SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS blush gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS blush gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS blush gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS blush goldChcete Váš Apple chrániť pred poškodením a nepriaznivými vplyvmi? Potom je práve pre Vás vhodný ochranný kryt SPIGEN Thin Fit. Tento kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť Vášho iPhone X / XS. Samostatný kryt je vytvorený z pevného polykarbonátu, ktorý má na sebe prepracovaný motív vďaka ktorému je protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Keďže je iPhone X / XS plný nových funkcií a jedna z nich je spárovanie s krytom, tak aj Spigen Thin Fit podporuje bezdrôtové… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS champagne gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS champagne gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS champagne goldChcete Váš Apple chrániť pred poškodením a nepriaznivými vplyvmi? Potom je práve pre Vás vhodný ochranný kryt SPIGEN Thin Fit. Tento kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť Vášho iPhone X / XS. Samostatný kryt je vytvorený z pevného polykarbonátu, ktorý má na sebe prepracovaný motív vďaka ktorému je protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Keďže je iPhone X / XS plný nových funkcií a jedna z nich je spárovanie s krytom, tak aj Spigen Thin Fit podporuje bezdrôtové… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Samsung Galaxy S9 čierny (black)

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Samsung Galaxy S9 čierny (black)

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Samsung Galaxy S9 blackChcete Váš Samsung chrániť pred poškodením a nepriaznivými vplyvmi? Potom je práve pre Vás vhodný ochranný kryt SPIGEN Thin Fit. Tento kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť Vášho Samsung Galaxy S9. Samostatný kryt je vytvorený z pevného polykarbonátu, ktorý má na sebe prepracovaný motív vďaka ktorému je protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Keďže je Samsung Galaxy S9 plný nových funkcií a jedna z nich je spárovanie s krytom, tak aj Spigen Thin Fit podporuje bezdrô… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červenýBaseus Thin je ultra tenký a skutočne ľahký obal na telefón so skvelým dotykovým pocitom. Obal poskytuje všestrannú ochranu proti každodennému opotrebovaniu. Obal je vyrobený z vysokokvalitného tenkého plastu a je veľmi príjemný na dotyk. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstov. Obal je taktiež ľahko čistiteľný. Dokonale priľne na telefón a precízne výrezy na všetky porty a konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone X / XSUltra tenký a kvalitný materiálNezachytáva odtlačky prstov a nečistotyĽahko sa čistíPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryObal je príjemný na dotyk a nešmýka saJednoduchý a elegantný dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čiernyBaseus Thin je ultra tenký a skutočne ľahký obal na telefón so skvelým dotykovým pocitom. Obal poskytuje všestrannú ochranu proti každodennému opotrebovaniu. Obal je vyrobený z vysokokvalitného tenkého plastu a je veľmi príjemný na dotyk. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstov. Obal je taktiež ľahko čistiteľný. Dokonale priľne na telefón a precízne výrezy na všetky porty a konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone X / XSUltra tenký a kvalitný materiálNezachytáva odtlačky prstov a nečistotyĽahko sa čistíPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryObal je príjemný na dotyk a nešmýka saJednoduchý a elegantný dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

Spigen Thin Fit plastové púzdro pre iPhone X/XS, čierne (063CS24904)

Spigen Thin Fit plastové púzdro pre iPhone X/XS, čierne (063CS24904)

Séria púzdier Thin Fit od firmy Spigen predstavuje dokonalú a elegantnú ochranu vášho telefónu. Kryt je vyrobený z odolného polykarbonátu. Veľmi pohodlne sa nasadzuje aj skladá dole a je veľmi tenký, takže nijako nepoškodí línie vášho telefónu. Výrezy pre tlačidlá a konektory umožnujú využívať funkcie telefónu stále na plno. Funkcie púzdra Spigen Thin Fit pre iPhone X/XS: • Odolný kryt, ktorý nenaruší línie vášho telefónu • Vyrobený z odolného polykarbonátu • Výrezy pre konektory a tlačidlá pre plný prístup ku všetkým funkciám telefónu • Výrez pre fotoaparát ochráni šošovku pred poškriabaním a neobmedzuje vás pri fotení (mobilego.sk)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X (063CS24904)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X (063CS24904)

Kryt na mobil pre Apple iPhone X a iPhone XS Chráňte váš telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X. Ide o ochranný kryt, ktorý je precíznym vyhotovením a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Apple iPhone X a iPhone XS. Materiál krytu je príjemný a nebude vám kĺzať z rúk. Zásadné parametre puzdra na mobil Spigen Thin Fit Black iPhone XS/X Skutočná ochrana mobilu Apple iPhone X a iPhone XS Na dotyk veľmi príjemný a nešmýka sa v ruke Ľahké nasadenie aj vybratie z telefónu (alza.sk)

Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS/X (063CS24926)

Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS/X (063CS24926)

Kryt na mobil pre Apple iPhone X a iPhone XS Ochráňte váš mobilný telefón pomocou ochranného krytu Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS/X. Ide o ochranný kryt, ktorý je svojím spracovaním a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone XS a iPhone X. Materiál puzdra je na dotyk príjemný a nebude vám kĺzať z rúk. Významné vlastnosti obalu na telefón Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS/X Praktická ochrana mobilu Apple iPhone XS a iPhone X Príjemný na dotyk a nevykĺzne z ruky Bezproblémové nasadenie aj vybratie z mobilného telefónu (alza.sk)

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XS champagne gold

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XS champagne gold

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XSSlim Armor je určený pre každodennú ochranu s extrémnou dvojvrstvovou ochranou – vrstva absorbujúca nárazy a tuhý vonkajší povrch. Okraje sú zakrivené tak, aby poskytovali ergonomickú uchopenie a ľahký prístup z vreciek. Obal navyše obsahuje špeciálny stojan, ktorý Vám umožní pohodlné prezeranie videí či čítanie. Taktiež má vojenskú certifikáciu odolnosti MIL STD 810G-516.6. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.- Určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

Spigen Thin Fit Black iPhone X (057CS22108)

Spigen Thin Fit Black iPhone X (057CS22108)

Kryt na mobil pre Apple iPhone X, polykarbonát, pevný Ste majiteľom precízneho smartfónu, ale nechcete jeho elegantný dizajn zakryť silikónovým krytom alebo iným nevhodným spôsobom? Potom je práve pre vás vhodný ochranný kryt Thin Fit. Tento kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť vášho iPhone X. Samostatný kryt je vytvorený z pevného polykarbonátu, ktorý má na sebe prepracovaný motív. Keďže je iPhone X plný nových funkcií a jedna z nich je spárovanie s krytom, tak aj Spigen Thin Fit podporuje bezdrôtové nabíjanie a zapamätanie si krytu.Kľúčové vlastnosti čierneho ochranného krytu Spigen Thin FitKryt je vytvorený z polykarbonátu s motívomMožnosť bezdrôtového nabíjania a synchronizácie krytu so smartfónomMaximálna kompatibilita so smartfónom iPhone XPrecízne vyhotovenie… (alza.sk)

Spigen Thin Fit Rose Gold iPhone 8 (054CS22207)

Spigen Thin Fit Rose Gold iPhone 8 (054CS22207)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 8 , polykarbonát, pevný Ste majiteľom precízneho smartfónu, ale nechcete jeho elegantný dizajn zakryť silikónovým krytom alebo iným nevhodným spôsobom? Potom je práve pre vás vhodný ochranný kryt Thin Fit. Tento kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť vášho iPhone 8. Samostatný kryt je vytvorený z pevného polykarbonátu, ktorý má na sebe prepracovaný motív. Keďže je iPhone 8 plný nových funkcií a jedna z nich je spárovanie s krytom, tak aj Spigen Thin Fit podporuje bezdrôtové nabíjanie a zapamätanie si krytu.Kľúčové vlastnosti zlatého ochranného krytu Spigen Thin FitKryt je vytvorený z polykarbonátu s motívomMožnosť bezdrôtového nabíjania a synchronizácie krytu so smatfónomMaximálna kompatibilita so smartfónom iPhone 8Precízne… (alza.sk)

Spigen Thin Fit Rose Gold Apple Watch 4 40 mm (061CS24486)

Spigen Thin Fit Rose Gold Apple Watch 4 40 mm (061CS24486)

Ochranný kryt – tenký a štýlový, chráni pred pádmi a poškriabaním, minimalistický vzhľad, plný prístup ku všetkým funkciám Ak ste si zaobstarali hodinky Apple Watch 4 40 mm, mali by ste si objednať aj ochranný kryt Spigen Thin Fit, ktorý bol vyrobený z kvalitného a netoxického polykarbonátu. Ochráni váš displej, hrany hodiniek aj ich zadnú časť. Ide teda o spoľahlivú ochranu, ktorá je navyše ultra tenká, ľahká a elegantná. Zároveň optimálne kopíruje tvar hodiniek Apple Watch 4, takže k ním dokonale priľne. Kryt Spigen poteší tiež veľmi jednoduchým nasadením aj zložením, rovnako ako ľahkým prístupom ku všetkým konektorom a ovládacím prvkom.Ochranný kryt Spigen Thin Fit Rose Gold pre Apple Watch 4 40 mmSpoľahlivý ochranný kryt Spigen Thin Fit z kvalitného… (alza.sk)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS Max (065CS24824)

Spigen Thin Fit Black iPhone XS Max (065CS24824)

Kryt na mobil pre Apple iPhone XS Max Poistite si bezpečnosť svojho mobilného telefónu pomocou ochranného krytu Spigen Thin Fit Black iPhone XS Max. Ide o ochranný kryt, ktorý je precíznym vyhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Apple iPhone XS Max. Materiál krytu je príjemný a nebude vám kĺzať z rúk. Zásadné funkcie obalu na mobil Spigen Thin Fit Black iPhone XS Max Praktická ochrana mobilného telefónu Apple iPhone XS Max Príjemný na dotyk a nevykĺzne z ruky Jednoduché nasadenie aj vybratie z telefónu (alza.sk)

Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS Max (065CS24846)

Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS Max (065CS24846)

Kryt na mobil pre Apple iPhone XS Max Poistite si bezpečnosť svojho mobilného telefónu s pomocou ochranného krytu Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS Max. Ide o ochranný kryt, ktorý je moderným spracovaním a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Apple iPhone XS Max. Materiál krytu je na dotyk príjemný a výborne sa drží. Dôležité parametre puzdra na telefón Spigen Thin Fit 360 Black iPhone XS Max Výborná ochrana mobilného telefónu Apple iPhone XS Max Príjemný na dotyk a drží v ruke Ľahké nasadenie na mobilný telefón (alza.sk)

Spigen Thin Fit Rose Gold Apple Watch 4 44 mm (062CS24476)

Spigen Thin Fit Rose Gold Apple Watch 4 44 mm (062CS24476)

Ochranný kryt – tenký a štýlový, chráni pred pádmi a poškriabaním, minimalistický vzhľad, plný prístup ku všetkým funkciám Ak ste si zaobstarali hodinky Apple Watch 4 44 mm, mali by ste si objednať aj ochranný kryt Spigen Thin Fit, ktorý bol vyrobený z kvalitného a netoxického polykarbonátu. Ochráni váš displej, hrany hodiniek aj ich zadnú časť. Ide teda o spoľahlivú ochranu, ktorá je navyše ultra tenká, ľahká a elegantná. Zároveň optimálne kopíruje tvar hodiniek Apple Watch 4, takže k ním dokonale priľne. Kryt Spigen poteší tiež veľmi jednoduchým nasadením aj zložením, rovnako ako ľahkým prístupom ku všetkým konektorom a ovládacím prvkom.Ochranný kryt Spigen Thin Fit Rose Gold pre Apple Watch 4 44 mmSpoľahlivý ochranný kryt Spigen Thin Fit z kvalitného… (alza.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červenýMimoriadne tenký obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal ľahký, ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Apple iPhone… (vsetkonamobil.sk)

Spigen kryt Thin Fit pre iPhone SE - Crystal Clear 041CS20246

Spigen kryt Thin Fit pre iPhone SE - Crystal Clear 041CS20246

- pevný ochranný kryt pre iPhone SE/5/5s - ultraľahký a ultratenký kryt vyrobený z polykarbonátu - odolná, ľahká a netoxická ochrana - dobré a pohodlné uchopenie, ľahké nasadenie a stiahnutie obalu - chráni pred škrabancami, poškodením a prachom - jednoduchý prístup ku všetkým funkciám (realshop.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čierny

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čierny

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čiernyMimoriadne tenký obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal ľahký, ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Apple iPhone X / XS-… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS modrý

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS modrý

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS modrýMimoriadne tenký obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal ľahký, ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Apple iPhone X… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS ružový

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS ružový

RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS ružovýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení.-         Určený pre Apple iPhone X / XS-       Ochrana smartf… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS fialový

FORCELL HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS fialový

HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS fialovýOchranný kryt HYBRID pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je zložený z kombinácie dvoch častí - flexibilnej gumenej časti a odolnej plastovej časti, ktoré pôsobia ako odolná a silná ochrana pred poškodením. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a ovládacím prvkom telefónu a neovplyvňujú plné využitie všetkých jeho funkcií. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel. Jednoduchý dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Obal je pr… (vsetkonamobil.sk)

GUESS MARBLE (GUHCPXHYMABK) kryt Apple iPhone X / XS čierny

GUESS MARBLE (GUHCPXHYMABK) kryt Apple iPhone X / XS čierny

GUESS (GUHCPXHYMABK) obal Apple iPhone X / XS čiernyV dnešnej dobe už nie je mobilný telefón len obyčajným prostriedkom komunikácie, ale zároveň aj výrazným módnym doplnkom. Perfektnou voľbou pre ochranu Vášho Apple iPhone X / XS je práve tento obal Guess, ktorý je vyrobený presne na mieru  telefónu a nedochádza tak k zakrytiu dôležitých vstupov. Skvele padne na Váš iPhone X / XS  a vďaka plastovému povrchu je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Prednosťou obalu je výrazný  mramorový motív na zadnej strane, vďaka ktorému vyniknú krivky telefó… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS šedý

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS šedý

RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS šedýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení.-         Určený pre Apple iPhone X / XS-       Ochrana… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS červený

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS červený

RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS červenýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení.-         Určený pre Apple iPhone X / XS-       Ochrana smartfó… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS mentolový

FORCELL HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS mentolový

HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS mentolovýOchranný kryt HYBRID pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je zložený z kombinácie dvoch častí - flexibilnej gumenej časti a odolnej plastovej časti, ktoré pôsobia ako odolná a silná ochrana pred poškodením. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a ovládacím prvkom telefónu a neovplyvňujú plné využitie všetkých jeho funkcií. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel. Jednoduchý dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Obal je pr… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS tmavomodrý

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS tmavomodrý

RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS tmavomodrýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení.-         Určený pre Apple iPhone X / XS-       Ochrana… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS ružový

FORCELL HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS ružový

HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS ružovýOchranný kryt HYBRID pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je zložený z kombinácie dvoch častí - flexibilnej gumenej časti a odolnej plastovej časti, ktoré pôsobia ako odolná a silná ochrana pred poškodením. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a ovládacím prvkom telefónu a neovplyvňujú plné využitie všetkých jeho funkcií. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel. Jednoduchý dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Obal je pr… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS modrý

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS modrý

RUBBER Gumený kryt Apple iPhone X / XS modrýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení.-         Určený pre Apple iPhone X / XS-       Ochrana smartf… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS čierny

FORCELL HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS čierny

HYBRID Ochranný kryt Apple iPhone X / XS čiernyOchranný kryt HYBRID pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je zložený z kombinácie dvoch častí - flexibilnej gumenej časti a odolnej plastovej časti, ktoré pôsobia ako odolná a silná ochrana pred poškodením. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a ovládacím prvkom telefónu a neovplyvňujú plné využitie všetkých jeho funkcií. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel. Jednoduchý dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Obal je prí… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FIBER Ochranný kryt Apple iPhone X / XS zlatý

FORCELL FIBER Ochranný kryt Apple iPhone X / XS zlatý

FIBER Ochranný kryt Apple iPhone X / XS zlatýOriginálny obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitného a flexibilného TPU materiálu, čím chráni Váš smartfón pred škrabancami, prachom či pádmi. Vďaka špeciálnemu povrchu je obal protišmykový a príjemný na dotyk. Obal poskytuje jednoduchý prístup ku všetkym potrebným portom. Obal chráni ovládacie tlačidlá a obsahuje výrez pre logo Apple. Dostupný vo viacerých farbách.-určený pre Apple iPhone X / XS-vyrobený z TPU materiálu-obal je ľahký a flexibilný… (vsetkonamobil.sk)

GUESS MARBLE (GUHCPXHYMAWH) kryt Apple iPhone X / XS biely

GUESS MARBLE (GUHCPXHYMAWH) kryt Apple iPhone X / XS biely

GUESS (GUHCPXHYMAWH) obal Apple iPhone X / XS bielyV dnešnej dobe už nie je mobilný telefón len obyčajným prostriedkom komunikácie, ale zároveň aj výrazným módnym doplnkom. Perfektnou voľbou pre ochranu Vášho Apple iPhone X / XS je práve tento obal Guess, ktorý je vyrobený presne na mieru  telefónu a nedochádza tak k zakrytiu dôležitých vstupov. Skvele padne na Váš iPhone X / XS  a vďaka plastovému povrchu je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Prednosťou obalu je výrazný  mramorový motív na zadnej strane, vďaka ktorému vyniknú krivky telefó… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ESR MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / XS biely

FORCELL  ESR MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / XS biely

ESR MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / XS bielyOchranný kryt pre Váš Apple iPhone X / XS, ktorý je vyrobený z kvalitného a flexibilného TPU materiálu a tak chráni smartfón pred pádmi a každodenným opotrebovaním. Zvýšený okraj okolo obrazovky a fotoaparátu pomáha chrániť pred poškriabaním a rozbitím. Povrch krytu je odolný voči poškriabaniu a napriek tomu že je hladký je protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Jednoduchý prístup k nabíjaciemu portu. -určený pre Apple iPhone X / XS-flexibilný a kvalitný TPU materiál-vysok… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone X / XS čierny

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone X / XS čierny

SPIGEN LIQUID AIR Apple iPhone X / XS čiernyOchranný obal SPIGEN je jasnou voľbou pre bezpečie Vášho Apple iPhone X / XS. Kryt je vyrobený z mäkkého, ale odolného TPU materiálu. Dokonale k telefónu priľne a ochráni proti prachu, poškriabaniu alebo pádu a zvládne utlmiť aj náraz. Zaručene sa stane ideálnym funkčným aj dizajnovým doplnkom Vášho mobilného telefónu Apple. Vďaka špeciálnemu povrchu je obal protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov.-určený pre Apple iPhone X / XS-vyrobený z kvalitného TPU materiálu-vysoká ochrana pred pádmi a po&scaron… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XS black

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XS black

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone X / XSSlim Armor je určený pre každodennú ochranu s extrémnou dvojvrstvovou ochranou – vrstva absorbujúca nárazy a tuhý vonkajší povrch. Okraje sú zakrivené tak, aby poskytovali ergonomickú uchopenie a ľahký prístup z vreciek. Obal navyše obsahuje špeciálny stojan, ktorý Vám umožní pohodlné prezeranie videí či čítanie. Taktiež má vojenskú certifikáciu odolnosti MIL STD 810G-516.6. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.- Určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ESR MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / XS čierny

FORCELL  ESR MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / XS čierny

ESR MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / XS čiernyOchranný kryt pre Váš Apple iPhone X / XS, ktorý je vyrobený z kvalitného a flexibilného TPU materiálu a tak chráni smartfón pred pádmi a každodenným opotrebovaním. Zvýšený okraj okolo obrazovky a fotoaparátu pomáha chrániť pred poškriabaním a rozbitím. Povrch krytu je odolný voči poškriabaniu a napriek tomu že je hladký je protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Jednoduchý prístup k nabíjaciemu portu. -určený pre Apple iPhone X / XS-flexibilný a kvalitný TPU materiál… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL PRISM SERIES TPU kryt Apple iPhone X / XS priehľadný

FORCELL PRISM SERIES TPU kryt Apple iPhone X / XS priehľadný

PRISM SERIES TPU kryt  Apple iPhone X / XS priehľadnýPRISM SERIES je perfektným riešením pre ľudí, ktorí nemajú radi veľký obal. Tento obal je ultratenký len 0,3 mm a ultraľahký takže nijako nezmení veľkosť Vášho  Apple iPhone X / XS, takže ani nebudete vedieť že ho máte. Obal je vyrobený z kvalitného TPU a poskytuje najvyššiu kvalitu ochrany pred poškriabaním a malými poškodeniami. Dostupné všetky potrebné výrezy pre pohodlné používanie príslušenstva. Vďaka priehľadnosti zachováte pôvodný dizajn smartfónu.-určené pre  Apple… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS crystal clear

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS crystal clear

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS crystal clearVyskúšajte hybridnú technológiu prevedenú v jednovrstvovej ochrane. SPIGEN ULTRA HYBRID kombinuje pružný bumper s pevnou zadnou časťou a maximalizuje ochranné vlastnosti. Krištáľovo čisté prevedenie je navrhnuté tak, aby bol zachovaný pôvodný vzhľad telefónu bez toho, aby po čase zožltol. Rohy sú chránené technológiou Air Cushion, ktorá zabraňuje nárazom pri každodennej manipulácii. Navyše má vojenská certifikácia odolnosti MIL STD 810G-516.6. Doprajte svojmu smartfónu ochranu od jednej z najlepších značiek vo vý… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS matte red

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS matte red

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS matte blackVyskúšajte hybridnú technológiu prevedenú v jednovrstvovej ochrane. SPIGEN ULTRA HYBRID kombinuje pružný bumper s pevnou zadnou časťou a maximalizuje ochranné vlastnosti. Krištáľovo čisté prevedenie je navrhnuté tak, aby bol zachovaný pôvodný vzhľad telefónu bez toho, aby po čase zožltol. Rohy sú chránené technológiou Air Cushion, ktorá zabraňuje nárazom pri každodennej manipulácii. Navyše má vojenská certifikácia odolnosti MIL STD 810G-516.6. Doprajte svojmu smartfónu ochranu od jednej z najlepších značiek vo výrobe… (vsetkonamobil.sk)

ZIZO STATIC Extra odolný kryt Apple iPhone X / XS strieborný

ZIZO STATIC Extra odolný kryt Apple iPhone X / XS strieborný

ZIZO STATIC Extra odolný kryt Apple iPhone X / XS striebornýZIZO STATIC poskytuje prémiovú kvalitu ochrany pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal sa vyznačuje štýlovým moderným dizajnom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Obal je zložený z dvoch vrstiev pre čo najlepšiu ochranu - TPU a polykarbonát. Obal je navrhnutý pre ochranu pred pádmi, škrabancami a každodenným opotrebovaním. Obal aj obsahuje ochranu reproduktora a slúchadiel. Prednosťou sú zvýšené okraje pre ochranu displeja. O jeho odolnosti svedčí aj norma vojenskej odolnosti MIL STD 810G-516.6. Možnosť vytvorenia stojana pre pozeranie filmov či vide… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS rose crystal

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS rose crystal

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone X / XS matte blackVyskúšajte hybridnú technológiu prevedenú v jednovrstvovej ochrane. SPIGEN ULTRA HYBRID kombinuje pružný bumper s pevnou zadnou časťou a maximalizuje ochranné vlastnosti. Krištáľovo čisté prevedenie je navrhnuté tak, aby bol zachovaný pôvodný vzhľad telefónu bez toho, aby po čase zožltol. Rohy sú chránené technológiou Air Cushion, ktorá zabraňuje nárazom pri každodennej manipulácii. Navyše má vojenská certifikácia odolnosti MIL STD 810G-516.6. Doprajte svojmu smartfónu ochranu od jednej z najlepších značiek vo výrobe… (vsetkonamobil.sk)

Spigen Thin Fit Black iPhone 8 (054CS22208)

Spigen Thin Fit Black iPhone 8 (054CS22208)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 8 , polykarbonát, pevný Ste majiteľom precízneho smartfónu, ale nechcete jeho elegantný dizajn zakryť silikónovým krytom alebo iným nevhodným spôsobom? Potom je práve pre vás vhodný ochranný kryt Thin Fit. Tento kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť vášho iPhone 8. Samostatný kryt je vytvorený z pevného polykarbonátu, ktorý má na sebe prepracovaný motív. Keďže je iPhone 8 plný nových funkcií a jedna z nich je spárovanie s krytom, tak aj Spigen Thin Fit podporuje bezdrôtové nabíjanie a zapamätanie si krytu.Kľúčové vlastnosti čierneho ochranného krytu Spigen Thin FitKryt je vytvorený z polykarbonátu s motívomMožnosť bezdrôtového nabíjania a synchronizácie krytu so smatfónomMaximálna kompatibilita so smartfónom iPhone 8Precízne… (alza.sk)

SPIGEN WALLET S Knižkové púzdro Apple iPhone X / XS čierne

SPIGEN WALLET S Knižkové púzdro Apple iPhone X / XS čierne

SPIGEN WALLET S Knižkové púzdro Apple iPhone X / XS čiernyLuxusný peňaženkový obal pre Váš Apple iPhone X / XS od popredných výrobcov SPIGEN. Obal je vyrobený z kombinácie kvalitných materiálov - syntetická koža a TPU vanička, ktorá pevne drží smartfón a tak chráni pred pádmi a rozbitím. Obal obsahuje priečinky pre kreditné karty a peniaze a má magnetické uzatváranie. Možnosť vytvorenia stojana pre pozeranie filmov a videí. Výhodou sú dostupné všetky potrebné otvory pre príslušenstvo a tak nemusíte telefón vôbec vyberať z obalu.-určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS FRESH

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS FRESH

MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS FRESHJedinečný a štýlový ochranný kryt pre Váš Apple iPhone X / XS. Vďaka použitému TPU materiálu je ľahký, flexibilný a príjemný na dotyk. Trendový dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad a taktiež je smartfón chránený pred poškodením, škrabancami a nečistotami. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.- Určený pre Apple iPhone X / iPhone XS- Jedinečný a štýlový dizajn- Kvalitný TPU materiál ochráni Váš smartfón pred po… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS LEAVES

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS LEAVES

MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS LEAVESJedinečný a štýlový ochranný kryt pre Váš Apple iPhone X / XS. Vďaka použitému TPU materiálu je ľahký, flexibilný a príjemný na dotyk. Trendový dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad a taktiež je smartfón chránený pred poškodením, škrabancami a nečistotami. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.- Určený pre Apple iPhone X / iPhone XS- Jedinečný a štýlový dizajn- Kvalitný TPU materiál ochráni Váš smartfón pred po… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS HEXAGON

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS HEXAGON

MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS HEXAGONJedinečný a štýlový ochranný kryt pre Váš Apple iPhone X / XS. Vďaka použitému TPU materiálu je ľahký, flexibilný a príjemný na dotyk. Trendový dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad a taktiež je smartfón chránený pred poškodením, škrabancami a nečistotami. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.- Určený pre Apple iPhone X / iPhone XS- Jedinečný a štýlový dizajn- Kvalitný TPU materiál ochráni Váš smartfón pred po… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS SUNSET

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS SUNSET

MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS SUNSETJedinečný a štýlový ochranný kryt pre Váš Apple iPhone X / XS. Vďaka použitému TPU materiálu je ľahký, flexibilný a príjemný na dotyk. Trendový dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad a taktiež je smartfón chránený pred poškodením, škrabancami a nečistotami. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.- Určený pre Apple iPhone X / iPhone XS- Jedinečný a štýlový dizajn- Kvalitný TPU materiál ochráni Váš smartfón pred po… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS RHOMBUS

FORCELL MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS RHOMBUS

MARBLE Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS RHOMBUSJedinečný a štýlový ochranný kryt pre Váš Apple iPhone X / XS. Vďaka použitému TPU materiálu je ľahký, flexibilný a príjemný na dotyk. Trendový dizajn dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad a taktiež je smartfón chránený pred poškodením, škrabancami a nečistotami. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.- Určený pre Apple iPhone X / iPhone XS- Jedinečný a štýlový dizajn- Kvalitný TPU materiál ochráni Váš smartfón pred po… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN SLIM ARMOR CS obal Apple iPhone X / XS čierny

SPIGEN SLIM ARMOR CS obal Apple iPhone X / XS čierny

SPIGEN SLIM ARMOR CS obal Apple iPhone X / XS blackOchranný kryt SPIGEN Slim Armor CS je jasnou voľbou na ochranu Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z mäkkého, ale odolného TPU a vysokokvalitného polykarbonátu. Dokonale k telefónu priľne a ochráni ho pred prachom, poškriabaním alebo nárazom a Air Cushion technológia zvládne utlmiť aj pád. Obal spĺňa vojenskú normu MIL-STD 810G-516.6. Inteligentná dvojdielna konštrukcia krytu umožňuje pohodlný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a nenarúša funkčnosť telefónu. Kryt má mierne zaoblené boky na pohodlné uchopenie a prá… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS HEARTH

FORCELL ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS HEARTH

ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS HEARTHTrendy ochranný kryt ART GLASS je ako stvorený pre Váš Apple iPhone X / XS. Rám krytu je vyhotovený z kvalitného TPU materiálu, ktorý je ľahký a flexibilný. Zadnú časť tvorí tvrdené sklo so štýlovou potlačou. Kryt ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii a Vášmu smartfónu dodá nový vzhľad. Je ľahký, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.- Určen… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS RAINDROP

FORCELL ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS RAINDROP

ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS RAINDROPTrendy ochranný kryt ART GLASS je ako stvorený pre Váš Apple iPhone X / XS. Rám krytu je vyhotovený z kvalitného TPU materiálu, ktorý je ľahký a flexibilný. Zadnú časť tvorí tvrdené sklo so štýlovou potlačou. Kryt ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii a Vášmu smartfónu dodá nový vzhľad. Je ľahký, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.-… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS LOVE

FORCELL ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS LOVE

ART GLASS Ochranný kryt Apple iPhone X / iPhone XS LOVETrendy ochranný kryt ART GLASS je ako stvorený pre Váš Apple iPhone X / XS. Rám krytu je vyhotovený z kvalitného TPU materiálu, ktorý je ľahký a flexibilný. Zadnú časť tvorí tvrdené sklo so štýlovou potlačou. Kryt ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii a Vášmu smartfónu dodá nový vzhľad. Je ľahký, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.- Určen… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone XS Max zlatý (Champagne gold)

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone XS Max zlatý (Champagne gold)

SPIGEN SLIM ARMOR Apple iPhone XS Max zlatý (Champagne gold)Slim Armor je určený pre každodennú ochranu Vášho Apple iPhone XS Max s extrémnou dvojvrstvovou ochranou – vrstva absorbujúca nárazy a tuhý vonkajší povrch. Okraje sú zakrivené tak, aby poskytovali ergonomickú uchopenie a ľahký prístup z vreciek. Obal navyše obsahuje špeciálny stojan, ktorý Vám umožní pohodlné prezeranie videí či čítanie. Taktiež má vojenskú certifikáciu odolnosti MIL STD 810G-516.6. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetk… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN Thin Fit Hybrid Black iPhone 6/6S (SGP11730)

SPIGEN Thin Fit Hybrid Black iPhone 6/6S (SGP11730)

Kryt na mobil , plast, pevný, pogumovaný povrch Chcete zabezpečiť svojmu mobilnému telefónu iPhone 6 / 6S extra ochranu navyše? Vyberte si Ochranný kryt SPIGEN Thin Fit Shimmer White, ktorý je určený priamo pre tento model mobilu. Jedná sa o extrémne tenké a pritom veľmi odolné puzdro z polykarbonátu. Ochranný kryt dodá vášmu mobilu prémiovú ochranu pred poškriabaním.Chcete zabezpečiť svojmu mobilnému telefónu iPhone 6/6S extra ochranu navyše? Vyberte si ochranný kryt SPIGEN Thin Fit, ktorý je určený priamo pre tento model mobilu. Jedná sa o extrémne tenké a pritom veľmi odolné puzdro z polykarbonátu. Ochranný kryt dodá vášmu mobilu prémiovú ochranu pred poškriabaním.Ďalšou nespornou výhodou ochranného krytu SPIGEN Thin Fit Shimmer White je jeho veľmi príjemný povrch a precízne… (alza.sk)

Spigen Thin Fit Red iPhone 6/6s (035CS22380)

Spigen Thin Fit Red iPhone 6/6s (035CS22380)

Kryt na mobil pre Apple a iPhone IPhone 6/6s, polykarbonát, pevný Ste majiteľom precízneho smartfónu, ale nechcete jeho elegantný dizajn zakryť silikónovým krytom alebo iným nevhodným spôsobom? Potom je práve pre vás vhodný ochranný kryt Spigen Thin Fit Red. Tento červený kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť vášho iPhone 6/6S. Samostatný kryt, ktorý umožňuje jednoduché nasadenie aj sňatie je vytvorený z pevného polykarbonátu.Kľúčové vlastnosti červeného ochranného krytu Spigen Thin FitKryt Thin Fit je vytvorený z ultra-tenkého a odolného polykarbonátuMaximálna kompatibilita s iPhone 6/6SPrecízne vyhotovenie v červenej farbeVeľmi tenký kryt s minimálnou hmotnosťouJednoduchý, ale kvalitný Thin Fit RedAby vám telefón nevykĺzol z dlane je na zadnej strane krytu vyrezaný… (alza.sk)

Spigen Thin Fit Crystal Clear iPhone 7 (042CS20934)

Spigen Thin Fit Crystal Clear iPhone 7 (042CS20934)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 7, mäkký Ochranný kryt Spigen Thin Fit vám pomôže spoľahlivo ochrániť mobilný telefón. Naviac je ultra tenký, ľahký a elegantný.Ak ste si zaobstarali mobilný telefón iPhone 7, mali by ste si objednať aj ochranný kryt Spigen Thin Fit, ktorý bol vyrobený z kvalitného a netoxického polykarbonátu. Takže sa jedná o spoľahlivú ochranu, ktorá je navyše ultra tenká, ľahká a elegantná. Zároveň optimálne kopíruje tvar telefónu, takže naň dokonale "padne". Poteší tiež veľmi jednoduchým nasadením a odobratím, rovnako ako aj ľahkým prístupom ku všetkým konektorom a ovládacím prvkom telefónu.Kľúčové vlastnosti ochranného krytu Spigen Thin Fit Crystal Clear pre iPhone 7Spoľahlivý ochranný kryt z kvalitného polykarbonátuUltra tenký a ľahkýElegantný dizajnOptimálne… (alza.sk)

Spigen Thin Fit Graphite Gray iPhone XR (064CS24865)

Spigen Thin Fit Graphite Gray iPhone XR (064CS24865)

Kryt na mobil pre Apple iPhone XR Dodajte svojmu mobilu ochranu, ktorú si zaslúži, s pomocou ochranného krytu Spigen Thin Fit Graphite Gray iPhone XR. Ide o ochranný kryt, ktorý je precíznym vyhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Apple iPhone XR. Materiál krytu je príjemný a nevykĺzne vám z rúk. Podstatné prednosti obalu na telefón Spigen Thin Fit Graphite Gray iPhone XR Skutočná ochrana telefónu Apple iPhone XR Príjemný na dotyk a drží v ruke Jednoduché nasadenie na telefón (alza.sk)

SPIGEN Thin Fit Crystal Clear iPhone 6S (SGP11591)

SPIGEN Thin Fit Crystal Clear iPhone 6S (SGP11591)

Kryt na mobil , plast Chcete zabezpečiť svojmu mobilnému telefónu iPhone 6S extra ochranu navyše? Vyberte si Ochranný kryt SPIGEN Thin Fit Crystal Clear, ktorý je určený priamo pre tento model mobilu. Jedná sa o extrémne tenké a pritom veľmi odolné puzdro z polykarbonátu. Ochranný kryt dodá vášmu mobilu prémiovú ochranu pred poškriabaním.Chcete zabezpečiť svojmu mobilnému telefónu iPhone 6S extra ochranu navyše? Vyberte si Ochranný kryt SPIGEN Thin Fit Crystal Clear, ktorý je určený priamo pre tento model mobilu. Ide o extrémne tenké, ale zároveň veľmi odolné puzdro z polykarbonátu. Ochranný kryt dodá vášmu mobilu prémiovú ochranu pred poškriabaním.Ďalšou nespornou výhodou ochranného krytu SPIGEN Thin Fit Crystal Clear je jeho príjemný povrch a precízne vyhotovenie. To oceníte hneď… (alza.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS Max ružový (rose…

FORCELL  Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS Max ružový (rose gold)

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone XS Max ružový (rose gold)Ochranný zrkadlový obal pre Váš Apple iPhone XS Max. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Apple iPhone XS MaxJe vyrobený z kvalitné… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN DEFENDER II Kryt pre Apple iPhone X / XS červený

NILLKIN DEFENDER II Kryt pre Apple iPhone X / XS červený

NILLKIN DEFENDER II Kryt pre Apple iPhone X / XS červenýUnikátny ochranný kryt špeciálne navrhnutý pre zdolanie tých najnáročnejších podmienok. Kryt si nájde svoje uplatnenie pokiaľ telefón používate v náročných podmienkach - napríklad na stavbe, či pri outdoorových športoch. Obal sa skladá z dvoch materiálov - flexibilné TPU, ktoré chráni kompletné telo Vášho Apple iPhone X / XS vrátane bočných tlačidiel a plastovej časti, ktorá dodáva obalu unikátny vzhľad. Vďaka svojej unikátnej konštrukcii sa obal hodí do akýchkoľvek podmienok.-… (vsetkonamobil.sk)

Spigen Thin Fit Black Apple Watch 4 44 mm (062CS24474)

Spigen Thin Fit Black Apple Watch 4 44 mm (062CS24474)

Ochranný kryt – tenký a štýlový, chráni pred pádmi a poškriabaním, minimalistický vzhľad, plný prístup ku všetkým funkciám Ak ste si zaobstarali hodinky Apple Watch 4 44 mm, mali by ste si objednať aj ochranný kryt Spigen Thin Fit, ktorý bol vyrobený z kvalitného a netoxického polykarbonátu. Ochráni váš displej, hrany hodiniek aj ich zadnú časť. Ide teda o spoľahlivú ochranu, ktorá je navyše ultra tenká, ľahká a elegantná. Zároveň optimálne kopíruje tvar hodiniek Apple Watch 4, takže k ním dokonale priľne. Kryt Spigen poteší tiež veľmi jednoduchým nasadením aj zložením, rovnako ako ľahkým prístupom ku všetkým konektorom a ovládacím prvkom.Ochranný kryt Spigen Thin Fit Black pre Apple Watch 4 44 mmSpoľahlivý ochranný kryt Spigen Thin Fit z kvalitného… (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť