Vlozka chladiaca do chladnicky 1000 g

Vložka chladiaca do chladničky, 1000 g

Vložka chladiaca do chladničky, 1000 g

Vložka chladiaca do chladničky, 1000 g z kategórie Heureka.sk | Dom a záhrada | Domácnosť | Kuchyne | Kuchynské náčinia | Varešky kúpite na Kokiskashop.sk za 2.89 €. Vložka chladiaca do chladničky, 1000 g (Kokiskashop.sk)

Vložka chladiaca CAMPINGAZ FREEZ PACK M30

Vložka chladiaca CAMPINGAZ FREEZ PACK M30

Kvalitní Vložka chladiaca CAMPINGAZ FREEZ PACK M30 z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Cestovné dopňky | Chladiace boxy | Chladiace vložky. (Esat.sk)

Vložka chladiaca CAMPINGAZ FREEZ PACK M20

Vložka chladiaca CAMPINGAZ FREEZ PACK M20

Kvalitní Vložka chladiaca CAMPINGAZ FREEZ PACK M20 z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Cestovné dopňky | Chladiace boxy | Chladiace vložky. (Esat.sk)

Vložka chladiaca ORION 25 x 22 x 1.2 cm

Vložka chladiaca ORION 25 x 22 x 1.2 cm

Kvalitní Vložka chladiaca ORION 25 x 22 x 1.2 cm z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Cestovné dopňky | Chladiace boxy | Chladiace vložky. (Esat.sk)

Vložka chladiaca ORION 32 x 25.5 x 1.5 cm

Vložka chladiaca ORION 32 x 25.5 x 1.5 cm

Kvalitní Vložka chladiaca ORION 32 x 25.5 x 1.5 cm z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Cestovné dopňky | Chladiace boxy | Chladiace vložky. (Esat.sk)

Vložka chladiaca ORION 16.5 x 10 x 1.5 cm

Vložka chladiaca ORION 16.5 x 10 x 1.5 cm

Kvalitní Vložka chladiaca ORION 16.5 x 10 x 1.5 cm z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Cestovné dopňky | Chladiace boxy | Chladiace vložky. (Esat.sk)

Vložka chladiaca ORION 16.5 x 8.5 x 3.5 cm

Vložka chladiaca ORION 16.5 x 8.5 x 3.5 cm

Kvalitní Vložka chladiaca ORION 16.5 x 8.5 x 3.5 cm z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Cestovné dopňky | Chladiace boxy | Chladiace vložky. (Esat.sk)

WMF Džbán s chladiacou vložkou Kult

WMF Džbán s chladiacou vložkou Kult

Džbán s chladiacou vložkou Kult uchová nápoje studené bez toho, aby sa zriedili topiacim sa ľadom, a stratili tak svoju chuť. ; ; Obsluha džbána s chladiacou vložkou Kult WMF: Zložte vrchnák s chladiacou vložkou. Chladiacou tyčou otočte proti smeru hodinových ručičiek, aby sa uvoľnila od vrchnáka. Naplňte ju kockami ľadu alebo ľadovou triešťou. Chladiacu tyč teraz opäť naskrutkujte na vrchnák a vložte do džbána. Vychutnajte si chladený nápoj. ; Ukážte už pri raňajkách, že máte dobrý vkus. So sériou Kult štýlovo prestriete maslo, marmeládu aj cukor a po raňajkách všetko vkusne a hygienicky uskladníte. (Kulina.sk)

Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M10

Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M10

Izotermické vlastnosti boxov a tašiek zlepšíte, ak do nich vložíte chladiacej vložky, hlavne pri vyšších vonkajších teplotách. Pre každý typ použitia je určená špecifická chladiaca vložka. Aj bez autochladničky udrží vaše potraviny čerstvé! Tieto chladiace vložky uchovávajú nápoje a potraviny v chlade. Často sú používané aj pre uchovanie liekov. Dĺžka zmrazenia vložiek pri teplote -18 ° C 2-4 hodiny (podľa veľkosti). Sú samozrejme netoxické, opakovane použiteľné a umývateľné v umývačke. Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M10 Technické dáta: - dĺžka zmrazenia vložiek pri teplote -18 ° C: 2 - 4 hodiny - rozmery: 18 x 10 x 3 cm - hmotnosť: 350 g (Najlacnejsisport.sk)

Gelová chladiaca vložka GIO STYLE 2x200

Gelová chladiaca vložka GIO STYLE 2x200

Gélová chladiaca vložka GIO STYLE 2 x 200 Vložka, vďaka gélové náplni, udržuje požadovanú teplotu dlhšie ako vložky plnené vodou. K intenzívnemu chladeniu nápojov a potravín námrazy v mrazničke. Tieto chladiace vložky potom vložte do Vášho Gio Style chladiaceho boxu alebo chladiacej tašky. Technické dáta: - rozmery (1 ks): 14,5 x 8,5 x 3 cm - objem (1 ks): 200 ml - objem gélu (1 ks): 187 ml (+/- 6%) - netoxická - hermeticky uzavretá - hmotnosť: 406 g (Najlacnejsisport.sk)

Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M5

Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M5

Izotermické vlastnosti boxov a tašiek zlepšíte, ak do nich vložíte chladiacej vložky, hlavne pri vyšších vonkajších teplotách. Pre každý typ použitia je určená špecifická chladiaca vložka. Aj bez autochladničky udrží vaše potraviny čerstvé! Tieto chladiace vložky uchovávajú nápoje a potraviny v chlade. Často sú používané aj pre uchovanie liekov. Dĺžka zmrazenia vložiek pri teplote -18 ° C 2-4 hodiny (podľa veľkosti). Sú samozrejme netoxické, opakovane použiteľné a umývateľné v umývačke. Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M5 Technické dáta: - dĺžka zmrazenia vložiek pri teplote -18 ° C: 2 - 4 hodiny - hmotnosť: 200 g - rozmer: 15 x 8 x 2,5 cm (Najlacnejsisport.sk)

Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M30

Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M30

Izotermické vlastnosti boxov a tašiek zlepšíte, ak do nich vložíte chladiacej vložky, hlavne pri vyšších vonkajších teplotách. Pre každý typ použitia je určená špecifická chladiaca vložka. Aj bez autochladničky udrží vaše potraviny čerstvé! Tieto chladiace vložky uchovávajú nápoje a potraviny v chlade. Často sú používané aj pre uchovanie liekov. Dĺžka zmrazenia vložiek pri teplote -18 ° C 2-4 hodiny (podľa veľkosti). Sú samozrejme netoxické, opakovane použiteľné a umývateľné v umývačke. Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M30 Použitie pre chladiace boxy, chladiace tašky. Chladiace vložky uchovávajú nápoje a potraviny, lieky v chlade. Dĺžka zmrazenia vložiek pri teplote -18 ° C: 2 - 4 hodiny Technické dáta: - rozmer: 25,5 x 20 x 3 cm - hmotnosť: 1200 g (Najlacnejsisport.sk)

Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M20

Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M20

Izotermické vlastnosti boxov a tašiek zlepšíte, ak do nich vložíte chladiacej vložky, hlavne pri vyšších vonkajších teplotách. Pre každý typ použitia je určená špecifická chladiaca vložka. Aj bez autochladničky udrží vaše potraviny čerstvé! Tieto chladiace vložky uchovávajú nápoje a potraviny v chlade. Často sú používané aj pre uchovanie liekov. Dĺžka zmrazenia vložiek pri teplote -18 ° C 2-4 hodiny (podľa veľkosti). Sú samozrejme netoxické, opakovane použiteľné a umývateľné v umývačke. Chladiaca vložka CAMPINGAZ Freez pack M20 Použitie pre chladiace boxy, chladiace tašky. Chladiace vložky uchovávajú nápoje a potraviny, lieky v chlade. Dĺžka zmrazenia vložiek pri teplote -18 ° C: 2 - 4 hodiny Technické dáta: - rozmer: 20 x 17 x 3 cm - hmotnosť: 800 g (Najlacnejsisport.sk)

Gelová chladiaca vložka GIO STYLE 2x400

Gelová chladiaca vložka GIO STYLE 2x400

Gélová chladiaca vložka GIO STYLE 2x400 Vložka, vďaka gélovej náplni, udržuje požadovanú teplotu dlhšie ako vložky plnené vodou. K intenzívnemu chladenie nápojov a potravín námrazy v mrazničke. Tieto chladiace vložky potom vložte do Vášho Gio Style chladiaceho boxu alebo chladiace tašky. Technické dáta: - rozmery (1 ks): 17,5 x 9,3 x 3,5 cm - objem (1 ks): 400 ml - netoxická - hermeticky uzavretá - hmotnosť: 720 g (Najlacnejsisport.sk)

Peugeot Chladiaca nádoba na víno s chladiacimi vložkami

Peugeot Chladiaca nádoba na víno s chladiacimi vložkami

Chladiaca nádoba na víno s chladiacimi vložkami značky Peugeot je vybavená robustnou vyberacou plastovou nádobou, pod ktorú sa umiestnia 4 ks chladiacich vložiek. Chladiaca nádoba udrží Vaše víno dlho chladné a navyše vám nebude robiť starosti rozpúšťajúci sa ľad. (Kulina.sk)

Gio Style Gélová chladiaca vložka 1 000 (1609134)

Gio Style Gélová chladiaca vložka 1 000 (1609134)

Príslušenstvo – hmotnosť 720g, udržuje teplotu dlhšie, než vložky plnené vodou Gélová vložka Gio Style slúži k intenzívnemu chladeniu potravín a nápojov. Použitie je veľmi jednoduché – vložku stačí namraziť v mrazničke a potom ju vložiť do chladiaceho boxu alebo chladiacej tašky. Vďaka gélovej náplni udrží požadovanú teplotu oveľa dlhšie ako vložky plnené vodou. Samozrejmosťou je zdravotná nezávadnosť.Parametre a špecifikácieRozmery: 20 × 17 × 3,5 cmObjem: 1 000 mlObjem gélu: 750 ml (+/- 6 %)Hmotnosť: 772 gNetoxickáHermeticky uzavretá (Alza.sk)

WMF Chladiaca nádoba na víno Manhattan O 12 cm

WMF Chladiaca nádoba na víno Manhattan O 12 cm

POPIS Chladiaca nádoba na víno Manhattan od výrobcu WMF je vyrobená z nerezovej ocele 18/10 Cromargan®, ktorá je prakticky nezničiteľná, nechytá pachy ani chute. Má dvojitú stenu a je vhodná aj ako nádoba na ľad. Je vhodná do umývačky riadu. Nádoba je najlepšia pre fľašky s priemerom 9 cm. Vložte nádobu do chladničky s vínom, nechajte vychladnúť a servírujte. Nieje potrebná žiadna chladiaca vložka či použitie ľadu. ŠPECIFIKÁCIE Výška: 19,5 cm Priemer: 12 cm Materiál: nerezová oceľ 18/10 Cromargan® PRAKTICKÉ RADY Vhodné do umývačky radu: Áno NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 CROMARGAN® Nerezová oceľ je veľmi žiadaným materiálom pre kuchynské vybavenie ako sú príbory, hrnce, panvice atď. Nerezová oceľ, ako už názov napovedá nehrdzavie - je odolná proti korózii, má dlhú životnosť, nepohlcuje chute ani… (Chefshop.sk_ine)

Teplomer do chladničky ORION nerez

Teplomer do chladničky ORION nerez

Kvalitní Teplomer do chladničky ORION nerez z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Teplomery | Ostatné teplomery. (Esat.sk)

Filter do chladničky LG LT500P ORIGINÁLNE

Filter do chladničky LG LT500P ORIGINÁLNE

Kvalitní Filter do chladničky LG LT500P ORIGINÁLNE z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Filter do chladničky LG 5231JA2012B (BL9808) ORIGINÁLNE

Filter do chladničky LG 5231JA2012B (BL9808) ORIGINÁLNE

Kvalitní Filter do chladničky LG 5231JA2012B (BL9808) ORIGINÁLNE z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Filter do chladničky DAEWOO DD-7098 ORIGINÁLNE

Filter do chladničky DAEWOO DD-7098 ORIGINÁLNE

v kategorii Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. Kvalitní Filter do chladničky DAEWOO DD-7098 ORIGINÁLNE z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Pohlcovač pachu do chladničky ORION ROZZLOBENÝ KUCHAŔ

Pohlcovač pachu do chladničky ORION ROZZLOBENÝ KUCHAŔ

Kvalitní Pohlcovač pachu do chladničky ORION ROZZLOBENÝ KUCHAŔ z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Tescoma teplomer do chladničky / mrazničky GRADIUS

Tescoma teplomer do chladničky / mrazničky GRADIUS

Tescoma Teplomer do chladničky / mrazničky GRADIUS - Meria teplotu vo vnútri chladničky a mrazničky. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného skla, neumývajte v umývačke. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Filter do chladničky SAMSUNG DA29-00003F (HAFIN1EXP) ORIGINÁLNE

Filter do chladničky SAMSUNG DA29-00003F (HAFIN1EXP) ORIGINÁLNE

Kvalitní Filter do chladničky SAMSUNG DA29-00003F (HAFIN1EXP) ORIGINÁLNE z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Teplomer digitálny do chladničky Techno Line

Teplomer digitálny do chladničky Techno Line

v kategorii Dom a záhrada | Domácnosť | Teplomery | Ostatné teplomery. Kvalitní Teplomer digitálny do chladničky Techno Line z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Teplomery | Ostatné teplomery. (Esat.sk)

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, maselnička

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, maselnička

Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, maselnička - Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, vynikajúca pre hygienické uloženie masla v chladničke. Použitý materiál je neutrálny, neovplyvňuje kvalitu masla ani pri dlhodobom skladovaní. Dno s malými hrotmi uľahčuje krájanie, maslo nekĺže. Dodávaná s náhradnými krídelkami. Vhodná do umývačky, pre dokonalé vyčistenie najprv vyberte dno s hrotmi z maselničky. 3 roky záruka.   Benefity (Tescoma.sk)

Tescoma prevzdušňovacia podložka do chladničky 4FOOD 47x30cm

Tescoma prevzdušňovacia podložka do chladničky 4FOOD 47x30cm

Tescoma Prevzdušňovacia podložka do chladničky 4FOOD 47x30cm - Umožňuje cirkuláciu vzduchu pod potravinami v chladničke, ovocie a zelenina položené na prevzdušňovacej podložke vydržia dlhšie čerstvé a svieže. Vyrobená z kvalitnej dvojvrstvovej polyuretánovej peny. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Pohlčovač zápachu Whirlpool DEO 213 do chladničky

Pohlčovač zápachu Whirlpool DEO 213 do chladničky

Pohlcovač zápachu do chladničky - medvídek (Hej.sk)

Náhradní filtry Whirlpool PUR 505 do chladničky

Náhradní filtry Whirlpool PUR 505 do chladničky

Náhradní filtry do PurifAir zařízení, 2 ks (Hej.sk)

Filter do chladničky ICEPURE RFC2900A kompatibilný SAMSUNG DA29-00003A

Filter do chladničky ICEPURE RFC2900A kompatibilný SAMSUNG DA29-00003A

Kvalitní Filter do chladničky ICEPURE RFC2900A kompatibilný SAMSUNG DA29-00003A z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Filter do chladničky ICEPURE RFC0300A kompatibilný SAMSUNG DA29-10105J

Filter do chladničky ICEPURE RFC0300A kompatibilný SAMSUNG DA29-10105J

Kvalitní Filter do chladničky ICEPURE RFC0300A kompatibilný SAMSUNG DA29-10105J z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Filter do chladničky SAMSUNG DA29-10105J (HAFEX/EXP) ORIGINÁLNE

Filter do chladničky SAMSUNG DA29-10105J (HAFEX/EXP) ORIGINÁLNE

v kategorii Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. Kvalitní Filter do chladničky SAMSUNG DA29-10105J (HAFEX/EXP) ORIGINÁLNE z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Príslušenstvo AEG Pohlcovač pachů A6KDO101 do chladničky

Príslušenstvo AEG Pohlcovač pachů A6KDO101 do chladničky

POHLCOVAČ PACHŮ v chladničce A6KDO101 Naplňte vaši chladničku lahodnými potravinami a užívejte si svěží vůni. Systém Fresh Plus absorbuje nechtěné pachy ryb, masa, sýrů a čehokoliv jiného s výraznou vůní. Postupně uvolňuje netoxický aktivní prostředek bez parfému. Mezitím rychle absorbuje pachy a funguje po dobu až tří měsíců. Vaše chladnička tak bude vždy svěže vonět. Klíčové specifikace Výška (mm):60 Šířka (mm):60 Hloubka (mm):60 (Hej.sk)

LIEBHERR SBSef 7242 (999084951)

LIEBHERR SBSef 7242 (999084951)

Americká chladnička – 185cm, A++, objem 381/303l, NoFrost, SuperCool, VarioSpace, DuoCooling, MagicEye s LED ukazovateľom teploty, LED osvetlenie, nerez Americká chladnička LIEBHERR SBSef 7242 s mrazničkou je nabitá technológiami, ktoré udržia všetky vaše potraviny dlhšie čerstvé a chutné. Využite všetky nové funkcie a perfektnú ergonómiu, vďaka ktorej do chladničky uložíte všetko potrebné a nebudete riešiť problémy s nedostatkom priestoru. Výška 185 cm a veľký objem robia z chladničky Liebherr ideálny spotrebič pre veľké rodiny. Vďaka nízkej spotrebe, ktorá radí chladničku Liebherr do energetickej triedy A++ ušetríte náklady spojené s prevádzkou spotrebiča.Kľúčové vlastnosti americkej chladničky LIEBHERR SBS 7242 nehrdzavejúca oceľVeľký vnútorný priestor a perfektná ergonómiaVyhotovenie… (Alza.sk)

LIEBHERR SBS 7242 (998580551)

LIEBHERR SBS 7242 (998580551)

Americká chladnička – 185cm, A++, objem 381/303l, NoFrost, SuperCool, VarioSpace, DuoCooling, MagicEye s LED ukazovateľom teploty, LED osvetlenie, biela Americká chladnička LIEBHERR SBS 7242 s mrazničkou je nabitá technológiami, ktoré udržia všetky vaše potraviny dlhšie čerstvé a chutné. Využite všetky nové funkcie a perfektnú ergonómiu, vďaka ktorej do chladničky uložíte všetko potrebné a nebudete riešiť problémy s nedostatkom priestoru. Výška 185 cm a veľký objem robia z chladničky Liebherr ideálny spotrebič pre veľké rodiny. Vďaka nízkej spotrebe, ktorá radí chladničku Liebherr do energetickej triedy A++ ušetríte náklady spojené s prevádzkou spotrebiča.Kľúčové vlastnosti americkej chladničky LIEBHERR SBS 7242 bielaVeľký vnútorný priestor a perfektná ergonómiaBiele vyhotovenieDôsledne… (Alza.sk)

LIEBHERR SBSbs 8673

LIEBHERR SBSbs 8673

Americká chladnička – 185cm, A+++, objem 367/262l, IceMaker, BioFresh, BluPerformance, NoFrost, SuperCool, VarioSpace, DuoCooling, MagicEye s LED ukazovateľom teploty, LED osvetlenie, čierny nerez Americká chladnička LIEBHERR SBSbs 8673 s mrazničkou je nabitá technológiami, ktoré udržia všetky vaše potraviny dlhšie čerstvé a chutné. Využite všetky nové funkcie a perfektnú ergonómiu, vďaka ktorej do chladničky uložíte všetko potrebné a nebudete riešiť problémy s nedostatkom priestoru. Výška 185 cm a veľký objem robia z chladničky Liebherr ideálny spotrebič pre veľké rodiny. Vďaka nízkej spotrebe, ktorá radí chladničku Liebherr do energetickej triedy A+++ ušetríte náklady spojené s prevádzkou spotrebiča.Kľúčové vlastnosti americkej chladničky LIEBHERR SBSbs 8673 Black SteelVeľký vnútorný… (Alza.sk)

LIEBHERR SBSes 8663

LIEBHERR SBSes 8663

Americká chladnička – 185cm, A+++, objem 367/268l, IceMaker, BioFresh, BluPerformance, NoFrost, SuperCool, VarioSpace, DuoCooling, MagicEye s LED ukazovateľom teploty, LED osvetlenie, nerez Americká chladnička LIEBHERR SBSes 8663 s mrazničkou je nabitá technológiami, ktoré udržia všetky vaše potraviny dlhšie čerstvé a chutné. Využite všetky nové funkcie a perfektnú ergonómiu, vďaka ktorej do chladničky uložíte všetko potrebné a nebudete riešiť problémy s nedostatkom priestoru. Výška 185 cm a veľký objem robia z chladničky Liebherr ideálny spotrebič pre veľké rodiny. Vďaka nízkej spotrebe, ktorá radí chladničku Liebherr do energetickej triedy A+++ ušetríte náklady spojené s prevádzkou spotrebiča.Kľúčové vlastnosti americkej chladničky Liebherr SBSes 8663 nehrdzavejúca oceľVeľký vnútorný… (Alza.sk)

LIEBHERR SBSef 7343

LIEBHERR SBSef 7343

Americká chladnička – 185cm, A++, objem 694/115l, IceMaker, BioFresh, NoFrost, SuperCool, VarioSpace, DuoCooling, MagicEye s LED ukazovateľom teploty, LED osvetlenie, nerez Americká chladnička LIEBHERR SBSef 7343 s mrazničkou je nabitá technológiami, ktoré udržia všetky vaše potraviny dlhšie čerstvé a chutné. Využite všetky nové funkcie a perfektnú ergonómiu, vďaka ktorej do chladničky uložíte všetko potrebné a nebudete riešiť problémy s nedostatkom priestoru. Výška 185 cm a veľký objem robia z chladničky Liebherr ideálny spotrebič pre veľké rodiny. Vďaka nízkej spotrebe, ktorá radí chladničku Liebherr do energetickej triedy A++ ušetríte náklady spojené s prevádzkou spotrebiča.Kľúčové vlastnosti americkej chladničky LIEBHERR SBSef 7343 nehrdzavejúca oceľVeľký vnútorný priestor a… (Alza.sk)

LIEBHERR FKDv 4203

LIEBHERR FKDv 4203

Chladiaca vitrína – Systém chladenia v chladiacej časti: dynamický, Temperature range: + 2 °C do + 12 °C, Spôsob odmrazovania v chladiacej časti: automatický, Počet políc v chladiacej časti: 6, výškovo nastaviteľné poličky: 5, (V׊×H) 201.1×60×68.7cm Vybavte svoj obchod alebo reštauráciu chladiacou vitrínou v najvyššej kvalite. Chladiaca vitrína LIEBHERR FKDv 4203 s dynamickým systémom chladenia a automatickým odmrazovaním skvele poslúži v obchodoch, reštauráciách a ďalších prevádzkach. Presklené dvere umožnia prehľad nad uloženým tovarom a integrovaný zámok jeho ochranu. Regulácia teploty je mechanická vo vnútri chladničky. Automatické odmrazovanie ušetrí váš čas aj peniaze. Aby sa váš tovar predčasne nekazil, má vitrína vysoko výkonné vetráky, ktoré dokážu rýchlo schladiť tovar a… (Alza.sk)

LIEBHERR FK 5442

LIEBHERR FK 5442

Chladiaca vitrína – Systém chladenia v chladiacej časti: statický, Temperature range: + 2°C do + 10°C, spôsob odmrazovania v chladiacej časti: automatický, počet políc v chladiacej časti: 5, výškovo nastaviteľné poličky: 4, (V׊×H) 164×75×73cm Vybavte svoj obchod alebo reštauráciu chladiacou vitrínou v najvyššej kvalite. Chladiaca vitrína LIEBHERR FK 5442 so statickým systémom chladenia a automatickým odmrazovaním skvele poslúži v obchodoch, reštauráciách a ďalších prevádzkach. Presklené dvere umožnia prehľad nad uloženým tovarom a integrovaný zámok jeho ochranu. Regulácia teploty je mechanická vo vnútri chladničky. Automatické odmrazovanie ušetrí váš čas aj peniaze. Aby sa váš tovar predčasne nekazil, má vitrína vysoko výkonné vetráky, ktoré dokážu rýchlo schladiť tovar a zároveň udržať… (Alza.sk)

LIEBHERR FKU 1800

LIEBHERR FKU 1800

Chladiaca vitrína – systém chladenia v chladiacej časti: statický, temperature range: +2 °C do +10 °C, spôsob odmrazovania v chladiacej časti: automatický, počet políc v chladiacej časti: 4, výškovo nastaviteľné poličky: 3, (V׊×H) 85×60×60cm Vybavte svoj obchod alebo reštauráciu chladiacou vitrínou v najvyššej kvalite. Chladiaca vitrína LIEBHERR FKU 1800 so statickým systémom chladenia a automatickým odmrazovaním skvele poslúži v obchodoch, reštauráciách a ďalších prevádzkach. Integrovaná zámka umožní ochranu tovaru. Teplota sa nastavuje pomocou otočného regulátora a z vonkajšej strany chladničky je prehľadný digitálny ukazovateľ teploty. Automatické odmrazovanie ušetrí váš čas aj peniaze. Aby sa váš tovar predčasne nekazil, má vitrína vysoko výkonné vetráky, ktoré dokážu rýchlo… (Alza.sk)

Tescoma džbán do chladničky TEO 1.0 l

Tescoma džbán do chladničky TEO 1.0 l

Tescoma Džbán do chladničky TEO 1.0 l - Vynikajúci pre uloženie džúsu, vody, mlieka apod. do dverí chladničky a pre ich podávanie. Džbán je vyrobený zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, viečko z odolného plastu. Vhodný do umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, 14x11 cm

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, 14x11 cm

Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, 14x11 cm - Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, vynikajúca pre hygienické uloženie potravín v chladničke. Použitý materiál je neutrálny, neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom skladovaní. Vybavená obojstranným dnom s výstupkami proti vlhnutiu potravín a zvýšeným okrajom proti vytekaniu. Dózy sú vzájomne stohovateľné, ich používanie ušetrí miesto v chladničke. Dodávaná s náhradnými krídelkami pre individuálnu voľbu farby. Vhodná do umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY 22x14 cm

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY 22x14 cm

Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY 22x14 cm - Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, vynikajúca pre hygienické uloženie potravín v chladničke. Použitý materiál je neutrálny, neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom skladovaní. Vybavená obojstranným dnom s výstupkami proti vlhnutiu potravín a zvýšeným okrajom proti vytekaniu. Dózy sú vzájomne stohovateľné, ich používanie ušetrí miesto v chladničke. Dodávaná s náhradnými krídelkami pre individuálnu voľbu farby. Vhodná do umývačky. 3 roky záruka.   (Tescoma.sk)

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY 28x22 cm

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY 28x22 cm

Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY 28x22 cm - Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, vynikajúca pre hygienické uloženie potravín v chladničke. Použitý materiál je neutrálny, neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom skladovaní. Vybavená obojstranným dnom s výstupkami proti vlhnutiu potravín a zvýšeným okrajom proti vytekaniu. Dózy sú vzájomne stohovateľné, ich používanie ušetrí miesto v chladničke. Dodávaná s náhradnými krídelkami pre individuálnu voľbu farby. Vhodná do umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, maselnička veľká

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, maselnička veľká

Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, maselnička veľká - Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, vynikajúca pre hygienické uloženie masla v chladničke. Použitý materiál je neutrálny, neovplyvňuje kvalitu masla ani pri dlhodobom skladovaní. Dno s malými hrotmi uľahčuje krájanie, maslo nekĺže. Dodávaná s náhradnými  krídelkami. Vhodná do umývačky, pre dokonalé vyčistenie najprv vyberte dno s hrotmi z maselničky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, 10 vajec

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, 10 vajec

Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, 10 vajec - Vyrobená zo špičkového plastového materiálu pre zdravotníctvo a farmáciu, vynikajúca pre hygienické uloženie čerstvých vajec. Opatrená dátumovkou, vetracími otvormi a adaptérom pre bezpečné uloženie a prenášanie malých aj veľkých vajec. Dodávaná s náhradnými krídelkami  Dno dózy je vhodné do umývačky, ostatné časti v umývačke neumývajte. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, na parmezán

Tescoma zdravá dóza do chladničky PURITY, na parmezán

Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, na parmezán - Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, vynikajúca pre ľahké servírovanie a hygienické uloženie strúhaného parmezánu v chladničke. Použitý materiál je neutrálny, neovplyvňuje kvalitu parmezánu ani pri dlhodobom skladovaní. Vybavená dávkovačom pre malú alebo veľkú porciu parmezánu a odnímateľným viečkom pre ľahké plnenie.  Vhodná do umývačky. 3 roky záruka. (Tescoma.sk)

Filter do chladničky AQUALOGIS AL-508SBS kompatibilný WHIRLPOOL SBS002

Filter do chladničky AQUALOGIS AL-508SBS kompatibilný WHIRLPOOL SBS002

Kvalitní Filter do chladničky AQUALOGIS AL-508SBS kompatibilný WHIRLPOOL SBS002 z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Filter do chladničky AQUALOGIS AL-QC10 univerzálny SIDE BY SIDE

Filter do chladničky AQUALOGIS AL-QC10 univerzálny SIDE BY SIDE

Kvalitní Filter do chladničky AQUALOGIS AL-QC10 univerzálny SIDE BY SIDE z kategorie Biela technika | Chladničky, mrazničky | Vodné filtre pre chladničky. (Esat.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť