Sperky eshop ocelove ukoncovacie ocko 45 mm aa4309

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

PRYM Očká Gold 11 mm

PRYM Očká Gold 11 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 11 mm a v zlatej farbe. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 11 mm Materiál: Kov Farba: Zlatá Farba podľa výrobcu: Gold ( Variant ) Typ: Očko Počet v balení (ks): 15 (muziker.com)

PRYM Očká Gold 8 mm

PRYM Očká Gold 8 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 8 mm a v zlatej farbe. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 8 mm Materiál: Kov Farba: Zlatá Farba podľa výrobcu: Gold ( Variant ) Typ: Očko Počet v balení (ks): 24 (muziker.com)

PRYM Očká Silver 8 mm

PRYM Očká Silver 8 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 8 mm a v striebornej farbe. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 8 mm Materiál: Kov Farba: Strieborná Farba podľa výrobcu: Silver Typ: Očko Počet v balení (ks): 24 (muziker.com)

PRYM Očká Silver 4 mm

PRYM Očká Silver 4 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 4 mm a v striebornej farbe. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 4 mm Materiál: Kov Farba: Strieborná Farba podľa výrobcu: Silver Typ: Očko Počet v balení (ks): 50 (muziker.com)

PRYM Očká Gold 5 mm

PRYM Očká Gold 5 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 5 mm a v zlatej farbe. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 5 mm Materiál: Kov Farba: Zlatá Farba podľa výrobcu: Gold ( Variant ) Typ: Očko Počet v balení (ks): 40 (muziker.com)

PRYM Očká Silver 5 mm

PRYM Očká Silver 5 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 5 mm a v striebornej farbe. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 5 mm Materiál: Kov Farba: Strieborná Farba podľa výrobcu: Silver Typ: Očko Počet v balení (ks): 40 (muziker.com)

PRYM Očká Gold 14 mm

PRYM Očká Gold 14 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 14 mm a v zlatej farbe. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 14 mm Materiál: Kov Farba: Zlatá Farba podľa výrobcu: Gold ( Variant ) Typ: Očko Počet v balení (ks): 10 (muziker.com)

PRYM Očká Gold 4 mm

PRYM Očká Gold 4 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 4 mm a v zlatej farbe. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 4 mm Materiál: Kov Farba: Zlatá Farba podľa výrobcu: Gold ( Variant ) Typ: Očko Počet v balení (ks): 50 (muziker.com)

Zebco koncové očko 5,8 mm

Zebco koncové očko 5,8 mm

Ø očka: 5.8mm Ø tuby: 2mm (parys.sk)

Pumpa ruční PROFI, ocelové tělo, 38x520 mm

Pumpa ruční PROFI, ocelové tělo, 38x520 mm

Pumpa ruční PROFI, ocelové tělo, 38x520 mm, GEKO Robustní a trvanlivé čerpadlo s univerzální svorkou na ventilu. Vlastnosti produktu rozsah tlaku: 0 - 8 barů maximální tlak 10 barů / 150 psi výška: 520 mm délka hadice: 630 mm široká základna zajišťuje větší stabilitu materiál těla: ocel (torriacars.sk)

Zebco koncové očko 2,5 mm sic 5,8 mm

Zebco koncové očko 2,5 mm sic 5,8 mm

Zebco Koncové očko 2,5 mm SIC 5,8 mm (parys.sk)

Zebco koncové očko 2,5 mm sic 4,4 mm

Zebco koncové očko 2,5 mm sic 4,4 mm

Zebco Koncové očko 2,5 mm SIC 4,4 mm (parys.sk)

Zebco koncové očko 2 mm sic 4,4 mm

Zebco koncové očko 2 mm sic 4,4 mm

Zebco Koncové očko 2 mm SIC 4,4 mm (parys.sk)

Zebco koncové očko 1 mm sic 4,4 mm

Zebco koncové očko 1 mm sic 4,4 mm

Zebco Koncové očko 1 mm SIC 4,4 mm (parys.sk)

Zebco koncové očko 1,6 mm sic 3,5 mm

Zebco koncové očko 1,6 mm sic 3,5 mm

Zebco Koncové očko 1,6 mm SIC 3,5 mm (parys.sk)

Zebco koncové očko 1,5 mm sic 4,4 mm

Zebco koncové očko 1,5 mm sic 4,4 mm

Zebco Koncové očko 1,5 mm SIC 4,4 mm (parys.sk)

Zebco koncové očko 3 mm sic 5,8 mm

Zebco koncové očko 3 mm sic 5,8 mm

Zebco Koncové očko 3 mm SIC 5,8 mm (parys.sk)

PRYM Očká Black Oxidized 11 mm

PRYM Očká Black Oxidized 11 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 11 mm a vo farbe oxidovaná čierna. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 11 mm Materiál: Kov Farba podľa výrobcu: Black Oxidized Farba: Čierna Typ: Očko Počet v balení (ks): 15 (muziker.com)

PRYM Očká Black Oxidized 14 mm

PRYM Očká Black Oxidized 14 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 14 mm a vo farbe oxidovaná čierna. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 14 mm Materiál: Kov Farba podľa výrobcu: Black Oxidized Typ: Očko Počet v balení (ks): 10 Farba: Čierna (muziker.com)

PRYM Očká Antique Steel 5 mm

PRYM Očká Antique Steel 5 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 5 mm a vo farbe starožitnej ocele. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 5 mm Materiál: Kov Farba podľa výrobcu: Antique Steel Farba: Bronz Typ: Očko Počet v balení (ks): 40 (muziker.com)

PRYM Očká Black Oxidized 8 mm

PRYM Očká Black Oxidized 8 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 8 mm a vo farbe oxidovaná čierna. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 8 mm Materiál: Kov Farba podľa výrobcu: Black Oxidized Farba: Čierna Typ: Očko Počet v balení (ks): 24 (muziker.com)

PRYM Očká Black Oxidized 4 mm

PRYM Očká Black Oxidized 4 mm

Nešívanie zdobenia? Veľmi ľahké! Klasické očká Prym sú všestranné a sú skutočným plusom pre šnúrky, remeslá, ako aj módne dekoratívne prvky alebo pre dekoráciu interiéru. Nerezové očká sú vyrobené z mosadze a sú k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi vnútornými rozmermi. Na očká 4,5 a 8 mm sa dá pracovať buď kladivom, kliešťami VARIO pre nešité výrobky alebo statívom, zatiaľ čo na očkách s vnútorným priemerom 11 mm a 14 mm sa dá pracovať iba pomocou opatreného náradia a kladiva. Očka by mali byť pripevnené tak, aby sa už nemohli otáčať - čím sa zabráni odlúčeniu oka, ak je látka utiahnutá. Priemer je veľkosti 4 mm a vo farbe oxidovaná čierna. Krajina pôvodu: Malajzia Priemer: 4 mm Materiál: Kov Farba podľa výrobcu: Black Oxidized Farba: Čierna Typ: Očko Počet v balení (ks): 50 (muziker.com)

Očko k očku

Očko k očku

Kniha je souhrnným popisem několika technik, které autorka znovu "objevila" a díky této publikaci je uvádí do obecného povědomí, používá u nich zajímavý materiál a vtěluje je do originálních modelů. Kniha je bohatě doplněna obrazovým materiálem. Pojďte se pustit do této prastaré techniky, ještě před krátkým časem běžně rozšířené. (pantarhei.sk)

Ocelové srdce

Ocelové srdce

Den, kdy osmiletý David Charleston vstoupí se svým otcem do banky, mu jednou provždy změní život. Svět už několik let není takový, jak jej známe - s příchodem zářící rudé hvězdy jménem Kalamita se začali objevovat Výjimeční, superlidé, kteří se postupně stali vládci planety a jejichž mimořádné schopnosti udělaly většině lidí ze života peklo. Den, kdy David vešel do banky a stal se svědkem vraždy svého otce Ocelovým Srdcem, však současně stál u zrodu zapáleného bojovníka proti všem Výjimečným. Vládce Newcaga, Ocelové Srdce, se stává Davidovým úhlavním nepřítelem. V osmnácti letech David vstoupí mezi Zúčtovatele, neohrožené bojovníky proti Výjimečným. V postavě jejich vynalézavého vůdce Profesora nachází svůj vzor, a v jedné ze svých spolubojovnic, Megan, svou budoucí lásku. Newcago,… (pantarhei.sk)

Ocelové město

Ocelové město

Obrovské dědictví po indické kněžně bylo rozděleno rovným dílem mezi francouzského lékaře Sarassina a německého profesora Schultze. První se rozhodne peníze využít na stavbu dokonalého města, druhý celou pozůstalost investuje do obrovské továrny na ocel a vývoje ničivých zbraní, kterými chce svého vzdáleného příbuzného zničit. (pantarhei.sk)

Ocelové století

Ocelové století

Ocelové století mapuje sociální historii Ruska od revolučních let 1917–1921 do rozpadu Sovětského svazu v roce 1991. Autor popisuje politickou snahu SSSR „dohnat a předehnat“ Západ za každou cenu a sociální odpor lidových mas proti „shora“ vnucenému kurzu. Sleduje postupný vývoj forem sebeorganizace a vzdoru námezdních pracujících a rolnictva, ukazuje jejich sílu i slabost. Věnuje pozornost i změnám ve vládnoucí třídě sovětské společnosti a roli těchto procesů v rozpouštění a destrukci monolitního industriálně-kapitalistického modelu „koncernu SSSR“. (pantarhei.sk)

MOBILNET SKA-0023-MET-UNIXX SLUCHADLA META EARPHONES OCELOVE, 3,5 MM…

MOBILNET SKA-0023-MET-UNIXX SLUCHADLA META EARPHONES OCELOVE, 3,5 MM AUDIO JACK

SLÚCHADLÁ. Slúchadlá Meta Earphones s štýlovým príslušenstvom pre Váš mobil. Počúvajte svoju hudbu kdekoľvek, telefonujte s priateľmi vďaka zabudeovanému mikrofónu. Slúchadlá pripojíte k telefónu, mp3 prehrávaču pomocou (andreashop.sk)

Zažmúr očká

Zažmúr očká

Básnik Tomáš Janovic a ilustrátorka Mária Nerádová vytvorili čarovnú knihu deťom pre radosť. V žartovných riekankách a povedačkách objavujú deti krásu rýmu a rytmu, pomenúvajú a poľudšťujú veci, prírodu a všetko, či ich obklopuje: Rožok vyšiel na oblohu. Hovorím si – chvalabohu. To sa Táňa pobaví, keď jej spadne do kávy. (pantarhei.sk)

Očko Špehúň

Očko Špehúň

Čo to ten brat zase stvára? Aj mamka sa už strachuje – zrazu sa len sprchuje a voňavkuje ako dáka fiflena. Očko musí prísť celej veci na koreň! Vrhne sa do pátrania a zistí: kto ukradol bicykle, kto zničil v škôlke preliezky a, hrôza! – koho brat Šimon pobozkal. Pozerať sa na bozkávačov je síce fúúj, ale je rozhodnuté. Žiadny futbal, žiadne džudo: Očko bude detektívom!!! (pantarhei.sk)

4wrist Ocelové milánské tahy 42/44 mm Ocelový milánský tah pro Apple…

4wrist Ocelové milánské tahy 42/44 mm Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Grafitový 42/44 mm

4wrist Ocelové milánské tahy 42/44 mm Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Grafitový 42/44 mm. (vivantis.sk)

Pravítko ocelové nerez, 500mm

Pravítko ocelové nerez, 500mm

Pravítko ocelové nerez, 500mm Hlavní technické parametry: tech. údaje: 500mm (torriacars.sk)

Oceľové lanko s očkami Security Plus 0289, (Ø x d) 10 mm x 10000 mm,…

Oceľové lanko s očkami Security Plus 0289, (Ø x d) 10 mm x 10000 mm, čierna

Oceľový kábel potiahnutý plastom s dvoma slučkami na použitie so visiacim zámkom. Univerzálne použiteľné na zabezpečenie bicyklov, skútrov, kempingových zariadení, lodných doplnkov, záhradného nábytku atď. Tento text bol preložený strojovo. Univerzálne použitie·10 metrov (conrad.sk)

Oceľové lanko s očkami Security Plus 0290, (Ø x d) 10 mm x 5000 mm,…

Oceľové lanko s očkami Security Plus 0290, (Ø x d) 10 mm x 5000 mm, čierna

Oceľový kábel potiahnutý plastom s dvoma slučkami na použitie so visiacim zámkom. Univerzálne použiteľné na zabezpečenie bicyklov, skútrov, kempingových zariadení, lodných doplnkov, záhradného nábytku atď. Tento text bol preložený strojovo. Univerzálne použitie·5 metrov (conrad.sk)

Hrnček Ocko vypočuje

Hrnček Ocko vypočuje

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Hrnček Najlepší ocko

Hrnček Najlepší ocko

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Bonboniéra Najlepší ocko

Bonboniéra Najlepší ocko

Na sladké si potrpia kdekto - urobte preto radosť luxusnou darčekovou bonboniérou s originálnou potlačou, ktorá oslávenca poteší. (dekyzfotiek.sk)

Bonboniéra Ocko vypočuje

Bonboniéra Ocko vypočuje

Na sladké si potrpia kdekto - urobte preto radosť luxusnou darčekovou bonboniérou s originálnou potlačou, ktorá oslávenca poteší. (dekyzfotiek.sk)

Ocko, môj hrdina

Ocko, môj hrdina

Naučili nás mnohým veciam. Venovali nám svoj čas s láskou. NAŠI OTCOVIA. Je čas poďakovať sa. Ďakovať za všetko, čo sa nám doteraz zdalo samozrejmé, pretože otcovia tu nebudú navždy. Svoje ďakujem môžeme povedať aj touto milou knižkou. Nájdete v nej poďakovania za rôzne situácie, kedy nám venovali svoj čas. Kniha je vhodná pre všetkých, ktorí majú túžbu poďakovať svojmu otcovi. Vďaka krátkym zrozumiteľným textom a prívetivým ilustráciám je kniha vhodná aj pre deti. (pantarhei.sk)

Ocko ma ľúbi

Ocko ma ľúbi

Ocko lišiak chce ukázať najmenšej líštičke, ako veľmi ju ľúbi. Napíše jej preto niekoľko listov, vďaka ktorým ho má líštička v nezvyčajnej hre na schovávačku nájsť. Otvor listy a sleduj cestu malej líštičky za ockom, ktorý ju ľúbi. (pantarhei.sk)

Případy detektiva očka

Případy detektiva očka

Nesmírně chytrý a charismatický - tak lze stručně popsat detektiva Očka, hlavního hrdinu komiksových detektivních příběhů autorské dvojice Jiřího Filípka a Jiřího Hrdličky. Krátké detektivní příběhy s otevřeným koncem jsou pro čtenáře pobavením i hádankou zároveň, vhodné jak pro malé čtenáře, tak i pro dospělé. Pokud máte rádi hádanky a detektivky, neváhejte… (pantarhei.sk)

Terka pomáha ockovi

Terka pomáha ockovi

Mama s Jakubkom idú na víkend preč. Terka sa teší na voľné dni s ockom. Obaja chcú pripraviť pre mamu prekvapenie – v záhrade plánujú založiť nový záhon. Terka je hrdá, že môže pomáhať ockovi. Treba nakresliť plán, porýľovať, vybrať rastlinky či zalepiť defekt na bicykli…Terka a ocko tvoria neporaziteľný tím! (pantarhei.sk)

Giants fishing kolíček s očkom elements pop up pegs 5 mm 10 ks

Giants fishing kolíček s očkom elements pop up pegs 5 mm 10 ks

Vhodné pre lov na feeder a prezentáciu drobných plávajúcich nástrah, ako je drobné plávajúce boilies, plávajúca kukurica a pod. Dĺžka: 5mm Balenie: 10ks (parys.sk)

Olfa RB-45:1 45 mm

Olfa RB-45:1 45 mm

Náhradná kruhová čepeľ pre 45 mm kruhové rezače jednoducho prereže až 6 vrstiev látky. Táto čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej volfrámovej ocele pre bezkonkurenčnú ostrosť a vynikajúcu životnosť. RB45-1 obsahuje 1 čepeľ v plastovom puzdre v blistroch. Priemer čepele: 45 mm Krajina pôvodu: Japonsko Typ: Náhradná čepeľ Počet v balení (ks): 1 Variant: RB-45:1 45 mm (muziker.com)

Olfa RB-45:10 45 mm

Olfa RB-45:10 45 mm

Náhradná kruhová čepeľ pre 45 mm kruhové rezače jednoducho prereže až 6 vrstiev látky. Táto čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej volfrámovej ocele pre bezkonkurenčnú ostrosť a vynikajúcu životnosť. RB45-10 obsahuje 10 čepelí v plastovom puzdre v blistroch. Priemer čepele: 45 mm Krajina pôvodu: Japonsko Počet v balení (ks): 10 Typ: Náhradná čepeľ Variant: RB-45:10 45 mm (muziker.com)

Oceľové lanko s očkami Burg Wächter 260 60, (Ø x d) 8 mm x 500 mm,…

Oceľové lanko s očkami Burg Wächter 260 60, (Ø x d) 8 mm x 500 mm, čierna

Káblový zámok 260 BURG-WÄCHTER na dvojkolesové káble sa automaticky zatvára, čo ho robí obzvlášť pohodlným. Ak chcete zámok zatvoriť, musíte ho jednoducho zatlačiť. Dĺžka oceľového káblového zámku meria 60 cm a priemer je 8 mm. Oceľový kábel je tiež obklopený ochranným plastovým plášťom. Dve zámky sa dodávajú so zámkom 260. Tento text bol preložený strojovo. Oceľový káblový zámok s plastovým plášťom·Zatvorí sa automaticky·Vr. 2 tlačidlá·Výber farieb náhodne medzi červenou, čiernou a modrou Lanový zámok s dvoma kolesami·2 kľúče (conrad.sk)

BRILANZ Schůdky ocelové, 3 stupně

BRILANZ Schůdky ocelové, 3 stupně

Tieto jednostranné trojstupňové schodíky sú vhodné do domácnosti, dielne alebo do garáže. Majú bezpečné protišmykové nášľapy a nohy schodíkov sú vybavené protišmykovými koncovkami. Nášľapný schodík má veľkosť 30 x 20 cm. Výška horného schodu je 69 cm. (4home.sk)

BRILANZ Schůdky ocelové, 2 stupně

BRILANZ Schůdky ocelové, 2 stupně

Tieto jednostranné dvojstupňové schodíky sú vhodné do domácnosti, dielne alebo do garáže. Majú bezpečné protišmykové nášľapy a nohy schodíkov sú vybavené protišmykovými koncovkami. Nášľapný schodík má veľkosť 30 x 20 cm. Výška horného schodu je 46 cm. (4home.sk)

Rotačný rezač 45 mm

Rotačný rezač 45 mm

Rotačný rezač 45 mm Ľahko prerezáva 4-8 vrstiev bavlnených látok. (bubulakovo.sk)

Hrnček Najlepší parťák – ocko

Hrnček Najlepší parťák – ocko

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Deka Ocko - najlepší parťák

Deka Ocko - najlepší parťák

Urobte radosť touto krásnou hrejivou dekou, ktorá ľahko nájde využitie v každodennom živote. Materiál deky je fleece 360g / m a rozmer deky je 140x200 cm. (dekyzfotiek.sk)

Ja už vidím, ocko!

Ja už vidím, ocko!

Túto očarujúcu knižočku s obrázkami si s vami bude vaše bábätko prezerať veľmi rado. Zoznámi sa vďaka nej s prvými obrázkami. (pantarhei.sk)

Môj ocko je sardinka

Môj ocko je sardinka

Renomovaná súčasná francúzska autorka pre deti Céline Claire brilantne rozobrala hlbokú tému. V knihe vytvorila emočne silný a poetický príbeh o ceste dieťaťa pri hľadaní svojho otca, bez drámy alebo pátosu. Príbeh o dôležitosti úplnej rodiny a plnosti domova. Farebné pastelové ilustrácie Violaine Coste dávajú tomuto príbehu milý a hrejivý tón. Céline Claire je spisovateľka pre deti a mládež, ale aj učiteľka a matka troch detí, ktorá je vo Francúzsku v súčasnosti veľmi obľúbená. Pre knihu Môj ocko je sardinka si vybrala mladú talentovanú ilustrátorku Violaine Coste, ktorej práca ukazuje jedinečnú poéziu a silnú osobnosť. (pantarhei.sk)

Rotačný rezač MULTI 45 mm

Rotačný rezač MULTI 45 mm

(bubulakovo.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť