Stoličky ton eshop

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Posteľná bielizeň Ranforce Ton Ton 100x150

Posteľná bielizeň Ranforce Ton Ton 100x150

Obliečka na paplón má zatváranie na gombíky. Obliečky na vankúše majú zatváranie prekladom. (vivrehome.sk)

Tóny

Tóny

Nová novela českého spisovatele, známého především jako autora Zdivočelé země, vychází k jeho letošním osmdesátým narozeninám. Novela je zarámována rozhovorem vnučky, mladé klavíristky, s dědečkem, slavným skladatelem, a jejich společnou prací na z hudebnění novely Rozhovor (tato existující novela Jiřího Stránského je v Tónech dílem dědečkova přítele a bývalého spolumukla), ale jejím skutečným obsahem je dědečkův dlouhý život, jemuž vtiskly podobu jak dramatické zvraty dvacátého století s jeh o dvěma katastrofami nacismem a komunismem, tak především celoživotní láska jeho ženy. Stylem i tématem připomíná jednu ze Stránského nejúspěšnějších knih, novelu Stařec a smrt. (pantarhei.sk)

Signalizačný bzučiak Patlite LR7-BW, tón, jednotónové, multitónový, s…

Signalizačný bzučiak Patlite LR7-BW, tón, jednotónové, multitónový, s pulzným tónom, IP65

Revidovaný, plne zapuzdrený modul bzučiaka, ktorý ponúka vysokú úroveň ochrany proti vode a prachu a súčasne generuje hlasný, všesmerový zvuk. (LR5 DC12C: 80 dB, LR4 a LR5: 85 dB, LR6: 88 dB, LR7: 90 dB vo vzdialenosti 1 m) Modulárny rotačný a zaisťovací systém pre ľahké nastavenie a prekonfigurovanie modulov LED a bzučiakov ponúka najjednoduchšiu manipuláciu s najvyššou odolnosťou proti vibráciám a vonkajšie násilie. Tenký, elegantný tvar (bez drážok pre zachytávanie prachu a nečistôt) a vylepšený dizajn puzdra pre výkon v drsnom prostredí. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Signalizačný bzučiak Patlite LR5-BW, tón, jednotónové, multitónový, s…

Signalizačný bzučiak Patlite LR5-BW, tón, jednotónové, multitónový, s pulzným tónom, IP65

Revidovaný, plne zapuzdrený modul bzučiaka, ktorý ponúka vysokú úroveň ochrany proti vode a prachu a súčasne generuje hlasný, všesmerový zvuk. (LR5 DC12C: 80 dB, LR4 a LR5: 85 dB, LR6: 88 dB, LR7: 90 dB vo vzdialenosti 1 m) Modulárny rotačný a zaisťovací systém pre ľahké nastavenie a prekonfigurovanie modulov LED a bzučiakov ponúka najjednoduchšiu manipuláciu s najvyššou odolnosťou proti vibráciám a vonkajšie násilie. Tenký, elegantný tvar (bez drážok pre zachytávanie prachu a nečistôt) a vylepšený dizajn puzdra pre výkon v drsnom prostredí. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Signalizačná siréna Schneider Electric XVB 0060023, tón, s pulzným…

Signalizačná siréna Schneider Electric XVB 0060023, tón, s pulzným tónom, N/A

Modulárny akustický prvok pre signálne veže XVB. Bzučiak s 90 dB vo vzdialenosti 1 m, nastaviteľný od 70 do 90 dB ako nepretržitý tón alebo pulzujúci signál. Tento text bol preložený strojovo. 12 až 48 V DC / AC·hlasitosť až 90 dB·Priemer 70 mm (conrad.sk)

Hriešne tóny dlaní

Hriešne tóny dlaní

Hlohovecká Leopoldovčanka, Maya Bednárik Tarabová, prichádza po veľmi kladne prijatom debute Nemé vázy so svojou druhou zbierkou Hriešne tóny dlaní. Uchopte, nasajte a rozplyňte sa v jej jemnom ponímaní veršu lásky. Autor o knihe: "Odozva od mojich čitateľov je skvelá, pretože veľa z nich sa v mojich veršoch spozná a nájde. Večná a nevyčerpateľná téma lásky v jej rôznych podobách je vlastne obsiahnutá vo všetkých mojich básniach. Ale takisto s láskou a srdcom píšem o medziľudských vzťahoch, prírode a deťoch, aj tých svojich. Jednoducho som lásku pretavila do veršov." Básne vybral Ján Tazberík, člen a tajomník Zväzu spisovateľov, a zoradil skvelý aforista a básnik Ondrej Kalamár. Úžasných ilustrácií sa zhostil Mgr. Milan Mesároš, maliar, grafik a kaligraf, dnes vyhľadávaný a oceňovaný… (pantarhei.sk)

Tisíc dokonalých tónov

Tisíc dokonalých tónov

Emóciami nabitý príbeh o tom, ako sa vášeň môže zmeniť na posadnutosť. Beck nenávidí svoj život. Nenávidí svoju násilnícku matku. Nenávidí svoj domov. A zo všetkého najviac nenávidí klavír, na ktorom ho matka núti hrať každú hodinu každého dňa. Nikdy nebude hrať tak ako ona - predtým, než náhla choroba ukončila jej kariéru a premenila ju na zlomenú a zatrpknutú bytosť. Ale Beck je príliš vydesený na to, aby sa vzoprel svojej matke a povedal jej, že jeho vášňou je skladanie vlastnej hudby, pretože aj najmenší náznak rebélie by sa mohol skončiť násilím. Keď Beck stretne August, uletené dievča plné života, energie a optimizmu, začne sa v ňom prebúdzať láska a zrazu vidí spôsob, ako uniknúť svojej bolestivej existencii. Odhodlá sa však nasledovať hlas svojho srdca? C. G. Drews je knižná… (pantarhei.sk)

Signalizačná siréna Eaton SL4-AP230, tón, s pulzným tónom, 230 V, 100…

Signalizačná siréna Eaton SL4-AP230, tón, s pulzným tónom, 230 V, 100 dB, IP66

Signalizačná siréna Eaton SL4-AP230, tón, s pulzným tónom, 230 V, 100 dB, IP66 od výrobce Eaton v kategorii Akustické signálne zariadenie (WERMA) za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Detské obliečky s plachtou a 2 obliečkami na vankúše Ton Ton, 100 ×…

Detské obliečky s plachtou a 2 obliečkami na vankúše Ton Ton, 100 × 150 cm

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. S týmito obliečkami s krásnym vzorom sa budete vznášať ako na jemnom obláčiku a spánok v nich bude ako pohladenie po duši aj po tele. Navyše môžete hodiť za hlavu všetky problémy s hľadaním tej pravej plachty. Ide totiž o set, ktorý obsahuje ako obliečky, tak aj dokonale ladiacu plachtu. A tá už len čaká, kedy sa do nej so všetkou parádou zavŕtate ♥ (bonami.sk)

Signalizačná siréna Eaton SL7-AP24 171281, tón, s pulzným tónom, 24 V…

Signalizačná siréna Eaton SL7-AP24 171281, tón, s pulzným tónom, 24 V, 100 dB, IP66

Signalizačná siréna Eaton SL7-AP24 171281, tón, s pulzným tónom, 24 V, 100 dB, IP66 od výrobce Eaton v kategorii Akustické signálne zariadenie (WERMA) za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Signalizačný bzučiak Werma Signaltechnik 111.000.55, tón, s pulzným…

Signalizačný bzučiak Werma Signaltechnik 111.000.55, tón, s pulzným tónom, 24 V/DC, 80 dB, IP65

Vysielač signálu pre program príkazového a signalizačného zariadenia 22,5 mm. Tento text bol preložený strojovo. Jednoduché pripojenie pomocou konektora·Logika pozitívnej a negatívnej kontroly·Nepretržitý alebo pulzný tón je možné ovládať na diaľku (conrad.sk)

Signalizačný bzučiak Werma Signaltechnik 127.000.68, tón, s pulzným…

Signalizačný bzučiak Werma Signaltechnik 127.000.68, tón, s pulzným tónom, 230 V/AC, 92 dB, IP65

Je možné nastaviť nepretržitý alebo impulzný tón · Možnosť bočného vstupu kábla · Ľahká inštalácia · Vysoký stupeň krytia IP65 · Kryt: PC, čierny · Upevnenie: montáž na podlahu · Inštalačná poloha: otvor pre zvuk otvorený smerom dole · Pripojenie: skrutková svorka s ochranou vodiča max. 1,5 mm², ochrana kontaktov podľa VDE · Káblový vstup: Ø kábla max. 9 mm · životnosť:>5 000 h. Tento text bol preložený strojovo. Nepretržitý alebo pulzný tón·IP65 (conrad.sk)

Píšťalka TRIXIE nastaviteľný tón

Píšťalka TRIXIE nastaviteľný tón

Kvalitní Píšťalka TRIXIE nastaviteľný tón z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Výcvik psa | Píšťalky. (esat.sk)

Bino Xylofón, 12 tónov

Bino Xylofón, 12 tónov

Rozozvučte dúhu! Farebný drevený xylofón s dvomi drevenými paličkami prebudí hudobného virtuóza i v tom najneposlušnejšom neposedovi. Tradičná hračka, s ktorou rozvíjate hudobné schopnosti dieťaťa, cit pre umenie a vedie k upokojeniu dieťaťa. (4home.sk)

BINO Xylofón - 12 tónov

BINO Xylofón - 12 tónov

Rozozvučte dúhu! Farebný drevený xylofón s dvoma drevenými paličkami prebudí hudobného virtuóza v každom deiťati. Tradičná hračka, s ktorou rozvíjate hudobné zručnosti dieťaťa, cit pre umenie a vedie k celkovému upokojeniu Vášho malého skladatela. Hudobné hračky najmä rozvíjajú intelektuálny vývoj dieťaťa, motoriku a sluch. Tieto hračky nemožno zamieňať za profesionálne hudobné nástroje. Značka BINO: BINO Europe je nadnárodná firma vyrábajúca najmä drevené hračky pre deti. Výrobky z dreva pod obchodnou značkou BINO sú vyrábané v Českej republike v Klatovech (predtým pod názvom Olymp Klatovy), sú vyvážané do celého sveta a všetky hračky majú zdravotný atest, tým spĺňajú všetky normy EÚ. Firma sa zaoberá výrobou všetkých druhov drevených hračiek, medzi veľmi obľúbené patria napríklad rôzne… (feedo.sk)

Viactónová signalizačná siréna Werma Signaltechnik 110.000.68, tón, s…

Viactónová signalizačná siréna Werma Signaltechnik 110.000.68, tón, s pulzným tónom, 230 V/AC, 100 dB, IP65

Hlasná vstavaná viactónová siréna pre príkaz 22,5 mm u. Program signalizačného zariadenia. Tento text bol preložený strojovo. 8 rôznych tónov (conrad.sk)

OEM Famfara 2 ton (8860090)

OEM Famfara  2 ton (8860090)

Fanfáry – dvojrúrkové poháňané vzduchovým kompresorom dodávaným v sade, rúrky sú vyrobené z veľmi odolnej zinkovej zliatiny a povrch je pochrómovaný, pomocou prepínača stáleho a kolísavého tónu je možné zvoliť striedavý zvuk jednotlivých rúrok, v sade sú dodávané tiež hadice a drobný montážny materiál, napájacie napätie: 12V, úroveň hluku: 115dB, frekvencia tónu: 440Hz, dĺžka rúrok: 316mm, 369mm, pracovný tlak 0.1 – 0.12MPa Dvojtrubková fanfára OEM famfáry 2 ton je vhodná pre pohľadovú montáž na karosériu vozidla. Svoje uplatnenie nájde aj v náročnejších prevádzkach, kde je kladený dôraz na kvalitu a spoľahlivosť. Je poháňaná vzduchovým kompresorom dodávaným v súprave a pomocou prepínača je možné zvoliť striedavý zvuk jednotlivých trubiek. V súprave nájdete hadice a drobný montážny… (alza.sk)

Relaxačná hudba - Tóny snov CD

Relaxačná hudba - Tóny snov CD

(64 min.) Obľúbená relaxačná zostava pre chvíle oddychu, vhodná k masážam a ku kozmetickým procedúram, ku cvičeniu jógy, k meditáciám. V niekoľkých pasážach je hudba dopĺňaná zvukmi mora. (pantarhei.sk)

Relaxačná hudba - Tóny srdca CD

Relaxačná hudba - Tóny srdca CD

Harmonizujúco a upokojujúco pôsobiaca hudba dopĺňaná zvukmi lesa a tečúceho potoka. Vhodná k uvoľneniu napätia po náročnom dni i k predspánkovej relaxácii. Možno ju použiť k relaxačným a imaginatívnym technikám. 1. Peaceful Beginnings (Pokojné začiatky)5:41 Rick Wakeman 2. We Dream (Snívame)6:01 Mike Rowland 3. The Riddle Song (Zázračná pieseň)6:30 Daniel Kobialka 4. Energy of Light (Energia svetla)9:16 Sandelan 5. The Sleeping Village (Spiaca dedina)3:52 Rick Wakeman 6. Birds of Paradise (Vtáci raja)8:58 Wolfgang Zimmermann 7. The Green World (Zelený svet)5:56 Gomer Edwin Evans 8. Plynúca rieka8:47 František Biroš 9. Starwell (Hviezdny prameň)2: 45 Pushkar 10. Golden Gate (Zlatá brána)6:49 Anugama Celkový čas64:24 (pantarhei.sk)

Relaxačná hudba - Tóny lásky CD

Relaxačná hudba - Tóny lásky CD

Romanticko-relaxačná hudobná zostava. Pôsobí emotívne, vznešene, pri niektorých skladbách nostalgicky. Pôsobivosť hudby umocňujú sóla živých nástrojov (flauta, viola, violončelo, hoboj, gitara, husle). 1. Šla svetom láska...7:40 hudobný námet - Evanjelický spevník, pieseň č. 642 2. Záhrada snov6:52 3. Slzy šťastia5:25 4. Dar5:13 5. Boh náš je láska6:41 hudobný námet - Evanjelický spevník, pieseň č. 229 6. Kráčame spolu7:40 7. Dotyk nehy7:45 8. Túžba srdca1:50 9. Ľútosť7:18 10. Svieť svetlo, svieť7:07 hudobný námet - Evanjelický spevník, pieseň č. 315 Celkový čas63:52 (pantarhei.sk)

NO TON Aqua Ušné vložky

NO TON Aqua Ušné vložky

Flexibilné silikónové ušné vložky, vhodné na plávanie, kúpanie, sprchovanie. Sú tiež účinné pri znižovaní hluku.100% silikón. Silikónové lamely sú flexibilné, mäkké a dokonale utesnia vonkajší zvukovod. Na zavádzanie a vyberanie vložky služi aplikátor (podávač). Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Sivý box Domopak Bon Ton

Sivý box Domopak Bon Ton

Neodkladajte upratovanie na neskôr. Čím skôr sa naň vrhnete, tým väčšiu a dlhšiu radosť budete mať. Domopak je šikovný pomocník, ktorý vám podá pomocnú ruku a upratovanie bude jednoduché. Úložné boxy sa hodia úplne pre čokoľvek - uložte si svoje obľúbené svetre, jemné šatky, sezónne oblečenie alebo aj detské hračky a majte o všetkom perfektný prehľad. (bonami.sk)

Vákuové vrece Domopak Bon Ton

Vákuové vrece Domopak Bon Ton

Vákuové vrecia sú skvelou vychytávkou pre všetkých cestovateľov, pre veľké upratovanie aj pre trochu plnšie skrine. Obsah ľahko naskladáte do vreca, z ktorého vysávačom povysávate všetok vzduch. Obsah sa tak zmenší o 75%! (bonami.sk)

Modul 20 s zaznamenávania tónu

Modul 20 s zaznamenávania tónu

Stlačením gumenej klávesnice môžete zaznamenávať a potom prehrávať zvuky alebo hovor do dĺžky 20 s. Modul sa dá použiť samostatne alebo na zabudovanie do iných produktov ako informačná tabuľa. Prevádzková doba: cca 1000 reprodukčných cyklov Potrebujete 9 V batériu. (conrad.sk)

Signalizačný bzučiak Werma Signaltechnik 128.000.75, tón, s pulzným…

Signalizačný bzučiak Werma Signaltechnik 128.000.75, tón, s pulzným tónom, 24 V/AC, 24 V/DC, 92 dB, IP65

Nepretržitý alebo pulzný tón·IP65·Integrovaný uhol·Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Signalizačný bzučiak Werma Signaltechnik KombiSIGN 40, s pulzným…

Signalizačný bzučiak Werma Signaltechnik KombiSIGN 40, s pulzným tónom, tón, 24 V/AC, 24 V/DC, 85 dB, IP66

Hlasná 2-tónová siréna s 85 dB nepretržitým alebo pulzným tónom 2-tónovej sirény, nastaviteľná pomocou prepínačov dip·Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Viactónová signalizačná siréna Werma Signaltechnik 110.000.75, tón, s…

Viactónová signalizačná siréna Werma Signaltechnik 110.000.75, tón, s pulzným tónom, 24 V/AC, 24 V/DC, 100 dB, IP65

Hlasná vstavaná viactónová siréna pre príkaz 22,5 mm u. Program signalizačného zariadenia. Tento text bol preložený strojovo. 8 rôznych tónov (conrad.sk)

Imaginarium Galaxia farieb a tónov (8428918556266)

Imaginarium Galaxia farieb a tónov (8428918556266)

Hrkálka pre chlapcov aj dievčatá, s hryzadlom, vhodná od 3 mesiacov, Chceli by ste svoje dieťa potešiť novou hračkou, ktorá bude zaujímavá a poučná? Potom sa vám bude iste páčiť hrkálka Imaginarium Galaxia farieb a tónov. Bude robiť radosť chlapcom aj dievčatám. Vďaka hrkálke sa deti rozveselia a pomôže s rozoznávaním zvukov, tvarov a farieb. Materiálom tejto hrkálky je plast. Pokiaľ doma momentálne riešite rastúce zúbky, určite ocení, že súčasťou hrkálky je aj hryzadlo. Je možné ju obstarať pre bábätká od 3 mesiacov. Zásadné vlastnosti hrkálky Imaginarium Galaxia farieb a tónov Hrkálka Imaginarium, ktorú si obľúbi každé dieťa Bude skvelou voľbou pre chlapčekov aj dievčatká Materiál hrkálky: plast Hrkálka je vybavená hryzadlom Vhodná od 3 mesiacov (alza.sk)

Partsland KSG-BK-CR-TON Čierna

Partsland KSG-BK-CR-TON Čierna

Plastový kryt v tvare zvončeka na gitarový potenciometer s 18 zubami. Čierny s chrómovou vrchnou časťou a nápisom Tone. Farba: Čierna Krajina pôvodu: Čína Ovládače: Tónová clona Variant: 18 spline (muziker.com)

CD KOOPMAN TON - TOCCATY A FUGY

CD KOOPMAN TON - TOCCATY A FUGY

(shop.rukahore.sk)

Generátor tónu Fluke Networks PRO3000, 26200900

Generátor tónu Fluke Networks PRO3000, 26200900

Analógový tónový generátor Pro3000 Tento text bol preložený strojovo. Analógový tónový generátor Pro3000 (conrad.sk)

Obal na oblek Domopak Bon Ton

Obal na oblek Domopak Bon Ton

Všetko musí mať svoje miesto! Značka Domopak to veľmi dobre vie, a tak prichádza s úložnými systémami, ktoré vám zachránia domácnosť! Majte teda všetko starostlivo uložené, nech viete, kde máte v prípade potreby hľadať. Také upratovanie pôsobí blahodarne aj na duševnú hygienu! Nedovoľte si žiť v zmätku! (bonami.sk)

Obal na šaty Domopak Bon Ton

Obal na šaty Domopak Bon Ton

Všetko musí mať svoje miesto! Značka Domopak to veľmi dobre vie, a tak prichádza s úložnými systémami, ktoré vám zachránia domácnosť! Majte teda všetko starostlivo uložené, nech viete, kde máte v prípade potreby hľadať. Také upratovanie pôsobí blahodarne aj na duševnú hygienu! Nedovoľte si žiť v zmätku! (bonami.sk)

Signalizačná siréna Werma Signaltechnik Mini Sounder Dauer/Puls 24VAC…

Signalizačná siréna Werma Signaltechnik Mini Sounder Dauer/Puls 24VAC/DC GY, s pulzným tónom, tón, 24 V, 95 dB, IP66

EvoSIGNAL je nové štandardné riešenie v oblasti signalizácie, ktoré je modulárne, jednoduché a prehľadné. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Orion Pohár zavárací+viečko TON 80 ml

Orion Pohár zavárací+viečko TON 80 ml

Zaváracie poháre využijete na prípravu domácich pečených čajov z rôznych druhov ovocia - ríbezle, čučoriedky, maliny, egreše, hrušky, slivky. Aj na zaváranie brusníc a mini marmelád. Viečka na závit sú vhodné na opakované použitie.Poháre s vašimi domácimi dobrotami môžete doladiť farebnou menovkou alebo odkazom, prípadne viečko ozdobiť farebnou látkou a stužkou. Vytvoríte krásny, chutný a zdravý darček pre svojich blízkych. (4home.sk)

Sada 2 vákuových vriec Domopak Bon Ton

Sada 2 vákuových vriec Domopak Bon Ton

Vákuové vrecia sú skvelou vychytávkou pre všetkých cestovateľov, pre veľké upratovanie aj pre trochu plnšie skrine. Obsah ľahko naskladáte do vreca, z ktorého vysávačom vysajete všetok vzduch. Obsah sa tak zmenší o 75%! (bonami.sk)

Píšťalka kovová ultrazvuková ochranný tón TR 1ks

Píšťalka kovová ultrazvuková ochranný tón TR 1ks

Píšťalka kovová ultrazvuková ochranný tón TR 1ks (dobra-miska.sk)

GimDog Ovocné a kvetinové tóny 50 ml (4002064504834)

GimDog Ovocné a kvetinové tóny 50 ml (4002064504834)

Parfum pre psov vhodný pre všetky plemená, objem: 50ml Gimdog parfum pre psov kvety a ovocie 50 ml. Gimdog parfum so sladkou a jemnou vôňou kvetov a ovocia. Vyvinutý špeciálne z čisto prírodných látok tak, aby dokázal absorbovať zápachy bez toho, aby bol nepríjemný pre citlivý nos psa. (alza.sk)

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Čierna

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Čierna

Materiál: 100 % bavlna regular fit Vzor: logo Výstrih: okrúhly Pranie: 30 °C Farba: čierna Detail: kolekcia Ferrari (bibloo.sk)

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Červená

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Červená

Materiál: 100 % bavlna regular fit Vzor: hladký s potlačou Výstrih: okrúhly Pranie: 30 °C Farba: červená Detail: kolekcia Ferrari (bibloo.sk)

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Červená

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Červená

Materiál: 100 % bavlna regular fit Vzor: hladký s potlačou Výstrih: okrúhly Pranie: 30 °C Farba: červená Detail: kolekcia Ferrari (bibloo.sk)

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Čierna

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Čierna

Materiál: 100 % bavlna regular fit Vzor: logo Výstrih: okrúhly Pranie: 30 °C Farba: čierna Detail: kolekcia Ferrari (bibloo.sk)

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Červená

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Červená

Materiál: 100 % bavlna regular fit Vzor: hladký s potlačou Výstrih: okrúhly Pranie: 30 °C Farba: červená Detail: kolekcia Ferrari (bibloo.sk)

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Čierna

Puma Ferrari Race Ton B Shield Tričko Čierna

Materiál: 100 % bavlna regular fit Vzor: logo Výstrih: okrúhly Pranie: 30 °C Farba: čierna Detail: kolekcia Ferrari (bibloo.sk)

Úložný box Domopak Bon Ton, výška 24 cm

Úložný box Domopak Bon Ton, výška 24 cm

Všetko musí mať svoje miesto! Značka Domopak to veľmi dobre vie, a tak prichádza s úložnými systémami, ktoré vám zachránia domácnosť! Majte teda všetko starostlivo uložené, nech viete, kde máte v prípade potreby hľadať. Také upratovanie pôsobí blahodarne aj na duševnú hygienu! Nedovoľte si žiť v zmätku! (bonami.sk)

Sada 2 stredných vákuových vriec Domopak Bon Ton

Sada 2 stredných vákuových vriec Domopak Bon Ton

Vákuové vrecia sú skvelou vychytávkou pre všetkých cestovateľov, pre veľké upratovanie aj pre trochu plnšie skrine. Obsah ľahko naskladáte do vreca, z ktorého vysávačom vysajete všetok vzduch. Obsah sa tak zmenší o 75%! (bonami.sk)

Úložný box Domopak Bon Ton, 18 × 45 cm

Úložný box Domopak Bon Ton, 18 × 45 cm

Všetko musí mať svoje miesto! Značka Domopak to veľmi dobre vie, a tak prichádza s úložnými systémami, ktoré vám zachránia domácnosť! Majte teda všetko starostlivo uložené, nech viete, kde máte v prípade potreby hľadať. Také upratovanie pôsobí blahodarne aj na duševnú hygienu! Nedovoľte si žiť v zmätku! (bonami.sk)

Úložný box Domopak Bon Ton, dĺžka 40 cm

Úložný box Domopak Bon Ton, dĺžka 40 cm

Všetko musí mať svoje miesto! Značka Domopak to veľmi dobre vie, a tak prichádza s úložnými systémami, ktoré vám zachránia domácnosť! Majte teda všetko starostlivo uložené, nech viete, kde máte v prípade potreby hľadať. Také upratovanie pôsobí blahodarne aj na duševnú hygienu! Nedovoľte si žiť v zmätku! (bonami.sk)

Sada 2 veľkých vákuových vriec Domopak Bon Ton

Sada 2 veľkých vákuových vriec Domopak Bon Ton

Vákuové vrecia sú skvelou vychytávkou pre všetkých cestovateľov, pre veľké upratovanie aj pre trochu plnšie skrine. Obsah ľahko naskladáte do vreca, z ktorého vysávačom povysávate všetok vzduch. Obsah sa tak zmenší o 75%! (bonami.sk)

Úložný box Domopak Bon Ton, výška 31 cm

Úložný box Domopak Bon Ton, výška 31 cm

Všetko musí mať svoje miesto! Značka Domopak to veľmi dobre vie, a tak prichádza s úložnými systémami, ktoré vám zachránia domácnosť! Majte teda všetko starostlivo uložené, nech viete, kde máte v prípade potreby hľadať. Také upratovanie pôsobí blahodarne aj na duševnú hygienu! Nedovoľte si žiť v zmätku! (bonami.sk)

Tóny tisového luku (999-00-018-5799-8)

Tóny tisového luku (999-00-018-5799-8)

Elektronická kniha - autor Ivo Tomášek, 113 stran, česky Sbírka básní je vyjádřením autorova citového vnímání dějů, často v konfrontaci s racionální podstatou nebo nahodilostí. Aniž by čtenáři vnucoval vlastní vidění světa, předkládá „barvy života s utajenou melodií“, které se stávají prostředkem k meditativnímu vyústění, v úvahách o lidském bytí, štěstí i potěše z přírodních krás či tajemností; především vánočních svátků. (alza.sk)

Úložný box Domopak Bon Ton, 25 × 45 cm

Úložný box Domopak Bon Ton, 25 × 45 cm

Všetko musí mať svoje miesto! Značka Domopak to veľmi dobre vie, a tak prichádza s úložnými systémami, ktoré vám zachránia domácnosť! Majte teda všetko starostlivo uložené, nech viete, kde máte v prípade potreby hľadať. Také upratovanie pôsobí blahodarne aj na duševnú hygienu! Nedovoľte si žiť v zmätku! (bonami.sk)

Troli Dizajnový dvojitý prepletaný náramok v tónoch ružovej

Troli Dizajnový dvojitý prepletaný náramok v tónoch ružovej

Troli Dizajnový dvojitý prepletaný náramok v tónoch ružovej. Pred kúpou odporúčame starostlivé odmeranie obvodu vášho zápästia. (vivantis.sk)

Nivea Suchý šampón pre tmavší tón vlasov 200ml

Nivea Suchý šampón pre tmavší tón vlasov 200ml

NIVEA Suchý šampón pre tm.vlas200ml Svieže a krásne vlasy ako mávnutím kúzelného prútika. Jemný sprej jednoducho aplikujete počas jednej minúty, jeho účinky však vydržia po celý deň. (pilulka.sk)

Nivea Suchý šampón pre svetlejší tón vlasov 200ml

Nivea Suchý šampón pre svetlejší tón vlasov 200ml

NIVEA Suchý šampón pre sv.vlas200ml Pretrepte, nastriekajte, vmasírujte a hotovo. Žiadne čakanie, ani zdĺhavé umývanie. (pilulka.sk)

Signalizačný bzučiak Auer Signalgeräte ESV, tón, s pulzným tónom, 12…

Signalizačný bzučiak Auer Signalgeräte ESV, tón, s pulzným tónom, 12 V/DC, 12 V/AC, 24 V/DC, 24 V/AC, 85 dB, IP65

Inštalačné číslo M22 s veľkým rozsahom napätia (10-24 V) · Pre program príkazov a správ 22,5 mm · Kontinuálny a pulzný tón ovládateľný cez svorku · Pre univerzálne použitie · Elektronika v zalievanom stave · Nízka spotreba energie · Odnímateľná zásuvná svorka pre pohodlné elektrické pripojenie / inštaláciu · Vysoký stupeň ochrany IP65. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť