Variabilný jednoručná činka

Nasledujúce produkty sme nasli na vyhľadavací dotaz Variabilný jednoručná činka. Vyber si, prípadne uprav dotaz Variabilný jednoručná činka.

ACRA Chrómová jednoručná činka 4 kg

ACRA Chrómová jednoručná činka 4 kg

ACRA Chrómová jednoručná činka 4 kg z kategórie Heureka.sk | Šport | Fitness | Činky a príslušenstvo | Činky kúpite na Kokiskashop.sk za 9.79 €. Chrómová činka 1 ks x 4 kg. (kokiskashop.sk)

Acra Nakládacia jednoručná činka - 11 kg

Acra Nakládacia jednoručná činka - 11 kg

Acra Nakládacia jednoručná činka - 11 kg z kategórie Heureka.sk | Šport | Fitness | Činky a príslušenstvo | Činky kúpite na Kokiskashop.sk za 28.39 €. Nakladacia činka jednoručné, 1 ks x 11 kg. Lakované kotúče, priemer chrómované hriadele 25 alebo 30 mm. Možné špecifikovať v požiadavke. Základom je hriadeľ 370 mm, kotúče je možné voliť. napr. 2 x 2,5 kg + 4 x 1 kg. (kokiskashop.sk)

Acra Chrómová jednoručná činka 5 kg

Acra Chrómová jednoručná činka 5 kg

Acra Chrómová jednoručná činka 5 kg z kategórie Heureka.sk | Šport | Fitness | Činky a príslušenstvo | Činky kúpite na Kokiskashop.sk za 9.19 €. Chromová činka 1 ks x 5 kg. (kokiskashop.sk)

Nakladacie činka JEDNORUČNÁ CHRÓMOVANÁ

Nakladacie činka JEDNORUČNÁ CHRÓMOVANÁ

Nakladacie činka JEDNORUČNÁ CHRÓMOVANÁ z kategórie Šport | Fitness | Činky | Jednoručné činky kúpite na Kokiskashop.sk za 18.89 €. Nakladacia činka jednoručné 1 ks x 5,5 kg - chrómované kotúče. Elegantný činka v nižšej hmotnosti je vhodná svojou variabilitou pre kondičné cvičenie žien. Priemer hriadeľa 25 mm. (kokiskashop.sk)

Činka nakladacia jednoručná – 20 kg

Činka nakladacia jednoručná – 20 kg

Činka nakladacia jednoručná – 20 kg z kategórie Šport | Fitness | Činky | Nakladacie činky kúpite na Kokiskashop.sk za 48.49 €. Nakladacia činka jednoručná. Technické údaje: lakované čierne kotúče priemer chrómovaného hriadeľa: 25 alebo 30 mm (možné špecifikovať v poznámke) ilustračné foto - činka má ešte dva kotúče navyše hmotnosť: 20 kg Obsah balenia: 1 x nakladacia činka jednoručná (kokiskashop.sk)

KLARFIT sada činiek, obojručné činky, jednoručná činka, zalomená…

KLARFIT sada činiek, obojručné činky, jednoručná činka, zalomená činka, 18 x závažie, 105 kg

Set činiek Klarfit je cenný nástroj pri investícii ľudskej vôle do svalov. Štyria majstri stavby tela - dve obojručné činky, jedna jednoručná činka a jedna zalomená činka môžu flexibilne používať 18 závaží (6 x 1,25 kg, 6 x 2,5 kg, 2 x 5 kg, 2 x 10 kg, 2 x 15 kg) pre budovanie svalstva. Závažia sú zhotovené z liatej ocele. Bezpečnosť zariadenia zabezpečujú maticové skrutky a vrúbkované rukoväte. (electronic-star.sk)

Gorilla Sports Jednoručná činka 20 KG

Gorilla Sports Jednoručná činka 20 KG

20 kg bližšie k vášmu cieľu!Čo chceš dosiahnuť bez činiek? Stojíš na začiatku tvojej fitness "kariéry"? máš ambiciózny plán, hobby, alebo začínaš cvičiť z terapeutických dôvodov? Cviky s činkami sú efektívne najmä pre (andreashop.sk)

Capital Sports Hexbell Dumbbell jednoručná činka, 35kg

Capital Sports Hexbell Dumbbell jednoručná činka, 35kg

Je jedno či na bodybuilding, Cross-Training či funkčný tréning, s Hexbell jednoručným i  činkami  od spoločnosti  CAPITAL SPORTS  vždy nájdete to správne závažie. V robustnom obale z tvrdej gumy sa nachádzajú železné, dokonale vyvážené železné jadrá, ktoré dodávajú závažiam Hexbell  Dumbbells  ich hmotnosť. S Hexbell-om obdržíte 35 kg  činku  vhodnú na domáce použitie, na použitie  vo voľnej prírode i v profesionálnych štúdiách. Hrubý gumený obal je odolný voči nárazom a pri páde nepoškodí podlahu. Šesťuhlé hlavice sa hodia predovšetkým na vykonávanie tzv. PushUp-Walks, keďže pri danom cvičení zabezpečujú bezpečnú stabilitu. 11cm dlhá, čierna úchopová tyč je pevne spojená s hlavicami. Ryhovanie a jemne kónický tvar rúčky garantujú pevný úchop aj so spotenými rukami. Robustná… (electronic-star.sk)

Jednoručná podperná tyč Bessey ST250, Max.nosnosť: 60 kg

Jednoručná podperná tyč Bessey ST250, Max.nosnosť: 60 kg

Jednoručná podperná tyč Bessey ST250, Max.nosnosť: 60 kg​ od výrobce Bessey v kategorii Teleskopické podpery za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Jednoručná podperná tyč Bessey ST125, Max.nosnosť: 60 kg

Jednoručná podperná tyč Bessey ST125, Max.nosnosť: 60 kg

Jednoručná podperná tyč Bessey ST125, Max.nosnosť: 60 kg​ od výrobce Bessey v kategorii Teleskopické podpery za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Jednoručná podperná tyč Bessey ST290, Max.nosnosť: 50 kg

Jednoručná podperná tyč Bessey ST290, Max.nosnosť: 50 kg

Jednoručná podperná tyč Bessey ST290, Max.nosnosť: 50 kg​ od výrobce Bessey v kategorii Teleskopické podpery za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Jednoručná zvierka EZ 150/60 Bessey EZ15-6

Jednoručná zvierka EZ 150/60 Bessey EZ15-6

Jednoručná zvierka EZ 150/60 Bessey EZ15-6​ od výrobce Bessey v kategorii Skrutkové svorky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kärcher - Variabilný kĺb

Kärcher - Variabilný kĺb

O 180° plynulo prestaviteľný variabilný kĺb na čistenie ťažko prístupných miest, ako sú napr. rolety, strechy áut alebo zimné záhrady. Na pripojenie medzi vysokotlakovú pištoľ a príslušenstvo alebo predĺženie pracovného nadstavca a príslušenstvo. Variabilný kĺb umožňuje ergonomické čistenie. (kaercher.com SK)

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 12,5 kg

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 12,5 kg

Či už pre posilňovanie, cross tréning alebo funkčný tréning, jednoručné činky Hexbell od spoločnosti  CAPITAL SPORTS vždy poskytnú správnu hmotnosť. V robustnom plášti z tvrdej gumy sú vyvážené železné jadrá, ktoré dávajú činkám  Hexbell ich váhu. S párom činiek Hexbell dostaneš pár 2 x 12,5 kg  činiek , ktoré sú vhodné pre použitie v domácej posilňovni, vonku alebo v profesionálnom štúdiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chráni podlahu pred poškodením, takže možno nechať činky bezpečne padnúť. Vďaka svojich šesťuholníkovým hlaviciam sú veľmi vhodné na vykonávanie kľukovej chôdze, počas ktorej umožňujú bezpečnú a pevnú pozíciou. 11 cm dlhé, čierne oxidované rukoväte sú pevne pripevnené k hlavici činky. Vrúbkovanie a mierne kónický tvar zaručujú dobré uchopenie aj pri… (electronic-star.sk)

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 15 kg

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 15 kg

Či už pre posilňovanie, crossfit alebo funkčný tréning, činky Hexbell od  CAPITAL SPORTS Vám vždy poskytnú správnu hmotnosť. V robustnom plášti z tvrdej gumy sú vyvážené železné jadrá, ktoré dávajú činkám   Hexbell ich váhu. S  Hexbell získaš pár 2 x 15 kg činiek, ktoré sú vhodné pre použitie v domácej posilňovni, vonku alebo v profesionálnom štúdiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chráni podlahu pred poškodením, takže možno nechať činky bezpečne padnúť. Vďaka svojich šesťuholníkovým hlaviciam sú veľmi vhodné na vykonávanie kľukovej chôdze, počas ktorej umožňujú bezpečnú a pevnú pozíciou. 11 cm dlhé, čierne oxidované rukoväte sú pevne pripevnené k hlavici činky (hmotnosť sa nedá meniť). Vrúbkovanie a mierne kónický tvar zaručujú dobré uchopenie aj pri vlhkých rukách… (electronic-star.sk)

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 17,5 kg

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 17,5 kg

Či už pre posilňovanie, crossfit alebo funkčný tréning, činky Hexbell od  CAPITAL SPORTS Vám vždy poskytnú správnu hmotnosť. V robustnom plášti z tvrdej gumy sú vyvážené železné jadrá, ktoré dávajú činkám   Hexbell ich váhu. S  Hexbell získaš pár 2 x 17,5 kg činiek, ktoré sú vhodné pre použitie v domácej posilňovni, vonku alebo v profesionálnom štúdiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chráni podlahu pred poškodením, takže možno nechať činky bezpečne padnúť. Vďaka svojich šesťuholníkovým hlaviciam sú veľmi vhodné na vykonávanie kľukovej chôdze, počas ktorej umožňujú bezpečnú a pevnú pozíciou. 11 cm dlhé, čierne oxidované rukoväte sú pevne pripevnené k hlavici činky (hmotnosť sa nedá meniť). Vrúbkovanie a mierne kónický tvar zaručujú dobré uchopenie aj pri vlhkých… (electronic-star.sk)

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 20 kg

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 20 kg

Či už pre posilňovanie, crossfit alebo funkčný tréning, činky Hexbell od  CAPITAL SPORTS Vám vždy poskytnú správnu hmotnosť. V robustnom plášti z tvrdej gumy sú vyvážené železné jadrá, ktoré dávajú činkám   Hexbell ich váhu. S  Hexbell získaš pár 2 x 20 kg činiek, ktoré sú vhodné pre použitie v domácej posilňovni, vonku alebo v profesionálnom štúdiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chráni podlahu pred poškodením, takže možno nechať činky bezpečne padnúť. Vďaka svojich šesťuholníkovým hlaviciam sú veľmi vhodné na vykonávanie kľukovej chôdze, počas ktorej umožňujú bezpečnú a pevnú pozíciou. 11 cm dlhé, čierne oxidované rukoväte sú pevne pripevnené k hlavici činky (hmotnosť sa nedá meniť). Vrúbkovanie a mierne kónický tvar zaručujú dobré uchopenie aj pri vlhkých rukách… (electronic-star.sk)

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 22,5 kg

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 22,5 kg

Či už pre posilňovanie, crossfit alebo funkčný tréning, činky Hexbell od  CAPITAL SPORTS Vám vždy poskytnú správnu hmotnosť. V robustnom plášti z tvrdej gumy sú vyvážené železné jadrá, ktoré dávajú činkám   Hexbell ich váhu. S  Hexbell získaš pár 2 x 22,5 kg činiek, ktoré sú vhodné pre použitie v domácej posilňovni, vonku alebo v profesionálnom štúdiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chráni podlahu pred poškodením, takže možno nechať činky bezpečne padnúť. Vďaka svojich šesťuholníkovým hlaviciam sú veľmi vhodné na vykonávanie kľukovej chôdze, počas ktorej umožňujú bezpečnú a pevnú pozíciou. 11 cm dlhé, čierne oxidované rukoväte sú pevne pripevnené k hlavici činky (hmotnosť sa nedá meniť). Vrúbkovanie a mierne kónický tvar zaručujú dobré uchopenie aj pri vlhkých… (electronic-star.sk)

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 30 kg

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 30 kg

Či už pre posilňovanie, crossfit alebo funkčný tréning, činky Hexbell od  CAPITAL SPORTS Vám vždy poskytnú správnu hmotnosť. V robustnom plášti z tvrdej gumy sú vyvážené železné jadrá, ktoré dávajú činkám   Hexbell ich váhu. S  Hexbell získaš pár 2 x 30 kg činiek, ktoré sú vhodné pre použitie v domácej posilňovni, vonku alebo v profesionálnom štúdiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chráni podlahu pred poškodením, takže možno nechať činky bezpečne padnúť. Vďaka svojich šesťuholníkovým hlaviciam sú veľmi vhodné na vykonávanie kľukovej chôdze, počas ktorej umožňujú bezpečnú a pevnú pozíciou. 11 cm dlhé, čierne oxidované rukoväte sú pevne pripevnené k hlavici činky (hmotnosť sa nedá meniť). Vrúbkovanie a mierne kónický tvar zaručujú dobré uchopenie aj pri vlhkých rukách… (electronic-star.sk)

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 25 kg

Capital Sports Hexbell, jednoručná činka, pár 2 x 25 kg

Či už pre posilňovanie, crossfit alebo funkčný tréning, činky Hexbell od  CAPITAL SPORTS Vám vždy poskytnú správnu hmotnosť. V robustnom plášti z tvrdej gumy sú vyvážené železné jadrá, ktoré dávajú činkám   Hexbell ich váhu. S  Hexbell získaš pár 2 x 25 kg činiek, ktoré sú vhodné pre použitie v domácej posilňovni, vonku alebo v profesionálnom štúdiu. Hrubý plastový plášť je odolný proti nárazu a chráni podlahu pred poškodením, takže možno nechať činky bezpečne padnúť. Vďaka svojich šesťuholníkovým hlaviciam sú veľmi vhodné na vykonávanie kľukovej chôdze, počas ktorej umožňujú bezpečnú a pevnú pozíciou. 11 cm dlhé, čierne oxidované rukoväte sú pevne pripevnené k hlavici činky (hmotnosť sa nedá meniť). Vrúbkovanie a mierne kónický tvar zaručujú dobré uchopenie aj pri vlhkých rukách… (electronic-star.sk)

Ratanová variabilná zostava BOSTON

Ratanová variabilná zostava BOSTON

Zostava je relaxačné a zároveň jedálenský. Súprava so stabilnou oceľovou konštrukciou, ktorá je ošetrená povrchovou úpravou proti korózii a následne práškovým nástrekom. Konštrukcia je opletené odolným umelým ratanom v šedej farbe. Všetky použité materiály sú bezúdržbové, odolné poveternostným vplyvom.Záhradná súprava je vrátane polstrov: sedáky o sile ca. 6 a 9 cm, opierky o sile ca. 12 cm, farba sedákov je svetlo šedá, vyrobené sú z kvalitného, poveternostným vplyvom odolného 100% polyesteru - 180g. Sedáky i vankúše sú v prevedení so zipsom a vďaka tomu možno po vybratí výplňou poťahy vyprať.Uvítate úložný box s rozmermi 680 x 680 x 730 mm. (i-zahradnynabytok.sk)

Sconto Variabilná váľanda FELLY

Sconto Variabilná váľanda FELLY

Táto praktická a variabilná posteľ v ľavom prevedení sa vďaka svojim skladným rozmerom zmestí aj do menšej spálne či izby pre hostí. V stabilnej a odolnej konštrukcii je zabudovaný výklopný rošt s polohovaním hlavy, pod ktorým sa nachádza úložný priestor. Komfortné lôžko je tvorené penovým matracom. Čalúnené čelo sa skladá z troch častí, ktoré je možné umiestniť variabilne po obvode postele, vďaka tomu poslúži aj ako pohovka na sedenie. Dodávame vrátane 2 zelených dekoračných vankúšov. (sconto.sk)

Bunchems Variabilná sada (778988202692)

Bunchems Variabilná sada (778988202692)

Stavebnica určené pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 4 rokov Potešte svoje deti kreatívnou súpravou Bunches Mega pack s ktorou bude vždy skvelá zábava. Nájdete v nej až 370 kúskov špeciálne upravených guličiek, ktoré ľahko držia pohromade, čím pomáhajú tvoriť najrôznejšie obrázky alebo figúrky.Potešte svoje deti kreatívnou stavebnicou Bunchems, ktorá zaistí úžasnú zábavu na dlhú dobu. Obsahuje malé farebné guľôčky, ktoré sa na princípe bodliaka k sebe veľmi ľahko prichytávajú, ale aj ľahko rozdeľujú. Vďaka tomu sa z nich dajú pomerne jednoducho a rýchlo vytvárať postavičky, zvieratká a najrôznejšie doplnky s ktorými sa deti môžu hrať. Bunchems Variabilná súprava obsahuje 400 klasických bodliakov,ktoré sú ešte doplnené o 30 fosforeskujúcich a 10 veľkých bodliakov. V balení deti takisto… (alza.sk)

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544399 Rozpätie (max.) 300 mm, rozpätie…

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544399 Rozpätie (max.) 300 mm, rozpätie 85 mm

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544399 Rozpätie (max.) 300 mm, rozpätie 85 mm​ od výrobce TOOLCRAFT v kategorii Skrutkové svorky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544398 Rozpätie (max.) 150 mm, rozpätie…

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544398 Rozpätie (max.) 150 mm, rozpätie 85 mm

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544398 Rozpätie (max.) 150 mm, rozpätie 85 mm​ od výrobce TOOLCRAFT v kategorii Skrutkové svorky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544400 Rozpätie (max.) 450 mm, rozpätie…

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544400 Rozpätie (max.) 450 mm, rozpätie 85 mm

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544400 Rozpätie (max.) 450 mm, rozpätie 85 mm​ od výrobce TOOLCRAFT v kategorii Skrutkové svorky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1672280 Rozpätie (max.) 450 mm, rozpätie…

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1672280 Rozpätie (max.) 450 mm, rozpätie 85 mm

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1672280 Rozpätie (max.) 450 mm, rozpätie 85 mm​ od výrobce TOOLCRAFT v kategorii Skrutkové svorky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544398 Rozpätie (max.) 150 mm, rozpätie…

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544398 Rozpätie (max.) 150 mm, rozpätie 85 mm

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1544398 Rozpätie (max.) 150 mm, rozpätie 85 mm​ od výrobce TOOLCRAFT v kategorii Skrutkové svorky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1672282 Rozpätie (max.) 300 mm, rozpätie…

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1672282 Rozpätie (max.) 300 mm, rozpätie 85 mm

Jednoručná zvierka TOOLCRAFT 1672282 Rozpätie (max.) 300 mm, rozpätie 85 mm​ od výrobce TOOLCRAFT v kategorii Skrutkové svorky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Variabilný úložný systém do kúpeľne

Variabilný úložný systém do kúpeľne

Praktický teleskopický systém políc s odnímateľným košom na bielizeň sa individuálne prispôsobí vašim priestorovým podmienkam. Jednoducho rozoprite medzi stropom a podlahou. Výška je nastaviteľná od 250 do 300 cm. Dodávané vrátane výškovo nastaviteľných políc a pláteného koša na bielizeň. (velkykosik.sk)

Tmavomodré variabilné šaty/sukňa ZOOT

Tmavomodré variabilné šaty/sukňa ZOOT

Tmavomodré variabilné šaty/sukňa ZOOT (zoot.sk)

Čierne variabilné šaty/sukňa ZOOT

Čierne variabilné šaty/sukňa ZOOT

Čierne variabilné šaty/sukňa ZOOT (zoot.sk)

Tmavomodré variabilné šaty/sukňa ZOOT

Tmavomodré variabilné šaty/sukňa ZOOT

Tmavomodré variabilné šaty/sukňa ZOOT (zoot.sk)

Červené variabilné šaty/sukňa ZOOT

Červené variabilné šaty/sukňa ZOOT

Červené variabilné šaty/sukňa ZOOT (zoot.sk)

Variabilná dráha s točňou (8591945084214)

Variabilná dráha s točňou (8591945084214)

Autodráha pre dievčatá aj chlapcov, potrebné dokúpiť 2ks batérií typu AA, vhodná od 3 rokov Súťaž o najrýchlejšieho pretekára domácnosti? S variabilnou autodráhou a autíčkom na vlastný pohon žiadny problém. Pre usporiadanie pretekov stačí len autodráhu zostaviť a potom sledovať, ako autíčko prechádza všetkými možnými nástrahami. Pri stavaní trate tiež nezabudnite zakomponovať vratký lanový most a točňu. Vďaka niekoľkým možnostiam zostavenia autodráhy na vás čaká neustále objavovanie nových pretekárskych tratí aj posúvanie hraníc rýchlosti.  Kľúčové vlastnosti variabilnej dráhy s točňouMôžete zostaviť hneď niekoľko verzií trateDráha obsahuje celkom 192 dielikovSúčasťou autodráhy je tiež točňa a vratký lanový mostPo variabilnej dráhe môžete… (alza.sk)

Hape Variabilná hudobná súprava (6943478019010)

Hape Variabilná hudobná súprava (6943478019010)

Hudobná hračka určené pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 1,5 roka Hudobné hračky Hape potešia každého malého muzikanta. Variabilná hudobná súprava Hape obsahuje 5 kociek, každú s iným hudobným prvkom. Deti si môžu zahrať na tamburínu, xylofón, činel, guiro alebo si zahrkať. Kocky sa navyše dajú ľubovoľne skladať a stavať na seba. Malí hudobníci si tak postavia nástroj presne podľa svojho želania a vnoria sa do sveta hudby, v ktorom preskúmajú rôzne melódie aj rytmy. Variabilná hudobná súprava Hape je vyrobená z kvalitného materiálu. Kľúčové vlastnosti variabilnej hudobnej súpravy HapeVariabilná hudobná súprava Hape pre vaše batoľaZoznámenie sa so svetom hudbyDeti môžu hrať na 5 rôznych hudobných prvkovTamburína, xylofón, činel, guiro, hrkálkaDeti preskúmajú rôzne melódie a… (alza.sk)

Variabilná dráha s dinosaurami (8591945087161)

Variabilná dráha s dinosaurami (8591945087161)

Autodráha pre chlapcov, potrebné dokúpiť 2ks batérií typu AA, vhodná od 3 rokov Je váš najmenší najradšej, keď vidí škatuľu plnú našľapaných modelov rýchlych áut? Ak áno, tak sa mu zapáči zaujímavá autodráha Variabilná dráha s dinosaurami, výrobcom odporučená pre ratolesť od 3 rokov. Dráhu postavíte jednoducho a váš potomok sa hneď môže preháňať cestami. Na dlhých cestách okúsi rýchlosť hociktorý horlivý jazdec. Dráha na autíčka ešte prehlbuje logické myslenie detí. Najdôležitejšie vychytávky dráhy Variabilná dráha s dinosaurami Bezchybné vyhotovenie dráhy a športových modelov áut Nikdy nekončiace chvíle zbesilej jazdy nie iba pre malých, ale aj veľkých šoférov Určené pre deti od 3 rokov (alza.sk)

Gorilla Sports Jednoručná liatinová činka 20 KG

Gorilla Sports Jednoručná liatinová činka 20 KG

20 kg bližšie k cieľu!Čo chceš, už dosiahli bez činka? Len na začiatku každého fitness Kariéra - či ambiciózny, ako hobby alebo z terapeutických dôvodov. Nemáte ešte mať lavičku, aby mohli pracovať veľa svalov s ňou. Najmä (andreashop.sk)

Gorilla Sports Jednoručná liatinová činka 15 KG

Gorilla Sports Jednoručná liatinová činka 15 KG

15 kg bližšie k vášmu cieľu!Čo chceš dosiahnuť bez činiek? Stojíš na začiatku tvojej fitness "kariéry"? máš ambiciózny plán, hobby, alebo začínaš cvičiť z terapeutických dôvodov? Cviky s činkami sú efektívne najmä pre (andreashop.sk)

Ratanová variabilná zostava SAN MARINO 5

Ratanová variabilná zostava SAN MARINO 5

Elegantná ratanová zostava z opleteného plochého ratanu. Výhodou zostavy je variabilita sedenia. Za niekoľko málo sekúnd možno zo zostavy vytvoriť pohodlné miesto pre relaxáciu. Vhodná pre  5-6 osôb. Hliníková pevná konštrukcia opletená umelým ratanom. Stolová doska je z 5 mm tvrdeného skla. Stolík ponúka možnosť ďalšieho sedenia, a to ľahkou výmenou sklenenej stolovej dosky za extra podušku, ktorá je súčasťou zostavy. Súčasťou je polstrovanie, ktoré je opatrené zipsami pre ľahké opranie. (i-zahradnynabytok.sk)

Ratanová variabilná zostava SAN MARINO 4

Ratanová variabilná zostava SAN MARINO 4

Elegantná ratanová zostava z opleteného plochého ratanu. Výhodou zostavy je variabilita sedenia. Za niekoľko málo sekúnd možno zo zostavy vytvoriť pohodlné miesto pre relaxáciu. Vhodná pre 4-5 osôb. Hliníková pevná konštrukcia opletená umelým ratanom. Stolová doska je z 5 mm tvrdeného skla. Stolík ponúka možnosť ďalšieho sedenia, a to ľahkou výmenou sklenenej stolovej dosky za extra podušku, ktorá je súčasťou zostavy. Súčasťou je polstrovanie, ktoré je opatrené zipsami pre ľahké opranie. (i-zahradnynabytok.sk)

Ratanová variabilná zostava SEVILLA 2in1 (béžová)

Ratanová variabilná zostava SEVILLA 2in1 (béžová)

Ratanový nábytok z kolekcie modulových setov, ktorý vyniká svojou variabilitou.Zostavte si súpravy podľa Vašich predstáv.Umelý ratan sa pýši svojím nadčasovým dizajnom a takmer nulovú údržbou. Polyetylénové vlákno sa vyznačuje vysokou pružnosťou, pevnosťou a odolnosťou voči vlhkosti i UV žiareniu. Je odolný voči povětrmostním podmienkam a je vhodný na celoročné státie vonku (odporúčame pod zastrešením alebo ochranným obalom v zimných mesiacoch). Umelý ratan je ľahký, takže zaisťuje pohodlnú manimulaci záhradného nábytku po záhrade či terase.Konštrukcia je vyrobená z robustnej hliníkovej konštrukcie, ktorá je zvarená tak, aby zaistila vysokú nosnosť jednotlivých prvkov. Hliník sa vyznačuje vysokou odolnosťou a pevnosťou. Nedochádza ku korózii.Polstrovanie je v sile 10 cm, jedná sa o látku… (i-zahradnynabytok.sk)

Quercetti Xylopipes – variabilná hudobná stavebnica (8007905041673)

Quercetti Xylopipes – variabilná hudobná stavebnica (8007905041673)

Stavebnica určené pre chlapcov a dievčatá, vhodné od 3 rokov Hudobné hračky sú u detí veľmi populárne. Snáď každé dieťa si užíva hru na bubienok, zvonkohru či xylofón. A čo potom, keď si bude môcť vyrobiť svoj vlastný hudobný nástroj? Princíp stavebnice Xylopipes je jednoduchý. Dieťa má k dispozícii 37 dielikov v tvare trubíc, ktoré sa líšia farbou a tvarom. Trubice sú otvorené, vďaka čomu fungujú ako rezonátor a zosilňujú zvuk. Možno ich vzájomne napájať a docieliť tým unikátneho tónu. Variabilná stavebnica Xylopipes obsahuje 2 paličky, pomocou ktorých si váš malý hudobník môže na svoj vlastný nástroj zahrať a neobvyklým spôsobom poznávať hudobný svet. Originálna hudobná stavebnica Quercetti poteší každého milovníka hudby, a navyše napomáha dieťaťu rozvíjať manuálnu… (alza.sk)

Variabilné kreslo Karup Design Cube Beige

Variabilné kreslo Karup Design Cube Beige

Dánska značka Karup Design je u nás v Bonami legendou. Získala si nás svojimi šikovnými nápadmi, ktoré robia zo sedačiek multifunkčný nábytok vhodný do každej miestnosti a pre každú situáciu. Tento variabilný klenot v sebe totiž skrýva hneď štvoro funkcií - raz poslúži ako kresielko s podnožkou, druhýkrát ako sedačka, kde si môžete natiahnuť nohy, tretíkrát ako posteľ a naposledy ako valec a sedací futon. Každá z polôh bude vaša obľúbená! (bonami.sk)

AVENT CUMLÍK na fľašu Klasik Variabilný

AVENT CUMLÍK na fľašu Klasik Variabilný

Cumlík na fľašu. 1 priesek. Variabilný prietok.  mäkký silikónový cumlík, umožňuje sanie rovnakou technikou ako pri dojčení, znižuje riziko vzniku novorodeneckej koliky a nafukovania, cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu, prietok cumlíka sa reguluje natočením fľaše v ústach dieťaťa - pootočením značky I, II, III do polohy oproti nošteku bábätka. Cumlík na fľašu Avent Klasik, pre deti od 3 mesiacov. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

AVENT CUMLÍK na fľašu Natural Variabilný

AVENT CUMLÍK na fľašu Natural Variabilný

Silikónové cumlíky.   Stredný prietok, 3 otvory, Umožňujú sanie rovnakou technikou ako pri dojčení, znižujú riziko vzniku novorodeneckej koliky a nafukovania. Prirodzené prisatie - široký cumlík v tvare bradavky podporuje prirodzené prisatie podobne ako pri bradavke na prsníku, preto dieťaťu výrazne uľahčí kombinovanie dojčenia a kŕmenia z fľašky. Cumlíky určené na kŕmenie pre fľaše Philips AVENT Natural. Pre deti od 3 mesiacov. Vhodné aj pre dojčené deti. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Variabilná pohovka Karup Design Chico Beige

Variabilná pohovka Karup Design Chico Beige

Ak by ste zašli do tradičného japonského príbytku, s najväčšou pravdepodobnosťou by ste na podlahe našli tatami . Jedná sa o podložky zo zmesi drvenej slamy a ryžových stebiel, ktoré poskytujú komfortné posedenie počas meditácie aj prostého odpočinku. Karup sa rozhodol túto tradíciu priniesť k modernému životu a ukázať západnému svetu jeho pohodlnosť a jedinečnosť. Doplnil ju o dva matrace a štyri vankúše, ktoré dávajú pohovke Chico možnosť si ju rôzne tvarovať do vlastných polôh. A ako sa dá pohovka polohovať? Dajte dve tatami aj matrace na seba a máte vysoké príjemné posedenie. Potrebujete podperu na sedenie? Vezmite jednu tatami podložku a dajte si ju za chrbát. Alebo tatami rozložte po zemi, dajte na každú matrac a vytvoríte si tak komfortné a dostatočne veľké sedenie pre… (bonami.sk)

Avent CumlÍk na fľašu natural variabilný

Avent CumlÍk na fľašu natural variabilný

3m+, 1 priesek, silikónový, mäkký, 1x2 ks. (drmax.sk)

Avent CumlÍk na fľašu klasik variabilný

Avent CumlÍk na fľašu klasik variabilný

3m+, 1 priesek, silikónový, mäkký, 1x2 ks. Silikónový cumlík na fľašu s 1 priesekom na variabilný prietok. Pre deti od 3 mesiacov. Silikónový cumlík na fľašu s 1 priesekom na variabilný prietok. Pre deti od 3 mesiacov. (drmax.sk)

TIPA LED kontroler pro variabilní led pásky

TIPA LED kontroler pro variabilní led pásky

Kvalitní TIPA LED kontroler pro variabilní led pásky z kategorie Dom a záhrada | Svetlo | Príslušenstvo pre LED pásiky | Ovládače pre LED pásiky. (esat.sk)

Náhradný cumlík C2N variabilný prietok 6 + 2ks

Náhradný cumlík C2N variabilný prietok 6 + 2ks

Náhradný cumlík C2N variabilný prietok 6 + 2ks Náhradné cumlíky s variabilným prietokom ku dojčenským fľašiam Tommee Tippee Closer To Nature. (pilulka.sk)

Variabilná pohovka Karup Design Roots White/Bordeaux

Variabilná pohovka Karup Design Roots White/Bordeaux

Karup si povedal dosť! a hravo vyriešil odveký problém s nedostatkom miesta.Variabilná pohovka Roots poskytuje možnosť vytvoriť 3 kusy nábytku v jednom kúsku: 1) V základnej polohe Roots slúži ako pohodlná a originálna sedačka inšpirovaná japonským dizajnom a štýlom. 2) V rozloženom stave z Roots vytvoríte plnohodnotnú posteľ, ktorá sa vám bude hodiť napríklad pre návštevy. 3) Stačí sklopiť nožičky a získate to najluxusnejšie posedenie pre sledovanie domáceho kina. (bonami.sk)

Variabilný futón Karup Design Sit&Sleep Grey

Variabilný futón Karup Design Sit&Sleep Grey

Krása, čo ukrýva funkčnosť. Aj tak by sme mohli charakterizovať variabilný futón od Karup. Je ideálny pre chvíle leňošenia, kedy ho rozložíte na matrac pre jedného alebo ako puf sa bude hodiť aj na posadenie. Romantické stuhy na bokoch z neho vykúzlia taburetku behom okamihu a v nežne ladenom interiéri bude nádherný. Dizajn od návrhárky Julie Strange je určený ako pre členov vašej domácnosti, tak pre hostí, ktorí sa zdržia cez noc. (bonami.sk)

Variabilné kreslo Karup Design Roots Raw/Grey

Variabilné kreslo Karup Design Roots Raw/Grey

Počítate vo svojom byte každý centimeter a vzdávate sa predstavy o krásnom a funkčnom nábytku? Karup tento problém vyriešil svojím variabilným kreslom Roots. Vďaka polohovateľnému rámu a ohybnému matracu z neho totiž vytvoríte hneď tri rôzne kusy nábytku: 1) V základnej polohe Roots slúži ako pohodlné a originálne kreslo inšpirované japonským dizajnom a štýlom. 2) V rozloženom stave z Roots dostanete plnohodnotnú posteľ, ktorá sa vám bude hodiť pre vaše návštevy. 3) A keby ste sa z neho chceli pozerať napríklad na televíziu, stačí len sklopiť zadné nôžky a máte to najluxusnejšie domáce kino. (bonami.sk)

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Bordeaux

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Bordeaux

Ako docielite krásny a funkčný interiér, v ktorom neprídete o žiadny centimeter nazmar? Karup tento problém vyriešil svojím variabilným kreslom Roots . Vďaka polohovateľnému rámu a ohybnému matracu z neho totiž vytvoríte hneď tri rôzne kusy nábytku : 1) V základnej polohe Roots slúži ako pohodlná sedačka inšpirovaná japonským dizajnom a štýlom. 2) V rozloženom stave z Roots dostanete plnohodnotnú posteľ, ktorá sa vám bude hodiť pre vaše návštevy. 3) A keby ste sa z neho chceli pozerať napríklad na televíziu, stačí len sklopiť zadné nôžky a máte to najluxusnejšie domáce kino. (bonami.sk)

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Brown

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Brown

Ako docielite krásny a funkčný interiér, v ktorom neprídete o žiadny centimeter nazmar? Karup tento problém vyriešil svojím variabilným kreslom Roots . Vďaka polohovateľnému rámu a ohybnému matracu z neho totiž vytvoríte hneď tri rôzne kusy nábytku : 1) V základnej polohe Roots slúži ako pohodlná sedačka inšpirovaná japonským dizajnom a štýlom. 2) V rozloženom stave z Roots dostanete plnohodnotnú posteľ, ktorá sa vám bude hodiť pre vaše návštevy. 3) A keby ste sa z neho chceli pozerať napríklad na televíziu, stačí len sklopiť zadné nôžky a máte to najluxusnejšie domáce kino. (bonami.sk)

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Grey

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Grey

Počítate vo svojom byte každý centimeter a vzdávate sa predstavy na krásny a funkčný nábytok? Karup tento problém vyriešil svojou variabilnou pohovkou Roots. Vďaka polohovateľnému rámu a ohybnému matracu z nej totiž vytvoríte hneď tri rôzne kusy nábytku. V základnej polohe Roots slúži ako pohodlná a originálna sedačka inšpirovaná japonským dizajnom. V rozloženom stave z Roots máte plnohodnotnú posteľ, ktorá sa vám bude hodiť pre návštevy. A keby ste sa z nej chceli pozerať filmy, stačí len sklopiť zadné nôžky a ocitnete sa v tom najluxusnejšom domácom kine. (bonami.sk)

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Beige

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Beige

Vzdávate sa vo svojom malom byte predstavy o krásnom a funkčnom nábytku? Karup tento problém vyriešil svojím variabilným kreslom Roots. Vďaka polohovateľnému rámu a ohybnému matracu z neho totiž vytvoríte hneď tri rôzne kusy nábytku: 1) V základnej polohe Roots slúži ako pohodlné a originálne kreslo inšpirované japonským dizajnom a štýlom. 2) V rozloženom stave z Roots dostanete plnohodnotnú posteľ, ktorá sa vám bude hodiť pre vaše návštevy. 3) A keby ste sa z neho chceli pozerať napríklad na televíziu, stačí len sklopiť zadné nôžky a máte to najluxusnejšie domáce kino. (bonami.sk)

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Yellow

Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Yellow

Vzdávate sa vo svojom malom byte predstavy o krásnom a funkčnom nábytku? Karup tento problém vyriešil svojím variabilným kreslom Roots. Vďaka polohovateľnému rámu a ohybnému matracu z neho totiž vytvoríte hneď tri rôzne kusy nábytku: 1) V základnej polohe Roots slúži ako pohodlné a originálne kreslo inšpirované japonským dizajnom a štýlom. 2) V rozloženom stave z Roots dostanete plnohodnotnú posteľ, ktorá sa vám bude hodiť pre vaše návštevy. 3) A keby ste sa z neho chceli pozerať napríklad na televíziu, stačí len sklopiť zadné nôžky a máte to najluxusnejšie domáce kino. (bonami.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť