Sperky eshop okruhly akrylovy fake plug symbol biohazard pc3502

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Nabíjačka na okrúhle akumulátory Varta LCD Plug-Plus

Nabíjačka na okrúhle akumulátory Varta LCD Plug-Plus

Priestorovo úsporná nabíjačka s konektorom LCD Plug-Plus dokáže nabíjať mikro, mignon a 9 V blokovú batériu. Užívateľskú príjemnosť završuje množstvo bezpečnostných mechanizmov a jednoduchá obsluha. Cez USB výstup je možné nabíjať zariadenia nabíjateľné cez USB, ako sú napríklad baterky, rádio, GPS, smartphony atď. Batérie dodávané s technológiou ReadyToUse. Dodávajú sa vopred nabité, majú nízke samovybíjanie a môžu sa preto použiť aj v nízkoenergetických spotrebičoch. Tento text bol preložený strojovo. Početné bezpečnostné mechanizmy·Úspora miesta·USB-výstup·Vč. 4 ReadyToUse Používanie AA batérií 2 100 mAh LCD Plug-Plus · 4 AA batérie · Návod (conrad.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Connect IT Biohazard

Connect IT Biohazard

Laserová herná myš s LED podsvietením a štýlovým dizajnom. (muziker.com)

Waldbeck Plug 4 Play Round, stĺp s elektrickými zásuvkami, 4 chránené…

Waldbeck Plug 4 Play Round, stĺp s elektrickými zásuvkami, 4 chránené zásuvky, okrúhly, ušľachtilá oceľ

Pre všetkých, ktorí si chcú záhradu či dvor vybaviť s pevnou inštaláciou elektrického prúdu je Waldbeck Plug 4 Play Round rozvodová krabica nezanedbateľnou súčasťou. Rozvodový stĺp dokonalého tvaru vyrobený z ušľachtilej ocele poskytuje hneď štyri zásuvky s ochranným kontaktom pre všetky prístroje s vysokou spotrebou elektrickej energie ako kosačky, píly alebo vŕtačky, ktoré radi používame vonku. Zabudnite na neustále premiestňovanie predlžovacích káblov tak, že si zaobstaráte inštaláciu zemných káblov s jednou alebo viacerými rozvodovými krabicami, ktoré Vám dodajú elektrický prúd presne tam, kde ho potrebujete a perfektne sa začlenia do záhrady či iného zariadenia. Tak rozvodový stĺp ako aj zásuvky zodpovedajú stupňu ochrany IP-44 a sú tak odolné voči striekajúcej vode z polievacieho… (electronic-star.sk)

Remo DynamOs Chrome Biohazard

Remo DynamOs Chrome Biohazard

Zpevňujúci, samolepiaci krúžok, určený pre otvor v rezonančnej blane veľkého bubna, s motívom Biohazard a s priemerom 3“ (7,62 cm) v chromovej úprave. Krajina pôvodu: USA (muziker.com)

Biohazard Tričko Logo Čierna M

Biohazard Tričko Logo Čierna M

Officially licensed product Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Veľkosť: M Interpret / Téma: Biohazard Pohlavie: Muži Žáner: Metal Žáner: Thrash Metal Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Žáner: Hardcore Žáner: Punk Subžáner: Hardcore Punk Subžáner: Metal Subžáner: Thrash Metal Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Plastic Head Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: USA Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Dĺžka rukáva: Krátke (muziker.com)

Biohazard Tričko Logo Čierna S

Biohazard Tričko Logo Čierna S

Officially licensed product Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Veľkosť: S Interpret / Téma: Biohazard Pohlavie: Muži Žáner: Metal Žáner: Thrash Metal Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Žáner: Hardcore Žáner: Punk Subžáner: Hardcore Punk Subžáner: Metal Subžáner: Thrash Metal Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Plastic Head Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: USA Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Dĺžka rukáva: Krátke (muziker.com)

Biohazard Tričko Logo Čierna L

Biohazard Tričko Logo Čierna L

Officially licensed product Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Veľkosť: L Interpret / Téma: Biohazard Pohlavie: Muži Žáner: Metal Žáner: Thrash Metal Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Žáner: Hardcore Žáner: Punk Subžáner: Hardcore Punk Subžáner: Metal Subžáner: Thrash Metal Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Plastic Head Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: USA Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Dĺžka rukáva: Krátke (muziker.com)

Biohazard Tričko Logo Čierna XL

Biohazard Tričko Logo Čierna XL

Officially licensed product Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Veľkosť: XL Interpret / Téma: Biohazard Pohlavie: Muži Žáner: Metal Žáner: Thrash Metal Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Žáner: Hardcore Žáner: Punk Subžáner: Hardcore Punk Subžáner: Metal Subžáner: Thrash Metal Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Plastic Head Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: USA Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Dĺžka rukáva: Krátke (muziker.com)

Generic Design Themes - Nažehlovačka Biohazard

Generic Design Themes - Nažehlovačka Biohazard

(shop.rukahore.sk)

Resident Evil 7: Biohazard – PS4 (5055060900840)

Resident Evil 7: Biohazard – PS4 (5055060900840)

Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), škatuľová verzia, žáner: akčný, FPS/Strieľačky, hororový a VR – siedme pokračovanie hry Resident Evil sa vracia k svojim hororovým počiatkom a mieni do žánru vniesť čerstvý závan hrôzostrašného teroru. 85 %Postav sa svojmu strachu z pohľadu prvej osoby a užívaj si husiu kožu dosiaľ nevídaným spôsobom v skvelej a brutálnej sérii hier od štúdia Capcom.Už na prvý pohľad strašidelné prostredie.Radi sa bojíte?Hra v novom engineAktuálne pokračovanie udáva legendárnej sérii úplne nový smer. Miera realistického zážitku sa posúva o niekoľko priečok vyššie.Že sa nemáte čoho báť?Resident Evil 7 sa odohráva po udalostiach Resident Evil 6 a vzdáva hold začiatku celej série. Tentoraz sa pozriete do zlovestného polorozpadnutého panstva s plantážami na… (alza.sk)

Generic Design Themes - Nažehlovačka Biohazard Circular

Generic Design Themes - Nažehlovačka Biohazard Circular

(shop.rukahore.sk)

CONNECT IT BIOHAZARD CKB-2000-CS

CONNECT IT BIOHAZARD CKB-2000-CS

HERNÁ KLÁVESNICA . Profesionálne gamingová klávesnica BIOHAZARD series pre hráčov počítačových hier v slovenskom a českom layoutu s farebným rainbow podsvietenia a päťstupňovou reguláciou intenzity podsvietenia. K dispozícii je 10 (andreashop.sk)

Fake

Fake

Ve své nové knize nás chce autor naučit, jak rozpoznávat pravdivé informace od těch lživých a vymyšlených, které nekriticky přijímáme kvůli své slabé finanční gramotnosti a stáváme se tak lehkou obětí různých institucí. Často naletíme na nabídky, kterých poté litujeme, když už není cesty zpět. Vaše základní finanční gramotnost začíná v této knize od úplných základů a naučí vás přemýšlet o penězích tak, že se již nenecháte zbytečně napálit podvodným telefonátem nebo přemrštěnými akcemi v obchodech. Kniha je také kritikou současného globálního rozdělování peněz, které je podle autora ve velké míře okrádáním běžného člověka. (pantarhei.sk)

CONNECT IT Biohazard Mouse čierna (CI-191)

CONNECT IT Biohazard Mouse čierna (CI-191)

Herná myš drôtová, USB, vhodná pre pravákov, optická, 7 tlačidiel, s dvojklikom a zmena DPI, viacfarebné podsvietenie, 3200DPI, dĺžka kábla 1.8 m, veľkosť S, čierna Herná myš BIOHAZARD Vám okrem niekoľkých tlačidiel navyše ponúkne aj skvelú ergonómiu a veľmi príjemný pogumovaný povrch. Unikátny dizajn s meniacim sa podsvietením, extra tlačidlá pre hranie hier aj pre prácu a prepracované detaily - to všetko robí z tohto modelu všestrannú myš pre náročnejších užívateľov. Farebné podsvietenie kolieska sa mení podľa práve nastaveného DPI. Farba loga a postranných častí myši sa automaticky pomaly mení, môžete si teda byť istí, že tento model bude vždy stredobodom pozornosti. Striedajú sa tieto farby: červená, svetlo modrá, fialová, červená, zelená, modrá, oranžová.Táto fotografia je vypnutá z… (alza.sk)

CONNECT IT BIOHAZARD, veľká (CMP-1140-LG)

CONNECT IT BIOHAZARD, veľká (CMP-1140-LG)

Podložka pod myš – materiál: textil, rozmery: 88.6 cm×24.5 cm×0.3 cm, čierna a oranžová Podložka pod myš a klávesnicu CONNECT IT BIOHAZARD je určená pre hráčov, ktorí chcú vyčnievať. Má totiž protišmykovú základňu a štýlové obšité okraje, ktoré zaisťujú dlhšiu životnosť. Nielenže naozaj dobre vyzerá, navyše sa všade, kde ju ukážete, okamžite stane stredobodom pozornosti. Látkový povrch s nízkou nasiakavosťou, vďaka ktorému nedochádza k poteniu ruky, je vhodný pre dlhodobé používanie. Komfort zvyšuje tiež 3mm vrstva mäkkej gumy, ktorá zároveň zabraňuje pohybu podložky po stole. Nadštandardné rozmery podložky zaistia dostatočný priestor pre myš aj klávesnicu zároveň počas tých najintenzívnejších prestreliek.Kľúčové vlastnosti podložky pod myš a klávesnicu CONNECT IT BIOHAZARDAtraktívny… (alza.sk)

CONNECT IT BIOHAZARD, malá (CMP-1130-SM)

CONNECT IT BIOHAZARD, malá (CMP-1130-SM)

Herná podložka pod myš – materiál: textil, rozmery: 32 cm×24.5 cm×0.3 cm, antistatický povrch, protišmyková základňa, oranžová Podložka pod myš CONNECT IT BIOHAZARD je určená pre hráčov, ktorí chcú vyčnievať. Má totiž protišmykovú základňu a štýlové obšité okraje, ktoré zaisťujú dlhšiu životnosť. Nielenže naozaj dobre vyzerá, navyše sa všade, kde ju ukážete, okamžite stane stredobodom pozornosti. Látkový povrch s nízkou nasiakavosťou, vďaka ktorému nedochádza k poteniu ruky, je vhodný pre dlhodobé používanie. Komfort zvyšuje tiež 3 mm vrstva mäkkej gumy, ktorá zároveň zabraňuje pohybu podložky po stole. Štandardné rozmery podložky zaistia dostatočný priestor pre myš počas tých najintenzívnejších prestreliek.Kľúčové vlastnosti podložky pod myš CONNECT IT BIOHAZARDAtraktívny dizajnUnikátny… (alza.sk)

Resident Evil 7 biohazard (PC) DIGITAL (403020)

Resident Evil 7 biohazard (PC) DIGITAL (403020)

Hra na PC – elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: akčný a hororový 85%Postav sa svojmu strachu z pohľadu prvej osoby a užívaj si mrazenie v chrbte báječne brutálnej série hier od štúdia Capcom dosiaľ nevídaným spôsobom.VypnutéUž na prvý pohľad strašidelné prostredie.VypnutéMáš pre strach urobené?VypnutéHra v novom engineAktuálne pokračovanie udáva legendárnej sérii úplne nový smer. Miera realistického zážitku sa posúva o niekoľko priečok vyššie.VypnutéŽe sa nemáš čoho báť?Resident Evil 7 sa odohráva po udalostiach Resident Evil 6 a vzdáva hold začiatku celej série. Tentoraz sa pozrieš do zlovestného polorozpadnutého panstva s plantážami na americkom vidieku. Každý krok na miestnych rozsiahlych pozemkoch môže byť ten posledný. Žiadna predchádzajúca hra Resident Evil ťa na tento… (alza.sk)

Biohazard Tričko We Share The Knife Čierna M

Biohazard Tričko We Share The Knife Čierna M

Officially licensed product Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Veľkosť: M Interpret / Téma: Biohazard Pohlavie: Muži Žáner: Metal Žáner: Thrash Metal Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Žáner: Hardcore Žáner: Punk Subžáner: Hardcore Punk Subžáner: Metal Subžáner: Thrash Metal Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Plastic Head Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: USA Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Dĺžka rukáva: Krátke (muziker.com)

Biohazard Tričko We Share The Knife Čierna S

Biohazard Tričko We Share The Knife Čierna S

Officially licensed product Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Veľkosť: S Interpret / Téma: Biohazard Pohlavie: Muži Žáner: Metal Žáner: Thrash Metal Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Žáner: Hardcore Žáner: Punk Subžáner: Hardcore Punk Subžáner: Metal Subžáner: Thrash Metal Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Plastic Head Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: USA Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Dĺžka rukáva: Krátke (muziker.com)

Biohazard Tričko We Share The Knife Čierna XL

Biohazard Tričko We Share The Knife Čierna XL

Officially licensed product Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Veľkosť: XL Interpret / Téma: Biohazard Pohlavie: Muži Žáner: Metal Žáner: Thrash Metal Materiál: Bavlna Špecifikácia materiálu: Bavlna Žáner: Hardcore Žáner: Punk Subžáner: Hardcore Punk Subžáner: Metal Subžáner: Thrash Metal Veková skupina: Dospelý Dodávateľ: Plastic Head Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: USA Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Dĺžka rukáva: Krátke (muziker.com)

Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition – PS4 (5055060945575)

Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition – PS4 (5055060945575)

Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), škatuľová verzia, žáner: akčný, hororový a VR – Gold Edition obsahuje: základnú hru Resident Evil 7, DLC Banned Footage Zv. 1 a 2, DLC End of Zoe. Siedmy Resident Evil sa vracia k svojim hororovým začiatkom a zamýšľa priniesť tomuto žánru nový duch strašidelného teroru. Hra sa bude konať po udalostiach šiestej časti vidieckej americkej farmy v Luisiane, kde budete objavovať tajomstvá a hrôzy rozsiahleho panstva. Resident Evil 7 sa odohráva po udalostiach Resident Evil 6 a vzdáva hold začiatku celej série. Tentoraz sa pozrieš do zlovestného polorozpadnutého panstva s plantážami na americkom vidieku. Každý krok na miestnych rozsiahlych pozemkoch môže byť ten posledný. Žiadna predchádzajúca hra Resident Evil ťa na tento zážitok nemohla… (alza.sk)

Umbrella Corps/Biohazard Umbrella Corps (PC) DIGITAL (403959)

Umbrella Corps/Biohazard Umbrella Corps (PC) DIGITAL (403959)

Hra na PC – elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: akčný a FPS/Strieľačky 36% Multiplayer strieľačka zo známeho sveta Resident Evil. Svetové korporácie posielajú žoldnierov, aby z laboratórií dostali vzácne dáta. Vzrušujúce strety so zbraňami krátkeho a stredného dolstřelu s analógovými zameriavači a systémom clôn. Výber z množstva zbraní rôznych modelov. V miestach, zamorených zombie sa odohrávajú multiplayer súboje pri strete dvoch skupín žoldnierov. Nové typy stratégií a bojových techník (alza.sk)

Resident Evil biohazard HD REMASTER (PC) DIGITAL (404121)

Resident Evil biohazard HD REMASTER (PC) DIGITAL (404121)

Hra na PC – elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: akčný a hororový 91% Je rok 1998, špeciálne jednotky sú vyslané do mesta Raccoon City, kde sú napadnutí párom psov. Známy príbeh teraz v novom kabátiku. Úplná povinnosť pre všetkých milovníkov série. Nový pohľad na hru v HD rozlíšení. Vylepšenia vo všetkých svorkách Táto revidovaná podoba hry z roku 2002 podstúpila vylepšenia snáď na všetkých frontoch. Ide nielen o vylepšený zvuk, podporu zobrazenia na širokej obrazovke, voliteľný modernizovaný systém ovládania, ale aj o množstvo ďalších prvkov a herných mechanizmov.... (alza.sk)

CONNECT IT BIOHAZARD Keyboard, black (CKB-2000-CS)

CONNECT IT BIOHAZARD Keyboard, black (CKB-2000-CS)

Herná klávesnica , membránová, drôtová, čierna, klasické (vysokoprofilové) klávesy, česká a slovenská lokalizácia klávesov, dynamické podsvietenie, USB Herná klávesnica CONNECT IT BIOHAZARD s farebným podsvietenímNa povrchu dúhová víla, vnútri nadupaná beštia. Presne taká je herná klávesnica CONNECT IT BIOHAZARD. Prvé, čo upúta váš zrak, je originálne farebné podsvietenie, ktoré disponuje 5-stupňovou reguláciou intenzity. Medzi nesporné výhody hernej klávesnice CONNECT IT BIOHAZARD patrí dizajnové zladenie s ostatnými produktmi CONNECT IT, vďaka čomu môžete vyladiť svoj herný brloh.Devätnásť anti-ghost klávesovKlávesnica CONNECT IT BIOHAZARD je vybavená celkom devätnástimi anti-ghost tlačidlami a sľubuje aj superrýchlu a presnú odozvu na každý váš pokyn.Desať multimediálnych klávesovPri… (alza.sk)

Biohazard State of the World Address (LP) 180 g

Biohazard State of the World Address (LP) 180 g

TracklistA1 State Of The World Address 3:18A2 Down For Life 3:45A3 What Makes Us Tick 2:21A4 Tales From The Hard Side 5:43A5 How It Is 4:01A6 Remember 3:40A7 Five Blocks To The Subway 3:12A8 Each Day 3:53B1 Failed Territory 5:39B2 Lack There Of 4:48B3 Pride 3:16B4 Human Animal 4:54B5 Cornered 3:11B6 Love Denied 6:11 Dátum vydania: 2019-01-03 Rok vydania: 2019.0 Variant: State of the World Address (Vinyl LP) Hmotnosť: 180 g Krajina interpreta: USA Žáner: Rock Subžáner: Hardcore Subžáner: Heavy Metal Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Typ: LP platňa Typ: Nové vydanie Typ: Limitovaná edícia Typ: Číslovaná edícia Farba: Čierna Vydavateľstvo: Music On Vinyl Rýchlosť: 33 1/3… (muziker.com)

CONNECT IT CHP-4510-GR Gaming Headset BIOHAZARD zelené

CONNECT IT CHP-4510-GR Gaming Headset BIOHAZARD zelené

Herné slúchadlá káblové, s mikrofónom, cez hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5mm Jack, USB-A, pre PC, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20 Hz–20000 Hz, citlivosť 105 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 40 mm, kábel 2.2 m Otestujte v akcii kvality zelených herných slúchadiel s mikrofónom v štýlovom dizajne Biohazard od Connect. Vynikajúcu reprodukciu zvuku zaisťujú 40 mm elektrodynamické meniče s vysokým frekvenčným rozsahom 20 Hz až 20 kHz. Každú bojovú vravu dokonale ozvučia a do uší vám prenesú jedinečný zvuk. Sú opatrené mäkko čalúnenými náušníkmi, takže ani po niekoľkých hodinovom hraní vám nebudú na hlave vadiť. Integrovaný mikrofón má praktickú krátku konštrukciu, ktorá neprekáža a vyniká všesmerovou charakteristikou. Veľkou výhodou je tiež dlhý 2,2 m kábel a dvojica… (alza.sk)

Resident Evil 7 biohazard – Season Pass (PC) DIGITAL (403950)

Resident Evil 7 biohazard – Season Pass (PC) DIGITAL (403950)

Herný doplnok /DLC–elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: hororový, na uplatnenie je vyžadovaná základná hra 85%Postav sa svojmu strachu z pohľadu prvej osoby a užívaj si mrazenie v chrbte báječne brutálnej série hier od štúdia Capcom dosiaľ nevídaným spôsobom.Už na prvý pohľad strašidelné prostredie.Máte pre strach urobené?Kompletný obsahVďaka tejto licencii Season Pass získate do PC hry všetky dostupné rozšírenia. V Season Passu je obsiahnuté: Banned Footage Vol.1, Banned Footage Vol.2 a ďalšia príbehová epizóda.Že sa nemáte čoho báť?Resident Evil 7 sa odohráva po udalostiach Resident Evil 6 a vzdáva hold začiatku celej série. Tentoraz sa pozriete do zlovestného polorozpadnutého panstva s plantážami na americkom vidieku. Každý krok na miestnych rozsiahlych pozemkoch môže byť ten… (alza.sk)

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition (PC) DIGITAL (404256)

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition (PC) DIGITAL (404256)

Hra na PC – elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: akčný a hororový 85%Postav sa svojmu strachu z pohľadu prvej osoby a užívaj si mrazenie v chrbte báječne brutálnej série hier od štúdia Capcom dosiaľ nevídaným spôsobom.Už na prvý pohľad strašidelné prostredie.Máte pre strach urobené?Hra na PC v novom engineAktuálne pokračovanie udáva legendárnej sérii úplne nový smer. Miera realistického zážitku sa posúva o niekoľko priečok vyššie.Že sa nemáte čoho báť?PC hra Resident Evil 7 sa odohráva po udalostiach Resident Evil 6 a vzdáva hold začiatku celej série. Tentoraz sa pozriete do zlovestného polorozpadnutého panstva s plantážami na americkom vidieku. Každý krok na miestnych rozsiahlych pozemkoch môže byť ten posledný. Žiadna predchádzajúca hra Resident Evil vás na tento… (alza.sk)

Symboly reiki

Symboly reiki

(pantarhei.sk)

Buddhistické symboly

Buddhistické symboly

Kniha představuje přes 150 symbolů převážně tibetského budhizmu, které zasvěceně a srozumitelně vyjadřují ústřední výpovědi této s naáboženstvím spojené filozofie. (pantarhei.sk)

Stratený symbol

Stratený symbol

Známeho harvardského odborníka na ikonografiu Roberta Langdona nečakane pozvú prednášať do washingtonského Kapitolu. Pozvanie mu cez sprostredkovateľa zašle jeho mentor, filantrop, historik, vedec a slobodomurár Peter Solomon, preto Langdon rád vyhovie. Lenže prednášková sála zíva prázdnotou... Hrozný nález odťatej ruky so zlatým prsteňom a s tetovaním dokazuje, že Solomona uniesli a jeho život je v Langdonových rukách. Musí vyriešiť jednu z najväčších záhad ľudských dejín, ktorá však môže otriasť samotnými základmi kresťanskej viery. Nejde však len o tajomstvo z dávnych dôb slobodomurárstva, ale aj z nedávnej minulosti a Langdona na konci jeho cesty čaká jedno z najprekvapujúcejších odhalení, s akými sa doteraz stretol. (pantarhei.sk)

Kosmické symboly

Kosmické symboly

Již od pradávna lidé intuitivně věděli, že pomocí přenosu určitých znaků, tvarů, barev a symbolů jsou schopni přijímat informace a pořádající kritéria z univerza, a tím aktivovat výjimečné síly a energie. Autor knihy Kosmické symboly nejprve zasvětí čtenáře do komplexního systému léčení prostřednictvím kosmických informací a pak působivě a fundovaně vysvětluje, o které symboly se jedná a za jakým účelem, kde a jak je aplikovat. Svá vysvětlení doplňuje početnými příklady a návody. Pokud si tento systém jednou osvojíme, pak je možno jej bez problémů aplikovat. Systém léčení kosmickými symboly je logicky uchopitelný a bezpečný, dá se lehce kontrolovat, není doprovázen žádnými vedlejšími účinky, pozitivně ovlivňuje komplexní bioelektrickou a biochemickou strukturu lidského organizmu. Dr.… (pantarhei.sk)

Jilted Generation Fake Plug

Jilted Generation Fake Plug

Jilted Generation Fake Plug These Fake Plugs have a classic metallic design with the cleverly placed rubber bands on the edges that imitate the double rubber O-rings on real plugs – usually used to secure the stretch or plug in place. This style of fake plug is a great way to try out a new style before committing to stretching or experimenting with what size stretch may suit you. > Fake Plug > Double rubber O-ring design > Screw fit (factcool.sk)

RESIDENT EVIL 7 biohazard: Season Pass – Xbox Digital (7D4-00190)

RESIDENT EVIL 7 biohazard: Season Pass – Xbox Digital (7D4-00190)

Herný doplnok –Xbox One S/Xbox One X, elektronická licencia, kľúč pre Xbox Live, žáner: akčný Resident Evil 7 sa odohráva po udalostiach Resident Evil 6 a vzdáva hold začiatku celej série. Tentoraz sa pozrieš do zlovestného polorozpadnutého panstva s plantážami na americkom vidieku. Každý krok na miestnych rozsiahlych pozemkoch môže byť ten posledný. Žiadna predchádzajúca hra Resident Evil ťa na tento zážitok nemohla pripraviť. Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením. 86 % Postav sa svojmu strachu z pohľadu prvej osoby a užívaj si mrazenie v chrbte báječne brutálnej série hier od štúdia Capcon dosiaľ nevídaným spôsobom. Vypnuté Season PassObsahuje priebežne vydávané DLC. Banned Footage Vol. 1 (obsahuje príbehy Nightmare, Bedroom a… (alza.sk)

Umbrella Corps/Biohazard Umbrella Corps – Deluxe Edition (PC) DIGITAL…

Umbrella Corps/Biohazard Umbrella Corps – Deluxe Edition (PC) DIGITAL (404124)

Hra na PC – elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: akčný a FPS/Strieľačky 36% Multiplayer strieľačka zo známeho sveta Resident Evil. Svetové korporácie posielajú žoldnierov, aby z laboratórií dostali vzácne dáta. Vzrušujúce strety so zbraňami krátkeho a stredného dolstřelu s analógovými zameriavači a systémom clôn. Výber z množstva zbraní rôznych modelov. V miestach zamorených zombie sa odohrávajú multiplayer súboje pri strete dvoch skupín žoldnierov. Vylepšená verzia Deluxe... (alza.sk)

Eluveitie - Odznak Symbol

Eluveitie - Odznak Symbol

(shop.rukahore.sk)

Eluveitie - Potítko Symbol

Eluveitie - Potítko Symbol

(shop.rukahore.sk)

Eluveitie - Čapica Symbol

Eluveitie - Čapica Symbol

(shop.rukahore.sk)

Symbol slovenskej kultúrnosti

Symbol slovenskej kultúrnosti

(pantarhei.sk)

Nemoc jako symbol

Nemoc jako symbol

Nalezněte souvislost mezi svými zdravotními potížemi a psychickým stavem, a naučte se tuto situaci vyřešit do stavu uzdravení či smíření. Pochopte symbolické významy příznaků nemoci a přijměte ji jako poselství. V této příručce naleznete přes 400 klinických obrazů nemocí, potíží a zdravotních problémů, a více než 1000 jejich příznaků a návody, jak si pomoci. Autor je v německy hovořících zemích, ale také u nás velmi uznávaný odborník na tato témata. Lékař, terapeut a velký zastánce veganské stravy. (pantarhei.sk)

Ásana jako symbol

Ásana jako symbol

Barbora Hu je zkušená lektorka jógy, vystudovaná indoložka a kulturoložka, autorka několika knih o józe a publicistka. V této knížce přináší ojedinělé propojení psychologie symbolu s filosofií a praxí jógy. Kniha je užitečným průvodcem pro všechny, kteří mají rádi pohled pod povrch běžně viděného. Ilustracemi ji doprovodil výtvarník Milan Sodoma. (pantarhei.sk)

Ztracený symbol (8594072278211)

Ztracený symbol (8594072278211)

Audiokniha MP3 - Třetí strhující příběh se symbologem Robertem Langdonem. - Dan Brown, čte Hana Rychetníková Po úspěšných knihách Šifra mistra Leonarda a Andělé a démoni již třetí strhující příběh se symbologem Robertem Langdonem. Tentokrát se celý odehrává v hlavním městě USA Washingtonu D. C. Svižný a napínavý děj je založený na nejednoznačném významu symbolů, termínů a hesel především z oblasti historie a výkladu víry. To vše s nečekaným překvapením v každé kapitole. Kniha byla nominovaná na literární cenu Český Bestseller 2010, Překladová beletrie pro dospělé. Nenechte si ujít Langdonovo nové dobrodružství. *** Dan Brown (1964) Nějakou dobu učil angličtinu na Phillips Exeter Academy, než se stal spisovatelem na plný úvazek. Zajímá se o kryptografii. Jeho knihy se neustále pohybují… (alza.sk)

Symbol a symbolika

Symbol a symbolika

Symbol je materiální reprezentací nemateriálních kvalit a funkcí. Je to objektivizace obsahů, které máme ve své mysli, subjektivně a podprahově, a jež v nás probouzí způsob vnímání světa, který by nám mohl pomoci, abychom si byli vědomi vědění obsaženého v naší duši. Práce Schwallera de Lubicz nám nabízí nasměrování nikoli k opuštění schopnosti racionálního uvažování v jógových extázích, nýbrž k integraci této schopnosti s vyšší, vrozenou inteligencí. Toto nasměrování spočívá jak v technikách myšlení, tak i v poznání zákonů křížení a inverze a v aplikaci principů přítomného okamžiku a simultánnosti protikladů. Experimenty dokazují, že v našem mozku jsou obsaženy funkční známky těch nejodlehlejších tělesných myslí. Schwaller de Lubicz říká, že bychom o nich neměli uvažovat jen jako o… (pantarhei.sk)

Škola slovanského symbolu

Škola slovanského symbolu

Slovanské symboly to sú vzory tradičnej výšivky, predmetov ľudovo umeleckej výroby a výzdoby domov, ako aj predmety, spojené so slovanskými bohmi. Chápanie symboliky zázračných predmetov pomáha porozumieť slovanskej mytológii, zvykom, tradíciám a znameniam. Načo potrebujeme poznať slovanské symboly? Slovanská symbolika je neuveriteľne bohatá. Hľaďte na výšivku, ktorou sa zdobí tradičný odev. Všetko v nej je premyslené, každý obrat vzoru, znak, vložený do celkového obrazu výšivky všetko má svoj význam. Jednako, pre nezasväteného pozorovateľa je to jednoducho zastaraný spôsob výzdoby odevu, kde tajomstvo slovanských symbolov zostáva pred ním ukryté. Tu je niekoľko dôvodov pre spoznanie a osvojenie si slovanskej symboliky: *pre pochopenie slovanských mýtov a legiend, ich vizuálneho vnímania,… (pantarhei.sk)

CD BARENAKED LADIES - FAKE NUDES

CD BARENAKED LADIES - FAKE NUDES

(shop.rukahore.sk)

CD DITTO BETH - FAKE SUGAR

CD DITTO BETH - FAKE SUGAR

(shop.rukahore.sk)

Ditto Beth - Fake Sugar CD

Ditto Beth - Fake Sugar CD

Extravagantní zpěvačka, frontmanka skvělých Gossip, Beth Ditto vydává 16. června své první sólové album, které nazvala Fake Sugar. Jako první single vybrala skladbu Fire s výborným klipem Tracklist: 1. Fire 2. In And Out 3. Fake Sugar 4. Savoir Faire 5. We Could Run 6. Oo La La 7. Go Baby Go 8. Oh My God 9. Love In Real Life 10. Do You Want Me To 11. Lover 12. Clouds (pantarhei.sk)

Nejlepší kniha o fake news!!!

Nejlepší kniha o fake news!!!

Audiokniha MP3 - Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích. - Martin Sláma, čte Miloš Gregor, Petra Vejvodová a Zvol si info (alza.sk)

Nejlepší kniha o fake news!!!

Nejlepší kniha o fake news!!!

Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Média, politici, sociální sítě – ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jedná se o fenomén posledních let, nebo jsou tu s námi, šikovně skryté, už dlouhá staletí? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Tato kniha se šikovnou manipulací v samotném názvu vám pomůže najít odpovědi, nebo alespoň poskytne vodítka k přemýšlení nad každodenní záplavou informací, se kterou je dobré se vypořádat kriticky, ale bez zbytečné paranoie. (pantarhei.sk)

Televízne simulátor Fake TV 250103

Televízne simulátor Fake TV 250103

Vo väčšine prípadov sa zlodeji vyhýbajú rušným domom, aby neboli chytení. Použite toto a neopúšťajte svoj dom večer, keď ste preč alebo keď ste na dovolenke. Predstierajte svoju prítomnosť. Ak chcete prekabátiť zlodejov dnes, musíte prísť s niečím: Fake TV - TV simulátor, originál. Toto malé zariadenie simuluje falošne reálne svetelné efekty televízora. Účinky sú úplne nepredvídateľné a neopakujú sa. Falošná televízia je odlíšiteľná od skutočnej televízie mimo vášho domova. Jediné zariadenie, ktoré má 12 veľmi jasných LED diód v štyroch farbách. Tento veľký počet LED diód a štyri farby zaisťujú zdanlivo skutočné svetelné efekty. Emisia svetla falošného televízora vyzerá ako pri 27 "televízore HDTV LCD. Fake TV prinesie život domovu! Tento malý efektívny televízny simulátor sa používa… (conrad.sk)

RESIDENT EVIL 7 biohazard – Xbox One/Win 10 Digital (G3Q-00262)

RESIDENT EVIL 7 biohazard – Xbox One/Win 10 Digital (G3Q-00262)

Hra na PC a Xbox – elektronická licencia, kľúč pre Xbox Live, žáner: akčný a hororový Resident Evil 7 sa odohráva po udalostiach Resident Evil 6 a vzdáva hold začiatku celej série. Tentoraz sa pozrieš do zlovestnéhopolorozpadnutého panstva s plantážami na americkom vidieku. Každý krok na miestnych rozsiahlych pozemkoch môže byť tenposledný. Žiadna predchádzajúca hra Resident Evil ťa na tento zážitok nemohla pripraviť.Ospravedlňujeme sa, ale snažíte sa o zobrazenie videa, ktoré nie je podporované vaším zariadením. 85 %Postav sa svojmu strachu z pohľadu prvej osoby a užívaj si mrazenie v chrbte báječne brutálnej série hier od štúdia Capcon dosiaľ nevídaným spôsobom. VypnutéUž na prvý pohľad strašidelné prostredie. VypnutéMáš pre strach urobené? VypnutéHra v novom engineAktuálne pokračovanie… (alza.sk)

Resident Evil 7 biohazard – Banned Footage Vol.2 (PC) DIGITAL (403947)

Resident Evil 7 biohazard – Banned Footage Vol.2 (PC) DIGITAL (403947)

Herný doplnok /DLC–elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: akčný a dobrodružný, na uplatnenie je vyžadovaná základná hra 85%Postav sa svojmu strachu z pohľadu prvej osoby a užívaj si mrazenie v chrbte báječne brutálnej série hier od štúdia Capcom dosiaľ nevídaným spôsobom.vypnutéUž na prvý pohľad strašidelné prostredie.vypnutéMáš pre strach urobené?vypnutéNové príbehové DLCResident Evil 7 Biohazard – Banned Footage Vol.2 je príbehové rozšírenie, ide o druhú časť. Toto DLC obsahuje tieto časti: 21 a Daughters. V časti 21 budete súčasťou kartovej hry, v ktorej ide o život. V časti Daughters zažijete noc, keď celý príbeh začal. Príbehové DLC obsahuje tiež bonusový obsah Jack's 55th Birthday.vypnutéŽe sa nemáš čoho báť?Resident Evil 7 sa odohráva po udalostiach Resident Evil 6 a vzdáva… (alza.sk)

Resident Evil 7 biohazard – Banned Footage Vol.1 (PC) DIGITAL (403941)

Resident Evil 7 biohazard – Banned Footage Vol.1 (PC) DIGITAL (403941)

Herný doplnok /DLC–elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: akčný a dobrodružný, na uplatnenie je vyžadovaná základná hra 85% Postavte sa svojmu strachu z pohľadu prvej osoby a užívejte si mrazenie v chrbte báječne brutálnej série hier od štúdia Capcom dosiaľ nevídaným spôsobom. Už na prvý pohľad strašidelné prostredie. Máte pre strach urobené? Nové príbehové DLC Resident Evil 7 Biohazard – Banned Footage Vol.1 je príbehové rozšírenie, ide o prvú časť. Toto DLC obsahuje tieto časti: Nightmare a Bedroom. V časti Nightmare budete musieť bojovať o svoj život v uzamknutom suteréne. V časti... (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť