Vrtule robbe 1 77840907 9x 7 5 apc

9x DOMESTOS Power 5 Lime 55g

9x DOMESTOS Power 5 Lime 55g

Nový tuhý WC blok Domestos Power Lime 5 poskytuje Vašej toalete komplexnú starostlivosť a čo je najdôležitejšie, vydrží viac spláchnutie! Zabraňuje tvorbe vodného kameňa, vytvára bohatú svieži penu, zaručuje čistý povrch toaletné misy s viditeľným leskom a v neposlednom rade zanecháva hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežu vôňu pri každom spláchnutí. Bohatá pena Prevence Pred vodným kameňom Dlouhotrvající sviežosť Lesk Hygiena Návod na použitie: Zaveste WC blok cez okraj toaletnej misy a uistite sa, že sa nachádza v najsilnejším prúdu vody. Po minutia vyhoďte WC blok do koša. Po použití si opláchnite ruky. Rozmer balenia a špecifikácie: Balenie: 9× 55 g (feedo.sk)

9x DOMESTOS Power 5 Ocean 55g

9x DOMESTOS Power 5 Ocean 55g

Nový tuhý WC blok Domestos Power Ocean 5 poskytuje Vašej toalete komplexnú starostlivosť a čo je najdôležitejšie, vydrží viac spláchnutie! Zabraňuje tvorbe vodného kameňa, vytvára bohatú svieži penu, zaručuje čistý povrch toaletné misy s viditeľným leskom a v neposlednom rade zanecháva hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežu vôňu pri každom spláchnutí. Bohatá pena Prevencia pred vodným kameňom Dlhotrvajúci sviežosť Lesk Hygiena Návod na použitie: Zaveste WC blok cez okraj toaletnej misy a uistite sa, že sa nachádza v najsilnejším prúdu vody. Po minutia vyhoďte WC blok do koša. Po použití si opláchnite ruky. Rozmer balenia a špecifikácie: Balenie: 9× 55 g (feedo.sk)

Unašeč vrtule Reely, Ø 8 mm, 5 mm

Unašeč vrtule Reely, Ø 8 mm, 5 mm

Unašeč vrtule Reely, Ø 8 mm, 5 mm​ od výrobce Reely v kategorii Príslušenstvo pre letecké vrtule za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

FORCELL FLEXI TPU Obal 9X / Honor 9X Pro čierny

FORCELL FLEXI TPU Obal 9X / Honor 9X Pro čierny

FLEXI TPU Obal 9X / Honor 9X Pro čiernyGumený ochranný obal ako dokonalá ochrana pre Váš 9X / Honor 9X Pro . Kryt je  vyrobený z kvalitného TPU materiálu a je obohatený o jemnú a elegantnú karbónoú štruktúru a tak je vhodný nielen pre pánov ale aj dámy. Svojou kvalitou zaručuje dokonalú ochranu pred poškodením a svojim jemným materiálom chráni Váš smartfón pri každodennom  používaní pred nečistotami.  Kryt je veľmi ľahký a vďaka jeho kvalitnému materiálu sa aj v teplých mesiacoh nešmýka v ruke a tak je vhodný do každ… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Honor 9X Pro / Honor 9X

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Honor 9X Pro /  Honor 9X

Ochranné tvrdené sklo Honor 9X Pro / Honor 9XTvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Google Pixel 3a. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné a teda môžete telefón nosiť vo vrecku napríklad spolu s kľúčami.Aplikácia tvrdeného skla nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny.  - tvrdené sklo chráni displej pred rozbitím a iným poškodením- sklo sa… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochranný obal Honor 9X/ Honor 9X Pro červený

FORCELL 360° Ochranný obal  Honor 9X/ Honor 9X Pro červený

360° Ochraný obal Honor 9X/ Honor 9X Pro červenýTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Honor 9X/ Honor 9X Pro a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochranný obal Honor 9X/ Honor 9X Pro zlatý

FORCELL 360° Ochranný obal  Honor 9X/ Honor 9X Pro zlatý

360° Ochraný obal Honor 9X/ Honor 9X Pro zlatýTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Honor 9X/ Honor 9X Pro a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a… (vsetkonamobil.sk)

APC Essential SurgeArrest 5 outlets 230V France PM5-FR

APC Essential SurgeArrest 5 outlets 230V France PM5-FR

Prepäťová ochrana PM5-FR (realshop.sk)

Programovateľný BID Chip pre nabíjačky Robbe radu Power Peak,…

Programovateľný BID Chip pre nabíjačky Robbe radu Power Peak, Multiplex 308472

Programovateľný BID Chip pre nabíjačky Robbe radu Power Peak, Multiplex 308472​ od výrobce Multiplex v kategorii Príslušenstvo pre nabíjačky akumulátorov v modelárstve za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

FORCELL 3D Tvrdené sklo Honor 9X Pro / Honor 9X čierne čierne

FORCELL   3D Tvrdené sklo Honor 9X Pro / Honor 9X čierne čierne

 3D Tvrdené sklo Honor 9X Pro / Honor 9X čierne čierne 3D Tvrdené (temperované) sklo je dokonalá ochrana displeja pred poškodením pre Váš smartfón Honor 9X Pro / Honor 9X čierne. Tvrdené sklo dokonale ochráni displej pred rozbitím a aj napriek každodenému používaniu ho zároveň dokáže ochrániť pred nečistotami. Sklo je priesvitné a tak vášmu displeju zanechá pôvodný a prirodzený vzhľad, obsahuje všetky výrezy pre reproduktor a proximity sensor.   -          Tvrdené sklo chráni displej pred rozbitím-    … (vsetkonamobil.sk)

FIXED Full-Cover pro Honor 9X/9X Pro (FIXGF-437-BK) čierne

FIXED Full-Cover pro Honor 9X/9X Pro (FIXGF-437-BK) čierne

Vysoce kvalitní tvrzené sklo FIXED o tloušťce 0,33 mm pro maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Sklo má tvrdost 9H, vysokou citlivost dotyku, nabízí snadnou instalaci a 100% průhlednost! Jedná se o sklo s oleofóbní úpravou (tzn. odpuzuje látky olejovitého charakteru a mastnotu). Jedinečné řešení jak ochránit displej před poškrábáním, nečistotami, otisky prstů ale i před tvrdými nárazy! Sklo kryje celou přední část telefonu až k okrajům.<br /> <br /> <b>Prvotřídní materiál</b><br /> Temperovaná skla FIXED jsou vyrobena z nejkvalitnějšího materiálu původem z Japonska. Právě špičkový materiál zajišťuje vysokou míru ochrany telefonu pokud dojde k nárazu nebo pádu.<br /> <br /> <b>Skvěle sedí</b><br /> Skla FIXED se vyrábí vždy… (hej.sk)

FIXED Story pre Honor 9X/Honor 9X Pro červený (FIXST-437-RD)

FIXED Story pre Honor 9X/Honor 9X Pro červený (FIXST-437-RD)

Kryt na mobil pre Honor 9X a 9X Pro, Silikón, pevný, pogumovaný povrch Chráňte váš mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu FIXED Story pre Honor 9X/Honor 9X Pro červený. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolným telom istotou ochrany pre Honor 9X a 9X Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na mobil je silikón. Silikón je populárny pre svoju odolnosť proti nárazom, praktickosť a absorpciu vibrácií. Prirodzené je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu a k ďalším tlačidlám potrebným na pohodlné používanie vášho mobilného telefónu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude rozhodne držať. Pogumovaná úprava zamedzí vypadnutiu z… (alza.sk)

FIXED Story pre Honor 9X/Honor 9X Pro modrý (FIXST-437-BL)

FIXED Story pre Honor 9X/Honor 9X Pro modrý (FIXST-437-BL)

Kryt na mobil pre Honor 9X a 9X Pro, Silikón, pevný, pogumovaný povrch Poistite si bezpečnosť svojho mobilu za pomoci ochranného krytu FIXED Story pre Honor 9X/Honor 9X Pro modrý. Ide o zadný kryt, ktorý je precíznym vyhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Honor 9X a 9X Pro. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra na mobil je silikón. Silikón je jedinečný pre svoju praktickosť, odolnosť proti nárazom a absorpciu vibrácií. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu aj ďalším tlačidlám potrebným na ľahké používanie mobilného telefónu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Pogumovaná úprava zabráni vypadnutiu z dlane. Základné… (alza.sk)

FIXED Full-Cover pre Honor 9X/9X Pro čierne (FIXGF-437-BK)

FIXED Full-Cover pre Honor 9X/9X Pro čierne (FIXGF-437-BK)

Ochranné sklo na mobilný telefón Honor 9X a 9X Pro, tvrdosť 9H, hrúbka 0.33 mm, Displej mobilného telefónu sa vždy môže aj napriek opatrnosti a pozornosti náhle rozbiť, stačí len, keď sa vám ho podarí nechtiac pustiť na zem. Pre takéto nehody existuje ochranné tvrdené sklo FIXED Full-Cover pre Honor 9X/9X Pro čierne. Toto ochranné sklo je vhodné presne pre model Honor 9X a 9X Pro. Zásluhou tvrdosti 9H a sile skla 0,33 mm vzorne chráni obrazovku pred poškriabaním, pádom na zem a iným spôsobom poškodenia. Vonkajšia úprava ochranného tvrdeného skla bráni zašpineniu od šmúh prstov. S pomocou FIXED sa tak už o výbornú kondíciu obrazovky vášho zariadenia nebudete musieť strachovať. Hlavné vlastnosti ochranného skla FIXED Full-Cover pre Honor 9X/9X Pro čierne Ochranné sklo určené pre Honor 9X… (alza.sk)

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2827-34, 760 ot./min.…

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2827-34, 760 ot./min./V

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2827-34, 760 ot./min./V​ od výrobce ROXXY v kategorii Brushless motory pre lietadlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2824-26, 1380 ot./min…

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2824-26, 1380 ot./min./V

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2824-26, 1380 ot./min./V​ od výrobce ROXXY v kategorii Brushless motory pre lietadlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2824-34, 1100 ot./min…

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2824-34, 1100 ot./min./V

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2824-34, 1100 ot./min./V​ od výrobce ROXXY v kategorii Brushless motory pre lietadlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 3536-06, 1250 ot./min…

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 3536-06, 1250 ot./min./V

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 3536-06, 1250 ot./min./V​ od výrobce ROXXY v kategorii Brushless motory pre lietadlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 4250-07, 720 ot./min.…

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 4250-07, 720 ot./min./V

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 4250-07, 720 ot./min./V​ od výrobce ROXXY v kategorii Brushless motory pre lietadlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2827-26, 930 ot./min.…

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2827-26, 930 ot./min./V

Elektromotor Brushless Robbe Roxxy BL Outrunner 2827-26, 930 ot./min./V​ od výrobce ROXXY v kategorii Brushless motory pre lietadlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Vrtule dronu Reely

Vrtule dronu Reely

Vrtule dronu Reely​ od výrobce Reely v kategorii Náhradné diely pre drony a kvadrokoptéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Programovateľný BID Chip s káblom pre nabíjačky Robbe radu Power Peak…

Programovateľný BID Chip s káblom pre nabíjačky Robbe radu Power Peak, Multiplex 308473

Programovateľný BID Chip s káblom pre nabíjačky Robbe radu Power Peak, Multiplex 308473​ od výrobce Multiplex v kategorii Príslušenstvo pre nabíjačky akumulátorov v modelárstve za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, sada 2 ks, 16" (41…

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, sada 2 ks, 16&quot; (41 cm), 5-listá vrtuľa, biely

Osviežujúca búrka: Set dvoch stojanových ventilátorov Klarstein Silent Storm prinášaju konečne zmenu klímy v miestnosti. Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm svojou 16" vrtuľou vytvára vánok, ktorý účinne pokryje priestory s objemom do 80 m³. Na výber máte až 12 rýchlostných stupňov osvieženia, ktoré roznesú horúci vzduch počas leta. Príjemnú zmenu zabezpečuje 5 ventilačných režimov, ktoré začínajú simuláciou prírodného vánku, prechádzajú cez nočný režim s automatickým vypnutím, cez tichý režim potrebný pri koncentrácia, až končia režimom komfortu, ktorý zapne ventilátor len pri teplotách nad 20 °C. Rovnako máte k dispozícii časovač odloženého zapnutia/vypnutia, celkovo 12 hodín nastaviteľných po 30-minútových krokoch. Rovnomerné fúkanie do všetkých kútov miestnosti… (electronic-star.sk)

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, sada 2 ks, 16" (41…

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, sada 2 ks, 16&quot; (41 cm), 5-listá vrtuľa, biely

Osviežujúca búrka: Set dvoch stojanových ventilátorov Klarstein Silent Storm prinášaju konečne zmenu klímy v miestnosti. Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm svojou 16" vrtuľou vytvára vánok, ktorý účinne pokryje priestory s objemom do 80 m³. Na výber máte až 12 rýchlostných stupňov osvieženia, ktoré roznesú horúci vzduch počas leta. Príjemnú zmenu zabezpečuje 5 ventilačných režimov, ktoré začínajú simuláciou prírodného vánku, prechádzajú cez nočný režim s automatickým vypnutím, cez tichý režim potrebný pri koncentrácia, až končia režimom komfortu, ktorý zapne ventilátor len pri teplotách nad 20 °C. Rovnako máte k dispozícii časovač odloženého zapnutia/vypnutia, celkovo 12 hodín nastaviteľných po 30-minútových krokoch. Rovnomerné fúkanie do všetkých kútov miestnosti… (klarstein.sk)

Náhubok fixačný, pes, BUSTER č. 7 (5 XL) 1 ks (5703188111654)

Náhubok fixačný, pes, BUSTER č. 7 (5 XL) 1 ks (5703188111654)

Náhubok pre psa pre veľké plemená, max. obvod ňufáka 33.5cm, materiál: nylon Náhubok pre psa BUSTER je ľahká, pevná ochrana s jednoduchou manipuláciou aj vďaka nastaviteľným upevňovacím popruhom s plastovou sponou tzv. „trojzubcom“. Náhubok pre psa BUSTER je vyrobený z odolného a pevného polypropylénu. Farba náhubku je čierna a je vhodný na pranie v práčke, najlepšie za teploty 30 °C. Náhubok pre psa BUSTER je vhodný pre plemená:DalmatínNemecký ovčiakPointerAnglický špringeršpanielNórsky pes (alza.sk)

Sea-club Kľúčenka vrtuľa

Sea-club Kľúčenka vrtuľa

Drevená kľúčenka vrtuľa. (muziker.com)

APC Essential SurgeArrest 5 outlets with phone protection 230V France…

APC Essential SurgeArrest 5 outlets with phone protection 230V France PM5T-FR

Prepäťová ochrana PM5T-FR (realshop.sk)

APC Essential SurgeArrest 5 outlets with coax protection 230V France…

APC Essential SurgeArrest 5 outlets with coax protection 230V France PM5V-FR

Prepäťová ochrana PM5V-FR (realshop.sk)

Honor 9X (51094TLB) modrý

Honor 9X (51094TLB) modrý

<b>Displej</b>:<br /> úhlopříčka 6.59"<br /> typ TFT LCD (LTPS)<br /> rozlišení 2340 x 1080 px<br /> <br /> <b>Paměť</b>:<br /> interní 128 GB<br /> RAM 4 GB<br /> rozšíření pomocí micro SD karty až 512 GB<br /> <br /> <b>Procesor</b>: <br /> Huawei Kirin 710F<br /> osmijádrový (4x 2.2 GHz + 4x 1.7 GHz)<br /> <br /> <b>Konektory</b>:<br /> 3,5 mm jack<br /> USB typ C<br /> <br /> <b>Dual SIM</b>: Hybridní Dual SIM (2x SIM nebo 1x SIM + micro SD)<br /> <br /> <b>GPS</b>: GPS, GLONASS, A-GPS<br /> <b>Wi-Fi</b>: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G/5G<br /> <b>Bluetooth</b>: 4… (hej.sk)

Honor 9X (51094TKY) čierny

Honor 9X (51094TKY) čierny

<b>Displej</b>:<br /> úhlopříčka 6.59"<br /> typ TFT LCD (LTPS)<br /> rozlišení 2340 x 1080 px<br /> <br /> <b>Paměť</b>:<br /> interní 128 GB<br /> RAM 4 GB<br /> rozšíření pomocí micro SD karty až 512 GB<br /> <br /> <b>Procesor</b>: <br /> Huawei Kirin 710F<br /> osmijádrový (4x 2.2 GHz + 4x 1.7 GHz)<br /> <br /> <b>Konektory</b>:<br /> 3,5 mm jack<br /> USB typ C<br /> <br /> <b>Dual SIM</b>: Hybridní Dual SIM (2x SIM nebo 1x SIM + micro SD)<br /> <br /> <b>GPS</b>: GPS, GLONASS, A-GPS<br /> <b>Wi-Fi</b>: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G/5G<br /> <b>Bluetooth</b>: 4… (hej.sk)

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, 16" (41 cm), 5…

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, 16&quot; (41 cm), 5-listá vrtuľa, 80 m³, 35 W, čierny

Osviežujúca búrka: Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm prináša konečne zmenu klímy v miestnosti. Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm svojou 16" vrtuľou vytvára vánok, ktorý účinne pokryje priestory s objemom do 80 m³. Na výber máte až 12 rýchlostných stupňov osvieženia, ktoré roznesú horúci vzduch počas leta. Príjemnú zmenu zabezpečuje 5 ventilačných režimov, ktoré začínajú simuláciou prírodného vánku, prechádzajú cez nočný režim s automatickým vypnutím, cez tichý režim potrebný pri koncentrácia, až končia režimom komfortu, ktorý zapne ventilátor len pri teplotách nad 20 °C. Rovnako máte k dispozícii časovač odloženého zapnutia/vypnutia, celkovo 12 hodín nastaviteľných po 30-minútových krokoch. Rovnomerné fúkanie do všetkých kútov miestnosti zabezpečuje zapínateľné … (electronic-star.sk)

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, 16" (41 cm), 5…

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, 16&quot; (41 cm), 5-listá vrtuľa, 80 m³, 35 W, biely

Osviežujúca búrka: Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm prináša konečne zmenu klímy v miestnosti. Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm svojou 16" vrtuľou vytvára vánok, ktorý účinne pokryje priestory s objemom do 80 m³. Na výber máte až 12 rýchlostných stupňov osvieženia, ktoré roznesú horúci vzduch počas leta. Príjemnú zmenu zabezpečuje 5 ventilačných režimov, ktoré začínajú simuláciou prírodného vánku, prechádzajú cez nočný režim s automatickým vypnutím, cez tichý režim potrebný pri koncentrácia, až končia režimom komfortu, ktorý zapne ventilátor len pri teplotách nad 20 °C. Rovnako máte k dispozícii časovač odloženého zapnutia/vypnutia, celkovo 12 hodín nastaviteľných po 30-minútových krokoch. Rovnomerné fúkanie do všetkých kútov miestnosti zabezpečuje zapínateľné … (electronic-star.sk)

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, 16" (41 cm), 5…

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, 16&quot; (41 cm), 5-listá vrtuľa, 80 m³, 35 W, biely

Osviežujúca búrka: Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm prináša konečne zmenu klímy v miestnosti. Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm svojou 16" vrtuľou vytvára vánok, ktorý účinne pokryje priestory s objemom do 80 m³. Na výber máte až 12 rýchlostných stupňov osvieženia, ktoré roznesú horúci vzduch počas leta. Príjemnú zmenu zabezpečuje 5 ventilačných režimov, ktoré začínajú simuláciou prírodného vánku, prechádzajú cez nočný režim s automatickým vypnutím, cez tichý režim potrebný pri koncentrácia, až končia režimom komfortu, ktorý zapne ventilátor len pri teplotách nad 20 °C. Rovnako máte k dispozícii časovač odloženého zapnutia/vypnutia, celkovo 12 hodín nastaviteľných po 30-minútových krokoch. Rovnomerné fúkanie do všetkých kútov miestnosti zabezpečuje zapínateľné … (klarstein.sk)

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, 16" (41 cm), 5…

Klarstein Silent Storm, stojanový ventilátor, 16&quot; (41 cm), 5-listá vrtuľa, 80 m³, 35 W, čierny

Osviežujúca búrka: Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm prináša konečne zmenu klímy v miestnosti. Stojanový ventilátor Klarstein Silent Storm svojou 16" vrtuľou vytvára vánok, ktorý účinne pokryje priestory s objemom do 80 m³. Na výber máte až 12 rýchlostných stupňov osvieženia, ktoré roznesú horúci vzduch počas leta. Príjemnú zmenu zabezpečuje 5 ventilačných režimov, ktoré začínajú simuláciou prírodného vánku, prechádzajú cez nočný režim s automatickým vypnutím, cez tichý režim potrebný pri koncentrácia, až končia režimom komfortu, ktorý zapne ventilátor len pri teplotách nad 20 °C. Rovnako máte k dispozícii časovač odloženého zapnutia/vypnutia, celkovo 12 hodín nastaviteľných po 30-minútových krokoch. Rovnomerné fúkanie do všetkých kútov miestnosti zabezpečuje zapínateľné … (klarstein.sk)

APC Smart-UPS X 1 500 VA LCD NC (SMX1500RMI2UNC)

APC Smart-UPS X 1 500 VA LCD NC (SMX1500RMI2UNC)

Záložný zdroj - 1500 VA / 1200 W, 2U rack, Line interactive, 2×IEC Jumpers, 8×IEC 320 C13, Ochrana dátovej siete RJ-45, USB a Ethernet Záložný zdroj APC Smart-UPS X 1500VA spoľahlivo ochráni vaše kritické dáta v prípade poruchy napájania. Súčasťou riešenia je sofvér PowerChute pre správu, ktorá umožňuje bezpečné vypnutie systému a vzdialenú správu záložného zdroja. Zdroj môžete ľahko otáčať vrátane displeja na použitie v racku aj mimo neho. APC Smart-UPS X 1500VA sa dodáva s nainštalovanou sieťovou kartou AP9631 so snímačom na sledovanie teploty. Veľkou výhodou zariadenia je inteligentný konektor na pripojenie až piatich externých batérií SMX48RMBP2U umožňujúcich predĺženie životnosti (pri odbere 50 W až na 65 hodín).APC Smart-UPS X 1500VA obsahuje skupiny spínaných zásuviek, ktoré… (alza.sk)

APC Essential SurgeArrest, 1 zásuvka 230 V, Francie (PM1W-FR)

APC Essential SurgeArrest, 1 zásuvka 230 V, Francie (PM1W-FR)

Prepäťová ochrana – 1× zásuvka, max. 24000 A Rastie u vás doma alebo v kancelárii stále počet elektronických zariadení? APC Essential SurgeArrest, 1 zásuvka 230 V, Francie ich chráni pred nečakaným prepätím a výbojmi elektrickej siete, ktoré by mohli zapríčiniť zničenie elektrických zariadení a spotrebičov. Špičková jednozásuvková prepäťová ochrana APC umožňuje pripojenie síce len jedného zariadenia, ale vďaka postačujúcej kapacite rázovej energie 918 J zaistí poctivú ochranu. Svetelná indikácia vám poskytne aktuálny prehľad o činnosti prepäťovej ochrany. Hlavné parametre prepäťovej ochrany APC Essential SurgeArrest, 1 zásuvka 230 V, Francie Poskytne spoľahlivú ochranu pre vašu výpočtovú techniku a multimediálne zariadenia Ponúkne jednu zásuvku na bezpečné pripojenie zariadení Maximálny… (alza.sk)

Náhradný diel – T640C – zadná vrtuľa

Náhradný diel – T640C – zadná vrtuľa

Náhradný diel – T640C – zadná vrtuľa (skvelydarcek.sk)

Sea-club Kľúčenka vrtuľa mosadz

Sea-club Kľúčenka vrtuľa mosadz

Mosadzná kľúčenka vrtuľa. (muziker.com)

Unašeč vrtule Reely, 6 mm

Unašeč vrtule Reely, 6 mm

Unašeč vrtule Reely, 6 mm​ od výrobce Reely v kategorii Príslušenstvo pre letecké vrtule za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Unašeč vrtule Reely, 2,3 mm

Unašeč vrtule Reely, 2,3 mm

Unašeč vrtule Reely, 2,3 mm​ od výrobce Reely v kategorii Príslušenstvo pre letecké vrtule za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Unašeč vrtule Reely, 3,2 mm

Unašeč vrtule Reely, 3,2 mm

Unašeč vrtule Reely, 3,2 mm​ od výrobce Reely v kategorii Príslušenstvo pre letecké vrtule za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Káblová priechodka LAPP SKINDICHT® SR-M12/7/5, mosaz, mosadz, 1 ks

Káblová priechodka LAPP SKINDICHT® SR-M12/7/5, mosaz, mosadz, 1 ks

Káblová priechodka LAPP SKINDICHT® SR-M12/7/5, mosaz, mosadz, 1 ks​ od výrobce LAPP v kategorii Káblové vývodky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Káblová priechodka LAPP SKINDICHT® SHV-M 12/7/5, mosaz, mosadz, 1 ks

Káblová priechodka LAPP SKINDICHT® SHV-M 12/7/5, mosaz, mosadz, 1 ks

Káblová priechodka LAPP SKINDICHT® SHV-M 12/7/5, mosaz, mosadz, 1 ks​ od výrobce LAPP v kategorii Káblové vývodky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

APC Essential SurgeArrest, 5 zásuviek s ochranou telefónneho vedenia…

APC Essential SurgeArrest, 5 zásuviek s ochranou telefónneho vedenia 230 V, Francie (PM5T-FR)

Prepäťová ochrana – 5× zásuvka, kábel 1.83 m, max. 24000 A, RJ-11 Zväčšuje sa vo vašej kancelárii alebo doma stále počet spotrebičov? APC Essential SurgeArrest, 5 zásuviek s ochranou telefónneho vedenia 230 V, Francie ich ochraňuje pred nečakaným prepätím spôsobeným napríklad bleskom alebo výbojmi, čo by mohli privodiť zničenie vašich spotrebičov. Bezpečná viaczásuvková prepäťová ochrana APC má k dispozícii 5 zásuviek, kapacita rázovej energie predstavuje 918 J. Predstavuje ideálny doplnok pre vašu kanceláriu či domov plný multimediálnych zariadení, ktorým poskytne vysokú ochranu. Svetelná indikácia vás bude informovať o chode prepäťovej ochrany. Nechýba hlavný vypínač, cez ktorý je možné vypnutie prepäťovej ochrany a všetkých pripojených zariadení. Dĺžka kábla prepäťovej ochrany je 1… (alza.sk)

APC Essential SurgeArrest, 5 zásuviek s ochranou koaxiálneho vedenia…

APC Essential SurgeArrest, 5 zásuviek s ochranou koaxiálneho vedenia 230 V, Francie (PM5V-FR)

Prepäťová ochrana – 5× zásuvka, kábel 1.83 m, max. 24000 A, Koaxiál Zvyšuje sa vo vašom dome stále množstvo elektronických zariadení? APC Essential SurgeArrest, 5 zásuviek s ochranou koaxiálneho vedenia 230 V, Francie ich udržuje v bezpečí pred neočakávaným prepätím alebo výbojmi v elektrickej sieti, ktoré by mohli vyvolať nenávratné pokazenie vašej elektroniky. Výkonná viaczásuvková prepäťová ochrana APC na kompaktnom tele ponúkne 5 zásuviek, kapacita rázovej energie je 918 J. Predstavuje ideálny doplnok pre vašu kanceláriu či domov plný multimediálnych zariadení, ktorým garantuje vysoký stupeň ochrany. Svetelná indikácia vám zaručí prehľad o činnosti prepäťovej ochrany. Ponúkne praktický hlavný vypínač, ktorý umožní vypnúť všetky pripojené zariadenia a prepäťovú ochranu. Dĺžka kábla… (alza.sk)

LED s vývodmi APC by Schneider Electric TLHG5405, typ šošovky guľatý,…

LED s vývodmi APC by Schneider Electric TLHG5405, typ šošovky guľatý, 5 mm, zelená

LED s vývodmi APC by Schneider Electric TLHG5405, typ šošovky guľatý, 5 mm, zelená​ od výrobce APC by Schneider Electric v kategorii LED diódy s vývodmi za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Náhradný diel – S032G-11 - upevnenie vrtúľ

Náhradný diel – S032G-11 - upevnenie vrtúľ

Náhradný diel – S032G-11 - upevnenie vrtúľ (skvelydarcek.sk)

Časť S032G-18: Modul zadnej vrtule

Časť S032G-18: Modul zadnej vrtule

Časť S032G-18: Modul zadnej vrtule Modul zadnej vrtule, pre model vrtuľníku Syma S032G Metal Series, č. S032G-18.  (skvelydarcek.sk)

Náhradný diel pre F103 – kryt vrtúľ

Náhradný diel pre F103 – kryt vrtúľ

Časť F103-02: Kryt vrtúľ  Náhradný diel pre model Z008 F103. (skvelydarcek.sk)

Chránič vrtúľ na dron DJI Spark

Chránič vrtúľ na dron DJI Spark

Chránič vrtúľ na dron DJI Spark​ od výrobce DJI v kategorii Náhradné diely pre drony a kvadrokoptéry za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Zástrčkový konektor na kábel TE Connectivity 1-929505-7 1-929505-7,…

Zástrčkový konektor na kábel TE Connectivity 1-929505-7 1-929505-7, 22.4 mm, pólů 22, rozteč 5 mm, 1 ks

Zástrčkový konektor na kábel TE Connectivity 1-929505-7 1-929505-7, 22.4 mm, pólů 22, rozteč 5 mm, 1 ks​ od výrobce TE Connectivity v kategorii Pinové a zásuvkové lišty za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Zásuvkové púzdro na kábel TE Connectivity 1-929504-7 1-929504-7, 16…

Zásuvkové púzdro na kábel TE Connectivity 1-929504-7 1-929504-7, 16 mm, pólů 22, rozteč 5 mm, 1 ks

Zásuvkové púzdro na kábel TE Connectivity 1-929504-7 1-929504-7, 16 mm, pólů 22, rozteč 5 mm, 1 ks​ od výrobce TE Connectivity v kategorii Pinové a zásuvkové lišty za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

XB-1 2019/7 (999-00-020-3229-5)

XB-1 2019/7 (999-00-020-3229-5)

Elektronická kniha - ze série XB-1 2019, autor Redakce XB-1, 84 stran, česky Zahraniční SF Sean McMullen: Technarion (Technarion, 2013, překlad Kateřina Niklová) Daryl Gregory: Posledních devět dní na planetě Zemi (Nine Last Days on Planet Earth, 2018, překlad Tadeáš Pelech)   Domácí SF Kateřina Špirochová: Dvě stě kilometrů Marek Slabej: Ti, kteří se vrátili nahoru Vladimír Zábrodský: Blansek   Publicistika Robert Kostěnec: Návraty ze záhrobí 3   Fantastická věda Živé „těstoviny” na Marsu; Autismus a spojení mezi střevním systémem a mozkem; Supernovy na počátku vývoje homo sapiens sapiens   Filmfaroniáda Filmové premiéry; Syn temnoty; Aladin; Godzilla II Král monster; Trhlina; Pokémon: Detektiv Pikachu; Klapka!   … (alza.sk)

Camelion CT40044, kovová, 9x LED (397802)

Camelion CT40044, kovová, 9x LED (397802)

<b>Camelion LED Flashlight CT4004</b><br /> <br /> Sháníte baterku, na kterou se můžete doopravdy spolehnout? Pak vám musíme představit LED Flashlight, která vydrží svítit až 100 000 hodin. Díky svému napájení sestávajícím ze 3 baterií typu AAA dokáže rozzářit své světlo až ke 130 lumenům.<br /> <br /> Svítilna je vhodná pro každodenní používání ať už bezpečnostními službami nebo i lidmi v domácnosti. Díky svému tělu vybroušenému ze slitiny hliníku ji totiž jen tak něco nepoškodí. <br /> <br /> <b>LED světlo/baterka </b><br /> <br /> <ul><li class="circle_list">výkon 3 W </li> <li class="circle_list">životnost až 100 000 hodin svícení </li> <li class="circle… (hej.sk)

FORCELL Vyklápacie púzdro Honor 9X červené

FORCELL Vyklápacie púzdro Honor 9X červené

Vyklápacie púzdro Honor 9X červenéObal bol vyrobený veľmi pevne a starostlivo - vnútro je vystužené trvanlivým materiálom čím poskytuje dostatočnú ochranu pre Váš Honor 9X. Mäkké vnútro chráni obrazovku pred poškriabaním a malými poškodeniami. Obal je vyrobený z kvalitného polyuretánu (TPU) a syntetickej kože, takže sa prispôsobuje Vášmu telefónu. Púzdro má priehradku na ukladanie potrebných dokumentov, hotovosti a zatváranie na magnetom zaručuje slobodu použitia. Obal má výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré Vá… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Vyklápacie púzdro Honor 9X čierne

FORCELL Vyklápacie púzdro Honor 9X čierne

Vyklápacie púzdro Honor 9X čierneObal bol vyrobený veľmi pevne a starostlivo - vnútro je vystužené trvanlivým materiálom čím poskytuje dostatočnú ochranu pre Váš Honor 9X. Mäkké vnútro chráni obrazovku pred poškriabaním a malými poškodeniami. Obal je vyrobený z kvalitného polyuretánu (TPU) a syntetickej kože, takže sa prispôsobuje Vášmu telefónu. Púzdro má priehradku na ukladanie potrebných dokumentov, hotovosti a zatváranie na magnetom zaručuje slobodu použitia. Obal má výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré Vám… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Vyklápacie púzdro Honor 9X hnedé

FORCELL Vyklápacie púzdro Honor 9X hnedé

Vyklápacie púzdro Honor 9X hnedéObal bol vyrobený veľmi pevne a starostlivo - vnútro je vystužené trvanlivým materiálom čím poskytuje dostatočnú ochranu pre Váš Honor 9X. Mäkké vnútro chráni obrazovku pred poškriabaním a malými poškodeniami. Obal je vyrobený z kvalitného polyuretánu (TPU) a syntetickej kože, takže sa prispôsobuje Vášmu telefónu. Púzdro má priehradku na ukladanie potrebných dokumentov, hotovosti a zatváranie na magnetom zaručuje slobodu použitia. Obal má výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré Vám… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Vyklápacie púzdro Honor 9X biele

FORCELL Vyklápacie púzdro Honor 9X biele

Vyklápacie púzdro Honor 9X bieleObal bol vyrobený veľmi pevne a starostlivo - vnútro je vystužené trvanlivým materiálom čím poskytuje dostatočnú ochranu pre Váš Honor 9X. Mäkké vnútro chráni obrazovku pred poškriabaním a malými poškodeniami. Obal je vyrobený z kvalitného polyuretánu (TPU) a syntetickej kože, takže sa prispôsobuje Vášmu telefónu. Púzdro má priehradku na ukladanie potrebných dokumentov, hotovosti a zatváranie na magnetom zaručuje slobodu použitia. Obal má výrezy pre funkčné tlačidlá telefónu, ktoré Vám umožňuj… (vsetkonamobil.sk)

Lenuo Transparent pre Honor 9X (470850)

Lenuo Transparent pre Honor 9X (470850)

Kryt na mobil pre Honor 9X, TPU, mäkký (alza.sk)

Zásuvková lišta s prepäťovou ochranou, počet zásuviek 5 APC by…

Zásuvková lišta s prepäťovou ochranou, počet zásuviek 5 APC by Schneider Electric PM5-GR PM5-GR, IP20, 1.80 m, biela

Zásuvková lišta s prepäťovou ochranou, počet zásuviek 5 APC by Schneider Electric PM5-GR PM5-GR, IP20, 1.80 m, biela​ od výrobce APC by Schneider Electric v kategorii Zásuvkové lišty Master/Slave za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť