Sperky eshop ocelovy piercing do brady cierno biela ruzica na cervenom pozadi aa3118 dlzka piercingu 8 mm

Čierno-biela zberateľská skrinka na 8 minifigúrok LEGO

Čierno-biela zberateľská skrinka na 8 minifigúrok LEGO

Ste vášnivý zberateľ LEGO® postavičiek a už ich pomaly nemáte kam dávať? Tak to je ten správny čas si zaobstarať zberateľský box a všetky figúrky do neho bezpečne vystaviť na obdiv. Na vaše poklady sa tak nebude prášiť a budete ich mať šikovne a hlavne štýlovo uložené. Vedeli ste, že prvá lego kocka prišla na svet už v roku 1958? A od tej doby jej sláva neutícha - práve naopak. Legendárna značka LEGO® má totiž v rukáve veľa ďalších každodenných doplnkov, z ktorých budú milovníci tejto hry ako vo vytržení - a to ako tí malí, tak i veľkí. (bonami.sk)

Morellato Pánsky oceľový náramok s ružicou Vela SAHC23

Morellato Pánsky oceľový náramok s ružicou Vela SAHC23

Morellato Pánsky oceľový náramok s ružicou Vela SAHC23. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

S`Agapõ Oceľový prívesok Veterná ružica Happy SHA307

S`Agapõ Oceľový prívesok Veterná ružica Happy SHA307

S`Agapõ Oceľový prívesok Veterná ružica Happy SHA307. (vivantis.sk)

Mr Bear Family Grooming Tools oceľový hrebeň na bradu

Mr Bear Family Grooming Tools oceľový hrebeň na bradu

Mr Bear Family Grooming Tools, , Hrebene a kefy pre mužov, Produkt Mr Bear Family Grooming Tools vám pomôže s každodennou úpravou zovňajška.Vlastnosti:rozčesáva a uhladzuje bradu/fúzypohodlne sa drží v ruke (notino.sk)

Morellato Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou Vela SAHC33

Morellato Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou Vela SAHC33

Morellato Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou Vela SAHC33. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

Brosway Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou TJ Man BTJNS87

Brosway Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou TJ Man BTJNS87

Brosway Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou TJ Man BTJNS87. (vivantis.sk)

Hmoždinka do pórobetónu Fischer GB 8 050491, Vonkajšia dĺžka 50 mm,…

Hmoždinka do pórobetónu Fischer GB 8 050491, Vonkajšia dĺžka 50 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 25 ks

Plynová betónová kotva fischer GB je špeciálna kotva schválená stavebnými úradmi pre bezpečnostné upevnenie do pórobetónu. GB vyrobený z vysoko kvalitného nylonu je po predvŕtaní rotačného kolesa zatĺkaný. Charakteristické vonkajšie rebrá vytvárajú tvarové spojenie medzi hmoždinkou a stavebným materiálom. Plynová betónová kotva fischer GB je ideálna na upevnenie fasádnych a strešných konštrukcií, ako aj zábradlí z pórobetónu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hmoždinka do dosiek Fischer PD 8 24771, Vonkajšia dĺžka 29 mm,…

Hmoždinka do dosiek Fischer PD 8 24771, Vonkajšia dĺžka 29 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 100 ks

Fischerová kotva do dosiek PD je rozpínacia kotva na upevnenie do sadrokartónových dosiek, sadrokartónových dosiek a dosiek zo stavebných materiálov. Hmoždinka z vysoko kvalitného nylonu je zasadená do vopred umiestnenej inštalácie. Keď je skrutka utiahnutá, kužeľ sa vtiahne do objímky a hmoždinka sa roztiahne v stavebnom materiáli. To znamená, že PD je možné bezpečne nastaviť aj pri malej hĺbke dutiny. Fischerová kotva na panely PD je ideálna na pripevnenie obrázkov, svetiel a ľahkých nástenných políc. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hmoždinka do dutín SWG 906085180, Vonkajšia dĺžka 46 mm, Vonkajší Ø 8…

Hmoždinka do dutín SWG 906085180, Vonkajšia dĺžka 46 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks

Hmoždinka do dutín SWG 906085180, Vonkajšia dĺžka 46 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka do dutín SWG 9060852080, Vonkajšia dĺžka 47 mm, Vonkajší Ø…

Hmoždinka do dutín SWG 9060852080, Vonkajšia dĺžka 47 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks

Hmoždinka do dutín SWG 9060852080, Vonkajšia dĺžka 47 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka do dosiek Fischer PD 8 S 24772, Vonkajšia dĺžka 29 mm,…

Hmoždinka do dosiek Fischer PD 8 S 24772, Vonkajšia dĺžka 29 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 50 ks

Fischerová kotva do dosiek PD je rozpínacia kotva na upevnenie do sadrokartónových dosiek, sadrokartónových dosiek a dosiek zo stavebných materiálov. Hmoždinka z vysoko kvalitného nylonu je zasadená do vopred umiestnenej inštalácie. Po utiahnutí skrutky z drevotriesky sa kužeľ vtiahne do objímky a hmoždinka sa roztiahne v stavebnom materiáli. To znamená, že PD je možné bezpečne nastaviť aj pri malej hĺbke dutiny. Fischerová panelová kotva PD je ideálna na pripevnenie držiakov na uteráky, záclonových tyčí a svetelných zrkadlových skriniek. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Skrutky do plastu TOOLCRAFT, oceľové, 100 ks, 3 x 8 mm, 100 ks

Skrutky do plastu TOOLCRAFT, oceľové, 100 ks, 3 x 8 mm, 100 ks

1 balenie 100 plastových samorezných skrutiek. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Skrutky do plastu TOOLCRAFT, oceľové, 100 ks, 2,5 x 8 mm, 100 ks

Skrutky do plastu TOOLCRAFT, oceľové, 100 ks, 2,5 x 8 mm, 100 ks

1 balenie 100 plastových samorezných skrutiek. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hmoždinka do dutín Schneider Electric 1005016 1005016, Vonkajšia…

Hmoždinka do dutín Schneider Electric 1005016 1005016, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 100 ks

Hmoždinka TP2B 8x40mm hnedá;: Hmoždinka: Sortiment farebne odlíšených trecích hmoždiniek pre všetky montážne prípady. Použitie: Na montážne západky s prevažne bočnými silami. Kovové hmoždinky z produktovej rady sú vhodnejšie pre ťahové sily a keď je veľa tepla, napríklad na upevnenie osvetľovacieho zariadenia blízko stropu. Vhodné na: betón, prírodný kameň, pórobetón, ľahký slinok, duté tvárnice, duté tehly, plné tehly, opláštenie dutín. Výhody: Systém farebných kódov? - rafinovaný a chránený farebný kód pre ľahký výber veľkosti hmoždinky. ? Systematické používanie farebného kódu na hmoždinkách a obaloch. ? Hladký povrch pre najlepšie držanie, dvojité rozmetanie, vysoká nosnosť aj v sadre. ? S krídlami a opaskom? Dubel sa neotáča a neklesá. ? Vnútorný priemer na golieri väčší ako na… (conrad.sk)

Hmoždinka do sadrokartónu Fischer GKM SK 15158, Vonkajšia dĺžka 31 mm…

Hmoždinka do sadrokartónu Fischer GKM SK 15158, Vonkajšia dĺžka 31 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 6 ks

Fischerová kotva pre sadrokartón GKM SK je vyrobená z kovu. Pri vopred umiestnenej inštalácii sa hmoždinka zaskrutkuje do sádrokartónu tak, aby bola zarovnaná s povrchom pomocou akumulátorového skrutkovača alebo ručne. Pre jednoducho plátované sadrokartónové dosky nie je potrebné žiadne predvŕtanie. Pre sadrokartónové dosky a sádrokartónové dosky s dvojitým opláštením predvŕtajte vrták Ø 8 mm. Fischer GKM SK sa dodáva so zápustnou skrutkou do drevotriesky. Vďaka tomu je univerzálne vhodný na bezpečné a rýchle pripojenie svetiel, elektrických inštalácií a zariaďovacích doplnkov. Tento text bol preložený strojovo. 6 x kotvy do sadrokartónu / sadrokartónu GKM, 6 x skrutky do drevotriesky 4,5 x 35 (conrad.sk)

Hmoždinka do sadrokartónu Fischer GKM K 504330, Vonkajšia dĺžka 31 mm…

Hmoždinka do sadrokartónu Fischer GKM K 504330, Vonkajšia dĺžka 31 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks

Fischer doska do sadrokartónu GKM je vyrobená z kovu. Pri vopred umiestnenej inštalácii sa hmoždinka zaskrutkuje do sádrokartónu tak, aby bola zarovnaná s povrchom pomocou akumulátorového skrutkovača alebo ručne. Pre jednoducho plátované sadrokartónové dosky nie je potrebné žiadne predvŕtanie. Na sadrokartónové dosky a sádrokartónové dosky s dvojitým opláštením použite na predvŕtanie fischer GKM vrták s priemerom 8 mm. Fischer GKM môže brať skrutky do dreva, plechu a drevotriesky s hrúbkou od 4 do 5 mm, ako aj rôzne háčiky a očká. Vďaka tomu je univerzálne vhodný na bezpečné a rýchle pripojenie svetiel, elektrických inštalácií a zariaďovacích doplnkov. Tento text bol preložený strojovo. 10x hmoždinky do sadrokartónu kovové GKM (conrad.sk)

Náhradná ružice na kanva TES 51mm

Náhradná ružice na kanva TES 51mm

Kvalitní Náhradná ružice na kanva TES 51mm z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Doplnky pre záhradu. (esat.sk)

Náhradné ružice na kanva TES 61mm

Náhradné ružice na kanva TES 61mm

Kvalitní Náhradné ružice na kanva TES 61mm z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Doplnky pre záhradu. (esat.sk)

Rukavice LEKI Griffin Prime S Čierno-biela 8

Rukavice LEKI Griffin Prime S Čierno-biela 8

Rukavice LEKI Griffin Prime S Vďaka jemnej a teplej podšívke sú rukavice LEKI Griffin Prime S suverénnym spoločníkom ako na zjazdovke, tak aj v snowparku, na U-rampe alebo v teréne. S chráničmi prstov EVA a silne tvarovanými prstami ponúka optimálnu ochranu, hodí sa teda najlepšie pre rýchle zjazdy. PRO FIT Dizajn s mierne zúženým strihom pre dokonalú kontrolu a športový zážitok v alpskom teréne. Trigger S Technológia Trigger S poskytuje maximálnu bezpečnosť a špičkový komfort. Umožňuje jednoduché nacvaknutie a uvoľnenie pútka pohodlne a rýchlo. Táto technológia poskytuje navyše aj patentované bezpečnostné uvoľnenie - dodatočnú ochranu voči zraneniu. (topski.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Lišta ukončovacia Havos L hliník komaxit biela, dĺžka 250 cm, výška 8…

Lišta ukončovacia Havos L hliník komaxit biela, dĺžka 250 cm, výška 8 mm, ALKMB8250

, Farba: biela, Materiál: hliník (siko.sk)

Rukavice LEKI Griffin S Lady White/Black Čierno-biela 8

Rukavice LEKI Griffin S Lady White/Black Čierno-biela 8

Rukavice LEKI Griffin S Lady White/Black Vďaka mäkkej podšívke Primaloft sú tieto dámske rukavice ideálnym spoločníkom na zjazdovke i mimo nej. Rukavice sa vyznačujú elegantným športovým dizajnom. Trigger S Technológia Trigger S poskytuje maximálnu bezpečnosť a špičkový komfort. Umožňuje jednoduché nacvaknutie a uvoľnenie pútka pohodlne a rýchlo. Táto technológia poskytuje navyše aj patentované bezpečnostné uvoľnenie - dodatočnú ochranu voči zraneniu. (topski.sk)

Epico Nake String Case iPhone 7/8/SE – biela transparentná/čierno…

Epico Nake String Case iPhone 7/8/SE  – biela transparentná/čierno-biela (47510101000002)

Kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020), TPU, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá, na zavesenie na krk Ochráňte váš telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil Epico Nake String Case iPhone 7/8/SE – biela transparentná/čierno-biela. Ide o zadný kryt na telefón, ktorý je svojím spracovaním spoľahlivou zárukou veľmi vysokej odolnosti. Materiál krytu je na dotyk príjemný a dobre sa drží. Isté je, že pri tomto kryte na mobil Epico Nake String Case iPhone 7/8/SE – biela transparentná/čierno-biela zostane voľný prístup ku konektoru napájania a dalším tlačidlám potrebným na ľahké používanie telefónu. Kryt na mobil je mäkký, vďaka tomu jeho nasadenie veľmi jednoduché. Kryt na mobil na Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020) zabezpečí, že sa váš mobil ani pri páde… (alza.sk)

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Black/Graphite Čierno-biela 8

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Black/Graphite Čierno-biela 8

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Black/Graphite Rukavice LEKI Griffin S s izoláciou Primaloft sa vyznačujú elegantným dizajnom, konštrukciou Comfort Fit a skvelým ergonomickým tvarom. Skvelé zapnutie na zápästí zabezpečujú tesne priliehajúce neoprénové manžety. Trigger S Technológia Trigger S poskytuje maximálnu bezpečnosť a špičkový komfort. Umožňuje jednoduché nacvaknutie a uvoľnenie pútka pohodlne a rýchlo. Táto technológia poskytuje navyše aj patentované bezpečnostné uvoľnenie - dodatočnú ochranu voči zraneniu. (topski.sk)

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Grey/Black Čierno-biela 8

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Grey/Black Čierno-biela 8

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S vďaka teplej podšívke sú suverénnym spoločníkom na zjazdovke. Rukavice LEKI Griffin S sa vyznačujú elegantným dizajnom, konštrukciou Comfort Fit a skvelým ergonomickým tvarom. Skvelé zapnutie na zápästí zabezpečujú tesne priliehajúce neoprénové manžety. Izolácia Primaloft vaše ruky dostatočne zahreje aj pri veľmi nízkych teplotách. Trigger S Technológia Trigger S poskytuje maximálnu bezpečnosť a špičkový komfort. Umožňuje jednoduché nacvaknutie a uvoľnenie pútka pohodlne a rýchlo. Táto technológia poskytuje navyše aj patentované bezpečnostné uvoľnenie - dodatočnú ochranu voči zraneniu. (topski.sk)

Čierno-biele tenisky Nike Reax Tr 8

Čierno-biele tenisky Nike Reax Tr 8

podošva: syntetický materiál vrchný materiál: textil (syntetické vlákno) _ syntetický materiál vnútorný materiál: textil farba: čierno-biela Športová obuv Obuv lepená (deichmann.com/SK)

Amscan Taniere čierno - biele narodeniny 8 ks

Amscan Taniere čierno - biele narodeniny 8 ks

Taniere čierno - biele narodeniny 8 ks počet: 8 ks rozmery: 17,7 cm (heliumking.sk)

Amscan Pozvánky Čierno - biele narodeniny 8 ks

Amscan Pozvánky Čierno - biele narodeniny 8 ks

Pozvánky Čierno - biele narodeniny 8 ks počet: 8 ks (heliumking.sk)

Lišta dilatačná rohová vnútorná PVC Schlüter Dilex EKE biela, dĺžka…

Lišta dilatačná rohová vnútorná PVC Schlüter Dilex EKE biela, dĺžka 250 cm, výška 7/8 mm, U8/O7BW

Vnútorný dilatačný rohový PVC profil určený pre vnútorné kúty stien alebo v styku podlaha-stena. (siko.sk)

Sprchová ružica

Sprchová ružica

1 funkčná, ručná sprcha, ktorá elegantne zapadá do každej kúpeľne. Funkcia dažďa Odvápňovacie silikonové trysky Chrómovaný plast Jednoduchá montáž Kompatibilný s väčšinou hadíc Priemer: 70 mm Dĺžka: 180 mm Farba: Chróm Spoj: 1/2" (skvelydarcek.sk)

Čierno-biela dóza na popisovanie Premier Housewares

Čierno-biela dóza na popisovanie Premier Housewares

Britská značka Premier Housewares, to sú naozaj šikovné nápady na starostlivosť o váš domov. Pekne vyzerajú, a navyše vždy nájdu praktické využitie! (bonami.sk)

Kladivová sponkovačka Wolfcraft HT 8 7076000, dĺžka svoriek 4 - 8 mm

Kladivová sponkovačka Wolfcraft HT 8 7076000, dĺžka svoriek 4 - 8 mm

Kladivová sponkovačka Wolfcraft HT 8 7076000, dĺžka svoriek 4 - 8 mm od výrobce Wolfcraft v kategorii Sponkovače za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Proraso Wood and Spice Kit 3-dielná na bradu a fúzy Olej na bradu a…

Proraso Wood and Spice Kit 3-dielná na bradu a fúzy Olej na bradu a fúzy 30 ml + Balzam na bradu a fúzy 100 ml + Šampón na bradu a fúzy 200 ml darčeko

Darčeková sada produktov pre starostlivosť o fúzy s jemnú vôňu bergamotu a cédrového dreva od značky Proraso. (luxusne-holenie.sk)

Proraso Azur Lime Kit 3-dielna na bradu a fúzy Olej na bradu a fúzy…

Proraso Azur Lime Kit 3-dielna na bradu a fúzy Olej na bradu a fúzy 30 ml + Balzam na bradu a fúzy 100 ml + Šampón na bradu a fúzy 250 ml darčeková sa

Darčeková sada na fúzy od Proraso v plechovej darčekovej krabičke. So sviežou vôňou limetiek a citrusov. (luxusne-holenie.sk)

Endoskop VOLTCRAFT BS-5, Ø sondy 8 mm, dĺžka sondy 450 mm

Endoskop VOLTCRAFT BS-5, Ø sondy 8 mm, dĺžka sondy 450 mm

Endoskop na kontrolu malých otvorov, kompartmentov motora a iných neprístupných miest. Vstavaný farebný monitor zobrazuje miesta, ktoré nie sú bežne prístupné pre oko. Kompaktnejšie ako bežné endoskopy Okrem krytu a ovládacích prvkov je do puzdra VOLTCRAFT BS-5 zabudovaný flexibilný husací krk s kamerou. Ak chcete použiť, jednoducho otvorte kryt a rozviňte husaci krk. Potom je možné zariadenie ľahko uložiť do vrecka alebo do puzdra na náradie. Nikdy nebolo také ľahké mať endoskop pripravený v taške na náradie. Stačí malý otvor 8 mm LED osvetlenie a mini kamera sú nainštalované na konci husiaka s dĺžkou 88 cm. Táto takzvaná sonda má priemer 8 mm a je vodotesná. Vybratie zabraňuje skĺznutiu namontovaného zrkadla, magnetu alebo zotavovacieho háku. V dome Rúry a potrubia je možné rýchlo a… (conrad.sk)

Čierno-biela ozdoba na topánky Crocs Kitty Cat

Čierno-biela ozdoba na topánky Crocs Kitty Cat

Model: Kitty CatFarba: biela, čiernaMateriál: 100 % PVC (zoot.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Kladivová sponkovačka Bosch Accessories 2609255860, dĺžka svoriek 4 -…

Kladivová sponkovačka Bosch Accessories 2609255860, dĺžka svoriek 4 - 8 mm

Zásobník s až 200 sponkami Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Nôž na káble Gedore 6698300, 8 do 28 mm

Nôž na káble Gedore 6698300, 8 do 28 mm

Na odizolovanie káblov s priemerom 4 až 28 mm. Háčik na odizolovanie plochých a plochých káblov. Automatická výmena čepele z guľatého na pozdĺžny rez bez toho, aby bol nôž položený dole. Vnútorný nôž s nastaviteľnou hĺbkou rezu, otočne namontovaný. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Nôž na káble Jokari 10282, 8 do 28 mm

Nôž na káble Jokari 10282, 8 do 28 mm

S hákovou čepeľouä (conrad.sk)

FIXED Screen Protector na displeje do 8 175 × 100 mm číra (FIXSP-8)

FIXED Screen Protector na displeje do 8 175 × 100 mm číra (FIXSP-8)

Ochranná fólia univerzálna, na displej prístroja, lesklý povrch, obsah balenia: čistiaca handrička, aplikačná tekutina, samolepka na odstránenie prachu a aplikačná tekutina Mávate strach z poškriabaného skla novo nadobudnutého zariadenia? Potom poskytne jednoduché riešenie ochranná fólia FIXED Screen Protector na displeje do 8" 175 × 100 mm číra, ktorá je silná, ale dokonale priehľadná a nijako neprekáža pri bežnom používaní. Je pripravená priamo na Univerzálne Univerzálne a zaručí adekvátnu ochranu pred poškriabaním. Tým, že je pripravená len pre konkrétne zariadenie, nič podstatné nezakrýva a dodáva preto pocit, akoby ste mali displej čistý, bez ochrannej fólie. Pomocou priloženej čistiacej handričky ľahko a rýchlo očistíte displej pred samotnou inštaláciou. K ochrannej fólii FIXED vám… (alza.sk)

Hmoždinka SWG 9058180, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks

Hmoždinka SWG 9058180, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks

Hmoždinka SWG 9058180, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka Fischer 53263, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 50 ks

Hmoždinka Fischer 53263, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 50 ks

Univerzálna plastová hmoždinka z nylonu. Geometria hmoždinky umožňuje trecie blokovanie (rozprestretie) v tuhých stavebných materiáloch a pozitívne blokovanie (vybočenie) v dierovaných tehlách alebo dutých stenách. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Čierno-biela obliečka na vankúš WeLoveBeds Clover, 40 × 60cm

Čierno-biela obliečka na vankúš WeLoveBeds Clover, 40 × 60cm

Oddýchnite si štýlovo v pohodlí obliečky od WeLoveBeds. Ich kúsky skrášlia spálňu aj obývačku. O WeLoveBeds: Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám. Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu. (bonami.sk)

Proraso Cypress and Vetyver Kit 3-dielna na bradu a fúzy 30 ml Olej…

Proraso Cypress and Vetyver Kit 3-dielna na bradu a fúzy 30 ml Olej na bradu a fúzy 30 ml + Balzam na bradu a fúzy 100 ml + Šampón na bradu a fúzy 200 ml darčeková sada

Klas íčka plechová krabička z dielne talianskeho Proraso plná prípravkov, ktoré ocení každý fúzatý muž. To všetko s mužnou vôňou cyprusu a vetiveru. Nájdete v nej: Mydlo na bradu (200 ml) Olej na bradu (30 ml) Balzam na bradu (100 ml) Rozmery krabičky: 21,5 cm x 23 cm x 7,7 cm Vyrobené v Taliansku (vivantis.sk)

Rozperná hmoždinka Fischer S 8 50108, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší…

Rozperná hmoždinka Fischer S 8 50108, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 100 ks

Rozširovacia zástrčka fischer S je originálna a predstavuje klasiku, ktorá bola desaťročia miliónkrát vyskúšaná a vyskúšaná. Plastová kotva je vyrobená zo 100% vysoko kvalitného nylonu. Vďaka tomu je kotva počas montáže obzvlášť robustná a zaručuje trvalú bezpečnosť. Pretože sa hmoždinka rozpína iba v dvoch smeroch, môžu sa rozpínacie sily zavádzať rovnobežne s okrajom stavebného materiálu otáčaním hmoždinky. Takto sa zabráni odlupovaniu stavebného materiálu pri jeho pripevňovaní blízko okraja. Fischerová rozpínacia zátka S sa odporúča na upevnenie do pevných stavebných materiálov. To sa dá použiť na pripevnenie rámov obrazov, svetiel, svetelných skriniek na stenu alebo elektrických inštalácií. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Endoskop FLIR VS70-1, sonda Ø 8 mm, dĺžka 100 cm

Endoskop FLIR VS70-1, sonda Ø 8 mm, dĺžka 100 cm

Nepremokavé a nárazuvzdorné puzdro, s gumou všade okolo, vydrží voľný pád z výšky 2 m · Na ovládacom paneli prístroja VS70 je možné nastaviť zorné uhly 180 ° alebo 90 ° · Zaznamenané videá a obrázky je možné prehrávať na PC pomocou karty SD alebo rozhrania USB. · Pomocou náhlavnej súpravy môžete odosielať a zaznamenávať jazykové komentáre ku kritickým videosekvenciám alebo obrázkom · Kapacita batérie pokrýva celý pracovný deň bez nabíjania batérie · Nabíjanie batérie cez rozhranie USB · Doplnkové príslušenstvo k základnému systému, ako napríklad: slúchadlá s mikrofónom, kamery a moduly na bezdrôtový prenos údajov Tento text bol preložený strojovo. Veľkosť displeja: 135 mm·Kapacita batérie: 6 až 8 hodín·Snímková frekvencia: 30 snímok / s (počet snímok za sekundu) (NTSC a PAL)·Prenos videa … (conrad.sk)

Endoskop Extech BR90, Ø sondy 8 mm, dĺžka sondy 77 cm

Endoskop Extech BR90, Ø sondy 8 mm, dĺžka sondy 77 cm

Extech BR90 je 8mm vodotesná (IP67) sonda s priemerom dlaní s flexibilným káblom s husím krkom dlhým 77 cm (2,5 stopy), ktorý si zachováva svoj nakonfigurovaný tvar. Endoskop má jedinečnú priehradku na navinutie sondy kamery pre ľahké uloženie. Rozlíšenie 640 x 480 pixelov, 2x digitálny zoom a vstavané jasné LED svetlá pomáhajú zreteľne premietať sledované objekty na veľký 4,3 "(109 mm) farebný LCD displej. Monitor má nastaviteľný jas, rotáciu obrazu o 180 °, funkciu zrkadla a výstup videa. Je to plnohodnotná inšpekčná kamera za dostupnú cenu! Tento text bol preložený strojovo. Veľký farebný monitor TFT-LCD s rozlíšením 4,3 "(109 mm) na zobrazenie podrobných obrázkov·180 ° rotácia obrazu a funkcia zrkadla·Nastaviteľný jas displeja a 2x digitálny zoom BR90 · taška na prenos · AA batérie… (conrad.sk)

NOVASERVIS sprchová ružica Chróm

NOVASERVIS sprchová ružica Chróm

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Endoskop Bosch Home and Garden UniversalInspect, Ø sondy 8 mm, dĺžka…

Endoskop Bosch Home and Garden UniversalInspect, Ø sondy 8 mm, dĺžka sondy 950 mm

háčik · magnet · zrkadlo · 2 rukávy na upevnenie príslušenstva · batérie · Taška. (conrad.sk)

Hmoždinka Bosch Accessories 2609255311, Vonkajšia dĺžka 40 mm,…

Hmoždinka Bosch Accessories 2609255311, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 40 ks

Stabilný a ľahko použiteľný Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Drevená hmoždinka Wolfcraft 2907000, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší…

Drevená hmoždinka Wolfcraft 2907000, Vonkajšia dĺžka 40 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 150 ks

150x hmoždinky z bukového dreva 8x40 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Rolser Nákupná taška na kolieskach Jet Star Joy, čierno-biela

Rolser Nákupná taška na kolieskach Jet Star Joy, čierno-biela

Nechcete už nosiť ťažké nákupy v rukách? Pomôže vám táto nákupná taška na kolieskach, ktorá vám výrazne uľahčí prácu. Geometrické tvary taške prepožičiavajú atraktívny dizajn a robia z nej aj skvelý módny doplnok.Podvozok Joy ľahko ovládnete jednou rukou a v meste s ním prekľučkujete jedna radosť. Nech sa vám do cesty postaví akákoľvek prekážka, hravo ju prekonáte. Vďaka kombinácii hliníka a ľahčeného polyméru EVA patrí konštrukcia Joy so svojou hmotnosťou 0,94 kg (bez tašky) medzi tie najľahšie, avšak vysoko odolné. Konštrukcia je postavená na dvojicu hladkých kolies klasickej veľkosti s perfektnou ovládateľnosťou. Podvozok je vybavený prednou oporou, ktorá umožňuje tašku odstaviť voľne do priestoru. Oporu možno ľahko sklopiť, čím dosiahnete plochého tvaru tašky a ľahko ju tak uložíte… (4home.sk)

Obuv na bežky SALOMON Pro Combi Pilot Čierno-biela 48

Obuv na bežky SALOMON Pro Combi Pilot Čierno-biela 48

Obuv na bežky SALOMON Pro Combi Pilot Topánky na bežky SALOMON Pro Combi Pilot sú vhodné pre pokročilých bežkárov, aktívnych športovcov a začínajúcich pretekárov. Majú pevnú konštrukciu na korčuľovanie a flexibilnú podošvu pre klasiku. Hlavnou výhodou tejto obuvi je možnosť použitia na klasiku aj na korčuľovanie. Topánky sú konštruované na vysokú úroveň komfortu a prispôsobivosti. (topski.sk)

Čierno-biela obliečka na vankúš Calento Tassa, 45 × 45 cm

Čierno-biela obliečka na vankúš Calento Tassa, 45 × 45 cm

Vankúšikov nie je nikdy dosť! Pohádžte ich po gauči alebo nimi zasypte posteľ. Sú to skvelí parťáci na popoludňajší odpočinok, večerné čítanie alebo víkendové povaľovanie! (bonami.sk)

taška na bicykel na psa do 8 kg, lidl eshop strojček na psa, eshop na granule pre psov, batoh na nosenie psa do 8 kg, obojok pre psa do 8 na kg, psi Pelech dlzka 65-70, taška na psa biela, biela lazúra na nábytok, biela fólia na nábytok, farba na nábytok biela

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť