Stan yate altai

Stan Mikita - Naveky Čiernym jastrabom - Stan Mikita, Bob Verdi

Stan Mikita - Naveky Čiernym jastrabom - Stan Mikita, Bob Verdi

V knihe Mikita rozpráva o svojom živote a kariére až do súčasnosti, keď pôsobí vo funkcii ambasádora klubu. Nájdeme tu vzácne fotografie z hráčovho osobného archívu v kombinácii s textom legendárneho chicagského športového novinára a historika Blackhawks Boba Verdiho. Kniha ponúka nový pohľad na život chicagskej športovej ikony, aký tu ešte nebol. Je to dielo, ktoré nesmú prehliadnuť nielen fanúšikovia klubu Chicago Blackhawks, ale ani fanúšikovia úžasnej hry zvanej hokej všetkých vekových kategórií. (bux.sk)

ALLTOYS Stan

ALLTOYS Stan

Užite si veľa zábavy s detským stanom vhodným do interiéru aj exteriéru. Rýchle zostavenie Moderný dizajn Materiál zmes vlákien Ošetrenie – jemné ručné pranie Chráňte pred ohňom (feedo.sk)

Detský stan + Balóniky

Detský stan + Balóniky

Neviete čo za darček pre malé dieťa? Máme pre Vás tip. Kúpte mu tento skvelý stan, ktorý pre neho bude naozaj zábavou. Možnosť využitia ako v byte tak na záhrade. Teraz v akcii stan + 50 ks plastových balónikov. Materiál: polyester Rozmery stanu: 135 cm x 100 cm x 100 cm (lunzo.sk)

Detský indiánsky stan

Detský indiánsky stan

Máte doma malého indiána? Máme pre Vás skvely tip na darček. Tento praktický stan je skvelou zábavou pre každé dieťa. Ľahko sa rozkladá aj skladá. K dodaniu v bielej farbe. Materiál: polyester Veľkosť stanu: 116 cm x 123 cm (lunzo.sk)

Detský plážový stan

Detský plážový stan

Chystáte sa k moru s malým dieťaťom? Nezabudnite si so sebou vziať tento skvelý stan. Schová vaše dieťa pred slnkom i vetrom. Jednoducho rozkladatelný a zároveň skladný. Materiál: nylon Rozmery: 109 cm x 69 cm x 51 cm (lunzo.sk)

Detský stan - Auto

Detský stan - Auto

Máte doma neposedné dieťa. Kúpte mu tento stan v tvare auta a máte o zábavu postarané. Tento skladný a ľahko rozkladatelný stan je skvelý ako do bytu aj na záhradu. Možnosť prikúpenia platových loptičky pre lepšiu zábavu. Materiál: tkanina Rozmery stanu: 150 cm x 70 cm x 95 cm (lunzo.sk)

Detský stan - Cirkus

Detský stan - Cirkus

Chodí Vaše dieťa rado do cirkusu? Kúpte mu svoj vlastný domov alebo na záhradu. Tento stan je praktický a urobí radosť každému dieťaťu. Možnosť dokúpenia plastových balónikov pre väčšiu zábavu. Materiál: Polyester Rozmery stanu: 104 cm x 68 cm x 62 cm (lunzo.sk)

Detský stan - Cukrárna

Detský stan - Cukrárna

Máte doma malú slečnu, ktorá si rada hrá na predavačku? Máme pre Vás malú detskú cukráreň, v ktorej sa bude Vaše dieťa cítiť ako ozajstná predavačka. Tento domček má kovovú konštrukciu, takže pevne stojí. Teraz za akciovú cenu. Materiál: tkanina Veľkosť stanu: 100 cm x 70 cm x 110 cm (lunzo.sk)

Detský stan - Medveď

Detský stan - Medveď

Neviete čo za darček pre malého nezbedníka? Máme pre Vás tip? Tento stan s medvedí hlavou urobí radosť každému dieťaťu. Možnosť dokúpenia plastových balónikov pre lepšiu zábavu. Teraz za akciovú cenu. Materiál: polyester Rozmery stanu: 96 cm x 18,2 cm x 37,8 cm (lunzo.sk)

Detský stan - Muchotrávka

Detský stan - Muchotrávka

Neviete čo za darček? Máme pre vás krásny detský stan v tvare muchotrávky. Tento stan je praktický a urobí radosť každému dieťaťu. Možnosť dokúpenia plastových balónikov pre väčšiu zábavu. Materiál: uhlíkové vlákno Rozmery stanu: 100 cm x 90 cm x 90 cm (lunzo.sk)

Detský stan - Tiger

Detský stan - Tiger

Má Vaša ratolesť rada tigrami? Tento stan s tigrie hlavou jej určite urobí radosť a budete mať o zábavu postarané. Možnosť dokúpenia plastových balónikov pre lepšiu zábavu. Teraz za akciovú cenu. Materiál: polyester Rozmery stanu: 96 cm x 18,2 cm x 37,8 cm (lunzo.sk)

Detský stan - típí

Detský stan - típí

Kúpte svojim ratolestím típí stan a máte o zábavu postarané. Tento stan je vhodný ako do bytu tak na záhradu. Verte že si s týmto stanom užijú hromadu zábavy. Materiál: tkanina, plast Rozmery típí: 160 cm x 100 cm x 100 cm (lunzo.sk)

Detský stan - ZOO

Detský stan - ZOO

Máte doma ratolesť, ktorá miluje zvieratká? Tento domček je ideálnym darčekom pre malé deti. Tento domček má plastovú konštrukciu, takže pevne stojí. Teraz za akciovú cenu. Materiál: polyester Veľkosť stanu: 104 cm x 68 cm x 92 cm (lunzo.sk)

Stan hrad (6958868883171)

Stan hrad (6958868883171)

Detský stan - hrad, pre chlapcov od 3 rokov, 125×105×105 cm, určené do izbičky a na záhradu Detský guľatý stan značky iPlay ponúka atraktívny priestor pre aktívne a fantáziou naplnené hry vašich detí. Stan v podobe hradu, zdobený motívom populárnych dinosaurov, poskytne deťom priestor nielen pre skvelú zábavu, ale aj úžasnú skrýšu. Pre deti aj pre ich hračky. Je vybavený ľahkou, stabilnou konštrukciou, ktorá umožňuje ľahké a jednoduché rozloženie aj zloženie. Na jeho výrobu bol použitý ľahko udržiavateľný materiál. V prípade potreby stačí stan utrieť vlhkou handričkou. Vďaka tomu môžete deťom postaviť tento skvele chránený priestor pre ich vlastný svet doma aj na záhrade. Ak by ich hrad omrzel, úložný priestor pre neho nájdete ľahko. Zmestí sa aj za knižnicu v detskej izbe.… (alza.sk)

Indiánský stan (6958868887049)

Indiánský stan (6958868887049)

Detský stan - vigvam, pre kohokoľvek od 3 rokov, 135×100×100 cm, určené do izbičky Detský Indiánsky stan v podobe típí od značky iPlay ponúka atraktívny priestor pre aktívne a fantáziou naplnené hry vašich detí. Stan s motívom indiánskeho náčelníka poskytne deťom priestor nielen pre skvelú zábavu, ale aj úžasnú skrýšu. Pre deti aj pre ich hračky. Je vybavený ľahkou, stabilnou konštrukciou, ktorá umožňuje ľahké a jednoduché rozloženie aj zloženie. Na jeho výrobu bol použitý ľahko udržiavateľný materiál, ktorý v prípade potreby stačí len utrieť vlhkou handričkou. Vďaka tomu môžete deťom postaviť tento indiánsky úkryt nielen doma, ale aj na záhrade. Ak by ich stan omrzel, úložný priestor pre neho nájdete ľahko. Zmestí sa aj za knižnicu v detskej izbe. Kľúčové vlastnosti detského… (alza.sk)

Stan Ohrádka (6958868881757)

Stan Ohrádka (6958868881757)

Detský stan - ohrádka, pre kohokoľvek od 6 mesiacov, 50×110×110 cm, určené do izbičky a na záhradu Detská ohrádka sa hodí na každé hranie. Do stanu v tvare ohrádky môžete položiť svoje dieťa, ktoré sa bude bezpečne hrať sa vo vnútri neho. Keďže je detská ohrádka vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, môžete ohrádku používať v dome či byte, ale aj vonku. Detská ohrádka je vhodným stanom pre malé deti, ktoré budú v bezpečí a nikam sa nezatúlajú. Doprajte svojim deťom farebnú detskú ohrádku, v ktorej môžu byť každý deň.Hlavné vlastnosti detského stanu OhrádkaDetská ohrádka sa hodí na každé hranieStan má tvar ohrádkyDeti sa môžu hrať bezpečne vnútri ohrádkyDetský stan je vyrobený z kvalitného a odolného materiáluOhrádku je možné používať doma aj vonkuVo farebnom stane… (alza.sk)

Stan Teepee (8592117973503)

Stan Teepee (8592117973503)

Detský stan - vigvam, s loptičkami, pre kohokoľvek od 3 rokov, 155×120×120 cm, určené do izbičky Snáď každé dieťa si praje mať svoj kútik, kam sa môže schovať a ponoriť sa do sveta fantázie. Látkový teepee sa môže stať tým pravým miestom! Stan v indiánskom štýle je vysoký 155 centimetrov a je vhodný ako pre vnútornú aj vonkajšiu zábavu. Stan postavíte v priebehu pár minút, pretože má jednoduchú konštrukciu. Problém nebudete mať ani s manipuláciou so stanom, pretože je pomerne ľahký. Súčasťou balenia je aj šesťdesiat farebných plastových loptičiek, ktoré ešte len dodajú detskej zábave ten správny smer! Indiánsky teepee je vhodný pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnosti látkového teepeeDetský stan v nápaditom indiánskom štýleTeepee je vhodný pre vnútornú aj vonkajšiu zábavuSúčasťou balenia… (alza.sk)

Plážový stan (6958868887315)

Plážový stan (6958868887315)

Detský stan - prístrešok, pre kohokoľvek od 3 rokov, 11×11×22 cm, určené na pláž Dostatočne priestranný a odolný plážový stan poteší všetkých malých nezbedníkov od 3 rokov. Predstavuje totiž dokonalé miesto na veselé radovánky a dobrodružné hry. Navyše sa môže stať skvelým prístreškom alebo skrýšou, ktorá malých objaviteľov skryje pred zrakmi ostatných. Detský plážový stan iPlay je vyhotovený v žiarivých farbách a vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý prežije nejednu búrku, dážď alebo prudké slniečko, pred ktorým tiež ochráni. A čo je na tom najlepšie? Môžete ho postaviť nielen vonku na záhrade alebo na pláži, ale aj vo vnútri v izbičke.Kľúčové vlastnosti plážového stanu iPlayVhodný pre deti od 3 rokovMožno postaviť doma aj vonkuŽiarivé farby – kombinácia modrej a… (alza.sk)

Stan CATTARA GARDA

Stan CATTARA GARDA

Kvalitní Stan CATTARA GARDA z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Stany a prístrešky | Stany. (esat.sk)

Stan CATTARA TROPEA

Stan CATTARA TROPEA

Kvalitní Stan CATTARA TROPEA z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Stany a prístrešky | Stany. (esat.sk)

Stan CATTARA TRENT

Stan CATTARA TRENT

Kvalitní Stan CATTARA TRENT z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Stany a prístrešky | Stany. (esat.sk)

Stan CATTARA TRIGLAV

Stan CATTARA TRIGLAV

Kvalitní Stan CATTARA TRIGLAV z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Kemping a outdoor | Stany a prístrešky | Stany. (esat.sk)

Bino Stan Víla

Bino Stan Víla

Stan pre dievčatká s motívom víly, materiál polyester, látka, biele vzpery, rozmery výrobku: 112 x 112 x 94 cm, výrobok obsahuje dlhšie šnúrky, preto nie je vhodný pre deti mladšie 36 mesiacov. (4home.sk)

Bino Stan - zámok

Bino Stan - zámok

Deti milujú skrýše, schovávačky a domčeky, vytvára si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Jednoduchá montáž, stabilná ľahká konštrukcia.Rozmery: 125 × 105 × 105 cm. (4home.sk)

Bino Stan Krtko

Bino Stan Krtko

Poďte sa s nami schovať! Farebný stan s obrázkom Krtka vyzýva k stanovaniu a to nielen počas prázdnin. Pre všetkých malých dobrodruhov a cestovateľov ? stan s veselým obrázkom Krtka je obľúbeným miestom pre hravé deti. (4home.sk)

Detský stan - pirát

Detský stan - pirát

Pirátske príhody sú neoddeliteľnou súčasťou mnohých detských rozprávok. Stan je ideálny pre všetkych malých priaznivcov pirátov. Vizualizuje pirátsku loď na mori. Stan má podlahu, takže ho možno použiť pre hranie nielen doma, ale aj na pláži alebo v záhrade. V stane sú dva samostatné vstupy, z ktorých každý sa zaťahuje malým závesom upevneným pomocou suchého zipsu. Rozmer: 170x85x68 cm Materiál: Polyester + plastové rúrky (babynabytek.sk)

Detský hrací stan

Detský hrací stan

Tento úžasný stan sa stane zábavným miestom plným dobrodružstva a smiechu! vlastnosti: - je vhodný do interiéru aj na záhradu - 2 hry: hádzanie loptičiek na terč + hádzanie plastových balónikov cez otvory dovnútra stanu - jednoduchá montáž - samorozkládací - súčasťou 5 loptičiek na suchý zips a 5 balónikov - certifikát CE materiál: - stan 100% polyester rozmery: - celkové rozmery stanu: 100 x 95 x 95 cm - priemer plastových balónikov 6 cm (babynabytek.sk)

Detský stan teepee

Detský stan teepee

Tento úžasný stan sa stane zábavným miestom plným dobrodružstva a smiechu! Vlastnosti: - je vhodný do interiéru aj na záhradu - má vchod a okno - jednoduchá montáž - certifikát CE - rozmer: 120x120x150 cm - materiál: konštrukcia je z dreva, samotný stan je zo 100% polyesteru (babynabytek.sk)

Maxi stan Princezná

Maxi stan Princezná

Maxi stan Princezná Hrací stan Ludi v originálnom dizajne kráľovského zámku poteší všetky malé pricezny. Stan je možné používať doma aj vonku. Jeho skladanie aj rozkladanie je úplne jednoduché a rýchle. (pilulka.sk)

Maxi stan Savana

Maxi stan Savana

Maxi stan Savana Zaujímavý stan v dizajne afrického domčeka. Jeho výška 1,4m umožňuje, aby v ňom nielen sedeli, ale aj stáli. Možné používať vonku i vnútri, vonku chráni deti pred vetrom i slnkom. (pilulka.sk)

Detský stan farebné típí

Detský stan farebné típí

Máte doma malého indiána alebo indiánku? Tento típí stan im určite urobí obrovskú radosť a budete mať o zábavu postarané. Tento stan je vhodný ako do bytu tak na záhradu. Verte že si s týmto stanom užijú hromadu zábavy. Materiál: tkanina, plast Rozmery típí: 135 cm x 100 cm x 100 cm (lunzo.sk)

Detský stan pre rytiera

Detský stan pre rytiera

Hrá si vašu ratolesť na rytiera? Kúpte mu tento stan a budete mať o zábavu postarané. Tento stan má pevnú konštrukciu, takže sa neprevracia. Materiál: polyester Rozmery stanu: 135 cm, x 100 cm, x 100 cm (lunzo.sk)

Detský skladací stan - Modrý

Detský skladací stan - Modrý

Praktický detský stan, ktorý sa dá jednoducho behom pár sekúnd zložiť. Môžete ho rozložiť doma alebo vonku a nechať svoje deti si bez obáv hrať. Rozmery: 135 x 105 x 80 cm. (lunzo.sk)

Detský skladací stan - Bodky

Detský skladací stan - Bodky

Praktický detský stan, ktorý sa dá jednoducho behom pár sekúnd zložiť rozložiť. Môžete ho rozložiť doma alebo vonku a nechať svoje deti si bez obáv hrať. Materiál: polyester Veľkosť stanu: 90 cm x 90 cm x 90 cm. (lunzo.sk)

Detský skladací stan - Ružový

Detský skladací stan - Ružový

Praktický detský stan, ktorý sa dá jednoducho behom pár sekúnd zložiť. Môžete ho rozložiť doma alebo vonku a nechať svoje deti si bez obáv hrať. Rozmery: 135 x 105 x 80 cm. (lunzo.sk)

WOODY Detský stan – Teepee

WOODY Detský stan – Teepee

Stan je vhodnou hračkou predovšetkým do interiéru, kde navodzuje deťom pocit bezpečia, úkrytu a vymedzuje ich súkromné územie. Vďaka vodoodolnému materiálu v spodnej časti podložky je však možné umiestniť stan za slnečných dní aj na terasu či trávnik pred domom. Farba a konštrukcia tohto stanu ničím nenarušuje interiér bytu ani exteriér záhrady. Naopak, jemne ich dopĺňa. Stan je možné prať v práčke na 40 stupňov s nízkymi otočkami žmýkania. **Vek: 3+ Rozmer: 124 × 124 × 170 cm (feedo.sk)

BINO detský Stan pirát

BINO detský Stan pirát

Stan pre chlapcov s motívom pirátov, materiál: polyester, látka, biele vzpery. Rozmer balenia a špecifikácie: Rozmery výrobku: 112 × 112 × 94 cm, Výrobok obsahuje dlhší šnúrky, preto nie je vhodný pre deti maldší 36 mesiacov. Značka BINO: BINO Europe je nadnárodná firma vyrábajúca najmä drevené hračky pre deti. Výrobky z dreva pod obchodnou značkou BINO sú vyrábané v Českej republike v Klatovech (predtým pod názvom Olymp Klatovy), sú vyvážané do celého sveta a všetky hračky majú zdravotný atest, tým spĺňajú všetky normy EÚ. Firma sa zaoberá výrobou všetkých druhov drevených hračiek, medzi veľmi obľúbené patria napríklad rôzne dráhy, obrázkové puzzle, ale tiež napríklad detské hudobné nástroje. Bino používa obľúbené rozprávkové motívy, ktoré si zamiluje každé dieťa. (feedo.sk)

BINO detský Stan víla

BINO detský Stan víla

Stan pre dievčatká s motívom víly, materiál: polyester, látka, biele vzpery. Rozmer balenia a špecifikácie: Rozmery výrobku: 112 × 112 × 94 cm Výrobok obsahuje dlhší šnúrky, preto nie je vhodný pre deti maldší 36 mesiacov. Značka BINO: BINO Europe je nadnárodná firma vyrábajúca najmä drevené hračky pre deti. Výrobky z dreva pod obchodnou značkou BINO sú vyrábané v Českej republike v Klatovech (predtým pod názvom Olymp Klatovy), sú vyvážané do celého sveta a všetky hračky majú zdravotný atest, tým spĺňajú všetky normy EÚ. Firma sa zaoberá výrobou všetkých druhov drevených hračiek, medzi veľmi obľúbené patria napríklad rôzne dráhy, obrázkové puzzle, ale tiež napríklad detské hudobné nástroje. Bino používa obľúbené rozprávkové motívy, ktoré si zamiluje každé dieťa. (feedo.sk)

BINO detský Stan - hrad

BINO detský Stan - hrad

Stan hrad. Stan pre malého rytiera a kamarátou. Deti milujú skrýše, schovávačky a domčeky, vytvára si tak okolo seba vlastný imaginárny svet, v ktorom prežívajú svoje dobrodružstvá a hry. Zahrajte si s deťmi na malé kráľovstvo a pomôžte im postaviť starobylý hrad, v ktorom si môžu deti hrať i odpočívať! Keď sa deti venujú inej činnosti, môže stan poslúžiť aj ako úkryt pre hračky. Stan je určený pre vnútorné i vonkajšie použitie na hladkom a suchom podklade. Jednoduchá montáž, stabilná a ľahká konštrukcia. Rozmer balenia a špecifikácie: Rozmery: 105 × 105 × 125 cm Značka BINO: BINO Europe je nadnárodná firma vyrábajúca najmä drevené hračky pre deti. Výrobky z dreva pod obchodnou značkou BINO sú vyrábané v Českej republike v Klatovech (predtým pod názvom Olymp Klatovy), sú vyvážané do… (feedo.sk)

TRIGANO Stan látkový - TÍPÍ

TRIGANO Stan látkový - TÍPÍ

Stan látkový Teepee, určený pre zostavy vysoké 2,30 m a nielen pre indiánov! (feedo.sk)

Detský stan - Vojenský dom

Detský stan - Vojenský dom

Detský stan - Vojenský dom Detský stan je ideálny do každej detskej izby. Deti si budú užívať hru v stane bez neporiadku. (skvelydarcek.sk)

Stan s tunelom (8592386089035)

Stan s tunelom (8592386089035)

Detský stan - klasický tvar, s tunelom, pre kohokoľvek od 3 rokov, 94×112×280 cm, určené do izbičky a na záhradu Viete, ako vyzerá splnený detský sen? Stan v tvare eskimáckeho iglu, z ktorého vedie tajná chodba, kamkoľvek si deti vymyslia! A tento atraktívny priestor pre aktívne, pohybom aj fantáziou naplnené hry vašim deťom ponúka detský stan s tunelom značky Iplay. Pre celý komplet, stan aj tunel, je typické rýchle a jednoduché rozloženie aj zloženie. Na jeho výrobu bol použitý ľahko udržiavateľný materiál. V prípade potreby stačí tkaninu utrieť vlhkou handričkou. Vďaka tomu môžete deťom postaviť túto skvelú preliezaciu zostavu doma i na záhrade. Ak by ich snáď omrzela, úložný priestor pre ňu nájdete ľahko. Trebárs za knižnicou v detskej izbe. Kľúčové vlastnosti detskej… (alza.sk)

Stany s tunelom (6958868887117)

Stany s tunelom (6958868887117)

Detský stan - hrad, s tunelom, pre kohokoľvek od 3 rokov, 134×340×112 cm, určené do izbičky Na jednej strane eskimácke iglu, na druhej strane indiánske típí. Aby toho ešte nebolo málo, stany sú navyše prepojené tunelom. Čo viac by si deti na svoje hry mohli priať? Tento atraktívny priestor na aktívne, pohybom aj fantáziou naplnené hry vašich detí ponúkajú detské Stany s tunelom od značky iPlay. Pre celý komplet, oba stany aj tunel, je typické rýchle a jednoduché rozloženie aj zloženie. Na jeho výrobu bol použitý ľahko udržiavateľný materiál. V prípade potreby stačí povrch utrieť vlhkou handričkou. Vďaka tomu môžete deťom postaviť túto skvelú preliezaciu zostavu doma, alebo aj na záhrade. Ak by ich snáď omrzela, úložný priestor nájdete ľahko. Napríklad za knižnicou v detskej izbe.… (alza.sk)

Wiky Stan Krtko (8590331704071)

Wiky Stan Krtko (8590331704071)

Stan - domček, pre kohokoľvek od 3 rokov, 92×72×102 cm, určené do izbičky, na záhradu a na pláž Snáď všetky malé deti, a možno že aj ich rodičia, majú rady roztomilého zvieracieho hrdinu Krtka. Potešte svoje ratolesti a zaobstarajte im pestrofarebný domček s motívom Krtka a jeho verných kamarátov. Zmestia sa doň až 2 deti od 3 rokov, ktorým garantuje úplne bezpečný a zdravotne nezávadný prístrešok. Je vyrobený z plastového materiálu s vinylovou konštrukciou. Jeho výhody môžu maličkí užívať ako doma v izbičke, tak aj vonku na záhrade.Kľúčové vlastnostiS motívmi Krtka a jeho verných kamarátovPojme až 2 detiOdporúčaný vek od 3 rokovVhodné pre vnútorné i vonkajšie použitieZ plastového materiálu s vinylovou konštrukciouRozmery 105 × 95 × 72 cm  (alza.sk)

Stan Pirátska loď (6958868887339)

Stan Pirátska loď (6958868887339)

Detský stan - klasický tvar, pre chlapcov od 3 rokov, 68×68×170 cm, určené do izbičky a na záhradu Detský stan sa hodí na každé hranie. Do stanu, ktorý vyzerá ako pirátska loď, sa môžu deti schovávať a hrať sa vo vnútri. Keďže je detský stan vyrobený z kvalitného a odolného materiálu, deti môžu vyvádzať v stane nielen v dome či byte, ale aj vonku. Detský stan Pirátska loď sa skvele hodí do letných slnečných dní, chráni deti počas hrania pred slnkom. Doprajte svojim deťom farebný detský stan Pirátska loď, v ktorom sa môžu schovávať a hrať sa každý deň.Hlavné vlastnosti detského stanu Pirátska loďDetský stan sa hodí na každé hranieStan vyzerá ako pirátska loďDeti sa môžu schovávať a hrať saDetský stan je vyrobený z kvalitného a odolného materiáluStan je možné používať doma aj vonkuChráni… (alza.sk)

Stan pro jednoho (9788025723685)

Stan pro jednoho (9788025723685)

Elektronická kniha - Na své cestě do vysněného Švédska uvízne mladistvý bosenský utečenec Miki v Dánsku. - autor Alen Mešković, 285 stran Na své cestě do vysněného Švédska uvízne mladistvý bosenský utečenec v Dánsku.Prvotina Alena Meškoviće Ukulele jam, popisující s humorem i vážně dospívání během války v Jugoslávii, vzbudila zasloužený ohlas v mnoha evropských zemích a dočkala se i divadelního zpracování.Děj Meškovićova druhého románu Stan pro jednoho začíná 1. prosince roku 1994, kdy bosenský uprchlík Emir Pozder, zvaný Miki, přijíždí do Kodaně, která původně měla být jen další přestupní stanicí na cestě za bratrem Nenem do Švédska. Nenův kontakt však Mikiho na nádraží nevyzvedne a Miki se dostává do spárů policie. Ze strachu, co bude dál, okamžitě zažádá o azyl a dánská policie ho… (alza.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black

adidas Stan Smith Black si môžete vybrať vo Footshope len za 95 €. Značka: adidas Originals, Farba: Čierna, Dostupné veľkosti: 36 2/3,37 1/3,38,39 1/3,40,40 2/3,41 1/3,42,42 2/3,43 1/3,44,44 2/3,45 1/3,46,46 2/3,47 1/3,48 (footshop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť