Weber čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283)

Produkt Weber čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Weber čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283) upraviť a produkt hľadať znova.

Weber Čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283)

Weber Čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283)
Detail

Čistiaca sada – na oceľové plynové grily, obsahuje sprej na čistenie povrchov z nehrdzavejúcej ocele, sprej na čistenie roštov, sprej na premazanie roštov, 2 kefy na čistenie roštu, pružnú kefku, škrabku, 2 hubky, handričku z mikrovlákna Nezabúdajte na dôkladnú očistu, ktorú by ste mali dopriať vášmu plynovému grilu z nehrdzavejúcej ocele aspoň raz ročne. Zaobstaraním bohatej čistiacej súpravy Weber získate všetky potrebné prípravky a nástroje, aby sa váš gril leskol čistotou a bol opäť ako nový. Vy sa potom môžete spoľahnúť na jeho úplnú funkčnosť a bezpečnosť prevádzky a rodinní príslušníci a priatelia sa môžu zase tešiť na ďalšie vynikajúce lahôdky z vašej letnej kuchyne. Čistiaca súprava na plynové grily z ocele Weber obsahuje kefy a škrabku, hubky, handričku a tri čistiace prípravky. Kľúčové vlastnosti čistiaca súprava na plynové grily z ocele WeberObsahuje nevyhnutné prípravky a nástroje na očistenie plynového grilu z nehrdzavejúcej... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283) , Weber čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283)

Weber Čistiaca sada na smaltované plynové grily (18284)

Weber Čistiaca sada na smaltované plynové grily (18284)
Detail

Čistiaca sada – na smaltované plynové grily, obsahuje sprej na čistenie smaltovaných povrchov, sprej na čistenie roštov, sprej na premazanie roštov, 2 kefy na čistenie roštu, pružnú kefku, škrabku, 2 hubky, handričku z mikrovlákna Nezabúdajte na dôkladnú očistu, ktorú by ste mali dopriať vášmu smaltovanému plynovému grilu aspoň raz ročne. Zaobstaraním bohatej čistiacej súpravy Weber získate všetky potrebné prípravky a nástroje, aby sa váš gril leskol čistotou a bol opäť ako nový. Vy sa potom môžete spoľahnúť na jeho úplnú funkčnosť a bezpečnosť prevádzky a rodinní príslušníci a priatelia sa môžu zase tešiť na ďalšie vynikajúce lahôdky z vašej letnej kuchyne. Čistiaca súprava na smaltované plynové grily Weber obsahuje kefy a škrabku, hubky, handričku a tri čistiace prípravky. Kľúčové vlastnosti čistiacej súpravy na smaltované plynové grily WeberObsahuje nevyhnutné prípravky a nástroje na očistenie smaltovaného plynového griluČistiaca súprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Čistiaca sada na smaltované plynové grily (18284) , Weber čistiaca sada na smaltované plynové grily (18284)

WEBER CISTIACA SADA PRE SMALTOVANE PLYNOVE GRILY, 18284

WEBER CISTIACA SADA PRE SMALTOVANE PLYNOVE GRILY, 18284
Detail

ČISTIACA SADA . S čistiacou sadou pre grily na drevené uhlie Weber® má všetko, čo potrebujete, aby váš gril bol zase v perfektnom stave. . Odstráňte všetky nečistoty a mastnotu, aby ste zaistili dokonalý rozvod tepla, (andreashop.sk)

Podobné produkty ako WEBER CISTIACA SADA PRE SMALTOVANE PLYNOVE GRILY, 18284 , Weber čistiaca sada na grily na drevené uhlie (18285)

Weber Čistiaca sada na grily na drevené uhlie (18285)

Weber Čistiaca sada na grily na drevené uhlie (18285)
Detail

Čistiaca sada – na grily na drevené uhlie, obsahuje sprej na čistenie smaltovaných povrchov, sprej na čistenie roštov, sprej na premazanie roštov, kefu na čistenie roštu, 2 hubky, handričku z mikrovlákna Nezabúdajte na dôkladnú očistu, ktorú by ste mali dopriať vášmu grilu na drevené uhlie aspoň raz ročne. Zaobstaraním bohatej čistiacej súpravy Weber získate všetky potrebné prípravky a nástroje, aby sa váš gril leskol čistotou a bol opäť ako nový. Vy sa potom môžete spoľahnúť na jeho úplnú funkčnosť a bezpečnosť prevádzky a rodinní príslušníci a priatelia sa môžu zase tešiť na ďalšie vynikajúce lahôdky z vašej letnej kuchyne. Čistiaca súprava na grily na drevené uhlie Weber obsahuje kefu, hubky, handričku a tri čistiace prípravky. Kľúčové vlastnosti čistiacej súpravy na grily na drevené uhlie WeberObsahuje nevyhnutné prípravky a nástroje na očistenie grilu na drevené uhlieČistiaca súprava na grily na drevené uhlie Weber obnoví funkčnosť a... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Čistiaca sada na grily na drevené uhlie (18285) , Weber čistiaca sada na grily q a pulse (18286)

Weber Čistiaca sada na grily Q a Pulse (18286)

Weber Čistiaca sada na grily Q a Pulse (18286)
Detail

Čistiaca sada – na grily Weber Q a Pulse, obsahuje sprej na čistenie, sprej na čistenie roštov, sprej na premazanie roštov, kefu na čistenie roštu, škrabku, 2 hubky, handričku z mikrovlákna Nezabúdajte na dôkladnú očistu, ktorú by ste mali dopriať vášmu grilu Weber Q a Pulse aspoň raz ročne. Zaobstaraním bohatej čistiacej súpravy Weber získate všetky potrebné prípravky a nástroje, aby sa váš gril leskol čistotou a bol opäť ako nový. Vy sa potom môžete spoľahnúť na jeho úplnú funkčnosť a bezpečnosť prevádzky a rodinní príslušníci a priatelia sa môžu zase tešiť na ďalšie vynikajúce lahôdky z vašej letnej kuchyne. Čistiaca súprava na grily Q a Pulse Weber obsahuje kefu a škrabku, hubky, handričku a tri čistiace prípravky. Kľúčové vlastnosti čistiacej súpravy na grily Q a Pulse WeberObsahuje nevyhnutné prípravky a nástroje na očistenie grilu Q a PulseČistiaca súprava na grily Q a Pulse Weber obnoví funkčnosť a bezpečnosť zariadenia... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Čistiaca sada na grily Q a Pulse (18286) , Weber svetlo na madlo pre grily q (7663)

Weber sada na čistenie plynových grilov (6202)

Weber sada na čistenie plynových grilov (6202)
Detail

Čistiaca sada – ideálny na údržbu všetkých plynových grilov, obsahuje špachtľu a kefku Produkty značky Weber sa vyznačujú vysokou trvanlivosťou, bezpečnosťou, jednoduchosťou a krásnym dizajnom. Všetky tieto vlastnosti objavíte aj v príslušenstve ku grilom, a to v sade na čistenie plynových grilov. V sade nájdete kefu a špachtľu. So špachtľou na grilovacie vane a pružnou kefou sa pomerne rýchlo a efektívne zbavíte zvyškov potravín a ostatných hrubých nečistôt vo vnútornej časti grilu. Udržujte svoj gril stále čistý, bez ohľadu na to, či je začiatok alebo koniec sezóny. Kefa aj špachtľa sú vyrobené z plastu. Kľúčové vlastnosti Weber sady na čistenieJednoduché, kvalitné a bezpečné príslušenstvo na grilovanieWeber sada na čistenie plynových grilovObsahuje plastovú kefu a špachtľuSo sadou na čistenie Weber vyčistíte vnútorné časti grilu Materiál:Plast (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber sada na čistenie plynových grilov (6202) , Weber ochranný obal na grily 47 cm (7175)

Čistiaca sada na auto 4L malá

Čistiaca sada na auto 4L malá
Detail

Kvalitní Čistiaca sada na auto 4L malá z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autodoplnky | Ostatné autodoplňky. (esat.sk)

Podobné produkty ako Čistiaca sada na auto 4L malá , Weber ochranný obal na grily q 100/1000 (7177)

Čistiaca sada na auto 4L veľká

Čistiaca sada na auto 4L veľká
Detail

Kvalitní Čistiaca sada na auto 4L veľká z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autodoplnky | Ostatné autodoplňky. (esat.sk)

Podobné produkty ako Čistiaca sada na auto 4L veľká , Weber postranní poličky, vhodný na grily q™ 100/1000 série, sada 2 ks (6527)

Čistiaca sada na okuliare Zeiss 30 ml

Čistiaca sada na okuliare Zeiss 30 ml
Detail

Čistiaca sada na okuliare Zeiss 30 ml je ideálna na čistenie dioptrických aj slnečných skiel okuliarov. Malé balenie využijete aj na cestách. (alensa.sk)

Podobné produkty ako Čistiaca sada na okuliare Zeiss 30 ml , Weber sklápací predný stolík z nehrdzavejúcej ocele, vhodný pre smokefire ex4 (7002)

Čistiaca sada na okuliare Crullé 30 ml

Čistiaca sada na okuliare Crullé 30 ml
Detail

Čistiaca sada na okuliare Crullé vhodná pre všetky typy okuliarových skiel. (alensa.sk)

Podobné produkty ako Čistiaca sada na okuliare Crullé 30 ml , Weber sklápací postranný stolček z nerez ocele, pre smokefire ex4 a ex6 (7001)

MANHATTAN Čistiaca sada na LCD obrazovky - Mini

Detail

Cestovná čistiaca sada na LCD obrazovky - sprej, štetec, handrička z mikrovlákien, cestovná taštička Pomáha udržiavať čistý povrch, obnoviť jas a čistotu. MANHATTAN Mini LCD Čistiaca sada jemne čistí a odstraňuje nečistoty, odtlačky prstov a šmuhy z väčšiny povrchov LCD, takže je ideálna pre ploché obrazovky, televízie, notebooky a ďalšiu elektroniku. Mäkký, syntetický štetec jemne odstraňuje prebytok prachu a nečistôt bez poškriabania. Štetiny je možné zatlačiť do rukoväte, aby zostali čisté a chránené. Bezaerosólový čistiaci roztok bezpečne a dôkladne odstraňuje odtlačky prstov a šmuhy bez rozpúšťadiel alebo abrazív. Mäkká tkanina z mikrovlákien nezanecháva žmolky, jemne čistí, suší a leští. Vďaka malým rozmerom a priloženej taštičke je sada ideálna na cestovanie. Bezpečný, bez alkoholu Na dosiahnutie najlepších výsledkov nastriekajte sprej priamo na tkaninu z mikrovlákien, ľahko zotrite a rýchlo vysušte prebytočnú tekutinu z povrchu LCD. Bezpečný pre časté použitie na povrchy LCD, kedy pomáha obnoviť a udržať jas a čistotu. MANHATTAN neodporúča čistiaci roztok aplikovať priamo na akýkoľvek povrch LCD. Neodporúča sa tiež na použitie na antireflexné a polarizované materiály, či filtre. - Neobsahuje izopropyl-alkohol - Bezpečný pre použitie na povrchy LCD - pomáha obnoviť a udržať jas a čistotu - Ideálne na ploché obrazovky, notebooky, vreckové zariadenia, klávesnice a ďalšie - Mäkká kefka jemne odstraňuje prebytočný prach a nečistoty bez poškriabania - Bezaerosólový čistič odstraňuje prstov a šmuhy, bez toho, aby obsahoval agresívne rozpúšťadlá - Mäkká tkanina z mikrovlákien nezanecháva žmolky, čistí, suší, leští a zanecháva povrch bez šmúh Špecifikácia: - Čistiaci roztok: 60 ml (2 oz.); teplota použitia a skladovania: -10 50 ° C - Utierka z mikrovlákien: 20 x 19 cm (8 x 7.5 in.) - Zasúvacia kefka: 14 cm (5.5 in.) - Cestovná taštičkaProduktový list (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako MANHATTAN Čistiaca sada na LCD obrazovky - Mini , Sada nástenných políc 5 kusov z masívnej akácie a ocele

MANHATTAN Čistiaca sada na LCD obrazovky 200ml

Detail

LCD Cleaning KitAlcohol-free, Includes Cleaning Solution, Brush and Microfiber Cloth, 200 ml (6.75 oz.) Isopropyl alcohol-freeSafe for use on LCD surfaces — Help restore and maintain brightness and clarityIdeal for use with flat panel displeje, prenosné počítače, handheld devices, keyboards and moreHelps keep surfaces clean to restore brightness and clarity.Manhattan LCD Čistenie Kit plytkých čistiacich a odstraňovačov, fingerprints a smudges z mostu LCD surfaces, making it ideálne pre použitie s flat panel displeje, televízie, notebook počítačov a iných elektronických. A soft, synthetic brush gently eliminates excess dust and debris without scratching. bristles retract do handle to keep them clean and protected. The non-aerosól čistenie solifikácie safely and thoroughly removes fingerprints and smudges bez harsh solvents or abrasives. A soft, lint-free microfiber cloth gentle cleans, dries and polishes for a clear, non-streak finish. Safe and Alcohol-FreePre najlepšie výsledky, sprej čistiaci prostriedok na mikrofiberné tkaniny, dosť drsné na drsné drôtovej excess liquid from LCD surface. Safe for frequent use on LCD surfaces help restore and maintain brightness and clarity. Manhattan does not recommend that cleaning solution be directly applied to any LCD surface. Not recommended use on anti-glare, privacy or polarized materials. FEATURES Isopropyl alcohol-freeSafe for use on LCD surfaces — Help restore and maintain brightness and clarityIdeal for use with flat panel displeje, prenosné počítače, handheld devices, keyboards and moreSoft brush gently eliminates excess dust and debris without scratchingNon-aerosól cleaner removes fingerprints and smudges without harsh solventsSoft, lint-free microfiber cloth cleans, dries and polishes for a clear, non-streak finishSPECIFICATIONS Cleaning solution: 200 ml (6.75 oz.); working and storage temperature -10 - 50° CMicrofiber cloth: 30 x 30 cm (12 x 12 in.)Retractable brush: 14 cm (5.5 in.)Package ContentsLCD Cleaning Kit (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako MANHATTAN Čistiaca sada na LCD obrazovky 200ml , Weber ochranný obal premium na grily summit®™ charcoal (7173)

XAVAX Čistiaca sada na varné dosky, 3-dielna (111752)

XAVAX Čistiaca sada na varné dosky, 3-dielna (111752)
Detail

Čistiaca súprava – škrabka, utierka z mikrovlákna, čistiaca kvapalina (100ml) Čistiaca súprava Xavax vám pomôže udržať vašu sklokeramickú dosku v čistote a v novom vzhľade. Určená je pre každodennú starostlivosť a obsahuje čistiacu kvapalinu, škrabku a utierku z mikrovlákna. Čistidlo na jej povrchu zanechá neviditeľný film, ktorý uľahčuje budúce čistenie. Naneste prípravok na sklokeramickú dosku a škrabkou odstráňte hrubé nečistoty. Utierkou z mikrovlákna potom všetko utrite.Parametre a špecifikácie:Balenie:Čistiaca kvapalina (100 ml)Čistiaca špachtľaUtierka z mikrovláknaUrčené na domáce použitie (alza.sk)

Podobné produkty ako XAVAX Čistiaca sada na varné dosky, 3-dielna (111752) , Weber ochranný obal na grily na drevené uhlie vo veľkosti 57 cm (7176)

Ochranný obal GrandHall pre kompaktná plynové grily

Ochranný obal GrandHall pre kompaktná plynové grily
Detail

Ochranný obal GrandHall pre kompaktná plynové grily Obal pre plynové grily s policami. Primárne je určený pre plynové kompaktné grily GrandHall Compact 103 a Compact 105 (viď. Obr. Galéria). Rozmery obalu: 103 x 48 x 100 cm. Grilovanie » Doplnky ku grilom » Ochranný obal GrandHall pre kompaktná plynové grily (gamisport.sk)

Podobné produkty ako Ochranný obal GrandHall pre kompaktná plynové grily , Weber ochranný obal premium na grily q 200 / 2 000 séria (7118)

AK FILTER TR 6, CISTIACA SADA NA PC - OD O 23 MM AZ PO 35 MM

AK FILTER TR 6, CISTIACA SADA NA PC - OD O 23 MM AZ PO 35 MM
Detail

ČISTIACA SADA . VLASTNOSTI: . Typ: Univerzálna . Balenie: 1 ks . Prispôsobivé uchytenie rúry os rozmeru O 2,3 cm až po 3,5 cm (andreashop.sk)

Podobné produkty ako AK FILTER TR 6, CISTIACA SADA NA PC - OD O 23 MM AZ PO 35 MM , Weber ochranný obal premium na grily na drevené uhlie s veľkosťou 47 cm (7141)

Weber Svetlo na madlo pre grily Q (7663)

Detail

Grilovacie príslušenstvo – svetlo na madlo pre grily radu Q, pohybový senzor Svetlo Weber zaistí perfektné osvetlenie vášho grilu, čo oceníte najmä pri večernom grilovaní. Ľahko ho pripevníte k rukoväti grilu, ale môžete ho tiež zložiť a posvietiť si kdekoľvek v okolí grilu. Vybavené je pohybovým senzorom, vďaka čomu sa rozsvieti vždy, keď otvoríte gril. Svetlo Weber zaručí skvelé osvetlenie grilov radu Q. Kľúčové vlastnosti svetla na rukoväť Weber pre grily QSvetlo určené pre grily Weber QPripevňuje sa k rukoväti griluSvetlo Weber je možné zložiť a posvietiť s ním okolo griluVybavené pohybovým senzoromFarebné vyhotovenie: čierna a strieborná Rozmery: 13,9 × 11,9 × 5 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Svetlo na madlo pre grily Q (7663) , Duvo+ miska z nehrdzavejúcej ocele (chpmf0326nad)

Čistiaca sada

Čistiaca sada
Detail

So šikovnou sadou čistiacich kefiek je teraz umývanie riadu rýchlejšie, účinnejšie a hygienickejšie. Umývací prostriedok sa dávkuje priamo z rukoväte. Účinnosť: kefka sa dostane do každej medzery, silná huba dôkladne a bez námahy vyčistí aj odolné nečistoty. Na plnenie sa odšrúbuje horná časť rukoväte. Na tejto časti je praktické závesné očko. Rozmery (rukoväť): cca 23 x 4 x 4 cm, 85 g, nádstavce: cca 9,8 (huba) / 9 (kefka) x 6 x 3,7 cm (velkykosik.sk)

Podobné produkty ako Čistiaca sada , Aps sada 6 ks podložiek z nehrdzavejúcej ocele, priemer 12 cm, 35912

Weber Traveler, cestovný gril (9010047)

Weber Traveler, cestovný gril (9010047)
Detail

Gril – na plyn, prenosný, grilovacia plocha 2176 cm2, rozmery 111 × 58 × 35 cm (V׊×H), materiál grilovacej plochy liatina, materiál grilu smaltový, odkladacia plocha a teplomer súčasťou, hmotnosť 21,13 kg Gril weber Traveler je vhodný pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať parádne grilované špeciality aj pri kempovaní, na výlete či pikniku. Ľahko ho totiž naložíte do úložného priestoru vozidla, k čomu napomáha jeho kompaktná konštrukcia a možnosť zloženia. Gril disponuje porcelánom smaltovaným liatinovým grilovacím roštom a veľká grilovacia plocha umožňuje prípravu viacerých pokrmov súčasne. Teplotný rozsah, od nízkej až po vysokú teplotu uľahčuje prípravu celého radu pokrmov, od palaciniek až po steaky. Kľúčové vlastnosti cestovného grilu Weber TravelerPlynový cestovný grilUmožňuje pripraviť si grilované špeciality aj pri kempovaní, na výlete či piknikuĽahko sa zmestí do úložného priestoru vozidlaDisponuje porcelánom smaltovaným... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Traveler, cestovný gril (9010047) , Aps sada 6 ks podložiek z nehrdzavejúcej ocele, priemer 10 cm, 35711

Piknikový gril z nerezovej ocele

Detail

Ideálny nerezový piknikový gril na cesty, na balkón aj terasu. Mobilný piknikový gril s dvoma grilovacími roštami môžete bez problémov prepravovať, pretože je vybavený držadlom na prenášanie a klipsovým zámkom. Či už v parku, pri jazere, pri kempovaní alebo na záhrade, tento piknikový gril na drevené uhlie je dokonalým spoločníkom. Po otvorení máte k dispozícii dve grilovacie plochy, ktoré je možné použiť na priame grilovanie. Piknikový gril môžete využiť aj na grilovanie so zavretým vekom. Gril má ventilačné otvory, ktoré zaisťujú optimálnu cirkuláciu vzduchu. Materiál: leštená nerezová ocel, chrómová ocel Celkové rozmery: cca 50 x 30 x 36,8 cm Rozmery veka: cca 37,5 x 25 x 12,5 cm Rozmery ohniska: cca 37,5 x 25 x 12,5 cm Rozmery dvojitej grilovacej plochy: 2x (š xv) cca 34 x 22 cm Výška grilu: cca 17 cm (velkykosik.sk)

Podobné produkty ako Piknikový gril z nerezovej ocele , Weber sada na čistenie plynových grilov (6202)

Weber Ochranný obal Premium na grily Summit®™ Charcoal (7173)

Detail

Obal na gril Weber – nepromokavý, umývateľný, odolný proti UV žiareniu, uchytenie na suchý zips, materiál polyester, rozmery 86,36 × 90,93 × 109,22 cm (D׊×V), čierna farba Ochranný obal Weber Premium dokonale ochráni grily Summit Charcoal a Summit Kamado E6. Zaistí im ochranu pred poveternostnými vplyvmi i nečistotami . Vyrobený je z veľmi kvalitného polyesteru a vyniká svojim nepremokavým prevedením. Ku grilu ho ľahko upevníte pomocou upínacích pásikov. Ochranný obal Weber skvele ochráni gril, keď ho práve nebudete používať. Kľúčové vlastnosti ochranného obalu Weber Premium pre grily Summit CharcoalOchranný obal určený na grily Summit Charcoal a Summit Kamado E6Zaistí ochranu pred poveternostnými vplyvmi i nečistotamiVyrobený z veľmi kvalitného polyesteruOchranný obal Weber je nepremokavýKu grilu sa upevňuje pomocou upínacích pásikovFarebné vyhotovenie: čierne Rozmery: 109,2 × 90,9 × 86,3 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Ochranný obal Premium na grily Summit®™ Charcoal (7173) , Palsar7 čistiaca hubka na telo z prírodnej lufy (8594209100309)

WEBER Ochranný obal Premium na grily Q 200 / 2 000 séria (7118)

WEBER Ochranný obal Premium na grily Q 200 / 2 000 séria (7118)
Detail

Obal na gril Weber – nepromokavý, umývateľný, odolný proti UV žiareniu, uchytenie na sťahovacie pásky, materiál polyester, čierna farba Prémiový ochranný obal WEBER spoľahlivo ochráni váš gril Q 200/2000 pred nežiaducimi nečistotami. Odolný obal na gril je vyrobený z vysoko kvalitného polyesteru, ktorý je zárukou 100 % nepremokavosti a vysokej ochrany. Ochranný obal WEBER ľahko natiahnete na gril a pomocou upevňovacích pásikov zabránite nechcenému odfúknutiu. Dajte vášmu grilu tú najlepšiu ochranu pred dažďom, snehom alebo slnkom a doprajte mu maximálnu ochranu. Kľúčové vlastnosti ochranného obalu na gril WEBER Q 200/2000Prémiový ochranný obal na na gril Q 200/2000Odolný a ľahký obal chráni gril pred vonkajšími nečistotamiJednoduché a intuitívne použitieVhodné na:Grily radu Weber Q 200/2000 (alza.sk)

Podobné produkty ako WEBER Ochranný obal Premium na grily Q 200 / 2 000 séria (7118) , Beauty formulas čistiaca hubka na pleť z konjaku (5012251012690)

WEBER Ochranný obal Premium na grily na drevené uhlie s veľkosťou 47 cm (7141)

WEBER Ochranný obal Premium na grily na drevené uhlie s veľkosťou 47 cm (7141)
Detail

Obal na gril Weber – nepromokavý, umývateľný, odolný proti UV žiareniu, uchytenie na suchý zips, materiál polyester, rozmery 81 × 52 × 51 cm (D׊×V), čierna farba Prémiový ochranný obal WEBER spoľahlivo ochráni váš gril na drevené uhlie s veľkosťou 47 cm pred nežiaducimi nečistotami. Odolný obal na gril je vyrobený z vysoko kvalitného polyesteru, ktorý je zárukou 100 % nepremokavosti a vysokej ochrany. Ochranný obal WEBER ľahko natiahnete na gril a pomocou upevňovacích pásikov zabránite nechcenému odfúknutiu. Dajte vášmu grilu tú najlepšiu ochranu pred dažďom, snehom alebo slnkom a doprajte mu maximálnu ochranu. Kľúčové vlastnosti ochranného obalu na gril WEBERPrémiový ochranný obal na grily na drevené uhlieOdolný a ľahký obal chráni gril pred vonkajšími nečistotamiJednoduché a intuitívne použitieVhodné na:Grily na drevené uhlie s priemerom 47 cm Weber (alza.sk)

Podobné produkty ako WEBER Ochranný obal Premium na grily na drevené uhlie s veľkosťou 47 cm (7141) , Intex - čistiaca sada 28002 (28002int)

BBZWDSET ČISTIACA SADA BOSCH

Detail

Čistiaca sada vyvinutá na čistenie kobercov a čalúnenie so všetkými vysávačmi Bosch AquaWash & Clean.Ochrana vysávača pred penou: čistiaca sada používa vzorec na kontrolu penenia na ochranu vysávača počas čistenia.Čistiaci prostriedok: zaisťuje účinné čistenie kobercov a čalúnenie prístrojom Bosch AquaWash & Clean. (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako BBZWDSET ČISTIACA SADA BOSCH , Weber šesťdielna montážna sada weber connect (3255)

Weber čistič na ušľachtilú oceľ (17682)

Weber čistič na ušľachtilú oceľ (17682)
Detail

Čistič – čistič na ušľachtilú oceľ, 300ml Pre správny zážitok z grilovania je potreba udržiavať gril a jeho príslušenstvo v perfektnom stave. Čistič Weber predstavuje rýchly a účinný spôsob, ako očistiť povrchy z ušľachtilej ocele na vašom grile tak, aby boli vždy žiarivo čisté. Ak budete čistič Weber používať pravidelne, bude povrch grilu navyše odolnejší aj proti poveternostným vplyvom. Inovatívny dizajn fľaštičky a pumpy umožňuje rozstrekovať prípravok do všetkých smerov. Kľúčové vlastnosti čističa na ušľachtilú oceľ WeberČistič Weber rýchlo a ľahko vyčistí povrchy z ušľachtilej ocelePrípravok pomáha udržiavať váš gril v perfektnom stavePravidelné používanie zvyšuje odolnosť povrchu grilu proti nepriazni počasiaInovatívny dizajn fľaštičky a pumpyČistič Weber možno nanášať z ľubovoľného uhla Objem: 300 ml (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber čistič na ušľachtilú oceľ (17682) , Duvo+ miska z nehrdzavejúcej ocele protišmyková (chpmf0336nad)

Weber Q 1200 plynový gril, Black (51010075)

Weber Q 1200 plynový gril, Black (51010075)
Detail

Gril – na plyn, záhradný a BBQ, grilovacia plocha 1376 cm2, rozmery 39,4 × 103,9 × 41,9 cm (V׊×H), materiál grilovacej plochy liatina, materiál grilu hliníkový, odkvapkávacia nádoba, odkladacia plocha, pokrievka, teplomer a vyberateľný rošt súčasťou, hmotnosť 11,2 kg S malými grilmi značky Weber si užijete čisté a pritom výkonné grilovanie. Kompaktný plynový gril Q 1200 môžete využiť pri grilovaní najmä na cestách alebo balkóne vášho bytu. Je vybavený praktickými postrannými sklopnými stolíkmi, ktoré poskytujú dodatočnú pracovnú plochu. Má porcelánom smaltovaný liatinový rošt, plynulo nastaviteľný horák a tiež praktickú, vyberateľnú a vymeniteľnou nádobu zachytávajúcu odkvapkávajúci tuk a šťavy. Elektronické zapaľovanie štartuje gril Weber Q 1200 rýchlo a jednoducho. A aj keď to na prvý pohľad možno nevyzerá, na rošt bez problémov umiestnite dobroty pre šesť ľudí. A môžu to pokojne byť aj rebierka, kuriatko alebo bravčové koleno, ktoré sa pod vysoký... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Q 1200 plynový gril, Black (51010075) , Xavax čistiaca sada na varné dosky, 3-dielna (111752)

Weber PULSE 1000, elektrický gril, Black (81010079)

Weber PULSE 1000, elektrický gril, Black (81010079)
Detail

Elektrický gril stolný, balkónový a prenosný, teplotná sonda a vyberateľný rošt, materiál plochy na grilovanie: liatina, materiál grilu: hliníkový, plocha na grilovanie 41cm×31cm, počet plôch na grilovanie: 1, hmotnosť 12kg, Elektrický gril Weber Pulse 1000 je inteligentný mestský gril, ktorý si môžete postaviť na balkón, terasu alebo napríklad priamo do kuchyne. Griluje sa na dvojdielnom porcelánom smaltovanom liatinovom rošte s veľkosťou 41 × 31 cm, pričom výkonná tepelná špirála zabezpečuje, aby bol gril v priebehu niekoľkých minút predhriaty na požadovanú teplotu a pripravený na grilovanie. Pre minimalizovanie tepelných strát je grilovacia vaňa aj poklop grilu vybavený hliníkovým tepelným štítom, takže sa pri grilovaní nikdy nespálite. Weber Pulse 1000 disponuje aj záchytnou miskou na vypečenú šťavu a tuk a iste oceníte aj ľahké čistenie – vnútorné časti grilu možno ľahko vybrať a umyť v klasickej umývačke riadu. Kľúčové vlastnosti... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber PULSE 1000, elektrický gril, Black (81010079) , Weber parná sada (7004)

Weber PULSE 2000, elektrický gril, Black (82010079)

Weber PULSE 2000, elektrický gril, Black (82010079)
Detail

Elektrický gril stolný, balkónový a prenosný, displej, regulácia teploty, signalizácia chodu, teplomer, teplotná sonda a vyberateľný rošt, materiál plochy na grilovanie: liatina, materiál grilu: hliníkový, plocha na grilovanie 49cm×39cm, počet plôch na grilovanie: 1, hmotnosť 17.6kg, Vychutnajte si dokonalé grilovanie, aj keď nemáte záhradu. So špičkovým stolným elektrickým grilom Weber PULSE 2000 bude pohostenie pre rodinu či priateľov rovnako vynikajúce aj na bytovej terase. Na liatinovom grilovacom rošte smaltovanom porcelánom môžete v dvoch samostatných zónach súčasne pripravovať pochúťky, ktoré vyžadujú ako rýchlu prípravu na vysoký výkon, tak aj dobroty spracovávané pomalšie pri nižších teplotách. Vďaka digitálnemu teplomeru s displejom LED a integrovanej technológii iGrill bude pripravované jedlo vždy perfektné a dokonale spĺňať požiadavky stravníkov. Proces prípravy totiž môžete sledovať prostredníctvom aplikácie v spárovanom telefóne.... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber PULSE 2000, elektrický gril, Black (82010079) , Weber 3dílná sada pro grilování na planche (6777)

EDI 4 ČISTIACA SADA KÄRCHER

Detail

Čistiaca sada na letoKärcher EDI 4PN 2.644-255.0 Používajte elektrickú škrabku na ľad EDI 4 od Kärcheru celoročne.S letným nástavcom sa rotačná hlava škrabky premení na účinný čistič okien automobilu.Odstráni hrubé nánosy zaschnutých nečistôt, hmyz aj vtáčí trus.Pre ešte ľahšiu prácu povrch najprv navlhčite intenzívnym čističom autoskiel RM 650.Ten pomáha rozpustiť odolné nánosy špiny, ktoré sú potom z povrchu šetrnejšie odstránené, a zároveň vytvára ochrannú bariéru proti ďalšiemu usadzovaniu nečistôt.Dokonalého lesku na záver dosiahnete pomocou mäkkej handričky z mikrovlákna.Po použití je možné nadstavec aj handričku jednoducho vyprať a opakovane použiť.Starajte sa o svoje vozidlo pravidelne medzi jednotlivými umývacími cyklami, ušetríte si tak prácu s náročným drhnutím.Umývanie silne namáhaných autoskiel už snáď ani nemôže byť jednoduchšie. 1× Vymeniteľný disk1× Letný čistiaci nadstavec1× Čistič autoskiel RM 6501× Mäkká handrička z mikrovlákna Hmotnosť bez príslušenstva 0,7 kgRozmery (D x Š x V) 110 x 110 x 19 mm (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako EDI 4 ČISTIACA SADA KÄRCHER , Weber® q™ otáčací špíz, vhodný na grily q™ 200/2000 série (17561)

Čistiaca sada ESPERANZA ES121 200ml

Detail

Kvalitní Čistiaca sada ESPERANZA ES121 200ml z kategorie Audio, video, SAT | AV príslušenstvo | Čistiace prostriedky pre audio a video. (esat.sk)

Podobné produkty ako Čistiaca sada ESPERANZA ES121 200ml , Weber® q™ otáčací špíz, vhodný na grily q™ 100/1000 série (17560)

Intex - Čistiaca sada 28002 (28002INT)

Intex - Čistiaca sada 28002 (28002INT)
Detail

Čistiaca sada – obsahuje držiak, vymeniteľné vrecko na nečistoty, sací nadstavec Čistiaca sada Intex 28002 poskytuje kompletnú údržbu vášho bazéna počas celej letnej sezóny. Sada obsahuje hlbokú sieťku na zbieranie napadaného lístia a vákuovú hlavicu. Tá sa pripojí na záhradnú hadicu a všetky nečistoty odsaje do opakovane použiteľného nylonového vrecka. V sade je obsiahnutá aj skladacia hliníková teleskopická tyč s dĺžkou 239 cm, ktorá je s celou sadou Intex kompatibilná. Kľúčové vlastnosti čistiacej súpravy Intex 28002Čistiaca sada Intex poskytuje kompletnú údržbu bazénaSada obsahuje 2 nadstavce a teleskopickú tyčSieťkou je možné vyloviť napadané lístieVákuová hadica odsáva nečistoty a zachytáva ich do nylonového vreckaTeleskopická tyč s dĺžkou 239 cm dosiahne všade (alza.sk)

Podobné produkty ako Intex - Čistiaca sada 28002 (28002INT) , Weber handrička z mikrovlákna (17689)

Weber Q 3200 Station, plynový gril, Black (57012347)

Weber Q 3200 Station, plynový gril, Black (57012347)
Detail

Gril – na plyn, záhradný a BBQ, grilovacia plocha 2835 cm2, rozmery 110,5 × 127,5 × 53,3 cm (V׊×H), materiál grilovacej plochy liatina, materiál grilu hliníkový, odkvapkávacia nádoba, odkladacia plocha, pokrievka, teplomer a vyberateľný rošt súčasťou, hmotnosť 28,8 kg Moderný plynový gril Weber Q 3 200 Station disponuje pojazdnou konštrukciou a vďaka elegantnému čiernemu dizajnu sa výborne hodí na každú terasu či záhradu. Dva antikorové horáky sú využiteľné a regulovateľné oddelene, pričom stupňovito nastaviteľný horákový ventil umožňuje optimálne priame aj nepriame grilovanie. Gril Weber Q 3 200 disponuje dvoma porcelánom smaltovanými liatinovými roštami s ochranou pred odkvapkávaním tuku a integrovaným teplomerom v poklope, pomocou ktorého môžete neustále kontrolovať teplotu. Kotol aj poklop grilu sú vyrobené z liateho hliníka, ktoré spolu so spevneným nylonovým rámom zaručujú vysokú odolnosť a stabilitu.Kľúčové vlastnosti grilu Weber Q 3 200 Station... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Q 3200 Station, plynový gril, Black (57012347)

Weber Spirit E-315 GBS, plynový gril (46512247)

Weber Spirit E-315 GBS, plynový gril (46512247)
Detail

Gril – na plyn, záhradný a BBQ, grilovacia plocha 2745 cm2, rozmery 116 × 126 × 61 cm (V׊×H), materiál grilovacej plochy liatina, materiál grilu hliníkový, hmotnosť 56,6 kg Záhradný gril Weber Spirit E-315 GBS disponujúci pokročilým vybavením a funkciami je klasickým zástupcom veľmi obľúbenej série Spirit. Základom grilu je grilovacia vaňa z hliníkovej zliatiny a poklop z porcelánom smaltovanej ocele. Ide o vysokokvalitné a odolné materiály, ktoré zaisťujú dlhú životnosť grilu a jeho ľahkú údržbu. O precízne prepečenie steakov, zeleniny či rýb sa postarajú 3 antikorové plynové horáky z ušľachtilej ocele, ktoré spolu s flavorizérmi rovnomerne distribuujú teplo po celej grilovacej ploche. Porcelánom smaltovaný liatinový rošt s rozmermi 60 × 44 cm má vyberateľný stred, ktorý možno nahradiť ľubovoľnými komponentmi Weber GBS, ako je kameň na pizzu, stojan na hydinu, panvicu atď. Gril Weber Spirit E-315 využíva systém pohodlného zapaľovania Crossover, a k jeho... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Spirit E-315 GBS, plynový gril (46512247)

Weber Master-Touch GBS C-5750 gril na drevené uhlie 57 cm Slate Blue (14713004)

Weber Master-Touch GBS C-5750 gril na drevené uhlie 57 cm Slate Blue (14713004)
Detail

Gril – na na drevené uhlie, záhradný, kotlový a prenosný, grilovacia plocha 2342 cm2, rozmery 107 × 65 × 72 cm (V׊×H), materiál grilovacej plochy liatina, materiál grilu oceľový, pojazdný vozík, pokrievka, teplomer a vyberateľný rošt súčasťou, hmotnosť 17 kg Pustite sa do grilovania s grilom Weber Master–Touch GBS C–5750 Slate Blue a pripravte si na záhrade vynikajúce jedlo. Trojmo niklovaný GBS grilovací rošt s priemerom 57cm je vhodný pre všetko príslušenstvo GBS, takže si ľahko pripravíte raňajky, ugrilujete mäso s chilli alebo upečiete dokonalú pizzu. Vďaka vylepšeným prieduchom v porcelánom smaltovanom kotli môžete tiež grilovať metódou low&slow či údiť. Nehrdzavejúcej hliníkové prieduchy v poklope umožňujú jednoduchú reguláciu cirkulácie vzduchu, pričom integrovaný teplomer vás presne informuje o teplote vovnútri grilu. Weber Master–Touch GBS C–5750 je vybavený čistiacim systémom One–Touch, dávkovačom brikiet a držiakom pre moderné termosondu iGrill... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Master-Touch GBS C-5750 gril na drevené uhlie 57 cm Slate Blue (14713004)

Weber® Q™ Otáčací špíz, vhodný na grily Q™ 100/1000 série (17560)

Weber® Q™ Otáčací špíz, vhodný na grily Q™ 100/1000 série (17560)
Detail

Grilovacia ihla – plochá, na gril, elektrický pohon, s motorom, materiál ihly nehrdzavejúca oceľ, výkon motora 4 W, maximálne zaťaženie 4 kg, nastaviteľné ihlice, očko pre uchytenie, 1 ihla, 4 bodce súčasťou balenia Premeňte svoj gril na otáčací špíz pomocou WEBER Q. Otáčací špíz umožní pripraviť chrumkavé šťavnaté kura, bravčovú pečienku, jahňacie stehno aj jemné rebierka. Pomaly pritom otáča pokrmy pod poklopom grilu a pripraví tak dokonale šťavnaté mäso. Tvorený je ražňom, vidlicami a motorom, ktorý znesie aj vysokú záťaž. Otáčací špíz WEBER Q je určený pre grily série Weber Q 1000/100. Kľúčové vlastnosti otáčacieho špízu WEBER Q vhodného na grily série Q 100/1000Otáčací špíz určený pre plynové grily série Weber Q 1000/100Umožní pripraviť chrumkavé šťavnaté kura, bravčovú pečienku, jahňacie stehno aj jemné rebierkaPomaly otáča pokrmy pod poklopom griluOtáčací špíz WEBER je tvorený ražňom, vidlicami a motoromMotor znesie aj vysokú... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber® Q™ Otáčací špíz, vhodný na grily Q™ 100/1000 série (17560)

Weber® Q™ Otáčací špíz, vhodný na grily Q™ 200/2000 série (17561)

Weber® Q™ Otáčací špíz, vhodný na grily Q™ 200/2000 série (17561)
Detail

Grilovacia ihla – plochá, na gril, elektrický pohon, s motorom, materiál ihly nehrdzavejúca oceľ, výkon motora 4 W, maximálne zaťaženie 4 kg, nastaviteľné ihlice, očko pre uchytenie, 1 ihla, 4 bodce súčasťou balenia Premeňte svoj gril na otáčací špíz pomocou WEBER Q. Otáčací špíz umožní pripraviť chrumkavé šťavnaté kura, bravčovú pečienku, jahňacie stehno aj jemné rebierka. Pomaly pritom otáča pokrmy pod poklopom grilu a pripraví tak dokonale šťavnaté mäso. Tvorený je ražňom, vidlicami a motorom, ktorý znesie aj vysokú záťaž. Otáčací špíz WEBER Q je určený pre grily série Weber Q 200/2000. Kľúčové vlastnosti otáčacieho špízu WEBER Q vhodného na grily Q 200/2000 sérieOtáčací špíz určený pre plynové grily série Weber Q 200/2000Umožní pripraviť chrumkavé šťavnaté kura, bravčovú pečienku, jahňacie stehno aj jemné rebierkaPomaly otáča pokrmy pod poklopom griluOtáčací špíz WEBER je tvorený ražňom, vidlicami a motoromMotor znesie aj vysokú... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber® Q™ Otáčací špíz, vhodný na grily Q™ 200/2000 série (17561)

Dunlop HE 81 Trumpets Čistiaca sada

Dunlop HE 81 Trumpets Čistiaca sada
Detail

Sada prípravkov na ošetrovanie plechových dychových nástrojov. (trumpeta, kornet). Obsahuje všetko potrebné k špičkovej starostlivosti o nástroj - kefku, oceľového krtka, konzervačný olej na klapky, čistiacu handričku a pod. Krajina pôvodu : USA Vhodné pre : Trumpets (muziker.com)

Podobné produkty ako Dunlop HE 81 Trumpets Čistiaca sada

Dunlop HE 105 Klarinety Čistiaca sada

Dunlop HE 105 Klarinety Čistiaca sada
Detail

čistiaci prostriedok: Sada prípravkov na ošetrovanie klarinetu Vhodné pre : Klarinety Krajina pôvodu : USA (muziker.com)

Podobné produkty ako Dunlop HE 105 Klarinety Čistiaca sada

Dunlop HE 110 Trombones Čistiaca sada

Dunlop HE 110 Trombones Čistiaca sada
Detail

čistiaci prostriedok: Sada prípravkov na ošetrovanie trombónu Vhodné pre : Trombones Krajina pôvodu : USA (muziker.com)

Podobné produkty ako Dunlop HE 110 Trombones Čistiaca sada

Stagg SCK-FL Flauty Čistiaca sada

Stagg SCK-FL Flauty Čistiaca sada
Detail

Sada pre údržbu fláut. Obsahuje vytierak, čistiace prútik, handričku na čistenie strieborných povrchov, plát čistiaceho korku a bloček čistiacich papierikov. Krajina pôvodu : Čína Vhodné pre : Flauty (muziker.com)

Podobné produkty ako Stagg SCK-FL Flauty Čistiaca sada

Čistiaca sada ESPERANZA ES-112 200ml

Detail

Kvalitní Čistiaca sada ESPERANZA ES-112 200ml z kategorie Audio, video, SAT | AV príslušenstvo | Čistiace prostriedky pre audio a video. (esat.sk)

Podobné produkty ako Čistiaca sada ESPERANZA ES-112 200ml

Čistiaca sada 4v1 Sencor SCL 2200

Čistiaca sada 4v1 Sencor SCL 2200
Detail

Kvalitní Čistiaca sada 4v1 Sencor SCL 2200 z kategorie Audio, video, SAT | AV príslušenstvo | Čistiace prostriedky pre audio a video. (esat.sk)

Podobné produkty ako Čistiaca sada 4v1 Sencor SCL 2200

Sealpod Cleaning Kit - čistiaca sada (711347732942)

Sealpod Cleaning Kit - čistiaca sada (711347732942)
Detail

Čistiaca sada – sada na čistenie a odvápnenie, Nespresso kávovary Vlastníte kávovar na kapsuly Nespresso a robí vám starosti, ako ho vyčistiť? S čistiacou sadou Sealpod Cleaning Kit to bude hračka. Sada obsahuje odvápňovací prášok a 2 čistiace kapsuly. Odvápňovací prášok pôsobí na zadnú časť prístroja a vykurovacie teleso, čím pomáha udržať optimálny tlak a teplotu vody. Prášok odstráni vodný kameň a vy si tak budete môcť opäť vychutnať správne extrahovanú kávu so silnou chuťou. Navyše, jeho účinok je dlhodobejší ako použitie octu a neovplyvní chuť kávy. Čistiaca kapsula naopak pôsobí na prednú časť prístroja, kde odstráni všetky nečistoty a zvyškový olej. Tým kapsulový kávovar zbavíte všemožných baktérií.Kľúčové vlastnosti čistiacej sady Sealpod Cleaning KitS týmto kitom bude čistenie kávovaru Nespresso hračkaOdvápňovací prášok odstráni vodný kameňÚčinok prášku je dlhodobý a neovplyvní chuť kávyČistiaca kapsula sa postará o prednú časť kávovaruVďaka čistiacemu... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sealpod Cleaning Kit - čistiaca sada (711347732942)

Weber Sklápací predný stolík z nehrdzavejúcej ocele, vhodný pre SmokeFire EX4 (7002)

Detail

Grilovacie príslušenstvo – sklápací predný stolík pre gril Weber SmokeFire EX4, kvalitná nehrdzavejúca oceľ, nosnosť 9 kg, rozmery 67,3 × 26,1 × 6,3 cm Sklápací predný stolík Weber zaistí prídavný priestor na vašom grile. Môžete ho využiť na prípravu pokrmov i odkladanie grilovacieho náčinia. Vyrobený je z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a ponúka približne 1 600 cm2 pracovného priestoru. Unesie až 9 kg a je možné ho jednoducho sklopiť, a to jedným pohybom ruky. Predný stolík Weber je určený pre grily SmokeFire EX4. Kľúčové vlastnosti sklápacieho predného stolíka Weber z nerez ocele vhodného pre gril SmokeFire EX4Sklápací predný stolík určený pre gril SmokeFire EX4Možno ho využiť na prípravu pokrmov i odkladanie grilovacieho náčiniaVyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocelePredný odkladací stolík Weber unesie až 9 kgJe možné ho jednoducho sklopiťFarebné vyhotovenie: striebornéRozmery: 67,3 × 26,1 × 6,3 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Sklápací predný stolík z nehrdzavejúcej ocele, vhodný pre SmokeFire EX4 (7002)

Weber Summit E-470 GBS plynový gril, Black (240047)

Weber Summit E-470 GBS plynový gril, Black (240047)
Detail

Gril – na plyn, záhradný a BBQ, grilovacia plocha 2940 cm2, rozmery 128,3 × 167,6 × 67,3 cm (V׊×H), materiál grilovacej plochy nehrdzavejúca oceľ, materiál grilu hliníkový, ihla na grilovanie, odkvapkávacia nádoba, odkladacia plocha, pojazdný vozík, pokrievka, teplomer, úložný priestor a vyberateľný rošt súčasťou, hmotnosť 94,4 kg Tento produkt dodáva spoločnosť High Life s.r.o. (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Summit E-470 GBS plynový gril, Black (240047)

Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black (85010079)

Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black (85010079)
Detail

Elektrický gril bezdymový a prenosný, príkon 2200W, displej, ihla na grilovanie, odkvapkávacia nádoba, odkladacia plocha, regulácia teploty, teplomer a teplotná sonda, materiál plochy na grilovanie: liatina, materiál grilu: liatinový, plocha na grilovanie 49cm×39cm, počet plôch na grilovanie: 2, hmotnosť 34.2kg, Elektrický gril od značky Weber vám dá možnosť prežiť nevídaný kulinársky zážitok. Prístroj je liatinový. Na tepelnú úpravu je pripravená plocha s veľkosťou 1911 cm2. Na mieste grilovacej plochy leží liatina s kvalitnou výhrevnosťou. Príkon má hodnotu 2200 W. Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black je mobilný typ elektrického grilu, ktorý so sebou ľahko vezmete aj na iné miesto. Ak ide o rozmery, tento variant má 112 cm × 107 cm × 65 cm a to pri hmotnosti 34,2 kg. Významné parametre elektrického grilu Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black Elektrický gril Weber poskytne grilovaciu plochu z liatiny Celkový príkon 2200 W Odkladacia... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber PULSE 2000 elektrický gril s vozíkom, Black (85010079)

Weber Q 1400 Stand, elektrický gril, Dark Grey (52020879)

Weber Q 1400 Stand, elektrický gril, Dark Grey (52020879)
Detail

Elektrický gril záhradný, balkónový a stojanový, odkvapkávacia nádoba, odkladacia plocha, pokrievka, regulácia teploty a vyberateľný rošt, materiál plochy na grilovanie: liatina, materiál grilu: hliníkový, plocha na grilovanie 43cm×32cm, počet plôch na grilovanie: 1, hmotnosť 15kg, Malý a ľahký elektrický gril Weber Q 1400 Stand so stabilnou konštrukciou ocenia všetci milovníci grilovania, ktorí majú k dispozícii len malý balkón či terasu. Kvalitné liatinové grilovacie rošty, poklop a vaňa pomôžu pri príprave grilovaných pokrmov. Praktické sklápacie stolíky a tri háčiky na grilovacie náradie navyše uľahčia manipuláciu s pokrmom. Nenechajte sa obmedzovať nedostatkom priestoru a vychutnajte si grilovanie s ľahko prenosným grilom Weber Q 1400 Stand. Kľúčové vlastnosti elektrického grilu Weber Q 1400 Stand, Dark GreyElektrický balkónový gril so stabilným stojanomVýkon grilu Weber Q 1400 Stand je 2,2 kWGril disponuje liatinovou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber Q 1400 Stand, elektrický gril, Dark Grey (52020879)

Weber ochranný obal pre gril Q 100/1000 (7117)

Weber ochranný obal pre gril Q 100/1000 (7117)
Detail

Obal na gril Weber – nepromokavý, odolný proti UV žiareniu, uchytenie na suchý zips a sťahovacie pásky, materiál polyester, čierna farba, hmotnosť 210 g Prémiový ochranný obal WEBER spoľahlivo ochráni váš gril Q 100/1000 pred nežiaducimi nečistotami. Odolný obal na gril je vyrobený z vysoko kvalitného polyesteru, ktorý je zárukou 100 % nepremokavosti a vysokej ochrany. Ochranný obal WEBER ľahko natiahnete na gril a pomocou upevňovacích pásikov zabránite nechcenému odfúknutiu. Dajte vášmu grilu tú najlepšiu ochranu pred dažďom, snehom alebo slnkom a doprajte mu maximálnu ochranu. Kľúčové vlastnosti ochranného obalu na gril WEBER Q 100/1000Prémiový ochranný obal na na gril Q 100/1000Odolný a ľahký obal chráni gril pred vonkajšími nečistotamiJednoduché a intuitívne použitieVhodné na:Grily radu Weber Q 100/1000 (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber ochranný obal pre gril Q 100/1000 (7117)

Weber SmokeFire EX4, GBS, 61 cm, peletový gril (22511047)

Weber SmokeFire EX4, GBS, 61 cm, peletový gril (22511047)
Detail

Udiareň – s plochou 2745 cm2, rozmery udiarne (V׊×H): 119×109×84 cm Peletový gril Weber SmokeFire EX4 v sebe spája to najlepšie, čo ponúkajú kotlové, plynové a elektrické grily. Prírodné drevené pelety vytvárajú dokonalú arómu a výborne tak dochutia vaše jedlo. Ďalšou výhodou je, že sa grilu nemusíte takmer venovať, pretože väčšinu práce odvádza automaticky sám. Navyše máte k dispozícii vstavaného asistenta, ten vás upozorní na potrebné úkony. Vysokú variabilitu použitia zaisťuje výmenný stred grilovacieho roštu, ktorý môžete ľahko nahradiť wokpanvicou, pizza kameňom, stojanom na hydinu či ďalšími komponentmi. Vnútri údiarne Weber SmokeFire EX4 sa nachádzajú dva veľké trojmo niklované grilovacie rošty, na ktorých ľahko pripravíte aj veľké množstvo rôznych pokrmov naraz. Grilovací kotol a poklop sú vyrobené z porcelánom smaltovanej ocele, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom a prehrdzaveniu. Jednoduchá je aj údržba grilu – grilovacie šťavy a tuk, ktoré... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber SmokeFire EX4, GBS, 61 cm, peletový gril (22511047)

Weber SmokeFire EX6, GBS, 91 cm, peletový gril (23511047)

Weber SmokeFire EX6, GBS, 91 cm, peletový gril (23511047)
Detail

Udiareň – s plochou 4095 cm2, rozmery udiarne (V׊×H): 119×140×84 cm Peletový gril Weber SmokeFire EX6 v sebe spája to najlepšie, čo ponúkajú kotlové, plynové a elektrické grily. Prírodné drevené pelety vytvárajú dokonalú arómu a výborne tak dochutia vaše jedlo. Ďalšou výhodou je, že sa grilu nemusíte takmer venovať, pretože väčšinu práce odvádza automaticky sám. Vysokú variabilitu použitia zaisťuje výmenný stred grilovacieho roštu, ktorý môžete ľahko nahradiť wok panvicou, pizza kameňom, stojanom na hydinu či ďalšími komponentmi. Vnútri grilu Weber SmokeFire EX6 sa nachádzajú dva veľké, trojmo niklované grilovacie rošty, na ktorých ľahko pripravíte aj veľké množstvo rôznych pokrmov naraz. Grilovací kotol a poklop sú vyrobené z porcelánom smaltovanej ocele, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom a prehrdzaveniu. Jednoduchá je aj údržba grilu – grilovacie šťavy a tuk, ktoré sa neodparia na aróma koľajniciach, sa zachytia vo vymeniteľnej nádobe pod... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber SmokeFire EX6, GBS, 91 cm, peletový gril (23511047)

Weber šesťdielna montážna sada Weber Connect (3255)

Weber šesťdielna montážna sada Weber Connect (3255)
Detail

Grilovacie príslušenstvo – šesťdielna montážna súprava, originálny držiak na zariadenie Weber Connect Smart Grilling Hub, upevňovací kit na montážnu súpravu Weber Connect, vak ba pohodlné skladovanie, nastaviteľný popruh, zariadenie Weber Connect drží na držiaku magnetom Montážna súprava Weber vám umožní jednoduchú inštaláciu zariadenia Weber Connect Smart Grilling Hub ku grilu. Je možné ju pritom pripevniť ku grilom na drevené uhlie, udiarňam aj plynovým grilom, a to pomocou nastaviteľného popruhu. Zariadenie je pridržiavané k držiaku magnetom, ktorý sa postará o jeho pevné upevnenie. Balenie obsahuje aj vak, ktorý uchová montážnu súpravu na jednom mieste. Vďaka montážnej súprave Weber budete mať svojho grilovacieho asistenta Weber Connect Smart Grilling Hub vždy poruke. Kľúčové vlastnosti šesťdielnej montážnej súpravy Weber ConnectPraktická šesťdielna montážna súpravaUmožní jednoduchú inštaláciu zariadenia Weber Connect Smart... (alza.sk)

Podobné produkty ako Weber šesťdielna montážna sada Weber Connect (3255)
Weber Čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283), Weber Čistiaca sada na smaltované plynové grily (18284), Weber Čistiaca sada na grily na drevené uhlie (18285), Weber Čistiaca sada na grily Q a Pulse (18286), Weber Svetlo na madlo pre grily Q (7663), WEBER Ochranný obal na grily 47 cm (7175), WEBER Ochranný obal na grily Q 100/1000 (7177), Weber Postranní poličky, vhodný na grily Q™ 100/1000 série, sada 2 ks (6527), Weber Sklápací predný stolík z nehrdzavejúcej ocele, vhodný pre SmokeFire EX4 (7002), Weber Sklápací postranný stolček z nerez ocele, pre SmokeFire EX4 a EX6 (7001), Sada nástenných políc 5 kusov z masívnej akácie a ocele, Weber Ochranný obal Premium na grily Summit®™ Charcoal (7173), WEBER Ochranný obal na grily na drevené uhlie vo veľkosti 57 cm (7176), WEBER Ochranný obal Premium na grily Q 200 / 2 000 séria (7118), WEBER Ochranný obal Premium na grily na drevené uhlie s veľkosťou 47 cm (7141), DUVO+ Miska z nehrdzavejúcej ocele (CHPmf0326nad), APS Sada 6 ks podložiek z nehrdzavejúcej ocele, priemer 12 cm, 35912, APS Sada 6 ks podložiek z nehrdzavejúcej ocele, priemer 10 cm, 35711, Weber sada na čistenie plynových grilov (6202), PALSAR7 Čistiaca hubka na telo z prírodnej lufy (8594209100309), BEAUTY FORMULAS Čistiaca hubka na pleť z konjaku (5012251012690), Intex - Čistiaca sada 28002 (28002INT), Weber šesťdielna montážna sada Weber Connect (3255), DUVO+ Miska z nehrdzavejúcej ocele protišmyková (CHPmf0336nad), XAVAX Čistiaca sada na varné dosky, 3-dielna (111752), Weber Parná sada (7004), Weber 3dílná sada pro grilování na planche (6777), Weber® Q™ Otáčací špíz, vhodný na grily Q™ 200/2000 série (17561), Weber® Q™ Otáčací špíz, vhodný na grily Q™ 100/1000 série (17560), WEBER Handrička z mikrovlákna (17689)