Saramonic blink 500 b6 usb-c

Produkt Saramonic blink 500 b6 usb-c sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Saramonic blink 500 b6 usb-c upraviť a produkt hľadať znova.

Saramonic Blink 500 B1

Saramonic Blink 500 B1
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, všesmerové snímanie, frekvencia od 20 do 16000 Hz, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Digitálny bezdrôtový systém pre profesionálny záznam zvukuS kompaktným mikrofónnym systémom Saramonic Blink 500 B1, ktorý ľahko pripojíte k vášmu fotoaparátu či mobilnému zariadeniu, zaobstaráte záznam zvuku v profesionálnej kvalite. Klopový mikrofón Saramonic Blink 500 B1 sa stane ideálnou voľbou pre filmárov, novinárov, vloggerov a youtuberov.Prenos signálu prebieha v pásme 2,4 GHz do vzdialenosti až 50 metrov. Táto sada obsahuje 1× vysielač, 1× prijímač a všesmerový klopový mikrofón SR-M1.Kľúčové vlastnosti mikrofónneho systému Saramonic Blink 500 B1Profesionálny záznam zvuku vo vysokej kvaliteKlopový mikrofón alebo mikrofón s klipomPrenos signálu na vzdialenosť až 50 mUpevnenie do sánok pre externý bleskPrijímač možno zapojiť do zariadenia pomocou TRS a TRRS káblov (súčasť balenia) (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B1 , Saramonic blink 500 b6 usb-c

Saramonic Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) Lightning

Saramonic Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) Lightning
Detail

Saramonic Blink500 Pro B3 je neuveriteľne ľahký, ultrakompaktný a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém a poskytuje výnimočný zvuk vo vysielacej kvalite pre digitálne zrkadlovky, bezzrkadlovky a videokamery, mobilné zariadenia a ďalšie.Dodávané nabíjacie puzdro umožňuje nabíjať zariadenia kdekoľvek je potrebné, poskytuje 8 hodín nahrávacieho času na jedno nabitie, puzdro je možné nabíjať cez port Type-C DC 5V.3,5 mm výstup pre slúchadlá, voliteľný prepínač M/S, rýchle nabíjanie, funkcie OLED displeja umožňujú Blink500 Pro spĺňať rôzne požiadavky na nahrávanie.Prijímač RXDi má MFi Certified Lightning výstup a je určený pre zariadenia Apple iOS. Vysielač s klipom má vstavaný mikrofón so skvelým zvukom a je dostatočne malý a ľahký na prichytenie na košele a oblečenie, alebo ho môžete použiť ako tradičný opaskový vysielač s priloženým profesionálnym klopovým mikrofónom SR-M1.K prevádzke nie sú potrebné žiadne technické znalosti zvuku. Systém Blink500 Pro funguje na 2,4 GHz spektre bez rušenia a automaticky preskakuje na voľné kanály, aby sa predišlo statickému šumu a výpadkom zvuku. Displej : Áno Vstupy : Jack 3,5 mm Externá anténa : Nie Farba : Čierna Prijímač : Áno Výstupy : Jack 3,5 mm Vysielač/mikrofón : Áno Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB-C Balenie obsahuje : Prijímač Variant : Pro B3 Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Výdrž batérie : 8 h Typ : Prijímač Výstupy : USB C Frekvenčný rozsah : 50 Hz - 18 kHz Balenie obsahuje : Klip Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Frekvenčné pásmo : ISM 2,4 GHz Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Vysielač Krajina pôvodu : Čína Balenie obsahuje : Taška Typ displeja : OLED Smerová charakteristika : Všesmerová Balenie obsahuje : Manuál Vstup na mikrofón : Áno Prevádzka na batérie : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 Pro B3 (TX+RX Di) Lightning

Saramonic Blink 500 B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Ultra kompaktný 2,4 GHz dvojkanálový bezdrôtový mikrofónový systém s lavalier technológiou Saramonic Blink 500 B2 je neuveriteľne kompaktný, ľahký a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém pre 2 osoby pre DSLR, mirrorless a videokamery alebo mobilné zariadenia, ktorý poskytuje detailný zvuk pripravený na vysielanie. Spona na opasok na prijímači slúži ako držiak na kameru pre jednoduché pripevnenie, súčasťou sú dva výstupné káble, TRS pre fotoaparáty a TRRS pre smartfóny alebo tablety. Vysielač do klopy má vstavaný mikrofón so skvelým zvukom a je dostatočne malý a ľahký, aby sa dal pripnúť na košele a oblečenie, alebo môžete použiť dodávaný profesionálny klopový mikrofón SR-M1. Ponúka dva bezdrôtové vysielače a dva klopové mikrofóny, takže mikrofóny môžete používať na dvoch samostatných ľuďoch s jediným ultrakompaktným prijímačom na fotoaparáte. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 B4 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 B4 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Ultra kompaktný 2,4 GHz dvojkanálový bezdrôtový mikrofónový systém s lavalier technológiou Saramonic Blink500 B4 je neuveriteľne kompaktný, ľahký a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém pre dve osoby pre Apple iPhone a iPad, ktorý znie vo vysielacej kvalite. Bezbatériový certifikovaný lightning prijímač RXDi MFi je extrémne ľahký, priestorovo nenáročný a perfektne funguje v ručných gimbaloch. Vysielač do klopy má vstavaný mikrofón so skvelým zvukom a je dostatočne malý a ľahký, aby sa dal pripnúť na košele a oblečenie, alebo môžete použiť dodávaný profesionálny klopový mikrofón SR-M1. Blink500 B4 maximálne uľahčuje používanie viacerých bezdrôtových mikrofónov so zariadeniami Apple. Ponúka dva bezdrôtové vysielače a dva klopové mikrofóny, takže môžete používať mikrofóny na dvoch samostatných ľuďoch s jediným ultrakompaktným prijímačom na vašom iPhone. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B4 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový , Saramonic blink 100 b5 (tx+rx uc) 2.4 ghz na iphone (blink100 b5)

Saramonic Blink 500 Pro B1 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 Pro B1 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Blink500 Pro B1 Systém Saramonic Blink500 Pro je neuveriteľne ľahký, ultra kompaktný a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém až pre 2 osoby. Mikrofón poskytuje digitálnym zrkadlovkám, zrkadlovkám a videokamerám, smartfónom, tabletom, počítačom a ďalším zvuk vo výnimočnej kvalite vysielania. Vysielač a prijímač poskytujú pozoruhodných 8 hodín prevádzky na jedno nabitie a rýchlo sa nabíjajú. S dodávaným nabíjacím puzdrom môžete vysielače a prijímače kdekoľvek nabíjať a nabíjať alebo napájať pomocou pripojenia USB-C DC 5V s USB-A nabíjačkami a nabíjateľnými batériami. Prijímač Blink 500 Pro RX má živý OLED displej a 3,5 mm výstup. Obsahuje tiež výstupné káble TRS a TRRS, takže ho možno použiť s fotoaparátmi, mobilnými zariadeniami, počítačmi a akýmkoľvek zariadením s 3,5 mm audio vstupným portom. Prijímače majú 3,5 mm výstup pre slúchadlá pre monitorovanie v reálnom čase a voliteľný prepínač mono / stereo. Vysielač Blink 500 Pro TX s klipom má skvele znejúci integrovaný všesmerový mikrofón a je dostatočne malý a ľahký na to, aby sa dal pripevniť na košele a oblečenie. Môžete ho použiť aj ako bežný vysielač na opasok s dodávaným klopovým mikrofónom SR-M1 Professional. Má živý OLED displej a 3,5 mm vstup pre mikrofóny a linkové vstupy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 Pro B1 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový , Acefast metal car charger 63 w (usb-a+usb-c) with digital display transparent black (b6)

Saramonic Blink 500 Pro B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

Saramonic Blink 500 Pro B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Blink500 Pro B2 Systém Saramonic Blink500 Pro je neuveriteľne ľahký, ultra kompaktný a ľahko použiteľný bezdrôtový mikrofónový systém až pre 2 osoby. Mikrofón poskytuje digitálnym zrkadlovkám, zrkadlovkám a videokamerám, smartfónom, tabletom, počítačom a ďalším zvuk vo výnimočnej kvalite vysielania. Vysielač a prijímač poskytujú pozoruhodných 8 hodín prevádzky na jedno nabitie a rýchlo sa nabíjajú. S dodávaným nabíjacím puzdrom môžete vysielače a prijímače kdekoľvek nabíjať a nabíjať alebo napájať pomocou pripojenia USB-C DC 5V s USB-A nabíjačkami a nabíjateľnými batériami. Prijímač Blink 500 Pro RX má živý OLED displej a 3,5 mm výstup. Obsahuje tiež výstupné káble TRS a TRRS, takže ho možno použiť s fotoaparátmi, mobilnými zariadeniami, počítačmi a akýmkoľvek zariadením s 3,5 mm audio vstupným portom. Prijímače majú 3,5 mm výstup pre slúchadlá pre monitorovanie v reálnom čase a voliteľný prepínač mono / stereo. Vysielač Blink 500 Pro TX s klipom má skvele znejúci integrovaný všesmerový mikrofón a je dostatočne malý a ľahký na to, aby sa dal pripevniť na košele a oblečenie. Môžete ho použiť aj ako bežný vysielač na opasok s dodávaným klopovým mikrofónom SR-M1 Professional. Má živý OLED displej a 3,5 mm vstup pre mikrofóny a linkové vstupy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 Pro B2 nasadzovací sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový , Saramonic sr-bh60-b

Saramonic Blink 500 B6 USB-C

Saramonic Blink 500 B6 USB-C
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, všesmerové snímanie, frekvencia od 20 do 16000 Hz, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Digitálny bezdrôtový systém pre profesionálny záznam zvukuS kompaktným mikrofónnym systémom Saramonic Blink 500 B6, ktorý ľahko pripojíte k smartphonu či tabletu cez USB-C konektor, zaobstaráte záznam zvuku v profesionálnej kvalite. Saramonic Blink 500 B6 sa stane ideálnou voľbou pre filmárov, novinárov, vloggerov a youtuberov. Prenos signálu prebieha v pásme 2,4 GHz do vzdialenosti až 50 metrov. Táto sada obsahuje 2× vysielač, 1× bezdrôtový prijímač a všesmerový klopový mikrofón SR-M1.Kľúčové vlastnosti mikrofónneho systému Saramonic Blink 500 B6Klopový mikrofón alebo mikrofón s klipomPrenos signálu na vzdialenosť až 50 mObmedzenie šumu a výpadkov zvukuKompatibilný so smartphonmi a tabletmi s USB-C konektoromKompaktné rozmery a nízka hmotnosťAutomatické párovanie prijímača s... (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B6 USB-C , Choetech type-c (usb-c <-> usb-c) cable 3 m (cc0004-v2)

Saramonic Blink 100 B6 (TX+TX+RX UC) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone

Detail

Blink 100 B6 (TX+TX+RX UC) 3.5mm 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre USB-C zariadenia Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s USB-C konektorom. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. Ultrakompaktný dvojkanálový 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s USB-C konektorom. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a zapojte prijímač Blink100 RXUC do mobilného zariadenia, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. Prijímač Blink100 RXUC nepotrebuje na prevádzku žiadne batérie ani nabíjanie. Prijímač Blink100 RXUC sa zapája priamo do zariadenia s USB-C konektorom, ako smartphony alebo tablety s operačným systémom Android, počítače a ďalšie kompatibilné zariadenia. Telefón je možné počas používania nabíjať cez USB-C nabíjací port na prijímači. S celkovou hmotnosťou 10g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Systém Blink100 vám zaistí neprerušovanú prácu po dlhú dobu, až už ide o živé vysielanie, streamovanie alebo online schôdzku. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami Obsah balenia 2x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RXUC 2x USB-C nabíjací kábel 2x Veterná ochrana (mŕtva mačka) na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: MobilnýTyp batérie: Built-in Li-ion BatteryPrepojenie: USB-CRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RXDi/RXUC: 46×20×12mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategórie mikrofónu: Bezdrôtové, USB Microphone, Chytrý telefón / tablet, KlopovéVýstupné konektory: Usb-CSmerová charakteristika: Omni-directionalNapájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 10Káblové / Bezdrôtové: BezdrôtovéTyp bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstupné rozhranie: USB-CVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: MobileExtra features: Transmission Range: 50m (without obstacles)Frequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHzSignal-to-Noise Balanced Output: 76dB (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B6 (TX+TX+RX UC) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone , Choetech type-c (usb-c <-> usb-c) cable 2 m (cc0003-bk)

Saramonic Blink PRO B1 White

Detail

Blink 500 Pre B1 White (TX+RX)2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) v bielej farbe Saramonic Blink 500 Pro B1 je pokročilý 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, ktorý poskytuje špičkový zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite. Je určený na použitie s fotoaparátmi, smartphonmi, tabletmi a ďalšími zariadeniami. Tento systém je ideálny pre rozhovory, televízne vysielanie, podcasty, vloggy, priame prenosy, tvorcov YouTube videí a filmárov. Tento ultra prenosný a ľahký systém je dodávaný s jedným bezdrôtovým vysielačom s integrovaným mikrofónom, jedným profesionálnym klopovým mikrofónom, dvojkanálovým prijímačom a prepravným nabíjacím puzdrom. Prijímač je dodávaný s výstupnými káblami TRS aj TRRS a je možné ho ľahko pripevniť do sánok blesku fotoaparátu alebo klietky. Je tak kompaktný a ľahký, že ho môžete pripnúť na smartfón, tablet alebo dokonca na remienok fotoaparátu. Umožní vám ľahko bezdrôtovo nahrávať svoj hlas alebo hlas niekoho iného. Pokiaľ budete niekedy potrebovať dať mikrofóny dvom ľuďom, môžete jednoducho pridať druhý bezdrôtový vysielač TX (nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne) a vytvoriť z neho bezdrôtový mikrofón pre 2 osoby. Skutočne profesionálny 2.4GHz bezdrôtový systém novej generácieBlink 500 Pro B1 je ďalšou generáciou nesmierne úspešného bezdrôtového systému Blink 500. Blink 500 Pro B1 kombinuje jednoduché použitie a špičkovú flexibilitu pôvodného systému s aktualizovaným dizajnom, OLED displejom, dlhšou výdržou batérie, rozšíreným dosahom, zvýšenou kvalitou zvuku a pôsobivým zoznamom nových profesionálnych funkcií, ktoré ho odlišujú od pôvodného systému Blink 500 a ďalších konkurenčných modelov. Systém sa naozaj jednoducho používa. Stačí ho doslova len zapnúť a môžete začať nahrávať. Kompaktný, ale výkonný vysielač TXVysielač TX je extrémne kompaktný a ľahký, napriek tomu poskytuje vysoko kvalitný profesionálny zvuk. Je vybavený vstavaným všesmerovým mikrofónom s pôsobivou citlivosťou -39 dB. Poskytuje vám dynamickú, krištáľovo čistú kvalitu zvuku na vysielači, ktorý môžete ľahko pripnúť na košeľu, golier alebo zasunúť do vrecka. Napriek tomu je dostatočne univerzálna, aby ste ho mohli postaviť na stôl alebo pódium. Vysielač TX funguje aj ako tradičný bodypack vysielač pomocou dodávaného profesionálneho všesmerového klopového mikrofónu SR-M1, ktorý poskytuje ešte diskrétnejšie vizuálne riešenie. Môže byť tiež použitý ručne, samostatne alebo s držiakom ručného mikrofónu Blink500 Pro HM (nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne). Ďalšou jedinečnou a úžasnou funkciou vysielača TX je možnosť bezdrôtového prenosu signálu pomocou mikrofónneho a linkového vstupu a po pripojení poskytuje mikrofónu napájanie. Vďaka tomu je systém neuveriteľne všestranný a umožňuje ho pripojiť k prakticky akémukoľvek zdroju zvuku. Môžete použiť dodávaný klopový mikrofón SR-M1 alebo pripojiť shotgun mikrofón, náhlavný mikrofón (headset) alebo akýkoľvek iný mikrofón s konektorom 3.5mm, ktorý pripojíte do TRS výstupu. Nastaviteľný gain mikrofónu vám umožní zakaždým dosiahnuť perfektné úrovne zvuku. Pripojte vysielač TX pomocou linkového vstupu k mixéru, hudobnému prehrávaču alebo akémukoľvek inému výstupu zariadenia, ktorý chcete bezdrôtovo vysielať do prijímača. Použitie s fotoaparátmi, smartphonmi, počítačmi a ďalšími zariadeniamiDvojkanálový prijímač RX je vybavený výstupnými káblami TRS aj TRRS. Tie umožňujú systému dokonale fungovať s digitálnymi zrkadlovkami, bezzrkadlovkami a inými druhmi fotoaparátov, rekordérov, mixérov, moderných počítačov, rovnako ako so smartphonmi a tabletmi, ktoré disponujú výstupom pre slúchadlá. Prijímač ľahko spárujete s bleskom alebo USB-C dokovacou stanicou (nie je súčasťou dodávky) pre mobilné zariadenia bez vstupu 3,5 mm. 3,5 mm slúchadlový výstup s ovládaním úrovne vám umožní sledovať zvuk v reálnom čase, aj keď vášmu fotoaparátu alebo zariadeniu chýba slúchadlový výstup. Prijímač RX je vybavený veľmi žiadaným voliteľným nastavením výstupu Mono/Stereo, ktoré vám dáva možnosť nahrávať každý mikrofón do samostatných kanálov mikrofónových vstupov fotoaparátu a rekordéra. Je tiež vybavený živým OLED displejom, ktorý vám umožní vidieť dôležité informácie a životnosť batérie prijímača a vysielačov na prvý pohľad bez toho, aby ste museli vstúpiť do menu. Bezkonkurenčný výkon a dosah v kombinácii so sofistikovanou jednoduchosťouBezdrôtový systém Blink 500 Pro B1 posúva výkon a dosah na vyššiu úroveň. Vďaka rozšírenému dosahu až 100 metrov a rozšírenej výdrži batérie až 8 hodín majú teraz užívatelia slobodu pre širšie a rozsiahlejšie zábery bez obáv z výpadkov a majú možnosť nahrávať celý deň na jedno nabitie. Nabíjacie ochranné púzdroDodávané nabíjacie puzdro poskytuje zásadnú ochranu pre skladovanie a prepravu, ale taktiež poskytuje** dobíjaciu internú batériu 1200 mAh**, ktorá umožňuje nabíjať systém kdekoľvek. Ideálne pre tvorcov obsahu, ktorí sú často na cestách a potrebujú mať možnosť nabíjania kdekoľvek. Blink 500 Pro B1 môžete dokonca spárovať s USB powerbankami pre diaľkové nabíjanie pri natáčaní v teréne. Vďaka revolučnej funkcii párovania jedným dotykom, ktorá je zabudovaná do nabíjacieho puzdra, môžete ľahko synchronizovať vysielač a prijímač bez toho, aby ste museli prechádzať menu, prehľadávať kanály alebo ich vyberať z puzdra. Pozoruhodný bezdrôtový systémBlink 500 Pro B1 je ultra kompaktný 2.4GHz bezdrôtový systém, ktorý ponúka najlepšie funkcie na súčasnom trhu. Ponúka inovatívne funkcie, výkon a flexibilitu, ktoré ho výrazne odlišujú od konkurenčných produktov a zároveň poskytujú profesionálny, krištáľovo čistý zvuk. Vďaka tomu je tento systém ideálny pre náročných tvorcov obsahu a profesionálov, ktorí potrebujú pokročilý, ale neuveriteľne ľahko použiteľný bezdrôtový systém, ktorý nespomalí ich prácu. Je dostatočne kompaktný na to, aby ste ho vložili do tašky alebo batohu a vzali ho so sebou kamkoľvek. Systém Blink 500 Pro B1 je tiež ideálny pre užívateľov, ktorí práve teraz potrebujú iba jeden bezdrôtový mikrofón, ale chcú mať možnosť rozšíriť tento systém a používať v budúcnosti dva. • Ultra kompaktný, ľahký a neuveriteľne ľahko použiteľný pokročilý 2.4GHz bezdrôtový systém, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej (broadcast) kvalite• Vhodný na použitie s fotoaparátmi, smartfónmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami• Vysielač (TX) má vstavaný mikrofón a je možné ho pripnúť na oblečenie alebo použiť ako bodypack vysielač pomocou dodávaného profesionálneho klopového mikrofónu.• Vysielač je vybavený voliteľným mikrofónnym a linkovým vstupom a živým OLED displejom• Duálny prijímač (RX), ktorý je možné pripevniť na fotoaparát, má možnosť nastavenia mono/stereo výstupu, výstup pre slúchadlá, živý OLED displej a obsahuje výstupné káble TRS a TRRS pre kompatibilitu s akýmkoľvek zariadením so vstupom 3,5 mm• Až 8 hodín prevádzky na jedno nabitie batérie, dosah 100 metrov, prepravné nabíjacie puzdro a automatické prepínanie kanálov, aby nedochádzalo k statickým výkyvom a výpadkom• Vysielač a prijímač sa nabíjajú v dodávanom prepravnom nabíjacom puzdre s kapacitou 1200 mAh, zatiaľ čo sú pripojené k napájaniu, alebo na diaľku. Je možné ich napájať jednotlivo pri použití s USB power bankou. Obsah balenia:1x Vysielač TX1x Prijímač RX1× Prepravné nabíjacie púzdro1x Všesmerový klopový mikrofón SR-M11x Aligátorový klip pre klopový mikrofón1x Penová ochrana pre klopový mikrofón1x Veterná ochrana pre vysielač TX1× Taška na zips1x Pozlátený výstupný kábel 3.5mm TRS - TRS pre fotoaparáty (30.5 cm)1x Pozlátený výstupný kábel 3.5mm TRS - TRRS pre smartphony, tablety a počítače (30.5 cm)1x Pozlátený nabíjací kábel USB-C - USB-A (30.5 cm)1x Pozlátený nabíjací kábel Micro USB - USB-A (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink PRO B1 White , Ugreen usb-c to 2× usb 3.1+2× usb-c adapter 10g (30758)

Saramonic Blink 100 B1 (TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém

Detail

Blink 100 B1 (TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 sa vyznačuje automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé a ďalšie. Ultrakompaktný 2,4GHz dvojkanálový bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný so smartphonmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 sa vyznačuje automatickým párovaním a voliteľným potlačením. ) kvalite, ideálny pre živé vysielanie, vlogy, žurnalistiku a ďalšie. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a pripojte prijímač Blink100 RX ku smartfónu, tabletu, digitálnej zrkadlovke, videokamere alebo k inému zariadeniu, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. S celkovou hmotnosťou nižšou ako 16,5 g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria prijímača a vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami a ďalšími zariadeniami Obsah balenia 1x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RX 1x 3.5mm výstupný kábel TRS - TRS pre fotoaparáty 1x 3.5mm výstupný kábel TRS - TRRS pre smartfóny 2x USB-C nabíjací kábel USB-C 1x Penová ochrana na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: Mobilný, DSLR, Computer, AudioKlasifikácia batérie: Lithium-IonTyp batérie: USB-C DC 5V, Built-in Li-ion BatteryRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RX: 39×35×14mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategória mikrofónu: Bezdrôtové, KlopovéVýstupné konektory: Usb-CSmerová charakteristika: Omni-directionalKapacita (mAh): 90Napájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 16,5Typ bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstup: AudioZabudovaná batéria: ÁnoVstupné rozhranie: USB-CVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: Mobile, CameraExtra features: Operating Range (Without Obstacle): 50 meterFrequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHz (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B1 (TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém , I-tec usb-c metal hub 2× usb 3.0 + 2× usb-c (c31hubmetal2a2c)

Saramonic Blink 100 B2 (TX+TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém

Detail

Blink 100 B2 (TX+TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný so smartphonmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 sa vyznačuje automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé a ďalšie. Ultrakompaktný 2,4GHz dvojkanálový bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 sa vyznačuje automatickým párovaním a voliteľným potlačením. ) kvalite, ideálny pre živé vysielanie, vlogy, žurnalistiku a ďalšie. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a pripojte prijímač Blink100 RX k smartfónu, tabletu, digitálnej zrkadlovke, videokamere alebo k inému zariadeniu, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. S celkovou hmotnosťou nižšou ako 16,5 g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria prijímača a vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami a ďalšími zariadeniami Obsah balenia 2x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RX 1x 3.5mm výstupný kábel TRS - TRS pre fotoaparáty 1x 3.5mm výstupný kábel TRS - TRRS pre smartfóny 3x USB-C nabíjací kábel USB-C 2x Penová ochrana na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: Mobilný, DSLR, Computer, AudioKlasifikácia batérie: Lithium-IonTyp batérie: USB-C DC 5V, Built-in Li-ion BatteryRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RX: 39×35×14mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategória mikrofónu: Bezdrôtové, KlopovéVýstupné konektory: Usb-CSmerová charakteristika: Omni-directionalKapacita (mAh): 90Napájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 16,5Typ bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstup: AudioZabudovaná batéria: ÁnoVstupné rozhranie: USB-CVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: Mobile, CameraExtra features:: Operating Range (Without Obstacle): 50 meterFrequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHz (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B2 (TX+TX+RX) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém , Vention usb-c & usb-a to usb-c cable 1m black pvc type (cqlbf)

Saramonic Blink 500 ProX B6

Detail

Saramonic Blink500 ProX B6 je neuveriteľne jednoducho použiteľný a ľahko prenosný bezdrôtový 2,4 GHz pripínací mikrofónový systém pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS, počítače a ďalšie zariadenia kompatibilné s triedou USB-C. Ideálny pre tvorcov mobilného obsahu všetkých druhov, poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite pre 2 osoby do aplikácií pre video, streamovanie a nahrávanie zvuku. Jeho elegantný a kompaktný prijímač sa pripája k portu USB-C vášho zariadenia. Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Vstup na mikrofón : Áno Displej : Áno Prevádzka na batérie : Áno Vstupy : Jack 3,5 mm Variant : 2x Transmitter Typ batérie : Li-Ion Výstupy : Jack 3,5 mm Farba : Čierna Prepínač : Áno Balenie obsahuje : Charging Box Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ : Vysielač Balenie obsahuje : Manuál Balenie obsahuje : Prenosné vrecko Externá anténa : Nie Krajina pôvodu : Čína Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Prijímač : Áno Systém : Digitálna Typ displeja : OLED Balenie obsahuje : Prijímač Variant : USB-C Výstupy : USB-C Napájanie : Batéria Smerová charakteristika : Všesmerová Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Vysielač Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Počet kanálov : 2 Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Vysielač/mikrofón : Áno Výdrž batérie : 10 h (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B6 , Vention usb-c & usb-a to usb-c cable 0.5m black pvc type (cqlbd)

Saramonic Blink 100 B3 (TX+RX Di) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone

Detail

Blink 100 B3 (TX+RX Di) 3.5mm 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s operačným systémom iOS. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. Ultrakompaktný dvojkanálový 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s operačným systémom iOS. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a zapojte prijímač Blink100 RXDi do mobilného zariadenia, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. Prijímač Blink100 RXDi nepotrebuje na prevádzku žiadne batérie ani nabíjanie. Prijímač Blink100 RXDi sa zapája priamo do zariadení s operačným systémom iOS, ako sú iPhony, iPady a ďalšie. Telefón je možné počas používania nabíjať cez USB-C nabíjací port na prijímači. S celkovou hmotnosťou 10g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Systém Blink100 vám zaistí neprerušovanú prácu po dlhú dobu, až už ide o živé vysielanie, streamovanie alebo online schôdzku. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný s mobilnými zariadeniami s operačným systémom iOS Podpora živého vysielania a nabíjania telefónu súčasne Obsah balenia 1x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RXDi 1x USB-C nabíjací kábel 1x Veterná ochrana (mŕtva mačka) na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: MobilnýTyp batérie: Built-in Li-ion BatteryPrepojenie: LightningRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RXDi/RXUC: 46×20×12mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategórie mikrofónu: Bezdrôtové, Chytrý telefón / tablet, KlopovéVýstupné konektory: LightningSmerová charakteristika: Omni-directionalNapájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 10Káblové / Bezdrôtové: BezdrôtovéTyp bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstupné rozhranie: LightningVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: MobileExtra features: Transmission Range: 50m (without obstacles)Frequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHzSignal-to-Noise Balanced Output: 76dB (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B3 (TX+RX Di) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone , Motorola turbopower 50 w duo usb-c + usb-a w/ usb-c cable (mom000072)

Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone

Detail

Blink 100 B5 (TX+RX UC) 3.5mm 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre USB-C zariadenia Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s USB-C konektorom. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. Ultrakompaktný dvojkanálový 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink100 je ultrakompaktný a prenosný 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, kompatibilný s mobilnými zariadeniami s USB-C konektorom. Je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, čo je ideálne pre živé vysielanie, vlogy a ďalšie aplikácie na zachytávanie zvuku. S digitálnym pásmom 2.4GHz ponúka systém Blink100 stabilný a pôsobivý dosah 50 metrov, čím pre tvorcov obsahu zaisťuje bezkonkurenčný zvukový zážitok. Stlačte súčasne tlačidlá „+“ a „-“ pre zapnutie/vypnutie funkcie redukcie šumu. Pri prepnutí do režimu potlačenia hluku, statické zelené svetlo indikátora systému Blink100 odstráni okolitý hluk a ponúkne čistý zvuk. Zapnite vysielače a zapojte prijímač Blink100 RXUC do mobilného zariadenia, a vysielač a prijímač sa automaticky spárujú. Žiadne ďalšie zdĺhavé operácie, stačí pripojiť a nahrávať. Prijímač Blink100 RXUC nepotrebuje na prevádzku žiadne batérie ani nabíjanie. Prijímač Blink100 RXUC sa zapája priamo do zariadenia s USB-C konektorom, ako smartphony alebo tablety s operačným systémom Android, počítače a ďalšie kompatibilné zariadenia. Telefón je možné počas používania nabíjať cez USB-C nabíjací port na prijímači. S celkovou hmotnosťou 10g je vysielač Blink100 ultra kompaktný a ľahký. Jednoduchým pripnutím vysielača na golier sa ľahko skryje. Vstavaná dobíjacia batéria vysielača Blink100 poskytuje až 10 hodín prevádzky, čo podporuje celodenné nahrávanie. Systém Blink100 vám zaistí neprerušovanú prácu po dlhú dobu, až už ide o živé vysielanie, streamovanie alebo online schôdzku. Hlavné vlastnosti Pokročilý bezdrôtový prenos 2.4GHz Prevádzkový dosah až 50 metrov Inteligentné potlačenie hluku Automatické párovanie a funkcie Plug and Play Ľahký a ultrakompaktný design Až 10 hodín prevádzky USB-C nabíjací port (DC 5V) Vstavaný všesmerový mikrofón pre 360 ° snímanie zvuku Kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami Obsah balenia 1x Vysielač Blink100 TX 1x Prijímač Blink100 RXUC 1x USB-C nabíjací kábel 1x Veterná ochrana (mŕtva mačka) na mikrofón Technické špecifikácie Použitie: MobilnýTyp batérie: Built-in Li-ion BatteryPrepojenie: USB-CRozmery (Š x V x D) (mm): TX: 39×35×14mm / RXDi/RXUC: 46×20×12mmFrekvenčná odozva: 20Hz 16kHzKategórie mikrofónu: Bezdrôtové, USB Microphone, Chytrý telefón / tablet, KlopovéVýstupné konektory: Usb-CSmerová charakteristika: Omni-directionalNapájanie: Li-IonCitlivosť: -39+2dBSignal-to-Noise Ratio (dB): SNR: 76dBHmotnosť (g): 10Káblové / Bezdrôtové: BezdrôtovéTyp bezdrôtového prenosu: RF (2.4 GHz)Typ príslušenstva (Osvetlenie, Audio & Studio): MikrofónVstupné rozhranie: USB-CVýstupné rozhranie: USB-CMobilné audio: ÁnoAudio Application: MobileExtra features: Transmission Range: 50m (without obstacles)Frequency Response: 150-18,000Hz: 20Hz-16kHzSignal-to-Noise Balanced Output: 76dB (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém pre iPhone , Nomad kevlar usb-c to usb-c cable 1,5 m (nm01914000)

Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4 GHz na iPhone (BLINK100 B5)

Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4 GHz na iPhone (BLINK100 B5)
Detail

Bezdrôtový systém – 2.4GHz bezdrôtový mikrofónny systém, dosah až 50metrov, inteligentné potlačenie hluku, automatické párovanie, funkcie Plug and Play, až 10hodín prevádzky, vstavaný všesmerový mikrofón Bezdrôtový mikrofónny systém Saramonic Blink 100 B5 je ajdeálne riešenie na živé vysielanie, vlogy alebo žurnalistikuKompaktný a ľahko prenosný bezdrôtový systém Saramonic Blink 100 B5 pracuje na preverenej frekvencii 2,4 GHz. Využijete ho s videokamerami, digitálnymi zrkadlovkami, telefónmi, tabletmi a ďalšími podobnými zariadeniami. Jeho prednosťou je jednoduchý systém párovania a voliteľný systém potlačenia okolitého šumu. Vďaka tomu je mikrofónny systém Saramonic Blink 100 B5 navrhnutý najmä na živé vysielanie, vlogy, žurnalistiku a mnohé ďalšie situácie, kde okrem obrazu potrebujete aj perfektný zvuk. Bezdrôtový dosah systému sa navyše pohybuje na úrovni 50 metrov.Mikrofónny systém Saramonic Blink 100 B5 si vás získa jednoduchým použitímStačí... (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4 GHz na iPhone (BLINK100 B5) , Nomad kevlar usb-c to usb-c cable 3 m (nm01a1c000)

Saramonic Blink 100 B6

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic Blink100 je veľmi kompaktný a prenosný 2,4 GHz bezdrôtový mikrofónový systém, kompatibilný so smartfónmi, tabletmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami atď. Systém Blink100 je vybavený automatickým párovaním a voliteľným potlačením šumu, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite, ideálny pre živé vysielanie , vlogovanie, mobilnú žurnalistiku a ďalšie. Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Displej : Nie Smerová charakteristika : Všesmerová Funkčná vzdialenosť (m) : 50.0 Farba : Čierna Balenie obsahuje : Prijímač Typ : Prijímač Variant : 2x Transmitter Krajina pôvodu : Čína Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 16 kHz Typ batérie : Li-Ion Počet kanálov : 2 Typ : Vysielač Balenie obsahuje : Vysielač Výstupy : USB-C Napájanie : USB-C Variant : USB-C Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ kapsule : Kondenzátorový Výdrž batérie : 10 h Systém : Digitálna Hmotnosť (g) : 10.0 Vysielač/mikrofón : Áno Prepínač : Áno Prijímač : Áno Prevádzka na batérie : Áno Napájanie : Batéria (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 100 B6 , Samsung prepojovací kábel usb-c na usb-c, čierny (ep-dn975bbegww)

Saramonic Blink 500 B2

Saramonic Blink 500 B2
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, dĺžka kábla 0,305 m, kondenzátorový, všesmerové snímanie, frekvencia od 20 do 16000 Hz, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Digitálny bezdrôtový systém pre profesionálny záznam zvukuS kompaktným mikrofónnym systémom Saramonic Blink 500 B2, ktorý ľahko pripojíte k vášmu fotoaparátu či mobilnému zariadeniu, zaobstaráte záznam zvuku v profesionálnej kvalite. Klopový mikrofón Saramonic Blink 500 B2 sa stane ideálnou voľbou pre filmárov, novinárov, vloggerov a youtuberov. Prenos signálu prebieha v pásme 2,4 GHz do vzdialenosti až 50 metrov. Táto sada obsahuje 2× vysielač, 1× prijímač a všesmerový klopový mikrofón SR-M1.Kľúčové vlastnosti mikrofónneho systému Saramonic Blink 500 B2Profesionálne nahrávania až 2 osôb zároveňKlopový mikrofón alebo mikrofón s klipomPrenos signálu na vzdialenosť až 50 mUpevnenie do sánok pre externý bleskPrijímač možno zapojiť do zariadenia pomocou TRS a TRRS... (alza.sk)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 B2 , Samsung prepojovací kábel usb-c na usb-c, biely (ep-dn975bwegww)

ACEFAST Metal car charger 63 W (USB-A+USB-C) with digital display transparent black (B6)

ACEFAST Metal car charger 63 W (USB-A+USB-C) with digital display transparent black (B6)
Detail

Nabíjačka do auta – s podporou rýchleho nabíjania, celkový výkon 63 W, výstupy 1 × USB-C (max. 45 W) a 1 × USB-A (max. 18 W) Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nabíjačka do auta ACEFAST s podporou rýchleho nabíjaniaPokiaľ často cestujete autom, určite si musíte občas po ceste dobíjať mobil či iné elektronické zariadenia. Neobmedzujte sa a rozšírte svoje možnosti s ACEFAST Metal car charger. USB nabíjačka do auta ACEFAST vám ponúkne 1× USB-A a 1× USB-C výstup a to s podporou väčšiny protokolov rýchleho nabíjania. Zapojíte ju jednoducho namiesto zapaľovača cigariet. ACEFAST Metal car charger disponuje inteligentnou technológiou rozdelenia výkonu medzi obidva svoje porty, kedy USB-A dosahuje až 18 W a USB-C 45 W. LED displej autonabíjačky USB zobrazuje napätie v reálnom čase, budete mať preto úplný prehľad.Kľúčové vlastnosti nabíjačky do auta ACEFAST Metal car charger 63 WPraktická nabíjačka do auta s podporou rýchleho nabíjaniaLED displej... (alza.sk)

Podobné produkty ako ACEFAST Metal car charger 63 W (USB-A+USB-C) with digital display transparent black (B6) , Acefast gan charger 65 w (2× usb-c + usb-a) + usb-c cable black (a13)

Saramonic Blink 500 ProX Q20

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Blink500 ProX Q20 - zjednodušená a najmenšia verzia Blink500 ProX uľahčuje nahrávanie videa s 2 osobami vďaka pozoruhodnej kvalite zvuku a menšiemu a ľahkému dizajnu. Ideálny pre vysielateľov, podcasterov, vlogerov, livestreamerov, tvorcov YouTube obsahu a filmárov. Variant : 2x Transmitter Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Výdrž batérie : 10 h Výstupy : Konektor pre slúchadlá 3,5mm Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Púzdro Typ kapsule : Kondenzátorový Počet kanálov : 2 Balenie obsahuje : Audio kábel Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Farba : Čierna Balenie obsahuje : Manuál Typ : Vysielač Vysielač/mikrofón : Áno Prepínač : Áno Prijímač : Áno Displej : Áno Prevádzka na batérie : Áno Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Vysielač Napájanie : Batéria Krajina pôvodu : Čína Vstup na mikrofón : Nie Výstupy : Jack 3,5 mm Externá anténa : Nie Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Prijímač Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Systém : Digitálna Typ displeja : OLED Smerová charakteristika : Všesmerová (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX Q20 , Xiaomi imilab usb-c power adaptér 20 w + usb-c cable (a829-120167c-eu1-c)

Saramonic Blink 500 ProX B1

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Blink500 ProX uľahčuje nahrávanie videa vďaka pozoruhodnej kvalite zvuku. Ideálny pre vysielateľov, podcasterov, vlogerov, livestreamerov, tvorcov YouTube a filmárov. Ako spoľahlivý bezdrôtový mikrofónový systém je Blink500 ProX nielen vybavený mimoriadnou prenosovou technológiou 2,4 GHz, väčšou obrazovkou OLED pre dôležité informácie a dodatočným prevádzkovým časom, ale dá sa použiť ihneď po vybalení, čím zaisťuje tvorcom obsahu lepšie zážitky z nahrávania a posúva ich zvukové kúsky na ďalšiu úroveň. Umožňuje vám jednoducho bezdrôtovo ozvučiť seba alebo niekoho iného, a ak niekedy budete potrebovať mikrofóny nasadiť dvom ľuďom, môžete jednoducho pridať druhý bezdrôtový vysielač Blink 500 ProX TX (predáva sa samostatne) a urobiť z neho bezdrôtový mikrofón pre 2 osoby. Typ displeja : OLED Typ : Prijímač Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Hmotnosť (g) : 29.5 Variant : 1x Transmitter Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Variant : Jack 3,5 mm Systém : Digitálna Typ : Vysielač Napájanie : Batéria Krajina pôvodu : Čína Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Balenie obsahuje : Prijímač Balenie obsahuje : Manuál Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Počet kanálov : 2 Vstup na mikrofón : Áno Smerová charakteristika : Všesmerová Farba : Čierna Balenie obsahuje : Charging Box Výstupy : Jack 3,5 mm Vstupy : Jack 3,5 mm Balenie obsahuje : Vysielač Prijímač : Áno Výdrž batérie : 10 h Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Externá anténa : Nie Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B1 , Vention usb to type-c (usb-c) sound card metal type (cdmh0)

Saramonic Blink 500 ProX B4

Detail

Saramonic Blink500 ProX B4 je neuveriteľne ľahko použiteľný a prenosný duálny bezdrôtový 2,4 GHz pripínací mikrofónový systém pre iPhone a iPad s konektorom Lightning. Ideálny pre tvorcov mobilného obsahu všetkých druhov, poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite pre 2 osoby do aplikácií pre video, streamovanie a nahrávanie zvuku. Jeho elegantný a kompaktný dvojkanálový prijímač sa pripája k portu Lightning vášho iPhone alebo iPad. Napájanie : Batéria Typ batérie : Li-Ion Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Výdrž batérie : 10 h Vstup na mikrofón : Áno Prijímač : Áno Výstupy : Lightning Výstupy : Jack 3,5 mm Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Počet kanálov : 2 Variant : Lightning Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Vstupy : Jack 3,5 mm Smerová charakteristika : Všesmerová Balenie obsahuje : Vysielač Systém : Digitálna Balenie obsahuje : Charging Box Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ : Prijímač Variant : 2x Transmitter Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Prenosné vrecko Typ : Vysielač Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Krajina pôvodu : Čína Typ displeja : OLED Balenie obsahuje : Manuál Balenie obsahuje : Prijímač Externá anténa : Nie Farba : Čierna (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B4 , Swissten textilný dátový kábel usb-c/usb-c 2 m strieborný (71528202)

Saramonic Blink 500 ProX B5

Detail

Saramonic Blink500 ProX B5 je neuveriteľne jednoducho použiteľný a ľahko prenosný bezdrôtový 2,4 GHz pripínací mikrofónový systém pre mobilné zariadenia so systémom Android a iOS, počítače a ďalšie zariadenia kompatibilné s triedou USB-C. Ideálny pre tvorcov mobilného obsahu všetkých druhov, poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite do aplikácií pre video, streamovanie a nahrávanie zvuku. Jeho elegantný a kompaktný prijímač sa pripája k portu USB-C vášho zariadenia. Balenie obsahuje : Vysielač Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Prijímač Krajina pôvodu : Čína Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Vstup na mikrofón : Áno Prijímač : Áno Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Napájanie : Batéria Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Typ displeja : OLED Systém : Digitálna Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Smerová charakteristika : Všesmerová Výdrž batérie : 10 h Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Prenosné vrecko Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Balenie obsahuje : Manuál Farba : Čierna Variant : USB-C Výstupy : USB-C Externá anténa : Nie Typ batérie : Li-Ion Výstupy : Jack 3,5 mm Vstupy : Jack 3,5 mm Počet kanálov : 2 Balenie obsahuje : Charging Box Variant : 1x Transmitter Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Typ : Vysielač (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B5 , Swissten textilný dátový kábel usb-c/usb-c 2 m čierny (71528201)

Saramonic Blink 500 ProX Q10

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Blink500 ProX Q10 – zjednodušená a najmenšia verzia Blink500 ProX uľahčuje nahrávanie videa vďaka pozoruhodnej kvalite zvuku a menšiemu a ľahkému dizajnu. Ideálny pre vysielateľov, podcasterov, vlogerov, livestreamerov, tvorcov YouTube a filmárov. Balenie obsahuje : Prijímač Prevádzka na batérie : Áno Variant : 1x Transmitter Krajina pôvodu : Čína Typ : Vysielač Balenie obsahuje : Púzdro Výstupy : Jack 3,5 mm Výdrž batérie : 10 h Balenie obsahuje : Audio kábel Napájanie : Batéria Systém : Digitálna Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Typ kapsule : Kondenzátorový Externá anténa : Nie Typ : Prijímač Výstupy : Konektor pre slúchadlá 3,5mm Farba : Čierna Balenie obsahuje : Windshield Balenie obsahuje : Manuál Balenie obsahuje : Vysielač Vstup na mikrofón : Nie Počet kanálov : 2 Typ displeja : OLED Smerová charakteristika : Všesmerová Typ batérie : Li-Ion Vysielač/mikrofón : Áno Prepínač : Áno Prijímač : Áno Displej : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX Q10 , Swissten kábel usb-c/usb-c 100 w 5 a biely (71506520)

Saramonic Blink 500 ProX B2

Detail

Bezdrôtový mikrofónový systém Blink500 ProX uľahčuje nahrávanie videa vďaka pozoruhodnej kvalite zvuku. Ako spoľahlivý bezdrôtový mikrofónový systém je Blink500 ProX nielen vybavený mimoriadnou prenosovou technológiou 2,4 GHz, väčšou obrazovkou OLED pre dôležité informácie a dodatočným prevádzkovým časom, ale dá sa použiť ihneď po vybalení, čím zaisťuje tvorcom obsahu lepšie zážitky z nahrávania a posúva ich zvukové kúsky na ďalšiu úroveň. Systém : Digitálna Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Balenie obsahuje : Charging Box Počet kanálov : 2 Variant : 2x Transmitter Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Vstup na mikrofón : Áno Prijímač : Áno Prepínač : Áno Balenie obsahuje : Prijímač Typ : Prijímač Vstupy : Jack 3,5 mm Vysielač/mikrofón : Áno Externá anténa : Nie Krajina pôvodu : Čína Výstupy : Jack 3,5 mm Napájanie : Batéria Variant : Jack 3,5 mm Typ batérie : Li-Ion Balenie obsahuje : Manuál Farba : Čierna Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Balenie obsahuje : Windshield Výdrž batérie : 10 h Typ : Vysielač Smerová charakteristika : Všesmerová Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Balenie obsahuje : Vysielač Typ displeja : OLED (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B2 , Alzapower flexcore usb-c to usb-c 2.0, 5a, 100w (apw-adtctc01b)

Saramonic Blink 500 ProX B3

Detail

Saramonic Blink500 ProX RXDi je extrémne ľahký bezbatériový bezdrôtový prijímač s certifikáciou MFi Lightning pre iOS zariadenia, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite. Dodáva sa ako dvojkanál s 3,5 mm konektorom pre slúchadlá a ponúka vám viac riešení nahrávania, môžete použiť jeden alebo oba vysielače a môžete si vybrať mono alebo stereo režim na nahrávanie každého kanálu samostatne pre maximálnu flexibilitu pri postprodukcii. Navyše s mnohými užitočnými doplnkami, stabilným dosahom 100 m a prenosom s veľmi nízkou latenciou robí zo systému jediné riešenie pre rôzne druhy scenárov použitia, ako je vlogovanie, streamovanie, podcasting, rozhovory, online výučba a ďalšie. Prepínač : Áno Vysielač/mikrofón : Áno Balenie obsahuje : Prijímač Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Balenie obsahuje : Vysielač Balenie obsahuje : Charging Box Funkčná vzdialenosť (m) : 100.0 Výstupy : Jack 3,5 mm Typ batérie : Li-Ion Napájanie : Batéria Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Externá anténa : Nie Balenie obsahuje : Manuál Smerová charakteristika : Všesmerová Variant : Lightning Farba : Čierna Výstupy : Lightning Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Variant : 1x Transmitter Balenie obsahuje : Prenosné vrecko Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Balenie obsahuje : Windshield Počet kanálov : 2 Typ : Prijímač Systém : Digitálna Typ displeja : OLED Krajina pôvodu : Čína Typ : Vysielač Výdrž batérie : 10 h Prevádzka na batérie : Áno Displej : Áno Vstupy : Jack 3,5 mm Vstup na mikrofón : Áno Prijímač : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Saramonic Blink 500 ProX B3 , Fixed travel s usb-c a 2× usb výstupom a usb-c/usb-c káblom podpora pd 45 w biela (fixc45-cc2u-wh)

Kábel YENKEE YCU 500 BK USB/USB-C 1,5m Black

Detail

Kvalitní Kábel YENKEE YCU 500 BK USB/USB-C 1,5m Black z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Dátové a nabíjacie USB káble. (esat.sk)

Podobné produkty ako Kábel YENKEE YCU 500 BK USB/USB-C 1,5m Black , Axagon usb-c 3.1 -> usb-a (rucm-afa)

Intenso SSD Business 500 GB externý SSD disk USB-C™ antracitová 3824450

Intenso SSD Business 500 GB externý SSD disk USB-C™ antracitová 3824450
Detail

Bez ohľadu na to, či služobne alebo na zábavu - každý, kto potrebuje jednoduché a zároveň moderné riešenie pre zálohovanie dát, by sa mal spoľahnúť na externý SSD biznis od spoločnosti Intenso. Externý disk SSD je možné pripojiť priamo k vášmu notebooku pomocou portu typu C prostredníctvom priameho pripojenia typu C, takže dokumenty, fotografie alebo videá je možné prenášať bez kábla, rovnako ako pomocou USB kľúča. V porovnaní s palicou zaručuje External SSD Business prenosové rýchlosti až 320 MB / s vďaka vstavanému disku M.2 SATA SSD a zaručuje tak výrazne rýchlejší prenos. Ak chcete používať disk SSD cez USB A, môžete jednoducho použiť adaptér typu C na USB A, ktorý je súčasťou dodávky. Praktické a flexibilné použitie - externý disk SSD Business sa stane nepostrádateľnou súčasťou vášho každodenného života. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Intenso SSD Business 500 GB externý SSD disk USB-C™ antracitová 3824450 , Apple usb-c to usb adapter (mj1m2zm/a)

Intenso 500 GB externý SSD disk USB-C ™ USB 3.2 (2. generácia) hnedá (metalíza) 3825450

Intenso 500 GB externý SSD disk USB-C ™ USB 3.2 (2. generácia) hnedá (metalíza) 3825450
Detail

Robustné, ale vysoko kvalitné hliníkové puzdro v elegantnej metalickej hnedej farbe zabraňuje prehriatiu disku SSD a chráni pred nárazmi a vibráciami. Vďaka neuveriteľne malému a úzkemu formátu sa dá disk SSD bez problémov uložiť a dá sa tiež flexibilne používať. S dodávaným káblom USB 3.1 typu C je možné disk SSD používať na všetkých moderných zariadeniach s pripojením typu C. Pre zariadenia s pripojením USB A je disk SSD dodávaný s príslušným adaptérom, takže je zaručená univerzálna kompatibilita v každej situácii. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Intenso 500 GB externý SSD disk USB-C ™ USB 3.2 (2. generácia) hnedá (metalíza) 3825450 , I-tec usb 3.0/usb-c 5k (cadual4kdock)

LaCie Rugged® SSD 500 GB externý SSD disk USB-C™ oranžová STHR500800

LaCie Rugged® SSD 500 GB externý SSD disk USB-C™ oranžová STHR500800
Detail

Mimoriadne rýchly. Veľmi robustný. LaCie Rugged® SSD ponúka filmárom a DIT výrazné zvýšenie vďaka rýchlostiam Seagate® FireCuda® NVMe až 950 MB / s a jeho šifrovaniu, ako aj ochrane pred prachom, vodou a pádom - to všetko v riešení veľkosti ruky. Využite rozsiahlu úložnú kapacitu až 2 TB a bezproblémovú kompatibilitu s Thunderbolt ™ 3, USB-C a USB 3.0 na počítačoch Mac® a Windows®Noch mehr Power für Ihre 4K-VideoprojekteRobustný disk SSD spĺňa všetky želania tvorcov a DIT, ktorí túžia po vysokorýchlostných prenosoch a enormnom spracovateľskom výkone, extrémnej odolnosti a ochrane heslom pre maximálnu bezpečnosť súborov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako LaCie Rugged® SSD 500 GB externý SSD disk USB-C™ oranžová STHR500800 , Alzapower wireless mfi watch charger 120 usb-c čierna + dátový kábel core usb-c (m) / usb-c (f) 3.2 (bun)

Seagate Gaming Drive for Xbox 500 GB externý SSD disk USB-C™ čierna STHB500401

Seagate Gaming Drive for Xbox 500 GB externý SSD disk USB-C™ čierna STHB500401
Detail

Höchstgeschwindigkeit dank SSDHra Drive for Xbox (SSD) je externý prémiový pevný disk od spoločnosti Seagate pre špičkový herný výkon. Táto hracia jednotka (spolu so značkou Xbox®) využíva externý ukladací priestor SSD typu Flash na urýchlenie inštalácie a načítania vašich hier Xbox One®. Hra Drive for Xbox SSD je k dispozícii v kapacitách do 2 TB a tiež rozširuje kapacitu konzoly na ukladanie ďalších hier a obsahu na stiahnutie. Vďaka tomuto elegantnému hraciemu pevnému disku, ktorý vaša konzola automaticky rozpozná, sa dohady pri výbere najlepšieho externého pevného disku pre vašu konzolu Xbox One X skončili. Rýchla inštalácia v priebehu niekoľkých minút bez použitia nástrojov. Tento pevný disk (spolu so značkou Xbox) si tiež môžete prispôsobiť pomocou svojej hazardnej značky. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Seagate Gaming Drive for Xbox 500 GB externý SSD disk USB-C™ čierna STHB500401 , Acefast gan charger 65 w usb-c + usb-a + hdmi hub + usb-c cable black (a17)

SOLIGHT USB-C 3.1 KABEL, USB-C KONEKTOR - USB-C KONEKTOR, BLISTER, 1M

SOLIGHT USB-C 3.1 KABEL, USB-C KONEKTOR - USB-C KONEKTOR, BLISTER, 1M
Detail

USB KÁBEL . Solight USB-C 3.1 kábel, USB-C konektor, blister, 1m . synchronizačný a nabíjací kábel . USB-C konektor - USB-C konektor . prenosová rýchlosť 20 Gbit/s (až 40x rýchlejší ako bežné USB 2.0) . nabíjanie až 20V/3A (andreashop.sk)

Podobné produkty ako SOLIGHT USB-C 3.1 KABEL, USB-C KONEKTOR - USB-C KONEKTOR, BLISTER, 1M

GALVEX MAGNÉZIUM laktát 500 mg + B6 100 tabliet

GALVEX MAGNÉZIUM laktát 500 mg + B6 100 tabliet
Detail

Výživový doplnok s obsahom horčíka a vitamínu B6. 1 tableta obsahuje 500 mg mliečnanu horečnatého dihydrátu (magnéziumlaktátu dihydrátu), čo zodpovedá 51 mg horčíka (magnézia) a 5 mg vitamínu B6 (pyridoxínhydrochloridu). HORČÍK prispieva k: zníženiu vyčerpania a únavy, správnemu fungovaniu nervového systému, správnemu fungovaniu svalov, správnej látkovej premene, správnej funkcii psychiky, udržaniu zdravých kostí a zubov. VITAMÍN B6 prispieva k: správnemu fungovaniu imunitného systému, správnej tvorbe červených krviniek, regulácii hormonálnej činnosti. Viac na adc.sk (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako GALVEX MAGNÉZIUM laktát 500 mg + B6 100 tabliet

Galvex Magnézium laktát 500 mg + B6, 100 tabliet

Galvex Magnézium laktát 500 mg + B6, 100 tabliet
Detail

Galvex Magnézium laktát 500 mg + B6, 100 tabliet Dlhoročný slovenský výrobca známych liekov prichádza s výživovým doplnkom farmaceutickej kvality Mg+B6. Vďaka organickej soli a vhodnej kombinácii dochádza k efektívnej vstrebateľňosti. Produkt je vyrábaný v podmienkach správnej výrobnej praxe. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Galvex Magnézium laktát 500 mg + B6, 100 tabliet

G-Technology G-DRIVE mobile R 500 GB externý SSD disk USB-C ™ USB 3.2 (2. generácia) čierna 0G06052-1

G-Technology G-DRIVE mobile R 500 GB externý SSD disk USB-C ™ USB 3.2 (2. generácia) čierna 0G06052-1
Detail

Mobilná séria G-DRIVE SSD R je robustné a spoľahlivé úložné riešenie s krytím IP67 (voda a prach), ochrana pred pádom z výšky 3 metrov 1 a klasifikácia odolnosti proti nárazom 500 kg. Prenosové rýchlosti až 560 MB / s umožňujú rýchle ukladanie, úpravy a archiváciu veľkých fotografií, videa a zdrojových súborov, zatiaľ čo všestranné pripojenie USB-C ™ s rozhraním USB 3.1 Gen 2 umožňuje použitie na starých aj nových prenosných počítačoch a stolných počítačoch. povolený. S mobilným SS-R radom G-DRIVE získate spoľahlivé úložisko pre veľké súbory. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako G-Technology G-DRIVE mobile R 500 GB externý SSD disk USB-C ™ USB 3.2 (2. generácia) čierna 0G06052-1

SOLIGHT SSC1702 USB-C 3.1 KABEL, USB-C KONEKTOR - USB-C KONEKTOR, BLISTER, 2M

SOLIGHT SSC1702 USB-C 3.1 KABEL, USB-C KONEKTOR - USB-C KONEKTOR, BLISTER, 2M
Detail

USB KÁBEL . Solight USB-C 3.1 kábel, USB-C konektor - USB-C konektor, blister, 2m . synchronizačný a nabíjací kábel . USB-C konektor - USB-C konektor . prenosová rýchlosť 20 Gbit/s (až 40x rýchlejší ako bežné USB 2.0) . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako SOLIGHT SSC1702 USB-C 3.1 KABEL, USB-C KONEKTOR - USB-C KONEKTOR, BLISTER, 2M

LaCie Portable SSD 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ Moon Silver STKS500400

LaCie Portable SSD 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ Moon Silver STKS500400
Detail

Štýl, ktorý účinkuje. Výkon, ktorý vydrží. Buďte produktívnejší a urobte si viac prestojov s LaCie Portable SSD – rýchly prenos súborov, pohodlná cestovná veľkosť, vysoká úložná kapacita pre počítače a iPady kompatibilné s USB-C. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako LaCie Portable SSD 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ Moon Silver STKS500400

WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ zlatá WDBAGF5000AGD-WESN

WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ zlatá WDBAGF5000AGD-WESN
Detail

VÝKON ZA NAJVYŠŠÍMI POŽIADAVKAMI Väčšie súbory a viac obsahu vyžadujú viac energie. Disk My Passport ™ SSD ponúka rýchlosť čítania až 1 050 MB / s2, rýchlosť zápisu až 1 000 MB / s2 a úložnú kapacitu až 2 TB1. Získate tak neobmedzený prístup k svojmu digitálnemu vesmíru kedykoľvek a kdekoľvek. OCHRANA HESLA S Šifrovaním HARDWAROM Váš digitálny obsah je cenný a vyžaduje spoľahlivú ochranu. Presne o toto sa stará 256-bitové hardvérové šifrovanie AES s ochranou heslom a nekomplikovaným zálohovaním dát. ROBUSTNOSŤ, KTORÁ ROBÍ VŠETKO Pohon môžete s dôverou vziať kamkoľvek so sebou. Pretože disk My Passport ™ má elegantné kovové puzdro s podmanivým vzhľadom, ktoré je dostatočne robustné pre všetky udalosti. Odolné voči nárazom a vibráciám. Odoláva pádom z výšky až 1,98 metra. JEDNODUCHÉ ZÁLOHOVANIE ÚDAJOV Integrovaný zálohovací softvér3 uľahčuje zálohovanie veľkých súborov na jednotke alebo v cloude4 - nastavenie je hotové! Kompatibilné s Apple Time Machine (vyžaduje preformátovanie). VÝKON SSD V NOVOM POHĽADE Štýlový dizajn s vysoko kvalitným kovovým krytom - k dispozícii v rôznych farbách. Disk My Passport ™ SSD presviedča zvnútra aj zvonku vysokokvalitnými komponentmi a najlepším spracovaním. Pevný disk v osvedčenej a spoľahlivej kvalite WD. Plne kompatibilný a pripravený na použitie Nie je potrebné žiadne nastavenie. Disk je kompatibilný s počítačmi PC a Mac a je pripravený na použitie. Disk My Passport ™ SSD je vybavený technológiou USB 3.2 Gen 2, dodáva sa s káblom USB-C ™ a ponúka tiež adaptér USB-A na prácu so staršími zariadeniami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ zlatá WDBAGF5000AGD-WESN

WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ červená WDBAGF5000ARD-WESN

WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ červená WDBAGF5000ARD-WESN
Detail

VÝKON ZA NAJVYŠŠÍMI POŽIADAVKAMI Väčšie súbory a viac obsahu vyžadujú viac energie. Disk My Passport ™ SSD ponúka rýchlosť čítania až 1 050 MB / s2, rýchlosť zápisu až 1 000 MB / s2 a úložnú kapacitu až 2 TB1. Získate tak neobmedzený prístup k svojmu digitálnemu vesmíru kedykoľvek a kdekoľvek. OCHRANA HESLA S Šifrovaním HARDWAROM Váš digitálny obsah je cenný a vyžaduje spoľahlivú ochranu. Presne o toto sa stará 256-bitové hardvérové šifrovanie AES s ochranou heslom a nekomplikovaným zálohovaním dát. ROBUSTNOSŤ, KTORÁ ROBÍ VŠETKO Pohon môžete s dôverou vziať kamkoľvek so sebou. Pretože disk My Passport ™ má elegantné kovové puzdro s podmanivým vzhľadom, ktoré je dostatočne robustné pre všetky udalosti. Odolné voči nárazom a vibráciám. Odoláva pádom z výšky až 1,98 metra. JEDNODUCHÉ ZÁLOHOVANIE ÚDAJOV Integrovaný zálohovací softvér3 uľahčuje zálohovanie veľkých súborov na jednotke alebo v cloude4 - nastavenie je hotové! Kompatibilné s Apple Time Machine (vyžaduje preformátovanie). VÝKON SSD V NOVOM POHĽADE Štýlový dizajn s vysoko kvalitným kovovým krytom - k dispozícii v rôznych farbách. Disk My Passport ™ SSD presviedča zvnútra aj zvonku vysokokvalitnými komponentmi a najlepším spracovaním. Pevný disk v osvedčenej a spoľahlivej kvalite WD. Plne kompatibilný a pripravený na použitie Nie je potrebné žiadne nastavenie. Disk je kompatibilný s počítačmi PC a Mac a je pripravený na použitie. Disk My Passport ™ SSD je vybavený technológiou USB 3.2 Gen 2, dodáva sa s káblom USB-C ™ a ponúka tiež adaptér USB-A na prácu so staršími zariadeniami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ červená WDBAGF5000ARD-WESN

WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ modrá WDBAGF5000ABL-WESN

WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ modrá WDBAGF5000ABL-WESN
Detail

VÝKON ZA NAJVYŠŠÍMI POŽIADAVKAMI Väčšie súbory a viac obsahu vyžadujú viac energie. Disk My Passport ™ SSD ponúka rýchlosť čítania až 1 050 MB / s2, rýchlosť zápisu až 1 000 MB / s2 a úložnú kapacitu až 2 TB1. Získate tak neobmedzený prístup k svojmu digitálnemu vesmíru kedykoľvek a kdekoľvek. OCHRANA HESLA S Šifrovaním HARDWAROM Váš digitálny obsah je cenný a vyžaduje spoľahlivú ochranu. Presne o toto sa stará 256-bitové hardvérové šifrovanie AES s ochranou heslom a nekomplikovaným zálohovaním dát. ROBUSTNOSŤ, KTORÁ ROBÍ VŠETKO Pohon môžete s dôverou vziať kamkoľvek so sebou. Pretože disk My Passport ™ má elegantné kovové puzdro s podmanivým vzhľadom, ktoré je dostatočne robustné pre všetky udalosti. Odolné voči nárazom a vibráciám. Odoláva pádom z výšky až 1,98 metra. JEDNODUCHÉ ZÁLOHOVANIE ÚDAJOV Integrovaný zálohovací softvér3 uľahčuje zálohovanie veľkých súborov na jednotke alebo v cloude4 - nastavenie je hotové! Kompatibilné s Apple Time Machine (vyžaduje preformátovanie). VÝKON SSD V NOVOM POHĽADE Štýlový dizajn s vysoko kvalitným kovovým krytom - k dispozícii v rôznych farbách. Disk My Passport ™ SSD presviedča zvnútra aj zvonku vysokokvalitnými komponentmi a najlepším spracovaním. Pevný disk v osvedčenej a spoľahlivej kvalite WD. Plne kompatibilný a pripravený na použitie Nie je potrebné žiadne nastavenie. Disk je kompatibilný s počítačmi PC a Mac a je pripravený na použitie. Disk My Passport ™ SSD je vybavený technológiou USB 3.2 Gen 2, dodáva sa s káblom USB-C ™ a ponúka tiež adaptér USB-A na prácu so staršími zariadeniami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ modrá WDBAGF5000ABL-WESN

WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ sivá WDBAGF5000AGY-WESN

WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ sivá WDBAGF5000AGY-WESN
Detail

VÝKON ZA NAJVYŠŠÍMI POŽIADAVKAMI Väčšie súbory a viac obsahu vyžadujú viac energie. Disk My Passport ™ SSD ponúka rýchlosť čítania až 1 050 MB / s2, rýchlosť zápisu až 1 000 MB / s2 a úložnú kapacitu až 2 TB1. Získate tak neobmedzený prístup k svojmu digitálnemu vesmíru kedykoľvek a kdekoľvek. OCHRANA HESLA S Šifrovaním HARDWAROM Váš digitálny obsah je cenný a vyžaduje spoľahlivú ochranu. Presne o toto sa stará 256-bitové hardvérové šifrovanie AES s ochranou heslom a nekomplikovaným zálohovaním dát. ROBUSTNOSŤ, KTORÁ ROBÍ VŠETKO Pohon môžete s dôverou vziať kamkoľvek so sebou. Pretože disk My Passport ™ má elegantné kovové puzdro s podmanivým vzhľadom, ktoré je dostatočne robustné pre všetky udalosti. Odolné voči nárazom a vibráciám. Odoláva pádom z výšky až 1,98 metra. JEDNODUCHÉ ZÁLOHOVANIE ÚDAJOV Integrovaný zálohovací softvér3 uľahčuje zálohovanie veľkých súborov na jednotke alebo v cloude4 - nastavenie je hotové! Kompatibilné s Apple Time Machine (vyžaduje preformátovanie). VÝKON SSD V NOVOM POHĽADE Štýlový dizajn s vysoko kvalitným kovovým krytom - k dispozícii v rôznych farbách. Disk My Passport ™ SSD presviedča zvnútra aj zvonku vysokokvalitnými komponentmi a najlepším spracovaním. Pevný disk v osvedčenej a spoľahlivej kvalite WD. Plne kompatibilný a pripravený na použitie Nie je potrebné žiadne nastavenie. Disk je kompatibilný s počítačmi PC a Mac a je pripravený na použitie. Disk My Passport ™ SSD je vybavený technológiou USB 3.2 Gen 2, dodáva sa s káblom USB-C ™ a ponúka tiež adaptér USB-A na prácu so staršími zariadeniami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako WD My Passport 500 GB Externý SSD pevný disk 6,35 cm (2,5") USB-C™ sivá WDBAGF5000AGY-WESN

Baseus autonabíjačka USB / USB-C + USB-C / USB-C kábel 65W 5A QC4.0 PD3.0, šedá (TZCCKX-0G)

Baseus autonabíjačka USB / USB-C + USB-C / USB-C kábel 65W 5A QC4.0 PD3.0, šedá (TZCCKX-0G)
Detail

Autonabíjačka, ktorá nielen efektívne nabíja zariadenia, ale má aj štýlový a moderný vzhľad. Nabíjačka je skvelou voľbou pre každého netrpezlivého vodiča, ktorý nechce strácať čas pomalým nabíjaním. Má inteligentný riadiaci čip, ktorý nielen prispôsobuje prúd rôznym zariadeniam, ale tiež poskytuje viacnásobnú ochranu pred prehriatím, prebitím a skratom. Nabíjačka je kompatibilná so všetkými súčasnými modelmi osobných a nákladných automobilov s napätím od 12 do 24V. Sada s káblom vám umožní naplno využiť potenciál prístroja a nabíjať s výkonom až 65W. To znamená, že batériu nabijete na 60% približne za 30 minút. Nabíjačka okrem toho disponuje displejom, ktorý zobrazuje hodnotu napätia a prúdu nabíjacieho telefónu. Parametre: • USB / USB-C nabíjačka s káblom USB-C / USB-C • Podporuje rýchle nabíjanie QC4.0 PD3.0 • Materiál: hliník + ABS + PC • Vstup: DC 12V až 24V • USB výstup: 4,5V / 5A; 5V / 4,5A; 5V / 3A; 9V / 3A; 12V / 2,5A; 20 V / 1,5 A max • Výstup typu C: 5V / 3A; 9V / 3A; 12V / 3A; 15V / 3A; 20 V / 3,25 A max • Celkový výkon: 65W • Rozmery: 34x68 mm • Hmotnosť: 30 gramov (mobilego.sk)

Podobné produkty ako Baseus autonabíjačka USB / USB-C + USB-C / USB-C kábel 65W 5A QC4.0 PD3.0, šedá (TZCCKX-0G)

KAKU KSC-670 sieťová nabíjačka USB / USB-C QC PD 30W + kábel USB-C / USB-C, čierna

KAKU KSC-670 sieťová nabíjačka USB / USB-C QC PD 30W + kábel USB-C / USB-C, čierna
Detail

Kompaktná nabíjačka je vybavená 2 portami: USB-C so štandardom PowerDelivery 3.0 a štandardným USB Quick Charge s celkovým výstupným výkonom 30W. Umožňuje rýchlo nabíjať dve zariadenia súčasne – každý port má maximálny výkon 30W. Príslušenstvo má inteligentný systém riadenia, ktorý prispôsobuje optimálne napätie konkrétnemu zariadeniu. Vaše zariadenie dostane presne také množstvo prúdu, ktoré potrebuje na obnovenie v čo najkratšom čase, bez rizika poškodenia batérie. Balenie obsahuje kábel USB-C / USB-C 1m. Parametre: • Vyrobené z odolných materiálov • Celkový výstupný výkon: 30W • Univerzálny - pre mobilné telefóny, tablety, power banky atď. • Výstupy: - USB typ C: PD30W - USB-A: QC 18W - USB typ C + USB-A: 5V / 3A • Podpora PD30W, QC3.0 / 2.0, FCP, AFC a ďalších protokolov rýchleho nabíjania • Zabudovaný čip na správu energie PWM, inteligentná regulácia napätia a výstupného prúdu, bezpečné nabíjanie • Dĺžka kábla: 1m (mobilego.sk)

Podobné produkty ako KAKU KSC-670 sieťová nabíjačka USB / USB-C QC PD 30W + kábel USB-C / USB-C, čierna

Apple USB-C™, monitor adaptér [1x USB-C ™ zástrčka - 1x USB-C ™ zásuvka, HDMI zásuvka, USB 3.1 zásuvka A] USB-C Digital

Apple USB-C™, monitor adaptér [1x USB-C ™ zástrčka - 1x USB-C ™ zásuvka, HDMI zásuvka, USB 3.1 zásuvka A] USB-C Digital
Detail

S digitálnym AV multiportovým adaptérom USB - C môžete pripojiť Mac alebo iPad Pro s pripojením USB - C k displeju HDMI a súčasne k spoločnému zariadeniu USB a nabíjaciemu káblu USB - C. Adaptér umožňuje zrkadliť váš počítač Mac na televízory alebo obrazovky kompatibilné s HDMI. 3840 x 2160 pri 60 Hz dňa: 11 "iPad Pro, 12,9" iPad Pro (3 Generácia), MacBook Pro (15 ", 2017 a novší), iMac (Retina 5K, 27", 2017 a novšia), iMac (Retina 4K, 21,5 ", 2017 a novšia) a iMac Pro (2018) 1080 p pri 60 Hz alebo UHD (3840 x 2160) pri 30 Hz dňa: MacBook Pro (13 ", 2016 a novší), MacBook Pro (15", 2016), iMac (bez sietnice, 21,5 ", 2017) a Mac mini (2018) Jednoducho pripojte adaptér k portu USB - C alebo Thunderbolt 3 (USB - C) na počítači Mac alebo iPad Pro a potom pripojte televízor alebo projektor pomocou kábla HDMI (predáva sa osobitne). Použite štandardný port USB na pripojenie zariadení, ako sú jednotky Flash alebo fotoaparát, alebo kábla USB na synchronizáciu a nabíjanie zariadení iOS. Nabíjací kábel môžete pripojiť k portu USB - C a nabíjať tak počítač Mac alebo iPad Pro. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Apple USB-C™, monitor adaptér [1x USB-C ™ zástrčka - 1x USB-C ™ zásuvka, HDMI zásuvka, USB 3.1 zásuvka A] USB-C Digital

Denmen USB kábel USB-C - USB-C - 1m - Biela KP26293

Detail

3,6 A micro USB kábel umožňuje nabíjanie telefónu a umožňuje obojsmernú komunikáciu s počítačom, vďaka čomu je možné v telefóne spravovať multimédiá, ako sú fotografie, videá alebo hudba. Otvorí sa aj prístup k úpravám telefónneho zoznamu, čo prispieva k úplnej personalizácii zariadenia používateľa podľa jeho preferencií. Kábel je vyrobený z kvalitného ABS a PVC materiálu. Ergonomický dizajn, jednoduché pripojenie Špecifikácia: Stav: Demen Model: D20C Výstup: 3,6A Dĺžka: 1m Typ balenia: Box (izmael.eu)

Podobné produkty ako Denmen USB kábel USB-C - USB-C - 1m - Biela KP26293

Baseus Super Si sieťová nabíjačka USB-C 25W + kábel USB-C / USB-C, čierna (TZCCSUP-L01)

Detail

Inteligentná sieťová nabíjačka s európskym konektorom a podporou rýchleho nabíjania Power Delivery. Nabíjačka je vybavená portom USB-C PD, čo je ideálne na obnovu energie mobilných zariadení, ako sú smartfóny a tablety. Vďaka okamžitému nabíjaniu PD môže vaše zariadenie získať plný výkon dokonca niekoľkonásobne rýchlejšie ako pri štandardných nabíjačkách. Príslušenstvo má inteligentný systém riadenia, ktorý prispôsobuje optimálne napätie konkrétnemu zariadeniu. Vaše zariadenie dostane presne toľko energie, koľko potrebuje na obnovenie v čo najkratšom čase, bez rizika poškodenia batérie. Nabíjačka je vybavená ochranou proti prebitiu, prehriatiu a skratu. Kompletná ochrana príslušenstva aj nabíjaných zariadení. Rozsah napätia 100 - 240V umožňuje bezproblémové používanie adaptéra po celom svete. Parametre: • Značka: Baseus • Vstupný prúd: AC 100 - 240 V , 50 / 60 Hz, 0,8 A • Výstupný prúd: DC 5V ⎓ 3A; 9V ⎓ 2,77A; 12 V ⎓ 2,1 A • Maximálny výkon: 25W • Materiál: TPE • Rozmery: 78 mm x 34 mm x 28 mm • Hmotnosť: 51 g • Obsah balenia: nabíjačka, kábel USB-C / USB-C, 1m (mobilego.sk)

Podobné produkty ako Baseus Super Si sieťová nabíjačka USB-C 25W + kábel USB-C / USB-C, čierna (TZCCSUP-L01)

Joyroom Mini Fast Charger sieťová nabíjačka USB-C PD 25W + kábel USB-C / USB-C, čierna

Joyroom Mini Fast Charger sieťová nabíjačka USB-C PD 25W + kábel USB-C / USB-C, čierna
Detail

Sieťová rýchlonabíjačka s konektorom USB-C. Má množstvo bezpečnostných funkcií, vďaka ktorým je jej používanie mimoriadne bezpečné. Je vybavená špeciálnym čipom, ktorého úlohou je chrániť pripojené zariadenie pred prebitím a poškodením. Vďaka kompaktným rozmerom ju môžete mať vždy pri sebe. Vysoká úroveň zabezpečenia Inteligentná a rýchla nabíjačka Joyroom je vyrobená z materiálov, ktoré zaisťujú bezpečnosť. Materiály sú ohňovzdorné. Nabíjačka bola navrhnutá tak, aby chránila telefón pred prípadnými nárazmi. Malá veľkosť samotnej nabíjačky vám umožní vziať si ju so sebou - zmestí sa prakticky kamkoľvek a nezaberie veľa miesta. Rýchle nabíjanie telefónu Nabíjačka Joyroom používa najnovšiu technológiu. Vďaka možnosti Power Delivery je možné rýchlo nabiť zariadenia vo veľmi krátkom čase. Balenie obsahuje kábel USB-C / USB-C. Parametre: • Typ: sieťová nabíjačka • Konektor: USB-C • Rýchle nabíjanie: Power Delivery 3.0 • Materiál: ohňovzdorný PC • Výkon: 25 W • Malé rozmery a nízka hmotnosť • Ochrana pred poškodením (mobilego.sk)

Podobné produkty ako Joyroom Mini Fast Charger sieťová nabíjačka USB-C PD 25W + kábel USB-C / USB-C, čierna

ChoeTech Type-C (USB-C <-> USB-C) Cable 2 m (CC0003-BK)

ChoeTech Type-C (USB-C <-> USB-C) Cable 2 m (CC0003-BK)
Detail

Dátový kábel – prepájací, dĺžka 2 m, male konektor 2× USB-C (USB 2,0), obojstranná koncovka, podpora sync & Charge až 3 A, rovné zakončenie USB-C) Cable 2 m Možnosti pripojenia (porty)" width="484" height="600">Je opatrený male konektormi USB-C. Čo sa dĺžky týka, prepojovací kábel Choetech meria celkovo 2 m. Najvyššia rýchlosť, akou dátový kábel zvláda prenos dát, je udávaná rozhraním USB 2.0. Tento typ spadá medzi vysokorýchlostné rozhrania, ktoré majú na starosti prenos dát medzi najbežnejšími zariadeniami. Viac variantov využitia dátového kábla obstaráva funkcionalita Sync & Charge, vďaka ktorej je ľahké prenášať dáta a pri tom nabíjať zariadenie max. prúdom 3 A. Významné vlastnosti dátového kábla ChoeTech Type-C (USB-C USB-C) Cable 2 m Rýchlosť prenosu určená dátovým rozhraním USB 2.0 Príležitosť prenášať dáta a zároveň nabíjať zariadenie – Sync & Charge Dátový kábel Choetech je osadený konektormi male USB-C Ide teda o prepojovací kábel Je dlhý 2 m Tento... (alza.sk)

Podobné produkty ako ChoeTech Type-C (USB-C <-> USB-C) Cable 2 m (CC0003-BK)

ChoeTech Type-C (USB-C <-> USB-C) Cable 3 m (CC0004-V2)

ChoeTech Type-C (USB-C <-> USB-C) Cable 3 m (CC0004-V2)
Detail

Dátový kábel – prepájací, dĺžka 3 m, male konektor 2× USB-C (USB 2,0), obojstranná koncovka, podpora sync & Charge až 3 A, rovné zakončenie USB-C) Cable 3 m Možnosti pripojenia (porty)" width="484" height="600">Je obdarený male konektormi USB-C. Pokiaľ ide o dĺžku, prepojovací kábel Choetech meria celkovo 3 m. Najvyššia rýchlosť, ku ktorej dochádza pri prenose dát cez dátový kábel, je udaná rozhraním USB 2.0. Tento typ spadá medzi vysokorýchlostné rozhrania, ktoré umožňujú prepojenie väčšiny smart zariadení, počítačov a ďalších. Všestranné využitie dátového kábla zaručuje funkcionalita Sync & Charge, vďaka ktorej je umožnené prenášať dáta a v rovnakom momente aj dobíjať zariadenie prúdom s hodnotou 3 A. Kľúčové vlastnosti dátového kábla ChoeTech Type-C (USB-C USB-C) Cable 3 m Rýchlosť prenosu dát daná dátovým rozhraním USB 2.0 Možno prenášať dáta aj dobíjať zariadenie zároveň – Sync & Charge Dátový kábel Choetech má k dispozícii konektory male USB-C Je... (alza.sk)

Podobné produkty ako ChoeTech Type-C (USB-C <-> USB-C) Cable 3 m (CC0004-V2)

Smrter #####USB-Ladekabel USB 2.0 #####USB-A Stecker, #####USB-C™ Stecker, #####USB-C™ Stecker, #####USB-C™ Stecker 1.20

Smrter #####USB-Ladekabel USB 2.0 #####USB-A Stecker, #####USB-C™ Stecker, #####USB-C™ Stecker, #####USB-C™ Stecker 1.20
Detail

NABÍJAJTE ZARIADENIA V rovnakom čase - Pri súčasnom pripojení troch zariadení poskytuje nabíjací kábel až 3A. Smartfóny sa nabíjajú jednotlivo až do 1,5A. (Špeciálne štandardy QuickCharge a nabíjanie MacBookov bohužiaľ nie sú z dôvodu dizajnu možné). Poznámka: tento kábel nemôže z dôvodu svojej konštrukcie nadviazať dátové pripojenie. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Smrter #####USB-Ladekabel USB 2.0 #####USB-A Stecker, #####USB-C™ Stecker, #####USB-C™ Stecker, #####USB-C™ Stecker 1.20

USB-C 65W Laptop Charger - USB-C napájací adaptér

Detail

ED O/N HP O/N ORDER ACK SHIP SHIPPED ARRIVED LO COMMENT (16.11.22)================================================== =======================================2122038051 111003033 20 20 0 21.11.2022 26.11.2022 (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako USB-C 65W Laptop Charger - USB-C napájací adaptér
Saramonic Blink 500 B6 USB-C, Saramonic Blink 100 B5 (TX+RX UC) 2.4 GHz na iPhone (BLINK100 B5), ACEFAST Metal car charger 63 W (USB-A+USB-C) with digital display transparent black (B6), Saramonic SR-BH60-B, ChoeTech Type-C (USB-C <-> USB-C) Cable 3 m (CC0004-V2), ChoeTech Type-C (USB-C <-> USB-C) Cable 2 m (CC0003-BK), UGREEN USB-C to 2× USB 3.1+2× USB-C Adapter 10G (30758), i-tec USB-C Metal HUB 2× USB 3.0 + 2× USB-C (C31HUBMETAL2A2C), Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 1M Black PVC Type (CQLBF), Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (CQLBD), Motorola TurboPower 50 W Duo USB-C + USB-A w/ USB-C cable (MOM000072), Nomad Kevlar USB-C to USB-C Cable 1,5 m (NM01914000), Nomad Kevlar USB-C to USB-C Cable 3 m (NM01A1C000), Samsung Prepojovací kábel USB-C na USB-C, čierny (EP-DN975BBEGWW), Samsung Prepojovací kábel USB-C na USB-C, biely (EP-DN975BWEGWW), ACEFAST GaN Charger 65 W (2× USB-C + USB-A) + USB-C Cable Black (A13), Xiaomi Imilab USB-C power adaptér 20 W + USB-C cable (A829-120167C-EU1-C), Vention USB to Type-C (USB-C) Sound Card Metal Type (CDMH0), Swissten textilný dátový kábel USB-C/USB-C 2 m strieborný (71528202), Swissten textilný dátový kábel USB-C/USB-C 2 m čierny (71528201), Swissten kábel USB-C/USB-C 100 W 5 A biely (71506520), AlzaPower FlexCore USB-C to USB-C 2.0, 5A, 100W (APW-ADTCTC01B), FIXED Travel s USB-C a 2× USB výstupom a USB-C/USB-C káblom podpora PD 45 W biela (FIXC45-CC2U-WH), AXAGON USB-C 3.1 -> USB-A (RUCM-AFA), Apple USB-C to USB Adapter (MJ1M2ZM/A), I-TEC USB 3.0/USB-C 5K (CADUAL4KDOCK), AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C čierna + Dátový kábel Core USB-C (M) / USB-C (F) 3.2 (BUN), ACEFAST GaN Charger 65 W USB-C + USB-A + HDMI HUB + USB-C Cable Black (A17)