Vodiaca tyč pre detské bicykle

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes - červená red

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes - červená red

Odrážadlo Mercedes je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a dokonale imituje skutočný automobil. Vaše dieťa si ho veľmi rýchlo zamiluje a vaše prechádzky sa tak stanú svižnejšie a pestrejšie. Vďaka vodiacej tyči môžete plne ovládať rýchlosť a smer jazdy. V prípade potreby je možné rukoväť odňať, takže dieťa môže vozidlo využívať úplne samo. Súčasťou volantu je hudobný panel s tlačidlami pre prehrávanie melódií as klaksónom. Pod sedadlom sa nachádza priestranný úložný priestor. vlastnosti: vhodné pre deti od 3 rokov štýlová, funkčné a interaktívne hračka bezpečná, stabilná a odolná konštrukcia možnosť prispôsobiť jazdu veku dieťaťa rukoväť multimediálne volant bezpečnostné nôžka zabraňujúci preklopeniu vzad úložný priestor pod sedadlom výsuvné bočnice zabraňujúce pádu dieťaťa napájanie… (babynabytek.sk)

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes - modrá blue

Detské odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes - modrá blue

Odrážadlo Mercedes je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a dokonale imituje skutočný automobil. Vaše dieťa si ho veľmi rýchlo zamiluje a vaše prechádzky sa tak stanú svižnejšie a pestrejšie. Vďaka vodiacej tyči môžete plne ovládať rýchlosť a smer jazdy. V prípade potreby je možné rukoväť odňať, takže dieťa môže vozidlo využívať úplne samo. Súčasťou volantu je hudobný panel s tlačidlami pre prehrávanie melódií as klaksónom. Pod sedadlom sa nachádza priestranný úložný priestor, do ktorého sa vojdú nevyhnutné hračky a poklady nájdené pri prechádzkach. vlastnosti: vhodné pre deti od 3 rokov štýlová, funkčné a interaktívne hračka bezpečná, stabilná a odolná konštrukcia možnosť prispôsobiť jazdu veku dieťaťa rukoväť multimediálne volant bezpečnostné nôžka zabraňujúci preklopeniu vzad… (babynabytek.sk)

DOPREDAJ - Vodiaci popruh pre detské drevené sane

DOPREDAJ - Vodiaci popruh pre detské drevené sane

(i-zahradnynabytok.sk)

Chipolino Odrážadlo s vodiacou tyčou a so zvukmi, Hasiči

Chipolino Odrážadlo s vodiacou tyčou a so zvukmi, Hasiči

Odrážadlo Hasiči od značky Chipolino je multifunkčný výrobok pre deti. Ponúka 2 rôzne spôsoby použitia podľa zdatnosti dieťaťa. Rodič môže pomocou vodiacej tyče dieťa tlačiť, alebo dieťa môže samostatne jazdiť. Rozvíja a stimuluje motorické schopnosti a koordinuje pohyb.Vlastnosti a špecifikácia: odnímateľná vodiaca tyč pre rodičov s tlačidlom pre ľahké vybratie bezpečnostné kryty proti pádu pohodlné a priestranné sedadlo úložný priestor pod sedadlom na uloženie hračiek, desiaty pohodlná opierka chrbta odnímateľné bezpečnostné detské držadlo volant so zvukmi a melódiami - prevádzka na 2x 1,5 V batériu AA (nie sú súčasťou balenia)UPOZORNENIE: používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Nepoužívajte v cestnej premávke. Výrobok je dodávaný v demontovanom stave. Rozmery balenia: 64 x 34 x 31… (4home.sk)

Milly Mally Odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes G350d biela, 94 x 40…

Milly Mally Odrážadlo s vodiacou tyčou Mercedes G350d biela, 94 x 40 x 86,5 cm

Toto skvelé odrážadlo s licenciou koncernu Mercedes je vhodné pre najmenšie deti, ktoré už vedia sedieť, ale aj pre už chodiace deti, vo vekovom rozmedzí od 12 do 36 mesiacov. Má široké a komfortné sedátko s úložným priestorom a operadlom. Trojramenný volant s logom Mercedes je vybavený klaksónom a hrá veselé melódie.Odrážadlo možno riadiť aj vodiacou tyčou, ktorá je odnímateľná. Má výsuvné stupačky, ktoré možno kedykoľvek sklopiť alebo demontovať a odnímateľné podložky na ruky. Plastové kolesá majú kovové osi. Praktická je ochrana proti prevráteniu. Napájané je na dve batérie AA, ktoré nie sú súčasťou balenia.Technické parametre: výška sedadla - 26 cm priemer kolies - 16,5 cm výška operadla - 11 cm rozmery sedadla - 17 x 24 cm vzdialenosť od operadla k volantu - 27 cm rozmery úložného… (4home.sk)

Brother 1619 Duša pre bicykle 14

Brother 1619 Duša pre bicykle 14

Brother 1619 Duša pre bicykle 14 z kategórie Šport | Cyklistika kúpite na Kokiskashop.sk za 3.79 €. "Duše pre kolesá 14 ""- do pneumatiky 14"" s motocyklovým ventilčekom. Presný rozmer je 14 ""x 1,75"". Vhodná pre kolopběžky a detské bicykle" (kokiskashop.sk)

Vodiaca lišta pre pílu Rubi R51979

Vodiaca lišta pre pílu Rubi R51979

Určené pre kotúčovú pílu Rubi TC-180 R50939. (siko.sk)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až tri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované… (alza.sk)

PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088)

PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až dva bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované… (alza.sk)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne… (alza.sk)

TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4)

TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, 13-pinový konektor TURER FAMILY 4 je precízne spracovaný nosič, do ktorého je možné naraz umiestniť až 4 bicykle. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov je nosič veľmi odolný a maximálne spoľahlivý. Nosič bicyklov TURER FAMILY 4 ponúka moderný dizajn a jednoduché umiestnenie na ťažné zariadenie je zaistené praktickým rýchloupínacím mechanizmom. Na nosiči oceníte možnosť uzamknutia k ťažnému zariadeniu aj samostatné uzamknutie každého bicykla. Maximálna nosnosť nosiča bicyklov TURER FAMILY 4 činí až 60 kg. Konštrukciu nosiča možno jednoducho zložiť, vďaka čomu je zabezpečené praktické skladovanie.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov TURER FAMILY 4 Možnosť uzamknutia k ťažnému zariadeniu… (alza.sk)

Vodiaca lišta Rubi pre pílu TC-180 R50956

Vodiaca lišta Rubi pre pílu TC-180 R50956

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Spojka Pre Vodiacu Lištu Rubi TC-180 R50957

Spojka Pre Vodiacu Lištu Rubi TC-180 R50957

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Zvierky Rubi pre vodiacu lištu TC-180 R50958

Zvierky Rubi pre vodiacu lištu TC-180 R50958

, Farba: , Materiál: (siko.sk)

Wolfcraft FKS 115 Predlžovacia sada pre vodiacu lištu

Wolfcraft FKS 115 Predlžovacia sada pre vodiacu lištu

Umožňuje presné obrábanie veľkých obrobkov. Sada pozostáva z prídavnej hliníkovej koľajnice s predlžovacím adaptérom. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Detské odrážadlo MOVINO CLASSIC, bicykle 12'', tyrkysovo…

Detské odrážadlo MOVINO CLASSIC, bicykle 12'', tyrkysovo-ružové

Základná charakteristika odrážadla MOVINO CLASSIC: Čo je to Movino Classic?Movino Classic je veľmi ľahké odrážadlo odporúčané pre najmladších, začiatočníkov cyklistov s výškou 85 cm. Ohnutý, nízko zavesený rám uľahčuje vstup a výstup pre deti. Odizolovaná konštrukcia pedálov vám umožní rýchlo zvládnuť základy jazdy, ktoré udržujú rovnováhu a vyrovnávanie tela. Tento model má veľký rad nastavení výšky sedadla a volantu, takže sa pohodlne hodí aj na deti do 4 rokov. Movino Classic: Navrhnutý pre najmenších Veľmi ľahké Najlepšie pre začiatočníkov Praktické odrážadlo s moderným riešením 12-palcové kolesá s penovými pneumatikami EVA - bezdušová a bezúdržbová pneumatikaVeľmi ľahká konštrukcia, nízka hmotnosť je veľmi dôležitou vlastnosťou prvého kolesa/odrážadla. Ak chcete minimalizovať… (tonerpartner.sk)

Vak Metabo FST pre vodiace lišty FS Metabo 629020000

Vak Metabo FST pre vodiace lišty FS Metabo 629020000

Vrecko FST pre vodiace lišty FS. Praktická taška na prenášanie pre bezpečné uloženie a prepravu vodiacej lišty do 160 cm. Vhodné pre vodiace lišty Metabo FS 160. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie HAKR Trip pre 3 bicykle Middle

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie HAKR Trip pre 3 bicykle Middle

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip pro 3 kola Middle je určen pro přepravu maximálně tří jízdních kol o maximální celkové hmotnosti 60 kg. Vyniká kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Díky tomu je možné jej téměř kdekoliv skladovat nebo převážet v kufru auta. Snadná je i manipulace a samotná instalace. Kola rychle připevníte pomocí univerzálních držáků na rám a rychloupínacích nastavitelných řemínků, které si poradí s jakoukolv šířkou plášťů. Kola jsou na několika bodech pevně a bezpečně přichycena, takže se jejich pádu obávat nemusíte. Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip pro 3 kola Middle lze po povolení šroubu sklopit i s připevněnými koly, což zajišťuje pohodlný přístup do kufru auta. Nosič nabízí možnost uzamknutí, takže se nemusíte obávat krádeže kol ze zaparkovaného auta… (efitness.sk)

Fasten teleskopická tyč pre gopro a fotoaparát

Fasten teleskopická tyč pre gopro a fotoaparát

Na spodku zostavy je upevňovací bod, ktorý zasuniete a poistkou zaistíte do akéhokoľvek rýchloupínacieho držiaka Fasten. Na opačnom konci je závit na upevnenie kamery, fotoaparátu alebo iného podobného zariadenia. Na oboch stranách držiaka sú kĺby, tak aby ste mohli natočiť kameru do ľubovoľného uhla. (parys.sk)

VEĽKÁ tlačná tyč pre BIG Bobby Car

VEĽKÁ tlačná tyč pre BIG Bobby Car

Pomocou tlačnej tyče môžete ľahko a bezpečne nasmerovať temperament potomka správnym smerom. Postačí rýchle stlačenie rukoväti a kurz malého závodného vodiča možno bezpečne určiť alebo upraviť. Ideálne príslušenstvo pre BIG Bobby Car Classic alebo BIG New Bobby Car. Pretože je tlačná tyč vhodná aj ako pomôcka pri tlačení, keď sa unavia malé chodidlá vodiča, je tlačná tyč BIG výškovo nastaviteľná v troch smeroch a je jednoducho zavesená do zadnej kovovej nápravy na spodnej strane vozidla BIG Bobby Car. Na bezpečné pripevnenie slúži červený bezpečnostný spojovací čap, pomocou ktorého je tlačná tyč pripevnená aj k spojke prívesu BIG Bobby Car. Dĺžka cca 102 cm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 05193 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie…

Exact 05193 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie závitník M5 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Na použitie s matricami podľa DIN 223 = EN 22568 a držiakmi matríc podľa DIN 225 = EN 22568. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 05192 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie…

Exact 05192 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie závitník M4 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Na použitie s matricami podľa DIN 223 = EN 22568 a držiakmi matríc podľa DIN 225 = EN 22568. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 05194 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie…

Exact 05194 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie závitník M6 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Na použitie s matricami podľa DIN 223 = EN 22568 a držiakmi matríc podľa DIN 225 = EN 22568. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 05197 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie…

Exact 05197 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie závitník M12 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Na použitie s matricami podľa DIN 223 = EN 22568 a držiakmi matríc podľa DIN 225 = EN 22568. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 05196 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie…

Exact 05196 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie závitník M10 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Na použitie s matricami podľa DIN 223 = EN 22568 a držiakmi matríc podľa DIN 225 = EN 22568. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 05195 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie…

Exact 05195 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie závitník M8 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Na použitie s matricami podľa DIN 223 = EN 22568 a držiakmi matríc podľa DIN 225 = EN 22568. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 05191 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie…

Exact 05191 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre vonkajšie závitník M3 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Na použitie s matricami podľa DIN 223 = EN 22568 a držiakmi matríc podľa DIN 225 = EN 22568. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

PULUZ PU150 selfie tyč pre športové kamery, čierna (PU150)

PULUZ PU150 selfie tyč pre športové kamery, čierna (PU150)

Selfie tyč pre akčné kamery vám umožní robiť výnimočné zábery jednou rukou. Uľahčí vám snímanie fotografií a videí pomocou športovej kamery. Vďaka kompaktným rozmerom ju môžete mať stále pri sebe. Rozvinie sa na maximálnu dĺžku 49 cm, čo vám umožní zachytiť široký záber. Tyč disponuje štandardným úchytom, ktorý sa hodí pre väčšinu športových kamier ako GoPro, JSCAM a pod. Navyše má aj praktické pútko na zápästie, takže sa nemusíte báť, že vám pri náročnejších manévroch vypadne. Vlastnosti: • Široká kompatibilita, univerzálne použitie - Závit 1/4 • Materiál: hliník • Materiál: kov, plast • Maximálna dĺžka: 49 cm • Rozmery: 18 x 2,9 x 2,9 cm • Váha: 145g (mobilego.sk)

Tech-Protect Monopad selfie tyč pre GoPro Hero, čierna

Tech-Protect Monopad selfie tyč pre GoPro Hero, čierna

Pevná a stabilná selfie tyčpre Gopro s moderným dizajnom. Selfie tyč možno použiť ako teleskopické rameno alebo malú rukoväť fotoaparátu. Rameno je možné predĺžiť na 92 cm alebo skrátiť na 31 cm. Vlastnosti: • Stabilný držiak • Ľahká hliníková konštrukcia • Zložená (dĺžka): 31 cm • V rozloženom stave (dĺžka): 92 cm (mobilego.sk)

MG Float selfie tyč pre športové kamery GoPro / SJCAM (7426757224903)

MG Float selfie tyč pre športové kamery GoPro / SJCAM (7426757224903)

Vodeodolná teleskopická tyč sa hodí každému užívateľovi športových kamier. Pomocou nej môžete robiť fantastické fotky a videá. Tyč disponuje štandardným úchytom, ktorý sa hodí pre kamery GoPro a SJCAM. Vďaka ergonomickému tvaru je používanie tyče maximálne pohodlné a vďaka dodatočnej úchytke na zápästie tyč nestratíte. Vlastnosti: • Teleskopická konštrukcia s plynulou reguláciou dĺžky od 37 - 62 cm • Nosnosť do 1,5 kg • Štandardný úchyt pre kamery GoPro a SJCAM • Vodeodolná konštrukcia • Dĺžka: 60 cm (mobilego.sk)

Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter …

Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter (XISC044)

Príslušenstvo pre kolobežku – antivibračná gumová podložka, ktorá eliminuje vibrácie prednej tyče riadidiel na kolobežke Xiaomi Scooter Antivibrační podložka pod řídící stojnou tyč představuje praktický doplněk pro elektrickou koloběžku Xiaomi Scooter. Kola koloběžky sice nárazy eliminují, ne však vibrace na přední tyči řídítek koloběžky. Právě k tomuto účelu slouží podložka vyrobená z gumy, která eliminuje vibrace přední tyče řídítek. Díky antivibrační podložce pod řídící stojnou tyč si tak jízdu na koloběžce Xiaomi Scooter užijete v maximálním komfortu. Klíčové vlastnosti antivibrační podložky pod řídící stojnou tyč pro Xiaomi Scooter Antivibrační podložka pro elektrickou koloběžku Xiaomi ScooterEliminuje vibrace přední tyče řídítekVyrobená z kvalitní gumyAntivibrační podložka pod… (alza.sk)

Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter …

Antivibračná podložka pod riadiacu stojnú tyč pre Xiaomi Scooter (XISC043)

Príslušenstvo pre kolobežku – antivibračná gumová podložka, ktorá eliminuje vibrácie prednej tyče riadidiel na kolobežke Xiaomi Scooter Antivibrační podložka pod řídící stojnou tyč představuje praktický doplněk pro elektrickou koloběžku Xiaomi Scooter. Kola koloběžky sice nárazy eliminují, ne však vibrace na přední tyči řídítek koloběžky. Právě k tomuto účelu slouží podložka vyrobená z gumy, která eliminuje vibrace přední tyče řídítek. Díky antivibrační podložce pod řídící stojnou tyč si tak jízdu na koloběžce Xiaomi Scooter užijete v maximálním komfortu. Klíčové vlastnosti antivibrační podložky pod řídící stojnou tyč pro Xiaomi Scooter Antivibrační podložka pro elektrickou koloběžku Xiaomi ScooterEliminuje vibrace přední tyče řídítekVyrobená z kvalitní gumyAntivibrační podložka pod… (alza.sk)

ANZA ELITE POLE - Fixná tyč pre natierací pad 115 cm

ANZA ELITE POLE - Fixná tyč pre natierací pad 115 cm

Fixná tyč z hliníka s ergonomickou rukoväťou. Veľmi dobrá voľba pri maľovaní stien, podláh a stropov. Kompatiblná s náradím ANZA. (eFarby.sk)

DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264)

DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, 13-pinový konektor Vyrážate radi ako celá rodina do hôr a popri jazde na bicykloch sa kocháte okolitou krajinou? V tom prípade určite oceníte nosič bicyklov DOLPHIN 4 TÜV. Na ťažné zariadenie umiestníte až 4 bicykle s celkovou hmotnosťou 60 kg, čo je viac ako postačujúce. Nosič DOLPHIN 4 TÜV má, samozrejme osvetlený zadný panel a miesto na upevnenie ŠPZ.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN 4 TÜVZariadenie DOLPHIN 4 TÜV unesie až 4 bicykleCelková nosnosť je 60 kgOdolná oceľová a hliníková konštrukcia pre bezpečnejší transportZadný panel je osvetlený a možno naň upevniť aj ŠPZNosič DOLPHIN 4 TÜV je sklápací a možno ho umiestniť do kufra automobiluAž trojitá fixácia bicyklaZaobídete sa bez… (alza.sk)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, nosnosť 45kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Kvalitný nosič na ťažné zariadenie pre 3 bicyklePraktický nosič na bicykle COMPASS DOLPHIN TÜV pre ťažné zariadenie disponuje robustnou oceľovou konštrukciou, ktorá je určená pre 3 bicykle s maximálnou hmotnosťou 45 kg. Upevnenie kolies je riešené jednoduchým systémom, ktorý umožňuje sklápanie nosiča pre ľahký prístup do kufra automobilu.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov COMPASS DOLPHIN TÜVUpnutie na guľu ťažného zariadeniaOdolná oceľová konštrukciaUrčené pre 3 cyklistické bicykleMaximálna nosnosť 45 kgJednoduchý systém zaistenia so zabudovaným uzamykanímSklápanie pre ľahký prístup do kufraZadné svetlá na prenos na pozemných… (alza.sk)

Metabo 623558000 Magnetická vodiaca lišta

Metabo 623558000 Magnetická vodiaca lišta

• Jednodotykové upevnenie magnetickej vodiacej lišty na materiál • Ľahko rozšíriteľné pomocou dodatočných magnetických vodiacich koľajníc Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vodiace ložiská PFERD PFERD 22000003

Vodiace ložiská PFERD PFERD 22000003

Vodiace ložisko pre systém spracovania hrán EDGE FINISH. Materiál: - Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vodiace ložiská PFERD PFERD 22000004

Vodiace ložiská PFERD PFERD 22000004

Vodiace ložisko pre systém spracovania hrán EDGE FINISH. Materiál: - Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Telesin Monopod vodotesná selfie tyč pre športové kamery, čierna (GP…

Telesin Monopod vodotesná selfie tyč pre športové kamery, čierna (GP-MFW-300)

Hľadáte univerzálne nástroje, ktoré vám umožnia vytvárať originálne zábery športovou kamerou? Tento praktický vodotesný doplnok Telesin určite splní vaše očakávania! Poslúži ako selfie tyč, otočná rukoväť a statív, môže plávať aj na vode. Jeho maximálna výška je až 60 cm, čo vám dáva takmer neobmedzené možnosti. Je kompatibilný s väčšinou športových kamier dostupných na trhu. Niekoľko doplnkov v jednom Toto jedinečné príslušenstvo sa osvedčí v mnohých rôznych aplikáciách. Môže slúžiť ako rukoväť a pohodlná selfie tyč. Výrobok je vybavený aj sklopnými nohami, takže ho ľahko zmeníte na stabilný statív. Doplnok je tiež vodeodolný a vďaka premyslenému dizajnu perfektne pláva na vode. Hodí sa teda aj na veľkolepé zábery pri mori či oceáne. Spoľahlivá selfie tyč Výklopná selfie tyč vám umožní… (mobilego.sk)

Exact 15193 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko…

Exact 15193 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko Ø 25 x 9 M5 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Vedenie sa vkladá do držiaka matrice spolu s matricou. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 15195 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko…

Exact 15195 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko Ø 25 x 9 M8 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Vedenie sa vkladá do držiaka matrice spolu s matricou. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 15196 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko…

Exact 15196 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko Ø 25 x 9 M10 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Vedenie sa vkladá do držiaka matrice spolu s matricou. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 15192 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko…

Exact 15192 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko Ø 25 x 9 M4 DIN 225

Pomoc pri rezaní vonkajších vlákien. Vedenie sa vkladá do držiaka matrice spolu s matricou. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Exact 15191 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko…

Exact 15191 závitník - vodiaca doštička Vhodný pre závitové želiezko Ø 25 x 9 M3 DIN 225

Na matrice Ø 25x9. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Zuty Maľovanie podľa čísiel Bicykle a kvety

Zuty Maľovanie podľa čísiel Bicykle a kvety

Maľovanie podľa čísel pripomína maľovanky, ako ich poznáme z detstva. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ktorú použijete na vyfarbenie danej plôšky.Ide o dobrodružstvo, keď z pôvodne bezfarebného plátna s nejakými čiarami a číslami vznikne naozajstný obraz. Maľovanie podľa čísel uvoľňuje a zmierňuje stres, rozvíja kreativitu a manuáne zručnosti, zlepšuje jemnú motoriku a podporuje koordináciu pohybov, učí koncentrácií, trpezlivosti a vytrvalosti. Súprava obsahuje: 100 % ľanové plátno potlačené vzorom a očíslovaním vymaľovaný vzor, ktorý vám pomôže správne namaľovať obraz 3 ks nylonových štetcov s rôznou hrúbkou štetín súpravu kvalitných akrylových farieb namiešaných špeciálne pre… (muziker.com)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame (HRAmal00567nad)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame (HRAmal00567nad)

Maľovanie podľa čísel – tematika dopravné prostriedky, mestá a miesta, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísiel Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame Maľovanie podľa čísel je ako stvorené pre umelecky zameraných jedincov Materiálom plátna je ľan Námet: dopravné prostriedky a mestá a miesta V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor Na to, aby bol výsledok podľa predstáv, poslúži 24 akrylových farieb (alza.sk)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety (HRAmal00544nad)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety (HRAmal00544nad)

Maľovanie podľa čísel – tematika zvieratá, kvetiny a rastliny, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísel Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety Maľovanie podľa čísel je ako stvorené pre umelecky zameraných jedincov Materiálom plátna je ľan Téma: kvetiny a rastliny a zvieratá V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor Na to, aby bol výsledok podľa predstáv, poslúži 23 akrylových farieb (alza.sk)

Umage prídavné tyče pre police Teaser

Umage prídavné tyče pre police Teaser

Prídavné tyče pre police z kolekcie Umage. Model vyrobený z hliníka a ocele. (answear.sk)

MUNK Günzburger Steigtechnik 65011 Dvojitá tyč pre vstup,…

MUNK Günzburger Steigtechnik 65011 Dvojitá tyč pre vstup, nehrdzavejúca oceľ 440 mm 1 ks

Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele V4A (1.4571), morené a pasivované alebo z pozinkovanej ocele. Spustiteľné, kompletné s príslušenstvom pre rebríkovú lištu 50 x 20 mm. Pre šírku rebríka 340 a 440 mm Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

MUNK Günzburger Steigtechnik 19915 Predĺženie tyče pre tyče so…

MUNK Günzburger Steigtechnik 19915 Predĺženie tyče pre tyče so štvorcovými trubkami 58 mm 1 ks

Bezpečné státie na nerovnom teréne Výškovo nastaviteľné, v prípade potreby sa dá ľahko pripevniť na riadidlá Rozsah nastavenia max. 375 mm Pre obdĺžnikové rúrkové nosníky 58 mm Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Cygnet tyče pre meranie vzdialenosti - distance stick

Cygnet tyče pre meranie vzdialenosti - distance stick

Cygnet Tyče pre meranie vzdialenosti - Distance Stick (parys.sk)

Kotúč LIFEFIT 5kg, kovový, pre 30mm tyč

Kotúč LIFEFIT 5kg, kovový, pre 30mm tyč

Toto ocelové závaží LIFEFIT 5kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi. - kvalitní ocelové závaží o váze 5kg - speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti - průměr kotouče 20cm - šířka kotouče 2,7cm - průměr otvoru pro tyč: 30 mm - cena za 1 kus (efitness.sk)

Kotúč LIFEFIT 10kg, kovový, pre 30mm tyč

Kotúč LIFEFIT 10kg, kovový, pre 30mm tyč

Toto ocelové závaží LIFEFIT 10kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi. - kvalitní ocelové závaží o váze 10kg - speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti - průměr kotouče 25cm - šířka kotouče 3,1cm - průměr otvoru pro tyč: 30 mm - cena za 1 kus (efitness.sk)

Kotúč LIFEFIT 20kg, kovový, pre 30mm tyč

Kotúč LIFEFIT 20kg, kovový, pre 30mm tyč

Toto ocelové závaží LIFEFIT 20kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi. - kvalitní ocelové závaží o váze 20kg - speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti - průměr kotouče 33,5cm - šířka kotouče 4cm - průměr otvoru pro tyč: 30 mm - cena za 1 kus (efitness.sk)

Kotúč LIFEFIT 1,5kg, kovový, pre 30mm tyč

Kotúč LIFEFIT 1,5kg, kovový, pre 30mm tyč

Toto ocelové závaží LIFEFIT 1,5kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi. - kvalitní ocelové závaží o váze 1,5kg - speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti - průměr kotouče 12,4cm - šířka kotouče 2,4m - průměr otvoru pro tyč: 30 mm - cena za 1 kus (efitness.sk)

Kotúč LIFEFIT 1,0kg, kovový, pre 30mm tyč

Kotúč LIFEFIT 1,0kg, kovový, pre 30mm tyč

Toto ocelové závaží LIFEFIT 1kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi. - kvalitní ocelové závaží o váze 1kg - speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti - průměr kotouče 10,4cm - šířka kotouče 2,4cm - průměr otvoru pro tyč: 30 mm - cena za 1 kus (efitness.sk)

Kotúč LIFEFIT 2,5kg, kovový, pre 30mm tyč

Kotúč LIFEFIT 2,5kg, kovový, pre 30mm tyč

Toto ocelové závaží LIFEFIT 2,5kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi. - kvalitní ocelové závaží o váze 2,5kg - speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností proti vlhkosti - průměr kotouče 15,5cm - šířka kotouče 2,9cm - průměr otvoru pro tyč: 30 mm - cena za 1 kus (efitness.sk)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle z kategórie Voľný čas | Autodoplnky | Nosiče kúpite na Kokiskashop.sk za 325.79 €. Upevnenie kolesa do nosiča sa zaobíde bez náradia, vykonáva sa uchytením držiaka na rám a dotiahnutím spôn na kolesá, umiestnených na základni. Mechanizmus je uzamykací a nehrozí tak odcudzenie bicykla. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá z troch základní pre bicykle je z hliníka striebornej farby. Nosič sa pripevňuje na guľu ťažného zariadenia, a zaisťuje sa pomocou robustnej páky a zámku. Ďalej je vybavený panelom s osvetlením a miestom na uchytenie registračnej značky (SPZ). Svetelný panel je pripojený k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólového konektora a je vybavený kompletnými zadnými svietidlami, vrátane osvetlenia ŠPZ.… (kokiskashop.sk)

Pro-USER Diamant SG2, nosič na 2 bicykle (91734)

Pro-USER Diamant SG2, nosič na 2 bicykle (91734)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, skladací, nosnosť 60kg, 7-pinový konektor a 13-pinový konektor Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2 ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 2 bicyklov a elektrobicyklov. Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant SG2.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2Moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 2 bicyklovPlne skladací, sklopný vrátane rýchlostrmeňov na rýchle upnutieVhodný takmer pre všetky typy bicyklov a elektrobicyklov s… (alza.sk)

detske sportovni nohavice, sportovni nohavice detske, detske korčule 28, detske korčule 23, detske korčule 29, Sportisimo korčule detske, chladni detske korčule, korčule chladni detske, detske korčule 32, detske korčule Chlapčenské

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť