Sperky eshop falosny ocelovy plug hladky leskly pas duhove zirkony pc2821

Obal A4 "U" eurozáves PE hladký lesklý 50mic číry 100ks

Obal A4 "U" eurozáves PE hladký lesklý 50mic číry 100ks

Prospektové transparentné obaly typu "U", formát A4, z hladkej lesklej 50mic fólie. Balenie 100ks. (tonerpartner.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Falošný kameň

Falošný kameň

Vyzerá ako ktorýkoľvek kameň na záhrade, ale len vy viete, že to tak nie je. Tento falošný kameň v sebe skrýva priestor uzatvárateľný plastovým uzáverom, do ktorého skryjete náhradný kľúč od domu. Kameň môžete zamaskovať medzi kvety. Ideálny darček pre všetkých zábudlivcov.Rozmery kameňa: 8 x 7 x 5 cmKuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Duhové tělo

Duhové tělo

Duhové tělo je jedním z nejvyšších dovršení dzogčhenu, prastaré duchovní nauky o esenciální podstatě lidského bytí. Při realizaci duhového těla dochází k přeměně tělesných složek na esenci pěti elementů, a po smrti tedy nezůstane žádné materiální tělo. Tato kniha předkládá životní příběh tibetského jógina žijícího převážně v první polovině 20. století, Togdena Orgjen Tendzina. Ten duhového těla dosáhl při svém věznění ve východním Tibetu. Svědky této neobyčejné události se stali i čínští úředníci, kteří byli za jeho uvěznění odpovědní. Autorem tohoto ohromujícího životopisu je Togdenův synovec Čhögjal Namkhai Norbu (nar. 1938), jeden z velkých žijících dzogčhenových mistrů. Tento životní příběh čerpá z rozsáhlých poznámek, které autor sepsal při návštěvě svého strýce v Derge v roce 1954,… (pantarhei.sk)

Guirca Falošné jazvy

Guirca Falošné jazvy

Falošné jazvy počet kusov: 1 ks 1 ks kozmetického lepidla Chystáte oslavu na Halloween, párty s maskami alebo chcete nachytať svojich známych? Vo Vašej párty výbave nesmie chýbať jazva, ktorá vyzerá autenticky a ktorá perfektne doladí Váš kostým na Halloween. (heliumking.sk)

Korona - falošný poplach?

Korona - falošný poplach?

Smrtiaci vírus alebo chrípka? Zrejme žiadna téma dnešnej doby nevyvoláva toľko záujmu, kontroverzií a strachu ako koronavírus. Protichodné názory, falošné správy a politicky kontrolované informácie spôsobujú u ľudí zmätok. Rozdielne názorové prieniky vedú k nekonečným diskusiám. Čo je pravda? Čo je fakt? Čo je vecou interpretácie? Táto kniha prináša vecný pohľad na problém. Ponúka vedecky podložené informácie a fakty. Kniha vám dáva možnosť vytvoriť si názor, ktorý po jej prečítaní dokážete odôvodniť na základe získaných poznatkov. (pantarhei.sk)

Medzi falošnými náhrobkami

Medzi falošnými náhrobkami

Vyšetrovateľ Peter Jablonský rieši prípad mŕtveho psychológa, ktorý zomrel zvláštnym spôsobom. Spočiatku nie je známa ani vražedná zbraň, a páchateľov sa črtá niekoľko. Všetci jeho klienti mali psychické problémy, ale spoznať, ktorí z nich by boli schopní vraždy, bude ťažké. Dej je rozdelený do niekoľkých časových rozmedzí, a uhlov pohľadu – Jablonského, mŕtveho psychológa a jeho klientov. Túto skladačku si postupne čitateľ skladá sám. *** Všetci pátrajú po pravde, ale keď ju dostanú, tak ju odmietajú. *** „Keď budeš mať pocit, že sa stane niečo zlé, dýchaj, ako som ti povedal, zavri oči, a spomeň si na to vianočné ráno,“ (pantarhei.sk)

Držiak toaletného papiera Brabantia lesklý oceľový

Držiak toaletného papiera Brabantia lesklý oceľový

Štýlový držiak toaletného papiera z odolnej nerezovej ocele. Rolku papiera jednoducho vymeníte a držiak pripevníte na stenu. Držiak je vhodný pre bežné veľkosti rolí. Premyslený dizajn - jednoduchá a rýchla výmena rolky toaletného papiera. Vyrobený z odolných anti-koróznych materiálov. Základné parametre: Výška: 14,8 cm Šírka: 14 cm Hĺbka: 4,2 cm (chefshop.sk)

Držiak toaletného papiera Brabantia lesklý oceľový

Držiak toaletného papiera Brabantia lesklý oceľový

Štýlový držiak toaletného papiera z odolnej nerezovej ocele. Rolku papiera jednoducho vymeníte a držiak pripevníte na stenu. Držiak je vhodný pre bežné veľkosti rolí. Premyslený dizajn - jednoduchá a rýchla výmena rolky toaletného papiera. Vyrobený z odolných anti-koróznych materiálov. Základné parametre: Výška: 14,8 cm Šírka: 14 cm Hĺbka: 4,2 cm (chefshop.sk_japan)

Chlebník Fall Front Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Fall Front Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebníkom Fall Front od spoločnosti Brabantia. Hodí sa až na dva bochníky, ale vďaka svojmu obdĺžnikovému dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Fall Front má rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Navyše uchováva váš chlieb stále čerstvý vďaka magnetickému uzatváraniu. A ak nemáte na kuchynskej linke vôbec priestor, iste oceníte i možnosť jednoduchého zavesenia na stenu pomocou závesných očiek na zadnej strane chlebníka. Hlavné prednosti chlebníka Fall Front Brabantia: Odolný chlebník k uchovávaniu chleba a ďalšieho pečiva Kompaktný, pre otvorenie nie je potreba extra priestor Magnetické zatváranie pre dokonalé uzavretie Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej… (chefshop.sk_japan)

Chlebník Roll Top Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Roll Top Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebník Roll Top od spoločnosti Brabantia. Hodí sa až na dva bochníky, ale vďaka svojmu dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Roll Top má čiastočne rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Hlavné prednosti chlebníka Roll Top Brabantia: Chlebník v kompaktnej veľkosti - šetrí miesto a pre otvorenie nie je potrebné priestor navyše Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej ocele Vrúbkované dno pre správnu ventiláciu Veľká rukoväť pre pohodlné otváranie Plastická stopka vnútri tlmí hluk pri otváraní K dispozícii v mnohých farebných prevedeniach Základné parametre: Objem: 16 litrov Výška: 17,3 cm Šírka: 44,5 cm Hĺbka: 26,2 cm (chefshop.sk_japan)

Chlebník Fall Front Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Fall Front Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebníkom Fall Front od spoločnosti Brabantia. Hodí sa až na dva bochníky, ale vďaka svojmu obdĺžnikovému dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Fall Front má rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Navyše uchováva váš chlieb stále čerstvý vďaka magnetickému uzatváraniu. A ak nemáte na kuchynskej linke vôbec priestor, iste oceníte i možnosť jednoduchého zavesenia na stenu pomocou závesných očiek na zadnej strane chlebníka. Hlavné prednosti chlebníka Fall Front Brabantia: Odolný chlebník k uchovávaniu chleba a ďalšieho pečiva Kompaktný, pre otvorenie nie je potreba extra priestor Magnetické zatváranie pre dokonalé uzavretie Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej… (chefshop.sk_ine)

Chlebník Roll Top Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Roll Top Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebník Roll Top od spoločnosti Brabantia. Hodí sa až na dva bochníky, ale vďaka svojmu dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Roll Top má čiastočne rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Hlavné prednosti chlebníka Roll Top Brabantia: Chlebník v kompaktnej veľkosti - šetrí miesto a pre otvorenie nie je potrebné priestor navyše Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej ocele Vrúbkované dno pre správnu ventiláciu Veľká rukoväť pre pohodlné otváranie Plastická stopka vnútri tlmí hluk pri otváraní K dispozícii v mnohých farebných prevedeniach Základné parametre: Objem: 16 litrov Výška: 17,3 cm Šírka: 44,5 cm Hĺbka: 26,2 cm (chefshop.sk_ine)

Držiak toaletného papiera Brabantia lesklý oceľový

Držiak toaletného papiera Brabantia lesklý oceľový

Štýlový držiak toaletného papiera z odolnej nerezovej ocele. Rolku papiera jednoducho vymeníte a držiak pripevníte na stenu. Držiak je vhodný pre bežné veľkosti rolí. Premyslený dizajn - jednoduchá a rýchla výmena rolky toaletného papiera. Vyrobený z odolných anti-koróznych materiálov. Základné parametre: Výška: 14,8 cm Šírka: 14 cm Hĺbka: 4,2 cm (chefshop.sk_ine)

Chlebník Fall Front Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Fall Front Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebníkom Fall Front od spoločnosti Brabantia. Hodí sa až na dva bochníky, ale vďaka svojmu obdĺžnikovému dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Fall Front má rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Navyše uchováva váš chlieb stále čerstvý vďaka magnetickému uzatváraniu. A ak nemáte na kuchynskej linke vôbec priestor, iste oceníte i možnosť jednoduchého zavesenia na stenu pomocou závesných očiek na zadnej strane chlebníka. Hlavné prednosti chlebníka Fall Front Brabantia: Odolný chlebník k uchovávaniu chleba a ďalšieho pečiva Kompaktný, pre otvorenie nie je potreba extra priestor Magnetické zatváranie pre dokonalé uzavretie Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej… (chefshop.sk)

Chlebník Roll Top Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Roll Top Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebník Roll Top od spoločnosti Brabantia. Hodí sa až na dva bochníky, ale vďaka svojmu dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Roll Top má čiastočne rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Hlavné prednosti chlebníka Roll Top Brabantia: Chlebník v kompaktnej veľkosti - šetrí miesto a pre otvorenie nie je potrebné priestor navyše Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej ocele Vrúbkované dno pre správnu ventiláciu Veľká rukoväť pre pohodlné otváranie Plastická stopka vnútri tlmí hluk pri otváraní K dispozícii v mnohých farebných prevedeniach Základné parametre: Objem: 16 litrov Výška: 17,3 cm Šírka: 44,5 cm Hĺbka: 26,2 cm (chefshop.sk)

BENEFIT ESHOP-SUN SHEEN TINTED POWDER 1KS

BENEFIT ESHOP-SUN SHEEN TINTED POWDER 1KS

Prirodzene vyzerajúce opálenie a zamatová pleť.pre všetky typy pokožky. Použitie: aplikujte na tvár, krk a dekolt pomocou štetca. (drmax.sk)

Džínsové legíny s lesklými pásmi

Džínsové legíny s lesklými pásmi

Trendové džínsové legíny s nápadnými ligotavým pásikmi. Komfortné džínsové legíny s modernými lesklými pásikmi na stranách. Džínsové legíny vyzerajú coolovo s mikinou a športovými teniskami, zároveň aj elegantne v kombinácii s blúzkou a svetrom. (bonprix.sk)

Džínsové legíny s lesklými pásmi

Džínsové legíny s lesklými pásmi

Trendové džínsové legíny s nápadnými ligotavým pásikmi (bonprix.sk)

Falošné okno na dotvorenie

Falošné okno na dotvorenie

(maliarskeplatno.sk)

Guirca Jazva Falošná zlomenina

Guirca Jazva Falošná zlomenina

Jazva Falošná zlomenina počet kusov: 1 ks balenie obsahuje 1 ks jazvy v podobe otvorenej zlomeniny a 1 ks kozmetického lepidla Chystáte oslavu na Halloweena, party s maskami alebo chcete nachytať svojich známych? Vo Vašej party výbave nesmie chýbať jazva v tvare falošnej zlomeniny, ktorá vyzerá autenticky a ktorá perfektne doladí Váš kostým na Halloweena. (heliumking.sk)

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

Toaletný štetka s držiakom z antikorózneho materiálu as dômyselne navrhnutým tvarom pre dôkladné čistenie. Tvar štetky umožňuje vyčistiť WC misu ľahko a dôkladne - dokonca aj pod okrajom. S vyberateľným vnútorným jadrom pre jednoduchú údržbu Možno pripevniť na stenu - vďaka špeciálnemu držiaku Protišmykové dno - zabráni kĺzaniu po povrchu podlahy Tvar štetky umožňuje vyčistiť WC misu ľahko a dôkladne - dokonca aj pod okrajom Štetka skrytá pod vekom - diskrétnosť a úhľadnosť Vyrobené z anti-koróznych materiálov - vysoko kvalitnej nerezovej ocele Hodí sa ku kolekcii Profile Základné parametre: Výška: 43 cm Šírka: 11,7 cm Hĺbka: 13 cm (chefshop.sk)

Stojan na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Stojan na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Tento stojan na toaletný papier Brabantia má priestor pre 3 kusy toaletného papiera. Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a ľahko ho pripevníte na stenu vďaka špeciálnemu držiak, alebo ho môžete samozrejme nechať stáť voľne na zemi. Vhodný na montáž na stenu pre jednoduché čistenie podlahy v kúpeľni Protišmykové dno - možno použiť aj bez držiaku na podlahe v kúpeľni Rýchla výmena toaletných papierov, vhodný pre všetky bežné formáty toaletných rolí Ľahko odstránite z nástenného držiaka Základné parametre: Výška: 38,3 cm Šírka: 14 cm Hĺbka: 15,5 cm (chefshop.sk_japan)

Zásobník na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Zásobník na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Voľne stojace zásobník pre toaletný papier. Navrhnutý pre uloženie 3 rezervných toaletných rolí. Uzavreté telo chráni valčeky pred prachom a striekaním - veľmi hygienické a veľmi diskrétne. Vždy po ruke stojaci stojan na toaletný papier Vhodné pre všetky veľkosti toaletného papiera - kapacita 3 role Hygienické a jednoduché skladovanie - diskrétne uzavretý držiak Chráni náhradné valce pred prachom alebo mokrým postrekom Stabilná - nekĺzavá základňa Hlavná časť z ocele, základňa pevný plast - materiály odolné voči korózii Ideálne pre vlhké priestory, ako je kúpeľňa a toaleta Bezproblémové používanie - záruka 10 rokov. Základné parametre: Výška: 32,1 cm Šírka: 13,2 cm Hĺbka: 13,2 cm (chefshop.sk_japan)

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

Toaletný štetka s držiakom z antikorózneho materiálu as dômyselne navrhnutým tvarom pre dôkladné čistenie. Tvar štetky umožňuje vyčistiť WC misu ľahko a dôkladne - dokonca aj pod okrajom. S vyberateľným vnútorným jadrom pre jednoduchú údržbu Možno pripevniť na stenu - vďaka špeciálnemu držiaku Protišmykové dno - zabráni kĺzaniu po povrchu podlahy Tvar štetky umožňuje vyčistiť WC misu ľahko a dôkladne - dokonca aj pod okrajom Štetka skrytá pod vekom - diskrétnosť a úhľadnosť Vyrobené z anti-koróznych materiálov - vysoko kvalitnej nerezovej ocele Hodí sa ku kolekcii Profile Základné parametre: Výška: 43 cm Šírka: 11,7 cm Hĺbka: 13 cm (chefshop.sk_japan)

Držiak toaletného papiera Classic Brabantia lesklý oceľový

Držiak toaletného papiera Classic Brabantia lesklý oceľový

Štýlový držiak toaletného papiera z odolnej nerezovej ocele. Pripevnenie na stenu pomocou 3M pásky alebo skrutiek - všetko súčasťou balenia. Držiak je vhodný pre bežné veľkosti rolí. Premyslený dizajn - jednoduchá a rýchla výmena rolky toaletného papiera z pravej alebo ľavej strany. Vyrobený z odolných anti-koróznych materiálov. Základné parametre: Výška: 12,3 cm Šírka: 13,2 cm Hĺbka: 1,7 cm (chefshop.sk_japan)

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

Toaletný štetka z antikorózneho materiálu s dômyselne navrhnutým tvarom pre dôkladné čistenie. Odolné proti korózii - ideálne pre kúpeľňu alebo toaletu Ľahko sa čistí Ľahké vyliatie zvyškov vody Stabilný, nepoškriabe podlahu Držiak diskrétne zakrýva kefu Plastový kefa - odolný a ľahko sa čistí K dispozícii náhradné kefa Hodí sa ku kolekcii ReNew Základné parametre: Výška: 42 cm Šírka: 12 cm Hĺbka: 12 cm (chefshop.sk_japan)

Chlebník Roll Top stredná Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Roll Top stredná Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebník Roll Top od spoločnosti Brabantia. Hodí sa na jeden bochník a vďaka svojmu dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Roll Top má čiastočne rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Hlavné prednosti chlebníka Roll Top Brabantia: Chlebník v kompaktnej veľkosti - šetrí miesto a pre otvorenie nie je potrebné priestor navyše Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej ocele Vrúbkované dno pre správnu ventiláciu Veľká rukoväť pre pohodlné otváranie Plastická stopka vnútri tlmí hluk pri otváraní K dispozícii v mnohých farebných prevedeniach Základné parametre: Objem: 11 litrov Výška: 17,3 cm Šírka: 31,6 cm Hĺbka: 26,5 cm (chefshop.sk_japan)

Zásobník na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Zásobník na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Voľne stojace zásobník pre toaletný papier. Navrhnutý pre uloženie 3 rezervných toaletných rolí. Uzavreté telo chráni valčeky pred prachom a striekaním - veľmi hygienické a veľmi diskrétne. Vždy po ruke stojaci stojan na toaletný papier Vhodné pre všetky veľkosti toaletného papiera - kapacita 3 role Hygienické a jednoduché skladovanie - diskrétne uzavretý držiak Chráni náhradné valce pred prachom alebo mokrým postrekom Stabilná - nekĺzavá základňa Hlavná časť z ocele, základňa pevný plast - materiály odolné voči korózii Ideálne pre vlhké priestory, ako je kúpeľňa a toaleta Bezproblémové používanie - záruka 10 rokov. Základné parametre: Výška: 32,1 cm Šírka: 13,2 cm Hĺbka: 13,2 cm (chefshop.sk_ine)

Stojan na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Stojan na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Tento stojan na toaletný papier Brabantia má priestor pre 3 kusy toaletného papiera. Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a ľahko ho pripevníte na stenu vďaka špeciálnemu držiak, alebo ho môžete samozrejme nechať stáť voľne na zemi. Vhodný na montáž na stenu pre jednoduché čistenie podlahy v kúpeľni Protišmykové dno - možno použiť aj bez držiaku na podlahe v kúpeľni Rýchla výmena toaletných papierov, vhodný pre všetky bežné formáty toaletných rolí Ľahko odstránite z nástenného držiaka Základné parametre: Výška: 38,3 cm Šírka: 14 cm Hĺbka: 15,5 cm (chefshop.sk_ine)

Chlebník Roll Top stredná Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Roll Top stredná Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebník Roll Top od spoločnosti Brabantia. Hodí sa na jeden bochník a vďaka svojmu dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Roll Top má čiastočne rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Hlavné prednosti chlebníka Roll Top Brabantia: Chlebník v kompaktnej veľkosti - šetrí miesto a pre otvorenie nie je potrebné priestor navyše Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej ocele Vrúbkované dno pre správnu ventiláciu Veľká rukoväť pre pohodlné otváranie Plastická stopka vnútri tlmí hluk pri otváraní K dispozícii v mnohých farebných prevedeniach Základné parametre: Objem: 11 litrov Výška: 17,3 cm Šírka: 31,6 cm Hĺbka: 26,5 cm (chefshop.sk_ine)

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

Toaletný štetka z antikorózneho materiálu s dômyselne navrhnutým tvarom pre dôkladné čistenie. Odolné proti korózii - ideálne pre kúpeľňu alebo toaletu Ľahko sa čistí Ľahké vyliatie zvyškov vody Stabilný, nepoškriabe podlahu Držiak diskrétne zakrýva kefu Plastový kefa - odolný a ľahko sa čistí K dispozícii náhradné kefa Hodí sa ku kolekcii ReNew Základné parametre: Výška: 42 cm Šírka: 12 cm Hĺbka: 12 cm (chefshop.sk_ine)

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

Toaletný štetka s držiakom z antikorózneho materiálu as dômyselne navrhnutým tvarom pre dôkladné čistenie. Tvar štetky umožňuje vyčistiť WC misu ľahko a dôkladne - dokonca aj pod okrajom. S vyberateľným vnútorným jadrom pre jednoduchú údržbu Možno pripevniť na stenu - vďaka špeciálnemu držiaku Protišmykové dno - zabráni kĺzaniu po povrchu podlahy Tvar štetky umožňuje vyčistiť WC misu ľahko a dôkladne - dokonca aj pod okrajom Štetka skrytá pod vekom - diskrétnosť a úhľadnosť Vyrobené z anti-koróznych materiálov - vysoko kvalitnej nerezovej ocele Hodí sa ku kolekcii Profile Základné parametre: Výška: 43 cm Šírka: 11,7 cm Hĺbka: 13 cm (chefshop.sk_ine)

Držiak toaletného papiera Classic Brabantia lesklý oceľový

Držiak toaletného papiera Classic Brabantia lesklý oceľový

Štýlový držiak toaletného papiera z odolnej nerezovej ocele. Pripevnenie na stenu pomocou 3M pásky alebo skrutiek - všetko súčasťou balenia. Držiak je vhodný pre bežné veľkosti rolí. Premyslený dizajn - jednoduchá a rýchla výmena rolky toaletného papiera z pravej alebo ľavej strany. Vyrobený z odolných anti-koróznych materiálov. Základné parametre: Výška: 12,3 cm Šírka: 13,2 cm Hĺbka: 1,7 cm (chefshop.sk_ine)

Držiak toaletného papiera Classic Brabantia lesklý oceľový

Držiak toaletného papiera Classic Brabantia lesklý oceľový

Štýlový držiak toaletného papiera z odolnej nerezovej ocele. Pripevnenie na stenu pomocou 3M pásky alebo skrutiek - všetko súčasťou balenia. Držiak je vhodný pre bežné veľkosti rolí. Premyslený dizajn - jednoduchá a rýchla výmena rolky toaletného papiera z pravej alebo ľavej strany. Vyrobený z odolných anti-koróznych materiálov. Základné parametre: Výška: 12,3 cm Šírka: 13,2 cm Hĺbka: 1,7 cm (chefshop.sk)

Zásobník na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Zásobník na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Voľne stojace zásobník pre toaletný papier. Navrhnutý pre uloženie 3 rezervných toaletných rolí. Uzavreté telo chráni valčeky pred prachom a striekaním - veľmi hygienické a veľmi diskrétne. Vždy po ruke stojaci stojan na toaletný papier Vhodné pre všetky veľkosti toaletného papiera - kapacita 3 role Hygienické a jednoduché skladovanie - diskrétne uzavretý držiak Chráni náhradné valce pred prachom alebo mokrým postrekom Stabilná - nekĺzavá základňa Hlavná časť z ocele, základňa pevný plast - materiály odolné voči korózii Ideálne pre vlhké priestory, ako je kúpeľňa a toaleta Bezproblémové používanie - záruka 10 rokov. Základné parametre: Výška: 32,1 cm Šírka: 13,2 cm Hĺbka: 13,2 cm (chefshop.sk)

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

WC kefa s držiakom Brabantia lesklá oceľová

Toaletný štetka z antikorózneho materiálu s dômyselne navrhnutým tvarom pre dôkladné čistenie. Odolné proti korózii - ideálne pre kúpeľňu alebo toaletu Ľahko sa čistí Ľahké vyliatie zvyškov vody Stabilný, nepoškriabe podlahu Držiak diskrétne zakrýva kefu Plastový kefa - odolný a ľahko sa čistí K dispozícii náhradné kefa Hodí sa ku kolekcii ReNew Základné parametre: Výška: 42 cm Šírka: 12 cm Hĺbka: 12 cm (chefshop.sk)

Stojan na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Stojan na toaletný papier Brabantia lesklý oceľový

Tento stojan na toaletný papier Brabantia má priestor pre 3 kusy toaletného papiera. Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a ľahko ho pripevníte na stenu vďaka špeciálnemu držiak, alebo ho môžete samozrejme nechať stáť voľne na zemi. Vhodný na montáž na stenu pre jednoduché čistenie podlahy v kúpeľni Protišmykové dno - možno použiť aj bez držiaku na podlahe v kúpeľni Rýchla výmena toaletných papierov, vhodný pre všetky bežné formáty toaletných rolí Ľahko odstránite z nástenného držiaka Základné parametre: Výška: 38,3 cm Šírka: 14 cm Hĺbka: 15,5 cm (chefshop.sk)

Chlebník Roll Top stredná Brabantia lesklý oceľový

Chlebník Roll Top stredná Brabantia lesklý oceľový

Hľadáte priestorovo úsporné riešenie, ktoré udrží váš chlieb čerstvý alebo chrumkavý? Zoznámte sa s chlebník Roll Top od spoločnosti Brabantia. Hodí sa na jeden bochník a vďaka svojmu dizajnu nepotrebuje veľa miesta. Chlebník Roll Top má čiastočne rovný vršok, čo umožňuje umiestnenie ďalších dóz. Hlavné prednosti chlebníka Roll Top Brabantia: Chlebník v kompaktnej veľkosti - šetrí miesto a pre otvorenie nie je potrebné priestor navyše Vyrobený z anti-korózne, vysoko kvalitnej nerezovej ocele Vrúbkované dno pre správnu ventiláciu Veľká rukoväť pre pohodlné otváranie Plastická stopka vnútri tlmí hluk pri otváraní K dispozícii v mnohých farebných prevedeniach Základné parametre: Objem: 11 litrov Výška: 17,3 cm Šírka: 31,6 cm Hĺbka: 26,5 cm (chefshop.sk)

Pískování Duhové rybky (3070900086616)

Pískování Duhové rybky (3070900086616)

Vyrábanie pre deti Kreativní sada pískování francouzské značky Djeco se pyšní designem duhových rybek, které ohromí všechny malé dívenky. Vyrábění pro děti - Duhové rybky obsahuje barevný písek, zářící barvy s třpytkami, 4 lepivé podložky s obrázky, špachtli i přesný postup. Kreativní sada pískování podporuje u dětí fantazii, jemnou motoriku i tvořivost. Techniku vysypávání třpytivého prachu zvládne opravdu každý. Stačí umístit svůj obrázek s rybkou do krabičky a pomocí přiložené špachtličky odhalit nalepené oblasti. Poté je již stačí posypat třpytivým práškem dle vlastní fantazie. Klíčové vlastnosti pískování pro děti - Duhové rybkyKreativní tvoření pro děti v designu duhových rybekPískování podporuje u dětí jemnou motorikuPřekrásná sada se třpytkami a čtyřmi obrázky rybSoučástí třpytivé… (alza.sk)

Záves s lesklými pásmi (1 ks)

Záves s lesklými pásmi (1 ks)

Lesk pre vaše miestnosti! Rozmer = rozmer látky. (bonprix.sk)

Guirca Falošná krv 1 l

Guirca Falošná krv 1 l

Falošná krv 1 l objem: 1 l Chystáte halloweensku oslavu, party s maskami alebo len chcete niekoho z Vášho okolia nachytať? Táto falošná krv je pre Vás tá najlepšia voľba. S jej pomocou viete ostatných ľahko presvedčiť, že sa jedná o pravú krv. (heliumking.sk)

Santa a jeho falošná brada

Santa a jeho falošná brada

Želali ste si niekedy, aby boli Vianoce úplne iné? Stromček, kapor, koledy, darčeky a prskavky... - Nie je to už tak trochu nuda? Čo by ste povedali na vybuchujúci vianočný koláč, krotkého snežného muža alebo nesmierne užitočnú jarabicu na hruške? Čo keby si Santa našiel prácu v zoo, spôsobil chaos v hračkárstve, či sa dokonca ocitol pred súdom? Naskočte do fantasticky vtipného sveta sira Terryho Pratchetta a zahryznite sa do jeho vianočnej pochúťky. Pri čítaní týchto jedenástich poviedok sa budete smiať, híkať aj plakať (ale od smiechu). A Vianoce už nikdy nebudete vnímať tak ako doteraz. (pantarhei.sk)

Sada WC doplnkov Brabantia lesklá oceľová 3 ks

Sada WC doplnkov Brabantia lesklá oceľová 3 ks

Sada toaletných doplnkov začína silnou a hygienickou toaletnou kefou a držiakom. Nasleduje minimalistický držiak toaletného papiera, ktorý chráni toaletný papier pred prachom a uľahčuje vyťahovanie papiera z role, a ako posledný v sade je zásobník toaletného papiera, ktorý diskrétne drží až tri role. Všetko, čo potrebujete, aby ste si vybavili toaletu. Držiak toaletného papiera - jednoduchá montáž na stenu s vŕtaním alebo bez vŕtania. Vrátane všetkých upevňovacích materiálov - skrutky a lepiacej pásky 3M Toaletná kefa a držiak - diskrétne zakrýva kefu a uľahčuje odstraňovanie zvyškov vody Zásobník toaletných rolí - pojme až 3 náhradné role, diskrétne zakryté a hygienické, chráni pred prachom, alebo striekajúcou vodou protišmyková základňa Ideálne pre vlhké priestory, ako je kúpeľňa a… (chefshop.sk_japan)

Zabudovateľný odpadkový kôš Brabantia lesklý oceľový 15 l

Zabudovateľný odpadkový kôš Brabantia lesklý oceľový 15 l

Vstavaný nerezový kôš na odpadky od značky Brabantia je vyrobený z kvalitných materiálov a ľahko ho umiestnite v každej kuchynskej skrinke. Samozrejmosťou sú i perfektne padnúce sáčky typu D. Ľahko sa vojde do každej kuchynskej skrine Jednoduchá manipulácia - veko sa automaticky otvorí spolu so skrinkou Veľký otvor na vhadzovanie odpadkov Šetrí priestor - minimálny priestor pre zabudovanie 302 x 369 x 475 mm Jednoduchá údržba vďaka vyberateľnej plastovej nádobe s úchytmi Robustná konštrukcia z vysoko kvalitných materiálov - odolné proti korózii Kôš je vhodný pre otváranie vľavo i vpravo Padnúce sáčky typu D - vždy dokonale uchytené bez viditeľných okrajov Základné parametre: Objem: 15 l Výška: 34,7 cm Šírka: 29,3 cm Hĺbka: 30 cm (chefshop.sk_japan)

Sada WC doplnkov Brabantia lesklá oceľová 3 ks

Sada WC doplnkov Brabantia lesklá oceľová 3 ks

Sada toaletných doplnkov začína silnou a hygienickou toaletnou kefou a držiakom. Nasleduje minimalistický držiak toaletného papiera, ktorý chráni toaletný papier pred prachom a uľahčuje vyťahovanie papiera z role, a ako posledný v sade je zásobník toaletného papiera, ktorý diskrétne drží až tri role. Všetko, čo potrebujete, aby ste si vybavili toaletu. Držiak toaletného papiera - jednoduchá montáž na stenu s vŕtaním alebo bez vŕtania. Vrátane všetkých upevňovacích materiálov - skrutky a lepiacej pásky 3M Toaletná kefa a držiak - diskrétne zakrýva kefu a uľahčuje odstraňovanie zvyškov vody Zásobník toaletných rolí - pojme až 3 náhradné role, diskrétne zakryté a hygienické, chráni pred prachom, alebo striekajúcou vodou protišmyková základňa Ideálne pre vlhké priestory, ako je kúpeľňa a… (chefshop.sk_ine)

Zabudovateľný odpadkový kôš Brabantia lesklý oceľový 15 l

Zabudovateľný odpadkový kôš Brabantia lesklý oceľový 15 l

Vstavaný nerezový kôš na odpadky od značky Brabantia je vyrobený z kvalitných materiálov a ľahko ho umiestnite v každej kuchynskej skrinke. Samozrejmosťou sú i perfektne padnúce sáčky typu D. Ľahko sa vojde do každej kuchynskej skrine Jednoduchá manipulácia - veko sa automaticky otvorí spolu so skrinkou Veľký otvor na vhadzovanie odpadkov Šetrí priestor - minimálny priestor pre zabudovanie 302 x 369 x 475 mm Jednoduchá údržba vďaka vyberateľnej plastovej nádobe s úchytmi Robustná konštrukcia z vysoko kvalitných materiálov - odolné proti korózii Kôš je vhodný pre otváranie vľavo i vpravo Padnúce sáčky typu D - vždy dokonale uchytené bez viditeľných okrajov Základné parametre: Objem: 15 l Výška: 34,7 cm Šírka: 29,3 cm Hĺbka: 30 cm (chefshop.sk_ine)

Zabudovateľný odpadkový kôš Brabantia lesklý oceľový 15 l

Zabudovateľný odpadkový kôš Brabantia lesklý oceľový 15 l

Vstavaný nerezový kôš na odpadky od značky Brabantia je vyrobený z kvalitných materiálov a ľahko ho umiestnite v každej kuchynskej skrinke. Samozrejmosťou sú i perfektne padnúce sáčky typu D. Ľahko sa vojde do každej kuchynskej skrine Jednoduchá manipulácia - veko sa automaticky otvorí spolu so skrinkou Veľký otvor na vhadzovanie odpadkov Šetrí priestor - minimálny priestor pre zabudovanie 302 x 369 x 475 mm Jednoduchá údržba vďaka vyberateľnej plastovej nádobe s úchytmi Robustná konštrukcia z vysoko kvalitných materiálov - odolné proti korózii Kôš je vhodný pre otváranie vľavo i vpravo Padnúce sáčky typu D - vždy dokonale uchytené bez viditeľných okrajov Základné parametre: Objem: 15 l Výška: 34,7 cm Šírka: 29,3 cm Hĺbka: 30 cm (chefshop.sk)

Sada WC doplnkov Brabantia lesklá oceľová 3 ks

Sada WC doplnkov Brabantia lesklá oceľová 3 ks

Sada toaletných doplnkov začína silnou a hygienickou toaletnou kefou a držiakom. Nasleduje minimalistický držiak toaletného papiera, ktorý chráni toaletný papier pred prachom a uľahčuje vyťahovanie papiera z role, a ako posledný v sade je zásobník toaletného papiera, ktorý diskrétne drží až tri role. Všetko, čo potrebujete, aby ste si vybavili toaletu. Držiak toaletného papiera - jednoduchá montáž na stenu s vŕtaním alebo bez vŕtania. Vrátane všetkých upevňovacích materiálov - skrutky a lepiacej pásky 3M Toaletná kefa a držiak - diskrétne zakrýva kefu a uľahčuje odstraňovanie zvyškov vody Zásobník toaletných rolí - pojme až 3 náhradné role, diskrétne zakryté a hygienické, chráni pred prachom, alebo striekajúcou vodou protišmyková základňa Ideálne pre vlhké priestory, ako je kúpeľňa a… (chefshop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

MAKE IT REAL NARAMKY DUHOVE

MAKE IT REAL NARAMKY DUHOVE

NÁRAMKY DÚHOVÝ . Balenie obsahuje 148 štýlových korálok, 99 kovových korálok, 2 farby voskované šnúry (0,6 m), zlatú retiazku, 5 zlatých príveskov, číru elastickú šnúru, inštrukcie. . Balené v krabici. . Vhodné od 8+. (andreashop.sk)

Vyškrabávací obrázky třpytivé a duhové

Vyškrabávací obrázky třpytivé a duhové

Vyškrabávací obrázky třpytivé a duhové. Sada obsahuje škrabátko, šablony a vyškrabávací podložky. (efitness.sk)

KINETIC SAND DUHOVE KELIMKY PIESKU

KINETIC SAND DUHOVE KELIMKY PIESKU

MODELOVACÍ PIESOK . Miešaj, modeluj a tvor čokoľvek, čo si len dokážeš predstaviť, s jedným balením kinetického Dúhového piesku. Toto 140g balenie s formičkami v tvare hradu obsahuje štyri farebné vrstvy kinetického piesku - (andreashop.sk)

Červené tričko s falošným uzlom CAMAIEU

Červené tričko s falošným uzlom CAMAIEU

Farba: červenáVýstrih: okrúhlyMateriál: 65 % polyester, 35 % viskóza (zoot.sk)

Monopoly Falošné bankovky, SK verzia (5010993921782)

Monopoly Falošné bankovky, SK verzia (5010993921782)

Dosková hra – strategická hra, pre všetkých, vhodné od 8 rokov, pre 2 až 6 hráčov, dĺžka hry minimálne 90 min Nová verzia spoločenskej strategickej hry Monopoly, podobná variantu Cheaters, je doskovou hrou pre celú rodinu. Monopoly Falošné bankovky ponúkajú naozaj skvelý dekodér, Monopoly peniaze a karty Kúpna zmluva, Šanca a Pokladňa, ktoré novo obsahujú tajné podvodné triky. Čo všetko vám v novej verzii Monopolov prejde? Nakoľko využijete možnosti odhaliť nekalé praktiky spoluhráčov? Zábavné figúrky dizajnovo zodpovedajú téme hry, ktorým sú faloš a obvinenia. Do hry Monopoly Falošné bankovky pre dospelých a deti od 8 rokov sa môže zapojiť 2 až 6 hráčov. Kľúčové vlastnosti doskovej hry Monopoly Falošné bankovky – SK verziaDeskovka pre celú rodinu v slovenskej verziiMonopoly Falošné… (alza.sk)

eshop s nábytkom, Migra nábytok eshop, nábytok ikea eshop, orfa nabytok eshop, japonsky nabytok eshop, boom nábytok eshop, mt nábytok eshop, stoličky ton eshop, JYSK eshop stoličky, stoličky JYSK eshop

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť