Sperky eshop ocelovy piercing do pupku tabulka s kockami a cislom sedem aa2122

Magnetická tabuľka s písmenkami a číslicami (5901271492370)

Magnetická tabuľka s písmenkami a číslicami (5901271492370)

Magnetická tabuľa , drevený rám, s možnosťou prenášania, v balení magnetické pero, 23.2cm×33.5cm×1.5cm (V׊×D) Hodila by sa vám do práce či domácnosti tabuľa na zapisovanie dôležitých informácií a poznámok? Iste sa vám bude hodiť táto Magnetická tabuľka s písmenkami a číslicami. Drevený rám, ktorý ju skrášľuje, zaistí, že sa bude perfektne hodiť do akejkoľvek izby či kancelárie. Je možné pripevniť ju na stenu. Výhodou tabule je jej plná mobilita. Vnútri balenia sa nachádza magnetické pero. Podstatné prednosti magnetickej tabule Magnetická tabuľka s písmenkami a číslicami Magnetická tabuľa Magnetická tabuľka s písmenkami a číslicami bude skvelý pomocník v práci či domácnosti Vlastnosti: magnetická Materiál rámu: drevený Mobilná tabuľa s prvkami, ktoré uľahčia jej presúvanie Prichytenie… (alza.sk)

Troli Dvojitý oceľový náhrdelník s kockami 1928

Troli Dvojitý oceľový náhrdelník s kockami 1928

Troli Dvojitý oceľový náhrdelník s kockami 1928. (vivantis.sk)

Boribon a sedem balónikov

Boribon a sedem balónikov

V jeden daždivý deň daruje Ankapanka Boribonovi sedem farebných balónikov. Balóny síce dlho nevydržia, ale náš macko sa dočká útechy... (pantarhei.sk)

Snehulienka a sedem trpaslíkov

Snehulienka a sedem trpaslíkov

Autorom leporela na motíve známej slovenskej rozprávky pre najmenších čitateľov je Ján Vrabec (ilustrácie, texty, grafická úprava). Leporelo má po 12 plnofarebných strán. Dvojstrana 10 - 11 je riešená ako maľovanka. (pantarhei.sk)

Snehulienka a sedem trpaslíkov

Snehulienka a sedem trpaslíkov

So Snehulienkou a trpaslíkmi sú protiklady ľahké. Naučte sa slová, ktoré ich sprevádzajú po celý deň. (pantarhei.sk)

Snehulienka a sedem trpaslíkov

Snehulienka a sedem trpaslíkov

Bolo, nebolo… V malom kráľovstve žila prekrásna kráľovná. Od svojho čarovného zrkadla každý deň počúvala, že je tá najkrajšia na celej zemi. Jedného dňa sa však odpoveď zmenila – najkrajšou dievčinou na zemi bola ľúbezná Snehulienka. Kráľovná bola pyšná a zlá, nemohla ani pomyslieť na to, že by mohol byť niekto krajší ako ona. Úbohej Snehulienky sa rozhodla zbaviť. Ako to všetko dopadlo? Prečítajte si klasickú rozprávku, tentokrát v nádhernom priestorovom stvárnení. (pantarhei.sk)

Lenka a sedem psychopatov

Lenka a sedem psychopatov

Harald Stiffel, autor knižky Lenka a sedem psychopatov, nie je slovenským čitateľom neznámy. Zbierka poviedok Poľovnícke tragédie vyšla u nás už dvakrát (r. 1990 a r. 2010 v rozšírenom vydaní), okrem toho vyšli Rozprávky z Cachu (r. 2007) a zbierka poviedok Mrchy (r. 1994) s veľmi dobrým čitateľským ohlasom. Preto možno niektorých prekvapí, že H. Stiffel ako náš špičkový odborník na trestné právo dokáže skĺbiť špecializáciu, kde sa vyžaduje maximálna exaktnosť založená len na faktoch, s takým sympatickým rozletom fantázie, s akým sa stretáme aj na stránkach tejto knihy. Spomínané fantazírovanie však u hĺbavého čitateľa môže naraziť na už vôbec nie sympatickú podobizeň reálnej „človečiny“, ľudskej hlúposti, krutosti či bezradnosti. Spojenie takýchto dvoch línií do jednej knihy je v… (pantarhei.sk)

MAKE IT REAL SPERKY A DRAHOKAMY DISNEY ULTIMATE PRINCESS /134210/

MAKE IT REAL SPERKY A DRAHOKAMY DISNEY ULTIMATE PRINCESS /134210/

ŠPERKY A DRAHOKAMY . Pripravte sa na kráľovský ples so sadou Disney Ultimate Princess Jewels & Gems. Deti si môžu vyrobiť 3 samostatné náramky pomocou 18 jedinečných korálikov a príveskov s motívom Disney Princess. Deti si môžu (andreashop.sk)

Tabulka s přihrádkami

Tabulka s přihrádkami

Robusní magnetická tabulka (efitness.sk)

Sedem sestier 1: Sedem sestier

Sedem sestier 1: Sedem sestier

Lucinda Rileyová je veľmi úspešná írska autorka, jej historicko-romantické príbehy sa stali bestsellermi na celom svete. Najnovšia románová séria Sedem sestier získala prestížne ocenenia v Taliansku a Holandsku a v Nemecku sa predáva v miliónových nákladoch. Vo svojich príbehoch vie zaujať nielen romantickou zápletkou, ale upúta aj zaujímavými historickými reáliami krajín, do ktorých sedem sestier pošle. V príbehu prvej sestry Maie sa ocitneme v Brazílii, kam sa hlavná hrdinka podľa inštrukcií zosnulého otca vyberie pátrať po svojom tajomnom pôvode. V histórii svojej rodiny narazí na záhadný ľúbostný príbeh, ktorý ju zavedie do mondénneho Paríža na začiatku 20. storočia. Mladá bohatá Brazílčanka Izabela sa zasnúbi s nepríťažlivým šľachticom Gustavom a ešte krátko pred sobášom sprevádza… (pantarhei.sk)

Interview s fotografiou Sedem No4

Interview s fotografiou Sedem No4

Štvrtý diel knižného projektu autora Juraja Mravca - INTERVIEW s FOTOGRAFIOU je na svete! Kniha v exkluzívnom balení v čistom minimalistickom dizajne obsahuje sedem dynamických rozhovorov so svetovými autormi humanistickej fotografie ilustrovaných vyše 70 - timi fotografiami z ich tvorby. Abbas, Jane Evelyn Atwood, Hans Jürgen Burkard, Ron Haviv, John Loengard, Sergej Maximishin, Patrick Ward prinášajú myšlienkové a obrazové posolstvo z prostredí, kam sa bežný človek nedostane. Príbehy vyrážajúce dych sa odohrávajú v kontexte s citátom fotografky Lisette Model, ktorá povedala: Nikdy nestláčaj spúšť, pokým ťa tvoj objekt nenapĺňa až po hrdlo. (pantarhei.sk)

Interview s fotografiou Sedem No5

Interview s fotografiou Sedem No5

Piaty diel knižného projektu autora Juraja Mravca – INTERVIEW s FOTOGRAFIOU je na svete! Kniha v exkluzívnom balení v čistom minimalistickom dizajne obsahuje sedem dynamických rozhovorov so svetovými fotografmi aj s fotografiami z ich tvorby. Ian Berry, Stuart Franklin, Stanley Greene, Ed Kashi, Péter Korniss, Jurij Kozyrev, Jan Saudek prinášajú myšlienkové a obrazové posolstvo z prostredí, kam sa bežný človek nedostane. Príbehy vyrážajúce dych sa odohrávajú v kontexte s citátom fotografky Lisette Model, ktorá povedala: Nikdy nestláčaj spúšť, pokým ťa tvoj objekt nenapĺňa až po hrdlo. (pantarhei.sk)

Sedem rozchodov Amy a Craiga (Príbeh lásky)

Sedem rozchodov Amy a Craiga (Príbeh lásky)

Stredoškoláci Amy a Craig tvoria zvláštny pár. On je nevýrečný milovník videohier, ona zas krásna, inteligentná predsedníčka študentského parlamentu. Ich vzťah tak prechádza mnohými úskaliami. Obaja majú pred sebou neistú budúcnosť a na pleciach doteraz nepoznané bremeno dospeláckej zodpovednosti. Craig sníva o vysokej škole, kde by zapadol, zatiaľ čo Amy sa stále hľadá. Pritom sa striedavo schádza a rozchádza s Craigom. Zamilovaný chlapec znáša odmietnutia ťažko, ale kým iný by sa k nerozhodnej Amy obrátil chrbtom, on nie. No koľkokrát možno prvej láske zlomiť srdce, kým si povie „stačilo“? Sedem rozchodov, sedem sklamaní. Debutový román Dona Zolidisa je vtipnou aj horkosladkou sondou do jedinečnej a zároveň univerzálnej skúsenosti, akou je prvá láska. (pantarhei.sk)

Magnetická tabuľka s pečiatkami (5901271517929)

Magnetická tabuľka s pečiatkami (5901271517929)

Magnetická tabuľa , plastový rám, s možnosťou prenášania, 26cm×30cm×3.5cm (V׊×D) Obzeráte sa po tabuli na spisovanie a prezentovanie plánov či poznámok? Potom vás iste osloví táto Magnetická tabuľka s pečiatkami. Plastový rám, ktorý dotvára jej vzhľad, sa bude hodiť aj k vášmu pracovnému miestu. Samozrejmosťou je možnosť tabuľu posúvať podľa potreby. Najdôležitejšie parametre magnetickej tabule Magnetická tabuľka s pečiatkami Magnetická tabuľa Magnetická tabuľka s pečiatkami domov aj do kancelárie Vlastnosti tabule: magnetická Rám je plastový Mobilná tabuľa s prvkami, ktoré uľahčia jej presúvanie (alza.sk)

PLAYGO Návrhárska tabuľka s podsvietením

PLAYGO Návrhárska tabuľka s podsvietením

Návrhárske štúdio. Návrhárska tabuľka s podsvietením. Rozmery tabuľky 23×27 cm. Obsahuje tabuľku, 4 papiere, 5 pasteliek a 16 fóliou s náčrty. 3×AA batérie nie sú súčasťou. (feedo.sk)

MAKRO - Tabulka s nápisom 14x23cm

MAKRO - Tabulka s nápisom 14x23cm

(homepoint.sk)

MAKRO - Tabulka s nápisom 14x23cm

MAKRO - Tabulka s nápisom 14x23cm

(homepoint.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

ALLTOYS Stolček s tabuľkou a priehradkami 50 cm

ALLTOYS Stolček s tabuľkou a priehradkami 50 cm

Magnetická tabuľka ako stolček s množstvom doplnkov. (feedo.sk)

Clementoni Clemmy baby - Veselý hrací stolík s kockami a zvieratkami …

Clementoni Clemmy baby - Veselý hrací stolík s kockami a zvieratkami (8005125173754)

Hračka pre najmenších pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 1 roka Veselý hrací stolík Clementoni Clemmy baby očarí všetky malé deti. Hrací stolček stimuluje manuálne zručnosti, vizuálne vnímanie aj rozpoznávanie vzťahu medzi príčinou a následkom. Podporuje u detí jemnú motoriku aj fantáziu. Malý stôl s kockami a zvieratkami skrýva množstvo aktivít. Objavíte na ňom vkladacie tvary so svetlami a zvukmi, otáčajúce sa ozubené kolieska a tlačidlá ovládajúce psíka a mačičku. Nechýba tu ani zábavná trasa pre loptičky s množstvom úžasných šmýkačiek a prekážok a cieľom v nohe stolíka. Kľúčové vlastnosti Veselého hracieho stolíka s kockami a zvieratkami Clementoni Clemmy babyVeselý hrací stolík Clementoni Clemmy baby pre malé detiHračka stimuluje manuálne zručnosti aj vizuálne vnímanie… (alza.sk)

Sedací vak GAUí kocka Sivý oceľový (8595653206913)

Sedací vak GAUí kocka Sivý oceľový (8595653206913)

Sedací vak – kocka, farba: sivá, rozmery: 65×90×40 cm Dopriavate si sladké ničnerobenie a relaxáciu? Potom si zaručene obľúbite sedací vak GAUí kocka Sivý oceľový. Kocka vďaka svojim rozmerom poteší aj menšie deti, rodičia potom obdivujú jej univerzálny tvar vhodný do akéhokoľvek priestoru. Prednosťou vaku od značky Sakypaky je aj mäkká EPS výplň, jej zásluhou sa vám kocka maximálne poddá. Jednovrstvový obal je príjemný na dotyk a viac vďaka nemu oceníte jedinečné vlastnosti výplne. Povrch môžete kedykoľvek umyť vodou, raz-dva tak odstránite špinu. Dvojité švy sú zárukou vysokej pevnosti a odolnosti. Značka Sakypaky je obľúbenou značkou vďaka vysokej kvalite svojich produktov a ich dlhej životnosti. Sivá farba rozžiari každý priestor. Sedací vak GAUí kocka Sivý oceľový je vhodný pre deti… (alza.sk)

Bino Farma magnetická tabuľka s puzzle (4019359881174)

Bino Farma magnetická tabuľka s puzzle (4019359881174)

Puzzle pre dievčatá aj chlapcov, 102ks dielikov v balení, vhodné od 3 rokov, vlastnosti: doskové Zábavná detská hra v drevenej krabičke podporuje rozvoj tvorivosti. Pomocou magnetických obrázkov môžu deti na magnetickej tabuľke vytvárať rôzne motívy z farmárskeho prostredia.Zoznámte svoje deti so všetkým, čo prináša život na farme. Nielenže sa pobavia, okrem toho budú nevedomky pracovať na rozvoji svojej tvorivosti a predstavivosti. Inteligentná detská hra pozostáva z drevenej krabičky a množstva magnetických obrázkov, ktorými môžu deti na magnetickej tabuľke vytvárať rôzne motívy z farmárskeho prostredia. A to ešte nie je všetko - tabuľka je totiž obojstranná! Na druhú stranu môžete kresliť kriedami. Vhodné pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnostiZábavná a poučná hraRozvoj detskej… (alza.sk)

Magnetická tabuľka s počítadlom – 63,5 x 47

Magnetická tabuľka s počítadlom – 63,5 x 47

Magnetická tabuľka s počítadlom Obojstranná magnetická tabuľa vyrobená z dreva, ktorá výborne slúži ako vzdelávacia hračka pre vaše dieťa. Čierna strana na písanie/kreslenie kriedou Biela strana na písanie fixami Sada obsahuje: Tabuľu 54 magnetov v tvare rôznych písmen a číslic 4 kriedy Fixky na tabuľu Špongiu na mazanie *Na tabuľu je možné písať len špeciálými fixkami na to určenými! Rozmery: Celá doska: 63,5 ... (skvelydarcek.sk)

Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl

Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl

Obojstranná stolná tabuľa má z jednej strany čiernu plochu pre písanie kriedami a z druhej strany bielu magnetickú plochu pre písanie fixkou a nalepovanie magnetických písmeniek. Skvelá hračka pre deti, ktoré nielen zabaví, ale zároveň je rozvíja. Balenie obsahuje veľké množstvo magnetických písmen, čísel aj znakov pre nácvik skladania slov aj jednoduchých matematických príkladov, ďalej potom farebné kriedy, fix a hubku.Technické parametre a špecifikácia: obsahuje: 57 dielikov rozmery postavenej tabule: 32 x 15 x 26 cm rozmery balenia: 36,5 x 29,5 x 3 cm (4home.sk)

Mimoni Magnetická kresliaca tabuľka s príslušenstvom (3380743082783)

Mimoni Magnetická kresliaca tabuľka s príslušenstvom (3380743082783)

Magnetická tabuľa pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov Vaše deti chcú stále niečo čmárať a vás prekvapuje spotreba papiera? Kúpte im magnetickú kresliacu tabuľku Lexibook s motívom obľúbených Mimoňov. Deti môžu na tabuľku kresliť priloženým perom alebo tlačiť pečiatkami s motívom hviezdy, štvorca či kvetinky. A keď sa im viacfarebný obrázok nebude páčiť, dá sa pohodlne zmazať posuvníkom na dolnej časti tabuľky. Magnetická tabuľka Lexibook podporuje detskú fantáziu, jemnú motoriku a je skvelým riešením v čase, keď deti začínajú maľovať. Kľúčové vlastnosti magnetickej kresliacej tabuľky Lexibook – MimoniMagnetická tabuľka Lexibook pre deti, ktoré začínajú kresliťPohodlné kreslenie perom alebo tlačení pečiatkami s motívom hviezdy, štvorca a kvetinkyŠtvorfarebné vyhotovenie kresliacej… (alza.sk)

Sedem kozliatok a vlk / Škaredé káčatko Rozprávky so samolepkami

Sedem kozliatok a vlk / Škaredé káčatko Rozprávky so samolepkami

V tejto knihe môžeš čítať svoje obľúbené rozprávky, vytvoriť na podkladoch najzaujímavejšie scény a užívať si riešenie rôznych aktivít s hlavnými hrdinami. (pantarhei.sk)

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly Toolit 043596

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly Toolit 043596

5 vnútorných tabúľ (103,7 x 69,5) / ZEUS RED-BLUE 5-9 / 9-13. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 040786

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 040786

5 vnútorných tabúľ (103,5 x 53) / MASTER 9-13 G. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly Toolit 043695

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly Toolit 043695

5 vnútorných tabúľ (103,5 x 53) / MASTER 9-13 G. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 040830

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 040830

5 vnútorných tabúľ (102 x 40) / TECHNO 11 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 040779

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 040779

5 vonkajších tabúľ (116,1 x 89,5) / MASTER 9-13 G. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 046825

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 046825

10 vnútorných tabúľ (106 x 89,5 mm) - GYSMATIC 5/13 XXL Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 043893

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 043893

10 vonkajších tabúľ (114 x 133) / GYSMATIC 9,13 - SPACEVIEW Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 040816

Náhradné tabuľky do zváračskej kukly GYS 040816

5 vonkajších tabúľ (110 x 90) / TECHNO 11, MASTER 11, TECHNO 9-13. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Magnetická tabuľka s počítadlom – 42 x 32,5 cm

Magnetická tabuľka s počítadlom – 42 x 32,5 cm

Magnetická tabuľka s počítadlom Obojstranná magnetická tabuľa vyrobená z dreva, vybavená počítadlom a hodinami. Výborne poslúži ako vzdelávacia hračka pre vaše dieťa. Čierna strana na písanie/kreslenie kriedou Biela strana na písanie fixami Sada obsahuje: Tabuľu 54 magnetov v tvare rôznych písmen a číslic 4 rôzne-farebné kriedy Fixku na tabuľu Špongiu na mazanie *Na tabuľu je možné písať len špeciálými fixkami na to ... (skvelydarcek.sk)

Lexibook Magnetická kresliaca tabuľka s príslušenstvom – zvieratá …

Lexibook Magnetická kresliaca tabuľka s príslušenstvom – zvieratá (3380743085395)

Kresliaca tabuľka – vhodné od 4 rokov Chcú vaše deti stále niečo čmárať a vás udivuje spotreba papiera? Kúpte im magnetickú kresliacu tabuľku Lexibook s obrázkami zvierat. Deti môžu na tabuľku kresliť priloženým perom alebo odtláčať pečiatky s motívom hviezdy, štvorca či kvetinky. Tabuľka je navyše rozdelená na štyri rôznofarebné časti. Môžete tak tvoriť premyslené farebné obrázky. A keď sa vám nebude páčiť, dá sa pohodlne zmazať posuvníkom na dolnej časti tabuľky. Magnetická tabuľka Lexibook s príslušenstvom podporuje detskú fantáziu, jemnú motoriku a je skvelým riešením v čase, keď deti začínajú maľovať. Kľúčové vlastnosti magnetickej kresliacej tabuľky s príslušenstvom Lexibook – zvieratáMagnetická tabuľka Lexibook pre deti, ktoré začínajú kresliťPohodlné kreslenie perom alebo… (alza.sk)

BINO Farma magnetická tabuľka s puzzle, 102 dielikov

BINO Farma magnetická tabuľka s puzzle, 102 dielikov

Zábavná a tvorivá hra pre deti v praktickej krabičke na tému farma. Vytvorte s deťmi príbeh o zvieratkách z farmy. Magnetické puzzle môžete ľubovoľne skladať a vytvárať popletené obrázky, ktoré deti musia poskladať správne. Tabuľku otočte a môžete na ňu maľovať kriedou obrázky, alebo na magnetickú bielu stranu fixkou kresliť. Sada obsahuje: Magnetické obrázky, obojstrannú magnetickú tabuľku, kriedy, fixu a hubku. Technické parametre: Počet dielov: 102 Materiál: drevo, magnet, plast Rozmer balenia: 30 × 3,5 × 23,5 cm Vhodné pre deti od 3 rokov (feedo.sk)

Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl (8591864901074)

Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl (8591864901074)

Tabuľa - odporúčaný vek od 3 rokov Využívate v kancelárii či domácnosti tabuľu, na ktorú by ste si načrtli nevyhnutné poznámky a informácie? Určite tak oceníte túto Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl. Tabuľa Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl vhodná do kancelárie aj do domácnosti (alza.sk)

Signes Grimalt Nočné stolíky Tabuľka S Mosaico. Biela

Signes Grimalt  Nočné stolíky Tabuľka S Mosaico.  Biela

Signes Grimalt Nočné stolíky Tabuľka S Mosaico. Biela EUR One size. (spartoo.sk)

BENEFIT ESHOP-SUN SHEEN TINTED POWDER 1KS

BENEFIT ESHOP-SUN SHEEN TINTED POWDER 1KS

Prirodzene vyzerajúce opálenie a zamatová pleť.pre všetky typy pokožky. Použitie: aplikujte na tvár, krk a dekolt pomocou štetca. (drmax.sk)

Sedem sestier

Sedem sestier

Audiokniha MP3 - Strhujúci úvodný román historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch siedmych sestrách, vychádza z mytologického príbehu o Plejádach, ktoré Zeus v záujme ich bezpečia umiestnil na oblohu v podobe žiarivej hviezdokopy. - autor Lucinda Rileyová, čte Zuzana Kapráliková Román historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch nevlastných sestierStrhujúci úvodný román historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch nevlastných sestier Maie, Ally, Star, Cece, Tiggy, Electry a Merope, siedmych sestrách, vychádza z mytologického príbehu o Plejádach, ktoré Zeus v záujme ich bezpečia umiestnil na oblohu v podobe žiarivej hviezdokopy.Každý príbeh sa začína v nádhernom zámku na brehu Ženevského jazera, domove všetkých sestier. Zídu sa tam po správe o smrti milovaného… (alza.sk)

Sedem listov

Sedem listov

Sarah je milujúca zamestnaná mama sedemročnej Izzy, manželka oddaného Adama a najlepšia priateľka svojej sestry Mie. Čaká vytúžené druhé dieťa a nesmierne sa naň teší. Jedného dňa sa Sarah náhle zrúti, upadne do bezvedomia a rodina si musí zvykať na život bez nej. Ako vysvetlia malej Izzy, že jej mama to možno neprežije? A môže prežiť nenarodené dieťatko? Sarahin stav sa zhoršuje a rodina sa rozháda, nevedia sa dohodnúť, ako ďalej. Mia zájde po veci do Sarahinho domu a nájde tam listy – dokopy sedem, jeden za každý rok Izzinho života. Sarah ich písala vždy pri príležitosti dcérkiných narodenín, akoby sa pripravovala na deň, keď jej nebude môcť sama povedať, ako veľmi ju ľúbi. Kým Mia premýšľa, či sa sestre podarí napísať ôsmy list, rodina je nútená urobiť ťažké rozhodnutie, ktoré im zlomí… (pantarhei.sk)

Sedem lienok

Sedem lienok

Hoci vaše deti ešte nevedia čítať, ale radi sa zamestnávajú prezeraním kníh, môžu začať knihou Sedem lienok. Obrázkové čítanie, ktoré je deťmi veľmi obľúbené, zvládnu s pomocou dospelého už od 3 rokov, teda oveľa skôr, ako sami začnú čítať. Začínajúcim čitateľom kniha poslúži ako zábavná pomôcka pri precvičovaní čítania. S príbehmi siedmych lienok, ktoré žijú v malom domčeku spoločne s maminkou, zažijú deti veľa zaujímavých dobrodružstiev a ešte sa o lienkach aj niečo dozvedia. Pútavé príbehy veselými ilustráciami doplnila Šárka Mrvová. (pantarhei.sk)

Multifunkčné vzdelávacie hračka s labyrintom a tabuľkou Educational…

Multifunkčné vzdelávacie hračka s labyrintom a tabuľkou Educational wooden cube

Edukačná kocka s mnohými zaujímavými hernými prvkami umožní vášmu dieťaťu rozvíjať sa na mnohých úrovniach. Každá stena ponúka úplne inú funkčnosť a charakter. Hračka deti naučia rozpoznávať farby, tvary, rozvíjať motoriku a zároveň poskytne veľa zábavy. vlastnosti: pre deti staršie ako 3 roky hračka rozvíja manuálne zručnosti a koordináciu ruka-oko masívna drevená konštrukcia hračka ponúka bludisko, tabuľu s hodinami, pohyblivé "počítadlo" s obrázkami, magnetickou tabuľku s fixkou, farebné magnetické puzzle a iné Certifikáty: CE, EN71, SGS ROZMERY: 18 x 18 x 18 cm (babynabytek.sk)

Allerderm Spot on 6x2ml pro psy a kočky do 10kg

Allerderm Spot on 6x2ml pro psy a kočky do 10kg

Allerderm Spot on 6x2ml pro psy a kočky do 10kg (mojalekaren.sk)

Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky

Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky

Pre stredné školy a nižšie ročníky viacročných gymnázií Matematické, fyzikálne a chemické vzorce, hodnoty funkcií, značky a dôležité vzťahy... Neviete si ich zapamätať? Ani nemusíte! V tejto šikovnej príručke nájdete všetky, ktoré potrebujete nielen na štúdium, ale aj v praktickom živote. (pantarhei.sk)

Tabuľka na písanie a kreslenie

Tabuľka na písanie a kreslenie

Máte už dosť papierikov s odkazmi, ktoré spadnú na zem, nesplnia svoju úlohu a ak i áno, potom vytvárajú zbytočný odpad? S tabuľkou na písanie a kreslenie si už nemusíte robiť starosti. Nechajte milý odkaz svojej polovičke či napíšte nákupný zoznam na chladničku. Po prečítaní stačí len stlačiť tlačidlo a displej je znova pripravený na použitie. Tabuľka na písanie a kreslenie je praktický a inovatívny darček, ktorý v domácnosti využijú nielen dospelí, ale v rámci hry a precvičovania schopností i deti.Vyrobená z plastuMá LCD displej, tlačidlo na ľahké zmazanie a peroFunguje na 1x CR2016 batériu (súčasťou balenia)Rozmery: 14,5 x 22,5 x 0,5 cmKuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Tabulka napiš a smaž MIX

Tabulka napiš a smaž MIX

Psací tabulka k nacvičování kreslení linek/abecedy/čísel/moje první slova. ASORT. Vyrobeno v EU. (efitness.sk)

Sedem košov odrobiniek

Sedem košov odrobiniek

B. Belák je dlhoročný prekladateľ odbornej, náboženskej a umeleckej literatúry, autor básnických zbierok, krátkych próz, noviel či reportážnych čŕt. Zbierka Sedem košov odrobiniek je básnickým hľadaním prepony medzi zástupom biblických hrdinov a dnešnými či ešte nedávnymi typmi slovenského človeka. Významovú prepojenosť osudov známych historických či biblických osobností a osudov našich „malých“ nositeľov rovnakého mena autor cez kolektívneho rozprávača zjavne vidieckeho pôvodu štylizovane komentuje a v nestráženej chvíli pretŕha náhlou metaforickou skratkou v snahe vydolovať z epicky formulovaného príbehu poznávacie a lyrické maximum. Formálnym dôsledkom takéhoto zámeru je voľný, nerýmovaný verš, dostatočne civilný na to, aby uniesol vonkajšiu „epiku“. Rytmus podania sa preto len… (pantarhei.sk)

Sedem pilierov zdravia

Sedem pilierov zdravia

Francúz Pierre Pallardy, osteopat a dietetik, je autorom viacerých bestsellerov preložených do mnohých jazykov (v r. 2006 Bolí vás chrbát? Vyliečte sa sami!) Základnou myšlienkou tejto autorovej knihy je konštatovanie, že druhým „mozgovým“ centrom nášho tela je brucho. Únava, depresia, bolesti chrbta, priberanie, nespavosť, sexuálne problémy a iné funkčné poruchy priamo súvisia so zlým stavom brucha. Okrem toho sa v bruchu tvorí 80 % imunitných buniek, ktoré nás chránia pred chorobami. Keď sa teda správne postaráme o svoje brucho a zharmonizujeme ho s hlavným mozgom, vyliečime si funkčné poruchy a budeme lepšie chránení pred ochorením. Pierre Pallardy nám ponúka svoju metódu siedmich pilierov zdravia, ktorú postupne vypracoval počas svojej 35-ročnej praxe. Je to prirodzená a jednoduchá… (pantarhei.sk)

Sedem farieb dúhy

Sedem farieb dúhy

Kniha je určená pre vek 5-10 rokov, má živý dej, dobrodružný charakter a udržuje malého čitateľa v napätí až do konca príbehu. Hlavnými postavami sú 10-ročné dvojičky Viktória a Tobias, ktorí pomáhajú Dúhovej víle zachrániť všetky farby sveta. Zatiaľ, čo sa odvážna Viktória bez váhania vrhá do nového dobrodružstva, Tobias ťažko znáša, že sa nemôže zapojiť, pretože po úraze je pripútaný k invalidném vozíčku. Nakoniec však vďaka svojmu talentu a kreativite nájde spôsob, ako pomôcť sestre a Dúhovej víle. Knižka je plná kúziel, prekvapení a nečakaných zvratov. Poukazuje na dôležitosť priateľstva a súrodeneckej lásky, ktoré v ťažkých chvíľach pomôžu vyriešiť nejeden problém. V príbehu sa objavujú aj hlúpi škriatkovia, lietajúci kôň Pegas, Pramienková víla, múdra žaba a zlá čarodejnica Rundala.… (pantarhei.sk)

Sedem posledných slov

Sedem posledných slov

Pozvanie byť lepším Ježišovým priateľom. James Martin SJ, autor viacerých bestsellerov, ponúka živý a podmanivý potrét Ježiša, ktorý postavil na Mesiášových dramatických posledných slovách z kríža. Páter Martin ukazuje, ako hlboko Ježiš rozumie našim trápeniam a prečo sa na neho môžeme vo všetkom obrátiť - mysľou, srdcom aj dušou. Tieto meditácie vychádzajú z kázne, ktorú mal v newyorskej Katedrále sv. Patrika na Veľký piatok roku 2015, a každá z nich uvažuje nad jedným z pôvodných siedmich výrokov: „Otče, odpusť im, lebo nevedia, čo robia.“ „Veru, hovorím ti: Dnes budeš so mnou v raji.“ „Bože môj, Bože môj, prečo si ma opustil?“ „Žena, hľa, tvoj syn! ... Hľa, tvoja matka!“ „Otče, do tvojich rúk porúčam svojho ducha.“ „Žíznim.“ „Je dokonané.“ (pantarhei.sk)

Sedem roztanc. pribehov

Sedem roztanc. pribehov

Sedem roztanc.pribehov (pantarhei.sk)

Sedem chutí piva

Sedem chutí piva

Kniha pre milovníkov piva a dobrého jedla. Ponúka približne 140 receptov obľúbeného kuchára Laciho Hornáčka, ktorý je známy z TV Paprika. Kniha myslí na rozmanité chute pivárov - na svoje si prídu všetci od milovníkov dvanástky po tých, čo podľahli ovocným pivám. V úvode nájdete zaujímavosti a praktické informácie o zlatistom moku, jadrom knihy sú však recepty. Máte chuť na niečo malé k pivu, chcete si doma pripraviť vaše obľúbené pivné jedlo, chystáte grilovačku s priateľmi? Z pestrého výberu si určite vyberiete to, na čo máte práve chuť - od nátierok, nakladaných syrov, rôznych druhov mäsa a zeleniny, šalátov až po domáce pečivo či kečup. Rozšírte si repertoár pivných chutí s touto originálnou kuchárskou knihou. (pantarhei.sk)

Objavujeme sedem sviatostí

Objavujeme sedem sviatostí

Chceli ste sa porozprávať so svojimi deťmi o sviatostiach, ale nevedeli ste, ako začať? Táto kniha vám pomôže spôsobom prístupným deťom vysvetliť im veľké bohatstvo ukryté vo sviatostiach, ktoré im sprostredkúva Cirkev. Milé a názorné ilustrácie nenahraditeľne dopĺňajú zábavné i poučné texty. Je to príbeh zo života rodiny; pútavý; povzbudivý, formujúci. (pantarhei.sk)

Sedem sestier - audiokniha

Sedem sestier - audiokniha

Strhujúci úvodný román historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch nevlastných sestier Maie, Ally, Star, Cece, Tiggy, Electry a Merope, siedmych sestrách, vychádza z mytologického príbehu o Plejádach, ktoré Zeus v záujme ich bezpečia umiestnil na oblohu v podobe žiarivej hviezdokopy. Každý príbeh sa začína v nádhernom zámku na brehu Ženevského jazera, domove všetkých sestier. Zídu sa tam po správe o smrti milovaného otca, tajomného miliardára, ktorý ich adoptoval v útlom detstve z rozličných končín sveta a každej zanechal obálku s odkazom na ich minulosť a záhadný pôvod. Prvý diel opisuje príbeh Maie, najstaršej sestry, ktorú jej pátranie po pravej identite zavedie na druhý koniec sveta do schátranej vily v brazílskom Riu de Janeiro. Kúsky rodinnej mozaiky jej odhalia nečakané… (pantarhei.sk)

Sedem hriešnych nocí

Sedem hriešnych nocí

Sidonie Forsythová chce zúfalo zachrániť život svojej sestry, preto súhlasí s desivým osudom. Za múrmi hradu Craven žije Jonas Merrick, notoricky známy darebák a zvodca, ktorému sa má oddať na sedem hriešnych nocí. Lenže počas toho týždňa si zrazu uvedomí, že jej na tom darebákovi napriek všetkému záleží. Navonok drsný, osamelý Jonas by chcel aspoň na chvíľu zabudnúť na svoj údel, ale ten mu ustavične pripomínajú odrazy v zrkadlách, ktorými si vyzdobil izbu. Keď sa na prahu jeho dverí objaví Sidonie, predstava, ako ju bude zvádzať, v ňom vzbudí sladké očakávania. Po niekoľkých dňoch v jej spoločnosti sa jeho srdca sa dotkne Sidoniina nevinná krása, múdrosť, ale aj nečakaná odvaha. Za bránami hradu však stoja nepriatelia s odhodlaním všetko zničiť. Prežije to ich rodiaca sa krehká láska? Z… (pantarhei.sk)

odčervenie psa eshop, eshop asko nábytok, záhradný nábytok eshop, Migra nábytok eshop, nábytok ikea eshop, orfa nabytok eshop, japonsky nabytok eshop, boom nábytok eshop, mt nábytok eshop, stoličky ton eshop

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť