Sperky eshop piercing do pupku z ocele cierny kriz v ohnivej ziare aa1914

Outlander 5: Ohnivý kríž 1. časť

Outlander 5: Ohnivý kríž 1. časť

Píše sa rok 1771 a blíži sa vojna. Aspoň tak to tvrdí manželka Jamieho Frasera. Musí jej, hoci neochotne, veriť, pretože má – ako sa na cestovateľku časom patrí – nadanie na kruté predpovede. Clairin jedinečný dar vidieť do budúcnosti ho v minulosti priviedol do nebezpečenstva, ale aj na slobodu. Jej vedomosti o nadchádzajúcej revolúcii sú ako horiaca fakľa, ktorá im v ďalších rokoch môže osvetliť cestu mnohými prekážkami alebo podpáliť vatru, čo by ich životy premenila na popol. Diana Gabaldonová, autorka bestsellerov podľa New York Times, očarila čitateľov svojimi knihami ságy Outlander ovenčenými mnohými cenami. Dosiaľ vyšli štyri príbehy o Jamiem Fraserovi, Škótovi z 18. storočia a jeho žene, Claire Randallovej, cestovateľke časom z 20. storočia. Diana Gabaldonová pokračuje vo svojej… (pantarhei.sk)

Prívesok ZIRKÓNOVÝ KRÍŽ z bieleho zlata

Prívesok ZIRKÓNOVÝ KRÍŽ z bieleho zlata

(najzlato.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Ochranný náramok Zlatý bielo-čierny kríž

Ochranný náramok Zlatý bielo-čierny kríž

Štýlový šnúrkový náramok v červenom prevedení zdobí oslnivý masívny kríž, ktorý je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Zlatý kríž zdobia po povrchu jagavé čierne a biele kamienky. Povrchová úprava zlata je vo vysokom lesku. Dĺžka náramku je ľahko nastaviteľná. Materiál: textil, 14-karátové zlato (najzlato.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Ochranný čierny náramok Zlatý ružový kríž

Ochranný čierny náramok Zlatý ružový kríž

Štýlový šnúrkový náramok v čiernom prevedení zdobí oslnivý zlatý zirkónový krížik, ktorý je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Kríž je zdobený ružovkastou glazúrou, ktorá s farbou zlata dotvára dokonalú súhru. Povrchová úprava zlata je vo vysokom lesku. Dĺžka náramku je ľahko nastaviteľná. Materiál: textil, 14-karátové zlato (najzlato.sk)

Červený kríž na Slovensku v rokoch 1989-1992

Červený kríž na Slovensku v rokoch 1989-1992

Československý Červený kríž (Slovenský Červený kríž) bola a je najstaršia a najväčšia mimovládna humanitná organizácia vo vtedajšom Československu a vzniknutej Slovenskej republike. V predkladanej knihe sú chronologicky zoradené udalosti a fakty vybrané z archívov tak, aby bolo čitateľovi jasné, že Červený kríž na Slovensku postupne prechádzal pamätnými zmenami, ktoré vyvrcholili historickým faktom - zánikom Československého Červeného kríža a vznikom samostatnej národnej spoločnosti Slovenský Červený kríž. (pantarhei.sk)

Ohnivá

Ohnivá

Polly míří na západ. Adam tvrdí, že malým městečkem Belleville v Delaware taky jen projíždí. Oba ale zůstávají, lapeni v zajetí vášně a v nekonečné hře na kočku a myš. Hra se však místo pravidel řídí temným tajemstvím a zradou. Navzdory snahám zůstat nad věcí jsou Adam a Polly natolik pohlceni životem a lží toho druhého, že ani jeden netuší, jak z toho ven – a zda vůbec chtějí. Je jejich láska dost silná, aby ustála pravdu, nebo je nakonec zničí? (pantarhei.sk)

Ochranný náramok Zlatý kríž s čiernymi kamienkami

Ochranný náramok Zlatý kríž s čiernymi kamienkami

Štýlový šnúrkový náramok v čiernom prevedení zdobí oslnivý masívny kríž, ktorý je vyrobený zo 14 karátového žltého zlata. Zlatý kríž zdobia po povrchu jagavé čierne a biele kamienky. Povrchová úprava zlata je vo vysokom lesku. Dĺžka náramku je ľahko nastaviteľná. Materiál: textil, 14-karátové zlato (najzlato.sk)

Súprava 16 príborov v zlato-čiernej farbe z antikoro ocele Premier…

Súprava 16 príborov v zlato-čiernej farbe z antikoro ocele Premier Housewares Avie

Spestrite si každodenné stolovanie s netradičným dizajnom antikoro príborov Premier Housewares Avie. Rozmery príborov: Vidlička - 2,7 x 22 cm, hrúbka cca 5 mm Nôž - 1,2 x 22 cm, hrúbka cca 5 mm Lyžica - 5 x 21,2 cm, hrúbka cca 5 mm Čajová lyžička - 3,8 x 16 cm, hrúbka cca 3,5 mm. (bonami.sk)

Preťaté ohnivá

Preťaté ohnivá

Jurinova próza Preťaté ohnivá sa po prvý raz objavila už v roku 1943. K jej opätovnému vydaniu, napriek všetkým jej kvalitám, však nedošlo. Z tohto dôvodu je Jurinovo dielo súčasnému čitateľovi takmer neznáme. Dielko pozostáva z piatich noviel. Typická je nekomplikovaná fabula, popretkávaná mnohorakými prístupmi. Skoky v čase - opakovanie deja z rozličných pohľadov, využitie retrospektívy, filmárskeho strihu, ale aj opakovanie jednotlivých častí textu a použitie priamej a polopriamej reči - obohacujú túto prózu o nezvyčajnú akčnosť. Samozrejmosť tejto literárnej reality je zdôraznená výskytom expresívnych výrazov a zvukových prvkov v texte. Toto Jurinovo dielo radíme medzi hodnotnú prózu medzivojnového obdobia, a aj preto si zaslúžilo reedíciu. (pantarhei.sk)

Ohnivý most

Ohnivý most

ena tohto kusu: 9,39 (pantarhei.sk)

Ohnivý anděl

Ohnivý anděl

Islandská odpověď na Stiega Larssona!Detektivní thriller charakterizovaný slovy "žhavé smrtící plameny, ledově chladné lži" je mrazivý i podmanivý jako sám Island, kde talentovaná autorka žije.Advokátka Tóra Gudmundsdóttir má toho nejděsivějšího klienta své kariéry. O její služby se zajímá duševně narušený sexuální deviant ve výkonu trestu. Nežádá však osvobození pro sebe. Přeje si propuštění Jakoba, mladíka s Downovým syndromem, který údajně založil požár v ústavu pro nemocné. Brzy nato začne Tóra dostávat prazvláštní esemesky a kdekdo jako by najednou měl co skrývat. Pitva ochrnuté neslyšící dívky pak přinese úděsné odhalení… Tóra si náhle připadá jako ve zlém snu. Vždyť, kde jinde než v nočních můrách píší neviditelné ruce na zamrzlé sklo divné znaky a kde se mrtvé au-pair dožadují, že… (pantarhei.sk)

Ohnivý dotyk

Ohnivý dotyk

Mercy Thompsonová je oslavována jako „hrdinka, která nepřestává růst a přesto zůstává věrná sama sobě.“ A nyní je zpátky a brzy zjistí, že když se fae rozhodnou ublížit lidem, nejvíce trpí děti… Napětí mezi fae a lidmi vrcholí. A když jsou kojotí měňavkyně Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, povoláni zastavit zuřícího trolla, padne jim do rukou něco, čím by bylo možné donutit fae stáhnout se a zastavit otevřenou válku: lidské dítě, které fae kdysi dávno ukradli. Mercy, Adam a jejich smečka se však rozhodnou vzepřít se nejmocnějšímu vlkodlakovi v zemi, lidem i fae a ochránit chlapce za každou cenu. Kdo ale ochrání je samotné před chlapcem s ohnivým dotykem? (pantarhei.sk)

Ohnivé peklo

Ohnivé peklo

Třináctiletý Angličan Ben se zrovna nachází v Austrálii, když skupina protestujících aktivistů s násilným programem přispěje ve spojení s pouličními kriminálníky k děsivému požáru buše, který kvůli příhodným podmínkám přeroste v ohnivé peklo, jež zachvátí celou oblast. Ve svých spárech zachytí tisíce domů a tisíce lidí musí prchat, aby si zachránily holý život. Obrovský požár však také poslouží jako zástěrka pro pokus o únos… (pantarhei.sk)

Ohnivá mise

Ohnivá mise

Historický román, který nepostrádá nic, co k takovéto literatuře patří. Děj se odehrává v Praze v době, kdy Prahu zachvátil veliký požár. Jedněmi z podezřelých byli také francouzští agenti, kteří v Praze operovali. Právě tito agenti, převlečení mušketýři, jsou hlavními postavami této knihy. Jeden z nich přitom prožije v Praze milostné dobrodružství a málem tak vše zhatí. Kniha vychází z autorčina několikaletého studia dobových pramenů k tomuto tématu a je historicky věrná tehdejším událostem a době. (pantarhei.sk)

Ohnivé pouto

Ohnivé pouto

Irsko oplývá legendami a Branna, majitelka krámku Temná čarodějka s voňavým zbožím pro turisty, je nadšeně přiživuje. Statečně se tváří, že jí ke štěstí nic nechybí, i když se skrytě trápí pro Fina, svou pravou lásku. Jenže jejich společné budoucnosti stojí v cestě dávná minulost. Proto se Finn rozhodl odejít a zasvětit život práci. Ale co- pak práce může vyplnit propastnou prázdnotu? (pantarhei.sk)

Ohnivý sloup

Ohnivý sloup

Po Pilířích země a Na věky věků, celosvětově oblíbených historických ságách od bestselleristy Kena Folletta, přichází Ohnivý sloup, třetí rozvětvený příběh zasazený do anglického městečka Kingsbridge, příběh mocných panovníků i jejich nepostradatelných pomocníků, příběh plný intrik, vražd a zrady, ale také lásky, přátelství a naděje. Píše se rok 1558 a Evropu sužují náboženské konflikty. Osmnáctiletý Ned Willard ale v tuto chvíli netouží po ničem jiném než oženit se s Margery Fitzgeraldovou. Jejich vztahu však není přáno, a tak Ned odchází pracovat pro princeznu Alžbětu. Ve chvíli, kdy se Alžběta stane královnou, obrátí se proti Anglii celá Evropa. Chráněná oddanou skupinou nápaditých špehů a odvážných tajných agentů lpí na svém trůnu i zásadách. Skutečný boj totiž staví ty, kdo věří v… (pantarhei.sk)

Ohnivý cejch

Ohnivý cejch

Ačkoli Mercy, strážkyně DarkRiverů, cítí naléhavou potřebu najít si životního druha, zuřivě odolává, když si ji zkouší přivlastnit Riley Kincaid, poručík ze smečky SnowDancerů. Problém není jen to, že ji vytáčí; je totiž také vlk, zatímco ona je kočičí šelma, a oba jsou zvyklí mít navrch. Když je však z teritoria DarkRiverů unesen geniální mladý měňavecký vědec, musí Mercy a Riley spolupracovat, aby mladíka vystopovali dřív, než se záhadní únosci rozhodnou, že už ho není potřeba. Dva dominantní jedinci však časem zjistí, že když se podřídí jeden druhému, neodhalí tím jen smrtící konspiraci, ale také vášeň tak žhavou, že na nich obou zanechá ohnivý cejch. (pantarhei.sk)

Ohnivý sloup

Ohnivý sloup

Po Pilířích země a Na věky věků, celosvětově oblíbených historických ságách od bestselleristy Kena Folletta, přichází Ohnivý sloup, třetí rozvětvený příběh zasazený do anglického městečka Kingsbridge, příběh mocných panovníků i jejich nepostradatelných pomocníků, příběh plný intrik, vražd a zrady, ale také lásky, přátelství a naděje. Píše se rok 1558 a Evropu sužují náboženské konflikty. Osmnáctiletý Ned Willard ale v tuto chvíli netouží po ničem jiném než oženit se s Margery Fitzgeraldovou. Jejich vztahu však není přáno, a tak Ned odchází pracovat pro princeznu Alžbětu. Ve chvíli, kdy se Alžběta stane královnou, obrátí se proti Anglii celá Evropa. Chráněná oddanou skupinou nápaditých špehů a odvážných tajných agentů lpí na svém trůnu i zásadách. Skutečný boj totiž staví ty, kdo věří v… (pantarhei.sk)

Ohnivý stĺp

Ohnivý stĺp

Autor kultových románov Piliere zeme a Na veky vekov znovu potvrdil, že je majstrom historického románu. Jeho najnovší román Ohnivý stĺp obsadil horné priečky knižných bestsellerov a v mnohých krajinách sa stal najpredávanejšou knihou. Nadšené ohlasy čitateľov v celom svete dávajú tušiť, že autor ani tentoraz nesklamal. Čitatelia museli čakať deväť rokov... Konečne ich Ken Follett znovu zavedie do Kingsbridgea. Rok 1558. Ešte vždy sa nad Kingsbridgeom týči veľkolepá katedrála, no mesto rozdeľuje neľútostný boj medzi katolíkmi a protestantmi. Priateľstvo, vernosť, láska, akoby akýkoľvek ušľachtilý cit stratil význam. Skutočnými nepriateľmi pritom nie sú súperiace náboženstvá. Súboj sa odohráva medzi tými, čo veria v toleranciu a porozumenie, a tyranmi, ktorí chcú svoje myšlienky vnútiť… (pantarhei.sk)

Ohnivá krev

Ohnivá krev

Ruby porazila krutého Krále ledu a roztavila ledový trůn, ale krvelačný Minax, který v něm byl uvězněn, uprchl a nyní pustoší celé království a usiluje o život všech, na nichž Ruby záleží. A zdá se, že ho nemůže nikdo a nic zastavit. Jediná naděje na jeho zničení leží v daleké zemi na jihu, kde vládne magie ohně. A tak se tam Ruby vydá, nejen aby přišla na způsob, jak odstranit tuto hrozbu, ale hlavně aby přišla na podstatu své moci. (pantarhei.sk)

Ohnivé ostří

Ohnivé ostří

Jako by nestačilo, že se major Robert Wolf musí zaobírat velmi podivnými vraždami. Do vyšetřování se zaplétá i FBI a hlavně majorova sestra Sam Barnetová, která možná ví víc, než sama tuší. Ohnivou čepel ovšem logicky vysvětlit nedokáže. Obětí neznámého vraha přibývá. Začíná hrozit prozrazení magického světa, ale řešení se zdá v nedohlednu. Nejen Sam se ocitá v ohrožení. Vrahovo řádění proniká i do Podsvětí a tam je jediný podezřelý: Azrael. Staletími ověřená vládní struktura magického města je narušena a začíná se bortit. Kromě Samanthy není téměř nikdo, kdo by se nejvyššího Strážce zastal. Podsvětí začíná vřít skrytým bojem o moc! (pantarhei.sk)

Troli oceľové náušnice z ocele v tvare ornamentu SW-ES083

Troli oceľové náušnice z ocele v tvare ornamentu SW-ES083

Troli oceľové náušnice z ocele v tvare ornamentu SW-ES083. (vivantis.sk)

Troli bronzové náušnice z ocele v tvare ornamentu SW-ES083

Troli bronzové náušnice z ocele v tvare ornamentu SW-ES083

Troli bronzové náušnice z ocele v tvare ornamentu SW-ES083. (vivantis.sk)

Vešiak do kuchyne z pochrómovanej ocele s 2 háčikmi Compactor

Vešiak do kuchyne z pochrómovanej ocele s 2 háčikmi Compactor

Funkčné doplnky, ktoré nepodliehajú zubu času a dajú sa zladiť s akýmkoľvek interiérom? To je sen každého, komu nie je vzhľad jeho domova ľahostajný. Zvlášť pri vybavovaní kúpeľne. S doplnkami Compactor máte vyhraté. Univerzálnosť, funkčnosť a kvalita, na to si táto značka potrpí! (bonami.sk)

Stierka do sprchy z antikoro ocele s nástenným držadlom Wenko

Stierka do sprchy z antikoro ocele s nástenným držadlom Wenko

Sklo aj zrkadlo ako práve vyleštená ľadová plocha? Stačí pár ťahov a vaša kúpeľňa sa bude blýskať čistotou. Zatočte so šmuhami s praktickou stierkou od Wenko. Precízne uprataná kúpeľňa je vizitkou celej domácnosti. Obľúbená značka Wenko pozná všetky drobné triky pre pohodové a praktické bývanie a uľahčí váš každodenný život. (bonami.sk)

Kříž

Kříž

Závěrečný díl trilogie s vyšetřovatelem Fredrikem Beierem V osloské automyčce je nalezeno tělo Henryho Falcka, autora zprávy odhalující spiknutí v nejvyšších patrech politiky. O kontroverzní dokument se zajímá televizní reportérka, která krátce po Falckově vraždě zmizí. Ve vyšetřování, jež dostanou na starost nadporučík Fredrik Beier a jeho kolegyně Kafa Ikbálová, se objeví i jméno Fredrikova zesnulého otce. Případ s ním souvisí víc, než se původně zdálo, a Fredrik se dočká rozkrytí největší záhady svého života. Svá tajemství má však i jeho kolegyně Kafa Ikbálová a vyšetřování navíc komplikuje zrádce v policejních řadách. Fredrik už neví, komu může věřit. Je ochotný obětovat cokoli, aby odhalil pravdu. Jeho protivník se mu v tom ale snaží za každou cenu zabránit. (pantarhei.sk)

Victoria Walls Originálne čierne náušnice z ocele VE1113B

Victoria Walls Originálne čierne náušnice z ocele VE1113B

Victoria Walls Originálne čierne náušnice z ocele VE1113B. (vivantis.sk)

Tommy Hilfiger Nadčasový čierny náramok z ocele 2790312

Tommy Hilfiger Nadčasový čierny náramok z ocele 2790312

Tommy Hilfiger Nadčasový čierny náramok z ocele 2790312. (vivantis.sk)

Victoria Walls Originálny čierny náhrdelník z ocele VN1094B

Victoria Walls Originálny čierny náhrdelník z ocele VN1094B

Victoria Walls Originálny čierny náhrdelník z ocele VN1094B. (vivantis.sk)

Victoria Walls Čierny obrúbený náramok z ocele VB1067

Victoria Walls Čierny obrúbený náramok z ocele VB1067

Victoria Walls Čierny obrúbený náramok z ocele VB1067. (vivantis.sk)

Victoria Walls Nadčasový čierny náramok z ocele VB1097B

Victoria Walls Nadčasový čierny náramok z ocele VB1097B

Victoria Walls Nadčasový čierny náramok z ocele VB1097B. (vivantis.sk)

Výživa v těhotenství od A do Z

Výživa v těhotenství od A do Z

Nové stravovací návyky s vynikajícími recepty pro budoucí maminky. Kdy jindy se stravovat správně než v době těhotenství, kdy máme zodpovědnost nejen za sebe, ale i za svého potomka. Úpravou stravy se dá udělat opravdu hodně, neboť kvalitní jídelníček zlepšuje šance na otěhotnění, následně na nekomplikované těhotenství, má vliv na psychickou pohodu budoucí matky a výrazně ovlivňuje nejdříve plod, poté i miminko po narození. Je tak možné zabránit nedostatečnému vývoji orgánů, snížit riziko vývojových vad, ovlivnit porodní hmotnost a zlepšit vývoj mozku. Navíc rozmanitá strava obsahující všechny živiny nebude přispívat k nežádoucímu nárůstu hmotnosti a rozvoji obezity. Kniha nabízí množství důležitých rad, ale i receptů na chutné a zdravé pokrmy určené těhotným ženám. (pantarhei.sk)

Ohnivá pole (9788075940865)

Ohnivá pole (9788075940865)

Elektronická kniha - ze série První linie, autor Marko Kloos, 272 stran, česky Mars je pod kontrolou Dlouhánů už více než rok. Od té doby vyčerpané síly pozemských aliancí obnovily své flotily a doplnily staré válečné lodě čerstvě vycvičenými vojáky. Nastal čas dobýt Mars zpět!Ostřílení veteráni Grayson a Halleyová se opět ocitají ve víru nelítostných bojů, když spojené vojenské síly Země zaútočí proti Dlouhánům. Ale jestli ve válce existuje jedna jistota, pak ta, že sebedokonalejší bitevní plán nepřežije první kontakt s nepřítelem... (alza.sk)

Elixíry ohnivé zkázy

Elixíry ohnivé zkázy

Celou lidskou historii neoddělitelně provází prokletí válek. Pro účely válčení jsou odedávna hledány stále účinnější a ničivější zbraně a válečné prostředky. Na stránkách této knihy se vydáme po stopách ohně, sloužícího válečným účelům v několika významných podobách a v různých obdobích. (pantarhei.sk)

Tajemství ohnivých pegasů

Tajemství ohnivých pegasů

Podaří se Sparrow zachránit okřídlené koně a najít svou rodinu? V den jedenáctých narozenin Sparrow konečně propustí ze sirotčince na svobodu. Ale tím její dobrodružství teprve začíná… V doprovodu věrného kocoura Rošťáka se vydává do města zjistit pravdu o svém původu a najít své příbuzné. Město je ale plné nebezpečí… Ztrácejí se v něm nádherní okřídlení koně – pegasové, jejichž slzy lidé považují za zázračný lék… A na sirotky v něm nikdo nečeká… (pantarhei.sk)

Tajemství ohnivých koulí

Tajemství ohnivých koulí

V zámku plném spisovatelů se skutečně udála neobyčejná věc: jednou zde přespala autorka sociálních románů Marie Majerová a ze spánku ji vyrušily prskající a syčící ohnivé koule, poskakující po pelesti historické postele. Incident musel být vyšetřen – a náležitě ututlán, neboť jeho charakter neodpovídal platným idejím marx-leninismu. I když ve stejnou dobu probíhal rozsáhlý výzkum telepatie a různých psychotronických metod, nebylo možné, aby socialistická spisovatelka, jejíž prostopášnosti mládí již byly zapomenuty, byla spojována s tak fantastickou událostí. Miloslav Švandrlík se tématu chopil s fantazií, která čtenáře nenechá, aby knihu odložil nedočtenou. (pantarhei.sk)

Ohnivé znamení (9788025717127)

Ohnivé znamení (9788025717127)

Elektronická kniha - ze série Kapitán Stein a notář Barbarič, autor Juraj Červenák, 395 stran, česky Ve třetím románu cyklu historických detektivek Juraje Červenáka ožívá dobová Bratislava. V napínavém příběhu se splétají místní strašidelné pověsti s historickými souvislostmi a působivě vykreslenou atmosférou města a jeho okolí.Třetí román z historické detektivní série jednoho z nejúspěšnějších slovenských autorůVe třetím románu cyklu historických detektivek Juraje Červenáka ožívá dobová Bratislava. V napínavém příběhu se splétají místní strašidelné pověsti s historickými souvislostmi a působivě vykreslenou atmosférou města a jeho okolí.Nález lidských ostatků v podunajských lesích přivede Barbariče na stopu bezohledných lupičů a překupníků s otroky. Notář musí povolat na pomoc Steina a… (alza.sk)

Zástera, Ohnivý frajer

Zástera, Ohnivý frajer

Zástera, Ohnivý frajer Veselá zástera je určená najmä pre mužov a pre tých, ktorí majú radi srandu. Materiál: 100% bavlna Rozmer: 73 x 60 cm Veľkosť: univerzálna Skvelý tip na darček Do kompletu Zástera - čašníci Zástery » Dámske a pánske zástery » Zástera, Ohnivý frajer (dekortextil.sk)

Troli Čierny guličkový náramok z ocele s nastaviteľnou dĺžkou

Troli Čierny guličkový náramok z ocele s nastaviteľnou dĺžkou

Troli Čierny guličkový náramok z ocele s nastaviteľnou dĺžkou. (vivantis.sk)

Průvodce od A do Z pro vaši V

Průvodce od A do Z pro vaši V

Vtipný, ale poučný průvodce k někdy tajemné a vždy úchvatné VAGINĚ! Některé z kapitol knihy jsou „lékařštější“ než jiné, ale ve všech je V. Jsou tu kapitoly, které možná některým přijdou trapné a jiné dokonce pohorší, ale buďte si jisté, že všechny informace pramení ze zkušeností, jež měla autorka, erudovaná lékařka s více než dvacetiletou praxí, to štěstí sdílet během let se svými pacientkami – zkušeností, z nichž může těžit většina žen. A tak čtěte, smějte se a učte se. Pojďme mluvit o vagině! (pantarhei.sk)

Králův kříž

Králův kříž

Známý manhattanský pastor a myslitel označený časopisem Newsweek za "C. S. Lewise 21. století" předkládá čtenářům překvapivě svěží pohled na Ježíše Krista, v jehož příběhu vidí klíč ke smyslu našeho života i světa. Tak jako ostatní jeho knihy i tato je určena všem přemýšlivým čtenářům - věřícím, duchovně hledajícím i skeptikům. (pantarhei.sk)

Templársky kríž

Templársky kríž

Armádny vyslúžilec, plukovník Dr. John Holliday, sa po dobrodružstve, ktoré ho v prvom dieli zaviedlo až na ďaleké Azorské ostrovy, opäť neochotne ujíma svojej pokojnej roly učiteľa prednášajúceho na vojenskej akadémii vo West Pointe. Táto idyla však nepotrvá dlho. Čoskoro sa uňho objaví izraelský archeológ Rafi Wanounou a oznámi mu zlú správu. Hollidayovu sesternicu a Rafiho snúbenicu Peggy niekto uniesol, keď fotografovala vykopávky na prastarom egyptskom nálezisku. Jej únosci sú známi ako Bratstvo chrámu Izis, vražední fanatici z púšte. Hollidayovi tak nezostáva nič iné, ako sa vydať s Rafim na cestu a pokúsiť sa o záchranu svojej príbuznej. Ich pátranie po Peggy však oboch privedie na stopu nečakaného odhalenia, v ktorom ide o viac, než len o archeologické vykopávky. Na nebezpečnej… (pantarhei.sk)

Dvojitý kríž

Dvojitý kríž

Los Angeles: v opustenom dome na predmestí sa nájde telo krásnej ženy. Je zavraždená a brutálne zmrzačená. Vrah nezanechal žiadne stopy. Jedinou výnimkou je čudný znak dvojitého kríža vyrytý na zátylku obete. Je to podpis diabolského psychopata, charakteristické znamenie sériového vraha známeho pod menom Krucifix. Ako je to však možné? Veď pred dvoma rokmi tohto vraha chytili, na základe vlastného priznania a usvedčujúcich dôkazov obvinili, odsúdili a popravili. Detektív Robert Hunter je prinútený čeliť niečomu, čo v jeho praxi nemá obdobu. Je skutočný vrah ešte stále na slobode? Alebo teraz vyčíňa jeho napodobňovateľ? Niekto, kto si zdanlivo náhodne vyberá obete a pokračuje v krvavom remesle rovnako ohavným spôsobom? Niekto, kto znova kruto a beštiálne zabíja? Niekto, kto má prístup k… (pantarhei.sk)

Kříž Romanovců

Kříž Romanovců

Na severním pobřeží Aljašky, na dohled od Sibiře, vyplavilo moře rakev s mrtvolou Rusa, který zemřel na španělskou chřipku v roce 1918. Hrozí, že chřipkové viry, jež tehdy zabily víc lidí než celá světová válka, zůstaly aktivní a mohou způsobit globální katastrofu.Bývalý vojenský epidemiolog Frank Slater má vést vládní operaci s úkolem prozkoumat hřbitov osady ruských uprchlíků na malém ostrově u aljašského pobřeží a zajistit , aby nedošlo k novému vzplanutí epidemie. Drsné listopadové počasí u Beringova moře Slaterovi práci neulehčuje, navíc se do hry zapojí drobní zlodějíčci z blízké inuitsko-bělošské osady. Těm padl do rukou drahocenný, smaragdy vykládaný stříbrný kříž, věnovaný legendárním mnichem Rasputinem princezně Anastázii na ochranu před silami zla... Podaří se Slaterovi a… (pantarhei.sk)

Rudý kříž

Rudý kříž

Nevelká novela je nabitá dějem a šokujícími dokumenty. Některé pocházejí ze sovětských, resp. ruských archivů, např. směrnice o rozebrání zařízení německých koncentračních táborů a jejich opětovném složení v táborech GULAGu nebo směrnice o zacházení se zlatými zuby vězňů zemřelých v sibiřských lágrech, většinu z nich však autor objevil během své výzkumné práce v ženevských archivech Červeného kříže. Hlavní hrdinka románu devadesátiletá Taťána Alexejevna se v marném zápase s Alzheimerovou chorobou pokouší převyprávět otřesný příběh svého života. Narodila se v Londýně na začátku 20. let 20. století. Spolu se svým otcem, který se stal diplomatem nového režimu, se vrátila do Ruska a po jeho smrti začala pracovat jako písařka a překladatelka pro ministerstvo zahraničí. Byla to doba masových… (pantarhei.sk)

Dvojitý kříž

Dvojitý kříž

Audiokniha MP3 - Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… - Chris Carter, čte Jakub Saic Audiokniha z bestsellerové série s postavou detektiva Roberta HunteraPod luxusním závojem města Los Angeles pulzuje zločin temnější než noc. Dávno popravený vrah ožívá a pokračuje ve svých hrůzných činech. Jak je to možné? Existuje snad nějaký napodobitel, nebo byl odsouzen nevinný člověk? Vrací se snad ze záhrobí, aby pokračoval v nedokončeném díle? Ani jedna z možností není ideální – je tedy na detektivu Robertu Hunterovi, aby spolu se svým novým partnerem Carlosem Garciem zločin vyřešili. Tentokrát je naprosto v jeho zájmu pachatele dopadnou. Hlavní obětí se má totiž stát on sám. Chris CarterAč zní jeho jméno typicky americky, Chris Carter je původem Ital narozený… (alza.sk)

Hrdzavý kríž

Hrdzavý kríž

Čo majú spoločné dedinský farár, zjavenie Panny Márie, rodinná hrobka dávno mŕtveho grófa a tichý blázon? Tajomstvo. Tajomstvo, ktoré smrdí cirkevným škandálom, odkrýva hĺbku našej viery. Tajomstvo, ktoré bolí. Každý predsa máme svoje tajomstvá. Práve ony nás robia jedinečnými. Ale existujú aj veľké tajomstvá, ktorých prezradenie nás môže stáť život. Alebo nás môžu doviesť k závratnému dedičstvu či k odhaleniu pravdy. (pantarhei.sk)

Zlatý kříž

Zlatý kříž

Audiokniha MP3 - Úvodní díl fantasy trilogie Městské války - autor Pavel Renčín, čte Otakar Sovina (alza.sk)

Ohnivý drak - DragonRealm 1

Ohnivý drak - DragonRealm 1

Fantasy z pera autora Diabla - Dědictví krve nebo WarCraftu - Den draka slibuje skvělé čtení. Ohnivý drak je nádhernou fantasy, hýřící akcí a originálními nápady. Pokud hledáte knihu plnou draků, mečů a magie, tak Ohnivý drak je tou pravou... Světu vládnou dračí králové a teror, kterým likvidují lidskou rasu. Před mnoha lety proti nim povstali mocní mágové, vedeni nejmocnějším z nich - Nathanem. Povstání však bylo krvavě potlačeno. Dračí pomstě neunikl žádný z mágů. Jedinou nadějí se tak stává Cabe - Nahthanův vnuk - žijící v poklidu a netušící, jak mocné magické nadání zdědil. Vše nečekaně změní smrt Hnědého draka - jednoho z dračích králů, který Nathana vypátral a rozhodl se ho zabít. Místo Nathana však záhadně hyne on sám... Nathan je tak proti své vůli vtažen do víru událostí a je jen… (pantarhei.sk)

Strážkyňa kryštálov - Ohnivý Fénix

Strážkyňa kryštálov - Ohnivý Fénix

Strážkyňa krištáľov Dobrodružné príbehy plné fantázie, tajomstva a čarovných svetov, kde ľudia môžu komunikovať s jednorožcami, tigrami, drakmi aj inými tvormi. Eva nemá tušenie, prečo je práve ona vrhaná do neznámych svetov a ako zachrániť ich obyvateľov. Aké tajomstvo sa skrýva za magickou silou krištáľov? A čo ich energiu spája s Evou? OHNIVÝ FÉNIX Pri prehliadke starého obchodu so starožitnosťami narazí Eva na malú krištáľovú sošku fénixa. Kým si uvedomí, o čo ide, dotkne sa jej – a razom sa ocitne v rozbúrenej rieke, ktorá uháňa k strmému vodopádu. Už je to tu zas! Oskar s Evou sa ponoria do nepreniknuteľnej džungle Griffidu, kde vládnu tigre a kde každý krok môže byť tým posledným. Nebo je však temné a džungľa je v ohrození, rovnako ako všetci, ktorí ju obývajú. Dokážu Eva s Oskarom… (pantarhei.sk)

Ohnivá křídla – Temné tajemství

Ohnivá křídla – Temné tajemství

Stejně jako ostatní dráčata osudu, toužil i Hvězdoplav poznat svůj domov. Když k tomu má konečně dojít, cítí obavy. Ačkoliv je nocilet, neumí, tak jako oni, číst myšlenky. Nechápe, proč jsou takoví tajnůstkáři a proč nikdy nikdo neviděl jejich královnu. Dráčata však do něj vkládají velké naděje. Pokud se mu podaří osvobodit uvězněné dešťolety, válka v Pyrrhii možná skončí. Hvězdoplav bude čelit děsivé volbě. Dá přednost domovu, nebo přátelům? (pantarhei.sk)

Ohnivá křídla – Skryté království

Ohnivá křídla – Skryté království

Zářenu vždycky rozčilovalo, když slyšela říkat: Je líný jako dešťolet.“ Ona je také dešťoletka a líná rozhodně není! Když spolu s ostatními dráčaty doletí nad deštný les, s údivem zjistí, že koruny stromů jsou plné poklidných dešťoletů. Celý den pospávají a proto si ani nevšimli, že někdo unáší členy jejich kmene. Zářena a ostatní dráčata jsou rozhodnuti ztracené dešťolety najít. A to i za cenu toho, že zavlečou mírumilovné království do války. (pantarhei.sk)

Ohnivá křídla - Nejzářivější noc

Ohnivá křídla - Nejzářivější noc

Slunéčka byla vždy odhodlaná udělat vše, aby se dračí proroctví naplnilo. Sama má nápady, jak pomoci. Zprávy však nejsou dobré. Budou ostatní dráčata naslouchat jejím radám a společnými silami konečně urovnají spory mezi dračími kmeny? Podaří se zvolit novou královnu celé Pyrrhie? Událost, která nastává jednou za sto let, se blíží. Přichází nejzářivější noc – okamžik, kdy všechny tři měsíce stanou v úplňku. Bude předzvěstí štěstí, nebo zkázy? (pantarhei.sk)

cierny velky pelech pre psov, schody pre psov cierny plyš, psy cierny sveter s rolákom, kolieskové korčule eshop, psie Hubík eshop, eshop pre psov, farebné legíny eshop, eshop športové oblečenie, eshop granule chappi, odčervenie psa eshop

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť