Sperky eshop strieborne puzetove nausnice 925 obrys nepravidelneho srdca ab520

EVOLUTION GROUP 21004.1 strieborné perlové náušnice (925/1000, 1 g) …

EVOLUTION GROUP 21004.1 strieborné perlové náušnice (925/1000, 1 g) (8590962210040)

Náušnice určenie: dámske, materiál: striebro, povrchová úprava: ródiovanie, osadenie: perla pravá Strieborné náušnice od českého výrobcu EVOLUTION GROUP s pravou perlou, ktoré zdôrazňujú jedinečnosť každej ženy. Sú vhodné na každodenné nosenie a aj na slávnostné príležitosti. Náušnice sú vyrobené z vysoko kvalitného ródiovaného strieba (925/1000), vďaka tomu nečernejú, zachovávajú si svoj lesk a nemusíte sa obávať nepríjemných alergických reakcií. Perlové náušnice majú zapínanie na tzv. balónik a sú zabalené v darčekovej škatuľke s certifikátom pravosti. Kľúčové vlastnosti perlových náušníc 21004.1Tradičný český výrobca šperkov EVOLUTION GROUP z Jablonca nad NisouStrieborné náušnice so zapínaním na balónikyRódiový povrch – znižuje riziko alergických reakciíS vysoko kvalitnými pravými… (alza.sk)

Troli Bielo-tyrkysové Puzetové náušnice menšie kvietky

Troli Bielo-tyrkysové Puzetové náušnice menšie kvietky

Troli Bielo-tyrkysové Puzetové náušnice menšie kvietky. (vivantis.sk)

Obrys

Obrys

Žena prichádza do Atén učiť na kurz kreatívneho písania. V letných horúčavách sa stáva poslucháčkou príbehov, ktoré jej rozprávajú známi, študenti a študentky či priatelia. Obrys sa začína príbehom jej suseda v lietadle o rýchlych člnoch a skrachovaných manželstvách. Ľudia v jej okolí obšírne rozprávajú o sebe: o svojich predstavách, úzkostiach, teóriách, výčitkách a túžbach. Prostredníctvom ich priznaní sa pred nami rysuje portrét rozprávačky, ženy, ktorá sa učí zmieriť sa s veľkou stratou. V dusivom teple a hluku mesta sa séria hlasov pretkáva do ľudskej tapisérie s vláknami straty, farbami rodinného života a temnými tónmi intimity. (pantarhei.sk)

Calvin Klein Jazzy Naušnice Strieborná

Calvin Klein Jazzy Naušnice Strieborná

Materiál: chirurgická oceľ Typ: visiace Dĺžka: 3,5 cm Zapínanie: na háčik Farba: strieborná Detail: syntetické perly (bibloo.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Za obrysy média

Za obrysy média

Literatura tak jako další umění patří ke skupině toho, co dnes nazveme tradičními médii. Přesto mediální uvědomění literatury a jejího zkoumání po staletí zastírala absence a latentní status pojmu média. Kniha Za obrysy média z pera devíti autorek a autorů přináší genealogii média, příběh mediálního sebeuvědomování literatury a literární vědy, jež jde ruku v ruce s jejich zdánlivým zastaráváním tváří v tvář neúprosné evoluci techniky. V tomto příběhu jde ale také o rozvoj literatury jako komunikace svého druhu, prohlubujícího určité mediální kompetence, i její spjatost s obecnějšími mediálními jevy zprostředkováním působícím i v tom, co se zdá být bezprostředně tady a teď, a také naopak s vytrvalou přítomností toho, co je vytvářeno veskrze uměle. Zájmem, který motivuje velkou část této… (pantarhei.sk)

Calvin Klein Jazzy Naušnice Biela Zlatá

Calvin Klein Jazzy Naušnice Biela Zlatá

Materiál: chirurgická oceľ, syntetické perly Typ: visiace Rozmer: 2,75 cm Farba: zlatá, biela (bibloo.sk)

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver

Vuch Dlhé asymetrické oceľové naušnice Infinity Silver. (vivantis.sk)

Za obrysy média (9788024646893)

Za obrysy média (9788024646893)

Elektronická kniha - autor Tomáš Chudý a Richard Müller, 666 stran, česky Literatura – tak jako další umění – patří dnes nepochybně k takzvaným „starým“ či „tradičním médiím“. Přesto mediální uvědomění literatury a jejího zkoumání po staletí zastírala absence a latentní status pojmu média. Kniha Za obrysy média z pera devíti autorek a autorů přináší genealogii „média“, příběh mediálního sebeuvědomování literatury a literární vědy, jež jde ruku v ruce s jejich zdánlivým zastaráváním tváří v tvář neúprosné evoluci techniky. V tomto příběhu jde však rovněž o rozvoj literatury jako komunikace svého druhu, prohlubující určité mediální kompetence, i její spjatost s obecnějšími mediálními jevy – zprostředkováním působícím i v tom, co se zdá být bezprostředně tady a teď, a také naopak s vytrvalou… (alza.sk)

Rose prívesok srdce zdobený krištáľmi Swarovski 34093.3 (925/1000, 0…

Rose prívesok srdce zdobený krištáľmi Swarovski 34093.3 (925/1000, 0.8 g) (8590962344844)

Prívesok určenie: dámske, materiál: striebro a krištáľ, povrchová úprava: lesk a ródiovanie, osadenie: krištále swarovski Swarovski Elements Aqua je veľmi jemný prívesok v tvare svetle modrého srdca, ktorý vás perfektne ozdobí. Srdce je bohato ozdobené Myriad lesklých kryštálov Swarovski. Strieborný šperk je porhodiovaný, vďaka čomu ho veľmi dobre znášajú tiež citlivejšie nositeľky. Krásny prívesok môže byť jedinečným šperkom pre manželku, partnerku alebo dievča vášho srdca. Je vhodný k dennému noseniu, rovnako ako k slávnostným príležitostiam. Šperk je dodávaný v priehľadnej krabičke.Swarovski Elements Rose je veľmi jemný prívesok v tvare ružového srdca, ktorý vás perfektne ozdobí. Srdce je bohato ozdobené myriádou lesklých krištáľov Swarovski. Strieborný šperk je poródiovaný, vďaka čomu… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 32061.1 srdce dekorované kryštálmi Swarovski® (925…

EVOLUTION GROUP 32061.1 srdce dekorované kryštálmi Swarovski® (925/1000, 2,4 g) (8590962321852)

Náhrdelník určenie: dámske, materiál: striebro a krištáľ, povrchová úprava: lesk a ródiovanie Chceli by ste si zaobstarať náhrdelník, z ktorého budete nadšení vy aj vaše okolie? Náhrdelník EVOLUTION GROUP 32061.1 srdce dekorované kryštálmi Swarovski® (925/1000, 2,4 g) si zamilujú všetky ženy. Materiálom náhrdelníka je striebro a krištáľ. Striebro sa vyznačuje svojím decentným vzhľadom, a preto má využitie pri veľkom množstve outfitov. Kryštály vás ohromia svojím odrazom svetla a bude sa vám páčiť, že si môžete vybrať z veľkého množstva farieb. Náhrdelník sa nevšedne leskne vďaka konečnej úprave leštením. Aby váš šperk nesčernel, je porhódiovaný. Najdôležitejšie funkcie náhrdelníka EVOLUTION GROUP 32061.1 srdce dekorované kryštálmi Swarovski® (925/1000, 2,4 g) Náhrdelník, s ktorým vzbudíte… (alza.sk)

JSB Bijoux Srdce so šatónom Swarovski Crystals 92300371cr (Ag 925…

JSB Bijoux Srdce so šatónom Swarovski Crystals 92300371cr (Ag 925/1000, 2,23g) (8592661382363)

Náhrdelník určenie: dámske, materiál: striebro, povrchová úprava: ródiovanie, osadenie: krištále swarovski Chceli by ste si kúpiť náhrdelník, ktorý upúta pozornosť a spraví vám radosť? Náhrdelník JSB Bijoux Srdce so šatónom Swarovski Crystals 92300371cr (Ag 925/1000, 2,23g) dokonale skrášli všetky ženy. Využitým materiálom na tvorbu náhrdelníka je striebro. Striebro patrí medzi tradičné materiály s jemným vzhľadom a skvele sa hodí k väčšine outfitov. Výsledkom rhodizácie šperku je ochrana pred koróziou. Základné funkcie náhrdelníka JSB Bijoux Srdce so šatónom Swarovski Crystals 92300371cr (Ag 925/1000, 2,23g) Náhrdelník, vďaka ktorému očaríte svoje okolie Náhrdelník vyrobený pre ženy Materiál náhrdelníka: striebro Rýdzosť: striebro 925/1000 Náhrdelník váži 2,23 g Povrchová úprava:… (alza.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Thick pouzdro na 1 pálku obrys

Thick pouzdro na 1 pálku obrys

Obrysové pouzdro na jednu pálku se samostatnou kapsou pro míčky. Zavírání na zip.Parametry:velikost:1 pálka + tři míčky (efitness.sk)

EVOLUTION GROUP Kryštál prívesok Srdce dekorovaný kryštálmi Swarovski…

EVOLUTION GROUP Kryštál prívesok Srdce dekorovaný kryštálmi Swarovski 34093.1 (925/1000; 0,2 g) (8590962344820)

Prívesok určenie: dámske, materiál: striebro a krištáľ, povrchová úprava: lesk a ródiovanie, osadenie: krištále swarovski Swarovski Elements sú originálne a jedinečné šperky, ktoré sú vhodné na každú príležitosť a ktorých využitie je naozaj široké. Vďaka pestrej ponuke všetkých druhov ozdôb si celkom určite vyberie naozaj každý. Šperky Swarovski sú kvalitné a jedinečné. Umožňujú perfektne vyjadriť vašu vlastnú osobnosť. Kryštály Swarovski obsahujú 32 % oxidu olovnatého. Tento prídavný materiál zabezpečuje zvýšenú tvrdosť, čistotu a žiarivosť. Okrem toho sú kamene ošetrené špeciálnou chemickou úpravou, vďaka čomu je zosilnený ich lesk i mimo umelé prostredie nasvietených vitrín. Šperk Swarovski Elements sa neodrie ani nesčernie. Swarovski Elements Kryštál Srdce je veľmi jemný prívesok v… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 31125.9 visacie srdce dekorované kryštálmi Swarovski…

EVOLUTION GROUP 31125.9 visacie srdce dekorované kryštálmi Swarovski(925/1000, 1 g, modré) (8590962317718)

Náušnice určenie: dámske, materiál: striebro a krištáľ, povrchová úprava: lesk a ródiovanie, osadenie: krištále Swarovski Túžite po obstaraní náušníc, ktorými doplníte svoj outfit? Náušnice EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski ® (925/1 000, 1 g, modré) sa stanú nepostrádateľnou súčasťou každej ženy. Visiace náušnice sa hodia aj na spoločenské akcie. Šperk bezpečne zapnete vďaka kĺbovému zapínaniu. Materiálom náušníc jestriebro a kryštál. Striebro sa vyznačuje svojím decentným vzhľadom, a tak pasuje k prevažnej časti vášho oblečenia. Kryštály perfektne odrážajú slnečné lúče aj svetlo a bude sa vám páčiť, že si môžete vybrať z veľkého množstva farieb. Výnimočného lesku tieto náušnice dosiahli vďaka lešteniu. Aby váš šperk nezčernal, tak je poródiovaný.Hlavne… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski …

EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski (925/1000, 1 g, biele) (8590962317725)

Náušnice určenie: dámske, materiál: striebro, povrchová úprava: lesk a ródiovanie, osadenie: perla syntetická Myslíte si, že nastal čas na kúpu náušníc, ktoré sa budú skvele hodiť k vášmu outfitu? Náušnice EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski (925/1 000, 1 g, biele) sa budú pozdávať každej žene. Visiace náušnice sú vhodné aj na spoločenské akcie. Bezpečné zapnutie šperku umožňuje kĺbové zapínanie. Materiálom šperku je striebro. Striebro pôsobí veľmi decentným vzhľadom, a preto ladí s väčšinou vášho oblečenia. Náušnice sa môžu pochváliť mimoriadnou lesklosťou vďaka úprave formou leštenia. Aby váš šperk postupne nesčernal, tak na neho bola nanesená vrstva ródia. Podstatné vlastnosti náušníc EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski®… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski …

EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski (925/1000, 1 g, fialové) (8590962317695)

Náušnice určenie: dámske, materiál: striebro, povrchová úprava: lesk a ródiovanie, osadenie: perla syntetická Premýšľate nad obstaraním nových náušníc, ktoré podčiarknu váš jedinečný štýl? Náušnice EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski® (925/1 000, 1 g, fialové) budú bezkonkurenčnou ozdobou pre všetky ženy. Visiace náušnice vás perfektne ozdobia aj na formálnej akcii. Svoj šperk bezpečne zapnete vďaka kĺbovému zapínaniu. Na tvorbu šperku bol zvolený materiál striebro. Striebro má veľmi elegantný vzhľad a bezchybne podčiarkne váš celý vzhľad. Náušnice sa nevšedne lesknú vďaka konečnej úprave leštením. Aby sa zamedzilo korózii, prešiel šperk ródiovaním. Najdôležitejšie parametre náušníc EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski® (925… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 31240.1 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski …

EVOLUTION GROUP 31240.1 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski (925/1000, 1,4 g, biele) (8590962319019)

Náušnice určenie: dámske, materiál: striebro a krištáľ, povrchová úprava: lesk a ródiovanie, osadenie: krištále Swarovski Túžite po obstaraní náušníc, ktorými zaujmete v spoločnosti? Náušnice EVOLUTION GROUP 31240.1 visiace srdce dekorované kryštálmi Swarovski® (925/1 000, 1,4 g, biele) budú bezkonkurenčnou ozdobou pre všetky ženy. Tieto visiace náušnice využijete aj pri spoločenských akciách. Zapnúť svoj šperk môžete jednoducho vďaka kĺbovému zapínaniu. Materiálom šperku je striebro a kryštál. Striebro pôsobí veľmi decentným vzhľadom, a preto bude vynikajúcim doplnkom k vášmu oblečeniu. Kryštály dokážu perfektne odrážať svetlo a bude sa vám páčiť, že si môžete vybrať z veľkého množstva farieb. O definitívny lesk náušníc sa postaralo leštenie. Ako prevencia proti korózii bola použité… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 32061.3 srdce fuchsia dekorované kryštálmi Swarovski®…

EVOLUTION GROUP 32061.3 srdce fuchsia dekorované kryštálmi Swarovski® (925/1000, 2,4 g) (8590962321876)

Náhrdelník určenie: dámske, materiál: striebro a krištáľ, povrchová úprava: lesk a ródiovanie Túžite po novom náhrdelníku, ktorým zvýrazníte svoj krk? Náhrdelník EVOLUTION GROUP 32061.3 srdce fuchsia dekorované kryštálmi Swarovski® (925/1000, 2,4 g) zušľachtí každú ženu. Využitým materiálom na tvorbu náhrdelníka je striebro a krištáľ. Striebro má veľmi elegantný vzhľad a perfektne doplní väčšinu vašich outfitov. Kryštály bezchybne odrážajú svetlo a možno si vybrať aj z mnohých farieb, podľa vášho vkusu. Náhrdelník dostal výnimočný lesk s pomocou úpravy formou leštenia. Aby sa zabránilo možnému sčernaniu, tak bol šperk porhódiovaný. Najdôležitejšie funkcie náhrdelníka EVOLUTION GROUP 32061.3 srdce fuchsia dekorované kryštálmi Swarovski® (925/1000, 2,4 g) Náhrdelník, ktorým nadchnete vašich… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 13010.1 crystal zircon srdce plné dekorované zirkónmi…

EVOLUTION GROUP 13010.1 crystal zircon srdce plné dekorované zirkónmi (Ag 925/1000, 1,0 g) (8590962130119)

Náramok určenie: dámske, osadenie: zirkóny, materiál: striebro, povrchová úprava: ródiovanie Myslíte si, že nastal čas na kúpu náramku, ktorý podčiarkne osobnú krásu? Náramok EVOLUTION GROUP 13010.1 crystal zircon srdce plné dekorované zirkónmi (Ag 925/1000, 1,0 g) ocení každá žena. Výrobca vybral materiál, ktorým je striebro. Striebro pôsobí veľmi decentným vzhľadom a bezchybne podčiarkne váš celý vzhľad. Aby váš šperk postupne nesčernel, bola naň nanesená vrstva ródia. Podstatné funkcie náramku EVOLUTION GROUP 13010.1 crystal zircon srdce plné dekorované zirkónmi (Ag 925/1000, 1,0 g) Náramok, ktorý sa postará o záujem o vás Trendy náramok pre ženy Materiál náramku EVOLUTION GROUP 13010.1 crystal zircon srdce plné dekorované zirkónmi (Ag 925/1000, 1,0 g): striebro Rýdzosť: striebro 925… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce lt.rose dekorované kryštálmi…

EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce lt.rose dekorované kryštálmi Swarovski (925/1000, 1 g, ružové) (8590962317732)

Náušnice určenie: dámske, materiál: striebro a krištáľ, povrchová úprava: lesk a ródiovanie, osadenie: perla syntetická Mali by ste záujem o náušnice, ktoré oslnia vašich priateľov? Náušnice EVOLUTION GROUP 31125.9 visiace srdce lt.rose dekorované kryštálmi Swarovski ® (925/1 000, 1 g, ružové) zvelebia každú ženu. Visiace náušnice sú perfektným doplnkom na spoločenské akcie. Svoj šperk bezpečne zapnete vďaka kĺbovému zapínaniu. Materiálom vybraným na tvorbu šperku je striebro a kryštál. Striebro patrí medzi tradičné materiály s jemným vzhľadom, z toho dôvodu nebudú nevhodné k väčšine oblečenia. Kryštály majú dokonalý odraz svetla a máte na výber zo širokého spektra farebných kombinácií. O ohromujúci lesk náušníc sa postarala úprava formou leštenia. Aby sa predišlo korózii, tak boli… (alza.sk)

JSB Bijoux Srdce so šatónom Swarovski Crystals pozlátené 92300371g-cr…

JSB Bijoux Srdce so šatónom Swarovski Crystals pozlátené 92300371g-cr (Ag 925/1000, 2,23g) (8592661382370)

Náhrdelník určenie: dámske, materiál: striebro, povrchová úprava: pozlátenie, osadenie: krištále swarovski Mali by ste záujem o náhrdelník, ktorým zaujmete svoje okolie? Náhrdelník JSB Bijoux Srdce so šatónom Swarovski Crystals pozlátené 92300371g-cr (Ag 925/1000, 2,23g) iste osloví každú ženu. Materiálom zvoleným na výrobu náhrdelníka je striebro. Striebro vytvára veľmi striedmy efekt, a preto ladí s väčšinou vášho oblečenia. Náhrdelník sa zlato blyští a o vysokú odolnosť je postarané vďaka pozláteniu. Najdôležitejšie vlastnosti náhrdelníka JSB Bijoux Srdce so šatónom Swarovski Crystals pozlátené 92300371g-cr (Ag 925/1000, 2,23g) Náhrdelník, ktorým budete fascinovať vašich priateľov Náhrdelník zhotovený pre ženy Materiál náhrdelníka: striebro Rýdzosť: striebro 925/1000 Hmotnosť… (alza.sk)

Stiga pouzdro na 1 pálku obrys barva: černá

Stiga pouzdro na 1 pálku obrys barva: černá

Pouzdro na jednu pálku Stiga je výborným pomocníkem, který bude bránit Váš ping-pongový poklad. (efitness.sk)

Cell Case I pouzdro na 1 pálku obrys

Cell Case I pouzdro na 1 pálku obrys

Pouzdro firmy Butterfly je vyrobené z odolného materiálu Polyester 600D a pojme 1 pingpongovou pálku a až 4 míčky. Pohodlně tak přenesete vše, co potřebujete na trénink či víkendový turnaj.Parametry:velikost:1 pálka + 4 míčkydélka:29 cmšířka:20 cm (efitness.sk)

PETSAFE 757 ORIGINALNE, M STRIEBORNE

PETSAFE 757 ORIGINALNE, M STRIEBORNE

PRECHODNÉ DVIERKA PRE PSOV A MAČKY. Dvierka pre psa 757ML, strieborné, stredné. Vhodné pre mačky a psy s váhou do 18 kg. Klasický flap s vnútornou bariérou. Šedé. Vhodné pre stredne veľké psy (teriér, bígel a pod.). Umývateľný, (andreashop.sk)

Chrániče Tempish Cool Max 3 strieBorné

Chrániče Tempish Cool Max 3 strieBorné

Chrániče Tempish Cool Max 3 strieBorné Veľmi pohodlná sada chráničov kolien, lakťov a zápästí. Materiál Cool Max zaisťuje, že sa pot rýchlo odvádza z povrchu tela do chrániča a následne sa odparuje. Chrániče sú veľmi pružné a ich konštrukcia zaisťuje stabilnú polohu počas pohybu a prípadných pádov. Vďaka svojej veľkosti je tento model obľúbený najmä u žien a dievčat Tabuľka veľkostí kolená (obvod v cm)Lakte (obvod v cm)Zápästia (obvod v cm) veľkosťhorná/dolnáhorná/dolná S28-32/24-2822-25/21-2416-18 M31-34/29-3227-29/26-2818-19 L35-37/33-3529-32/27-3019-21 XL36-39/34-3731-34/29-3320-22 Kolieskové korčule » Inline chrániče » Chrániče Tempish Cool Max 3 strieBorné (gamisport.sk)

FABER-CASTELL STRUHADLO GRIP 2001 STRIEBORNE

FABER-CASTELL STRUHADLO GRIP 2001 STRIEBORNE

STRÚHADLO . Ergonomické strúhadlo v dizajne GRIP s 3 otvory.velká nádobka na odrezky na oboch stranách uzatvárateľné pre štandardné, trojhranné ceruzky, pastelky a silné ceruzky typu Jumbo. (andreashop.sk)

SAMSUNG GALAXY WATCH3 41MM STRIEBORNE SM-R850NZS

SAMSUNG GALAXY WATCH3 41MM STRIEBORNE SM-R850NZS

SMART WATCH . Všeobecné vlastnosti . Výrobca Samsung . Kategória Inteligentné hodinky Samsung . Partnumber SM-R850NZSAEUE . Funkcia . Funkcie a monitoring aktivít krokomer, čas, budík, vibracie, Výpočet spálených kalórií, meranie (andreashop.sk)

SAMSUNG GALAXY WATCH3 45MM STRIEBORNE SM-R840NZS

SAMSUNG GALAXY WATCH3 45MM STRIEBORNE SM-R840NZS

SMART WATCH . Všeobecné vlastnosti . Výrobca Samsung . Kategória Inteligentné hodinky Samsung . Partnumber SM-R840NZSAEUE . Funkcia . Funkcie a monitoring aktivít krokomer, čas, budík, vibracie, Výpočet spálených kalórií, meranie (andreashop.sk)

TEMPO KONDELA LISSI TYP 09 ZRKADLO, BUK, STRIEBORNE

TEMPO KONDELA LISSI TYP 09 ZRKADLO, BUK, STRIEBORNE

ZRKADLO. Jednoduché praktické zrkadlo sa skvelo hodí do kombinácie predsieňového nábytku LISSI.. Rám zrkadla je z materiálu lamino. Farebné prevedenie: buk/strieborná.. Rozmery (VxHxŠ) 110x2,5x60 cm.. Hmotnosť: 12 kg (andreashop.sk)

SAPHO - MURANO ARGENTO sklenené umývadlo 40x14cm, strieborne AL5318-52

SAPHO - MURANO ARGENTO sklenené umývadlo 40x14cm, strieborne AL5318-52

Krása originálu vďaka kvalitnej ručnej práciMURANO Argento sklenené umývadlo vyrobené a dekorované výhradne ručne, prípadné rozdiely v tóne sú vlastností produktu pri inštalácii nepoužívajte silikón a podobné materiály, aby nedošlo k poškodeniu dekoru farba: strieborná inštalácia: na dosku Tip: Odporúčame použiť podložku medzi umývadlo a dosku, ktorá umožňuje ľahšie upevnenie a utesnenie umývadiel na dosku, kde umývadlá v spodnej časti nemajú rovnú plochu. V hornej i spodnej časti podložky je priehľadné tesnenie. Podložkou potom prechádza výpust. Pre umývadla bez prepadu odporúčame uzatvárateľnú alebo neuzatvárateľné výpust s dlhším skrutkovaním, s možnosťou skrátenia podľa hrúbky dosky. Tip2: Krása umývadla ešte viac vynikne pri použití podložky s LED osvetlením WP94051LED. Sklo je… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MURANO SILVER sklenené umývadlo 40x14cm, strieborne AL5318-68

SAPHO - MURANO SILVER sklenené umývadlo 40x14cm, strieborne AL5318-68

Krása originálu vďaka kvalitnej ručnej práciMURANO SILVER sklenené umývadlo vyrobené a dekorované výhradne ručne, prípadné rozdiely v tóne sú vlastností produktu pri inštalácii nepoužívajte silikón a podobné materiály, aby nedošlo k poškodeniu dekoru farba: strieborná inštalácia: na dosku Tip: Odporúčame použiť podložku medzi umývadlo a dosku, ktorá umožňuje ľahšie upevnenie a utesnenie umývadiel na dosku, kde umývadlá v spodnej časti nemajú rovnú plochu. V hornej i spodnej časti podložky je priehľadné tesnenie. Podložkou potom prechádza výpust. Pre umývadla bez prepadu odporúčame uzatvárateľnú alebo neuzatvárateľné výpust s dlhším skrutkovaním, s možnosťou skrátenia podľa hrúbky dosky. Tip2: Krása umývadla ešte viac vynikne pri použití podložky s LED osvetlením WP94051LED. Sklo je… (svet-kupelne.sk)

SAMSUNG EF-PA715TS SILIKONOVE PUZDRO PRE GALAXY A71, STRIEBORNE

SAMSUNG EF-PA715TS SILIKONOVE PUZDRO PRE GALAXY A71, STRIEBORNE

SILIKÓNOVÝ KRYT . Jemný a štýlový . Silikónový kryt ochráni váš telefón prostredníctvom mäkkého a hladkého materiálu, ktorý tiež zaistí komfortné uchopenie. . Štíhly tvar, spoľahlivá ochrana . Silikónový kryt ponúka (andreashop.sk)

HAMA 186414 HODINY DO KUPELNE, S TEPLOMEROM, PRISAVKAMI, HLINIKOVA…

HAMA 186414 HODINY DO KUPELNE, S TEPLOMEROM, PRISAVKAMI, HLINIKOVA OBRUBA, STRIEBORNE

HODINY DO KÚPEĽNE . analógové nástenné hodiny vhodné pre použitie v kúpeľni . montáž bez vŕtania, pripevnenie na hladké plochy (obkladačky, zrkadlo) pomocou prísaviek . odolné voči oprskaniu . obruba z kefovaného hliníka . (andreashop.sk)

CELLY LASERMATT790SV PUZDRO S MATNYM KOVOVYM EFEKTOM PRE SAMSUNG…

CELLY LASERMATT790SV PUZDRO S MATNYM KOVOVYM EFEKTOM PRE SAMSUNG GALAXY S9, STRIEBORNE

PUZDRO. Popis produktu:. CELLY Laser je mäkký priehľadný kryt s kovovým efektom na okraji. Kryt je vyrobený z inovatívneho materiálu, ktorý skvele priľne k vášmu telefónu a ochráni ho proti mechanickému poškodeniu a poškriabaniu. (andreashop.sk)

John-C Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29 …

John-C  Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29  Strieborná

John-C Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29 Strieborná Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 26. (spartoo.sk)

John-C Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29 …

John-C  Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29  Strieborná

John-C Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29 Strieborná Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 24. (spartoo.sk)

John-C Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29 …

John-C  Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29  Strieborná

John-C Čižmy do dažďa Detské strieborne gumáky UNICORN 24-29 Strieborná Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 29. (spartoo.sk)

Pozlatené náušnice Playboy AN1137G chirurgická oceľ

Pozlatené náušnice Playboy AN1137G chirurgická oceľ

Oceľové puzetové náušnice so zajačikom Playboy v zlatom prevedení. (donela.eu)

Keuco Edition 400 - Polička do sprchy 328 x 100 mm, strieborne…

Keuco Edition 400 - Polička do sprchy 328 x 100 mm, strieborne eloxovaný hliník 11558170000

(vivaeshop.sk)

Keuco Edition 400 - Držiak toaletného papiera s poličkou bez krytu,…

Keuco Edition 400 - Držiak toaletného papiera s poličkou bez krytu, strieborne eloxovaný hliník 11573170000

(vivaeshop.sk)

TURTLE BEACH RECON 70, HERNE SLUCHADLA, 3,5MM, PS5, XBOX ONE/SERIES S…

TURTLE BEACH RECON 70, HERNE SLUCHADLA, 3,5MM, PS5, XBOX ONE/SERIES S/X, NINTENDO, STRIEBORNE

HERNÉ SLÚCHADLO . Vysoká kvalita 40mm meničov . Náhlavná súprava využíva 40 mm meničov s náušníky opatrené pamäťovou penou. Vďaka tomu budete počuť vaše spoluhráčov zreteľnejšie a jasnejšie s menším (andreashop.sk)

Vykrajovačka srdce/srdce

Vykrajovačka srdce/srdce

(homepoint.sk)

Srdce hovorí srdcu

Srdce hovorí srdcu

Deväť prvých piatkov v mesiaci pre dospelých (pantarhei.sk)

Pozlatené náušnice Hviezdičky AN1496G chirurgická oceľ + DARČEK

Pozlatené náušnice Hviezdičky AN1496G chirurgická oceľ + DARČEK

Oceľové puzetové náušnice v tvare hviezdičiek v zlatom prevedení. POZOR! K týmto náušniciam získate teraz DARČEK: 1 pár náušníc v hodnote 7,96 € ZADARMO! (Výber darčeka je náhodný) (donela.eu)

Pozlatené náušnice Mašličky AN1324G chirurgická oceľ + DARČEK

Pozlatené náušnice Mašličky AN1324G chirurgická oceľ + DARČEK

Oceľové puzetové náušnice v tvare mašličiek v zlatom prevedení. POZOR! K týmto náušniciam získate teraz DARČEK: 1 pár náušníc v hodnote 7,96 € ZADARMO! (Výber darčeka je náhodný) (donela.eu)

Od srdce k srdci

Od srdce k srdci

Nová řada malých dárkových knížek má na rozdíl od dosavadních publikací nakladatelství Doron čtvercový formát. Obálku každé z nich zdobí ražba s fólií. Citáty citlivě doplňují fotografie a respektují témata jednotlivých knížek. (pantarhei.sk)

Zlatý prívesok SRDCE V SRDCI

Zlatý prívesok SRDCE V SRDCI

Rozkošný zlatý prívesok srdca v srdci v prevedení žltého 14 karátového zlata. Srdiečka prívesku majú vysoko leštený povrch, pričom vnútorné srdiečko je zdobené aplikáciou bieleho zlata. Srdcia navzájom spájajú tri žiariace číre zirkóniky, ktoré prívesku dodávajú romantický nádych. Šírka prívesku je 13 mm, výška 12 mm a priemer očka na retiazku má 6 mm. Krásny darček k mnohým príležitostiam. (najzlato.sk)

Karty v srdci, srdce v kartách

Karty v srdci, srdce v kartách

Cesta Hanky Zýkové od okamžiku, kdy si v dospívání uvědomila, že má jisté ne zcela obvyklé schopnosti, až k dnešní profesionalitě ve výkladu karet, byla dlouhá a klikatá. Dříve vykládala karty svým známým spíše jako koníček a teprve postupně si začínala uvědomovat, že její nadání je zároveň životním údělem a posláním. Jedním ze způsobů, jak se vyrovnávat s přívalem emocí, smutných příběhů a zdánlivě neřešitelných situací, se kterými za ní chodí muži i ženy, je psát. A tak zachycuje příběhy lidí, se kterými se u karet potkává. A zároveň nám tím umožňuje uvědomit si, že trápení, chyby, nemoci a nespravedlnost nepotkávají jenom nás. Její už druhá kniha Karty v srdci, srdce v kartách není oslavou autorky a jejího daru umět číst z karet, ale laskavým a přemýšlivým sdělením, že ve svých… (pantarhei.sk)

EVOLUTION GROUP 11178.1 biely zirkón (925/1000, 1 g) (8590962112016)

EVOLUTION GROUP 11178.1 biely zirkón (925/1000, 1 g) (8590962112016)

Náušnice určenie: detské, materiál: striebro, povrchová úprava: ródiovanie, osadenie: zirkóny Detské náušnice EVOLUTION GROUP 11178.1 sú perfektné prvé náušničky pre všetky malé slečny. Každá náušnica má tvar srdca, ktorá je ozdobená bielym zirkónom. Náušnice sú vyrobené z pravého striebra s rýdzosťou 925/1000 a sú naozaj ľahučké, vážia iba 1 gram. Antioxidačná povrchová úprava rhodiovania zaistí, že sa šperk krásne leskne a chráni náušnice pred poškriabaním. Vďaka praktickému zapínaniu pomocou brizúry náušnice dobre drží na uchu.Kľúčové vlastnosti detských náušníc EVOLUTION GROUP 11178.1Dievčenské strieborné visiace náušniceSú vyrobené zo striebra 925/1000Náušnice majú motív srdca osadeného bielym trblietavým zirkónomZapínanie náušníc EVOLUTION GROUP je typu brizúraRhodiovaná povrchová… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 11178.3 ružový zirkón (925/1000, 1 g) (8590962112023)

EVOLUTION GROUP 11178.3 ružový zirkón (925/1000, 1 g) (8590962112023)

Náušnice určenie: detské, materiál: striebro, povrchová úprava: ródiovanie, osadenie: zirkóny Detské náušnice EVOLUTION GROUP 11178.3 sú perfektné prvé náušničky pre všetky malé slečny. Každá náušnica má tvar srdca, ktoré je ozdobené ružovým zirkónom. Náušnice sú vyrobené z pravého striebra s rýdzosťou 925/1000 a sú naozaj ľahučké, vážia iba 1 gram. Antioxidačná povrchová úprava ródiovanie zaistí, že sa šperk krásne leskne a chráni náušnice pred poškriabaním. Vďaka praktickému zapínaniu pomocou brizúry náušnice dobre držia na uchu.Kľúčové vlastnosti detských náušníc EVOLUTION GROUP 11178.3Dievčenské strieborné visiace náušniceSú vyrobené zo striebra 925/1000Náušnice majú motív srdca osadeného ružovým trblietavým zirkónomZapínanie náušníc EVOLUTION GROUP je typ brizúraPovrchová úprava… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 11178.3 fialový zirkón (925/1 000, 1 g) …

EVOLUTION GROUP 11178.3 fialový zirkón (925/1 000, 1 g) (8590962112030)

Náušnice určenie: detské, materiál: striebro, povrchová úprava: ródiovanie Detské náušnice EVOLUTION GROUP 11178.3 sú perfektné prvé náušničky pre všetky malé slečny. Každá náušnica má tvar srdca, ktoré je ozdobené fialovým zirkónom. Náušnice sú vyrobené z pravého striebra rýdzosti 925/1 000 a sú naozaj ľahučké, vážia iba 1 gram. Antioxidačná povrchová úprava ródiovanie zaistí, že sa šperk krásne leskne a chráni náušnice pred poškriabaním. Vďaka praktickému zapínaniu pomocou brizury náušnice dobre držia na uchu. Kľúčové vlastnosti detských náušníc EVOLUTION GROUP 11178.3Dievčenské strieborné visiace náušniceSú vyrobené zo striebra 925/1 000Náušnice majú motív srdca ozdobeného fialovým trblietavým zirkónomZapínanie náušníc EVOLUTION GROUP je typu brizuraPovrchová úprava ródiovanie… (alza.sk)

EVOLUTION GROUP 11178.3 modrý zirkón (925/1000, 1 g) (8590962112047)

EVOLUTION GROUP 11178.3 modrý zirkón (925/1000, 1 g) (8590962112047)

Náušnice určenie: detské, materiál: striebro, povrchová úprava: ródiovanie Detské náušnice EVOLUTION GROUP 11178.3 sú perfektné prvé náušničky pre všetky malé slečny. Každá náušnica má tvar srdca, ktoré je ozdobené modrým zirkónom. Náušnice sú vyrobené z pravého striebra s rýdzosťou 925/1000 a sú naozaj ľahučké, vážia iba 1 gram. Antioxidačná povrchová úprava ródiovania zaistí, že sa šperk krásne leskne a chráni náušnice pred poškriabaním. Vďaka praktickému zapínaniu pomocou brizúry náušnice dobre držia na uchu.Kľúčové vlastnosti detských náušníc EVOLUTION GROUP 11178.3Dievčenské strieborné visiace náušniceSú vyrobené zo striebra 925/1000Náušnice majú motív srdca osadeného modrým trblietavým zirkónomZapínanie náušníc EVOLUTION GROUP je typ brizúraPovrchová úprava ródiovania zamedzí vznik… (alza.sk)

Morellato Strieborné visiace náušnice s perleťou Perfetti SALX07

Morellato Strieborné visiace náušnice s perleťou Perfetti SALX07

Fashion náušnice z dielne talianskej značky Morellato, vyrobené z kvalitného striebra o rýdzosti 925/1000, rhodiovaný povrch - znižuje výskyt alergických reakcií, šperky nečernajú a zachovávajú si lesk, v tvare dvoch spojených kruhov zdobených perleťou, zapínanie na klasickú puzetky, dokonalé doplnenie nielen vášho jarného a letného outfitu. Materiál : striebro 925/1000 Povrchová úprava : lesk, rhodiovaný Farba : perleťová, strieborná Dĺžka : 3,2 cm Šírka : 2 cm Váha : 7,54 g Zapínanie : puzetka (najzlato.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť