Ústna voda sensodyne

MERIDOL ÚSTNA VODA

MERIDOL ÚSTNA VODA

Ústna voda na bežnú dentálnu hygienu. Vhodná je aj na použitie po dentálnych zákrokoch v prípade, ak to odporučí zubný lekár: posilňuje zubnú sklovinu a zvyšuje jej odolnosť vytvára ochrannú vrstvu na povrchu zubov pôsobí proti vzniku zubného kazu. Spôsob použitiaprimerané množstvo ústnej vody sa nechá pôsobiť v ústnej dutine dostatočne dlhú dobu (obvykle 30-60 sekúnd). Tesne po vypľutí by sa ústa nemali vyplachovať vodou. Ústnu vodu je vhodné používať po každom jedle a večer tesne pred spaním. (drmax.sk)

Ústna voda Essens

Ústna voda Essens

Mouthwash EssensPrírodná ústna voda Essens ústna voda s hlavnou zložkou Aloe vera je určená na citlivú očistu ústnej dutiny. Ústna voda je ideálna na očistu úst po jedle, keď nie je možné použiť zubnú pastu a kefku.Essens ústna voda účinky:hydratuje ústnu dutinupodpora ústnej mikroflóryproti zubnému kazuproti zápachu z ústprotizápalové účinky Ústna voda zloženie:Aloe VeraJe rastlina pochádzajúca z mexika a je známa hlavne pre svoje antivirotické, antibakteriálne, detoxikačné a protizápalové účinky. Aloe Vera Barbadensis Miller obsahuje cele spektrum vitamínov a minerálov potrebných pre zdravý život. Ďumbier lekárskyLiečivá rastlina, pôsbo na zápaly a proti vírusom a baktériem v ústnej dutine. Fenikel obyčajnýOsviežuje dych a tak tiež má antiseptické pôsobenie na baktérie, plesne, huby… (bohatstvo-prirody.sk)

BIOMED SUPERWHITE ústna voda

BIOMED SUPERWHITE ústna voda

Biomed superwhite ústna voda je produkt určený pre dospelých a deti od 6 rokov, ktorý obsahuje 98% zložiek prírodného pôvodu. Enzým papaín pomáha odstraňovať zubný povlak tým, že narúša jeho štruktúru. Prírodné antiseptiká (kokosový extrakt a laktobaktérie), majú antibakteriálne vlastnosti. Extrakt z psyllia a brezových listov poskytujú účinok proti zubnému kazu a pomáhajú znižovať zápal v ústach. Kombinácia hydroxyapatitu vápenatého, zinku, medi, horčíka a l-arginínu posilňuje a remineralizuje sklovinu. Najlepšie výsledky prináša v kombinácii so zubnou pastou biomed superwhite a zubnými kefkami biomed. Účinnosť produktu potvrdzujú početné klinické štúdie. Produkt je bez fluoridu. Aktívne zložky: extrakt z papáje enzým papaín, extrakt z kokosu, hydroxyapatit vápenatý, meď, zinok, horčík a… (drmax.sk)

CURASEPT Astringent Ústna voda

CURASEPT Astringent Ústna voda

Ústna voda sa odporúča používať pri citlivých a ľahko krvácajúcich ďasnách, podráždenej a ľahko začervenanej sliznici. Prítomný ADS systém, ktorý znižuje možnosť ľahkej pigmentácie. Produkt obsahuje 0,2% Chlórhexidín a Hamamelis. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

LACALUT KONCENTRÁT ÚSTNA VODA

LACALUT KONCENTRÁT ÚSTNA VODA

medicinálna koncentrovaná ústna voda s antibakteriálnym, adstringentným a protizápalovým účinkom redukuje zápalové prejavy ochorení ďasien osviežuje dych a zanecháva príjemný pocit v ústach Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Meridol ústna voda 400ml

Meridol ústna voda 400ml

Obsah Meridol ústna voda: 400ml Charakteristika Meridol ústna voda: Aktivuje zvyšky bakteriálneho plaku a zabraňuje vzniku nového plaku, čím zabraňuje vzniku zápalu a krvácaniu ďasien. Vhodná pri problémoch s ďasnami. Indikácie Meridol ústna voda: Regenerácia ďasien, krvácanie ďasien, zubný kaz, zubný plak. Použitie Meridol ústna voda: 1x denne vyplachovať ústnu dutinu s 10ml neriedenej ústnej vody. Neprehĺtať a nevyplachovať čistou vodou. (najlekaren.eu)

Elmex ústna voda 400ml

Elmex ústna voda 400ml

Použitie: Vypláchnite ústa vodou Elmex raz až dvakrát denne. Vhodné pre dospelých a deti od 6 rokov. (nazuby.eu)

HERBADENT Bylinná ústna voda

HERBADENT Bylinná ústna voda

Herbadent® bylinná ústna voda, koncentrát pre prípravu ústnej vody, ktorá je určená k výplachom ústnej dutiny. Pravidelné používanie ústnej vody zlepšuje starostlivosť o ústnu dutinu, napomáha pri znižovanií rizika zápalov, predchádza vzniku zubného kazu a parodontózy. Herbadent® bylinná ústna voda je vyrobená zo zmesi extraktov a silíc 7 liečivých rastlín: extrakt repíka, harmančeka, šalvie a nátržníka a silíc mätovej, klinčekovej a feniklovej. Spôsob použitiak výplachom úst sa používa 20 ml ústnej vody (obsah uzáveru) doplnenej vodou na objem 200 ml. Výplach úst sa uskutočňuje ráno i večer po dokonalom vyčistení zubov. Ústa dôkladné niekoľkokrát vypláchnite a vodu vypľujte. Pre maximálny účinok výplachu sa odporúča po dobu pol hodiny nejesť a nepiť. (drmax.sk)

Elmex junior ústna voda

Elmex junior ústna voda

Elmex junior ústna voda je určená pre deti od 6 do 12 rokov. Optimálne dopĺňa každodennú ústnu hygienu zubov a ústnej dutiny. Obsahuje jedinečný, vysoko účinný aminfluorid, ktorý vytvára súvislú ochrannú vrstvu na povrchu zubov. Zuby sú remineralizované a účinne chránené pred zubným kazom - aj v medzizubných priestoroch. Poskytuje zvýšenú ochranu zubov v období výmeny chrupu a zvýšenú ochranu pacientov s vysokým rizikom vzniku zubného kazu počas ortodontickej liečby. Je obzvlášť vhodná pre deti s ortodontickými aparátmi – s preventívnym účinkom na vznik bielych škvŕn. Jemná mätová príchuť je špeciálne prispôsobená deťom. S dávkovacím uzáverom - na jednoduché a presné dávkovanie. Spôsob použitiapoužíva sa na doplnenie dennej hygieny ústnej dutiny. Ústna voda sa neprehĺta a po použití sa… (drmax.sk)

Lacalut koncentrát ústna voda

Lacalut koncentrát ústna voda

Medicinálna koncentrovaná ústna voda s antibakteriálnym, adstringentným a protizápalovým účinkom redukuje zápalové prejavy ochorení ďasien osviežuje dych a zanecháva príjemný pocit v ústach spôsob použitianakvapkajte 2 až 5 kvapiek priamo na jazyk a rozotrite jazykom v ústnej dutine, alebo nakvapkajte do pohára s vodou (0,5 až 1dl) a potom ústa vypláchnnite. (drmax.sk)

Lacalut white ústna voda

Lacalut white ústna voda

- ústna voda na vyplachovanie ústnej dutiny pripravená na okamžité použitie, vhodná ako doplnok ku každodennej zubnej hygiene - mineralizuje sklovinu a redukuje tvorbu plaku, čím udržuje prirodzenú belosť vyčistených zubov - je vhodná aj pre ľudí, ktorí používajú zubné náhrady spôsob použitiapo vyčistení zubov intenzívne vyplachujte ústnu dutinu asi s 10 ml roztoku po dobu 30 sekúnd. Potom vypľujte a ústa už nevyplachujte. Náhodné prehltnutie je neškodné. Upozornenie: roztok po použití uzatvárajte. Skladujte pri teplote do 25°c, mimo dosahu detí. Obsahuje fluorid sodný. Obsah fluoridov: 135 ppm (drmax.sk)

LACALUT FLORA ústna voda

LACALUT FLORA ústna voda

Lacalut flora ústna voda - pre starostlivosť o ústnu dutinu. Pomáha pri zápachu z úst a zabezpečuje svieži dych pred alebo po čistení zubov. Spôsob použitiaráno, počas dňa, alebo večer sa intenzívne vypláchne ústna dutina s asi 10 ml roztoku po dobu 30 sekúnd. Neprehlta sa (vypľuje sa) pričom ústa sa už nevyplachú. Poznámka: deti od 6 rokov môžu používať ústnu vodu, ak ovládajú techniku vyplachovania. Náhodné prehltnutie je neškodné. (drmax.sk)

Lacalut aktiv ústna voda

Lacalut aktiv ústna voda

Lacalut aktiv ústna voda určenána každodennú starostlivosť o ústnu dutinu podporuje zdravú ústnu mikroflóru, zabraňuje tvorbe povlakov a zubného kameňa zabraňuje vznik zubných kazov a zápalov ďasien použitie ústnej vody pred čistením zubov pomáha rozpustiť bakteriálny povlak, ktorý je príčinou zubných kazov a parodontitídy použitie ústnej vody medzi dvomi čisteniami pomáha brzdiť tvorbu zubného kameňa a zabraňuje zápalu ďasien deti od 6 rokov môžu používať ústnu vodu lacalut aktiv, ak ovládajú techniku vyplachovania. Spôsob použitiaústna voda sa použije ráno, počas dňa alebo večer intenzívnym vyplachovaním ústnej dutiny asi s 10 ml roztoku po dobu 30 sekúnd. Potom sa vypľuje a ústa sa už nevyplachujú. Náhodné prehltnutie je neškodné. (drmax.sk)

LACALUT SENSITIVE ústna voda

LACALUT SENSITIVE ústna voda

Lacalut sensitive ústna voda bola vyvinutá špeciálne na citlivé zuby. Umožňuje šetrné čistenie citlivých zubov. Bez alkoholu. Spôsob použitiavyplachovať ústnu dutinu asi s 10 ml nezriedenej ústnej vody po dobu 30-40 sekúnd. Potom vypľuť a ústnu dutinu už nevyplachovať. Náhodné prehltnutie je neškodné. Upozornenie: roztok po použití uzatvárajte. Skladujte pri teplote do 25°c, mimo dosahu detí. Obsahuje bis(hydroxyethyl) aminopropyl-n-hydroxyethyloctadecylamin-di-hydrofluorid (aminfluorid) obsah fluoridov: 225 ppm (drmax.sk)

GLUCADENT aktiv ústna voda

GLUCADENT aktiv ústna voda

Ústna voda s kombináciou beta-glukánu, laktátu hlinitého, mätovej silice a zázvorového extraktu sťahuje ďasná, znižuje tvorbu zubného povlaku a zubného kameňa, osviežuje dych. Zamedzuje vzniku zubného kazu. Betaglukán podporuje imunitu v ústnej dutine. Je vhodná po zavedení zubných implantátov a tiež pre nositeľov zubných náhrad a zubných strojčekov. Návod na použitie: po vyčistení zubov vyplachujte ústa približne 20 sekúnd. Následne vypľujte a ústa už nevyplachujte. Náhodné prehltnutie je neškodné. Upozornenie: uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí, v suchu, dobre uzatvorené pri teplote do 25°c, chráňte pred svetlom. Po použití nádobu uzatvorte. Ingredients: aqua, glycerin, xylitol, aluminium lactate, polysorbate 80, polyglycerine-3, aroma, potassium sorbate, mentha spicata herb, oil,… (drmax.sk)

BIOMED SENSITIVE ústna voda

BIOMED SENSITIVE ústna voda

Obsahuje: extrakt z ananásu, enzým bromelain účinne odstraňuje povlak a oxalát draselný remineralizuje a znižuje citlivosť zubov, unikátna kombinácia ingrediencií dáva biomed sensitive ústnej vode kumulatívne desenzibilizačnú (znecitlivujúci) účinok a pomáha upokojiť citlivosť skloviny po prvom použití. Najlepšie výsledky prináša v kombinácii so zubnou pastou biomed sensitive a zubnými kefkami biomed. Účinnosť produktu potvrdzujú početné klinické štúdie. Produkt bez fluoridu. Aktívne zložky: oxalát draselný a ióny draslíka, výťažky zo skorocelu a listov brezy, extrakt z červeného hrozna a dubovej kôry, extrakt z ananásu obsahujúce enzým bromelain, aktívny multiminerálny komplex zinku, medi a horčíka. Použitie: naplňte viečko fľaše ústnou vodou. Nerieďte vodou. Na minútu vypláchnite ústa a… (drmax.sk)

Beaphar Ústna voda pes

Beaphar Ústna voda pes

Ústna voda pre psov (dobra-miska.sk)

Ústna voda AloeFresh - 500ml

Ústna voda AloeFresh - 500ml

Ústna voda AloeFresh, 500 ml Prírodná kozmetika Ústna voda na báze šťavy z Aloe Vera.Jedinečná zmes aktívnych prírodných látok, aloe vera, slez, tea-tree olej, ananás a propolis, hojí a upokojuje ďasná a tíši bolesť, pepermint a mentol dodajú vašich ústam pocit sviežosti. Objem: 500 ml Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Základné zložky a ich pôsobenie: Aloe Vera - upokojujúci vplyv Slez - upokojujúci vplyv Tea-tree olej - prirodzené antiseptikum Ananás - hojivý vplyv na ďasná Propolis - antibakteriálne pôsobenie Pepermint a mentol - prirodzená chuť a chladivý pocit Pravidelným používaním výrobkov AloeFresh s jedinečnou skladbou prírodných látok preventívne pôsobíte a bránite tvorbe zubných kazov, ochoreniu ďasien, tvorbe zubného povlaku a… (bohatstvo-prirody.sk)

Ústna voda Dr Nona

Ústna voda Dr Nona

Ústna voda Dr Nona Prírodná kozmetika Mnohí ľudia žijú v domnení, že práve rozkladajúce sa baktérie v ústnej dutine sú na príčine zápachu z ústnej dutiny. To je z časti pravda, ale na druhej strane mince používanie len ústnej vody na odstránenie spomínaného zápachu nie je určite postačujúce. Zápach sa vo väčšine prípadov tvorí už v žalúdku nedokonalým trávením a nesprávnou životosprávou. Ústna voda je však veľmi účinná pri regenerácií ústnej dutiny, hojí trhlinky ústnej dutiny a tiež napomáha pri paradentóze, teda zápale ďasien. Tiež je vysoko odporúčaná ako prevencia zubného kazu, nadmernej citlivosti zubov a ústnej mykóze. Ústnu vodu od Dr. Nona môžeme použiť aj po ožarovaní v rámci zmiernenia vedľajších účinkov, po inhalácií a požití jedovatých látok, kožných problémoch, ale aj ako… (bohatstvo-prirody.sk)

MERIDOL Ústna voda 400ml

MERIDOL Ústna voda 400ml

MERIDOL ÚSTNA VODA 1x400 ml Bojuje s príčinami zápalu ďasien a podporuje zdravé zuby a ústnu flóru. Aktívne zložky aminfluoridu a fluoridu cínatého sa v ústach ihneď rozložia a zabezpečia antibakteriálny účinok: trvalo sa zabráni tvorbe bakteriálneho povlaku a zápalu ďasien. (pilulka.sk)

Glucadent ústna voda 200ml

Glucadent ústna voda 200ml

GLUCADENT ústna voda 1x200 ml Ústna voda na okamžité použitie, vhodná na ošetrenie ďasien, zubov a ústnej dutiny počas dňa. (pilulka.sk)

WELEDA Ústna voda 50ml

WELEDA Ústna voda 50ml

WELEDA Ústna voda 1x50 ml Mnohostranný prípravok pre ústa a hrdlo na rastlinnej báze. Obsiahnuté zložky podporujú prirodzené funkcie sliznice ústnej dutiny a ústnej mikroflóry, spevňujú ďasná, pomáhajú pri krvácaní ďasien. (pilulka.sk)

GUM Ústna voda HaliControl ústny výplach 300ml

GUM Ústna voda HaliControl ústny výplach 300ml

GUM HaliControl ústny výplach napomáha bojovať s príčinami zlého dychu v celej ústnej dutine. (mojalekaren.sk)

Elmex ústna voda 2x400 ml

Elmex ústna voda 2x400 ml

Použitie: Vypláchnite ústa vodou Elmex raz až dvakrát denne. Vhodné pre dospelých a deti od 6 rokov. (nazuby.eu)

SWISSDENT Pure ústna voda 300ml

SWISSDENT Pure ústna voda 300ml

Odporúčame vyplachovať 30 sekúnd každé ráno a kedykoľvek počas dňa. Neprehĺtať! Nevhodné pre deti do 6 rokov! Obsahuje fluorid sodný. (nazuby.eu)

Elmex enamel professional ústna voda

Elmex enamel professional ústna voda

Ochrana proti erózii, s chloridom cínatým a aminfluoridom. Neobsahuje umelé farbivá. Poskytuje ochranu pred stratami zubov spôsobenými kyselinami, posilňuje a robí zubnú sklovinu odolnejšou voči pôsobeniu eróznych kyselín. (drmax.sk)

HERBADENT Original Bylinná ÚSTNA VODA

HERBADENT Original Bylinná ÚSTNA VODA

Bylinná ústna voda je kombináciou liečivých bylín. zaistí svieži dych, je vhodným doplnkom komplexnej starostlivosti o ústnu dutinu, pomáha zachovať prirodzenú rovnováhu ústnej mikroflóry. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

LACALUT Flora ústna voda Fresh

LACALUT Flora ústna voda Fresh

Ústna voda určená pre dospelých. Na každodennú prevenciu nepríjemného dychu. Potláča zápach z úst. Vhodná aj na prevenciu zubného kazu, čistí medzizubné priestory. Dopĺňa každodennú ústnu hygienu. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

NFco. Prírodná ústna voda 354ml

NFco. Prírodná ústna voda 354ml

NFco. Prírodná ústna voda s obsahom xylitolu Obsah NFco. Prírodná ústna voda: 1x354ml Charakteristika NFco. Prírodná ústna voda: Prírodná ústna voda je silná a svieža. Vďaka austrálskej riečnej mäte dodáva pocit sviežeho dychu a čistej ústnej dutiny, bez dráždivých chemikálií. Neobsahuje: alkohol fluoridy parabény SLS umelé farbivá a dochucovadlá triklosan aspartám a sacharín Obsahuje xylitol - ide o prírodnú zložku s klinicky preukázaným priaznivým vplyvom na zdravie ústnej dutiny. Xylitol zvyšuje pH v ústach a pomáha tak chrániť zubnú sklovinu pred kyslým bakteriálnym prostredím a kyslým jedlom a pitím. Ústna voda NFco čistí ústnu dutinu prirodzene a efektívne. Jedinečným spôsobom vytvára v ústach zdravšie a sviežejšie prostredie. Použitie NFco. Prírodná ústna voda: Odporúča sa používať… (najlekaren.eu)

Aloclair ústna voda 120 ml

Aloclair ústna voda 120 ml

Ústna voda Aloclair tvorí ochranný film, ktorý pokryje ústnu dutinu a vytvorí tak pre postihnutú oblasť mechanickú bariéru. Aloclair zmierňuje bolesť spôsobenú dráždením v ústach: aftózna stomatitída, aftózne vredy, malé rany spôsobené zubnými strojčekmi a zle sediacimi zubnými protézami. Odporúča sa aj na roztrúsené aftózne vriedky. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

VITIS Orthodontic ústna voda 500ml

VITIS Orthodontic ústna voda 500ml

VITIS Orthodontic - ortodontická ústna voda určená pre nositeľov ortodontických aparátov na každodenné používanie. Poskytuje dennú starostlivosť a ochranu pred najčastejšími problémami spôsobenými ortodontickou liečbou: škrabance, vredy, nahromadený zubný plak, zápal ďasien, demineralizácia zubnej skloviny, zápach z úst. VITIS ortodontic ústna voda posilňuje účinok kefky a zubnej pasty v oblastiach, ktoré sú zvyčajne ťažko prístupné. Pri jej použití účinné látky zostávajú v ústach dlhšie, zabezpečuje kompletnú starostlivosť o zuby a ďasná počas ortodontickej liečby, zabraňuje tvorbe zubného plaku a remineralizuje sklovinu. Bezpečná aj pre celiatikov. Zloženie: Cetylpyridinium chlorid (CPC) 0,05 g. Antiseptikum na denné použitie, ktoré znižuje tvorbu bakteriálneho plaku (ústny biofilm),… (najlekaren.eu)

GUM Original White ústna voda

GUM Original White ústna voda

Ústna voda GUM® Original White Jemný ústny výplach na hygienickú starostlivosť o ústnu dutinu pomáha šetrne rozpúšťať zafarbenie zubov bez použitia agresívnych bieliacich činidiel pomáha vytvárať ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje ďalšiemu zafarbovaniu zubov Formula StainClear obsahujúca antioxidačné vitamíny a allantoin, stará sa o prirodzenú bielosť zubov a zároveň zanecháva ďasná pevné a zdravé neobsahuje peroxidy Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

BioRepair ústna voda 500 ml

BioRepair ústna voda 500 ml

(nazuby.eu)

Alpa-dent ústna voda 250ml

Alpa-dent ústna voda 250ml

Ústna voda zanecháva príjemný a osviežujúci pocit dokonalej čistoty ústnej dutiny. (mojalekaren.sk)

Meridol ústna voda 400 ml

Meridol ústna voda 400 ml

Použitie: Ústna voda Meridol je vhodná na každodenné použitie, najmä pri zápaloch ďasien (krvácanie z ďasien), v prípadoch, keď je neľahké dodržiavať pravidlá ústnej hygieny a u pacientov s výraznou tvorbou povlaku. Liek je určený dospelým a deťom starším ako 6 rokov. (nazuby.eu)

Corsodyl ústna voda 0.1% 200ml

Corsodyl ústna voda 0.1% 200ml

Dávkovanie a spôsob použitia: Roztok je vhodné používať v dvojtýždňových cykloch: po 2 týždňoch používania sa aplikácia na 2-4 týždne preruší a po uplynutí tejto doby sa cyklus opakuje. Na výplachy úst 2x denne, najlepšie ráno a večer po jedle a vyčistení zubov. Odmerný kalíšok naplniť po značku (15ml). Ústa vyplachovať po dobu 1 minúty, vypľuť. Široké spektrum účinku a dlhodobá antipovlaková aktivita: Účinná látka - chlórhexidín diglukonát má široké spektrum účinku, ktoré zahŕňa grampozitívne i gram-negatívne baktérie, mnoho plesní a vírusov spôsobujúcich infekčné ochorenie a zápaly v ústnej dutine. Pôsobí bezprostredne po aplikácii do úst, kde vytvára depo, z ktorého sa postupne uvoľňuje počas 8-12 hodín. Tak je zaistená dlhodobá účinnosť pri použití 2x denne. Správny spôsob použitia =… (nazuby.eu)

Elmex Sensitive ústna voda 400ml

Elmex Sensitive ústna voda 400ml

(nazuby.eu)

XEROSTOM ústna voda 250 ml

XEROSTOM ústna voda 250 ml

Použitie: Pretrepte fľaštičku. Vyplachujte ústa 2x denne (ráno po raňajkách a večer tesne pred spaním) po dobu 2 minút. Potom už ústa nevyplachujte vodou. (nazuby.eu)

Yotuel bieliaca ústna voda 250ml

Yotuel bieliaca ústna voda 250ml

Použitie: Vyplachujte ústa 15 ml neriedeného roztoku po dobu 1 minúty. Používajte 2x denne po vyčistení zubov nepenivou bieliacou pastou Yotuel. Pred použitím pretrepať. Upozornenie: Ak máte príliš citlivé pery alebo ďasná, môžete pociťovať krátkodobé mravčenie. Nemusíte sa však obávať žiadnych škodlivých účinkov. (nazuby.eu)

Elmex Erosion ústna voda 400ml

Elmex Erosion ústna voda 400ml

Použitie: 1x denne si po dobu 30 sekúnd vyplachujte ústa 10 ml (= plný uzáver) neriedenej ústnej vody. Neprehĺtajte, ani nevyplachujte vodou. (nazuby.eu)

Meridol ústna voda 400 ml

Meridol ústna voda 400 ml

Ústna voda účinne bojuje proti plaku a chráni pred vznikom zápalu ďasien. (vivantis.sk)

Elmex sensitive plus ústna voda

Elmex sensitive plus ústna voda

Ústna voda na bežnú hygienu. Vhodná je aj na použitie po dentálnych zákrokoch v prípade, ak to odporučí zubný lekár: ochrana pred zvýšenou citlivosťou a kazivosťou zubných krčkov posilňuje zubnú sklovinu a zvyšuje jej odolnosť vytvára ochrannú vrstvu na povrchu zubov pôsobí proti vzniku zubného kazu. Spôsob použitiaprimerané množstvo ústnej vody sa nechá pôsobiť v ústnej dutine dostatočne dlhú dobu (obvykle 30-60 sekúnd). Po vypľutí by sa ústa nemali vyplachovať vodou. Odporúča sa používať po každom jedle a večer tesne pred spaním. (drmax.sk)

Elmex caries protection ústna voda

Elmex caries protection ústna voda

Ústna voda s aminfluoridom. Bez alkoholu. Ochrana pred zubným kazom je vhodná ako doplnok denného čistenia aj pre ľudí so zubným strojčekom alebo mostíkom dopĺňa dennú ústnu hygienu zubov a ústnej dutiny a poskytuje účinnú ochranu pred zubným kazom vytvára na zubnej sklovine ochranný film, ktorý ju chráni pred stratou minerálov spôsobenou baktériami zubného kazu podporuje zabudovanie minerálov do zubnej skloviny spôsob použitiapoužíva sa po vyčistení zubov alebo medzi jednotlivými čisteniami. Primerané množstvo ústnej vody, približne 10 ml (= jeden vrchnák), sa nechá pôsobiť v ústnej dutine dostatočne dlhú dobu (obvykle 30-60 sekúnd), neriediť. Neprehĺtajte, nevyplachujte vodou. (drmax.sk)

LACALUT whitening micelárna ústna voda

LACALUT whitening micelárna ústna voda

Ponúka efektívne bielenie zubov a chráni pred ich opätovným zafarbením pomáha udržiavať medzizubné priestory bez plaku. Inovatívna micelárna technológia priťahuje baktérie ako magnet, aj na obzvlášť ťažko dostupných miestach. Obalí ich do malých fexibilných micel a odstráni ich. Lacalut antibakteriálna ústna voda whitenig redukuje vznik plaku a zmenu jeho sfarbenia. Antibakteriálny aktívny komplex podporuje ústnu hygienu redukciou baktérií a tým pomáha predchádzať zubnému kazu. Tento spôsob účinku má dlhodobý efekt a je jemný k zubnej sklovine a ďasnám. Pre silné, prirodzene biele zuby. Návod na použitie: naplňte uzáver 15 ml (približne polovica uzáveru) a dôkladne vyplachujte ústnu dutinu 30 sekúnd, potom vypľujte. Neprehĺtajte. Po použití už ústa nevyplachujte vodou. Určené pre… (drmax.sk)

BIOMED CITRUS FRESH ústna voda

BIOMED CITRUS FRESH ústna voda

Biomed citrus fresh ústna voda je produkt určený pre dospelých a deti od 6 rokov, ktorý obsahuje 98% zložiek prírodného pôvodu. Obsahuje: laktát vápenatý v kombinácii s l-arginínom, zinkom, meďou a horčíkom posilňuje a regeneruje sklovinu, extrakt z ananásu, ktorý obsahuje bromelain, účinne odstraňuje povlak, prírodný mentol zaisťuje dlhotrvajúci svieži dych. Kombinácia príchuťou mandarínky a citrónu má relaxačný účinok. Unikátna kombinácia ingrediencií pomáha upokojiť citlivosť ďasien a chráni zuby pred kazom. Najlepšie výsledky prináša v kombinácii so zubnou pastou biomed citrus fresh a zubnými kefkami biomed. Aktívne zložky: prírodný mentol, mandarínka a citrónová kôra, extrakt z ananásu, ktorý obsahuje bromelain, skorocel, výťažky z brezových listov, laktát vápenatý, l-arginín a… (drmax.sk)

BIOMED WELL GUM ústna voda

BIOMED WELL GUM ústna voda

Ústna voda biomed well gum je z 99% prírodný produkt určený pre dospelých a deti od 6 rokov. Obsahuje: l-arginín, zinok, meď a horčík - posilňuje a regeneruje sklovinu, esenciálne oleje z eukalyptu, anízu, cédru, klinčekov a rozmarínu - majú antioxidačný účinok a zabraňujú zápalu ďasien a slizníc v ústach, výťažky zo šalvie, psyllia a brezových listov majú protizápalové vlastnosti, extrakt z ananásu, ktorý obsahuje enzým bromelain, účinne odstraňuje povlak. Najlepšie výsledky prináša v kombinácii so zubnou pastou biomed biocomplex a zubnými kefkami biomed. Klinické štúdie potvrdzujú zlepšenie stavu ďasien a zubov už po 4 týždňoch používania. Produkt bez fluoridu. Aktívne zložky: eukalyptus, aníz, céder, klinček, rozmarín, výťažok z ananásu, ktorý obsahuje bromelain a výťažky zo šalvie,… (drmax.sk)

Bylinná ústna voda Dr.Landy 2x250ml

Bylinná ústna voda Dr.Landy 2x250ml

Ústna voda Dr. Landy je čisto prírodný dvojzložkový produkt, zložený z výťažkov bylín a propolisu bez akýchkoľvek chemických alebo konzervačných látok a s výraznými účinkami proti zápalu ďasien a parodontóze. (mojalekaren.sk)

GLUCADENT+ ústna voda 200 ml

GLUCADENT+ ústna voda 200 ml

Ústna voda na okamžité použitie, vhodná na starostlivosť o ďasná, zuby a ústnu dutinu počas dňa. (mojalekaren.sk)

ELMEX Ústna voda 400 ml

ELMEX Ústna voda 400 ml

Ústna voda elmex poskytuje účinnú ochranu pred zubným kazom. Je obzvlášť vhodna pre tých, ktorí nosia ortodontické aparáty, majú mostíky, atď. (mojalekaren.sk)

iWhite ústna voda 500 ml

iWhite ústna voda 500 ml

(nazuby.eu)

BlueM ústna voda 500 ml

BlueM ústna voda 500 ml

(nazuby.eu)

MERIDOL ÚSTNA VODA 400 ML

MERIDOL ÚSTNA VODA 400 ML

Meridol ústna voda 400ml (mojalekaren.sk)

WELEDA Ústna voda 50 ml

WELEDA Ústna voda 50 ml

Podporte zdravie svojich zubov a celej ústnej dutiny prírodnou ústnou vodou s výťažkom z ratanhy a budete sa chcieť smiať od ucha k uchu každý deň. (mojalekaren.sk)

Meridol ústna voda 400 ml

Meridol ústna voda 400 ml

Charakteristika: Ústna voda na bežnú dentálnu hygienu. Vhodná je aj na použitie po dentálnych zákrokoch v prípade, ak to odporučí zubný lekár: posilňuje zubnú sklovinu a zvyšuje jej odolnosť vytvára ochrannú vrstvu na povrchu zubov pôsobí proti vzniku zubného kazu. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice. Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Primerané množstvo ústnej vody sa nechá pôsobiť v ústnej dutine dostatočne dlhú dobu (obvykle 30-60 sekúnd). Tesne po vypľutí by sa ústa nemali vyplachovať vodou. Ústnu vodu je vhodné používať po každom jedle a večer tesne… (lieky24.sk)

MERIDOL ÚSTNA VODA 1x400 ml

MERIDOL ÚSTNA VODA 1x400 ml

MERIDOL ÚSTNA VODA 1x400 ml (lekarentriveze.sk)

GLUCADENT ústna voda 1x200 ml

GLUCADENT ústna voda 1x200 ml

GLUCADENT ústna voda 1x200 ml (lekarentriveze.sk)

Aloclair ústna voda 120 ml

Aloclair ústna voda 120 ml

Charakteristika: Ústna voda Aloclair tvorí ochranný film, ktorý pokryje ústnu dutinu a vytvorí tak pre postihnutú oblasť mechanickú bariéru. Aloclair zmierňuje bolesť spôsobenú dráždením v ústach: aftózna stomatitída, aftózne vredy, malé rany spôsobené zubnými strojčekmi a zle sediacimi zubnými protézami. Odporúča sa aj na roztrúsené aftózne vriedky. Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Priloženú odmerku naplňte po značku 10 ml. Ústa vyplachujte asi minútu a potom vypľujte. Aplikujte 3-4x denne alebo podľa potreby. V prípade prehltnutia nie je Aloclair nebezpečný. Zloženie: voda, maltodextrín, propylén glykol, polyvinylpyrolidon (PVP), aloe… (lieky24.sk)

Glucadent ústna voda 200 ml

Glucadent ústna voda 200 ml

Charakteristika: Ústna voda na okamžité použitie, vhodná na doplnkovú starostlivosť o ústnu dutinu počas dňa. Je vhodná po zavedení zubných implantátov a tiež pre nositeľov zubných náhrad a zubných strojčekov. znižuje tvorbu zubného plaku a zubného kameňa, osviežuje dych, obmedzuje vznik zubného kazu. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice. Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Po vyčistení zubov vyplachujte ústa asi 20 sekúnd. Následne vypľujte a ústa už nevyplachujte. Náhodné prehltnutie je neškodné. Svojim zložením dopĺňa rad produktov značky Glucadent+… (lieky24.sk)

Ústna voda AloeFresh - 500ml bieliaca

Ústna voda AloeFresh - 500ml bieliaca

Ústna voda Bieliaca bez alkoholu, 500 mlPrírodná kozmetikaÚstna voda na báze šťavy z Aloe Vera.Jedinečná zmes aktívnych prírodných látok, ktorá pomocou látok xylitol, mach islandský, peroxid vodíka a extraktu z grepfruitových semienok, bojuje proti žltnutiu zubov. Bielenie zubovÚstna voda Aloe Fresh s bieliacím účinkom osvieži, vydenzifikuje a ošetrí Vašu ústnu dutinu a napomáha bieleniu zubov.Pravidelným používaním výrobkov AloeFresh s jedinečnou skladbou prírodných látok preventívne pôsobíte a bránite tvorbe zubných kazov, ochoreniu ďasien, tvorbe zubného povlaku a docielite zdravý, prirodzene biely chrup.Účinnou zložkou prípravku AloeFresh je okrem iného aj Carboxymethylchitosan, klinické štúdie potvrdili jeho pozitívne účinky v prevencii ochorení ďasien, neutralizuje pH v dutine… (bohatstvo-prirody.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť