Sperky eshop okruhly akrylovy fake plug so zelenym jin jang symbolom aa4114

vibrastop Jin-jang tlumítko vibrací

vibrastop Jin-jang tlumítko vibrací

Vibrastopy Merco jsou nezbytným doplňkem ke každé tenisové raketě. Vibrastop Merco minimalizuje vibrace výpletu, zlepšuje herní projev rakety, snižuje riziko vzniku tenisového lokte a dodá raketě nezaměnitelnou osobitost.Parametry:země původu:Čínatyp produktu:vibrastop (efitness.sk)

Esenciálny olej 10 ml, jin jang

Deka míľniková – Jin a Jang

Deka míľniková – Jin a Jang

Máme pre vás skvelý tip, ako sledovať a zachytiť vývoj svojho bábätka - pomôže vám s tým míľniková deka. Kedykoľvek sa vám zachce, jednoducho položíte bábätko na deku a vyfotíte fotografiu. Následne si v mobile alebo počítači fotku ľahko upravíte tak, že označíte údaje, o ktoré Vám práve ide. Keď budete fotiť bábätko aspoň raz mesačne, môžete so záujmom sledovať, ako sa vám mení pred očami. Míľniková deka je vyrobená z fleece 190g / m², rozmer deky 130x90cm. (dekyzfotiek.sk)

Gaira Maľovanie podľa čísel Jin a Jang

Gaira Maľovanie podľa čísel Jin a Jang

Maľovanie podľa čísel je ideálna aktivita pre deti aj dospelých, vďaka ktorej podporíte svoju kreativitu, manuálne zručnosti a koordináciu pohybu. Oddýchnite si od každodenného stresu a doprajte si terapiu pomocou farieb. Výsledkom bude nádherný obraz, ktorý vás bude tešiť dlhé roky. Balenie obsahuje: kvalitné plátno s rozmermi 40x50 cm s predtlačenou číselnou schémou 3 štetce rôznych veľkostí akrylové farby označené číslami Typ výtvarníckych pomôcok: Maľovanie podľa čísiel Veľkosť: 40 x 50 cm Téma: Abstraktné Krajina pôvodu: Čína : 20210204.0 Téma: Príroda Variant: Jin a Jang Typ: Bez rámu a bez vypnutia plátna Úroveň obtiažnosti: Veľmi jednoduché (muziker.com)

Zuty Maľovanie podľa čísel Jin a Jang

Zuty Maľovanie podľa čísel Jin a Jang

Maľovanie podľa čísel pripomína maľovanky, ako ich poznáme z detstva. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ktorú použijete na vyfarbenie danej plôšky.Ide o dobrodružstvo, keď z pôvodne bezfarebného plátna s nejakými čiarami a číslami vznikne naozajstný obraz. Maľovanie podľa čísel uvoľňuje a zmierňuje stres, rozvíja kreativitu a manuáne zručnosti, zlepšuje jemnú motoriku a podporuje koordináciu pohybov, učí koncentrácií, trpezlivosti a vytrvalosti. Súprava obsahuje: 100 % ľanové plátno potlačené vzorom a očíslovaním vymaľovaný vzor, ktorý vám pomôže správne namaľovať obraz 3 ks nylonových štetcov s rôznou hrúbkou štetín súpravu kvalitných akrylových farieb namiešaných špeciálne pre… (muziker.com)

Vreckový nôž Deejo 1CC201 Tattoo 37g, sivý titán, tmavá korytnačka,…

Vreckový nôž Deejo 1CC201 Tattoo 37g, sivý titán, tmavá korytnačka, Jin a Jang

Vreckový nôž Deejo 1CC201 Tattoo 37g, sivý titán, tmavá korytnačka, Jin a Jang Tvrdosť čepele:52 - 54 HRC Rozmery v otvorenom stave:20,5 cm Rozmery v zatvorenom stave:11 cm Dĺžka čepele:9,5 cm Materiál čepele:nerezová oceľ Z40C13 od Aubert & Duval (Francúzsko) Materiál rukoväte:nerezová oceľ Z40C13 + olivové drevo Typ zámku čepele:liner lock Povrchová úprava čepele:svetlý prešívaný titán s tetovaním Hmotnosť noža:37 gr Nože a mačety » Vreckové nože » Vreckový nôž Deejo 1CC201 Tattoo 37g, sivý titán, tmavá korytnačka, Jin a Jang (gamisport.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

PlayStation – hracie karty so symbolmi PS (5055964715410)

PlayStation – hracie karty so symbolmi PS (5055964715410)

Karty – základná hra s motívom: PlayStation, vhodné pre dievčatá aj chlapcov, pre 2 až 4 hráčov, doba hrania min. 60min Súprava originálnych hracích kariet so symbolmi PlayStation inšpirované prvou generáciou hernej konzoly. Sú dodávané v plechovej škatuľke, taktiež v jedinečnom vyhotovení a celkom určite potešia každého fanúšika tejto hernej konzoly. Karty sú opatrené symbolmi z tlačidiel ovládača a logom Playstation.Kľúčové vlastnosti kariet PlayStationObsahuje štandardnú súpravu herných karietInšpirované prvou generáciou PlayStationDodávané v originálnej škatuľke (alza.sk)

JVD Strieborný náhrdelník so symbolmi Nekonečno SVLN0144XH2BI42

JVD Strieborný náhrdelník so symbolmi Nekonečno SVLN0144XH2BI42

JVD Strieborný náhrdelník so symbolmi Nekonečno SVLN0144XH2BI42.Ku šperkom JVD odporúčame dokúpiť škatuľku z našej ponuky . (vivantis.sk)

Rosato Bronzový prívesok so symbolom ženy Storie RZLE036

Rosato Bronzový prívesok so symbolom ženy Storie RZLE036

Rosato Bronzový prívesok so symbolom ženy Storie RZLE036. (vivantis.sk)

Engelsrufer Strieborný náhrdelník so symbolmi ERN-FLH-TRICO

Engelsrufer Strieborný náhrdelník so symbolmi ERN-FLH-TRICO

Engelsrufer Strieborný náhrdelník so symbolmi ERN-FLH-TRICO. (vivantis.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Kotúč so symbolom pre ručný spínač ifm Electronic E12377

Kotúč so symbolom pre ručný spínač ifm Electronic E12377

Plastový disk pre zasunutie do ručných spínačov IFM typu KT51 a KT53. Tento text bol preložený strojovo. Jednoducho zacvaknite disk so symbolmi do ručného spínača·Robustný dizajn pre použitie v náročných priemyselných podmienkach·Spoľahlivá, zreteľne viditeľná identifikácia funkcie Po zložení (jednorazové zacvaknutie) už nie je možné tabuľu demontovať. (conrad.sk)

Viceroy Módne oceľové náušnice so symbolom Nekonečno 75200E01012…

Viceroy Módne oceľové náušnice so symbolom Nekonečno 75200E01012 Popular

Viceroy Módne oceľové náušnice so symbolom Nekonečno 75200E01012 Popular. (vivantis.sk)

Viceroy Módny oceľový náramok so symbolom Nekonečno 75200P01012…

Viceroy Módny oceľový náramok so symbolom Nekonečno 75200P01012 Popular

Viceroy Módny oceľový náramok so symbolom Nekonečno 75200P01012 Popular. (vivantis.sk)

Jin és Jang

Jin és Jang

"A Jin és Jang pontosan azt az érzést idézi fel az olvasóban, amit egy jó japán rajzfilm nézése közben érezhetünk. Ugyanazt a boldog szomorúságot hagyja az olvasóban, mint mondjuk a Nauszika cimű rajzfilm nézőjében: az elveszett harmónia, az aranykor iránti sóvárgást, a tudatot, hogy érdemes ezt a harmóniát keresnünk, és a félelmet, hogy talán nem vagyunk méltók a megtalálására."(Mészöly Ágnes: Szavakkal festett képregény - Mondo Magazin) (pantarhei.sk)

Jin jóga

Jin jóga

Balení obsahuje knihu a 14 karet s vyobrazenými pozicemi jógy. (pantarhei.sk)

Jin jóga

Jin jóga

Jin jóga (pantarhei.sk)

Jin jóga

Jin jóga

Jin jóga je součástí tradice hatha jógy. Ve své moderní podobě kombinuje jin jóga prvky indické jógy a čínských taoistických cvičení se západní vědou o zdraví, aby přispívala ke zlepšení stavu organismu na mnoha úrovních. Důraz je kladen na dlouhé pasivní držení pozic vytvářející tlak na hluboké pojivové tkáně, čímž jin jóga mobilizuje a posiluje klouby, vazy a hluboké fasciové tkáně. (pantarhei.sk)

Jin jóga

Jin jóga

Neváhejte a přidejte se k autorce na cestu poznávání jógy v pomalém tempu, která vám otevře bránu do světa, kde stres nahradí uvolnění a uvědomění si vlastního těla. Jiné typy jógy nás směřují k posilování a formování těla, jin jóga umožní zůstat přesně takovými, jakými jsme. Objevte více než padesát účinných ásan, vysvětlených krok za krokem, které zvyšují pružnost těla a umožňují vyčistit si hlavu a soustředit myšlenky. Díky knize si také můžete zacvičit dvacet plynulých sestav vytvořených se zaměřením na konkrétní oblast těla nebo duševní cíl, po nichž se budete cítit jako znovuzrození. (pantarhei.sk)

Silver Cat Romantický srdiečkový bicolor náhrdelník so symbolom…

Silver Cat Romantický srdiečkový bicolor náhrdelník so symbolom nekonečno SC428

Silver Cat Romantický srdiečkový bicolor náhrdelník so symbolom nekonečno SC428. Z každého nákupu šperku Silver Cat putuje príspevok na Centrum Paraple . (vivantis.sk)

Engelsrufer Strieborný prívesok na náramok so symbolmi ERC-FLH-TRICO

Engelsrufer Strieborný prívesok na náramok so symbolmi ERC-FLH-TRICO

Engelsrufer Strieborný prívesok na náramok so symbolmi ERC-FLH-TRICO. (vivantis.sk)

Tieň jin-jangu

Tieň jin-jangu

Popredný umelec má zvyčajne potrebu vyjadriť sa pomocou básni z dvoch pohnútok: 1) aby pretavil do hutnej esencie slov zrnká svojej ľudskej skúsenosti a múdrosti, o ktoré sa túži podeliť s inými ľuďmi, a čitatelia po takých básňach siahajú najmä pret o, aby z nich nabrali silu a odvahu pre svoj vlastný život; 2) alebo ako dokument o sebe a svojej ľudskej trýzni. Nuž, keď som dočítala poslednú stranu tejto zbierky básní, pochopila som, že je básnickým svedectvom toho druhého druhu. Celú jin-jangov ú cestu svojho nového európskeho života v nej Paolo Zhang zdokumentoval modernými básnickými obrazmi, ale aj tým, ako v obrazoch odkrýva svoje rany: "Zrúcané domy možno znova postaviť / ale čo s ruinami v ľudskej duši?" pýta sa nás dnes už zrelý muž s dušou vystrašeného dieťaťa. A sám si na to… (pantarhei.sk)

Ohrievač na kanvicu Jang Bredemeijer čierny

Ohrievač na kanvicu Jang Bredemeijer čierny

Vysoko kvalitný liatinový ohrievač s tradičnou štruktúrou, tento kúsok Vám rozhodne nemôže chýbať! Dáte do neho čajovú sviečku a navrch kanvičku. A čaj bude stále teplý. (chefshop.sk_japan)

Ohrievač na kanvicu Jang Bredemeijer čierny

Ohrievač na kanvicu Jang Bredemeijer čierny

Vysoko kvalitný liatinový ohrievač s tradičnou štruktúrou, tento kúsok Vám rozhodne nemôže chýbať! Dáte do neho čajovú sviečku a navrch kanvičku. A čaj bude stále teplý. (chefshop.sk)

Ohrievač na kanvicu Jang Bredemeijer čierny

Ohrievač na kanvicu Jang Bredemeijer čierny

Vysoko kvalitný liatinový ohrievač s tradičnou štruktúrou, tento kúsok Vám rozhodne nemôže chýbať! Dáte do neho čajovú sviečku a navrch kanvičku. A čaj bude stále teplý. (chefshop.sk_ine)

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 38. (spartoo.sk)

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 37. (spartoo.sk)

Jin jóga jako lék

Jin jóga jako lék

Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích. Ať už se jedná o bolesti zubů, depresivní náladu, alergie, zatuhlé svaly či dráždivý tračník - Stefanie Arend sestavila více než 30 jógových sekvencí na základě léčby meridiánů, které povzbuzují samoléčbu těla i mysli a nenásilnám způsobem tím mohou zajistit zmírnění potíží a úlevu. Doplněna o výživová doporučení k určitým potížím a o cvičení z terapie fascií nabízí tato příručka komplexní, celostní program pro jogínské začátečníky i pokročilé. (pantarhei.sk)

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 40. (spartoo.sk)

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 41. (spartoo.sk)

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 35. (spartoo.sk)

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 36. (spartoo.sk)

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá

Dorking Čižmičky JIN Hnedá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 39. (spartoo.sk)

Set akrylových farieb Nassau Fine Art so štetcom

Set akrylových farieb Nassau Fine Art so štetcom

Set akrylových farieb Nassau Fine Art so štetcom Sada príjemnej kvalitnej akrylovej farby Nassau Fine Art so 6 základnými farbami a štetcom v kovovom úložnom boxe. Set farieb je vhodný na papier, drevo, plátno, kameň a pod. Bezpečné pre deti i dospelých. Farbu je možné miešať v nekonečnom množstve farieb. Doba schnutia je často menšia ako hodina, v závislosti od hrúbky náteru. Po vyschnutí je možné farby opäť pretrieť. Čistenie štetcov vo vlažnej vode. Parametre produktu: Sada 6 akrylových farieb a štetca v kovovom obale Objem: 6 ml Vhodné na papier, plátno, drevo, kameň Bezpečné pre deti i dospelých Odtiene: Chinese White, Lemon Yellow, Scarlet, Cobalt Blue, Virdian, Lamp Black Galeria fotiek (maliarskeplatno.sk)

Waldbeck Plug 4 Play Round, stĺp s elektrickými zásuvkami, 4 chránené…

Waldbeck Plug 4 Play Round, stĺp s elektrickými zásuvkami, 4 chránené zásuvky, okrúhly, ušľachtilá oceľ

Pre všetkých, ktorí si chcú záhradu či dvor vybaviť s pevnou inštaláciou elektrického prúdu je Waldbeck Plug 4 Play Round rozvodová krabica nezanedbateľnou súčasťou. Rozvodový stĺp dokonalého tvaru vyrobený z ušľachtilej ocele poskytuje hneď štyri zásuvky s ochranným kontaktom pre všetky prístroje s vysokou spotrebou elektrickej energie ako kosačky, píly alebo vŕtačky, ktoré radi používame vonku. Zabudnite na neustále premiestňovanie predlžovacích káblov tak, že si zaobstaráte inštaláciu zemných káblov s jednou alebo viacerými rozvodovými krabicami, ktoré Vám dodajú elektrický prúd presne tam, kde ho potrebujete a perfektne sa začlenia do záhrady či iného zariadenia. Tak rozvodový stĺp ako aj zásuvky zodpovedajú stupňu ochrany IP-44 a sú tak odolné voči striekajúcej vode z polievacieho… (electronic-star.sk)

Wrangler - Rifle Greensboro Jin Jeany

Wrangler - Rifle Greensboro Jin Jeany

Rifle z kolekcie Wrangler, straight strih s klasickým pásom. Model vytvorený z hladkého denimu. (answear.sk)

CD CHO SEONG-JIN - DEBUSSY

CD CHO SEONG-JIN - DEBUSSY

(shop.rukahore.sk)

Vinyl CHO SEONG-JIN - DEBUSSY

Vinyl CHO SEONG-JIN - DEBUSSY

(shop.rukahore.sk)

Jin jóga - Principy a praxe

Jin jóga - Principy a praxe

Zatímco jóga, prováděná na Západě, je původně převážně jangová čili svalová, pro vyrovnaný přístup k tělesnému a duševnímu zdraví je nesmírně důležitý i méně známý jinový aspekt jógy. Hlavní rozdíl mezi jinovou a jangovou jógovou praxí je v tom, že jinové pozice je třeba provádět s uvolněnými svaly a udržovat je po delší dobu. Jin jóga Paula Grilleyho popisuje, jak pozice provádět jinových způsobem. Jak Grilley uvádí, jin jóga je určena především k ovlivnění tkání podle moderní teorie meidiánů, tvrdící, že meridiány jsou vlastně proudy probíhající pojivovou tělesnou tkání. (pantarhei.sk)

Jin Shin Jyutsu - naučte se umění

Jin Shin Jyutsu - naučte se umění

Jin Shin Jyutsu je stará japonská samoléčebná metoda, harmonizující životní energii. Definuje 26 párových „bezpečnostních zámků“ na lidském těle, jejichž stlačováním můžete docílit zlepšení zdravotního stavu. Na 48 kartách naleznete postupy, jak působit na jednotlivé body, abyste dosáhli zklidnění, doplnění energie, nalezení rovnováhy a síly, či případného uzdravení. Součástí balení je i kniha se základními informacemi. (pantarhei.sk)

Misa veľká atypická Jin Yu Nachtmann

Misa veľká atypická Jin Yu Nachtmann

Jedinečná kolekcia Jin Yu vznikla ako výstup z dizajnovej súťaže Nachtmann NEXTGEN, ktorá počas ročníka 2016 hľadala nádejných mladých návrhárov v spolupráci s Central Academy of Fine Arts v Pekingu. Jej autorkou je čínska dizajnérka Zhang Sicong. Tvary produktov z kolekcie Jin Yu boli inšpirované voľne plynúcim pohybom chvostovej plutvy zlatej rybky, závojnatky čínskej, ktorá prináša šťastie a bohatstvo podľa čínskej tradície už mnoho storočí. Vyjadruje sen o úspechu a prosperite pomocou krásy krištáľu, ktorý je nielen nádherne žiarivý, ale aj vysoko odolný. Krištáľová atypická misa s dĺžkou 33,3 cm a výškou 8,2 cm Na efektné podávanie pokrmov: šaláty, prílohy, rizotá, cestoviny Krásne v nej vynikne čerstvé ovocie aj domáce pečivo Zaujme ako samostatný dekoračný prvok Zo série jin Yu –… (chefshop.sk_ine)

Rodinná terapie a teorie jin-jangu

Rodinná terapie a teorie jin-jangu

Originální pojetí rodinné terapie, jež autoři představili v knize Rodinná terapie psychosomatických poruch, v tomto druhém díle rozvíjejí o jin-jangovou teorii. Tu propojují s myšlenkami psychoterapie v západní medicíně, zejména s jungiánským konceptem animy a anima. Autoři na četných kazuistikách ilustrují, co se v síti rodinných vztahů děje, když je rozdíl mezi pohlavími eliminován, jaké to má důsledky pro emoční pole rodiny, a tedy pro somatizaci, psychické a sociální problémy všech členů rodiny. Knihu využijí psychologové, speciální pedagogové, psychoterapeuti, lékaři, studenti těchto oborů, širší zdravotnická veřejnost i rodiny, které mají chronicky nemocného člena. PhDr. L. Trapková je psychoterapeutka, spolu s Vladislavem Chválou působí ve Středisku komplexní terapie… (pantarhei.sk)

Seong-Jin Cho Debussy (2 LP)

Seong-Jin Cho Debussy (2 LP)

TracklistImages I, L110 A1 1. Reflets Dans L'eau 5:43A2 2. Hommage À Rameau 7:04A3 3. Mouvement 3:30Images II, L. 111 B1 1. Cloches À Travers Les Feuilles 4:32B2 2. Et La Lune Descend Sur Le Temple Qui Fut 5:56B3 3. Poissons D'or 4:22Children's Corner, L. 113 C1 1. Doctor Gradus Ad Parnassum 2:21C2 2. Jimbo's Lullaby 3:40C3 3. Serenade For The Doll 2:41C4 4. The Snow Is Dancing 2:29C5 5. The Little Shepherd 2:53C6 6. Golliwog's Cakewalk 2:59Suite Bergamasque, L. 75 D1 1. Prélude 4:30D2 2. Menuet 4:15D3 3. Clair De Lune 5:30D4 4. Passepied 3:54D5 L'isle Joyeuse, L. 106 6:14 Krajina interpreta: Južná Kórea Vydavateľstvo: Deutsche Grammophon Dátum vydania: 2018-01-05 Rok vydania: 2018.0 Variant: Debussy (2 LP) Subžáner: Impressionist Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 -… (muziker.com)

CD CHO SEONG-JIN - PRELUDIA/NOKTURNA/SONATA

CD CHO SEONG-JIN - PRELUDIA/NOKTURNA/SONATA

(shop.rukahore.sk)

Jin jóga (978-80-271-2449-7)

Jin jóga (978-80-271-2449-7)

Elektronická kniha - autor Bernie Clark, 368 stran, česky Jin jóga je součástí tradice hatha jógy. Ve své moderní podobě kombinuje jin jóga prvky indické jógy a čínských taoistických cvičení se západní vědou o zdraví, aby přispívala ke zlepšení stavu organismu na mnoha úrovních. Důraz je kladen na dlouhé pasivní držení pozic vytvářející tlak na hluboké pojivové tkáně, čímž jin jóga mobilizuje a posiluje klouby, vazy a hluboké fasciové tkáně. (alza.sk)

Fake

Fake

Ve své nové knize nás chce autor naučit, jak rozpoznávat pravdivé informace od těch lživých a vymyšlených, které nekriticky přijímáme kvůli své slabé finanční gramotnosti a stáváme se tak lehkou obětí různých institucí. Často naletíme na nabídky, kterých poté litujeme, když už není cesty zpět. Vaše základní finanční gramotnost začíná v této knize od úplných základů a naučí vás přemýšlet o penězích tak, že se již nenecháte zbytečně napálit podvodným telefonátem nebo přemrštěnými akcemi v obchodech. Kniha je také kritikou současného globálního rozdělování peněz, které je podle autora ve velké míře okrádáním běžného člověka. (pantarhei.sk)

Sada liatinových hrnčekov na čaj Jang Bredemeijer modrá 2 ks

Sada liatinových hrnčekov na čaj Jang Bredemeijer modrá 2 ks

Čajové misky/šálky sú vyrobené z kvalitnej liatiny so smaltovou vnútornou stranou. Ideálne sa kombinujú s čajovými kanvicami z rady Jang. Parametre: Rozmery: 7,8 x 5,3 cm Materiál: liatina Farba: modrá (chefshop.sk)

Sada liatinových hrnčekov na čaj Jang Bredemeijer modrá 2 ks

Sada liatinových hrnčekov na čaj Jang Bredemeijer modrá 2 ks

Čajové misky/šálky sú vyrobené z kvalitnej liatiny so smaltovou vnútornou stranou. Ideálne sa kombinujú s čajovými kanvicami z rady Jang. Parametre: Rozmery: 7,8 x 5,3 cm Materiál: liatina Farba: modrá (chefshop.sk_ine)

Sada liatinových hrnčekov na čaj Jang Bredemeijer modrá 2 ks

Sada liatinových hrnčekov na čaj Jang Bredemeijer modrá 2 ks

Čajové misky/šálky sú vyrobené z kvalitnej liatiny so smaltovou vnútornou stranou. Ideálne sa kombinujú s čajovými kanvicami z rady Jang. Parametre: Rozmery: 7,8 x 5,3 cm Materiál: liatina Farba: modrá (chefshop.sk_japan)

CD GOERNE MATT./CHO SEONG-JIN - IM ABENDROT:PISNE

CD GOERNE MATT./CHO SEONG-JIN - IM ABENDROT:PISNE

(shop.rukahore.sk)

Troli Obrúbený náramok Jing a Jang z perzského achátu 18 cm

Troli Obrúbený náramok Jing a Jang z perzského achátu 18 cm

Troli Obrúbený náramok Jing a Jang z perzského achátu 18 cm. (vivantis.sk)

Lyžiarska prilba WORKER Flux Farba jing jang, Veľkosť S (50-54)

Lyžiarska prilba WORKER Flux Farba jing jang, Veľkosť S (50-54)

Worker Flux je odľahčená prilba pre snoubordistov a lyžiarov s odnímateľnými a vymeniteľnými šiltami a ušnými krytmi. Štýlová prilba pre lyžiarov a snoubordistov WORKER Flux je kvalitná a odolná prilba pre deti a juniorov spĺňajúca prísne európske normy CE EN 1077. Škrupina prilby je vyrobená najmodernejšou metódou In-Mold, ktorá zaisťuje extrémnu odolnosť a chráni tak hlavu pri prípadnom náraze. Prilba Worker Flux je vybavená komfortným, odnímateľným vnútorným čalúnením s možnosťou prania, odnímateľným šiltom, odvetrávanou vnútornou časťou skeletu a rýchloupínacou bezpečnostnou prackou. Vďaka modernému dizajnu je prilba Worker Flux vyhľadávaným bezpečnostným doplnkom pre freestyle snoubordistov a lyžiarov.Technický popis: ultra ľahká snoubordová a lyžiarska prilba IN-MOLD technológia … (efitness.sk)

Vinyl CHO SEONG-JIN - CHOPIN: KONC.PRO KLAVIR 1/BALADY

Vinyl CHO SEONG-JIN - CHOPIN: KONC.PRO KLAVIR 1/BALADY

(shop.rukahore.sk)

Evolution Group Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele okrúhle…

Evolution Group Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele okrúhle 11016.1

Evolution Group Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele okrúhle 11016.1. (vivantis.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť