Sperky eshop ocelovy piercing do pupku delfin a zirkonove srdce ab2001 farba zirkonu fialova a

Zlaté ZIRKÓNOVÉ SRDCE

Zlaté ZIRKÓNOVÉ SRDCE

Prívesok v tvare jedinečne prepletaného srdca je vyrobený zo 14 karátového zlata. Zapletaný vzor srdca lemuje zirkónové srdiečko, ktoré s leskom žltého zlata dotvára harmonické spojenie oslnivej krásy a elegancie. Odporúčame ako darček. Priemer srdca je 15 mm. (najzlato.sk)

BP Fóliový balón srdce - Delfíny

BP Fóliový balón srdce - Delfíny

Fóliový balón srdce - Delfíny Fóliové balóny sú jedinečným, estetickým doplnkom každej párty či spoločenskej udalosti. Pripravte tematickú balónovú výzdobu v deň narodenín a vykúzlite nezabudnuteľný deň pre oslávenca aj hostí. vhodný na nafúknutie vzduchom aj héliom obsah: 1 ks (heliumking.sk)

LEGO® Creator 31128 Delfín a želva

LEGO® Creator 31128 Delfín a želva

„• 3 nápadité modely mořských živočichů v 1 stavebnici • Milovníci oceánů se mohou těšit na 3 různá podvodní dobrodružství • Delfínek, želvička, mořský koník i rybka jsou polohovatelné modely • Součástí všech 3 modelů je podstavec na vystavení • Děti od 6 let prožijí obohacující stavitelský zážitek a spoustu příběhů se zvířecími kamarády • Modely zvířátek jsou dostatečně kompaktní, takže si je děti mohou vzít kamkoli s sebou • Podívejte se i na další skvělé stavebnice od LEGO® Creator 3 v 1pro březen 2022 • Stavebnice LEGO® Creator 3 v 1 jsou vstupenkou do světa plného herních a stavitelských možností • Kostky LEGO® vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů už od roku 1958 • Kostky LEGO® splňují nejvyšší globální normy z hlediska bezpečnosti“ (efitness.sk)

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Psík a Srdce LPS05AQI02

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Psík a Srdce LPS05AQI02

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Psík a Srdce LPS05AQI02. (vivantis.sk)

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Mačka a Srdce LPS05AQI07

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Mačka a Srdce LPS05AQI07

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Mačka a Srdce LPS05AQI07. (vivantis.sk)

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Pes a Srdce LPS05AQI04

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Pes a Srdce LPS05AQI04

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Pes a Srdce LPS05AQI04. (vivantis.sk)

LEGO® Creator 31128 Delfín a korytnačka (5702017117423)

LEGO® Creator 31128 Delfín a korytnačka (5702017117423)

LEGO stavebnica pre deti, vhodné od 6 rokov, téma: More a zvieratká, rok uvedenia: 2022, počet dielikov: 137ks Stavebnica LEGO® Creator 31128 Delfín a korytnačka Delfín, morský koník alebo rybkaZ kociek zo série LEGO® Creator 3 v 1 zostavíš jeden z troch úžasných modelov morských živočíchov a ich kamarátov.Hodiny zábavy pre tvorivé detiSo stavebnicou LEGO® Creator deti získajú nové možnosti zábavy, rozvíjajú svoju fantáziu, kreativitu a získavajú nové skúsenosti.Modely s pohyblivými súčasťamiVšetky modely v tejto LEGO súprave majú pohyblivé súčasti. Natrénuj si s nimi realistické pohyby pre super zábavu.137kociek6+odporúčaný vekNávodsúčasťou baleniaStavebnica LEGO® Creator 31128 Delfín a korytnačkaStavebnicu LEGO® Creator 31128 Delfín a korytnačka si zamiluje každý milovník zvierat. Z… (alza.sk)

MAKE IT REAL SPERKY A DRAHOKAMY DISNEY ULTIMATE PRINCESS /134210/

MAKE IT REAL SPERKY A DRAHOKAMY DISNEY ULTIMATE PRINCESS /134210/

ŠPERKY A DRAHOKAMY . Pripravte sa na kráľovský ples so sadou Disney Ultimate Princess Jewels & Gems. Deti si môžu vyrobiť 3 samostatné náramky pomocou 18 jedinečných korálikov a príveskov s motívom Disney Princess. Deti si môžu (andreashop.sk)

Bábika tancujúca a svietiaca víla fialova

Bábika tancujúca a svietiaca víla fialova

Očarujúca víla v spoločenských šatách prevedie každé malé dievčatko do rozprávkového sveta. Bábika v rozprávkovej kreácii, trblietajúca rôznymi farbami, poskytne každému dievčatku pôvabnú zábavu. Víla má jemne trblietavé krídla, ktoré blikajú v rytme hudby, systém farebných svetiel ukrytých pod šatami zdobí rozprávkovú vílu a tiež sa prispôsobuje rytmu piesne. Víla sa pri tancovaní posúva vpred a pri náraze na prekážku mení smer pohybu. Bábika má dlhé vlasy a pohyblivé ruky. Krídla bábiky je možné odobrať, takže bábika môže tancovať s krídlami alebo bez nich. K funkčnosti víly sú potrebné 3 kusy batérii typu AA 1,5V. Farba šiat víly sa dodáva dostupnosťou na sklade.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Výška víly je 35 cm.Rozmer balenia:dĺžka: 16 cmšírka: 16 cmvýška: 29 cm (najlepsiehracky.sk)

Spací vak 3v1 FRETKA sivá / fialová A.13

Spací vak 3v1 FRETKA sivá / fialová A.13

Spací vak pre šteniatka a fretky. (dobra-miska.sk)

Sylvanian Families Mesto – oblečenie (fialová a ružová) …

Sylvanian Families Mesto – oblečenie (fialová a ružová) (5054131060209)

Herná sada pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov, výška 10 cm V Sylvanian dedinke býva mnoho rodín rôznych zvieratiek. Nájdete v nej pudlov, čokoládových zajačikov, orieškové veveričky, hodvábne mačičky, biele myšky, ježkov a mnoho ďalších. Každá rodinka má svoj domček, rodičia chodia do zamestnania, deti do školy... Každé zvieratko má svoj vlastný štýl obliekania – dievčatká a mamičky sa rady zdobia, oteckovia a chlapci majú radi pohodlné oblečenie. V tomto balení nájdete súpravu oblečenia vo fialovej a ružovej farbe pre mamičku a jej dievčatko. Elegantné saténové šaty majú zlaté spony a sú ideálne napríklad na vychádzku do mesta. K mamičkiným šatám navyše patrí aj praktický šál. Do oblečenia z kolekcie Mesto môžete obliecť ľubovoľné zvieratko Sylvanian Families. Kľúčové vlastnosti… (alza.sk)

Od delfína ke psovi a zpět k člověku

Od delfína ke psovi a zpět k člověku

Příručka etické komunikace se zvířaty Podle Gabby Harrisové nám zvířata mohou být průvodci na cestě poznávání sebe sama i světa kolem nás. Ptáte se, jak to souvisí s tréninkem zvířat? To, jací jsme uvnitř a jak se chováme navenek, má přímý dopad na to, jak nás zvířata vnímají, a tudíž i to, jak probíhá naše vzájemná komunikace. V deseti tematických kapitolách, spojených s praktickými cvičeními, se dozvíte: Jak můžeme lépe poznat sami sebe a to, jak uvažujeme a komunikujeme, nejen ve vztahu k našemu zvířecímu miláčkovi. Jak je důležité budovat u našeho psa důvěru nejen k nám, ale i k jevům, které ho obklopují. Jak se naučit „existovat v přítomnosti“ podobně jako zvířata. Jak se oprostit od emocí a očekávání, která mohou nežádoucím způsobem ovlivňovat naši komunikaci se zvířaty a tím i celý… (pantarhei.sk)

Morellato Oceľový náhrdelník s príveskom delfína Madagaskar SATF05 …

Morellato Oceľový náhrdelník s príveskom delfína Madagaskar SATF05 (retiazka, prívesok)

Morellato Oceľový náhrdelník s príveskom delfína Madagaskar SATF05 (retiazka, prívesok). Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

Srdcom a mečom

Srdcom a mečom

Strhujúci príbeh našej najúspešnejšej autorky historických romancí, ktorej knihy už potešili vyše 100 000 čitateľov na Slovensku a v Čechách. Uhorský šľachtic Ardan Balaša prišiel pre intrigy mocného bána Mladena Subiča o všetko. Iba vďaka odvahe švagrinej Zorany ušiel z väzenia a ukryl sa v horách. Zorana za pomoc mužovi, ktorého od detstva milovala, zaplatila vlastnou slobodou: v kláštore ju prinútili vstúpiť do rehole. Po rokoch však opäť čelí Subičovej svojvôli, a tak musí presvedčiť zatrpknutého Ardana, aby sa domáhal spravodlivosti, len tak totiž môžu usvedčiť spupného veľmoža z intríg. Zorane sa to podarí a spolu sa púšťajú do neľahkého boja... (pantarhei.sk)

Srdcom a svedomím

Srdcom a svedomím

Sudca Najvyššieho súdu SR a kandidát na prezidenta Štefan Harabin priťahuje poslucháčov a čitateľov, pretože otvorene hovorí o tom, čo iní zamlčujú a zahmlievajú. Vo svojom druhom literárnom diele úprimne ľudsky, s hĺbkou a nadhľadom objasňuje problémy, ktoré dnes kvária Slovensko a navrhuje konkrétne riešenia, ako vyviesť spoločnosť z hodnotovej a právnej krízy. Vypovedá napríklad o desivých rizikách Globálneho paktu OSN o migrácii, o rozklade rodiny cez Istanbulský dohovor, o demoralizačných útokoch na deti z pôdy školy bez vedomia rodičov, o chobotnici mimovládnych organizácií, ktorá rozkladá štát, o diktatúre posledného slova aj o prezidentskej téme. (pantarhei.sk)

Srdce a Mozek

Srdce a Mozek

Jdi za svým srdcem nebo důvěřuj svému intelektu? Oblíbený zábavný komiks, New York Times bestseller, o vztahu mezi emotivním srdcem a jeho racionálním protějškem, mozkem. Ve své online podobě si získal miliony fanoušků a jeho knižní verze nyní vychází i v češtině. Je to naše každodenní volba: srdce nebo mozek? Vzájemně se vylučují a zároveň na sobě závisí. Ač vypadá prostince, je tento komiks hlubokou sondou do našich srdcí a mozků. V mnohých zábavných situacích poznáváme svá každodenní dilemata, která nám tito dva prevíti neustále způsobují. Neskutečně zábavný, rozverný a hluboce zasahující, takový je komiks Srdce a Mozek. (pantarhei.sk)

La Petite Story Pevný náramok Kotva a delfín LPS05AQJ11

La Petite Story Pevný náramok Kotva a delfín LPS05AQJ11

La Petite Story Pevný náramok Kotva a delfín LPS05AQJ11. (vivantis.sk)

SES Sadrový odliatok delfína a maľovanie s glitrami (8710341012861)

SES Sadrový odliatok delfína a maľovanie s glitrami (8710341012861)

Kreatívna súprava – rozmery: 15×20×4cm, odporúčaný vek od 5 rokov Kreatívna sada odlievanie zo sadry na výrobu sadrových koníkov. Priloženými farbami možno odliatky namaľovať. Jednoduchá tvorivá zábava pre deti od 5 rokov.Lákavá tvorivá zábava v podobe odlievania zo sadry zabaví malých neposedníkov už od piatich rokov. Predškoláci tak môžu trénovať trpezlivosť aj precvičovať jemnú motoriku a výsledkom im budú krásne odliatky delfínov, ktoré môžu byť krásnou dekoráciou či roztomilým darčekom. Jemnou sadrou špeciálne vyrobenou na odlievanie sa veľmi ľahko naplní 3D forma a potom už nezostáva nič iné, než čakať. Po vytuhnutí je možné jednotlivých delfínov ozdobiť farbami či ružovými a striebornými trblietkami a formu opätovne použiť. Netradičná zábava vo forme kreatívnej sady SES poteší aj… (alza.sk)

Atelier Mozaika Delfíny a Morské panny Maxi 7+ Janod

Atelier Mozaika Delfíny a Morské panny Maxi 7+ Janod

Kreatívna sada Mozaika Delfíny a Morské panny Janod Atelier Maxi. Kreatívna sada na tvorenie Mozaika Delfíny a Morské panny Janod Atelier Maxi obsahuje 5 kariet s krásnymi motívmi a 10 hárkov papierov s farebnou mozaikou. Táto aktivita rozvíja: motoriku, reflexiu a aplikáciu. Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail. Vhodné pre deti: od 7 rokov. Rozmer produktu: 21 x 25 cm. Materíál: kartón a papier. (pantarhei.sk)

Janod Atelier Mozaika delfíny a morské panny Maxi 7 +

Janod Atelier Mozaika delfíny a morské panny Maxi 7 +

Kreatívna sada na dotváranie obsahuje obsahuje 5 kariet s krásnymi motívmi a 10 hárkov papierov s farebnou mozaikou. Rozvíja jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail. Veková kategória: 7 + Krajina pôvodu: Čína Séria: Atelier Vhodné pre: Pre dievčatá Typ aktivity: Lepenie Variant: Mozaika delfíny a morské panny Maxi (muziker.com)

Canpol Teplomer do vane - delfín

Canpol Teplomer do vane - delfín

Canpol Teplomer do vane - delfín Teplomer do vaničky sa používa na meranie teploty vody pred kúpeľom. Je presný, spoľahlivý a ľahko čitateľný. Na meranie sa používa farebný lieh. (pilulka.sk)

Tribal Oceľový prívesok Srdce PSM232

Tribal Oceľový prívesok Srdce PSM232

Tribal Oceľový prívesok Srdce PSM232. (vivantis.sk)

Tribal Oceľový prívesok Srdce PSS590

Tribal Oceľový prívesok Srdce PSS590

Tribal Oceľový prívesok Srdce PSS590. K prívesku si vyberte oceľový retiazka z našej ponuky . (vivantis.sk)

Tikiri Ocean Buddies - hrkálka a hryzátko z prírodnej gumy delfín

Tikiri Ocean Buddies - hrkálka a hryzátko z prírodnej gumy delfín

Tikiri ocean buddies - hrkálka a hryzátko z prírodnej gumy. Prírodná guma vyrobená z miazgy kaučukového stromu hevea, ktorá je pravidelne odoberaná tak, aby strom netrpel, šetrne a udržateľne. Ekologický, v prírode rozložiteľný materiál, bezpečný aj pre tie najmenšie bábätká. Ručne maľované netoxickými rastlinnými farbami. Neobsahuje bpa, pvc, ftaláty ani žiadne iné škodlivé látky. Vhodné od narodenia. Vyrobené na srí lanke vo fair trade podmienkach. Vďaka ručnej práci je každé zvieratko jedinečné a prípadné drobné nerovnosti materiálu a odlišnosti v kresbe sú prirodzenou vlastnosťou. (drmax.sk)

Ecoiffier Vedierko Delfín s kanvičkou a príslušenstvom, 17 cm …

Ecoiffier Vedierko Delfín s kanvičkou a príslušenstvom, 17 cm (3280250008057)

Sada do piesku pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 1,5 roka (alza.sk)

DORMEO NALADOVA SOVA 3V1, HRACKA, VANKUS A DEKA 130X180 CM, STARA…

DORMEO NALADOVA SOVA 3V1, HRACKA, VANKUS A DEKA 130X180 CM, STARA MAMA, FIALOVA

OSLAVA ZDRAVÝCH EMÓCIÍ A MILUJÚCICH RODÍN . Múdra sova vie, že pochopenie vlastných emócií a emócií ostatných ľudí je základom zdravých vzťahov a šťastnejšieho, úspešnejšieho života spolu so silnou, milujúcou a (andreashop.sk)

Hračka do vane – Vodný mlyn – Delfín

Hračka do vane – Vodný mlyn – Delfín

Hračka do vane – Vodný mlyn – Delfín Vynikajúca hračka v tvare delfína určená na hranie vo vode. Po naliatí do delfínového klobúka, dá voda mlyn do pohybu. Prísavka na zadnej strane umožňuje pripevniť delfína k vani alebo stene kúpeľne. Balenie obsahuje aj lievik, ktorý uľahčí nalievanie vody do klobúka. Materiál: plast Rozmery: 27 x 15 cm (skvelydarcek.sk)

CANPOL BABIES TEPLOMER DO VANE DELFIN

CANPOL BABIES TEPLOMER DO VANE DELFIN

TEPLOMER DO VANE . Canpol babies presný, spoľahlivý teplomer v tvare delfína na kontrolu teploty vody pripravovaného kúpeľa s dobre čitateľnou stupnicou. Kúpací teplomer slúži ku kontrole teploty vody pripravovaného kúpeľa malého (andreashop.sk)

CANPOL BABIES TEPLOMER DO VANE DELFIN

CANPOL BABIES TEPLOMER DO VANE DELFIN

TEPLOMER DO VANE . Canpol babies presný, spoľahlivý teplomer v tvare delfína na kontrolu teploty vody pripravovaného kúpeľa s dobre čitateľnou stupnicou. Kúpací teplomer slúži ku kontrole teploty vody pripravovaného kúpeľa malého (andreashop.sk)

Léčivé rostliny a srdce

Léčivé rostliny a srdce

Nový, celostní pohled na aktuální téma srdečních problémů. Navzdory pokrokům medicíny jsou kardiovaskulární choroby mezi obyvateli západního světa nejčastější příčinou úmrtí. Je za ně zodpovědný stres, který je s moderním způsobem života dnes již neodmyslitelně spojen? Nebo je to nesprávná výživa, vnější faktory negativně působící na lidskou psychiku či snad škodlivé mikroorganismy? Nebo je snad příčinou naše nedostatečná znalost srdce a jeho funkcí? Právě těmto otázkám se věnuje kulturní antropolog a etnobotanik Wolf-Dieter Storl. Vedle tradičních, prastarých rostlin používaných při srdečních problémech jsou v knize rovněž podrobně představeny bylinné prostředky moderní kardiologie jako náprstník, konvalinka vonná nebo krutikvět (Strophanthus Strophanthus). Knihu doprovází barevné… (pantarhei.sk)

Statečné a zlomené srdce

Statečné a zlomené srdce

Kletba byla zlomena, ale princ Rhen čelí ještě temnějším problémům. Povídá se, že není opravdovým dědicem. Ačkoli má Rhen po boku Harper, jeho strážce Grey není nikde k nalezení a zůstalo po něm více otázek než odpovědí. Od doby, co Grey porazil Lilith, je na útěku. Netouží zpochybňovat Rhenův nárok na trůn – dokud Karis Luran nezačne hrozit, že se Uhlíkova zmocní silou. Její vlastní dcera Lia Mara s matčiným plánem nesouhlasí, ale dokáže přesvědčit Greye, aby se Rhenovi pro dobro království postavil? (pantarhei.sk)

Serafína a roztrieštené srdce

Serafína a roztrieštené srdce

PRICHÁDZAJÚ BÚRKY… Serafína sa zobudí sa v nevysvetliteľnej tme, na tele má jazvy z neúprosného boja a onedlho zistí, že život v Biltmore sa nepredstaviteľne zmenil. Zdá sa, že všade naokolo sú nepriatelia, no ešte väčšmi ju prekvapí to, čo robia jej starí kamaráti. Biltmore je v ohrození. Blíži sa k nemu záhadná sila. Nemá meno, ale prináša so sebou prudké búrky a povodne, ktoré strhávajú všetko, čo im stojí v ceste. Serafína musí odhaliť pravdu o tom, čo sa jej stalo, a nájsť spôsob, ako ovládnuť svoje nové schopnosti, kým nie je neskoro. Má iba niekoľko dní, aby dosiahla takmer nemožné, a tak zo všetkých síl bojuje o to, aby sa znova stala strážkyňou Biltmoru, Braedenovou priateľkou, dcérou svojho tatka, hrdinkou Blue Ridge Mountains a všetkých obyvateľov i tvorov, ktorí ich nazývajú… (pantarhei.sk)

Prestieranie Srdce a ruže

Prestieranie Srdce a ruže

Prestieranie na váš jedálenský stôl s modernými motívmi. Prestieranie je vyrobené z kvalitného materiálu Canvas 100% PES. Sublimačná tlač zaručuje dlhoročnú životnosť farieb. Rozmer 42cm x 28cm. (dekyzfotiek.sk)

BABY DAB FARBA NA DETSKE ODTLACKY - FIALOVA

BABY DAB FARBA NA DETSKE ODTLACKY - FIALOVA

FARBA NA DETSKÉ ODTLAČKY . BABY DAB je špeciálna farba s aplikátorom na odtlačky detských ručičiek a nožičiek do denníčkov, pamätníčka a pod. . Dostupná je v dvoch univerzálnych farbách pre chlapcov aj dievčatá - v šedej a (andreashop.sk)

Fossil Trblietavý oceľový náhrdelník srdce JF03415040

Fossil Trblietavý oceľový náhrdelník srdce JF03415040

Fossil Trblietavý oceľový náhrdelník srdce JF03415040. (vivantis.sk)

Morellato Oceľový náramok Srdce Valentina SATQ06

Morellato Oceľový náramok Srdce Valentina SATQ06

Morellato Oceľový náramok Srdce Valentina SATQ06. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

Brosway Oceľový náramok Srdce Chakra BHKB039EN

Brosway Oceľový náramok Srdce Chakra BHKB039EN

Brosway Oceľový náramok Srdce Chakra BHKB039EN. (vivantis.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Detské srdce a detské sny

Detské srdce a detské sny

V tejto knihe Sri Chinmoy ponúka praktické rady k téme, ktorá je životným krédom starostlivých rodičov: ako vychovávať dieťa tak, aby vyrastalo s láskou k Bohu a so sebadávajúcim srdcom pre všetkých (pantarhei.sk)

Labyrint světa a ráj srdce

Labyrint světa a ráj srdce

Kniha Labyrint světa a ráj srdce Jana Amose Komenského v moderní češtině. Jedná se o významné křesťanské dílo, které nás přivádí zpět ke kořenům české reformace. Jak poutník hledající smysl života projde všechna zákoutí světa, aby nakonec zklamán světem nalezl v pokoji svého srdce Spasitele Pána Ježíše Krista. (pantarhei.sk)

Labyrint světa a ráj srdce

Labyrint světa a ráj srdce

Nejvýznamnější filozofické dílo napsané v českém jazyce v exkluzivním vydání s jedinečnými kolážemi Miroslava Huptycha. Kniha jako objekt. Vedle původního textu obsáhne kniha i text v jazyce 21. století upravený Lukášem Makovičkou. Dominantou této velkoformátové knihy je však více než 50 dvoustranných koláží Miroslava Huptycha. Miroslav Huptych je svými kolážemi k Labyrintu proslulý i za hranicemi ČR vystavoval je například v Nardenu. (pantarhei.sk)

Labyrint světa a ráj srdce

Labyrint světa a ráj srdce

Komiksová adaptace stěžejního díla Jana Amose Komenského svým tradičním výtvarným i jazykovým pojetím ctí alegoričnost původního textu a současně volí jazyk srozumitelný pro současného čtenáře. Záměrem je přiblížit tento literární poklad a jeho poselství lidem, které by původní text od četby patrně odradil. Autoři se snažili, aby byl komiks zábavný a překypoval detaily, jimiž se může čtenář bavit dlouhé hodiny. V závěru knihy je uveden plný text původního díla. (pantarhei.sk)

Srdcom a mečom 2.vydanie

Srdcom a mečom 2.vydanie

Jana Pronská, kráľovná slovenskej historickej romance, má na svojom konte devätnásť kníh. Štrnástu z nich, pútavý ľúbostný príbeh plný vášní, intríg a zrady, odohrávajúci sa na stredovekom Slovensku, vám ponúkame v novom vydaní. Ardan Balaša mal všetko - vznešený pôvod, významné postavenie na kráľovskom dvore i krásnu manželku -, kým ho intrigy bosnianskeho bána Mladena Subiča nepripravili o česť aj o rodinu. Vďaka odvahe švagrinej Zorany sa mu podarilo ujsť z väzenia a ukryť sa v horách. Zorana za pomoc mužovi, ktorého od detstva milovala, zaplatila vlastnou slobodou: v kláštore, kde ju jej matka grófka Draškovičová ukryla pred bánom, ju prinútili vstúpiť do rehole. Po rokoch Zoranina matka opäť čelí Subičovej svojvôli – tentoraz musí pred ním ochrániť svoju vnučku Darju. Treba však… (pantarhei.sk)

Papírová taška - Medvědi a srdce

Papírová taška - Medvědi a srdce

(efitness.sk)

Papírová taška - Medvědi a srdce

Papírová taška - Medvědi a srdce

(efitness.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdcom červená / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom červená / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom červená / oceľová. (vivantis.sk)

Brosway Oceľový prívesok srdce Très Jolie BTJM288

Brosway Oceľový prívesok srdce Très Jolie BTJM288

Brosway Oceľový prívesok srdce Très Jolie BTJM288. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdcom biela / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom biela / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom biela / oceľová. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdcom modrá / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom modrá / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom modrá / oceľová. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdcom ružová / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom ružová / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom ružová / oceľová. (vivantis.sk)

Troli Šnúrkový náramok so srdcom čierna / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom čierna / oceľová

Troli Šnúrkový náramok so srdcom čierna / oceľová. (vivantis.sk)

S`Agapõ Oceľový prívesok Srdce Happy SHA301

S`Agapõ Oceľový prívesok Srdce Happy SHA301

S`Agapõ Oceľový prívesok Srdce Happy SHA301. (vivantis.sk)

S`Agapõ Oceľový prívesok Srdce Happy SHA299

S`Agapõ Oceľový prívesok Srdce Happy SHA299

S`Agapõ Oceľový prívesok Srdce Happy SHA299. (vivantis.sk)

Brosway Oceľový náhrdelník so srdcom Chant BAH35

Brosway Oceľový náhrdelník so srdcom Chant BAH35

Brosway Oceľový náhrdelník so srdcom Chant BAH35. (vivantis.sk)

Troli Dizajnový oceľový náramok s príveskom Srdce

Troli Dizajnový oceľový náramok s príveskom Srdce

Troli Dizajnový oceľový náramok s príveskom Srdce. (vivantis.sk)

Skagen Ružovo pozlátený oceľový náhrdelník srdce SKJ1253791

Skagen Ružovo pozlátený oceľový náhrdelník srdce SKJ1253791

Skagen Ružovo pozlátený oceľový náhrdelník srdce SKJ1253791. (vivantis.sk)

Guess Oceľový náhrdelník s príveskom Srdce UBN79012

Guess Oceľový náhrdelník s príveskom Srdce UBN79012

Guess Oceľový náhrdelník s príveskom Srdce UBN79012. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

ryor eshop, farba na bicykel, farba na nábytok, farba nábytku jelša, izolácie a zateplenie do psi búdy, psie búdy a pelechy do bytu, stôl a stoličky do malej kuchyne, nábytok a, a nábytok, kozmetika a

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť