Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)

Produkt Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610) upraviť a produkt hľadať znova.

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Na spodnej strane stolíka sú klasické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Pri upratovaní vám zaistí pohodlný prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE vašu izbu perfektne oživí. Zásadné prednosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610) , Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609)

Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Stolík má naspodku umiestnené klasické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom na uloženie menších vecí. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Obdĺžnikové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609) , Shumee 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611)

Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Na spodnej strane stolíka sú klasické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Súčasťou je pridaný úložný priestor na umiestnenie drobných vecí. Obsahom balenia je súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom podčiarkne váš interiér. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611) , Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. K dispozícii je pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. V balení sa nachádza súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Hlavné prednosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Obdĺžnikové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Zahŕňa úložný priestor V balení nájdete súpravu stolíkov Materiálom dosky je drevotrieska Materiál konštrukcie:... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na umiestnenie drobných vecí. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Súčasťou je úložný priestor V balení je obsiahnutá súprava stolíkov Materiálom dosky je drevotrieska... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Zahŕňa pridaný úložný priestor, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. Balenie je tvorené súpravou odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Je vyrobený s úložným priestorom Obsah balenia tvorí súprava stolíkov Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Súčasťou stolíka sú klasické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Zahŕňa pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. Obsah balenia tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Dolu sú umiestnené klasické... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604) , Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené klasické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Vďaka nim bude upratovanie pod stolíkom pohodlnejšie a vzduch bude bez problémov cirkulovať. Súčasťou je pridaný úložný priestor, kam môžete uložiť menšie veci. Balenie je tvorené súpravou odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Obdĺžnikové... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605) , Shumee 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591)

SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591)

Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Obsahom balenia je súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové zhotovenie pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom V balení je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Lesklá povrchová úprava Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje biela farba Rozmery najväčšieho... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591) , Shumee 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)

SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)

SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie je nadčasové V balení nájdete súpravu stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Povrchová úprava je lesklá Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery najväčšieho stola v súprave sú 45 × 45 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: čierna Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud ano, určitě budete nadšeni z konferenčního stolku SHUMEE, jenž je výjimečně praktický, přičemž také skvěle doplní celkový vzhled vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že jeho rozměry činí 50 × 30 × 46 cm. Pro desku konferenčního stolku byl vybrán materiál, kterým je dřevotříska. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled lesklá povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé vysoký lesk dřevotříska, 808538 bude pro vás vhodný, jestliže vás těší čtvercové kusy nábytku. Tento stolek dostanete v setu. Podstatné funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé vysoký lesk dřevotříska, 808538 Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Co se týká rozměrů, naměříme 50 × 30 × 46 cm Konferenční stolek SHUMEE výrobce zhotovil s... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538 , Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. K dispozícii je pridaný úložný priestor, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Je vyrobený s úložným priestorom Obsahom balenia je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595) , Shumee 3 ks biela s vysokým leskom, 3079331

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: sivá Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Jestliže je vaše odpověď kladná, nenechte si ujít konferenční stolek SHUMEE, který je navýsost praktický, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že jeho rozměry dělají 50 × 30 × 46 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, jímž je dřevotříska. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila lesklá úprava povrchu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé vysoký lesk dřevotříska, 808539 bude pro vás ideálně vhodný, jestliže vám činí radost čtvercové kousky nábytku. Tento konferenční stolek obdržíte v setu. Zajímavé přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé vysoký lesk dřevotříska, 808539 Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Tento konkrétní model nabízí rozměry 50 × 30 × 46 cm Konferenční stolek SHUMEE vybavil výrobce deskou,... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539 , Shumee 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079541

SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581)

SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, dekor dreva dub, viac kusov v balení, rozmery 50 × 30 × 55 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sú umiestnené klasické nožičky, ktoré vám zaistia perfektnú stabilitu. Umožňujú tiež pohodlné upratovanie a dobrú cirkuláciu vzduchu pod stolíkom. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové vlastnosti produktu SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Dolu sú umiestnené klasické nožičky na výbornú stabilitu Obsah balenia tvorí súprava stolíkov Na výrobu dosky... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581) , Shumee 3 ks biela s vysokým leskom, 3079751

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Jestliže je vaše odpověď ano, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, jenž je výjimečně praktický, a navíc dobře vypadá. Při správném výběru nezapomeňte na to, že jeho rozměry dělají 50 × 30 × 46 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, kterým je dřevotříska. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří dřevotříska. Celkový design stolku podtrhla v tomto případě matná povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808532 bude pro vás ideálně vhodný, pokud jste si oblíbili čtvercové kousky nábytku. Můžete jej i snadno rozložit. Důležité přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808532 Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu jsou 50 × 30 (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532 , Shumee 3 ks, čierna s vysokým leskom, 3079761

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 61 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Pokud odpovídáte ano, přijde vám vhod konferenční stolek SHUMEE, který je sympaticky praktický a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že co do rozměrů naměříte 50 × 30 × 61 cm. Pokud jde o desku konferenčního stolku, pro ni byl vybrán materiál, kterým je dřevotříska. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808541 bude pro vás vhodný, jestliže máte v oblibě čtvercové kusy nábytku. Tento konkrétní stolek je dodáván v setu. Zásadní funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808541 Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Rozměry tohoto modelu činí 50 × 30 × 61 cm Konferenční stolek SHUMEE má desku, kterou tvoří dřevotříska Dodáván je v setu (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541 , Shumee 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762

SHUMEE 2 ks čierna s vysokým leskom, 3079797

SHUMEE 2 ks čierna s vysokým leskom, 3079797
Detail

Obývacia stena farba čierna s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks čierna s vysokým leskom, 3079797 , Shumee 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326738

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326738
Detail

Nočný stolík – čierna farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky MDF a drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 50 × 40 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Jako doplněk k posteli, například pro budík nebo rozečtenou knížku, můžeme doporučit noční stolek SHUMEE. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Ve spodní části se nacházejí klasické nožičky, které zajišťují skvělou stabilitu. Úklid tak bude snazší a navíc bude vzduch pod stolkem cirkulovat. Je vyroben s přidanými šuplíky a s úložným prostorem pro umístění menších věcí. Osobní věci si můžete položit na odkládací část nočního stolku. V balení se nachází set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Zásadní vlastnosti produktu SHUMEE Noční stolky 2 ks černé s vysokým leskem 40 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326738 , Shumee 3 ks čierna s vysokým leskom, 3079833

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne s vysokým leskom 40 × 40 × 56 cm drevotrieska, 326810

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne s vysokým leskom 40 × 40 × 56 cm drevotrieska, 326810
Detail

Nočný stolík – čierna farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, matný povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 56 × 40 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které oživí každý kout. Součástí stolku jsou klasické nožičky, jež vám zajistí perfektní stabilitu. Usnadní vám úklid pod stolkem a zajistí dobrou cirkulaci vzduchu. Vyznačuje se přidanými šuplíky i úložným prostorem pro uložení menších věcí. K umístění osobních věcí vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení se nachází set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Klíčové vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks černé s vysokým leskem 40 × 40 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne s vysokým leskom 40 × 40 × 56 cm drevotrieska, 326810 , Shumee 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079543

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom, kam môžete uložiť menšie veci. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Obdĺžnikové vyhotovenie je elegantné Vo výbave je úložný priestor V balení sa nachádza celá súprava stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596) , Shumee 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079834

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na uloženie drobných vecí. Obsah balenia tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové prednosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie je elegantné Obsahuje úložný priestor V balení je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594) , Shumee 2 ks biela s vysokým leskom, 3079332

SHUMEE 3 ks, čierna s vysokým leskom, 3079761

SHUMEE 3 ks, čierna s vysokým leskom, 3079761
Detail

Obývacia stena farba čierna s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 2 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks, čierna s vysokým leskom, 3079761 , Shumee 2 ks biela s vysokým leskom, 3079796

SHUMEE 3 ks čierna s vysokým leskom, 3079833

SHUMEE 3 ks čierna s vysokým leskom, 3079833
Detail

Obývacia stena farba čierna s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 37 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks čierna s vysokým leskom, 3079833 , Shumee 2 ks biela s vysokým leskom, 3079330

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, hnedá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi vkusne. Obsahuje pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. Balenie tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE perfektne oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Je vybavený úložným priestorom Obsahom balenia je súprava stolíkov Výrobným materiálom dosky je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje hnedá farba Rozmery najväčšieho stola v... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597) , Shumee 2 ks sivá s vysokým leskom, 3079542

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: sivá Chcete svůj byt ozvláštnit novým nábytkem? Jestliže ano, budete okouzleni konferenčním stolkem SHUMEE, který je navýsost praktický, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Při správném výběru nezapomeňte na to, že je o rozměrech 50 × 30 × 46 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, jímž je dřevotříska. Pokud se podíváme na konstrukci, tu tvoří dřevotříska. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila povrchová úprava v matu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé dřevotříska, 808533 se vám bude hodit, pokud vás těší čtvercové kusy nábytku. Můžete jej i snadno rozložit. Nejdůležitější vlastnosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé dřevotříska, 808533 Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Rozměry se u tohoto modelu vyšplhaly na 50 × 30 × 46 cm... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533 , Shumee 2 ks, sivá s vysokým leskom, 3079798

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 61 cm farba: biela Rádi byste si pořídili nový nábytek? Jestliže ano, mohl by se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, který vás překvapí svou praktičností, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že nabízí rozměry 50 × 30 × 61 cm. Co se týká desky konferenčního stolku, výrobce pro ni zvolil materiál, kterým je dřevotříska. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří dřevotříska. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé dřevotříska, 808540 bude dělaný jako pro vás, pokud vám dělají radost čtvercové kusy nábytku. Tento konferenční stolek obdržíte v setu. Důležité parametry u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé dřevotříska, 808540 Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Co se týká rozměrů, naměříme 50 × 30 × 61 cm Konferenční stolek... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540 , Shumee 2 ks čierna s vysokým leskom, 3079797

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 806170

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 806170
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 50 × 40 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek SHUMEE. Mohl by vás oslovit jeho moderní styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které oživí každý kout. Zespodu jsou umístěny klasické nožičky, které se postarají o výbornou stabilitu. Umožní dobrou cirkulaci vzduchu a snadný úklid podlahy pod stolkem. Disponuje přidanými šuplíky i úložným prostorem k umístění drobných věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. V balení se nachází set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér doladí k dokonalosti. Hlavní přednosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks bílé s vysokým leskem 40 × 40 × 50 cm dřevotříska, 806170 Moderní noční stolek SHUMEE... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 806170 , Shumee čierny s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806712)

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326736

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326736
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky MDF a drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 50 × 40 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Líbit by se vám mohl jeho moderní styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Součástí jsou klasické nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Postarají se také o snadný přístup k podlaze pod stolkem a dobrou cirkulaci vzduchu. Jeho součást tvoří přidané šuplíky i úložný prostor, kam můžete uložit menší věci. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem oživí váš interiér. Zásadní přednosti produktu SHUMEE Noční stolky 2 ks bílé s vysokým leskem 40 × 40 × 50 cm dřevotříska, 326736... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326736 , Shumee čierny s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806389)

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806345

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806345
Detail

Nočný stolík – sivá farba, obdĺžnikový, klasický štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, rozmery 40 × 40 × 30 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho klasický styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Součástí stolku jsou klasické nožičky, které vám garantují skvělou stabilitu. Umožní vám tak pohodlný přístup při úklidu. Zahrnuje přidaný úložný prostor, kam můžete uložit menší věci. Odkládací prostor nočního stolku využijete k umístění osobních věcí. Balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE perfektně oživí váš interiér. Klíčové vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks šedé s vysokým leskem 40 × 30 × 40 cm dřevotříska, 806345 Klasický noční stolek SHUMEE... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806345 , Shumee čierny s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806299)

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806341

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806341
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, klasický štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, rozmery 40 × 40 × 30 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho klasický styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které oživí každý kout. Ve spodní části se nacházejí klasické nožičky, jež jsou zárukou výborné stability. Umožní dobrou cirkulaci vzduchu a snadný úklid podlahy pod stolkem. Disponuje přidaným úložným prostorem pro uložení drobných věcí. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. V balení je set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Klíčové vlastnosti produktu SHUMEE Noční stolky 2 ks bílé s vysokým leskem 40 × 30 × 40 cm dřevotříska, 806341... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806341 , Shumee čierny s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806811)

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 56 cm drevotrieska, 326808

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 56 cm drevotrieska, 326808
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, matný povrch, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 56 × 40 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Pro lampičku nebo odložení rozečtené knížky zde máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Mohl by vás oslovit jeho moderní styl. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá každému prostoru eleganci. Součástí jsou 4 klasické nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Umožní vám tak pohodlný přístup při úklidu. Vyznačuje se přidanými šuplíky i úložným prostorem, kam můžete uložit menší věci. Osobní věci si můžete položit na odkládací část nočního stolku. Balení je tvořeno setem dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Hlavní vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks bílé 40 × 40 × 56 cm, 326808 Moderní noční stolek SHUMEE nabídne dostatek... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 40 × 56 cm drevotrieska, 326808

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806188

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806188
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, rozmery 60 × 35 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Jako doplněk k posteli, například pro budík nebo rozečtenou knížku, můžeme doporučit noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Stolek má vespod umístěny klasické nožičky, které vám garantují skvělou stabilitu. Při úklidu poskytují snadný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Vyznačuje se přidaným úložným prostorem, kam lze umístit menší věci. K umístění osobních věcí vám poslouží odkládací část nočního stolku. Součástí balení je set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE doladí váš pokoj k dokonalosti. Hlavní přednosti produktu SHUMEE Noční stolky 2 ks bílé s vysokým leskem 40 × 35 × 60 cm dřevotříska, 806188... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806188

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 45 × 34 × 44 cm drevotrieska, 809525

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 45 × 34 × 44 cm drevotrieska, 809525
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 44 × 45 × 34 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Na spodní straně stolku jsou klasické nožičky, které vám garantují skvělou stabilitu. Umožní vám tak pohodlný přístup při úklidu. Vyznačuje se přidanými šuplíky i úložným prostorem k uložení menších věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení se nachází set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem podtrhne váš interiér. Hlavní přednosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks bílé s vysokým leskem 45 × 34 × 44 cm dřevotříska, 809525 Praktický noční stolek SHUMEE poskytne dostatek místa pro vaši lampičku, budík nebo... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks biele s vysokým leskom 45 × 34 × 44 cm drevotrieska, 809525

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806192

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806192
Detail

Nočný stolík – sivá farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, rozmery 60 × 35 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Pokud chcete mít v ložnici lampičku či oblíbenou knihu na dosah, jistě oceníte praktický noční stolek SHUMEE. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá každému prostoru eleganci. Vespod se nachází klasické nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Umožní vám tak pohodlný přístup při úklidu. Je zhotoven s přidaným úložným prostorem k umístění drobných věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část nočního stolku. Balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Hlavní vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks šedé s vysokým leskem 40 × 35 × 60 cm dřevotříska, 806192 Moderní noční stolek SHUMEE vyniká dostatečným... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806192

SHUMEE 2 ks, sivá s vysokým leskom, 3079798

SHUMEE 2 ks, sivá s vysokým leskom, 3079798
Detail

Obývacia stena farba šedá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks, sivá s vysokým leskom, 3079798

SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079796

SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079796
Detail

Obývacia stena farba biela s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079796

SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 3079542

Detail

Obývacia stena – farba sivá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 100 × 30 × 30 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 80 × 30 × 30 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 3079542

SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079330

SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079330
Detail

Obývacia stena farba biela s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 60 × 30 × 30 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 80 × 30 × 30 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079330

SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079332

SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079332
Detail

Obývacia stena farba biela s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 100 × 30 × 30 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 80 × 30 × 30 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079332

SHUMEE čierny s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806299)

SHUMEE čierny s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806299)
Detail

Odkladací stolík – atypický, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, čierna farba, rozmery 40 × 40 × 40 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom, kde možno umiestniť menšie veci. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové vlastnosti produktu SHUMEE čierny s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Atypické vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Vo výbave je úložný priestor Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje čierna farba Rozmery odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE čierny s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806299)

SHUMEE čierny s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806389)

SHUMEE čierny s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806389)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, čierna farba, rozmery 45 × 50 × 50 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Zahŕňa pridaný úložný priestor na uloženie menších vecí. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Zásadné prednosti výrobku SHUMEE čierny s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Obdĺžnikové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Obsahuje úložný priestor Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje čierna farba Rozmery odkladacieho stolíka zodpovedajú 45 × 50 × 50 cm (v × š × h)... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE čierny s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806389)

SHUMEE čierny s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806712)

SHUMEE čierny s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806712)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, čierna farba, rozmery 45 × 60 × 40 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. Na spodnej strane stolíka sú klasické nožičky, ktoré zabezpečia stabilitu. Umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a pohodlné upratovanie pod stolíkom. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom na ukladanie drobných vecí. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové prednosti výrobku SHUMEE čierny s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Dolu sú umiestnené klasické nožičky... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE čierny s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806712)

SHUMEE čierny s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806811)

SHUMEE čierny s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806811)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, čierna farba, rozmery 48 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. V spodnej časti stolíka sú umiestnené klasické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Vďaka nim bude upratovanie pod stolíkom pohodlnejšie a vzduch bude bez problémov cirkulovať. Vyznačuje sa pridaným úložným priestorom na uloženie drobných vecí. Príručný stolík SHUMEE perfektne oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE čierny s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Štvorcové zhotovenie pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom Dolu sú umiestnené klasické... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE čierny s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806811)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks dub sonoma drevotrieska, 808534

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks dub sonoma drevotrieska, 808534
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: hnedá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud souhlasíte, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, který je naprosto praktický, a navíc skvěle vypadá. Pro správné umístění berte v potaz, že disponuje rozměry 50 × 30 × 46 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je dřevotříska. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří dřevotříska. Ke konečnému vzhledu posloužila v tomto případě povrchová úprava v matu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks dub sonoma dřevotříska, 808534 bude pro vás perfektní, jestliže máte v oblibě čtvercové kusy nábytku. K uskladnění oceníte skutečnost, že jej lze snadno rozložit. Základní parametry u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks dub sonoma dřevotříska, 808534 Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks dub sonoma drevotrieska, 808534

SHUMEE 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762

SHUMEE 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762
Detail

Obývacia stena farba šedá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 2 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079541

Detail

Obývacia stena – farba sivá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, rozmery 80 × 30 × 30 cm (Š × H × V), balenie obsahuje 3 × TV skrinka Tato SHUMEE nástěnná nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti bude nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňka se připevňuje ke zdi a do vašeho domova vnese nadčasový styl. Je ideální pro ukládání a přehledné uspořádání všech vašich věcí, které si přejete mít po ruce. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079541

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079543

Detail

Obývacia stena – farba sivá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, rozmery 100 × 30 × 30 cm (Š × H × V), balenie obsahuje 3 × TV skrinka Tato SHUMEE nástěnná nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti bude nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňka se připevňuje ke zdi a do vašeho domova vnese nadčasový styl. Je ideální pro ukládání a přehledné uspořádání všech vašich věcí, které si přejete mít po ruce. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079543

SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079751

SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079751
Detail

Obývacia stena farba biela s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 2 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079751

SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079331

SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079331
Detail

Obývacia stena farba biela s vysokým leskom, materiál drevotrieska, rozmery 80 × 30 × 30 cm (Š × H × V), balenie obsahuje 3 × TV skrinka Tato SHUMEE nástěnná nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti bude nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňka se připevňuje ke zdi a do vašeho domova vnese nadčasový styl. Je ideální pro ukládání a přehledné uspořádání všech vašich věcí, které si přejete mít po ruce. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079331

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753
Detail

Obývacia stena farba šedá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 2 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753
SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604), SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591), SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605), SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079331, SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079541, SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079751, SHUMEE 3 ks, čierna s vysokým leskom, 3079761, SHUMEE 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762, SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753, SHUMEE 3 ks čierna s vysokým leskom, 3079833, SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079543, SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079834, SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079332, SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079796, SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079330, SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 3079542, SHUMEE 2 ks, sivá s vysokým leskom, 3079798, SHUMEE 2 ks čierna s vysokým leskom, 3079797, SHUMEE čierny s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806712), SHUMEE čierny s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806389), SHUMEE čierny s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806299), SHUMEE čierny s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806811)