alebo klietky. Je tak kompaktný a ľahký, že ho môžete pripnúť na smartfón, tablet alebo dokonca na remienok fotoaparátu. Umožní vám ľahko bezdrôtovo nahrávať svoj hlas alebo hlas niekoho iného. Pokiaľ budete niekedy potrebovať dať mikrofóny dvom ľuďom, môžete jednoducho pridať druhý bezdrôtový vysielač TX (nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne) a vytvoriť z neho bezdrôtový mikrofón pre 2 osoby. Skutočne profesionálny 2.4GHz bezdrôtový systém novej generácieBlink 500 Pro B1 je ďalšou generáciou nesmierne úspešného bezdrôtového systému Blink 500. Blink 500 Pro B1 kombinuje jednoduché použitie a špičkovú flexibilitu pôvodného systému s aktualizovaným dizajnom, OLED displejom, dlhšou výdržou batérie, rozšíreným dosahom, zvýšenou kvalitou zvuku a pôsobivým zoznamom nových profesionálnych funkcií, ktoré ho odlišujú od pôvodného systému Blink 500 a ďalších konkurenčných modelov. Systém sa naozaj jednoducho používa. Stačí ho doslova len zapnúť a môžete začať nahrávať. Kompaktný, ale výkonný vysielač TXVysielač TX je extrémne kompaktný a ľahký, napriek tomu poskytuje vysoko kvalitný profesionálny zvuk. Je vybavený vstavaným všesmerovým mikrofónom s pôsobivou citlivosťou -39 dB. Poskytuje vám dynamickú, krištáľovo čistú kvalitu zvuku na vysielači, ktorý môžete ľahko pripnúť na košeľu, golier alebo zasunúť do vrecka. Napriek tomu je dostatočne univerzálna, aby ste ho mohli postaviť na stôl alebo pódium. Vysielač TX funguje aj ako tradičný bodypack vysielač pomocou dodávaného profesionálneho všesmerového klopového mikrofónu SR-M1, ktorý poskytuje ešte diskrétnejšie vizuálne riešenie. Môže byť tiež použitý ručne, samostatne alebo s držiakom ručného mikrofónu Blink500 Pro HM (nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne). Ďalšou jedinečnou a úžasnou funkciou vysielača TX je možnosť bezdrôtového prenosu signálu pomocou mikrofónneho a linkového vstupu a po pripojení poskytuje mikrofónu napájanie. Vďaka tomu je systém neuveriteľne všestranný a umožňuje ho pripojiť k prakticky akémukoľvek zdroju zvuku. Môžete použiť dodávaný klopový mikrofón SR-M1 alebo pripojiť shotgun mikrofón, náhlavný mikrofón (headset) alebo akýkoľvek iný mikrofón s konektorom 3.5mm, ktorý pripojíte do TRS výstupu. Nastaviteľný gain mikrofónu vám umožní zakaždým dosiahnuť perfektné úrovne zvuku. Pripojte vysielač TX pomocou linkového vstupu k mixéru, hudobnému prehrávaču alebo akémukoľvek inému výstupu zariadenia, ktorý chcete bezdrôtovo vysielať do prijímača. Použitie s fotoaparátmi, smartphonmi, počítačmi a ďalšími zariadeniamiDvojkanálový prijímač RX je vybavený výstupnými káblami TRS aj TRRS. Tie umožňujú systému dokonale fungovať s digitálnymi zrkadlovkami, bezzrkadlovkami a inými druhmi fotoaparátov, rekordérov, mixérov, moderných počítačov, rovnako ako so smartphonmi a tabletmi, ktoré disponujú výstupom pre slúchadlá. Prijímač ľahko spárujete s bleskom alebo USB-C dokovacou stanicou (nie je súčasťou dodávky) pre mobilné zariadenia bez vstupu 3,5 mm. 3,5 mm slúchadlový výstup s ovládaním úrovne vám umožní sledovať zvuk v reálnom čase, aj keď vášmu fotoaparátu alebo zariadeniu chýba slúchadlový výstup. Prijímač RX je vybavený veľmi žiadaným voliteľným nastavením výstupu Mono/Stereo, ktoré vám dáva možnosť nahrávať každý mikrofón do samostatných kanálov mikrofónových vstupov fotoaparátu a rekordéra. Je tiež vybavený živým OLED displejom, ktorý vám umožní vidieť dôležité informácie a životnosť batérie prijímača a vysielačov na prvý pohľad bez toho, aby ste museli vstúpiť do menu. Bezkonkurenčný výkon a dosah v kombinácii so sofistikovanou jednoduchosťouBezdrôtový systém Blink 500 Pro B1 posúva výkon a dosah na vyššiu úroveň. Vďaka rozšírenému dosahu až 100 metrov a rozšírenej výdrži batérie až 8 hodín majú teraz užívatelia slobodu pre širšie a rozsiahlejšie zábery bez obáv z výpadkov a majú možnosť nahrávať celý deň na jedno nabitie. Nabíjacie ochranné púzdroDodávané nabíjacie puzdro poskytuje zásadnú ochranu pre skladovanie a prepravu, ale taktiež poskytuje** dobíjaciu internú batériu 1200 mAh**, ktorá umožňuje nabíjať systém kdekoľvek. Ideálne pre tvorcov obsahu, ktorí sú často na cestách a potrebujú mať možnosť nabíjania kdekoľvek. Blink 500 Pro B1 môžete dokonca spárovať s USB powerbankami pre diaľkové nabíjanie pri natáčaní v teréne. Vďaka revolučnej funkcii párovania jedným dotykom, ktorá je zabudovaná do nabíjacieho puzdra, môžete ľahko synchronizovať vysielač a prijímač bez toho, aby ste museli prechádzať menu, prehľadávať kanály alebo ich vyberať z puzdra. Pozoruhodný bezdrôtový systémBlink 500 Pro B1 je ultra kompaktný 2.4GHz bezdrôtový systém, ktorý ponúka najlepšie funkcie na súčasnom trhu. Ponúka inovatívne funkcie, výkon a flexibilitu, ktoré ho výrazne odlišujú od konkurenčných produktov a zároveň poskytujú profesionálny, krištáľovo čistý zvuk. Vďaka tomu je tento systém ideálny pre náročných tvorcov obsahu a profesionálov, ktorí potrebujú pokročilý, ale neuveriteľne ľahko použiteľný bezdrôtový systém, ktorý nespomalí ich prácu. Je dostatočne kompaktný na to, aby ste ho vložili do tašky alebo batohu a vzali ho so sebou kamkoľvek. Systém Blink 500 Pro B1 je tiež ideálny pre užívateľov, ktorí práve teraz potrebujú iba jeden bezdrôtový mikrofón, ale chcú mať možnosť rozšíriť tento systém a používať v budúcnosti dva. • Ultra kompaktný, ľahký a neuveriteľne ľahko použiteľný pokročilý 2.4GHz bezdrôtový systém, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite• Vhodný na použitie s fotoaparátmi, smartfónmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami• Vysielač (TX) má vstavaný mikrofón a je možné ho pripnúť na oblečenie alebo použiť ako bodypack vysielač pomocou dodávaného profesionálneho klopového mikrofónu.• Vysielač je vybavený voliteľným mikrofónnym a linkovým vstupom a živým OLED displejom• Duálny prijímač (RX), ktorý je možné pripevniť na fotoaparát, má možnosť nastavenia mono/stereo výstupu, výstup pre slúchadlá, živý OLED displej a obsahuje výstupné káble TRS a TRRS pre kompatibilitu s akýmkoľvek zariadením so vstupom 3,5 mm• Až 8 hodín prevádzky na jedno nabitie batérie, dosah 100 metrov, prepravné nabíjacie puzdro a automatické prepínanie kanálov, aby nedochádzalo k statickým výkyvom a výpadkom• Vysielač a prijímač sa nabíjajú v dodávanom prepravnom nabíjacom puzdre s kapacitou 1200 mAh, zatiaľ čo sú pripojené k napájaniu, alebo na diaľku. Je možné ich napájať jednotlivo pri použití s USB power bankou. Obsah balenia:1x Vysielač TX1x Prijímač RX1× Prepravné nabíjacie púzdro1x Všesmerový klopový mikrofón SR-M11x Aligátorový klip pre klopový mikrofón1x Penová ochrana pre klopový mikrofón1x Veterná ochrana pre vysielač TX1× Taška na zips1x Pozlátený výstupný kábel 3.5mm TRS - TRS pre fotoaparáty (30.5 cm)1x Pozlátený výstupný kábel 3.5mm TRS - TRRS pre smartphony, tablety a počítače (30.5 cm)1x Pozlátený nabíjací kábel USB-C - USB-A (30.5 cm)1x Pozlátený nabíjací kábel Micro USB - USB-A (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink PRO B1 White , Anglická gramatika b2

Saramonic Blink 500 B2

Saramonic Blink 500 B2
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, dĺžka kábla 0,305 m, kondenzátorový, všesmerové snímanie, frekvencia od 20 do 16000 Hz, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Digitálny bezdrôtový systém pre profesionálny záznam zvukuS kompaktným mikrofónnym systémom Saramonic Blink 500 B2, ktorý ľahko pripojíte k vášmu fotoaparátu či mobilnému zariadeniu, zaobstaráte záznam zvuku v profesionálnej kvalite. Klopový mikrofón Saramonic Blink 500 B2 sa stane ideálnou voľbou pre filmárov, novinárov, vloggerov a youtuberov. Prenos signálu prebieha v pásme 2,4 GHz do vzdialenosti až 50 metrov. Táto sada obsahuje 2× vysielač, 1× prijímač a všesmerový klopový mikrofón SR-M1.Kľúčové vlastnosti mikrofónneho systému Saramonic Blink 500 B2Profesionálne nahrávania až 2 osôb zároveňKlopový mikrofón alebo mikrofón s klipomPrenos signálu na vzdialenosť až 50 mUpevnenie do sánok pre externý bleskPrijímač možno zapojiť do zariadenia pomocou TRS a TRRS... (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B2 , Angličtina - slovíčka b2

Saramonic Blink 100 B1 (TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém

Detail

Blink 100 B1 (TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 sa vyznačuje automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé a ďalšie. Ultrakompaktný 2,4GHz dvojkanálový bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný so smartphonmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 sa vyznačuje automatickým párovaním a voliteľným potlačením. ) kvalite, ideálny pre živé vysielanie, vlogy, žurnalistiku a ďalšie. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a pripojte prijímač Blink100 RX ku smartfónu, tabletu, digitálnej zrkadlovke, videokamere alebo k inému zariadeniu, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. S celkovou hmotnosťou nižšou ako 16,5 g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria prijímača a vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami a ďalšími zariadeniami Obsah balenia 1x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RX 1x 3.5mm výstupný kábel TRS - TRS pre fotoaparáty 1x 3.5mm výstupný kábel TRS - TRRS pre smartfóny 2x USB-C nabíjací kábel USB-C 1x Penová ochrana na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: Mobilný, DSLR, Computer, AudioKlasifikácia batérie: Lithium-IonTyp batérie: USB-C DC 5V, Built-in Li-ion BatteryRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RX: 39×35×14mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategória mikrofónu: Bezdrôtové, KlopovéVýstupné konektory: Usb-CSmerová charakteristika: Omni-directionalKapacita (mAh): 90Napájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 16,5Typ bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstup: AudioZabudovaná batéria: ÁnoVstupné rozhranie: USB-CVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: Mobile, CameraExtra features: Operating Range (Without Obstacle): 50 meterFrequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHz (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B1 (TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém , Španielčina pre pokročilých b2

Saramonic Blink 500 ProX B2

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Blink500 ProX uľahčuje nahrávanie videa vďaka pozoruhodnej kvalite zvuku. Ako spoľahlivý bezdrôtový mikrofónový systém je Blink500 ProX nielen vybavený mimoriadnou prenosovou technológiou 2,4 GHz, väčšou obrazovkou OLED pre dôležité informácie a dodatočným prevádzkovým časom, ale dá sa použiť ihneď po vybalení, čím zaisťuje tvorcom obsahu lepšie zážitky z nahrávania a posúva ich zvukové kúsky na ďalšiu úroveň. Systém : Digitálna Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Balenie obsahuje : Charging Box Počet kanálov : 2 Variant : 2x Transmitter Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Vstup na mikrofón : Áno Prijímač : Áno Prepínač : Áno Balenie obsahuje : Prijímač Typ : Prijímač Vstupy : Jack 3,5 mm Vysielač/mikrofón : Áno Externá anténa : Nie Krajina pôvodu : Čína Výstupy : Jack 3,5 mm Napájanie : Batéria Variant : Jack 3,5 mm Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Manuál Farba : Čierna Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Balenie obsahuje : Windshield Výdrž batérie : 10 h Typ : Vysielač Smerová charakteristika : Všesmerová Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Balenie obsahuje : Vysielač Typ displeja : OLED (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B2 , Korg b2 wh (krb2wh)

Saramonic Blink 100 B3 (TX+RX Di) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone

Detail

Blink 100 B3 (TX+RX Di) 3.5mm 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s operačným systémom iOS. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. Ultrakompaktný dvojkanálový 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s operačným systémom iOS. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a zapojte prijímač Blink100 RXDi do mobilného zariadenia, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. Prijímač Blink100 RXDi nepotrebuje na prevádzku žiadne batérie ani nabíjanie. Prijímač Blink100 RXDi sa zapája priamo do zariadení s operačným systémom iOS, ako sú iPhony, iPady a ďalšie. Telefón je možné počas používania nabíjať cez USB-C nabíjací port na prijímači. S celkovou hmotnosťou 10g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Systém Blink100 vám zaistí neprerušovanú prácu po dlhú dobu, až už ide o živé vysielanie, streamovanie alebo online schôdzku. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný s mobilnými zariadeniami s operačným systémom iOS Podpora živého vysielania a nabíjania telefónu súčasne Obsah balenia 1x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RXDi 1x USB-C nabíjací kábel 1x Veterná ochrana (mŕtva mačka) na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: MobilnýTyp batérie: Built-in Li-ion BatteryPrepojenie: LightningRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RXDi/RXUC: 46×20×12mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategórie mikrofónu: Bezdrôtové, Chytrý telefón / tablet, KlopovéVýstupné konektory: LightningSmerová charakteristika: Omni-directionalNapájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 10Káblové / Bezdrôtové: BezdrôtovéTyp bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstupné rozhranie: LightningVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: MobileExtra features: Transmission Range: 50m (without obstacles)Frequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHzSignal-to-Noise Balanced Output: 76dB (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B3 (TX+RX Di) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone , Korg b2 bk (krb2bk)

Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone

Detail

Blink 100 B5 (TX+RX UC) 3.5mm 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre USB-C zariadenia Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s USB-C konektorom. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. Ultrakompaktný dvojkanálový 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s USB-C konektorom. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a zapojte prijímač Blink100 RXUC do mobilného zariadenia, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. Prijímač Blink100 RXUC nepotrebuje na prevádzku žiadne batérie ani nabíjanie. Prijímač Blink100 RXUC sa zapája priamo do zariadenia s USB-C konektorom, ako smartphony alebo tablety s operačným systémom Android, počítače a ďalšie kompatibilné zariadenia. Telefón je možné počas používania nabíjať cez USB-C nabíjací port na prijímači. S celkovou hmotnosťou 10g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Systém Blink100 vám zaistí neprerušovanú prácu po dlhú dobu, až už ide o živé vysielanie, streamovanie alebo online schôdzku. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami Obsah balenia 1x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RXUC 1x USB-C nabíjací kábel 1x Veterná ochrana (mŕtva mačka) na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: MobilnýTyp batérie: Built-in Li-ion BatteryPrepojenie: USB-CRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RXDi/RXUC: 46×20×12mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategórie mikrofónu: Bezdrôtové, USB Microphone, Chytrý telefón / tablet, KlopovéVýstupné konektory: Usb-CSmerová charakteristika: Omni-directionalNapájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 10Káblové / Bezdrôtové: BezdrôtovéTyp bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstupné rozhranie: USB-CVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: MobileExtra features: Transmission Range: 50m (without obstacles)Frequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHzSignal-to-Noise Balanced Output: 76dB (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone , Španělská gramatika b2, c1

Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4 GHz na iPhone (BLINK100 B5)

Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4 GHz na iPhone (BLINK100 B5)
Detail

Bezdrôtový systém – 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, dosah až 50metrov, inteligentné potlačenie hluku, automatické párovanie, funkcie Plug and Play, až 10hodín prevádzky, vstavaný všesmerový mikrofón Bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink 100 B5 je ajdeálne riešenie na živé vysielanie, vlogy alebo žurnalistikuKompaktný a ľahko prenosný bezdrôtový systém Saramonic Blink 100 B5 pracuje na preverenej frekvencii 2,4 GHz. Využijete ho s videokamerami, digitálnymi zrkadlovkami, telefónmi, tabletmi a ďalšími podobnými zariadeniami. Jeho prednosťou je jednoduchý systém párovania a voliteľný systém potlačenia okolitého šumu. Vďaka tomu je mikrofónny systém Saramonic Blink 100 B5 navrhnutý najmä na živé vysielanie, vlogy, žurnalistiku a mnohé ďalšie situácie, kde okrem obrazu potrebujete aj perfektný zvuk. Bezdrôtový dosah systému sa navyše pohybuje na úrovni 50 metrov.Mikrofónny systém Saramonic Blink 100 B5 si vás získa jednoduchým použitímStačí... (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4 GHz na iPhone (BLINK100 B5) , Španělská slovíčka b2, c1

Saramonic Blink 100 B6 (TX+TX+RX UC) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone

Detail

Blink 100 B6 (TX+TX+RX UC) 3.5mm 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre USB-C zariadenia Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s USB-C konektorom. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. Ultrakompaktný dvojkanálový 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s USB-C konektorom. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a zapojte prijímač Blink100 RXUC do mobilného zariadenia, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. Prijímač Blink100 RXUC nepotrebuje na prevádzku žiadne batérie ani nabíjanie. Prijímač Blink100 RXUC sa zapája priamo do zariadenia s USB-C konektorom, ako smartphony alebo tablety s operačným systémom Android, počítače a ďalšie kompatibilné zariadenia. Telefón je možné počas používania nabíjať cez USB-C nabíjací port na prijímači. S celkovou hmotnosťou 10g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Systém Blink100 vám zaistí neprerušovanú prácu po dlhú dobu, až už ide o živé vysielanie, streamovanie alebo online schôdzku. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami Obsah balenia 2x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RXUC 2x USB-C nabíjací kábel 2x Veterná ochrana (mŕtva mačka) na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: MobilnýTyp batérie: Built-in Li-ion BatteryPrepojenie: USB-CRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RXDi/RXUC: 46×20×12mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategórie mikrofónu: Bezdrôtové, USB Microphone, Chytrý telefón / tablet, KlopovéVýstupné konektory: Usb-CSmerová charakteristika: Omni-directionalNapájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 10Káblové / Bezdrôtové: BezdrôtovéTyp bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstupné rozhranie: USB-CVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: MobileExtra features: Transmission Range: 50m (without obstacles)Frequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHzSignal-to-Noise Balanced Output: 76dB (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B6 (TX+TX+RX UC) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone , Němčina - slovíčka b2/c1

Saramonic Blink 100 B2

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic Blink100 je veľmi kompaktný a prenosný 2,4 GHz bezdrôtový mikrofónový systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé vysielanie , vlogovanie, mobilnú žurnalistiku a ďalšie. Balenie obsahuje : Audio kábel Displej : Nie Hmotnosť (g) : 16.5 Balenie obsahuje : Prijímač Smerová charakteristika : Všesmerová Prevádzka na batérie : Áno Napájanie : USB-C Funkčná vzdialenosť (m) : 50.0 Napájanie : Batéria Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 16 kHz Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Prijímač : Áno Typ : Vysielač Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Výdrž batérie : 10 h Variant : 2x Transmitter Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Výstupy : Jack 3,5 mm Typ batérie : Li-Ion Krajina pôvodu : Čína Typ kapsule : Kondenzátorový Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Farba : Čierna Variant : Jack 3,5 mm Balenie obsahuje : Vysielač Počet kanálov : 2 Typ : Prijímač Systém : Digitálna (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B2 , Ortega atb44nh-b2 (hn211585)

Saramonic Blink 500 ProX Q20

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Blink500 ProX Q20 - zjednodušená a najmenšia verzia Blink500 ProX uľahčuje nahrávanie videa s 2 osobami vďaka pozoruhodnej kvalite zvuku a menšiemu a ľahkému dizajnu. Ideálny pre vysielateľov, podcasterov, vlogerov, livestreamerov, tvorcov YouTube obsahu a filmárov. Variant : 2x Transmitter Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Výdrž batérie : 10 h Výstupy : Konektor pre slúchadlá 3,5mm Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Púzdro Typ kapsule : Kondenzátorový Počet kanálov : 2 Balenie obsahuje : Audio kábel Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Farba : Čierna Balenie obsahuje : Manuál Typ : Vysielač Vysielač/mikrofón : Áno Prepínač : Áno Prijímač : Áno Displej : Áno Prevádzka na batérie : Áno Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Vysielač Napájanie : Batéria Krajina pôvodu : Čína Vstup na mikrofón : Nie Výstupy : Jack 3,5 mm Externá anténa : Nie Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Prijímač Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Systém : Digitálna Typ displeja : OLED Smerová charakteristika : Všesmerová (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX Q20 , Mozos b2 apt-x (hn236404)

Saramonic Blink 500 ProX B1

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Blink500 ProX uľahčuje nahrávanie videa vďaka pozoruhodnej kvalite zvuku. Ideálny pre vysielateľov, podcasterov, vlogerov, livestreamerov, tvorcov YouTube a filmárov. Ako spoľahlivý bezdrôtový mikrofónový systém je Blink500 ProX nielen vybavený mimoriadnou prenosovou technológiou 2,4 GHz, väčšou obrazovkou OLED pre dôležité informácie a dodatočným prevádzkovým časom, ale dá sa použiť ihneď po vybalení, čím zaisťuje tvorcom obsahu lepšie zážitky z nahrávania a posúva ich zvukové kúsky na ďalšiu úroveň. Umožňuje vám jednoducho bezdrôtovo ozvučiť seba alebo niekoho iného, a ak niekedy budete potrebovať mikrofóny nasadiť dvom ľuďom, môžete jednoducho pridať druhý bezdrôtový vysielač Blink 500 ProX TX (predáva sa samostatne) a urobiť z neho bezdrôtový mikrofón pre 2 osoby. Typ displeja : OLED Typ : Prijímač Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Hmotnosť (g) : 29.5 Variant : 1x Transmitter Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Variant : Jack 3,5 mm Systém : Digitálna Typ : Vysielač Napájanie : Batéria Krajina pôvodu : Čína Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Balenie obsahuje : Prijímač Balenie obsahuje : Manuál Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Počet kanálov : 2 Vstup na mikrofón : Áno Smerová charakteristika : Všesmerová Farba : Čierna Balenie obsahuje : Charging Box Výstupy : Jack 3,5 mm Vstupy : Jack 3,5 mm Balenie obsahuje : Vysielač Prijímač : Áno Výdrž batérie : 10 h Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Externá anténa : Nie Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B1 , Italština pro středně pokročilé b2

Saramonic Blink 500 ProX B4

Detail

Saramonic Blink500 ProX B4 je neuveriteľne ľahko použiteľný a prenosný duálny bezdrôtový 2,4 GHz pripínací mikrofónový systém pre iPhone a iPad s konektorom Lightning. Ideálny pre tvorcov mobilného obsahu všetkých druhov, poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite pre 2 osoby do aplikácií pre video, streamovanie a nahrávanie zvuku. Jeho elegantný a kompaktný dvojkanálový prijímač sa pripája k portu Lightning vášho iPhone alebo iPad. Napájanie : Batéria Typ batérie : Li-Ion Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Výdrž batérie : 10 h Vstup na mikrofón : Áno Prijímač : Áno Výstupy : Lightning Výstupy : Jack 3,5 mm Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Počet kanálov : 2 Variant : Lightning Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Vstupy : Jack 3,5 mm Smerová charakteristika : Všesmerová Balenie obsahuje : Vysielač Systém : Digitálna Balenie obsahuje : Charging Box Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ : Prijímač Variant : 2x Transmitter Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Prenosné vrecko Typ : Vysielač Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Krajina pôvodu : Čína Typ displeja : OLED Balenie obsahuje : Manuál Balenie obsahuje : Prijímač Externá anténa : Nie Farba : Čierna (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B4 , 27 iiyama prolite tf2738msc-b2

Saramonic Blink 500 ProX B5

Detail

Saramonic Blink500 ProX B5 je neuveriteľne jednoducho použiteľný a ľahko prenosný bezdrôtový 2,4 GHz pripínací mikrofónový systém pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS, počítače a ďalšie zariadenia kompatibilné s triedou USB-C. Ideálny pre tvorcov mobilného obsahu všetkých druhov, poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite do aplikácií pre video, streamovanie a nahrávanie zvuku. Jeho elegantný a kompaktný prijímač sa pripája k portu USB-C vášho zariadenia. Balenie obsahuje : Vysielač Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Prijímač Krajina pôvodu : Čína Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Vstup na mikrofón : Áno Prijímač : Áno Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Napájanie : Batéria Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Typ displeja : OLED Systém : Digitálna Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Smerová charakteristika : Všesmerová Výdrž batérie : 10 h Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Prenosné vrecko Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Balenie obsahuje : Manuál Farba : Čierna Variant : USB-C Výstupy : USB-C Externá anténa : Nie Typ batérie : Li-Ion Výstupy : Jack 3,5 mm Vstupy : Jack 3,5 mm Počet kanálov : 2 Balenie obsahuje : Charging Box Variant : 1x Transmitter Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Typ : Vysielač (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B5 , Beautifly b-blink blush masážny prístroj na očné okolie (5903003700319)

Saramonic Blink 500 ProX B6

Detail

Saramonic Blink500 ProX B6 je neuveriteľne jednoducho použiteľný a ľahko prenosný bezdrôtový 2,4 GHz pripínací mikrofónový systém pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS, počítače a ďalšie zariadenia kompatibilné s triedou USB-C. Ideálny pre tvorcov mobilného obsahu všetkých druhov, poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite pre 2 osoby do aplikácií pre video, streamovanie a nahrávanie zvuku. Jeho elegantný a kompaktný prijímač sa pripája k portu USB-C vášho zariadenia. Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Vstup na mikrofón : Áno Displej : Áno Prevádzka na batérie : Áno Vstupy : Jack 3,5 mm Variant : 2x Transmitter Typ batérie : Li-Ion Výstupy : Jack 3,5 mm Farba : Čierna Prepínač : Áno Balenie obsahuje : Charging Box Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ : Vysielač Balenie obsahuje : Manuál Balenie obsahuje : Prenosné vrecko Externá anténa : Nie Krajina pôvodu : Čína Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Prijímač : Áno Systém : Digitálna Typ displeja : OLED Balenie obsahuje : Prijímač Variant : USB-C Výstupy : USB-C Napájanie : Batéria Smerová charakteristika : Všesmerová Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Vysielač Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Počet kanálov : 2 Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Vysielač/mikrofón : Áno Výdrž batérie : 10 h (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B6 , Angličtina – slovná zásoba pre pokročilých b2

Saramonic Blink 500 ProX Q10

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Blink500 ProX Q10 – zjednodušená a najmenšia verzia Blink500 ProX uľahčuje nahrávanie videa vďaka pozoruhodnej kvalite zvuku a menšiemu a ľahkému dizajnu. Ideálny pre vysielateľov, podcasterov, vlogerov, livestreamerov, tvorcov YouTube a filmárov. Balenie obsahuje : Prijímač Prevádzka na batérie : Áno Variant : 1x Transmitter Krajina pôvodu : Čína Typ : Vysielač Balenie obsahuje : Púzdro Výstupy : Jack 3,5 mm Výdrž batérie : 10 h Balenie obsahuje : Audio kábel Napájanie : Batéria Systém : Digitálna Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Typ kapsule : Kondenzátorový Externá anténa : Nie Typ : Prijímač Výstupy : Konektor pre slúchadlá 3,5mm Farba : Čierna Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Manuál Balenie obsahuje : Vysielač Vstup na mikrofón : Nie Počet kanálov : 2 Typ displeja : OLED Smerová charakteristika : Všesmerová Typ batérie : Li-Ion Vysielač/mikrofón : Áno Prepínač : Áno Prijímač : Áno Displej : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX Q10 , Asus expertbook b2 star black (b2402cba-ki0570x)

Saramonic Blink 500 ProX B3

Detail

Saramonic Blink500 ProX RXDi je extrémne ľahký bezbatériový bezdrôtový prijímač s certifikáciou MFi Lightning pre iOS zariadenia, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite. Dodáva sa ako dvojkanál s 3,5 mm konektorom pre slúchadlá a ponúka vám viac riešení nahrávania, môžete použiť jeden alebo oba vysielače a môžete si vybrať mono alebo stereo režim na nahrávanie každého kanálu samostatne pre maximálnu flexibilitu pri postprodukcii. Navyše s mnohými užitočnými doplnkami, stabilným dosahom 100 m a prenosom s veľmi nízkou latenciou robí zo systému jediné riešenie pre rôzne druhy scenárov použitia, ako je vlogovanie, streamovanie, podcasting, rozhovory, online výučba a ďalšie. Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Balenie obsahuje : Prijímač Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Balenie obsahuje : Vysielač Balenie obsahuje : Charging Box Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Výstupy : Jack 3,5 mm Typ batérie : Li-Ion Napájanie : Batéria Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Externá anténa : Nie Balenie obsahuje : Manuál Smerová charakteristika : Všesmerová Variant : Lightning Farba : Čierna Výstupy : Lightning Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Variant : 1x Transmitter Balenie obsahuje : Prenosné vrecko Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Balenie obsahuje : Windshield Počet kanálov : 2 Typ : Prijímač Systém : Digitálna Typ displeja : OLED Krajina pôvodu : Čína Typ : Vysielač Výdrž batérie : 10 h Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Vstupy : Jack 3,5 mm Vstup na mikrofón : Áno Prijímač : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B3 , Asus expertbook b2 star black (b2402cba-ki0888x)

Saramonic Blink 500 B6 USB-C

Saramonic Blink 500 B6 USB-C
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, všesmerové snímanie, frekvencia od 20 do 16000 Hz, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Digitálny bezdrôtový systém pre profesionálny záznam zvukuS kompaktným mikrofónnym systémom Saramonic Blink 500 B6, ktorý ľahko pripojíte k smartphonu či tabletu cez USB-C konektor, zaobstaráte záznam zvuku v profesionálnej kvalite. Saramonic Blink 500 B6 sa stane ideálnou voľbou pre filmárov, novinárov, vloggerov a youtuberov. Prenos signálu prebieha v pásme 2,4 GHz do vzdialenosti až 50 metrov. Táto sada obsahuje 2× vysielač, 1× bezdrôtový prijímač a všesmerový klopový mikrofón SR-M1.Kľúčové vlastnosti mikrofónneho systému Saramonic Blink 500 B6Klopový mikrofón alebo mikrofón s klipomPrenos signálu na vzdialenosť až 50 mObmedzenie šumu a výpadkov zvukuKompatibilný so smartphonmi a tabletmi s USB-C konektoromKompaktné rozmery a nízka hmotnosťAutomatické párovanie prijímača s... (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B6 USB-C , Naturprodukt b2 riboflavín s postupným uvolňovaním (8595026107700)

Saramonic Blink 100 B4

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic Blink100 je veľmi kompaktný a prenosný 2,4 GHz bezdrôtový mikrofónový systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé vysielanie , vlogovanie, mobilnú žurnalistiku a ďalšie. Prepínač : Áno Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 16 kHz Typ : Vysielač Variant : Lightning Výstupy : Lightning Krajina pôvodu : Čína Napájanie : Batéria Typ : Prijímač Displej : Nie Farba : Čierna Balenie obsahuje : Prijímač Hmotnosť (g) : 10.0 Počet kanálov : 2 Typ batérie : Li-Ion Typ kapsule : Kondenzátorový Systém : Digitálna Funkčná vzdialenosť (m) : 50.0 Smerová charakteristika : Všesmerová Variant : 2x Transmitter Výdrž batérie : 10 h Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Prevádzka na batérie : Áno Prijímač : Áno Balenie obsahuje : Vysielač Vysielač/mikrofón : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B4 , Rimmel london stay matte liquid lipstick 200 pink blink 5,5 ml (3614224429287)

Saramonic Blink 100 B5

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic Blink100 je veľmi kompaktný a prenosný 2,4 GHz bezdrôtový mikrofónový systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé vysielanie , vlogovanie, mobilnú žurnalistiku a ďalšie. Displej : Nie Typ kapsule : Kondenzátorový Prevádzka na batérie : Áno Prijímač : Áno Prepínač : Áno Typ batérie : Li-Ion Vysielač/mikrofón : Áno Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 16 kHz Počet kanálov : 2 Výstupy : USB-C Napájanie : USB-C Variant : USB-C Napájanie : Batéria Výdrž batérie : 10 h Balenie obsahuje : Vysielač Typ : Vysielač Hmotnosť (g) : 10.0 Systém : Digitálna Balenie obsahuje : Prijímač Krajina pôvodu : Čína Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Smerová charakteristika : Všesmerová Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Typ : Prijímač Variant : 1x Transmitter Farba : Čierna Funkčná vzdialenosť (m) : 50.0 (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B5 , Acs apg8201-b2 smart card reader with pinpad

Saramonic Blink 100 B1

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic Blink100 je veľmi kompaktný a prenosný 2,4 GHz bezdrôtový mikrofónový systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé vysielanie , vlogovanie, mobilnú žurnalistiku a ďalšie. Typ batérie : Li-Ion Typ : Vysielač Vysielač/mikrofón : Áno Prepínač : Áno Prijímač : Áno Prevádzka na batérie : Áno Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Výdrž batérie : 10 h Funkčná vzdialenosť (m) : 50.0 Smerová charakteristika : Všesmerová Systém : Digitálna Krajina pôvodu : Čína Balenie obsahuje : Prijímač Typ kapsule : Kondenzátorový Počet kanálov : 2 Farba : Čierna Variant : 1x Transmitter Variant : Jack 3,5 mm Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Balenie obsahuje : Vysielač Balenie obsahuje : Audio kábel Výstupy : Jack 3,5 mm Napájanie : USB-C Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 16 kHz Napájanie : Batéria Displej : Nie Hmotnosť (g) : 16.5 Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B1 , Asus expertbook b2 b2502cba-bq0011x star black kovový

Saramonic Blink 100 B3

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic Blink100 je veľmi kompaktný a prenosný 2,4 GHz bezdrôtový mikrofónový systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé vysielanie , vlogovanie, mobilnú žurnalistiku a ďalšie. Napájanie : Batéria Funkčná vzdialenosť (m) : 50.0 Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ kapsule : Kondenzátorový Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Výdrž batérie : 10 h Smerová charakteristika : Všesmerová Systém : Digitálna Počet kanálov : 2 Hmotnosť (g) : 10.0 Typ batérie : Li-Ion Farba : Čierna Variant : 1x Transmitter Variant : Lightning Výstupy : Lightning Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 16 kHz Vysielač/mikrofón : Áno Prepínač : Áno Prijímač : Áno Prevádzka na batérie : Áno Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Krajina pôvodu : Čína Typ : Vysielač Balenie obsahuje : Vysielač Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Prijímač Displej : Nie (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B3 , Asus expertbook b2 b2402cba-eb0165x star black kovový

Saramonic Blink 100 B6

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic Blink100 je veľmi kompaktný a prenosný 2,4 GHz bezdrôtový mikrofónový systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé vysielanie , vlogovanie, mobilnú žurnalistiku a ďalšie. Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Displej : Nie Smerová charakteristika : Všesmerová Funkčná vzdialenosť (m) : 50.0 Farba : Čierna Balenie obsahuje : Prijímač Typ : Prijímač Variant : 2x Transmitter Krajina pôvodu : Čína Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 16 kHz Typ batérie : Li-Ion Počet kanálov : 2 Typ : Vysielač Balenie obsahuje : Vysielač Výstupy : USB-C Napájanie : USB-C Variant : USB-C Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ kapsule : Kondenzátorový Výdrž batérie : 10 h Systém : Digitálna Hmotnosť (g) : 10.0 Vysielač/mikrofón : Áno Prepínač : Áno Prijímač : Áno Prevádzka na batérie : Áno Napájanie : Batéria (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B6 , Asus expertbook b2 b2502cba-bq0389x star black kovový

Saramonic SmartRig+ XLR adaptér

Saramonic SmartRig+ XLR adaptér
Detail

Saramonic SmartRig + je prenosný mikrofón / gitarové rozhranie na nahrávanie profesionálneho zvuku. SmartRig + vám uľahčí prácu pri nahrávaní pripojením profesionálnych mikrofónov a gitár (alebo iných nástrojov) k vášmu smartfónu, tabletu, digitálnej zrkadlovke alebo videokamere. Dva nezávislé kanály umožňujú pripojiť a ovládať zosilnenie viacerých mikrofónov alebo gitár súčasne. Rozhranie má tiež 3 typy vstupov pre akúkoľvek konfiguráciu: dva XLR mikrofónové vstupy, dva 1/4" (6,35 mm) gitarové vstupy a dva 1/8" (3,5 mm) jack vstupy na pripojenie nástrojov alebo mikrofónov. 1,8 ″ (3,5 mm) kábel poskytuje výstup pre použitie so smartfónmi, fotoaparátmi a inými zariadeniami. Poskytuje 48V fantómové napájanie pre mikrofóny a má 3,5 mm výstup pre slúchadlá pre monitorovanie zvuku v reálnom čase. Dve ovládacie kolieska na ovládanie zisku uľahčujú presné nastavenie úrovne. V prípade potreby prepnite medzi režimom výstupu mono a stereo. Napájané 9V batériou. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic SmartRig+ XLR adaptér , Asus expertbook b2 b2502cba-bq0226x star black kovový

Saramonic SR-BH60-B

Saramonic SR-BH60-B
Detail

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, štuple, polouzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, podpora A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP a SBC, herný režim, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, certifikácia IPX5, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 85 dB/mW, impedancia 16 Ohm, menič 8 mm, výdrž batérie až 24 h Bezdrôtové slúchadlá Saramonic SR-BH60-B s mikrofónomBezdrôtové slúchadlá Saramonic SR-BH60-B s mikrofónom fungujú pomocou technológie Bluetooth 5.0. Poskytujú tak možnosť prijímať telefónne hovory. Dosah bezdrôtového spojenia činí až 10 metrov. Sú kompatibilné aj s hlasovými asistentmi. Získate rýchly a stabilný prenos stereofónneho zvuku pri hovore. Podporujú kodeky AAC, SBC, HSP, HFP, A2DP, AVRCP.20 Hz až 20 kHzFrekvenčný rozsah slúchadielBluetooth 5.0Spôsob pripojenia k zariadeniu24 hodínCelková doba prehrávaniaInteligentné dotykové ovládanieBezdrôtové slúchadlá Saramonic sú vybavené špecifickou funkciou dotykového ovládania. Pomocou jedného kliknutia... (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic SR-BH60-B

Blink-182 - Greatest Hits - Blink-182 (2 LP)

Blink-182 - Greatest Hits - Blink-182 (2 LP)
Detail

Farba : Čierna Variant : Greatest Hits - Blink-182 (2 LP) Dekáda interpreta : 2020 - 2029 Vydavateľstvo : Geffen Records Typ : LP platňa Balenie obsahuje : LP Subžáner : Alternative Rock Interpret / Téma : Blink-182 Krajina pôvodu : Nemecko Subžáner : Pop Punk Rok vydania : 2022.0 Subžáner : Punk Rock Krajina interpreta : USA Zloženie setu : 2 ks Dekáda interpreta : 2000 - 2009 Dekáda interpreta : 1990 - 1999 Dátum vydania : 2022-03-11 Dekáda interpreta : 2010 - 2019 Farba podľa výrobcu : Black Rýchlosť : 33 1/3 RPM Žáner : Punk Rock (muziker.com)

Podobné produkty ako Blink-182 - Greatest Hits - Blink-182 (2 LP)

Saramonic SmartMic MTV550 Stolný mikrofón

Detail

Stolný mikrofón Saramonic SmartMic MTV550Stolný mikrofón pre mobilné zariadenia a počítače. Ideálne pre domáce nahrávanie, živé prenosy, podcasty, hudobnú produkciu a ďalšie. Saramonic SmartMic MTV550 je USB stolný mikrofón, ktorý dodáva profesionálny zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite do vášho počítača alebo mobilného zariadenia. Je ideálny pre domáce nahrávanie, živé prenosy, online video hovory podcasty, hudobnú produkciu, pracovné a školské aktivity z domova a mnoho ďalšieho. Extrémne ľahko sa používa. Ponúka voliteľné nahrávacie režimy a rozlíšenie až 24bit/48kHz, čo vám umožní zachytiť vysoko kvalitný, krištáľovo čistý zvuk. Mikrofón SmartMic MTV550 ponúka aj monitorovanie v reálnom čase pomocou vstavaného konektora pre slúchadlá s nulovou latenciou a ovládaním hlasitosti. Mikrofón funguje bez potreby inštalácie a konfigurácie akýchkoľvek ovládačov a ľahko pracuje s akýmkoľvek mobilným zariadením s operačným systémom Android/iOS a počítačmi s USB portom. Mikrofón jednoducho pripojíte pomocou dodávaného kábla a môžete začať nahrávať. • Poskytuje zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite• Kompatibilný s počítačmi a mobilnými zariadeniami s operačným systémom Android/iOS• Päť rôznych režimov nahrávania určených pre reč, spev, klavír, akustiku a pásmo• Pripojte slúchadlá a monitorujte zvuk v reálnom čase s nulovou latenciou, vrátane ovládania hlasitosti• Štandardný výstup USB-C (DC SV)• Flexibilné nastavenie pre ideálny uhol záznamu• Nie je potrebné inštalovať žiadny ovládač• Tlačidlo 75Hz hornej priepuste (High-pass filter) odstráni nízkofrekvenčný šum• Pop filter• Balenie obsahuje 3 výstupné káble s dĺžkou 1.2 m• Kábel USB-C na USB-A pre počítač• Kábel USB-C na Lightning pre zariadenia s operačným systémom iOS• Kábel USB-C na USB-C pre zariadenia s operačným systémom Android Obsah balenia:1x Stolný mikrofón Saramonic SmartMic MTV5501x Kábel USB-C na USB-A1x Kábel USB-C na Lightning1x Kábel USB-C na USB-C (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic SmartMic MTV550 Stolný mikrofón

Saramonic UwMic9 (TX9+TX9+RX9)

Detail

SARAMONIC UwMic9 (TX9+TX9+RX9) Kompletná bezdrôtová mikrofónna sada s dvoma UHF vysielačmi, dvoma klopovými mikrofónmi a jedným dvojkanálovým prijímačom s možnosťou pripojenia k fotoaparátu, ktorá poskytuje spoľahlivý zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite. Systém Saramonic UwMic9 (TX9+TX9+RX9) umožňuje synchronizáciu zvuku pre 2 samostatné osoby. Je ideálny pre použitie s DSLR, bezzrkadlovkami, videokamerami alebo prenosnými audio rekordérmi pre zhotovovanie rozhovorov, filmového dialógu, nahrávanie v teréne, televízne vysielanie, vlogovanie, videá na YouTube a ďalšie. Tento set Saramonic v odolnom celokovovom prevedení disponuje ľahko čitateľnými podsvietenými LCD displejmi, má veľmi jednoduché ovládanie a funguje okamžite po vybalení. Stačí pripojiť mikrofóny, zapnúť napájanie a môžete pracovať. Vysielače používajú spektrum UHF (Ultra High Frequency), ktoré vám pomôže vyhnúť sa rušeniu a jeho rozsah 514-596 MHz nie je ovplyvnený zákazom FCC frekvencie 600 MHz. K dispozícii je 96 kanálov, ktoré vám umožnia bez problémov používať viac UwMic9 systémov súčasne. Funkcia automatického skenovania s dosahom do vzdialenosti až 100m pre vás nájde najvhodnejšie kanály a infračervené vysielanie uľahčuje ich synchronizáciu. Tento flexibilný systém je možné použiť aj na prenos line-level audia, čo môže byť užitočné pri svadbách a iných udalostiach, kde potrebujete bezdrôtovo nahrávať krištáľovo čistý zvuk zo zvukového sprievodu. Prijímač má vstavaný výstup pre slúchadlá, takže môžete monitorovať zvuk aj v prípade, že váš fotoaparát tento výstup neobsahuje. Tlačidlo napájania na vysielači TX9 je možné ľahko nastaviť do režimu "uzamknuté", aby sa zabránilo náhodnému vypnutiu pri použití. Pokiaľ osoba, ktorá nosí klopový mikrofón potrebuje súkromie, rýchle stlačenie tlačidla zapne funkciu “mute” a blikajúca červená dióda LED vám pripomenie aby ste ju nezabudli znovu zapnúť. Uzamykateľné káble s konektorom 1/8" (3,5 mm) a výstupné káble XLR sú súčasťou balenia. Ďalšou veľkou výhodou je, že systém UwMic9 je rozšíriteľný. Voliteľné vysielače a výstupné káble (predávané samostatne) sú k dispozícii, čo vám ponúka bezkonkurenčnú flexibilitu. Umožňujú pridať bezdrôtový ručný mikrofón alebo bezdrôtový plug-in vysielač a pripojiť priložený prijímač RX9 k chytrým telefónom, tabletom, počítačom, kamerám GoPro a ďalším. UwMic9 RX9 + TX9 + TX9 je vysoko kvalitný systém s profesionálnymi funkciami, vynikajúcou kvalitou zvuku a bezkonkurenčnou cenou, ktorá je šetrná k vášmu rozpočtu. Hlavné vlastnosti Spoľahlivý zvuk vo vysielacej (broadcast) kvaliteDvojkanálový prijímač pracuje súčasne s dvoma vysielačmi96 voliteľných kanálov v 2 skupinách (A a B)Prevádzkový dosah: viac ako 100 metrov v otvorených priestoroch alebo 60 metrov v priestore s prekážkamiĽahko čitateľné LCD displejeVhodné pre použitie s DSLR, videokamerami, chytrými telefónmi, kamerami GoPro a počítačmi pomocou rôznych dostupných káblov Technické špecifikácie Audio výstup (RX9): 3.5 mm jackAudio vstup (TX9): 3.5 mm jackAudio output level: -60 dBVHeadphone out level: 30mW (16 ?)Frekvenčný rozsah: 514 MHz - 596 MHzCitlitovst prijímača: -95 dBmPomer signálu k šumu: 70 dB alebo viacHlasové oneskorenie: 12 msReferenčná odchýlka: ±5 kHz (-60 dBV, 1 kHz input)Frekvenčná odozva: 40 Hz - 18 kHz (+/-3dB)Skreslenie: 0.5% alebo menejPotlačenie otrasov: -60 dBReferenčná úroveň vstupu: -60 dBV (MIC vstup, 0 dB útlm)Napájanie: 2 AA batérieRozmery: 170.9 × 63.5 × 30.0 mm Obsah balenia: 1x Dvojkanálový bezdrôtový UHF prijímač RX92x Bezdrôtový UHF vysielač TX92x Všesmerový klopový mikrofón SR-M12x Aligátorový klip pre klopový mikrofón1x Krátky vinutý uzamykací výstupný kábel mini-plug s pozlátenými konektormi1x Krátky uzamykací pozlátený výstupný kábel mini-plug na XLR1x Adaptér Hot Shoe pre fotoaparáty s integrovaným 1/4-20 statívovým závitom3x Odnímateľná spona na opasok3x Priehradka na batérie SR-UMBC1Technické špecifikácieFrekvenčná odozva40 Hz to 18 kHz (+/- 3dB)Kategória mikrofónuBezdrôtové, KlopovéVýstupné konektory3.5mm mini jackNapájanieAAVýstupné rozhranie3.5mm TRSMobilné audioNieAudio ApplicationCamera (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9 (TX9+TX9+RX9)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX)

Detail

UwMic9S (TX+TX+RX)Bezdrôtový mikrofónny systém s dvoma vysielačmi a jedným prijímačom. Bezdrôtový mikrofónny systémBezdrôtový mikrofónny systém Saramonic UwMic9s poskytuje prémiové bezdrôtové riešenie za pozoruhodnú cenu pre dve osoby. Systém je ideálny pre vysielanie, TV, ENG, filmárov, vlogerov, novinárov a ďalšie. Jedná sa o ľahko použiteľný, vysoko kvalitné a flexibilné UHF systém. Externý vstup umožňuje pripojenie prijímača k zariadeniam s mikrofónnym alebo linkovým konektorom, ako je shotgun mikrofón, mixér, rekordér alebo hudobný prehrávač na zachytenie ďalšieho zvuku alebo hudby. Systém môže byť napájaný prostredníctvom svojich USB-C portov, čo mu umožňuje prevádzku po mnoho hodín na 5V USB powerbanke. Prenosný prijímač RX9sSaramonic RX9s je dvojkanálový bezdrôtový UHF prijímač s možnosťou upevnenia na fotoaparát. Vyznačuje sa širokým prepínateľným RF pásmom, vysoko kontrastným OLED displejom, infračerveným párovaním a synchronizáciou medzi vysielačom a prijímačom. Dve odnímateľné antény je možné pre lepší príjem otočiť o 360 °. Výstup prijímača je možné prepínať medzi mono a stereo režimom. Funkcia LCF (Low-Cut Filter) na prijímači minimalizuje nízkofrekvenčný šum. Bodypack vysielač TX9sSaramonic TX9s je bodypack vysielač s možnosťou upevnenia. Je vybavený ľahko čitateľným OLED displejom, odnímateľnou anténou a vstavanou dobíjacou batériou. S linkovým a mikrofónnym vstupom môže prijímať zvuk z dodávaného 3.5mm klopového mikrofónu alebo iných zariadení s linkovým konektorom. Krátke stlačenie vypínača stlmí mikrofón medzi jednotlivými zábermi. Funkcia uzamknutia zabraňuje náhodnému stlmeniu alebo náhodnému vypnutiu vysielača. Hlavné vlastnosti:• Poskytuje profesionálny zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite• Funkcia LCF (Low-Cut Filter) pre potlačenie nízkofrekvenčného šumu• Funkcia infračerveného párovania• Prepínateľný režim Mono/Stereo• Živý a vysoko kontrastný OLED displej• Odnímateľná anténa s možnosťou otočenia o 360 °• Prepínač ON/OFF pre skupinu kanálov A a B• Nezávislé výstupy ľavého a pravého kanála• Vstavaná dobíjacia Li-Ion batéria• Mikrofónny a linkový vstup na vytváranie viacvrstvového obsahu• Možnosť monitorovania zvuku v reálnom čase pomocou slúchadiel• Dodávané vrátane vodotesného kufra Obsah balenia:2× Vysielač TX9s1× Prijímač RX9s2× Všesmerový klopový mikrofón DK3A1× Y-kábel SR-C2004 3.5mm TRS Male na 3.5mm TRS Male (30 cm)2× Audio kábel XLR na 3.5mm TRS (40 cm)1× Audio kábel 3.5mm TRS pre fotoaparáty (80 cm)3× USB-C nabíjací kábel (1.2 m)4× Anténa3× Spona na opasok1× Adaptér Cold Shoe (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX)

Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX)
Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic UwMic9s poskytuje prémiové bezdrôtové zvukové riešenie pre 2 osoby pre vysielanie a televíziu, ENG, filmárov, vlogerov, mobilných novinárov a tvorcov obsahu za pozoruhodnú cenu, je to ľahko použiteľný, vysokokvalitný a flexibilný UHF systém. Externý vstup umožňuje pripojenie prijímača k mikrofónu alebo zariadeniu na linkovej úrovni, ako je shotgun mikrofón, mixpult, rekordér alebo hudobný prehrávač na zachytenie dodatočného zvuku alebo hudby. Systém možno napájať cez porty USB-C, čo umožňuje na 5V napájacej banke USB-C vydrží niekoľko hodín.Prenosný prijímač RX9SSaramonic UwMic9s RX je dvojkanálový bezdrôtový prijímač UHF pre montáž na kameru. Vyznačuje sa širokou prepínacou šírkou pásma RF, vysoko kontrastným OLED displejom a infračervenou synchronizáciou medzi vysielačom a prijímačom. Dve odnímateľné antény možno otáčať o 360° pre lepší príjem. Výstup prijímača je možné prepínať medzi mono a stereo režimom. Funkcia low-cut na prijímači minimalizuje nízkofrekvenčné dunenie.Body-pack vysielač TX9SSaramonic UwMic9S-TX9S je montovateľný body-pack vysielač. Obsahuje ľahko čitateľný OLED displej, odnímateľnú anténu a vstavanú nabíjateľnú batériu. Vďaka linkovému vstupu a konektoru pre vstup mikrofónu môže prijímať zvuk z priloženého 3,5 mm uzamykateľného klopového mikrofónu alebo iného zariadenia na úrovni linky. Krátke stlačenie tlačidla napájania medzi jednotlivými zábermi stlmí mikrofón. Funkcia uzamknutia zabraňuje náhodnému stlmeniu alebo vypnutiu vysielača. Farba : Čierna Vysielač/mikrofón : Áno Prijímač : Áno Vstup na mikrofón : Áno Externá anténa : Áno Displej : Áno Prevádzka na batérie : Áno Výdrž batérie : 8 h Frekvenčný rozsah : 40 Hz - 18 kHz WiFi : Nie Variant : TX-TX-RX Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Počet kanálov : 2 Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB-C Balenie obsahuje : Antenna Typ displeja : OLED Smerová charakteristika : Všesmerová Balenie obsahuje : Klip Krajina pôvodu : Čína Vstupy : Jack 3,5 mm Frekvenčné pásmo : 514 - 596 MHz Balenie obsahuje : Cold Shoe Výstupy : Jack 3,5 mm Balenie obsahuje : TRS Cable Balenie obsahuje : Prijímač Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Manuál Balenie obsahuje : Vysielač (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S (TX+TX+RX)

Saramonic Vlink2 Kit2 (2xTX+RX)

Saramonic Vlink2 Kit2 (2xTX+RX)
Detail

Saramonic Vlink2 je všestranný a ľahko použiteľný 2,4 GHz bezdrôtový mikrofónový systém pre spravodajské vysielanie, rozhovory a terénne nahrávanie. Celý systém je ideálny pre DSLR, Mirrorless a všetky typy fotoaparátov, prenosné audio rekordéry a smartfóny s 3,5 mm mikrofónovým vstupom.Vďaka funkciám spätného hovoru a monitorovania v reálnom čase podporuje Vlink2 efektívnu obojsmernú komunikáciu medzi vysielačom a prijímačom, pričom iba nahráva zvuk z vysielača. Vysielač aj prijímač môžu dosiahnuť vzájomnú spätnú komunikáciu v reálnom čase, počúvať a hovoriť súčasne s druhou stranou. Okrem toho monitorovanie v reálnom čase zaisťuje bezpečnosť nahrávania zvuku. Prenosný prijímač Vlink2 RX Saramonic Vlink2 RX je dvojkanálový 2,4 GHz bezdrôtový prijímač s možnosťou montáže na kameru. Je vybavený vysoko kontrastným OLED displejom a funkciou spätného hovoru do vysielača. Dve odnímateľné antény možno pre lepší príjem otáčať o 360°. Výstup prijímača je možné prepínať medzi mono a stereo režimom. Funkcia spätného hovoru a monitora na prijímači umožňuje operátorom kamery v prípade potreby individuálne zvoliť režim a komunikáciu je možné ovládať tlačidlom stlmenia zvuku. Body-pack vysielač Vlink2 TX Saramonic Vlink2 TX je kompaktný body-pack vysielač. Je vybavený dobre čitateľným OLED displejom, odnímateľnou anténou a vstavanou nabíjateľnou batériou. Vďaka 3,5 mm vstupným konektorom pre slúchadlá a mikrofón môže prijímať zvuk z priloženého 3,5 mm uzamykacieho mikrofónu a podporuje efektívnu obojsmernú komunikáciu s prijímačom. Krátke stlačenie vypínača medzi jednotlivými zábermi stlmí mikrofón. Prevádzka na batérie : Áno Balenie obsahuje : Vysielač Frekvenčné pásmo : ISM 2,4 GHz Rádius (m) : 100.0 Napájanie : Žiadne, Iba batériová prevádzka Displej : Áno Frekvenčný rozsah : 35 Hz - 18 kHz Počet kanálov : 2 Typ displeja : OLED Balenie obsahuje : Antenna Farba : Strieborná Krajina pôvodu : Čína Variant : 2x TX-RX Vstupy : Jack 3,5 mm Externá anténa : Áno Balenie obsahuje : Prijímač Balenie obsahuje : Earphone Vstup na mikrofón : Áno Balenie obsahuje : Manuál WiFi : Nie Prijímač : Áno Typ batérie : Li-Ion Typ : Prijímač (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Vlink2 Kit2 (2xTX+RX)

Saramonic SmartRig Di XLR adaptér

Saramonic SmartRig Di XLR adaptér
Detail

Saramonic SmartRig Di umožňuje pripojenie profesionálnych mikrofónov alebo gitár - pre nahrávanie audio súborov vo vysokej kvalite alebo pre vytváranie hudby s iPhone, iPad alebo iPod touch. Mikrofón sa jednoducho zapojí do XLR prípojky alebo gitara do 6,35 mm prípojky SmartRig Di a pripojí sa k iOS zariadeniam cez lightning výstupný kábel. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic SmartRig Di XLR adaptér

Saramonic SmartRig II XLR adaptér

Saramonic SmartRig II XLR adaptér
Detail

So Saramonic SmartRig II je možné pripojiť akýkoľvek XLR mikrofón alebo 6,3 mm gitaru k iPhone, iPod touch alebo iPad a Android zariadeniam. Ako kvalitný mikrofónny predzosilňovač umožňuje použitie profesionálnych pódiových mikrofónov alebo špičkových štúdiových mikrofónov na tvorbu hudby s mobilnými iOS alebo Android zariadeniami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic SmartRig II XLR adaptér

Saramonic BlinkMe B2

Detail

Špičkový BlinkMe poskytuje nielen jedinečný zvuk, ale slúži aj ako platforma na vyjadrenie jedinečnej osobnosti tvorcov. Bezdrôtový mikrofón BlinkMe, ktorý sa pýši elegantným dotykovým displejom, prispôsobiteľnými funkciami, on-board záznamom, bezpečnostnou stopou, magnetickým uchytením a patentovaným dizajnom nabíjacieho doku, je výnimočnou voľbou pre skúsených profesionálov aj kreatívnych nadšencov. Balenie obsahuje : Phone Holder Výstupy : Jack 3,5 mm Krajina pôvodu : Čína Napájanie : Batéria Balenie obsahuje : Cold Shoe Balenie obsahuje : Ochrana obrazovky Počet kanálov : 2 Typ displeja : TFT Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB-C Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Prijímač Vstupy : Jack 3,5 mm Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Externá anténa : Nie Vstup na mikrofón : Áno Smerová charakteristika : Všesmerová Typ kapsule : Kondenzátorový Prijímač : Áno Balenie obsahuje : Manuál Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Výdrž batérie : 8 h Balenie obsahuje : Vysielač Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Systém : Digitálna Balenie obsahuje : Audio kábel Typ : Vysielač Farba : Čierna (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic BlinkMe B2

Saramonic UwMic9S Kit 1 (TX+RX)

Detail

UwMic9S Kit 1 (TX+RX)Wireless microphone systém s jedným TX a jedným RX. Wireless Microphone SystemThe Saramonic UwMic9s bezdrôtový mikrofónový systém prevezme a premium 2-person bezdrôtové audio riešenie pre Broadcast & TV, ENG, filmmakerov, vloggers, mobilných journalists and content creators for. It is an easy-to use, high-quality a flexible UHF systém. Vonkajšie vstupy môžu prijímač pripojiť k mikrofónu alebo line level device, such as shotgun mikrofón, mixér, recorder or music player k tvorbe additional sound or music. Systém môže byť powered cez jeho USB-C porty, a to na bežnom čase na USB a C 5V power bank. RX9S Portable ReceiverThe Saramonic UwMic9s RX je kamera-mountable dual-channel UHF bezdrôtový prijímač. It features wide switching RF bandwidth, a high-contrast OLED display and infrared, synchronization between transmitter and receiver. Dva odhaliteľné antény môžu byť rotated 360° for better reception. The receiver's output can be toggled between mono and stereo modes. Funkcie nízkych ciest na prijímači minimizujú nízke frekvencie rumble. Body-pack Transmitter TX9SSaramonic UwMic9S-TX9S je mountable body-pack transmitter. It features an easy-to-read OLED display, a detachable antenna and built-in rechargeable battery. With line input and mic input jack, it can accept audio from the included 3.5mm locking lavalier mic or other line-level devices. A short press on the power button mutes the mic between takes. Zamknutie funkcie prevents transmitter z being muted or turned off accidentally. Key features• Delivering professional broadcast-quality sound• Low-cut function for low-frequency noise canceling• Infrared pairing function• Mono/Stereo mode switchable• Vivid High-contrast OLED display• Detachable and 360° switchable antenna• ON/OFF fyzické spínače pre skupinový kanál A a B• Independent left and right channel outputs• Built-in rechargeable Li-ion battery• Mic and Line input for multi-layered content creating• Headphone monitoring available• Watertight suitcase included In the box1×Body-pack transmitter: TX9S1×Portable receiver: RX9S1×DK3A Omnidirectional Lavalier Microphone1×30cm SR-C2004 3.5mm TRS Male to Dual Locking-type 3.5mm TRS Male Y-Cable1×40cm XLR to 3.5mm TRS Locking-type plug Audio Cable2×1.2m USB-C Charging Cables1×80cm 3.5mm TRS Locking-type Plug audio Cable for Cameras3×Antennas2×Belt Clips1×Cold Shoe Mount Adapter (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S Kit 1 (TX+RX)

Saramonic UwMic9S Kit 1 (TX+RX)

Saramonic UwMic9S Kit 1 (TX+RX)
Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic UwMic9s poskytuje prémiové bezdrôtové zvukové riešenie pre 2 osoby pre vysielanie a televíziu, ENG, filmárov, vlogerov, mobilných novinárov a tvorcov obsahu za pozoruhodnú cenu, je to ľahko použiteľný, vysokokvalitný a flexibilný UHF systém. Externý vstup umožňuje pripojenie prijímača k mikrofónu alebo zariadeniu na linkovej úrovni, ako je shotgun mikrofón, mixpult, rekordér alebo hudobný prehrávač na zachytenie dodatočného zvuku alebo hudby. Systém možno napájať cez porty USB-C, čo umožňuje na 5V napájacej banke USB-C vydrží niekoľko hodín.Prenosný prijímač RX9SSaramonic UwMic9s RX je dvojkanálový bezdrôtový prijímač UHF pre montáž na kameru. Vyznačuje sa širokou prepínacou šírkou pásma RF, vysoko kontrastným OLED displejom a infračervenou synchronizáciou medzi vysielačom a prijímačom. Dve odnímateľné antény možno otáčať o 360° pre lepší príjem. Výstup prijímača je možné prepínať medzi mono a stereo režimom. Funkcia low-cut na prijímači minimalizuje nízkofrekvenčné dunenie.Body-pack vysielač TX9SSaramonic UwMic9S-TX9S je montovateľný body-pack vysielač. Obsahuje ľahko čitateľný OLED displej, odnímateľnú anténu a vstavanú nabíjateľnú batériu. Vďaka linkovému vstupu a konektoru pre vstup mikrofónu môže prijímať zvuk z priloženého 3,5 mm uzamykateľného klopového mikrofónu alebo iného zariadenia na úrovni linky. Krátke stlačenie tlačidla napájania medzi jednotlivými zábermi stlmí mikrofón. Funkcia uzamknutia zabraňuje náhodnému stlmeniu alebo vypnutiu vysielača. Externá anténa : Áno WiFi : Nie Balenie obsahuje : TRS Cable Prijímač : Áno Balenie obsahuje : Klip Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Balenie obsahuje : Cold Shoe Vstupy : Jack 3,5 mm Frekvenčné pásmo : 514 - 596 MHz Farba : Čierna Frekvenčný rozsah : 40 Hz - 18 kHz Balenie obsahuje : Prijímač Výstupy : Jack 3,5 mm Smerová charakteristika : Všesmerová Balenie obsahuje : Manuál Počet kanálov : 2 Výdrž batérie : 8 h Variant : TX-RX Prevádzka na batérie : Áno Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB-C Typ displeja : OLED Balenie obsahuje : Vysielač Vstup na mikrofón : Áno Balenie obsahuje : Antenna Krajina pôvodu : Čína Displej : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Typ : Prijímač (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic UwMic9S Kit 1 (TX+RX)

Saramonic SR XM1 nasadzovací rečnícky mikrofón Druh prenosu:káblový

Saramonic SR XM1 nasadzovací rečnícky mikrofón Druh prenosu:káblový
Detail

Mini TRS mikrofón je vhodný pre nahrávacie kamery, videokamery, audio mixpulty, rekordéry mobilných telefónov a bezdrôtové mikrofónové vysielače. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic SR XM1 nasadzovací rečnícky mikrofón Druh prenosu:káblový

Blink Contacts 10 ml

Blink Contacts 10 ml
Detail

Očné kvapky Blink Contacts sú vhodné na aplikáciu na mäkké aj tvrdé (tzv. plynopriepustné) kontaktné šošovky. Aplikácia 1-2 kvapiek, podľa potreby, pre rýchlu úľavu od nepríjemných pocitov. (alensa.sk)

Podobné produkty ako Blink Contacts 10 ml

Blink-182 Nine (LP)

Blink-182 Nine (LP)
Detail

Žáner : Punk Farba : Čierna Rok nahrávky : 2019.0 Hmotnosť : 180 g Typ : Album Upozornenie pre rodičov : Nevhodný obsah pre deti a maloletých Dekáda interpreta : 2010 - 2019 Rýchlosť : 33 1/3 RPM Interpret / Téma : Blink-182 Dekáda interpreta : 2000 - 2009 Subžáner : Rock Farba podľa výrobcu : Black Rok vydania : 2019.0 Subžáner : Pop Vydavateľstvo : Columbia Dátum vydania : 2019-09-20 Variant : Nine (Gatefold Sleeve) (Vinyl LP) Typ : LP platňa Subžáner : Alternative Rock Dekáda interpreta : 1990 - 1999 Subžáner : Punk Rock Krajina interpreta : USA Balenie obsahuje : LP Subžáner : Pop Punk Typ : Otvárací obal Žáner : Pop Subžáner : Punk Dekáda interpreta : 2020 - 2029 Zloženie setu : 1 ks Subžáner : Skate Punk Žáner : Rock Krajina pôvodu : Európska únia (muziker.com)

Podobné produkty ako Blink-182 Nine (LP)

Krack Sandále BLINK Čierna

Krack  Sandále BLINK  Čierna
Detail

Krack Sandále BLINK Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 41. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Krack Sandále BLINK Čierna

Krack Sandále BLINK Čierna

Krack  Sandále BLINK  Čierna
Detail

Krack Sandále BLINK Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 37. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Krack Sandále BLINK Čierna

Krack Sandále BLINK Čierna

Krack  Sandále BLINK  Čierna
Detail

Krack Sandále BLINK Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 38. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Krack Sandále BLINK Čierna

Krack Sandále BLINK Čierna

Krack  Sandále BLINK  Čierna
Detail

Krack Sandále BLINK Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 40. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Krack Sandále BLINK Čierna

Krack Sandále BLINK Čierna

Krack  Sandále BLINK  Čierna
Detail

Krack Sandále BLINK Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 39. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Krack Sandále BLINK Čierna
Saramonic Blink 500 B6 USB-C, Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4 GHz na iPhone (BLINK100 B5), EZVIZ BC1-B2 (1+2) (CS-BC1-B2), Homematic IP Adaptér Berker B2 (EQ3-ADA-B2), Anglická gramatika B2, Angličtina - slovíčka B2, Španielčina pre pokročilých B2, KORG B2 WH (KRB2WH), KORG B2 BK (KRB2BK), Španělská gramatika B2, C1, Španělská slovíčka B2, C1, Němčina - slovíčka B2/C1, ORTEGA ATB44NH-B2 (HN211585), MOZOS B2 APT-X (HN236404), Italština pro středně pokročilé B2, 27 iiyama ProLite TF2738MSC-B2, Beautifly B-Blink Blush Masážny prístroj na očné okolie (5903003700319), Angličtina – slovná zásoba pre pokročilých B2, ASUS ExpertBook B2 Star Black (B2402CBA-KI0570X), ASUS ExpertBook B2 Star Black (B2402CBA-KI0888X), Naturprodukt B2 Riboflavín s postupným uvolňovaním (8595026107700), RIMMEL LONDON Stay Matte liquid lipstick 200 Pink Blink 5,5 ml (3614224429287), ACS APG8201-B2 Smart Card Reader with Pinpad, ASUS ExpertBook B2 B2502CBA-BQ0011X Star Black kovový, ASUS ExpertBook B2 B2402CBA-EB0165X Star Black kovový, ASUS ExpertBook B2 B2502CBA-BQ0389X Star Black kovový, ASUS ExpertBook B2 B2502CBA-BQ0226X Star Black kovový