Yeelight LED Lighting Mirror (YLGJ0101)

Yeelight LED Ceiling Light (XD125)

Yeelight  LED Ceiling Light (XD125)

LED svetlo – stropné, inteligentné, stmievacie, životnosť 25 000 hodín, IP60, aplikácia na iOS/Android, WiFi 2.4GHz a Bluetooth, teplota farby 2700K – 6500K, 1800lm, CRI 95, 28W Nižšie náklady ale nemajú dopad na výkon svetla. Stupeň krytia IP60 zaisťuje, že LED svetlo bude možné použiť aj tam, kde hrozí kontakt s vodou. Na prvý pohľad vás tiež LED svetlo Yeelight LED Ceiling Light uchváti svojím do detailu premysleným vzhľadom, v ktorom je dominantou Plast. (alza.sk)

Yeelight LED Lightstrip Plus (YL073)

Yeelight LED Lightstrip Plus (YL073)

LED pás – 2m, možno predĺžiť až na 10m, RGBW 2200 – 6500K, až 16 miliónov farieb, aplikácia na iOS, Android, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant LED pásiky sú skvelým doplnkom pre nadupané zostavy herných nadšencov. Zaujímavé osvetlenie vyzdvihne ideálnu atmosféru a podtrhne každý dojem z hry. LED pásik Yeelight LED Lightstrip Plus má dĺžku 200 cm a do PC skrinky rozmerovo dokonale zapadne. Osvietenie vytvára 60 solídnych drobných LED diód. Výrobca yeelight sľubuje pôsobivú životnosť 25000 h. Kľúčové znaky LED pásika Yeelight LED Lightstrip Plus LED pásik do počítača Yeelight LED Lightstrip Plus ponúka dĺžku 200 cm Využíva plných 60 LED diód Vydrží až 25000 h Efekt blikania svetiel Balenie obsahuje 1 ks (alza.sk)

Yeelight LED smart bulb (biela) (YL021)

Yeelight LED smart bulb (biela) (YL021)

LED žiarovka – nastavenie chromatickosti (teploty) a intenzity osvetlenia, závit E27, 600lm, výkon 8W, možno kombinovať s ďalšími Yeelight svetlami Inteligentná LED žiarovkaYeelight LED smart bulb (biela) veľká ako klasická žiarovka vyniká množstvom funkcií a pestrou paletou nádherných farebných odtieňov, ktoré dokáže vyčarovať. Vďaka svojim úžasným svetelným efektom dodá vášmu domovu príjemnú a útulnú atmosféru. S technológiouBluetooth môžete túto inteligentnú LED žiarovku jednoducho vypínať a zapínať, znižovať a zvyšovať intenzitu svietenia iba za pomoci vášho smartfónu.Stačí na to len mobilná aplikácia, ktorá je určená pre smart mobilné telefóny so systémom iOS alebo Android a kompatibilné s Bluetooth 4.0 Smart.Kľúčové vlastnosti žiarovky Yeelight… (alza.sk)

Yeelight LED Lightstrip Plus Extension (OT002)

Yeelight LED Lightstrip Plus Extension (OT002)

LED pás – predĺženie 1m, možnosť predĺženia až na 10m LED pásiky sú dokonalým doplnkom pre nadupané herné zostavy pravých nadšencov. Zaujímavé osvetlenie vykreslí ten správny nádych a dokreslí každý herný dojem. LED pásik Yeelight LED Lightstrip Plus Extension má ideálnu dĺžku 100 cm a do PC skrinky presne sadne. Zdrojom svetla je 30 spoľahlivých LEDiek. Značka yeelight sľubuje pôsobivú životnosť 25000 h. Kľúčové znaky LED pásika Yeelight LED Lightstrip Plus Extension LED pásik k PC Yeelight LED Lightstrip Plus Extension má dĺžku 100 cm Osvetlenie vytvára 30 LED diód Vydrží až 25000 h Dynamický efekt blikania Balenie obsahuje 1 ks (alza.sk)

Xiaomi Yeelight LED Bulb Color

Xiaomi Yeelight LED Bulb Color

LED inteligentná žiarovka so 16 miliómni farebnými odtieňmi, ovládateľná diaľkovo cez smartfón. Má nstaviteľnú intenzitu osvetlenia, rôzne svetelné efekty, časovač, dlhodobú životnosť a nízku energetickú náročnosť. Závit E27 a príkon 9W. (muziker.com)

Yeelight LED smart bulb (farebná) (YL063)

Yeelight LED smart bulb (farebná) (YL063)

LED žiarovka – 16 miliónov farebných odtieňov, nastaviteľná intenzita osvetlenia, závit E27, 600lm, výkon 9W, možné kombinovať s ostatnými Yeelight svetlami Inteligentná LED žiarovka Yeelight LED smart bulb (farebná) s veľkosťou klasickej žiarovky vyniká množstvom funkcií a celým radom nádherných farebných odtieňov, ktoré dokáže vykúzliť. Svojimi úžasnými svetelnými efektmi dodá vášmu domovu príjemnú a útulnú atmosféru. Vďaka technológii Bluetooth môžete túto inteligentnú LED žiarovku jednoducho vypínať a zapínať, znižovať a zvyšovať intenzitu svietenia iba pomocou inteligentného telefónu.Stačí k tomu len mobilná aplikácia, ktorá je určená pre inteligentné zariadenia so systémom iOS alebo Android a kompatibilné zariadenia s Bluetooth 4.0 Smart. Posunom prsta po displeji… (alza.sk)

Yeelight LED Eye-friendly Desk Lamp Pro (Sunlike) (TD043)

Yeelight LED Eye-friendly Desk Lamp Pro (Sunlike) (TD043)

Stolová lampa – LED, teplota farieb 4000K, inteligentný indikátor upozorní na prestávky, aplikácia na iOS/Android, 650lm, 15W Zháňate originálnu lampu na stôl, ktorá zaujme špeciálne miesto vo vašej súkromnej pracovni alebo v izbičke pre dieťa? Stolná lampa yeelight v atraktívnom tvare zaručene pokryje svetlom váš pracovný stolík. Vďaka zdroju svetla z LED diód je stolová lampa skutočne šetrná k životnému prostrediu a nemusíte nikdy meniť žiarovku. Materiál použitý na výrobu stolovej lampy: plast a kov (alza.sk)

Yeelight LED Ceiling Light (starry grey) (XD125-starry grey)

Yeelight LED Ceiling Light  (starry grey) (XD125-starry grey)

LED svetlo – stropné, inteligentné, IP60, WiFi, Bluetooth, aplikácia na iOS/Android, teplota farby 2700K – 6500K, 1800lm, CRI 95, 28W, životnosť 25000 hodín Nižšie náklady ale nemajú dopad na výkon svetla. Stupeň krytia IP60 značí, že LED svetlo môžete použiť aj v miestnosti, kde by mohla voda spôsobiť skrat. Zaiste vás tiež LED svetlo Yeelight LED Ceiling Light (starry grey) zaujme svojím premysleným spracovaním, v ktorom hrá prím Plast. (alza.sk)

Yeelight LED Ceiling Light (Mint green) (XD125-mint green)

Yeelight LED Ceiling Light (Mint green) (XD125-mint green)

LED svetlo – stropné, inteligentné, IP60, WiFi, Bluetooth, aplikácia na iOS/Android, teplota farby 2700K – 6500K, 1800lm, CRI 95, 28W, životnosť 25000 hodín Nižší príkon ale rozhodne nemá vplyv na výkon svetla. Stupeň krytia IP60 garantuje, že LED svetlo možno použiť aj tam, kde je prílišná vlhkosť. Určite vás tiež LED svetlo Yeelight LED Ceiling Light (Mint green) poteší svojím do detailu premysleným vzhľadom, ktorý akcentuje s Plast. (alza.sk)

Yeelight LED Ceiling Light (Kids Edition) (XD125- Kid Edition)

Yeelight LED Ceiling Light (Kids Edition) (XD125- Kid Edition)

LED svetlo – stropné pre deti, 3 druhy vyhotovenia, IP60, Bluetooth, aplikácia na iOS/ Android, teplota farby 2700K – 6500K, 1500lm, CRI 95, 28W, životnosť 25000 hodín Nižší príkon ale rozhodne nemá vplyv na výkon svetla. Hodnota krytia IP60 znamená, že môžete nainštalovať LED svetlo aj tam, kde by mohol hroziť kontakt s vodou. V neposlednom rade vás LED svetlo Yeelight LED Ceiling Light (Kids Edition) prekvapí svojím prepracovaným dizajnom, v ktorom hrá hlavnú úlohu Plast. (alza.sk)

Xiaomi Yeelight Portable LED Lamp

Xiaomi Yeelight Portable LED Lamp

Stolná lampa s minimalnistickými rozmermi, elegantným vzhľadom a praktickým dizajnom. Je vybavená ramenom s ohybným kĺbom a svietidlom s vysokým jasom. Vďaka flexibilnému 360° kĺbu si môžete nastaviť ideálny uhol. Rameno okrem toho ponúka aj technológiu tvarovej pamäte, takže s (muziker.com)

Xiaomi Yeelight Portable Led Lamp (473566)

Xiaomi Yeelight Portable Led Lamp (473566)

Stolová lampa – prenosná LED lampa, nabíjacia pomocou micro USB, možno nabíjať aj pomocou powerbanku, tri dotykové tlačidlá, rozsah teploty farieb 2700 – 6500K, svetelný tok 260lm Zháňate nezvyčajnú stolovú lampu, ktorá by vynikala vo vašej pracovni alebo v izbičke pre deti? Stolná lampa Xiaomi v lákavom vyhotovení zaručene posvieti na ľubovoľný stolík alebo stôl. Vďaka zdroju svetla z LED je stolná lampička veľmi úsporná a skvele svieti. Rozhodujúce prednosti lampičky Xiaomi Yeelight Portable Led Lamp Zabudované diódy – technológia LED Biela farba lampičke pristane Svietidlo je vyrobené z: kov (alza.sk)

Xiaomi Yeelight Prenosné LED Svietidlo 6924922200758

Xiaomi Yeelight Prenosné LED Svietidlo 6924922200758

Xiaomi Yeelight Portable LED Lamp * Elegantní a praktická lampa * Flexibilní kloub ramene * Vysoce kvalitní diody s CRI indexem 88 RA * Nabíjení pomocí microUSB konektoru * Baterie pro až 5 hodin svícení Barva: Bílá (realshop.sk)

Lanaform LED Mirror × 10 (LA131004)

Lanaform LED Mirror × 10 (LA131004)

Kozmetické zrkadlo – zväčšovacie, s LED osvetlením a s mimoriadnou, 10×zväčšujúcou plochou Obojstranné kozmetické zrkadlo Lanaform LED Mirror X10 disponuje užitočným LED osvetlením a diódami, s ktorým starostlivosť o vašu pleť a líčenie bude príjemnejšia a pohodlnejšia. Tento kozmetický pomocník má z jednej strany bežné zrkadlo, z druhej strany sa potom môže pochváliť desaťnásobným zväčšením. Táto kombinácia tak umožňuje jednoduchým otočením využiť výhody tohto zrkadla naplno. Obe strany tohto elegantného zrkadla  majú odrazovú plochu s priemerom 11,3 cm a navyše zrkadlo svojim ľúbivým dizajnom určite zapadne do vášho interiéru.Kľúčové vlastnosti kozmetického zrkadlá Lanaform LED Mirror X10Obojstranné kozmetické zrkadloLED osvetlenie s diódamiLanaform LED Mirror… (alza.sk)

Corsair RGB LED Lighting PRO Expansion Kit (CL-8930002)

Corsair RGB LED Lighting PRO Expansion Kit (CL-8930002)

LED pás – s magnetickým uchytením, 4 kusy LED pásikov, kompatibilný s Corsair Link (s RGB controllerom) Zháňate funkčný LED pásik so skvelými svetelnými efektmi? Potom tu máme niečo presne pre vás! Tento RGB LED pásik značky Corsair svojimi svetelnými efektmi rozšíri živé osvetlenie vášho počítača. Skladá sa zo štyroch vstavaných svetelných prúžkov s magnetom a desiatich RGB LED s maximálnym osvetlením. Inštalácia je jednoduchá a možno kombinovať s programami Corsair Commander Pro alebo Lightning Node PRO a softvérom Corsair LINK, vďaka ktorému môžete kontrolovať osvetlenie priamo z pracovnej plochy vášho PC.Kľúčové vlastnosti LED pásika Corsair RGB LED Lighting PRO Expansion KitŠtyri LED pásiky značky Corsair s magnetickým uchytenímPre živé osvetlenie a super efekty vášho PCJednoduchá… (alza.sk)

Reflektor Emos Lighting LED Hobby, 50W

Reflektor Emos Lighting LED Hobby, 50W

Reflektor obsahuje PIR (Pasívny infračervený detektor) senzor, ktorý detekuje pohyb ľudí, zvierat a ďalších objektov. Bežne sa používa pre alarmy proti zlodejom a automaticky aktivovateľné svetelné systémy. Dosah PIR senzora 12 m. Rozsah pracovnej teploty -40 ° až + 50 ° C. Uhol vyžarovania 120 °. Stupeň ochrany proti mechanickým nárazom IK08. Typ prívodného kábla H05RN-F. Dĺžka prívodného kábla 30 cm. (rozbalene.sk)

LED priínacie svetlo JEDI Lighting Ara, LED, 1.5 W, biela

LED priínacie svetlo JEDI Lighting Ara, LED, 1.5 W, biela

LED priínacie svetlo JEDI Lighting Ara, LED, 1.5 W, biela​ od výrobce JEDI Lighting v kategorii Stolné a stojanové LED svietidlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

LED reflektor Emos Lighting Ideo

LED reflektor Emos Lighting Ideo

LED reflektor Emos Lighting Ideo, 10W, studená biela (rozbalene.sk)

Martin - Professional Lighting THRILL Multi-FX LED

Martin - Professional Lighting THRILL Multi-FX LED

Svetelný multiefekt, ktorý v kompaktnom tele spája až trojicu rôznych svetelných efektov, s ktorými je možné vytvárať komplexnú svetelnú show. Thril Multi FX je osadený 5 RGBWA diódami s výkonom 3 W, ktoré navyše rotujú. Vybavenie dopĺňa 8 bielych LED diód s výkonom 1 W a dvoj (muziker.com)

LED priínacie svetlo JEDI Lighting Ara, LED, 1.5 W, čierna

LED priínacie svetlo JEDI Lighting Ara, LED, 1.5 W, čierna

LED priínacie svetlo JEDI Lighting Ara, LED, 1.5 W, čierna​ od výrobce JEDI Lighting v kategorii Stolné a stojanové LED svietidlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

LED driver Recom Lighting RBD-12-0.35, tištěné

LED driver Recom Lighting RBD-12-0.35, tištěné

LED driver Recom Lighting RBD-12-0.35, tištěné​ od výrobce Recom Lighting v kategorii Ovládacie DPS pre LED za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Martin - Professional Lighting THRILL SlimPAR mini LED

Martin - Professional Lighting THRILL SlimPAR mini LED

Svetelný efekt Par pre vytváranie farebných svetelných efektov v baroch, na tanečných parketoch alebo pri vystúpeniach mobilných zabávačov. Slimpar Mini je osadený 7 RGB LED diódódami s výkonom 3W, ktoré sú zasadené vo veľmi kompaktnom, tenkom, no pevnom a odolnom tele. Svetelný e (muziker.com)

LED pásik Philips Lighting Hue pevne zabudované LED osvetlenie, 37.5…

LED pásik Philips Lighting Hue pevne zabudované LED osvetlenie, 37.5 W, RGBW

LED pásik Philips Lighting Hue pevne zabudované LED osvetlenie, 37.5 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

LED pásik Philips Lighting Hue pevne zabudované LED osvetlenie, 19 W,…

LED pásik Philips Lighting Hue pevne zabudované LED osvetlenie, 19 W, RGBW

LED pásik Philips Lighting Hue pevne zabudované LED osvetlenie, 19 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Martin - Professional Lighting THRILL SlimPar 64 LED

Martin - Professional Lighting THRILL SlimPar 64 LED

Svetelný efekt Par pre vytváranie farebných svetelných efektov v baroch, na tanečných parketoch alebo pri vystúpeniach mobilných zabávačov. Slimpar 64 LED je osadený päticou RGBWA+UV LED diód s výkonom 12W, ktoré sú zasadené v kompaktnom, tenkom, no pevnom a odolnom tele. Svetelný (muziker.com)

Závěsný systém pro LED světelný panel OMU Lighting 60x60

Závěsný systém pro LED světelný panel OMU Lighting 60x60

Kvalitní Závěsný systém pro LED světelný panel OMU Lighting 60x60 z kategorie Dom a záhrada | Svetlo | LED panely. (esat.sk)

LED vstavané orientačné svietidlo Emos Lighting, 4W

LED vstavané orientačné svietidlo Emos Lighting, 4W

LED orientačné svietidlo je vhodné na umiestnenie do elektroinštalačnej krabice. Pomocou tohto orientačného svietidla môžete ľahko a efektívne osvetliť nielen chodby a schodisko v interiéri, ale aj ďalšie vonkajšie priestory. (rozbalene.sk)

LED orientačné prisadené svietidlo Emos Lighting, 4W

LED orientačné prisadené svietidlo Emos Lighting, 4W

Pomocou tohto orientačného svietidla môžete ľahko a efektívne osvetliť nielen chodby a schodisko v interiéri, ale aj ďalšie vonkajšie priestory. (rozbalene.sk)

Rámček pre LED panely rozložený 60x60cm, biela, OMU Lighting

Rámček pre LED panely rozložený 60x60cm, biela, OMU Lighting

Kvalitní Rámček pre LED panely rozložený 60x60cm, biela, OMU Lighting z kategorie Dom a záhrada | Svetlo | LED panely. (esat.sk)

Yeelight Crystal Ceiling Light Mini (XD092)

Yeelight Crystal Ceiling Light Mini (XD092)

LED svetlo – duálne senzorové svetlo, okrúhle, po 60 sekundách sa svetlo automaticky vypne, 670lm Aj pri malej spotrebe ale svetlo svieti viac než dostatočne. Iste vás tiež LED svetlo Yeelight Crystal Ceiling Light Mini upúta svojím prepracovaným dizajnom, v ktorom hrá prím Plast. (alza.sk)

Ideal Standard Mirror & Light - Zrkadlo s LED osvetlením 60x70cm,…

Ideal Standard Mirror & Light - Zrkadlo s LED osvetlením 60x70cm, T3340BH

(vivaeshop.sk)

LED lampa na stôl Philips Lighting Hue Signe, pevne zabudované LED…

LED lampa na stôl Philips Lighting Hue Signe, pevne zabudované LED osvetlenie, 14 W, RGBW

LED lampa na stôl Philips Lighting Hue Signe, pevne zabudované LED osvetlenie, 14 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Ideal Standard Mirror & Light - Zrkadlo s LED osvetlením 100x70cm,…

Ideal Standard Mirror & Light - Zrkadlo s LED osvetlením 100x70cm, T3343BH

(vivaeshop.sk)

Ideal Standard Mirror & Light - Zrkadlo s LED osvetlením 80x70cm,…

Ideal Standard Mirror & Light - Zrkadlo s LED osvetlením 80x70cm, T3342BH

(vivaeshop.sk)

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 1200x700 mm s LED osvětlením …

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 1200x700 mm s LED osvětlením (T3344BH)

Zrcadlo s LED osvětlením 60,9 W funkce proti zamlžování rám z termoplastu (dekor hliník) rozměr 1200 x 26 x 700 mm barva světla 4000 Kelvinů, 230 V energetická třída A včetně upevnění LED osvětlení nelze vyměnit osvětlení zrcadla a funkci zamlžování lze ovládat pouze externím vypínačem Ean: 8014140447368 (svet-kupelne.sk)

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 1000x700 mm s LED osvětlením …

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 1000x700 mm s LED osvětlením (T3343BH)

Zrcadlo s LED osvětlením 57,1 W funkce proti zamlžování rám z termoplastu (dekor hliník) rozměr 1000 x 26 x 700 mm barva světla 4000 Kelvinů, 230 V energetická třída A včetně upevnění LED osvětlení nelze vyměnit osvětlení zrcadla a funkci zamlžování lze ovládat pouze externím vypínačem Ean: 8014140447351 (svet-kupelne.sk)

LED ovladač Recom Lighting RCD-24-1.00, 6-36 V/DC

LED ovladač Recom Lighting RCD-24-1.00, 6-36 V/DC

LED ovladač Recom Lighting RCD-24-1.00, 6-36 V/DC​ od výrobce Recom Lighting v kategorii Ovládacie DPS pre LED za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

LED driver Recom Lighting RCD-24-1.20/W, kabel bez konektorů

LED driver Recom Lighting RCD-24-1.20/W, kabel bez konektorů

LED driver Recom Lighting RCD-24-1.20/W, kabel bez konektorů​ od výrobce Recom Lighting v kategorii Ovládacie DPS pre LED za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Philips Lighting Hue Econic, pevne zabudované LED osvetlenie, 15 W,…

Philips Lighting Hue Econic, pevne zabudované LED osvetlenie, 15 W, RGBW

Philips Lighting Hue Econic, pevne zabudované LED osvetlenie, 15 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Philips Lighting Hue Econic, pevne zabudované LED osvetlenie, 15 W,…

Philips Lighting Hue Econic, pevne zabudované LED osvetlenie, 15 W, RGBW

Philips Lighting Hue Econic, pevne zabudované LED osvetlenie, 15 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Philips Lighting Hue Impress, pevne zabudované LED osvetlenie, 16 W,…

Philips Lighting Hue Impress, pevne zabudované LED osvetlenie, 16 W, RGBW

Philips Lighting Hue Impress, pevne zabudované LED osvetlenie, 16 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

LED dekoračné svetlo Philips Lighting Micro 7001830PH 4.7 W RGB,…

LED dekoračné svetlo Philips Lighting Micro 7001830PH 4.7 W RGB, čierna

LED dekoračné svetlo Philips Lighting Micro 7001830PH 4.7 W RGB, čierna​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Dekoratívne svetlá za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Philips Lighting Hue Lily, pevne zabudované LED osvetlenie, 8 W, RGBW

Philips Lighting Hue Lily, pevne zabudované LED osvetlenie, 8 W, RGBW

Philips Lighting Hue Lily, pevne zabudované LED osvetlenie, 8 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

LED stropné a nástenné svietidlo Philips Lighting Hue Liane, pevne…

LED stropné a nástenné svietidlo Philips Lighting Hue Liane, pevne zabudované LED osvetlenie, 12 W, RGBW

LED stropné a nástenné svietidlo Philips Lighting Hue Liane, pevne zabudované LED osvetlenie, 12 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

LED stropné a nástenné svietidlo Philips Lighting Hue Sana, pevne…

LED stropné a nástenné svietidlo Philips Lighting Hue Sana, pevne zabudované LED osvetlenie, 20 W, RGBW

LED stropné a nástenné svietidlo Philips Lighting Hue Sana, pevne zabudované LED osvetlenie, 20 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Xiaomi Yeelight Remote Control

Xiaomi Yeelight Remote Control

Diaľkové bluetooth ovládanie pre Yeelight LED stropné svetlo. Slúži ako náhrada za poškodené alebo stratené zariadenie. Farebné prevedenie: Biela. (muziker.com)

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 500x700 mm s LED podsvícením …

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 500x700 mm s LED podsvícením (T3259BH)

Zrcadlo s ambientním podsvícením podsvícení po celém obvodu rám z termoplastu (dekor hliník) rozměr 500 x 26 x 700 mm barva světla 4000 Kelvinů, 230 V energetická třída A reversibilní LED osvětlení nelze vyměnit osvětlení lze ovládat pouze externím vypínačem Ean: 8014140447054 (svet-kupelne.sk)

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 800x700 mm s LED podsvícením …

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 800x700 mm s LED podsvícením (T3336BH)

Zrcadlo s ambientním podsvícením podsvícení po celém obvodu rám z termoplastu (dekor hliník) rozměr 800 x 26 x 700 mm barva světla 4000 Kelvinů, 230 V energetická třída A reversibilní LED osvětlení nelze vyměnit osvětlení lze ovládat pouze externím vypínačem Ean: 8014140447283 (svet-kupelne.sk)

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 1200x700 mm s LED podsvícením …

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 1200x700 mm s LED podsvícením (T3338BH)

Zrcadlo s ambientním podsvícením podsvícení po celém obvodu rám z termoplastu (dekor hliník) rozměr 1200 x 26 x 700 mm barva světla 4000 Kelvinů, 230 V energetická třída A reversibilní LED osvětlení nelze vyměnit osvětlení lze ovládat pouze externím vypínačem Ean: 8014140447306 (svet-kupelne.sk)

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 600x700 mm s LED podsvícením …

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 600x700 mm s LED podsvícením (T3278BH)

Zrcadlo s ambientním podsvícením podsvícení po celém obvodu rám z termoplastu (dekor hliník) rozměr 600 x 26 x 700 mm barva světla 4000 Kelvinů, 230 V energetická třída A reversibilní LED osvětlení nelze vyměnit osvětlení lze ovládat pouze externím vypínačem Ean: 8014140447269 (svet-kupelne.sk)

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 600x700 mm s LED osvětlením …

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 600x700 mm s LED osvětlením (T3340BH)

Zrcadlo s LED osvětlením 27,4 W funkce proti zamlžování rám z termoplastu (dekor hliník) rozměr 600 x 26 x 700 mm barva světla 4000 Kelvinů, 230 V energetická třída A včetně upevnění LED osvětlení nelze vyměnit osvětlení zrcadla a funkci zamlžování lze ovládat pouze externím vypínačem Ean: 8014140447320 (svet-kupelne.sk)

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 800x700 mm s LED osvětlením …

IDEAL STANDARD - Mirror&Light Zrcadlo 800x700 mm s LED osvětlením (T3342BH)

Zrcadlo s LED osvětlením 31,3 W funkce proti zamlžování rám z termoplastu (dekor hliník) rozměr 800 x 26 x 700 mm barva světla 4000 Kelvinů, 230 V energetická třída A včetně upevnění LED osvětlení nelze vyměnit osvětlení zrcadla a funkci zamlžování lze ovládat pouze externím vypínačem Ean: 8014140447344 (svet-kupelne.sk)

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus

Rozšíriteľný farebný LED pás s dĺžkou 2 metre, vhodný na podsvietenie police, schodiska, baru, televíznej steny. K pásu je možné dokúpiť predlžovacie kusy LightStrip Plus Extension a predĺžiť ho až na 10 metrov. Mobilné aplikácie umožňujú meniť farby alebo režimy svietenia (muziker.com)

Xiaomi Yeelight Atmosphere Lamp

Xiaomi Yeelight Atmosphere Lamp

Stolová lampa s upokojujúcim svetlom pre relaxáciu. Valcovitý dizajn s hlinikovou základňou a gumovou spodnou časťou, ktorá zamezuje kĺzaniu po povrchu. Priehľadný plastový kryt plynulo distribuuje svetlo po miestnosti. V spodnej časti je integrovaný ovládač pre vypnutie, zapnutie a (muziker.com)

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 6 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 12 W, RGBW

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 12 W, RGBW

Philips Lighting Hue Play, pevne zabudované LED osvetlenie, 12 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Philips Lighting Hue Discover, pevne zabudované LED osvetlenie, 30 W,…

Philips Lighting Hue Discover, pevne zabudované LED osvetlenie, 30 W, RGBW

Philips Lighting Hue Discover, pevne zabudované LED osvetlenie, 30 W, RGBW​ od výrobce Philips Lighting v kategorii Rádiové spínacie systémy Plugwise za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

LED driver Recom Lighting RCD-24-0.30/W, kabel bez konektorů

LED driver Recom Lighting RCD-24-0.30/W, kabel bez konektorů

LED driver Recom Lighting RCD-24-0.30/W, kabel bez konektorů​ od výrobce Recom Lighting v kategorii Ovládacie DPS pre LED za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť