Standardne umyvacky

Tescoma obracačka do woku PRESTO

Tescoma obracačka do woku PRESTO

Tescoma Obracačka do woku PRESTO - Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Vhodná do umyvačky riadu. Záruka 3 roky. (Tescoma.sk)

SAMIX Štandardné miešadlo 500ml - FAGRON

SAMIX Štandardné miešadlo 500ml - FAGRON

Posuvné miešadlo k miešaciemu prístroju Samix. (Najlekaren.eu)

Tescoma naberačka SPACE TONE

Tescoma naberačka SPACE TONE

Tescoma Naberačka SPACE TONE - Kuchynské náradie vhodné pre všetky druhy riadu, vynikajúce pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 210 °C. Nenechávajte v pokrmoch dlhodobo, prípadné zafarbenie pokrmom nie jechybou výrobku. Vhodné do umývacky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma penovačka SPACE TONE

Tescoma penovačka SPACE TONE

Tescoma Penovačka SPACE TONE - Kuchynské náradie vhodné pre všetky druhy riadu, vynikajúce pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 210 °C. Nenechávajte v pokrmoch dlhodobo, prípadné zafarbenie pokrmom nie je chybou výrobku. Vhodné do umývacky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma kliešte pinzeta SPACE TONE

Tescoma kliešte pinzeta SPACE TONE

Tescoma Kliešte pinzeta SPACE TONE - Kuchynské náradie vhodné pre všetky druhy riadu, vynikajúce pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 210 °C. Nenechávajte v pokrmoch dlhodobo, prípadné zafarbenie pokrmom nie jechybou výrobku. Vhodné do umývacky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma naberačka na špagety SPACE TONE

Tescoma naberačka na špagety SPACE TONE

Tescoma Naberačka na špagety SPACE TONE - Kuchynské náradie vhodné pre všetky druhy riadu, vynikajúce pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 210 °C. Nenechávajte v pokrmoch dlhodobo, prípadné zafarbenie pokrmom nie je chybou výrobku. Vhodné do umývacky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma obracačka s otvormi SPACE TONE

Tescoma obracačka s otvormi SPACE TONE

Tescoma Obracačka s otvormi SPACE TONE - Kuchynské náradie vhodné pre všetky druhy riadu, vynikajúce pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 210 °C. Nenechávajte v pokrmoch dlhodobo, prípadné zafarbenie pokrmom nie je chybou výrobku. Vhodné do umývacky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma obracačka na omelety SPACE TONE

Tescoma obracačka na omelety SPACE TONE

Tescoma Obracačka na omelety SPACE TONE - Kuchynské náradie vhodné pre všetky druhy riadu, vynikajúce pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 210 °C. Nenechávajte v pokrmoch dlhodobo, prípadné zafarbenie pokrmom nie je chybou výrobku. Vhodné do umývacky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma šľahacia metla SPACE TONE

Tescoma šľahacia metla SPACE TONE

Tescoma Šľahacia metla SPACE TONE - Kuchynské náradie vhodné pre všetky druhy riadu, vynikajúce pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 210 °C. Nenechávajte v pokrmoch dlhodobo, prípadné zafarbenie pokrmom nie je chybou výrobku. Vhodné do umývacky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma lyžica na ryžu SPACE TONE

Tescoma lyžica na ryžu SPACE TONE

Tescoma Lyžica na ryžu SPACE TONE - Kuchynské náradie vhodné pre všetky druhy riadu, vynikajúce pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí. Vyrobené z prvotriedneho žiaruvzdorného nylonu, odolné do 210 °C. Nenechávajte v pokrmoch dlhodobo, prípadné zafarbenie pokrmom nie je chybou výrobku. Vhodné do umývacky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

BIGJIGS RAIL Koľaje vláčikovej dráhy - Štandardné výhybky, 2 ks

BIGJIGS RAIL Koľaje vláčikovej dráhy - Štandardné výhybky, 2 ks

Toto balenie obsahuje 2 kusy výhybiek z BigJigs železničného sortimentu. Sú vyrobené z kvalitného tvrdého dreva. Bigjigs drevené vláčikové dráhy a ich príslušenstvo je možné kombinovať so všetkými ďalšími značkami drevených vláčikových dráh na trhu. Vláčikové dráhy Bigjigs sú s nimi plne kompatibilné. Charakteristika: rozmery: dĺžka 17 cm odporúčaný vek: od 3 rokov Značka Bigjigs: Anglická značka Bigjigs bola založená v roku 1985 a spočiatku sa zaoberala iba výrobou drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástol, takže nasledoval… (Feedo.sk)

Termopohár - Hamsa 

Termopohár - Hamsa 

Vychutnajte si obľúbený nápoj aj v pohybe. Náš praktický termopohár udrží tú správnu teplotu nápoja a zlepší vám náladu vďaka originálnemu dizajnu. Vhodný pre každého milovníka kávy, čaju či studených limonád.Objem: 0,47 lRozmer: 17,5 x 8 cmVnútorná stena z nerezovej ocelePapierový obrázok s grafikou chránený vonkajšou stenou z vysokoodolného akryluBez BPAVeko s posuvným zámkomProtišmyková podložka na spodnej časti poháraTermopohár uchovávať vo vertikálnej polohe, inak môže tekutina vytiecťNevhodné do úmyvačky riadu a mikrovlnnej rúry (Dedoles.sk)

SANELA Náhradná flexi hadica pre neštandardne inštalácie

SANELA Náhradná flexi hadica pre neštandardne inštalácie

(Vivaeshop.sk)

Soľ do umývačky riadu

Soľ do umývačky riadu

Popis: Prírodná regeneračná soľ do umývačky riadu, ktorá zabraňuje tvorbe vodného kameňa na riade a zmäkčuje i veľmi tvrdú vodu. Každá umývačka obsahuje zmäkčovač vody (iónomenič), ktorý zachytáva ióny spôsobujúce tvrdosť vody. Cez tento výmeník prechádza voda z vodovodného potrubia a do umývačky sa dostáva voda zmäkčená. Vďaka pravidelnému doplňovaniu a používaniu regeneračnej soli je zaistená bezchybná funkčnosť výmenníka iónov a voda je v umývačke zmäkčená. Netestované na zvieratách. Zloženie: čistá hrubozrnná soľ (viac ako 99,8%)Dávkovanie: Riaďte sa podľa návodu výrobcu Vašej umývačky. Dávkovač soli udržujte dostatočne naplnený.UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. (Babickinazahrada.sk)

Tablety do umývačky riadu

Tablety do umývačky riadu

Popis: Ak vám záleží na ekológii určite vnímate, aké škodlivé je používanie všetkých chemických prostriedkov, ktoré používame v domácnosti. Našťastie, existuje čoraz viac prípravkov, ktoré sú nielen efektívne pre domácnosť, ale aj šetrné k prírode. Doprajte svojej umývačke riadu nové tablety na umývanie. Po umývacom cykle sa vo vode tableta rozloží na prírodné zložky. Tablety neobsahujú agresívny chlór, fosfáty ani iné vonné látky. Silikáty a sóda sú nerastné látky, ktoré už nemusia byť v prírode ďalej odburávané. Citráty sa v prírode behom 2-3 dní odbúra pomocou prirodzene sa vyskytujúcich mikroorganizmov. Hydrogénuhličitan sodný sa rozkladá už počas procesu umývania na nerastnú sódu, vodu a kyslík. Kyselina polyasparágová je v prírode úplne odbúraná na vodu, oxid uhličitý a dusikaté… (Babickinazahrada.sk)

Leštidlo do umývačky riadu

Leštidlo do umývačky riadu

Leštidlo do umývačky riadu     Leštidlo pre všetky domáce umývačky riadu. Obmedzuje tvorbu minerálnych usadenín na riade a dodáva mu prirodzený lesk. Dávkovanie: Leštidlo dávkuje umývačka. Doplňte pri rozsvietení kontrolky podľa návodu výrobcu umývačky. Zloženie: kvasný lieh, kyselina citrónová, neionogénny rastlinný tenzid. Prípravok neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umelé parfémy, a farbivá a nebol testovaný na zvieratách. (Babickinazahrada.sk)

Gél do umývačky riadu

Gél do umývačky riadu

Gel do umývačky riadu   Ekologický gel do umývačky riadu z mydlových orechov. Základom je výťažok z mydlových orechov v bio kvalite získaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Účinný prostriedok do všetkých umývačiek riadu si poradí aj so silne znečisteným riadom. Dávkovanie: do zásobníku na umývací prostriedok nalejte primerané množstvo prípravku (cca 30 ml). Zloženie: saponín z mydlových orechov v biokvalite, rastlinný tenzid, silikáty, uhličitan sodný (sóda), citronan sodný, xantanová guma, benzoan sodný, rastlinná silica. Prípravok neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umelé parfémy, a farbivá.   (Babickinazahrada.sk)

Príslušenstvo pre umývačky Jolly citron

Príslušenstvo pre umývačky Jolly citron

Vůně do myčky CITRON (1ks) (Hej.sk)

Príslušenstvo pre umývačky AEG A6SK4105

Príslušenstvo pre umývačky AEG A6SK4105

SADA ČISTÍCÍCH PŘÍPRAVKŮ PRO MYČKY NÁDOBÍ Optimalizujte funkčnost vaší myčky nádobí a prodlužte její životnost pomocí této kompletní sady pro péči. Tato sada obsahuje: 1 x odstraňovač vodního kamene a 1 kg obnovovací soli, která brání usazování vápníku a vodního kamene, jenž představují dvě příčiny ztráty lesku vašeho stolního nádobí. 2 x dezodorační osvěžovače, které odstraňují nepříjemné pachy a udržují dlouhotrvající vůni citrónů. Technické specifikace Výška (mm) : 200 Šířka (mm) : 148 Hloubka (mm) : 114 (Hej.sk)

SUNLIGHT Osviežovač umývačky riadu 60 umytí

SUNLIGHT Osviežovač umývačky riadu 60 umytí

Sunlight Osviežovač umývačky vďaka príjemnej citrusovej vôni zaisťuje, že umývačka riadu bude krásne voňať aj v dobe jej nečinnosti. Pripevňuje sa ku košu umývačky a vydrží 60 umytí (2 – 3 mesiace). Na riade nezanecháva žiadne chemické zvyšky ani vôňu. Nová značka Sunlight ponúka kompletný rad prípravkov s dvojitou čistiacou silou nielen pre žiarivo čistý riad ale aj umývačku riadu. Vysoká účinnosť prípravkov Sunlight je daná unikátnym zložením obohateným o extrakt z citróna a účinné čistiace zložky. Odborné znalosti značky Cif, ktorá je odborníkom na čistotu, sú tiež zárukou čistiacich schopností prípravkov Sunlight. (Feedo.sk)

FINISH Čistič umývačky riadu 250 ml

FINISH Čistič umývačky riadu 250 ml

Môže vám pripadať, že je vaša umývačka čistá, lebo tak na prvý pohľad vyzerá. Avšak postupom času sa v skrytých častiach usadzuje mastnota a vodný kameň: filtre, sprchovacie ramená, hadičky privádzajúce vodu a odpad. Finish Čistič umývačky ochráni umývačku, zaisťuje prevenciu vodného kameňa, odstraňuje mastnotu v umývačke, čistí vnútro umývačky a neutralizuje nepríjemné zápachy, výsledkom je tak dokonale čistá umývačka so sviežou vôňou. Odporúčame používať 1 krát mesačne Finish Čistič umývačky k udržaniu čistej a bezproblémovej umývačky. Iba tak vám môže poskytovať vynikajúce výsledky. Čistá umývačka = žiarivý a čistý riad! Vlastnosti: intenzívna čistota a starostlivosť odstraňuje vodný kameň a mastnotu čistí filter, odpad a sprchovacie ramená odporúčané použitie – 1 × mesačne Návod na… (Feedo.sk)

Finish Salt soľ do umývačky riadu 4 kg

Finish Salt soľ do umývačky riadu 4 kg

FINISH SALT soľ do umývačky 4kg  Finish regeneračná soľ s veľkými granulami pomáha predchádzať nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňa na riade a v umývačke. Špeciálna soľ, ktorá bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa. Účinne napomáha zmäkčenie vody v umývačke a zvyšuje tak čistiaci efekt umývacích prostriedkov. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pravidelne kontrolujte správne množstvo regeneračnej soli Finish vo Vašej umývačke. To je silne odporúča, ak máte tvrdú vodu vo Vašej domácnosti. Pri veľmi tvrdej vode použite tento produkt aj v prípade, že používate umývací prosředky Finish s pridanou soľou. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal… (Vitanella.sk)

Regeneračná soľ do umývačky SODASAN 2kg

Regeneračná soľ do umývačky SODASAN 2kg

Pomáha zachovávať životnosť iónových výmenníkov v umývačkách riadu. Iónové výmenníky zmäkčujú vodu a zabraňujú vzniku vodného kameňa na riade. Určená do umývačiek riadu čistá kamenná soľ bez hrudkovacích látok, farbív bez enzýmov s neutrálnou vôňou Použitie: ekologická regeneračná soľ vhodná pre všetky typy domácích umývačiek na riad. S ohľadom na životné prostredie: Tento výrobok obsahuje čistú hrubozrnú soľ bez protihrudkujúcich látok a farbív. Tým je zaručená oveľa dlšia životnosť ionového výmenníka, protože jeho funkciu neovplyvňujú cudzie ióny z prídavných látok. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie. Obsah: 2kg Zloženie: chlorid sodný – 100% čistá hrubozrnná kamenná soľ… (Vitanella.sk)

Tablety do umývačky EKO SODASAN 25tab.

Tablety do umývačky EKO SODASAN 25tab.

Ľahko použiteľné s vynikajúcimi výsledkami. Tablety do umývačky riadu sú bez GMO, bez enzýmov, šetrné k životnému prostrediu a sú alternatívou ku konvenčným produktov. Bez fosfátov a chlóru. Žiarivo čistý riad pomocou aktívnych kyselín neobsahuje látky z petrochemického priemyslu bez fosfátov, bez enzýmov, bez GMO s neutrálnou vôňou bez látok štiepiacich chlór Použitie: veľmi efektívny prostriedok na umývanie riadu do všetkých typov domácich umývačiek. S ohľadom na životné prostredie: Tento výrobok obsahuje len rastlinné umývacie substancie. Citráty a polyaspartáty slúžia ako zmekčovadlá, ktoré plne nahradzujú fosfáty, pričom ich odbúrateľnosť v odpadových vodách je podstatne rýchlejšia. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov… (Vitanella.sk)

Príslušenstvo pre umývačky AEG/Electrolux M3GCS200

Príslušenstvo pre umývačky AEG/Electrolux M3GCS200

Špičkový výkon se solí Naše sůl zastaví hromadění vodního kamene a vápníku, který negativně ovlivňuje vaše spotřebiče. Tuto sůl lze použít v myčkách nádobí a vybraných pračkách, aby uchovaly zářivost vašeho nádobí a živé vzezření vašeho barevného oblečení. Regenerační Sůl - 1 kg - PRO MYČKY sůl zabraňuje usazování vodního kamene na nádobí zajišťuje dlouhodobou účinnost myčky. PRO PRAČKY oblečení si zachová svou barvu a nevybledne regeneruje vodní filtr, který odstraňuje nečistoty ve vodě, takže prací prostředky pracují optimálně již při nižších teplotách vhodné pro vybrané modely praček (Hej.sk)

Finish leštidlo do umývačky riadu Regular 400 ml

Finish leštidlo do umývačky riadu Regular 400 ml

Finish leštiaci prostriedok do umývačky riadu Regular sa postará o žiarivý lesk pohárov, príborov, riadu i samotnej umývačky. Už žiadne vodné a vápenaté škvrny. Chráni sklenený riad a prispieva k optimálnemu rýchlejšiemu schnutiu. V spolupráci s umývacím prostriedkom pomáha odstrániť z riadu zvyšky jedla, škvrny, zbavuje ho povlaku a dodáva mu oslnivý leskodstraňuje zvyšky nečistôtchráni sklenený riaddodáva riadu žiarivý leskprispieva k rýchlejšiemu schnutiu riaduPoužitie:Pravidelne dopĺňajte zásobník na oplachovací prostriedok. Umývačka riadu si automaticky dávkuje potrebné množstvo prostriedku.Zloženie:5 % alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, konzervanty: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone,… (Drogerka.sk)

JAR Yellow 60ks - kapsule do umývačky riadu

JAR Yellow 60ks - kapsule do umývačky riadu

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní a vďaka svojmu zloženiu umyjú aj zaschnutú mastnotu. Jar kombinuje v jednej účinnej kapsuli tekuté a práškové zložky. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiadnen neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar. Jeho koncentrované zloženie si okamžite poradí s mastnotou a váš riad získa žiarivú čistotu. Čistiace účinky, ktorým môžete pri umývaní riadu vždy dôverovať. Hneď pri 1 umývaní odstráni aj zaschnutú mastnotu. Odstraňuje odolné škvrny a má funkciu úžasného lesku. Obsahuje soľ… (Feedo.sk)

JAR Yellow 36ks - kapsule do umývačky riadu

JAR Yellow 36ks - kapsule do umývačky riadu

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní a vďaka svojmu zloženiu umyjú aj zaschnutú mastnotu. Jar kombinuje v jednej účinnej kapsuli tekuté a práškové zložky. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiadnen neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar. Jeho koncentrované zloženie si okamžite poradí s mastnotou a váš riad získa žiarivú čistotu. Čistiace účinky, ktorým môžete pri umývaní riadu vždy dôverovať. Hneď pri 1 umývaní odstráni aj zaschnutú mastnotu. Odstraňuje odolné škvrny a má funkciu úžasného lesku. Obsahuje soľ… (Feedo.sk)

JAR Yellow 24ks - kapsule do umývačky riadu

JAR Yellow 24ks - kapsule do umývačky riadu

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní a vďaka svojmu zloženiu umyjú aj zaschnutú mastnotu. Jar kombinuje v jednej účinnej kapsuli tekuté a práškové zložky. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiadnen neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar. Jeho koncentrované zloženie si okamžite poradí s mastnotou a váš riad získa žiarivú čistotu. Čistiace účinky, ktorým môžete pri umývaní riadu vždy dôverovať. Hneď pri 1 umývaní odstráni aj zaschnutú mastnotu. Odstraňuje odolné škvrny a má funkciu úžasného lesku. Obsahuje soľ… (Feedo.sk)

JAR Yellow 48ks - kapsule do umývačky riadu

JAR Yellow 48ks - kapsule do umývačky riadu

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní a vďaka svojmu zloženiu umyjú aj zaschnutú mastnotu. Jar kombinuje v jednej účinnej kapsuli tekuté a práškové zložky. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiadnen neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar. Jeho koncentrované zloženie si okamžite poradí s mastnotou a váš riad získa žiarivú čistotu. Čistiace účinky, ktorým môžete pri umývaní riadu vždy dôverovať. Hneď pri 1 umývaní odstráni aj zaschnutú mastnotu. Odstraňuje odolné škvrny a má funkciu úžasného lesku. Obsahuje soľ… (Feedo.sk)

SUNLIGHT Leštidlo do umývačky riadu 500 ml

SUNLIGHT Leštidlo do umývačky riadu 500 ml

Sunlight Leštidlo do umývačky zabraňuje vzniku škvŕn a šmúh, ktoré by mohli byť chybičkou na kráse vášho riadu a zároveň mu dodáva diamantový lesk. Hodí sa tiež na preventívne prečistenie umývačky raz za mesiac. Nová značka Sunlight ponúka kompletný rad prípravkov s dvojitou čistiacou silou nielen pre žiarivo čistý riad ale aj umývačku riadu. Vysoká účinnosť prípravkov Sunlight je daná unikátnym zložením obohateným o extrakt z citróna a účinné čistiace zložky. Odborné znalosti značky Cif, ktorá je odborníkom na čistotu, sú tiež zárukou čistiacich schopností prípravkov Sunlight. (Feedo.sk)

SOMAT Čistič umývačky 3 x 20 g

SOMAT Čistič umývačky 3 x 20 g

Somat čistič umývačky riadu je prvý a jediný Somat čistiaci prostriedok, ktorý môžete používať počas bežného umývacieho cyklu! Čistič pôsobí hlboko vo vnútri umývačky a účinne odstraňuje mastnotu a usadeniny vodného kameňa aj v ťažko dostupných miestach umývačky. Použitie: Vložte riad do vašej umývačky ako obvykle. Pridajte tabletu alebo gél. Pridajte jeden sáčok Somat čističa umývačky na dno naplnenej umývačky. Zapnite umývačku ako obvykle. Neumývajte v umývačke strieborné príbory spolu s čističom umývačky. Skladovanie: Uchovávajte pri teplote 5 ° C až 40 ° C, balenie dôkladne uzatvárajte. Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby. Zloženie: 15–30% polykarboxyláty 5–15% neiónové povrchovo aktívne látky Ďalej obsahuje: parfumy (limonene) Balenie: 3× 20 g (Feedo.sk)

FINISH Soľ do umývačky riadu 4 kg

FINISH Soľ do umývačky riadu 4 kg

Usadzujúci sa vodný kameň môže rýchlo obmedziť výkonnosť vašej umývačky riadu. Finish soľ je z 99,9% číra a špeciálne granulovaná pre použitie v umývačkách riadu. Jej čistota zabezpečí, že ochranný systém umývačky proti usadzovaniu vodného kameňa bude účinne fungovať a vašu umývačku riadu aktívne chrániť. Účinne zmäkčuje vodu v umývačke. Zabraňuje vzniku škvŕn od vody a zvyšuje výkon umývačky. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pravidelne kontrolujte správne množstvo regeneračnej soli Finish vo vašej umývačke. Dôležité: Iné soli môžu obsahovať nečistoty ako železo či uhličitany, ktoré poškodzujú ochranný systém umývačky proti usadzovaniu vodného kameňa. Návod na použitie: Nádržku na soľ naplňte soľou Finish podľa návodu k vašej umývačke riadu. Pri dennom umývaní odporúčame dopĺňať… (Feedo.sk)

FINISH Čistič umývačky riadu 250 ml DUO

FINISH Čistič umývačky riadu 250 ml DUO

Môže vám pripadať, že je vaša umývačka čistá, lebo tak na prvý pohľad vyzerá. Avšak postupom času sa v skrytých častiach usadzuje mastnota a vodný kameň: filtre, sprchovacie ramená, hadičky privádzajúce vodu a odpad. Finish Čistič umývačky DUO ochráni umývačku, zaisťuje prevenciu vodného kameňa, odstraňuje mastnotu v umývačke, čistí vnútro umývačky a neutralizuje nepríjemné zápachy, výsledkom je tak dokonale čistá umývačka so sviežou vôňou. Odporúčame používať 1 krát mesačne Finish Čistič umývačky k udržaniu čistej a bezproblémovej umývačky. Iba tak vám môže poskytovať vynikajúce výsledky. Čistá umývačka = žiarivý a čistý riad! Vlastnosti: intenzívna čistota a starostlivosť odstraňuje vodný kameň a mastnotu čistí filter, odpad a sprchovacie ramená odporúčané použitie – 1 × mesačne Návod… (Feedo.sk)

SUNLIGHT Čistič umývačky riadu 3 x 40g

SUNLIGHT Čistič umývačky riadu 3 x 40g

Sunlight Čistič umývačky riadu je ideálny na preventívne prečistenie umývačky raz za mesiac. Nová značka Sunlight ponúka kompletný rad prípravkov s dvojitou čistiacou silou nielen pre žiarivo čistý riad ale aj umývačku riadu. Vysoká účinnosť prípravkov Sunlight je daná unikátnym zložením obohateným o extrakt z citróna a účinné čistiace zložky. Odborné znalosti značky Cif, ktorá je odborníkom na čistotu, sú tiež zárukou čistiacich schopností prípravkov Sunlight. Balenie obsahuje 3 sáčky čistiaceho prostriedku po 40g. (Feedo.sk)

SUNLIGHT Classic Regular 84ks – tablety do umývačky

SUNLIGHT Classic Regular 84ks – tablety do umývačky

Sunlight Classic tablety ponúkajú základnú ale veľmi účinnú čistiacu schopnosť. Pre zosilnenie účinkov týchto tabliet je doporučované použiť navyše doplnky, ako sú leštidlo alebo soľ do umývačky. Nová značka Sunlight ponúka kompletný rad prípravkov s dvojitou čistiacou silou nielen pre žiarivo čistý riad ale aj umývačku riadu. Vysoká účinnosť prípravkov Sunlight je daná unikátnym zložením obohateným o extrakt z citróna a účinné čistiace zložky. Odborné znalosti značky Cif, ktorá je odborníkom na čistotu, sú tiež zárukou čistiacich schopností prípravkov Sunlight. (Feedo.sk)

SUNLIGHT Classic Regular 100ks – tablety do umývačky

SUNLIGHT Classic Regular 100ks – tablety do umývačky

Sunlight Classic tablety ponúkajú základnú ale veľmi účinnú čistiacu schopnosť. Pre zosilnenie účinkov týchto tabliet je doporučované použiť navyše doplnky, ako sú leštidlo alebo soľ do umývačky. Nová značka Sunlight ponúka kompletný rad prípravkov s dvojitou čistiacou silou nielen pre žiarivo čistý riad ale aj umývačku riadu. Vysoká účinnosť prípravkov Sunlight je daná unikátnym zložením obohateným o extrakt z citróna a účinné čistiace zložky. Odborné znalosti značky Cif, ktorá je odborníkom na čistotu, sú tiež zárukou čistiacich schopností prípravkov Sunlight. (Feedo.sk)

SEVENTH GENERATION Prírodné kapsuly do umývačky 20ks

SEVENTH GENERATION Prírodné kapsuly do umývačky 20ks

Unikátne rozpustné kapsuly, ktoré vďaka prírodným enzýmom skvelo umyjú váš riad. Sú bez zbytočnej chémie, s prírodnou vôňou. Odstránia aj zaschnuté zbytky jedla. Bohaté na prírodné enzýmy. Úplne biodegradabilné. Vo veľmi praktickom znovu uzavierateľnom obale. O značke: Seventh Generation je legendárna americká značka netoxickej drogérie. Jedna z najstarších a najväčších značiek netoxickej drogérie a biodrogérie na svete. Značka Seventh Generation bola len nedávno uvedená do oficiálnej distribúcie v ČR a SR. Všetky výrobky značky Seventh Generation spĺňajú tie najprísnejšie kritériá pre zdravotnú nezávadnosť, netoxickosť a biologickú odbúrateľnosť. (Feedo.sk)

Ecover Tablety do umývačky riadu 25 tbl.

Ecover Tablety do umývačky riadu 25 tbl.

Rastlinné zložky, ktoré tablety do umývačky riadu obsahujú, zmäkčí aj najtvrdšiu vodu. Účinne umyjú riad z porcelánu, poháre, príbor a ďalšie kuchynské potreby. Tablety odstraňujú všetky zvyšky potravy, umývajú aj silne zašpinené taniere. (Vivantis.sk)

Príslušenstvo pre umývačky Electrolux Regenerační sůl 1kg

Príslušenstvo pre umývačky Electrolux Regenerační sůl 1kg

Pokud budete používat správné množství soli, nebudete si muset dělat starosti s účinností myčky. Sůl totiž zabraňuje vzniku vodního kamene a zajišťuje optimální výkon a účinnost spotřeby. Navíc přispívá k tomu, aby si nádobí zachovalo svůj zářivý vzhled. Regenerační sůl pro myčky nádobí 1 kg zabraňuje tvorbě vodního kamene v zájmu optimálního výkonu sůl pravidelně doplňujte (Hej.sk)

Prostriedok na oplachovanie do umývačky SODASAN 500ml

Prostriedok na oplachovanie do umývačky SODASAN 500ml

Dokonale navrhnutý pre oplachovací systém umývačiek riadu. Pre suchý, žiarivo čistý riad a príbor. Žiarivý riad a príbor suché, lesklé riady s neutrálnou vôňou s obsahom rastlinných umývacích substancí Použitie:  prostriedok určený k docieleniu suchého a žiarivo lesklého riadu. Vhodný do všetkých typov domácich umývačiek. S ohľadom na životné prostredie: Tento Výrobok obsahuje výhradně rastlinné tenzidy. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie. Objem: 500ml Zloženie: l> 30% voda, 15-30% kyselina citrónová, 5-15% ethanol, < 5% citrát, neionogenní tenzid (cukrový tenzid). INCI: aqua, citric acid, alcohol, alkylpolyglucoside7 Certifikáty: Výrobok je certifikovaný spoločnosťou… (Vitanella.sk)

Finish Lemon leštidlo do umývačky riadu 800ml

Finish Lemon leštidlo do umývačky riadu  800ml

Leštidlo Calgonit Finish Lemon účinkuje po dobu cyklu oplachovania a dôkladne odstraňuje umývací prostriedok a takisto aj zbytky jedla. Sklo a riad zažiaria diamantovým leskom. (Vitanella.sk)

Finish Protect leštidlo do umývačky riadu 800ml

Finish Protect leštidlo do umývačky riadu  800ml

Leštidlo Calgonit Finish Lemon účinkuje po dobu cyklu oplachovania a dôkladne odstraňuje umývací prostriedok a takisto aj zbytky jedla. Sklo a riad zažiaria diamantovým leskom. (Vitanella.sk)

JAR Platinum Yellow 45ks - kapsule do umývačky riadu

JAR Platinum Yellow 45ks - kapsule do umývačky riadu

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Platinum Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní. Vďaka svojmu zloženiu si poradia aj s tými najodolnejšími nečistotami a zanechajú riad žiarivo čistý. Kapsule Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter – pre žiarivo čistý riad aj umývačku. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiaden neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar Platinum – odstráni aj tú najodolnejšie mastnotu. To najlepšie od Jaru pre odstraňovanie najodolnejších… (Feedo.sk)

JAR Platinum Orange 36ks - kapsule do umývačky riadu

JAR Platinum Orange 36ks - kapsule do umývačky riadu

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Platinum Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní. Vďaka svojmu zloženiu si poradia aj s tými najodolnejšími nečistotami a zanechajú riad žiarivo čistý. Kapsule Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter – pre žiarivo čistý riad aj umývačku. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiaden neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar Platinum – odstráni aj tú najodolnejšie mastnotu. To najlepšie od Jaru pre odstraňovanie najodolnejších… (Feedo.sk)

JAR Platinum Yellow 27ks - kapsule do umývačky riadu

JAR Platinum Yellow 27ks - kapsule do umývačky riadu

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Platinum Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní. Vďaka svojmu zloženiu si poradia aj s tými najodolnejšími nečistotami a zanechajú riad žiarivo čistý. Kapsule Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter – pre žiarivo čistý riad aj umývačku. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiaden neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar Platinum – odstráni aj tú najodolnejšie mastnotu. To najlepšie od Jaru pre odstraňovanie najodolnejších… (Feedo.sk)

JAR Platinum Green 36ks - kapsule do umývačky riadu

JAR Platinum Green 36ks - kapsule do umývačky riadu

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Platinum Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní. Vďaka svojmu zloženiu si poradia aj s tými najodolnejšími nečistotami a zanechajú riad žiarivo čistý. Kapsule Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter – pre žiarivo čistý riad aj umývačku. Kapsule sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiaden neporiadok. Na ručné umývanie tiež používajte tekutý prostriedok na umývanie riadu Jar Platinum – odstráni aj tú najodolnejšie mastnotu. To najlepšie od Jaru pre odstraňovanie najodolnejších… (Feedo.sk)

FINISH Classic 68 ks - tablety do umývačky riadu

FINISH Classic 68 ks - tablety do umývačky riadu

Finish PowerBall Classic namočí a zmäkčí zaschnuté nečistoty od jedla a čistiace látky ich účinne odstránia. 3 účinky sily Power Actions pre najvyššiu čistotu a lesk: Odstránenie najsilnejších nečistôt Funkcia predmáčania Odstránenie čajových škvŕn Vyskúšajte tiež Finish leštidlo – k dosiahnutiu ešte vyššieho lesku riadu. Finish čistič umývačky – na odstránenie mastnoty a vodného kameňa z vašej umývačky riadu. Finish osviežovač do umývačky – osvieži a prevonia vašu umývačku riadu. (Feedo.sk)

FINISH Kapsule na čistenie umývačky riadu 3 ks

FINISH Kapsule na čistenie umývačky riadu 3 ks

Kapsule na čistenie umývačky riadu sa používajú priamo v procese umývania, teda aj s riadom. Získajte o 100% viac aktívnych látok na odstránenie mastnoty*, vďaka čomu z vašej umývačky odstránite mastnotu a špinu, zatiaľ čo umýva riad. Ak chcete dosiahnuť lepšieho výkonu vašej umývačky, používajte kapsule spoločne s umývacími prípravkami Finish. Návod na použitie: Naplňte umývačku a vložte tabletu na umývanie riadu. Umiestnite kapsulu na čistenie umývačky Finish do umývačky na akékoľvek miesto. Spustite bežný cyklus umývania. Používajte 1× za mesiac. Vhodné pre všetky umývačky riadu. Balenie 3 kusov. (Feedo.sk)

FINISH Osviežovač umývačky riadu Citrón & Limeta Easy Clip

FINISH Osviežovač umývačky riadu Citrón & Limeta Easy Clip

Už žiadna nepríjemná vôňa vychádzajúca z umývačky. Vďaka Finish osviežovaču už ucítite len sviežu vôňu citrónu a limetky. Jeho ** špeciálne dvojité komory účinkujú zároveň** – žltá komora uvoľňuje sviežu citrónovú vôňu a zelená komora uvoľňuje chladivú limetku. Čistá umývačka = žiarivý a čistý riad! (Feedo.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť