Zahradny teplomer pump

Záhradný teplomer Pump

Záhradný teplomer Pump

Záhradný teplomer: od -20 stupňov Celzia do +50 stupňov Celzia.Výrobok má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

Záhradný teplomer Fountain

Záhradný teplomer Fountain

Záhradný teplomer: od -20 stupňov Celzia do +50 stupňov Celzia.Výrobok má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

Záhradný teplomer Stand

Záhradný teplomer Stand

Záhradný teplomer: -30 stupňov Celzia do +50 stupňov Celzia.Výrobok má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

Záhradný teplomer Can

Záhradný teplomer Can

Záhradný teplomer: od -20 stupňov Celzia do +50 stupňov Celzia.Výrobok má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

Magnet 3Pagen Solárny záhradný teplomer

Magnet 3Pagen Solárny záhradný teplomer

Tento dekoratívny solárny teplomer šetrí Vaše náklady za elektrinu. Počas dňa ukladá slnečné svetlo a v noci osvetlí Vašu záhradu. Tak si môžete dobre prečítať tiež nočnú teplotu vzduchu. (magnet-3pagen.sk)

Blomus Záhradný teplomer na tyči GRADO

Blomus Záhradný teplomer na tyči GRADO

Záhradný teplomer na tyči GRADO od spoločnosti Blomus je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele a nerozbitného akrylátového skla. Vďaka kvalite materiálov bez problémov obstojí pred rozmarmi počasia. Navyše ho ľahko zapichnete do zeme alebo do kvetináča. Je dokonalým darčekom pre milovníkov záhradníčenia. Záhradný teplomer na tyči GRADO v skratke: Vyrobený z kvalitnej matnej nehrdzavejúcej ocele a odolného akrylátového skla Určený na meranie teploty v rozmedzí - 30 °C až + 50 °C Dĺžka tyče 142 cm, priemer teplomera 20 cm, šírka 2,5 cm Teplomer zapichnite do zeme na mieste, kde chcete vykonávať meranie Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou… (kulina.sk)

Solárny záhradný teplomer s podsvieteným displejom TFA 30.2026

Solárny záhradný teplomer s podsvieteným displejom TFA 30.2026

Solárne osvetlenie: svetelný senzor a spínacia automatika, 3 rôzne zobrazenia: 1. aktuálna teplota, 2. aktuálna teplota a čas sa strieda, 3. aktuálna teplota, najvyššia a najnižšia denná teplota a čas sa striedajú, hodnoty s automatickým spätným nastavením, prepínateľné: °C/°F, hliníková tyč (940 mm), odolný voči počasiu (conrad.sk)

Blumfeldt Early Bird, nástenné hodiny, záhradné hodiny, teplomer, 28…

Blumfeldt Early Bird, nástenné hodiny, záhradné hodiny, teplomer, 28 x 34 x 10 cm, zvon, retro

Aby ste vždy vedeli, nielen ktorá hodina odbila, ale aká je teplota, prináša Blumfeldt nástenné hodiny s teplomerom Early Bird. Ich dizajn sa opiera o klasické staničné hodiny z 19. storočia, ktorý dával špeciálny vzhľad nielen domom, nádvoriam a záhradám. Ako je zvyčajné u staničných hodín, majú hodiny Blumfeldt Paddington ciferník z prednej aj zadnej strany. Pritom z prednej strany sú ručičkové hodiny, zatiaľ čo zadná strana je venovaná teplomeru. Oba ukazovatele sú umiestnené v kovovej konštrukcii, odolnej podľa IP44 voči poveternostným vplyvom, a dodatočne sú chránené v plastovej konštrukcii. Takže im vietor a počasie nemôžu ublížiť. 12 cm veľké ciferníky sú umiestnené pod sklenenými tabuľami. Ich číslice a ručičky sú dobre čitateľné aj z veľkej vzdialenosti. Hodiny majú… (electronic-star.sk)

Elektrokoloběžka City Boss Pump

Elektrokoloběžka City Boss Pump

(sportobchod.sk)

Vango Rechargeable Pump (5023518699967)

Vango Rechargeable Pump (5023518699967)

Hustilka – pre nafukovanie a vyfukovanie matracov Vango Rechargeable Pump je nutné príslušenstvo pre každú kempingovú výpravu. Tento kompresor hravo zvládne nafukovanie aj vyfukovanie matracov. Jeho veľkou výhodou je možnosť nabitia dopredu, čo znamená, že pri neskoršom použití nebudete potrebovať elektrickú zástrčku. Kompresor prichádza so súpravou rôznych nástavcov a možno ho dobiť aj v aute vďaka priloženému adaptéru. Pôvodom je z Británie a má britskú zástrčku, aj na to sa však myslelo a v balení nechýba európsky adaptér.Kľúčové vlastnosti hustilky Vango Rechargeable PumpKompresor Vango Rechargeable Pump slúži na nafukovanie a vyfukovanie matracovPrichádza v balení s európskym adaptérom, sadou nástavcov a adaptérom do autaDisponuje integrovanou nabíjateľnou batériouRozmery:11,7 × 9,9… (alza.sk)

Gibson Pump Polish

Gibson Pump Polish

Pravidelná opatera o nástroj je nutnosťou, aby Vám vydržal, prípravok značky Gibson je vyrobený tak, aby udržal Váš nástroj krásny a čistý, vhodný pre všetky druhy povrchov, bez pridania akýchkoľvek neprírodných chemikálií je šetrný ako k Vášmu nástroju, tak aj k okol (muziker.com)

TFK Air Pump

TFK Air Pump

Pumpička ku kočíkom TFK (feedo.sk)

Jobe Air Pump 12V

Jobe Air Pump 12V

Vzduchová pumpa nafúkne váš nafukovací čln už za pár sekúnd. Táto šikovná pumpa prichádza s 3 rôznymi tryskami. Umožní rýchle a efektívne nafúkanie a vyfúknutie. Pumpu jednoducho pripojíte do zapaľovania vo vašom aute. Jej výkon je 12 V. (muziker.com)

Jobe Turbo Pump 12V

Jobe Turbo Pump 12V

Turbo vzduchová pumpa nafúka váš čln už za niekoľko sekúnd. Pumpa obsahuje 4 rôzne trysky vrátane trysky Halkey Roberts. K dispozícií je hadica odolná voči rozdrveniu, ktorá sa naplní do tlaku 2,5 psi/0,17 bar. Táto 12 V pumpa disponuje konektorom do zapaľovania a káblom pre autob (muziker.com)

Lea Water Pump (Waterpump)

Lea Water Pump (Waterpump)

Pumpa – miniatúrne vodné čerpadlo pre fontány a iné zariadenia na čistú vodu, výkon 200l/hod, USB Lea Water Pump je vodné čerpadlo s možnosťou nastavenia požadovaného prietoku vody s nízkou hlučnosťou 35 dB v elegantnom čiernom vyhotovení. Táto menšia pumpa Lea Water Pump s výkonom 200 litrov za hodinu sa hodí najmä na záhrady pre vodné jazierka alebo fontány, ale môžete ju využiť aj inými spôsobmi. Súčasťou je elektronická kompenzácia, má výkonný nerezový hriadeľ a separovaný stator a rotor. Pumpa Lea Water Pump je vodotesná a stojí na pevnom podstavci. Možnosť pripojenia na USB adaptér, ktorý nie je súčasťou dodávky. Kľúčové vlastnosti vodného čerpadla Lea Water PumpVodné čerpadlo v elegantnom čiernom vyhotovení s výkonom 200 l/hHlučnosť iba 35 dBSeparovaný stator a… (alza.sk)

Marimex Foot Pump - 69611

Marimex Foot Pump - 69611

Nožná vzduchová pumpa. Vlastnosti: Režim: nafukovanie/vyfukovanie. Súčasťou pumpičky je hadica s tromi rôznymi nástavcami na nafukovanie. Hmotnosť: 3,8kg. Priemer: 29cm. (muziker.com)

Zásobník na mydlo s pumpičkou Pump

Zásobník na mydlo s pumpičkou Pump

Máte malú kúpeľňu? Potom sa vám do nej bude hodiť kolekcia doplnkov značky Inter Design, ktorá je vyrobená z priehľadného materiálu, a tak pôsobí veľmi nenápadne, vzdušne a ľahko. (bonami.sk)

COMPAT ELLA Pump Spike Set ENFit

COMPAT ELLA Pump Spike Set ENFit

Obsah COMPAT ELLA Pump Spike Set ENFit: 1x1 set Charakteristika COMPAT ELLA Pump Spike Set ENFit: Enterálna aplikačná súprava na výživu sondou. Na použitie s výživovými pumpami Compat Ella. Použitie COMPAT ELLA Pump Spike Set ENFit: Set sa používa na aplikáciu enterálnej výživy pod dohľadom pracovníkov v oblasti zdravotníctva. (najlekaren.eu)

BESTWAY 1050gal Skimatic Filter Pump (58469)

BESTWAY 1050gal Skimatic Filter Pump (58469)

Filtrácia 3974 l/h, 220 – 240V, 48W, vložka 58012 III, pre bazény s konštrukciou Bestway Skimatic Filter Pump 3974 l/h je kartušová závesná pumpa, ktorá je tým najlepším riešením pre čistenie bazénov s kovovou konštrukciou. Možno ju totiž ľahko zavesiť za okraj, žiadne ďalšie zložité inštalácie nevyžaduje. Pýši sa veľkým košom, ktorý vodnú hladinu zbaví všetkých veľkých nečistôt, ako napríklad lístia. Kartušový systém využívajúci vložku typu III potom odstraňuje všetky nečistoty z vody jej dôkladnou cirkuláciou cez vložku, ktorá je súčasťou balenia. Čerpadlo funguje vďaka izolovanému 12 V transformátoru, ktorý v balení tiež nájdete. Kľúčové vlastnosti Bestway Skimatic Filter Pump 3974 l/hKartušová filtrácia Bestway Skimatic Filter Pump vyniká možnosťou zavesenia za… (alza.sk)

Pumpa SEVYLOR FP5L BELLOWS FOOT PUMP

Pumpa SEVYLOR FP5L BELLOWS FOOT PUMP

Kvalitní Pumpa SEVYLOR FP5L BELLOWS FOOT PUMP z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Bazény a príslušenstvo | Pumpy pre bazény. (esat.sk)

Závažie Spokey BODY PUMP 10 kg

Závažie Spokey BODY PUMP 10 kg

Závažie Spokey BODY PUMP 10 kg bitúmenové závažia priemer otvoru: 29 mm Fitness pomôcky » Záťaže » Závažie Spokey BODY PUMP 10 kg (gamisport.sk)

BLACKBURN AirStik 2Stage Pump

BLACKBURN AirStik 2Stage Pump

BLACKBURN AirStik 2Stage Pump je odolná pumpička, ktorou ľahko nafúkate galuskové ventilky a ďalšie príslušenstvo. (sportobchod.sk)

Quicksilver Gear Lube Pump

Quicksilver Gear Lube Pump

Pumpa pre jednoduchú výmenu prevodového oleja prispôsobená na fľašu Quicksilver. Vhodné pre motory Mercury a Mercruiser. Obsah: 946ml. (muziker.com)

Quicksilver Fuel Pump 803529T06

Quicksilver Fuel Pump 803529T06

Palivové čerpadlo na závesné motory Mercury Mercruiser. (muziker.com)

Lifefit Gym Pump (4891223091434)

Lifefit Gym Pump (4891223091434)

Hustilka hmotnost 0,3 kg, rozměry 25 × 5 × 5 cm Pumpa Lifefit s jednou redukciou sa skvele hodí pre všetky gymnastické, masážne a skákacie lopty, ale aj pre overbaly. Veľmi jednoducho sa používa, a tak je s jej pomocou rýchlo nafúknete.Pumpa Lifefit s jednou redukciou sa skvele hodí pre všetky gymnastické, masážne a skákacie lopty, ale aj pre overbaly. Veľmi jednoducho sa používa, a tak je s jej pomocou rýchlo nafúknete.Svojou hmotnosťou 0,3 kg a rozmery 25 × 5 × 5 cm túto pumpu ľahko uložíte alebo prepravíte kamkoľvek. (alza.sk)

Kompresor Vango Rechargeable Pump

Kompresor Vango Rechargeable Pump

Vango Rechargeable Pump je kompresor pre nafukovanie a vyfukovanie matracov. Možno dopredu nabiť a používať neskôr bez nutnosti elektrickej zástrčky. (rozbalene.sk)

Pumpa adidas Pump CZ9556

Pumpa adidas Pump CZ9556

Pumpa adidas Pump CZ9556 S pumpičkou po ruke sa ti loptu nikdy nevyfúkne. Či už si na tréningovom ihrisku, alebo na trávniku, táto pumpička sa postará o to, aby si mal loptu stále nafúknutý. Pumpička využíva systém duálnej funkcie, Takže nafukuje lopta pri stlačení aj pri uvoľnení. polypropylén nafukuje lopta pri stlačení aj pri uvoľnení balenie obsahuje jednu ihlu balenie obsahuje hadičku navyše Príslušenstvo k loptám » Pumpy, kompresory » Pumpa adidas Pump CZ9556 (gamisport.sk)

Intex Giant Bellows Foot Pump

Intex Giant Bellows Foot Pump

Šľapacia pumpa s priemerom 30cm je vybavená hadicou s 3 tryskami pre kompatibilitu s malými, strednými a veľkými ventilmi. (muziker.com)

Blackburn Mammoth Flex Pump (768686677991)

Blackburn Mammoth Flex Pump (768686677991)

Hustilka – s flexibilnou hlavicou Anyvalve kompatibilný so všetkými ventilkami, manometrom do 50PS, tlak 50PS /3.5 barov Pumpičku Blackburn Mammoth Flex Pump využijete pre všetky ventily a vďaka manometru, máte okamžitý prehľad o úrovni tlaku v pneumatike. Vysoko kvalitná duralová pumpička Blackburn Mammoth Flex Pump s flexibilnou hlavicou Anyvalve sa ľahko vysporiada so všetkými druhmi ventilov. Či už sa jedná o moto alebo velo ventilky. Plne nahradí štandardnú dielenskú pumpu.Pumpa je vybavená presným manometrom až do 50 psi/3,5 barov. Je ideálna na horský bicykel, čomu zodpovedá jej menší dizajn, odolnosť a váha iba 222 gramov. Hlavné prednostiVybavená manometromPre všetky typy ventilovFlexibilná hlavicaMaximálny tlak až 50 psiDuralové telo (alza.sk)

Ferrino Air-Lite pump (8014044940187)

Ferrino Air-Lite pump (8014044940187)

Hustilka – ku karimatke Air-Lite. Možno ju využiť aj ako prepravný obal. Ferrino Air-Lite pump predstavuje pumpu ku karimatke Air-Lite, možno ju však použiť aj pre iné nafukovacie karimatky, ktoré disponujú rovnakým ventilom. Použitie pumpy je veľmi jednoduché, jej rolovaním sa do karimatky vháňa vzduch a tým sa nafukuje. Karimatku už nie je nutné následne dofukovať ústami. Ferrino Air-Lite pump je možné využiť aj ako prepravný obal a s jej pomocou zvládnu karimatku nafúknuť nielen dospelí, ale aj deti. Kľúčové vlastnosti Ferrino Air-Lite pumpPumpa ku karimatke Air-LiteVeľmi jednoduché použitieRolovaním pumpy sa vháňa vzduch do karimatkyFerrino Air-Lite pump je možné použiť aj ako prepravný obalFarebné vyhotovenie: modré Rozmery:55 × 30 cm … (alza.sk)

Jobe Air Pump 230V

Jobe Air Pump 230V

Vzduchová pumpa nafúkne váš nafukovací čln už za pár sekúnd. Táto šikovná pumpa prichádza s 3 rôznymi tryskami. Umožní rýchle a efektívne nafúkanie a vyfúknutie. Pumpu jednoducho pripojíte do zapaľovania vo vašom aute. Jej výkon je 230 V. (muziker.com)

Quicksilver Fuel Pump 803529T04

Quicksilver Fuel Pump 803529T04

Palivové čerpadlo Mercury. (muziker.com)

Wilson Basketball 6 Pump Asst Colors (887768621407)

Wilson Basketball 6 Pump Asst Colors (887768621407)

Hustilka – pumpička pre basketbalové lopty Ručná pumpička Wilson Basketball 6" Pump Asst Colors je kvalitnou pomôckou pre nafúknutie nielen basketbalových lôpt. Možno s ňou napumpovať vzduch aj do matracov, gymnastických a iných druhov lôpt aj vodných nafukovacích doplnkov. Ergonomická rukoväť skvele padne do ruky a zaisťuje tak pohodlnú a efektívnu manipuláciu s prístrojom. Malé rozmery pumpičky a ochranný kryt na ihlu umožňujú jednoduchú a pohodlnú prepravu na využitie kdekoľvek.Kľúčové vlastnosti pumpičky Wilson Basketball 6" Pump Asst ColorsKvalitná ručná pumpička na basketbalové loptyVhodná tiež na nafúknutie matracov, ďalších druhov lôpt či vodných nafukovacích doplnkovErgonomická rukoväť zaisťuje pohodlnú manipuláciuIhla má nasadzovací ochranný… (alza.sk)

Ron Thompson Air Pump – Double Action (5706301600783)

Ron Thompson Air Pump – Double Action (5706301600783)

Hustilka – dvojčinná S ručnou pumpou Ron Thompson bude nafukovanie člnov, ležadiel a vodných matracov naozaj hračka. Vďaka dvojčinnej konštrukcii tlačí vzduch smerom nahor aj nadol, takže si stačí vybrať z niekoľkých prídavných nadstavcov a v priebehu okamihu máte hotovo. (alza.sk)

Crea Pump - Warrior Labs 400 g Raspberry

Crea Pump - Warrior Labs 400 g Raspberry

Pumpa, ktorá zvyšuje cirkuláciu krvi pre maximum kvalitných svalov. (protein.sk)

BLACKBURN Mammoth 2stage Pump Anyvalve - Silver

BLACKBURN Mammoth 2stage Pump Anyvalve - Silver

(sportobchod.sk)

Hama Bicycle Mini Air Pump Black

Hama Bicycle Mini Air Pump Black

Cyklistická kompaktná pumpa s dvojitou hlavou pre dofúkanie kolies. Vhodná pre autoventilčeky (Schrader), cykloventilčeky (Blitz/Dunlop) aj galuskové ventilčeky (Sklaverand). Vybavená je poistkou pre zaistenie ventilčeku v pumpe počas pumpovania a vyklápacou rukoväťou pre pohodlné pum (muziker.com)

Elektrokoloběžka City Boss Pump Twin

Elektrokoloběžka City Boss Pump Twin

(sportobchod.sk)

Pumpa Zajo Hand Pump Yellow

Pumpa Zajo Hand Pump Yellow

Pumpa Zajo Hand Pump Yellow Stlačením otvoru rukou vháňa do kariMatky vzduch a tým ju dofuk. Už ju netreba dofukovať ústami. Do kariMatky sa tak nedostáva vlhký vzduch z pľúc. Hmotnosť: 64 g Zloženie: 100% Nylon Ripstop + 100% Polyester Ripstop 75D Výplň: high density polyurethane foam 16 kg / m2 Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Pumpa Zajo Hand Pump Yellow (gamisport.sk)

Thermo Pump - Fitness Authority 495 g Bubble Gum

Thermo Pump - Fitness Authority  495 g Bubble Gum

Kombinácia stimulujúcich látok a látok urýchľujúcich metabolizmus tukov. (protein.sk)

rukavice TOO FAST - HALLOWEEN PUMPKIN - Agglo-T-PUMP

rukavice TOO FAST - HALLOWEEN PUMPKIN - Agglo-T-PUMP

rukavice TOO FAST - HALLOWEEN PUMPKIN - Agglo-T-PUMP mierne elastické pletené rukavice s potlačou. Cena za jeden pár (dva kusy). Zloženie: polyester + elasten. Značka: TOO FAST. Doplnky k oblečeniu » rukavice » rukavice TOO FAST - HALLOWEEN PUMPKIN - Agglo-T-PUMP (punkshop.sk)

COMPAT GO Pump Portable Set ENFit

COMPAT GO Pump Portable Set ENFit

Podávacia (aplikačná) súprava pre výživu sondou. Enterálny set pre kontinuálnu aplikáciu enterálnej výživy do výživovej sondy. Na použitie s výživovými pumpami Compat GO. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Závažie Spokey BODY PUMP 5 kg

Závažie Spokey BODY PUMP 5 kg

Závažie Spokey BODY PUMP 5 kg Bitúmenové závažia. priemer otvoru: 29 mm Možný predaj po 1 kuse Fitness pomôcky » Záťaže » Závažie Spokey BODY PUMP 5 kg (gamisport.sk)

Quicksilver Water Pump Base Assembly 46-92970A1

Quicksilver Water Pump Base Assembly 46-92970A1

Základňa vodného čerpadla. (muziker.com)

Pumpička BLACKBURN Mammoth 2stage Pump Anyvalve čierna

Pumpička BLACKBURN Mammoth 2stage Pump Anyvalve čierna

Čierna pumpička BLACKBURN Mammoth 2stage Pump Anyvalve je určená predovšetkým pre širšie plášte. Súčasťou je aj držiak na rám a hlavica pre oba druhy ventilov. (sportobchod.sk)

Thermo Pump - Fitness Authority 495 g Cola

Thermo Pump - Fitness Authority  495 g Cola

Kombinácia stimulujúcich látok a látok urýchľujúcich metabolizmus tukov. (protein.sk)

Shaaboom Pump - Kevin Levrone 385 g Orange

Shaaboom Pump - Kevin Levrone 385 g Orange

Levro Shaaboom Pump je moderný a ucelený predtréninkový produkt, navrhnutý na stimuláciu organizmu a maximalizáciu efektu "svalovej pumpy". (protein.sk)

Twist & Click Pump dávkovacia pumpička Rozměr různý

Twist & Click Pump dávkovacia pumpička Rozměr různý

Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Doplnky značky Twist & Click z kolekcie Pump boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem . (brasty.sk)

Levro Pump - Kevin Levrone 360 g Raspberry

Levro Pump - Kevin Levrone 360 g Raspberry

Mimoriadne množstvo energie pre maximálny efekt svalovej pumpy. (protein.sk)

Nepremokavý vak Zajo Pump Drybag 25L Yellow

Nepremokavý vak Zajo Pump Drybag 25L Yellow

Nepremokavý vak Zajo Pump Drybag 25L Yellow Na spodnej strane má obal uzáver, ktorý možno nasadiť na ventil kariMatky a zvíjanie obalu sa vháňa vzduch do kariMatky. Už ju netreba dofukovať ústami. Do kariMatky sa tak nedostáva vlhký vzduch z pľúc. Toto zvyšuje izolačnú schopnosť a predlžuje životnosť kariMatky. Váha: 102 g Zloženie: 100% Polyester Vodácke potreby » Lodné vaky » Nepremokavý vak Zajo Pump Drybag 25L Yellow (gamisport.sk)

Intex Double Quick Mini Hand Pump

Intex Double Quick Mini Hand Pump

Dvojitá ručná mini-pumpa (muziker.com)

Pumpa Outwell Dual Action Tent Pump

Pumpa Outwell Dual Action Tent Pump

Výkonná ručná pumpa s tlakomerom. Outwell Dual Action Tent Pump je výrazne výkonnejšia než bežné jednosmerné pumpy. Výhodou je plynulý chod a možnosť nastavenia objemu vzduchu (1,4 l alebo 3,8 l). Pumpa má 4 rôzne nástavce a je kompatibilný so všetkými stany značky Outwell. (rozbalene.sk)

Závažie Spokey BODY PUMP 20 kg

Závažie Spokey BODY PUMP 20 kg

Závažie Spokey BODY PUMP 20 kg bitúmenové závažia priemer otvoru: 29 mm Fitness pomôcky » Záťaže » Závažie Spokey BODY PUMP 20 kg (gamisport.sk)

Pumpa Nike Ball Pump yellow / green

Pumpa Nike Ball Pump yellow / green

Pumpa Nike Ball Pump yellow / green Skvela malá pumpa na všetky druhy lôpt. Pumpa disponuje skvelým systémom obojsmerného fúkania. A to vám zaručí rýchlejšie fúkanie! Rozmery: 18cm x 3cm Materiál: 85% ABS / 14% guma / 1% hliník Balenie obsahuje 3 náhradné ihly. Príslušenstvo k loptám » Pumpy, kompresory » Pumpa Nike Ball Pump yellow / green (gamisport.sk)

Therm-A-Rest NeoAir Mini Pump (0040818069820)

Therm-A-Rest NeoAir Mini Pump (0040818069820)

Hustilka – na jednoduché nafukovanie karimatiek Therm-A-Rest, napájaná 2× AAA batériami Máte radi turistiku a radi cestujete, ale stále vám chýba kvalitné príslušenstvo? Ak áno, tak práve pre vás je tu pumpa Therm-A-Rest NeoAir Mini Pump. Vďaka tomuto pomocníkovi si ušetríte čas a námahu pri nafukovaní karimatiek Therm-A-Rest. Elektrická pumpička Therm-A-Rest NeoAir Mini Pump nafúkne vašu karimatku do 3 minút. Ide o malý, ultra ľahký produkt, ktorý určite zlepší komfort na vašich cestách.Kľúčové vlastnosti pumpy Therm-A-Rest NeoAir Mini PumpNapájaná 2 AAA batériamiZlepší komfort na vašich cestáchNafúknutie karimatky do 3 minútCca 25 nafukovacích cyklov (alza.sk)

Quicksilver Repair Kit Water Pump 47-89984Q5

Quicksilver Repair Kit Water Pump 47-89984Q5

Sada na opravu vodného čerpadla. 14-dielna súprava obsahuje všetko čo potrebujete na opravu vodných čerpadiel. Sada spĺňa prísne špecifikácie spoločnosti Marine a Mercury, pre čo najlepšiu možnú ochranu motorov. Diely sú trvanlivé a zabezpečujú vysokú prietokovú rýchlosť a c (muziker.com)

Lezyne Dual Valve Pump Head Black (4712805980604)

Lezyne Dual Valve Pump Head Black (4712805980604)

Náhradný diel – hlavica k nožným pumpám, jednoduchý klasický dizajn, pre všetky typy ventilov Jednoduchá hlavica k nožným pumpám Lezyne. Odolná hliníková konštrukcia a kompozitný materiál dodáva hlavici dlhú životnosť. Ergonomická hliníková uzatváracia páka umožňuje dokonalé tesnenie tam, kde je to potrebné. To zároveň spríjemňuje samotné ovládanie a taktiež montáž.Kľúčové vlastnostiOdolná hliníková konštrukciaJednoduché ovládanieKompatibilný s ventilmi PRESTA, DUNLOP, SCHRADER (alza.sk)

Shaaboom Pump - Kevin Levrone 385 g Raspberry

Shaaboom Pump - Kevin Levrone 385 g Raspberry

Levro Shaaboom Pump je moderný a ucelený predtréninkový produkt, navrhnutý na stimuláciu organizmu a maximalizáciu efektu "svalovej pumpy". (protein.sk)

Shaaboom Pump - Kevin Levrone 385 g Lemon

Shaaboom Pump - Kevin Levrone 385 g Lemon

Levro Shaaboom Pump je moderný a ucelený predtréninkový produkt, navrhnutý na stimuláciu organizmu a maximalizáciu efektu "svalovej pumpy". (protein.sk)

Nepremokavý vak Zajo Pump Drybag 25L Red

Nepremokavý vak Zajo Pump Drybag 25L Red

Nepremokavý vak Zajo Pump Drybag 25L Red Na spodnej strane má obal uzáver, ktorý možno nasadiť na ventil kariMatky a zvíjanie obalu sa vháňa vzduch do kariMatky. Už ju netreba dofukovať ústami. Do kariMatky sa tak nedostáva vlhký vzduch z pľúc. Toto zvyšuje izolačnú schopnosť a predlžuje životnosť kariMatky. Váha: 102 g Zloženie: 100% Polyester Vodácke potreby » Lodné vaky » Nepremokavý vak Zajo Pump Drybag 25L Red (gamisport.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť