Vodítka flexi srdce

Poslušnost i bez vodítka

Poslušnost i bez vodítka

Vážení chovatelé psů, chcete vědět, jak proměnit roztěkanost v soustředění a stresovaný uzlíček nervů v psa, který je uvolněný a věří si? A to všechno stoprocentně pozitivními metodami? Leslie McDevittová vám poradí, jak na to. S pomocí jejích rad dokážete vycvičit svého psa tak, aby na něj bylo spolehnutí v problematických situacích, ať už ho stimulují nebo stresují, a to i bez vodítka! (pantarhei.sk)

Zostava vodítka vlákna UM3 / S5 Ultimaker SPUM-FIGU-ASSM

Zostava vodítka vlákna UM3 / S5 Ultimaker SPUM-FIGU-ASSM

Originálny a kvalitný náhradný diel pre Ultimaker. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vykrajovačka srdce/srdce

Vykrajovačka srdce/srdce

(homepoint.sk)

Srdce hovorí srdcu

Srdce hovorí srdcu

Deväť prvých piatkov v mesiaci pre dospelých (pantarhei.sk)

Od srdce k srdci

Od srdce k srdci

Nová řada malých dárkových knížek má na rozdíl od dosavadních publikací nakladatelství Doron čtvercový formát. Obálku každé z nich zdobí ražba s fólií. Citáty citlivě doplňují fotografie a respektují témata jednotlivých knížek. (pantarhei.sk)

Zlatý prívesok SRDCE V SRDCI

Zlatý prívesok SRDCE V SRDCI

Rozkošný zlatý prívesok srdca v srdci v prevedení žltého 14 karátového zlata. Srdiečka prívesku majú vysoko leštený povrch, pričom vnútorné srdiečko je zdobené aplikáciou bieleho zlata. Srdcia navzájom spájajú tri žiariace číre zirkóniky, ktoré prívesku dodávajú romantický nádych. Šírka prívesku je 13 mm, výška 12 mm a priemer očka na retiazku má 6 mm. Krásny darček k mnohým príležitostiam. (najzlato.sk)

Karty v srdci, srdce v kartách

Karty v srdci, srdce v kartách

Cesta Hanky Zýkové od okamžiku, kdy si v dospívání uvědomila, že má jisté ne zcela obvyklé schopnosti, až k dnešní profesionalitě ve výkladu karet, byla dlouhá a klikatá. Dříve vykládala karty svým známým spíše jako koníček a teprve postupně si začínala uvědomovat, že její nadání je zároveň životním údělem a posláním. Jedním ze způsobů, jak se vyrovnávat s přívalem emocí, smutných příběhů a zdánlivě neřešitelných situací, se kterými za ní chodí muži i ženy, je psát. A tak zachycuje příběhy lidí, se kterými se u karet potkává. A zároveň nám tím umožňuje uvědomit si, že trápení, chyby, nemoci a nespravedlnost nepotkávají jenom nás. Její už druhá kniha Karty v srdci, srdce v kartách není oslavou autorky a jejího daru umět číst z karet, ale laskavým a přemýšlivým sdělením, že ve svých… (pantarhei.sk)

Flexi otvárač

Flexi otvárač

Konečne posila! Tento otvárač sa plynule prispôsobuje veľkostiam viečok o priemeroch 1,5 - 8 cm. Jednoducho nasaďte gumové ozubené koliesko na viečko, pootočte a je to! Poháre tak otvorte úplne bez námahy. (velkykosik.sk)

Flexi odkvapkávač

Flexi odkvapkávač

Praktický a veľmi skladný odkvapávač stačí umiestniť na drez a pomocou výsuvných držiakov prispôsobiť jeho šírke. Príbory, poháre, ale aj ovocie odkvapká priamo do drezu. Oporu tanierov možno podľa potreby sklopiť či postaviť. Materiál: nerezová oceľ, umelá hmota Rozmery: 33 x 14 x 2 cm (velkykosik.sk)

Od srdca k srdcu - Le jilestar le jileske

Od srdca k srdcu - Le jilestar le jileske

Kniha Od srdca k srdcu je ako diaľnica medzi Božím srdcom a srdcom človeka. Je určená veľkým i malým. Slovákom i Rómom. Laikom i teológom. Každému. Bez ohľadu na čokoľvek. Lebo Božiu blízkosť potrebuje každý... (pantarhei.sk)

Zlatý prívesok GRAVÍROVANÉ SRDCE V SRDCI s kamienkami

Zlatý prívesok GRAVÍROVANÉ SRDCE V SRDCI s kamienkami

Nádherné zlaté srdce v prevedení 14 karátového kombinovaného zlata je dokonalým vyjadrením Vašej nekonečnej lásky k svojej vyvolenej. Gravírovaný povrch srdca v žltom zlate zdobí v strede malé biele srdiečko, ktorého vnútro je vykladané jagavými bielymi kamienkami. Precízne spracovanie prívesku zdôrazňuje použité vysoké leštenie zlata. (najzlato.sk)

Tiens Flexi Glukosamín

Tiens Flexi Glukosamín

TIENS FLEXI GLUKOSAMÍN A VÝŤAŽOK Z HUBY AGARICUS Výživové doplnky Naše kĺby sú denne vystavované nadmernej záťaži. Kĺby nám svoju vďaku ukážu najmä v starobe. Mnohé problémy s kĺbami sa preto objavujú až postupom veku. Je potrebné vedieť, že ak cítime bolesť, choroba je už rozvinutá. Je potrebné preto staviť na preventívnu starostlivosť. Cena výrobku je pomerne stála, dá sa nájsť v internetových obchodoch, ale aj v kamenných predajniach. Kĺbová výživa Kĺby sú miesta, kde sa spájajú kosti. Tieto spojenia umožňujú pohyb – pre ich správnu funkciu je potrebná zdravá chrupavka, synoviálna tekutina a zdravé úpony svalov a šliach. Okrem starnutia je ďalším dôležitým faktorom ovplyvňujúcim stav našich kĺbov a kostí aj životný štýl. Najčastejšie sa odporúča cvičenie, avšak rovnako aj každodenný… (bohatstvo-prirody.sk)

Gimi Flexi Šedá

Gimi Flexi Šedá

Nákupná taška s oceľovou konštrukciou a polyesterovou taškou s objemom 45 l sa stane vašim obľúbeným spoločníkom pri nákupoch. Na konštrukcii je umiestnená sivá nepremokavá taška so sťahovacou šnúrkou a s dvoma vreckami na zips. Tašku je možné odopnúť a vyprať. Skladacia rukoväť je použiteľná aj s plnou taškou. Má aj praktický hák pre nákupný vozík. Taška je opatrená plastovými kolieskami. (4home.sk)

Obracačka Westmark Flexi

Obracačka Westmark Flexi

Vyrobené v Nemecku, overené viac ako 50-ročnou tradíciou a vytvorené tak, aby všetky vaše kuchynské problémy boli minulosťou. Westmark je majstrom v tom, ako si uľahčiť život, a to aj vďaka tomuto šikovnému strúhadlu, ktoré je doplnené o šikovnú krabičku. (bonami.sk)

More Joy Kuchynská prateľná utierka 2ks Srdce - Ružové srdce

More Joy Kuchynská prateľná utierka 2ks Srdce - Ružové srdce

Kuchynská prateľná utierka 2ks Srdce - Ružové srdce Prateľné utierky na riad z prírodného materiálu v originálnom severskom dizajne. Kompostovateľné. Balenie obsahuje 2ks. (pilulka.sk)

Bellatex Vankúš srdce IVO Zavesené srdcia, 42 x 48 cm

Bellatex Vankúš srdce IVO Zavesené srdcia, 42 x 48 cm

Potešte svojich milovaných krásnym vankúšikom v tvare srdiečka nielen na Valentína. Vankúšik Srdce je originálny spôsob, ako dať najavo, že máte niekoho radi alebo dobrý spôsob, ako navodiť romantickú atmosféru. (4home.sk)

Organizér Flexi 3 priehradky

Organizér Flexi 3 priehradky

Mix farieb aj červený (homepoint.sk)

BiKe Flexi Rear Mirror

BiKe Flexi Rear Mirror

Nastaviteľné spätné zrkadielko s flexibilným krkom a s malou červenou kruhovou odrazkou na zadnej strane. • uchytenie na koniec kormidla s priemerom 22,2 cm pomocou objímky• priemer zrkadla: 8,3 cm• celková dĺžka: 19,5 cm• hmotnosť: 42 g Krajina pôvodu: Čína Farba: Čierna (muziker.com)

Stěrač plochý FLEXI 450mm

Stěrač plochý FLEXI 450mm

Stěrač plochý FLEXI 450mm Plochý stěrač FLAT FLEXI, baleno á 1 ks v průhledném plastovém obalu. Obsahuje celou řadu adaptérů, díky kterým je snadné stěrač upevnit na většinu běžně používaných zakončení ramének stěračů. Stěrač je vybaven grafitovým břitem pro výtečné stírání. (torriacars.sk)

Stěrač plochý FLEXI 510mm

Stěrač plochý FLEXI 510mm

Stěrač plochý FLEXI 510mm Plochý stěrač FLAT FLEXI, baleno á 1 ks v průhledném plastovém obalu. Obsahuje celou řadu adaptérů, díky kterým je snadné stěrač upevnit na většinu běžně používaných zakončení ramének stěračů. Stěrač je vybaven grafitovým břitem pro výtečné stírání. (torriacars.sk)

Stěrač plochý FLEXI 430mm

Stěrač plochý FLEXI 430mm

Stěrač plochý FLEXI 430mm Plochý stěrač FLAT FLEXI, baleno á 1 ks v průhledném plastovém obalu. Obsahuje celou řadu adaptérů, díky kterým je snadné stěrač upevnit na většinu běžně používaných zakončení ramének stěračů. Stěrač je vybaven grafitovým břitem pro výtečné stírání. (torriacars.sk)

Stěrač plochý FLEXI 480mm

Stěrač plochý FLEXI 480mm

Stěrač plochý FLEXI 480mm Plochý stěrač FLAT FLEXI, baleno á 1 ks v průhledném plastovém obalu. Obsahuje celou řadu adaptérů, díky kterým je snadné stěrač upevnit na většinu běžně používaných zakončení ramének stěračů. Stěrač je vybaven grafitovým břitem pro výtečné stírání. (torriacars.sk)

Stěrač plochý FLEXI 550mm

Stěrač plochý FLEXI 550mm

Stěrač plochý FLEXI 550mm Plochý stěrač FLAT FLEXI, baleno á 1 ks v průhledném plastovém obalu. Obsahuje celou řadu adaptérů, díky kterým je snadné stěrač upevnit na většinu běžně používaných zakončení ramének stěračů. Stěrač je vybaven grafitovým břitem pro výtečné stírání. (torriacars.sk)

Stěrač plochý FLEXI 380mm

Stěrač plochý FLEXI 380mm

Stěrač plochý FLEXI 380mm Plochý stěrač FLAT FLEXI, baleno á 1 ks v průhledném plastovém obalu. Obsahuje celou řadu adaptérů, díky kterým je snadné stěrač upevnit na většinu běžně používaných zakončení ramének stěračů. Stěrač je vybaven grafitovým břitem pro výtečné stírání. (torriacars.sk)

LADYLAB FLEXI 100 kapsúl

LADYLAB FLEXI 100 kapsúl

Kvalitná kĺbová výživa pre namáhané a bolestivé kĺby nielen pre aktívnych športovcov. (mojalekaren.sk)

Dr.Max ThermoMAX Digital Flexi

Dr.Max ThermoMAX Digital Flexi

Digitálny klinický teplomer s pružnou špičkou. Charakteristika 1. Pružná špička, omnoho bezpečnejšie a pohodlnejšie použitie. 2. Funkcia poplašného signálu pri horúčke. Spôsob použitiapri meraní teploty je potrebné riadiť sa pokynmi na príbalovom letáku. Teplomer je potrebné pred 1. Použitím očistiť. Teplomer nerozoberať, neohýbať a nepustiť na zem. Chrániť pred špinou, vlhkosťou, priamym slnečným svetlom a extrémnymi teplotami. Recyklovať batériu a ďalšie súčiastky. Určené na meranie teploty pod dohľadom dospelej osoby- (drmax.sk)

Teplomer Digital CELSIUS flexi

Teplomer Digital CELSIUS flexi

Vynikajúci flexi digitálny teplomer. (mojalekaren.sk)

Walmark Proenzi Flexi 30tbl

Walmark Proenzi Flexi 30tbl

Proenzi Flexi tbl 1x30 ks Unikátna kombinácia extraktu z avokádového a sójového oleja, patentovanej zložky Robuvit®, vitamínov a minerálov na výživu a podporu plnohodnotného pohybu a celkovú vitalitu kĺbov. (pilulka.sk)

Ladylab Flexi 100 kapslí

Ladylab Flexi 100 kapslí

Ladylab Flexi 100 kapslí Kvalitná kĺbová výživa pre namáhané a bolestivé kĺby. FLEXI je určený ako pre profesionálne výkonnostných športovcov, tak pre širokú verejnosť. (pilulka.sk)

Ohrev solárny Slim Flexi

Ohrev solárny Slim Flexi

Slim Flexi solárny ohrev vhodný ku kartušovej filtrácii. Solárny panel môžete umiestniť na vodorovnú zem či mierne naklonenú, so sklonom na juh, aby sa čo najlepšie využilo slnečné žiarenie. Pôsobením slnečného žiarenia sa ohrieva voda v ohreve a pomáha tak zvyšovať teplotu vody v bazéne. Parametre: - rozmery ohrevu: 120 x 120 cm - rozmery balenia: 46 x 25 x 27 cm; 2,94 kg (efitness.sk)

Tmavomodré barefoot sandále Flexi

Tmavomodré barefoot sandále Flexi

Tmavomodré barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Svetloružové barefoot sandále Flexi

Svetloružové barefoot sandále Flexi

Svetloružové barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Čierne barefoot sandále Flexi

Čierne barefoot sandále Flexi

Čierne barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Svetloružové barefoot sandále Flexi

Svetloružové barefoot sandále Flexi

Svetloružové barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Čierne barefoot sandále Flexi

Čierne barefoot sandále Flexi

Čierne barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Čierne barefoot sandále Flexi

Čierne barefoot sandále Flexi

Čierne barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

ROUNDUP FLEXI 140ML SK

ROUNDUP FLEXI 140ML SK

KONCENTRÁT NA NIČENIE BURINY . na ničenie jednoročných a vytrvalých burín . na ornú pôdu, ovocné sady, vinohrady, okrasné kultúry . na likvidáciu nežiaduce vegetácie na lesných plochách . hubí burinu vrátane koreňov . (andreashop.sk)

Solárny ohrev Slim Flexi

Solárny ohrev Slim Flexi

Solárny panel môžete pripojiť ako ku kartušovej, tak aj k pieskovej filtrácií s maximálnym prietokom 7,5 m3/hod. Má konektory na napojenie 32 a 38 mm hadíc. Solárny panel môžete umiestniť na vodorovnú zem, či mierne naklonenú, so sklonom na juh, aby sa čo najlepšie využilo slnečné žiarenie. Pôsobením slnečného žiarenia sa ohrieva voda v ohreve a pomáha tak zvyšovať teplotu vody v bazéne. Rozmery ohrevu sú 1,2x1,2 m. Pre správnu funkciu filtrovania sa solárny ohrev pripája pomocou redukčného obtokového ventilu. Solárny ohrev znižuje pri filtrovaní prietok vody a filtrovanie tak nemusí byť účinné. Solárny panel nie je určený na montáž na strechy, pergoly apod. Solárny ohrev musí byť vedľa bazéna umiestnený tak, aby bol na úrovni hladiny vody, alebo pod jej úrovňou. (marimex.sk)

Pinko - Rifle Flexi Maddie

Pinko - Rifle Flexi Maddie

Rifle z kolekcie Pinko, mom fit strih so zvýšeným pásom. Model vytvorený z hladkého denimu. (answear.sk)

Tmavomodré barefoot sandále Flexi

Tmavomodré barefoot sandále Flexi

Tmavomodré barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Červené barefoot sandále Flexi

Červené barefoot sandále Flexi

Červené barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Červené barefoot sandále Flexi

Červené barefoot sandále Flexi

Červené barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Červené barefoot sandále Flexi

Červené barefoot sandále Flexi

Červené barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Červené barefoot sandále Flexi

Červené barefoot sandále Flexi

Červené barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Tmavomodré barefoot sandále Flexi

Tmavomodré barefoot sandále Flexi

Tmavomodré barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Tmavomodré barefoot sandále Flexi

Tmavomodré barefoot sandále Flexi

Tmavomodré barefoot sandále Flexi (topankovo.sk)

Nerezové ramienko FLEXI 2ks

Vicoustic Flexi Glue Ultra

Vicoustic Flexi Glue Ultra

Lepidlo Flexi Glue Ultra od Vicoustic je určené na použitie s rôznymi materiálmi. Jeho chemické zloženie nie je agresívne, a preto je certifikované v súlade s najnovšou európskou legislatívou, ktorá umožňuje použitie Flexi Glue Ultra v akomkoľvek prostredí. Flexi Glue Ultra je perfektný na použitie s polyuretánovými (penovými) alebo polystyrénovými (EPS) materiálmi Vicoustic a zaisťuje ich správne a bezpečné upevnenie na steny miestnosti. Počet v balení (ks): 1 Krajina pôvodu: Čína (muziker.com)

Vicoustic Flexi A50 Šedá

Vicoustic Flexi A50 Šedá

Vďaka svojmu revolučnému dizajnu je panel Flexi Panel A50 od spoločnosti Vicoustic skutočne efektívny pri použití v akomkoľvek type priestoru. Kombinácia materiálu, absorpčného povrchu a hrúbky dutiny znamená, že absorpčný panel je mimoriadne efektívny.Flexi Panel A50 vám ponúka najlepší výkon na stredných a vysokých frekvenciách.Panel sa bežne používa v miestnostiach, ako sú nahrávacie alebo vysielacie štúdiá a ponúka jedno z najlepších akustických riešení na trhu za atraktívnu cenu. Má tiež jedinečnú vlastnosť - keď panely sú umiestnené tesne vedľa seba, spojenia panelov sa stanú nedetekovateľnými, čo vám umožní skryť káble v dutinách. Absorbčný frekvenční rozsah: High to Medium Frequencies Použitie: Nahrávanie Použitie: Hi-Fi Použitie: Vokály Použitie: Nástroje Použitie: Štúdio… (muziker.com)

Proenzi Flexi 30 tablet

Proenzi Flexi 30 tablet

Výživový doplnok s obsahom ASU (extrakt z avokádo-sójového oleja), Robuvit (patentovaný extrakt z dreva francúzskeho duba letného), vitamínnu C, B6, mangánu a horčíka. Mangán prispieva k udržaniu zdravých kostí a k normálnej tvorbe spojivového tkaniva. Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a k normálnej syntéze bielkovín. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí. Vitamín C, B6 a horčík, ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

FLEXI LED OSVETLENIE CIERNE

FLEXI LED OSVETLENIE CIERNE

PREDNÉ LED SVETLO . Ultra jasné predné LED svetlo a červené zadné svetlo na vodítka Flexi. . Kompatibilný s vodítkami radu New Comfort / New Classic / Desing. Pre vodítka o veľkostiach S, M a L. . Nie je možné kombinovať so (andreashop.sk)

Flexi napojenie k WC

Flexi napojenie k WC

, Farba: , Materiál: polypropylén (siko.sk)

Karty v srdci, srdce v kartách (978-80-874-7054-1)

Karty v srdci, srdce v kartách (978-80-874-7054-1)

E-kniha - autor Hanka Zýková, 144 stran Cesta Hanky Zýkové od okamžiku, kdy si v dospívání uvědomila, že má jisté ne zcela obvyklé schopnosti, až k dnešní profesionalitě ve výkladu karet, byla dlouhá a klikatá. Dříve vykládala karty svým známým spíše jako koníček a teprve postupně si začínala uvědomovat, že její nadání je zároveň životním údělem a posláním. Jedním ze způsobů, jak se vyrovnávat s přívalem emocí, smutných příběhů a zdánlivě neřešitelných situací, se kterými za ní chodí muži i ženy, je psát. A tak zachycuje příběhy lidí, se kterými se u karet potkává. A zároveň nám tím umožňuje uvědomit si, že trápení, chyby, nemoci a nespravedlnost nepotkávají jenom nás. Její už druhá kniha Karty v srdci, srdce v kartách není oslavou autorky a jejího daru umět číst z karet, ale laskavým a… (alza.sk)

Vykrajovačka srdce

Vykrajovačka srdce

(homepoint.sk)

Dekorácia srdce

Dekorácia srdce

Dekorácia 10x0.5x10cm (homepoint.sk)

Srdce závesné

Srdce závesné

(homepoint.sk)

Srdce závesné

Srdce závesné

Celková dĺžka 53cm, material drevo-textil-špagát (homepoint.sk)

Jóga srdce

Jóga srdce

V této překrásné knize, jež nabízí nový, svěží a neotřelý přístup k józe a mystice a je bohatě prokládáná básněmi a poučeními od světců a mystiků z celého světa, nás uznávaný spisovatel Andrew Harvey a dlouholetá lektorka jógy Karuna Ericksonová učí poznávat moudrost vlastního těla za účelem prohloubení duchovní praxe.Připomínají nám, že účelem jógy je pomoci nám „stát se ztělesněnými kanály osvícené lásky , milosti, míru... nástroji božské tvořivosti ve světě“ a zasvětí nás do „pěti vekých radostí“ - prostých , ale velmi účinných posloupností jógových poloh, jež zažehnou „uzemněnou touhou a pokojnou radost v jádru těla a srdce , které potřebujeme všichni, abychom zůstali silní, tvořiví a žili život inspirovaný láskou“. (pantarhei.sk)

Etikoterapie srdce

Etikoterapie srdce

Pri diagnóze ochorenia srdca sa za prejavy choroby skrývajú ešte ďalšie posolstvá, týkajúce sa nášho života. Ústrednou témou tejto knihy je konkrétne interpretovať obraz choroby a nájsť v nej úlohu, ktorú sa máme naučiť. Z rozboru obrazu ochorení sa vyvíja psychológia "zlomeného srdca". Témy ako rytmus, životná sila a životné vypätie, otvorenosť, majú kontakt s telom i dušou.Preklad: Miroslav Hubáček (pantarhei.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť