Sperky eshop trojprivesok v zltom 14k zlate kotva srdce a kriz leskle a hladke gg0524

Zlatý prívesok SRDCE KOTVA KRÍŽ

Zlatý prívesok SRDCE KOTVA KRÍŽ

Originálna trojkombinácia zlatýho prívesku srdce, kotva a kríž je vyrobený z vysoko lešteného 14 karátového zlata. Prívesok sa so svojimi rozmermi hodí aj ako doplnok zlatého náramku, nielen retiazky. Jednoduché, no zároveň originálne prevedenie tohto prívesku je skvelou voľbou pre obdarovanie svojich blízkych. (najzlato.sk)

Pandora Tricolor strieborný prívesok Kríž, kotva, srdce 799354C01

Pandora Tricolor strieborný prívesok Kríž, kotva, srdce 799354C01

Pandora Tricolor strieborný prívesok Kríž, kotva, srdce 799354C01.Krabička na šperky Pandora nemusí byť súčasťou balenia. Certifikát Pandora nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v oranžove farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v oranžove farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v oranžove farbe. z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Krásny ozdobný kríž s kvetinou je vhodný nielen na dušičky. Je vhodný do akéhokoľvek interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne farebné varianty kvetov. Technocké údaje: rozmery: 40 x 26 cm výška sviečky: 25 cm hmotnosť: 4,6 kg farba kvetov: oranžová farba kríža: šedo/biela Obsah balenia: 1 x kríž s kvetinou 1 x sviečka (kokiskashop.sk)

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v krémovej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v krémovej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v krémovej farbe. z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Krásny ozdobný kríž s kvetinou je vhodný nielen na dušičky. Je vhodný do akéhokoľvek interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne farebné varianty kvetov. Technocké údaje: rozmery: 40 x 26 cm výška sviečky: 25 cm hmotnosť: 4,6 kg farba kvetov: krémová farba kríža: šedo/biela Obsah balenia: 1 x kríž s kvetinou 1 x sviečka (kokiskashop.sk)

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v žltej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v žltej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v žltej farbe. z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Krásny ozdobný kríž s kvetinou je vhodný nielen na dušičky. Je vhodný do akéhokoľvek interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne farebné varianty kvetov. Technocké údaje: rozmery: 40 x 26 cm výška sviečky: 25 cm hmotnosť: 4,6 kg farba kvetov: žltá farba kríža: šedo/biela Obsah balenia: 1 x kríž s kvetinou 1 x sviečka (kokiskashop.sk)

Vyryté v srdci a v pamäti

Vyryté v srdci a v pamäti

Návod, ako brať hendikep s humorom. Myslíte si, že hendikepovaní ľudia sú zatrpknutí a nemajú zmysel pre humor? Nemusí to byť vždy pravda! Mladá slovenská spisovateľka s americkým menom Simone Sophie Stewart vás o tom veľmi rada presvedčí. Má diagnózu detská mozgová obrna - spastická kvadruparéza (je na vozíčku) a bezrečovosť. A vraj by nemala podľa predpovede psychológov dokázať napísať súvislú vetu. To však vylučuje aj kniha pre deti, Mária a čarovný prsteň, ktorú ešte vydala pod svojím starým menom, Simona Strelcová v roku 2016. Simone Sophie je na tomto svete šťastná a táto kniha plná vtipných čŕt je toho dôkazom. (pantarhei.sk)

MAKE IT REAL SPERKY A DRAHOKAMY DISNEY ULTIMATE PRINCESS /134210/

MAKE IT REAL SPERKY A DRAHOKAMY DISNEY ULTIMATE PRINCESS /134210/

ŠPERKY A DRAHOKAMY . Pripravte sa na kráľovský ples so sadou Disney Ultimate Princess Jewels & Gems. Deti si môžu vyrobiť 3 samostatné náramky pomocou 18 jedinečných korálikov a príveskov s motívom Disney Princess. Deti si môžu (andreashop.sk)

Pribina - meč a kríž

Pribina - meč a kríž

Nahliadnite do knihy, ktorá predkladá starý príbeh. Nemá byť historicko-faktografickým dielom. Jej zámer je oveľa skromnejší. Chce ponúknuť príbeh muža hľadajúceho pravdu, vzhliadajúceho na vysoké méty a usilujúceho sa o vznešené ciele, ku ktorým vedie tŕnistá cesta všednej každodennosti. (pantarhei.sk)

Kříž a půlměsíc

Kříž a půlměsíc

Píše se rok 1148 a islámský svět pustoší Druhá křížová výprava. Mladý mnich, bratr Johanes se po několika velice tvrdých zkušenostech a zkouškách stává členem templářského řádu – členem křesťanské elity. Už jako templář je pověřen speciálním úkolem – odstranit tajemného „Starce z hor“, vůdce fanatické sekty asasínů, bratrstva páchajícího především úkladné politické vraždy. Jejich sídlem je pevnost Alamút v daleké Persii. Postupně poznává tajemství templářů i asasínů. Čtenář spolu s ním odhaluje také detaily tehdejšího světa a myšlení. Obchody s relikviemi a odpustky, světla a stíny proslulých opatství v Cluny a v Clairvaux. A v ještě vyšším plánu úklady náboženského fanatismu, jejichž hříčkou se stal i on sám. Jak templářova mise dopadne? Zvítězí půlměsíc anebo kříž? Dostojí rytíř všem… (pantarhei.sk)

Hristina prírodné kondicionér pre lesklé a zdravé vlasy s skorocelom…

Hristina prírodné kondicionér pre lesklé a zdravé vlasy s skorocelom 200 ml

S každým umývaním týmto šampónom sa obnoví váš prirodzený lesk a vitalita vlasov. (mojalekaren.sk)

Alcina Nutri Shine olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 50 ml

Alcina Nutri Shine olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 50 ml

Alcina Nutri Shine, 50 ml, Klasické vlasové oleje pre ženy, Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. Klasický vlasový olej Alcina Nutri Shine im dodá hebkosť, jemnosť a lesk.Vlastnosti:zvýrazňuje a podporuje farebný odtieň vlasovnapravuje poškodenú štruktúru vlasovdodáva vlasom zamatovú hebkosťdodáva vlasom lesknezaťažuje vlasyPoužitie:Aplikujte na suché vlasy, najmä do dĺžok a končekov. Aplikujte do dĺžok a končekov suchých alebo mokrých vlasov. Môžete používať každý deň. (notino.sk)

Zlatá retiazka RODINA V SRDCI

Zlatá retiazka RODINA V SRDCI

Očarujúci a krásny talizman budete mať z tejto nevšednej retiazky s príveskom. Retiazka je vzor Anker, ktorú dopĺňa prívesok v tvare srdca, na ktorom sú vygravýrovaní - mama, dieťa a otec. Puto rodiny je veľmi výnimočné. A práve táto retiazka bude unikátnym darčekom, ktorý vyčarí úsmev na tvári každej milujúcej matky. Použité je bezpečné zapínanie na perový krúžok. Dĺžka náhrdelníka je nastaviteľná v rozmedzí 430 - 460 mm. Súčasťou zapínania je predĺženie, pomocou ktorého je možné regulovať dĺžku náhrdelníka. Ak by ste si priali vygravírovať na srdiečko podľa Vašej predstavy, kontaktujte nás. (najzlato.sk)

Zlatý prívesok písmenko A v srdci

Zlatý prívesok písmenko A v srdci

Potešte svojich blízkych krásnym darčekom v podobe zlatého prívesku v tvare písmena A, vyrobeného zo 14 karátového kombinovaného zlata. Jagavé zirkónové písmenko z bieleho zlata je dokonale osadené vo vysokom leštenom žltom srdci. Nádherná harmónia kombinovaného zlata s ligotom bielych kamienkov očarí nielen Vaše oči, ale aj srdce. Šírka prívesku je 22 mm, výška 18 mm a priemer očka prívesku má 3 mm. (najzlato.sk)

Dýka a kríž (špeciálna retro edícia)

Dýka a kríž (špeciálna retro edícia)

Kniha Dýka a kríž opisuje začiatky práce Teen Challenge. Organizácia začala svoju históriu písať v roku 1958, keď reverend David Wilkerson kráčal ulicami Brooklynu v New Yorku a bol zhrozený, koľko mladých ľudí zneužíva alkohol a iné drogy. Pohnutý z ich osudov sa rozhodol veci zmeniť. Skončil s prácou kazateľa v Pensylvánii a presťahoval sa do New Yorku. Ako pastor spočiatku pracoval s mladými členmi newyorských gangov. Túžil im priniesť vnútorný pokoj a oslobodenie od násilia. Neskôr začal pôsobiť aj medzi ľuďmi závislými od drog. Od roku 1960, kedy bolo otvorené prvé centrum Teen Challenge v Brooklyne na Clinton Avenue, sa hnutie rozšírilo po celom svete. Kniha Dýka a kríž bola v roku 1969 aj sfilmovaná. Vznik Teen Challenge približujú aj knihy Davida Wilkersona Začalo sa to dýkou a… (pantarhei.sk)

Srdce a Mozek

Srdce a Mozek

Jdi za svým srdcem nebo důvěřuj svému intelektu? Oblíbený zábavný komiks, New York Times bestseller, o vztahu mezi emotivním srdcem a jeho racionálním protějškem, mozkem. Ve své online podobě si získal miliony fanoušků a jeho knižní verze nyní vychází i v češtině. Je to naše každodenní volba: srdce nebo mozek? Vzájemně se vylučují a zároveň na sobě závisí. Ač vypadá prostince, je tento komiks hlubokou sondou do našich srdcí a mozků. V mnohých zábavných situacích poznáváme svá každodenní dilemata, která nám tito dva prevíti neustále způsobují. Neskutečně zábavný, rozverný a hluboce zasahující, takový je komiks Srdce a Mozek. (pantarhei.sk)

Sada korálikov a príveskov v krabičke v tvare srdca

Sada korálikov a príveskov v krabičke v tvare srdca

Takmer každé dievča miluje rôzne čačky ako koráliky, prívesky a podobne. Chce napodobňovať svoju mamičku, ktorá nosí elegantné náramky a tiež chce mať niečo super na svojích rúčkach. Preto je táto megafarebná sada plastových korálikov v magických farbách určená na vytváranie krásnych dekorácií, vlastných príveskov a šperkov alebo krúžkov na kľúče.Dievčatá milujú drobnosti, korálky, ozdoby a táto sada plastových korálikov je vyrobená pre všetky deti, ktoré obľubujú vytváranie niečoho nového.Hračka je vhodná pre deti od 5 rokov.Sada obsahuje:5 farieb korálikov zabalených v plastovej krabičke v tvare srdca,6 kusov kovových vešiakov,6 kusov kovových krúžkov na prívesky,Farebné nite,Obrázkový návodVlastnoručne vyrobený prívesok je najvzácnejší a najkrajší. Z korálikov si môžu vyrobiť… (najlepsiehracky.sk)

Prestieranie Srdce a ruže

Prestieranie Srdce a ruže

Prestieranie na váš jedálenský stôl s modernými motívmi. Prestieranie je vyrobené z kvalitného materiálu Canvas 100% PES. Sublimačná tlač zaručuje dlhoročnú životnosť farieb. Rozmer 42cm x 28cm. (dekyzfotiek.sk)

Topstein Hovädzie a srdce v plechu 800 g

Topstein Hovädzie a srdce v plechu 800 g

Mleté hovädzie so srdcom • ručne plnené • 100% podiel živočíšnych bielkovín. (dobra-miska.sk)

Topstein Kurča a srdce v plechu 800 g

Topstein Kurča a srdce v plechu 800 g

Celá štvrtka kurčaťa so srdcom • ručne plnené • 100% podiel živočíšnych bielkovín (dobra-miska.sk)

Detské srdce a detské sny

Detské srdce a detské sny

V tejto knihe Sri Chinmoy ponúka praktické rady k téme, ktorá je životným krédom starostlivých rodičov: ako vychovávať dieťa tak, aby vyrastalo s láskou k Bohu a so sebadávajúcim srdcom pre všetkých (pantarhei.sk)

Smútočná kvetina v tvare srdca, malá, oranžovovo- zlatá

Smútočná kvetina v tvare srdca, malá, oranžovovo- zlatá

Smútočná kvetina v tvare srdca, malá, oranžovovo- zlatá z kategórie Dom a bývanie | Bytové dekorácie | Umelé kvetiny kúpite na Kokiskashop.sk za 4.49 €. Ak Vám starostlivosť o hrob Vašich najbližších prináša počas sychravých zimných mesiacov starosti, je táto mrazuvzdorná kytica ruží a šišiek ideálnou alternatívou. Smútočná kvetina v tvare srdca s krásnymi mašľami. Kvetina je vyrobená tak, aby prinášala pekný pohľad aj niekoľko rokov. Kvetina je dodávaná vrátane kvetináča. Technické údaje: rozmery výrobku: 24 x 20 cm veľkosť: malá tvar srdca hmotnosť: 300 g farba: oranžovo / zlatá Obsah balenia: 1 x kvetina 1 x kvetináč (kokiskashop.sk)

A v srdci láska (978-80-762-5145-8)

A v srdci láska (978-80-762-5145-8)

Elektronická kniha - autor Favel Parrettová, 216 stran, česky Praha, 1938 – Eva s Máňou běží tryskem ulicí, vracejí se z posledního předválečného sletu Sokola. Nechtěně se srazí s mužem plným zloby, neúmyslně mu vyrazí klobouk z ruky… Jeho nenávist a nadcházející válka obrací všechno, co znají, naruby. Máňa si musí sbalit do hnědého kufříku celý svůj život a zachránit se emigrací do neznáma… Praha, 1980 – Desetiletý Luděk umí být neviditelný. Neustále běhá, skáče a dokáže se prosmýknout skrze šedivé mraky nízko nad městem. Luděk je svobodný. A všechno vidí. Ať si svět dělá, co se mu zlíbí. Ať si jde celý svět klidně k čertu, protože na něho čeká doma v teple babička. Jeho celý svět. Melbourne, 1980 – Malá liška se drží babiččiny ruky, když stoupají po schodech k jejich bytu ve třetím… (alza.sk)

Topstein Hovädzie a srdce v plechovke 800 g (8595598901553)

Topstein Hovädzie a srdce v plechovke 800 g (8595598901553)

Konzerva pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť, tuk 11%, špecifiká zloženia: bez konzervantov Vysoko kvalitné ručne plnené konzervy pre psov so 100% podielom živočíšnych bielkovín. Konzervy neobsahujú vedľajšie produkty, obilniny ani sóju, farbivá, dochucovadlá ani konzervanty! Sú extrémne chutné a vyznačujú sa vysokou stráviteľnosťou. Konzervy sú vhodné pre šteňatá, dospelých psov aj seniorov. Obsahujú celú štvrtku kurčaťa vrátane kostí a chrupaviek – vysoká kĺbová podpora. Samozrejmosťou je mäso v potravinárskej kvalite a čistote.Vyznačujú sa vynikajúcimi nutričnými a diétnymi hodnotami, vysoký obsah horčíka podporuje správnu funkciu svalov a nervov, sodík a vápnik sapriaznivo podieľa na spevňovaniu kostí. NEOBSAHUJÚ žiadne obilniny, vedľajšie produkty … (alza.sk)

Topstein Kura a srdce v plechovke 800 g (8595598901515)

Topstein Kura a srdce v plechovke 800 g (8595598901515)

Konzerva pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, tuk 6%, špecifiká zloženia: bez konzervantov Vysoko kvalitné ručne plnené konzervy pre psov so 100 % podielom živočíšnych bielkovín. Konzervy neobsahujú vedľajšie produkty, obilniny ani sóju, farbivá, dochucovadlá ani konzervanty! Sú extrémne chutné a vyznačujú sa vysokou stráviteľnosťou. Konzervy sú vhodné pre šteňatá, dospelých psov aj seniorov. Obsahujú celú štvrtku kurčaťa vrátane kostí a chrupaviek – vysoká kĺbová podpora. Samozrejmosťou je mäso v potravinárskej kvalite a čistote. Vyznačujú sa vynikajúcimi nutričnými a diétnymi hodnotami, vysoký obsah horčíka podporuje správnu funkciu svalov a nervov, sodík a vápnik sa priaznivo podieľajú na spevňovaní kostí. NEOBSAHUJÚ žiadne obilniny, vedľajšie produkty … (alza.sk)

Prívesok ZIRKÓNOVÝ KRÍŽ z bieleho zlata

Prívesok ZIRKÓNOVÝ KRÍŽ z bieleho zlata

(najzlato.sk)

Moje srdce a jiné černé díry

Moje srdce a jiné černé díry

Když máte pocit, jako byste místo srdce měli zoufale bezednou černou díru, která všechno spolkne, jaký smysl má každé ráno znovu vstávat? Aysel už nechce žít – čeká jen na vhodný okamžik, aby se rozžehnala se životem. Nemá ale odvahu udělat to sama. Když se přes internet seznámí s Romanem, zdá se, že našla skvělého komplice, aby uskutečnila svůj záměr. Jenže při plánování společné smrti Aysel začíná cítit, jak moc se na setkání s Romanem těší, jak lehké a plné světla dokáže její srdce být. A najednou je pomyšlení, že by to všechno skončilo, nesnesitelné... Aysel se pustí do boje. Za svůj život, za jeho život, za jejich lásku... Jasmine Wargaová vyrůstala v malém městečku u Cincinnati ve státě Ohio. Krátce pracovala jako učitelka přírodopisu. Moje srdce a jiné černé díry je její prvotina,… (pantarhei.sk)

Balíček na tlak, srdce a cholesterol

Balíček na tlak, srdce a cholesterol

Balíček na vysoký krvný tlak, srdce a cholesterolVýživové doplnkyObsah balíčka na vysoký krvný tlak, srdce a cholesterol: Ako Vám pomôže LKVB6 ?Ako Vám pomôže Balancer Klas?Ako Vám pomôže Cesnak + Petržlen?Ako Vám pomôže Quatro Klas?Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom

Zmes bylín s obsahom rakytníka. Rakytník rešetliakovitý (hippophae rakytník rhamnoides) je prostriedkom posilnenia srdcového systému, podporuje metabolizmus, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela. Spôsob použitia1 vrecko sa zeleje 0,5 l vriacej vody a nechá 10 minút vylúhovať. (drmax.sk)

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom 20x3g

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom 20x3g

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom bylinný čaj20x3 g Rakytník posilňuje srdcový systém. Artičoka prispieva k normálnej hladine krvných lipidov. Pohánka prispieva k zdraviu ciev, tým pomáha udržiavať zdravé srdce. (pilulka.sk)

Patchwork vykrajovačky Srdce a filigránky - Patchwork Cutters

Patchwork vykrajovačky Srdce a filigránky - Patchwork Cutters

Vykrajovačky na tvorbu svadobných tort a všade tam, kde potrebujeme tieto motívy - filigránky a srdiečka. Patchwork vykrajovačky v tvare srdiečok a filigrán rôznych veľkostí. Najväčšie rozmery sú 7,5 cm. Materiál plast. Množstvo - sada (svetcukrarov.sk)

Maľovanie podľa čísel – Srdce a hrdličky (HRAmal00733nad)

Maľovanie podľa čísel – Srdce a hrdličky (HRAmal00733nad)

Maľovanie podľa čísel s témou: romantika, počet farieb: 8, obsah balenia: plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor, materiálom plátna je ľan Baví vás maľovanie obrazov, ale nedarí sa vám to úplne podľa predstáv? Potom sa vám bude páčiť maľovanie podľa čísel Zuty na plátno. Materiálom plátna je ľan. Pokiaľ dávate prednosť romantickým obrazom, potom sa vám bude páčiť práve tento typ. Obsahom balenia je plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor. Čo sa farieb týka, budete ich mať k dispozícii celkom 8. Farby na maľbu sú akrylové. Akrylové farby poskytujú vysokú odolnosť proti vode a neotierajú sa. Aby ste nemuseli zháňať výbavu, máte v sete k dispozícii aj sadu štetcov. Maľovanie podľa čísel skvele odreaguje a ešte si vytvoríte pekný obrázok. Podstatné funkcie maľovania podľa… (alza.sk)

Oddych a relax v hoteli Forton*** v srdci Vysokých Tatier pre celú…

Oddych a relax v hoteli Forton*** v srdci Vysokých Tatier pre celú rodinu

Doprajte si relax priamo pod Lomnickým Štítom v hotela Forton***. Prežite Váš pobyt vo Vysokých Tatrách intenzívne a v maximálnom pohodlí. Užite si vynikajúcu kuchyňu a priateľský personál. Rezervujte si pobyt včas! Hotel Forton*** sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, pod masívom Lomnického štítu v rozvíjajúcej sa časti Stará Lesná. Je vzdialený len 2 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Tatranská Lomnica. Je súčasťou komplexu Residence Lesná. Očarí Vás nádhernými pohľadmi na končiare Tatier. Je obľúbeným miestom oddychu pre rodinu s deťmi, ktorá uprednostňuje relax v prírode. V priestoroch reštaurácie si vychutnáte tradičné špeciality podľa receptov Petra Ďurča, elitného šéfkuchára a člena Gourmet klubu. Hotel ponúka ubytovanie v 10-tich apartmánoch a 22 dvojlôžkových izbách. Vkusne… (cenynadne.sk)

Srdcom a mečom

Srdcom a mečom

Strhujúci príbeh našej najúspešnejšej autorky historických romancí, ktorej knihy už potešili vyše 100 000 čitateľov na Slovensku a v Čechách. Uhorský šľachtic Ardan Balaša prišiel pre intrigy mocného bána Mladena Subiča o všetko. Iba vďaka odvahe švagrinej Zorany ušiel z väzenia a ukryl sa v horách. Zorana za pomoc mužovi, ktorého od detstva milovala, zaplatila vlastnou slobodou: v kláštore ju prinútili vstúpiť do rehole. Po rokoch však opäť čelí Subičovej svojvôli, a tak musí presvedčiť zatrpknutého Ardana, aby sa domáhal spravodlivosti, len tak totiž môžu usvedčiť spupného veľmoža z intríg. Zorane sa to podarí a spolu sa púšťajú do neľahkého boja... (pantarhei.sk)

Srdcom a svedomím

Srdcom a svedomím

Sudca Najvyššieho súdu SR a kandidát na prezidenta Štefan Harabin priťahuje poslucháčov a čitateľov, pretože otvorene hovorí o tom, čo iní zamlčujú a zahmlievajú. Vo svojom druhom literárnom diele úprimne ľudsky, s hĺbkou a nadhľadom objasňuje problémy, ktoré dnes kvária Slovensko a navrhuje konkrétne riešenia, ako vyviesť spoločnosť z hodnotovej a právnej krízy. Vypovedá napríklad o desivých rizikách Globálneho paktu OSN o migrácii, o rozklade rodiny cez Istanbulský dohovor, o demoralizačných útokoch na deti z pôdy školy bez vedomia rodičov, o chobotnici mimovládnych organizácií, ktorá rozkladá štát, o diktatúre posledného slova aj o prezidentskej téme. (pantarhei.sk)

Emily Westwood Romantický set náhrdelníka a náušníc v tvare srdca…

Emily Westwood Romantický set náhrdelníka a náušníc v tvare srdca WS020S

Emily Westwood Romantický set náhrdelníka a náušníc v tvare srdca WS020S. (vivantis.sk)

Silvego Romantický prívesok v tvare srdca z bieleho zlata…

Silvego Romantický prívesok v tvare srdca z bieleho zlata SILVEGOB15003GW

Silvego Romantický prívesok v tvare srdca z bieleho zlata SILVEGOB15003GW. Prívesok je dodávaný bez retiazky, ktorý odporúčame dokúpiť . Šperky Silvego sú dodávané bez krabičky, ktorú si môžete vybrať z našej ponuky . (vivantis.sk)

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 250 cm

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 250 cm

Tá výrazne znižuje čas potrebný na vyschnutie a taktiež nepreberá rybacie pachy! Podberák je napriek použitiu vysokého počtu kovových súčastí veľmi ľahký a manipulácia s jeho detailne vypracovanými časťami je bezchybná. Výborne sa s ním manipuluje aj vďaka pogumovanej rukoväti. Samozrejmosťou sú kovové ramená a rukoväť! Transportná dĺžka: 70x70/250- 104cm (parys.sk)

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 200 cm

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 200 cm

Tá výrazne znižuje čas potrebný na vyschnutie a taktiež nepreberá rybacie pachy! Podberák je napriek použitiu vysokého počtu kovových súčastí veľmi ľahký a manipulácia s jeho detailne vypracovanými časťami je bezchybná. Výborne sa s ním manipuluje aj vďaka pogumovanej rukoväti. Samozrejmosťou sú kovové ramená a rukoväť! Transportná dĺžka: 60x60/200- 83cm (parys.sk)

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 170 cm

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 170 cm

Tá výrazne znižuje čas potrebný na vyschnutie a taktiež nepreberá rybacie pachy! Podberák je napriek použitiu vysokého počtu kovových súčastí veľmi ľahký a manipulácia s jeho detailne vypracovanými časťami je bezchybná. Výborne sa s ním manipuluje aj vďaka pogumovanej rukoväti. Samozrejmosťou sú kovové ramená a rukoväť! Transportná dĺžka: 60x60/170- 76cm (parys.sk)

Conan a atlantský kříž (978-80-872-6458-4)

Conan a atlantský kříž (978-80-872-6458-4)

Elektronická kniha - autor Jiří Štangl, 173 stran Strhující příběh, který upoutá svým dějovým spádem i popisy exotických postav a prostředí vzdálených zemí, kde velkou moc má velekněz Thot Aamon Conan si znepřátelil Krále nocí strávenou s jeho nejoblíbenější milovnicí. Stal se tak uprchlíkem, který prchá před královým hvěvem a meči jeho nohsledů. Snad ironií osudu mu život zachrání jiný odpadlík, od kterého by to Cimmeřan nejméně čekal. Ten se rozhodl překazit plány velekněze na zmasakrování všech jinověrců černou magií boha Seta. Majíce společného nepřítele vydávají se oba uprchlíci na pouť plnou překážek.Kdyby se na ni ale nevydali, byl by to nejen konec jejich, ale i obrovský masakr všech jinověrců. Ty všechny chce Thot Amon zahubit. Velekněz vyšle na dopadení obou uprchlíků trestnou… (alza.sk)

Kríž so sviečkou a umelým kvetom vo fialovej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom vo fialovej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom vo fialovej farbe. z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Krásny ozdobný kríž s kvetinou je vhodný nielen na dušičky. Je vhodný do akéhokoľvek interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne farebné varianty kvetov. Technocké údaje: rozmery: 40 x 26 cm výška sviečky: 25 cm hmotnosť: 4,6 kg farba kvetov: fialová farba kríža: šedo/biela Obsah balenia: 1 x kríž s kvetinou 1 x sviečka (kokiskashop.sk)

Meditační příručka pro uzdravení lidského srdce a duše

Meditační příručka pro uzdravení lidského srdce a duše

Karina Heková. Tato kniha je napsána tak, aby byla každodenní oporou, rádcem, učitelem, doktorem, kamarádem a útěchou pro čtenáře. Autorka použila své vlastní životní zkušenosti k tomu, aby vám pomohla s uzdravením emočních karmických bloků, vyléčení partnerských vztahů, naučili jste se odpouštět sobě a ostatním, uvědomili si svoji vlastní hodnotu, naučili zbavit se vlastní zlosti, kterou pociťujete, emoční závislosti v partnerských vztazích a psychické a mentální manipulace od ostatních lidí. Dále jsou uvedeny v knize meditace, pomocí kterých, vyléčíte a uzdravíte svoje srdce a duši. Dokážete sami harmonizovat svou vlastní životní energii a vyléčit své vnitřní bolesti a utrpení. Kniha též pojednává o lidském osudu, životním požehnání, přirozenosti osobnosti, intuici, regresi, prokletí,… (pantarhei.sk)

MACs Cat Srdce a pečeň 200 g (4027245008024)

MACs Cat Srdce a pečeň 200 g (4027245008024)

Konzerva pre mačky pre všetky kastrované plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť, tuk 6.5%, bez obilnín Mäsová konzerva pre mačky – 96 % pravého mäsa. Obsahuje hovädziu svalovinu (70 %), hovädzie srdce a hovädziu pečeň doplnené prídavkom pupalkového oleja.Vhodné aj pre mimoriadne citlivú, vyberavú a maškrtnú mačku alebo mačku s problematickým príjmom krmiva – pri chorobe, vysilení, nechutenstve, starobe, dojčení, gravidite. Na dosiahnutie maximálnej výstavnej kondície aj udržanie zdravia do vysokého veku.Základné a kompletné krmivo poskytuje mačke všetko potrebné na dosiahnutie kvalitného zdravého života. Konzervy a kapsičky pre mačky MAC´s môžu byť používané vo všetkých životných štádiách mačky, dodávajú všetky potrebné živiny vrátane taurínu, sú obohatené o minerálne látky. Sú… (alza.sk)

Pandora Strieborný prívesok Srdce a odtlačok labky 799360C00

Pandora Strieborný prívesok Srdce a odtlačok labky 799360C00

Pandora Strieborný prívesok Srdce a odtlačok labky 799360C00.Krabička na šperky Pandora nemusí byť súčasťou balenia. Certifikát Pandora nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Pandora Strieborný klip Srdce a šíp Reflexions 797793CZ

Pandora Strieborný klip Srdce a šíp Reflexions 797793CZ

Pandora Strieborný klip Srdce a šíp Reflexions 797793CZ. Krabička na šperky Pandora nemusí byť súčasťou balenia. Certifikát Pandora nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

MACs Cat Srdce a pečeň 400 g (4027245008123)

MACs Cat Srdce a pečeň 400 g (4027245008123)

Konzerva pre mačky pre všetky kastrované plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť, tuk 6.5%, bez obilnín Mäsová konzerva pre mačky – 96 % pravého mäsa. Obsahuje hovädziu svalovinu (70 %), hovädzie srdce a hovädziu pečeň doplnené prídavkom pupalkového oleja.Vhodné aj pre mimoriadne citlivú, vyberavú a maškrtnú mačku alebo mačku s problematickým príjmom krmiva – pri chorobe, vysilení, nechutenstve, starobe, dojčení, gravidite. Na dosiahnutie maximálnej výstavnej kondície aj udržanie zdravia do vysokého veku.Základné a kompletné krmivo poskytuje mačke všetko potrebné na dosiahnutie kvalitného zdravého života. Konzervy a kapsičky pre mačky MAC´s môžu byť používané vo všetkých životných štádiách mačky, dodávajú všetky potrebné živiny vrátane taurínu, sú obohatené o minerálne látky. Sú… (alza.sk)

MACs Cat Srdce a pečeň 800 g (4027245008628)

MACs Cat Srdce a pečeň 800 g (4027245008628)

Konzerva pre mačky pre všetky kastrované plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť, tuk 6.5%, bez obilnín Mäsová konzerva pre mačky – 96 % pravého mäsa. Obsahuje hovädziu svalovinu (70 %), hovädzie srdce a hovädziu pečeň doplnené prídavkom pupalkového oleja.Vhodné aj pre mimoriadne citlivú, vyberavú a maškrtnú mačku alebo mačku s problematickým príjmom krmiva – pri chorobe, vysilení, nechutenstve, starobe, dojčení, gravidite. Na dosiahnutie maximálnej výstavnej kondície aj udržanie zdravia do vysokého veku.Základné a kompletné krmivo poskytuje mačke všetko potrebné na dosiahnutie kvalitného zdravého života. Konzervy a kapsičky pre mačky MAC´s môžu byť používané vo všetkých životných štádiách mačky, dodávajú všetky potrebné živiny vrátane taurínu, sú obohatené o minerálne látky. Sú… (alza.sk)

Šablóna na kvetinové torty - srdce a veniec - PME

Šablóna na kvetinové torty - srdce a veniec - PME

Šablóna na kvetinové torty - Srdce a veniec - Scrapcooking Kvetinová šablóna torty. Chcete zapôsobiť krásnou kvetinovou tortou? Tento lahodný, ľahký kvetinový koláč ľahko vytvoríte pomocou týchto dvoch šablón v tvare srdca a venca. Pokyny na čistenie: Pred prvým použitím a po každom použití umyte v teplej vode a osušte. Materiál: potravinársky plast PET Veľkosť: 23,5 x 26 cm (srdce) a Ø 24 cm (veniec) Obsah: 2 šablóny (svetcukrarov.sk)

Najkrajší pobyt v srdci prírody v kúpeľoch Sliač v hoteli Palace*** s…

Najkrajší pobyt v srdci prírody v kúpeľoch Sliač v hoteli Palace*** s plnou penziou a procedúrami

Víkendový krátky, relaxačný alebo klasický pobyt v kúpeľoch Sliač s polpenziou a procedúrami v hoteli Palace. Vyberte si svoj vysnívaný kúpeľný pobyt už od 2 nocí. KÚPELE SÚ AJ NAĎALEJ OTVORENÉ Kúpele Sliač ako jediné na Slovensku využívajú na liečbu unikátny prírodný žriedlový plyn, ktorého prevažnú časť, viac ako 98%, tvorí oxid uhličitý. Vzhľadom na obsah CO2 a inertných plynov je tento prírodný žriedlový plyn lekársky veľmi cenený. „Kúpeľný prameň“ vyviera priamo pod kúpeľným domom. Je unikátny svojou izotermickou teplotou 33,3°C. Komplexný liečebný pobyt KLASIK Vám ponúka intenzívnu liečbu pod individuálnym a odborným prístupm lekára. V prípade, že hľadáte pobyt s menším počtom procedúr oddychový, pobyt RELAX je tou správnou voľbou. Najkratší pobyt s obľúbenými procedúrami (6… (cenynadne.sk)

SPRINGOS Detská hojdačka s operadlom a vankúšom v tváre srdca -…

SPRINGOS Detská hojdačka s operadlom a vankúšom v tváre srdca - púdrová modrá

SPRINGOS Detská hojdačka s operadlom a vankúšom v tváre srdca - púdrová modrá Špecifikácia: Farba: prášková modrá / drevo Materiál: mäkké drevo, látka Šírka hojdačky: 33,5 cm Hĺbka hojdačky: 34,5 cm Výška hojdačky: 25 cm (s vankúšom: 33 cm) Celková dĺžka: 152 cm Dĺžka lana: 126 cm Hrúbka dosiek: 2,5 cm Sada obsahuje: šnúry, dva krúžky Maximálna nosnosť: 30 kg (skvelydarcek.sk)

Léčivé rostliny a srdce

Léčivé rostliny a srdce

Nový, celostní pohled na aktuální téma srdečních problémů. Navzdory pokrokům medicíny jsou kardiovaskulární choroby mezi obyvateli západního světa nejčastější příčinou úmrtí. Je za ně zodpovědný stres, který je s moderním způsobem života dnes již neodmyslitelně spojen? Nebo je to nesprávná výživa, vnější faktory negativně působící na lidskou psychiku či snad škodlivé mikroorganismy? Nebo je snad příčinou naše nedostatečná znalost srdce a jeho funkcí? Právě těmto otázkám se věnuje kulturní antropolog a etnobotanik Wolf-Dieter Storl. Vedle tradičních, prastarých rostlin používaných při srdečních problémech jsou v knize rovněž podrobně představeny bylinné prostředky moderní kardiologie jako náprstník, konvalinka vonná nebo krutikvět (Strophanthus Strophanthus). Knihu doprovází barevné… (pantarhei.sk)

Statečné a zlomené srdce

Statečné a zlomené srdce

Kletba byla zlomena, ale princ Rhen čelí ještě temnějším problémům. Povídá se, že není opravdovým dědicem. Ačkoli má Rhen po boku Harper, jeho strážce Grey není nikde k nalezení a zůstalo po něm více otázek než odpovědí. Od doby, co Grey porazil Lilith, je na útěku. Netouží zpochybňovat Rhenův nárok na trůn – dokud Karis Luran nezačne hrozit, že se Uhlíkova zmocní silou. Její vlastní dcera Lia Mara s matčiným plánem nesouhlasí, ale dokáže přesvědčit Greye, aby se Rhenovi pro dobro království postavil? (pantarhei.sk)

Serafína a roztrieštené srdce

Serafína a roztrieštené srdce

PRICHÁDZAJÚ BÚRKY… Serafína sa zobudí sa v nevysvetliteľnej tme, na tele má jazvy z neúprosného boja a onedlho zistí, že život v Biltmore sa nepredstaviteľne zmenil. Zdá sa, že všade naokolo sú nepriatelia, no ešte väčšmi ju prekvapí to, čo robia jej starí kamaráti. Biltmore je v ohrození. Blíži sa k nemu záhadná sila. Nemá meno, ale prináša so sebou prudké búrky a povodne, ktoré strhávajú všetko, čo im stojí v ceste. Serafína musí odhaliť pravdu o tom, čo sa jej stalo, a nájsť spôsob, ako ovládnuť svoje nové schopnosti, kým nie je neskoro. Má iba niekoľko dní, aby dosiahla takmer nemožné, a tak zo všetkých síl bojuje o to, aby sa znova stala strážkyňou Biltmoru, Braedenovou priateľkou, dcérou svojho tatka, hrdinkou Blue Ridge Mountains a všetkých obyvateľov i tvorov, ktorí ich nazývajú… (pantarhei.sk)

Zlatá svadba - číslo 50 v srdci - svadobné figúrky na tortu - Modecor

Zlatá svadba - číslo 50 v srdci - svadobné figúrky na tortu - Modecor

Zlatá dekorácia v tvare srdca na zlatú svadbu. Prekrásna a jemná svadobná dekorácie určená na postavenie na tortu ozvláštni vašu svadobnú tortu a vnesie luxus a romantiku do vášho jedinečného dňa. Veľkosť: výška 10, šírka 8,5 cm (svetcukrarov.sk)

Pandora Strieborný prívesok Trblietavé nekonečno, srdce a hviezdy…

Pandora Strieborný prívesok Trblietavé nekonečno, srdce a hviezdy 798829C01

Pandora Strieborný prívesok Trblietavé nekonečno, srdce a hviezdy 798829C01. Krabička na šperky Pandora nemusí byť súčasťou balenia. Certifikát Pandora nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Brilio Krásny zlatý prívesok Srdce a strom života PA7002

Brilio Krásny zlatý prívesok Srdce a strom života PA7002

Brilio Krásny zlatý prívesok Srdce a strom života PA7002. (vivantis.sk)

Pandora Romantický strieborný prívesok Srdce a mamička Moments…

Pandora Romantický strieborný prívesok Srdce a mamička Moments 799402C01

Pandora Romantický strieborný prívesok Srdce a mamička Moments 799402C01. Krabička na šperky Pandora nemusí byť súčasťou balenia. Certifikát Pandora nie je súčasťou balenia. (vivantis.sk)

Meč, srdce a čarodějky (978-80-247-5616-5)

Meč, srdce a čarodějky (978-80-247-5616-5)

Elektronická kniha - autor Jindřiška Mendozová, 152 stran Nechte se uchvátit dalším strhujícím příběhem o záhadném Meči! V kulisách tajemného zámku se dotknete historie a s dětskými hrdiny, Jakubem, Anežkou a Péťou, zažijete nevšední dobrodružství. (alza.sk)

Posteľná bielizeň s kotvami a nápismi

Posteľná bielizeň s kotvami a nápismi

Posteľná bielizeň s kotvami a nápismi (bonprix.sk)

nábytok eshop, eshop nábytok, eshop stoličky, stolicky eshop, ryor eshop, vitamíny a minerály pre psov v tabletách, strieška pre psa a stolička v jednom, Vitamíny a minerály pre psov v paste, globulíny pre psov a mačky v paste, kam so psom v košiciach a okolí

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť