Synco wmic-ts mini (sy-ts mini-bk)

Produkt Synco wmic-ts mini (sy-ts mini-bk) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Synco wmic-ts mini (sy-ts mini-bk) upraviť a produkt hľadať znova.

SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK)

SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK)
Detail

Bezdrôtový systém – skladacie antény, nulové skreslenie, vysokofrekvenčný filter 100Hz, Li-Ion batéria 1300mAh – výdrž 8.5h, nabitie 3h, dosah 150m, SYNCO Noise Blocker, nastavenie výstupného výkonu Bezdrôtový systém SYNCO WMic-TS MiniBezdrôtový systém SYNCO WMic-TS Mini prináša kvalitný kanál, zabraňuje rušeniu elektromagnetického žiarenia, ponúka skladacie antény aj nulové skreslenie. SYNCO WMic-TS Mini je ideálny na záznam rozhovorov a hovoreného slova pre videozáznamy. Je vybavený vysokofrekvenčným filtrom 100 Hz, 15-úrovňovým zosilnením. Li-Ion batéria s kapacitou 1 300 mAh zabezpečuje výkon na dobu 8,5 hodiny. Nabitie do plného výkonu trvá približne tri hodiny.Profesionálne pásmo SYNCOSYNCO Wireless LinkLable UHF je profesionálne pásmo pre bezdrôtový mikrofón WMic-TS Mini. Získate najčistejší kanál s dosahom 150 metrov na priamu viditeľnosť.Systém blokovania hlukuBezdrôtový systém SYNCO WMic-TS Mini je vybavený unikátnym systémom blokovania hluku. SYNCO... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK) , Synco wmic-ts mini (sy-ts mini-bk)

SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK)

SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK)
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, všesmerové snímanie, tlačidlo Mute, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Kompaktný mikrofónny systém SYNCO WMic-T1 je bezdrôtový UHF mikrofónny systém (prijímač a vysielač) vrátane všesmerového klopového mikrofónu. Tento UHF systém je kompatibilný so smartfónmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami, rekordérmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami. Je vhodný na rozhovory, nahrávanie mikrofilmov, obchodné prezentácie a ďalšie podobné činnosti. Prenosová vzdialenosť až 50 metrovPokročilá bezdrôtová technológia umožňuje dosah WMic-T1 až 50 metrov pri priamej viditeľnosti. Klopový mikrofón je všesmerový a zaznamená tak viac detailov, čím produkuje prirodzený zvuk bez skreslenia. SNB 70 dBTento bezdrôtový mikrofónny UHF systém vďaka DSP technológii minimalizuje pri prenose signálu šum. SNR je 70 dB a dokonale reprodukuje pôvodný zvuk. (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK) , Synco wmic-t1 (sy-t1-bk)

Ibanez TS MINI

Ibanez TS MINI
Detail

Legendárny efektový pedál v mini prevedení. Obsahuje ovládanie Overdrive, Tone a Level. Má 100% analógový okruh, prepínanie TrueBypass a je vyrobený v Japonsku. Ponúka autentický zvuk Tubescreamer. Napájanie pomocou 9V adaptéru (nie je v balení). Rozmery: 41 x 35 x 89 mm. Farebné prevedenie: Zelená. Adaptér súčasťou balenia : Nie Vstupy : Mono Napájanie : Adaptér Ovládače : Úroveň Ovládače : Overdrive Krajina pôvodu : Japonsko Výstupy : Mono Typ : Overdrive Ovládače : Tónová clona True bypass : Áno Napájanie : 9V Prevádzka na batérie : Nie (muziker.com)

Podobné produkty ako Ibanez TS MINI , Synco m1p (sy-m1p-bk )

SYNCO M1P (SY-M1P-BK )

SYNCO M1P (SY-M1P-BK )
Detail

Set na nahrávanie – v súprave: mikrofón, držiak, držiak na mobilný telefón, mini statív, ochrana proti vetru, taška, mikrofón – kardioidná smerová charakteristika, odolnosť voči vibráciám, Plug & Play Set SYNCO M1P Set SYNCO M1P predstavuje kompletnú sadu pre streamerov, vloggerov i youtuberov. Nájdete tu mikrofón Synco M1 s držiakom, odpružený držiak mobilného telefónu, mini statív s guľovou hlavou otočnou o 360°, ochranu proti vetru, prepravné vrecko a potrebné káble. Mikrofón Synco M1Kondenzátorový mikrofón Synco M1 má kardioidnú smerovú charakteristiku s frekvenčným rozsahom 35 Hz – 18 kHz. Mikrofón ľahko zapojíte pomocou funkcie Plug & Play, nie je potrebné inštalovať žiadne dodatočné ovládače. Výstupný konektor mikrofónu je 3,5 mm jack TRS/TRRS. Jeho priemer je 22 mm a dĺžka 81 mm. Pýši sa nízkou hmotnosťou 26 gramov. Ochrana proti vetruMikrofón Synco M1 sa pýši profesionálnym dizajnom. Poskytuje skvelú absorpciu nárazov a... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO M1P (SY-M1P-BK ) , Synco ma38 (sy-ma38-bk)

SYNCO MA38 (SY-MA38-BK)

SYNCO MA38 (SY-MA38-BK)
Detail

Rameno na mikrofón – umiestnenie kábla v držiaku, pružina na správne polohovanie, rameno sklopné o 150°, otočné o 360°, dĺžka ramien: 450mm, pre mikrofóny do 2kg, adaptér so závitom 5/8", pre dosky do 6cm, hmotnosť 1.53kg Držiak SYNCO MA38Predstavujeme vám profesionálne rameno na uchytenie mikrofónu k doske od stola – držiak SYNCO MA38. Ak potrebujete využívať mikrofón a mať pri tom voľné ruky, je to skvelá voľba práve pre vás. Držiak SYNCO MA38 nájde využitie najmä v hudobných štúdiách, ale tiež u tvorcov webcastov.Integrovaný kábelOproti iným držiakom má SYNCO MA38 praktické umiestnenie kábla v držiaku. Tak zostane váš stôl prázdny a uprataný. Držiak je vybavený pružinou pre jednoduché polohovanie.Pohyblivý držiak SYNCO MA38Držiak SYNCO MA38 má sklopné rameno v rozmedzí 150° a súčasne ho možno otáčať až o 360°. Dĺžka ramien dosahuje 450 mm. Tak si nastavíte vhodný uhol aj výšku mikrofónu.Držiak pre väčšinu mikrofónovNa držiak SYNCO MA38 pripevníte väčšinu... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO MA38 (SY-MA38-BK) , Synco mic-e10 (sy-e10-mic)

SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC)

SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 18000 Hz, impedancia 250 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), stojanček v balení, vhodný pre spev, dychové nástroje, bicie Profesionálny vokálny a nástrojový mikrofón Mikrofón SYNCO Mic-E10 s kardioidnou smerovou charakteristikou a vyváženou frekvenčnou odozvou v pásme 50 Hz až 18 kHz. Vstavaný nízkofrekvenčný filter 180 Hz/12 dB pomáha minimalizovať ruch v miestnosti a ďalšie nežiaduce zvuky ako je napríklad vietor. Tento mikrofón je skvelou voľbou na rôzne rečnícke aj hudobné vystúpenia, rozhovory či živé vysielania. SYNCO Mic-E10 je veľmi citlivý na zvuk priamo spredu. Široká a vyvážená frekvenčná odozva Mikrofón SYNCO využíva frekvenčnú odozvu v rozmedzí od 50 Hz do 18 000 Hz, je tak ideálny na detailný záznam širokého spektra zvukov, vrátane vokálov, akustiky, hudobných nástrojov a spevu. Vyhotovenie odolné voči... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC) , Synco vlogger kit 2 (sy- kit2- vlog)

SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog)

SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog)
Detail

Set na nahrávanie – v sete: mikrofón, držiak, svetlo, statív, mikrofón – kardioidná smerová charakteristika, odolnosť voči vibráciám, Plug & Play, svetlo – 49 LED, na 2 AA batérie Set SYNCO Vlogger Kit 2 Set SYNCO Vlogger Kit 2 predstavuje kompletnú sadu pre vloggerov. Nájdete tu mikrofón Synco M1S vrátane odpruženého držiaka pre telefóny so šírkou 55 až 80 mm s 1,4“ závitom, mini svetlo, držiak pre mobilný telefón, mini statív s guľovou hlavou otočnou o 360° a potrebné káble. Mikrofón Synco M1SKondenzátorový mikrofón Synco M1S má kardioidnú smerovú charakteristiku s frekvenčným rozsahom 100 Hz – 20 kHz. Mikrofón ľahko zapojíte pomocou funkcie Plug & Play, nie je potrebné inštalovať žiadne dodatočné ovládače. Výstupný konektor mikrofónu je 3,5 mm jack TRRS. Jeho priemer je 21,5 mm a dĺžka 72 mm. Pýši sa nízkou hmotnosťou len 35 gramov. Mini svetlo SyncoOsvetlenie sa skladá celkom zo 49 LED diód. Svetlo Synco má nastaviteľnú... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog) , Synco wair g2 (a1) (sy-g2-a1)

SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)

SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)
Detail

Bezdrôtový systém – jednokanálový mikrofónny systém, signál dosahuje 50m, klipový vysielač má vstavaný mikrofón, prijímač - 3.5mm jack, farebné TFT displeje, rozmery 5×4.3×1.7cm, hmotnosť 39g Bezdrôtový systém SYNCO WAir G2 (A1)SYNCO WAir G2 (A1) sa radí medzi miniatúrne jednokanálové digitálne bezdrôtové mikrofónové systémy. Sú skvelé predovšetkým pre natáčanie videí na sociálne siete, rozhovorov a podobne.Pokročilá technológia pre dosah spojeniaBezdrôtový systém SYNCO WAir G2 (A1) vďaka pokročilým technológiám dosahuje do vzdialenosti až 50 metrov priameho spojenia.Systém WAir G2 (A1)Systém WAir G2 (A1) je tvorený z klipového vysielača s vlastným vstavaným mikrofónom a kompaktného prijímača, ktorý ľahko pripojíte k telefónu alebo fotoaparátu cez 3,5 mm jack.Moderné vyhotovenie SYNCO WAir G2 (A1)Vysielač i prijímač sú vybavené farebnými TFT displejmi, ktoré sa chvália rýchlou odozvou, vysokým jasom a kontrastom. Sú dobre čitateľné pri rôznych intenzitách... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)

Sygonix SY-4406130 mini monitorovacie kamera

Sygonix SY-4406130 mini monitorovacie kamera
Detail

Mini bezpečnostná kamera Sygonix VS-300 ponúka skutočné rozlíšenie videa 720p. Integrovaná detekcia pohybu sa spustí detekciou pohybov na zaznamenaných obrázkoch. Túto malú kameru je možné použiť aj na nočné sledovanie. Má nočné videnie až 5 metrov. Magnetický držiak je súčasťou dodávky pre jednoduchú inštaláciu. Kameru je možné ľahko konfigurovať a nastaviť do ľubovoľného uhla. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Sygonix SY-4406130 mini monitorovacie kamera

Orange Crush MINI BK

Orange Crush MINI BK
Detail

Miniatúrne prenosné kombo zo série Crush. Mini Crush je malé kombo zasadené v pevnom drevenom tele a osadené miniatúrnym, no prekvapivo plno a hlasno znejúcim reproduktorom. Predný panel ponúka okrem vstupu pre nástroj aj trojicu ovládacích prvkov pre nastavenie úrovne skreslenia, tónovej clony a celkovej hlasitosti zvuku. Okrem ovládacích prvkov je k dispozícii aj vstavaná chromatická ladička a výstup pre slúchadlá. Zadný panel je vybavený vstupom Aux In a výstupom pre externý 8Ohmový reproduktor. Kombo ponúka výkon 3W. Kombo jem ožné napájať pomocou 9V batérie (súčasť balenia) alebo 9V adaptérom s polaritou center negative, ktorý je potrebné dokúpiť samostatne. Farebné prevedenie: Black. MP3 / Line In : Áno Počet vstupov : 1 Reproduktory : 1x 4" Ovládače : Shape Farba podľa výrobcu : Čierna Ovládače : Hlasitosť Napájanie : Adaptér Výkon : 3 W Prevádzka na batérie : Áno Slúchadlový výstup : Áno Výstup na externý reproduktor : Áno Výkon (Watt) : 3.0 Krajina pôvodu : Čína Adaptér súčasťou balenia : Nie USB : Nie DI výstup : Nie Ovládače : Gain (muziker.com)

Podobné produkty ako Orange Crush MINI BK , Catler ts 4014

PCB terminal block MKDS 5/ 2-6,35 BK Z1L TS 1736887 Phoenix Contact

PCB terminal block MKDS 5/ 2-6,35 BK Z1L TS 1736887 Phoenix Contact
Detail

PCB terminal block, Nominal current: 32 A, Nom. voltage: 630 V, Pitch: 6.35 mm, Number of positions: 2, Connection method: Screw connection, Mounting: Soldering, Conductor/PCB connection direction: 0 ° (conrad.sk)

Podobné produkty ako PCB terminal block MKDS 5/ 2-6,35 BK Z1L TS 1736887 Phoenix Contact

Stagg TAB mini/BK čierna (25012832)

Stagg TAB mini/BK čierna (25012832)
Detail

Perkusie – mini tamburína čierna Tamburína Stagg TAB mini/BK je ideálnym sprievodným nástrojom k folkovému, country aj rockovému štýlu hudby. Po svojom obvode je doplnená o 4 páry plieškov, práve tie vydávajú svoj charakteristický zvuk. Tamburína je vyrobená z kvalitného plastu, vďaka ktorému je veľmi odolná. Stagg TAB mini/BK môžu využiť hudobníci na svoje vystúpenia a nahrávky, ale aj deti, ktorí sa tak zoznámia s týmto hudobným nástrojom. Kľúčové vlastnosti tamburíny Stagg TAB mini/BK čiernejTamburína vhodná pre hudobníkov aj detiIdeálny sprievodný nástroj k folkovému, country aj rockovému štýlu hudbyPo svojom obvode je doplnená o 4 páry plieškovStagg TAB mini je vyrobená z kvalitného plastuFarebné vyhotovenie: čierne (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg TAB mini/BK čierna (25012832)

Joyroom Splitter audio kábel 3.5mm mini jack / 2x 3.5mm mini jack F/M, čierny (SY-A05)

Joyroom Splitter audio kábel 3.5mm mini jack / 2x 3.5mm mini jack F/M, čierny (SY-A05)
Detail

Rozdeľovací audio kábel umožňuje pripojiť slúchadlá s integrovaným mikrofónom a jedným 3,5 mm mini jackom konektorom k dvom 3,5 mm mini jack konektorom (slúchadlá a mikrofón samostatne). Obidva konektory sú intuitívne označené ikonami mikrofónu a slúchadiel, aby si každý rýchlo poradil s pripojením zariadenia. S jeho pomocou môžete pohodlne telefonovať a počúvať hudbu. Poskytuje vysokú kvalitu zvuku. Kábel bol vyrobený z materiálov, ktoré sú odolné voči drobnému mechanickému poškodeniu. Vystužené konektory zabraňujú pretrhnutiu kábla na chúlostivých miestach. Parametre: • Vysoká kvalita • Materiál: TPE, nylon, hliník • Typ konektora: 3,5 mm mini jack • Dĺžka: 0,2m (mobilego.sk)

Podobné produkty ako Joyroom Splitter audio kábel 3.5mm mini jack / 2x 3.5mm mini jack F/M, čierny (SY-A05)

GEWA Bb-Tenor Saxophone Roy Benson TS-302 TS-302

Detail

• Tenorový saxofón je určený pre začiatočníkov • Je vyrobený z mosadze • Rozsah po vysoké F# • H/B klapky • PISONI pady• RND eso• Príjemné hranie a skvelé zvukové vlastnosti • Lakovaný povrch • Obal súčasťou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako GEWA Bb-Tenor Saxophone Roy Benson TS-302 TS-302 , Pioneer ts-a2000lb

GEWA Bb-Tenor Saxophone Roy Benson TS-202 TS-202

Detail

• Tenorový saxofón je určený pre začiatočníkov • Je vyrobený z mosadze • Rozsah po vysoké F# • H/B klapky • Príjemné hranie a skvelé zvukové vlastnosti • Lakovaný povrch • Obal súčasťou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako GEWA Bb-Tenor Saxophone Roy Benson TS-202 TS-202

NAS QNAP TS-233 2x6TB Red Plus (TS-233-12TRP)

Detail

Dátové úložisko NAS All-in1 RAID server 2x 6TB HDD WD Red Plus, čtyřjádrový procesor ARM 4C 2.0GHz ; 2GB RAM; 1 x GbE LAN; 1 x USB3.2 Gen1, 2 x USB2.0 Potrebujete mať všetky svoje dôležité dáta bezpečne zálohované na jednom mieste? Ideálne bude pre vás v tomto prípade dátové úložisko QNAP. Výrobok poskytuje celkom 2 sloty osadené diskom. Maximálna kapacita pri využití všetkých vložených diskov je 12000 GB. Ochranu vašim dátam poskytne technológia RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie) a JBOD. Kľúčové prednosti dátového úložiska NAS QNAP TS-233 2x6TB Red Plus Dátové úložisko QNAP vám poskytne bezpečnú zálohu dát Možno ho využiť ako na firemné účely, tak ako domáce dátové úložisko Zariadenie má celkom 2 sloty osadené diskom Maximálna kapacita všetkých vložených diskov je dohromady 12000 GB Ochrana dát je zaistená pomocou technológie RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie) a JBOD Rozmery ponúkaného dátového úložiska majú 186 × 90 × 156 mm (v × š × h) Úložisko dát QNAP má hmotnosť 2,26 kg (alza.sk)

Podobné produkty ako NAS QNAP TS-233 2x6TB Red Plus (TS-233-12TRP)

NAS QNAP TS-233 2x2TB Red Plus (TS-233-4TRP)

Detail

Dátové úložisko NAS All-in1 RAID server 2x 2TB HDD WD Red Plus, čtyřjádrový procesor ARM 4C 2.0GHz ; 2GB RAM; 1 x GbE LAN; 1 x USB3.2 Gen1, 2 x USB2.0 Nechcete nič riskovať a hodilo by sa vám mať všetky svoje súbory bezpečne uložené na jednom mieste? S touto úlohou si hravo poradí dátové úložisko QNAP. Zariadenie ponúka celkom 2 pozície, ktoré sú osadené diskom. Maximálna kapacita všetkých vložených diskov tohto zariadenia dosahuje 4000 GB. Ochranu vašim dátam poskytne technológia RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie) a JBOD. Hlavné prednosti dátového úložiska NAS QNAP TS-233 2x2TB Red Plus Dátové úložisko QNAP zaistí bezpečné zálohovanie vašich súborov Spoľahnúť sa naň môžu nielen firmy, ale poslúži aj ako domáce dátové úložisko Výrobok má celkom 2 sloty osadené diskom Maximálna kapacita všetkých vložených diskov je dohromady 4000 GB Ochranu vašim dátam poskytne technológia RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie) a JBOD Rozmery ponúkaného dátového úložiska dosahujú 186 × 90 × 156 mm... (alza.sk)

Podobné produkty ako NAS QNAP TS-233 2x2TB Red Plus (TS-233-4TRP) , Pioneer ts-wx010a

Vox Mini Superbeetle Audio BK

Detail

Výstupný výkon 50 W RMS @ 4 Ω Elektrónky: Nutube 6P1 Ovládanie Volume, Sub-Bass, Bass, Middle, Treble Bluetooth prenos Aux In (3,5 mm stereo jack) Výstup pre reproduktor (6,3 mm mono jack) Slúchatkový výstup (3,5 mm stereo jack) 1" tweeter a 6,5" reproduktor Rozmery: 323 x 180 x 596 mm Hmotnosť: 9,1 kg Sieťový adaptér, napájací kábel a kábel reproduktora sú súčasťou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Vox Mini Superbeetle Audio BK

Fractal Design Define Mini C (FD-CA-DEF-MINI-C-BK)

Fractal Design Define Mini C (FD-CA-DEF-MINI-C-BK)
Detail

PC skrinka – mATX (Micro ATX) a mITX (Mini ITX), 2× 3,5", 3× 2,5", USB 3.2 Gen 1, slúchadlá a mikrofón, 2x120mm, max. výška chladiča 170 mm, max. dĺžka grafickej karty 315 mm, bez zdroja, bočnica oceľová Počítačová skriňa Fractal Design Define Mini C spája elegantnosť moderného dizajnu s maximálnou funkčnosťou. Define Mini C disponuje na hornom paneli tlačidlami zapnutie a reset, vstupom pre slúchadlá aj výstup na mikrofón. Pre pohodlné pripojenie externých diskov či iných zariadení sú pripravené tiež dva USB 3.0 porty. Nechýba ani dióda signalizujú aktivitu pevného disku. Vnútorné usporiadanie skrine Fractal Design Define Mini C je dokonale premyslené do najmenšieho detailu. Vďaka usporiadanie vnútorného priestoru je v skrini Define Mini C oveľa viac miesta pre vaše pevné disky. Pohodlne zapojíte dva disky vo formáte 3,5 "a ďalšie tri vo formáte 2,5". Fractal Design Define Mini C ponúka veľký vnútorný priestor, ktorý pojme grafické karty s dĺžkou až... (alza.sk)

Podobné produkty ako Fractal Design Define Mini C (FD-CA-DEF-MINI-C-BK) , Pioneer ts-r1750s

VOX Mini Superbeetle Audio BK (VXMSB50AUDIOBK)

Detail

Reprobox gitarový, výkon 50W, impedancia 4 Ohm, hmotnosť 9.1kg (alza.sk)

Podobné produkty ako VOX Mini Superbeetle Audio BK (VXMSB50AUDIOBK) , Pioneer ts-a6960f

QNAP TS-251+ skriňa pre NAS server 2 Bay TS-251+-2G

QNAP TS-251+ skriňa pre NAS server  2 Bay  TS-251+-2G
Detail

S rastúcou potrebou ukladania, zdieľania a spracovania multimédií stále viac používateľov hľadá systém NAS s dobrým výkonom a prijateľnou cenou. TS-251 + na báze Intel® Quad-Core ponúka nekompromisné, výkonné a škálovateľné riešenie úložiska pre profesionálnych používateľov. Vďaka inteligentnému operačnému systému QTS 4.2 funguje TS-251 + ako užívateľsky prívetivý a výkonný NAS pre zálohovanie dát, synchronizáciu a zdieľanie súborov, externý prístup a multimediálne aplikácie; Ideálne pre používateľov na vytvorenie osobného zabezpečeného cloudu pre ľahký prístup k údajom. Intel®-Celeron®-Quad-Core-64-Bit-CPU für beispiellose LeistungTS-251 + je poháňaný štvorjadrovým 64-bitovým procesorom Intel® Celeron® s 2,0 GHz, má energeticky úspornú DDR3L-RAM s kapacitou 2 GB / 8 GB (rozšíriteľná až na 8 GB) a dve siete LAN Porty, ktoré poskytujú rýchlosť čítania a zápisu až do 225 MB / ss režimom združovania portov. TS-251 + môže tiež automaticky zvýšiť rýchlosť procesora z 2,0 GHz na 2,42 GHz, ak je to potrebné pre úlohy náročné na procesor. TS-251 + podporuje 256-bitové šifrovanie zväzkov a priečinkov AES s prenosovými rýchlosťami až 205 MB / s, čo zvyšuje výkon a bezpečnosť systému a zároveň zaisťuje bezpečnosť citlivých osobných údajov uložených v TS-251 +. QTS 4.2 – einfach und effizientVďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu QTS 4.2 môžete NAS prevádzkovať plynulo, ľahko a jednoducho. Jeho moderný dizajn zjednodušuje časy načítania a jeho inteligentný desktop vám umožňuje rýchlo nájsť požadované funkcie, vytvárať skratky pre počítače alebo skupiny, monitorovať kritické systémové informácie v reálnom čase a otvárať viac okien aplikácií na vykonávanie úloh súčasne, čím sa zvyšuje efektivita prevádzky. QTS prelomí bariéry zariadení, platforiem a geografie, aby vytvoril optimalizovaný cloudový zážitok a obsahuje pokročilejšie funkcie a funkcie, vrátane snímok objemu / LUN, vzdialeného pripojenia k verejným cloudovým službám v stanici File Station, viaczónového multimediálneho systému a ďalších. Ausführen von zusätzlichen Betriebssystemen auf dem TS-251+Virtualizačná stanica transformuje TS-251 + na NAS NAS typu 2 v 1, ktorý funguje ako server NAS typu všetko v jednom a ako virtualizačná platforma s podporou viacerých operačných systémov, rýchleho vytvárania VM, zálohovania a obnovy VM, importu / Môže fungovať export VM, snímok, správa zariadení pre centrálnu správu VM a prevádzka stolných počítačov vo webových prehľadávačoch. Vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu môžete centrálne spravovať všetky virtuálne počítače vytvorené na TS-251 + s minimálnym úsilím. Môžete si tiež stiahnuť VM z online trhov VM podľa potreby a importovať ich do TS-251 + bez zložitých postupov. Container Station – Container LXC und Docker® inklusiveKontejnerová stanica QNAP exkluzívne integruje ľahké virtualizačné technológie LXC a Docker®, umožňuje vám prevádzkovať niekoľko izolovaných systémov Linux® na TS-251 + a sťahovať aplikácie z integrovaného registra Docker Hub®. Podporuje import / export kontajnerov a nastavenia autorizácie a má informatívny dashboard a flexibilné užívateľské rozhranie pre správu viacerých kontajnerov. S TS-251 + môžete zažiť pôsobivú kontajnerovú stanicu a užiť si detské ihrisko virtuálnych kontajnerov. Container-Station tiež podporuje online aplikáciu pre dokumenty *, ktorá vám umožňuje kedykoľvek priamo prezerať, upravovať a ukladať súbory rôznych typov do vášho NAS, vrátane kancelárskych dokumentov, obrázkov a textových súborov. Ihr TS-251+ mit QvPC-Technologie als PC nutzenExkluzívna technológia QvPC spoločnosti QNAP konsoliduje širokú škálu špičkových technológií vrátane integrácie VM, multimediálneho kódovania, výstupu HDMI, cloudovej integrácie a technológií pripojenia NAS, čo umožňuje používateľom používať TS-251 pripojením klávesnice, myši a monitora HDMI. + ako PC. Vďaka technológii QvPC sa TS-251 + stáva cenovo výhodným zariadením s funkciami PC, ktoré umožňuje používateľom priamy prístup k uloženým údajom, spúšťanie viacerých aplikácií pomocou virtuálnych počítačov založených na Windows® / Linux® / UNIX® / Android ™, surfujte na webe, užívajte si videá vo vysokom rozlíšení s Kodi ™, sledujte zdroje sledovania z IP kamier v reálnom čase a robte oveľa viac. Videos per HDMI am Fernseher mit der mitgelieferten Fernbedienung wiedergebenHD Station QNAP integruje výkonný prehrávač médií Kodi ™ a webový prehľadávač. Vďaka pripojeniu HDMI môžete pripojiť TS-251 + k HDTV a prezerať si svoj rozsiahly multimediálny obsah na veľkej obrazovke. Vynikajúce používateľské rozhranie a podpora slučovania prostredníctvom 7.1-kanálového zvuku * umožňujú nepretržité prehrávanie videí vo formáte 1080p **. S viacjazyčnými stlačeniami klávesov môžete dokonca sledovať videá YouTube ™, surfovať po webe a spravovať TS-251 + pomocou prehliadača Google Chrome ™ alebo Mozilla Firefox®. HD Station podporuje multitasking a autentifikáciu užívateľa, (conrad.sk)

Podobné produkty ako QNAP TS-251+ skriňa pre NAS server 2 Bay TS-251+-2G

QNAP TS-451+ skriňa pre NAS server 4 Bay TS-451+-2G

QNAP TS-451+ skriňa pre NAS server  4 Bay  TS-451+-2G
Detail

S rastúcou potrebou ukladania, zdieľania a spracovania multimédií stále viac používateľov hľadá systém NAS s dobrým výkonom a prijateľnou cenou. Štvorjadrový procesor Intel® TS-451 + ponúka nekompromisné, výkonné a škálovateľné riešenie úložiska pre profesionálnych používateľov. Vďaka inteligentnému operačnému systému QTS 4.2 funguje TS-451 + ako užívateľsky prívetivý a výkonný NAS pre zálohovanie dát, synchronizáciu a zdieľanie súborov, externý prístup a multimediálne aplikácie; Ideálne pre používateľov na vytvorenie osobného zabezpečeného cloudu pre ľahký prístup k údajom. Intel®-Celeron®-Quad-Core-64-Bit-CPU für beispiellose LeistungTS-451 + je poháňaný štvorjadrovým 64-bitovým procesorom Intel® Celeron® s 2,0 GHz, má energeticky úspornú DDR3L-RAM s kapacitou 2 GB / 8 GB (rozšíriteľná na 8 GB) a dve siete LAN Porty, ktoré poskytujú rýchlosť čítania a zápisu až do 225 MB / ss režimom združovania portov. TS-451 + môže tiež automaticky zvýšiť rýchlosť procesora z 2,0 GHz na 2,42 GHz, ak je to potrebné pre úlohy náročné na procesor. TS-451 + podporuje 256-bitové šifrovanie zväzkov a priečinkov AES s prenosovými rýchlosťami až 204 MB / s, čo zvyšuje výkon a bezpečnosť systému a zároveň zaisťuje bezpečnosť citlivých osobných údajov uložených v TS-451 +. QTS 4.2 – einfach und effizientVďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu QTS 4.2 môžete NAS prevádzkovať plynulo, ľahko a jednoducho. Jeho moderný dizajn zjednodušuje časy načítania a jeho inteligentný desktop vám umožňuje rýchlo nájsť požadované funkcie, vytvárať skratky pre počítače alebo skupiny, monitorovať kritické systémové informácie v reálnom čase a otvárať viac okien aplikácií na vykonávanie úloh súčasne, čím sa zvyšuje efektivita prevádzky. QTS prelomí bariéry zariadení, platforiem a geografie, aby vytvoril optimalizovaný cloudový zážitok a obsahuje pokročilejšie funkcie a funkcie, vrátane snímok objemu / LUN, vzdialeného pripojenia k verejným cloudovým službám v stanici File Station, viaczónového multimediálneho systému a ďalších. Ausführen von zusätzlichen Betriebssystemen auf dem TS-451+Virtualizačná stanica transformuje TS-451 + na NAS NAS typu 2 v 1, ktorý funguje ako server NAS typu všetko v jednom a ako virtualizačná platforma s podporou viacerých operačných systémov, rýchleho vytvárania VM, zálohovania a obnovy VM, importu / Môže fungovať export VM, snímok, správa zariadení pre centrálnu správu VM a prevádzka stolných počítačov vo webových prehľadávačoch. Vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu môžete centrálne spravovať všetky virtuálne počítače vytvorené na TS-451 + s minimálnym úsilím. Môžete tiež vytvárať virtuálne počítače podľa potreby z online trhov VMContainer Station – Container LXC und Docker® inklusiveKontejnerová stanica QNAP exkluzívne integruje ľahké virtualizačné technológie LXC a Docker®, umožňuje vám prevádzkovať niekoľko izolovaných systémov Linux® na TS-451 + a sťahovať aplikácie z integrovaného registra Docker Hub®. Podporuje import / export kontajnerov a nastavenia autorizácie a má informatívny dashboard a flexibilné užívateľské rozhranie pre správu viacerých kontajnerov. S TS-451 + si môžete vyskúšať pôsobivú stanicu s kontajnermi a užiť si detské ihrisko virtuálnych kontajnerov. Container-Station tiež podporuje online aplikáciu pre dokumenty *, ktorá vám umožňuje kedykoľvek priamo prezerať, upravovať a ukladať súbory rôznych typov do vášho NAS, vrátane kancelárskych dokumentov, obrázkov a textových súborov. Ihr TS-451+ mit QvPC-Technologie als PC nutzenExkluzívna technológia QvPC spoločnosti QNAP konsoliduje širokú škálu špičkových technológií vrátane integrácie VM, multimediálneho kódovania, výstupu HDMI, cloudovej integrácie a technológií pripojenia NAS, čo umožňuje používateľom používať TS-451 pripojením klávesnice, myši a monitora HDMI. + ako PC. Vďaka technológii QvPC sa TS-451 + stáva cenovo výhodným zariadením s funkciami PC, ktoré umožňuje používateľom priamy prístup k uloženým údajom, spúšťanie viacerých aplikácií pomocou virtuálnych počítačov založených na Windows® / Linux® / UNIX® / Android ™, surfujte na webe, vychutnajte si video vo vysokom rozlíšení s Kodi ™, skontrolujte zdroje sledovania z IP kamier v reálnom čase a urobte oveľa viac. Videos per HDMI am Fernseher mit der mitgelieferten Fernbedienung wiedergebenHD Station QNAP integruje výkonný prehrávač médií Kodi ™ a webový prehľadávač. Vďaka pripojeniu HDMI môžete pripojiť TS-451 + k HDTV a prezerať si svoj rozsiahly multimediálny obsah na veľkej obrazovke. Vynikajúce používateľské rozhranie a podpora slučovania prostredníctvom 7.1-kanálového zvuku * umožňujú nepretržité prehrávanie videí vo formáte 1080p **. S viacjazyčnými stlačeniami klávesov môžete dokonca sledovať videá YouTube ™, surfovať po webe a spravovať TS-451 + pomocou prehliadača Google Chrome ™ alebo Mozilla Firefox®. HD Station podporuje multitasking a autentifikáciu užívateľa, takže prístup k uloženým údajom (conrad.sk)

Podobné produkty ako QNAP TS-451+ skriňa pre NAS server 4 Bay TS-451+-2G

HOMELIFE TS 8293

HOMELIFE TS 8293
Detail

ELEKTRICKÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU. Zvýšená vlhkosť vedie k vzniku plesní na stenách, odlepovanie tapiet, škodám na omietkach. Stavba so zvýšenou vlhkosťou, v ktorej nie sú používané odvlhčovače vzduchu, môže mať neblahé (andreashop.sk)

Podobné produkty ako HOMELIFE TS 8293 , Pioneer ts-wx130da

CATLER TS 4013

Detail

HRIANKOVAČ . Všetkého schopný raňajkový manažér . Catler pripravil pre všetkých milovníkov teplých raňajok ideálny hriankovač, ktorý za krátku dobu opečie toast alebo bagel, alebo vďaka grilovaciemu roštu rozpečie bagetu. (andreashop.sk)

Podobné produkty ako CATLER TS 4013 , Pioneer ts-a1670f

Gibraltar SC-TS

Detail

Obsahuje dva kusy Materiál : Plast (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Gibraltar SC-TS

CATLER TS 4013

CATLER TS 4013
Detail

Hriankovač – na 2 hrianky, nastavenie času opekania, regulácia opekania, rozmrazovanie, rozpekač a grilovanie, súčasťou nadstavec na zapekanie pečiva, príkon 1000 W, materiál kov, farba strieborná Máte v obľube hrianky, ale nemáte si ich doma ako pripraviť alebo vám vadí, keď sú nasiaknuté olejom? Potom by vám doma nemal chýbať hriankovač CATLER. Tento model dokáže pripraviť dve polovice chleba naraz. Pomocou funkcie nastavenia času opekania docielite dokonalý výsledok pri príprave toastov. Oceníte ho aj pre praktickú funkciu rozmrazovania. Tú využijete hlavne vtedy, ak zamrazené pečivo nevyberiete dostatočne skôr. Jednoducho si nastavíte, ako prepečené chcete toasty mať. Ďalej disponuje funkciou grilovania. Opekač hrianok je ideálny aj na rozmrazovanie pečiva, pretože má na to špeciálne nadstavce. Na výrobu bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne kov. Hlavné prednosti hriankovača CATLER TS 4013 Hriankovač navrhnutý na ľahkú prípravu chutných raňajok Naraz... (alza.sk)

Podobné produkty ako CATLER TS 4013

CATLER TS 4014

CATLER TS 4014
Detail

Hriankovač – na 2 hrianky, nastavenie času opekania, regulácia opekania, rozmrazovanie, centrovanie a grilovanie, súčasťou nadstavec na zapekanie pečiva, príkon 1100 W, materiál kov, farba strieborná Máte často chuť na hrianku, ale nevlastníte potrebné vybavenie na ich prípravu a nechcete ich smažiť na oleji? V tom prípade sa vám určite zapáči hriankovač CATLER. Tento model dokáže pripraviť dve polovice opečeného chleba zároveň. S funkciou nastavenia času opekania docielite dokonalý výsledok pri príprave toastov. Výnimočný je svojou rozmrazovacou funkciou. Tú využijete hlavne vtedy, ak máte zásoby pečiva v mrazničke. Jednoducho si nastavíte, do akej miery chcete toasty prepiecť. Nemáte radi, keď má chlieb na každej strane inú farbu? Funkcia centrovania sa postará o to, aby sa opiekol rovnomerne. Ďalej disponuje funkciou grilovania. Opekač hrianok je ideálny aj na rozmrazovanie pečiva, pretože k nemu patria aj špeciálne nadstavce. Na jeho zhotovenie bol použitý... (alza.sk)

Podobné produkty ako CATLER TS 4014

Rommelsbacher TS 1001

Rommelsbacher TS 1001
Detail

Ponorný varič , rýchle nahriatie Vďaka ponornému variči Rommelsbacher TS 1001 s príkonom 1000 W vždy s istotou a maximálnou rýchlosťou ohrejete vodu či inú tekutinu.Vďaka ponornému variču Rommelsbacher TS 1001 s príkonom 1000 W vždy s istotou a maximálnou rýchlosťou ohrejete vodu či inú tekutinu. Vďaka antikorovému vyhotoveniu je produkt veľmi odolný a môže sa pochváliť dlhou životnosťou. Rozmery 30,5 × 7 × 7 cm a hmotnosť len 300 gramov je veľmi kompaktná a hodí sa na cesty.Kľúčové vlastnostiPonorný varič RommelsbacherVysoký príkon 1000 WKábel s dĺžkou 70 cmVysoká rýchlosť ohrevu tekutiny (alza.sk)

Podobné produkty ako Rommelsbacher TS 1001

Pioneer TS-300D4

Pioneer TS-300D4
Detail

Subwoofer do auta – priemer reproduktora: 30cm, RMS 400W, PEAK 1400W, montážna hĺbka 147mm, frekvencia od 20Hz do 100Hz, impedancia 4Ohm Subwoofer do auta Pioneer TS-300D4 sa hodí na ozvučenie vozidla skvelým dynamickým zvukom. Konštrukcia Pioneer Dust Protection zaručuje subwooferu TS-300D4 vynikajúci manipulačný výkon, kedy pri vysokom objeme hlasitosti produkuje strhujúce a rázne basy, bez ohrozenia kvality a čistoty zvuku. Tento subwoofer s dvojitou kmitacou cievkou a veľkosťou 30 cm poskytuje maximálny výkon až 1 400 W. Membrána 3D-IMPP výrazne znižuje hmotnosť zariadenia a zaručuje plné neskreslené basy. Na rozdiel od bežných subwooferov je tento subwoofer vybavený nezávislým držiakom na optimálne prúdenie vzduchu.Kľúčové vlastnosti subwoofera do auta Pioneer TS-300D4Subwoofer produkuje silné a bohaté basy vďaka dvojitej priamočiarej cievkeTS-300D4 dosahuje výkon až 1 400 WPioneer Dust Protection zachová čistý a kvalitný zvukZvýšená citlivosť redukuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-300D4

Pioneer TS-A6980F

Pioneer TS-A6980F
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 23.7 cm, 5-pásmové, RMS 100 W, PEAK 650 W, montážna hĺbka 86mm, frekvencia od 22 do 24000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-A6980F sú 4-pásmový koaxiálne reproduktory s veľkosťou 16,3 × 23,7 cm, ktoré vďaka kvalitnému spracovaniu a pokročilým technológiám spoľahlivo ozvučia váš automobil. Prostredníctvom technológie Open & Smooth ponúkajú plynulú frekvenčnú odozvu a poskytujú rozsiahlu zvukovú kulisu. Autoreproduktory Pioneer TS-A6980F sú tvorené materiálom IMPP, ktorý zaisťuje výbornú odozvu stredných basov a zabraňuje zlyhaniu reproduktorov pri vysokej miere hluku. Repráky do auta disponujú frekvenčným rozsahom od 22 do 24 000 Hz, citlivosťou 90 db/1 W/M a impedanciou 4 Ohm. Tiež podporujú použitie aplikácie CarSoundFit. Všetko podčiarkuje jednoduchá, rýchla inštalácia a ochranu autoreproduktorov TS-A6980F zaisťuje krycia mriežka.... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-A6980F

Pioneer TS-A1370F

Pioneer TS-A1370F
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, 3-pásmové, RMS 50 W, PEAK 300 W, frekvencia od 40 do 36000Hz, impedancia 4 Ohm, digitálne koaxiálne pripojenie, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-A1370F sú 3-pásmové koaxiálne reproduktory do auta s priemerom 130 mm, ktoré vďaka kvalitnému spracovaniu a pokročilým technológiám spoľahlivo ozvučia váš automobil. Prostredníctvom technológie Open & Smooth ponúkajú plynulú frekvenčnú odozvu a poskytujú rozsiahlu zvukovú kulisu. Autoreproduktory Pioneer TS-A1370F sú tvorené materiálom IMPP, ktorý zaisťuje výbornú odozvu stredných basov a zabraňuje zlyhaniu reproduktorov pri vysokej miere hluku. Disponujú frekvenčným rozsahom od 40 do 36 000 Hz, citlivosťou 87 db/1 W/M a impedanciou 4 Ohm. Tiež podporujú použitie aplikácie CarSoundFit. Všetko podčiarkuje jednoduchá, rýchla inštalácia a ochranu zabezpečuje krycia mriežka. Cena je uvedená za pár. Kľúčové vlastnosti setu reproduktorov... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-A1370F

Pioneer TS-R1350S

Pioneer TS-R1350S
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 13 cm, 3-pásmové, RMS 35 W, PEAK 250 W, montážna hĺbka 47mm, frekvencia od 44 do 31000Hz, impedancia 4 Ohm, krycie mriežky súčasťou balenia Reproduktory do auta Pioneer TS-R1350S ponúknu jasnú a hlasnú reprodukciu akéhokoľvek typu hudby. Silný a solídny výkon až 250 W zaisťujú 3-pásmové koaxiálne reproduktory do auta. Kužeľ z viacvrstvovej sľudovej matice má vylepšenú frekvenčnú odozvu od 44 Hz do 31 kHz. Citlivosť 89 dB znamená vyššiu hlasitosť pri menšom výkone. Menovitý výkon dosahuje 35 W. Impedancia autoreproduktorov Pioneer TS-R1350S sa rovná 4 ohmy. Na inštaláciu je potreba 12,1cm výrez otvoru s hĺbkou 4,7 cm. Frekvenčná výhybka je súčasťou balenia. Kľúčové vlastnosti reprákov do auta Pioneer TS-R1350SRepráky na hudbu Pioneer dosahujú výkon až 250 WVďaka vysokej citlivosti Pioneer TS-R1350S zaistia vyššiu hlasitosť pri menšom výkoneKužeľ z viacvrstvovej sľudovej matice... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-R1350S

Pioneer TS-44

Pioneer TS-44
Detail

Reproduktory do auta – komponentné, širokopásmové, RMS 10 W, PEAK 40 W, frekvencia od 180 do 20000Hz, impedancia 4 Ohm, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-44 sú širokopásmové autoreproduktory s priemerom 100 mm, ktoré spoľahlivo ozvučia váš automobil, či už ste na ceste do práce alebo na dovolenku. Disponujú frekvenčným rozsahom od 180 do 20 000 Hz a citlivosťou 88 db/1 W/M. Reproduktory do auta Pioneer TS-44 ponúkajú maximálny výkon 40 W, ktorý oceníte najmä v najhlasnejších častiach skladby. Maximálny dlhodobý príkon celého systému (RMS) je 10 W. Repráky do auta Pioneer sú určené na povrchovú montáž a nechýba im ochranná mriežka. Cena je uvedená za pár. Kľúčové vlastnosti setu reproduktorov do auta Pioneer TS-44Repráky na hudbu Pioneer TS-44 sú širokopásmové reproduktory s priemerom 100 mm určené na ozvučenie automobiluDisponujú frekvenčným rozsahom od 180 do 20 000 Hz a citlivosťou 88 db/1 W/MAudio do auta Pioneer TS-44 ponúka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-44

Pioneer TS-X150

Pioneer TS-X150
Detail

Reproduktory do auta – triaxiálne, priemer reproduktora 30 cm, 3-pásmové, RMS 20 W, PEAK 60 W, frekvencia od 75 do 20000Hz, impedancia 4 Ohm Pioneer TS-X150 sú 3-pásmové autoreproduktory s priemerom 130 mm, ktoré spoľahlivo ozvučia váš automobil, či už ste na ceste do práce alebo na dovolenku. Disponujú frekvenčným rozsahom od 75 do 20 000 Hz a citlivosťou 89 db/1 W/M. Reproduktory do auta Pioneer TS-X150 ponúkajú maximálny výkon 60 W, ktorý oceníte najmä v najhlasnejších častiach skladby. Maximálny dlhodobý príkon celého systému (RMS) je 20 W. Repráky do auta Pioneer sú určené na vonkajšiu montáž a nechýba im ochranná mriežka. Cena je uvedená za pár. Kľúčové vlastnosti setu reproduktorov do auta Pioneer TS-X150Pioneer TS-X150 sú 3-pásmové repráky na hudbu s priemerom 130 mm určené na ozvučenie automobiluDisponujú frekvenčným rozsahom od 75 do 20 000 Hz a citlivosťou 89 db/1 W/MAudio do auta Pioneer TS-X150 ponúka maximálny výkon 60... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-X150

Pioneer TS-A1600C

Pioneer TS-A1600C
Detail

Reproduktory do auta – komponentné, priemer reproduktora 16.5 cm, 2-pásmové, RMS 80 W, PEAK 350 W, frekvencia od 34 do 49000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka Reproduktory do auta Pioneer TS-A1600C sú určené na vylepšenie audiosystému so subwooferom vo vašom aute. OPEN & SMOOTH technológia poskytuje plynulý prechod medzi strednými a výškovými reproduktormi a zvýrazňuje basovú odozvu. Pre ešte väčší zážitok si možno stiahnuť bezplatnú mobilnú aplikáciu CarSoundFit, kde si môžete porovnať kvalitu zvuku pred a po inovácii na Pioneer. Maximálny výkon dosahuje 350 W a RMS výkon sa pohybuje okolo 80 W. Koaxiálne 4-pásmové reproduktory do auta majú citlivosť 85 dB, čo znamená, že dokážu hrať pri vyššej hlasitosti s nižším výkonom. TS-A1600C podporujú frekvenčný rozsah od 34 Hz do 49 kHz. Basový reproduktor s IMPP membránou vie vykúzliť hutné basy. Kľúčové vlastnosti setu reproduktorov do auta Pioneer TS-A1600CRepráky do... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-A1600C

Pioneer TS-WX300A

Detail

Subwoofer do auta – priemer reproduktora: 30cm, RMS 350W, PEAK 1300W, frekvencia od 20Hz do 130Hz Pioneer TS-WX300A je aktívny subwoofer s priemerom 30 cm, ktorý vďaka kvalitnému spracovaniu a pokročilým technológiám spoľahlivo ozvučí váš automobil. Subwoofer ponúka zosilňovač Class-D zabudovaný do bočnej časti skrine. Zosilňovač poskytuje široké možnosti nastavenia, prostredníctvom ktorých si používateľ môže zvoliť typ basov podľa druhu prehrávanej hudby. Aktívny subwoofer Pioneer TS-WX300A je tvorený materiálom IMPP, ktorý zaisťuje pevné a rytmické basy. Disponuje frekvenčným rozsahom od 40 do 130 Hz. Všetko podčiarkuje jednoduchá a rýchla inštalácia, a to vďaka zabudovanému zosilňovaču a káblom, ktoré sú súčasťou balenia. Kľúčové vlastnosti aktívneho subwoofera Pioneer TS-WX300APioneer TS-WX300A je aktívny subwoofer s veľkosťou 30 cm určený na ozvučenie automobiluPonúka zosilňovač Class-D zabudovaný do bočnej časti skrineZosilňovač... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-WX300A

Pioneer TS-R6951S

Pioneer TS-R6951S
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 23.7 cm, 3-pásmové, RMS 50 W, PEAK 400 W, montážna hĺbka 68mm, frekvencia od 31 do 35000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-R6951S sú 3-pásmové koaxiálne reproduktory do auta s veľkosťou 16,3 × 23,7 cm, ktoré vďaka kvalitnému spracovaniu a pokročilým technológiám spoľahlivo ozvučia váš automobil. Dizajnované sú tak, že produkujú vždy hlasný a čistý zvuk so špecializáciou na nadpriemerný výkon basov. Repráky do auta Pioneer TS-R6951S sú tvorené materiálom MMM, ktorý zaručuje úderné basy a vylepšenú odozvu stredných frekvencií. Disponujú frekvenčným rozsahom od 31 do 35 000 Hz a impedanciou 4 Ohm. Všetko podčiarkuje jednoduchá, rýchla inštalácia a ochranu zabezpečuje krycia mriežka. Cena je uvedená za pár. Kľúčové vlastnosti setu reproduktorov do auta TS-R6951SReproduktory Pioneer TS-R6951S sú 3-pásmové koaxiálne reproduktory do... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-R6951S

Pioneer TS-A6990F

Pioneer TS-A6990F
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 23 cm, 5-pásmové, RMS 120 W, PEAK 700 W, montážna hĺbka 86mm, frekvencia od 22 do 25000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-A6990F sú 5-pásmové koaxiálne reproduktory do auta s veľkosťou 16,3 × 23,7 cm, ktoré vďaka kvalitnému spracovaniu a pokročilým technológiám spoľahlivo ozvučia váš automobil. Prostredníctvom technológie Open & Smooth ponúkajú plynulú frekvenčnú odozvu a poskytujú rozsiahlu zvukovú kulisu. Repráky do auta Pioneer TS-A6990F sú tvorené materiálom IMPP, ktorý zaisťuje výbornú odozvu stredných basov a zabraňuje zlyhaniu reproduktorov pri vysokej miere hluku. Disponujú frekvenčným rozsahom od 22 do 25 000 Hz, citlivosťou 90 db/1 W/M a impedanciou 4 Ohm. Tiež podporujú použitie aplikácie CarSoundFit. Všetko podčiarkuje jednoduchá, rýchla inštalácia a ochranu reprákov na hudbu TS-TS-A6990F zaisťuje krycia mriežka. Cena je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-A6990F

Pioneer TS-A2013i

Pioneer TS-A2013i
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 20 cm, 3-pásmové, RMS 80 W, PEAK 500 W, montážna hĺbka 89mm, frekvencia od 25 do 28000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-A2013i sú 3-pásmové koaxiálne reproduktory do auta s priemerom 200 mm, ktoré vďaka kvalitnému spracovaniu a pokročilým technológiám spoľahlivo ozvučia váš automobil. Prostredníctvom technológie Open & Smooth ponúkajú plynulú frekvenčnú odozvu a poskytujú rozsiahlu zvukovú kulisu. Reproduktory do auta triedy TS-A zaručujú úderné basy a vylepšenú odozvu stredných frekvencií. Disponujú frekvenčným rozsahom od 25 do 28 000 Hz, citlivosťou 91 dB/1 W/M a impedanciou 4 Ohm. Všetko podčiarkuje jednoduchá a rýchla inštalácia. Cena reprákov do auta Pioneer TS-A2013I je uvedená za pár. Kľúčové vlastnosti setu reproduktorov do auta TS-A2013IAutoreproduktory Pioneer TS-A2013I sú 3-pásmové koaxiálne reproduktory s priemerom... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-A2013i

Pioneer TS-WX130EA

Pioneer TS-WX130EA
Detail

Subwoofer do auta – RMS 50W, PEAK 160W, frekvencia od 40Hz do 200Hz, impedancia 1Ohm, pripojenie: RCA – Cinch Subwoofer Pioneer TS-WX130EA využijete v aute na doplnenie nízkych frekvencií zvuku. Milovníci basov ocenia výkon až 160 W. Na výber je z dvoch basových režimov Deep a Dynamic. Prístroj je napájaný zabudovaným zosilňovačom triedy D s výkonom 50 W RMS. Pioneer možno ovládať pomocou zabudovaného Digital Bass Control. Subwoofer pôsobí prémiovým dojmom vďaka svojej hliníkovej konštrukcii v štýlovom čiernom vyhotovení. Pioneer má vstupy Speaker Line Input a RCA Line Input, čo znamená, že je ho možné pripojiť k originálnemu AV systému a autorádiu. Kľúčové vlastnosti subwoofera do auta Pioneer TS-WX130EASubwoofer s kompaktnými rozmermi prekvapí silnými basmiMaximálny výkon dosahuje až 160 WattovTS-WX130EA možno nainštalovať pod predné sedadlo alebo do batožinového priestoruDigital Bass Control umožní ovládanie subwoofera podľa vašich potriebS Pioneerom... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-WX130EA

Pioneer TS-WX400DA

Pioneer TS-WX400DA
Detail

Subwoofer do auta – RMS 100W, PEAK 250W, frekvencia od 20Hz do 100Hz Pioneer TS-WX400DA je malý aktívny subwoofer s veľkosťou 30 × 10 × 20 cm, ktorý vďaka kvalitnému spracovaniu a pokročilým technológiám spoľahlivo ozvučí váš automobil. Subwoofer disponuje technológiou Digital Bass Control, ktorá ponúka dva voliteľné módy – hlboký a dynamický, ktorý vytvára silné, bohaté a hlboké basy. Medzi oboma módmi možno pohodlne prepínať a upravovať ich pomocou priloženého diaľkového ovládača. Pioneer TS-WX400DA disponuje frekvenčným rozsahom od 20 do 100 Hz. Zabudovaná technológia Class-D zaisťuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Subwoofer Pioneer možno pohodlne umiestniť pod predné sedačky alebo do kufra. Tiež podporuje použitie aplikácie CarSoundFit. Kľúčové vlastnosti aktívneho subwoofera Pioneer TS-WX400DAPioneer TS-WX400DA je aktívny subwoofer s veľkosťou 30 × 10 × 20 cm určený na ozvučenie automobiluDisponuje technológiou Digital Bass Control ponúkajúcu dva... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-WX400DA

Pioneer TS-G1030F

Pioneer TS-G1030F
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 10 cm, 3-pásmové, RMS 30 W, PEAK 210 W, montážna hĺbka 43mm, frekvencia od 35 do 27000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-G1030F je 10cm 3pásmový koaxiálny reproduktor s maximálnym výkonom 210 W. Vylepšená rada reproduktorov série G je špeciálne vyvinutá pre špičkový a výkonný zvuk s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Ich pevnosť je zdôraznená pomocou viacnásobných skrutiek, takže inštalácia akéhokoľvek reproduktora série G do vozidla je veľmi jednoduchá. Vďaka vyššiemu výkonu a vysokej citlivosti reproduktory reprodukujú hlboké, nápadité basy a prirodzené výšky - dokonca aj pri vysokej hlasitosti. Upravte svoj zvuk v automobile inteligentným a cenovo dostupným spôsobom s TS-G1030F.Hlavné prednosti reproduktora Pioneer TS-G1030FJednoduchá inštalácia reproduktoraPioneer TS-G1030F majú priemer 10 cmHlboké a nápadité basy určite zaujmú nielen vás, ale aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-G1030F

Pioneer TS-G1730F

Pioneer TS-G1730F
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 17 cm, 3-pásmové, RMS 40 W, PEAK 300 W, montážna hĺbka 49.7mm, frekvencia od 36 do 18000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-G1730F je 17 cm 3-pásmový koaxiálny reproduktor s maximálnym výkonom 300 W. Vylepšená kolekcia reproduktorov série G je špeciálne vyvinutá pre špičkový a výkonný zvuk s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Ich robustnosť je zdôraznená pomocou viacnásobných skrutiek, takže inštalácia akéhokoľvek reproduktora série G do vozidla je veľmi jednoduchá. Vďaka vyššiemu výkonu a vysokej citlivosti reproduktory reprodukujú hlboké, nápadité basy a prirodzené výšky – dokonca aj pri vysokej hlasitosti. Zlepšite svoj zvuk v automobile inteligentným a cenovo dostupným spôsobom s TS-G1730FHlavné prednosti reproduktora Pioneer TS-G1730FJednoduchá inštalácia reproduktoraPioneer TS-G1730F majú priemer 17 cmHlboké a nápadité basy určite zaujmú nielen vás, ale aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-G1730F

Pioneer TS-G1330F

Pioneer TS-G1330F
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 13 cm, 3-pásmové, RMS 35 W, PEAK 250 W, montážna hĺbka 44mm, frekvencia od 33 do 24000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-G1330F je 13 cm 3-pásmový koaxiálny reproduktor s maximálnym výkonom 250 W. Vylepšená kolekcia reproduktorov série G je špeciálne vyvinutá pre špičkový a výkonný zvuk s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Ich robustnosť je zdôraznená pomocou viacnásobných skrutiek, takže inštalácia akéhokoľvek reproduktora série G do vozidla je veľmi jednoduchá. Vďaka vyššiemu výkonu a vysokej citlivosti reproduktory reprodukujú hlboké, nápadité basy a prirodzené výšky – dokonca aj pri vysokej hlasitosti. Upravte svoj zvuk v automobile inteligentným a cenovo dostupným spôsobom s TS-G1330F.Hlavné prednosti reproduktora Pioneer TS-G1330FJednoduchá inštalácia reproduktoraPioneer TS-G1330F majú priemer 13 cmHlboké a nápadité basy určite zaujmú nielen vás, ale aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-G1330F

Pioneer TS-G170C

Pioneer TS-G170C
Detail

Reproduktory do auta – komponentné, priemer reproduktora 17 cm, 2-pásmové, RMS 45 W, PEAK 300 W, montážna hĺbka 49.7mm, frekvencia od 36 do 26000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-G170C je 17cm 2-pásmový reproduktorový systém s maximálnym výkonom 300 W. Vylepšená rada reproduktorov série G je špeciálne vyvinutá pre špičkový a výkonný zvuk s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Ich bytelnosť je zdôraznená pomocou viacnásobných skrutiek, takže inštalácia akéhokoľvek reproduktora série G do vozidla je veľmi jednoduchá. Vďaka vyššiemu výkonu a vysokej citlivosti reproduktory reprodukujú hlboké, nápadité basy a prirodzené výšky – dokonca aj pri vysokej hlasitosti. Upravte svoj zvuk v automobile inteligentným a cenovo dostupným spôsobom s T S-G170C.Hlavné prednosti reproduktora Pioneer TS-G170CJednoduchá inštalácia reproduktoraPioneer TS-G170C majú priemer 17 cmHlboké a nápadité basy určite zaujmú nielen vás, ale aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-G170C

Pioneer TS-G130C

Pioneer TS-G130C
Detail

Reproduktory do auta – komponentné, priemer reproduktora 13 cm, 2-pásmové, RMS 40 W, PEAK 250 W, montážna hĺbka 44mm, frekvencia od 37 do 27000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-G130C je 13 cm 2-pásmový reproduktorový systém s maximálnym výkonom 250 W. Vylepšená rada reproduktorov série G je špeciálne vyvinutá na špičkový a výkonný zvuk s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Ich bytelnosť je zdôraznená pomocou viacnásobných skrutiek, takže inštalácia akéhokoľvek reproduktora série G do vozidla je veľmi jednoduchá. Vďaka vyššiemu výkonu a vysokej citlivosti reproduktory reprodukujú hlboké, nápadité basy a prirodzené výšky – dokonca aj pri vysokej hlasitosti. Upravte svoj zvuk v automobile inteligentným a cenovo dostupným spôsobom s TS-G130C.Hlavné prednosti reproduktora Pioneer TS-G130CJednoduchá inštalácia reproduktoraPioneer TS-G130C majú priemer 13 cmHlboké a nápadité basy určite zaujmú nielen vás, ale aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-G130C

Pioneer TS-G1310F

Pioneer TS-G1310F
Detail

Reproduktory do auta – koaxiálne, priemer reproduktora 13 cm, 2-pásmové, RMS 35 W, PEAK 230 W, montážna hĺbka 44.3mm, frekvencia od 25 do 22000Hz, impedancia 4 Ohm, frekvenčná výhybka, krycie mriežky súčasťou balenia Pioneer TS-G1310F je duálny kužeľový reproduktor s priemerom 13 cm. Vylepšená rada reproduktorov série G je špeciálne vyvinutá pre špičkový a výkonný zvuk s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Ich dôkladnosť je zdôraznená pomocou viacnásobných skrutiek, takže inštalácia akéhokoľvek reproduktora série G do vozidla je veľmi jednoduchá. Vďaka vyššiemu výkonu a vysokej citlivosti reproduktory reprodukujú hlboké, nápadité basy a prirodzené výšky - dokonca aj pri vysokej hlasitosti. Upravte svoj zvuk v automobile inteligentným a cenovo dostupným spôsobom s TS-G1310F.Hlavné prednosti reproduktora Pioneer TTS-G1310FJednoduchá inštalácia reproduktoraPioneer TS-G1310F majú priemer 17 cmHlboké a nápadité basy určite zaujmú nielen vás, ale aj vaše spolujazdcaSuper... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pioneer TS-G1310F

QNAP TS-233

QNAP TS-233
Detail

NAS – externý box na 2× 2,5" a 3,5" SSD + HDD 2 GB DDR4 (max. 2 GB ), 1 × USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), 1 × LAN, desktop S NAS QNAP TS-233 si vytvoríte domáci cloud aj multimedálne centrumNové inteligentné domáce úložisko QNAP TS-233 predstavuje systém so skvelou výbavou a nadpriemerným výkonom za dostupnú cenu. Procesor ARM Cortex-A55 ponúkne v spojení s 2 GB RAM a 4 GB flash pamäťou vysokú spoľahlivosť a stabilitu pri dlhodobej prevádzke. Úložný priestor je možné vďaka variabilite ľahko škálovať a rozširovať pomocou dvojice diskov vo vyhotovení 2,5“ alebo 3,5“. Výsledkom tak budejednoduché použitie a úsporné úložisko vhodné na zálohovanie dát, synchronizáciu a zdieľanie súborov, vzdialený prístup a na multimediálne aplikácie. Veľkou zaujímavosťou je integrovaný procesor NPU (Neural network Processing Unit) zvyšujúci výkon QNAP AI Core slúžiaci na vysokorýchlostné rozpoznávanie tvárí a objektov pomocou umelej inteligencie. Nie je vyplnený Alternatívny... (alza.sk)

Podobné produkty ako QNAP TS-233

QNAP TS-133

QNAP TS-133
Detail

Dátové úložisko – pre 2,5" a 3,5" SSD + HDD, rozmery 187,5 × 66 × 157,5 mm (V׊×H), biela farba Chcete mať všetky svoje súbory bezpečne zálohované na jednom mieste? S tým vám pomôže dátové úložisko QNAP. Základ úložiska tvorí HDD a SSD s formátom 2,5" a 3,5". Kombinácia HDD (Hard Disk Drive) a SSD (Solid State Drive) môže využívať výhody oboch typov. SSD má kratšiu reakčnú dobu pri čítaní dát, HDD je zase charakteristický svojou veľkou kapacitou. O bezpečnosť vašich dát sa následne postará technológia RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie), RAID 5, RAID 6, RAID 10 (1+0), RAID 50 (5+0) a JBOD. Hlavné vlastnosti dátového úložiska QNAP TS-133 Dátové úložisko QNAP ponúka bezpečný spôsob uchovania dôležitých dát Spoľahnúť sa naň môžu nielen firmy, ale poslúži aj ako domáce dátové úložisko Jadro úložiska je tvorené SSD + HDD s formátom 2,5" a 3,5" Bezpečnosť dát zaistí technológia RAID 0, RAID 1 (zrkadlenie), RAID 5, RAID 6, RAID 10 (1+0), RAID 50 (5+0) a JBOD Rozmery... (alza.sk)

Podobné produkty ako QNAP TS-133

QNAP TS-431K

QNAP TS-431K
Detail

NAS 4× 1 GB DDR3 (max. 1 GB ), 3 × USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), 2 × LAN, desktop Nezmestia sa vám fotky z rodinných dovoleniek do počítača? NAS úložisko je ideálne riešenie. Nech už ide o fotografie, pesničky, videá alebo iné multimediálne súbory, vhodné pre ich dlhodobé a bezpečné uloženie je zvoliť namiesto flash diskov alebo iných dočasných riešení spoľahlivé dátové úložisko QNAP. Čo sa týka typu, úložisko dát QNAP TS-431K má miesto pre 4 × HDD. Toto inteligentné zariadenie je jednou z najekonomickejších foriem zálohovania dát, a to najmä vďaka malej kúpnej cene a zároveň nízkej spotrebe 26,57 W. NAS QNAP TS-431K – zásadné parametre Typická spotreba 26,57 W s pohotovostnou spotrebou 11,928 W (alza.sk)

Podobné produkty ako QNAP TS-431K
SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK), SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK), SYNCO M1P (SY-M1P-BK ), SYNCO MA38 (SY-MA38-BK), SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC), SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog), SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1), CATLER TS 4014, Pioneer TS-A2000LB, Pioneer TS-WX010A, Pioneer TS-R1750S, Pioneer TS-A6960F, Pioneer TS-WX130DA, Pioneer TS-A1670F