Vodiaca tyč pre detské bicykle

KHW Vodiaca tyč pre Snow Tiger

KHW Vodiaca tyč pre Snow Tiger

Vodiaca tyč je určená pre pevné ovládanie sania Snow Tiger, Snow Tiger de Luxe či Snow Tiger Comfort zozadu. Príkladom je situácia, kedy rodič vezie dieťa a sám je na lyžiach, ide na miernom svahu a dieťa je bezpečne posadené a uchytené popruhom na sedáku Comfort Seat. Ale tyč je vhodné použiť kedykoľvek, keď chce rodič mať sánky s dieťaťom pod trvalou pevnou kontrolou. Jednoduché a rýchle uchytenie na sane je veľkou výhodou. Vodiaca tyč sa dodáva v jednom prevedení (kovová strieborná). (efitness.sk)

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes - červená red

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes - červená  red

Odrážadlo Mercedes je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a dokonale imituje skutočný automobil. Vaše dieťa si ho veľmi rýchlo zamiluje a vaše prechádzky sa tak stanú svižnejšie a pestrejšie. Vďaka vodiacej tyči môžete plne ovládať rýchlosť a smer jazdy. V prípade potreby je možné rukoväť odňať, takže dieťa môže vozidlo využívať úplne samo. Súčasťou volantu je hudobný panel s tlačidlami pre prehrávanie melódií as klaksónom. Pod sedadlom sa nachádza priestranný úložný priestor. vlastnosti: vhodné pre deti od 3 rokov štýlová, funkčné a interaktívne hračka bezpečná, stabilná a odolná konštrukcia možnosť prispôsobiť jazdu veku dieťaťa rukoväť multimediálne volant bezpečnostné nôžka zabraňujúci preklopeniu vzad úložný priestor pod sedadlom výsuvné bočnice zabraňujúce pádu dieťaťa napájanie… (babynabytek.sk)

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes - modrá blue

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes - modrá  blue

Odrážadlo Mercedes je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a dokonale imituje skutočný automobil. Vaše dieťa si ho veľmi rýchlo zamiluje a vaše prechádzky sa tak stanú svižnejšie a pestrejšie. Vďaka vodiacej tyči môžete plne ovládať rýchlosť a smer jazdy. V prípade potreby je možné rukoväť odňať, takže dieťa môže vozidlo využívať úplne samo. Súčasťou volantu je hudobný panel s tlačidlami pre prehrávanie melódií as klaksónom. Pod sedadlom sa nachádza priestranný úložný priestor, do ktorého sa vojdú nevyhnutné hračky a poklady nájdené pri prechádzkach. vlastnosti: vhodné pre deti od 3 rokov štýlová, funkčné a interaktívne hračka bezpečná, stabilná a odolná konštrukcia možnosť prispôsobiť jazdu veku dieťaťa rukoväť multimediálne volant bezpečnostné nôžka zabraňujúci preklopeniu vzad… (babynabytek.sk)

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Snoop 3v1 Milly Mally red

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Snoop 3v1 Milly Mally red

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Snoop 3v1 Milly Mally red Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Snoop 3v1 Milly Mally. Snoop je nielen moderný s výrazným dizajnom, ale aj kombinovaný s praktickým využitím. Od 18. mesiaca dieťa používa Snoop, kde len sedí, drží sa rukoväte na hornej časti sedadla, ale je riadené rodičom vodiacou tyčou. (pilulka.sk)

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Snoop 3v1 Milly Mally green

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Snoop 3v1 Milly Mally green

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Snoop 3v1 Milly Mally green Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Snoop 3v1 Milly Mally. Snoop je nielen moderný s výrazným dizajnom, ale aj kombinovaný s praktickým využitím. Od 18. mesiaca dieťa používa Snoop, kde len sedí, drží sa rukoväte na hornej časti sedadla, ale je riadené rodičom vodiacou tyčou. (pilulka.sk)

Detská trojkolka s vodiacou tyčou DHS Scooter Plus Farba fialová

Detská trojkolka s vodiacou tyčou DHS Scooter Plus Farba fialová

Detská trojkolka s vodiacou tyčou DHS Scooter Plus je jedinečný multifunkčný dopravný prostriedok vhodný pre deti od 18 mesiacov veku. Pre tých najmenších nájde využitie v podobe kočíka s operadlom, vodoodolnou strieškou, ochrannou konštrukciou a päťbodovým bezpečnostným pásom. V tomto režime si dieťa môže nohy pohodlne odložiť na sklopiteľné opierky. Trojkolku bezpečne a bez problémov ovládate vodiacou tyčou s dvoma polohami nastavenia výšky. K dispozícii je Vám aj praktický odkladací priestor, kam môžete uložiť nákup, veci potrebné pre dieťa alebo hračky, bez ktorých sa Vaša ratolesť iste tiež nezaobíde. Akonáhle je dieťa staršie, stačí striešku a ochrannú konštrukciu s opierkami odňať a vytvoríte tak plnohodnotnú trojkolku. Vodiacu tyč môžete podľa svojho uváženia na trojkolke ponechať… (efitness.sk)

DOPREDAJ - Vodiaci popruh pre detské drevené sane

DOPREDAJ - Vodiaci popruh pre detské drevené sane

(i-zahradnynabytok.sk)

Trojkolka kovová s vodiacou tyčou (4019359827134)

Trojkolka kovová s vodiacou tyčou (4019359827134)

Trojkolka pre dievčatá aj chlapcov, vhodná od 1,5 roka Trojkolkou urobíte radosť každému dieťaťu. Táto stabilná trojkolka má navyše vodiacu tyč pre rodičov. Tí tak majú nad dieťaťom lepšiu kontrolu a môžu mu pomôcť, ak už nemôže šliapať. Keď už nie je potrebné, tyč môžete ľahko zložiť. Súčasťou trojkolky je aj kôš na hračky a zvonček. Farebné vyhotovenie je vhodné pre chlapcov aj dievčatá a materiál je samozrejme veľmi pevný a odolný.Kľúčové vlastnosti kovovej trojkolky s vodiacou tyčouStabilná kovová trojkolkaVhodná pre chlapcov aj dievčatá od 1,5 rokaVeľmi pevný a kvalitný materiálTrojkolka má v zadnej časti vodiacu tyč, ktorá umožňuje rodičom mať väčšiu kontrolu nad dieťaťomVodiaca tyč je odnímateľnáSúčasťou je košík, do ktorého sa zmestia hračky a podobné nevyhnutnostiV prednej časti… (alza.sk)

Odrážadlo traktor Claas Axos 340 s vodiacou tyčou zelené …

Odrážadlo traktor Claas Axos 340 s vodiacou tyčou zelené (3016203040160)

Odrážadlo –, hmotnosť 4.55kg Keď už vaše dieťa chodí a napriek tomu sa ešte rado povozí, ale v kočíku už to nie je ono, je na čase zaobstarať odrážadlo. A pretože si vaši najmenší zaslúžia to najkvalitnejšie a najbezpečnejšie, bude traktor Claas Axos 340 správnou voľbou. Krásny dizajn traktora a kvalitný pevný materiál sú vlastnosti vystihujúci odrážadlo Claas Axos 340. Súčasťou je aj vodiaca tyč pre dospelého. Toto odrážadlo bude vaše dieťa milovať. Pri jazde si môže veselo otáčať volantom a trúbiť klaksónom. Navyše mu vydrží veľmi dlho. Jeho nosnosť je totiž až 30 kg. Kľúčové vlastnosti odstrkovadla traktora Claas Axos 340 s vodiacou tyčou zelenéhoVhodné pre chlapcov aj dievčatá od 1 rokaKrásny dizajn traktora v zelenej farbeMateriál odrážadla Claas Axos 340 je veľmi kvalitný a… (alza.sk)

Milly Mally Odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes G350d biela, 94 x 40…

Milly Mally Odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes G350d biela, 94 x 40 x 86,5 cm

Toto skvelé odrážadlo s licenciou koncernu Mercedes je vhodné pre najmenšie deti, ktoré už vedia sedieť, ale aj pre už chodiace deti, vo vekovom rozmedzí od 12 do 36 mesiacov. Má široké a komfortné sedátko s úložným priestorom a operadlom. Trojramenný volant s logom Mercedes je vybavený klaksónom a hrá veselé melódie.Odrážadlo možno riadiť aj vodiacou tyčou, ktorá je odnímateľná. Má výsuvné stupačky, ktoré možno kedykoľvek sklopiť alebo demontovať a odnímateľné podložky na ruky. Plastové kolesá majú kovové osi. Praktická je ochrana proti prevráteniu. Napájané je na dve batérie AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.Technické parametre: výška sedadla - 26 cm priemer kolies - 16,5 cm výška operadla - 11 cm rozmery sedadla - 17 x 24 cm vzdialenosť od operadla k volantu - 27 cm rozmery úložného… (4home.sk)

THULE Adaptér pre cestné bicykle (TH9772)

THULE Adaptér pre cestné bicykle (TH9772)

Príslušenstvo pre nosič bicyklov – chráni ráfiky horských bicyklov a uľahčuje bezpečné upevnenie plášťov a ráfikov cestných bicyklov Adaptér THULE perfektne ochráni cestné a horské bicykle. Chráni pritom ráfiky horských bicyklov a uľahčuje bezpečné upevnenie plášťov a ráfikov cestných bicyklov. Adaptér sa umiestňuje medzi popruh a ráfik a jeho montáž je veľmi jednoduchá. Adaptér THULE tak napomáha k bezpečnému prevážaniu bicyklov. Kľúčové vlastnosti adaptéra THULE pre cestné bicykle Adaptér chrániaci cestné a horské bicykleChráni ráfiky horských bicyklov Uľahčuje bezpečné upevnenie plášťov a ráfikov cestných bicyklovAdaptér THULE sa umiestňuje medzi popruh a ráfik Veľmi jednoduchá montáž (alza.sk)

Thule EasyFold XT pre 3 bicykle (TH934)

Thule EasyFold XT pre 3 bicykle (TH934)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Nosič Thule EasyFold XT 3 ohromí kvalitným spracovanímSkladací kompaktný nosič bicyklov Thule EasyFold XT na ťažné zariadenie ponúka priestor pre tri bicykle. Preveziete na ňom ako elektrobicykel, tak aj ťažký horský bicykel či fat bike. Vďaka veľkým rozostupom medzi držiakmi plášťov kolies je možné prepravovať aj robustné bicykle s veľkým rázvorom.Sklopný nosičIste oceníte ľahké upevňovanie kolies pomocou obmedzovača momentu utiahnutia Thule AcuTight, ktorý cvakne v okamihu, keď bicykel upevníte čo najlepšie. Držiak disponuje jedinečným sklápacím mechanizmom, ktorý je ovládaný nohami. Získate tak jednoduchý… (alza.sk)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až tri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované… (alza.sk)

Montážna páka pre bicykle Fischer Fahrrad 85515

Montážna páka pre bicykle Fischer Fahrrad 85515

Plast·3 kusy·Tento text bol preložený strojovo. 3 páčky na pneumatiky (conrad.sk)

PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088)

PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až dva bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované… (alza.sk)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne… (alza.sk)

TURER FAMILY pre 3 bicykle, TUV (TUF3)

TURER FAMILY pre 3 bicykle, TUV (TUF3)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, 13-pinový konektor TURER FAMILY 3 je precízne spracovaný nosič, do ktorého je možné naraz umiestniť až 3 bicykle. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov je nosič veľmi odolný a maximálne spoľahlivý. Nosič bicyklov TURER FAMILY 3 ponúka moderný dizajn a jednoduché umiestnenie na ťažné zariadenie je zaistené praktickým rýchloupínacím mechanizmom. Pri používaní nosiča oceníte možnosť uzamknutia k ťažnému zariadeniu aj samostatné uzamknutie každého bicykla. Maximálna nosnosť nosiča bicyklov TURER FAMILY 3 činí až 60 kg. Konštrukciu nosiča možno jednoducho zložiť, vďaka čomu je zabezpečené pohodlné skladovanie.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov TURER FAMILY 3 Možnosť uzamknutia k ťažnému… (alza.sk)

TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4)

TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, 13-pinový konektor TURER FAMILY 4 je precízne spracovaný nosič, do ktorého je možné naraz umiestniť až 4 bicykle. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov je nosič veľmi odolný a maximálne spoľahlivý. Nosič bicyklov TURER FAMILY 4 ponúka moderný dizajn a jednoduché umiestnenie na ťažné zariadenie je zaistené praktickým rýchloupínacím mechanizmom. Pri používaní nosiča oceníte možnosť uzamknutia k ťažnému zariadeniu aj samostatné uzamknutie každého bicykla. Maximálna nosnosť nosiča bicyklov TURER FAMILY 4 činí až 60 kg. Konštrukciu nosiča možno jednoducho zložiť, vďaka čomu je zabezpečené pohodlné skladovanie.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov TURER FAMILY 4 Možnosť uzamknutia k ťažnému… (alza.sk)

DREAMBABY Popruhy vodiace pre dieťa DELUXE - Cute Tiger

DREAMBABY Popruhy vodiace pre dieťa DELUXE - Cute Tiger

Bezpečnostný postroj/popruhy Dreambaby® Deluxe udržia batoľatá v pohodlí a bezpečí a zároveň im poskytnu slobodu. Bezpečnostný postroj je ideálny na udržanie batoľa nablízku, keď je vonku. Tento postroj pomôže udržať batoľa v pohodlí a bezpečí a zároveň im poskytne slobodu pri samostatnom výskume a chôdzi. Pás tela sa nastavuje od 30 do 70 cm a ramenné popruhy od 25 do 45 cm. Cieľom je vytvárať bezpečné prostredie pre deti doma i na cestách, avšak nič nenahradí správny dohľad dospelých, preto nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru Vlastnosti: - Pomáha zabrániť deťom v lezení z vysokých stoličiek a kočíkov - Nastaviteľné pásy umožňujú pohodlné pripevnenie - Pás tela sa nastavuje od 30-70cm - Ramenné popruhy sa nastavujú od 25 do 48 cm - Vhodné od 6 mesiacov do štyroch rokov (najlekaren.eu)

DREAMBABY Popruhy vodiace pre dieťa DELUXE - Cute Tiger

DREAMBABY Popruhy vodiace pre dieťa DELUXE - Cute Tiger

Bezpečnostný postroj/popruhy Dreambaby® Deluxe udržia batoľatá v pohodlí a bezpečí a zároveň im poskytnu slobodu. Bezpečnostný postroj je ideálny na udržanie batoľa nablízku, keď je vonku. Tento postroj pomôže udržať batoľa v pohodlí a bezpečí a zároveň im poskytne slobodu pri samostatnom výskume a chôdzi. Pás tela sa nastavuje od 30 do 70 cm a ramenné popruhy od 25 do 45 cm. Cieľom je vytvárať bezpečné prostredie pre deti doma i na cestách, avšak nič nenahradí správny dohľad dospelých, preto nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru Vlastnosti: Pomáha zabrániť deťom v lezení z vysokých stoličiek a kočíkov Nastaviteľné pásy umožňujú pohodlné pripevnenie Pás tela sa nastavuje od 30–70cm Ramenné popruhy sa nastavujú od 25 do 48 cm Vhodné od 6 mesiacov do štyroch rokov (feedo.sk)

DREAMBABY Popruhy vodiace pre dieťa DELUXE - Cute Tiger

DREAMBABY Popruhy vodiace pre dieťa DELUXE - Cute Tiger

Bezpečnostný postroj je ideálny na udržanie batoľa nablízku, keď je vonku. Tento postroj pomôže udržať batoľa v pohodlí a bezpečí a zároveň im poskytne slobodu pri samostatnom výskume a chôdzi. Pás tela sa nastavuje od 30 do 70 cm a ramenné popruhy od 25 do 45 cm. Cieľom je vytvárať bezpečné prostredie pre deti doma i na cestách, avšak nič nenahradí správny dohľad dospelých, preto nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru vlastnosti: - pomáha zabrániť deťom v lezení z vysokých stoličiek a kočíkov - nastaviteľné pásy umožňujú pohodlné pripevnenie - pás tela sa nastavuje od 30-70cm - ramenné popruhy sa nastavujú od 25 do 48 cm - vhodné od 6 mesiacov do štyroch rokov (drmax.sk)

Vodiaca lišta Rubi pre pílu TC-180 R50956

Vodiaca lišta Rubi pre pílu TC-180 R50956

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Zvierky Rubi pre vodiacu lištu TC-180 R50958

Zvierky Rubi pre vodiacu lištu TC-180 R50958

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Spojka Pre Vodiacu Lištu Rubi TC-180 R50957

Spojka Pre Vodiacu Lištu Rubi TC-180 R50957

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Pro-USER Diamant SG3 – nosič pre 3 bicykle (91735)

Pro-USER Diamant SG3 – nosič pre 3 bicykle (91735)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, uzamknutie bicyklov k nosiču, redukcia z 13 na 7 pinov Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG3 ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 3 bicyklov a elektrobicyklov. Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant SG3.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG3Moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 3 bicyklovPlne skladací, sklopný vrátane rýchlostrmeňov na rýchle upnutieVhodný takmer pre všetky typy bicyklov a… (alza.sk)

Pro-USER Diamant TG – nosič pre 2 bicykle (91748)

Pro-USER Diamant TG – nosič pre 2 bicykle (91748)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant TG ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 2 bicyklov a elektrobicyklov. Tento model umožňuje rozšírenie o prídavný nosič tretieho bicykla (nie je súčasťou príslušenstva). Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant TG.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant TGModerný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 2 bicyklovPlne skladací, sklopný vrátane… (alza.sk)

Pro-USER Diamant SG2 PLUS – nosič pre 2 bicykle (91737)

Pro-USER Diamant SG2 PLUS – nosič pre 2 bicykle (91737)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, redukcia z 13 na 7 pinov Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2 PLUS ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 2 bicyklov a elektrobicyklov na vozidlách typu VAN. Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant SG2 PLUS.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2 PLUSModerný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 2 bicyklovUrčené pre vozidlá typu VANPlne skladací, sklopný vrátane rýchlostrmeňov na rýchle upnutieVhodný takmer pre… (alza.sk)

Gardinia Bočná vodiaca lišta pre Mini rolety biela, 150 cm, sada 2 ks

Gardinia Bočná vodiaca lišta pre Mini rolety biela, 150 cm, sada 2 ks

Pomocou tejto lišty docielite v kombinácii s termo roletou takmer dokonalé zatemnenie. Navyše Vám pomôže kopírovať rám okna pri otvorenej sklopnej časti.Túto lištu je možné využiť pre rolety Aria, EasyFix prírodné, termo rolety, EasyFix Výšivka, EasyFix Škandinávska a Mini rolety. (4home.sk)

Ponožky bicykle - modré

Ponožky bicykle - modré

Ponožky bicykle - modréMateriál: 80% bavlna, 17% polyamid a 3% elastanDizajnované a vyrobené v PoľskuPonožky perte v maximálnej teplote 30°CNeodporúča sa: sušenie v bubnovej sušičke, chemické čistenie ani použitie bielidlaKuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Ponožky bicykle - zelené

Ponožky bicykle - zelené

Ponožky bicykelMateriál: 80% bavlna, 17% polyamid a 3% elastanDizajnované a vyrobené v PoľskuPonožky perte v maximálnej teplote 30°CNeodporúča sa: sušenie v bubnovej sušičke, chemické čistenie ani použitie bielidlaKuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Gardena Zalievacia tyč pre závesné kvetináče Comfort (18335-20)

Gardena Zalievacia tyč pre závesné kvetináče Comfort (18335-20)

Zavlažovač na hadicu, polievacia tyč Zalievacia tyč Comfort od svetovo uznávanej značky Gardena je nadstavec na záhradnú hadicu, ktorý oceníte najmä na zalievanie ťažko prístupných miest. Ak potrebujete zavlažiť zavesené kvetináče alebo široký záhon s vyrastenou vegetáciou. V obidvoch prípadoch a aj v rade ďalších vám pomôže. Dĺžka tyče je 90 cm, takže s ňou pohodlne dosiahnete kde potrebujete a navyše disponuje ergonomickým držiakom a dodatočne sklopnou hlavou. Môžete si vybrať medzi sprchovaním či bodovým prúdom. Tiež sa môže pochváliť integrovanou ochranou proti mrazu, ktorá ju chráni v prípade poklesu teploty.Prednosti zalievacej tyče Gardena ComfortPohodlné zalievanie závesných kvetináčov alebo širokých záhonovErgonomická rukoväťZalievanie perličkovým alebo jemným rozprašovacím… (alza.sk)

Hamax Extra tyč pre nízky rám Caress/Siesta (7029776030830)

Hamax Extra tyč pre nízky rám Caress/Siesta (7029776030830)

Drižiak sedačky na bicykel – k sedačkám Hamax Siesta a Caress Náhradná tyč je určená pre malé výšky rámov v prípade, že vám nevyhovuje klasická upínacia tyč dodávaná so sedačkou. Tyč je kompatibilná so sedačkami HAMAX Caress a Siesta.Náhradná tyč na pripevnenie detskej sedačky na bicykel je určená pre bicykle s nízkym rámom pre prípad, kedy vám nevyhovuje klasická upínacia tyč dodávaná spolu so sedačkou. Tyč je kompatibilná so sedačkami HAMAX Caress a Siesta.Certifikát:Výrobky značky Hamax sú certifikované podľa európskej normy EN 14344 a spĺňajú všetky bezpečnostné požiadavky. (alza.sk)

PULUZ PU150 selfie tyč pre športové kamery, čierna (PU150)

PULUZ PU150 selfie tyč pre športové kamery, čierna (PU150)

Selfie tyč pre akčné kamery vám umožní robiť výnimočné zábery jednou rukou. Uľahčí vám snímanie fotografií a videí pomocou športovej kamery. Vďaka kompaktným rozmerom ju môžete mať stále pri sebe. Rozvinie sa na maximálnu dĺžku 49 cm, čo vám umožní zachytiť široký záber. Tyč disponuje štandardným úchytom, ktorý sa hodí pre väčšinu športových kamier ako GoPro, JSCAM a pod. Navyše má aj praktické pútko na zápästie, takže sa nemusíte báť, že vám pri náročnejších manévroch vypadne. Vlastnosti: • Široká kompatibilita, univerzálne použitie - Závit 1/4 • Materiál: hliník • Materiál: kov, plast • Maximálna dĺžka: 49 cm • Rozmery: 18 x 2,9 x 2,9 cm • Váha: 145g (mobilego.sk)

Vodiaca lišta Ferm CSA1049

Vodiaca lišta Ferm CSA1049

Táto súprava je dodatočným predĺžením v kombinácii s presnou okružnou pílou FERM CSM1043. Celková dĺžka koľajníc je 700 mm (2 x 350 mm). Tento text bol preložený strojovo. Vodiaca lišta FERM CSA1049 (2 kusy) 2 zátvorky 1 spojovacia tyč vrátane upevňovacích skrutiek Konzola pre montáž. (conrad.sk)

Singer Nastaviteľná vodiaca pätka

Singer Nastaviteľná vodiaca pätka

Pätka s nastaviteľným vodičom pre šijacie stroje Singer skupiny MA, MB, CA, CB.Pre presné a rovnomerne prešité švy vďaka nastaviteľnému vodítku. Jednoducho umiestnite vodidlo na okraj švu alebo na už prešívaný šev alebo lem.Určené pre stroje Singer skupiny MA, MB, CA, CB.Skupina MA:M1500, M1600, M2100, M2400, M3200, M3300, M3400, M3500, 1507, 1507WC, 1525 / 1725, 1748, 8280, 8280L, 8280 SMART II, 1732, 2932, 3116, 3221, 3232, 3210, 3223, 3229, 1105, 1116, 1120, 1130, 7020, 1408, 1409, 1412 Promise, 1512 Promise II, 2250, 2259, 2263, 2273, 2277, 2282, 3333, 3337, 3345Skupina MB:4411, 4423, 4432HD, 5511, 5523, 5532, 44S, 3321, 3323S, 3323Skupina CA:C520, C527, C570, 5400, 5500, 6160, 6180, 6199, 6699, 6660, 6680Skupina CB:5625, 8763, 8767, 8770, 8780, Athena 2009, One, One Plus, 70, 8768,… (muziker.com)

NOVASERVIS - Tyč setu + stenový úchyt tyče pre SET069,0 RAM/SET069,0

NOVASERVIS - Tyč setu + stenový úchyt tyče pre SET069,0 RAM/SET069,0

Rameno setu + stenový úchyt tyče pre SET069,0(GT) Ean: 8590309082538 (svet-kupelne.sk)

Hamax Extra tyč pre nízky rám – Kiss/Sleepy/Smiley (7029776030786)

Hamax Extra tyč pre nízky rám – Kiss/Sleepy/Smiley (7029776030786)

Drižiak sedačky na bicykel – k detskej sedačke Hamax Pri koliesách s väčším priemerom, teda 29" a 27,5", je extra tyč Hamax nevyhnutným doplnkom. Je kompatibilná s cyklosedačkami Kiss, Sleepy a Smiley. Rieši problém nízkeho rámu v prípade, že sedačku nie je možné na bicykel namontovať pomocou pôvodných tyčí dodávaných so sedačkou. Upevnenie je jednoduché, zvládne ho úplne každý. Tyč k sedačkám Hamax vám umožní užiť si bezpečný a pohodlný cyklistický výlet s vaším dieťaťom aj s väčším okolo.Kľúčové vlastnosti tyče k sedačkám HamaxExtra tyč pre kolesá s malým rámom pri priemerovo väčších koliesáchJe vhodná k sedačkám Kiss, Sleepy a SmileyJednoducho sa upevňujeTyč je samonosnáPríslušenstvo Hamax je vysoko kvalitné (alza.sk)

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety - červená

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety - červená

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety Ľahko ovládateľná trojkolka CEETY je vhodná nie len na ihrisko, ale aj na každodennú prechádzku po meste.Určená pre deti od 2 rokovVhodná od výšky 85 cm až do 100 cmVo verzií do mesta je z nej (andreashop.sk)

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety - červená

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety - červená

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety Ľahko ovládateľná trojkolka CEETY je vhodná nie len na ihrisko, ale aj na každodennú prechádzku po meste.Určená pre deti od 2 rokovVhodná od výšky 85 cm až do 100 cmVo verzií do mesta je z nej (andreashop.sk)

Blitzwolf BW-BS0 selfie tyč pre športové kamery, čierna (BW-BS0)

Blitzwolf BW-BS0 selfie tyč pre športové kamery, čierna (BW-BS0)

Selfie tyč pre akčné kamery vám umožní robiť výnimočné zábery jednou rukou. Uľahčí vám snímanie fotografií a videí pomocou športovej kamery. Vďaka kompaktným rozmerom ju môžete mať stále pri sebe. V zloženom stave má iba 19 cm, takže sa zmestí do každého batohu. Rozvinie sa na maximálnu dĺžku 71 cm, čo vám umožní zachytiť široký záber. Tyč disponuje štandardným úchytom, ktorý sa hodí pre väčšinu športových kamier ako GoPro, JSCAM a pod. Navyše má aj praktické pútko na zápästie, takže sa nemusíte báť, že vám pri náročnejších manévroch vypadne. Vlastnosti: • Široká kompatibilita, univerzálne použitie - Závit 1/4 • Možnosť rotácie • Materiál: hliník • Maximálne zaťaženie 500 g • Pracovný rozsah 189 - 712 mm • Hmotnosť 161g (mobilego.sk)

DIONO Vodiace popruhy Sure Steps

DIONO Vodiace popruhy Sure Steps

vodiace popruhy pre bezpečnejšie prvé krôčiky Vášho dieťatka dĺžka vodiaceho pásku: 120cm u pásku možno nastaviť jeho dĺžku, nemožno ho od remeňov oddeliť možné prať Rozmer balenia a špecifikácie: Rozmer: 25,4 cm x 25,4 cm x 114,3cm vhodné pre deti od 2 do 4 rokov (feedo.sk)

Vodiace puzdro Makita 151561-4

Vodiace puzdro Makita 151561-4

Vhodné pre skrutkovač na sadrokartón Makita 6822. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety - modrá/kiwi

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety - modrá/kiwi

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety Ľahko ovládateľná trojkolka CEETY je vhodná nie len na ihrisko, ale aj na každodennú prechádzku po meste.Určená pre deti od 2 rokovVhodná od výšky 85 cm až do 100 cmVo verzií do mesta je z nej (andreashop.sk)

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety - modrá/kiwi

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety - modrá/kiwi

PUKY - Detská trojkolka s tyčou Ceety Ľahko ovládateľná trojkolka CEETY je vhodná nie len na ihrisko, ale aj na každodennú prechádzku po meste.Určená pre deti od 2 rokovVhodná od výšky 85 cm až do 100 cmVo verzií do mesta je z nej (andreashop.sk)

THULE Ochranný vak na zadný nosič bicyklov, Thule EasyFold XT pre 3…

THULE Ochranný vak na zadný nosič bicyklov, Thule EasyFold XT pre 3 bicykle TH 934 (TH9344)

Vak – na zadný nosič bicyklov, Thule EasyFold XT pre 3 bicykle TH 934 Ochranný vak THULE je určený pre nosič bicyklov na ťažné zariadenie THULE EasyFold XT 3 TH9344. Umožní jeho pohodlné prenášanie aj uskladnenie, pri ktorom nosič spoľahlivo ochráni. Vak pritom zabráni tiež znečisteniu vášho auta pri prevážaní cyklonosiča. Ochranný vak THULE je tak praktickým doplnkom pre majiteľov nosiča na bicykle THULE EasyFold XT 3 TH9344. Kľúčové vlastnosti ochranného vaku THULE pre zadný nosič bicyklov, Thule EasyFold XT pre 3 bicykle TH 934 Ochranný vak určený na nosič bicyklov THULE EasyFold XT 3 TH9344Umožní jeho pohodlné prenášanie aj uskladnenieVak THULE chráni nosičZabraňuje tiež znečisteniu auta pri prevážaní cyklonosičaFarebné vyhotovenie: čierne (alza.sk)

DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264)

DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, 13-pinový konektor Vyrážate radi ako celá rodina do hôr a popri jazde na bicykloch sa kocháte okolitou krajinou? V tom prípade určite oceníte nosič bicyklov DOLPHIN 4 TÜV. Na ťažné zariadenie umiestníte až 4 bicykle s celkovou hmotnosťou 60 kg, čo je viac ako postačujúce. Nosič DOLPHIN 4 TÜV má, samozrejme osvetlený zadný panel a miesto na upevnenie ŠPZ.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN 4 TÜVZariadenie DOLPHIN 4 TÜV unesie až 4 bicykleCelková nosnosť je 60 kgOdolná oceľová a hliníková konštrukcia pre bezpečnejší transportZadný panel je osvetlený a možno naň upevniť aj ŠPZNosič DOLPHIN 4 TÜV je sklápací a možno ho umiestniť do kufra automobiluAž trojitá fixácia bicyklaZaobídete sa bez… (alza.sk)

COMPASS Držiak na 2 bicykle MAMUT

COMPASS Držiak na 2 bicykle MAMUT

Držiak na bicykel Praktický držiak na 2 bicykle COMPASS je ideálny prostriedok na dlhodobé uskladnenie bicyklov. Ľubovoľne nastaviteľné držiaky umožňujú uloženie bicyklov rôznych rozmerov a tvaru rámu. Oceľová konštrukcia a možnosť fixácie držiaku do steny je zárukou vysokej stability pre bicykle do celkovej hmotnosti 45 kg. Uloženie bicyklov zvládne naozaj každý a je vykonané jednoduchým položením rámu bicykla na ramená držiaku.Kľúčové vlastnosti držiaku na bicykle COMPASS MAMUTDržiak COMPASS pre 2 bicykle s možnosťou fixácie do steny (skrutka + hmoždinka)Vhodné pre rámy s priemerom až do 60 mmOceľová konštrukcia s vysokou stabilitouRozmery:74 × 200 × 53 cmDĺžka ramien:30 cmRozmiestnenie ramien od zeme:58 × 198 cm (alza.sk)

UEBLER F42 na 4 bicykle (UE15840)

UEBLER  F42 na 4 bicykle (UE15840)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, nosnosť 58kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor S UEBLER F42 preveziete štyri bicykleTento nosič vyrieši váš problém s prepravou bicyklov a ak je váš automobil vybavený ťažným zariadením, tak nie je čo riešiť. S UEBLER F42 prepravíte hneď štyri bicykle a na streche vám zostane miesto napr. na rakvu. Okrem lepších jazdných vlastností a ľahšej manipulácie prináša nosič UEBLER veľa ďalších výhod.Dokonale univerzálnyVďaka univerzálnosti je možné jednoducho prepraviť akékoľvek typy bicyklov, a to ako v pánskom, tak aj v dámskom vyhotovení, vrátane elektrobicyklov. Nosič je vybavený 13-pólovou zástrčkou.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie UEBLER F42Zamykanie bicyklov k nosiču… (alza.sk)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, nosnosť 45kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Kvalitný nosič na ťažné zariadenie pre 3 bicyklePraktický nosič na bicykle COMPASS DOLPHIN TÜV pre ťažné zariadenie disponuje robustnou oceľovou konštrukciou, ktorá je určená pre 3 bicykle s maximálnou hmotnosťou 45 kg. Upevnenie kolies je riešené jednoduchým systémom, ktorý umožňuje sklápanie nosiča pre ľahký prístup do kufra automobilu.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov COMPASS DOLPHIN TÜVUpnutie na guľu ťažného zariadeniaOdolná oceľová konštrukciaUrčené pre 3 cyklistické bicykleMaximálna nosnosť 45 kgJednoduchý systém zaistenia so zabudovaným uzamykanímSklápanie pre ľahký prístup do kufraZadné svetlá na prenos na pozemných… (alza.sk)

OEM Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter…

OEM Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter 1,2 mm (Bulk) (XISC044)

Príslušenstvo pre kolobežku – antivibračná gumová podložka, ktorá eliminuje vibrácie prednej tyče riadidiel na kolobežke Xiaomi Scooter Antivibrační podložka OEM představuje praktický doplněk pro elektrickou koloběžku Xiaomi Scooter. Kola koloběžky sice nárazy eliminují, ne však vibrace na přední tyči řídítek koloběžky. Právě k tomuto účelu slouží podložka vyrobená z gumy, která eliminuje vibrace přední tyče řídítek. Díky antivibrační podložce OEM si tak jízdu na koloběžce Xiaomi Scooter užijete v maximálním komfortu. Klíčové vlastnosti antivibrační podložky OEM pod řídící stojnou tyč pro Xiaomi Scooter 1,2 mm (Bulk) Antivibrační podložka pro elektrickou koloběžku Xiaomi ScooterEliminuje vibrace přední tyče řídítekVyrobená z kvalitní gumyAntivibrační podložka OEM umožní komfortní jízdu na… (alza.sk)

OEM Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter…

OEM Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter 0,8 mm (Bulk) (XISC043)

Príslušenstvo pre kolobežku – antivibračná gumová podložka, ktorá eliminuje vibrácie prednej tyče riadidiel na kolobežke Xiaomi Scooter Antivibrační podložka OEM představuje praktický doplněk pro elektrickou koloběžku Xiaomi Scooter. Kola koloběžky sice nárazy eliminují, ne však vibrace na přední tyči řídítek koloběžky. Právě k tomuto účelu slouží podložka vyrobená z gumy, která eliminuje vibrace přední tyče řídítek. Díky antivibrační podložce OEM si tak jízdu na koloběžce Xiaomi Scooter užijete v maximálním komfortu. Klíčové vlastnosti antivibrační podložky OEM pod řídící stojnou tyč pro Xiaomi Scooter 0,8 mm (Bulk) Antivibrační podložka pro elektrickou koloběžku Xiaomi ScooterEliminuje vibrace přední tyče řídítekVyrobená z kvalitní gumyAntivibrační podložka OEM umožní komfortní jízdu na… (alza.sk)

OEM Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter…

OEM Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter 0,6 mm (Bulk) (XISC042)

Príslušenstvo pre kolobežku – antivibračná gumová podložka, ktorá eliminuje vibrácie prednej tyče riadidiel na kolobežke Xiaomi Scooter Antivibrační podložka OEM představuje praktický doplněk pro elektrickou koloběžku Xiaomi Scooter. Kola koloběžky sice nárazy eliminují, ne však vibrace na přední tyči řídítek koloběžky. Právě k tomuto účelu slouží podložka vyrobená z gumy, která eliminuje vibrace přední tyče řídítek. Díky antivibrační podložce OEM si tak jízdu na koloběžce Xiaomi Scooter užijete v maximálním komfortu. Klíčové vlastnosti antivibrační podložky OEM pod řídící stojnou tyč pro Xiaomi Scooter 0,6 mm (Bulk) Antivibrační podložka pro elektrickou koloběžku Xiaomi ScooterEliminuje vibrace přední tyče řídítekVyrobená z kvalitní gumyAntivibrační podložka OEM umožní komfortní jízdu na… (alza.sk)

Vodiaca lišta ponorné píly Holzmann Maschinen FS1500

Vodiaca lišta ponorné píly Holzmann Maschinen FS1500

Vodiaca lišta ponorné píly Holzmann Maschinen FS1500 od výrobce Holzmann Maschinen v kategorii Ručné kotúčové píly za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Vodiace Prípravok univerzální mm Multi Tools VS683

Vodiace Prípravok univerzální mm Multi Tools VS683

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Batôžek a vodiace popruhy Sure Steps Fox

Batôžek a vodiace popruhy Sure Steps Fox

Batôžek a vodiace popruhy Sure Steps Fox Detský batôžtek a vodiace popruhy v krásnom, hravom prevedení. (pilulka.sk)

Batôžek a vodiace popruhy Sure Steps Bear

Batôžek a vodiace popruhy Sure Steps Bear

Batôžek a vodiace popruhy Sure Steps Bear Detský batôžtek a vodiace popruhy v krásnom, hravom prevedení. (pilulka.sk)

Detská hra BIGJIGS TOYS Nasadzovanie farebných tvarov na tyče drevená

Detská hra BIGJIGS TOYS Nasadzovanie farebných tvarov na tyče drevená

Kvalitní Detská hra BIGJIGS TOYS Nasadzovanie farebných tvarov na tyče drevená z kategorie Dom a záhrada | Hračky | Hračky pre deti | Hračky pre najmenších. (esat.sk)

MAGG Stojan na bicykle - 5 miest (110054)

MAGG Stojan na bicykle - 5 miest (110054)

Stojan – pre 5 bicyklov zváraný z oceľových profilov a trubiek, rozmer 1490x380mm, galvanicky pokovovaný pre vysokú koróznu odolnosť, pre bicykle s max. šírkou pneumatík 60mm, hmotnosť stojana 8kg Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom, lenže po absolvovaní vychádzky a pri príchode na miesto sa často objaví otázka - kam s ním? Práve v tej chvíli sa k slovu dostáva stojan na až 5 bicyklov od firmy Magg. Zváranie je z oceľových profilov a trubiek a pre ešte väčšiu odolnosť je galvanicky pokovovaný, takže korózia si na neho len tak nepríde. Do stojanu sa zmestia bicykle so šírkou pneumatík do 60 mm a nemusíte sa báť, že by vám odrel ráfik alebo narušil výplet, vďaka oblému tvaru držiaka to nehrozí. Stojan váži 8 kg, je 1490 mm dlhý a 380 mm široký. Pre najlepšie využitie stojan… (alza.sk)

MAGG Stojan na bicykle - 3 miesta (110053)

MAGG Stojan na bicykle - 3 miesta (110053)

Stojan – pre 3 bicykle zváraný z oceľových profilov a trubiek, rozmer 890x380mm, galvanicky pokovovaný pre vysokú koróznu odolnosť, pre kolesá s max. šírkou pneumatík 60mm, hmotnosť 5kg Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom, lenže po absolvovaní vychádzky a pri príchode na miesto sa často objaví otázka - kam s ním? Práve v tej chvíli sa k slovu dostáva stojan na až 3 bicykle od firmy Magg. Zváranie je z oceľových profilov a trubiek a pre ešte väčšiu odolnosť je galvanicky pokovovaný, takže korózia si na neho len tak nepríde. Do stojanu sa zmestia bicykle so šírkou pneumatík do 60 mm a nemusíte sa báť, že by vám odrel ráfik alebo narušil výplet, vďaka zaoblenému tvaru držiaka to nehrozí. Stojan váži 5 kg, je 890 mm dlhý a 380 mm široký. Pre najlepšie využitie stojan zakotvíte do… (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť