Sperky eshop falosny ocelovy plug hranaty valcek so zarezmi zirkony aa4116

Štruktúrovaný valček so vzorom srdiečok - Modecor

Štruktúrovaný valček so vzorom srdiečok - Modecor

Valček na modelovanie štruktúry do marcipánu alebo poťahovacej hmoty v tvare srdiečok. Štruktúrovaným valčekom získate srdcové vzory na poťahovacích alebo modelovacích hmotách, ktorými môžete pokrývať decentné torty a cupcakes. Najskôr vyvaľkajte plát hladkým valčekom a potom aplikujte valček so vzormi. Z plátu môžete vyrezávať a vypichovať rôzne tvary určené na zdobenie tort, napríklad stuhy, srdiečka, písmená a ďalšie tvary. Z ozdobného vyváľaného plátu môžete odkrajovať pásy v šírke sŕdc a zdobiť nimi obvody tort. Tento motív ocen (svetcukrarov.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Falošný kameň

Falošný kameň

Vyzerá ako ktorýkoľvek kameň na záhrade, ale len vy viete, že to tak nie je. Tento falošný kameň v sebe skrýva priestor uzatvárateľný plastovým uzáverom, do ktorého skryjete náhradný kľúč od domu. Kameň môžete zamaskovať medzi kvety. Ideálny darček pre všetkých zábudlivcov.Rozmery kameňa: 8 x 7 x 5 cmKuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Guirca Falošné jazvy

Guirca Falošné jazvy

Falošné jazvy počet kusov: 1 ks 1 ks kozmetického lepidla Chystáte oslavu na Halloween, párty s maskami alebo chcete nachytať svojich známych? Vo Vašej párty výbave nesmie chýbať jazva, ktorá vyzerá autenticky a ktorá perfektne doladí Váš kostým na Halloween. (heliumking.sk)

Korona - falošný poplach?

Korona - falošný poplach?

Smrtiaci vírus alebo chrípka? Zrejme žiadna téma dnešnej doby nevyvoláva toľko záujmu, kontroverzií a strachu ako koronavírus. Protichodné názory, falošné správy a politicky kontrolované informácie spôsobujú u ľudí zmätok. Rozdielne názorové prieniky vedú k nekonečným diskusiám. Čo je pravda? Čo je fakt? Čo je vecou interpretácie? Táto kniha prináša vecný pohľad na problém. Ponúka vedecky podložené informácie a fakty. Kniha vám dáva možnosť vytvoriť si názor, ktorý po jej prečítaní dokážete odôvodniť na základe získaných poznatkov. (pantarhei.sk)

Medzi falošnými náhrobkami

Medzi falošnými náhrobkami

Vyšetrovateľ Peter Jablonský rieši prípad mŕtveho psychológa, ktorý zomrel zvláštnym spôsobom. Spočiatku nie je známa ani vražedná zbraň, a páchateľov sa črtá niekoľko. Všetci jeho klienti mali psychické problémy, ale spoznať, ktorí z nich by boli schopní vraždy, bude ťažké. Dej je rozdelený do niekoľkých časových rozmedzí, a uhlov pohľadu – Jablonského, mŕtveho psychológa a jeho klientov. Túto skladačku si postupne čitateľ skladá sám. *** Všetci pátrajú po pravde, ale keď ju dostanú, tak ju odmietajú. *** „Keď budeš mať pocit, že sa stane niečo zlé, dýchaj, ako som ti povedal, zavri oči, a spomeň si na to vianočné ráno,“ (pantarhei.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Waldbeck Plug 4 Play Square, stĺp s elektrickými zásuvkami, 4…

Waldbeck Plug 4 Play Square, stĺp s elektrickými zásuvkami, 4 chránené zásuvky, hranatý, ušľachtilá oceľ

Pre všetkých, ktorí si chcú záhradu či dvor vybaviť pevnou inštaláciou elektrického prúdu je Waldbeck Plug 4 Play Square rozvodová krabica nezanedbateľnou súčasťou. Rozvodový stĺp dokonalého tvaru vyrobený z ušľachtilej ocele poskytuje hneď štyri zásuvky s ochranným kontaktom pre všetky prístroje s vysokou spotrebou elektrickej energie ako kosačky, píly alebo vŕtačky, ktoré radi používame vonku. Zabudnite na neustále premiestňovanie predlžovacích káblov tak, že si zaobstaráte inštaláciu zemných káblov s jednou alebo viacerými rozvodovými krabicami, ktoré Vám dodajú elektrický prúd presne tam, kde ho potrebujete a perfektne sa začlenia do záhrady či iného zariadenia. Tak rozvodový stĺp ako aj zásuvky zodpovedajú stupňu ochrany IP-44 a sú tak odolné voči striekajúcej vode z polievacieho… (electronic-star.sk)

Falošné okno na dotvorenie

Falošné okno na dotvorenie

(maliarskeplatno.sk)

Guirca Jazva Falošná zlomenina

Guirca Jazva Falošná zlomenina

Jazva Falošná zlomenina počet kusov: 1 ks balenie obsahuje 1 ks jazvy v podobe otvorenej zlomeniny a 1 ks kozmetického lepidla Chystáte oslavu na Halloweena, party s maskami alebo chcete nachytať svojich známych? Vo Vašej party výbave nesmie chýbať jazva v tvare falošnej zlomeniny, ktorá vyzerá autenticky a ktorá perfektne doladí Váš kostým na Halloweena. (heliumking.sk)

Guirca Falošná krv 1 l

Guirca Falošná krv 1 l

Falošná krv 1 l objem: 1 l Chystáte halloweensku oslavu, party s maskami alebo len chcete niekoho z Vášho okolia nachytať? Táto falošná krv je pre Vás tá najlepšia voľba. S jej pomocou viete ostatných ľahko presvedčiť, že sa jedná o pravú krv. (heliumking.sk)

Santa a jeho falošná brada

Santa a jeho falošná brada

Želali ste si niekedy, aby boli Vianoce úplne iné? Stromček, kapor, koledy, darčeky a prskavky... - Nie je to už tak trochu nuda? Čo by ste povedali na vybuchujúci vianočný koláč, krotkého snežného muža alebo nesmierne užitočnú jarabicu na hruške? Čo keby si Santa našiel prácu v zoo, spôsobil chaos v hračkárstve, či sa dokonca ocitol pred súdom? Naskočte do fantasticky vtipného sveta sira Terryho Pratchetta a zahryznite sa do jeho vianočnej pochúťky. Pri čítaní týchto jedenástich poviedok sa budete smiať, híkať aj plakať (ale od smiechu). A Vianoce už nikdy nebudete vnímať tak ako doteraz. (pantarhei.sk)

Červené tričko s falošným uzlom CAMAIEU

Červené tričko s falošným uzlom CAMAIEU

Farba: červenáVýstrih: okrúhlyMateriál: 65 % polyester, 35 % viskóza (zoot.sk)

Falošná krv a upírie zuby - halloweenský doplnok

Falošná krv a upírie zuby - halloweenský doplnok

Falošná krv a upírie zuby - halloweenský doplnok z kategórie Voľný čas | Párty a oslavy | Masky kúpite na Kokiskashop.sk za 1.99 €. Táto klasická upíria sada s falošnou krvou ponúka veľa zábavy po celý rok. Netoxická farebná zábava sa nachádza v praktickej tube a môžete ju bleskovo aplikovať nielen na zuby, ale aj na akúkoľvek inú časť tela. Malé nehody každodenného života získavajú zábavný nádych s malou kvapkou falošnej krvi - či už je to odlomený zub na bielej klobáse, prst zaseknutý vo dverách alebo nakopnutý palec. Alebo najobľúbenejšia verzia: ozdobiť falošnou krvou niekoho iného. "Och, čo to tam máš? Krv na hlave?" Ak potom vytiahnete zuby upíra je záhadná udalosť je vysvetlená. Prajeme veľa zábavy! (kokiskashop.sk)

Waterglide Lubrikačný gél Falošné spermie 300 ml

Waterglide Lubrikačný gél Falošné spermie 300 ml

Balenie 300 ml umelého semena - ako ho využijete, je len na vás. Buď ako vtipný doplnok sexuálnych hrátok alebo nevyhnutnú pomôcku pre zvýšenie sebavedomia či na profesionálne použitie - tento vysoko kvalitný a v Nemecku vyvinutý a klinicky testovaný produkt vás nesklame. Umelé spermie majú mliečnu farbu. Výrobok je na vodnej báze, bez pridaných olejov. Je rozpustný vo vode, nezanecháva žiadne škvrny. Neobsahuje silikóny, je preto bezpečné pre všetkých kondómy, vrátane latexových a tiež pre všetky povrchy vašich erotických pomôcok.Zloženie: Aqua, Glycerín, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Allantoin, Benzoic Acid, Farbstoff E171 (4home.sk)

PGW Falošná krv - UV zelená 13 ml

PGW Falošná krv - UV zelená 13 ml

Falošná krv 13 ml - UV zelená 13 ml počet: 1 ks objem: 13 ml jednoduchá aplikácia a odstránenie dermatologický testované Falošná krv je neodmysliteľnou súčasťou halloweenskeho make up-u. Môžete s ňou vytvoriť strašidelný make up ktorým doplníte svoj halloweensky kostým. Vďaka jednoduchej aplikácií pre Vás nebude problém si vytvoriť make up aký chcete. Krv pod UV žiarením svieti bude zelenej farby. Na dosiahnutie strašidelnejšieho efektu môžete využiť tekutý latex. (heliumking.sk)

PGW Falošná krv - UV oranžová 13 ml

PGW Falošná krv - UV oranžová 13 ml

Falošná krv 13 ml - UV oranžová 13 ml počet: 1 ks objem: 13 ml jednoduchá aplikácia a odstránenie dermatologický testované Falošná krv je neodmysliteľnou súčasťou halloweenskeho make up-u. Môžete s ňou vytvoriť strašidelný make up ktorým doplníte svoj halloweensky kostým. Vďaka jednoduchej aplikácií pre Vás nebude problém si vytvoriť make up aký chcete. Krv pod UV žiarením svieti bude oranžovej farby. Na dosiahnutie strašidelnejšieho efektu môžete využiť tekutý latex. (heliumking.sk)

Guirca Divadelná falošná krv - balenie 450 ml

Guirca Divadelná falošná krv - balenie 450 ml

Divadelná falošná krv počet: 1 ks objem: 450 ml Váš karnevalový či halloweensky kostým môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je táto FALOŠNÁ KRV. Zaujmite svojim kostýmom na každej party alebo oslave. (heliumking.sk)

Guirca Falošná krv v tube 20 ml

Guirca Falošná krv v tube 20 ml

Falošná krv v tube 20 ml počet: 1 ks objem: 20 ml (heliumking.sk)

Biela pruhovaná blúzka s falošným uzlom CAMAIEU

Biela pruhovaná blúzka s falošným uzlom CAMAIEU

Farba: bielaVzor: pruhovanýStrih: regular fitVýstrih: véčkovýMateriál: 98 % polyester, 2 % elastan (zoot.sk)

Troli Falošný rozťahovák do ucha KS-154

Troli Falošný rozťahovák do ucha KS-154

Troli Falošný rozťahovák do ucha KS-154. (vivantis.sk)

Troli Pevný oceľový náramok so srdiečkami oceľová / číra

Troli Pevný oceľový náramok so srdiečkami oceľová / číra

Troli Pevný oceľový náramok so srdiečkami oceľová / číra. (vivantis.sk)

Engelsrufer Strom života s barevnými zirkony ERWA-TR2-MSMSZM

Engelsrufer Strom života s barevnými zirkony ERWA-TR2-MSMSZM

Engelsrufer Strom života s barevnými zirkony ERWA-TR2-MSMSZM. (vivantis.sk)

Oceľová poštová schránka so stojanom

Oceľová poštová schránka so stojanom

Oceľová poštová schránka so stojanom z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie | Poštové schránky | Nerezová oceľ kúpite na Kokiskashop.sk za 118.39 €. Táto poštová schránka so stojanom je vyrobená z prvotriednej ušľachtilej ocele (V2A) a vyniká veľmi starostlivým spracovaním. Vďaka svojim rozmerom je dostatočne priestorná, jej obsah teda nemusíte vyberať každý deň. Svojou veľkosťou je vhodná aj pre firmy. Disponuje špeciálnou priehradkou na časopisy a veľkým otvorom pre vhadzovanie pošty (33 x 4,5 cm), je teda určená aj pre väčšie zásielky. Na zadnej strane sú diery, ktoré umožňujú pripevniť schránku na stenu. Schránka je uzamykateľná, súčasťou balenia sú 2 kľúče. Technické údaje: rozmery: 33 x 48 x 17 cm veľkosť otvoru: 33 x 4,5 cm diery umožňujúce pripevnenie ku stene vzdialenosť dier… (kokiskashop.sk)

Fossil Oceľový náramok so srdiečkami JF03095998

Fossil Oceľový náramok so srdiečkami JF03095998

Fossil Oceľový náramok so srdiečkami JF03095998. (vivantis.sk)

Liu.Jo Oceľový náhrdelník so srdiečkami LJ1405

Liu.Jo Oceľový náhrdelník so srdiečkami LJ1405

Liu.Jo Oceľový náhrdelník so srdiečkami LJ1405. (vivantis.sk)

Esprit Oceľový náramok so srdiečkom ESBR00912117

Esprit Oceľový náramok so srdiečkom ESBR00912117

Esprit Oceľový náramok so srdiečkom ESBR00912117. (vivantis.sk)

Liu.Jo Oceľový náramok so strapcami LJ1294

Liu.Jo Oceľový náramok so strapcami LJ1294

Liu.Jo Oceľový náramok so strapcami LJ1294. (vivantis.sk)

Silvego Oceľový náramok so srdiečkom KMM114022

Silvego Oceľový náramok so srdiečkom KMM114022

Silvego Oceľový náramok so srdiečkom KMM114022. Šperky Silvego sú dodávané bez krabičky, ktorú si môžete vybrať z našej ponuky . (vivantis.sk)

Silvego Oceľový náramok so štvorlístkom KMM111134

Silvego Oceľový náramok so štvorlístkom KMM111134

Silvego Oceľový náramok so štvorlístkom KMM111134.Šperky Silvego sú dodávané bez krabičky, ktorú si môžete vybrať z našej ponuky . (vivantis.sk)

Liu.Jo Oceľový náhrdelník so srdiečkom LJ1445

Liu.Jo Oceľový náhrdelník so srdiečkom LJ1445

Liu.Jo Oceľový náhrdelník so srdiečkom LJ1445. (vivantis.sk)

Skagen Oceľový náhrdelník so zirkónmi SKJ1053040

Skagen Oceľový náhrdelník so zirkónmi SKJ1053040

Skagen Oceľový náhrdelník so zirkónmi SKJ1053040. (vivantis.sk)

Troli Romantický oceľový náhrdelník so srdiečkom

Troli Romantický oceľový náhrdelník so srdiečkom

Troli Romantický oceľový náhrdelník so srdiečkom. (vivantis.sk)

Fossil Oceľový náhrdelník so srdiečkami JF03097998

Fossil Oceľový náhrdelník so srdiečkami JF03097998

Fossil Oceľový náhrdelník so srdiečkami JF03097998. (vivantis.sk)

Esprit Oceľový náhrdelník so srdiečkom ESNL01402145

Esprit Oceľový náhrdelník so srdiečkom ESNL01402145

Esprit Oceľový náhrdelník so srdiečkom ESNL01402145. (vivantis.sk)

Troli Romantický oceľový náhrdelník so srdiečkami

Troli Romantický oceľový náhrdelník so srdiečkami

Troli Romantický oceľový náhrdelník so srdiečkami. (vivantis.sk)

EVOLUTION GROUP 13004.3 red textilní dekorovaný zirkony (Ag925/1000,…

EVOLUTION GROUP 13004.3 red textilní dekorovaný zirkony (Ag925/1000, 1,0 g) (8590962130058)

Náramek , určení dámské, osazení zirkony, materiál stříbro a textil, povrchová úprava rhodiování Rádi byste koupili náramek, kterým uchvátíte své okolí? Náramek EVOLUTION GROUP 13004.3 red textilní dekorovaný zirkony (Ag925/1000, 1,0 g) se stane důležitou součástí šperkovnice všech žen. K výrobě náramku byl využit materiál: stříbro a textil. Velice střídmý efekt vytváří stříbro a bezvadně podtrhne váš celý vzhled. Textil podtrhne vzhled vašeho šperku a skvěle doplní vaši vizáž. Aby se zamezilo korozi prošel šperk rhodiováním. Nejdůležitější funkce náramku EVOLUTION GROUP 13004.3 red textilní dekorovaný zirkony (Ag925/1000, 1,0 g) Náramek, s kterým uděláte dojem Náramek vyrobený pro ženy Materiál náramku EVOLUTION GROUP 13004.3 red textilní dekorovaný zirkony (Ag925/1000, 1,0 g): stříbro a… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 13017.1 crystal zircon dekorovaný zirkony (Ag925/1000…

EVOLUTION GROUP 13017.1 crystal zircon dekorovaný zirkony (Ag925/1000, 1,5 g) (8590962130188)

Náramek , určení dámské, osazení zirkony, materiál stříbro, povrchová úprava rhodiování Hledáte náramek, který se bude skvěle hodit k většině outfitů? Náramek EVOLUTION GROUP 13017.1 crystal zircon dekorovaný zirkony (Ag925/1000, 1,5 g) zvelebí každou ženu. K výrobě náramku byl využit materiál: stříbro. Velice střídmý efekt vytváří stříbro a báječně doplní většinu vašich outfitů. Jako prevence proti korozi byla použito rhodiování. Základní parametry náramku EVOLUTION GROUP 13017.1 crystal zircon dekorovaný zirkony (Ag925/1000, 1,5 g) Náramek, kterým budete fascinovat vaše přátele Módní náramek pro ženy Materiál náramku EVOLUTION GROUP 13017.1 crystal zircon dekorovaný zirkony (Ag925/1000, 1,5 g): stříbro Ryzost: Stříbro 925/1000 Hmotnost náramku se rovná 1,50 g Povrchová úprava:… (alza.sk)

Tribal Oceľový prívesok Krížik so srdiečkami PSM217

Tribal Oceľový prívesok Krížik so srdiečkami PSM217

Tribal Oceľový prívesok Krížik so srdiečkami PSM217. (vivantis.sk)

Liu.Jo Pozlátený oceľový náramok so strapcami LJ1297

Liu.Jo Pozlátený oceľový náramok so strapcami LJ1297

Liu.Jo Pozlátený oceľový náramok so strapcami LJ1297. (vivantis.sk)

Morellato Oceľový náramok so srdiečkami Enjoy SAJE19

Morellato Oceľový náramok so srdiečkami Enjoy SAJE19

Morellato Oceľový náramok so srdiečkami Enjoy SAJE19. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

Morellato Oceľový náramok so srdiečkami Enjoy SAJE22

Morellato Oceľový náramok so srdiečkami Enjoy SAJE22

Morellato Oceľový náramok so srdiečkami Enjoy SAJE22. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom čierna / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom čierna / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom čierna / oceľová. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom červená / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom červená / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom červená / oceľová. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdcom červená / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom červená / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom červená / oceľová. (vivantis.sk)

Brosway Oceľový náramok so srdiečkom Chakra BHK362

Brosway Oceľový náramok so srdiečkom Chakra BHK362

Brosway Oceľový náramok so srdiečkom Chakra BHK362. (vivantis.sk)

Tommy Hilfiger Oceľový náramok so srdiečkom TH2780111

Tommy Hilfiger Oceľový náramok so srdiečkom TH2780111

Tommy Hilfiger Oceľový náramok so srdiečkom TH2780111. (vivantis.sk)

Morellato Oceľový náramok so štvorlístkami MultiGips SAQG32

Morellato Oceľový náramok so štvorlístkami MultiGips SAQG32

Morellato Oceľový náramok so štvorlístkami MultiGips SAQG32. (vivantis.sk)

Morellato Oceľový náhrdelník so srdiečkom talizmanov SAQE32

Morellato Oceľový náhrdelník so srdiečkom talizmanov SAQE32

Morellato Oceľový náhrdelník so srdiečkom talizmanov SAQE32. (vivantis.sk)

Morellato Oceľový náhrdelník so srdiečkom talizmanov SAQE33

Morellato Oceľový náhrdelník so srdiečkom talizmanov SAQE33

Morellato Oceľový náhrdelník so srdiečkom talizmanov SAQE33. (vivantis.sk)

Morellato Oceľový náramok so srdiečkom Drops SCZ1073

Morellato Oceľový náramok so srdiečkom Drops SCZ1073

Morellato Oceľový náramok so srdiečkom Drops SCZ1073. (vivantis.sk)

Morellato Oceľový guličkový náramok so srdiečkami SOR24

Morellato Oceľový guličkový náramok so srdiečkami SOR24

Morellato Oceľový guličkový náramok so srdiečkami SOR24. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom biela / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom biela / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom biela / oceľová. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom ružová / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom ružová / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdiečkom ružová / oceľová. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdcom biela / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom biela / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom biela / oceľová. (vivantis.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť