UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt ružový (rose gold)

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt ružový (rose gold)

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt ružový (rose gold)

Apple iPhone SE zadný kryt ružový (rose gold)Náhradný diel určený pre Váš Apple iPhone SE. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone SEFarba: ružová (rose gold)Balenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone SE, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt zlatý

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt zlatý

Apple iPhone SE zadný kryt zlatýNáhradný diel určený pre Váš Apple iPhone SE. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone SEFarba: zlatáBalenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone SE, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt čierny

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt čierny

Apple iPhone 7 zadný kryt čiernyNáhradný diel určený pre Váš Apple iPhone 7. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone 7Farba: čiernaBalenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone 7, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt zlatý

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt zlatý

Apple iPhone 7 zadný kryt zlatýNáhradný diel určený pre Váš Apple iPhone 7. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone 7Farba: zlatáBalenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone 7, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt zlatý

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt zlatý

Apple iPhone 7 zadný kryt ružový (rose gold)Náhradný diel určený pre Váš Apple iPhone 7. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone 7Farba: ružový (rose gold)Balenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone 7, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá- Apple iPhone 7 Plus - rose gold …

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá- Apple iPhone 7 Plus - rose gold (ružová)

SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 7 Plus - rose gold (ružová)Kompatibilné s: Apple iPhone 7 PlusFarba: rose gold (ružová) (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - rose…

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - rose gold (ružová)

SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - rose gold (ružová)Kompatibilné s: Apple iPhone 6S PlusFarba: rose gold (ružová) (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS ružový (rose gold)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS ružový (rose gold)

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone XS Max ružový (rose gold)Ochranný zrkadlový obal pre Váš Apple iPhone XS Max. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Apple iPhone XS MaxJe vyrobený z kvalitné… (vsetkonamobil.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmosťou je, že zostane nezakrytý prístup ku konektoru na nabíjanie. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu aj ovládacím prvkom potrebným na kľudné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Významné prednosti obalu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold Výborná… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold (6902048184053)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold. Ide o zadný kryt, ktorý je spracovaním a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu krytu je plast. Plast je populárny pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu aj ďalším tlačidlám potrebným na ľahké využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude pevne prichytený. Podstatné prednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold Spoľahlivá ochrana mobilu… (alza.sk)

Apple iPhone SE Silikónový kryt pieskovo ružový (MXYK2ZM/A)

Apple iPhone SE Silikónový kryt pieskovo ružový (MXYK2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone SE (2020), TPU, mäkký Ochráňte svoj telefón s pomocou obalu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt pieskovo ružový. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolnou konštrukciou zárukou veľmi vysokej odolnosti. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu na telefón je TPU. Povrch obalu na telefón je na dotyk príjemný a nebude vám kĺzať z rúk. TPU je populárne pre svoju vyššiu tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj pri vysokých teplotných výkyvoch. Obal na telefón je mäkký, a teda je jeho umiestnenie otázkou pár sekúnd. Hlavné vlastnosti krytu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt pieskovo ružový Skutočná ochrana mobilného telefónu Apple iPhone SE (2020) Pružnosť zaručuje skutočne jednoduchú inštaláciu obalu na mobil Použité materiály: TPU (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold (6902048184152)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a k tlačidlám nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Základné funkcie puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 6 6S v zlato-ružovej farbe zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovýOdolný kryt, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ochranu Vášho telefónu Apple iPhone 5 / 5S / SE. Vyznačuje sa vysokou ochranou a flexibilitou. Obal sa skladá z dvoch častí - gumená časť pre čo najlepšiu flexibilitu, pričom zadná časť dopĺňa dizajn krytu. Obal skvele chráni pred pádmi a každodenným opotrebovaním. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Samozrejme sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. - vysoká odolnosť pri pádoch- kryt obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana Vášho telefónu- kryt perfektne sadne na telefón (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Knižkový kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

FORCELL FANCY Knižkový kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovéKvalitné peňaženkový obal pre Váš Apple iPhone 5. Púzdro je vyrobné z kvalitných materiálov a chráni Váš telefón z každej strany. Púzdro bsahuje všetky výrezy pre foatoaparát, nabíjačku a ostatné konektory. - obal ochráni telefón z každej strany- obsahuje výrezy pre fotoaparát a všetky konektory- obsahuje priečiniky pre hotovosť či platobné karty- slúži aj ako stojan - ideálne napríklad na pozeranie videí  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 5 Home button - čierny

UNBRANDED Apple iPhone 5 Home button - čierny

Apple iPhone 5 Home button - čiernyOriginálny Home button určený pre Váš Apple iPhone 5.  Kompatibilita: Apple iPhone 5Farba: čierna Obsahuje len home button - neobsahuje flex kábel! Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 5S batéria 1560 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 5S batéria 1560 mAh OEM

Apple iPhone 5S batéria 1560 mAh OEMNáhradná batéria určená pre Apple iPhone 5S s kapacitou 1560 mAh. Ide o originálnu batériu najvyššej kvality (OEM).  Kompatibilita: Apple iPhone 5SKvalita: OEM (najvyššia kvalita) Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 5 batéria 1440 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 5 batéria 1440 mAh OEM

Apple iPhone 5 batéria - OEMNáhradná batéria určená pre Apple iPhone 5 s kapacitou 1440 mAh. Ide o originálnu batériu najvyššej kvality (OEM).  Kompatibilita: Apple iPhone 5Kvalita: OEM (najvyššia kvalita) Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 7 LCD displej + rám biely

UNBRANDED Apple iPhone 7 LCD displej + rám biely

Apple iPhone 7 Displej + dotyková plocha AAA biely Náhradný LCD displej pre Váš Apple iPhone 6 Plus Kompatibilita: Apple iPhone 7Kvalita: AAA (výrobca Tianma)Farba: biela Pozn.: Inštalácia dielu by mala byť vykonaná kvalifikovanou osobou, za prípadné škody spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť. (vsetkonamobil.sk)

Apple iPhone 7 32GB Rose Gold mn912cn/a

Apple iPhone 7 32GB Rose Gold mn912cn/a

iPhone 7 mn912cn/a (realshop.sk)

Apple iPhone 6s 128GB - Rose Gold (MKQW2CN/A)

Apple iPhone 6s 128GB - Rose Gold (MKQW2CN/A)

Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.<br /> <br /> <b>Multi-Touch další generace.</b><br /> Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.<br /> <br /> <b>12MP fotky. 4K video. Live Photos. Vzpomínky, které… (hej.sk)

Apple iPhone 6s 32GB - Rose Gold (MN122CN/A)

Apple iPhone 6s 32GB - Rose Gold (MN122CN/A)

Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.<br /> <br /> <b>Multi-Touch další generace.</b><br /> Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.<br /> <br /> <b>12MP fotky. 4K video. Live Photos. Vzpomínky, které… (hej.sk)

APPLE IPHONE 7 256GB ROSE GOLD MN9A2CN/A

APPLE IPHONE 7 256GB ROSE GOLD MN9A2CN/A

MOBILNÝ TELEFÓN. Displej. Veľkosť ("): 4.7. Rozlíšenie: 1334 x 750 (Retina HD). Dotykový: Áno. Pamäť. Veľkosť (GB): 256. Slot na kartu: Nie. Operačný systém. Operačný systém: iOS. Verzia systému: iOS 10. Fotoaparát. (andreashop.sk)

APPLE IPHONE 7 32GB ROSE GOLD MN912CN/A

APPLE IPHONE 7 32GB ROSE GOLD MN912CN/A

MOBILNÝ TELEFÓN. Displej. Veľkosť ("): 4.7. Rozlíšenie: 1334 x 750 (Retina HD). Dotykový: Áno. Pamäť. Veľkosť (GB): 32. Slot na kartu: Nie. Operačný systém. Operačný systém: iOS. Verzia systému: iOS 10. Fotoaparát. (andreashop.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je obľúbené pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup k napájaciemu portu. Isté je, že zostane voľný prístup ku konektoru na nabíjanie aj tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Hlavné prednosti krytu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black Skutočná… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolným telom zárukou ochrany pre Apple iPhone 11. Materiálom využitým na výrobu puzdra na mobil je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Isté je, že zostane voľný prístup k napájaciemu konektoru. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu konektoru aj ďalším tlačidlám nevyhnutným na plynulé využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Zaujímavé vlastnosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k napájaciemu konektoru a ďalším tlačidlám nevyhnutným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Významné funkcie krytu na mobil… (alza.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 6 / 6 Plus Home button - zlatý

UNBRANDED Apple iPhone 6 / 6 Plus  Home button - zlatý

Apple iPhone 6 / 6 Plus Home button + flex kábel -zlatýOriginálny Home button určený pre Váš Apple iPhone 6 / 6 Plus .  Kompatibilita: Apple iPhone 6 / 6 Plus Farba: zlatáBalenie obsahuje aj flex kábel. Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 6S Plus - batéria 2750 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 6S Plus - batéria 2750 mAh OEM

Apple iPhone 6S Plus - batéria 2750 mAh OEMNáhradná batéria určená pre Apple iPhone 6S Plus s kapacitou 2750 mAh. Ide o originálnu batériu najvyššej kvality (OEM).  Kompatibilita: Apple iPhone 6S PlusKvalita: OEM (najvyššia kvalita) Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN SUPER FROSTED ZADNY KRYT ROSE GOLD PRE SAMSUNG GALAXY S10+

NILLKIN SUPER FROSTED ZADNY KRYT ROSE GOLD PRE SAMSUNG GALAXY S10+

ZADNÝ KRYT. Tenký ochranný kryt Nillkin Super Frosted z pevného plastu absorbuje otrasy a chráni zariadenie pred povrchovým poškodením. Plastové púzdra Nillkin zaistí výbornú ochranu vášmu zariadenie pred povrchovým poškodením, (andreashop.sk)

Apple iPhone 7 32 GB - Rose Gold (MN912CN/A)

Apple iPhone 7 32 GB - Rose Gold (MN912CN/A)

Úplně nová fotografická soustava. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7.<br /> <br /> <b>Technická specifikace</b> iPhone 7 má úplně nový 12MP fotoaparát s clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém světle. Optickou stabilizaci obrazu. 4,7palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10.<br /> <br /> <b>Hlavní vlastnosti</b> 4… (hej.sk)

Apple iPhone 7 128 GB - Rose Gold (MN952CN/A)

Apple iPhone 7 128 GB - Rose Gold (MN952CN/A)

Úplně nová fotografická soustava. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7.<br /> <br /> <b>Technická specifikace</b> iPhone 7 má úplně nový 12MP fotoaparát s clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém světle. Optickou stabilizaci obrazu. 4,7palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10.<br /> <br /> <b>Hlavní vlastnosti</b> 4… (hej.sk)

Apple iPhone 6s Plus 128GB - Rose Gold (MKUG2CN/A)

Apple iPhone 6s Plus 128GB - Rose Gold (MKUG2CN/A)

Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.<br /> <br /> <b>Multi-Touch další generace.</b><br /> Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.<br /> <br /> <b>12MP fotky. 4K video. Live Photos. Vzpomínky, které… (hej.sk)

Apple iPhone 6s Plus 32GB - Rose Gold (MN2Y2CN/A)

Apple iPhone 6s Plus 32GB - Rose Gold (MN2Y2CN/A)

Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.<br /> <br /> <b>Multi-Touch další generace.</b><br /> Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.<br /> <br /> <b>12MP fotky. 4K video. Live Photos. Vzpomínky, které… (hej.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver (6902048184718)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Chráňte váš telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že puzdro nezakryje prístup k napájaciemu konektoru. Isté je, že zostane zachovaný prístup k portu na nabíjanie a ostatným tlačidlám nevyhnutným na kľudné využívanie vášho telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene držať. Dôležité prednosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint black (6902048184091)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Ochraňte váš telefon pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou solidní odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Povrch je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Plast je oblíbený svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům nezbytným pro klidné používání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Důležité přednosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black Zaručená ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pevné tělo… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint green (6902048184138)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Chráňte svoj telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k napájaciemu portu aj k ovládacím prvkom nevyhnutným na ľahké používanie vášho mobilu. Kryt je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Významné vlastnosti puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint green Odolná ochrana… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue (6902048184121)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue. Ide o zadný kryt, ktorý je zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k nabíjaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na jednoduché používanie mobilu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude pevne držať. Základné vlastnosti puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue Skvelá ochrana telefónu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red (6902048184114)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Chráňte svoj mobil pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je vyhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu aj ďalším ovládacím prvkom potrebným na ľahké používanie mobilu. Kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Základné funkcie obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red Skutočná ochrana telefónu… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black (6902048184725)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Ochráňte váš telefón vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je vyhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu puzdra na mobil je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Isté je, že zostane voľný prístup k nabíjaniu. Isté je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu portu a tlačidlám nutným na pohodlné využívanie vášho telefónu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Zaujímavé vlastnosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black Zaručená ochrana mobilu Apple… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow (6902048184701)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolnou konštrukciou zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je populárne pre svoju odolnosť v zhoršených podmienkach, tuhosť a pružnosť. Isté je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k portu na nabíjanie aj k ovládacím prvkom nevyhnutným na kľudné používanie mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne držať. Najdôležitejšie funkcie puzdra na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Super Frosted Zadný Kryt Rose Gold pre Samsung Galaxy S10e…

Nillkin Super Frosted Zadný Kryt Rose Gold pre Samsung Galaxy S10e 6902048171800

Tenký ochranný kryt Nillkin Super Frosted z pevného plastu absorbuje otřesy a chrání zařízení před povrchovým poškozením Plastová pouzdra Nillkin zajistí výbornou ochranu vašemu zařízení před povrchovým poškozením, otřesy a jiným opotřebením. Jsou vyrobena z kvalitního plastu, který po nasazení přesně obepíná konstrukci telefonu a absorbuje případné otřesy. Díky tenkému zpracování nezvětšují rozměry telefonu a nechávají vyniknout jeho zpracování. Pouzdro disponuje přesně padnoucími výřezy, které nezakrývají konektory ani optiku fotoaparátu. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné plastový obal doplnit folií nebo tvrzeným sklem. Vlastnosti: tenké plastové pouzdro Nillkin přesně obepínající telefon nezvětší rozměry zařízení odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti… (realshop.sk)

Nillkin Super Frosted Zadný Kryt Rose Gold pre Samsung Galaxy S10+…

Nillkin Super Frosted Zadný Kryt Rose Gold pre Samsung Galaxy S10+ 6902048171749

Tenký ochranný kryt Nillkin Super Frosted z pevného plastu absorbuje otřesy a chrání zařízení před povrchovým poškozením Plastová pouzdra Nillkin zajistí výbornou ochranu vašemu zařízení před povrchovým poškozením, otřesy a jiným opotřebením. Jsou vyrobena z kvalitního plastu, který po nasazení přesně obepíná konstrukci telefonu a absorbuje případné otřesy. Díky tenkému zpracování nezvětšují rozměry telefonu a nechávají vyniknout jeho zpracování. Pouzdro disponuje přesně padnoucími výřezy, které nezakrývají konektory ani optiku fotoaparátu. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné plastový obal doplnit folií nebo tvrzeným sklem. Vlastnosti: tenké plastové pouzdro Nillkin přesně obepínající telefon nezvětší rozměry zařízení odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti… (realshop.sk)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 zlatý

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 zlatý

Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 zlatýNáhradný zadný kryt určený pre Samsung Galaxy S8 Určené pre: Samsung Galaxy S8Farba: ružová  (vsetkonamobil.sk)

Apple iPhone 7 Plus 32 GB - Rose Gold (MNQQ2CN/A)

Apple iPhone 7 Plus 32 GB - Rose Gold (MNQQ2CN/A)

Úplně nový dvojitý 12MP fotoaparát. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7 Plus.<br /> <br /> <b>Technická specifikace</b> iPhone 7 Plus má dvojitý 12MP fotoaparát se zoomem ve vysokém rozlišení a clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém větle. Optickou stabilizaci obrazu. 5,5palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10.<br /> <br /> <b… (hej.sk)

Apple iPhone 7 Plus 128 GB - Rose Gold (MN4U2CN/A)

Apple iPhone 7 Plus 128 GB - Rose Gold (MN4U2CN/A)

Úplně nový dvojitý 12MP fotoaparát. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7 Plus.<br /> <br /> <b>Technická specifikace</b> iPhone 7 Plus má dvojitý 12MP fotoaparát se zoomem ve vysokém rozlišení a clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém větle. Optickou stabilizaci obrazu. 5,5palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10.<br /> <br /> <b… (hej.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver (6902048184770)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, pevný Ochráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k portu na nabíjanie aj tlačidlám potrebným na plynulé využívanie mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Zásadné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue (6902048184176)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu puzdra na telefón je plast. Plast je populárny pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k portu na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru a k ďalším tlačidlám nevyhnutným na komfortné používanie telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude pevne držať. Podstatné parametre krytu na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green (6902048184084)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Isté je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu konektoru a ostatným tlačidlám nevyhnutným na ľahké využívanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Podstatné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue (6902048184077)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue. Ide o zadný kryt, ktorý je zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu puzdra na telefón je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Samozrejmosťou je, že zostane voľný prístup k portu na nabíjanie aj ďalším tlačidlám nutným na pohodlné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Podstatné prednosti puzdra na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red (6902048184060)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobil pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaniu. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k napájaciemu portu aj ďalším ovládacím prvkom nutným na ľahké využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude pevne prichytený. Najdôležitejšie funkcie obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black (6902048184145)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolným telom istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je jedinečný pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Prirodzené je, že puzdro nezakryje prístup ku konektoru na nabíjanie aj ostatným tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Zásadné vlastnosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow (6902048184763)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, pevný Ochráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím spracovaním a odolným telom istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na telefón je tpu. TPU je známe pre svoju odolnosť v zhoršených podmienkach, tuhosť a pružnosť. Samozrejmé je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Prirodzené je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na pohodlné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude zaručene držať. Kľúčové znaky puzdra na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black (6902048184046)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobil proti poškodeniu vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black. Ide o zadný kryt, ktorý je precíznym zhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a ďalším ovládacím prvkom nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Hlavné prednosti krytu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red (6902048184169)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte váš telefón pred poškodením za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a k ostatným tlačidlám nevyhnutným na pohodlné používanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude zaručene držať. Zaujímavé parametre puzdra na telefón Nillkin Frosted… (alza.sk)

Nillkin Frosted Zadný Kryt na Xiaomi Mi9 SE Gold (6902048175013)

Nillkin Frosted Zadný Kryt na Xiaomi Mi9 SE Gold (6902048175013)

Kryt na mobil pre Xiaomi Mi 9 SE, Plast, pevný Poistite si bezpečnosť svojho telefónu za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted Zadný Kryt na Xiaomi Mi9 SE Gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Xiaomi Mi9 SE. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu. Isté je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu a k ostatným tlačidlám nevyhnutným na komfortné používanie mobilného telefónu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Rozhodujúce parametre puzdra na mobil Nillkin Frosted Zadný Kryt na Xiaomi Mi9 SE… (alza.sk)

APPLE IPHONE 7 256GB ROSE GOLD MN9A2CN/A vystavený kus

APPLE IPHONE 7 256GB ROSE GOLD MN9A2CN/A vystavený kus

MOBILNÝ TELEFÓN. Displej. Veľkosť ("): 4.7. Rozlíšenie: 1334 x 750 (Retina HD). Dotykový: Áno. Pamäť. Veľkosť (GB): 256. Slot na kartu: Nie. Operačný systém. Operačný systém: iOS. Verzia systému: iOS 10. Fotoaparát. (andreashop.sk)

Nillkin Synthetic Fiber Ochranný Zadný Kryt Carbon pre Apple iPhone…

Nillkin Synthetic Fiber Ochranný Zadný Kryt Carbon pre Apple iPhone XR black (6902048162891)

Kryt na mobil pre Apple iPhone XR, Karbón a TPU Nillkin Synthetic Fiber Carbon je zadný ochranný kryt, ktorý zaistí bezpečie vášmu telefónu Apple iPhone XR. Nillkin Synthetic Fiber ochráni telefón pred poškodením pri neopatrnom zaobchádzaní či poškriabaním. Kryt Nillkin Synthetic Fiber Carbon je vyrobený z kombinácie tvrdého a mäkkého plastu a uhlíkových vlákien. Po nasadení krytu Nillkin Synthetic Fiber na telefón budete mať k dispozícii všetky konektory a tlačidlá v presne na mieru vyrezaných otvoroch. Kľúčové vlastnosti ochranného krytu Nillkin Synthetic Fiber CarbonŠtýlový dizajn ochranného krytu Nillkin Synthetic Fiber CarbonVyrobený z kombinácie tvrdého a mäkkého plastu a uhlíkových vlákienVšetky výrezy pre ovládacie prvkyĽahký prístup ku konektoromPre telefón… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green (6902048184183)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Ochráňte váš telefón vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru. Prirodzené je, že zostane nezakrytý prístup k dobíjaciemu konektoru aj k tlačidlám nevyhnutným na plynulé používanie vášho mobilného telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Dôležité parametre obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple… (alza.sk)

Guess 4G Glitter Zadný Kryt pre iPhone 11 Gold (3700740469187)

Guess 4G Glitter Zadný Kryt pre iPhone 11 Gold (3700740469187)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, mäkký (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť