Unbranded apple iphone se zadny kryt ruzovy rose gold

Nasledujúce produkty sme nasli na vyhľadavací dotaz Unbranded apple iphone se zadny kryt ruzovy rose gold. Vyber si, prípadne uprav dotaz Unbranded apple iphone se zadny kryt ruzovy rose gold.

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt ružový (rose gold)

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt ružový (rose gold)

Apple iPhone SE zadný kryt ružový (rose gold)Náhradný diel určený pre Váš Apple iPhone SE. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone SEFarba: ružová (rose gold)Balenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone SE, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt zlatý

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt zlatý

Apple iPhone SE zadný kryt zlatýNáhradný diel určený pre Váš Apple iPhone SE. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone SEFarba: zlatáBalenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone SE, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt čierny

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt čierny

Apple iPhone 7 zadný kryt čiernyNáhradný diel určený pre Váš Apple iPhone 7. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone 7Farba: čiernaBalenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone 7, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt zlatý

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt zlatý

Apple iPhone 7 zadný kryt zlatýNáhradný diel určený pre Váš Apple iPhone 7. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone 7Farba: zlatáBalenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone 7, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt zlatý

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt zlatý

Apple iPhone 7 zadný kryt ružový (rose gold)Náhradný diel určený pre Váš Apple iPhone 7. Zadný kryt najvyššej kvality navyše obsahuje aj "malé časti", t. j. slot na sim karty, a všetky potrebné tlačidlá (tlačidlo hlasitosti, uzamknutia a ostatné). Kompatibilita: iPhone 7Farba: ružový (rose gold)Balenie obsahuje: zadný kryt pre iPhone 7, "malé časti" (tlačidlá, slot na SIM karty). Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 ružový (rose…

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 ružový (rose gold)

Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 ružový (rose gold)Náhradný zadný kryt určený pre Samsung Galaxy S8 Určené pre: Samsung Galaxy S8Farba: ružová (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge ružový …

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge ružový (Rose Gold)

Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge ružový (Rose Gold)Náhradný zadný kryt určený pre Samsung Galaxy S7 Edge Určené pre: Samsung Galaxy S7 EdgeFarba: ružová (Rose Gold) (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Ochranný zrkadlový kryt Apple iPhone 5 / 5s / SE ružový (rose…

FORCELL Ochranný zrkadlový kryt Apple iPhone 5 / 5s / SE ružový (rose gold)

Ochranný zrkadlový kryt Apple iPhone 5 / 5s / SE ružový (rose gold)Tento zrkadlový kryt pre iPhone dodá Vášmu smartfónu luxusný vzhľad a pritom ho chráni pred nárazmi a škrabancami. Bočné steny sú vyrobené z hliníka kvôli flexibilite pri páde, pričom zadná časť je vyrobená z plastu aby dodala Vášmu smartfónu štýlový vzhľad.  - dokonale sedí a tym chráni aj tie najchúlostivejšie miesta- dostupné konektory na všetky tlačidlá- vyrobené z kvalitného plastu  Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre iPhone 5 / 5S / SE. Zároveň získate výhodnejšie poštovné.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - rose…

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - rose gold (ružová)

SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - rose gold (ružová)Kompatibilné s: Apple iPhone 6S PlusFarba: rose gold (ružová) (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá- Apple iPhone 7 Plus - rose gold …

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá- Apple iPhone 7 Plus - rose gold (ružová)

SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 7 Plus - rose gold (ružová)Kompatibilné s: Apple iPhone 7 PlusFarba: rose gold (ružová) (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS ružový (rose gold)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS ružový (rose gold)

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone XS Max ružový (rose gold)Ochranný zrkadlový obal pre Váš Apple iPhone XS Max. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Apple iPhone XS MaxJe vyrobený z kvalitné… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 červený

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 červený

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 červenýNáhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone SE 2020.Určené pre: Apple iPhone SE 2020 (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 biely

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 biely

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 biely Náhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone SE 2020.Určené pre: Apple iPhone SE 2020 (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 čierny

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 čierny

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone SE 2020 čiernyNáhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone SE 2020.Určené pre: Apple iPhone SE 2020 (vsetkonamobil.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmosťou je, že zostane nezakrytý prístup ku konektoru na nabíjanie. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu aj ovládacím prvkom potrebným na kľudné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Významné prednosti obalu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold Výborná… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold (6902048184053)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold. Ide o zadný kryt, ktorý je spracovaním a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu krytu je plast. Plast je populárny pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu aj ďalším tlačidlám potrebným na ľahké využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude pevne prichytený. Podstatné prednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold Spoľahlivá ochrana mobilu… (alza.sk)

Apple iPhone SE Silikónový kryt pieskovo ružový (MXYK2ZM/A)

Apple iPhone SE Silikónový kryt pieskovo ružový (MXYK2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone SE (2020), TPU, mäkký Ochráňte svoj telefón s pomocou obalu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt pieskovo ružový. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolnou konštrukciou zárukou veľmi vysokej odolnosti. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu na telefón je TPU. Povrch obalu na telefón je na dotyk príjemný a nebude vám kĺzať z rúk. TPU je populárne pre svoju vyššiu tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj pri vysokých teplotných výkyvoch. Obal na telefón je mäkký, a teda je jeho umiestnenie otázkou pár sekúnd. Hlavné vlastnosti krytu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt pieskovo ružový Skutočná ochrana mobilného telefónu Apple iPhone SE (2020) Pružnosť zaručuje skutočne jednoduchú inštaláciu obalu na mobil Použité materiály: TPU (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold (6902048184152)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a k tlačidlám nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Základné funkcie puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

FORCELL RUBBER gumený kryt Apple iPhone SE 2020 ružový

FORCELL RUBBER gumený kryt Apple iPhone SE 2020 ružový

RUBBER gumený kryt Apple iPhone SE 2020 ružovýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone SE 2020. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení. Vďaka matnému povrchu je obal príjemný na dotyk a nešmýka sa.-         … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 ružový

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 ružový

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 ružovýPevný kryt navrhnutý špeciálne pre Váš Apple iPhone SE 2020. Tento veľmi odolný kryt je vyrobený kombináciou vysokokvalitných a trvanlivých materiálov - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisnú ochranu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Navyše má vystužené rohy, ktoré pomáhajú predchádzať vážnemu poškodeniu a pripojené prachové kryty chránia nabíjacie porty a audio konektory od všetkých druhov nečistôt. Štý… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 ružový

FORCELL 360° Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 ružový

360° Ochranný obal Apple iPhone SE 2020 ružovýKvalitný obal pre kompletnú ochranu celého tela Vášho Apple iPhone SE 2020 . Obal poskytuje 360-stupňovú ochranu - chráni telefón zozadu aj spredu a taktiež chráni aj jeho displej. Obal je vyrobený z tvrdeného pogumovaného plastu a tak poskytuje optimálnu ochranu celého tela telefónu. Všetky konektory, mikrofón, kamery či senzory sú samozrejme plne pristupné. Výrez pre logo Apple.kompletná ochrana z každej stranyobsal chráni aj bočné tlačidlámateriál je príjemný na dotykzabráni &scaron… (vsetkonamobil.sk)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 6 6S v zlato-ružovej farbe zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

FORCELL ART Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 FLOWERS ružový

FORCELL ART Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 FLOWERS ružový

ART Peňaženkový Apple iPhone SE 2020 FLOWERS ružovýOzdobný kryt vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone SE 2020. Peňaženkový kryt je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktorá perfektne drží smartfón, čím ho chráni pred pádmi, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Vďaka magnetickému uzatváraniu kryt samovoľne neotvorí. Výhodou sú priečinky vo vnútornej strane pre peniaze či kreditné karty. Možnosť aj vytvorenia stojana pre pozeranie filmov. Samozrejmosťou sú všetky potrebné otvory pre príslušenstvo bez nutnosti vyberania telefónu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART HOLD Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE…

FORCELL ART HOLD Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 GOLD LINE

ART HOLD Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 GOLD LINEHOLD ochranný kryt je vďaka kombinácii pevného polykarbonátu a flexibilného TPU ideálnou ochranou pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020. Kryt perfektne sadne na telefón a Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou. Kryt je príjemný na dotyk, nešmýka sa a nachádza sa na ňom držiak, točiteľný o 360 stupňov, ktorý môžete využiť ako stojan.Kryt určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020Kombinácia kvalitných materiálov - PC a TPUOchrana smartfónu pred poškodením pri každodennej manipuláciiTočiteľný držiakKryt je príjemný na dotyk a nešmýka sa (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART Silikónový kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / SE 2020 BLACK…

FORCELL ART Silikónový kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / SE 2020 BLACK ROSE

ART Silikónový kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / SE 2020 BLACK ROSEOchranný kryt s originálny dizajnom vyrobený špeciálne pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / SE 2020. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Vďaka použitému materiálu je kryt flexibilný, príjemný na dotyk a Vášmu telefónu nepridáva veľa na hrúbke. Kryt zachováva veľkosť telefónu a nešmýka sa. Precízne výrezy zaručujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.- Určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 / SE 2020- Kvalitný TPU materiál- Ochrana smartfónu pred poškodením- Kryt je tenký a príjemný na dotyk- Zdvihnuté hrany pre ešte vyššiu ochranu- Precízne výrezy ku všetkým potrebným konektorom (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ROPE TPU kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020…

FORCELL ROPE TPU kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 ružový

ROPE Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 ružovýKryt je vyrobený z kvalitného recyklovateľného materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Vďaka použitému materiálu je kryt flexibilný, príjemný na dotyk a Vášmu telefónu nepridáva veľa na hrúbke. Má krásne a jasné farby a tak je veľmi žiarivý no zároveň zachová prirodzený vzhľad Vášho Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 . Súčasťou a veľkou výhodou tohto obalu je štýlová šnúrka ktorá zabráni strate Vášho smartfónu a jednoduchému prenášaniu. Šnúrku možno prispôsobit a pripevniť o zápästie alebo aj okolo krku. Precízne výrezy zaručujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.- Určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 -… (vsetkonamobil.sk)

iWill Glitter Liquid Star Case pre Apple iPhone 7/8/SE 2020 Rose Gold…

iWill Glitter Liquid Star Case pre Apple iPhone 7/8/SE 2020 Rose Gold (DIP123_29)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020), silikón a TPU, mäkký Ochráňte svoj mobilný telefón vďaka krytu na mobil iWill Glitter Liquid Star Case pre Apple iPhone 7/8/SE 2020 Rose Gold. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolným telom zárukou vysokej odolnosti. Vybraným materiálom na jeho výrobu je silikón a TPU. Materiál obalu na mobil je na dotyk príjemný a dobre sa v ruke drží. Silikón je populárny pre svoju praktickosť, jednoduchosť pri nasadzovaní a zvýšenú odolnosť. TPU je známe pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Istotou je tiež, že zostane voľný prístup k napájaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na ľahké využívanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobil je pružný, vďaka tomu je jeho… (alza.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 5 Home button - čierny

UNBRANDED Apple iPhone 5 Home button - čierny

Apple iPhone 5 Home button - čiernyOriginálny Home button určený pre Váš Apple iPhone 5.  Kompatibilita: Apple iPhone 5Farba: čierna Obsahuje len home button - neobsahuje flex kábel! Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 žltý

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 žltý

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 žltýNáhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone 11.Určené pre: Apple iPhone 11  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 fialový

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 fialový

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 fialovýNáhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone 11.Určené pre: Apple iPhone 11  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 biely

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 biely

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 bielyNáhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone 11.Určené pre: Apple iPhone 11  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 červený

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 červený

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 červenýNáhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone 11.Určené pre: Apple iPhone 11  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 zelený

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 zelený

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 zelenýNáhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone 11.Určené pre: Apple iPhone 11  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 čierny

FORCELL Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 čierny

Zadný kryt (kryt batérie) Apple iPhone 11 čiernyNáhradný zadný kryt určený pre Apple iPhone 11.Určené pre: Apple iPhone 11  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ENKAY RUBBER Gumený kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone…

FORCELL ENKAY RUBBER Gumený kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020   ružový

ENKAY RUBBER Gumený kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 ružovýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 . Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení. Vďaka matnému povrchu je obal príjemný na dotyk a nešmýka sa.- Určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 - Ochrana smartfónu pred poškodením- Kvalitný gumený materiál- Extra ochrana tlačidiel- Kryt je príjemný na dotyk (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 5S batéria 1560 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 5S batéria 1560 mAh OEM

Apple iPhone 5S batéria 1560 mAh OEMNáhradná batéria určená pre Apple iPhone 5S s kapacitou 1560 mAh. Ide o originálnu batériu najvyššej kvality (OEM).  Kompatibilita: Apple iPhone 5SKvalita: OEM (najvyššia kvalita) Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 5 batéria 1440 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 5 batéria 1440 mAh OEM

Apple iPhone 5 batéria - OEMNáhradná batéria určená pre Apple iPhone 5 s kapacitou 1440 mAh. Ide o originálnu batériu najvyššej kvality (OEM).  Kompatibilita: Apple iPhone 5Kvalita: OEM (najvyššia kvalita) Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 7 LCD displej + rám biely

UNBRANDED Apple iPhone 7 LCD displej + rám biely

Apple iPhone 7 Displej + dotyková plocha AAA biely Náhradný LCD displej pre Váš Apple iPhone 6 Plus Kompatibilita: Apple iPhone 7Kvalita: AAA (výrobca Tianma)Farba: biela Pozn.: Inštalácia dielu by mala byť vykonaná kvalifikovanou osobou, za prípadné škody spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Knižkový kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

FORCELL FANCY Knižkový kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

FANCY Knižkové púzdro Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovéKvalitné peňaženkový obal pre Váš Apple iPhone 5. Púzdro je vyrobné z kvalitných materiálov a chráni Váš telefón z každej strany. Púzdro bsahuje všetky výrezy pre foatoaparát, nabíjačku a ostatné konektory. - obal ochráni telefón z každej strany- obsahuje výrezy pre fotoaparát a všetky konektory- obsahuje priečiniky pre hotovosť či platobné karty- slúži aj ako stojan - ideálne napríklad na pozeranie videí  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

FORCELL HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový

HYBRID odolný kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE ružovýOdolný kryt, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ochranu Vášho telefónu Apple iPhone 5 / 5S / SE. Vyznačuje sa vysokou ochranou a flexibilitou. Obal sa skladá z dvoch častí - gumená časť pre čo najlepšiu flexibilitu, pričom zadná časť dopĺňa dizajn krytu. Obal skvele chráni pred pádmi a každodenným opotrebovaním. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Samozrejme sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. - vysoká odolnosť pri pádoch- kryt obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana Vášho telefónu- kryt perfektne sadne na telefón (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 6 / 6 Plus Home button - zlatý

UNBRANDED Apple iPhone 6 / 6 Plus  Home button - zlatý

Apple iPhone 6 / 6 Plus Home button + flex kábel -zlatýOriginálny Home button určený pre Váš Apple iPhone 6 / 6 Plus .  Kompatibilita: Apple iPhone 6 / 6 Plus Farba: zlatáBalenie obsahuje aj flex kábel. Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

UNBRANDED Apple iPhone 6S Plus - batéria 2750 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 6S Plus - batéria 2750 mAh OEM

Apple iPhone 6S Plus - batéria 2750 mAh OEMNáhradná batéria určená pre Apple iPhone 6S Plus s kapacitou 2750 mAh. Ide o originálnu batériu najvyššej kvality (OEM).  Kompatibilita: Apple iPhone 6S PlusKvalita: OEM (najvyššia kvalita) Pozn.: Výmenu odporúčame realizovať skúsenej osobe. Za škody či poškodenia spôsobené neodbornou inštaláciou nenesieme zodpovednosť.  (vsetkonamobil.sk)

Apple iPhone SE Silikónový kryt čierny (MXYH2ZM/A)

Apple iPhone SE Silikónový kryt čierny (MXYH2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone SE (2020), TPU, mäkký Ochráňte váš mobilný telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt čierny. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolným telom zárukou solídnej odolnosti. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto obalu na mobil je TPU. Materiál obalu na mobil je príjemný na dotyk a nebude kĺzať z rúk. TPU je obľúbené pre svoju vyššiu tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj pri vysokých teplotných výkyvoch. Kryt na mobil je mäkký, vďaka čomu je jeho umiestnenie veľmi jednoduché. Najdôležitejšie funkcie krytu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt čierny Zaručená ochrana mobilu Apple iPhone SE (2020) Pružnosť zaručuje veľmi jednoduché nasadenie krytu na telefón Použité materiály: TPU (alza.sk)

Apple iPhone SE Kožený kryt čierny (MXYM2ZM/A)

Apple iPhone SE Kožený kryt čierny (MXYM2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone SE (2020), Koža, pevný Ochráňte svoj mobilný telefón s pomocou krytu na mobil Apple iPhone SE Kožený kryt čierny. Ide o zadný kryt, ktorý je moderným spracovaním a odolným telom zárukou odolnosti. Materiálom vybraným na výrobu tohto obalu na mobil je koža. Povrch obalu na telefón je príjemný a drží sa dobre v ruke. Koža je obľúbená pre svoju jemnosť, eleganciu a kvalitu ochrany. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude pevne prichytený. Dôležité funkcie krytu na mobil Apple iPhone SE Kožený kryt čierny Zaručená ochrana mobilu Apple iPhone SE (2020) Pevné telo krytu na telefón má na starosti dokonalé priľnutie k zariadeniu Materiál: Koža (alza.sk)

Apple iPhone SE Silikónový kryt biely (MXYJ2ZM/A)

Apple iPhone SE Silikónový kryt biely (MXYJ2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone SE (2020), TPU, mäkký Chráňte svoj mobilný telefón proti poškodeniu za pomoci krytu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt biely. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou vysokej odolnosti. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je TPU. Povrch ochranného obalu na mobil je na dotyk príjemný a drží sa dobre v ruke. TPU je známe pre svoju odolnosť, tuhosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Kryt na mobil je mäkký, a teda je jeho nasadenie naozaj rýchle. Zaujímavé prednosti krytu na mobil Apple iPhone SE Silikónový kryt biely Skutočná ochrana mobilu Apple iPhone SE (2020) Pružnosť zaručuje skutočne jednoduchú inštaláciu obalu na mobil Materiál: TPU (alza.sk)

Apple iPhone 6s 128GB - Rose Gold (MKQW2CN/A)

Apple iPhone 6s 128GB - Rose Gold (MKQW2CN/A)

Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.<br /> <br /> <b>Multi-Touch další generace.</b><br /> Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.<br /> <br /> <b>12MP fotky. 4K video. Live Photos. Vzpomínky, které… (hej.sk)

Apple iPhone 6s 32GB - Rose Gold (MN122CN/A)

Apple iPhone 6s 32GB - Rose Gold (MN122CN/A)

Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních.<br /> <br /> <b>Multi-Touch další generace.</b><br /> Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.<br /> <br /> <b>12MP fotky. 4K video. Live Photos. Vzpomínky, které… (hej.sk)

Apple iPhone 7 32GB Rose Gold mn912cn/a

Apple iPhone 7 32GB Rose Gold mn912cn/a

iPhone 7 mn912cn/a (realshop.sk)

Apple iPhone SE Kožený kryt (PRODUCT) RED (MXYL2ZM/A)

Apple iPhone SE Kožený kryt (PRODUCT) RED (MXYL2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone SE (2020), Koža, pevný Chráňte svoj telefón proti poškodeniu pomocou krytu na mobil Apple iPhone SE Kožený kryt (PRODUCT) RED. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným spracovaním a odolným telom istotou vysokej odolnosti. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto obalu na telefón je koža. Materiál krytu na mobil je príjemný a nešmýka sa v ruke. Koža je významná pre svoju jemnosť, odolnosť a zvýšenú eleganciu. Obal na telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude neochvejne držať. Základné funkcie krytu na mobil Apple iPhone SE Kožený kryt (PRODUCT) RED Výborná ochrana telefónu Apple iPhone SE (2020) Tvrdé telo obalu na telefón skvele priľne k zariadeniu Použité materiály: Koža (alza.sk)

Apple iPhone SE Kožený kryt polnočne modrý (MXYN2ZM/A)

Apple iPhone SE Kožený kryt polnočne modrý (MXYN2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone SE (2020), Koža, pevný Ochráňte váš mobilný telefón s pomocou obalu na mobil Apple iPhone SE Kožený kryt polnočne modrý. Ide o zadný kryt, ktorý je precíznym zhotovením a odolným telom garanciou odolnosti. Materiálom vybraným na výrobu tohto obalu na mobil je koža. Povrch krytu na mobil je na dotyk príjemný a nevykĺzne vám z rúk. Koža je významná pre svoju jemnosť na dotyk, jedinečnú eleganciu a tiež odolnosť. Ochranný obal na mobil je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne prichytený. Základné vlastnosti obalu na mobil Apple iPhone SE Kožený kryt polnočne modrý Odolná ochrana mobilu Apple iPhone SE (2020) Tvrdé telo obalu na telefón skvele priľne k zariadeniu Materiál: Koža (alza.sk)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 čierny

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 čierny

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 čiernyPevný kryt navrhnutý špeciálne pre Váš Apple iPhone SE 2020. Tento veľmi odolný kryt je vyrobený kombináciou vysokokvalitných a trvanlivých materiálov - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisnú ochranu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Navyše má vystužené rohy, ktoré pomáhajú predchádzať vážnemu poškodeniu a pripojené prachové kryty chránia nabíjacie porty a audio konektory od všetkých druhov nečistôt. Štýlov… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FLEXI TPU Kryt Apple iPhone SE 2020 čierny

FORCELL FLEXI TPU Kryt Apple iPhone SE 2020 čierny

FLEXI TPU Kryt Apple iPhone SE 2020 čiernyGumený ochranný kryt ako dokonalá ochrana pre Váš smartfón Apple iPhone SE 2020. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a je obohatený o jemnú a elegantnú karbónoú štruktúru a tak je vhodný nielen pre pánov ale aj dámy. Svojím spracovaním zaručuje dokonalú ochranu pred poškodením a vďaka jemným materiálom chráni Váš smartfón pri každodennom používaní. Kryt je veľmi ľahký a vďaka jeho kvalitnému materiálu sa aj v teplých mesiacoh nešmýka v ruke a tak je vhodný do každ… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 strieborný

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 strieborný

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 striebornýPevný kryt navrhnutý špeciálne pre Váš Apple iPhone SE 2020. Tento veľmi odolný kryt je vyrobený kombináciou vysokokvalitných a trvanlivých materiálov - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisnú ochranu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Navyše má vystužené rohy, ktoré pomáhajú predchádzať vážnemu poškodeniu a pripojené prachové kryty chránia nabíjacie porty a audio konektory od všetkých druhov nečistôt. Štýlov… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL RUBBER gumený kryt Apple iPhone SE 2020 červený

FORCELL RUBBER gumený kryt Apple iPhone SE 2020 červený

RUBBER gumený kryt Apple iPhone SE 2020 červenýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone SE 2020. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení. Vďaka matnému povrchu je obal príjemný na dotyk a nešmýka sa.-        … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL STRONG Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 modrý

FORCELL STRONG Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 modrý

STRONG Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 modrýExtraodolné puzdro určené pre Apple iPhone SE 2020 . Puzdro je vyrobené z kombinácie materiálov - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikónu, no je pevnejší a odolnejší, pričom si stále zachováva svoju flexibilitu. Práve TPU materiál obopína telo telefónu a chráni ho pri pádoch. Plastová zadná časť zároveň dodáva puzdru pevnosť a poskytuje tak perfektnú ochranu Vášho smartfónu. Výhodou tohto puzdra je kovový prstenec na zadnej strane, ktorý slúži ako stojan - vhodné napríklad na pozeranie videí.- Určený pre Apple iPhone SE 2020- Ochrana smartfónu pred poškodením pri každodennej manipulácii- Kombinácia kvalitných materiálov - TPU a plast- Obal je príjemný na dotyk a nešmýka sa- otočný držiak na zadnej strane (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 červený

FORCELL BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 červený

BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 červenýOchranný peňaženkový kryt vyrobený pre Váš smartfón Apple iPhone SE 2020. Svojou eleganciou pôsobí jemne no zároveň poskytne vášmu smartfónu dokonalú ochranu pred poškodením a nečistotami. Ak ste milovníkom sledovania videí alebo fimov,  Business Peňaženkový kryt je ako stvorený pre Vašu potrebu, dá sa jednoducho zložiť a tak môže obal slúžiť aj ako stojan a vy pohodlne môžete sledovať to, čo vás baví.  Kryt navyše obsahuje priečinky pre hotovosť či kreditné karty, takže si môžte pohodlne nakúpiť a váš… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 čierny

FORCELL BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 čierny

BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 čiernyOchranný peňaženkový kryt vyrobený pre Váš smartfón Apple iPhone SE 2020. Svojou eleganciou pôsobí jemne no zároveň poskytne vášmu smartfónu dokonalú ochranu pred poškodením a nečistotami. Ak ste milovníkom sledovania videí alebo fimov,  Business Peňaženkový kryt je ako stvorený pre Vašu potrebu, dá sa jednoducho zložiť a tak môže obal slúžiť aj ako stojan a vy pohodlne môžete sledovať to, čo vás baví.  Kryt navyše obsahuje priečinky pre hotovosť či kreditné karty, takže si môžte pohodlne nakúpiť a váš… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 modrý

FORCELL BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 modrý

BUSINESS Peňaženkový kryt Apple iPhone SE 2020 modrýOchranný peňaženkový kryt vyrobený pre Váš smartfón Apple iPhone SE 2020. Svojou eleganciou pôsobí jemne no zároveň poskytne vášmu smartfónu dokonalú ochranu pred poškodením a nečistotami. Ak ste milovníkom sledovania videí alebo fimov, Business Peňaženkový kryt je ako stvorený pre Vašu potrebu, dá sa jednoducho zložiť a tak môže obal slúžiť aj ako stojan a vy pohodlne môžete sledovať to, čo vás baví. Kryt navyše obsahuje priečinky pre hotovosť či kreditné karty, takže si môžte pohodlne nakúpiť a váš kryt sa stane doplnkom a pomôckou pre každodenný život. Keďže obsahuje všetky dôležité výrezy pre konektory a nabíjačku obal nemusíte vôbec vyberať.Ochrana smartfónu pred poškodenímPriestor na hotovosť, kartyMožnosť zložiť do stojanuVýrezy… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 zlatý

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 zlatý

TOUGH Ochranný kryt Apple iPhone SE 2020 zlatýPevný kryt navrhnutý špeciálne pre Váš Apple iPhone SE 2020. Tento veľmi odolný kryt je vyrobený kombináciou vysokokvalitných a trvanlivých materiálov - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisnú ochranu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Navyše má vystužené rohy, ktoré pomáhajú predchádzať vážnemu poškodeniu a pripojené prachové kryty chránia nabíjacie porty a audio konektory od všetkých druhov nečistôt. Štýlov… (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť