Sety pracky a susicky

DR. BECKMANN vôňa do pračky a sušičky Jarná lúka 250 ml

DR. BECKMANN vôňa do pračky a sušičky Jarná lúka 250 ml

Vôňa jarnej lúky pre Vašu bielizeň – 100% vôňa bielizne, 0% zmäkčovač. Vôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju. S každým pohybom sa uvoľní viac príjemnej vône, ktorá Vás bude rozmaznávať. Vône do prania Dr. Beckmann sú výnimočné tým, že sú vhodné pre všetky typy textílií. Dokonca aj pre textílie z mikrovlákna a funkčnú bielizeň, a to vďaka tomu, že vône do prania Dr. Beckmann upúšťajú od efektov zmäkčovadiel. Predstavujú koncentrát vône, ktorý je šetrný k životnému prostrediu – stačí len pár streknutí. Vhodný aj pre sušičku ! Použitie : V práčke : Pridajte do časti v práčke určenej pre zmäkčovadlo, a to 2-3 streknutia. Pre silnejšiu vôňu môžete… (drogerka.sk)

DR. BECKMANN vôňa do pračky a sušičky Ružový sen 250 ml/ 10 praní

DR. BECKMANN vôňa do pračky a sušičky Ružový sen 250 ml/ 10 praní

Vôňa ružový sen pre Vašu bielizeň – 100% vôňa bielizne, 0% zmäkčovač. Vôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju. S každým pohybom sa uvoľní viac príjemnej vône, ktorá Vás bude rozmaznávať. Vône do prania Dr. Beckmann sú výnimočné tým, že sú vhodné pre všetky typy textílií. Dokonca aj pre textílie z mikrovlákna a funkčnú bielizeň, a to vďaka tomu, že vône do prania Dr. Beckmann upúšťajú od efektov zmäkčovadiel. Predstavujú koncentrát vône, ktorý je šetrný k životnému prostrediu – stačí len pár streknutí. Vhodný aj pre sušičku ! Použitie : V práčke : Pridajte do časti v práčke určenej pre zmäkčovadlo, a to 2-3 streknutia. Pre silnejšiu vôňu môžete… (drogerka.sk)

DR. BECKMANN vôňa do pračky a sušičky Letné šťastie 250 ml/ 10 praní

DR. BECKMANN vôňa do pračky a sušičky Letné šťastie 250 ml/ 10 praní

Vôňa letné šťastie pre Vašu bielizeň – 100% vôňa bielizne, 0% zmäkčovač. Má dlhotrvajúci účinok a je vhodný pre práčky a sušičky. Vôňa sa uvoľňuje postupne a preto môžete vôňu cítiť nie len priamo po praní, ale aj keď bielizeň vyberiete zo skrine a nosíte ju. S každým pohybom sa uvoľní viac príjemnej vône, ktorá Vás bude rozmaznávať. Vône do prania Dr. Beckmann sú výnimočné tým, že sú vhodné pre všetky typy textílií. Dokonca aj pre textílie z mikrovlákna a funkčnú bielizeň, a to vďaka tomu, že vône do prania Dr. Beckmann upúšťajú od efektov zmäkčovadiel. Predstavujú koncentrát vône, ktorý je šetrný k životnému prostrediu – stačí len pár streknutí. Vhodný aj pre sušičku ! Použitie : V práčke : Pridajte do časti v práčke určenej pre… (drogerka.sk)

XAVAX 111310 FIXACNE PLATNICKY PRE POSTAVENIE SUSICKY NA PRACKU, 4 KS

XAVAX 111310 FIXACNE PLATNICKY PRE POSTAVENIE SUSICKY NA PRACKU, 4 KS

FIXAČNÉ PLATNIČKY . VLASTNOSTI: . na umiestnenie sušičky na práčku . fixačné platničky zabránia tomu, aby sa sušička zošmykla z práčky . keď sušičku chcete postaviť na práčku, fixačné platničky umiestnite pod nožičky (andreashop.sk)

MIELE VONA DO SUSICKY ORIENT, 10234700

MIELE VONA DO SUSICKY ORIENT, 10234700

FLAKÓN S VÔŇOU. POPIS:. Spája v sebe všetky tajomstvá orientu vo zvodnú voňu.. OBSAH:. 1 ks (cca na 50 cyklov sušenia) (andreashop.sk)

MIELE VONA DO SUSICKY AQUA, 10231930

MIELE VONA DO SUSICKY AQUA, 10231930

FLAKÓN S VÔŇOU. POPIS:. Prinesie vám neopakovateľnú vôňu sviežeho morského vánku.. OBSAH:. 1 ks (cca na 50 cyklov sušenia) (andreashop.sk)

MIELE VONA DO SUSICKY COCOON, 10234620

MIELE VONA DO SUSICKY COCOON, 10234620

FLAKÓN S VÔŇOU. POPIS:. Spája jemnú starostlivosť a blahodarnú harmóniu do vône, ktorá okúzli celú vašu rodinu.. OBSAH:. 1 ks (cca na 50 cyklov sušenia) (andreashop.sk)

Set Electrolux pračka EW6F428BC + sušička EW8H458BC

Set Electrolux pračka EW6F428BC + sušička EW8H458BC

<p><strong>Práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC biela</strong><br /><b>EW6F428BC Předem plněné pračky</b><br /> <br /> <b>Specifikace</b><br /> <br /> <ul><li class="circle_list">Náplň prádla: 8 kg</li> <li class="circle_list">Maximální rychlost odstřeďování: 1200 ot./min.</li> <li class="circle_list">Program pro hedvábí</li> <li class="circle_list">Prací programy: vyp / zap, bavlna, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, rychlý, máchání, odstředění/vypouštění, antialergický, peřiny, hedvábí, vlna plus, sportovní, New Outdoor, džínovina</li> <li class="circle_list">Kontrola vyvažování náplně v bubnu<… (hej.sk)

Set LG práčka F4WN508S1 + sušička RC82EU2AV4Q

Set LG práčka F4WN508S1 + sušička RC82EU2AV4Q

<p><strong>Sušička bielizne LG RC82EU2AV4Q biela</strong><br /><b>Hybridní sušička s tep. čerpadlem</b><br /> RC82EU2AV4Q<br /> <br /> <b>DŮVODŮ KE KOUPI</b> <br /> <ul><li class="circle_list">Duální invertorové čerpadlo a invertorový motor</li> <li class="circle_list">10 let záruka na invertorový motor a duální invertorový kompresor</li> <li class="circle_list">EcoHybrid™ - úspora energie, nebo času</li> <li class="circle_list">Automatické čištění kondenzátoru</li> <li class="circle_list">Program pro alergiky – redukce až 99,9 % alergenů</li></ul> <b>SPECIFIKACE</b> <br /> <ul… (hej.sk)

Set AEG práčka L7FEE48SC + sušička T8DFE68SC

Set AEG práčka L7FEE48SC + sušička T8DFE68SC

<p><strong>Práčka AEG ProSteam® L7FEE48SC biela</strong><br />Proč ji chtít?<br /> <br /> <ul><li>maximálně úsporné praní = energetická třída A+++ (-30%)</li> <li>kapacita pro 8 kg prádla</li> <li>šetrné parní programy = méně žehlední, osvěžení pomačkaných oděvů, odstranění pachů</li> <li>technologii ProSteam® = snižuje pomačkání až o třetinu</li> <li>1400 ot./min.</li> <li>funkce pro odstranění skvrn</li> <li>V x Š x H: 85 x 60 x 57,1 cm</li></ul><p><strong>Sušička bielizne AEG AbsoluteCare® T8DFE68SC biela farba</strong><br /><b>Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DFE68SC, bílá</b><br /> <br /> <ul><li… (hej.sk)

Set Bosch - práčka WAT28461CS + sušička WTR87TW0CS

Set Bosch - práčka WAT28461CS + sušička WTR87TW0CS

<p><strong>Sušička bielizne Bosch Serie | 6 WTR87TW0CS biela</strong><br /><b>Serie | 6, Sušička prádla s tepelným čerpadlem, 8 kg WTR87TW0CS</b><br /> <br /> <b>Spotřeba</b> <br /> <ul><li class="circle_list">jmenovitá kapacita standardního programu pro bavlnu při plné náplni: 8 kg bavlněného prádla</li> <li class="circle_list">druh sušení: kondenzační</li> <li class="circle_list">třída spotřeby energie: A+++ v rozsahu tříd energetické účinnosti od A+++ do D</li> <li class="circle_list">roční spotřeba energie 176 kWh na základě 160 cyklů ve standardním programu pro bavlnu s plnou a částečnou náplní a spotřeby v úsporných režimech;… (hej.sk)

XAVAX 111377 VLNENE GULICKY DO SUSICKY, 3 KS

XAVAX 111377 VLNENE GULICKY DO SUSICKY, 3 KS

VLNENÉ GULIČKY DO SUŠIČKY. TECHNICKÉ PARAMETRE:. pre mäkšie a hebkejšie oblečenie bez použitia chemikálií, ako je aviváž alebo obrúsky do sušičky (ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou). 100% prírodné, vyrobené z ovčej (andreashop.sk)

XAVAX 111013 GULICKY DO SUSICKY DRYERBALLS, 2 KS

XAVAX 111013 GULICKY DO SUSICKY DRYERBALLS, 2 KS

GULIČKY DO SUŠIČKY . mäkšie a na dotyk príjemnejšie oblečenie (bez použitia chemických prípravkov ako aviváž alebo sušič oblečenia) . jednoducho vložte obidve guľôčky do sušičky spolu s oblečením . skracuje čas sušenia (andreashop.sk)

KIDS WORLD DETSKA AUTOMATICKA PRACKA HRACI SET KS069

KIDS WORLD DETSKA AUTOMATICKA PRACKA HRACI SET KS069

DETSKÁ AUTOMATICKÁ PRÁČKA. Detská automatická pračka je vybavená vysúvacím zásobníkom na prací prostriedok. Má funkčné otváranie dvierok a točiaci bubon. Po zapnutí je možné zvoliť jeden z 3 programov (napúšťanie, pranie, (andreashop.sk)

PHILCO Spojovacia sada práčky a sušičky (40037106)

PHILCO Spojovacia sada práčky a sušičky (40037106)

Univerzálny medzikus – pre práčku PLD 1483 Crown a sušičku PDC 82 Crown Spojovací montážna sada Philco CROWN je určená na stabilné umiestnenie sušičky na práčku a tým na úsporu miesta vo vašej kúpeľni alebo práčovni. Jednoducho na vrchnú časť spodného spotrebiča prilepíte 4 čierne podstavce, na spodnú časť horného spotrebiča pripevníte 4 nohy a železnou sponou obidva spotrebiče napevno spojíte. Medzikus Philco CROWN je určený pre práčku PLD 1483 Crown a sušičku PDC 82 Crown . Kľúčové vlastnosti montážnej spojovacej sady práčky a sušičky PhilcoMedzikus Philco CEOWN je určený na umiestnenie sušičky na práčkuMontážna sada je kompatibilná s práčkou PLD 1483 Crown a sušičkou PDC 82 CrownSpojovacia súprava Philco umožňuje jednoduchú montáž (alza.sk)

Set práčka Whirlpool FWG 81284WEU + sušička FT M11 X3 EU

Set práčka Whirlpool FWG 81284WEU + sušička FT M11 X3 EU

<p><strong>Práčka Whirlpool FWG81284W EU biela</strong><br /><b>Pračka FWG81284W EU</b><br /> <br /> <ul><li class="circle_list">Typ volně stojící</li> <li class="circle_list">Kategorie pračky zpředu plněná</li></ul><br /> <b>Vlastnosti</b><br /> <br /> <ul><li class="circle_list">Energetická třída A +++</li> <li class="circle_list">Energ. efektivita A +++ -10%</li> <li class="circle_list">Senzorová technologie praní 6. smysl</li> <li class="circle_list">Kapacita praní 8 kg</li> <li class="circle_list">Objem bubnu 62 l</li> <li class="… (hej.sk)

Set pračka BEKO WTV 8744 CSXWADST + sušička DH 8544 CSFRX

Set pračka BEKO WTV 8744 CSXWADST + sušička DH 8544 CSFRX

<p><strong>Práčka Beko WTV 8744 CSXWADST biela</strong><br /><b>WTV 8644 CSXWADST</b><br /> Automatická pračka PREMIUM předem plněná s českým popisem programů<br /> <br /> Energetická třída A+++<br /> AutoDosing - až 23 praní na jedno naplnění detergentem. Senzory vyhodnotí typ<br /> a množství prádla a podle úrovně znečištění nastaví dávku pracího prostředku<br /> SteamCure - pára na začátku programu uvolní špínu a výrazně zníží množství<br /> alergenů. Po zvolení funkce „Bez mačkání+” sníží párou úroveň pokrčení.<br /> <br /> <ul><li class="circle_list">odstřeďování 1400 ot./min</li> <li class="circle_list">kapacita prádla 8 kg</li> <li class=… (hej.sk)

LG F4WV910P2 + LG RC91V9AV2W + ZDARMA Mezikus LG DSTWH

LG F4WV910P2 + LG RC91V9AV2W + ZDARMA Mezikus LG DSTWH

Set práčka a sušička práčka: energetická trieda A+++, ročná spotreba energie 125 kWh/annum, trieda účinnosti odstreďovania A, hlučnosť 48 dB, parný program, rýchly program, hmotnostná automatika, invertorový motor, odložený štart, displej a LED indikátory, sušička: energetická trieda A+++, hmotnosť náplne 9kg, hlučnosť 62 dB, dĺžka cyklu 39.8 min, tepelné čerpadlo, odložený štart a detská poistka Obstaranie práčky a sušičky v jednom sete má svoje nesporné výhody. Zaistí vám úsporu času, energie aj námahy. Set práčky a sušičky LG F4WV910P2 + LG RC91V9AV2W vám ponúka dva špičkové smart domáce spotrebiče od LG za rozumnú cenu. Práčka iaj sušička spadajú do energetickej triedy A+++ a ponúka širokú škálu programov a funkcií, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho… (alza.sk)

LG F104J8JS2W + LG RC82EU2AV3Q + ZDARMA Mezikus LG DSTWH

LG F104J8JS2W + LG RC82EU2AV3Q + ZDARMA Mezikus LG DSTWH

Set práčka a sušička práčka: energetická trieda A+++ (-40 %), ročná spotreba energie 143 kWh/annum, trieda účinnosti odstreďovania A, hlučnosť 55 dB, parný program, rýchly program, hmotnostná automatika, invertorový motor, detská poistka, Fuzzy logic, odložený štart, displej a LED indikátory, sušička: energetická trieda A+++ (-40 %), ročná spotreba energie 0.8 kWh, hmotnosť náplne 8kg, hlučnosť 64 dB, dĺžka cyklu 196 min, odložený štart, samočistiaci kondenzátor, vnútorné osvetlenie, displej, detská poistka a rýchly program Obstaranie práčky a sušičky v jednom sete má svoje nesporné výhody. Zaistí vám úsporu času, energie i námahy. Set práčky a sušičky LG F104J8JS2W + LG RC82EU2AV3Q vám ponúka dva špičkové smart domáce spotrebiče od LG za rozumnú cenu.Práčka i sušička spadajú… (alza.sk)

BEKO WTV8744CSXWAT + BEKO DH8544CSARX

BEKO WTV8744CSXWAT + BEKO DH8544CSARX

Set práčka a sušička práčka: energetická trieda A+++ (-10 %), ročná spotreba energie 175 kWh/annum, trieda účinnosti odstreďovania B, hlučnosť 54 dB, sušička: energetická trieda A+++ (-10 %), hmotnosť náplne 8kg, hlučnosť 65 dB, tepelné čerpadlo, vnútorné osvetlenie, napojenie na odpad, reverzibilné dvierka, displej, detská poistka a rýchly program Uvažujete o kúpe práčky a sušičky naraz? Set práčky a sušičky BEKO WTV8744CSXWAT + BEKO DH8544CSARX pre vás bude najlepším riešením, a navyše za rozumnú cenu. Práčka aj sušička spadajú do energetickej triedy A+++. Obidva spotrebiče sú vybavené veľkým množstvom praktických programov a ušetria vašej domácnosti nemalé finančné výdavky. Na práčke a sušičke Beko určite oceníte rad moderných vychytávok v podobe revolučných… (alza.sk)

BEKO WTV 8744 CSXWST + BEKO DH8544CSARX

BEKO WTV 8744 CSXWST + BEKO DH8544CSARX

Set práčka a sušička práčka: energetická trieda A+++ (-10 %), ročná spotreba energie 175 kWh/annum, trieda účinnosti odstreďovania B, hlučnosť 51 dB, parný program, rýchly program, invertorový motor, funkcia škvrny a displej, sušička: energetická trieda A+++ (-10 %), hmotnosť náplne 8kg, hlučnosť 65 dB, tepelné čerpadlo, vnútorné osvetlenie, napojenie na odpad, parný program, reverzibilné dvierka, displej, detská poistka a rýchly program Uvažujete o kúpe práčky a sušičky naraz? Set práčky a sušičky BEKO WTV 8744 CSXWST + BEKO DH8544CSARX pre vás bude najlepším riešením za rozumnú cenu. Práčka aj sušička spadajú do energetickej triedy A+++. Obidva spotrebiče sú vybavené veľkým množstvom praktických programov a ušetria vašej domácnosti nemalé finančné výdavky. Na práčke a… (alza.sk)

BEKO WTV 8612 XSW + BEKO DS8512GX

BEKO WTV 8612 XSW + BEKO DS8512GX

Set práčka a sušička práčka: energetická trieda A+++, ročná spotreba energie 195 kWh/annum, trieda účinnosti odstreďovania B, hlučnosť 62 dB, rýchly program, hmotnostná automatika, detská poistka, odložený štart a displej, sušička: energetická trieda A+++, hmotnosť náplne 8kg, hlučnosť 64 dB, tepelné čerpadlo, odložený štart, vnútorné osvetlenie, napojenie na odpad, displej, detská poistka a rýchly program Uvažujete o kúpe práčky a sušičky naraz? Set práčky a sušičky BEKO WTV 8612 XSW + BEKO DS8512GX pre vás bude najlepším riešením za rozumnú cenu. Práčka aj sušička spadajú do energetickej triedy A+++. Obidva spotrebiče sú vybavené veľkým množstvom praktických programov a ušetria vašej domácnosti nemalé finančné výdavky. Na práčke a sušičke Beko určite oceníte rad… (alza.sk)

BEKO WRE 7612 XWW + BEKO HDF 7412 CSRX

BEKO WRE 7612 XWW + BEKO HDF 7412 CSRX

Set práčka a sušička práčka: energetická trieda A+++, ročná spotreba energie 173 kWh/annum, trieda účinnosti odstreďovania B, hlučnosť 63 dB, rýchly program, detská poistka, odložený štart, rýchly program, detská poistka, odložený štart a displej, sušička: energetická trieda A+++, hmotnosť náplne 7kg, hlučnosť 65 dB, tepelné čerpadlo, odložený štart, vnútorné osvetlenie, napojenie na odpad, displej, detská poistka a rýchly program Uvažujete o kúpe práčky a sušičky naraz? Set práčky a sušičky BEKO WRE 7612 XWW + BEKO HDF 7412 CSRX pre vás bude najlepším riešením za rozumnú cenu. Práčka patrí do energetickej triedy A+++ a sušička do energetickej triedy A++. Obidva spotrebiče sú vybavené veľkým množstvom praktických programov a ušetria vašej domácnosti nemalé finančné… (alza.sk)

BEKO WTV 8744 CSXW0 + BEKO DH 8544 CSFRX

BEKO WTV 8744 CSXW0 + BEKO DH 8544 CSFRX

Set práčka a sušička práčka: energetická trieda A+++ (-10 %), ročná spotreba energie 175 kWh/annum, trieda účinnosti odstreďovania B, hlučnosť 51 dB, rýchly program, invertorový motor, detská poistka, odložený štart a displej, sušička: energetická trieda A+++ (-10 %), ročná spotreba energie 1.58 kWh, hmotnosť náplne 8kg, hlučnosť 64 dB, tepelné čerpadlo, odložený štart, vnútorné osvetlenie a napojenie na odpad Uvažujete o kúpe práčky a sušičky naraz? Set práčky a sušičky BEKO WTV 8744 CSXW0 + BEKO DH 8544 CSFRX pre vás bude najlepším riešením za rozumnú cenu. Práčka plnená spredu aj sušička spadajú do energetickej triedy A+++. Obidva spotrebiče sú vybavené veľkým množstvom praktických programov a ušetria vašej domácnosti nemalé finančné výdavky. Na práčke a sušičke Beko… (alza.sk)

BOSCH Odvápňovač pre práčky a umývačky riadu (311506)

BOSCH Odvápňovač pre práčky a umývačky riadu (311506)

Odvápňovač – chráni prístroj v oblastiach s tvrdou vodou odstránením škodlivých látok z kľúčových súčastí, jednoduché použitie jednej schránky sa rovná jednej dávke, v priestoroch s tvrdou vodou je potrebné vyprázdňovať práčky každé tri mesiace a umývačky riadu raz za rok, obsah 250g na jednu dávku, testovaný a schválený produkt starostlivosti, zloženie: malová kyselina, kyselina citrónová, laureth-2, parfum Obzvlášť v oblastiach s tvrdou vodou je potrebné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH ako tradičný výrobca je si toho dobre vedomá, a preto sú súčasťou jej ponuky tiež spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patrí tiež profesionálny práškový odstraňovač vodného kameňa. Ide o veľmi účinný… (alza.sk)

Electrolux – AEG E4YHMKP1 medzikus medzi sučičku a práčku s výsuvnou…

Electrolux – AEG E4YHMKP1 medzikus medzi sučičku a práčku s výsuvnou plochou pre AEG, Electrolux (E4YHMKP2)

Medzikus – spojovací diel medzi práčky a sušičky, 61×60.5cm Electrolux E4YHMKP2 je originálne univerzálne príslušenstvo, určené pre práčky a sušičky Electrolux a AEG. Vďaka nemu je možné inštalovať sušičky na vrchnú časť práčky, čím ušetríte veľa potrebného priestoru. Súčasťou medzikusu je navyše aj praktická výsuvná polica. Parametre a špecifikácia: Určené pre: Práčky a sušičky ElectroluxVlastnosti: Spojovací medzikus práčka – sušičkaPraktická výsuvná policaRozmery: 61 × 60,5 cm (alza.sk)

Ochranná miska Electrolux pro pračky a myčky nádobí 45

Ochranná miska Electrolux pro pračky a myčky nádobí 45

<b>Minimalizuje riziko poškození podlahy a vybavení působením vody. Vyteklá voda se hromadí v přední části misky, kde je dobře viditelná, takže si jí všimnete dřív, než nadělá problémy.</b><br /> <br /> <ul><li>Ochranná miska pro pračky a myčky nádobí 45cm</li> <li>voda teče do přední části, aby si jí uživatel snadno všiml</li></ul> (hej.sk)

HEITMANN odvápňovač pračky a umývačky riadu 3v1 175 g

HEITMANN odvápňovač pračky a umývačky riadu 3v1 175 g

Odstraňuje nepríjemné pachy. Má formulu hygienickej sviežosti a chráni pred koróziou. Odstraňovanie vodného kameňa se robí v závislosti na pravidelnosti používania a tvrdosti vody 2 – 4 krát ročne. - V prípade pračiek s objemom vyšším než 4,5 kg použite 2 balenia odstraňovača vodného kameňa HEITMANN podľa návodu. Garantujeme najvyššiu kvalitu a sílu pôsobenia našich produktov! Použité suroviny boli vybrané s nejväčšou dôkladnosťou zároveň vzhľadom na ekologické aspekty. Obalové materiály sa hodia k recyklácii. Všetky produkty značky Heitmann majú certifikát A.I.S.E. „Charty pre trvalo udržiateľný poriadok“. (drogerka.sk)

DR. BECKMANN odvápňovač pre práčky a umývačky riadu 100 g

DR. BECKMANN odvápňovač pre práčky a umývačky riadu 100 g

Na ťažko odstrániteľný vodný kameň, ktorý odstraňuje až 2x efektívnejšie ako kyselina citrónová (za rovnakých podmienok použitia). Napomáha predchádzať funkčným poruchám. Vďaka formule s aktívnou silou je vysokoúčinný pre všetky práčky a umývačky riadu. Usadeniny vodného kameňa aj na neviditeľných častiach zariadení ako sú potrubia alebo ohrievače, môžu viesť k zníženému výkonu zariadenia a k zvýšenej spotrebe energie. Pravidelným používaním možno predchádzať funkčným poruchám a zachovať výkon zariadenia čo šetrí náklady na opravu a energiu.   Použitie : Odvápňovač zariadení Dr. Beckmann je vhodný pre práčky a umývačky riadu. Výrobok používajte len v prázdnych zariadeniach. Na konci pracieho/umývacieho programu je zariadenie pripravené… (drogerka.sk)

Dávkovacia guľa pre práčky a umyvačky riadu Wasser Fix Magnofix,…

Dávkovacia guľa pre práčky a umyvačky riadu Wasser Fix Magnofix, zelená

Dávkovacia guľa pre práčky a umyvačky riadu Wasser Fix Magnofix, zelená​ v kategorii Príslušenstvo pre elektrické spotrebiče za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

DR. BECKMANN ošetrujúci čistič pre práčky a umývačky riadu 250 ml

DR. BECKMANN ošetrujúci čistič pre práčky a umývačky riadu 250 ml

Účinný čistič, ktorý ošetruje a predlžuje životnosť Vašej práčky, alebo umývačky riadu. Odstraňuje špinu, vápnik, vápenaté usadeniny, zvyšky pracích prostriedkov z bubna, potrubia, gumy a z iných neprístupných dielov. Zároveň ošetruje gumu a kovové časti zariadenia a poskytuje mu ochranu proti korózií. Každý prací chod zanecháva stopy v podobe usadenín, špiny, vápnika, ktoré môžu ovplyvňovať správnu funkciu a schopnosť Vášho zariadenia. Pravidelné používanie čističa pre práčku a umývačku riadu dbá o ich potrebné očistenie a údržbu. Použitie : Očistite sitko. Vyberte zásuvku dávkovača práčky a namočte na 30 minút v roztoku pripravenom z cca. 4l teplej vody a 50 ml výrobku a očistite. Zásuvku dávkovača… (drogerka.sk)

LG DSTWH

LG DSTWH

Medzikus – Medzikus pre štandardné práčky a sušičky LG, nosnosť: 16kg, Farba: biela Máme pre vás pripravené skvelé riešenie, ktoré bude schopné vám ušetriť veľa miesta. Práčku so sušičkou môžete s touto spojovacou súpravou LG DSTWH umiestniť nad seba a ušetriť tak naozaj veľa potrebného priestoru. Veľkou výhodou medzikusu pre štandardné práčky a sušičky LG je rýchla a jednoduchá inštalácia aj prítomnosť praktického výsuvu, ktorý slúži ako praktická polička, kde si môžete vašu bielizeň odkladať. Výsuvná polička má nosnosť 16 kg.Kľúčové vlastnosti medzikusu LG DSTWHJednoduché a rýchle spojenie práčky so sušičkouS medzikusom ušetríte veľa miestaPraktický výsuv s nosnosťou až 16 kgPre štandardné práčky a sušičky LGBiela farbaDoplňujúce informácie:Výška (mm):70Šírka (mm):640Hĺbka (mm):650 (alza.sk)

XAVAX prívodná hadica na studenú vodu na práčky a umývačky - 1,5 m …

XAVAX prívodná hadica na studenú vodu na práčky a umývačky - 1,5 m (110952)

Hadica – zapojenie pomocou 3/4" priamej prevlečnej matice a 3/4" pravouhlej prevlečnej matice, sitkové a gumové tesnenie, max. teplota vody 25 °C pri tlaku 10 barov, VDE skúšky, materiál nylon/PVC  Napúšťacia hadica XAVAX vhodná pre väčšinu typov práčok a umývačiek. Na jednom konci je vybavená 180° a na druhom konci 90° koncovkou. Dĺžka hadice je 150 cm a je vyrobená z veľmi kvalitného nylonu v kombinácii s PVC. Je určená na prietok studenej vody do 25 °C a vydrží tlak až 60 barov. Samozrejmosťou sú VDE skúšky potvrdzujúce kvalitu hadice. Parametre a špecifikácia:Pre práčky a umývačky180° a 90° koncovkyDĺžka 150 cmVDE skúškySitkové a gumové tesnenieMax. teplota vody 25 °C pri tlaku 10 barovDeštrukčný tlak 60 bar (alza.sk)

Práčka reťaze bicykla

Práčka reťaze bicykla

Práčka reťaze je naozaj funkčná a veľmi účinná. Rýchlo a ľahko čistí reťaze a ozubené kolesá. Pracuje so všetkými druhmi reťazí. Špinavý reťaz sa predčasne opotrebováva a tým sa znižuje jeho životnosť. Objednávaj teraz a maj svoj reťaz vždy perfektne očistený. Jednoduchá na použitie a ovládanie.   Rozmery: 135 x 73 mm Farba: modrá Hmotnosť: 120 g (lunzo.sk)

Práčka AEG L7FBE68SC

Práčka AEG L7FBE68SC

 ,, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Práčka Beko WMY81243CSPTLMB1

Práčka Beko WMY81243CSPTLMB1

Praktická práčka Superia na 8 kg bielizne, je vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a užitočným programom prania vhodnou voľbou do každej domácnosti.,Praktická práčka Superia na 8 kg bielizne, je vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a užitočným programom prania vhodnou voľbou do každej domácnosti. (siko.sk)

Práčka Beko WITC7612B0W

Práčka Beko WITC7612B0W

 ,, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Práčka Beko WMY71243CSPTLMB1

Práčka Beko WMY71243CSPTLMB1

U zákazníkov obľúbená práčka z radu SUPERIA od známeho výrobcu BEKO na 7 kg bielizne, s 1200 otáčkami,s rozmermi 85x60x50 cm, je vhodný spotrebič, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Práčka patrí do energetickej triedy A +++. Ďalej potom ponúka 16 programov, program BabyProtect, hlučnosť je až 75dB pri odstreďovaní a 53dB pri praní, spotreba vody je 40l / cyklus, Hi Tech kúrenie, Adaptér na tekutý prací prostriedok, S shape bočné steny, Xpress Super Short a Technológiu AquaFusion.,U zákazníkov obľúbená práčka z radu SUPERIA od známeho výrobcu BEKO na 7 kg bielizne, s 1200 otáčkami,s rozmermi 85x60x50 cm, je vhodný spotrebič, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Práčka patrí do energetickej triedy A +++. Ďalej potom ponúka 16 programov, program BabyProtect, hlučnosť je až 75dB pri… (siko.sk)

Práčka Siemens WM16W640EU

Práčka Siemens WM16W640EU

 ,, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Pončo s prackou

Pončo s prackou

Ozajstný módny doplnok medzi pončami! Doplnok je skrášlený: dvojfarebnosťou a má pracku na zapínanie. (bonprix.sk)

Organizér na práčku

Organizér na práčku

Organizér, ktorý vám umožní šikovne využiť priestor aj na práčke. Variabilne nastaviteľné košíčky a tri odnímateľné boxy pre uskladnenie menších kúpeľňových doplnkov. Materiál: umelá hmota Rozmery (vx š xh): 12 x 60 x 60 cm Farba: strieborná (velkykosik.sk)

Easymaxx Mini práčka

Easymaxx Mini práčka

Mini práčka je skvelým riešením, ak nemáte dosť miesta, alebo napríklad na chate či do kempu na dovolenke. Aj keď je tak malá, ponúka cyklus prania až na 3,5 kg bielizne a odstreďovanie 1,5 kg bielizne. Prevádzka je veľmi jednoduchý. Naplníte vodou po značku, pridáte bežný prací prášok, vložíte bielizeň a nastavíte požadovaný čas prania s časovačom. Výkon: 260 Watt. Maximálne na 10 litrov vody. Funkcia TIMER - 15 minút. Hmotnosť: 6 kg Rozmery: cca: 33,5 x 34 x 53 cm (velkykosik.sk)

MELICONI 656102

MELICONI 656102

Tlmiace nohy – 4 ks, pre práčky/umývačky/sušičky, účinne tlmia zvuky a nárazy, maximálna hmotnosť spotrebiča je 250kg Účinné tlmenie zvukov a nárazovSada 4 kusov tlmiacich podložiek pre práčky, umývačky a sušičky sa postará o   účinné tlmenie zvukov a nárazov. Vďaka kvalitným materiálom je garantovaná vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť podložiek, čo výrobca dokladá poskytnutím predĺženej 10-ročnej záruky.Kľúčové vlastnosti tlmiacich nôh pre práčky, umývačky a sušičky MELICONI 656102Podložky účinne tlmia zvuky a nárazyMaximálna hmotnosť spotrebiča 250 kg4 kusy v baleníVyrobené v TalianskuZáruka 10 rokov (alza.sk)

Antivibračné podložky pod práčku

Antivibračné podložky pod práčku

Chcete nájsť práčku po vypraní bielizne na svojom mieste? Anti vibračná podložky pod práčku tlmí vibrácie a zároveň chráni vašu podlahu proti poškodeniu.   Rozmery: 7,7 x 7,7 x 0,7 cm Farba: čierna Obsah balenia: 4 ks   (lunzo.sk)

Miele do práčok (10131060)

Miele do práčok (10131060)

Odvápňovač – odstraňuje vápenaté usadeniny a nepríjemné pachy z práčky Nočnou morou každej gazdinky je príliš tvrdá voda, ktorá môže zapríčiniť nefunkčnosť spotrebičov vo chvíľach, keď je to najmenej potrebné. Značka Miele pre tieto prípady prišla s efektívnym odvápňovačom, vďaka ktorému môžete na podobné starosti zabudnúť. Miele odvápňovač bol špeciálne vyvinutý, aby zabezpečil starostlivosť vašej práčke a umývačke riadu a pomohol tak zachovať ich dlhú životnosť. Odvápňovač Miele si hravo poradí s obávanými vápenatými usadeninami, ktoré sú najčastejšími dôvodmi zhoršenej funkčnosti či porúch spotrebičov. Kľúčové vlastnosti odvápňovača MieleÚčinne bojuje proti odolným vápenatým usadeninámJemná a šetrná starostlivosť vďaka prírodnej kyseline citrónovejChráni vaše spotrebiče a… (alza.sk)

Sailor Pracka 25mm čierna

Sailor Pracka 25mm čierna

Plastová spona na popruh. Farba - čierna. Veľkosť - 25 mm. (muziker.com)

Lanza Tekutý čistič práčky

Lanza Tekutý čistič práčky

250 ml. Tekutý čistič práčky, jeho unikátne zloženie má trojnásobný učinok: Čistí a odstraňuje nečistoty a zvyšok pracieho prostriedku zo všetkých povrchov vo vnútri práčky. Udržuje vnútornú časť práčky čistú pre zabezpečenie jej optimálnej prevádzky. Zanecháva príjemnú vôňu vo vnútri vašej práčky. Tekutý čistič práčky, jeho unikátne zloženie má trojnásobný učinok: Čistí a odstraňuje nečistoty a zvyšok pracieho prostriedku zo všetkých povrchov vo vnútri práčky. Udržuje vnútornú časť práčky čistú pre zabezpečenie jej optimálnej prevádzky. Zanecháva príjemnú vôňu vo vnútri vašej práčky. (drmax.sk)

Práčka na ložiska Tempish

Práčka na ložiska Tempish

Práčka na ložiska Tempish vám pomôže s bežnou údržbou vašich kolieskových korčúľ. Ložiská vyčistíte jednoducho a rýchlo a vaše ruky zostanú čisté. (sportobchod.sk)

AEG Práčka LTX8E373C biela

AEG Práčka LTX8E373C biela

Základné parametre Práčka s vrchným plnením Množstvo bielizne: 7 kg Maximálne otáčky: 1300 ot./min. LCD displej Pracie programy: bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, para osvieženie, OKOPower, protialergický, rýchly 20 minútový 3 Kg, športová bielizeň, periny Možnosť posunutia štartu Automatické umiestnenie bubna do správnej polohy na konci programu Kontrola rovnomerného rozloženia náplne Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne Nožičky: 2 nastaviteľné nožičky a 2 kolieska Kolečka naviac pre ľahké posúvanie Výkon Kapacita prania (kg): 7 Učinnosť odstreďovania: B Maximálna rychlosť odstreďovania (rpm): 1300 Spotreba energie - bavlna 60°C: 0.77 Energy cons. Std. Cotton 60°C, half load (kWh): 0.37 Čas prania - bavlna 60°C (min.): 275 Progr. time Std. Cotton 60°C,… (realshop.sk)

ELECTROLUX Práčka EW8F248BC biela

ELECTROLUX Práčka EW8F248BC biela

Základné parametre Náplň bielizne: 8 kg Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1400 ot./min Jemný program Hodváb navrhnutý špeciálne pre hodváb Pracie programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, Wool Steam, FreshScent Steam, odstredenie/vypustenie, plákanie (otáčky), periny, rýchly, športová bielizeň, Denim, UltraWash, Wool/Silk Kontrola vyváženia náplne v bubne Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne Posunutý štart Protipenový systém Detský bezpečnostný zámok Nožičky: 4 nastaviteľné nožičky Ochrana proti vytopeniu Výkon Kapacita prania (kg): 8 Učinnosť odstreďovania: B Maximálna rychlosť odstreďovania (rpm): 1400 Spotreba energie - bavlna 60°C: 0.54 Energy cons. Std. Cotton 60°C, half load (kWh): 0.34 Čas prania - bavlna 60°C (min.): 305 Progr. time… (realshop.sk)

AEG Práčka L98699FL2 biela

AEG Práčka L98699FL2 biela

? Voľne stojaca spredu plnená práčka ? Až pre 9 kg bielizne ? Hlučnosť prania: 47 dB ? Hlučnosť odstreďovania: 73 dB ? Maximálne otáčky: 1600 ot./Min. ? Dotykový grafický LCD displej ? Tichý invertor motor ? Odhadovaná ročná spotreba: 10 999 litrov vody a 152 kWh energie ? Rozmery: 85 x 60 x 60,5 cm ? Hmotnosť: 82,3 kg Pracie programy: Bavlna Extra tichý Syntetika Ľahké žehlenie Jemné Vlna / hodváb Lôžkoviny Anti-alergický Odstreďovanie / vypúšťanie Plákanie Outdoor 20 min. ? 3 kg Super eco Eco Odložený štart Systémy prania: Priame sprchovanie prádla - funkcia, keď je z vrchu pracieho bubna prádlo sprchované tlakovou vodou Parné pranie Bezpečnostné funkcie: Kontrola nevyváženosti prádla Ochrana proti pretečeniu Detská poistka Špecifické funkcie: Priame sprchovanie AWT Váhový senzor… (realshop.sk)

ELECTROLUX Práčka EW6T25261 biela

ELECTROLUX Práčka EW6T25261 biela

Základné parametre Práčka s vrchným plnením Množstvo bielizne: 6 kg Maximálne otáčky: 1200 ot./min. LCD displej Jemný program Hodváb navrhnutý špeciálne pre hodváb Pracie programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, rýchly, plákanie (otáčky), odstredenie/vypustenie, Antiallergy Vapour, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, Denim Možnosť posunutia štartu Kontrola rovnomerného rozloženia náplne Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne Nožičky: 2 nastaviteľné a 2 pevné nožičky Výkon Kapacita prania (kg): 6 Učinnosť odstreďovania: B Maximálna rychlosť odstreďovania (rpm): 1200 Spotreba energie - bavlna 60°C: 0.8 Energy cons. Std. Cotton 60°C, half load (kWh): 0.54 Čas prania - bavlna 60°C (min.): 247 Progr. time Std. Cotton 60°C,… (realshop.sk)

AEG Práčka L7FBE68SC biela

AEG Práčka L7FBE68SC biela

TECHNOLÓGIA PROSTEAM ? STRÁŽCA NAŽEHLENÝCH KOŠIEL Technológia ProSteam umožňuje zakončiť prací cyklus parou, ktorá obmedzí pokrčenie, alebo použiť samostatný parný program pre osvieženie bielizne a odstránenie nepríjemných pachov ? zaistí tak dokonalý výsledok bez námahy, deň za dňom. TECHNOLÓGIA PROSENSE ? STRÁŽCA KAŽDODENNÉHO OBLEČENIA Automaticky pre každú várku bielizne upraví čas, spotrebu vody a elektrickej energie. Zaručí najlepšie ošetrenie každého kusu oblečenia a výrazne znižuje opotrebovanie vplyvom nadmerného prania vďaka technológii ProSense. Prispôsobuje cyklus aj tým najmenším dávkam bielizne ? 1 až 2 kg. PERTE TAK, AKO VÁM VYHOVUJE, ALE VŽDY ÚSPORNE Skracovanie programu už neznamená, že si priplatíte za elektrinu ? zároveň môžete zapnúť funkciu TimeSave a Eco, a získate… (realshop.sk)

AEG Práčka L6FBG49WC biela

AEG Práčka L6FBG49WC biela

Základné parametre Náplň bielizne: 9 kg Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1400 ot./min. Nezvyčajne nízke hodnoty spotreby: 0.82 kWh, 53, pri programe bavlna 60° s náplňou 9 kg Pracie programy: bavlna, syntetické, jemné, vlna plus, antialergický, rýchly 20 minútový 3 kg, New Outdoor, periny, športové, odstredenia / vypúšťanie Voľba pre extra plákanie Funkcie pre odstránenie škvŕn Kontrola vyvažovanie náplne v bubne LCD displej Technológia Fuzzy Logic, reaguje na množstvo náplne Funkcia odložený štart Protipenový systém Počet priehradok dávkovača pracieho prostriedku: 3 Detský bezpečnostný zámok Nožičky: 4 nastaviteľné nôžky Ochrana proti vytopeniu Rozmery VxŠxH (mm): 850 x 600 x 630 Výkon Kapacita prania (kg): 9 Účinnosť odstreďovania: B Max. rýchlosť odstreďovania (ot./min.): 1400… (realshop.sk)

ELECTROLUX Práčka EW6T3262IC biela

ELECTROLUX Práčka EW6T3262IC biela

Základné parametre Práčka s vrchným plnením Množstvo bielizne: 6 kg Maximálne otáčky: 1200 ot./min. Veľký LCD displej Jemný program Hodváb navrhnutý špeciálne pre hodváb Pracie programy: zap/vyp, bavlna, Cotton ECO, syntetika, jemná bielizeň, Rapid 14min, plákanie, odstredenie/vypustenie, protialergický, detská bielizeň, hodváb, vlna, šport, športová bielizeň, Denim Možnosť posunutia štartu Automatické umiestnenie bubna do správnej polohy na konci programu Kontrola rovnomerného rozloženia náplne Technológia Fuzzy Logic, prispôsobuje sa množstvu náplne Nožičky: 2 nastaviteľné a 2 pevné nožičky Invertorový motor pre zvýšený výkon a veľmi tichý chod Výkon Kapacita prania (kg): 6 Učinnosť odstreďovania: B Maximálna rychlosť odstreďovania (rpm): 1200 Spotreba energie - bavlna 60°C: 0.78… (realshop.sk)

Maska na práčku Benito

Maska na práčku Benito

Má 2 dverí. (vivrehome.sk)

Členkové čižmy s prackami

Členkové čižmy s prackami

So zipsom, výška podpätku 4 cm, podrážka s profilom. (bonprix.sk)

Opasok s dekoratívnou prackou

Opasok s dekoratívnou prackou

Šírka opaska: 3,8 cm, veľkosť = obvod pása v cm. (bonprix.sk)

Kryt na práčku Bubliny

Kryt na práčku Bubliny

Farebné mydlové bubliny miesto nudy! Využite práčku Ako ďalšie odkladacie priestorov:! Táto podložka má protišmyková spodnú stranu a absorbuje vlhkosť. Možné prať pri 30 ° C. · Pohlcuje vlhkosť · Chráni pred poškriabaním Materiál: 100% polyester Rozmery: 60 x 60 cm (velkykosik.sk)

MIELE WTV 501, 9256130

MIELE WTV 501, 9256130

SÚPRAVA NA VEŽ. USPOR. PRÁČKY A SUŠIČKY. Pre priestorovo úsporné a bezpečné vežové usporiadanie. (andreashop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť