Sportovni detske boby alpengaudi racer modra

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá​ od výrobce Alpengaudi v kategorii Šmykľavka za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Dětské boby UFO - modré

Dětské boby UFO - modré

Dětské boby UFO - modré z kategórie Šport | Zimné športy | Sánkovanie, bobovanie | Boby kúpite na Kokiskashop.sk za 9.49 €. Dětské boby UFO - modré Technické údaje: bob plastový UFO s brzdami určeno pro rekreační sport pevný bob, jehož drobným nedostatkem je, že nemá vestavěné sedátko vlastnostmi na sněhu a pevností se vyrovná kterémukoli jinému bobu rozměrově patří mezi větší boby - 85 x 43 x 17 cm k dispozici v barvě modré, viz foto (kokiskashop.sk)

AlpenGaudi Race modré (4020716199214)

AlpenGaudi Race modré (4020716199214)

Boby vyrobené z kovuvyrobené z plastu; nosnosť 50 kg; ovládanie pomocou páčok; brzdenie pomocou páčok Boby AlpenGaudi Race sú vhodné pre všetky aktívne deti. Vďaka týmto bobom si vaši maličkí zimné hrátky naozaj užijú. Boby AlpenGaudi sú vyrábané v Taliansku, s ohľadom na vysoký štandard odolnosti a kvality, čo im zaisťuje dlhodobú životnosť. Veľmi elegantný dizajn bôbov, ručná kovová brzda, riadenie pomocou oceľovej tyče - to všetko zaisťuje oveľa lepšie jazdné vlastnosti bôbu a spokojnosť vášho dieťaťa.Špecifikácia:Určené pre:Výrobok je vhodný pre deti od 3 rokovMateriál:HDPE PlastFarebné prevedenie:ModréNosnosť:50 kgHmotnosť:3,5 kgRozmery:100 x 55 x 29 cm (alza.sk)

AlpenGaudi Ufo modré (4020716199115)

AlpenGaudi Ufo modré (4020716199115)

Boby vyrobené z plastu HDPE; nosnosť 50 kg; hmotnosť bobov 0,7 kg Boby AlpenGaudi Ufo sú vhodné pre všetky aktívne deti. Vďaka týmto bobom si vašu maličkí zimné hrátky naozaj užijú. Boby AlpenGaudi sú vyrábané v Taliansku, vzhľadom na vysoký štandard odolnosti a kvality, čo im zaisťuje dlhodobú životnosť. Netradičný talířovitý tvar bôbov umožňuje, aby si vaše dieťa len sedlo a užilo si skvelý zážitok z rýchlej jazdy. Krikľavé farebné prevedenie a veľa možností využitia týchto špeciálnych bôbov zabezpečí, že vaše dieťa len tak neomrzí. Špecifikácia: Určené pre: Výrobok je vhodný pre deti od 3 rokov materiál: HDPE Plast Farebné prevedenie: modré nosnosť: 50 kg hmotnosť: 0,7 kg Rozmery: 59 x 58 x 10 cm (alza.sk)

Boby Yate CYCLONE

Boby Yate CYCLONE

Boby Yate CYCLONE Parametre produktu Dĺžka (mm) 800 Maximálna hmotnosť zaťaženie (kg) 50 Šírka (mm) 330 Teplota max (° C) 60 Teplota min (° C) -20 Váha (g) 1300 Vhodný vek 3 Výška (mm) 140   Sánkovanie » Boby » Boby Yate CYCLONE (gamisport.sk)

JAKU Boby OLYMPIC – červená

JAKU Boby OLYMPIC – červená

Klasické plastové boby s možnosťou riadenia pákami a s ťažným popruhom. (feedo.sk)

Boby Yate BAMBI BOB

Boby Yate BAMBI BOB

Boby Yate BAMBI BOB Jednoduchý a spoľahlivý systém trojbodových bezpečnostných pásov, ergonomický sedák s protišmykovou úpravou pre pohodlnú jazdu Parametre produktu: Dĺžka (mm): 740 Maximálna hmotnosť zaťaženie 50 Šírka (mm) 380 Teplota max (° C) 70 Teplota min (° C) -30 Váha (g) 1350 Vhodný vek 3 Výška (mm) 330 Sánkovanie » Boby » Boby Yate BAMBI BOB (gamisport.sk)

Boby Yate GALAXY - riaditeľné

Boby Yate GALAXY - riaditeľné

Boby Yate GALAXY - riaditeľné Samovoľné vrátenie prednej časti do priameho smeru, umožňuje kopírovanie terénu vo všetkých smeroch, určené pre rekreačný šport. Parametre Rozmery 115 x 51 x 17 cm Sánkovanie » Boby » Boby Yate GALAXY - riaditeľné (gamisport.sk)

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné Bob plastový riaditeľný s volantom a brzdami - SNOW BOAT - určené pre rekreačný šport. Dodávame vo farbe zelenej, so žltými doplnkami. Bob je opatrený kovovými tiahlami na riadenie štyroch plastových lyží, čo zaisťuje bezpečné ovládanie bobu pri jazde. Bob má tiež dve masívne pákové brzdy, ktoré umožňujú bezpečné zastavenie bôbu. Rozmery bôbu sú 93 x 44 x 21 cm, Hmotnosť 3,5 kg. Nosnosť 40 kg. Farby: červená, zelená, modrá Sánkovanie » Boby » Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné (gamisport.sk)

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, červená

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, červená

Veľké riaditeľné detské plastové boby červené. Rozmery:100 × 57 × 36 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Uprostred je pohodlne prístupná ručná brzda. Popruh s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi športovú jazdu. (feedo.sk)

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné Boby riaditeľné SNOW FORMULE Stilový dizajn závodné formule. Stredová brzda pre väčšie bezpečie. Originálne prevedenie so štyrmi lyžinami. Zaručuje jednoduché zatáčanie. Čelné deformačná zóna Sánkovanie » Boby » Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné (gamisport.sk)

Plastkon Boby Baby Rider modré (8595096968409)

Plastkon Boby Baby Rider modré (8595096968409)

Boby – materiál: plast, nosnosť: 25kg, hmotnosť: 1kg, farba: modrá Detské boby od výrobcu Plastkon, s pomocou ktorých vaše deti zvládnu kopce a svahy jedna báseň. Hlavnou prednosťou týchto zjazdových bobov je kvalitne vyrobená plastová konštrukcia. Boby majú nosnosť 25 kg, preto sa hodia skôr pre deti do 12 rokov a nehodia sa na jazdu vo dvojici. Rozhodujúce vlastnosti bobov Plastkon Boby Baby Rider modré Atraktívna Modrá farba Nosnosť až 25 kg Na zastavenie bobov vám poslúžia Nie je Materiál použitý na výrobu: Plast Nie je na riadenie bobov (alza.sk)

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, modrá

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, modrá

Detské plastové boby modré. Rozmery:86 × 51 × 46 cm. Boby v dizajne motorky s rukoväťou na ruky aj s popruhom s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi krásnu a pohodlnú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

Veľké riaditeľné detské plastové boby červené. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Detské boby a sane kúpite na Kokiskashop.sk za 15.49 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Boby Cyclone plast 80x40cm červené v sáčkuPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.sk)

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, modrá

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, modrá

Veľké riaditeľné detské plastové boby modré. Rozmery:100 × 57 × 36 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Uprostred je pohodlne prístupná ručná brzda. Popruh s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi športovú jazdu. (feedo.sk)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 10 ml (8594191201060)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 10 ml (8594191201060)

Olej na fúzy vyživuje fúzy, podporuje ich rast, navyše hydratuje a zjemňuje kožu pod fúzy, prírodné zloženie (alza.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, modrá

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, modrá

Veľké riaditeľné detské plastové boby modré. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, červená

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, červená

Detské plastové boby červené. Rozmery:86 × 51 × 46 cm. Boby v dizajne motorky s rukoväťou na ruky aj s popruhom s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi krásnu a pohodlnú jazdu. (feedo.sk)

Ihla Inj jednorázová 0.6x30 modra

Ihla Inj jednorázová 0.6x30 modra

1x100 ks. (drmax.sk)

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby balzam na fúzy

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby balzam na fúzy

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby, 15 ml, Balzamy a vosky pre mužov, Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť! Prípravok Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby zaistí, že vaša tvár bude vždy perfektne upravená.Vlastnosti:pomáha skrotiť neposlušné chĺpky a tvaruje ichdlhodobo hydratuje chĺpky a pleťľahko sa aplikujeošetruje fúzyPoužitie:Naberte prstami malé množstvo prípravku a pomocou prstov vytvorte požadovaný tvar brady. (notino.sk)

Podväzok PW-29 Julimex - barva:JULBLUE/modra, velikost:onesize

Podväzok PW-29 Julimex - barva:JULBLUE/modra, velikost:onesize

Podväzok PW-29 Julimex je ideálny darček nielen pre nastávajúce nevesty. Modrý základ je doplnený jemnou čipkou s romantickou mašličkou s perličkami. (triola.sk)

Sportovní tričko - Superman - Velikost S

Sportovní tričko - Superman - Velikost S

Sportovní tričko - Superman - Velikost S z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Superman - S (kokiskashop.sk)

Podväzok PW-33 Julimex - barva:JULBLUE/modra, velikost:onesize

Podväzok PW-33 Julimex - barva:JULBLUE/modra, velikost:onesize

Podväzok PW-33 Julimex je ideálny darček nielen pre nastávajúce nevesty. Modrý základ je doplnený jemným tylom s romantickou mašličkou s perličkami. (triola.sk)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 15 ml (8594191201206)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 15 ml (8594191201206)

Balzam na fúzy vyživujúci, zabraňuje suchosti a lámavosti fúzov, s bambuckým maslom (alza.sk)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 30 ml (8594191201145)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 30 ml (8594191201145)

Balzam na fúzy vyživujúci, zabraňuje suchosti a lámavosti fúzov, s bambuckým maslom (alza.sk)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 50 ml (8594191201213)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 50 ml (8594191201213)

Balzam na fúzy vyživujúci, zabraňuje suchosti a lámavosti fúzov, s bambuckým maslom (alza.sk)

Dětské bláznivé ponožky

Dětské bláznivé ponožky

Dětské bláznivé ponožky z kategórie Darčeky a hračky | Darčeky - dom a záhrada kúpite na Kokiskashop.sk za 4.39 €. Dětské bláznivé klouzací ponožky. Teplé ponožky s pohodlými přilnavými polštářky na chodidlech. Vaše dítě se po nich může klouzat a běhat po domě jak jen se mu zachce. Ať už se bude cítit jako krokodýl nebo tygr, jsou tu ponožky pro jakoukoliv náladu Dětské bláznivé ponožky se zvířecími potisky krokodýla nebo tygra přesně imitují jejich packy. Vyrobené z bavlny a jsou stejně pohodlné jako jakékoliv jiné ponožky, perfektně padnou pro malá mláďata. Dětské bláznivé ponožky se zvířecími potisky Materiál: bavlna Univerzální dětská velikost 1 Pár ponožek (kokiskashop.sk)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 100 ml (8594191201152)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 100 ml (8594191201152)

Balzam na fúzy vyživujúci, zabraňuje suchosti a lámavosti fúzov, s bambuckým maslom (alza.sk)

BEZDOTEKU Silikónová krabička na SLIM cigarety kvietok modra

BEZDOTEKU Silikónová krabička na SLIM cigarety kvietok modra

Nepáči sa Vám odstrašujúci obrázky, ktoré nám naši poslanci vymysleli na škatuľky od cigariet? Toto je ideálne riešenie. Nechcete sa predsa pozerať na rakovinou postihnutej pľúca či nenarodené deti. Poslancom nevadí obrovská spotrebnú daň, ktorá je uvalená na cigarety, ale fajčenie, ako naši slobodnú voľbu, sa nám snaží znepríjemniť. (bezdoteku.sk)

PartyDeco Dekoračné rozety svetlá chrpá modra 3 ks

PartyDeco Dekoračné rozety svetlá chrpá modra 3 ks

Dekoračné rozety pastelové svetlá chrpá modra 3 ks počet: 1 balenie obsahuje 3 ks rozmery: 40 cm, 32 cm a 23 cm (heliumking.sk)

Sportovní topánky modrá 41

Sportovní topánky modrá 41

Báječné pružné tenisky oceníte nielen pri športových aktivitách! Milujeme ich efekt šnurovania na zvršku. Ľahké obúvanie. Ultra ľahká podrážka pre komfortnú chôdzu. Zvršok textil a syntetika. Podšívka a stielka textil. Ultra ľahká elastomerová podrážka. Podpätok 3 cm. (vypredaj-zlavy.sk)

Sportovní topánky sivá 37

Sportovní topánky sivá 37

Báječné pružné tenisky oceníte nielen pri športových aktivitách! Milujeme ich efekt šnurovania na zvršku. Ľahké obúvanie. Ultra ľahká podrážka pre komfortnú chôdzu. Zvršok textil a syntetika. Podšívka a stielka textil. Ultra ľahká elastomerová podrážka. Podpätok 3 cm. (vypredaj-zlavy.sk)

Lehké šedé sportovní tenisky

Lehké šedé sportovní tenisky

(amiatex.sk)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 200 ml (8594191201084)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 200 ml (8594191201084)

Olej na fúzy vyživuje fúzy, podporuje ich rast, navyše hydratuje a zjemňuje kožu pod fúzy, prírodné zloženie (alza.sk)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 30 ml (8594191201077)

BE-VIRO Vanilka, Tonka Boby, Palo Santo 30 ml (8594191201077)

Olej na fúzy vyživuje fúzy, podporuje ich rast, navyše hydratuje a zjemňuje kožu pod fúzy, prírodné zloženie (alza.sk)

Sportovní tričko - Flash - Velikost XL

Sportovní tričko - Flash - Velikost XL

Sportovní tričko - Flash - Velikost XL z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Technické údaje: rychleschnoucí nemuchlavé dobře absorbuje vlhkost elastické velmi pohodlné Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Flash - XL (kokiskashop.sk)

Dětské otisky

Dětské otisky

Dětské otisky z kategórie Darčeky a hračky | Totálne vychytávky - gadgety kúpite na Kokiskashop.sk za 16.49 €. Je krásné mít uchované vzpomínky na dětství dítěte. Nejhezčí období života utíkají nejrychleji a z miminka se během chvilky stane dospělý samostatný člověk. Zkuste tento zázrak růstu zachytit a udělejte si otisky rukou a nohou vašeho potomka. V této dárkové sadě najdete vše, co potřebujete. Veškeré barvy jsou otestované a složené ze zdravotně nezávadných materiálů a nejsou škodlivé pro pokožku dítě. Udělejte si vzpomínku, kterou po letech oceníte!Je krásné mít uchované vzpomínky na dětství dítěte. Nejhezčí období života utíkají nejrychleji a z miminka se během chvilky stane dospělý samostatný člověk. Zkuste tento zázrak růstu zachytit a udělejte si otisky rukou a nohou vašeho… (kokiskashop.sk)

Hryzátko A zubná kefka - matchstick monkey modrÁ

Hryzátko A zubná kefka - matchstick monkey modrÁ

1x1 kus. Hryzátko 2v1 - Dokonalá pomôcka pri prerezávaní prvých zúbkov. Inovatívna opička je ergonomicky navrhnutá tak, aby sa vďaka hrbolčekom na zadnej strane dostala až k zdroju bolesti dieťatka. Hryzátko 2v1 - Dokonalá pomôcka pri prerezávaní prvých zúbkov. Inovatívna opička je ergonomicky navrhnutá tak, aby sa vďaka hrbolčekom na zadnej strane dostala až k zdroju bolesti dieťatka. (drmax.sk)

Sportovní tričko - Superman - Velikost L

Sportovní tričko - Superman - Velikost L

Sportovní tričko - Superman - Velikost L z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Superman - L (kokiskashop.sk)

Sportovní tričko - Flash - Velikost S

Sportovní tričko - Flash - Velikost S

Sportovní tričko - Flash - Velikost S z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Technické údaje: rychleschnoucí nemuchlavé dobře absorbuje vlhkost elastické velmi pohodlné Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Flash - S (kokiskashop.sk)

Dětské body Baby Miss

Dětské body Baby Miss

Dětské body Baby Miss z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 17.59 €. I ty nejmenší slečny mohou být největší parádnice! Až je obléknete do tohoto roztomilého červenobílého body, strčí do kapsy i Miss Universe. Je vyrobené ze 100% bavlny, takže je měkké a příjemné a můžete si vybrat ze dvou dostupných velikostí. A pokud zrovna neholdujete soutěžím krásy, šerpa s nápisem Baby Miss je odepínatelná a když ji sundáte, získáte roztomilé bílé body s červenou sukničkou. K body dostanete i papírový photo booth rámeček s nápisem "A star is born", s pomocí kterého vyfotíte krásné a legrační fotky do rodinného alba.Roztomilé body pro všechny budoucí parádnice. Dětské body s odepínatelnou šerpou Baby Miss Papírový photo booth rámeček s nápisem "A star is born"… (kokiskashop.sk)

Dětské plánovací hodiny

Dětské plánovací hodiny

Dětské plánovací hodiny z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.19 €. Používáte při plánování svých denních aktivit diář nebo jinou organizační pomůcku? Nezapomínejte, že i děti mají svůj každodenní program, ve kterém je potřeba vše vykonat, aby se každé dítě cítilo spokojeně a nic mu nechybělo. Dětské plánovací hodiny jsou skvělou pomůckou, která pomůže při plánování úkolů, které je potřeba vykonat s vaším novorozencem. Na ciferníku hodin jsou namísto čísel uvedeny sugestivní obrázky, které vám napoví, co vyžaduje v danou chvíli dítě ze všeho nejvíc.Okraj hodin je chráněn gumovým povlakem a ciferník hodin je chráněn sklem.Používáte při plánování svých denních aktivit diář nebo jinou organizační pomůcku? Nezapomínejte, že i děti mají svůj každodenní… (kokiskashop.sk)

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby olej na bradu

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby olej na bradu

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby, 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:udržuje bradu zdravú a lesklúuhladzuje chĺpky a obmedzuje ich krepovateniedodáva jemnú sviežu vôňuPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

Housefit Racer 70 (8596035000563)

Housefit Racer 70 (8596035000563)

Cyklotrenažér , hmotnosť 59 kg Oduševnených cyklistov je u nás veľa, len hŕstka jazdcov ale vydrží šliapať do pedálov v zime. Ostatní si radšej zaobstarajú cyklistický trenažér. Housefit Racer 70 vám sprístupní možnosť šliapať na bicykli aj v januári, nezávisle od dažďa alebo vetra. Housefit Racer 70 by pri vážení ukázal 59 kg. Zásadné vlastnosti cyklistického trenažéra Housefit Racer 70 Cyklotrenažér váži 59 kg Vhodný na domáce použitie (alza.sk)

Sluchátka JVC HA ETX30W sportovní

Sluchátka JVC HA ETX30W sportovní

Kvalitní Sluchátka JVC HA ETX30W sportovní z kategorie Audio, video, SAT | Slúchadlá, mikrofóny | Sluchátka | Športové. (esat.sk)

Sportovní tričko - Flash - Velikost XXL

Sportovní tričko - Flash - Velikost XXL

Sportovní tričko - Flash - Velikost XXL z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Technické údaje: rychleschnoucí nemuchlavé dobře absorbuje vlhkost elastické velmi pohodlné Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Flash - XXL (kokiskashop.sk)

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby olej na bradu

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby olej na bradu

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby, 200 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:udržuje bradu zdravú a lesklúuhladzuje chĺpky a obmedzuje ich krepovateniedodáva jemnú sviežu vôňuPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

Sportovní tričko - Superman - Velikost M

Sportovní tričko - Superman - Velikost M

Sportovní tričko - Superman - Velikost M z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Superman - M (kokiskashop.sk)

Sportovní tričko - Superman - Velikost XL

Sportovní tričko - Superman - Velikost XL

Sportovní tričko - Superman - Velikost XL z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Superman - XL (kokiskashop.sk)

Sportovní tričko - Flash - Velikost L

Sportovní tričko - Flash - Velikost L

Sportovní tričko - Flash - Velikost L z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Technické údaje: rychleschnoucí nemuchlavé dobře absorbuje vlhkost elastické velmi pohodlné Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Flash - L (kokiskashop.sk)

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby olej na bradu

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby olej na bradu

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby, 30 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:udržuje bradu zdravú a lesklúuhladzuje chĺpky a obmedzuje ich krepovateniedodáva jemnú sviežu vôňuPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

Sportovní tričko - Superman - Velikost XXL

Sportovní tričko - Superman - Velikost XXL

Sportovní tričko - Superman - Velikost XXL z kategórie Darčeky a hračky | Životný štýl kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €. Jděte sportovat nebo posilovat v úboru vašeho oblíbeného superhrdiny! Toto tričko je vyrobeno zvelmi příjemného a kvalitního materiálu Quick-Dry Sport (polyester) a je vhodné i jako triko na sportování (kolo, běhání atd.) Nejen, že se vám v něm bude perfektně pohybovat ale navíc budete vypadat neuvěřitelně šik! Obsah balení: 1 x Sportovní tričko - Superman - XXL (kokiskashop.sk)

Desigual Montpelier Šaty dětské Viacfarebná

Desigual Montpelier Šaty dětské Viacfarebná

Materiál: zvršok - 100% polyester vnútro - 100% viskóza Strih: rovný Typ: casual Vzor: vzorovaný Výstrih: okrúhly Spodnička: áno Ramienka: široké Zapínanie: na gombík Pranie: 30 °C Farba: multicolor (bibloo.sk)

Plavková podprsenka Dorina D17044C - barva:DOR400/modra s botkami,…

Plavková podprsenka Dorina D17044C - barva:DOR400/modra s botkami, velikost:80F

Pre všetky ženy s tými správnými krivkami prinášáme krásne, praktické a pevné dvojdielne plavky Dorina D17044C. Plavková podprsenka je vystužená s kosticami, takže je vhodná aj pre väčšie veľkosti. Jemný retro vzor bodkov na modrej je nadčasový. K plavkovej podprsenke odporučujeme nohavičky rovnakého dizajnu Dorina D00219M, ktoré sú vyššie a jemne sťahujú na brušku. (triola.sk)

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby balzam na fúzy

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby balzam na fúzy

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby, 30 ml, Balzamy a vosky pre mužov, Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť! Prípravok Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby zaistí, že vaša tvár bude vždy perfektne upravená.Vlastnosti:pomáha skrotiť neposlušné chĺpky a tvaruje ichdlhodobo hydratuje chĺpky a pleťľahko sa aplikujeošetruje fúzyPoužitie:Naberte prstami malé množstvo prípravku a pomocou prstov vytvorte požadovaný tvar brady. (notino.sk)

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby balzam na fúzy

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby balzam na fúzy

Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby, 100 ml, Balzamy a vosky pre mužov, Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť! Prípravok Be-Viro Men’s Only Vanilla, Palo Santo, Tonka Boby zaistí, že vaša tvár bude vždy perfektne upravená.Vlastnosti:pomáha skrotiť neposlušné chĺpky a tvaruje ichdlhodobo hydratuje chĺpky a pleťľahko sa aplikujeošetruje fúzyPoužitie:Naberte prstami malé množstvo prípravku a pomocou prstov vytvorte požadovaný tvar brady. (notino.sk)

Under Armour Racer Tielko Červená

Under Armour Racer Tielko Červená

Materiál: 94% polyester, 6% elastan Strih: fitted Vzor: hladký Výstrih: okrúhly Ramienka: klasické Pranie: 30 °C Farba: červená Detail: technológia HeatGear® - kompresný, rýchloschnúci materiál zaišťujúcí priedušnosť a komfort pri nosení, technológia Anti-Odor - zabraňuje množeniu baktérií, ktoré spôsobujú zápach (bibloo.sk)

Detské odrážadlo Legler Red Racer

Detské odrážadlo Legler Red Racer

Detské odrážadlo je (ne)povinnou detskou výbavou každého aktívneho drobca do 1 roka. Odrážadlo deťom pomáha nielen v príprave na bicykel s kolieskami, ale hlavne rozvíja ich pohybové schopnosti. O značke : Legler má viac ako 30-ročnú históriu, počas ktorej sa značka vypracovala na popredného výrobcu drevených hračiek. Každý rok predstaví svetu cez 500 noviniek. Angažuje sa v mnohých sociálne zodpovedných projektoch, ktoré pomáhajú zabezpečiť deťom lepší život. (bonami.sk)

BBB BBW-53 Racer Black S

BBB BBW-53 Racer Black S

Rukavice letnéLetné rukavice pre teplé dni.Vrchná časť vyrobená z priedušnej strečovej lycry.Dlaň s gélovými penovými vankúšikmi pre extra pohodlie.Zloženie: 50% polyamid, 50% polyester. (muziker.com)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť