Sperky eshop plug do ucha modra achatova hubka aa704aa705 hrubka 3 mm

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Stomahesive Seal ConvaTec stomický tesniaci krúžok tvarovateľný,…

Stomahesive Seal ConvaTec stomický tesniaci krúžok tvarovateľný, hrúbka 3 mm, priemer 48 mm, 1x10 ks

Stomahesive tesniace krúžky sa používajú na ochranu kože. (lekarentriveze.sk)

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby… (alza.sk)

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je… (alza.sk)

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Italština do ucha

Italština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Ruština do ucha

Ruština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Španělština do ucha

Španělština do ucha

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika… (alza.sk)

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú… (alza.sk)

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie… (alza.sk)

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

PILOT FRIXION POINT 0,5 MM, NAPLN, MODRA, 3 KS

PILOT FRIXION POINT 0,5 MM, NAPLN, MODRA, 3 KS

NÁPLŇ DO PERA . Náplň do rolleru PILOT FriXion Point. Gulička 0,5 mm. Farba modrá. Balenie 3 ks. (andreashop.sk)

PILOT FRIXION CLICKER 0,5 MM, NAPLN, MODRA, 3 KS

PILOT FRIXION CLICKER 0,5 MM, NAPLN, MODRA, 3 KS

NÁPLŇ . Sada 3 náplní pre gumovacie pera Pilot FriXion 05 a FriXion Clicker 05. Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejšie a ohľaduplnejšie k životnému prostrediu. (andreashop.sk)

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Součástí audioknihy není výukový program (alza.sk)

PILOT FRIXION M 0,7 MM, NAPLN, SV. MODRA, 3 KS

PILOT FRIXION M 0,7 MM, NAPLN, SV. MODRA, 3 KS

NÁPLŇ . Sada 3 náplní pre gumovacie pera Pilot FriXion 07 a FriXion Clicker 07. Výrobok s vymeniteľnou náplňou je hospodárnejšie a ohľaduplnejšie k životnému prostrediu. (andreashop.sk)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K5

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K5 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

PILOT NAPLN PRE ROLLER FRIXION 0,7 MM 3 KS MODRA /PI206703/

PILOT NAPLN PRE ROLLER FRIXION 0,7 MM 3 KS MODRA /PI206703/

PÍSACIE POTREBY . Náplne do rollera FriXion 2061, 2064, 2077, 2079. Priemer hrotu 0,7mm . Šírka stopy 0,35mm. . Obchodné balenie: 1 bal = 3 ks (andreashop.sk)

E-BLUE PODLOZKA POD MYS, AUROZA XL, HERNA, CIERNO-MODRA, 80X30CM, 3…

E-BLUE PODLOZKA POD MYS, AUROZA XL, HERNA, CIERNO-MODRA, 80X30CM, 3 MM EMP011-L

PODLOŽKA POD MYŠ. Herná podložka pod myš Auroza XL má komfortný povrch, vďaka ktorému naprosto dokonale prenáša každý pohyb myši a pomôže vám dosiahnuť víťazstvo v každej bitke. Pletené hrany podložky pod myš sú hladké, (andreashop.sk)

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 8 mm…

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Sada zaisťovacích krúžkov od Modelcraft. V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6…

stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár

Upínacie krúžky z hliníka na absolútne bezpečné uchytenie na hriadele upnutím na celom obvode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TORO Melamínová hubka, 3 ks

Hensel EDR 25 spojka potrubia Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm …

Hensel EDR 25 spojka potrubia  Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm svetlo sivá 20 ks

Nástrčné hrdlo pre nalisované otvory M 25 a rúrkové spojenie M 25. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hensel EDR 40 spojka potrubia Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm …

Hensel EDR 40 spojka potrubia  Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm svetlo sivá 5 ks

Nástrčný nátrubok pre lisovacie otvory M 40 a rúrkové pripojenie M 40. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hensel KST 70 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm…

Hensel KST 70 gumová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm svetlo sivá 1 ks

Stupňovitá spojka s tesniacim rozsahom Ø 30-72 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

VILEDA Glitzi Plus Hubka 3 ks

VILEDA Glitzi Plus Hubka 3 ks

Čistič hrncov Vileda Glitzi Plus má dve výkonné čistiace plochy na umývanie riadu a na čistenie povrchov. (mojalekaren.sk)

MAKE IT REAL SPERKY A DRAHOKAMY DISNEY ULTIMATE PRINCESS /134210/

MAKE IT REAL SPERKY A DRAHOKAMY DISNEY ULTIMATE PRINCESS /134210/

ŠPERKY A DRAHOKAMY . Pripravte sa na kráľovský ples so sadou Disney Ultimate Princess Jewels & Gems. Deti si môžu vyrobiť 3 samostatné náramky pomocou 18 jedinečných korálikov a príveskov s motívom Disney Princess. Deti si môžu (andreashop.sk)

MAC TOYS NAFUKOVACIA CERUZKA DO VODY MODRA /M1130018/

MAC TOYS NAFUKOVACIA CERUZKA DO VODY MODRA /M1130018/

NAFUKOVACIA CERUZKA . Nafukovacia ceruzka do vody modrá, Pre deti od: 5 rokov. (andreashop.sk)

EatGreen Morská hubka hodvábna mini 3 ks

EatGreen Morská hubka hodvábna mini 3 ks

Morská hubka hodvábna - mini EatGreen Ponúka jemnú, ale hlbokú masáž, odlupuje pokožku, napomáha krvnému obehu a zanecháva vašu tvár a / alebo telo s jedinečným pocitom revitalizácie. Vďaka svojim hypoalergénnym vlastnostiam je hodvábna morská huba vhodná aj pre najjemnejšiu pokožku tváre. Žiadna iná minerálna huba ani umelá hubka nemá takúto jemnosť. Je pôsobivo savá a odolná voči plesniam a baktériám. Je to najlepšia voľba pre čistenie a omladenie pleti. Prírodná morská hodvábna huba rastie v Egejskom mori. Je zbieraná ručne z hĺbky 15 až 40 metrov. Po navlhčení je taká jemná, že sa používa na odličovanie citlivej pokožky očí i v starostlivosti o novorodencov. Vďaka obsiahnutým minerálom podporuje regeneráciu pokožky a hojenie drobných raniek. Pri dennodennom odličovaní je jej životnosť… (najlekaren.eu)

HOMEPOINT Nano melaminová hubka 3 ks (8595599108098)

HOMEPOINT Nano melaminová hubka 3 ks (8595599108098)

Špongia na telo – Malá nepozornosť alebo odložené upratovanie z dôvodu nedostatku času a špina je tu hneď. S nano melamínovou hubkou Homepoint už ale nemusíte zúfať. Je to skvelý čistiaci pomocník, ktorý s nečistotami rýchlo zatočí a v podstate ich vygumuje. Tento malý biely zázrak je výsledkom najnovšieho vývoja nanotechnológií. Ľahko vyčistí všetky hladké povrchy, ako sú kachličky, dlažby, sklo, riad, kov a mnoho ďalšieho. Ideálna je na odstránenie nečistôt z miest, kde nie je možné aplikovať chemické prostriedky alebo vodu. Nano hubky Homepoint jednoducho vygumujú všetky šmuhy a fliačky, ktorých sa dlhodobo nemôžete zbaviť. Kľúčové vlastnosti nano hubiek Homepoint, 3 ksSkvelý pomocník pre odstránenie špiny z hladkých povrchovVhodné na kachličky, dlažbu, sklo, riad, kov a mnoho ďalších… (alza.sk)

Timboo umývacia hubka 3 ks, White (TM_WAS30_WI)

Timboo umývacia hubka 3 ks, White (TM_WAS30_WI)

Uteráčik 15 × 21 cm, materiál: bambus a polyester Umývacia špongia Timboo vo vyhotovení White spríjemní každodenné kúpanie vášho bábätka. Užite si spoločné špliechanie, šteklenie a pohodové umývanie jemnej detskej pokožky. Hubka Timboo je vyrobená z bambusu, ktorý je mäkký, jemný, savý a navyše prirodzene antibakteriálny. O kvalite materiálu vás presvedčí certifikát Oeko-Tex Standard 100. Určite vás poteší aj fakt, že utierky možno pohodlne prať v práčke. V balení nájdete celkom 3 kusy.Kľúčové vlastnosti hubky na umývanie Timboo White, 3 ksUmývacia špongia Timboo vhodná pre chlapcov aj dievčatkáFarebné vyhotovenie WhiteHubka je ideálna na spríjemnenie kúpania bábätiekVyrobená z bambusu, ktorý je jemný, hebký, savý, prirodzene antibakteriálnyHubka Timboo disponuje certifikátom Oeko-Tex… (alza.sk)

Timboo umývacia hubka 3 ks, Ocher (TM_WAS30_528)

Timboo umývacia hubka 3 ks, Ocher (TM_WAS30_528)

Uteráčik 15 × 21 cm, materiál: bambus a polyester Umývacia špongia Timboo vo vyhotovení Ocher spríjemní každodenné kúpanie vášho bábätka. Užite si spoločné špliechanie, šteklenie a pohodové umývanie jemnej detskej pokožky. Hubka Timboo je vyrobená z bambusu, ktorý je mäkký, jemný, savý a navyše prirodzene antibakteriálny. O kvalite materiálu vás presvedčí certifikát Oeko-Tex Standard 100. Určite vás poteší aj fakt, že utierky možno pohodlne prať v práčke. V balení nájdete celkom 3 kusy.Kľúčové vlastnosti hubky na umývanie Timboo Ocher, 3 ksUmývacia špongia Timboo vhodná pre chlapcov aj dievčatkáFarebné vyhotovenie OcherHubka je ideálna na spríjemnenie kúpania bábätiekVyrobená z bambusu, ktorý je jemný, hebký, savý, prirodzene antibakteriálnyHubka Timboo disponuje certifikátom Oeko-Tex… (alza.sk)

TORO Hubka na riad, tvarovaná, 3 ks

TORO Hubka na riad, tvarovaná, 3 ks

TORO Hubka na riad, motýlik, 3 ks

TORO Hubka na riad, celulóza, 3 ks

BRATEK hubky na riad 3 ks (5907806152887)

BRATEK hubky na riad 3 ks (5907806152887)

Hubka na riad – na každodenné použitie Hubka BRATOK predstavuje praktického pomocníka do každej domácnosti. Ideálna je na umývanie riadu. Tvorená je odolnou hutnou penou a abrazívnou vrstvou, ktorá je určená na umývanie silne znečistených povrchov. Poradí si tak aj s odolnými nečistotami na hrncoch, panviciach a riade. Jej veľkosť pritom umožňuje pohodlné umývanie aj väčších hrncov, tanierov a mís. Balenie obsahuje 3 hubky, ktoré je možné prať a používať opakovane. Hubky BRATEK vám jednoducho dokonale uľahčia umývanie riadu.Kľúčové vlastnosti hubiek na riad BRATOK 3 ksHubka BRATOK je ideálna na umývanie riaduTvorená odolnou hutnou penou a abrazívnou vrstvouUrčená na umývanie silne znečistených povrchovHubka BRATOK si poradí aj s odolnými nečistotami na hrncoch, panviciach a riadeBalenie… (alza.sk)

Hubka na riad, frézovaná - 3 ks - ORION

Hubka na riad, frézovaná - 3 ks - ORION

Hubka na riad 3 ks - tvarovaná pre jednoduché uchytenie. Hubka na riad 3 ks s tvarovaním pre jednoduché uchytenie. Dôkladne, ale jemne odstraňuje hrubé nečistoty. Pre bežné, každodenné použitie v domácnosti. Profilovanie slúži ako ochrana nechtov. Atraktívna farebná rada. Naškrabavý vlies na teflón a sklokeramické dosky. Rozmery: 9,5x7x4,5 cm. (svetcukrarov.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

LOVI DYNAMICKY UTISUJUCI CUMLIK 3-6M 2KS STARDUST MODRY

LOVI DYNAMICKY UTISUJUCI CUMLIK 3-6M 2KS STARDUST MODRY

UTIŠÚJÚCE CUMLÍKY . Dynamické utišujúce cumlíky Lovi boli vyvinuté odborníkmi na ochranu prirodzeného sacieho reflexu dieťaťa. Majú symetrický tvar, ktorý je podobný tvaru bradavky. Majú unikátnu dynamickú konštrukciu (andreashop.sk)

HOBOT 268, 288 UTIERKY Z MIKROVLAKNA MODRE (3 KS)

HOBOT 268, 288 UTIERKY Z MIKROVLAKNA MODRE (3 KS)

ČISTIACE UTIERKY - MODRÉ . Čistiace utierky na suché čistenie z mikrovlákna modré pre HOBOT 268, 288 . Náhradné utierky modré na suché čistenie a leštenie pre robotický čistič okien, skiel a hladkých povrchov. . Sada 3 ks (andreashop.sk)

Tescoma kuchynské hubky CLEAN KIT, 3 ks, multifunkčné

Tescoma kuchynské hubky CLEAN KIT, 3 ks, multifunkčné

Vynikajúce na umývanie kuchynského riadu, vybavené špeciálne savou vrstvou na ľahké utieranie do sucha a plastovou drôtenkou. Tvarované na ľahké uchopenie. (eshop.tescoma.sk)

SPONTEX Sweet Home, viskózna hubka, 3 ks (9001378702979)

SPONTEX Sweet Home, viskózna hubka, 3 ks (9001378702979)

Hubka na riad – esovitého tvaru, uľahčuje čistenie všetkých plôch v dome, rozmer: 74×20×110mm Viskózne hubky SPONTEX Sweet home vám dokonale uľahčia upratovanie. Vďaka ich praktickému esovitému tvaru a rôznemu vyhotoveniu je každá vhodná na iný typ čistenia. Zelená univerzálna hubka si poradí s každou odolnou špinou. Ružová je mierne abrazívna a hodí sa najmä do kúpeľne. Modrá je určená na čistenie jemných a chúlostivých povrchov. hubky SPONTEX Sweet Home predstavujú nepostrádateľný doplnok do každej domácnosti. Kľúčové vlastnosti hubiek SPONTEX Sweet Home, 3 ksTri hubky Spontex Sweet Home na upratovanie celého bytuPraktický esovitý tvar, viskózneKaždá hubka je ideálna na iné použitieZelená hubka je univerzálna, vhodná na odolnú špinu a efektívne čistenieRužová s abrazívom sa hodí na… (alza.sk)

Timboo umývacia hubka 3 ks, Frosted Almond (TM_WAS30_538)

Timboo umývacia hubka 3 ks, Frosted Almond (TM_WAS30_538)

Uteráčik 15 × 21 cm, materiál: bambus a polyester Umývacia špongia Timboo vo vyhotovení Frosted Almond spríjemní každodenné kúpanie vášho bábätka. Užite si spoločné špliechanie, šteklenie a pohodové umývanie jemnej detskej pokožky. Hubka Timboo je vyrobená z bambusu, ktorý je mäkký, jemný, savý a navyše prirodzene antibakteriálny. O kvalite materiálu vás presvedčí certifikát Oeko-Tex Standard 100. Určite vás poteší aj fakt, že utierky možno pohodlne prať v práčke. V balení nájdete celkom 3 kusy.Kľúčové vlastnosti hubky na umývanie Timboo Frosted Almond, 3 ksUmývacia špongia Timboo vhodná pre chlapcov aj dievčatkáFarebné vyhotovenie Frosted AlmondHubka je ideálna na spríjemnenie kúpania bábätiekVyrobená z bambusu, ktorý je jemný, hebký, savý, prirodzene antibakteriálnyHubka Timboo… (alza.sk)

Timboo umývacia hubka 3 ks, Misty Rose (TM_WAS30_531)

Timboo umývacia hubka 3 ks, Misty Rose (TM_WAS30_531)

Uteráčik 15 × 21 cm, materiál: bambus a polyester Umývacia špongia Timboo vo vyhotovení Misty Rose spríjemní každodenné kúpanie vášho bábätka. Užite si spoločné špliechanie, šteklenie a pohodové umývanie jemnej detskej pokožky. Hubka Timboo je vyrobená z bambusu, ktorý je mäkký, jemný, savý a navyše prirodzene antibakteriálny. O kvalite materiálu vás presvedčí certifikát Oeko-Tex Standard 100. Určite vás poteší aj fakt, že utierky možno pohodlne prať v práčke. V balení nájdete celkom 3 kusy.Kľúčové vlastnosti hubky na umývanie Timboo Misty Rose, 3 ksUmývacia špongia Timboo vhodná pre chlapcov aj dievčatkáFarebné vyhotovenie Misty RoseHubka je ideálna na spríjemnenie kúpania bábätiekVyrobená z bambusu, ktorý je jemný, hebký, savý, prirodzene antibakteriálnyHubka Timboo disponuje… (alza.sk)

TORO Hubka na riad, tvarovaná, oválna, 3 ks

PILOT FRIXION CLICKER F 0,5 MM, MODRA

PILOT FRIXION CLICKER F 0,5 MM, MODRA

PERO . S rollerom FriXion so stláčacím mechanizmom napíš, vygumujte a prepíš! Vygumujte bezo zvyškov pomocou tepla, ktoré vzniká trením gumovacího hrotu FriXion o papier, a ktorý nezanecháva žiadne zvyšky. Použite rovnaké pero pre (andreashop.sk)

PILOT FRIXION CLICKER M 0,7 MM, MODRA

PILOT FRIXION CLICKER M 0,7 MM, MODRA

PERO . S rollerom FriXion so stláčacím mechanizmom napíš, vygumujte a prepíš! Vygumujte bezo zvyškov pomocou tepla, ktoré vzniká trením gumovacího hrotu FriXion o papier, a ktorý nezanecháva žiadne zvyšky. Použite rovnaké pero pre (andreashop.sk)

eshop asko nábytok, záhradný nábytok eshop, eshop s nábytkom, Migra nábytok eshop, nábytok ikea eshop, orfa nabytok eshop, japonsky nabytok eshop, boom nábytok eshop, mt nábytok eshop, stoličky ton eshop

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť