Sperky eshop puzetkove ocelove nausnice logo automobilovej znacky aa3504

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver. (vivantis.sk)

AC/DC - Náušnice Logo

AC/DC - Náušnice Logo

(shop.rukahore.sk)

Pandora Štýlové dámske náušnice Logo s korunkou 298295

Pandora Štýlové dámske náušnice Logo s korunkou 298295

Pandora Štýlové dámske náušnice Logo s korunkou 298295.Krabička na šperky Pandora nemusí byť súčasťou balenia. Certifikát Pandora nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Calvin Klein Jazzy Naušnice Strieborná

Calvin Klein Jazzy Naušnice Strieborná

Materiál: chirurgická oceľ Typ: visiace Dĺžka: 3,5 cm Zapínanie: na háčik Farba: strieborná Detail: syntetické perly (bibloo.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Calvin Klein Jazzy Naušnice Biela Zlatá

Calvin Klein Jazzy Naušnice Biela Zlatá

Materiál: chirurgická oceľ, syntetické perly Typ: visiace Rozmer: 2,75 cm Farba: zlatá, biela (bibloo.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Automobilový stetoskop

Automobilový stetoskop

Automobilový stetoskop, GEKO Stetoskop slouží k vyhledání abnormální vibrace nebo prosakování tekutin (ventily, kroužky, těsnění, atd). Stetoskop slouží k vyhledání mechanického poškození například v motoru, převodovce, ložiskách, atd. (torriacars.sk)

Sněhová lopata automobilová

Sněhová lopata automobilová

Auto sněhová lopatka Lopata na auto se speciální konstrukcí.Rukojeť je potažena protiskluzovým materiálem.Lopata je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu díky čemuž je extrémně lehká a odolná - váží pouze 0, 7 kg.Zaoblené hrany eliminují nebezpečí náhodného poškrábání karoserie.Malé rozměry umožňují snadné uložení lopaty do kufru každého auta. Technické parametry: celková délka lopaty je 83 cm šířka lopaty 28,5 cm výška lopatky 35 cm (torriacars.sk)

Průvodce automobilovými znaky

Průvodce automobilovými znaky

Loga automobilek se vyznačují jedinečnou schopností upoutat pozornost. Průvodce automobilovými znaky vypráví příběhy skrývající se za těmito emblémy, jež reprezentují posledních 120 let velké i malé výrobce – současné, stejně jako již neexistující. Tento knižní přehled s komentáři ke grafické podobě znaků a podrobnými informacemi o jejich vzniku i vývoji představuje neocenitelnou pomůcku pro všechny milovníky motorismu. Nabízí fakta o jednotlivých značkách, jdoucí do nebývalé hloubky, jež určitě ocení všichni automobiloví nadšenci. (pantarhei.sk)

GEKO - Automobilový stetoskop (G02597)

GEKO - Automobilový stetoskop (G02597)

Náradie pre automechanikov – do dielne, na vyhľadávanie abnormálnych vibrácií alebo presakovania tekutín Vybavte vašej dielňu šikovným a jednoduchým nástrojom na rýchlu indikáciu opotrebovaných ložísk alebo chýb motora. Automobilový stetoskop GEKO G02597 umožňuje bezpečný prístup do bežne uzatvorených oblastí. Kľúčové vlastnosti automobilového stetoskopu GEKO G02597Skvelý produkt na rýchle zistenie zvukových abnormalít na vašom vozeKvalitné spracovanieRýchla analýza vibrácií alebo presakovania tekutín (alza.sk)

Ponožky pre milovníkov automobilových pretekov

Ponožky pre milovníkov automobilových pretekov

Ponožky inšpirované automobilovými pretekmi. Žite svojím koníčkom aj počas bežného dňa. Ponožky pre milovníkov automobilových pretekov vás možno neurobia rýchlejšími, ale zaručene prídete v pohodlí do cieľa. Ponožky sú v živých farbách s ikonickými pruhmi, ktoré sú inšpirované klasickými automobilovými pretekmi. Pár je zabalený v dizajnovom cínovom olejovom bubne, ktorý ešte umocní tému celého darčeka. Ponožky pre milovníkov automobilových pretekov sú originálny darček, ktorý musí mať každý fanúšik rýchlych áut a horúceho asfaltu.Zloženie: 80% bavlna, 15% nylon a 5% elastan. Jeden pár / členkový strih UK 7-11 / US 8-12 / EU 41-45Pánske ponožky s členkovým strihomMožno prať v práčke Univerzálna veľkosťMateriály: Bavlna, nylon, polyester, elastan, cínRozmery balenia: 11cm x 7,5 cmKuriér GLS… (uzasnedarceky.sk)

Sada automobilových svoriek Peiying ZLA0100

Sada automobilových svoriek Peiying ZLA0100

Kvalitní Sada automobilových svoriek Peiying ZLA0100 z kategorie Súčiastky | Konektory, zdierky, redukcie a spojky | Autokonektory | Svorky na autobatérie. (esat.sk)

Sada automobilových svoriek PEIYING ZLA0101

Sada automobilových svoriek PEIYING ZLA0101

Kvalitní Sada automobilových svoriek PEIYING ZLA0101 z kategorie Súčiastky | Konektory, zdierky, redukcie a spojky | Autokonektory | Svorky na autobatérie. (esat.sk)

Automobilový multimetr UT105 - UNI-T

Automobilový multimetr UT105 - UNI-T

Automobilový multimetr UT105 - UNI-T Měřící přístroj s plnou ochranou proti přetížení měřících obvodů je svým uzpůsobením obzvláště vhodný pro automechaniky. Kromě AC a DC napětí a DC proudu a odporu změří i úhel sepnutí a otáčky motoru. K pohodlné práci přispívá unikátní design a velký displej 3 1/2 číselnými znaky zobrazující měřené veličiny až do čísla 1999. Specifikace: DC napětí: 200mV / 2V / 20V / 200V / 1000V - přesnost: +/- (0.5%+5) AC napětí: 2V / 20V / 200V / 750V - přesnost: +/- (0.8%+5) DC proud: 200mA / 10A - přesnost: +/- (0.8%+5) Odpor: 200 Ohm / 2 kOhm / 20 kOhm / 200 kOhm / 2 MOhm / 20 MOhm - přesnost: +/- (0.8%+5) Speciální funkce: Pojistka 10A (proudový rozsah) Test diod Akustický test Indikátor baterie Data Hold Icon displej Úhel sepnutí: 4Cyl / 6Cyl / 8Cyl - přesnost:… (torriacars.sk)

Tester automobilových svetiel Hazet 2153

Tester automobilových svetiel Hazet 2153

S testovacou špičkou (dlhou 10 mm) a ochranným viečkom · Kábel s krokosvorkou · 6 - 24 voltov - Nepoužívať na vozidlách s elektronickými komponentmi - Pre vozidlá s elektronickými komponentmi pozri HAZET 2152/3 Tento text bol preložený strojovo. 6-24 V (conrad.sk)

Automobilová žiarovka Limitless White H7 55W

Automobilová žiarovka Limitless White H7 55W

Automobilová žiarovka Limitless White Automobilová halogénová žiarovka. Technické špecifikácie: Typ žiarovky: H7 Napätie: 12V Výkon: 55W Farba skla: biela, modrá *Cena je za jeden kus. (skvelydarcek.sk)

Vonná sviečka pre milovníkov automobilových pretekov

Vonná sviečka pre milovníkov automobilových pretekov

Vonná sviečka inšpirovaná automobilovými pretekmi. Už nemusíte vystrčiť päty z domu na to, aby ste sa cítili ako na pretekárskom okruhu. Zavrite oči a nadýchnite sa. Vonná sviečka pre milovníkov automobilových pretekov vás zaraz prenesie na váš obľúbený závod. Môžete cítiť príjemné kovové a dymové vône s náznakom borovice a paliva, čomu odpovedá aj samotné prevedie sviečky v tvare zmenšeného olejového bubna. Vonná sviečka pre milovníkov automobilových pretekov je doplnok do interiéru, ktorým zaiste milo prekvapíte každého, kto zdieľa nadšenie z rýchlych áut.Vyrobené zo sójového vosku a cínuDoba horenia: 60 hodínVonná sviečka zo sójového vosku s hlbokými drevenými akcentmiRozmery: 11x 7, 5 cm Kuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri… (uzasnedarceky.sk)

Marian Rajnoha - Automobilový pretekár 20. storočia

Marian Rajnoha - Automobilový pretekár 20. storočia

Beletrizovaný životopis legendy motoristického športu Mariana Rajnohu, pretekára, ktorý počas svojej mnohoročnej automobilovej kariéry získal nespočetné množstvo ocenení a majstrovských titulov. Dnes uznávaná legenda Marián Rajnoha – 17-násobný majster Slovenska, 4-násobný majster ČSSR, Majster športu, držiteľ ocenenia Automobilový pretekár 20. storočia spomína na svoj život nielen v súkromí, ale najmä na zážitky z pretekárskej dráhy. Ako jazdec rely, neskôr pretekov automobilov na okruhu aj do vrchu zažil mnoho zaujímavého a isto svojimi spomienkami poteší nadšencov motoristického športu. Bohatý obrazový materiál mapuje život Mariana Rajnohu od jeho detstva, cez víťazstvá i prehry na pretekárskej dráhe až po súčasnosť. Kniha vznikla v spolupráci so skúsenou autorkou memoárov –… (pantarhei.sk)

Automobilová paliva (80-247-0350-5)

Automobilová paliva (80-247-0350-5)

Elektronická kniha - autor Vladimír Matějovský, 228 stran Čtenáři, kteří jak ve své profesi, tak v rámci svých zájmů pracují s palivy (motoristé zajímající se o vlastnosti paliv a vývoj v této oblasti, pracovníci čerpacích stanic a autoservisů, studenti a další) získají velké množství systematicky utříděných informací o palivech - o jejich rozdělení, původu složení, o požadavcích životního prostředí na kvalitu paliv, o vlastnostech benzinů, motorových naft, alternativních paliv všech typů (CNG, LPG, alkoholy, bionafta) a paliv pro sportovní a speciální účely. (alza.sk)

LARSEN Puzzle Automobilová doprava 25 dielikov

LARSEN Puzzle Automobilová doprava 25 dielikov

Puzzle Automobilová doprava 25 dielikov (feedo.sk)

Automobilový multimetr UT 107 - UNI-T

Automobilový multimetr UT 107 - UNI-T

Automobilový multimetr UT 107 - UNI-T Měřící přístroj unikátního designu vhodný především pro automechaniky. Extra velký displej zobrazuje 3 1/2 číselných znaků až do hodnoty 1999. K běžným funkcím jako jsou Ac a DC napětí, DC proud, odpor, teplota, kmitočet zde přibývá možnost testování baterií, měření úhlu sepnutí a otáček automobilu. Multimetr je chráněn 10A pojistkou. Přístroj nemá rozsah pro měření střídavého proudu. Specifikace: DC napětí: 200mV / 2V / 20V / 1000V - přesnost: +/- (0.5%+2) AC napětí: 200V / 750V - přesnost: +/- (0.8%+5) DC proud: 200mA / 10A - přesnost: +/- (0.8%+5) Odpor: 200 Ohm / 2 kOhm / 20 kOhm / 200 kOhm / 20 MOhm - přesnost: +/- (0.8%+5) Teplota: -40 až 1000°C - přesnost: +/- (2%+8) Kmitočet: 2kHz - přesnost: +/- (2%+5) Střída: 1% ~ 90% - přesnost: +/- (4%+5)… (torriacars.sk)

Automobilový menič série SMP-120/24

Automobilový menič série SMP-120/24

Auto menič pre notebooky mení použitím spínacej technológie sieťových dielov 24 V palubné napätie Vášho nákladného automobilu na potrebné vstupné napätie pre notebooky. Vstupné napätie 22 - 26 V/AC·Výstupné napätie 12 - 22 V/DC·Vrátane 6 adaptérov pre všetky bežne dostupné notebooky 6 vymeniteľných výstupných zástrčiek (vonkajší-/vnútorný Ø v mm) 5,5/2,1; 5,5/2,5; 4,75/1,7; 6,3/3,0; 6,5/1,4 + štvorcová zástrčka pre Dell® · návod na použitie. (conrad.sk)

MEADOW Kids Puzzle do vane Automobilový závod

MEADOW Kids Puzzle do vane Automobilový závod

MEADOW Kids Puzzle do vane Automobilový závod Obrázok je ilustratívny (feedo.sk)

Ravensburger 106158 Disney Auta Výbušný automobilový závod …

Ravensburger 106158 Disney Auta Výbušný automobilový závod (4005556106158)

Puzzle pre dievčatá aj chlapcov, téma: filmy a seriály, poznáte z Cars, 100 dielikov v balení, vhodné od 6 rokov Puzzle, po ktorých zložení získate obrázok hrdinov známych z filmu Cars II, rozžiaria oči každého dieťaťa. Po zložení sa tento roztomilý obrázok bude krásne vynímať na stene detskej izbičky. Obrázok sa skladá zo 100 dielikov, vďaka čomu je táto stavebnica vhodná pre skladateľa od 6 rokov. Skladanie puzzle rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť vášho dieťaťa a je jednou z najobľúbenejších detských kratochvíľ.Doplňujúce informácie:Rozmery zloženého obrázku:49 × 36 cm (alza.sk)

Úchvatné světové automobilové a motorkárské trasy - Lonely planet

Úchvatné světové automobilové a motorkárské trasy - Lonely planet

Jízda autem není jenom způsob přepravy. Nahlédněte do knihy a inspirujte se 50 vybranými trasami z celého světa. Každá z nich je doplněna o tipy na další tři trasy podobného rozsahu, náročnosti nebo tématu. Rozličná místa nabízejí i rozličné trasy: od jednodenních výletů až po trasy, na které si musíte vyhradit pár týdnů volna. Jako autoturisté jste nezávislí - můžete se zdržet na jednom místě nebo si udělat zajížďku. I s těmito variantami kniha počítá. Přečtěte si příběhy autorů, kteří pro vás každou trasu zmapovali. (pantarhei.sk)

3in1 přídavné topení/ventilátor/LED lampa (vyhřívání automobilových…

3in1 přídavné topení/ventilátor/LED lampa (vyhřívání automobilových oken)

v kategorii Dom a záhrada | Auto, moto | Zimná výbava do auta | Vyhrievanie okien do auta. Kvalitní 3in1 přídavné topení/ventilátor/LED lampa (vyhřívání automobilových oken) z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Zimná výbava do auta | Vyhrievanie okien do auta. (esat.sk)

LIQUI MOLY Starostlivosť o automobilové zámky 50 ml (LM1528)

LIQUI MOLY Starostlivosť o automobilové zámky 50 ml (LM1528)

Prípravok – mazanie a ošetrenie zamrznutých zámkov Špeciálny prostriedok na ošetrenie cylindrických zámkov a zámkov zapaľovania.Špeciálny prostriedok na ošetrenie cylindrických zámkov a zámkov zapaľovania. Po použití zostávajú pohyblivé súčiastky dlhodobo pohyblivé aj v mraze.Kľúčové vlastnostiPre cylindrické vložky zámkov a zámky zapaľovania motorových vozidielJednoduché použitie (alza.sk)

TRU COMPONENTS 12 V automobilový konektor Vhodný pre zapaľovač

TRU COMPONENTS 12 V automobilový konektor Vhodný pre zapaľovač

Univerzálny konektor pre zapaľovač cigariet. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

TRU COMPONENTS 12 V automobilový konektor Vhodný pre zapaľovač

TRU COMPONENTS 12 V automobilový konektor Vhodný pre zapaľovač

Univerzálny konektor pre zapaľovač cigariet. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Auna AB-450 4-kanálový zosilňovač, automobilový, 2400 W

Auna AB-450 4-kanálový zosilňovač, automobilový, 2400 W

Nezastaviteľný 4-kanálový zosilňovač s max. výkonom 2400 W. Vysoko a nízko úrovňové vstupy. Prepojiteľný – možnosť 4-, 2- a 1-kanálovej prevádzky.Auna je známa svojimi dobiela rozžeravenými výkonnými parametrami a zaoblenými basmi. Tieto dve záľuby poznamenali aj AB-450. Vďaka za nízko rezonančnú kostru, náročnejšie doladenie jemnosti a nastaviteľný dolný filter.Veľkú citlivosť pre štýl preukázala Auna opäť pri dizajne, ktorý je zapletený v krikľúnskej pochabosti a zároveň sa ešte topí v pokračujúcom biedermeieri:Antracitové, strieborné a tmavočervené prvky pôsobia ako nadčasová jednota, ktorá naberá na hodnote vďaka kefovanému hliníku. (electronic-star.sk)

Guess Štýlové oceľové náušnice UBE29043

Guess Štýlové oceľové náušnice UBE29043

Guess Štýlové oceľové náušnice UBE29043. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Srdiečkové oceľové náušnice UBE28046

Guess Srdiečkové oceľové náušnice UBE28046

Guess Srdiečkové oceľové náušnice UBE28046. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Štýlové oceľové náušnice UBE70159

Guess Štýlové oceľové náušnice UBE70159

Guess Štýlové oceľové náušnice UBE70159. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Trojuholníkové oceľové náušnice UBE70126

Guess Trojuholníkové oceľové náušnice UBE70126

Guess Trojuholníkové oceľové náušnice UBE70126. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Výrazné oceľové náušnice Guess Peony UBE79196

Guess Výrazné oceľové náušnice Guess Peony UBE79196

Guess Výrazné oceľové náušnice Guess Peony UBE79196. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Oceľové náušnice s kryštálom Wanderlust UBE20017

Guess Oceľové náušnice s kryštálom Wanderlust UBE20017

Guess Oceľové náušnice s kryštálom Wanderlust UBE20017. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Exkluzívny oceľové náušnice s kryštálmi UBE79147

Guess Exkluzívny oceľové náušnice s kryštálmi UBE79147

Guess Exkluzívny oceľové náušnice s kryštálmi UBE79147. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Štýlové oceľové náušnice Vintage Bear UBE70099

Guess Štýlové oceľové náušnice Vintage Bear UBE70099

Guess Štýlové oceľové náušnice Vintage Bear UBE70099. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Oceľové náušnice s prívesky Wanderlust UBE20020

Guess Oceľové náušnice s prívesky Wanderlust UBE20020

Guess Oceľové náušnice s prívesky Wanderlust UBE20020.Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Oceľové náušnice s prívesky Golden Hour UBE70247

Guess Oceľové náušnice s prívesky Golden Hour UBE70247

Guess Oceľové náušnice s prívesky Golden Hour UBE70247. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Oceľové náušnice s prívesky G Snap UBE70081

Guess Oceľové náušnice s prívesky G Snap UBE70081

Guess Oceľové náušnice s prívesky G Snap UBE70081. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Oceľové náušnice s prívesky G Snap UBE70086

Guess Oceľové náušnice s prívesky G Snap UBE70086

Guess Oceľové náušnice s prívesky G Snap UBE70086. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Oceľové náušnice s príveskami Guess Miniature UBE79042

Guess Oceľové náušnice s príveskami Guess Miniature UBE79042

Guess Oceľové náušnice s príveskami Guess Miniature UBE79042. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Elegantné oceľové náušnice kruhy UBE7906 3 cm

Guess Elegantné oceľové náušnice kruhy UBE7906 3 cm

Guess Elegantné oceľové náušnice kruhy UBE7906 3 cm. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Srdiečkové oceľové náušnice s kryštálom Swarovski UBE70039

Guess Srdiečkové oceľové náušnice s kryštálom Swarovski UBE70039

Guess Srdiečkové oceľové náušnice s kryštálom Swarovski UBE70039. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Oceľové náušnice s prívesky Pure Light JUBE01112JWRH

Guess Oceľové náušnice s prívesky Pure Light JUBE01112JWRH

Guess Oceľové náušnice s prívesky Pure Light JUBE01112JWRH. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy Pure Light JUBE01111JWRH

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy Pure Light JUBE01111JWRH

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy Pure Light JUBE01111JWRH. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy Round Harmony JUBE01158JWRH

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy Round Harmony JUBE01158JWRH

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy Round Harmony JUBE01158JWRH. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Elegantné oceľové náušnice kruhy UBE7906 -ZĽAVA 10 cm

Guess Elegantné oceľové náušnice kruhy UBE7906 -ZĽAVA 10 cm

Guess Elegantné oceľové náušnice kruhy UBE7906 -ZĽAVA 10 cm. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Elegantné oceľové náušnice From Guess With Love UBE70033

Guess Elegantné oceľové náušnice From Guess With Love UBE70033

Guess Elegantné oceľové náušnice From Guess With Love UBE70033. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Trojuholníkové oceľové náušnice s kryštálmi Guess Miniature…

Guess Trojuholníkové oceľové náušnice s kryštálmi Guess Miniature UBE79036

Guess Trojuholníkové oceľové náušnice s kryštálmi Guess Miniature UBE79036. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy All Around You UBE20143

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy All Around You UBE20143

Guess Luxusné oceľové náušnice kruhy All Around You UBE20143. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Originálne oceľové náušnice s kryštálmi Fun Tonight UBE70042

Guess Originálne oceľové náušnice s kryštálmi Fun Tonight UBE70042

Guess Originálne oceľové náušnice s kryštálmi Fun Tonight UBE70042. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Guess Pôvabné oceľové náušnice s kryštálmi Pure Light JUBE01113JWRH

Guess Pôvabné oceľové náušnice s kryštálmi Pure Light JUBE01113JWRH

Guess Pôvabné oceľové náušnice s kryštálmi Pure Light JUBE01113JWRH. Šperky značky Guess sú dodávané v originálnom látkovom vrecúšku s logom značky. Krabička nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

polske ocelove búdy pre psov, polske ocelove koterce pre psov, ocelove klietky pre velke psy, granule znacky pre psov yoggies, psy oblečkov znacky o lda, kolieskové korčule eshop, psie Hubík eshop, eshop pre psov, farebné legíny eshop, eshop športové oblečenie

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť