Sperky eshop cierny tunel do ucha z titanu so zirkonovym kruhom ab105ab106 hrubka 4 mm farba zirkonu cira c

Zlatý KRÍŽIK SO ZIRKÓNOVÝM KRÍŽIKOM

Zlatý KRÍŽIK SO ZIRKÓNOVÝM KRÍŽIKOM

(najzlato.sk)

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 70 cm pre hrúbku steny 10 cm T100J70

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 70 cm pre hrúbku steny 10 cm T100J70

Tunel na posuv do pouzdra jilm pre dvere o šírke 70 cm pre hrúbku steny 10 cm. (siko.sk)

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm…

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm T125BM80

Tunel na posuv do pouzdra biela matná pre dvere o šírke 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm. (siko.sk)

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW Z MP označovacie krúžok Odtlačok (Káblový…

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW Z MP označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) Z Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm

Značkovače vodičov. 4 x 7 mm, PVC, mäkký, bez kadmia, farba: žltá. Značkovače vodičov CLI C sú namontované na nespojených vodičoch. Prierezy vodičov od 0,5 mm² do maximálne 70 mm² možno identifikovať v štyroch rôznych veľkostiach. Značky sú vytlačené pripravené na použitie. Uzavreté značky, bezpečné a nastaviteľné na odpojených vedeniach. Veľká oblasť použitia vďaka špeciálnemu profilu vlnovca s pružinovým efektom. Rýchla a ľahká montáž v niekoľkých jednoduchých krokoch. Trvalé vysoko kvalitné značenie. Najlepšie kontrasty pre optimálnu čitateľnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW Z CD označovacie krúžok Odtlačok (Káblový…

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW Z CD označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) Z Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm

Značkovače vodičov. 4 x 7 mm, PVC, mäkký, bez kadmia, farba: žltá. Značkovače vodičov CLI C sú namontované na nespojených vodičoch. Prierezy vodičov od 0,5 mm² do maximálne 70 mm² možno identifikovať v štyroch rôznych veľkostiach. Značky sú vytlačené pripravené na použitie. Uzavreté značky, bezpečné a nastaviteľné na odpojených vedeniach. Veľká oblasť použitia vďaka špeciálnemu profilu vlnovca s pružinovým efektom. Rýchla a ľahká montáž v niekoľkých jednoduchých krokoch. Trvalé vysoko kvalitné značenie. Najlepšie kontrasty pre optimálnu čitateľnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Kruh z maličkých (978-80-870-8133-4)

Kruh z maličkých (978-80-870-8133-4)

E-kniha - autor Milena Kolmanová, 160 stran Cyklus povídek evangelické spisovatelky starší generace, publikující ve 40. letech dvacátého století, násilně umlčené komunistickým režimem. Povídky z prostředí lyrické jihočeské krajiny zachycující mozaiku příběhů z období válečných a poválečných let pohledem dvou klíčových postav – učitele a moudré prosté ženy. Laskavý, jemný humor, nenásilný duchovní podtext, výjimečný smysl autorky pro poetiku a její výrazové prostředky poskytují nevšední čtenářský zážitek. Ponoření do světa chudobných, maličkých, bídných tohoto světa očima zralé víry dává tušit konečné vítězství Kristovy lásky a pravdy. (alza.sk)

Italština do ucha

Italština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Ruština do ucha

Ruština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Španělština do ucha

Španělština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je… (alza.sk)

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby… (alza.sk)

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika… (alza.sk)

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú… (alza.sk)

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie… (alza.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Faller 282960 Z trubicový tunel

Faller 282960 Z trubicový tunel

(flexibilné) Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

Hensel LDM 32 B káblový vstup Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm …

Hensel LDM 32 B káblový vstup  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm čierna 1 ks

Káblový vstup pre vyrazenie základne M 32. Rozsah tesnenia Ø 12-24 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

XAVAX 111440 ZIAROVKA ZIARUVZDORNA DO 300 C, 15 W, E14, HRUSKOVITA,…

XAVAX 111440 ZIAROVKA ZIARUVZDORNA DO 300 C, 15 W, E14, HRUSKOVITA, CIRA, PRE RURY, GRILY, SUSICKY..

ŽIAROVKA . VLASTNOSTI: . špeciálna žiarovka do rúr na pečenie, grilov, sušičiek atď. . odolná voči teplotám do 300°C . stmievateľná . 1 ks v blistri . Informácia pre užívateľa: . Kvôli svojim technickým vlastnostiam táto (andreashop.sk)

Richco VG-1 antivibračné objímka Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka…

Richco VG-1 antivibračné objímka  Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.45 mm čierna 1 ks

S touto vibračnou dýzou je možné optimálne absorbovať vibrácie všetkých druhov. Oblasť použitia: napr. Pre ventilátory, pevné disky atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Richco VG-3 antivibračné objímka Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka…

Richco VG-3 antivibračné objímka  Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 0.79 mm čierna 1 ks

S týmto vibračným puzdrom je možné ideálne absorbovať vibrácie každého druhu. Oblasť použitia: napr. Pre ventilátory, pevné disky atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Guttasyn 2594 Zástera z PVC Materiál PVC, hrúbka 0,3 mm

Guttasyn 2594 Zástera z PVC  Materiál PVC, hrúbka 0,3 mm

Tento ochranný odev spĺňa normu EN 467 a zaručuje ochranu časti tela pred chemikáliami, ako aj v súvislosti s normou EN 340 všeobecné požiadavky na ochranný odev. Ochranný účinok sa testoval na kyseline sírovej 96%, hydroxidu sodnom 40%, kyseline chlorovodíkovej 32%, kyseline dusičnej 65%. Chemické ochranné zástery Guttasyn® nie sú vhodné na manipuláciu s teplom a otvoreným ohňom. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Příšerné příběhy z temného tunelu (9788025709498)

Příšerné příběhy z temného tunelu (9788025709498)

E-kniha - autor Chris Priestley, 232 stran Třetí várka "příšerných příběhů" pro mladé čtenáře se tentokrát veze po kolejích, v kupé strašidelného vlaku. Robert Harper cestuje z otcovského domu do internátní školy. Poprvé jede sám vlakem; kupé, do kterého se posadil, se postupně zcela zaplní. Vlak náhle zastaví, právě před tunelem, a Robert nedokáže zjistit, proč nejedou dál. Všichni v kupé usnuli, až na krásnou a trochu podivnou dámu, která sedí naproti Robertovi. Dají se do řeči; dáma pak chlapci začne vyprávět děsivé příběhy, při kterých stydne krev v žilách. Roberta během vyprávění kdoví proč přemáhá spánek. Dokáže se mu ubránit? A dojede do cílové stanice? (alza.sk)

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Součástí audioknihy není výukový program (alza.sk)

PB Fastener H-1861 odľahčenie ťahu Priemer svorky (max.) 10.4 mm…

PB Fastener H-1861 odľahčenie ťahu  Priemer svorky (max.) 10.4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm polyamid čierna 1

Odľahčenie tahu je vopred namontované na kábli. Po namontovaní na kábel je možné odľahčenie tahu a kábel ľahko namontovať do montážneho otvoru bez použitia ďalšieho nástroja (zacvaknutie). Predbežná montáž na kábli môže byť čiastočne automatizovaná, čo vedie k úspore nákladov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

Neinvazívny teplomer do ucha s infračerveným detektorom na rozpoznanie telesnej teploty v ušnom kanáliku u detí a dospelých. (mojalekaren.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm…

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Sada obojkov značky Modelcraft. V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

PB Fastener H-1857 odľahčenie ťahu Priemer svorky (max.) 9.8 mm…

PB Fastener H-1857 odľahčenie ťahu  Priemer svorky (max.) 9.8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm polyamid čierna 1 k

Odľahčenie tahu je vopred namontované na kábli. Po namontovaní na kábel je možné odľahčenie tahu a kábel ľahko namontovať do montážneho otvoru bez použitia ďalšieho nástroja (zacvaknutie). Predbežná montáž na kábli môže byť čiastočne automatizovaná, čo vedie k úspore nákladov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hensel EDKF 20 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4…

Hensel EDKF 20 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 20. Rozsah tesnenia Ø 6-13 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hensel EDKF 40 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4…

Hensel EDKF 40 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  5 ks

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 40. Rozsah tesnenia Ø 11-30 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hensel EDKF 25 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4…

Hensel EDKF 25 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 25. Rozsah tesnenia Ø 9-17 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hensel EDKF 32 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4…

Hensel EDKF 32 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 32. Rozsah tesnenia Ø 8-23 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 38 mm

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 38 mm

Hrúbka materiálu: 38 mm Vysoko kvalitný český výrobok z masívnej borovice Drevo je pasterizované sušením na 80 ° C. Pivný set je až pre 8 osôb Vážení zákazníci, ak porovnávate našu borovicovú masívny zostavu s konkurenčným produktom, opýtajte sa predajcu na čistú silu materiálu po opracovaní! Naša sila všetkých materiálov po opracovaní robí naozaj 38 mm (ostatní predajcovia neuvádza pravdivé hodnoty!) Čo je základným ukazovateľom kvality produktu. Pred opracovaním sila nášho materiálu robí 42mm. (i-zahradnynabytok.sk)

Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 30 mm (morený)

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

Masívny drevený pivný set z borovice 220 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 220 cm hrúbka 30 mm (morený)

Tschechisches Produkt aus Kiefernholz ist sehr hochwertig, Materialdicke von 30 mm. Die Lieferung erfolgt zerlegt (Selbstmontage), inkl. Verbindungsmaterial und Montageanleitung (Montage ca. 10 Minuten) Die Sitzgruppe aus Kiefernholz ist auch für Restaurants, Bistros, Pubs, Gärten geeignet. Extra robuste und formschöne Gartengruppe aus massivem Kiefernholz. Das Holz ist bei 80 ° C getrocknet und bietet somit höchste Stabilität und größtmögliche Festigkeit. Verwendet werden 30 mm starke Hölzer, dadurch ist die Garnitur auch für höchste Belastungen geeignet. Vorteile: Das Holz hat ein geringes Gewicht Die Verarbeitungseigenschaften sind gut Holz kommt aus tschechischen Wäldern Günstiger Preis schnelle und einfache Montage Tschechisches Produkt aus Kiefernholz mit FSC-Zertifikat. (i-zahradnynabytok.sk)

Masívny drevený pivný set z borovice 180 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 180 cm hrúbka 30 mm (morený)

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 30 mm (morený)

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 28 mm

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 28 mm

Vysoko kvalitný český výrobok z masívnej borovice Drevo je pasterizované sušením na 80 ° C. Pivný set je až pre 8 osôb (i-zahradnynabytok.sk)

upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6…

upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár

Upínacie krúžky z hliníka na absolútne bezpečné uchytenie na hriadele upnutím na celom obvode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Špička z tvrdokovu so stredovým dierovačom 120x10x3mm Rennsteig…

Špička z tvrdokovu so stredovým dierovačom 120x10x3mm Rennsteig Werkzeuge 430 121 0 (Ø x d) 4 mm x 130 mm

Tvrdokovová špička s hrotom 120x10x3mm bez ochrany rúk, brúsený a leštený povrch, bezpečnostná nárazová hlava, špeciálna nástrojová oceľ, kalená, lakovaná, vyrobené v Nemecku Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 Tieto pravé bezdrôtové slúchadlá sú ideálne od ranného behania až po popoludnia v kancelárii. Pýšia sa dizajnom s odnímateľnou úchytkou okolo ucha, takže si ich môžete presne prispôsobiť. Vďaka nabíjaciemu puzdru získate 20 hodín prehrávania a sú vodotesné podľa normy IPX7. (pilulka.sk)

Násadky XQ MAX 35 mm - čirá

Násadky XQ MAX 35 mm - čirá

Násadky XQ MAXNásadky XQ MAX z tvrzeného nylonu. Násadky obsahují i kroužky, díky kterým letky dobře drží. Balení po třech kusech. Dostupné v různých barvách. S logem maxgrip. Technický popis:- Výrobce: XQ MAX- Materiál: High strength nylon- Sada 3 násadek- Délka: 35 mm (efitness.sk)

Násadky XQ MAX 41 mm - čirá

Násadky XQ MAX 41 mm - čirá

Násadky XQ MAX 41 mmNásadky XQ MAX z tvrzeného nylonu. Násadky obsahují i kroužky, díky kterým letky dobře drží. Balení po třech kusech. Dostupné v různých barvách. S logem maxgrip. Technický popis:- Výrobce: XQ MAX- Materiál: High strength nylon- Délka: 41 mm- Sada 3 násadek (efitness.sk)

Filofax Metropol A4 portfólio so zipsom a uchom

Filofax Metropol A4 portfólio so zipsom a uchom

Jedna z najpredávanejších kolekcií diárov je doplnená tiež o portfólio A4 so zipsom a uchom. (luxusne-pera.sk)

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW C CD označovacie krúžok Odtlačok (Káblový…

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW C CD označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) C Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm

Značkovače vodičov. 4 x 7 mm, PVC, mäkký, bez kadmia, farba: žltá. Značkovače vodičov CLI C sú namontované na nespojených vodičoch. Prierezy vodičov od 0,5 mm² do maximálne 70 mm² možno identifikovať v štyroch rôznych veľkostiach. Značky sú vytlačené pripravené na použitie. Uzavreté značky, bezpečné a nastaviteľné na odpojených vedeniach. Veľká oblasť použitia vďaka špeciálnemu profilu vlnovca s pružinovým efektom. Rýchla a ľahká montáž v niekoľkých jednoduchých krokoch. Trvalé vysoko kvalitné značenie. Najlepšie kontrasty pre optimálnu čitateľnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 2 mm (5906083029493)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 2 mm (5906083029493)

Vrták – špirálový, priemer 2mm, dĺžka 72mm, určenie do kovu, upínanie šesťhran, materiál HSS Potrebujete rozšíriť svoju výbavu vrtákov či len chcete vymeniť starý kúsok za nový? V takom prípade pre vás bude ideálny vrták YATO. Tento konkrétny sa radí medzi špirálovité, takže je uspôsobený skôr pre tvrdé materiály. Je nutné počítať aj s tým, že pri výrobe získal priemer 2 mm. Pri výbere treba dbať aj na jeho dĺžku 72 mm. Hodí sa na vŕtanie do kovu. Do svojej vŕtačky ho budete upevňovať cez šesťhran. Pri výrobe Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 2 mm bol použitý materiál, ktorým je rýchlorezná oceľ. Tento materiál býva používaný pri výrobe obrábacích nástrojov, čo znamená, že je odolný proti vysokým teplotám, ktoré vznikajú počas vŕtania. Zaujímavé funkcie vrtáka Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 2 mm… (alza.sk)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 11 mm (5906083029684)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 11 mm (5906083029684)

Vrták – špirálový, priemer 11mm, dĺžka 142mm, určenie do kovu, upínanie šesťhran, materiál HSS Zistili ste, že aj napriek solídnej výbave vám v domácnosti chýba vrták? V takom prípade vás zaujme vrták YATO. Tento typ je špirálovitý, takže je uspôsobený skôr pre tvrdé materiály. Určite nezabudnite na to, že uňho nameriate priemer 11 mm. Zamerajte sa pri výbere aj na jeho dĺžku 142 mm. Je určený na vŕtanie do kovu. Do vŕtačky je možné upevnenie cez šesťhran. Na výrobu Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 11 mm bol vybratý materiál, ktorým je rýchlorezná oceľ. Tento materiál bol špeciálne vyvinutý na výrobu obrábacích nástrojov, čo má za následok vysokú odolnosť proti vysokým teplotám, ktoré vzniknú pri vŕtaní. Základné parametre vrtáka Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 11 mm Vymeňte svoj starý vrták za… (alza.sk)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 4,5 mm (5906083029561)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 4,5 mm (5906083029561)

Vrták – špirálový, priemer 4.5mm, dĺžka 100mm, určenie do kovu, upínanie šesťhran, materiál HSS Napadlo vám, že by ste si mali zaobstarať nový vrták, pretože aktuálny už dosluhuje? Potom vám príde vhod vrták YATO. Tento model spadá do radu špirálovitých, takže si skvele poradí s tvrdými materiálmi. Treba myslieť aj na to, že bol vyrobený s priemerom 4,5 mm. Pri výbere by ste sa mali zamerať aj na jeho dĺžku 100 mm. Je vhodný na vŕtanie do kovu. Do vŕtačky je možné upevnenie cez hlavu šesťhranu. Pre Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 4,5 mm bol vybratý materiál, ktorým je rýchlorezná oceľ. Tento materiál býva používaný pri výrobe obrábacích nástrojov, takže odoláva aj vysokým teplotám vznikajúcim pri vŕtaní. Hlavné prednosti vrtáka Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 4,5 mm Vybavte svoju výbavu… (alza.sk)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 5 mm (5906083029585)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 5 mm (5906083029585)

Vrták – špirálový, priemer 5mm, dĺžka 106mm, určenie do kovu, upínanie šesťhran, materiál HSS Zistili ste, že aj napriek solídnej výbave vám v domácnosti chýba vrták? V takom prípade vám príde vhod vrták YATO. Tento konkrétny sa radí medzi špirálovité, takže sa hodí skôr do tvrdých materiálov. Do úvahy berte aj to, že pri výrobe získal priemer 5 mm. Pri výbere toho správneho vrtáka myslite aj na jeho celkovú dĺžku 106 mm. Bol vyvinutý na vŕtanie do kovu. Do svojej vŕtačky ho budete upevňovať cez hlavu šesťhranu. Na výrobu Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 5 mm vybral výrobca materiál, ktorým je rýchlorezná oceľ. Tento materiál sa používa na výrobu obrábacích strojov, čo znamená, že je odolný proti vysokým teplotám, ktoré vznikajú počas vŕtania. Rozhodujúce funkcie vrtáka Yato Vrták na kov… (alza.sk)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 6,5 mm (5906083029615)

Yato Vrták na kov TITAN 1/4 6,5 mm (5906083029615)

Vrták – špirálový, priemer 6.5mm, dĺžka 121mm, určenie do kovu, upínanie šesťhran, materiál HSS Viete, že by ste potrebovali rozšíriť svoju výbavu domáceho majstra o nový vrták? Potom sa vám určite zapáči vrták YATO. Tento radíme medzi špirálovité, takže si hravo poradí s tvrdšími materiálmi. Určite počítajte s tým, že jeho priemer je 6,5 mm. Zamerajte sa pri výbere aj na jeho dĺžku 121 mm. Je určený na vŕtanie do kovu. Do vŕtačky ho budete schopní prichytiť cez šesťhran. Pri výrobe Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 6,5 mm zvolil výrobca materiál, ktorým je rýchlorezná oceľ. Tento materiál je špeciálne uspôsobený na obrábacie nástroje, takže je vysokoodolný proti vysokým teplotám, ktoré sa objavujú pri vŕtaní. Zásadné funkcie vrtáka Yato Vrták na kov TITAN 1/4" 6,5 mm Urobte si radosť novým… (alza.sk)

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť