Sperky eshop falosny ocelovy taper do ucha sachovnica a okruhly zirkon pc3129

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo Meranie telesnej teploty ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Tento bezkontaktný teplomer meria nielen telesnú teplotou, ale tiež teplotu mlieka a pokrmov. (pilulka.sk)

Italština do ucha

Italština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Ruština do ucha

Ruština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Španělština do ucha

Španělština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je… (alza.sk)

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby… (alza.sk)

MasterLock 7140EURD - Uzamykateľný box; pevná oceľová konštrukcia;…

MasterLock 7140EURD - Uzamykateľný box; pevná oceľová konštrukcia; praktické ucho

Pokladnička s rozmermi 10×32×21cm, zámok: na kľúč Majte všetky svoje dôležité dokumenty bezpečne uložené pred zvedavými očami a zlodejmi. Viacúčelový box MasterLock sa spoľahlivo postará o vaše šekové knižky, pasy, dôležité zmluvy alebo aj rodinné financie. Pohodlne do neho uložíte všetky dokumenty s rozmermi A4 bez toho, aby ste ich museli prekladať. Box 7140EURD je robustný vďaka svojej oceľovej konštrukcii. Praktické vstavané ucho vám poslúži na ľahký prenos. Kufor MasterLock 7140EURD stačí zamknúť jedným z dvoch pribalených kľúčov a môžete si byť istí, že svoje osobné doklady a dôležité dokumenty vždy nájdete na tom istom mieste. Kľúčové vlastnosti kufra MasterLock 7140EURDViacúčelový box sa spoľahlivo postará o vaše šekové knižky, pasy, dôležité zmluvy alebo aj rodinné financieDo… (alza.sk)

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika… (alza.sk)

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú… (alza.sk)

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie… (alza.sk)

Okrúhla dóza s uchom SMART MICROWAVE ECO 0,9l červená

Okrúhla dóza s uchom SMART MICROWAVE ECO 0,9l červená

Okrúhla dóza s uchom smart microwave eco 0,9l červená, 10x16x16 cm (drmax.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Falošná krv a upírie zuby - halloweenský doplnok

Falošná krv a upírie zuby - halloweenský doplnok

Falošná krv a upírie zuby - halloweenský doplnok z kategórie Voľný čas | Párty a oslavy | Masky kúpite na Kokiskashop.sk za 2.29 €. Táto klasická upíria sada s falošnou krvou ponúka veľa zábavy po celý rok. Netoxická farebná zábava sa nachádza v praktickej tube a môžete ju bleskovo aplikovať nielen na zuby, ale aj na akúkoľvek inú časť tela. Malé nehody každodenného života získavajú zábavný nádych s malou kvapkou falošnej krvi - či už je to odlomený zub na bielej klobáse, prst zaseknutý vo dverách alebo nakopnutý palec. Alebo najobľúbenejšia verzia: ozdobiť falošnou krvou niekoho iného. "Och, čo to tam máš? Krv na hlave?" Ak potom vytiahnete zuby upíra je záhadná udalosť je vysvetlená. Prajeme veľa zábavy! (kokiskashop.sk)

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

Okrúhla dóza s uchom SMART TO GO 0,9l mix farieb

Okrúhla dóza s uchom SMART TO GO 0,9l mix farieb

Okrúhla dóza s uchom smart to go 0,9l mix farieb, ;10x17x17 cm (drmax.sk)

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Součástí audioknihy není výukový program (alza.sk)

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

Neinvazívny teplomer do ucha s infračerveným detektorom na rozpoznanie telesnej teploty v ušnom kanáliku u detí a dospelých. (mojalekaren.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 Tieto pravé bezdrôtové slúchadlá sú ideálne od ranného behania až po popoludnia v kancelárii. Pýšia sa dizajnom s odnímateľnou úchytkou okolo ucha, takže si ich môžete presne prispôsobiť. Vďaka nabíjaciemu puzdru získate 20 hodín prehrávania a sú vodotesné podľa normy IPX7. (pilulka.sk)

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Guirca Falošné jazvy

Guirca Falošné jazvy

Falošné jazvy počet kusov: 1 ks 1 ks kozmetického lepidla Chystáte oslavu na Halloween, párty s maskami alebo chcete nachytať svojich známych? Vo Vašej párty výbave nesmie chýbať jazva, ktorá vyzerá autenticky a ktorá perfektne doladí Váš kostým na Halloween. (heliumking.sk)

Victorinox ocieľka oceľová okrúhla 20 cm plast (7.8013)

Victorinox ocieľka oceľová okrúhla 20 cm plast (7.8013)

Ocieľka – chróm-vanádiová oceľ, plastová rukoväť s očkom na zavesenie, celková dĺžka brúsnej časti je 20cm Guľatá chróm-vanádiová oceľová ocieľka švajčiarskej značky Victorinox má praktickú rukoväť z materiálu, ktorý je odolný voči nárazu, a krúžok na zavesenie. Brúska na kuchynské nože ponúka dĺžku brusiva 20 cm. Z hygienických dôvodov medzi rukoväťou a oceľou nie je žiadna medzera. Ocieľka Victorinox s plastovou rukoväťou slúži na oživenie a uhladenie ostria noža a pohodlne sa s ňou pracuje.Kľúčové vlastnosti okrúhlej ocieľky Victorinox, 20 cmChróm-vanádiová oceľová ocieľka s plastovou rukoväťou slúži na oživenie a uhladenie ostria nožaBrúska Victorinox má dĺžku ocieľky 20 cmRukoväť je vyrobená z vysoko nárazuodolného syntetického materiáluOcieľka Victorinox má praktický krúžok na… (alza.sk)

Vrecká do odpadkových košov s uchami 60l 10ks

TOOLCRAFT 137764 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

TOOLCRAFT 137764 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 38 / NW 25 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137766 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

TOOLCRAFT 137766 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

Oceľ DIN 3570, tvar A, pozinkovaná kruhová oceľová konzola, obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 52 / NW 40 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137765 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

TOOLCRAFT 137765 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 46 / NW 32 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137767 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 50 ks

TOOLCRAFT 137767 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 50 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 64 / NW 50 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137773 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 5 ks

TOOLCRAFT 137773 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 5 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 228 / NW 200 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137772 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 10 ks

TOOLCRAFT 137772 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 10 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 176 / NW 150 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137775 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 1 ks

TOOLCRAFT 137775 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 1 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 332 / NW 300 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137774 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 5 ks

TOOLCRAFT 137774 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 5 ks

Oceľ DIN 3570, tvar A, pozinkovaná kruhová oceľová konzola, obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 282 / NW 250 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137771 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 10 ks

TOOLCRAFT 137771 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 10 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 148 / NW 125 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137770 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 10 ks

TOOLCRAFT 137770 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 10 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 120 / NW 100 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137762 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

TOOLCRAFT 137762 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

Oceľ DIN 3570, tvar A, pozinkovaná kruhová oceľová konzola, obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 23 / NW 15 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137763 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

TOOLCRAFT 137763 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 100 ks

Oceľ DIN 3570, tvar A, pozinkovaná kruhová oceľová konzola, obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 30 / NW 20 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137769 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 50 ks

TOOLCRAFT 137769 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 50 ks

Oceľ DIN 3570 forma A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 94 / NW 80 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137768 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 50 ks

TOOLCRAFT 137768 Okrúhla oceľová konzola Galvanizovaná oceľ 50 ks

Oceľ DIN 3570 tvar A pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 82 / NW 65 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Fischer 24437 Okrúhla oceľová konzola 270 mm 5 ks

Fischer 24437 Okrúhla oceľová konzola 270 mm  5 ks

Kvalitný fischer kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 8 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Fischer 24435 Okrúhla oceľová konzola 210 mm 5 ks

Fischer 24435 Okrúhla oceľová konzola 210 mm  5 ks

Vysoko kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 6 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúr, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Fischer 24436 Okrúhla oceľová konzola 232 mm 5 ks

Fischer 24436 Okrúhla oceľová konzola 232 mm  5 ks

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Karmadontova šachovnice (978-80-759-4029-2)

Karmadontova šachovnice (978-80-759-4029-2)

Elektronická kniha ze série Cesta šamana, autor Vasilij Mahaněnko, 320 stran Pátá kniha bestsellerové LitRPG série Cesta šamanaBarliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Šaman Mahan se jako novopečený majitel hradu Altameda připravuje na nová dobrodružství, ale zbytek hráčů Barliony očekává spíš klidnější herní chvíle. Vždyť na události v Temném hvozdě již padl prach, situace ohledně Altamedy se vyřešila a Geranika si své plány na zničení všehomíra chystá kdesi daleko.Na stereotypní život ale není Mahan připravený. V Barlioně přeci získal tolik úkolů, které je třeba dotáhnout: záchranu smečky Šedé smrti, jednání s piráty a především stále nedokončenou císařovu šachovnici, klíč k otevření Stvořitelovy hrobky. A možná je načase, aby si nejvyšší šaman… (alza.sk)

Guirca Falošná krv 1 l

Guirca Falošná krv 1 l

Falošná krv 1 l objem: 1 l Chystáte halloweensku oslavu, party s maskami alebo len chcete niekoho z Vášho okolia nachytať? Táto falošná krv je pre Vás tá najlepšia voľba. S jej pomocou viete ostatných ľahko presvedčiť, že sa jedná o pravú krv. (heliumking.sk)

Zlatý prívesok A so zirkónmi

Zlatý prívesok A so zirkónmi

Krásny zlatý prívesok písmenko A Vás očarí svojím dokonale jemným a lesklým dizajnom 14 karátového žltého zlata. Písmenko zdobia biele zirkóniky, ktorých oslnivý jagot dotvára s vysokým leštením zlata nádhernú súhru. Zlatý prívesok písmenko je dokonalým darčekom k akejkoľvek príležitosti, ktorým potešíte každého. Šírka prívesku je 9 mm, výška 10 mm a priemer očka prívesku má 3 mm. (najzlato.sk)

TOOLCRAFT 137777 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ …

TOOLCRAFT 137777 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ 100 ks

Oceľová forma DIN3570 A žiarovo pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 30 / NW 20 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137786 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ …

TOOLCRAFT 137786 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ 10 ks

Oceľová forma DIN3570 A žiarovo pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 148 / NW 125 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137785 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ …

TOOLCRAFT 137785 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ 10 ks

Oceľová forma DIN3570 A žiarovo pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 120 / NW 100 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137782 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ …

TOOLCRAFT 137782 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ 50 ks

Oceľová forma DIN3570 A žiarovo pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 64 / NW 50 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TOOLCRAFT 137788 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ 5…

TOOLCRAFT 137788 Okrúhla oceľová konzola Žiarovo pozinkovaná oceľ 5 ks

Oceľová forma DIN3570 A žiarovo pozinkovaná kruhová oceľová konzola A obojstranný upevňovací závit Rozmery: A 228 / NW 200 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť