Sperky eshop ocelove nausnice cierny pavuk na pozadi lososovej farby puzetky w1405

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver. (vivantis.sk)

Pavúk na zotrvačník

Pavúk na zotrvačník

Ako vieme, väčšina ľudí nemá ráda pavúkov. Ak sa niekto vo vašej rodine bojí pavúkov, môžete vyskúšať ako zareaguje na nášho malého pavúka. Nie každé dieťa sa ich však bojí. Pre tých, čo majú radi všetky zvieratká, je to pekná hračka, pri ktorej strávia veľa hodín zábavy. Pavúk je vyrobený z plastu a je poháňaný na zotrvačník.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Veľkosť pavúka: dĺžka: 9 cm šírka: 12 cm (najlepsiehracky.sk)

Pavúk na diaľkové ovládanie

Pavúk na diaľkové ovládanie

Ako vieme, väčšina ľudí nemá rád pavúkov. Ak sa niekto vo vašej rodine bojí pavúkov, môžete vyskúšať ako zareaguje na nášho malého pavúka. Je veľmi dobrý, ak si chcete z niekoho vystreliť. Pavúk je ovládaný diaľkovým ovládaním a pohybuje sa veľmi realisticky. Telo pavúka má až 16 cm, z ktorého vychádza 8 dlhých nôh. Je pokrytý špeciálnym materiálom s chĺpkami, ktoré napodobňujú skutočného pavúka. Jeho hrôzostrašný vzhľad dopĺňajú na modro svietiace očiObsah balenia: RC pavúk Tarantula a diaľkové ovládanie s frekvenciou 27 MHzRozmery pavúka: 24 cm x 26 cm a 7 cmPavúk sa pohybuje dopredu, dozadu, doprava, doľava, otáčanie o 360 stupňovOvládač obsahuje demo tlačidlo, po ktorom sa pavúk bude pohybovať sámNapájanie pavúka: 4 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)Napájanie ovládača: 1 x 9V… (uzasnedarceky.sk)

Pavúk na diaľkové ovládanie

Pavúk na diaľkové ovládanie

Ako vieme, väčšina ľudí nemá rád pavúkov. Ak sa niekto vo vašej rodine bojí pavúkov, môžete vyskúšať ako zareaguje na nášho malého pavúka. Nie každé dieťa sa ich však bojí. Pre tých, čo majú radi všetky zvieratká, je to krásna hračka, pri ktorej strávia veľa hodín zábavy. Pavúk je ovládaný diaľkovým ovládaním a pohybuje sa veľmi realisticky. Telo pavúka má až 16 cm, z ktorého vychádza 8 dlhých nôh. Pavúk je pokrytý špeciálnym materiálom s chĺpkami, ktoré napodobňujú skutočného pavúka. Jeho hrôzostrašný vzhľad dopĺňajú na modro svietiace oči.Obsah balenia: RC pavúk a diaľkové ovládanie s frekvenciou 27 MHzRozmery pavúka: 24 cm x 26 cm a 7 cmPavúk sa pohybuje dopredu, dozadu, doprava, doľava, otáčanie o 360 stupňovOvládač obsahuje demo tlačidlo, po ktorom sa pavúk bude pohybovať… (najlepsiehracky.sk)

Pavúk na diaľkové ovládanie

Pavúk na diaľkové ovládanie

Kvalitní Pavúk na diaľkové ovládanie z kategorie Dom a záhrada | Hračky | RC modely | RC roboti. (esat.sk)

Pavúk na slanú vodu (5013560000262)

Pavúk na slanú vodu (5013560000262)

Experimentálna súprava pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 8 rokov, výška 15 cm Tzv. ekologické hračky sa začínajú vyrábať viac a viac. Deti sa vďaka nim učia o životnom prostredí a náhradných zdrojoch energie. Pokiaľ by ste radi takú hračku zaobstarali aj vášmu dieťaťu, vyberte napríklad tohto pavúka, ktorý nepotrebuje batérie, ale je poháňaný iba slanou vodou. Najprv pavúka podľa návodu zložíte, a potom stačí otvoriť kryt na jeho zadočku a kvapnúť do neho vodu so soľou. Palivový článok a horčíkové doštičky zareagujú na slanú vodu a pavúk sa začne hýbať. Vaše dieťa bude s takou originálnou hračkou medzi kamarátmi určite za hviezdu, a navyše bude šetriť životné prostredie! Kľúčové vlastnosti pavúka na slanú vodu Experimentálna súprava s pavúkom Vhodné pre deti od 8 rokov Pohon na slanú… (alza.sk)

JwL Luxury Pearls Pravá perla lososovej farby na striebornej retiazke…

JwL Luxury Pearls Pravá perla lososovej farby na striebornej retiazke JL0090 (retiazka, prívesok)

JwL Luxury Pearls Pravá perla lososovej farby na striebornej retiazke JL0090 (retiazka, prívesok). Pozrite sa na Fashion Story s Lenkou a Markom , ktorí sú tvorcovia značky JwL Luxury Pearls . (vivantis.sk)

MAC TOYS PAVUK NA OVLADANIE /M1880506/

MAC TOYS PAVUK NA OVLADANIE /M1880506/

PAVÚK NA OVLÁDANIE . Interaktívny pavúk je na diaľkové infrared ovládanie . Ohromný pavúk sa dokáže pohybovať veľmi ticho dopredu i dozadu . Pri chôdzi dozadu sa Tarantula otáča a mení tak svoj smer . Chlpatému pavúkovi (andreashop.sk)

Pavúk na diaľkové ovládanie TEDDIES 13 cm

Pavúk na diaľkové ovládanie TEDDIES 13 cm

Kvalitní Pavúk na diaľkové ovládanie TEDDIES 13 cm z kategorie Dom a záhrada | Hračky | RC modely | RC roboti. (esat.sk)

Troli Čierne náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Čierne náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Čierne náušnice puzetky menšie kvietky. (vivantis.sk)

Calvin Klein Jazzy Naušnice Strieborná

Calvin Klein Jazzy Naušnice Strieborná

Materiál: chirurgická oceľ Typ: visiace Dĺžka: 3,5 cm Zapínanie: na háčik Farba: strieborná Detail: syntetické perly (bibloo.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Detoa Čierny pavúk (8593547050895)

Detoa Čierny pavúk (8593547050895)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, výška figúrky: 11cm, vhodná od 1 roka Ťahací drevený pavúk s čiernym telom a červeným krížom na zadku vyzerá ako živý. Jeho nohy sa pri pohybe vlnia vďaka kolieskam, ku ktorým sú pripevnené.Každého malého nezbedníka od 1 roka určite poteší 11 cm veľká ťahacia hračka v podobe čierneho pavúka. Ako každý správny zástupca svojho druhu má aj tento jedinec osem dlhých nôh, ktoré sa pri pohybe vďaka kolieskam vlnia, ako keby boli naozajstné. Červený kríž na zadočku zvieraťa znamená varovný výkričník – daj si na mňa pozor! Figúrka je vyrobená z kvalitného dreva pochádzajúceho z horských oblastí strednej Európy. Zdobená je kvalitnými, zdravotne neškodnými a ekologickými farbami, ktoré chránia a šetria životné prostredie. (alza.sk)

Calvin Klein Jazzy Naušnice Biela Zlatá

Calvin Klein Jazzy Naušnice Biela Zlatá

Materiál: chirurgická oceľ, syntetické perly Typ: visiace Rozmer: 2,75 cm Farba: zlatá, biela (bibloo.sk)

Step by Step kapsička na krk Pavúk

Step by Step kapsička na krk Pavúk

"- kapsička so šnúrkou na krk s bezpečnostným uzáverom, ak sa dieťa šnúrkou o niečo zachytí, uzáver sa otvorí - EKOLOGICKÝ PRODUKT, vyrobené ze 100% recyklovaných PET fliaš - 100% PFC FREE použitá nezávadná impregnácia na vodnej báze bez prítomnosti škodlivej chemikálie PFC - uzáver na klopu so suchým zipsom - vnútri priehradka na mince uzatvárateľná na zips - vnútri veľká priehradka na bankovky - vnútri krúžok na kľúče na odnímateľnej karabínke - na zadnej strane priehľadná priehradka na preukaz, rýchle zobrazí dokument (kartička na obedy, MHD atď.) (bagalio.sk)

Midi šaty v lososovej farbe 11904 36

Midi šaty v lososovej farbe 11904 36

Midi šaty v lososovej farbe 11904 36 Elegantné midi šaty v lososovej farbe s hladkým vzorom. Šaty majú voľný strih, disponujú 3/4 rukávom, vreckami a okrúhlym výstrihom. Pohodlné nosenie zaručuje materiál s prídavkom elastanu. Materiál: 68% polyester, 24% viskóza, 8% elastan Šaty » Midi šaty v lososovej farbe 11904 36 (willsoor.sk)

Midi šaty v lososovej farbe 11904 40

Midi šaty v lososovej farbe 11904 40

Midi šaty v lososovej farbe 11904 40 Elegantné midi šaty v lososovej farbe s hladkým vzorom. Šaty majú voľný strih, disponujú 3/4 rukávom, vreckami a okrúhlym výstrihom. Pohodlné nosenie zaručuje materiál s prídavkom elastanu. Materiál: 68% polyester, 24% viskóza, 8% elastan Šaty » Midi šaty v lososovej farbe 11904 40 (willsoor.sk)

Midi šaty v lososovej farbe 11904 42

Midi šaty v lososovej farbe 11904 42

Midi šaty v lososovej farbe 11904 42 Elegantné midi šaty v lososovej farbe s hladkým vzorom. Šaty majú voľný strih, disponujú 3/4 rukávom, vreckami a okrúhlym výstrihom. Pohodlné nosenie zaručuje materiál s prídavkom elastanu. Materiál: 68% polyester, 24% viskóza, 8% elastan Šaty » Midi šaty v lososovej farbe 11904 42 (willsoor.sk)

Midi šaty v lososovej farbe 11904 44

Midi šaty v lososovej farbe 11904 44

Midi šaty v lososovej farbe 11904 44 Elegantné midi šaty v lososovej farbe s hladkým vzorom. Šaty majú voľný strih, disponujú 3/4 rukávom, vreckami a okrúhlym výstrihom. Pohodlné nosenie zaručuje materiál s prídavkom elastanu. Materiál: 68% polyester, 24% viskóza, 8% elastan Šaty » Midi šaty v lososovej farbe 11904 44 (willsoor.sk)

Midi šaty v lososovej farbe 11904 38

Midi šaty v lososovej farbe 11904 38

Midi šaty v lososovej farbe 11904 38 Elegantné midi šaty v lososovej farbe s hladkým vzorom. Šaty majú voľný strih, disponujú 3/4 rukávom, vreckami a okrúhlym výstrihom. Pohodlné nosenie zaručuje materiál s prídavkom elastanu. Materiál: 68% polyester, 24% viskóza, 8% elastan Šaty » Midi šaty v lososovej farbe 11904 38 (willsoor.sk)

Midi šaty v lososovej farbe 11904 34

Midi šaty v lososovej farbe 11904 34

Midi šaty v lososovej farbe 11904 34 Elegantné midi šaty v lososovej farbe s hladkým vzorom. Šaty majú voľný strih, disponujú 3/4 rukávom, vreckami a okrúhlym výstrihom. Pohodlné nosenie zaručuje materiál s prídavkom elastanu. Materiál: 68% polyester, 24% viskóza, 8% elastan Šaty » Midi šaty v lososovej farbe 11904 34 (willsoor.sk)

Detský ťahacie čierny pavúk DETOA drevený 11 cm

Detský ťahacie čierny pavúk DETOA drevený 11 cm

Kvalitní Detský ťahacie čierny pavúk DETOA drevený 11 cm z kategorie Dom a záhrada | Hračky | Hračky pre deti | Hračky pre najmenších. (esat.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

čierne pánske tričko s potlačou pavúka vel. 2XL

čierne pánske tričko s potlačou pavúka vel. 2XL

Pánske tričko. príjemný materiál jednoduchý strih krátke rukávy okrúhly výstrih potlač na hrudi (outletexpert.sk)

čierne pánske tričko s potlačou pavúka vel. L

čierne pánske tričko s potlačou pavúka vel. L

Pánske tričko. príjemný materiál jednoduchý strih krátke rukávy okrúhly výstrih potlač na hrudi (outletexpert.sk)

čierne pánske tričko s potlačou pavúka vel. M

čierne pánske tričko s potlačou pavúka vel. M

Pánske tričko. príjemný materiál jednoduchý strih krátke rukávy okrúhly výstrih potlač na hrudi (outletexpert.sk)

čierne pánske tričko s potlačou pavúka vel. XL

čierne pánske tričko s potlačou pavúka vel. XL

Pánske tričko. príjemný materiál jednoduchý strih krátke rukávy okrúhly výstrih potlač na hrudi (outletexpert.sk)

Troli Cyklámenové náušnice puzetky kytičky

Troli Cyklámenové náušnice puzetky kytičky

Troli Cyklámenové náušnice puzetky kytičky. (vivantis.sk)

Troli Biele náušnice puzetky kytičky

Troli Biele náušnice puzetky kytičky

Troli Biele náušnice puzetky kytičky. (vivantis.sk)

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral Farba lososová, Veľkosť S

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral Farba lososová, Veľkosť S

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral je športový nátelník vhodný najmä pre vodné aktivity ako je jazda na paddleboarde. Použitý materiál je veľmi ľahký a rýchloschnúci, striekajúca voda Vám tak nebude spôsobovať žiadne problémy. Látka zároveň poskytuje ochranu voči ultrafialovému žiareniu, čo určite pri dlhodobom pobyte na slnku uvítate. Materiál je pružný a tielko Vám vďaka svojmu strihu skvele padne. V prednej časti sú tri dekoratívne gombíky, ktoré plnia estetickú funkciu. Dámske športové tielko Jobe Discover Coral využijete ako pri športových aktivitách, tak pri každodennom nosení.Technický popis: dámsky športový nátelník veľmi ľahké voľnejší strih kvalitný pružný materiál rýchloschnúci ochrana proti slnečnému žiareniu (UPF20) maximálna voľnosť pohybu pestré farby atraktívny… (efitness.sk)

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral Farba lososová, Veľkosť M

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral Farba lososová, Veľkosť M

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral je športový nátelník vhodný najmä pre vodné aktivity ako je jazda na paddleboarde. Použitý materiál je veľmi ľahký a rýchloschnúci, striekajúca voda Vám tak nebude spôsobovať žiadne problémy. Látka zároveň poskytuje ochranu voči ultrafialovému žiareniu, čo určite pri dlhodobom pobyte na slnku uvítate. Materiál je pružný a tielko Vám vďaka svojmu strihu skvele padne. V prednej časti sú tri dekoratívne gombíky, ktoré plnia estetickú funkciu. Dámske športové tielko Jobe Discover Coral využijete ako pri športových aktivitách, tak pri každodennom nosení.Technický popis: dámsky športový nátelník veľmi ľahké voľnejší strih kvalitný pružný materiál rýchloschnúci ochrana proti slnečnému žiareniu (UPF20) maximálna voľnosť pohybu pestré farby atraktívny… (efitness.sk)

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral Farba lososová, Veľkosť L

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral Farba lososová, Veľkosť L

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral je športový nátelník vhodný najmä pre vodné aktivity ako je jazda na paddleboarde. Použitý materiál je veľmi ľahký a rýchloschnúci, striekajúca voda Vám tak nebude spôsobovať žiadne problémy. Látka zároveň poskytuje ochranu voči ultrafialovému žiareniu, čo určite pri dlhodobom pobyte na slnku uvítate. Materiál je pružný a tielko Vám vďaka svojmu strihu skvele padne. V prednej časti sú tri dekoratívne gombíky, ktoré plnia estetickú funkciu. Dámske športové tielko Jobe Discover Coral využijete ako pri športových aktivitách, tak pri každodennom nosení.Technický popis: dámsky športový nátelník veľmi ľahké voľnejší strih kvalitný pružný materiál rýchloschnúci ochrana proti slnečnému žiareniu (UPF20) maximálna voľnosť pohybu pestré farby atraktívny… (efitness.sk)

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral Farba lososová, Veľkosť XL

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral Farba lososová, Veľkosť XL

Dámske športové tielko Jobe Discover Coral je športový nátelník vhodný najmä pre vodné aktivity ako je jazda na paddleboarde. Použitý materiál je veľmi ľahký a rýchloschnúci, striekajúca voda Vám tak nebude spôsobovať žiadne problémy. Látka zároveň poskytuje ochranu voči ultrafialovému žiareniu, čo určite pri dlhodobom pobyte na slnku uvítate. Materiál je pružný a tielko Vám vďaka svojmu strihu skvele padne. V prednej časti sú tri dekoratívne gombíky, ktoré plnia estetickú funkciu. Dámske športové tielko Jobe Discover Coral využijete ako pri športových aktivitách, tak pri každodennom nosení.Technický popis: dámsky športový nátelník veľmi ľahké voľnejší strih kvalitný pružný materiál rýchloschnúci ochrana proti slnečnému žiareniu (UPF20) maximálna voľnosť pohybu pestré farby atraktívny… (efitness.sk)

Troli Červené náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Červené náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Červené náušnice puzetky menšie kvietky. (vivantis.sk)

Troli Ružové náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Ružové náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Ružové náušnice puzetky menšie kvietky. (vivantis.sk)

Troli staroružovej náušnice puzetky kytičky stO1130

Troli staroružovej náušnice puzetky kytičky stO1130

Troli staroružovej náušnice puzetky kytičky stO1130. (vivantis.sk)

Troli Zelenkavej náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Zelenkavej náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Zelenkavej náušnice puzetky menšie kvietky. (vivantis.sk)

Troli Tyrkysové náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Tyrkysové náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Tyrkysové náušnice puzetky menšie kvietky. (vivantis.sk)

Troli Šedé náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Šedé náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Šedé náušnice puzetky menšie kvietky. (vivantis.sk)

Troli Šedo-ružové náušnice puzetky kytičky

Troli Šedo-ružové náušnice puzetky kytičky

Troli Šedo-ružové náušnice puzetky kytičky. Jedná sa o ORIGINÁLNY ČESKÝ ŠPERK strong>! p> (vivantis.sk)

Prestieranie Pavúk

Prestieranie Pavúk

Prestieranie na váš jedálenský stôl s modernými motívmi. Prestieranie je vyrobené z kvalitného materiálu Canvas 100% PES. Sublimačná tlač zaručuje dlhoročnú životnosť farieb. Rozmer 42cm x 28cm. (dekyzfotiek.sk)

Pavúky Slovenska

Pavúky Slovenska

Slovenské názvoslovie, prehľad čeľadí a súčasné poznatky (pantarhei.sk)

Skagen Dámske oceľové náušnice v bronzovej farbe SKJ1334998

Skagen Dámske oceľové náušnice v bronzovej farbe SKJ1334998

Skagen Dámske oceľové náušnice v bronzovej farbe SKJ1334998. (vivantis.sk)

Troli Modré trblietavé náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Modré trblietavé náušnice puzetky menšie kvietky

Troli Modré trblietavé náušnice puzetky menšie kvietky. (vivantis.sk)

Troli staroružovej náušnice puzetky menšie kvietky stO1558

Troli staroružovej náušnice puzetky menšie kvietky stO1558

Troli staroružovej náušnice puzetky menšie kvietky stO1558. (vivantis.sk)

Troli ružovo-biele náušnice puzetky kytičky stO0914

Troli ružovo-biele náušnice puzetky kytičky stO0914

Troli ružovo-biele náušnice puzetky kytičky stO0914. (vivantis.sk)

Troli ružovo-žlté náušnice puzetky kvietky stO1133

Troli ružovo-žlté náušnice puzetky kvietky stO1133

Troli ružovo-žlté náušnice puzetky kvietky stO1133. (vivantis.sk)

Troli smotanovo-ružové náušnice puzetky kytičky stO1029

Troli smotanovo-ružové náušnice puzetky kytičky stO1029

Troli smotanovo-ružové náušnice puzetky kytičky stO1029. (vivantis.sk)

Smartie XL brašna na rám barva: lososová

Smartie XL brašna na rám barva: lososová

Větší přední brašna s vrchní kapsičkou na smartphone 4RACE Smartie XL je určená pro upevnění na vrchní rámovou trubku. Má vrchní průhlednou (dotykovou) kapsu, přes kterou dobře uvidíte na svůj telefon a přídavný malý prostor pro nejnutnější příslušenství jako peněžka, klíče, sadu na opravu atd.. Brašna je vyrobena z voděodolného 100% polyesteru se zpevněným dnem na ochranu proti otřesům a na rám kola ji jednoduše připevníte pomocí 3 suchých zipů. Po stranách jsou umístěny reflexní prvky pro zvýšení bezpečnosti jízdy. Rozměry brašny jsou 180 x 100 x 90 mm a velikost okénka je 123 x 92 mm (5,5"). Brašna se vyrábí v různých barevných provedeních.Parametry:vodovzdorná:anocelní sazebník:42029291umístění brašny:rám (efitness.sk)

Elektrický odpudzovač pavúkov

Elektrický odpudzovač pavúkov

Aj vy sa obávate pavúkov? Toto je zariadenie pre vás. Inštalácia je jednoduchá, len pripojte do zásuvky a vaše okolie bude v bezpečí.Zariadenie dokáže pokryť 30 m². LED indikátor Intervalový poplach Ekologický, neškodný pre ľudí 3 sek. ON / 3 sek. OFF Čierna farba Napájanie: 230V / 50Hz Príkon: 1 W Dosah: 30 m² Trieda krytia: II (použitie v interiéri!) Rozmer: 5 x 5 x 3,5 cm (skvelydarcek.sk)

Obrátený dáždnik: Pavúk

Obrátený dáždnik: Pavúk

Obrátený dáždnik: Taranturella Automaticky skladací dáždnik, ktorý chráni pred dažďom a slnkom. Obrátený skladací mechanizmus zabraňuje rozliatiu vody, takže môžete dáždnik po použití pokojne umiestniť na podlahu. Rýchle a jednoduché otváranie Potlač obrovského pavúka Unisex Rozmery: Priemer: 105 cm Dĺžka po zložení: 31 cm Balenie: Váha: 0,47 Šírka: 7,0 Výška: 31,5 Dĺžka: 7,0 (skvelydarcek.sk)

Odpudzovač pavúkov, ultrazvukový

Odpudzovač pavúkov, ultrazvukový

Odpudzovač pavúkov, ultrazvukový • Spider Free 30™ • ultrazvuk so striedavou dvojitou frekvenciou • dosah: 30 m 2 • na vnútorné použitie • neobsahuje žiadne jedy • neškodný pre deti, mačky, vtáky, ryby • napájanie: 230 V~ / 1 W • rozmery: 6,2 x 8,5 x 6,4 cm Vlastnosť Podrobnosti Spider Free 30™ ultrazvuk so striedavou dvojitou frekvenciou dosah 30 m 2 na vnútorné ... (skvelydarcek.sk)

Dobrodružstvá pavúka Vinca

Dobrodružstvá pavúka Vinca

Pavúk Vinco a jeho kamarátka drevená kukučka spolu žijú v starom opustenom dome. Jedného dňa však zabehnutý poriadok naruší zlodej a následne aj lopaty buldozérov, ktoré začnú dom búrať. Všetko zlé býva na niečo dobré. Vincov útek z bezpečia starých hodín do stredu neznámeho lesa mu možno prinesie nové dobrodružstvá, príhody a priateľov. (pantarhei.sk)

Hmyz a pavúky

Hmyz a pavúky

Hmyz a pavúky Staň sa prieskumníkom prírody! Zoznám sa s hmyzom a pavúkmi zo všetkých kútov zemegule a zisti, ako vyzerá svet z ich pohľadu. Naučíš sa rozpoznávať rôzne druhy hmyzu a zistíš aj to, prečo pavúky nie sú hmyz. Táto knižka je plná informácií, zábavných aktivít a nápadov na projekty, ktoré sú ideálne pre mladých milovníkov prírody. (pantarhei.sk)

V sieti pavúka

V sieti pavúka

V jedno nádherné letné popoludnie zastavuje na krajnici auto. Staršieho pána zjavne trápi prostata. Je to už na nevydržanie. V neďalekom kroví narazí na mŕtvolu mladého muža. Policajti začínajú vyšetrovanie. Na ich prekvapenie nachádzajú o niekoľko desiatok metrov ďalej ďalšie zohavené telo. Netrvá dlho a obetí začína pribúdať. Detektívi zisťujú pozoruhodnú vec. Aj napriek tomu, že k úmrtiam dochádza cielene alebo úplne náhodne, všetky spája niečo spoločné. Iba u jedinej obete je všetko inak. Prečo sa vymyká plánovanému vzorcu vrážd? Úmysel? Náhoda? V poradí siedmy detektívny román z pera Romana Horňáka. Detektívi z kriminálneho oddelenia čelia brutálnemu sadistovi, ktorému nie je nič sväté. S podobným prípadom sa vo svojej doterajšej profesionálnej kariére ešte nikdy nestretli. Brutalita… (pantarhei.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť