Teplomery vazenie a meranie

HAMA Meteostanice TH-200 (87682)

HAMA Meteostanice TH-200 (87682)

Každá domácnosť ocení praktického pomocníka v podobe meteorologická stanica. Hama TH-200 zaujme svojím elegantným vzhľadom. Disponuje funkcií ako je predpoveď počasia, zobrazenie vnútornej teploty a meranie vlhkosti vzduchu i budíkom. Stanica má prehľadný digitálny displej. VLASTNOSTI: digitálny ukazovateľ teploty vlhkosti času dňa v týždni dátumu priebehu teploty predpovede počasia teplomer: rozsah merania vnútornej: 0 ° C do + 50 ° C prepínanie stupňov Celzia a Fahrenheit ukladanie max./min. teploty predpoveď počasia - slnečno, oblačno, zatiahnuté, dážď vlhkomer: rozsah merania vlhkosti vzduchu: 20% až 99% ukladanie max./min. hodnôt vlhkosti vzduchu Hodiny / kalendár prepínanie formátu času 12 / 24hod. dátum a deň v týždni budík Stav produktu: Poškriabaný displej a zadná strana. Tovar… (Rozbalene.sk)

Ty and Ja lubrikačný gél neparfumovaný 100 ml

Ty and Ja lubrikačný gél neparfumovaný 100 ml

Obsah Ty & Ja lubrikačný neparfumovaný gél: 100ml Charakteristika Ty & Ja lubrikačný neparfumovaný gél: Odstraňuje nepríjemné bolestivé pocity pri nedostatočnom zvlhčení sliznice. Možno ho použiť spoločne s kondómom. Lubrikačný gél je tiež vhodný pre ľahšie zavádzanie teplomeru alebo menštruačných tampónov do pošvy a meranie rektálnej teploty. Je založený na vodnej báze, neobsahuje oleje a farbivá. Nezanecháva škvrny. Nevstrebáva sa do organizmu. Nenahrádza antikoncepciu. Použitie Ty & Ja lubrikačný neparfumovaný gél: Zložte viečko dávkovača. Vytlačte primerané množstvo prípravku a aplikujte na už nasadený kondóm alebo priamo na sliznice pohlavných orgánov. Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia. Ukladajte mimo dosahu detí. (Najlekaren.eu)

Ty and Ja lubrikačný gél 50 ml

Ty and Ja lubrikačný gél 50 ml

Obsah Ty & Ja lubrikačný gél : 50 ml Charakteristika Ty & Ja lubrikačný gél: Odstraňuje nepríjemné bolestivé pocity pri nedostatočnom zvlhčení sliznice. Možno ho použiť spoločne s kondómom. Lubrikačný gél je tiež vhodný pre ľahšie zavádzanie teplomeru alebo menštruačných tampónov do pošvy a meranie rektálnej teploty. Je založený na vodnej báze, neobsahuje oleje a farbivá. Nezanecháva škvrny. Nevstrebáva sa do organizmu. Nenahrádza antikoncepciu. Použitie Ty & Ja lubrikačný gél: Zložte viečko dávkovača. Vytlačte primerané množstvo prípravku a aplikujte na už nasadený kondóm alebo priamo na sliznice pohlavných orgánov. Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia. Ukladajte mimo dosahu detí. (Najlekaren.eu)

VDO M6.1 WL (4037438300606)

VDO M6.1 WL (4037438300606)

Cyklocomputer – bezdrôtový, digitálny, s meraním tepu (nutné dokúpiť) a výškomerom, celkom 17 funkcií Bezdrôtový tachometer VDO M6.1 WL Digital s pokročilými funkciami sporttestru, výškomeru, teplomerom a meranie kadencie. Je jednoduchý na ovládanie, so svojimi základnými funkciami ideálny pre rekreačnú jazdu.Hľadáte perfektný bezdrôtový cyklopočítač, ktorý by bol dobre čitateľný a s dobrým vybavením? VDO M6.1 WL je model so 17 funkciami. Ovládanie je veľmi intuitívne a používanie veľmi jednoduché. Displej je prehľadne usporiadaný, s veľkými číslicami a je vertikálne orientovaný s možnosťou umiestnenia na riadidlá.Kľúčové vlastnostiKvalitné spracovanieDobrá čitateľnosť na priamom slnku17 funkciíMožnosť rozšírenia o ďalšie príslušenstvoCyklopočítač je bezdrôtovýDigitálny… (Alza.sk)

Tescoma teplomer digitálny PRESTO

Tescoma teplomer digitálny PRESTO

Tescoma Teplomer digitálny PRESTO - Meria rýchlo a presne teplotu od vnútra pokrmov, nápojov, omáčok atď. v °C alebo °F. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu, vybavený LCD displejom a ochranným krytom snímača, dodávaný s batériou. Odolný voči pare a vlhkosti, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma teplomer digitálny DELÍCIA

Tescoma teplomer digitálny DELÍCIA

Tescoma Teplomer digitálny DELÍCIA - Meria rýchlo a presne teplotu vnútri múčnikov, poliev, rozvarov aj ostatných pokrmov, nápojov, omáčok atď. v °C alebo °F. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu, vybavený LCD displejom a ochranným krytom čidla, dodávaný s batériou. Odolný voči pare a vlhkosti, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka.     (Tescoma.sk)

Tescoma teplomer digitálny so stierkou DELÍCIA

Tescoma teplomer digitálny so stierkou DELÍCIA

Tescoma Teplomer digitálny so stierkou DELÍCIA - Meria teplotu pokrmov počas varenia, pečenia aj premiešavania, vynikajúci pri príprave poliev, omáčok, rozvarov, ohrievaní mlieka apod. i pri pečení sladkých a slaných pokrmov. Opatrený klipsou pre uchytenie na okraj nádoby a odnímateľnou silikónovou stierkou, dosiahnutie požadovanej teploty (0-250 °C) je signalizované zvukovo. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, žiaruvzdorného silikónu, odolného plastu, dodávaný s batériami. 3 roky záruka.     (Tescoma.sk)

Tescoma multifunkčný teplomer DELÍCIA

Tescoma multifunkčný teplomer DELÍCIA

Tescoma Multifunkčný teplomer DELÍCIA - Univerzálna kuchárska pomôcka - teplomer so stupnicou od 2 do 30 °C na kontrolu správnej teploty pri kysnutí cesta, kontrolu teploty v chladničke, v kuchyni, v komore apod. So stupnicou na meranie hrúbky cesta a rozmerov v mm, s tabuľkou na prevedenie najbežnejších objemových jednotiek používaných v kuchyni. Vynikajúci ako extra široká stierka alebo vykrajovací nôž na cesto. Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, po použití utrite vlhkou utierkou a osušte, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou

Tescoma digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou

Tescoma Digitálny teplomer do rúry ACCURA, s minútkou - Meria teplotu vo vnútri mäsa, rýb, hydiny, múčnikov a pod. Počas pečenia v rúre v rozsahu od 0 do 300 ° C, dosiahnutie požadovaného stupňa prepečenia zvukovo signalizuje. S minútkami na presné meranie času, displej s veľkými číslicami. Žiaruvzdorná nerezová sonda je vhodná do všetkých typov rúr na pečenie. S magnetmi pre jednoduché uchytenie na kovové plochy v kuchyni, dodávaný s batériami AAA 1,5V. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma teplomer na víno UNO VINO

Tescoma teplomer na víno UNO VINO

Tescoma Teplomer na víno UNO VINO - Vynikajúci na meranie správnej teploty vína, teplomer navlečte na fľašu a po cca 30 sekundách sa zobrazí teplota v stupňoch Celsia. Neumývajte v umývačke, nenamáčajte, v prípade potreby utrite. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma teplomer na víno UNO VINO, stojan

Tescoma teplomer na víno UNO VINO, stojan

Tescoma Teplomer na víno UNO VINO, stojan - Aby ste si zaistili dokonalé potešenie z vína, riaďte sa správnými teplotami: - šumivé: 4,5 - 7°C - biele: 7 - 10°C - červené: červené 10 - 12,5°C polosladké 12,5 - 15,5°C ťažké 15,5 - 18°C POZOR NA EXTRÉMY! Prechladené víno stráca chuť, vôňu aj arómu. Príliš teplé víno zase chutná mdlo. - správna teplota je nevyhnutná pre dokonalý pôžitok z vína (Tescoma.sk)

Tescoma teplomer do mäsa GRADIUS

Tescoma teplomer do mäsa GRADIUS

Tescoma Teplomer do mäsa GRADIUS - Meria teplotu vo vnútri mäsa v priebehu pečenia v rúre, vynikajúci pre kontrolu teploty nevyhnutnej pre zničenie zdraviu škodlivých baktérií. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, vhodný do plynovej, elektrickej a teplovzdušnej rúry, umývajte pod tečúcou vodou, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma teplomer univerzálny GRADIUS

Tescoma teplomer univerzálny GRADIUS

Tescoma Teplomer univerzálny GRADIUS - Meria rýchlo a presne teplotu vo vnútri pokrmov, nápojov, omáčok a pod. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, vybavený ochranným puzdrom a klipsou pre zavesenie, umývajte pod tečúcou vodou, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma teplomer do rúry GRADIUS

Tescoma teplomer do rúry GRADIUS

Tescoma Teplomer do rúry GRADIUS - Meria teplotu v rúre počas pečenia. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, vybavený háčikom na zavesenie na rošt rúry. Neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma teplomer do chladničky / mrazničky GRADIUS

Tescoma teplomer do chladničky / mrazničky GRADIUS

Tescoma Teplomer do chladničky / mrazničky GRADIUS - Meria teplotu vo vnútri chladničky a mrazničky. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

tenisky vysoké pánske - RVM - ETNIES - 892 Black/Mint

tenisky vysoké pánske - RVM - ETNIES - 892 Black/Mint

tenisky vysoké pánske - RVM - ETNIES - 892 Black/Mint pánske topánky značky ETNIES. Zloženie: semiš, látka, guma. Topánka sa vyznačuje veľkým pohodlím, ľahkosťou a trvanlivosťou. Pre prevod veľkosti viď odkaz "Tabuľky veľkosti a meranie" a potom odkaz "Tabuľka veľkostí ETNIES".   Obuv » obuv skate » tenisky vysoké pánske - RVM - ETNIES - 892 Black/Mint (Coreshop.sk)

Sigma Sporttester PC 3.11 Green - SLEVA

Sigma Sporttester PC 3.11 Green - SLEVA

Veľký dobre čitateľný displej, čas, stopky a meranie tepu. Všetko ovládateľné jedným tlačidlom. Meranie s presnosťou EKG. Súčasťou balenia je hrudný pás s analógovým prenosom. Stopky bez medzičasov. Pri meraní tepu sa nezobrazuje čas. Veľmi jednoduché ovládanie. (Vivantis.sk)

tenisky vysoké pánske - Stroke MID - CIRCA - Stroke MID - All Black

tenisky vysoké pánske - Stroke MID - CIRCA - Stroke MID - All Black

tenisky vysoké pánske - Stroke MID - CIRCA - Stroke MID - All Black pánske topánky značky CIRCA. Topánky majú kvalitné vulkanizovanou podrážku, mäkkú vložku v topánke pre príjemné došľapovanie, šnurovanie. Zloženie: bavlna, guma. Pre prevod veľkosti viď odkaz "Tabuľka veľkostí a meranie" a potom "Tabuľka veľkostí CIRCA". Obuv » obuv skate » tenisky vysoké pánske - Stroke MID - CIRCA - Stroke MID - All Black (Coreshop.sk)

tenisky nízke pánske - Fader Vulc 376 - ETNIES - Grey/Lime/White

tenisky nízke pánske - Fader Vulc 376 - ETNIES - Grey/Lime/White

tenisky nízke pánske - Fader Vulc 376 - ETNIES - Grey/Lime/White pánske topánky značky ETNIES. Zloženie: semiš, látka, guma. Obuv sa vyznačuje veľkým pohodlím, ľahkosťou a trvanlivosťou. Farba: šedá. Pre prevod veľkosti viď odkaz "Tabuľky veľkosti a meranie" a potom odkaz "Tabuľka veľkostí ETNIES".   Obuv » obuv skate » tenisky nízke pánske - Fader Vulc 376 - ETNIES - Grey/Lime/White (Coreshop.sk)

tenisky nízke pánske - Lamb - CIRCA - Black/Creature Green

tenisky nízke pánske - Lamb - CIRCA - Black/Creature Green

tenisky nízke pánske - Lamb - CIRCA - Black/Creature Green pánske topánky značky CIRCA. Topánky majú kvalitné vulkanizovanou podrážku, mäkkú vložku v topánke pre príjemné došľapovanie, šnurovanie. Zloženie: semiš, bavlna, guma. Pre prevod veľkosti viď odkaz "Tabuľka veľkostí a meranie" a potom "Tabuľka veľkostí CIRCA". Obuv » obuv skate » tenisky nízke pánske - Lamb - CIRCA - Black/Creature Green (Coreshop.sk)

tenisky vysoké pánske - Stroke MID - CIRCA - Stroke MID - Black Gum

tenisky vysoké pánske - Stroke MID - CIRCA - Stroke MID - Black Gum

tenisky vysoké pánske - Stroke MID - CIRCA - Stroke MID - Black Gum pánske topánky značky CIRCA. Topánky majú kvalitné vulkanizovanou podrážku, mäkkú vložku v topánke pre príjemné došľapovanie, šnurovanie. Zloženie: technická koža, látka, guma. Pre prevod veľkosti viď odkaz "Tabuľka veľkostí a meranie" a potom "Tabuľka veľkostí CIRCA". Obuv » obuv skate » tenisky vysoké pánske - Stroke MID - CIRCA - Stroke MID - Black Gum (Coreshop.sk)

Tescoma elektronická lyžica na váženie DELÍCIA

Tescoma elektronická lyžica na váženie DELÍCIA

Tescoma Elektronická lyžica na váženie DELÍCIA - Vynikajúca pre ľahké a rýchle váženie múky, cukru, korenia, smotany, masla, apod. do hmotnosti 300 g a ich ľahké dávkovanie do pripravovaných pokrmov. Dovažovacia, s možnosťou postupného váženia viacerých potravín v lyžici súčasne. Presná, s rozlíšením 0.1 g / 0.5 g. Odnímateľná lyžica z odolného plastu je vhodná do umývačky, rukoväť v umývačke neumývajte. Dodávaná s 3V lithiovou batériou, určená pre použitie v domácnosti. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Nash Stojan na váženie Weigh Tripod

Nash Stojan na váženie Weigh Tripod

Najkvalitnejší a najstabilnejší vážiaci stojan na trhu s teleskopickými nohami, na ktorom môžete vážiť úlovky do 100 kg.​ (Parys.sk)

Fox Stojan na váženie Weighing Tripod

Fox Stojan na váženie Weighing Tripod

Vážiaci Tri-pod Tento nový produkt dokonale dopĺňa našu nedávno predstavenú novú digitálnu váhu. Je to ideálny pomocník pre rybárov, ktorí vážia ryby sami bez cudzej pomoci alebo potrebujú vážiť veľké kapry a tak požadujú väčšiu podporu a stabilitu (Parys.sk)

JRC Trojnožka Na Váženie Cocoon 2G

JRC Trojnožka Na Váženie Cocoon 2G

Pevná a výškovo nastaviteľná vážiaca trojnožka vysokej kvality určená pre váženie aj tých najväčších úlovkov.​ (Parys.sk)

Stopky - meranie času

Stopky - meranie času

Stopky - meranie času z kategórie Šport | Fitness | Ostatné fitness výrobky | Fitness pomôcky kúpite na Kokiskashop.sk za 7.99 €. Elektronické stopky Spartan a Brother spoľahlivo merajú čas. Technické údaje: združené funkcie - hodiny, stopky, alarm, dátum priebežné meranie stanoveného časového intervalu meria čas s presnosťou na 1/100 sekundy stopky sú vodeodolné farba: čierna Obsah balenia: 1 x stopky batérie (Kokiskashop.sk)

Giants Fishing Stojan Na Váženie Weigh Tripod

Giants Fishing Stojan Na Váženie Weigh Tripod

Trojnožka určená k ľahkému váženiu úlovku, nový model s predĺženými nohami a robustnejším stredovým kĺbom!​ (Parys.sk)

Cygnet Madlo na váženie - Easylift weigh bar

Cygnet Madlo na váženie - Easylift weigh bar

Táto pomôcka umožňuje držanie váhy dvoma rukami pre presné váženie všetkých dôležitých úlovkov. Aj napriek svojej pevnosti je táto pomôcka veľmi ľahká. Pre pohodlný úchop má rukoväte z príjemného duplonu. (Parys.sk)

R-spekt Taška na váženie rýb sieťová

R-spekt Taška na váženie rýb sieťová

Sieťová taška na váženie rýb predstavuje základnú pomôcku pre bežné váženie väčšiny úlovkov. Rozmery tejto sieťovej vážiacej tašky - kolísky sú 115 x 60cm. Pojme teda ľahko aj trofejné úlovky s väčšou dĺžkou či vyššou hmotnosťou. Ide o základný váž (Parys.sk)

Sports Tričko Rybár Váženie Kapra-Veľkosť XXL

Sports Tričko Rybár Váženie Kapra-Veľkosť XXL

Kvalitné rybárske tričko (160gr), bavlnený materiál, vhodné ako darček, pozornosť, na fotenie s úlovkom, ale aj na bežné nosenie. (Parys.sk)

Giants Fishing Stojan Na Váženie Weigh Tripod

Giants Fishing Stojan Na Váženie Weigh Tripod

Novo vyvinutý stojan na váženie trofejných úlovkov, určený tiež pre náročných kaprárov. Top kvalita za skvelú cenu! (Parys.sk)

Cygnet Tyč na váženie - Easylift weigh staff complete

Cygnet Tyč na váženie - Easylift weigh staff complete

Praktická tyč na váženie. Vážiaci hák naskrutkujte do tyče a máte kompletné riešenie. Tyč následne zaprite o svoju topánku alebo nejakú pevnú vec na zemi a bez námahy presne zvážte váš veľký úlovok. (Parys.sk)

Cygnet Hák na váženie samostatný - Easylift weigh hook

Cygnet Hák na váženie samostatný - Easylift weigh hook

Jednoducho túto vážiacu pomôcku naskrutkujte na tyč od podberáku alebo na Easylift Weigh Pole. Tyč následne zaprite o svoju topánku alebo nejakú pevnú vec na zemi a bez námahy presne zvážte váš veľký úlovok. (Parys.sk)

tenisky nízke dámske - Chuck Taylor All Star Dainty - CONVERSE -…

tenisky nízke dámske - Chuck Taylor All Star Dainty - CONVERSE - C530200

tenisky nízke dámske - Chuck Taylor All Star Dainty - CONVERSE - C530200 americké značkové topánky CONVERSE. Prvotriedna kvalita - celosvetový kráľ na poli plátených topánok. Oveľa pevnejšie, húževnatejší a pohodlnejšie podrážka, ako u konkurenčnej plátených topánok. Rokmi preverená výroba (najlepší obuvnícke lepidla na trhu a pevné švy). Úroveň je oveľa vyššia, než u obyčajných neznačkových "kurtovek". Zloženie: látka, guma. Pre prevod veľkosti viď odkaz "Tabuľky veľkostí a meranie" a potom "Tabuľka veľkostí topánok CONVERSE". Obuv » obuv plátená » tenisky nízke dámske - Chuck Taylor All Star Dainty - CONVERSE - C530200 (Coreshop.sk)

Tescoma odmerky lyžičky PRESTO, 4 ks

Tescoma odmerky lyžičky PRESTO, 4 ks

Tescoma Odmerky lyžičky PRESTO, 4 ks - Vynikajúce na presné odmeranie tekutín a sypkých hmôt po lyžičkách. 1 tsp = 1 čajová lyžička (5 ml), 1 tbsp = 1 polievková lyžica (15 ml). Vyrobené z odolného plastu, s krúžkom na zavesenie. Vhodné do umývačky. 3 roky záruka (Tescoma.sk)

Tescoma odmerky hrnčekové, 3 ks

Tescoma odmerky hrnčekové, 3 ks

Tescoma Odmerky hrnčekové, 3 ks - Vynikajúce na presné odmeriavanie tekutín a sypkých hmôt po hrnčekoch 1/2 cup = 1/2 hrnčeka (125 ml). Vyrobené z odolného plastu, s krúžkom na zavesenie. Vhodné do umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma odmerky lieviky PRESTO, 3 ks

Tescoma odmerky lieviky PRESTO, 3 ks

Tescoma Odmerky lieviky PRESTO, 3 ks - Vynikajúce na ľahké, rýchle a presné odmeriavanie a nalievanie tekutín a sypkých hmôt od 50 do 250 ml. Vyrobené z odolného plastu, vhodné do umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma odmerka kalíšok PRESTO

Tescoma odmerka kalíšok PRESTO

Tescoma Odmerka kalíšok PRESTO - Vynikajúca na ľahké a presné odmeranie tekutín a sypkých hmôt v mililitroch, čajových lyžičkách (tsp) a polievkových lyžiaciach (tbsp). Vyrobená z odolného plastu, vhodná do umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma lopatky PRESTO, 3 ks

Tescoma lopatky PRESTO, 3 ks

Tescoma Lopatky PRESTO, 3 ks - Vynikajúce pre ľahké dávkovanie a prenášanie sypkých hmôt. Vyrobené z odolného plastu, s krúžkom pre zavesenie. Vhodné do umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma odmerka s lievikom DELÍCIA 0,5 l

Tescoma odmerka s lievikom DELÍCIA 0,5 l

Tescoma Odmerka s lievikom DELÍCIA 0,5 l - Vynikajúca k odmeriavaniu sypkých hmôt a tekutín. Umývajte bežnými čiastiacimi prostriedkami, nepoužívajte čistiace prostriedky na báze piesku alebo agresívne chemikálie, vhodná do umývačky. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma odmerka s lievikom DELÍCIA 1,0l

Tescoma odmerka s lievikom  DELÍCIA 1,0l

Tescoma Odmerka s lievikom DELÍCIA 1,0l - Vynikajúca k odmeriavaniu sypkých hmôt a tekutín. Umývajte bežnými čistiacimi prostriedkami, nepoužívajte čistiace prostriedky na báze piesku alebo agresívne chemikálie, vhodná do umývačky. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma nádoba na mixovanie s odmerkou DELÍCIA 1,5l

Tescoma nádoba na mixovanie s odmerkou DELÍCIA 1,5l

Tescoma Nádoba na mixovanie s odmerkou DELÍCIA 1,5l - Vynikajúca k odmeriavaniu a mixovaniu sypkých hmôt a tekutín. Umývajte bežnými čistiacimi prostriedkami, nepoužívajte čistiace prostriedky na báze piesku alebo agresívne chemikálie, vhodné do umývačky. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma nádoba na mixovanie s odmerkou DELÍCIA 2,5 l

Tescoma nádoba na mixovanie s odmerkou DELÍCIA 2,5 l

Tescoma Nádoba na mixovanie s odmerkou DELÍCIA 2,5 l - Vynikajúca k odmeriavaniu a mixovaniu sypkých hmôt a tekutín. Umývajte bežnými čistiacimi prostriedkami, nepoužívajte čistiace prostriedky na báze piesku alebo agresívne chemikálie, vhodné do umývačky. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma odmerka sklenená DELÍCIA 1,0 l

Tescoma odmerka sklenená DELÍCIA 1,0 l

Tescoma Odmerka sklenená DELÍCIA 1,0 l - Vynikajúca k odmeriavaniu a ohrievaniu tekutín a odmeriavaniu sypkých hmôt. Vyrobená zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, vhodná pre elektrické a plynové sporáky, do mikrovlnnej rúry, chladničky a umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma kuchynské váhy dovažovacie DELÍCIA, 2.2 kg

Tescoma kuchynské váhy dovažovacie DELÍCIA, 2.2 kg

Tescoma Kuchynské váhy dovažovacie DELÍCIA, 2.2 kg - Vynikajúce na váženie potravín do hmotnosti 2.2 kg. Dovažovacie, s možnosťou postupného váženia viacerých potravín v jednej nádobe. Vybavené prehľadnou stupnicou s rozlíšením 20 g. Určené na použitie v domácnosti. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma digitálna kuchynská váha ACCURA 500 g

Tescoma digitálna kuchynská váha ACCURA 500 g

Tescoma Digitálna kuchynská váha ACCURA 500 g - Váži potraviny do hmotnosti 500 g s rozlíšením 0.1 g. Dovažovacia, s možnosťou postupného váženia viacerých potravín. Displej s veľkými číslicami, vážiaca plocha z odolného skla. Dodávaná s 3V lítiovou batériou. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma digitálna kuchynská váha ACCURA 5.0 kg

Tescoma digitálna kuchynská váha ACCURA 5.0 kg

Tescoma Digitálna kuchynská váha ACCURA 5.0 kg - Váži potraviny do hmotnosti 5.0 g s rozlíšením 1 g. Dovažovacie, s možnosťou postupného váženia viacerých potravín. Displej s veľkými číslicami, vážiaca plocha z odolného skla. Dodávaná s 3V lítiovou batériou. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma digitálna kuchynská váha ACCURA15.0 kg

Tescoma digitálna kuchynská váha ACCURA15.0 kg

Tescoma Digitálna kuchynská váha ACCURA15.0 kg - Váži potraviny do hmotnosti 15.0 kg s rozlíšením 1 g. Dovažovacia, s možnosťou postupného váženia viacerých potravín. Displej s veľkými číslicami, vážiaca plocha z odolného skla. Dodávaná s 3V lítiovou batériou. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma kuchynské váhy ACCURA, 0.5 kg

Tescoma kuchynské váhy ACCURA, 0.5 kg

Tescoma Kuchynské váhy ACCURA, 0.5 kg - Vynikajúce k váženiu potravín do hmotnosti 500 g, vybavené priehľadnou stupnicou s rozlíšením 5 g. Určené pre použitie v domácnosti. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma kuchynské váhy ACCURA, 2.0 kg

Tescoma kuchynské váhy ACCURA, 2.0 kg

Tescoma Kuchynské váhy ACCURA, 2.0 kg - Vynikajúce k váženiu potravín do hmotnosti 2 kg, vybavené priehľadnou stupnicou s rozlíšením 20 g. Určené pre použitie v domácnosti. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť