Sokel vento cok 200 10 biela halmar

Sokel VENTO COK-200/10 biela Halmar

Sokel VENTO COK-200/10 biela Halmar

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná sokel COK-200/10 je vyrobený z MDF vo farebnom prevedení biela, s dĺžkou 200 cm.   … (inpostele.sk)

Sokel VENTO COK-200/10 biela Halmar

Sokel VENTO COK-200/10 biela Halmar

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná sokel COK-200/10 je vyrobený z MDF vo farebnom prevedení biela, s dĺžkou 200 cm.   … (dekorhome.sk)

Spodná skrinka VENTO D3S-80/82 Halmar Biela

Spodná skrinka VENTO D3S-80/82 Halmar Biela

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná skrinka D3S-80/82 disponuje tromi výsuvnými šuplíkmi, ktoré ponúka dostatok úložného… (inpostele.sk)

Spodná skrinka VENTO D-60/82 Halmar Biela

Spodná skrinka VENTO D-60/82 Halmar Biela

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná jednodverová skrinka D-60/82 je vybavená jednou policou a tým vzniká dostatok… (inpostele.sk)

Spodní skříňka VENTO D3S-40/82 Halmar Biela

Spodní skříňka VENTO D3S-40/82 Halmar Biela

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná skrinka D3S-40/82 ponúka dostatok úložného priestoru v podobe troch šuplíkov, ktoré… (inpostele.sk)

Spodná skrinka VENTO D-60/82 Halmar Biela

Spodná skrinka VENTO D-60/82 Halmar Biela

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná jednodverová skrinka D-60/82 je vybavená jednou policou a tým vzniká dostatok… (dekorhome.sk)

Spodní skříňka VENTO D3S-40/82 Halmar Biela

Spodní skříňka VENTO D3S-40/82 Halmar Biela

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná skrinka D3S-40/82 ponúka dostatok úložného priestoru v podobe troch šuplíkov, ktoré… (dekorhome.sk)

Spodná skrinka VENTO D3S-80/82 Halmar Biela

Spodná skrinka VENTO D3S-80/82 Halmar Biela

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná skrinka D3S-80/82 disponuje tromi výsuvnými šuplíkmi, ktoré ponúka dostatok úložného… (dekorhome.sk)

Spodná skrinka VENTO D-30/82 Halmar Sivá

Spodná skrinka VENTO D-30/82 Halmar Sivá

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná jednodverová skrinka D-30/82 je vybavená jednou policou a tým vzniká dostatok… (inpostele.sk)

Spodná skrinka VENTO D-40/82 Halmar Sivá

Spodná skrinka VENTO D-40/82 Halmar Sivá

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná jednodverová skrinka D-40/82 je vybavená jednou policou a tým vzniká dostatok… (inpostele.sk)

Spodná skrinka VENTO D-30/82 Halmar Sivá

Spodná skrinka VENTO D-30/82 Halmar Sivá

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná jednodverová skrinka D-30/82 je vybavená jednou policou a tým vzniká dostatok… (dekorhome.sk)

Spodná skrinka VENTO D-40/82 Halmar Sivá

Spodná skrinka VENTO D-40/82 Halmar Sivá

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná jednodverová skrinka D-40/82 je vybavená jednou policou a tým vzniká dostatok… (dekorhome.sk)

Vysoká skriňa VENTO DL-60/214 Halmar Dub medový

Vysoká skriňa VENTO DL-60/214 Halmar Dub medový

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Vysoká skrinka DL-60/214 je dvojdverová a stojí na štyroch čiernych nožičkách.   Pracovná… (inpostele.sk)

Dvierka na umývačku VENTO DM-45/72 Halmar Sivá

Dvierka na umývačku VENTO DM-45/72 Halmar Sivá

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Dvierka na umývačku DM-45/72 sú určené na umiestnenie na dvere vstavané umývačky riadu v… (inpostele.sk)

Dvierka na umývačku VENTO DM-45/72 Halmar Sivá

Dvierka na umývačku VENTO DM-45/72 Halmar Sivá

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Dvierka na umývačku DM-45/72 sú určené na umiestnenie na dvere vstavané umývačky riadu v… (dekorhome.sk)

Vysoká skriňa VENTO DL-60/214 Halmar Dub medový

Vysoká skriňa VENTO DL-60/214 Halmar Dub medový

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Vysoká skrinka DL-60/214 je dvojdverová a stojí na štyroch čiernych nožičkách.   Pracovná… (dekorhome.sk)

Spodná skrinka na rúru VENTO DP-60/82 Halmar Sivá

Spodná skrinka na rúru VENTO DP-60/82 Halmar Sivá

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná skrinka DP-60/82 je vybavená úložným priestorom v podobe jednej zásuvky a otvoreným… (inpostele.sk)

Spodná skrinka na rúru VENTO DP-60/82 Halmar Sivá

Spodná skrinka na rúru VENTO DP-60/82 Halmar Sivá

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Spodná skrinka DP-60/82 je vybavená úložným priestorom v podobe jednej zásuvky a otvoreným… (dekorhome.sk)

Spodní skříňka pod dřez VENTO DK-80/82 Halmar Dub medový

Spodní skříňka pod dřez VENTO DK-80/82 Halmar Dub medový

21Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Dvojdverová spodnej skrinky DK-80/82 je určená na drez. Stojí na štyroch čiernych… (inpostele.sk)

Spodná skrinka pod drez VENTO DK-80/82 Halmar Dub medový

Spodná skrinka pod drez VENTO DK-80/82 Halmar Dub medový

Elegantná kuchynská zostava VENTO vás zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale hlavne kvalitným spracovaním a užitočnými funkciami. Veľké množstvo skriniek VENTO umožní zostavenie kuchyne podľa vašich predstáv.   U spodných skriniek je možné nastaviť výšku až na 82 cm vďaka regulovateľným plastovým nožičkám. Zásuvky aj skrinky majú funkciu tichého zatvárania a sú opatrené výsuvným systémom METABOX. Vrchný skrinky GOV a GO sa otvárajú pomocou plynových piestov. Úchytky sú kovové v chrómovej farbe s dĺžkou 128 mm.   Korpus skriniek je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF v štyroch farebných variantoch: biela vysoký lesk, sivá vysoký lesk, béžová vysoký lesk a dub medový bez lesku.   Dvojdverová spodnej skrinky DK-80/82 je určená na drez. Stojí na štyroch čiernych nožičkách… (dekorhome.sk)

KW triO COK-9Z201 A3

KW triO COK-9Z201 A3

Podložka – trojvrstvová rezná, pre ručné rezacie koliesko alebo na reklamné účely pri použití laminovacieho noža, protišmykový povrch, inovovaný povrch má samozaceľújúce vlastnosti, šetrí čepeľ noža, mriežka s meradlom, 45×30cm Táto rezacia podložka COK-9Z201 A3 nájde využitie najmä v kanceláriách alebo v učiteľskej zborovni, kde je využívaná dennodenne. Perfektne sa hodí pre ručné rezacie koliesko, a tiež pre rôzne reklamné účely pri použití vylamovacieho noža. Rezaný materiál možno dobre porovnať vďaka potlači, ktorá je tvorená mriežkou. Vaše dokumenty tak budú vždy perfektne zarovnané.Kľúčové vlastnosti podložky KW triO COK-9Z201 A3Na použitie ručného rezacieho kolieska či vylamovacieho nožaProtišmykový povrchMriežkovaná potlačTrojvrstvový materiál zamedzí prerezaniuVhodná tiež ako… (alza.sk)

KW triO 13939 (COK-13939)

KW triO 13939 (COK-13939)

Rezačka – formát A4, typy řezu: klasický rovný, vlnkovaný, perforovaný, bigování, zaoblovač rohů, automatický přítlak, maximální délka řezu 320 mm, najednou uřízne až 10 listů o gramáži 80 g/m2, rozměr stolu řezačky 256 × 320 mm Kreatívna kotúčová rezačka pre formát A4 na kreatívne rezanie podľa vašej potreby či fantázie. Stroj je ľahko prenosný a umožňuje hneď niekoľko typov rezov. V prvom rade predovšetkým klasický rovný rez, vrúbkovaný, perforovaný či iba bigovanie. Rezačka disponuje praktickým zaoblovačom rohov a vodiacimi linkami na jeho optimálne nastavenie. Zaoblenie môžete nastaviť v polomere 3,2; 6,9; a 9,6. Na pracovnom stole nájdete predpripravené natlačené meradlá. Kľúčové vlastnosti rezačky KW triO 13939Rezačka je vhodná pre formát A4Maximálna dĺžka rezu je 320… (alza.sk)

Street Xl - banán s čok. polevou

Street Xl - banán s čok. polevou

Tyčinka s vitamínmi, 1x30 g. Chrumkavý snack plný zdravých cereálií a energie bez priemyslovo stužených tukov. STREET XL je príjemnou formou príjmu 10 vitamínov, vápnika, prebiotickej vlákniny inulínu a bifidokultúr na správne trávenie. Chrumkavý snack plný zdravých cereálií a energie bez priemyslovo stužených tukov. STREET XL je príjemnou formou príjmu 10 vitamínov, vápnika, prebiotickej vlákniny inulínu a bifidokultúr na správne trávenie. (drmax.sk)

Kleine Wolke Mydelnička Vento, biela

Kleine Wolke Mydelnička Vento, biela

Páči sa vám, v dnešnej dobe tak obľúbené, prírodné bambusové doplnky v kombinácii s neutrálnou farbou? Táto mydelnička spĺňa oboje. Má navyše veľmi zaujímavý tvar dvoch častí zapustených do seba. Možno doplniť aj o ďalšie produkty z radu Vento. (4home.sk)

Kleine Wolke Téglik Vento, biela

Kleine Wolke Téglik Vento, biela

Páčia sa vám, v dnešnej dobe tak obľúbené, prírodné bambusové doplnky v kombinácii s neutrálnou farbou? Tento téglik spĺňa oboje. Má navyše veľmi zaujímavý tvar dvoch častí zapustených do seba. Možno doplniť aj o ďalšie produkty z radu Vento. (4home.sk)

Jedálenský stôl VALETTI rozkladací 160/200 biela / dub zlatý Halmar

Jedálenský stôl VALETTI rozkladací 160/200 biela / dub zlatý Halmar

Luxusný jedálenský stôl VALETTI v elegantnom prevedení biela mat a dub zlatý.Stôl má pevnú konštrukciu z práškovo lakovanej ocele, doska stola je rozkladacia a je vyrobená z lakovanej + dýhovanej MDF.Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Farba:biela mat / dub zlatýMateriál:MDF lakovaná / MDF dýhovaná / práškovo lakovaná oceľRozmery:šírka: 160 - 200 cmhĺbka: 80 cmvýška: 76 cmNosnosť:60 kgHmotnosť:101 kgDodáva sa v demonte. (inpostele.sk)

Jedálenský stôl VALETTI rozkladací 160/200 biela / dub zlatý Halmar

Jedálenský stôl VALETTI rozkladací 160/200 biela / dub zlatý Halmar

Luxusný jedálenský stôl VALETTI v elegantnom prevedení biela mat a dub zlatý.Stôl má pevnú konštrukciu z práškovo lakovanej ocele, doska stola je rozkladacia a je vyrobená z lakovanej + dýhovanej MDF.Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.Farba:biela mat / dub zlatýMateriál:MDF lakovaná / MDF dýhovaná / práškovo lakovaná oceľRozmery:šírka: 160 - 200 cmhĺbka: 80 cmvýška: 76 cmNosnosť:60 kgHmotnosť:101 kgDodáva sa v demonte. (dekorhome.sk)

Street Xl fruity - exotic s čok. polevou

Street Xl fruity - exotic s čok. polevou

Tyčinka s vitamínmi, 1x40 g. Obľúbený cereálny snack s veľkou porciou ovocia, ktorý dodá šťavnatú energiu kedykoľvek počas dňa. STREET XL FRUITY obsahuje 50% ovocia a je bez priemyslovo stužených tukov. Je tiež zdrojom vitamínov, vápniku a prebiotickej vlákniny inulínu. Obľúbený cereálny snack s veľkou porciou ovocia, ktorý dodá šťavnatú energiu kedykoľvek počas dňa. STREET XL FRUITY obsahuje 50% ovocia a je bez priemyslovo stužených tukov. Je tiež zdrojom vitamínov, vápniku a prebiotickej vlákniny inulínu. (drmax.sk)

Street Xl fruity - lesné plody s čok. polevou

Street Xl fruity - lesné plody s čok. polevou

Tyčinka s vitamínmi, 1x40 g. Obľúbený cereálny snack s veľkou porciou ovocia, ktorý dodá šťavnatú energiu kedykoľvek počas dňa. STREET XL FRUITY obsahuje 50% ovocia a je bez priemyslovo stužených tukov. Je tiež zdrojom vitamínov, vápniku a prebiotickej vlákniny inulínu. Obľúbený cereálny snack s veľkou porciou ovocia, ktorý dodá šťavnatú energiu kedykoľvek počas dňa. STREET XL FRUITY obsahuje 50% ovocia a je bez priemyslovo stužených tukov. Je tiež zdrojom vitamínov, vápniku a prebiotickej vlákniny inulínu. (drmax.sk)

Kleine Wolke Malý dávkovač mydla Vento, biela

Kleine Wolke Malý dávkovač mydla Vento, biela

Páčia sa vám, v dnešnej dobe tak obľúbené, prírodné bambusové doplnky v kombinácii s neutrálnou farbou? Tento dávkovač spĺňa oboje. Má navyše veľmi zaujímavý tvar dvoch častí zapustených do seba. Možno doplniť aj o ďalšie produkty z radu Vento. (4home.sk)

Kleine Wolke Veľký dávkovač mydla Vento, biela

Kleine Wolke Veľký dávkovač mydla Vento, biela

Páčia sa vám, v dnešnej dobe tak obľúbené, prírodné bambusové doplnky v kombinácii s neutrálnou farbou? Tento dávkovač spĺňa oboje. Má navyše veľmi zaujímavý tvar dvoch častí zapustených do seba. Možno doplniť aj o ďalšie produkty z radu Vento. (4home.sk)

Sokel Rako Extra biela 9x45 cm mat DSAPM722.1

Sokel Rako Extra biela 9x45 cm mat DSAPM722.1

Mrazuvzdorný a rektifikovaný sokel v bielej farbe v betónovom dizajne o rozměru 8,5x44,5 cm a hrúbke 10 mm s matným povrchom. Vhodné do interiéru aj exteriéru. S malými rozdielmi v odtieni farieb, štruktúry povrchu a kresby. Vysoko odolné proti opotrebeniu. Vhodné do hál hotelov, obchodov a garáže.,Mrazuvzdorný a rektifikovaný sokel v bielej farbe v betónovom dizajne o rozměru 8,5x44,5 cm a hrúbke 10 mm s matným povrchom. Vhodné do interiéru aj exteriéru. S malými rozdielmi v odtieni farieb, štruktúry povrchu a kresby. Vysoko odolné proti opotrebeniu. Vhodné do hál hotelov, obchodov a garáže. (siko.sk)

Sokel Rako Extra biela 10x60 cm mat DSAS4722.1

Sokel Rako Extra biela 10x60 cm mat DSAS4722.1

Mrazuvzdorný a rektifikovaný sokel v bielej farbe v betónovom dizajne o rozměru 9,5x59,8 cm a hrúbke 10 mm s matným povrchom. Vhodné do interiéru aj exteriéru. S malými rozdielmi v odtieni farieb, štruktúry povrchu a kresby. Vysoko odolné proti opotrebeniu. Vhodné do hál hotelov, obchodov a garáže.,Mrazuvzdorný a rektifikovaný sokel v bielej farbe v betónovom dizajne o rozměru 9,5x59,8 cm a hrúbke 10 mm s matným povrchom. Vhodné do interiéru aj exteriéru. S malými rozdielmi v odtieni farieb, štruktúry povrchu a kresby. Vysoko odolné proti opotrebeniu. Vhodné do hál hotelov, obchodov a garáže. (siko.sk)

Sokel Rako Extra biela 9,5x80 cm mat DSA89722.1

Sokel Rako Extra biela 9,5x80 cm mat DSA89722.1

Mrazuvzdorný a rektifikovaný sokel v bielej farbe v betónovom dizajne o rozměru 9,5x79,8 cm a hrúbke 10 mm s matným povrchom. Vhodné do interiéru aj exteriéru. S malými rozdielmi v odtieni farieb, štruktúry povrchu a kresby. Vysoko odolné proti opotrebeniu. Vhodné do hál hotelov, obchodov a garáže.,Mrazuvzdorný a rektifikovaný sokel v bielej farbe v betónovom dizajne o rozměru 9,5x79,8 cm a hrúbke 10 mm s matným povrchom. Vhodné do interiéru aj exteriéru. S malými rozdielmi v odtieni farieb, štruktúry povrchu a kresby. Vysoko odolné proti opotrebeniu. Vhodné do hál hotelov, obchodov a garáže. (siko.sk)

AQUALINE - VENTO nerezový sprchový kanálik s roštom, 960x140x92 mm …

AQUALINE - VENTO nerezový sprchový kanálik s roštom, 960x140x92 mm (2708-10)

Nerezové odtokové kanáliky za príjemné ceny Nerezový sprchový kanálik s roštom VENTO rozmer žľabu 960x140 mm rozmer krycieho roštu 900x75 mm odtokový prietok 48 l / min podľa normy STN EN 1253 ohýbateľné nohy, lem pre napojenie hydroizolácie Sifón 2705-FP je súčasťou dodávky Odtokový žľab slúžia k odvodneniu podlahových plôch vo vnútri budov, najmä sprchových kútov a kúpeľní. V sprchových kútoch nahrádza vaničku alebo podlahovou vpust. Toto riešenie umožňuje neobmedzenú veľkosť sprchovacieho kúta, zladený vzhľad kúpeľne, jednoúrovňovú podlahu v celej kúpeľni a možnosť použitia podlahového vykurovania. Nastaviteľné nohy: ohýbateľné nohy kanálika pomôžu usadiť kanálik do potrebnej polohy a výšky a výrazne uľahčí inštaláciu O 360 ° otočný sifón umožňuje priame napojenie do odpadového… (svet-kupelne.sk)

Bois 1920 Vento nel Vento parfumovaná voda unisex 100 ml

Bois 1920 Vento nel Vento parfumovaná voda unisex 100 ml

Bois 1920 Vento nel Vento, 100 ml, parfumovaná voda unisex, Parfumovaná voda Bois 1920 Vento nel Vento vás vďaka svojej zmyselnej aróme prenesie do čarovnej orientálnej záhrady plnej rozkvitnutých kvetov. orientálna vôňaunisex vôňa – pre mužov aj pre ženyna celodenné nosenie (notino.sk)

Konferenčný stolík TINA biela Halmar

Konferenčný stolík TINA biela Halmar

Konferenčný stolík TINA je vyrobený z lakovanej ocele v bielej farbe.Farba:bielaMateriál:ocel lakovanáRozmery:šírka: 42 cmdĺžka: 50 cmvýška: 51 cmHmotnosť:4 kgDodáva sa v demonte. (inpostele.sk)

Konferenčný stolík TINA biela Halmar

Konferenčný stolík TINA biela Halmar

Konferenčný stolík TINA je vyrobený z lakovanej ocele v bielej farbe.Farba:bielaMateriál:ocel lakovanáRozmery:šírka: 42 cmdĺžka: 50 cmvýška: 51 cmHmotnosť:4 kgDodáva sa v demonte. (dekorhome.sk)

Jedálenský stôl SORBUS rozkladací 100/200 Halmar Grafit

Jedálenský stôl SORBUS rozkladací 100/200 Halmar Grafit

Okrúhly jedálenský stôl SORBUS o priemere 100 cm v troch farebných variantoch: dub medový, dub medový / grafit a biela. Stôl je rozkladací a po rozložení má šírku 200 cm.   Doska je vyrobená z MDF potiahnuté prírodnou dyhou a nohy sú z masívneho dreva - buku.   Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.   Farbu stola vyberte vo variantoch produktu.   Farba: dub medový / nohy grafit dub medový biela   Materiál: MDF + prírodná dyha dub / masívne drevo buk   Rozmery: priemer: 100 cm šírka po rozložení: 200 cm výška: 77 cm   Hmotnosť: 52 kg   Dodávané v demonte. (inpostele.sk)

Jedálenský stôl SORBUS rozkladací 100/200 Halmar Grafit

Jedálenský stôl SORBUS rozkladací 100/200 Halmar Grafit

Okrúhly jedálenský stôl SORBUS o priemere 100 cm v troch farebných variantoch: dub medový, dub medový / grafit a biela. Stôl je rozkladací a po rozložení má šírku 200 cm.   Doska je vyrobená z MDF potiahnuté prírodnou dyhou a nohy sú z masívneho dreva - buku.   Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.   Farbu stola vyberte vo variantoch produktu.   Farba: dub medový / nohy grafit dub medový biela   Materiál: MDF + prírodná dyha dub / masívne drevo buk   Rozmery: priemer: 100 cm šírka po rozložení: 200 cm výška: 77 cm   Hmotnosť: 52 kg   Dodávané v demonte. (dekorhome.sk)

Vianočná reťaz 10 m 200 LED IP20 studená biela

Vianočná reťaz 10 m 200 LED IP20 studená biela

Parametre produktu typ reťaz farba svetla  studená biela dĺžka LED reťaze 10 m použitie vnútorné auto on/off nie viac režimov svietenia svieti typ napájania sieť tvar klasický počet LED 200 dĺžka prívodu 1,5 m príkon 12 W napätie 230 ... (skvelydarcek.sk)

Vianočná reťaz 10 m 200 LED IP20 teplá biela

Vianočná reťaz 10 m 200 LED IP20 teplá biela

Parametre produktu typ reťaz farba svetla  teplá biela dĺžka LED reťaze 10 m použitie vnútorné auto on/off nie viac režimov svietenia svieti typ napájania sieť tvar klasický počet LED 200 dĺžka prívodu 1,5 m príkon 12 W napätie 230 ... (skvelydarcek.sk)

Sokel Naturel SOKL150AL2

Sokel Naturel SOKL150AL2

Sokel vysoký 15cm k spodným skrinkám EASY24. Sokel je vyrobený z plastu, predná strana sokla je brúsený hliník. Sokel je dodávaný v dĺžke 2m.,Sokel vysoký 15cm k spodným skrinkám EASY24. Sokel je vyrobený z plastu, predná strana sokla je brúsený hliník. Sokel je dodávaný v dĺžke 2m. (siko.sk)

Sokel Naturel SOKL150AL4

Sokel Naturel SOKL150AL4

Sokel vysoký 15cm k spodným skrinkám EASY24. Sokel je vyrobený z plastu, predná strana sokla je brúsený hliník. Sokel je dodávaný v dĺžke 4m.,Sokel vysoký 15cm k spodným skrinkám EASY24. Sokel je vyrobený z plastu, predná strana sokla je brúsený hliník. Sokel je dodávaný v dĺžke 4m. (siko.sk)

Sokel Naturel SOKL150NRZ2

Sokel Naturel SOKL150NRZ2

Sokel vysoký 15cm k spodným skrinkám EASY24. Sokel je vyrobený z plastu, predná strana sokla je brúsený nerez. Sokel je dodávaný v dĺžke 2m.,Sokel vysoký 15cm k spodným skrinkám EASY24. Sokel je vyrobený z plastu, predná strana sokla je brúsený nerez. Sokel je dodávaný v dĺžke 2m. (siko.sk)

Sokel Naturel SOKL150NRZ4

Sokel Naturel SOKL150NRZ4

Sokel vysoký 15cm k spodným skrinkám EASY24. Sokel je vyrobený z plastu, predná strana sokla je brúsený nerez. Sokel je dodávaný v dĺžke 4m.,Sokel vysoký 15cm k spodným skrinkám EASY24. Sokel je vyrobený z plastu, predná strana sokla je brúsený nerez. Sokel je dodávaný v dĺžke 4m. (siko.sk)

Postel Sandy 180x200 cm Halmar 160 x 200 cm

Postel Sandy 180x200 cm Halmar 160 x 200 cm

Elegantná posteľ 160x200 cm alebo 180x200 cm v jednoduchom dizajne a v kvalitnom prevedení.Súčasťou postele je latkový rošt s podpernými nožičkami roštu.Materiál poťahu postele je Eko koža - vo farbe bielej.Nohy postele sú drevené.Rozmery:Plocha lôžka 160 x 200 cmPlocha lôžka 180 x 200 cmVýber rozmeru zvoľte prosím vo variante produktu - rozmer.Ostatné rozmery:posteľ 160x200 cm - vonkajšie 217x174 cm, výška roštu cca. 33 cm, výška čela 100 cm.Materiál:poťah - eko kožaFarba:bielaCelková nosnosť postele: 240 kg.V cene je lamelolvý rošt s cca. 28 lamelami a stredová tyč s podpernými nožičkami pre lepšiu stabilitu.Matrac: nie je súčasťou, odporúča sa rozmer 2x90x200 alebo 1x180x200 cm, s výškou min. 14 cm.Ideálne 17-21 cm. Maximálne s výškou 25 cm. Špecifikácia poťahu: Eko koža: Moderné… (inpostele.sk)

Postel Sandy 180x200 cm Halmar 160 x 200 cm

Postel Sandy 180x200 cm Halmar 160 x 200 cm

Elegantná posteľ 160x200 cm alebo 180x200 cm v jednoduchom dizajne a v kvalitnom prevedení.Súčasťou postele je latkový rošt s podpernými nožičkami roštu.Materiál poťahu postele je Eko koža - vo farbe bielej.Nohy postele sú drevené.Rozmery:Plocha lôžka 160 x 200 cmPlocha lôžka 180 x 200 cmVýber rozmeru zvoľte prosím vo variante produktu - rozmer.Ostatné rozmery:posteľ 160x200 cm - vonkajšie 217x174 cm, výška roštu cca. 33 cm, výška čela 100 cm.Materiál:poťah - eko kožaFarba:bielaCelková nosnosť postele: 240 kg.V cene je lamelolvý rošt s cca. 28 lamelami a stredová tyč s podpernými nožičkami pre lepšiu stabilitu.Matrac: nie je súčasťou, odporúča sa rozmer 2x90x200 alebo 1x180x200 cm, s výškou min. 14 cm.Ideálne 17-21 cm. Maximálne s výškou 25 cm. Špecifikácia poťahu: Eko koža: Moderné… (dekorhome.sk)

Vianočná reťaz CHERRY 10 m 200 LED IP20 studená biela

Vianočná reťaz CHERRY 10 m 200 LED IP20 studená biela

Parametre produktu typ reťaz farba svetla  studená biela dĺžka LED reťaze 10 m použitie vnútorné auto on/off nie viac režimov svietenia svieti typ napájania sieť tvar gulička počet LED 200 dĺžka prívodu 1,5 m príkon 12 W napätie 230 ... (skvelydarcek.sk)

Vianočná reťaz CHERRY 10 m 200 LED IP20 teplá biela

Vianočná reťaz CHERRY 10 m 200 LED IP20 teplá biela

Parametre produktu typ reťaz farba svetla  teplá biela dĺžka LED reťaze 10 m použitie vnútorné auto on/off nie viac režimov svietenia svieti typ napájania sieť tvar gulička počet LED 200 dĺžka prívodu 1,5 m príkon 12 W napätie 230 ... (skvelydarcek.sk)

Jedálenský stôl KSAWERY Halmar Biela

Jedálenský stôl KSAWERY Halmar Biela

Drevený jedálenský stôl Ksawery je vyrobený z laminovanej MDF v troch farebných variantoch: biela, dub sonoma a dub sonoma / biela.   Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.   Farba: biela dub sonoma dub sonoma / biela   Výber farby zvoľte prosím vo variante produktu.   Materiál: laminovaná MDF   Rozmery: šírka: 120 cm hĺbka: 68 cm výška: 76 cm   Hmotnosť: 24,8 kg   Dodávané v demonte.   (inpostele.sk)

Jedálenský stôl KSAWERY Halmar Biela

Jedálenský stôl KSAWERY Halmar Biela

Drevený jedálenský stôl Ksawery je vyrobený z laminovanej MDF v troch farebných variantoch: biela, dub sonoma a dub sonoma / biela.   Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.   Farba: biela dub sonoma dub sonoma / biela   Výber farby zvoľte prosím vo variante produktu.   Materiál: laminovaná MDF   Rozmery: šírka: 120 cm hĺbka: 68 cm výška: 76 cm   Hmotnosť: 24,8 kg   Dodávané v demonte.   (dekorhome.sk)

Konferenčný stolík REDO biela / čierna Halmar

Konferenčný stolík REDO biela / čierna Halmar

Konferenčný stolík REDO je vyrobený z lakovanej MDF v bielej farbe a čierno lakovanej ocele.Skvele sa bude vynímať v moderných interiéroch, kde vynikne jeho originálny dizajn.Farba:biela / čiernaMateriál:lakovaná MDF / lakovaná oceľRozmery:Priemer: 75 cmVýška: 45 cmHmotnosť:14,5 kgDodává sa v demonte. (inpostele.sk)

Konferenčný stolík REDO biela / čierna Halmar

Konferenčný stolík REDO biela / čierna Halmar

Konferenčný stolík REDO je vyrobený z lakovanej MDF v bielej farbe a čierno lakovanej ocele.Skvele sa bude vynímať v moderných interiéroch, kde vynikne jeho originálny dizajn.Farba:biela / čiernaMateriál:lakovaná MDF / lakovaná oceľRozmery:Priemer: 75 cmVýška: 45 cmHmotnosť:14,5 kgDodává sa v demonte. (dekorhome.sk)

Drevená stolička DARIUSZ 2 Halmar Biela

Drevená stolička DARIUSZ 2 Halmar Biela

Drevená stolička DARIUSZ 2 je vyrobená z masívneho bukového dreva a lakované MDF v šiestich farebných variantoch: biela, biela / orech, biela / jelša, tmavý orech, dub sonoma a dub medový.   Farba: biela biela / tmavý orech biela / jelša tmavý orech dub sonoma dub medový   Výber farby zvoľte prosím vo variante produktu - farba.   Rozmery: šírka: 45 cm hĺbka: 43 cm výška: 90 cm   výška sedu: 45 cm   Materiál: bukové drevo / MDF lakovaná   nosnosť: 120 kg   Hmotnosť: 5,8 kg biela biela / tmavý orech biela / jelša tmavý orech dub sonoma dub medový (dekorhome.sk)

Drevená stolička DARIUSZ 2 Halmar Biela

Drevená stolička DARIUSZ 2 Halmar Biela

Drevená stolička DARIUSZ 2 je vyrobená z masívneho bukového dreva a lakované MDF v šiestich farebných variantoch: biela, biela / orech, biela / jelša, tmavý orech, dub sonoma a dub medový.   Farba: biela biela / tmavý orech biela / jelša tmavý orech dub sonoma dub medový   Výber farby zvoľte prosím vo variante produktu - farba.   Rozmery: šírka: 45 cm hĺbka: 43 cm výška: 90 cm   výška sedu: 45 cm   Materiál: bukové drevo / MDF lakovaná   nosnosť: 120 kg   Hmotnosť: 5,8 kg (inpostele.sk)

Posteľ Modena sivá s úložným priestorom Halmar 180 x 200 cm

Posteľ Modena sivá s úložným priestorom Halmar 180 x 200 cm

Moderná manželská posteľ Modena je čalúnená šedou poťahovou látkou, ktorú skvele skombinujete s ostatnými farbami vo Vašej spálni. Jednoduchý tvar tejto postele zapadne ako do moderných, tak do klasicky zariadených interiérov.Praktickou vychytávkou sú úložné priestory v zásuvkách, ktoré sa budú hodiť nielen tým, ktorí majú malú spálňu.Rošt je súčasťou postele. Rozmery:140 x 200 cm160 x 200 cm180 x 200 cm Dostupné sú len rozmery uvedené vo výbere variantov.Ostatné rozmery:Výška ložnej plochy od zeme: 39 cmVýška čela: 106,5 cmCelková šírka postele: 164,5 cmCelková dĺžka postele: 220 cmVýška nohy: 5 cmVýška rámu: 30,5 cmVýška medzi lamelami a hornou časťou rámu postele: 6,5 cmVýška lamiel od zeme: 29 cmPočet lamiel: 14 Čelná zásuvka: vonkajšie dvierka: 71,3 x 2 x 23,5 cmvonkajšie rozmery:… (inpostele.sk)

Posteľ Modena sivá s úložným priestorom Halmar 180 x 200 cm

Posteľ Modena sivá s úložným priestorom Halmar 180 x 200 cm

Moderná manželská posteľ Modena je čalúnená šedou poťahovou látkou, ktorú skvele skombinujete s ostatnými farbami vo Vašej spálni. Jednoduchý tvar tejto postele zapadne ako do moderných, tak do klasicky zariadených interiérov.Praktickou vychytávkou sú úložné priestory v zásuvkách, ktoré sa budú hodiť nielen tým, ktorí majú malú spálňu.Rošt je súčasťou postele. Rozmery:140 x 200 cm160 x 200 cm180 x 200 cm Dostupné sú len rozmery uvedené vo výbere variantov.Ostatné rozmery:Výška ložnej plochy od zeme: 39 cmVýška čela: 106,5 cmCelková šírka postele: 164,5 cmCelková dĺžka postele: 220 cmVýška nohy: 5 cmVýška rámu: 30,5 cmVýška medzi lamelami a hornou časťou rámu postele: 6,5 cmVýška lamiel od zeme: 29 cmPočet lamiel: 14 Čelná zásuvka: vonkajšie dvierka: 71,3 x 2 x 23,5 cmvonkajšie rozmery:… (dekorhome.sk)

Magnetický sokel Albrecht 6781 BM150DV

Magnetický sokel Albrecht 6781 BM150DV

S vysokou priľnavosťou, dodávka je spolu s priloženým káblom (cca 4 m), pre všetky druhy važarovania s DV-anténnym ukončením. Vysoká priľnavosť·4 m koaxiálny kábel (conrad.sk)

Concept VP5210 700 W Vento

Concept VP5210 700 W Vento

Bezvreckový vysávač príkon 700 W, hlučnosť 76 dB, ročná spotreba energie 26.6 kWh/annum, HEPA filter, dĺžka kábla 5 m, akčný rádius 8 m, na koberce, na zbieranie nečistôt a na všetky druhy podláh, dlhá štrbinová hubica, parketová hubica, podlahová hubica, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, materiál trubice kov, farba modrá a sivá CyklónBohaté príslušenstvoObjem cyklónovej nádoby 2 lUž žiadne kompromisyPokiaľ od vysávača vyžadujete vysoký výkon, kvalitnú filtráciu vhodnú aj pre alergikov a navyše chcete ušetriť za nákup vreciek, je pre vás ideálnou voľbou vysávač Concept VP5210. Nečistoty a prach sú vďaka odstredivej sile odstredené do zbernej nádoby, pričom o zvyšné častice sa postará spoľahlivý HEPA filter.Sila cyklónu pod kapotouVysávač Concept VP5210 je vybavený motorom s… (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť