Sperky eshop okruhly akrylovy fake plug cierna biliardova gula pc3501

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Nabíjačka na okrúhle akumulátory Varta LCD Plug-Plus

Nabíjačka na okrúhle akumulátory Varta LCD Plug-Plus

Priestorovo úsporná nabíjačka s konektorom LCD Plug-Plus dokáže nabíjať mikro, mignon a 9 V blokovú batériu. Užívateľskú príjemnosť završuje množstvo bezpečnostných mechanizmov a jednoduchá obsluha. Cez USB výstup je možné nabíjať zariadenia nabíjateľné cez USB, ako sú napríklad baterky, rádio, GPS, smartphony atď. Batérie dodávané s technológiou ReadyToUse. Dodávajú sa vopred nabité, majú nízke samovybíjanie a môžu sa preto použiť aj v nízkoenergetických spotrebičoch. Tento text bol preložený strojovo. Početné bezpečnostné mechanizmy·Úspora miesta·USB-výstup·Vč. 4 ReadyToUse Používanie AA batérií 2 100 mAh LCD Plug-Plus · 4 AA batérie · Návod (conrad.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Waldbeck Plug 4 Play Round, stĺp s elektrickými zásuvkami, 4 chránené…

Waldbeck Plug 4 Play Round, stĺp s elektrickými zásuvkami, 4 chránené zásuvky, okrúhly, ušľachtilá oceľ

Pre všetkých, ktorí si chcú záhradu či dvor vybaviť s pevnou inštaláciou elektrického prúdu je Waldbeck Plug 4 Play Round rozvodová krabica nezanedbateľnou súčasťou. Rozvodový stĺp dokonalého tvaru vyrobený z ušľachtilej ocele poskytuje hneď štyri zásuvky s ochranným kontaktom pre všetky prístroje s vysokou spotrebou elektrickej energie ako kosačky, píly alebo vŕtačky, ktoré radi používame vonku. Zabudnite na neustále premiestňovanie predlžovacích káblov tak, že si zaobstaráte inštaláciu zemných káblov s jednou alebo viacerými rozvodovými krabicami, ktoré Vám dodajú elektrický prúd presne tam, kde ho potrebujete a perfektne sa začlenia do záhrady či iného zariadenia. Tak rozvodový stĺp ako aj zásuvky zodpovedajú stupňu ochrany IP-44 a sú tak odolné voči striekajúcej vode z polievacieho… (electronic-star.sk)

Fake

Fake

Ve své nové knize nás chce autor naučit, jak rozpoznávat pravdivé informace od těch lživých a vymyšlených, které nekriticky přijímáme kvůli své slabé finanční gramotnosti a stáváme se tak lehkou obětí různých institucí. Často naletíme na nabídky, kterých poté litujeme, když už není cesty zpět. Vaše základní finanční gramotnost začíná v této knize od úplných základů a naučí vás přemýšlet o penězích tak, že se již nenecháte zbytečně napálit podvodným telefonátem nebo přemrštěnými akcemi v obchodech. Kniha je také kritikou současného globálního rozdělování peněz, které je podle autora ve velké míře okrádáním běžného člověka. (pantarhei.sk)

Jilted Generation Fake Plug

Jilted Generation Fake Plug

Jilted Generation Fake Plug These Fake Plugs have a classic metallic design with the cleverly placed rubber bands on the edges that imitate the double rubber O-rings on real plugs – usually used to secure the stretch or plug in place. This style of fake plug is a great way to try out a new style before committing to stretching or experimenting with what size stretch may suit you. > Fake Plug > Double rubber O-ring design > Screw fit (factcool.sk)

CD BARENAKED LADIES - FAKE NUDES

CD BARENAKED LADIES - FAKE NUDES

(shop.rukahore.sk)

CD DITTO BETH - FAKE SUGAR

CD DITTO BETH - FAKE SUGAR

(shop.rukahore.sk)

Ditto Beth - Fake Sugar CD

Ditto Beth - Fake Sugar CD

Extravagantní zpěvačka, frontmanka skvělých Gossip, Beth Ditto vydává 16. června své první sólové album, které nazvala Fake Sugar. Jako první single vybrala skladbu Fire s výborným klipem Tracklist: 1. Fire 2. In And Out 3. Fake Sugar 4. Savoir Faire 5. We Could Run 6. Oo La La 7. Go Baby Go 8. Oh My God 9. Love In Real Life 10. Do You Want Me To 11. Lover 12. Clouds (pantarhei.sk)

Nejlepší kniha o fake news!!!

Nejlepší kniha o fake news!!!

Audiokniha MP3 - Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích. - Martin Sláma, čte Miloš Gregor, Petra Vejvodová a Zvol si info (alza.sk)

Nejlepší kniha o fake news!!!

Nejlepší kniha o fake news!!!

Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Média, politici, sociální sítě – ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jedná se o fenomén posledních let, nebo jsou tu s námi, šikovně skryté, už dlouhá staletí? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Tato kniha se šikovnou manipulací v samotném názvu vám pomůže najít odpovědi, nebo alespoň poskytne vodítka k přemýšlení nad každodenní záplavou informací, se kterou je dobré se vypořádat kriticky, ale bez zbytečné paranoie. (pantarhei.sk)

Televízne simulátor Fake TV 250103

Televízne simulátor Fake TV 250103

Vo väčšine prípadov sa zlodeji vyhýbajú rušným domom, aby neboli chytení. Použite toto a neopúšťajte svoj dom večer, keď ste preč alebo keď ste na dovolenke. Predstierajte svoju prítomnosť. Ak chcete prekabátiť zlodejov dnes, musíte prísť s niečím: Fake TV - TV simulátor, originál. Toto malé zariadenie simuluje falošne reálne svetelné efekty televízora. Účinky sú úplne nepredvídateľné a neopakujú sa. Falošná televízia je odlíšiteľná od skutočnej televízie mimo vášho domova. Jediné zariadenie, ktoré má 12 veľmi jasných LED diód v štyroch farbách. Tento veľký počet LED diód a štyri farby zaisťujú zdanlivo skutočné svetelné efekty. Emisia svetla falošného televízora vyzerá ako pri 27 "televízore HDTV LCD. Fake TV prinesie život domovu! Tento malý efektívny televízny simulátor sa používa… (conrad.sk)

Pracia guľa

Pracia guľa

(homepoint.sk)

Múdra guľa

Múdra guľa

Múdra guľa je vzdelávacia hračka, s ktorou dieťa zažije skvelú zábavu. Hračka v tvare gule má po obvode otvory na kocky, do ktorých sa dieťa snaží vložiť kocku v správnom tvare. Fantastická hračka je vyrobená v peknom dizajne a v pekných živých farbách, čo určite zaujme každé malé dieťa. Pri hre s touto hračkou si dieťa rozvíja manuálnu zručnosť a schopnosť rozlišovať tvary a farby.Súprava obsahuje:gula, po obvode ktorej sú otvory v tvare geometrických obrazcov, do ktorých má dieťa vložiť kocku požadovaného tvaru : priemer gule: 16 cm8 ks kocky rôznych geometrických tvarov: rozmer kocky: cca 3,5 cm x cca 3 cm (najlepsiehracky.sk)

Snehová guľa

Snehová guľa

Warren Buffett oživote a biznise. Kniha opisuje život legendy finančného sveta - Warrena Buffetta. Je ságou jeho rodiny a kronikou obdobia, v ktorom tento vplyvný a na celom svete uznávaný muž žil. Najbohatší muž planéty, médiami večne sledovaný, tu po prvý raz odhaľuje svoje vždy prísne strážené súkromie a otvorene rozpráva o pozadí množstva udalostí a škandálov. V Amerike sa kniha okamžite po vydaní stala národným bestsellerom. Je popretkávaná výpoveďami ľudí, ktorí sa okolo Buffetta pohybovali, jeho detí, priateľov, obchodných partnerov. Po jej prečítaní pochopíte, prečo najbohatší muž planéty pracoval v skromnej kancelárii svojej spoločnosti Berkshire Hathaway, prečo dodnes žije vo svojom prvom dome a sám si šoféruje auto, alebo aj to, prečo sa rozhodol veľkú časť svojho majetku… (pantarhei.sk)

Ľadové gule

Ľadové gule

Máme pre vás jednoduchý recept na výrobu nezvyčajných drinkov alebo doplnkov do studených jedál - ľadové gule. Vložte do formy vašu obľúbenú prísadu ako mätu, maliny, čučoriedky, plátok citróna, pomaranča alebo čokoľvek iné a zalejte vodou alebo džúsom . Gule vložte do mrazničky na niekoľko hodín a ozdobte nimi svoje nápoje alebo prizdobte jedla. Nápoj s ľadovými guľami bude vyzerať úžasne a po roztopení vám v nápoji ostane doplnok čerstvého ovocia. Gule sú dosť veľké, takže nápoj ostane chladný po dlhú dobu.4 gule z priehľadného plastuPo naplnení zavriete guľu silikónovou zátkouPriemer gule 5 cm Kuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

KOSS Spark Plug Čierna

KOSS Spark Plug Čierna

In-Ear slúchadlá navrhnuté pre maximálny pôžitok z hudby bez akéhokoľvek vonkajšieho ruchu. Poskytujú akustickú reprodukciu a izoláciu, ktoré sa zvyčajne vyskytujú vo vysokokvalitných uzavretých slúchadlách, vrátane hlbokých basov a kryštálovo čistých výšok. Slúchadlá sú vybavené náušníkmi z pamäťovej peny, ktoré sa prispôsobia každému tvaru ucha. Špecifikácie: Frekvenčný rozsah: 10 Hz - 20 kHz, Impedancia: 16 Ohmov, Citlivosť: 112 dB SPL/1mW. Kábel s dĺžkou 1,2 m je zakončený 3,5 mm jack konektorom. Súčasťou balenia sú aj náhradné penové náušníky. Farebné prevedenie: Black Na tento produkt sa vzťahuje doživotná záruka v rámci podmienok garantovaných výrobcom. Viac informácií na stránke https://www.dozivotnizaruka.cz Mikrofón: Nie Farba: Čierna Krajina pôvodu: USA Typ: In-Ear Systém:… (muziker.com)

KOSS The Plug Čierna

KOSS The Plug Čierna

In-Ear slúchadlá, ktoré prinášajú revolúciu do sveta in-ear slúchadiel. Sú navrhnuté pre maximálny pôžitok z hudby bez akéhokoľvek vonkajšieho ruchu. Poskytujú akustickú reprodukciu a izoláciu, ktoré sa zvyčajne vyskytujú vo vysokokvalitných uzavretých slúchadlách, vrátane hlbokých basov a kryštálovo čistých výšok. Slúchadlá sú vybavené náušníkmi z pamäťovej peny, ktoré sa prispôsobia každému tvaru ucha. Špecifikácie: Frekvenčný rozsah: 10 Hz - 20 kHz, Impedancia: 16 Ohmov, Citlivosť: 112 dB SPL/1mW. Kábel s dĺžkou 1,2 m je zakončený 3,5 mm jack konektorom. Súčasťou balenia sú aj náhradné penové náušníky. Farebné prevedenie: Black Na tento produkt sa vzťahuje doživotná záruka v rámci podmienok garantovaných výrobcom. Viac informácií na stránke https://www.dozivotnizaruka.cz Mikrofón: Nie… (muziker.com)

Skytec 30 cm disko guľa s motorom, montáž na strop, zrkadlová guľa

Skytec 30 cm disko guľa s motorom, montáž na strop, zrkadlová guľa

Skytec 151.336 je 390 cm (12") disko guľa, ktorá sa točí okolo svojej osi s 1,5 otáčkami za minútu.Pomocou motorizovaného stropného držiaka sa dvíha disko guľa nad tanečné parkety, sály a podobné priestory a umožní im nanovo zažiariť.Pre radosť každého účastníka podujatia.Investícia do trblietavej budúcnosti. (electronic-star.sk)

Mister Tee Fake Tee white - L

Mister Tee Fake Tee white - L

Farba: white Zloženie: shell fabric 1: 100% cotton, Single Jersey, 180 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Tee white - M

Mister Tee Fake Tee white - M

Farba: white Zloženie: shell fabric 1: 100% cotton, Single Jersey, 180 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Tee white - S

Mister Tee Fake Tee white - S

Farba: white Zloženie: shell fabric 1: 100% cotton, Single Jersey, 180 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Tee white - XL

Mister Tee Fake Tee white - XL

Farba: white Zloženie: shell fabric 1: 100% cotton, Single Jersey, 180 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Tee white - XXL

Mister Tee Fake Tee white - XXL

Farba: white Zloženie: shell fabric 1: 100% cotton, Single Jersey, 180 GSM (bronx.sk)

Esprit Kabáty LL* FAKE FUR Béžová

Esprit  Kabáty LL* FAKE FUR  Béžová

Esprit Kabáty LL* FAKE FUR Béžová Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR S. (spartoo.sk)

Mister Tee Fake Tee white - XXL

Mister Tee Fake Tee white - XXL

Farba: white Zloženie: shell fabric 1: 100% cotton, Single Jersey, 180 GSM (bronx.sk)

Esprit Kabáty LL* FAKE FUR Béžová

Esprit  Kabáty LL* FAKE FUR  Béžová

Esprit Kabáty LL* FAKE FUR Béžová Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR M. (spartoo.sk)

Esprit Kabáty LL* FAKE FUR Béžová

Esprit  Kabáty LL* FAKE FUR  Béžová

Esprit Kabáty LL* FAKE FUR Béžová Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR XS. (spartoo.sk)

Nejlepší kniha o fake news - audiokniha

Nejlepší kniha o fake news - audiokniha

Média, politici, sociální sítě – ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Tato kniha se šikovnou manipulací v samotném názvu vás dovede k tomu, jak nad záplavou informací, která se na nás denně valí, přemýšlet kriticky, ale bez zbytečné paranoie. (pantarhei.sk)

Anjel s guľou

Anjel s guľou

(homepoint.sk)

Petangové gule (8000796071071)

Petangové gule (8000796071071)

Hra na záhradu pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov Kúpte si svoju vlastnú petangovú súpravu. Nájdete tu 8 ks farebných gúľ, ktoré sú umiestnené v praktickom nosiči. Všetko je vyrobené z kvalitného, odolného a zdravotne neškodného materiálu.Čo tak skrátiť si dlhú chvíľu príjemnou hrou s priateľmi na čerstvom vzduchu? Určite ste už niekedy počuli o petangu. Teraz máte jedinečnú možnosť vyskúšať si túto zábavnú hru na vlastnej koži. V praktickej súprave nájdete 8 farebných gúľ vyrobených z kvalitného, odolného a zdravotne neškodného materiálu. Tie sú bezpečne upevnené v nosiči. Vďaka nemu ich môžete pohodlne prenášať a mať ich prehľadne uložené a stále pohromade. Prepadnite kúzlu petangu ako mnoho ľudí pred vami a kúpte si svoju vlastnú súrpavu.Kľúčové vlastnosti8 ks petangových… (alza.sk)

Dekoratívne papierové gule

Dekoratívne papierové gule

Papier je materiál, ktorý majú kreatívni ľudia po celom svete snáď najradšej. Nielenže je lacný , ľahko dostupný a veľmi prispôsobivý, ale priťahuje veľa tvorcov aj kvôli spôsobu, ako tento plochý materiál premeniť na umelecké trojrozmerné dielka. Na príklad Carlos N. Molina, umelec žijúci v New Yorku, vytvoril z papierových pásikov nádherné plastické dekorácie, ktoré sa dajú rôznymi spôsobmi dozdobiť. Práve jeho výtvormi sa inšpiroval i autor tejto knihy Armin Täubner, ktorý pre vás vymyslel a v ytvoril množstvo všestranne použiteľných originálnych papierových gúľ. Papierové gule krásnych tvarov sú ľahko a rýchlo zhotoviteľné a ich vytvorenie sa podarí určite aj začiatočníkom. Doplňujúce predlohy s motívmi kvetov vám umožnia dekorácie rôzne obmeňovať a vytvárať si tak vlastné kreácie . (pantarhei.sk)

LED Guľa Borboleta

LED Guľa Borboleta

Farebné večerné svetlo do obývacej izby, na záhradu ale aj balkón. Motýle sú ručne maľované. Romantické osvetlenie zaisťujú 4 Led biele teplé diódy. Dekorácia je navyše vybavená 6 hodinovým časovačom. Priestory pre batérie odolný proti poveternostným vplyvom (3 x AA, potrebne zakúpiť osobitne). Materiál: plast, umelý kameň Rozmery: Ø 22 cm (velkykosik.sk)

LED Guľa Toskana

LED Guľa Toskana

Očarí krásnou, malebnou svetelnoúu atmosférou - ako západ slnka vo zvlnených kopcoch Toskánska. Vo večerných hodinách teplé LED svetlá osvetľujú všestranný reliéf a zvýrazňuje žiariacu červenú oblohu. Ak je aktivovaný časovač, osvetlenie sa zapne ako kúzlo - automaticky sa vypne po 6 hodinách. Vďaka batériovej prevadzke je možné použiť kdekoľvek, bez otravných káblov. Vyrobené z polopriehľadného plastu. Starostlivo ručne maľované. Svieti 3 teplými LED diódami. 6 hodinový časovač. Prevádzka na batérie 3x AA. (velkykosik.sk)

Solárne svetla Guľa

Solárne svetla Guľa

LED svetelná guľa zaujme svojím Vzhľadom klasické žiarovky. Cez deň sa integrovaná batéria Li-ion nabite solárnym panelom, po zotmení sa automaticky zažne. S praktickým hrotom na zapichnutím do krajiny. Ideálny na zvýraznením jednotlivých záhradných prvkov či cesty. Materiál: sklo, plast. Rozmery: Ø 18 x 33 cm (vč.hrotu). (velkykosik.sk)

Solárne gule Samira

Solárne gule Samira

Zdobená kovová lampáš s jemným ornamentom zdobia vo dne krásou spracovania a v noci, kedy sa rozžiari teplým bielym svetlom, magickými obrazcami. Prevádzka zabezpečuje integrovaný solárny panel s vypínačom. Kovové prevedenie s medenou patinou. (velkykosik.sk)

Solárne gule Nauru

Solárne gule Nauru

Toto okrúhle dekoračné svetlo sa bude vyníma na trávniku, záhon, balkóne ai na terase. Pôsobivé efekt vytvára Predovšetkým prelamovaniu otvory v tvaru vĺn a farebný prechod od modrej po strieborný. Po zotmení sa automaticky zažne teplé biele LED vnútri. S integrovaným solárnym panelom a odnímateľnými zemným hrotom. Materiál: kov Rozmery: Ø 25 cm (velkykosik.sk)

Baby Hrkálka guľa

Baby Hrkálka guľa

Hrkálka patrí k prvým hračkám, ktoré kupujeme našim najmenším. Dieťatko si s ním zaručene vyhrá a navyše si rozvinie motorické schopnosti. (4home.sk)

Snehová guľa Lev

Snehová guľa Lev

Sneh na safari? So snehovou guľou s levíkom Paprika od značky Moulin Roty to nie je nemožné! Roztomilá snehová guľa Oľga na cestách z dielne značky Moulin Roty je ideálnym darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Svojím štýlom a prevedením ozvláštni každú detskú izbu. Veselé farby a hravý dizajn prenesú vaše deti do rozprávkového a bezpečného sveta, či ríše snov, je vhodná pred spaním - na dieťa pôsobí maximálne upokojúco.Materiálové zloženie: plast, ... (skvelydarcek.sk)

Plazmová guľa - veľká

Plazmová guľa - veľká

Prestaňte vnímať realitu, ocitnite sa uprostred zážitku ako z inej galaxie s veľkou plazmovou guľou. Môžete sa na ňu fascinovane dívať celé hodiny. Nechajte sa unášať na vlne elektrických výbojov, ktoré sú až hypnotizujúce. Dotknite sa gule a uvidíte jej stupňujúcu sa silu. Prekvapením pre vašich hostí sa stane pulzovanie výbojov do hudby vďaka AUDIO systému, ktorý reaguje na hlasnú hudbu. Veľká plazmová guľa je darček, ktorý musí mať každý milovník takmer nereálnych doplnkov.Citlivá na dotykMožnosť AUDIO - funguje len pri veľmi silnej hudbe, napr. počas oslávNapájanie: 230VRozmery: 19,5 cm (priemer) x 29 cm (výška) Video má len informatívny charakter!Kuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Magická guľa Fushigi

Magická guľa Fushigi

Magická guľa Fushigi - stačí len trochu tréningu, a môžete predviesť svoje triky pred známymi alebo kamarátmi, ktorí budú určite nadšení. Uvidia, ako lopta levituje a porušuje všetky zákony gravitácie, čo ich presvedčí, že táto guľa je skutočné magická. Ale tajomstvo spočíva v efektívnom pohybe rúk a neobvyklom dizajne gule. Magická guľa Vám poskytne veľa radosti a spokojnosti pri cvičení, ale aj pri prezentovaní trikov, keď uvidíte tie tváre plné úžasu. Výborný darček na rôzne akcie, školské prestavenie alebo nudné dní v práci.Obrovská zábava pre deti a dospelýchPriemer gule: 7,5 cmvrecúško na guľu a podstavecV balení nie je DVDVhodné od 12 rokov Kuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Guľa hviezdy Crystal

Guľa hviezdy Crystal

Elegantná vianočná ozdoba - gule s hviezdami, so vstavaným LED osvetlením. Veľkosť vianočné ozdoby: 10 cm. Dekorácia obsahuje: 10 LED. Dĺžka kábla: 41 cm. Ozdoba je napájaná 2x AA (nie sú súčasťou balenia). Určené len pre vnútorné použitie. (efitness.sk)

Vrtuľníková guľa (8592190128128)

Vrtuľníková guľa (8592190128128)

RC model – lietajúci, rozmery 13×11cm, USB kábel na nabíjanie RC model vrtuľníková guľa je skvelou alternatívou k väčším lietajúcim strojom. Jej veľkou výhodou je, že je vhodná na domáce použitie. V guli je zabudovaný snímač, prostredníctvom ktorého môžete ovládať jej let pomocou dlane, kolena, alebo akéhokoľvek iného tvrdého povrchu. Ľahko tak môžete určovať výšku letu. Vďaka zabudovaným farebným LED diódam je pohyb lietajúcej gule veľmi efektný. Súčasťou balenia je USB kábel na jednoduché a rýchle dobíjanie modelu. RC model vrtuľníková guľa je vhodný pre deti od ôsmich rokov. Kľúčové vlastnosti RC modelu vrtuľníkovej guleSkvelá alternatíva k väčším lietajúcim strojomRC model vrtuľníkovej gule s farebnými LED diódamiSo snímačom na ovládanie výšky letu pomocou dlane alebo kolenaUSB kábel… (alza.sk)

BOSE SOUNDBAR 700 CIERNA + BASS MODULE 700 CIERNA

BOSE SOUNDBAR 700 CIERNA + BASS MODULE 700 CIERNA

AKČNÝ SET SOUNDBAR + SUBWOOFER . *** SOUNDBAR BOSE SOUNDBAR 700 *** . VLASTNOSTI: . Najvýkonnejší SMART SoundBar v histórii Bose . Dokonalý priestorový efekt vďaka technológii Phase guides . Elegantný dizajn s vrchnou doskou z (andreashop.sk)

Shelly Plug S, WiFi (SHELLY-PLUG-S)

Shelly Plug S, WiFi (SHELLY-PLUG-S)

Smart zásuvka ovládaná cez WiFi, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, ovládanie: mechanické a digitálne, male konektory: 1× vidlica typu E/F, female konektory: 1× vidlica Typ F, aplikácia v češtine, v angličtine, v slovenčine a v nemčine pre Android, Windows a iOS, Inteligentná zásuvka Shelly Plug S bola vyhotovená vo veľmi elegantnom dizajne a je vybavená mnohými užitočnými funkciami. Je určená na použitie v zásuvke typu F pre ovládanie do nej pripojených záťaží (lampy, ventilátory, čerpadlá). Shelly Plug budete môcť využiť ako samostatné zariadenie ovládané tlačidlom, alebo ju môžete ovládať cez Wi-Fi, a to vďaka aplikácii na telefón, ktorá je zadarmo na stiahnutie na Android, Windows a iOS. Aplikácia je dostupná v slovenčine, angličtine a nemčine. Zásuvka je kompatibilná s… (alza.sk)

Urban Classics Fake Leather Belt black - M

Urban Classics Fake Leather Belt black - M

The Fake Leather Belt from URBAN CLASSICS is a true classic! The belt has a metallic pin buckle in rectangle form. Therefore, it is the perfect accessoire for a stylish outfit.S: 100cmM: 110cmL: 120cmXL: 130cm Farba: black Zloženie: Oberstoff 1: 100% Polyurethan, , (bronx.sk)

Urban Classics Fake Leather Belt black - S

Urban Classics Fake Leather Belt black - S

The Fake Leather Belt from URBAN CLASSICS is a true classic! The belt has a metallic pin buckle in rectangle form. Therefore, it is the perfect accessoire for a stylish outfit.S: 100cmM: 110cmL: 120cmXL: 130cm Farba: black Zloženie: Oberstoff 1: 100% Polyurethan, , (bronx.sk)

Urban Classics Fake Leather Belt black - XL

Urban Classics Fake Leather Belt black - XL

The Fake Leather Belt from URBAN CLASSICS is a true classic! The belt has a metallic pin buckle in rectangle form. Therefore, it is the perfect accessoire for a stylish outfit.S: 100cmM: 110cmL: 120cmXL: 130cm Farba: black Zloženie: Oberstoff 1: 100% Polyurethan, , (bronx.sk)

Urban Classics Fake Leather Belt black - L

Urban Classics Fake Leather Belt black - L

The Fake Leather Belt from URBAN CLASSICS is a true classic! The belt has a metallic pin buckle in rectangle form. Therefore, it is the perfect accessoire for a stylish outfit.S: 100cmM: 110cmL: 120cmXL: 130cm Farba: black Zloženie: Oberstoff 1: 100% Polyurethan, , (bronx.sk)

Mister Tee Fake Love Tee black - M

Mister Tee Fake Love Tee black - M

Go forward easily with a meaningful statement. The MISTER TEE T-Shirt with an impressive print convinces with a high wearing comfort. Farba: black Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Single Jersey, 190 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Love Tee white - XXL

Mister Tee Fake Love Tee white - XXL

Go forward easily with a meaningful statement. The MISTER TEE T-Shirt with an impressive print convinces with a high wearing comfort. Farba: white Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Single Jersey, 190 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Love Tee black - S

Mister Tee Fake Love Tee black - S

Go forward easily with a meaningful statement. The MISTER TEE T-Shirt with an impressive print convinces with a high wearing comfort. Farba: black Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Single Jersey, 190 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Love Tee black - XL

Mister Tee Fake Love Tee black - XL

Go forward easily with a meaningful statement. The MISTER TEE T-Shirt with an impressive print convinces with a high wearing comfort. Farba: black Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Single Jersey, 190 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Love Tee white - L

Mister Tee Fake Love Tee white - L

Go forward easily with a meaningful statement. The MISTER TEE T-Shirt with an impressive print convinces with a high wearing comfort. Farba: white Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Single Jersey, 190 GSM (bronx.sk)

Mister Tee Fake Love Tee white - M

Mister Tee Fake Love Tee white - M

Go forward easily with a meaningful statement. The MISTER TEE T-Shirt with an impressive print convinces with a high wearing comfort. Farba: white Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Single Jersey, 190 GSM (bronx.sk)

farebné legíny eshop, eshop športové oblečenie, eshop granule chappi, odčervenie psa eshop, eshop asko nábytok, záhradný nábytok eshop, eshop s nábytkom, Migra nábytok eshop, nábytok ikea eshop, orfa nabytok eshop

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť