Sperky eshop nepravy akrylovy plug so slnieckami v kruhu aa4112

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Zlatý prívesok KRUH so zirkónmi

Zlatý prívesok KRUH so zirkónmi

Nežný a elegantný zlatý prívesok KRUH so zirkónmi je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Povrch prívesku je vykladaný nádherne žiariaci bielymi kamienkami s povrchovou úpravou vysokého lesku. Prívesok má nadčasový dizajn, ktorý dokonale vynikne na akejkoľvek zlatej retiazke. Šírka prívesku je 11 mm, výška 16 mm a priemer očka prívesku je 4 mm. (najzlato.sk)

Zlaté dievčenské náušnice kruhy so srdcom

Zlaté dievčenské náušnice kruhy so srdcom

Zlaté dievčenské náušnice kruhy so srdcom vďaka svojmu typickému ženskému tvaru nikdy nezostanú bez povšimnutia. Sú vyrobené zo žltého 14 karátového zlata s úpravou vysokého lesku, ozvláštnené ozdobou v prednej časti náušnice v tvare srdca vyplneného zeleným zirkónom. Majú zacvakávacie zapínanie pre bezpečné a pohodlné nosenie. Šírka náušníc je 1 mm a ich priemer je 15 mm. (najzlato.sk)

V kruhu tieňov

V kruhu tieňov

Dobrodružný a nebezpečný život mladej atraktívnej agentky Ruskej federácie sa skomplikuje, keď narazí na šéfa ochranky jedného z bossov podsvetia. Netuší však, že rovnako ako ona, aj on ukrýva mnoho tajomstiev a hriechov minulosti. Napriek tomu, že sa mu snaží vyhýbať, ich osud neustále zvádza dokopy a Jelena je konfrontovaná s citmi, aké doposiaľ nepoznala, keďže bola od útleho detstva v rámci špeciálneho programu vychovávaná ako vraždiaci stroj. Podarí sa jej prekonať zakorenenú predstavu, že neexistuje nič viac, ako plnenie misií a nekonečné zabíjanie? Môže vôbec Jurajovi dôverovať? Alebo sa ho radšej rozhodne zabiť, eliminovať hrozbu a zároveň tak pomstí smrť svojho partnera? Thriller z pera autorky titulov Nádej v utajení, Iba nádej nestačí a Povedz, že ma miluješ, je dokonalým… (pantarhei.sk)

Tři v kruhu

Tři v kruhu

Ovdovělá Mariana žije s nevlastním desetiletým synem v malém moravském městě. Cítí výčitky svědomí za tragickou smrt svého manžela Janka, myslí si, že k ní nevědomky přispěla i ona. Život plyne v únavném stereotypu až do chvíle, kdy ji navštíví bývalý snoubenec Milan, kterého kvůli Jankovi opustila. Činorodý právník je zděšený Marianiným psychickým stavem a začne pátrat v minulosti zemřelého manžela. Tuší totiž, že tam je klíč ke všem problémům… (pantarhei.sk)

JVD Strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0902XH2BI00

JVD Strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0902XH2BI00

JVD Strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0902XH2BI00.Ku šperkom JVD odporúčame dokúpiť škatuľku z našej ponuky . (vivantis.sk)

JVD Strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0746XH2BI00

JVD Strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0746XH2BI00

JVD Strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0746XH2BI00. Ku šperkom JVD odporúčame dokúpiť škatuľku z našej ponuky . (vivantis.sk)

Móda v kruhu času

Móda v kruhu času

Retro je dnes v módě. Co vše je ale v módě retro? Výpravná publikace k tomuto tématu přistupuje poněkud netradičně a ukazuje věčné návraty módy, které se zdaleka neomezují pouze na poslední půlstoletí, tj. na dobu, která s pojmem retro běžně spojována. Přenese čtenáře jak do doby, která je relativně nedávná, tj. do období socialistického Československa, tak do obdivované první republiky, 19. století či dalekého orientu. Představuje souvislosti mezi historickými a současnými oděvy z aktuálních kolekcí. Čtenáři se mohou těšit na historické šaty a doplňky ze sbírky Národního muzea, nadčasové prvky i pomíjivé trendy, oděvy známých osobností, tradiční české značky a tvorbu významných návrhářek, a to vše zasazené do širších historických souvislostí. Na své si tak přijdou nejen vyznavačky… (pantarhei.sk)

Znamenie vodnár v kruhu

Znamenie vodnár v kruhu

Originálne prevedenie zlatého prívesku v znamení vodnára je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokého leštenia zlata. Znamenie zverokruhu v bielom zlate je vyobrazené v žltom kruhu s jemným nádychom antiky. Dokonalý dizajn a harmonická súhra farieb zlata je výsledkom krásneho zlatého prívesku, ktorý je skvelou voľbou na darček k mnohým príležitostiam. Priemer kruhu je 20 mm. (najzlato.sk)

Znamenie býk v kruhu

Znamenie býk v kruhu

Originálne prevedenie zlatého prívesku v znamení býka je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokého leštenia zlata. Znamenie zverokruhu v bielom zlate je vyobrazené v žltom kruhu s jemným nádychom antiky. Dokonalý dizajn a harmonická súhra farieb zlata je výsledkom krásneho zlatého prívesku, ktorý je skvelou voľbou na darček k mnohým príležitostiam. Priemer kruhu je 20 mm. (najzlato.sk)

Znamenie lev v kruhu

Znamenie lev v kruhu

Originálne prevedenie zlatého prívesku v znamení leva je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokého leštenia zlata. Znamenie zverokruhu v bielom zlate je vyobrazené v žltom kruhu s jemným nádychom antiky. Dokonalý dizajn a harmonická súhra farieb zlata je výsledkom krásneho zlatého prívesku, ktorý je skvelou voľbou na darček k mnohým príležitostiam. Priemer kruhu je 20 mm. (najzlato.sk)

Znamenie strelec v kruhu

Znamenie strelec v kruhu

Originálne prevedenie zlatého prívesku v znamení strelca je vyrobený z kombinovaného 14 karátového zlata s povrchovou úpravou vysokého leštenia zlata. Znamenie zverokruhu v bielom zlate je vyobrazené v žltom kruhu s jemným nádychom antiky. Dokonalý dizajn a harmonická súhra farieb zlata je výsledkom krásneho zlatého prívesku, ktorý je skvelou voľbou na darček k mnohým príležitostiam. Priemer kruhu je 20 mm. (najzlato.sk)

Vraždy v kruhu (8594072278990)

Vraždy v kruhu (8594072278990)

Audiokniha MP3 Iva Procházková, čte Jan Šťastný Úspěšná a kritikou i čtenáři vychvalovaná románová předehra televizního seriálu. Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu České televize Vraždy v kruhu (2015) s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. V románu poznáváme hrdiny s časovým předstihem dvou let, sledujeme začátky jejich vztahů, jsme u samých kořenů jejich pozdějších „televizních“ osudů.Úspěšná a kritikou i čtenáři vychvalovaná česká kriminálkaKolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. Spolu s kriminalistou Holinou nahlédneme hluboko do jejich životů propojených pletivem silných citů a… (alza.sk)

Set akrylových farieb Nassau Fine Art so štetcom

Set akrylových farieb Nassau Fine Art so štetcom

Set akrylových farieb Nassau Fine Art so štetcom Sada príjemnej kvalitnej akrylovej farby Nassau Fine Art so 6 základnými farbami a štetcom v kovovom úložnom boxe. Set farieb je vhodný na papier, drevo, plátno, kameň a pod. Bezpečné pre deti i dospelých. Farbu je možné miešať v nekonečnom množstve farieb. Doba schnutia je často menšia ako hodina, v závislosti od hrúbky náteru. Po vyschnutí je možné farby opäť pretrieť. Čistenie štetcov vo vlažnej vode. Parametre produktu: Sada 6 akrylových farieb a štetca v kovovom obale Objem: 6 ml Vhodné na papier, plátno, drevo, kameň Bezpečné pre deti i dospelých Odtiene: Chinese White, Lemon Yellow, Scarlet, Cobalt Blue, Virdian, Lamp Black Galeria fotiek (maliarskeplatno.sk)

JVD Krásne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0939XI2BI00

JVD Krásne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0939XI2BI00

JVD Krásne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0939XI2BI00. (vivantis.sk)

JVD Minimalistické strieborné náušnice kruhy so zirkónmi…

JVD Minimalistické strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0363SH2BI00

JVD Minimalistické strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0363SH2BI00. (vivantis.sk)

Evolution Group Strieborné náušnice kruhy so zirkónom 11010.1

Evolution Group Strieborné náušnice kruhy so zirkónom 11010.1

Evolution Group Strieborné náušnice kruhy so zirkónom 11010.1. (vivantis.sk)

INTEX 156858 BABY KRUH SO SEDATKOM 70CM /156585/

INTEX 156858 BABY KRUH SO SEDATKOM 70CM /156585/

NAFUKOVACIE KOLESO . Nafukovacie baby koleso pre najmenších má opierku a otvor pre nožičky. Zabezpečí tak pohodlné a bezpečné kúpanie. . Priemer 70 cm . Doporučený vek: 0-12 mesiacov . Maximálna nosnosť: 11 kg . 4 vzduchové (andreashop.sk)

JVD Masívne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0590XH2BI00

JVD Masívne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0590XH2BI00

JVD Masívne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0590XH2BI00.Ku šperkom JVD odporúčame dokúpiť škatuľku z našej ponuky . (vivantis.sk)

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2M100

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2M100

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2M100. (vivantis.sk)

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2R100

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2R100

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2R100. (vivantis.sk)

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2M100

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2M100

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2M100. (vivantis.sk)

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2F200

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2F200

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0700XH2F200. (vivantis.sk)

Tommy Hilfiger Oceľový náhrdelník so spojenými kruhmi TH2780015

Tommy Hilfiger Oceľový náhrdelník so spojenými kruhmi TH2780015

Tommy Hilfiger Oceľový náhrdelník so spojenými kruhmi TH2780015. (vivantis.sk)

JVD Nežné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2BI00

JVD Nežné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2BI00

JVD Nežné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2BI00. (vivantis.sk)

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2R200

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2R200

JVD Nežné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0362SH2R200. (vivantis.sk)

JVD Štýlové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1079XH2BI00

JVD Štýlové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1079XH2BI00

JVD Štýlové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1079XH2BI00. (vivantis.sk)

JVD Luxusné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1078XH2BI00

JVD Luxusné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1078XH2BI00

JVD Luxusné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1078XH2BI00. (vivantis.sk)

JVD Trblietavé strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0549XF3BI00

JVD Trblietavé strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0549XF3BI00

JVD Trblietavé strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE0549XF3BI00. (vivantis.sk)

JVD Luxusné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1042XH2BI00

JVD Luxusné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1042XH2BI00

JVD Luxusné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1042XH2BI00. (vivantis.sk)

JVD Luxusné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1042XH2GO00

JVD Luxusné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1042XH2GO00

JVD Luxusné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1042XH2GO00. (vivantis.sk)

Beneto Originálne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi AGUC2375L

Beneto Originálne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi AGUC2375L

Beneto Originálne strieborné náušnice kruhy so zirkónmi AGUC2375L.Ku šperku odporúčame dokúpiť darčekovú krabičku z našej ponuky. (vivantis.sk)

JVD Štýlové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1052XH2BI00

JVD Štýlové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1052XH2BI00

JVD Štýlové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi SVLE1052XH2BI00. (vivantis.sk)

Kruhy v obilí

Kruhy v obilí

Táto kniha nie je o tom, o čom sa zdá, že je. Nie je o kruhoch v obilí a nie je ani o death metale. To už sa z nej viac dozviete o žonglovaní, chronickom zlyhaní obličiek alebo transplantáciách. Ale nie je ani o nich. Je skôr o pravde, i keď pravda je taká, že ani s ňou nemá veľa spoločné. Nijakú definitívnu pravdu sa z nej totiž nedozviete. Možno dokonca nadobudnete dojem, že nič také vlastne ani neexistuje. Pretože pravda je ako kruhy v obilí. Zo zeme ich nevidíme, zhora im nerozumieme. Nikto nevie, čo to presne je. A nikoho to už ani nezaujíma. Jaroslav Rumpli (1971) je autorom dvoch románov, Svet je trest (Slovenský spisovateľ 2002) a V znamení hovna (SLOVART 2008). Je finalistom ceny Anasoft litera 2009. (pantarhei.sk)

Farebné zlomky v kruhu (5060138823853)

Farebné zlomky v kruhu (5060138823853)

Vzdelávacia súprava - pomôcka na výučbu s témou matematika, Vzdelávacie hračky rozvíjajú hneď šesť oblastí učenia a vývoja: hrubé a jemné motorické zručnosti, sociálny a emočný rozvoj, reč a jazyk, kognitívne myslenie a zvedavosť. Sada Farebné zlomky v kruhu pre deti od 6 rokov je ideálnou pomôckou na pochopenie matematických tém zameraných na zlomky a percentá. Vďaka nej chlapci a dievčatá ľahko pochopia, ako vyzerajú polovičky, štvrtiny, tretiny, pätiny, šestiny, osminy, desatiny, dvanástiny alebo jeden celok. Vzdelávacia súprava Farebné zlomky obsahuje 9 rozkladacích kruhov v odlišných farbách. Skvelé do škôl alebo detských kolektívov. Pre jednu triedu sa odporúča opatriť 10 sád Farebných zlomkov v kruhu. Kľúčové vlastnosti vzdelávacej sady Farebné zlomky v kruhuSúprava 9 rozkladacích… (alza.sk)

Zlatý prívesok MOTÝLE v kruhu

Zlatý prívesok MOTÝLE v kruhu

Zlatý prívesok MOTÝLE v kruhu je vyrobený zo 14 karátového zlata s úpravou vysokého lesku. Prívesok v tvare masívnejšieho kruhu zdobí päť rozkošných motýlikov v prevedení žltého a bieleho zlata. Jednoduché, no precízne spracovanie šperku dotvára nádherný zlatý prívesok, ktorý odporúčame ako darček k mnohým príležitostiam. Priemer kruhu je 20 mm. (najzlato.sk)

Zlatý prívesok RUKY V KRUHU

Zlatý prívesok RUKY V KRUHU

Jedinečný zlatý prívesok RUKY V KRUHU v prevedení 14 karátového žltého zlata má okrúhly tvar, ktorého obvod zdobia oslnivé žiarivé zirkóny. Povrch prívesku je vo vysokom lesku zlata, vnútro tvorí vyrezávaný vzor rúk, ktorý mu dodáva štýlový dizajn. Priemer prívesku je 15 mm. (najzlato.sk)

Zlatý prívesok NEKONEČNO v kruhu

Zlatý prívesok NEKONEČNO v kruhu

(najzlato.sk)

Zlatý prívesok DELFÍNY v kruhu

Zlatý prívesok DELFÍNY v kruhu

(najzlato.sk)

Zlatá retiazka RODINA v kruhu

Zlatá retiazka RODINA v kruhu

Očarujúci a krásny talizman budete mať z tejto nevšednej retiazky s príveskom. Retiazka je vzor Anker, ktorú dopĺňa prívesok v tvare kruhu, na ktorom sú vygravýrovaní - mama, dcéra, syn a otec. Puto rodiny je veľmi výnimočné. A práve táto retiazka bude unikátnym darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári každej milujúcej matky. Použité je bezpečné zapínanie na perový krúžok. Dĺžka náhrdelníka je nastaviteľná v rozmedzí 430 - 460 mm. Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku náhrdelníka. Ak by ste si priali vygravírovať na kruh podľa Vašej predstavy, kontaktujte nás. (najzlato.sk)

Rosato Elegantné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi Futura RZFU21

Rosato Elegantné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi Futura RZFU21

Rosato Elegantné strieborné náušnice kruhy so zirkónmi Futura RZFU21. (vivantis.sk)

Liu.Jo Oceľové náušnice kruhy so srdiečkom a hviezdičkou LJ1410

Liu.Jo Oceľové náušnice kruhy so srdiečkom a hviezdičkou LJ1410

Liu.Jo Oceľové náušnice kruhy so srdiečkom a hviezdičkou LJ1410. (vivantis.sk)

Rosato Elegantné bronzové náušnice kruhy so zirkónmi Futura RZFU22

Rosato Elegantné bronzové náušnice kruhy so zirkónmi Futura RZFU22

Rosato Elegantné bronzové náušnice kruhy so zirkónmi Futura RZFU22. (vivantis.sk)

Silvego Nadčasové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi Lola QRE740K

Silvego Nadčasové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi Lola QRE740K

Silvego Nadčasové strieborné náušnice kruhy so zirkónmi Lola QRE740K. Šperky Silvego sú dodávané bez krabičky, ktorú si môžete vybrať z našej ponuky . (vivantis.sk)

Zlatý prívesok STROM ŽIVOTA v kruhu

Zlatý prívesok STROM ŽIVOTA v kruhu

(najzlato.sk)

Akrylová farba v spreji HOBBY-150ml

Akrylová farba v spreji HOBBY-150ml

Akrylová farba v spreji HOBBY-150ml Akrylová farba v spreji 150 ml značky GHIANTJednoduché použitie s výsledkom už po niekoľkých minútach.Vhodná na všetky povrchy s najlepším výsledkom na tvrdom povrchu (kov, drevo, zinok). Zákazníci si kúpili tiež tieto produkty Akrylová farba Adam Palacki 75 ml / rôzne odtiene 1.99 € Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml / rôzne odtiene 2.89 € Akrylová farba ACRYLIC Louvre 750ml 12.99 € (maliarskeplatno.sk)

Engelsrufer Strieborné náušnice kruhy Lisa so zirkónmi ERE-LISA-ZI-CR

Engelsrufer Strieborné náušnice kruhy Lisa so zirkónmi ERE-LISA-ZI-CR

Engelsrufer Strieborné náušnice kruhy Lisa so zirkónmi ERE-LISA-ZI-CR. (vivantis.sk)

PDPAOLA Luxusné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi TIGER AR01-291-U

PDPAOLA Luxusné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi TIGER AR01-291-U

PDPAOLA Luxusné pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi TIGER AR01-291-U. Šperky PDPAOLA sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

Tři v kruhu (978-80-243-8893-9)

Tři v kruhu (978-80-243-8893-9)

Elektronická kniha - autor Naďa Horáková, 160 stran, česky Ovdovělá Mariana žije s nevlastním desetiletým synem v malém moravském městě. Cítí výčitky svědomí za tragickou smrt svého manžela Janka, myslí si, že k ní nevědomky přispěla i ona. Život plyne v únavném stereotypu až do chvíle, kdy ji navštíví bývalý snoubenec Milan, kterého kvůli Jankovi opustila. Činorodý právník je zděšený Marianiným psychickým stavem a začne pátrat v minulosti zemřelého manžela. Tuší totiž, že tam je klíč ke všem problémům… (alza.sk)

Pixie podložka kruh svietiaca v tme

Pixie podložka kruh svietiaca v tme

Samostatný samolepiaci silikónový panel v tvare kruhu o priemere 9 cm, ktorý však nejde opakovane nalepovať. Ideálny na kreatívne ozdobenie vášho diára, hrnčeka či notebooku. Môže poslúžiť aj ako originálny štítok k označeniu dverí, zásuviek či skriniek.Deti zažijú pri vytváraní svojho vlastného dizajnu kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Bez obsahu ftalátov či iných zdraviu škodlivých ... (skvelydarcek.sk)

NGK 6962 BKR6E V-Power Spark Plug

NGK 6962 BKR6E V-Power Spark Plug

Zapaľovacia sviečka pre motory Yamaha/Suzuki je odolná voči zanášaniu a predzápalom, má odolnú hliníkovú keramiku pre lepší prenos tepla a elektrickú izoláciu, ako aj pevné medené jadro a niklová elektróda pre dlhšiu životnosť. Patentovaný trojitý tesniaci proces eliminuje možnosť úniku spaľovaného plynu, vlnité rebrá na izolátore zabraňujú vzplanutiu, pozinkovaný povrch zabraňuje korózii. Špecifikácia: Priemer závitu - 14 mm, rozostup závitov - 1,25 mm, hodnota rezistora - 5000 Ohmov, dosah – 19 mm, rozsah teplôt - 6, životnosť - 30 000 míľ. Krajina pôvodu: Japonsko (muziker.com)

NGK 3754 TR4 V-Power Spark Plug

NGK 3754 TR4 V-Power Spark Plug

Sviečka zapaľovania pre zabudované motory Indmar, OMC a Volvo Penta. Priemer závitu – 14 mm, Dĺžka závitu – 18 mm, Iskrová medzera – 1 mm, Poloha iskry – 1,25 mm, Veľkosť kľúča – 16 mm, 1 - uzemnená elektróda, rušenie 5000 ohmov, stredná niklová elektróda. Krajina pôvodu: Japonsko (muziker.com)

NGK 6630 UR4 V-Power Spark Plug

NGK 6630 UR4 V-Power Spark Plug

Zapaľovacia sviečka pre motory Crusader, OMC a Mercruiser. NGK Iridium IX zapaľovacie sviečky využívajú centrálnu elektródu s priemerom 0,6 mm a tradičnú zemnú elektródu na zlepšenie účinnosti zapálenia a predĺženie životnosti. Pre dosiahnutie najlepšieho výkonu zvážte odolnosť proti zapáleniu Denso Iridium Power alebo Iridium. Krajina pôvodu: Japonsko (muziker.com)

PDPAOLA Originálne pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi FIVE Gold…

PDPAOLA Originálne pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi FIVE Gold AR01-289-U

PDPAOLA Originálne pozlátené náušnice kruhy so zirkónmi FIVE Gold AR01-289-U. Šperky PDPAOLA sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

kam so psom v Tatrách, kam so psom v Beroune, kam v poľsku so psom, kam so psom v Zlíne, kam v horúčave so psom, kam so psom v plzni, kam v brne so psom, kam v lete so psom, kam so psom v zime, happy pet hračky pre psov eva kruhu

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť