Sperky eshop piercing do pupka z ocele puto a lebka aa412 farba zirkonu ruzova p

Guirca Pištoľ a putá

Guirca Pištoľ a putá

Pištoľ a putá počet: 1 ks (heliumking.sk)

Guirca Dekorácia - Lebka z peny

Guirca Dekorácia - Lebka z peny

Dekorácia - Lebka z peny počet: 1 ks rozmer: 22 cm Chystáte strašidelnú Hallowee-nsku párty? Vytvorte neprekonateľnú Halloween-sku atmosféru pomocou rôznych strašidelných dekorácií. Táto Lebka z peny je skvelý party doplnok každej Halloween-skej výzdoby pre nadšencov tohto sviatku. (heliumking.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Tajomné puto medzi človekom a prírodou

Tajomné puto medzi človekom a prírodou

Lesník a ochranca prírody Peter Wohlleben objavuje prekvapivé podobnosti medzi človekom a prírodou. Toto pradávne spojivo pretrváva dodnes. Je napríklad dokázateľné, že ľudský imunitný systém využíva pri prechádzke lesom rastlinné antibiotiká, ktoré stromy uvoľňujú, aby sa chránili pred škodcami. Naše zmysly nie sú o nič menej vnímavé ako zmysly zvierat. Hoci zvieratá cítia blížiace sa zemetrasenie a iné prírodné katastrofy oveľa skôr ako človek, my zasa máme akýsi siedmy zmysel - napríklad cítime, že nás niekto zozadu uprene pozoruje. Pes má všeobecne rozvinutejší a citlivejší čuch ako človek, zato vôňu zrelých lesných plodov a ovocia zavetríme skôr. Na druhej strane prejavujú rastliny a zvieratá zarážajúce ľudské schopnosti. Niektoré rastliny počujú a sú schopné odlíšiť neškodné zvuky… (pantarhei.sk)

TORO Sklenený pohár s vičkom a slamkou TORO 400ml lebka MIX farieb

Sklenená fľaša lebka 1 L Lebky a ruže

Sklenená fľaša lebka 1 L Lebky a ruže

Sklenená fľaša na vodu v tvare lebkyVyrobená zo sklaPribližný objem: 1 literS uzáveromUmývať len ručne!Kuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

EGOCHEF Gombíky do rondonu znak lebka

EGOCHEF Gombíky do rondonu znak lebka

Gombíky na kuchársky rondon (profikuchar.sk)

Soľnička a korenička lebky

Soľnička a korenička lebky

Doprajte vašej kuchyni nápadité a netradičné doplnky. Funkčnosť a vzhľad sa snúbili ruka v ruke pri tvorbe tejto čierno-bielej dvojice soľničky a koreničky v tvare dvoch lebiek. Nuda na kuchynskom stole už nemá žiadnu šancu. Môžu perfektne poslúžiť aj na tematických večeroch či halloweenskej párty s priateľmi. Práve títo dvaja pomocníci urobia modernú a trendy kuchyňu aj z obyčajnej a nevýraznej. Soľnička a korenička lebky je nevšedný doplnok, ktorý zaručene oživí každú domácnosť.Vyrobené z keramikyRozmery: 6,5 x 4,5 cmBiela lebka pre soľČierna lebka pre peperUmývať len ručne!Nevhodné do mikrovnnej rúry!Kuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Emoce od A do P

Emoce od A do P

Nová kniha oblíbeného psychiatra Radkina Honzáka nás provádí světem emocí. Jeho pilíře tvoří strach, hněv, smutek, radost, odpor a údiv - šest základních emocí, z nichž se skládá celé bohaté emoční spektrum. V úvodních kapitolách se dozvíme, že emoce jsou primárně tělesné děje, zatímco pocity popisují, jak tyto děje rozumově vnímáme. Jak prohlásil Antonio Damasio: Emoce se odehrávají v divadle těla a do divadla vědomí jsou překládány jako pocity. Seznámíme se s vývojem bádání o emocích a různými názory na ně, s pokusy, k nimž jsou využívány i moderní zobrazovací metody, a zjistíme, jak se emoce a schopnosti jejich zpracování vyvíjejí v průběhu lidského života a jakou roli hraje rodina. Jednotlivým emocím jsou pak věnovány samostatné kapitoly. Najdeme v nich k probíraným tématům řadu… (pantarhei.sk)

Uvolniť putá

Uvolniť putá

Kniha psychologického poradcu a popredného odborníka na sekty poskytuje návod ako pristupovať k obetiam psychickej manipulácie a ako im pomôcť vymaniť sa zo zhubného vplyvu sekty. Kniha je jedným z mála prostriedkov pre tých, ktorí nádej na vyslobodenie svojho blízkeho zo sekty už dávno stratili. Autor nezabúda ani na duchovný rozmer osobnosti a apeluje na etablované cirkvi, aby pomáhali eliminovať čoraz rozšírenejšie pôsobenie najrozličnejších siekt a tzv. náboženských spoločností. (pantarhei.sk)

Zlaté puto

Zlaté puto

Zlaté puto je mystery román zasadený do sveta utajených agentúr a modernej digitálnej špionáže. Autorka vás zavedie do sveta túžby po moci, zákulisných ťahov, tichých divákov a horúcich blikajúcich skríň, papierov s vysokou gramážou, klenotov, čierneho oblečenia, kníh, rýchlych áut, nikdy nekončiacich bitiek, falošných bánk a zakázaných vzťahov. O čom je celý príbeh? Keď sa Sofia, nič netušiaca majiteľka baliaceho servisu, nechtiac dostane do boja dvoch odvekých rivalov Williama a Adama, jej život začne ísť prudko dolu z kopca. Zrazu odhaľuje prastaré umenie charizmágie a sama zisťuje, že má dar, ktorý vôbec nechcela. Slepo nasledujúc agenta Williama na jeho misiu v talianskom Ríme sa ocitne v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Stane sa obetným baránkom a je donútená pykať za chyby… (pantarhei.sk)

Večné puto

Večné puto

Príbeh o impozantnej a strastiplnej ceste viery a lásky. Jullie Klassen Hoci Magnus MacLeish a Lark MacDougallová vyrastali na pozemkoch rovnakého zámku, Magnus je teraz lairdom tohto veľkolepého panstva i celého ostrova Kerrera. Lark je v jeho službách iba včelárkou a tiež tou, ktorá má vytvoriť elixír, čo by pomohol jeho žene počať dediča. Keď však jeho manželka náhle umiera, Magnus a Lark sa ocitnú vo víre obvinení, vyhostia ich z milovaného ostrova a predajú za trest do služby naprieč Atlantik až do Ameriky. Dokážu v novom svete začať úplne od začiatku? Má ich budúcnosť nejakú nádej? Tento román Laury Frantz srší úžasnou autentickosťou. Aj vďaka inšpirácii z vlastnej rodinnej histórie nám predostiera ohromujúci príbeh lásky, vyhnanstva a odvahy z prostredia koloniálnej Ameriky. Od… (pantarhei.sk)

Roztavené putá

Roztavené putá

Roztavené putá sú nová basnická zbierka od Zdenky Wenzlovej Švábekovej Vy všetci, ktorí sa práve chystáte čítať moje básne, by ste mali vedieť, že vás v nich nepovediem ružovou záhradou a nebudem vám šepkať ľubozvučné vášnivé slová, ktoré bežne v poézii očakávame, mysliac si, že láska a jej vášeň je tá najväčšia emócia nášho života. Nebudem dokola opakovať to, čo veľmi často končí za dverami izieb a je len ilúziou, napriek výnimkám, ktoré potvrdzujú pravidlo. (pantarhei.sk)

Putá (8592190135140)

Putá (8592190135140)

Detská zbraň vhodná pre chlapcov, vhodné od 3 rokov Hračkárske putá potešia každé dieťa. Herný set policajných pút s kľúčikom je vhodný pre deti od troch rokov. Plastové putá od značky Teddies sú skvelým doplnkom pre každého malého policajta. Možno ich odomknúť priloženým kľúčikom, takže nemusíte mať obavy, že budú vášho potomka zdobiť naveky. Popustite uzdu fantázii a vráťte sa pri hre s ratolesťami do obdobia svojho detstva. Kľúčové vlastnosti hračkárskych policajných pútPolicajné putá od značky TeddiesPlastové putá sú skvelým doplnkom pre malého policajtaSkvelé ako súčasť karnevalového kostýmuMožno ich odomknúť priloženým kľúčikomVhodné pre deti od troch rokovRozmery:17 cm (alza.sk)

Guirca Putá

Guirca Putá

Putá počet: 1 ks (heliumking.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Puta chlupaté ružová

Puta chlupaté ružová

Praktická pomôcka pre nežné SM hrátky romanticky založených partnerov. Táto krásna plyšová putá v ružovej farbe sú nádherne mäkučká, preto sa nemusíte báť nechcených otlakov a iných poranení. Môžete ich využiť ako pekný darček a možno budete prekvapení, akú radosť partnerke alebo partnerovi urobia. Nie je jednoduché navrhnúť oživenie vášho milovania niektorými praktikami SM, ale tieto putá nenásilnou cestou napovie, kadiaľ by sa mohlo vaše milovanie nabudúce uberať. Putá sú cez svoj čarovný vzhľad veľmi pevná - kovová. Ich súčasťou sú dva kľúče. Pri hrátkach SM majte vždy na pamäti, že sa táto milostná hra musí páčiť obom partnerom.Nechajte sa od partnera spútať a vychutnávajte si všetky nežnosti, ktorými vás bude rozmaznávať. Vaše zmysly sa vďaka obmedzeniu pohybu vybičuje k veľmi… (4home.sk)

After 4 - Puto

After 4 - Puto

Život Tessy a Hardina je plný prekvapení. Ich vzťah je osudový, no každá prekážka, ktorá sa im postaví do cesty, otrasie základmi ich vzťahu aj Hardinovou nepreniknuteľnou maskou. Šokujúce pravdy o oboch rodinách, ktoré vyplávajú na povrch, nasvedčujú, že medzi oboma zaľúbencami nie je veľký rozdiel. Tessa už nie je milým, naivným a poslušným dievčaťom, ktorým bola, keď spoznala Hardina, práve tak ako on už nie je nemilosrdným, mrzutým chalanom, do ktorého sa bezhlavo zaľúbila. Tessa chápe nepokojné emócie, ktoré vrú v jeho duši, a ako jediná dokáže utíšiť jeho výbuchy. Hardin Tessu potrebuje. Čím viac pravdy o jeho minulosti však vychádza na svetlo, tým viac sa poddáva démonom svojej minulosti a Tessu aj ostatných blízkych od seba odháňa. Tessa sa už vzdáva nádeje, že ho dokáže zachrániť… (pantarhei.sk)

Zlatý prívesok PUTÁ

Zlatý prívesok PUTÁ

(najzlato.sk)

Viacúčelová kukla W-TEC NF-7802 Farba čierno-biela (lebka)

Viacúčelová kukla W-TEC NF-7802 Farba čierno-biela (lebka)

Viacúčelová kukla W-TEC NF-7802 je kvalitná ochranná kukla pre použitie pri moto aktivitách, cyklistike a zimných športoch. Elastický materiál a anatomický tvar dokonale kopíruje tvar hlavy, zaisťuje vysoký komfort a ochranu proti treniu. Vďaka svojim skvelým vlastnostiam je kukla obľúbeným doplnkom aj pre motorkárov, cyklistov, lyžiarov, snowboardistov a ďalších športovcov. Použitie vysoko funkčných materiálov a precízne spracovanie umožňuje použitie kukly pre všetky aktivity, kde dochádza pôsobením vetra a chladu k nežiaducemu prechladnutiu tváre. Okrem hlavy navyše chráni aj krk. Kukla je určená pre jazdu na motocykloch, lyžovanie, cyklistiku aj ostatné športové aktivity. Viacúčelová kukla W-TEC NF-7802 zaujme aj atraktívnou potlačou.Technický popis: viacúčelová kukla tkanina so… (efitness.sk)

Vreštiaca lebka a iné (strašidlá) poviedky

Vreštiaca lebka a iné (strašidlá) poviedky

Vstúpte do tajomného sveta hrôzostrašných úkazov a nemŕtvych bytostí! Francis Marion Crawford sa narodil roku 1854 v talianskom mestečku Bagni di Lucca ako jediný syn amerického sochára Thomasa Crawforda. Po ukončení štúdií na prestížnych školách v USA odišiel do Indie, kde pôsobil ako redaktor novín Herald. V britskej kolónii síce strávil len dva roky, ale tamojší mysticizmus výrazne ovplyvnil jeho neskoršiu literárnu tvorbu. V decembri roku 1882 publikoval svoj prvý román Pán Isaacs: Príbeh modernej Indie, v ktorom sa obraz anglo-indickej spoločnosti miesil s nádychom orientálneho tajomstva. Jeho prvotina zaznamenala veľký čitateľský ohlas a už nasledujúci rok vydal úspešnú tajuplnú novelu Dr. Claudius. V polovici osemdesiatych rokov 19. storočia sa vrátil do Talianska a natrvalo sa… (pantarhei.sk)

Lockwood a spol. 2: Šepkajúca lebka

Lockwood a spol. 2: Šepkajúca lebka

Jonathan Stroud dobyl srdcia čitateľov sériou Barthimaeus. Teraz sa vracia s druhou knihou zo série Lockwood a spol., ktorá patrí jednoznačne medzi to najlepšie a najstrašidelnejšie čítanie pre deti! Ubehlo šesť mesiacov od úspešného vyriešenia prípadu vreštiaceho schodiska v najstrašidelnejšom dome v Anglicku, no agentúra Lockwood a spol. stále balansuje na pokraji bankrotu. Anthony Lockwood trávi každú voľnú chvíľu zháňaním nových klientov a prípadov. Lucy sa nedokáže na nič sústrediť, lebo z pivnice sa ozýva tajomný hlas šepkajúcej lebky. Na obzore je však nový prípad: Pán Saunders si najme agentúru Lockwood a spol., aby preverila hrob tajomného viktoriánskeho lekára, ktorý sa vraj pokúšal rozprávať s mŕtvymi. Všetko by prebehlo hladko, nebyť Georgeovej zvedavosti... a tak z rakvy… (pantarhei.sk)

PartyDeco Visiaca dekorácia Netopiere a lebky

PartyDeco Visiaca dekorácia Netopiere a lebky

Visiaca dekorácia Netopiere a lebky počet: 5 ks rozmery: 60 cm (heliumking.sk)

Pletení z proutí od A do Z

Pletení z proutí od A do Z

Publikace podává základní informace o vrbovém proutí jako o materiálu, o košíkářských nástrojích, technice a způsobech pletení z vrbového proutí a o tvarech košíkářských výrobků. Je doplněna je stručnou historií košíkářské výroby v českých zemích. Na bohaté obrazové dokumentaci jsou znázorněny zejména technologické postupy pletení a tvary jednotlivých výrobků. Pro nové vydání byla kromě drobných textových úprav kniha rozšířena o barevnou přílohu. (pantarhei.sk)

Fallout – Atomové putá (8595680301216)

Fallout – Atomové putá (8595680301216)

Dosková hra – strategická hra, pre kohokoľvek, vhodné od 14 rokov, pre 1 až 4 hráčov, dĺžka hry minimálne 2 min Dobrodružná postapokalyptická dosková hra Fallout – Atómové putá predstavuje rozšírenie k základnej hre Fallout. S ním sa vaše herné možnosti zdvojnásobia. A všetko si zahráte v kooperatívnom variante. Fallout zaujme ako fanúšikov rovnomennej populárnej videohry, tak všetkých nadšencov do doskových hier. Vitajte na pustatine, ktorá je krajne nebezpečná a nehostinná. Svet bol zničený atómovou vojnou a vy máte jediný cieľ: prežiť. Podarí sa vám to? Je potrebné preskúmať zakrytú mapu, bojovať s nepriateľmi a zlepšovať sa vo svojich schopnostiach. Žiaduca je rovnováha medzi znepriatelenými frakciami. Plňte úlohy, ktoré budú meniť smer vášho dobrodružstva. Robte rozhodnutia, ktoré… (alza.sk)

Tribal Prívesok Putá PSSW53

Tribal Prívesok Putá PSSW53

Tribal Prívesok Putá PSSW53. (vivantis.sk)

Guirca Putá 90 cm

Guirca Putá 90 cm

Putá 90 cm počet: 1 ks rozmery: 90 cm (heliumking.sk)

Hračka do kúpeľa: Rybka – rúžová

Hračka do kúpeľa: Rybka – rúžová

Hračka do kúpeľa: Rybka Krásna hračka, v tvare rybky, ktorá z kúpeľa urobí skvelú zábavu. Rybka dokáže sama plávať – nie sú potrebné žiadne baterky, stačí ju natiahnuť. Vhodná do vane, bazénu, alebo kdekoľvek do vody Vyrobená z odolného plastu Rozmery: 12 x 7,5 cm (skvelydarcek.sk)

PILOT FriXion 0.7/0.35mm růžová 3ks (BLS-FR7-S3-P)

PILOT FriXion 0.7/0.35mm růžová 3ks (BLS-FR7-S3-P)

Náplň do rollera Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero FriXion Ball nebo FriXion Ball Clicker, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň do rolleru v růžové barvě. Průměr hrotu je 0,7 mm a stopa, kterou zanechá na papíře, je pak široká 0,35 mm. V tomto praktickém balení naleznete 3 ks těchto náplní. Klíčové vlastnosti náplně do rolleru PILOT FriXion růžové 0,7/0,35 mm, 3 ksNáplň do gumovacího rolleru s průměrem hrotu 0,7 mmOriginální náhradní náplň v růžové barvěKompatibilní s rollery PILOT FriXion Ball a FriXion Ball ClickerTři ks v baleníPrůměr hrotu:0,7 mmŠířka stopy:0,35 mm (alza.sk)

PILOT FriXion 0.5/0.25mm růžová 3ks (BLS-FR5-S3-P)

PILOT FriXion 0.5/0.25mm růžová 3ks (BLS-FR5-S3-P)

Náplň do rollera Pokud vám dopsalo vaše gumovací pero FriXion Ball nebo FriXion Ball Clicker, nemusíte si hned kupovat nové, stačí vám tato náhradní náplň do rolleru v růžové barvě. Průměr hrotu je 0,5 mm a stopa, kterou zanechá na papíře, je pak široká 0,25 mm. V tomto praktickém balení naleznete 3 ks těchto náplní. Klíčové vlastnosti náplně do rolleru PILOT FriXion růžové 0,5/0,25 mm, 3 ksNáplň do gumovacího rolleru s průměrem hrotu 0,5 mmOriginální náhradní náplň v růžové barvěKompatibilní s rollery PILOT FriXion Ball a FriXion Ball ClickerTři ks v baleníPrůměr hrotu:0,5 mmŠířka stopy:0,25 mm (alza.sk)

Pokladnička lebka s pirátskou čiapkou a slúchadlami

Pokladnička lebka s pirátskou čiapkou a slúchadlami

Hľadáte netradičný spôsob, ako si odkladať peniaze? Prasiatka už vyšli z módy, zadovážte si coolovú pokladničku lebku s pirátskou čiapkou a slúchadlami. Vďaka jednoduchému otvoru zospodu pokladničky budú úspory ľahko k dispozícii a kľúč zaručí, že s ak nim dostane len ich majiteľ. Pokladnička lebka s pirátskou čiapkou a slúchadlami je skvelý darček pre milovníkov Pirátov z Karibiku či iných filmov s pirátskou tematikou a pre ešte stále nepoddajných teenagerov.Vyrobená z polyrezínuOtvor v hornej časti na vhadzovanie mincíPlastová zátka na dne a kovový kľúč na otváranieRozmery: 17 x 13 x 16 cmKuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Guirca Sada - náhrdelník a náramok s lebkami

Guirca Sada - náhrdelník a náramok s lebkami

Sada - náhrdelník a náramok s lebkami počet: 1 ks náhrdelník a 1 ks náramok Váš karnevalový či Halloween-sky kostým môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom, ako je napríklad táto sada náhrdelník a náramok s lebkami. Zaujmite svojím kostýmom na párty či karnevale. (heliumking.sk)

Bezdoteku Slúchadla VEHO 360° Z-1 ružova

Bezdoteku Slúchadla VEHO 360° Z-1 ružova

Slúchadlá Veho 360 ° Z-1 Ešte nikdy nebol počúvanie hudby väčší rozkošou než sa slúchadlami Veho 360 ° Z-1. Špičková kvalita prevedenia a výber materiálov, dokonalý zvuk a skvelá ergonómia, zaujímavý dizajn na to. Tieto slúchadlá jednoducho musíte mať! In aurální (špuntová) slúchadlá Z-1 sú vybavené technológiou izolujúce okolitý hluk. Vďaka tomu nebudete nijako rušení pri počúvaní hudby či hovoreného slova, môžete sa bez obáv z okolitého šumu ponoriť do jednotlivých tónov obľúbenej melódie. Presný a verný zvuk, kryštalicky čisté výšky a basy, vysoký frekvenčný rozsah - to sú nové slúchadlá Veho 360 °. Vysoká citlivosť zvuku 96 db (+/- 3 bd), 10-milimetrový reproduktor s basy a frekvenčný rozsah 20 - 20 000Hz ocenia trénované ucho aj toho najväčšieho hudobného labužníka. Slúchadlá sú… (bezdoteku.sk)

Numerologie od A do Z

Numerologie od A do Z

Poznejte tajemství a moc čísel! Tělo i duše očima nejstarší číselné vědy… Čísla nás provázejí celým životem už od narození a mnozí z nás věří, že existují čísla šťastná i nešťastná. Málokdo však tuší, co všechno ovlivňují a co se z nich můžeme dozvědět. Mohou nejenom odhalit náš současný potenciál, ale také napovědět něco o naší budoucnosti. Proniknete-li do tajů numerologie, naučíte se určit optimální data plánovaných událostí, dokážete lépe porozumět skrytým stránkám své osobnosti, dosáhnout úspěchu v soukromí i v zaměstnání nebo si zvolit správného partnera. Tato prastará věda totiž není jen hříčkou pro zábavu, ale rozhodně má co říct i dnešnímu modernímu člověku. (pantarhei.sk)

Aromaterapie od A do Z

Aromaterapie od A do Z

O tom, že vůně mohou být nejenom příjemné, ale i léčivé a povznášející ducha do vyšších sfér, věděli naši předkové už dávno. Dnes se aromaterapie zase v celé své slávě navrací, a abyste se v ní lépe vyznali, nabízíme vám bohatý výčet esenciálních olejů a detailní návod k jejich použití. Dozvíte se, jak využít přírodních vůní pro krásu i pro zdraví, jak s jejich pomocí zahnat chmury, strach i nemoci, nebo jak si namíchat vlastní parfém. Přečtete si vše o masážích, naučíte se láskyplně pečovat o seniory i o miminka, a v neposlední řadě také o sebe, protože si to za svou celodenní práci v hektickém tempu dnešní doby právem zasloužíte. Naše kniha vám přináší téměř sedm desítek běžných i exotických esenciálních olejů spolu s množstvím náladových i odborných fotografií. (pantarhei.sk)

Homeopatie od A do Z

Homeopatie od A do Z

Homeopatie je léčebnou metodou, která si v dnešním světě získává stále více pozornosti. Čím větší stres, tlak a shon na nás doléhá, tím víc si uvědomujeme, že tělo a duše nejsou dvě oddělené věci, ale že spolu neodmyslitelně souvisejí. A právě homeopatie nás učí, jak lze bezpečným a neagresivním způsobem, bez použití chemikálií, dosáhnout optimálního zdravotního stavu. Přesvědčíte se, že touto cestou je možné vyléčit široký okruh fyzických i psychických potíží. Dočtete se nejen o historii a vývoji homeopatie, ale obdržíte i kompletní návod s mnoha radami, který vám pomůže vybrat tu nejsprávnější léčbu. (pantarhei.sk)

Posilování od A do Z

Posilování od A do Z

Tato rozsáhlá komplexní barevná publikace připravená týmem špičkových amerických specialistů je určená všem, kteří mají vážný zájem o posilování. Kniha je vhodná nejen pro běžné návštěvníky posiloven, kteří si chtějí vybudovat pevné a dobře vypadající tělo, ale svým rozsahem a pojetím je vhodná také pro osobní trenéry, instruktory fitness, pedagogické pracovníky vyučující tělovýchovu, sport, bodybuilding, fitness a související obory. V knize naleznete: Druhy svalového tréninku, tréninkové programy a metody, abyste si dokázali zvolit vám vyhovující formu cvičení. Rozsáhlou nabídku posilovacích cviků doplněnou barevnými fotografiemi, komentářem, čeho se vyvarovat a na co si dát při provádění cviků pozor. Cviky jsou rozděleny podle svalových skupin, na které jsou zaměřeny. Kapitolu o… (pantarhei.sk)

Jachting od A do Z

Jachting od A do Z

Publikace Jachting od A do Z seznamuje populární ilustrovanou formou čtenáře se základy jachtingu.Publikace odpovídá mezinárodním standardům a může být použita jako výukový materiál.Jedinečným způsobem připravuje jachtaře pro bezpečnou a zábavnou plavbu.Jachting od A do Z populární ilustrovanou formou seznamuje čtenáře se základy jachtingu.Věříme, že se tato publikace stane oblíbenou součástí knihovny jachtařských rodin a nadšenců a že v ní budou se zájmem listovat jak nejmladší adepti na kapitánský patent, tak členové kompetentních posádek. (pantarhei.sk)

Provence od A do Z

Provence od A do Z

Anglický spisovatel Peter Mayle, jemuž se Provence stala druhým domovem, pro své věrné i nové čtenáře formou slovníku v heslech uspořádal svůj pohled na tento svérázný, levandulí provoněný kraj. Výběr hesel je ovšem velice osobní – čtenáři se tedy setkají s pestrou směsicí témat, jež autorovi přišla nejpřitažlivější, nejbizarnější, nejzábavnější, nejtypičtější: most v Avignonu a osel, česnek a kruhový objezd, levandule a Pařížané, větry a muzeum vývrtky, zahrady a pastis… Koláž dojmů a zkušeností, kterou Peter Mayle předkládá svým typickým humorným stylem, s nadhledem a zároveň velkou náklonností, propojuje všudypřítomné a pro Francii neodmyslitelné téma: jídlo a pití. (pantarhei.sk)

Kameny od A do Z

Kameny od A do Z

Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je považuje za mocné léčivé, ochranné a magické prostředky. A protože jejich obliba přetrvala až do dnešní doby, na jejich účincích určitě něco bude. Na to, abyste se v nich dokázali vyznat, ale naštěstí nemusíte být mineralogové. Stačí mít po ruce knihu Kameny od A do Z. Z ní se o krystalech dozvíte doslova první poslední: nejdříve jak vznikají, jak je správně nakupovat a pečovat o ně. A pak už se podíváme na každý jednotlivý kámen. Dozvíte se, jak přesně vypadá, ale hlavně jaké choroby či poruchy léčí, jak prospívá a k čemu se používá. Dočtete se, jak na člověka působí v duševní, mentální i hmotné rovině, a poučíte se o ezoterických zákonitostech fungování duše i těla. To všechno samozřejmě doprovází množství nádherných… (pantarhei.sk)

Autismus od A do Z

Autismus od A do Z

O problematice poruch autistického spektra (PAS) se v posledních letech hovoří více, než tomu bylo v minulosti. Ovšem i navzdory nejnovějším a dobře dostupným poznatkům o PAS se mezi laickou i odbornou veřejností stále šíří nepravdivé informace. Nedostatečné porozumění autismu a zveřejňování mýtů vede k tomu, že je závažnost autismu a těžká situace rodiny často zlehčována. Ačkoliv se celosvětové údaje o výskytu poruch autistického spektra v populaci shodují na 12 %, v České republice se stále můžeme setkat s názorem, že se jedná o módní diagnózu, kterou se rodiče snaží ospravedlnit nezvládnutou výchovu svých dětí. Publikace se snaží čtivým a srozumitelným způsobem shrnout nejnovější informace o autismu, snaží se např. vysvětlit co to autismus je, jaké jsou jeho možné příčiny, proč se v… (pantarhei.sk)

Kyvadlo od A do Z

Kyvadlo od A do Z

Ztratili jste klíče od auta či hledáte nejvhodnější místo pro psí boudu na zahradě? Nepotřebujete k tomu žádná kouzla, stačí se naučit pracovat s kyvadlem podle praktických návodů v této knize. Její autor pochází z rodu proutkařů a sám má vysokou úspěšnost v pátrání po pohřešovaných osobách či přírodních zdrojích. (pantarhei.sk)

Policajná pištoľ s kovovými putami

Policajná pištoľ s kovovými putami

Policajná pištoľ je určená pre všetkých malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú na policajtov. Pištoľ po stlačení spúšte vydá zvukové a svetelné efekty. Súčasťou súpravy sú kovové putá s kľúčikom. Pri zapojení fantázie zažijú chlapcipri hre veľa hodín dobrodružnej zábavy. K funkčnosti svetelných a zvukových efektov sú potrebné 3 ks batérii typu L1130 - sú súčasťou balenia. Pištoľ je vyrobená z plastu.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Rozmer pištole: dĺžka: cca 21 cm šírka: cca 3 cm výška: cca 13 cmRozmer balenia: dĺžka: cca 26 cm šírka: cca 4 cm výška: cca 17,3 cm (najlepsiehracky.sk)

Puška na prísavky s putami

Puška na prísavky s putami

Puška na prísavky je hračka určená pre všetkých malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú na vojakov alebo policajtov. Pri hre s touto puškou zažijú veľa hodín dobrodružnej zábavy. Puška je vyrobená z plastu. Súčasťou sady sú puta. policajný odznak a náboje / prísavky /. Dĺžka pušky je 50 cm. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov (najlepsiehracky.sk)

Čierny set s putami Janice

Čierny set s putami Janice

Čierny set s putami Janice (saxana.sk)

Čierne body s putami Yanne

Čierne body s putami Yanne

Čierne body s putami Yanne (saxana.sk)

Čierny set s putami Janice

Čierny set s putami Janice

Čierny set s putami Janice (saxana.sk)

Čierne body s putami Yanne

Čierne body s putami Yanne

Čierne body s putami Yanne (saxana.sk)

Oksa Pollocková - Prekliate putá 4

Oksa Pollocková - Prekliate putá 4

Brána do bájnej zeme Edefie sa otvorila a Oksa s spolu s Utečencami vstúpila na jej územie, aby sa pokúsila oživiť Srdce dvoch Svetov a zachrániť tak život na Zemi. Obete však boli kruté – Dragomíra musela zomrieť a milovaní, čo nemali pôvod v Edefii, museli zostať vo Vonkajšku. Medzi nimi na smrť chorá Oksina mama a najlepší kamarát Gus. Pred Oksou stoja nadľudské úlohy – zachrániť obidva Svety, ktoré sa zmietajú v katastrofách a najsť v Edefii liek pre umierajúcu mamu a smrteľne chorého Gusa. Pomôže jej záhadný milovaný Tugdual, alebo sa napokon stane jej úhlavným nepriateľom...? Oksa vyšla z komnaty Plášťa ako nová Vznešená Edefie. Jej krutí nepriatelia zúrivo bojujú o nadvládu v Edefii a za každú cenu sa chcú zmocniť Vznešenej, ktorá jediná im môže otvoriť Bránu do Vonkajška. Ľudstvo… (pantarhei.sk)

Spirit Animals 3 – Pokrvné puto

Spirit Animals 3 – Pokrvné puto

Výnimočný vzťah, spriaznené bytosti a veľké príbehy. Príbeh štyroch priateľov pokračuje... Conor, Abeke, Meilin a Rollan patria k hŕstke vyvolených, ktorí majú svoje duchovné zviera. S týmto výnimočným putom získali nadľudské schopnosti, ale aj veľkú zodpovednosť. Roky, keď v Erdase vládla rovnováha, sú minulosťou. Dobyvatelia sa snažia Erdas zničiť. Rozpútali vojnu a obsadzujú celé mestá a krajiny - s nimi aj Meilinin domov. Dievča už nechce len čakať a cvičiť sa v boji, a tak sa spoločne so svojím duchovným zvieraťom, pandou Jhi, vydáva na územie sužované vojnou. Priatelia jej budú nablízku - ale nielen oni. Nepriateľ totiž číha všade... (pantarhei.sk)

Posledná hodina 1: Zlaté puto

Posledná hodina 1: Zlaté puto

Fanúšikovia Tieňosveta, vitajte v eduardovskom Londýne! James a Lucie Herondaleovci, deti slávnych rodičov Willa a Tessy, odmalička počúvali príbehy o tom, ako dobro porazilo zlo a láska zvíťazila nad všetkým. Idylický svet, v ktorom vyrastali, sa však zmení, keď do Londýna prídu rodiny Blackthornovcov a Carstairsovcov... a s nimi aj neľútostný mor, ktorému sa nedá uniknúť. James Herondale túži po veľkej láske a myslí si, že ju už našiel vďaka krásnej a záhadnej Grace Blackthornovej. Cordelia Carstairsová sa chce stať hrdinkou, zachrániť svoju rodinu a utajiť city k Jamesovi. Keď Tieňolovcov postihne nešťastie, James, Cordelia a ich priatelia sa vrhajú do dobrodružstva, v ktorom odhalia svoje zvláštne temné schopnosti, ale aj krutú cenu za hrdinstvo... a lásku. (pantarhei.sk)

PartyDeco Putá s kožušinou - červené

PartyDeco Putá s kožušinou - červené

Putá s kožušinou - červené počet: 1 ks balenie obsahuje 1 x putá, 2 x klúč (heliumking.sk)

Gravelli Manžetové gombíky z ocele a betónu Crystal GJCMNAG005UN

Gravelli Manžetové gombíky z ocele a betónu Crystal GJCMNAG005UN

Gravelli Manžetové gombíky z ocele a betónu Crystal GJCMNAG005UN. Neviete si rady s výberom veľkosti šperku? Vytlačte si prehľadného pomocníka pri vyberaní šperkov Gravelly . (vivantis.sk)

Troli Fashion náramok z ocele a kože bronzový / ružový

Troli Fashion náramok z ocele a kože bronzový / ružový

Troli Fashion náramok z ocele a kože bronzový / ružový. (vivantis.sk)

Sestra a akutní stavy od A do Z

Sestra a akutní stavy od A do Z

Kniha je napsána a koncipována podobně jako před několika lety úspěšná stejnojmenná odborná publikace, které bylo vydáno více než 23 tisíc výtisků. V knize je abecedně seřazena řada akutních stavů, které mohou u nemocných nastat. Dobrou přehlednost a rychlou orientaci zaručuje způsob uspořádání textu – upozorňuje čtenáře, po čem mají pátrat, jaká opatření je třeba provést, jaké postupy jsou navrhovány a na co je třeba obzvlášť dávat pozor. Čtenář získá ucelené informace nejen k akutnímu stavu nemocného, ale také k monitoraci a řešení situace. Knihu doplňuje mnoho kreseb a fotografií, které dokumentují popisované akutní stavy. (pantarhei.sk)

ruzova kombineza pre psov, Ohrádka pre psov ruzova, popruhy pre psa ruzova, ruzova vodítka pre psov, misky pre psov ruzova, miska pre psa ruzova, loptičky pre psov ruzova, miska s ocele pre psa, farba na bicykel, farba na nábytok

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť