Zadn yacute kryt xqisit pre apple iphone 4 fialov yacute

FORCELL Kryt s trblietkami pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 strieborný

FORCELL Kryt s trblietkami pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 strieborný

REMAX GLITTER Silikónový kryt Apple iPhone 7 striebornýKrásny žiarivý kryt , ktorý ochráni Váš iPhone 7 pred poškodením a zároveň mu dodá jedinečný vzhľad. Tento kryt je vyrobený z kombinácie silikónu a plastu a tak ochráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami. Kryt je veľmi pevný, no zároveň je flexibilný. Trblietavá zadná časť zároveň spraví z Vášho telefónu perfektný módny doplnok - trblietky sú umiestnené pod krytom a tak sa nemusíte obávať ich straty, či vyblednutiu. - unikátna kombinácia plastu a silikónu- kryt chráni aj bočné tlačidlá- obsahuje všetky potrebné výrezy- tovar najvyššej kvality Pre kompletnú ochranu Vášho telefónu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Gumený kryt pre Apple iPhone 7 zelený

FORCELL Gumený kryt pre  Apple iPhone 7 zelený

JELLY Gumený obal Apple iPhone 7 zelenýJednoduchý gumený kryt pre Váš Apple iPhone 7 poskytuje ochranu pred škrabancami a odreninami. Vďaka použitému materiálu je kryt protišmykový. Kryt je ľahký a flexibilný a tak sa s ním jednoducho manipuluje.- vyrobené z valitného TPU materiálu- jednoduchý, no elegantný dizajn- obal je ľahký a zároveň flexibilný- protišmykový povrch Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné.  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Gumený kryt pre Apple iPhone 6 / 6S zelený

FORCELL Gumený kryt pre Apple iPhone 6 / 6S zelený

JELLY Ochranný silikónový obal Apple iPhone 6 / 6S zelenýKrásny silikónový obal, ktorý chráni Váš Apple iPhone 6 / 6S pred škrabancami, odreninami a pri pádoch. Je vyrobený zo kvalitného TPU materiálu, ktorý je flexibilný, no pevný a preto perfektne drží na Vašom smartfóne. Navyše je tento materiál protišmykový čo znamená, že obal sa perfektne drží v ruke a zároveň je príjemný na dotyk. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené ochranné sklo - nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň získate poštovné zadarmo! (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Gumený kryt pre Apple iPhone 6 / 6S zlatý

FORCELL Gumený kryt pre Apple iPhone 6 / 6S zlatý

JELLY Ochranný silikónový obal Apple iPhone 6 / 6S zlatýKrásny silikónový obal, ktorý chráni Váš Apple iPhone 6 / 6S pred škrabancami, odreninami a pri pádoch. Je vyrobený zo kvalitného TPU materiálu, ktorý je flexibilný, no pevný a preto perfektne drží na Vašom smartfóne. Navyše je tento materiál protišmykový čo znamená, že obal sa perfektne drží v ruke a zároveň je príjemný na dotyk. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené ochranné sklo - nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň získate poštovné zadarmo! (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Gumený kryt pre Apple iPhone 6 / 6S zlatý

FORCELL Gumený kryt pre Apple iPhone 6 / 6S zlatý

Silikónový kryt Apple iPhone 6 / 6S DIAMOND zlatýKvalitný ochranný kryt pre Váš Apple iPhone 6 . Tento gumený kryt ochráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami a dodá mu jedinečný vzhľad. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjací konektor, konektor na slúchadlá a tiež poskytuje pohodlný prístup k tlačidlám. Obal navyše obsahuje zvýšenú ochranu po bočných stranách. - jedinečný "diamantový" vzor na zadnej strane- kryt je ľahký a flexibilný- výrezy pre fotoaparát, blesk a všetky konektory- kryt sa príjemne drží v ruke a nešmýka sa Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo - nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zárov,eň získate poštovné zadarmo. (vsetkonamobil.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 transparent (6902048184657)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 transparent (6902048184657)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, mäkký Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu díky ochrannému krytu Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone 11 transparent. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. TPU je významné svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jisté je, že nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru a dalším tlačítkům nutným pro plynulé používání telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení bezproblémové. Nejdůležitější parametry obalu na mobil Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone 11 transparent Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Měkkost má na… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 grey (6902048184640)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 grey (6902048184640)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, mäkký Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, s pomocí ochranného krytu Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone 11 grey. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Povrch je příjemný a drží se dobře v ruce. TPU je populární svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Jisté je, že zůstane volný přístup k dobíjecímu konektoru a k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro snadné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký a proto je jeho nandání otázkou pár vteřin. Nejdůležitější funkce krytu na mobil Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone 11 grey Skvělá ochrana telefonu Apple iPhone 11 Pružné tělo zaručuje… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Tawny (6902048184664)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Tawny (6902048184664)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, mäkký Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone 11 Tawny. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením pojistkou odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Povrch je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. TPU je známé svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Samozřejmostí je, že kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu i k ostatním tlačítkům nutným pro komfortní používání telefonu. Kryt na mobil je pružný a proto je jeho nandání bezproblémové. Nejdůležitější parametry obalu na mobil Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone 11 Tawny Odolná ochrana telefonu Apple iPhone 11 Pružné tělo zaručuje jednoduchou… (alza.sk)

FIXED pre Apple iPhone 4/4S (FIXG-001-033)

FIXED pre Apple iPhone 4/4S (FIXG-001-033)

Ochranné sklo na mobilný telefón Apple iPhone 4 / 4S, tvrdosť 9H, hrúbka 0.33 mm, v balení: čistiaca handrička, Doprajte svojmu prístroje naozaj kvalitnú starostlivosť kúpte si ochranné sklo FIXED a zaistite maximálnu ochranu citlivého displeja mobilného telefónu. Sklo s garantovanou tvrdosťou 9H a vysokou citlivosťou dotyku poteší predovšetkým ľahkou inštaláciou, ktorú zvládnete behom chvíľky. Samozrejmosťou je tiež 100% transparentnosť.Prvotriedna ochranaOchranné sklo FIXED s garantovanou tvrdosťou 9H ochráni citlivý displej vášho miláčika pred poškriabaním, nečistotami aj nárazmi.VypnutéVynechať z lightboxHlavné vlastnosti tvrdeného sklaVypnutéVynechať z lightbox100 % priehľadnosťVypnutéVynechať z lightboxOleofóbna štruktúraVypnutéVynechať z lightboxVysoká citlivosť dotykuKoniec… (alza.sk)

FORCELL Ochranné temperované sklo pre Apple iPhone 4 / 4S

FORCELL Ochranné temperované sklo pre Apple iPhone 4 / 4S

Ochranné tvrdené sklo Apple iPhone 4 / 4STvrdené (temperované sklo) je tá najkvalitnejšia ochrana pre Váš displej. Narozdiel od fólie nechráni displej len pred škrabancami a zárezmi, ale zároveň aj chráni displej pri páde.Ochranné tvrdené sklo má hrúbku len 0.33 mm a tým nijako nezasahuje do používania Vášho smartfónu, citlivosť na dotyk zostáva rovnaká. Navyše je tvrdené sklo potiahnuté oleofóbnou vrstvou, čo znamená že zachytáva menej mastnoty a špiny. Balenie obsahuje:1ks ochranné tvrdené sklo pre iPhone 4/4S1bal. mokrá a suchá handrička na vyčistenie displeja. (vsetkonamobil.sk)

Skrutkovač Pentalobe pre Apple iPhone 4 / 4s, TOOLCRAFT, TS 1

Skrutkovač Pentalobe pre Apple iPhone 4 / 4s, TOOLCRAFT, TS 1

Skrutkovač Pentalobe pre Apple iPhone 4 / 4s, TOOLCRAFT, TS 1​ od výrobce TOOLCRAFT v kategorii Skrutkovače, všeob. za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Gold Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Gold Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 6 6S v zlatej farbe zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Silver Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Silver Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 6 6S v striebornej farbe, zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow (6902048184732)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 rainbow. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k napájaciemu konektoru a ďalším tlačidlám nevyhnutným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Významné funkcie krytu na mobil… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184756)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je obľúbené pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup k napájaciemu portu. Isté je, že zostane voľný prístup ku konektoru na nabíjanie aj tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Hlavné prednosti krytu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 black Skutočná… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver (6902048184749)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je kvalitným zhotovením a odolným telom zárukou ochrany pre Apple iPhone 11. Materiálom využitým na výrobu puzdra na mobil je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Isté je, že zostane voľný prístup k napájaciemu konektoru. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu konektoru aj ďalším tlačidlám nevyhnutným na plynulé využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Zaujímavé vlastnosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 silver… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro grey (6902048184619)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro grey (6902048184619)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký Dodajte ochranu vášmu telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro grey. Ide o zadný kryt, ktorý je moderným zhotovením a odolnou konštrukciou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je obľúbené pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k napájaciemu konektoru aj k ovládacím prvkom nutným na pohodlné používanie mobilu. Kryt na mobilný telefón je mäkký, vďaka tomu je jeho umiestnenie naozaj rýchle. Najdôležitejšie parametre krytu na telefón Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro grey Praktická ochrana mobilu Apple… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro transparent …

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro transparent (6902048184626)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký Dodajte svojmu mobilnému telefónu ochranu, ktorú si zaslúži, s pomocou ochranného krytu Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro transparent. Ide o zadný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolnou konštrukciou garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Isté je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu portu aj ďalším tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Kryt na mobil je pružný, a tak je jeho nasadenie bezproblémové. Významné vlastnosti puzdra na telefón Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold (6902048184107)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmosťou je, že zostane nezakrytý prístup ku konektoru na nabíjanie. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu aj ovládacím prvkom potrebným na kľudné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Významné prednosti obalu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 gold Výborná… (alza.sk)

HAMA 15995 OCHRANNA FOLIA NA DISPLEJ PRE APPLE IPHONE 4/4S

HAMA 15995 OCHRANNA FOLIA NA DISPLEJ PRE APPLE IPHONE 4/4S

OCHRANNÁ FÓLIA NA DISPLEJ. fólia na displej chrániaca pred odtlačkami prstov, prachom, špinou, škrabancami. vysoko priehľadná fólia. jednoduchá aplikácia bez bubliniek. jednoduché odňatie bez zvyškov lepidla. súčasťou balenia (andreashop.sk)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 5 5S SE/ TPU Silver Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 5 5S SE/ TPU Silver Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 5 5S SE v striebornej farbe, zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Púzdro/ kryt pre Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Elegantné púzdro pre Apple iPhone 6 6S v zlato-ružovej farbe zdobené kryštálikmi. (donela.eu)

FORCELL Ochranný kryt pre Apple iPhone 6 Plus/6S Plus čierny

FORCELL Ochranný kryt pre Apple iPhone 6 Plus/6S Plus čierny

SHOCK Ochranný kryt pre Apple iPhone 6 Plus/6S Plus čiernyMimoriadne odolný ochranný kryt pre Váš iPhone 6 Plus / 6S Plus. Tento kryt je špeciálne navrhnutý na to, aby ochránil Váš iPhone za každých okolností. Práve preto je kryt vytvorený z kombinácie materiálov (silikón, TPU a plast) a tak poskytuje ochranu za každých okolností. - vysoká odolnosť pri pádoch- unikátna kombinácia materiálov- obal sa nešmýka v ruke- ochrana bočných tlačidiel  Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre iPhone 6 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Ochranný kryt pre Apple iPhone 6 Plus/6S Plus zelený

FORCELL Ochranný kryt pre Apple iPhone 6 Plus/6S Plus zelený

SHOCK Ochranný kryt pre Apple iPhone 6 Plus/6S Plus zelenýMimoriadne odolný ochranný kryt pre Váš iPhone 6 Plus / 6S Plus. Tento kryt je špeciálne navrhnutý na to, aby ochránil Váš iPhone za každých okolností. Práve preto je kryt vytvorený z kombinácie materiálov (silikón, TPU a plast) a tak poskytuje ochranu za každých okolností. - vysoká odolnosť pri pádoch- unikátna kombinácia materiálov- obal sa nešmýka v ruke- ochrana bočných tlačidiel  Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre iPhone 6 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový kryt pre Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus strieborný

FORCELL Silikónový kryt pre Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus strieborný

Silikónový kryt Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus DIAMOND striebornýKvalitný ochranný kryt pre Váš Apple iPhone 6 Plus. Tento gumený kryt ochráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami a dodá mu jedinečný vzhľad. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjací konektor, konektor na slúchadlá a tiež poskytuje pohodlný prístup k tlačidlám. Obal navyše obsahuje zvýšenú ochranu po bočných stranách. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo - nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň získate poštovné zadarmo. (vsetkonamobil.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny (6902048184671)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny (6902048184671)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký Ochraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone Pro Max 11 tawny. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je na dotek příjemný a drží se dobře v ruce. TPU je populární svou vynikající tuhostí, odolností a pružností i ve zhoršených podmínkách. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro plynulé užívání telefonu. Kryt na mobil je měkký, díky tomu jeho nasazení velmi snadné. Nejdůležitější přednosti obalu na mobil Nillkin Nature kryt pro Apple iPhone Pro Max 11 tawny Praktická ochrana telefonu Apple iPhone 11 Pro Max Pružné tělo… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikonový kryt pre Apple iPhone 11 red …

Nillkin Flex Pure silikonový kryt pre Apple iPhone 11 red (6902048184244)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Dodajte svojmu mobilnému telefónu ochranu, ktorú si zaslúži, pomocou ochranného krytu Nillkin Flex Pure silikonový kryt pre Apple iPhone 11 red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom istotou bezpečia pre Apple iPhone 11. Vybraným materiálom na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je známe pre svoju vynikajúcu tuhosť, odolnosť a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Kryt je mäkký, a tak je jeho umiestnenie otázkou pár sekúnd. Pogumovaný povrch bráni vypadnutiu z dlane. Kľúčové parametre puzdra na mobil Nillkin Flex Pure silikonový kryt pre Apple iPhone 11 red Spoľahlivá ochrana mobilného telefónu Apple iPhone 11… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 blue …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 blue (6902048184237)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 blue. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom využitým na výrobu krytu na telefón je tpu. TPU je obľúbené pre svoju vynikajúcu tuhosť, odolnosť a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmé je, že bude zachovaný prístup k nabíjaniu. Kryt na mobil je pružný, vďaka tomu je jeho umiestnenie naozaj ľahké. Pogumovaný povrch zamedzí vypadnutiu z ruky. Základné prednosti krytu na mobil Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 blue Praktická ochrana telefónu Apple iPhone 11 Pružné telo zaručuje jednoduchú inštaláciu krytu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold (6902048184053)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj telefón s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold. Ide o zadný kryt, ktorý je spracovaním a odolnou konštrukciou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu krytu je plast. Plast je populárny pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu aj ďalším tlačidlám potrebným na ľahké využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude pevne prichytený. Podstatné prednosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro gold Spoľahlivá ochrana mobilu… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver (6902048184718)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Chráňte váš telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro silver. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že puzdro nezakryje prístup k napájaciemu konektoru. Isté je, že zostane zachovaný prístup k portu na nabíjanie a ostatným tlačidlám nevyhnutným na kľudné využívanie vášho telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene držať. Dôležité prednosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black (6902048184725)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Ochráňte váš telefón vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je vyhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu puzdra na mobil je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Isté je, že zostane voľný prístup k nabíjaniu. Isté je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu portu a tlačidlám nutným na pohodlné využívanie vášho telefónu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude zaručene prichytený. Zaujímavé vlastnosti obalu na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro black Zaručená ochrana mobilu Apple… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 black …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 black (6902048184220)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Ochráňte svoj mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 black. Ide o zadný kryt, ktorý je moderným spracovaním a odolnosťou zárukou ochrany pre Apple iPhone 11. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je populárne pre svoju odolnosť, tuhosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k nabíjaciemu portu. Kryt na mobilný telefón je pružný, vďaka čomu je jeho nasadenie otázkou pár sekúnd. Pogumovaná úprava zabráni vypadnutiu z rúk. Rozhodujúce funkcie puzdra na telefón Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 black Skvelá ochrana telefónu Apple iPhone 11 Mäkkosť zaručuje ľahkú inštaláciu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue (6902048184121)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue. Ide o zadný kryt, ktorý je zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že nebude zakrytý prístup k nabíjaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na jednoduché používanie mobilu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude pevne držať. Základné vlastnosti puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint blue Skvelá ochrana telefónu… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max grey (6902048184688)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max grey (6902048184688)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký Chráňte váš telefón pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max grey. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je známe pre svoju odolnosť, vynikajúcu tuhosť a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu a ovládacím prvkom potrebným na pohodlné používanie mobilu. Kryt na mobilný telefón je mäkký, a tak je jeho nasadenie naozaj ľahké. Hlavné parametre puzdra na mobil Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max grey Skutočná ochrana mobilného… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint black (6902048184091)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Ochraňte váš telefon pomocí ochranného krytu Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou solidní odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je plast. Povrch je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Plast je oblíbený svou jednoduchostí a odolností proti celkovému opotřebení. Samozřejmostí je, že zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům nezbytným pro klidné používání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Důležité přednosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black Zaručená ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pevné tělo… (alza.sk)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny (6902048184695)

Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny (6902048184695)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký Ochráňte svoj telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím vyhotovením a odolným telom zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro Max. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je známe pre svoju vynikajúcu tuhosť, odolnosť a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu konektoru. Isté je, že puzdro nezakryje prístup k nabíjaciemu portu aj k tlačidlám nutným na komfortné využívanie telefónu. Kryt na mobilný telefón je mäkký, vďaka čomu je jeho nasadenie naozaj rýchle. Podstatné prednosti puzdra na telefón Nillkin Nature kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max tawny Skvelá ochrana telefónu Apple iPhone 11… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow (6902048184701)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu pomocou ochranného krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro rainbow. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolnou konštrukciou zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Vybraným materiálom na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je populárne pre svoju odolnosť v zhoršených podmienkach, tuhosť a pružnosť. Isté je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k portu na nabíjanie aj k ovládacím prvkom nevyhnutným na kľudné používanie mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne držať. Najdôležitejšie funkcie puzdra na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red (6902048184114)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Chráňte svoj mobil pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je vyhotovením a odolnosťou garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaniu aj ďalším ovládacím prvkom potrebným na ľahké používanie mobilu. Kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Základné funkcie obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint red Skutočná ochrana telefónu… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint green (6902048184138)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11, Plast, pevný Chráňte svoj telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou zárukou bezpečia pre Apple iPhone 11. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane nezakrytý prístup k napájaciemu portu aj k ovládacím prvkom nevyhnutným na ľahké používanie vášho mobilu. Kryt je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Významné vlastnosti puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 mint green Odolná ochrana… (alza.sk)

FORCELL Ochranný kryt pre telefón Apple iPhone 7 zelený

FORCELL Ochranný kryt pre telefón Apple iPhone 7 zelený

ARMY Ochranné púzdro Apple iPhone 7 / iPhone 8 zelenéExtra odolný ochranný kryt pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Kryt je špeciálne navrhnutý pre čo najlepšiu ochranu pri pádoch - vďaka kombinácii plastu a gumy sa kryt vyznačuje nekompromisnou ochranou. Kryt chráni aj tlačidlá hlasitosti či tlačidlo zamknutia, zvýšené okraje zároveň chránia prednú časť telefónu. - unikátna kombinácia plastu a silikónu- kryt chráni aj bočné tlačidlá- obsahuje všetky potrebné výrezy- nekompromisná ochrana pri pádoch- obal je pevný, no zároveň flexibilný- obsahuje otvor pre logo Pre kompletnú ochranu Vášho telefónu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

CELLULARLINE SENSATION SENSATIONIPH8XP OCHRANNY SILIKONOVY KRYT PRE…

CELLULARLINE SENSATION SENSATIONIPH8XP OCHRANNY SILIKONOVY KRYT PRE APPLE IPHONE X/XS, STARORUZOVY

SILIKÓNOVÉ PÚZDRO. Stylový zadný kryt CellularLine Sensation navrhnutý priamo pre Apple iPhone X si zamilujete na prvý dotyk. Je vyrobené z hodvábne jemného silikónu, príjemne sa drží v ruke a nešmýka. Zároveň udrží váš iPhone (andreashop.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red (6902048184060)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobil pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je známy pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaniu. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k napájaciemu portu aj ďalším ovládacím prvkom nutným na ľahké využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude pevne prichytený. Najdôležitejšie funkcie obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue (6902048184077)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Ochráňte svoj mobil pred poškodením pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint blue. Ide o zadný kryt, ktorý je zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom využitým na výrobu puzdra na telefón je plast. Plast je jedinečný pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Prirodzené je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Samozrejmosťou je, že zostane voľný prístup k portu na nabíjanie aj ďalším tlačidlám nutným na pohodlné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Podstatné prednosti puzdra na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver (6902048184770)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, pevný Ochráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max Silver. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu je tpu. TPU je populárne pre svoju vysokú tuhosť, odolnosť proti nárazom a pružnosť aj v zhoršených podmienkach. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k portu na nabíjanie aj tlačidlám potrebným na plynulé využívanie mobilu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude rozhodne prichytený. Zásadné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro red …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro red (6902048184213)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Chráňte váš mobil pred poškodením za pomoci ochranného krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na telefón je tpu. TPU je populárne pre svoju odolnosť, tuhosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k dobíjaciemu portu. Ochranný kryt je mäkký, vďaka čomu je jeho nasadenie veľmi jednoduché. Pogumovaný povrch zabráni vypadnutiu z rúk. Kľúčové znaky krytu na telefón Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro red Zaručená ochrana mobilu Apple iPhone 11 Pro Mäkkosť má na starosti skutočne… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black (6902048184145)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte váš mobil pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je moderným vyhotovením a odolným telom istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je jedinečný pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Samozrejmosťou je, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu portu. Prirodzené je, že puzdro nezakryje prístup ku konektoru na nabíjanie aj ostatným tlačidlám potrebným na jednoduché využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tuhý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude neochvejne držať. Zásadné vlastnosti krytu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre… (alza.sk)

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow …

Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow (6902048184763)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, pevný Ochráňte svoj telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max rainbow. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím spracovaním a odolným telom istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na telefón je tpu. TPU je známe pre svoju odolnosť v zhoršených podmienkach, tuhosť a pružnosť. Samozrejmé je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Prirodzené je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a ďalším tlačidlám potrebným na pohodlné využívanie vášho mobilu. Ochranný kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude zaručene držať. Kľúčové znaky puzdra na telefón Nillkin Twinkle Zadný Kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro blue …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro blue (6902048184206)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Chráňte svoj mobilný telefón proti poškodeniu pomocou ochranného krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro blue. Ide o zadný kryt, ktorý je vyhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je obľúbené pre svoju odolnosť, tuhosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu. Ochranný kryt je mäkký, vďaka tomu je jeho nasadenie naozaj ľahké. Povrchová úprava zamedzí vykĺznutiu z ruky. Základné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro blue Praktická ochrana mobilného telefónu Apple iPhone 11 Pro Mäkkosť má na… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro black …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro black (6902048184190)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Dodajte svojmu mobilu ochranu, ktorú si zaslúži, za pomoci ochranného krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro black. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je precíznym zhotovením a odolnou konštrukciou garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na telefón je tpu. TPU je populárne pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Prirodzené je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Kryt je pružný, vďaka čomu je jeho nasadenie veľmi jednoduché. Pogumovaný povrch bráni vykĺznutiu z dlane. Významné prednosti obalu na telefón Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro black Skvelá ochrana mobilu Apple iPhone 11 Pro… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green (6902048184084)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pred poškodením s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Isté je, že kryt nezakryje prístup k napájaciemu portu. Istotou je tiež, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu konektoru a ostatným tlačidlám nevyhnutným na ľahké využívanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je pevný, kvôli tomu sa môže ťažšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Podstatné vlastnosti obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black (6902048184046)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, Plast, pevný Chráňte svoj mobil proti poškodeniu vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro mint black. Ide o zadný kryt, ktorý je precíznym zhotovením a odolnosťou istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro. Materiálom vybraným na výrobu tohto krytu na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a ďalším ovládacím prvkom nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude zaručene prichytený. Hlavné prednosti krytu na telefón Nillkin Frosted zadný kryt… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold (6902048184152)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte svoj mobilný telefón pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max gold. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na telefón je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Istotou je tiež, že bude zachovaný prístup ku konektoru na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru a k tlačidlám nevyhnutným na kľudné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie umiestňovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Základné funkcie puzdra na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red (6902048184169)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Chráňte váš telefón pred poškodením za pomoci ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu krytu na mobil je plast. Plast je známy pre svoju odolnosť proti nárazom a strate farieb či vlastností. Samozrejmosťou je, že nebude zakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Istotou je tiež, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu a k ostatným tlačidlám nevyhnutným na pohodlné používanie vášho mobilu. Kryt na mobilný telefón je tvrdý, kvôli tomu sa môže horšie umiestňovať, ale potom bude zaručene držať. Zaujímavé parametre puzdra na telefón Nillkin Frosted… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue (6902048184176)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu s pomocou ochranného krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom využitým na výrobu puzdra na telefón je plast. Plast je populárny pre svoju jednoduchosť a odolnosť proti celkovému opotrebovaniu. Prirodzené je, že zostane zachovaný prístup k portu na nabíjanie. Samozrejmosťou je, že bude zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru a k ďalším tlačidlám nevyhnutným na komfortné používanie telefónu. Kryt na mobil je tvrdý, kvôli tomu sa môže náročnejšie nasadzovať, ale potom bude pevne držať. Podstatné parametre krytu na telefón Nillkin Frosted zadný… (alza.sk)

Nillkin Synthetic Fiber Ochranný Zadný Kryt Carbon pre Apple iPhone…

Nillkin Synthetic Fiber Ochranný Zadný Kryt Carbon pre Apple iPhone XR black (6902048162891)

Kryt na mobil pre Apple iPhone XR, Karbón a TPU Nillkin Synthetic Fiber Carbon je zadný ochranný kryt, ktorý zaistí bezpečie vášmu telefónu Apple iPhone XR. Nillkin Synthetic Fiber ochráni telefón pred poškodením pri neopatrnom zaobchádzaní či poškriabaním. Kryt Nillkin Synthetic Fiber Carbon je vyrobený z kombinácie tvrdého a mäkkého plastu a uhlíkových vlákien. Po nasadení krytu Nillkin Synthetic Fiber na telefón budete mať k dispozícii všetky konektory a tlačidlá v presne na mieru vyrezaných otvoroch. Kľúčové vlastnosti ochranného krytu Nillkin Synthetic Fiber CarbonŠtýlový dizajn ochranného krytu Nillkin Synthetic Fiber CarbonVyrobený z kombinácie tvrdého a mäkkého plastu a uhlíkových vlákienVšetky výrezy pre ovládacie prvkyĽahký prístup ku konektoromPre telefón… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue (6902048184268)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Dodajte ochranu vášmu mobilnému telefónu vďaka ochrannému krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím zhotovením a odolným telom istotou bezpečia pre Apple iPhone 11 Pro Max. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na mobil je tpu. TPU je obľúbené pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k napájaciemu portu. Ochranný kryt je mäkký, vďaka čomu je jeho umiestnenie otázkou pár sekúnd. Pogumovaný povrch bráni vykĺznutiu z ruky. Najdôležitejšie parametre puzdra na telefón Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max blue Výborná ochrana mobilu Apple iPhone… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black (6902048184251)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Dodajte ochranu vášmu mobilu za pomoci ochranného krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black. Ide o zadný kryt, ktorý je precíznym vyhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra je tpu. TPU je známe pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Istotou je tiež, že kryt nezakryje prístup k nabíjaciemu konektoru. Kryt na mobilný telefón je mäkký, vďaka tomu je jeho nasadenie naozaj ľahké. Pogumovaná úprava zabraňuje vykĺznutiu z ruky. Podstatné parametre krytu na mobil Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max black Skvelá ochrana mobilného telefónu Apple iPhone 11 Pro Max… (alza.sk)

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red …

Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red (6902048184275)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, TPU, mäkký, pogumovaný povrch Chráňte svoj mobilný telefón proti poškodeniu vďaka ochrannému krytu Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red. Ide o zadný kryt, ktorý je svojím spracovaním a odolnou konštrukciou zárukou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto krytu na mobil je tpu. TPU je populárne pre svoju tuhosť, odolnosť v zhoršených podmienkach a pružnosť. Samozrejmé je, že bude zachovaný prístup k dobíjaciemu konektoru. Kryt je mäkký, a teda je jeho umiestnenie otázkou pár sekúnd. Povrchová úprava zabraňuje vypadnutiu z rúk. Podstatné parametre obalu na mobil Nillkin Flex Pure silikónový kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max red Výborná ochrana telefónu Apple iPhone 11 Pro Max… (alza.sk)

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green …

Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green (6902048184183)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro Max, Plast, pevný Ochráňte váš telefón vďaka ochrannému krytu Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max mint green. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro Max. Materiálom vybraným na výrobu tohto puzdra na mobil je plast. Plast je obľúbený pre svoju odolnosť proti opotrebovaniu a nárazom. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu konektoru. Prirodzené je, že zostane nezakrytý prístup k dobíjaciemu konektoru aj k tlačidlám nevyhnutným na plynulé používanie vášho mobilného telefónu. Kryt je tvrdý, kvôli tomu sa môže ťažšie nasadzovať, ale potom bude veľmi pevne držať. Dôležité parametre obalu na mobil Nillkin Frosted zadný kryt pre Apple… (alza.sk)

FORCELL Odolný kryt pre telefón Apple iPhone 6 / 6S zlatý

FORCELL Odolný kryt pre telefón Apple iPhone 6 / 6S zlatý

Extra odolné HEAVY DUTY púzdro Apple iPhone 6 / 6S zlatéVeľmi kvalitné extra odolné púzdro, ktoré ochráni Váš obal za každých okolností.Vďaka kombinácii pevného TPU materiálu a plastu, tento obal tvorí dokonale odolnú a robustnú ochranu pre Váš iPhone 6 / 6S. Hlavná časť obalu, kt. je vyrobená z pevného, no flexibilného TPU materiálu, chráni Váš smartfón pred odreninami a škrabancami a zadná plastová časť mu pridáva na elegancii. Toto púzdro navyše obsahuje aj ochranu bočných tlačidiel a tak sa vyhnete akýmkoľvek škrabancom. - vysokokvalitný TPU materiál- obal zaručí nekompromisnú ochranu z každej strany- špeciálne vystužené boky dodajú extra ochranu hranám telefónu- zadná plastová časť pre unikátny dizajn Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre iPhone 6 / 6S… (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť