Synco wmic-t1 (sy-t1-bk)

Produkt Synco wmic-t1 (sy-t1-bk) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Synco wmic-t1 (sy-t1-bk) upraviť a produkt hľadať znova.

SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK)

SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK)
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, všesmerové snímanie, tlačidlo Mute, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Kompaktný mikrofónny systém SYNCO WMic-T1 je bezdrôtový UHF mikrofónny systém (prijímač a vysielač) vrátane všesmerového klopového mikrofónu. Tento UHF systém je kompatibilný so smartfónmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami, rekordérmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami. Je vhodný na rozhovory, nahrávanie mikrofilmov, obchodné prezentácie a ďalšie podobné činnosti. Prenosová vzdialenosť až 50 metrovPokročilá bezdrôtová technológia umožňuje dosah WMic-T1 až 50 metrov pri priamej viditeľnosti. Klopový mikrofón je všesmerový a zaznamená tak viac detailov, čím produkuje prirodzený zvuk bez skreslenia. SNB 70 dBTento bezdrôtový mikrofónny UHF systém vďaka DSP technológii minimalizuje pri prenose signálu šum. SNR je 70 dB a dokonale reprodukuje pôvodný zvuk. (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK) , Synco wmic-t1 (sy-t1-bk)

SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK)

SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK)
Detail

Bezdrôtový systém – skladacie antény, nulové skreslenie, vysokofrekvenčný filter 100Hz, Li-Ion batéria 1300mAh – výdrž 8.5h, nabitie 3h, dosah 150m, SYNCO Noise Blocker, nastavenie výstupného výkonu Bezdrôtový systém SYNCO WMic-TS MiniBezdrôtový systém SYNCO WMic-TS Mini prináša kvalitný kanál, zabraňuje rušeniu elektromagnetického žiarenia, ponúka skladacie antény aj nulové skreslenie. SYNCO WMic-TS Mini je ideálny na záznam rozhovorov a hovoreného slova pre videozáznamy. Je vybavený vysokofrekvenčným filtrom 100 Hz, 15-úrovňovým zosilnením. Li-Ion batéria s kapacitou 1 300 mAh zabezpečuje výkon na dobu 8,5 hodiny. Nabitie do plného výkonu trvá približne tri hodiny.Profesionálne pásmo SYNCOSYNCO Wireless LinkLable UHF je profesionálne pásmo pre bezdrôtový mikrofón WMic-TS Mini. Získate najčistejší kanál s dosahom 150 metrov na priamu viditeľnosť.Systém blokovania hlukuBezdrôtový systém SYNCO WMic-TS Mini je vybavený unikátnym systémom blokovania hluku. SYNCO... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK) , Synco wmic-ts mini (sy-ts mini-bk)

SYNCO M1P (SY-M1P-BK )

SYNCO M1P (SY-M1P-BK )
Detail

Set na nahrávanie – v súprave: mikrofón, držiak, držiak na mobilný telefón, mini statív, ochrana proti vetru, taška, mikrofón – kardioidná smerová charakteristika, odolnosť voči vibráciám, Plug & Play Set SYNCO M1P Set SYNCO M1P predstavuje kompletnú sadu pre streamerov, vloggerov i youtuberov. Nájdete tu mikrofón Synco M1 s držiakom, odpružený držiak mobilného telefónu, mini statív s guľovou hlavou otočnou o 360°, ochranu proti vetru, prepravné vrecko a potrebné káble. Mikrofón Synco M1Kondenzátorový mikrofón Synco M1 má kardioidnú smerovú charakteristiku s frekvenčným rozsahom 35 Hz – 18 kHz. Mikrofón ľahko zapojíte pomocou funkcie Plug & Play, nie je potrebné inštalovať žiadne dodatočné ovládače. Výstupný konektor mikrofónu je 3,5 mm jack TRS/TRRS. Jeho priemer je 22 mm a dĺžka 81 mm. Pýši sa nízkou hmotnosťou 26 gramov. Ochrana proti vetruMikrofón Synco M1 sa pýši profesionálnym dizajnom. Poskytuje skvelú absorpciu nárazov a... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO M1P (SY-M1P-BK ) , Synco m1p (sy-m1p-bk )

SYNCO MA38 (SY-MA38-BK)

SYNCO MA38 (SY-MA38-BK)
Detail

Rameno na mikrofón – umiestnenie kábla v držiaku, pružina na správne polohovanie, rameno sklopné o 150°, otočné o 360°, dĺžka ramien: 450mm, pre mikrofóny do 2kg, adaptér so závitom 5/8", pre dosky do 6cm, hmotnosť 1.53kg Držiak SYNCO MA38Predstavujeme vám profesionálne rameno na uchytenie mikrofónu k doske od stola – držiak SYNCO MA38. Ak potrebujete využívať mikrofón a mať pri tom voľné ruky, je to skvelá voľba práve pre vás. Držiak SYNCO MA38 nájde využitie najmä v hudobných štúdiách, ale tiež u tvorcov webcastov.Integrovaný kábelOproti iným držiakom má SYNCO MA38 praktické umiestnenie kábla v držiaku. Tak zostane váš stôl prázdny a uprataný. Držiak je vybavený pružinou pre jednoduché polohovanie.Pohyblivý držiak SYNCO MA38Držiak SYNCO MA38 má sklopné rameno v rozmedzí 150° a súčasne ho možno otáčať až o 360°. Dĺžka ramien dosahuje 450 mm. Tak si nastavíte vhodný uhol aj výšku mikrofónu.Držiak pre väčšinu mikrofónovNa držiak SYNCO MA38 pripevníte väčšinu... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO MA38 (SY-MA38-BK) , Synco ma38 (sy-ma38-bk)

MOSH ELITE T1 (MSH-SEC-T1)

MOSH ELITE T1 (MSH-SEC-T1)
Detail

Kancelárska stolička so synchrónnou mechanikou a aretáciou, 3D nastaviteľné podrúčky, piest KGS Class 3, výškovo nastaviteľné operadlo, materiál poťahu: oderuvzdorný textil, výplň sedáku: studená (HR pena), nylonový kríž, nosnosť 120 kg Vysoký komfort a opora pri celodennom sedení doma, či na pracovisku. Elegantný dizajn s maximálnou mierou prispôsobenia pre zdravé a pohodlné sedenie.PRÉMIOVÉ SPRACOVANIEODOLNÁ KONŠTRUKCIAVysokoodolná konštrukcia a piest KGS Class 3 zaručuje nosnosť až 120kg. Vzduchový piest s tlmením nárazu pri dosadnutí disponuje BIFMA certifikátom kvality. Výstuž z elastickej studenej HR peny si zachováva tvarovú stálosť bez vysedenia. Poťah je z oderuvzdorného textilu podrobený záťažovými testami a zaručuje dlhú životnosť.SYNCHRÓNNY MECHANIZMUSModel T1 je vybavený synchrónnym mechanizmom s možnosťou nastavenia miery pruženia. Uhol náklonu operadla a sedáku sa mení súčasne, čím lepšie kopíruje sed, vytvára potrebný komfort a umožňuje dynamické... (alza.sk)

Podobné produkty ako MOSH ELITE T1 (MSH-SEC-T1) , Mosh elite t1 (msh-sec-t1)

Arexx JB-T1 JB-T1 napájací zdroj Pripájacia skrinka JB-T1 1 ks

Arexx JB-T1 JB-T1 napájací zdroj  Pripájacia skrinka JB-T1 1 ks
Detail

Pripojovacia skrinka JB-T1 umožňuje napájanie sieťového napájania bezdrôtových senzorov Arexx-PRO (okrem PRO-55int / PRO-CO2). Rádiové snímače sú napájané z batérie a môžu sa alternatívne napájať cez túto pripájaciu skrinku. Ďalej je možné vo vnútri pripojiť externý snímač teploty Pt100. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Arexx JB-T1 JB-T1 napájací zdroj Pripájacia skrinka JB-T1 1 ks , Harrows t1 závodné official competition (05-t1)

SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC)

SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 18000 Hz, impedancia 250 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), stojanček v balení, vhodný pre spev, dychové nástroje, bicie Profesionálny vokálny a nástrojový mikrofón Mikrofón SYNCO Mic-E10 s kardioidnou smerovou charakteristikou a vyváženou frekvenčnou odozvou v pásme 50 Hz až 18 kHz. Vstavaný nízkofrekvenčný filter 180 Hz/12 dB pomáha minimalizovať ruch v miestnosti a ďalšie nežiaduce zvuky ako je napríklad vietor. Tento mikrofón je skvelou voľbou na rôzne rečnícke aj hudobné vystúpenia, rozhovory či živé vysielania. SYNCO Mic-E10 je veľmi citlivý na zvuk priamo spredu. Široká a vyvážená frekvenčná odozva Mikrofón SYNCO využíva frekvenčnú odozvu v rozmedzí od 50 Hz do 18 000 Hz, je tak ideálny na detailný záznam širokého spektra zvukov, vrátane vokálov, akustiky, hudobných nástrojov a spevu. Vyhotovenie odolné voči... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC) , Lord t1 (4251539601718)

HARROWS T1 Závodné Official Competition (05-T1)

HARROWS T1 Závodné Official Competition (05-T1)
Detail

Terč na šípky sisalový Radi hráte šípky a túžite po novom terči? Ideálnou voľbou pre vás môže byť sisalový terč na šípky Harrows. Jeho montáž je veľmi jednoduchá a nezaberie vám veľa času. Potom sa môžete pustiť do hry. Terč na šípky Harrows sa môže pochváliť hmotnosťou, ktorá je 4 kg. S týmto terčom na šípky vám nič nebude brániť užiť si šípkový turnaj napríklad s priateľmi alebo v rodinnom kruhu. Zásadné vlastnosti produktu HARROWS T1 Závodné Official Competition S týmto terčom na šípky bude hra jedna radosť Sisalový terč na šípky Harrows ocenia rekreační aj profesionálni hráči Hmotnosť tohto terča je 4 kg Na tento typ využívajte šípky s kovovými hrotmi (alza.sk)

Podobné produkty ako HARROWS T1 Závodné Official Competition (05-T1) , Synology e10m20-t1

SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog)

SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog)
Detail

Set na nahrávanie – v sete: mikrofón, držiak, svetlo, statív, mikrofón – kardioidná smerová charakteristika, odolnosť voči vibráciám, Plug & Play, svetlo – 49 LED, na 2 AA batérie Set SYNCO Vlogger Kit 2 Set SYNCO Vlogger Kit 2 predstavuje kompletnú sadu pre vloggerov. Nájdete tu mikrofón Synco M1S vrátane odpruženého držiaka pre telefóny so šírkou 55 až 80 mm s 1,4“ závitom, mini svetlo, držiak pre mobilný telefón, mini statív s guľovou hlavou otočnou o 360° a potrebné káble. Mikrofón Synco M1SKondenzátorový mikrofón Synco M1S má kardioidnú smerovú charakteristiku s frekvenčným rozsahom 100 Hz – 20 kHz. Mikrofón ľahko zapojíte pomocou funkcie Plug & Play, nie je potrebné inštalovať žiadne dodatočné ovládače. Výstupný konektor mikrofónu je 3,5 mm jack TRRS. Jeho priemer je 21,5 mm a dĺžka 72 mm. Pýši sa nízkou hmotnosťou len 35 gramov. Mini svetlo SyncoOsvetlenie sa skladá celkom zo 49 LED diód. Svetlo Synco má nastaviteľnú... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog) , Synco mic-e10 (sy-e10-mic)

SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)

SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)
Detail

Bezdrôtový systém – jednokanálový mikrofónny systém, signál dosahuje 50m, klipový vysielač má vstavaný mikrofón, prijímač - 3.5mm jack, farebné TFT displeje, rozmery 5×4.3×1.7cm, hmotnosť 39g Bezdrôtový systém SYNCO WAir G2 (A1)SYNCO WAir G2 (A1) sa radí medzi miniatúrne jednokanálové digitálne bezdrôtové mikrofónové systémy. Sú skvelé predovšetkým pre natáčanie videí na sociálne siete, rozhovorov a podobne.Pokročilá technológia pre dosah spojeniaBezdrôtový systém SYNCO WAir G2 (A1) vďaka pokročilým technológiám dosahuje do vzdialenosti až 50 metrov priameho spojenia.Systém WAir G2 (A1)Systém WAir G2 (A1) je tvorený z klipového vysielača s vlastným vstavaným mikrofónom a kompaktného prijímača, ktorý ľahko pripojíte k telefónu alebo fotoaparátu cez 3,5 mm jack.Moderné vyhotovenie SYNCO WAir G2 (A1)Vysielač i prijímač sú vybavené farebnými TFT displejmi, ktoré sa chvália rýchlou odozvou, vysokým jasom a kontrastom. Sú dobre čitateľné pri rôznych intenzitách... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1) , Oxe sonic t1 – elektrická sonická zubná kefka, modrá (t1-b)

OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, modrá (T1-B)

OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, modrá (T1-B)
Detail

Elektrická zubná kefka – sonická, 5 režimov, časovač, indikátor batérie a interaktívny displej, v balení 2 hlavice Perfektne vyčistené zuby v úplnom komforte u vás doma zabezpečí sonická elektrická zubná kefka OXE. Kefková hlavica s jemnými vláknami precízne čistí ťažko prístupné miesta šetrnejšie ako bežná ručná kefka. Elektrická zubná kefka OXE má 5 režimov čistenia zubov. Všetky dôležité upozornenia a informácie vám bude zobrazovať interaktívny displej. Elektrická kefka na zuby OXE je vybavená časovačom, ktorý postráži odporúčanú dobu čistenia. O aktuálnom stave batérie v kefke vás bude informovať zabudovaný indikátor. Hlavné vlastnosti elektrickej zubnej kefky OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, modrá Sonická elektrická zubná kefka OXE sa postará o dokonalú zubnú hygienu Jemné vlákna kefkovej hlavy sa dostanú aj do neprístupných priestorov Vodoodolná rukoväť s protišmykovým povrchom Elektrická kefka na zuby OXE disponuje 5 čistiacimi programami... (alza.sk)

Podobné produkty ako OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, modrá (T1-B) , Oxe sonic t1 – elektrická sonická zubná kefka, ružová (t1-r)

OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, ružová (T1-R)

OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, ružová (T1-R)
Detail

Elektrická zubná kefka – sonická, 5 režimov, časovač, indikátor batérie a interaktívny displej, v balení 2 hlavice Žiarivo čisté zuby v pohodlí domova zabezpečí sonická elektrická zubná kefka OXE. Kefková hlavica s jemnými vláknami perfektne čistí ťažko prístupné miesta kvalitnejšie ako štandardná manuálna kefka. Elektrická kefka OXE má 5 režimov čistenia zubov. Všetky dôležité informácie sa vám zobrazia na interaktívnom displeji. Elektrická kefka OXE má integrovaný časovač, ktorý bude za vás strážiť optimálnu dĺžku čistenia. O aktuálnom stave batérie v kefke vás bude informovať zabudovaný indikátor. Zásadné prednosti elektrickej zubnej kefky OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, ružová Sonická elektrická zubná kefka OXE zaistí profesionálnu zubnú hygienu Jemné vlákna kefkovej hlavy dokážu vyčistiť aj medzizubné priestory Vodotesná úprava rukoväti na pohodlné použitie kefky v sprche Elektrická kefka na zuby OXE je vybavená 5 čistiacimi režimami... (alza.sk)

Podobné produkty ako OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, ružová (T1-R) , Synco vlogger kit 2 (sy- kit2- vlog)

LORD T1 (9KG)

LORD T1 (9KG)
Detail

SUŠIČKA . Sušička bielizne LORD T1 s tepelným čerpadlom patrí vďaka nízkej spotrebe elektrickej energie do energetickej triedy A++ . Určite vás poteší päťročná záruka, ktorá naznačuje, že ide o kvalitný spotrebič. . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako LORD T1 (9KG) , Synco wair g2 (a1) (sy-g2-a1)

VIC FIRTH T1

Detail

• materiál hickory/filc• vytvárajú bohatý zvuk, jasný tón úderu• priemer 1, 1/2"• dľžka 14, 1/2" (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako VIC FIRTH T1 , Acer enduro t1 (nr.r1ree.001)

Takamine GU-T1

Detail

BODY SHAPE:UkuleleTOP:MahoganyBACK:MahoganySIDES:MahoganyBRIDGE:RosewoodFINGERBOARD: RosewoodTUNERS:Nickel open gear with pearl buttonsINLAYS:DotsFINISH (TOP):Satin NaturalCASE:Padded gigbag (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Takamine GU-T1 , Axa svetlo niteline t1 (8713249258676)

LORD T1 (4251539601718)

Detail

Sušička prádla – kondenzačná, samostatne stojaca, energetická trieda A++, účinnosť sušenia B, maximálne množstvo bielizne 9 kg, hlučnosť 64 dB odhadovaná ročná spotreba energie 259,00 kWh, napojenie na odpad, odložený štart, tepelné čerpadlo, displej a systém proti krčeniu bielizne, biela farba, rozmery 84,2 × 59,8 cm (V׊), hmotnosť 56,4 kg Potrebujete viac miesta na sušenie bielizne, ale neviete, ako to zariadiť? Potom bude výber voľne stojacej sušičky na bielizeň LORD rozhodnutie, ktoré vám prinesie spokojnosť. Je to sušička kondenzačná. Kondenzačná sušička je v súčasnosti jedným z najrozšírenejších typov. Jej výhodou je jednoduchá a bezproblémová inštalácia bez nutnosti vykonávať zložité stavebné úpravy. Sušička LORD T1 poskytuje optimálnu starostlivosť pre vašu bielizeň aj vás. K obľúbeným funkciám patrí napríklad napojenie na odpad, odložený štart, tepelné čerpadlo, displej a systém proti krčeniu bielizne. Rozmery sušičky na bielizeň LORD zodpovedajú 84,2... (alza.sk)

Podobné produkty ako LORD T1 (4251539601718) , Synology lan 1x10gbe rj45 (e10g18-t1)

Teleskop Levenhuk LabZZ T1

Teleskop Levenhuk LabZZ T1
Detail

Teleskop Levenhuk LabZZ T1 nabízí nejmladší astronomům možnost odhalovat tajemství vesmíru. Je velmi snadno ovladatelný, takže děti mohou hvězdnou oblohu pozorovat i bez cizí pomoci. S teleskopem Levenhuk LabZZ T1 uvidí mladý badatel planety sluneční soustavy, vzdálené galaxie, tajemné mlhoviny a množství jasných hvězd. Pokud je to nutné, teleskop lze snadno změnit na pozorovací dalekohled (spektiv) - sada obsahuje diagonální zrcátko, které napřimuje obraz při pozemním pozorování. Teleskop Levenhuk LabZZ T1 je refraktor nabízející zvětšení až 40x. Dodává se s třemi okuláry, a tím umožňuje nastavit optimální zvětšení pro pozorování různých astronomických objektů. Montáž teleskopu se snadno ovládá, neboť se jedná o klasickou azimutální montáž. Dítě se s ní rychle naučí pracovat a bude schopno na obloze rychle najít požadované objekty. Sada obsahuje hliníkový stativ s nastavitelnou výškou. Stativ je stabilní a spolehlivý a bezpečně podpírá optický tubus. Specifikace Teleskop pro děti Zvětšení 40x po vybalení z krabice Podporuje astronomická i pozemní pozorování Všechny potřebné doplňky jsou již zahrnuty v základní sadě Nejlepší volba pro první teleskop Obsah balení Teleskop Okulár 20 mm Okulár 12,5 mm Vzpřimovací okulár 1,5x Optický hledáček 2x Diagonální zrcátko Hliníkový stativ (efitness.sk)

Podobné produkty ako Teleskop Levenhuk LabZZ T1 , Acer enduro t1 odolný (nr.r0hee.007)

T1 (6SCT1) Odpor 1k

Detail

T1 (6SCT1) Odpor 1kΩ obsahuje stavebnice: Boffin 500 Boffin 750 Díly ze všech stavebnic Boffin I, Boffin II, Boffin III jsou navzájem kompatibilní. (efitness.sk)

Podobné produkty ako T1 (6SCT1) Odpor 1k , Playmobil 70176 volkswagen t1 bulli (4008789701763)

Beyerdynamic T1 3RD Generation

Beyerdynamic T1 3RD Generation
Detail

Špičkové stereofónne slúchadlá pre sofistikované počúvanie hudby doma Naklonené ovládače Tesla zaisťujú presný a priestorový zvukový podpis Obojstranný odpojiteľný pripojovací kábel vyrobený z ultravysokej medi OCC7N a potiahnutý textíliou Priedušné, vymeniteľné velúrové chrániče sluchu s pamäťovou penou Ručne vyrobené v Nemecku Balenie obsahuje : Kufor Frekvenčný rozsah : 5 Hz - 50 kHz Variant : T1 3rd Gen Farba podľa výrobcu : Čierna THD : 0,055% Farba : Čierna Mikrofón : Nie Konštrukcia : Otvorený Typ : Hi-Fi Balenie obsahuje : Kábel Konektor typu A : TRS 3,5 mm Jack Max. Zaťaženie (mW) : 300.0 Impedancia (Ohm) : 32.0 Aktívne odhlučnenie : Nie Prevádzka na batérie : Nie Typ : Slúchadlá na uši Balenie obsahuje : Redukcia 6,3 mm Dĺžka kábla : 3 m Citlivosť (dB) : 100.0 Maximálny akustický tlak - SPL (dB) : 100.0 Hmotnosť (g) : 360.0 Krajina pôvodu : Nemecko Typ repro : Dynamický (muziker.com)

Podobné produkty ako Beyerdynamic T1 3RD Generation , Tork jumbo elevation t1 biely (7322540349283)

Levenhuk LabZZ T1 Teleskop

Levenhuk LabZZ T1 Teleskop
Detail

Teleskop. Je veľmi ľahko ovládateľný, takže deti môžu hviezdnu oblohu pozorovať aj bez cudzej pomoci. Ak je to nutné, teleskop možno ľahko zmeniť na pozorovací ďalekohľad (spektív) - sada obsahuje diagonálne zrkadielko, ktoré napriamuje obraz pri pozemnom pozorovaní. Teleskop je refraktor ponúkajúci zväčšenie až 40x. Dodáva sa s troma okulármi, a tým umožňuje nastaviť optimálne zväčšenie pre pozorovanie rôznych astronomických objektov. Montáž teleskopu je jednoduchá, pretože ide o klasickú azimutálnu montáž. Dieťa sa s ňou rýchlo naučí pracovať a bude schopné na oblohe rýchlo nájsť požadované objekty. Stabilný a spoľahlivý hliníkový statív s nastaviteľnou výškou bezpečne podopiera optický tubus. Priemer šošoviek objektívu: 40 mm. Ohnisková vzdialenosť: 500 mm. Hmotnosť: 1,4 kg. Obsah balenia: teleskop, okulár 20 mm, okulár 12,5 mm, vzpriamovací okulár 1,5x, optický hľadáčik 2x, diagonálne zrkadlo a hliníkový statív. Typ : Teleskop Maximálna ohnisková vzdialenosť : 500 mm Krajina pôvodu : Čína Priemer objektívu : 40 mm Hmotnosť : 1400 g Farba : Modrá Typ aktivity : Astronómia Zväčšenie : 40x Farba : Biela (muziker.com)

Podobné produkty ako Levenhuk LabZZ T1 Teleskop , Philips fidelio t1 čierna (t1bk/00)

Svetlo Axa Niteline T1

Svetlo Axa Niteline T1
Detail

Svetlo Axa Niteline T1 Set predného a zadného svetla na bicykel. V kompaktnom prevedení svetiel sa ukrýva vždy jedna LED s vysokým výkonom, aby ste boli v prevádzke dobre vidieť. Ľahké upevnenie gumovými pásky. Predné svetlo využíva AAA batérie a zadnej batérie CR2032. Doba svietenia sa pohybuje u predného svetla okolo 24 hodín, pri zadnom svetla potom okolo 52 hodín. Výbava na bicykel » Svetlá, blikačky » Svetlo Axa Niteline T1 (gamisport.sk)

Podobné produkty ako Svetlo Axa Niteline T1 , Pro-ject t1 piano om5e (9pt1pom5)

Harrows T1 Official Competition

Harrows T1 Official Competition
Detail

Harrows T1 Official Competition z kategórie Heureka.sk | Šport | Ostatné športy | Terče a šípky | Terče kúpite na Kokiskashop.sk za 69.19 €. Značkový terč HARROWS Official Competition - sisalový (štetinový) terč od najznámejšieho svetového výrobcu je určený pre oficiálne súťaže aj pre hru vo voľnom čase. Technické údaje: sisalový ( štetinový ) určený pre oficiálne súťaže aj pre hru vo voľnom čase vyznačuje sa veľkou presnosťou polí pevný kovový rám vymedzujúci jednotlivé polia veľká odolnosť proti poškodeniu terč je určený na šípky s kovovým hrotom. sisalové terče Harrows sú veľmi kvalitné a ich veľkou výhodou je, že sa ľahko zacelí otvor po každom vpichu oceľového hrotu. súčasťou balenia je kovanie na upevnenie na stenu. sisalové terče nie sú určené na použitie v mokrom a veľmi vlhkom prostredí Obsah balenia: 1 x terč 1 x kovanie (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Harrows T1 Official Competition , Pro-ject t1 walnut om5e (9pt1wntom5)

Bose T1 Tonematch cable, 6m

Detail

Typ kábla: prepojovací Konektory: 2 x RJ45 Dĺžka: 6 m (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Bose T1 Tonematch cable, 6m , Sades alpha blue (sa-t1 blue)

Bose T1 Tonematch Power Supply

Detail

Určené pre zariadenie Bose T1 Tonematch (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Bose T1 Tonematch Power Supply , Sades alpha pink (sa-t1 pink)

Bose T1 Tonematch carry bag

Detail

Určené pre Bose T1 Tonematch (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Bose T1 Tonematch carry bag , Swissten t1-op držiak na opierku (65010506)

Bose T1 ToneMatch Audio engine

Detail

Vhodné pre použitie s Bose L1 systémami Široké spektrum zvukových nástrojov pre Bose L1 Bose ToneMatch presety, EQ a efekty v štúdiovej kvalite Podsvietený displej Chromatická ladička 3 XLR Mic/Line jack vstupy DI výstupmi 2 Linkové vstupy (L/R) 2 Linkové výstupy USB port Vrátanie 1,5m prepojovacieho kábla, prepravného obalu a systému uchytenia k L1 systémom (nie je vhodné k L1 Compact) Napájací zdroj Bose T1 nie je súčasťou balenia! (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Bose T1 ToneMatch Audio engine , Sulov - koncovka topánočka, pár, vzor t1 (4891223087703)

TRACER slúchadlá T1 TWS, Bluetooth

Detail

HEADPHONES TRACER T1 TWS BT Môžete potrebovať elegantné headphones, ktoré budú držať s tebou a cestovať cez mestský jungle every day? You like listening to music počas jogging or biking? Tracer T1 TWS BT headphones boli navrhnuté pre aktívny životný štýl. Long battery life, bezdrôtová operacia a integrovaný mikrofón sú len niekoľko ich funkcií. Wireless operation in Bluetooth 5.0 technology. Range – až 10 metrov. Case with 300 mAh powerbank function. Accepting calls using an integrated button. Flawless sound quality. Integrated microphone. Stylish and lightweight design. Connect to any device - Vychutnajte si svoju bezdrôtovú prípojku počas vysokej intenzity práce, prechádzky alebo chillenia na vašom gauči doma. TRACER T1 TWS BT headphones používajú moderné Bluetooth 5.0 technológiu pre pripojenie s ostatnými zariadeniami, ktoré podporujú túto funkciu. Bluetooth 5.0 technológia nosures stable connection to devices located within a 10 m range. Relish in your favorite hudba anytime, anywhere, bez všetkých drsných káblov a káblov. Headphone case s funkčnou funkciou a integrovanou 300 mAh powerbank - lightweight, kompaktný dizajn umožňuje jednoduché store vaše headphones v taške, glove box, or pocket. A handy case with charging and powerbank functions protects your device from wear and prevents you from losing them. Integrované batérie budú môcť navrhnúť hudbu alebo make telefónne hovory pre 3 hodiny. Keď headphone battery je nízka, len putovať na ňom – v niekoľkých minútach, ste schopní vychutnať si vašu obľúbenú hudbu. Flawless sound - No more limits – let music give you some extra motivation to train. Deep bass, crystal clear treble and perfect, flawless sound with distortions or noise will boost your energy during workout. Make telefónne hovory v stereo režime - integrovaný mikrofón, popri HSP, HFP, A2DP a AVRCP profile podporujú, ako používať produkt aj pre výrobu telefónnych hovorov s vysokou zvukovou kvalitou. Integrovaný button allows you to answer call bez toho, aby ste potrebovali dostať svoju device z vášho pocket. A mikrofón s noise redukciou by mohli zavolať caller do hear everything veľmi clearly. Ergonomické a pohodlné - Elegantný, lightweight TRACER T1 TWS BTheadphones majú byť dizajnované tak, aby sa fit snugly vo vašich uchoch a bez toho, aby spadali počas intenzívnej aktivity. Unique tvar z jarných rúk robí tieto bezpečné a perfektne fitted až počas heavy workout. TECHNICAL SPECIFICATIONS Bluetooth 5.0 Work time on battery (min) 180 Sensitivity 100dB+/-3dB Number of batteries Built-in Impedancia (Ohm) 16 Microphone Yes Transfer band (Hz - kHz) 20 - 20 Max. range (m) 10 Headset controller Basic Type of the headset In-ear Audio device type 2.0 (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako TRACER slúchadlá T1 TWS, Bluetooth , Pro-ject t1 phono sb piano (9pt1phonosb)

Compressport Pro Marathon Black T1

Compressport Pro Marathon Black T1
Detail

Ponožky s integrovanými vláknami PTFE, ktoré bránia prehriatiu pokožky a vzniku pľuzgierov. Tieto ponožky sú výsledkom mnohých štúdii zameraných na miesta vzniku pľuzgierov či otlakov u bežcov. Preto sú oblasti okolo členku, prstov a spodok chodidla zosilnené alebo polstrované, aby tlmili pohyby. Navyše sú presne zamerané zóny, ktoré sú prešité antibakteriálnymi vláknami PTFE, ktoré zabraňujú prehrievaniu pokožky, čo je najčastejším problémom, prečo pľuzgiere vznikajú. Technológia vetracích pásikov zabezpečuje odvádzanie vlhkosti a optimálne vetranie. Oblasť achilovej šľachy je spevnená, zatiaľ čo technologia 3D.Dots redukujú otrasy, stimulujú prúdenie krvi a zlepšujú priľnavosť. Zvýšená kompresia zlepšuje celkovú ergonómiu chodidla a zabraňuje zbytočnému pohybu chodila. Veľkostná tabuľka EU USA (M) USA (Ž) UK (M) UK (Ž) BRA T1 35-38 3,5-6 5-7,5 2,5-5 3-5,5 33-36 T2 39-41 6,5-8 8-9,5 5,5-7 6-7,5 37-39 T3 42-44 8,5-10,5 10-12 7,5-9,5 8-10 40-42 T4 45-48 11-13,5 12,5-15 10-12,5 10,5-13 43-46 Špecifikácia materiálu : Elastan Krajina pôvodu : Turecko Špeciálne vlastnosti : PFE Cooling Fibre Typ aktivity : Beh Špeciálne vlastnosti : Shock absorber Veľkosť EU : 35-38 Špeciálne vlastnosti : PTFE Anti Friction Fibre Vhodné pre : Multisport Materiál : Fluoropolymer Veľkosť : T1 Vybrať veľkosť : 36 Hmotnosť (g) : 30.0 Špeciálne vlastnosti : Ergo-fit Veková skupina : Dospelý Špeciálne vlastnosti : Arch support Typ : Vysoké ponožky Materiál : Elastan Hmotnosť : 30 g Materiál : Polyamid Špecifikácia materiálu : Polyamid Špeciálne vlastnosti : Anti Blister Farba podľa výrobcu : Black Vybrať veľkosť : 35 Vhodné pre : Cestný beh Vybrať veľkosť : 37 Vybrať veľkosť : 38 Farba : Čierna Pohlavie : Unisex Vhodné pre : Trailový beh Veková skupina : Junior Špecifikácia materiálu : Fluoropolymer (muziker.com)

Podobné produkty ako Compressport Pro Marathon Black T1 , Pro-ject t1 bt walnut om5e (9pt1btwntom5)

Compressport Pro Marathon White T1

Compressport Pro Marathon White T1
Detail

Ponožky s integrovanými vláknami PTFE, ktoré bránia prehriatiu pokožky a vzniku pľuzgierov. Tieto ponožky sú výsledkom mnohých štúdii zameraných na miesta vzniku pľuzgierov či otlakov u bežcov. Preto sú oblasti okolo členku, prstov a spodok chodidla zosilnené alebo polstrované, aby tlmili pohyby. Navyše sú presne zamerané zóny, ktoré sú prešité antibakteriálnymi vláknami PTFE, ktoré zabraňujú prehrievaniu pokožky, čo je najčastejším problémom, prečo pľuzgiere vznikajú. Technológia vetracích pásikov zabezpečuje odvádzanie vlhkosti a optimálne vetranie. Oblasť achilovej šľachy je spevnená, zatiaľ čo technologia 3D.Dots redukujú otrasy, stimulujú prúdenie krvi a zlepšujú priľnavosť. Zvýšená kompresia zlepšuje celkovú ergonómiu chodidla a zabraňuje zbytočnému pohybu chodila. Veľkostná tabuľka EU USA (M) USA (Ž) UK (M) UK (Ž) BRA T1 35-38 3,5-6 5-7,5 2,5-5 3-5,5 33-36 T2 39-41 6,5-8 8-9,5 5,5-7 6-7,5 37-39 T3 42-44 8,5-10,5 10-12 7,5-9,5 8-10 40-42 T4 45-48 11-13,5 12,5-15 10-12,5 10,5-13 43-46 Špeciálne vlastnosti : Anti Blister Vhodné pre : Trailový beh Špecifikácia materiálu : Fluoropolymer Vybrať veľkosť : 36 Vybrať veľkosť : 35 Materiál : Fluoropolymer Pohlavie : Unisex Špecifikácia materiálu : Polyamid Farba podľa výrobcu : White Typ : Vysoké ponožky Špeciálne vlastnosti : PFE Cooling Fibre Hmotnosť : 30 g Vhodné pre : Multisport Materiál : Polyamid Vybrať veľkosť : 38 Veková skupina : Dospelý Špeciálne vlastnosti : Ergo-fit Materiál : Elastan Vybrať veľkosť : 37 Hmotnosť (g) : 30.0 Typ aktivity : Beh Veková skupina : Junior Krajina pôvodu : Turecko Farba : Biela Špeciálne vlastnosti : Arch support Vhodné pre : Cestný beh Špeciálne vlastnosti : Shock absorber Veľkosť : T1 Špeciálne vlastnosti : PTFE Anti Friction Fibre Veľkosť EU : 35-38 Špecifikácia materiálu : Elastan (muziker.com)

Podobné produkty ako Compressport Pro Marathon White T1 , Pro-ject t1 bt piano om5e (9pt1btpom5)

Pro-Ject T1 + OM5E Walnut

Pro-Ject T1 + OM5E Walnut
Detail

Gramofón spoločnosti Pro-Ject. T1 predstavuje gramofón s priaznivou cenovou kategóriou, ktorý poskytuje vynikajúci prenos zvuku. Vyrobený je z kvalitných materiálov a prináša štýlový dizajn. Základňa s CNC opracovaním je dostupná v 3 farebných prevedeniach (High Gloss Black, Satin White, Walnut), neobsahuje žiadne plastové časti a eliminuje nežiadúce vibrácie. Sklenený tanier s vysokou hmotnosťou zabezpečuje nulovú rezonanciu. Spodná časť obsahuje nožičky, ktoré izolujú gramofón od vibrácií. Ramienko : 8.6" Krajina pôvodu : Česko Umiestnenie ramienka : Right Farba : Hnedá Rýchlosť : 45 RPM Efektívna dĺžka ramienka : 218.5 mm Odchýlka rýchlosti : 45: ±0.60% Zmena rýchlosti : Manuálna zmena rýchlosti Kolísanie rýchlosti : 33: ±0.25% Gramofónová prenoska v balení : Áno Balenie obsahuje : Felt mat Tanier : Blasted Glass, heavy 8 mm Hĺbka (mm) : 335.0 Pohon : Remeňový pohon Tanier : Filcová podložka Ložiská : Nehrdzavejúca oceľ Gramofónová prenoska : Ortofon OM5e Hmotnosť : 3,8 kg Odchýlka rýchlosti : 33: ±0.70% Ramienko : Hliník Kolísanie rýchlosti : 45: ±0.23% Farba podľa výrobcu : Walnut Montážny systém : Horizontálne Farba : Natural Previs : 22.0 mm Rýchlosť : 33 RPM Typ : Domáci gramofón Efektívna hmotnosť ramienka : 8.0 g Šírka (mm) : 415.0 Pomer signál/šum : 65 dB Výška (mm) : 100.0 Montážny systém : Stolík (muziker.com)

Podobné produkty ako Pro-Ject T1 + OM5E Walnut , Pro-ject t1 phono sb walnut (9pt1phonosbwnt)

Ďalekohľad hvezdársky LEVENHUK LabZz T1

Ďalekohľad hvezdársky LEVENHUK LabZz T1
Detail

Kvalitní Ďalekohľad hvezdársky LEVENHUK LabZz T1 z kategorie Audio, video, SAT | Foto, Video a ďalekohľady | Ďalekohľady | Teleskopy - hvezdárske ďalekohľady. (esat.sk)

Podobné produkty ako Ďalekohľad hvezdársky LEVENHUK LabZz T1

Zolux čierne hracie nohavičky T1

Zolux čierne hracie nohavičky T1
Detail

Pohodlné nohavičky pre suky s hnačkou (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako Zolux čierne hracie nohavičky T1

Sygonix T1 bezdrôtový okenný kontakt

Sygonix T1 bezdrôtový okenný kontakt
Detail

Dverový / okenný kontakt T1 Sygonix detekuje otvorené okná alebo dvere a automaticky reguluje vyhrievanie. Možno kombinovať so súpravou bezdrôtového radiátorového termostatu BN 2269125. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Sygonix T1 bezdrôtový okenný kontakt

Acer Enduro T1 (NR.R1REE.001)

Acer Enduro T1 (NR.R1REE.001)
Detail

Tablet – displej 10.1" Full HD 1920 × 1200 IPS, MediaTek MT8385 2GHz, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, WiFi, Bluetooth, GPS, zadný fotoaparát 5Mpx, odolný podľa IP54, USB-C, batéria 6000mAh, Android 11 Hľadáte také zariadenie, ktoré vám umožní byť v obraze aj bez počítača? Potom by sa vám mohol zaručene páčiť tablet Acer. Tablet poskytne nadštandardne veľký displej s veľkosťou uhlopriečky 10,1" a rozlíšením Full HD 1920 × 1200 px. Túto veľkosť oceníte buď pri práci s grafikou alebo textom, či pri sledovaní filmov. O kvalitný obraz sa stará technológia IPS s výborným kontrastom a podaním farieb. Za najdôležitejšiu súčasť tabletu, ktorá vykonáva všetky programové operácie, sa pokladá MediaTek MT8385 procesor. Procesor tabletu Acer Enduro T1 má 8 jadier, pracuje na frekvencii 2 GHz. Operačná pamäť vo veľkosti 4 GB zaručuje plynulý chod tabletu aj počas náročnejších operácií. Na všetok obsah a praktické aplikácie poslúži 64 GB priestoru vo vnútornej pamäti. Kapacita... (alza.sk)

Podobné produkty ako Acer Enduro T1 (NR.R1REE.001)

Nash bivak titan camo t1

Nash bivak titan camo t1
Detail

Veríme, že s nami budete súhlasiť, keď povieme, že použítím našej unikátnej kamufláže Fractured Nature vznikli tie najlepšie vyzerajúce bivaky, aké tu kedy boli! Založené sú na preverenom pevnom ráme Titan a rýchlo rozpínacím stredovým panelom. Disponujú teda legendárnou kombináciou stability, rýchlosti a sily. Obidva modely T1 aj T2 majú inovatívny nový dizajn rozpínacie predné hrazdy, ktorý vytvára šilt odvádzajúci vodu Aj pri monzúnových dažďoch. Rovnako ako klasické modely T1 a T2 aj tieto dva ponúkajú odnímateľnú vnútornú sieťovú spálňu, ktorá sa dá ľahko a rýchlo odopnúť pomocou malých klipov. Tá eliminuje kondenzáciu vodných pár a zabraňuje preniknutiu hmyzu, pavúkov, hadov a hlodavcov. Konštrukcia zo zosilneného nylonu s 5000mm vodným stĺpcom Odnímateľná vnútorná sieťová spálňa Nový dizajn šiltu a rozpínacie hrazdy eliminuje množstvo vody na streche Odnímateľný predný panel na zips s moskytiérovými oknami a prekrytím z plného nylonu Moskytiérové dvere s nylonovým prekrytím, možnosťou PVC okna a otváranie zvrchu Zadné vetracie otvory Vnútri háčik na zavesenie príslušenstva Približné rozmery: Titan T1: 125cm (H) x 290cm (W) x 210cm (D) Váha: 12.8kg (komplet aj s vnútornou spálňou) (parys.sk)

Podobné produkty ako Nash bivak titan camo t1

AXA svetlo Niteline T1 (8713249258676)

AXA svetlo Niteline T1 (8713249258676)
Detail

Svetlo na bicykel predné zadné, napájanie: AAA a dobíjací akumulátor, maximálna výdrž 52 h AXA Niteline T1 predstavuje sadu predného a zadného svetla na bicykel. Každé zo svetiel disponuje 1 LED s vysokým výkonom, ktoré zaistia skvelú viditeľnosť. Predné svetlo je napájané AAA batériou, zatiaľ čo zadné batériou CR2032. Doba svietenia je približne 24 hodín pri prednom a 52 hodín pri svetla zadnom. Na bicykel sa pritom upevňujú veľmi ľahko pomocou gumových pásikov. AXA Niteline T1 zvýšia vašu bezpečnosť pri jazde na bicykli. Kľúčové vlastnosti svetiel AXA Niteline T1Sada predného a zadného svetla na bicykelSvetlá disponujú 1 LED s vysokým výkonomPredné svetlo je napájané AAA batériou, zatiaľ čo zadné batériou CR2032Doba svietenia je 24 hodín pri prednom a 52 hodín pri svetle zadnomAXA Niteline T1 sa na bicykel upevňujú pomocou gumových pásikovFarebné vyhotovenie: čierne (alza.sk)

Podobné produkty ako AXA svetlo Niteline T1 (8713249258676)

HellermannTyton H321-PVC-BK-T1 ochrana pred zlomom Priemer svorky (max.) 6 mm PVC čierna 1 ks

HellermannTyton H321-PVC-BK-T1 ochrana pred zlomom   Priemer svorky (max.) 6 mm  PVC čierna 1 ks
Detail

HellermannTyton priechodky z bezkadmiového mäkkého THC ponúkajú optimálne odpruženie od ťahu a garantujú bezproblémové vedenie. Majú dobré izolačné vlastnosti a sú odolné voči starnutiu materiálu. (conrad.sk)

Podobné produkty ako HellermannTyton H321-PVC-BK-T1 ochrana pred zlomom Priemer svorky (max.) 6 mm PVC čierna 1 ks

HellermannTyton HV2107-PVC-BK-T1 ochrana pred zlomom Priemer svorky (max.) 8 mm PVC čierna 1 ks

HellermannTyton HV2107-PVC-BK-T1 ochrana pred zlomom   Priemer svorky (max.) 8 mm  PVC čierna 1 ks
Detail

HellermannTyton priechodky z bezkadmiového mäkkého THC ponúkajú optimálne odpruženie od ťahu a garantujú bezproblémové vedenie. Majú dobré izolačné vlastnosti a sú odolné voči starnutiu materiálu. (conrad.sk)

Podobné produkty ako HellermannTyton HV2107-PVC-BK-T1 ochrana pred zlomom Priemer svorky (max.) 8 mm PVC čierna 1 ks

TC Electronic TC Helicon VoiceTone T1

Detail

• Adaptive tone a dynamics• kompresor a EQ nastavenépre vokál• Mic-Control umožňuje aktivovať a deaktívovať krabičku na diaľku pri použití mikrofónu MP-75• USB port pre update• pedály zo série VoiceTone Single možu byť zapojené do reťazca za sebou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako TC Electronic TC Helicon VoiceTone T1

Pro-Ject T1 OM 5e, black

Pro-Ject T1 OM 5e, black
Detail

Pro-Ject T1 High Gloss Black + OM5eGramofón spoločnosti Pro-Ject je vybavený kvalitnou prenoskou Ortofon OM5e. T1 predstavuje gramofón s priaznivou cenovou kategóriou, ktorý poskytuje vynikajúci prenos zvuku. Vyrobený je z kvalitných materiálov a prináša štýlový dizajn. Základňa s CNC opracovaním je dostupná v 3 farebných prevedeniach (High Gloss Black, Satin White a Walnut), neobsahuje žiadne plastové časti a eliminuje nežiadúce vibrácie. Sklenený tanier s vysokou hmotnosťou zabezpečuje nulovú rezonanciu. Spodná časť obsahuje nožičky, ktoré izolujú gramofón od vibrácií. Technické parametre: Rýchlosť: 33, 45 (manuálna zmena rýchlosti) Vstavaný predzosilňovač: nie Prenoska: áno - Ortofon OM5e Princíp: remeňový pohon Odchýlka rýchlosti: 0.7% (33), 0.6% (45) Wow a flutter: 0.25% (33), 0.23% (45) Pomer signálu a šumu: 65 dB Tanier: 8 mm hrubý, sklo Ložisko: nehrdzavejúca oceľ/mosadz Efektívna dĺžka ramena: 218.5 mm, hliník Presah: 22 mm Efektívna hmotnosť ramena: 8 g Protizávažie: 5 – 10 g Sledovacia sila: 0 – 50 mN (prednastavené 17.5 mN) Zabudovaný napájací zdroj: 230V, 50Hz (US: 110V 60Hz) Spotreba energie: max 3 W Rozmery (VxŠxH): 100 x 415 x 335 mm Hmotnosť: 3,8 kg Dodávané príslušenstvo: napájací adaptér, prepojovací RCA kábel, filc a kryt proti prachu Farebné prevedenie: High Gloss Black (lesklá čierna) (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Pro-Ject T1 OM 5e, black

Pro-Ject T1 OM 5e, white

Pro-Ject T1 OM 5e, white
Detail

Pro-Ject T1 Satin White + OM5eGramofón spoločnosti Pro-Ject je vybavený kvalitnou prenoskou Ortofon OM5e. T1 predstavuje gramofón s priaznivou cenovou kategóriou, ktorý poskytuje vynikajúci prenos zvuku. Vyrobený je z kvalitných materiálov a prináša štýlový dizajn. Základňa s CNC opracovaním je dostupná v 3 farebných prevedeniach (High Gloss Black, Satin White a Walnut), neobsahuje žiadne plastové časti a eliminuje nežiadúce vibrácie. Sklenený tanier s vysokou hmotnosťou zabezpečuje nulovú rezonanciu. Spodná časť obsahuje nožičky, ktoré izolujú gramofón od vibrácií. Technické parametre: Rýchlosť: 33, 45 (manuálna zmena rýchlosti) Vstavaný predzosilňovač: nie Prenoska: áno - Ortofon OM5e Princíp: remeňový pohon Odchýlka rýchlosti: 0.7% (33), 0.6% (45) Wow a flutter: 0.25% (33), 0.23% (45) Pomer signálu a šumu: 65 dB Tanier: 8 mm hrubý, sklo Ložisko: nehrdzavejúca oceľ/mosadz Efektívna dĺžka ramena: 218.5 mm, hliník Presah: 22 mm Efektívna hmotnosť ramena: 8 g Protizávažie: 5 – 10 g Sledovacia sila: 0 – 50 mN (prednastavené 17.5 mN) Zabudovaný napájací zdroj: 230V, 50Hz (US: 110V 60Hz) Spotreba energie: max 3 W Rozmery (VxŠxH): 100 x 415 x 335 mm Hmotnosť: 3,8 kg Dodávané príslušenstvo: napájací adaptér, prepojovací RCA kábel, filc a kryt proti prachu Farebné prevedenie: Satin White (matná biela) (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Pro-Ject T1 OM 5e, white

Pro-Ject T1 OM 5e, walnut

Detail

Pro-Ject T1 Walnut + OM5eGramofón spoločnosti Pro-Ject je vybavený kvalitnou prenoskou Ortofon OM5e. T1 predstavuje gramofón s priaznivou cenovou kategóriou, ktorý poskytuje vynikajúci prenos zvuku. Vyrobený je z kvalitných materiálov a prináša štýlový dizajn. Základňa s CNC opracovaním je dostupná v 3 farebných prevedeniach (High Gloss Black, Satin White a Walnut), neobsahuje žiadne plastové časti a eliminuje nežiadúce vibrácie. Sklenený tanier s vysokou hmotnosťou zabezpečuje nulovú rezonanciu. Spodná časť obsahuje nožičky, ktoré izolujú gramofón od vibrácií. Technické parametre: Rýchlosť: 33, 45 (manuálna zmena rýchlosti) Vstavaný predzosilňovač: nie Prenoska: áno - Ortofon OM5e Princíp: remeňový pohon Odchýlka rýchlosti: 0.7% (33), 0.6% (45) Wow a flutter: 0.25% (33), 0.23% (45) Pomer signálu a šumu: 65 dB Tanier: 8 mm hrubý, sklo Ložisko: nehrdzavejúca oceľ/mosadz Efektívna dĺžka ramena: 218.5 mm, hliník Presah: 22 mm Efektívna hmotnosť ramena: 8 g Protizávažie: 5 – 10 g Sledovacia sila: 0 – 50 mN (prednastavené 17.5 mN) Zabudovaný napájací zdroj: 230V, 50Hz (US: 110V 60Hz) Spotreba energie: max 3 W Rozmery (VxŠxH): 100 x 415 x 335 mm Hmotnosť: 3,8 kg Dodávané príslušenstvo: napájací adaptér, prepojovací RCA kábel, filc a kryt proti prachu Farebné prevedenie: Walnut (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Pro-Ject T1 OM 5e, walnut

Bose T1 Tonematch Microphone stand bracket

Detail

Určené pre Bose T1 Tonematch (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Bose T1 Tonematch Microphone stand bracket

Martin Guitars Martin T1 Uke StreetMaster

Detail

Tenorové ukulele Martin T1 Uke StreetMaster, spája prvotriedny zvuk, vynikajúcu hrateľnosť a ľahkú dostupnosť v jednom nádhernom nástroji Verzia pre pravákov Veľkosť: tenorové ukulele Menzúra: 432 mm Farba/povrchová úprava: Dark Mahogany/Saténová Predná doska: Mahagón Zadná doska a boky: Mahagón Krk: Hardwood Hmatník: Sipo Počet pražcov: 20 Ladiaca mechanika: Ratio Black Pegs Nultý pražec: White Tusq, 33 mm Sedlový pražec: White Tusq Struny: Martin Tenor M620 Prepravný obal: áno (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Martin Guitars Martin T1 Uke StreetMaster

Compressport Full Socks Run Black T1

Compressport Full Socks Run Black T1
Detail

Vysoko výkonné kompresné bežecké podkolienky redukujúce vibrácie svalov a podporujúce výkon počas tréningov či pretekov. Mäkké, no pevné vlákna kompresných Full Socks Run podkolienok cielene stlačajú svaly pre ich optimálnu funčnosť počas behu alebo iných aktivít. Vďaka týmto podkolienkam, ktoré znižujú vibrácie svalov sa znižuje riziko poškodenia svalov a ich únava. Podkolienky nenaväzujú na seba veľa vlhkosti vďaka vláknam, ktoré sú všité v látke a rýchlo odpudzujú vlhkosť, čím je zabezpečená ľahkosť ponožiek aj počas behu v daždi. Technológia 3D.Dot absorbuje nárazy, chráni citlivé oblasti, ako je napríklad achilova šľacha, a zároveň poskytuje mikromasáž svalov, ktorá zvýšuje prietok krvi. Podkolienky pevne obopínajú chodidlo čím sa znižuje riziko vzniku pľuzgierov. Kompresné podkolienky je možné nosiť aj pred výkonom, čím podporíte prekrvenie svalov a nabudíte ich na aktivitu. Veľkostná tabuľka EU USA (M) USA (W) UK (M) UK (W) BRA T1 35-38 3,5-6 5-7,5 2,5-5 3-5,5 33_36 T2 39-41 6,5-8 8-9,5 5,5-7 6-7,5 37-39 T3 42-44 8,5-10,5 10-12 7,5-9,5 8-10 40-42 T4 45-47 11-13,5 12,5-15 10-12,5 10,5-13 43-45 Špeciálne vlastnosti : Archstim support Farba podľa výrobcu : Black Vhodné pre : Cestný beh Vhodné pre : Multisport Veková skupina : Dospelý Špeciálne vlastnosti : Ergo-fit Špeciálne vlastnosti : Acu pressure Špeciálne vlastnosti : Ultralight Hmotnosť (g) : 58.0 Veľkosť EU : 35-38 Vybrať veľkosť : 37 Krajina pôvodu : Portugalsko Špeciálne vlastnosti : Maleous protect Hmotnosť : 58 g Pohlavie : Unisex Typ : Podkolienky Vybrať veľkosť : 35 Vhodné pre : Trailový beh Vybrať veľkosť : 38 Špeciálne vlastnosti : Achilles protection Vybrať veľkosť : 36 Farba : Čierna Špecifikácia materiálu : Polyamid Materiál : Polyamid Veľkosť : T1 Veková skupina : Junior Špecifikácia materiálu : Elastan Materiál : Elastan Typ aktivity : Beh (muziker.com)

Podobné produkty ako Compressport Full Socks Run Black T1

Compressport Full Socks Run White T1

Compressport Full Socks Run White T1
Detail

Vysoko výkonné kompresné bežecké podkolienky redukujúce vibrácie svalov a podporujúce výkon počas tréningov či pretekov. Mäkké, no pevné vlákna kompresných Full Socks Run podkolienok cielene stlačajú svaly pre ich optimálnu funčnosť počas behu alebo iných aktivít. Vďaka týmto podkolienkam, ktoré znižujú vibrácie svalov sa znižuje riziko poškodenia svalov a ich únava. Podkolienky nenaväzujú na seba veľa vlhkosti vďaka vláknam, ktoré sú všité v látke a rýchlo odpudzujú vlhkosť, čím je zabezpečená ľahkosť ponožiek aj počas behu v daždi. Technológia 3D.Dot absorbuje nárazy, chráni citlivé oblasti, ako je napríklad achilova šľacha, a zároveň poskytuje mikromasáž svalov, ktorá zvýšuje prietok krvi. Podkolienky pevne obopínajú chodidlo čím sa znižuje riziko vzniku pľuzgierov. Kompresné podkolienky je možné nosiť aj pred výkonom, čím podporíte prekrvenie svalov a nabudíte ich na aktivitu. Veľkostná tabuľka EU USA (M) USA (W) UK (M) UK (W) BRA T1 35-38 3,5-6 5-7,5 2,5-5 3-5,5 33_36 T2 39-41 6,5-8 8-9,5 5,5-7 6-7,5 37-39 T3 42-44 8,5-10,5 10-12 7,5-9,5 8-10 40-42 T4 45-47 11-13,5 12,5-15 10-12,5 10,5-13 43-45 Špeciálne vlastnosti : Maleous protect Špeciálne vlastnosti : Achilles protection Pohlavie : Unisex Vybrať veľkosť : 37 Veková skupina : Junior Veľkosť EU : 35-38 Typ aktivity : Beh Krajina pôvodu : Portugalsko Špeciálne vlastnosti : Ergo-fit Špeciálne vlastnosti : Archstim support Vybrať veľkosť : 36 Hmotnosť (g) : 58.0 Vhodné pre : Trailový beh Veková skupina : Dospelý Špeciálne vlastnosti : Ultralight Špeciálne vlastnosti : Acu pressure Farba podľa výrobcu : White Hmotnosť : 58 g Farba : Biela Typ : Podkolienky Vybrať veľkosť : 35 Špecifikácia materiálu : Elastan Špecifikácia materiálu : Polyamid Materiál : Polyamid Materiál : Elastan Vhodné pre : Multisport Vhodné pre : Cestný beh Veľkosť : T1 Vybrať veľkosť : 38 (muziker.com)

Podobné produkty ako Compressport Full Socks Run White T1

Eisbär Strive Beanie T1 Black UNI

Eisbär Strive Beanie T1 Black UNI
Detail

Som súčasťou radu STRIVE, úplne prvej vysoko výkonnej a najudržateľnejšej kolekcie pletených odevov na hlavu a krk. Vďaka svojmu špecifickému mixu čisto prírodných materiálov, technológii 3D Active Knit a tenkej tkanine som produkt navrhnutý tak, aby som vynikal pri najvyššej fyzickej námahe alebo v miernejších teplotách a zároveň som kompatibilný s prilbou. T1 je najtenší model zo série STRIVE a poskytuje všestranný celoročný výkon. Obsahujem oblasti so špecifickými funkciami určené pre zóny, ktoré vyžadujú dodatočnú termoreguláciu, absorpciu alebo vetranie. Účinne zakrývam spodnú časť uší a chránim oblasť, ktorá sa ukázala ako mimoriadne citlivá na teplotu.Bol som vytvorený systémom mapovania hláv na skúmanie rôznych teplotných zón, charakteristík a požiadaviek, čo viedlo k vynájdeniu špecifického 3D vzoru pletenia s prispôsobenou štruktúrou.Spolu s viacerými kombináciami materiálov špecifickými pre tento model – zmesou 100 % organickej merino vlny (bez mulesingu), Skindry MicroModal a SolucellAirTM – je dosiahnutá najvyššia funkčnosť a pohodlie pri nosení.Nezávislým testovacím tímom outdoorových nadšencov, ktorí posúvali hranice toho, čo sa pôvodne považovalo za možné, boli moje výkonové vlastnosti overené v laboratórnych podmienkach aj vonku. Farba : Čierna Pohlavie : Unisex Špecifikácia materiálu : Vlna Merino Materiál : Bavlna Špecifikácia materiálu : Bavlna Farba podľa výrobcu : Black Veková skupina : Dospelý Typ aktivity : Outdoor Veľkosť : UNI Krajina pôvodu : Chorvátsko Špecifikácia materiálu : Modalové viskózne vlákna Materiál : Modalové viskózne vlákna Materiál : Vlna Merino (muziker.com)

Podobné produkty ako Eisbär Strive Beanie T1 Black UNI

Eisbär Strive T1 Multitube Black UNI

Eisbär Strive T1 Multitube Black UNI
Detail

Som súčasťou radu STRIVE, úplne prvej vysoko výkonnej a najudržateľnejšej kolekcie pletených odevov na hlavu a krk. Vďaka svojmu špecifickému mixu čisto prírodných materiálov, technológii 3D Active Knit a tenkej látke s výškou 10 cm som navrhnutá tak, aby som vynikala pri najvyššej fyzickej námahe alebo v miernejších teplotách a zároveň som kompatibilná s prilbou. T1 je najtenší, najdlhší a najvariabilnejší nákrčník zo série STRIVE, nositeľný vo viacerých štýloch okolo krku alebo na hlave. Obsahujem oblasti so špecifickými funkciami určené pre zóny, ktoré vyžadujú dodatočnú termoreguláciu, absorpciu alebo vetranie. Účinne zakrývam spodnú časť uší a chránim oblasť, ktorá sa ukázala ako mimoriadne citlivá na teplotu. Bol som vytvorený systémom mapovania hláv na skúmanie rôznych teplotných zón, charakteristík a požiadaviek, čo viedlo k vynájdeniu špecifického 3D vzoru pletenia s prispôsobenou štruktúrou. Spolu s viacerými kombináciami materiálov špecifickými pre tento model – zmesou 100 % organickej merino vlny (bez mulesingu), Skindry MicroModal a SolucellAirTM – je dosiahnutá najvyššia funkčnosť a pohodlie pri nosení. Nezávislým testovacím tímom outdoorových nadšencov, ktorí posúvali hranice toho, čo sa pôvodne považovalo za možné, boli moje výkonové vlastnosti overené v laboratórnych podmienkach aj vonku. Krajina pôvodu : Chorvátsko Materiál : Modalové viskózne vlákna Materiál : Vlna Merino Farba podľa výrobcu : Black Veľkosť : UNI Typ aktivity : Outdoor Špecifikácia materiálu : Vlna Merino Farba : Čierna Špecifikácia materiálu : Bavlna Špecifikácia materiálu : Modalové viskózne vlákna Pohlavie : Unisex Veková skupina : Dospelý Materiál : Bavlna (muziker.com)

Podobné produkty ako Eisbär Strive T1 Multitube Black UNI

Vic Firth T1 Plstené tympánové paličky

Detail

Pre všestranné hranie. Vytvára bohatý zvuk, ale je schopná rytmickej čistoty. Vyrobená z ručne vyberaných javorových shaftov pre výnimočnú odozvu a pocit. Materiál : Hickory Dĺžka (cm) : 36.8 Krajina pôvodu : USA Hlavička : Plsť Farba : Natural (muziker.com)

Podobné produkty ako Vic Firth T1 Plstené tympánové paličky

Takamine EGU-T1 Tenorové ukulele Natural

Takamine EGU-T1 Tenorové ukulele Natural
Detail

Elektro-akustické tenorové ukulele zo série G Series Legacy. Telo s klasickým tvarom aj krk sú vyrobené z mahagónu, pričom krk je osadený palisandrovým hmatníkom. Hardvér obsahuje palisandrovú kobylku a ladiacu mechaniku vyrobenú z niklu. Povrchová úprava Natural. Výrez (cutaway) : Nie Povrchová úprava : Satin Kobylka/tremolo : Vavrín (Laurel) Krajina pôvodu : Čína Vrchná doska : Mahogany Farba podľa výrobcu : Natural Počet pražcov : 19 Počet strún : 4 Veľkosť : Tenor Preferovaná ruka : Pravá ruka Vstavaná ladička : Nie Typ : Tenorové ukulele Hmatník : Vavrín (Laurel) Ovládače : Hlasitosť Farba : Natural Snímače : Áno Elektronika : Takamine Zadná doska a luby : Mahogany Ovládače : Tónová clona Krk : Mahogany (muziker.com)

Podobné produkty ako Takamine EGU-T1 Tenorové ukulele Natural
SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK), SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK), SYNCO M1P (SY-M1P-BK ), SYNCO MA38 (SY-MA38-BK), MOSH ELITE T1 (MSH-SEC-T1), HARROWS T1 Závodné Official Competition (05-T1), LORD T1 (4251539601718), Synology E10M20-T1, SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC), OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, modrá (T1-B), OXE Sonic T1 – Elektrická sonická zubná kefka, ružová (T1-R), SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog), SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1), Acer Enduro T1 (NR.R1REE.001), AXA svetlo Niteline T1 (8713249258676), Synology LAN 1x10GbE RJ45 (E10G18-T1), Acer Enduro T1 odolný (NR.R0HEE.007), Playmobil 70176 Volkswagen T1 Bulli (4008789701763), TORK Jumbo Elevation T1 biely (7322540349283), Philips Fidelio T1 čierna (T1BK/00), Pro-Ject T1 Piano OM5e (9pt1pom5), Pro-Ject T1 Walnut OM5e (9pt1wntom5), Sades Alpha Blue (SA-T1 blue), Sades Alpha Pink (SA-T1 pink), Swissten T1-OP držiak na opierku (65010506), SULOV - Koncovka topánočka, pár, vzor T1 (4891223087703), Pro-Ject T1 Phono SB piano (9pt1phonosb), Pro-Ject T1 BT Walnut OM5e (9pt1btwntom5), Pro-Ject T1 BT Piano OM5e (9pt1btpom5), Pro-Ject T1 Phono SB Walnut (9pt1phonosbwnt)