Stan Yate FAMILY

Ručne maľovaný POP Art obraz The MAFIA Family 2 dielny family

Ručne maľovaný POP Art obraz The MAFIA Family 2 dielny family

  Ručne maľovaný obraz v štýle POP ART. Je zárukou jedinečnosti a originality, ktorú nikde inde nenájdete. Je tým pravým čo prinesie do Vašich domácností a pracovísk ducha moderného umenia. Už dnes môžete mať niečo čo nikto iný nemá. Farba je ťahaná až za okraj rámu. Z tohoto dôvodu nieje na tento obraz potrebný rám. Obraz je namaľovaný na kvalitnom nemeckom plátne s drevenou kostrou. Pri maľbe boli použité vysoko-kvalitné nemecké akrylové farby, ktoré zabezpečujú jasnejšie kontrasty a dlhšiu životnost obrazov. Všetky obrazy sú balené v kvalitných materiáloch. Už dnes môžete mať niečo čo nikto iný nemá.     (obraznastenu.sk)

Family Farm (9001890747441)

Family Farm (9001890747441)

Spoločenská hra pre 2–5 hráčov, vhodné od 4 rokov, minimálne na 20 min hrania Family Farm je spoločenská postrehová hra pre dvoch až päť hráčov, vhodná pre deti od štyroch rokov, ktorá pripraví tú najlepšiu zábavu pre celú rodinu. Nápadité výtvarné spracovanie a jednoduché pravidlá si získajú srdce každého malého dieťaťa. Hra dokonale precvičuje pamäť a postreh.Hráči dostanú na začiatku hry obrázky fariem. Každá z nich je umiestnená v inom prostredí a čo je dôležité – každá je tiež inak vybavená. Doprostred stola sa vykladajú kartičky, na ktorých sú vyobrazené rôzne predmety. Hráč má za úlohu rýchlo zareagovať a siahnuť po kartičke znázorňujúcej majetok jeho farmy. Aby hra nebola tak jednoduchá, na každej kartičke sú vyobrazené vždy predmety dva, takže je jasné, že kľúčom k víťazstvu je… (alza.sk)

SoWash Family Waterjet + Hydropulser

SoWash Family Waterjet + Hydropulser

Vyberte si, ktorá tryska vám bude viac vyhovovať Vyčistenie konkrétnych miest medzi zubami a pozdĺž ďasien pre vás bude jednoduchšie s tryskou Waterjet, ktorá vytvára jednoliaty prúd vody. S tryskou Waterjet dosiahnete aj do ťažko dostupných priestorov okolo stoličiek. Pre masáž ďasien použite druhú priloženú trysku v balení s označením Hydropulser. Trojitý prúd vody môžete použiť ako k jemnej masáži ďasien alebo k dôkladnému vyčisteniu. Záleží len, akú intenzitu prúdu pustíte z vášho vodovodného kohútika. Ďalšie vlastnosti ústnej sprchy SoWash Waterjet + Hydropulser Nemáte žiadne starosti, pretože  súčasťou balenia sú špeciálne aj filtre, ktoré sa pridávajú priamo na batériu Vhodná pre nositeľov fixných strojčekov, zubných náhrad a iných zubných implantátov Jednoduchá… (nazuby.eu)

Sticker BASIC Dolphin Family

Sticker BASIC Dolphin Family

Nažehlovačka je vhodná na ozdobenie batohu, športovej tašky, čiapky, mikiny, teplákov,... Návod na použitie: 1) Na čistú a suchú látku priložíme aplikáciu, látka nesmie byť naškrobená. 2) Položte na žehliacu dosku tak, aby nažehlovačka bola dole a cez ňu látka. 3) Žehličku nastavte na 150°C. 4) Nažehlovačku prežehlite pod väčším tlakom 60 sekúnd, potom nechajte vychladnúť. Nažehlovačky odporúčame aj prišiť, aby po praní nedošlo k ich odlepeniu. (bubulakovo.sk)

Sticker MIDI Frog family

Sticker MIDI Frog family

!Táto nažehlovačka je aj NALEPOVACIA - bez potreby nažehlovania! Vhodná na tašku, bundu, mobil, tablet, ... Nažehlovačka je vhodná na ozdobenie batohu, športovej tašky, čiapky, mikiny, teplákov,... Návod na použitie: 1) Na čistú a suchú látku priložíme aplikáciu, látka nesmie byť naškrobená. 2) Položte na žehliacu dosku tak, aby nažehlovačka bola dole a cez ňu látka. 3) Žehličku nastavte na 150°C. 4) Nažehlovačku prežehlite pod väčším tlakom 60 sekúnd, potom nechajte vychladnúť. Nažehlovačky odporúčame aj prišiť, aby po praní nedošlo k ich odlepeniu. (bubulakovo.sk)

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY

VIACÚČELOVÝ VYSÁVAČ. Prístroj je aj svojím príslušenstvom určený pre chovateľov domácich zvierat a majiteľov zvieracích miláčikov rodiny. Vysávač s vodným filtrom zabezpečí vysávanie s využitím novej technológie systému (andreashop.sk)

THOMAS AQUA+ ALLERGY & FAMILY

THOMAS AQUA+ ALLERGY & FAMILY

TEPOVAČ A VYSÁVAČ S VODNÝM FILTROM. Vysávač s vodným filtrom AQUA+ aj s funkciou tepovania a certifikátom pre alergikov. Prístroj je určený pre dôkladné čistenie a údržbu domácnosti a svojím rozšíreným príslušenstvom (andreashop.sk)

Rámik na fotografiu Family

Rámik na fotografiu Family

Rozmery fotografie: 10x15 cm. (vivrehome.sk)

WC doska Family Easy

WC doska Family Easy

Má zatvárací systém Easy-Close, veko dosky má tiché zatváranie.Je vybavená 1 detským toaletným vekom. (vivrehome.sk)

Nástenná dekorácia Elephant Family

Nástenná dekorácia Elephant Family

Nástenná dekorácia má kovový háčik na zavesenie. Výrobok je vyrezávaný a maľovaný ručne a má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

Nástenná dekorácia Turtle Family

Nástenná dekorácia Turtle Family

Nástenná dekorácia má kovový háčik na zavesenie. Výrobok je vyrezávaný a maľovaný ručne a má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

ESET FAMILY SECURITY PACK PRE 4 ZARIADENIA NA 18 MESIACOV - KRAB…

ESET FAMILY SECURITY PACK PRE 4 ZARIADENIA NA 18 MESIACOV - KRAB.VERZIA, FAMILY-SEC-4PC-18M-BOX-2020

ANTIVÍRUS . VLASTNOSTI: . Počet zariadení: 4 Zariadenia . Platnosť licencie: 18 mesiacov . Typ: Family Security Pack . Vyhotovenie: Krabicová verzia . V rámci balíka ESET Family Security Pack si môžete nainštalovať : . ESET (andreashop.sk)

MEDEL FAMILY PLUS Elefante 529956

MEDEL FAMILY PLUS Elefante 529956

Inhalátor Medel Family Plus Elefante s roztomilým sloníkom (nálepka je súčasťou balenia) a rozprašovačom Medel Jet Plus. Rozprašovač Medel Jet Plus sa vyznačuje mimoriadne vysokou účinnosťou. Bol navrhnutý tak, aby sa minimalizovala strata liečiva, preto sa na tento účel sa použil duálny ventilový systém. Počas inhalácie, keď je aerosól s liečivom rozprašovaný pomocou kompresora a pacient sa nadýchne, jeden z ventilov zostáva otvorený a uvoľňuje liek, čo významne zvyšuje účinnosť nebulizácie a minimalizuje stratu liečiva. Po výdychu sa jeden ventil zatvára a druhý ventil neumožňuje uvoľňovanie hmly z nebulizéra, čím sa zabráni úniku liečiva. Respiračná frakcia alebo absorpcia liekových hmôt v dýchacích cestách použitím nebulizéra Medel Jet Plus dosahuje až 92,6%. Veľkosť častíc 0,8 um … (realshop.sk)

Thomas Aqua + Pet & Family (788563)

Thomas Aqua + Pet & Family (788563)

Vysávač 1600 W, 3 v 1 suché & mokré vysávanie + šampónovanie a čistenie, aqua box, funkcia pumpa, špeciálny hygyenický filter HEPA, akčný rádius 11 m, špeciálna hubica na chlpy z domácich miláčikov, turbokefa, XL štrbinová hubica, možnosť vysávania do vrecka, farba sivá/oranžová Thomas Aqua + Pet & Family je multifunkčný vysávač vhodný najmä pre majiteľov domácich zvierat. Disponuje špeciálnym filtračným systémom, ktorý dôkladne odstraňuje zvieracie chlpy, prach a ostatné alergény. Odporúčaný je tiež alergikom.Zbavte sa zvieracích chlpov raz a navždyThomas Aqua + Pet & Family je špeciálny viacúčelový vysávač určený najmä pre majiteľov domácich maznáčikov. Vďaka vysokému saciemu výkonu účinne odstraňuje psie a mačacie chlpy alebo iné nečistoty zo sedačiek, kobercov a podláh. Okrem… (alza.sk)

Thomas AQUA+ ALLERGY & FAMILY (788585)

Thomas AQUA+ ALLERGY & FAMILY (788585)

Vysávač 1600 W, 3 v 1 suché & mokré vysávanie, funkcia pumpa, špeciálny hygienický filter HEPA, akčný rádius 11 m, špeciálna hubica na chlpy z domácich miláčikov, turbokefa, parketová hubica, XL štrbinová hubica, špeciálna hubica na vytieranie Aqua Stealth - MOP, farba sivá/magenta Vysávač Thomas Aqua + ALLERGY & FAMILY je špeciálne určený pre alergikov a majiteľov domácich zvierat. Okrem klasického vysávania zastáva tiež funkciu mopu.Čistý vzduch bez alergénovThomas Aqua+ ALLERGY & FAMILY je špeciálny viacúčelový vysávač určený pre alergikov a chovateľov domácich maznáčikov. Vďaka špeciálnej technológii vodná filtrácia s umývateľným HEPA filtrom zachytí aj tie najjemnejšie prachové čiastočky, peľ, roztoče a iné alergény, čím zaistí dokonale čistú a zdravú domácnosť. Vyniká tiež… (alza.sk)

Tik Tak Bum Family (9001890799099)

Tik Tak Bum Family (9001890799099)

Rodinná hra pre 3–8 hráčov, vhodné od 8 rokov Užite si čas s rodinou s napínavou rodinnou hrou Tik Tak Bum Family. Nestačí mať šikovné ruky, musíte aj rýchlo premýšľať a plniť vedomostné úlohy. Tikajúcu bombu môžete odhodiť protihráčovi až vo chvíli, kedy budete mať správne splnenú úlohu. Dynamická hra Tik Tak Bum Family je vhodná pre hráčov od 8 rokov. Kľúčové vlastnosti rodinnej hry Tik Tak Bum FamilyDynamická rodinná hra je určená pre 3 – 8 odvážnych hráčovTik Tak Bum Family je hra náročná na premýšľanie a vyžaduje pohotové reakcieBombu môžete odhodiť až po splnení zadanej úlohyTik Tak Bum Family je vhodná pre hráčov od 8 rokov (alza.sk)

Zildjian 18" S Family China

Zildjian 18" S Family China

Činel typu China s priemerom 18". Model S Family China je prierazný a zvučný činel s krátkym sustainom a úderným attackom, ktorý sa dokonale hodí na dynamické prírazy. Jasné výšky, lesklý povrch a nízku hmotnosť dopĺňa krátky sustain, štandardná hlasitosť a stredne položené ladenie. (muziker.com)

Zildjian 16" S Family China

Zildjian 16" S Family China

Činel typu China s priemerom 16". Model S Family China je prierazný a zvučný činel s krátkym sustainom a úderným attackom, ktorý sa dokonale hodí na dynamické prírazy. Jasné výšky, lesklý povrch a nízku hmotnosť dopĺňa krátky sustain, štandardná hlasitosť a vysoké ladenie. (muziker.com)

Drevená hračka Legler Duck Family

Drevená hračka Legler Duck Family

Hračky Legler podporujú detskú fantáziu, zmysel pre detail a vývoj motoriky. Prenášajú deti do sveta, kde nič nie je nemožné, kde si môžu plniť sny, ale tiež sa vzdelávať. (bonami.sk)

Vankúš Owl Family, 43x43 cm

Vankúš Owl Family, 43x43 cm

Nie je lepší spôsob, ako oživiť starú sedačku alebo posteľ, než po nej pohádzať niekoľko farebných vankúšikov a užívať si tú úžasnú súhru farieb a vzorov. Ale pozor! Váľanie sa v nich je vysoko návykové. (bonami.sk)

Tescoma termobox FAMILY 1.5 l

Tescoma termobox FAMILY 1.5 l

Vynikajúci na dlhodobé uchovanie a prenášanie teplých aj studených pokrmov. Dvojplášťová nádoba s vysoko účinnou termoizolačnou výplňou uchová pokrmy dostatočne teplé alebo studené na dobu niekoľkých hodín, termobox je pri bežnom použití nerozbitný. S vyberateľnou dózou 1.0 l pre oddelené uloženie predkrmov, príloh a pod. (dodávaná s termoboxami 2.5 a 3.5 l). Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, plastová dóza s viečkom je vhodná do umývačky, termobox v umývačke neumývajte. 3 roky záruka. (eshop.tescoma.sk)

Tescoma termobox FAMILY 2.5 l

Tescoma termobox FAMILY 2.5 l

Vynikajúci na dlhodobé uchovanie a prenášanie teplých i studených pokrmov. Dvojplášťová nádoba s vysoko účinnou termoizolačnou výplňou uchová pokrmy dostatočne teplé alebo studené po dobu niekoľkých hodín, termobox je pri bežnom použití nerozbitný. S vyberateľnou dózou 1.0 l pre oddelené uloženie predjedál, príloh a pod. (dodávaná s termoboxmi 2.5 a 3.5 l). Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, plastová dóza s viečkom je vhodná do umývačky, termoboxy neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (eshop.tescoma.sk)

Tescoma termobox FAMILY 3.5 l

Tescoma termobox FAMILY 3.5 l

Vynikajúci na dlhodobé uchovanie a prenášanie teplých aj studených pokrmov. Dvojplášťová nádoba s vysoko účinnou termoizolačnou výplňou uchová pokrmy dostatočne teplé alebo studené na dobu niekoľkých hodín, termobox je pri bežnom použití nerozbitný. S vyberateľnou dózou 1.0 l pre oddelené uloženie predkrmov, príloh a pod. (dodávaná s termoboxami 2.5 a 3.5 l). Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, plastová dóza s viečkom je vhodná do umývačky, termobox neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (eshop.tescoma.sk)

Pet Farm Family Zverina 100g

Pet Farm Family Zverina 100g

"Základem našich holistických konzerv jsou kvalitní suroviny z lokáních farem a volně žijící zvěře z ČR a SR. Nejvyšší podíl v <b>ZVERINE</b> tvoří maso z vysoké zvěře (67%). Dalšími důležitými složkami jsou mrkev, řepa, směs lesního ovoce, chia semínka, olivový olej, 5 druhů bylinek (list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, petrželová nať, ostropestřec mariánský), kurkuma a v neposlední řadě i spirulína.<br /> <br /> <b>Zverina</b> - konzerva poskytuje celistvou a kvalitní dávku živin plnou vitamínů, minerálů & antioxidantů. Správný poměr těchto látek pozitivně působí na zdravotní stav, vitalitu a život nás, chlupáčů.<br /> <br /> Naše šťavnaté holistické konzervy jsou nejen ideálním plnohodnotným krmivem, ale i vhodným… (hej.sk)

BECO FAMILY - ARETHA ALIGATOR, M

BECO FAMILY - ARETHA ALIGATOR, M

HRAČKA . Hračka George je ekologickou alternatívou bežných pískacích hračiek. Jej vnútro je vyplnené z recyklovaných plastových flašiek. Hračka je dostatočne pevná a odolná na hryzenie a zároveň je mäkká, vhondá aj pre (andreashop.sk)

BECO FAMILY - OPICA, S 15X11CM

BECO FAMILY - OPICA, S 15X11CM

HRAČKA . Hračka Opica Michelle je ekologickou alternatívou bežných pískacích hračiek. Jej vnútro je vyplnené z recyklovaných plastových flašiek. Hračka je dostatočne pevná a odolná na hryzenie a zároveň je mäkká, vhondá aj pre (andreashop.sk)

BECO FAMILY - OPICA, L 40CM

BECO FAMILY - OPICA, L 40CM

HRAČKA . Hračka Opica Michelle je ekologickou alternatívou bežných pískacích hračiek. Jej vnútro je vyplnené z recyklovaných plastových flašiek. Hračka je dostatočne pevná a odolná na hryzenie a zároveň je mäkká, vhondá aj pre (andreashop.sk)

BECO FAMILY - SLONIK, S 6,5CM

BECO FAMILY - SLONIK, S 6,5CM

HRAČKA . Hračka Sloník je ekologickou alternatívou bežných pískacích hračiek. Jej vnútro je vyplnené z recyklovaných plastových flašiek. Hračka je dostatočne pevná a odolná na hryzenie a zároveň je mäkká, vhondá aj pre (andreashop.sk)

BECO FAMILY - SLONIK, M 11CM

BECO FAMILY - SLONIK, M 11CM

HRAČKA . Hračka Sloník je ekologickou alternatívou bežných pískacích hračiek. Jej vnútro je vyplnené z recyklovaných plastových flašiek. Hračka je dostatočne pevná a odolná na hryzenie a zároveň je mäkká, vhondá aj pre (andreashop.sk)

BECO FAMILY - SLONIK, L 14CM

BECO FAMILY - SLONIK, L 14CM

HRAČKA . Hračka Sloník je ekologickou alternatívou bežných pískacích hračiek. Jej vnútro je vyplnené z recyklovaných plastových flašiek. Hračka je dostatočne pevná a odolná na hryzenie a zároveň je mäkká, vhondá aj pre (andreashop.sk)

Sconto Vešiak na kabáty FAMILY

Sconto Vešiak na kabáty FAMILY

Štýlový, nástenný vešiak s 3D nápisom. Razom vyrieši otázku kam zavesiť sako alebo kabátik. Doplnok, ktorý vdýchne interiéru rodinnú atmosféru. Lakovaná. MDF s chrómovanými háčikmi. Dodávané v zmontovanom stave. (sconto.sk)

Obraz Family Rules 40x60 cm

Obraz Family Rules 40x60 cm

Závesový systém: kovový háčik. (vivrehome.sk)

Fotorám FAMILY na 6 fotiek

Fotorám FAMILY na 6 fotiek

48x33cm/1fograf.13,5x8,5cm (homepoint.sk)

tielka BLACK HEART FAMILY S

tielka BLACK HEART FAMILY S

tielka BLACK HEART FAMILY S dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. Značka: BLACK HEART. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Tielká » tielka BLACK HEART FAMILY S (coreshop.sk)

tielka BLACK HEART FAMILY M

tielka BLACK HEART FAMILY M

tielka BLACK HEART FAMILY M dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. Značka: BLACK HEART. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Tielká » tielka BLACK HEART FAMILY M (coreshop.sk)

tielka BLACK HEART FAMILY L

tielka BLACK HEART FAMILY L

tielka BLACK HEART FAMILY L dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. Značka: BLACK HEART. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Tielká » tielka BLACK HEART FAMILY L (coreshop.sk)

ESET Family Security Pack pre 4 zariadenia na 18 mesiacov SK …

ESET Family Security Pack pre 4 zariadenia na 18 mesiacov SK (elektronická licencia) (FAMILY-SEC-4-18M-SK)

Bezpečnostný softvér –výhodný bezpečnostný balík pre celú rodinu, s ktorým ochránite až 4 zariadenia s OS Windows, Android, macOS alebo Linux. Súčasťou balíka (voliteľne) je aj ESET Parental Control pre spoľahlivú ochranu vašich detí. Teraz ako darček e-kniha Spojení navždy o výchove deti v digitálnej dobe. Slovenská verzia. Rodinný bezpečnostný balík teraz aj s hodnotnou e-knihouKúpte si ESET Family Security Pack pre 4 zariadenia na 18 mesiacov a k tomu dostanete darček v podobe hodnotnej e-knihy o výchove detí v digitálnej dobe s názvom Spojenie navždy.ESET Family Security Pack teraz s darčekomK rodinnému balíku teraz automaticky obdržíte darčekový kód na e-knihu Spojenie navždy - Ako nestratiť deti v digitálnej dobe.Akcia platí pre každú licenciu 18-mesačného ESET Family Security Pack… (alza.sk)

Bel Family vatové tyčinky 200 ks

Bel Family vatové tyčinky 200 ks

Charakteristika: Bel family vatové tyčinky zo 100% bavlny sú určené na čistenie a nanášanie mastí a olejov.Nepoužívajte: Pri vážnych infekciách alebo poraneniach ucha, ušného bubienka, do otvorených rán a očí. Nezavádzajte do sluchovodu.Spôsob požitia: Vatové tyčinky používajte opatrne.Zloženie: 100% bavlna, tyčinka z PP (lieky24.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 90C. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 90D. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 95C. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 100C. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 105C. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 95D. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 100D. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 105D. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 105F. (spartoo.sk)

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Čipkované podprsenky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 95E. (spartoo.sk)

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 38. (spartoo.sk)

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 40. (spartoo.sk)

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 42. (spartoo.sk)

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 44. (spartoo.sk)

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna

Triumph Klasické nohavičky DARLING FAMILY Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR FR 46. (spartoo.sk)

DIFFUSIL Repelent Family 100 ml (5000204918342)

DIFFUSIL Repelent Family 100 ml (5000204918342)

Repelent bez parfumácie, proti kliešťom, komárom  Bezpečný pomocník v boji proti nežiaducemu hmyzu. Repelent Diffusil Family poskytuje bezpečnú ochranu pred komármi a kliešťami. Poteší vás svojou jednoduchou aplikáciou a dlhotrvajúcim účinkom. Pokožka je pred komármi (i tigrími) chránená až 6 hodín, pred ovadmi až 5 hodín a pred kliešťami až 4 hodiny. Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečenie, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon. Po návrate domov si umyte ošetrené miesta a nastriekané odevy vyperte. Kľúčové vlastnosti repelentu Diffusil FamilyBezpečný bojovník proti nežiaducemu hmyzuNa pokožku, na odevy aj na topánkyÚčinný proti komárom (aj tigrím),… (alza.sk)

Calter Family pikniková, pruhy dúhové (4891223150575)

Calter Family pikniková, pruhy dúhové (4891223150575)

Pikniková deka - 2000×1500 mm, s uchom na prenášanie, s izolačnou vrstvou Vodeodolná piknik deka, ľahko zbaliteľná s uchom na prenášanie. Rozmery 200 × 150 cm. Hmotnosť 650 g.Zháňate kvalitnú piknikovú deku na kempovanie alebo slnečné dni v parku? Kúpte si pruhovanú deku CALTER FAMILY v žiarivej dúhovej farbe. Vďaka spodnému penovému materiálu, ktorý izoluje od zeme, vám deka zabezpečí pohodlné posedenie a príjemné teplo. Možno ju jednoducho zbaliť a pomocou praktického ucha pohodlne prenášať. Od vlhkej zeme či rosy vás ochráni jej spodná vodoodolná vrstva z penového polyetylénu (2 mm). Vrchná vrstva je vyrobená z príjemného 100 % flísu.Kľúčové vlastnosti piknikovej deky Calter FamilySpodná vodoodolná vrstva s izolačnými vlastnosťamiDeku v žiarivej farbe s dúhovými pruhmi možno… (alza.sk)

Used Future Universal Family Tee White

Used Future Universal Family Tee White

Used Future Universal Family Tee White si môžete vybrať vo Footshope len za 42 €. Značka: Used Future Universal, Farba: Biela, Dostupné veľkosti: M,L (footshop.sk)

Used Future Universal Family Tee White

Used Future Universal Family Tee White

Used Future Universal Family Tee White si môžete vybrať vo Footshope len za 42 €. Značka: Used Future Universal, Farba: Biela, Dostupné veľkosti: M,L (footshop.sk)

Zildjian S Family Performer Cymbal Set

Zildjian S Family Performer Cymbal Set

Činelový set obsahujúci 5 činel. Sada Performer je tonálne prispôsobená na vyrovnané hranie s príjemným prirodzeným zvukom. Sada obsahuje pár činel typu Hi-Hat veľkosti 14", Crash veľkosti 16", ďalší veľký Crash veľkosti 18" a Ride s priemerom 20". Sada sa vyznačuje jasným zvukom, lesklým finišom, vysokou hlasitosťou, dlhým sustainom a strednou až ľahkou hmotnosťou. (muziker.com)

Zildjian 14" S Family Rock Hihats

Zildjian 14" S Family Rock Hihats

Činely typu Hi-Hat s priemerom 14". Model S Family Rock Hi-Hat má priebojný a priezračný zvuk určený pre tvrdšie hranie a všetky odnože rocku. Jasné výšky, lesklý povrch a stredne ťažkú hmotnosť dopĺňa vysoká hlasitosť. (muziker.com)

Zildjian 14" S Family Mastersound Hihats

Zildjian 14" S Family Mastersound Hihats

Činel typu Hi-Hat s priemerom 14". Model S Family Mastersound Hi-Hat má ručne vybúchavanú hranu pre jemné zvlnenie, ktoré nielen zabraňuje uzamknutiu vzduchu v čineli, ale zároveň produkuje jasný a typický "chick" zvuk. Jasné výšky, lesklý povrch a stredne ťažkú hmotnosť dopĺňa hlasitosť strednej intenzity. (muziker.com)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť