Zehlicky zehlenie

Sada na žehlení Teddies

Sada na žehlení Teddies

Žiadne malé gazdinke, ktorá rada pomáha pri domácich prácach nesmie chýbať žehlička a príslušenstvo, ktoré k nej patria. V tejto sade nájdete doska, vešiak, ramienka a fľaša na vodu. Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Leifheit Airboard Premium M Plus NF 72588

Leifheit Airboard Premium M Plus NF 72588

Žehliaca doska Lei-Tec žehliaca plocha 120 x 38 cm, nastaviteľná výška až do 98 cm, termo-reflect technológia, funkcia vyrovnávania, vodiaca anténa na kábel, elektrická zásuvka s predlžovačkou Uľahčite si žehlenie a doprajte si patričný komfort s unikátnou žehliacou doskou Leifheit Airboard Premium M Plus NF 72588. Ponúka priestrannú Lei-Tec žehliacu plochu a bezpečné žehlenie, ktoré vám umožní efektívny odkladací priestor na umiestnení horúcej žehličky. Žehlenie je teraz navyše o 33 % rýchlejšie a jednoduchšie vďaka "Thermolink reflect" technológii, kde sa para a teplo odráža a bielizeň je žehlenie ako zhora tak aj zospodu súčasne. Rovnako môžete využiť vodiacu anténu pre kábel, predlžovací kábel a elektrickú zásuvku. Výšku dosky možno… (Alza.sk)

Schwarzkopf Professional Sérum pre žehlenie vlasov Flatliner 200 ml

Schwarzkopf Professional Sérum pre žehlenie vlasov Flatliner 200 ml

Sérum pre žehlenie vlasov pre ultra rovné a hladké účesy! (Vivantis.sk)

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner sérum pre žehlenie vlasov…

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner sérum pre žehlenie vlasov 200 ml

Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Štylingové spreje značky Schwarzkopf Professional z kolekcie Osis+ boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem 200 ml. (Brasty Eastern Europe)

Comfort Vaporesse Fresh Sky žehliaca voda s vôňou 1L

Comfort Vaporesse Fresh Sky žehliaca voda s vôňou 1L

COMFORT 1L VODA DO ŽEHLIČKY. Uľahčuje žehlenie, poskytuje skvelú vôňu počas žehlenia a Vašu žehličku chráni pred usadzovaním vodného kameňa. (Vitanella.sk)

Kallos Ochranný sprej pre žehlenie vlasov KJMN (Flat Iron Spray) 200…

Kallos Ochranný sprej pre žehlenie vlasov KJMN (Flat Iron Spray) 200 ml

Efektívna ochrana počas žehlenie vlasov. (Vivantis.sk)

Farbenie alebo melír, strihanie a žehlenie vlasov, s kúrou od L´oreal…

Farbenie alebo melír, strihanie, rekonštrukčná kúra od L´oreal Professionnel a žehlenie vlasov. Potešte sa s novým účesom, teraz už od 29,90 € ! (Zlavodom.SK)

Bellissima Žehlička na vlasy s automatickým nastavením teploty 11493…

Bellissima Žehlička na vlasy s automatickým nastavením teploty 11493 Intellisense B24 Imetec

Inteligentné žehlička na vlasy s keramickým povrchom automaticky nastaví teplotu žehliacich plôch. Nastavte váš typ vlasov a žehlička sama zvolí minimálnu teplotu žehlenie vlasov. Zaistí dokonale hladký a rovný účes. A vďaka tejto unikátnej technológii dosiahne žehlička rovnakého efektu is teplotou až o 60 ° C nižšia ako u bežnej žehličky. Vďaka tomu dokonale chráni vaše vlasy pred poškodením teplom. (Vivantis.sk)

HOOVER PRP2400 011

HOOVER PRP2400 011

Parná žehlička HOOVER PRP2400 011 sa dokonale postará o vašu bielizeň. Technológia Burst prináša o 30% pary navyše teda žehlenie bude ľahšie. Plne integrovaná rukoväť pre jednoduché prenášanie žehličky. VLASTNOSTI: Technológia Burst - navyše 30% pary Držadlo na prenášanie Doba ohrevu (min): 1 odvápnenie DvUukazatel prepláchnutie automatické vypnutie Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Žehlička Hyundai SI 258

Žehlička Hyundai SI 258

Tiež sa vám stalo, že ste na cestách a vaše oblečenie je po vybalení z kufra pokrčené? Ideálnym riešením je cestovná naparovacia žehlička Hyundai SI 258, vybavená kvalitnou nerezovou žehliacou plochou s až 293 naparovacími otvormi pre maximálny výstup pary a pohodlné žehlenie. Jej intenzitu je možné nastaviť podľa potreby a je možné využiť taktiež parný ráz. Umožňuje žehlenie s parou aj na sucho. Oceníte taktiež praktické sklápacie držadlo žehličky, takže zaberie minimum priestoru. (Hej.sk)

Tefal XD9030 Anti Calc Cartridge

Tefal XD9030 Anti Calc Cartridge

Príslušenstvo – výmenná odvápňovacia kazeta do maxižehličky SV5030, filter Anti-Calc PURE Výmenná odvápňovacia kazeta Tefal Anti Calc Cartridge je praktickou vychytávkou určenú pre maxižehličku Tefal SV5030. Pomocou jedinečného filtra Anti-Calc PURE vodu v žehličke ľahko a rýchlo zbavíte vodného kameňa, a to dokonca počas samotného žehlenie.Výmenná odvápňovacia kazeta Tefal Anti Calc Cartridge je praktickou vychytávkou určenou pre maxižehličku Tefal SV5030. Pomocou jedinečného filtra Anti-Calc PURE vodu v žehličke ľahko a rýchlo zbavíte vodného kameňa, a to dokonca počas samotného žehlenia. Obavy z nevzhľadných škvŕn spôsobených týmito usadeninami sa tak stanú len dávnou minulosťou! Odvápňovacia kazeta Tefal má pri používaní žehličky tri hodiny týždenne životnosť až celých 6… (Alza.sk)

PHILIPS GC 3810/20 Azur Performer

 PHILIPS GC 3810/20 Azur Performer

Výhodou žehličky Philips GC 3810/20 Azur Performer je naparovacia špička, ktorá vám umožní dosah aj do ťažko prístupných oblastí. Vysoký parný ráz spoločne s príkonom zaistí ľahké žehlenie na všetkých tkaninách. Jednoduché kĺzanie po všetkých tkaninách: naše prvotriedne žehliaca plocha SteamGlide Plus výborne kĺže Bezpečné žehlenie: systém Calc Clean s dvojitým účinkom zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa Pohodlné žehlenie: automatické riadenie pary zaistí správnu paru pre každý odev špička Triple Precision umožňuje optimálnu kontrolu a viditeľnosť optimálnu hmotnosť pre najjednoduchšie manévrovanie po odevoch Stav produktu: Znečistené. Tovar bol krátkodobo použité. (Rozbalene.sk)

ORAVA ZVK-207

ORAVA ZVK-207

Digitálne ionizačný kefa so žehličkou vlasov ORAVA ZVK-207 s plynullým nastavením teploty, LED displejom s podsvietením a ukazovateľom akutální teploty. Špeciálne hroty minimalizujú poškodenie vlasov. Jedinečná technológia odstraňuje z vlasov negatívne ióny, z ktorých vlasy elektrizujú a krepatia. VLASTNOSTI: Kefa je kombináciou žehličky a antistatického kefy, ktorý vlasy dokonale vyrovná. Jedinečná technológia odstraňuje z vlasov negatívne ióny, z ktorých vlasy elektrizujú a krepatia. Keramická žehlička na vlasy. Kefa na rozčesanie vlasov. Masážna kefa na pokožku hlavy. Plynulé nastavenie teploty od 80 do 230 ° C. LED displej s podsvietením a ukazovateľom aktuálnej teploty. Špeciálne hroty minimalizujú poškodenie vlasov. Vhodná pre všetky typy vlasov. Jednoduchá obsluha, žehlenie a… (Rozbalene.sk)

Žehlička Tefal FV5605E0 Turbo Pro

Žehlička Tefal FV5605E0 Turbo Pro

Naparovacia žehlička s patentovanou technológiou Turbo Boost pre vytvorenie parného nárazu. Tefal FV5605E0 Turbo Pre disponuje žehliaca plochou Durilium AirGlade Autoclean, ktorá zaistí perfektné sklznosť, odolnosť a čistotu žehliace plochy promaximální možnú distribúciu pary. Kľúčové vlastnosti Tefal FV5605E0 Turbo Pro: Technológia Tefal Turbo Boost Durilium AirGlide Autoclean technológie žehliacej plochy Variabilný výstup pary pre ľahké odstraňovanie záhybov Anti-Drip technológie Eco mode vlastnosti: Žehliaca plocha s technológiou Durilium AirGlade Autoclean Funkcia Anti Drip bráni vzniku škvŕn na bielizni 2 600 W pre rýchle zahriatie Maximálna distribúcia pary pre účinné žehlenie Vysoký výkon pre rýchle zahriatie žehličky a účinné žehlenie Nastavenie Eco pre úsporu energie Stav… (Rozbalene.sk)

Žehlička Tefal FV5540E0 Aquaspeed Precision

Žehlička Tefal FV5540E0 Aquaspeed Precision

Naparovacia žehlička s funkciou Anti Drip zabraňujúca vytváranie škvŕn na oblečení. Tefal FV5540E0 Aquaspeed Precision s presnou žehliaca špičkou pre odstránenie záhybov na horšie prístupných miestach, ako sú goliere. Nastavenie Eco šetrí el. energiu, dvojitý odvápňovací systém predlžuje životnosť žehličky a samočistiaci žehliaca doska hladko kĺže po každej látke. vlastnosti: Power Zone koncentruje parný ráz do špičky žehličky Rýchle nahrievanie a účinné žehlenie Nepretržitá para Patentovaná samočistiaci žehliaca doska Autoclean s aktívnym povrchom chráni kĺzavosť žehliacej plochy a predlžuje jej životnosť Anti-drip pre zamedzenie kvapkanie a vzniku škvŕn Dvojitý odvápňovací systém Nastavenie Eco šetrí energiu Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo… (Rozbalene.sk)

Concept VZ1310 Žehlička na vlasy fialová

Concept VZ1310 Žehlička na vlasy fialová

Vlasová žehlička Concept VZ 1310fi so stálou teplotou, otočným káblom a keramickým povrchom pre žehlenie. Keramické žehliace plochy - vysoko odolné proti poškriabaniu a majú vysokú sklznosť a dodajú intenzívny lesk vlasov. Otočný kábel - kábel je u žehličky opatrený otočným kolieskom o 360 °, čo vám umožní jednoduchú manipuláciu. Ergonomický tvar - padne každému do ruky. Závesné očko - vďaka závesnému očku môžete žehličku uložiť kamkoľvek praktický spínač on / off Stála prevádzková teplota - 200 ° C Nahriatie do dvoch minút. Stav produktu: Iba rozbalené. Nový tovar s 2-ročnú zárukou v rozbalenom alebo poškodenom obale. (Rozbalene.sk)

Skroťte svoje nepoddajné vlasy s unikátnou novinkou v žehlení vlasov.…

Všetky vlasy sú si rovné, ale niektoré si budú odteraz rovnejšie. Obzvlášť po tom, keď prejdú cez keramickú žehličku s ION hrebeňom. Tá sa postará o to, aby neodstávali všetkými smermi a neelektrizovali len čo vykročíte na ulicu. (Certovskezlavy.sk)

Žehlička parní generátor Philips GC6621/20

 Žehlička parní generátor Philips GC6621/20

Philips Speed care parný generátor. Až 4.3 bary tlaku pre rýchlejšie žehlenie. Systémová žehlička Philips SpeedCare poskytuje viac pary než naparovacia žehlička a pomáha urýchliť žehlenie. Vďaka kratšej dobe žehlenie pomocou systémovej žehličky Philips SpeedCare sa môžete venovať iným aktivitám v rodinnom kruhu. Rýchle a výkonné žehlenie Doplnenie nádržky na vodu kedykoľvek, aj počas žehlenia Keramická žehliaca plocha pre lepšiu kĺzanie Pripravené na použitie za 2 minúty, dopĺňanie vody kedykoľvek Špička Triple Precision umožňuje optimálnu kontrolu a viditeľnosť Tlak pary až 4,3 baru urýchľuje žehlenie Trvalý výstup pary až 100 g / min pre rýchle odstránenie záhybov Stav produktu: Poškriabané. Znečistené. Tovar z veľtrhov a výstav. Obal nemusí byť originálny a tovaru môže byť aj ľahko… (Rozbalene.sk)

Napařovač Philips GC 536/35

Napařovač Philips GC 536/35

Naparovač Philips GC 536/35. Odstraňuje záhyby okamžite. Navrhnuté pre výkonné a pohodlné žehlenie. Nový naparovač Philips ClearTouch bol navrhnutý pre odstránenie záhybov pomocou pár ťahov. V pohodlí bez potreby žehliacej dosky i žehličky. Rýchle odstránenie záhybov 3 úrovne páry, vrátane režimu ECO naparovacia plocha XL z nerezovej ocele pre rýchlejšie naparovanie mimoriadne silná para jednoduché použitie odnímateľná a priehľadná nádržka na vodu s hygienickým vstupom pre vodu jednoduché riešenie preplachovanie ergonomická, chladivá rukoväť hlavy naparovačky Maximálna bezpečnosť rukavice pre väčšiu ochranu počas naparovania bezpečné používanie na jemnú bielizeň ako hodváb Stav produktu: Nekompletné - chýba ramienko sa štipcami a nastaviteľná tyč. Tovar z veľtrhov a výstav. Obal nemusí… (Rozbalene.sk)

Philips GC1026/30 EasySpeed

Philips GC1026/30 EasySpeed

Keramická žehliaca plocha, špička Triple Precision a prepínač funkcie Calc clean. To sú hlavné vlastnosti naparovacej žehličky Philips GC 1026/30 EasySpeed Špička Triple Precision: umožňuje optimálnu kontrolu a viditeľnosť je presná 3 spôsoby: má ostrú špičku, drážku na gombíky a štíhly dizajn zakončenie umožňuje dosiahnuť aj do tých najťažších oblastí, napríklad okolo gombíkov alebo medzi záhyby vlastnosti: keramická žehliaca plocha - odolná proti poškriabaniu, ľahko kĺzať a ľahko sa čistí špička Triple Precision - umožňuje optimálnu kontrolu a viditeľnosť rovnomerná distribúcia pary pre účinné žehlenie prepínač funkcie Calc clean - umožňuje jednoduché odstránenie vodného kameňa zo žehličky kropenie - pre navlhčenie bielizne systém Drip Stop - systém zabraňujúci odkvapkávaniu chráni… (Rozbalene.sk)

Miele Fashion Master B 3847 (13384721OER)

Miele Fashion Master B 3847 (13384721OER)

Žehliaci systém – 1-riadkový displej, tlak pary v profi kvalite 4.0 bar, žehliaca plocha s voštinovou štruktúrou, patentovaný 1-2-Lift systém pre jednoduchú manipuláciu, žehliaca násada s nepriľnavým efektom, Steamer - pohodlné vyhladenie zavesených textílií S žehliacou systémom Fashion Master s tlakom pary 4,0 barov, voštinovou žehliacou plochou, násadou s nepriľnavým efektom a STEAMER pre vyhladenie zavesených textílií budete žehliť ako profesionál.Premýšľate nad tým, čím by sa ešte dalo zjednodušiť žehlenie? A už ste počuli o žehliacom systéme Fashion Master B 3847 renomovanej značky Miele s kombináciou žehličky, vyvíjača pary a žehliaceho stola? Tajomstvo systému spočíva v inteligentnej technológii.Žehliaca súprava má patentovaný 1-2-Lift systém, ktorý umožňuje bleskurýchle a takmer… (Alza.sk)

Philips PerfectCare Expert Plus Parní generátor GC8942/20

Philips PerfectCare Expert Plus Parní generátor GC8942/20

Žehlička s parným generátorom pre jednoduché a rýchle žehlenie. Philips PerfectCare Expert Plus GC8942 / 20 s technológiou OptimalTemp zaručí ľahké používanie bez nutnosti nastavenia teploty. Je vhodná aj pre vertikálne naparovanie závesov. Jednoduché a bezpečné prenášanie umožní zámok Carry Lock. Ak žehličku necháte bez dozoru, sama sa vypne. VLASTNOSTI: Technológia OptimalTemp - nie je nutné nastavovať teplotu Garancia bez spálenia oblečenie výkonné naparovanie Nenáročný a účinný systém odstránenie vodného kameňa pre dlhodobý výkon Žehliaca plocha SteamGlide Advanced, špičkové kĺzanie a odolnosť Úspora energie vďaka režimu ECO Nízka hmotnosť pre pohodlnú manipuláciu Veľká 1,8-litrový vyberateľná nádržka na vodu Zámok pre prenášanie pre jednoduchú a bezpečnú prepravu Bezpečnostné… (Rozbalene.sk)

Príslušenstvo pre žehličky Bosch TDZ1101

Príslušenstvo pre žehličky Bosch TDZ1101

intenzivní čistič pro odvápnění zásobníku a parní komory (Hej.sk)

Príslušenstvo pre žehličky Tefal XD9060E0

Príslušenstvo pre žehličky Tefal XD9060E0

Příslušenství pro parní generátory bez bojleru Tefal AntiCalc Cartridge Fasteo Náhradní výměnná odvápňovací kazeta pro SV60xx - 2 ks Filtrovaná voda - čistá pára - filtr Anti-Calc PURE zbavuje vodu usazenin vodního kamene a chrání tak samotnou žehličku i prádlo. Již žádné skvrny od vodního kamene. Přispívá k neklesajícímu mohutnému výstupu páry Vydrží 6 měsíců* *při používání maxižehličky 3 hodiny týdně a napařováním po dobu jedné hodiny. (Hej.sk)

Príslušenstvo pre žehličky Electrolux EDC06

Príslušenstvo pre žehličky Electrolux EDC06

odvápňovací kazeta s filtrem pro parní generátor EDBS3350, balení obsahuje 2ks (Hej.sk)

Príslušenstvo pre žehličky Electrolux EDC01

Príslušenstvo pre žehličky Electrolux EDC01

odvápňovací kazeta s filtrem pro parní generátor EDBS2300, balení obsahuje 2ks (Hej.sk)

Philips GC 536/35

Philips GC 536/35

Naparovač Philips GC 536/35 odstraňuje záhyby okamžite. Navrhnuté pre výkonné a pohodlné žehlenie. Nový naparovač Philips ClearTouch bol navrhnutý pre odstránenie záhybov pomocou pár ťahov. V pohodlí bez potreby žehliacej dosky i žehličky. výhody: Rýchle odstránenie záhybov 3 úrovne páry, vrátane režimu ECO naparovacia plocha XL z nerezovej ocele pre rýchlejšie naparovanie mimoriadne silná para jednoduché použitie odnímateľná a priehľadná nádržka na vodu s hygienickým vstupom pre vodu jednoduché riešenie preplachovanie ergonomická, chladivá rukoväť hlavy naparovačky stojan so systémom Hang & Lock pre stabilitu počas naparovanie Maximálna bezpečnosť rukavice pre väčšiu ochranu počas naparovania bezpečné používanie na jemnú bielizeň ako hodváb Perfektné a jednoduché čistenie okonalé záhyby… (Rozbalene.sk)

ETA 227290000

ETA 227290000

Naparovacia žehlička s prémiovou žehliacou plochou Eloxium a bohatými funkciami. ETA 227290000 vyniká systémom Anti-Drip, funkciou kropenia a svetelnou signalizáciou prevádzky a dosiahnutie teploty. Moderný dizajn a nízka hmotnosť. vlastnosti: Inovatívny žehliaca plocha Eloxium premium Voliteľná regulácia teploty a intenzity pary Automatické odpojenie od el. siete v prípade prevrhnutia či dlhšej doby nečinnosti Anti-Drip systém - zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu vody z dosky Self Clean systém - jednoduché a kompletné čistenie vnútornej konštrukcie žehličky Funkcia kropenia - pre navlhčení nepoddajných a pokrčených látok Možnosť vypnutia pary Jednoduché a rýchle plnenie vody vďaka praktickému plniacemu otvoru a lieviku Svetelná signalizácia prevádzky a dosiahnutia teploty Integrovaná… (Rozbalene.sk)

Príslušenstvo pre žehličky Philips GC024/10

Príslušenstvo pre žehličky Philips GC024/10

Filtr vodního kamene 99% filtrace vodního kamene pro žehličku zaručuje konzistentní proud páry z žehličky zabraňuje vzniku bílých skvrn na oděvech udržuje optimální funkčnost všech komponent žehličky extrémně rychlá filtrace při úpravě vody protiskluzové držadlo pro pohodlné používání změna barvy indikuje potřebu výměny vložky až 3 měsíce žehlení (Hej.sk)

Príslušenstvo pre žehličky Philips GC002/00

Príslušenstvo pre žehličky Philips GC002/00

Zásobník proti vodnímu kameni 3 měsíce žehlení vyměňte cartridge když jste žehličkou upozorňeni udržejte optimální výkon vaší PerfectCare pure 5 let záruka proti vodnímu kameni 99% bez vodního kamene PureStream odváňovací cartridge zvyšte živostnost pětinásobně nejefektivnější odvápňovací systém 2 cartridge v balení (Hej.sk)

Príslušenstvo pre žehličky Hama Xavax 111720

Príslušenstvo pre žehličky Hama Xavax 111720

Xavax čisticí sprej na žehličku, 50 ml odstraňuje nečistoty ze žehlicí plochy čistič působí rychle, chrání žehlicí plochu a udržuje ji čistou po delší dobu díky vysoce účinným přísadám vhodné pro hliníkové, nerezové a keramické žehlicí plochy jednoduché použití díky micro rozprašovači a utěrce z mikrovlákna, která je součástí balení zabezpečuje výbornou klouzavost žehličky po žehleném oblečení objem: 50 ml Informace pro uživatele: Nastříkejte na žehlicí plochu, krátce žehličku rozehřejte, odpojte ji od sítě, opláchněte studenou vodou a utřete dosucha. Před použitím tohoto výrobku si přečtěte návod k použití žehličky! (Hej.sk)

COCCOLINO Vaporesse Voda do žehličky 1 L

COCCOLINO Vaporesse Voda do žehličky 1 L

Nie je nič príjemnejšie než pocit čerstvo vypraného prádla. Vďaka vode do naparovacích žehličiek a parných generátorov vydrží vaša bielizeň voňavá ešte dlho po vyžehlení !. Pravidelné používanie COCCOLINO Vaporesse navyše pomáha v prevencii proti vodnému kameňu usazovanému v žehličke. Zloženie: Menej ako 5% parfum, Methylchloroi­sothiazolinone, Methylisothia­zolinone Objem 1 l. (Feedo.sk)

Príslušenstvo pre žehličky Philips GC019/00 biele

Príslušenstvo pre žehličky Philips GC019/00 biele

Zásobníky proti vodnímu kameni pro všechny modely WardrobeCare. Udržujte své zařízení WardrobeCare bez usazenin. Zařízení WardrobeCare je vybaveno unikátním systémem DualProtect Anti-calc, který jej udržuje z 99 % bez vodního kamene. Speciální zásobníky proti vodnímu kameni demineralizují vodu, takže je z 99 % bez vodního kamene. Snadná výměna Systém odstranění vodního kamene s dvojitou ochranou upozorní na výměnu zásobníku Snadná výměna zásobníku Jedno balení zásobníků proti vodnímu kameni obsahuje dva zásobníky Zachovejte špičkový výkon svého zařízení WardrobeCare Zásobníky proti vodnímu kameni udrží vaše zařízení z 99 % bez vodního kamene Vhodné pro všechny modely WardrobeCare FUNKCE Systém odstranění vodního kamene s dvojitou ochranou upozorní na výměnu zásobníku Novější verze… (Hej.sk)

Žehlička ETA Victory 2272 90000

Žehlička ETA Victory 2272 90000

Naparovacia žehlička s prémiovou žehliacou plochou Eloxium a bohatými funkciami. ETA 227290000 vyniká systémom Anti-Drip, funkciou kropenia a svetelnou signalizáciou prevádzky a dosiahnutie teploty. Moderný dizajn a nízka hmotnosť. vlastnosti: Inovatívny žehliaca plocha Eloxium premium Voliteľná regulácia teploty a intenzity pary Automatické odpojenie od el. siete v prípade prevrhnutia či dlhšej doby nečinnosti Anti-Drip systém - zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu vody z dosky Self Clean systém - jednoduché a kompletné čistenie vnútornej konštrukcie žehličky Funkcia kropenia - pre navlhčení nepoddajných a pokrčených látok Možnosť vypnutia pary Jednoduché a rýchle plnenie vody vďaka praktickému plniacemu otvoru a lieviku Svetelná signalizácia prevádzky a dosiahnutia teploty Integrovaná… (Rozbalene.sk)

Žehlička ETA Viento 2284 90020 modrá/zelená

Žehlička ETA Viento 2284 90020 modrá/zelená

Vysoký výkon (2200W) žehličky ETA Viento umožní rýchle zahriatie žehliacej plochy a účinnejšie vytvára paru pre dokonalé žehlenie. Jej plocha Eloxium premium vyniká okamžitou vodivosťou tepla a jeho optimálnym rozložením po celej ploche žehličky. Ľahko kĺže, je nepriľnavá a odolná voči poškrabaniu. Je teda vhodná aj pre náročnejšie materiály. V žehličke je zabudovaný jedinečný parný systém, ktorý má 2 na sebe nezávislé komory. Jedna komora predstavuje klasické naparovanie prádla po celej dĺžke žehliacej plochy. Druhá komora je výnimočná tým, že parný šok vychádza iba zo špičky žehliacej plochy. Je veľmi silný a preto je možné aj presušené prádlo ľahko a perfektne vyžehliť. Teplotu a množstvo pary si môžete plynule regulovať podľa typu tkaniny, ktorú práve žehlíte. Dokonca môžete funkciu… (Hej.sk)

BABYLISS ST330E

BABYLISS ST330E

Babyliss ST330E - profesionálna žehlička na vlasy 2v1, ktorá narovnáva vlasy i tvoria vlny. Ďalšou výhodou je funkcia Wet & Dry, ktorá je určená špeciálne pre žehlenie suchých, alebo mokrých vlasov. Ďalšou výhodou žehličky je keramický povrch žehliacich plôch, ktorý dodáva vlasom jemnosť, lesk a chráni ich. Žehlička na vlasy Babyliss disponuje aj funkciou automatického vypnutia. Povrch BaByliss Diamond Ceramic: keramický povlak s vysokou hustotou (60% keramika) pre profesionálne použitie jeho výborné vlastnosti z hľadiska sklzu dodávajú vlasom jemnosť, lesk a chráni ich LED displej: intenzívny režim: 220 ° C, 235 ° C ochranný režim: 140 ° C, 160 ° C, 180 ° C, 200 ° C vlastnosti: Wet & Dry povrch BaByliss Diamond Ceramic plávajúce doštičky - uľahčujú sklz a manipuláciu so žehličkou, lebo… (Rozbalene.sk)

Leifheit Air Active Express M Plus NF (76143)

Leifheit Air Active Express M Plus NF (76143)

Žehliaca doska – nová a bezpečnejšie odkladacia plocha so silikónovými podložkami a bezpečnostnou medzerou, aktívna žehliaca doska určená na takmer všetky naparovacie žehličky a parné stanice (veľká odkladacia plocha na parnú stanicu 31×28cm, max. 7.5kg), tri unikátne funkcie: vyfukovanie vzduchu zo žehliacej plochy, odsávanie a zafixovanie, funkcia vyfukovania vzduchu Tu a tam sa hodí každému, budete si ju chváliť pri žehlení pre celú rodinu. Žehliaca doska Leifheit Air Active Express M Plus NF je veľmi praktická a dobre stabilizovaná so žehliacou plochou širokou 38 mm. Rovnako dôležitá dĺžka dosky na žehlenie 118 mm sľubuje navyše, že budete mať vždy dostatok miesta, čo je pri žehlení vážne dôležité. S konštrukciou nesiahnete vedľa, je totiž naozaj stabilná a stojí pevne na zemi,… (Alza.sk)

TEFAL FV 3922E0 Easygliss 22

TEFAL FV 3922E0 Easygliss 22

Výnimočná žehliaca plocha Durilium s najvyššou kĺzavosťou na trhu - to je hlavným benefitom naparovacej žehličky Tefal FV 3922E0 Easygliss 22. Ďalej ponúka automatickú kombináciu pary a teploty podľa druhu tkaniny pre extra ľahké žehlenie. Žehlička má úzku špičku pre presné žehlenie každého detailu a dvojitý odvápňovací systém čistenia. VLASTNOSTI: Žehliaca doska Durilium s výnimočnou kombináciou 3 vrstiev Najkĺzavejšia na trhu, zabezpečuje až o 20% vyššia kĺzavosť na jednoduché a rýchle žehlenie Výnimočná odolnosť proti poškriabaniu pre dlhú životnosť Optimálna distribúcia pary v špičke a v centre plochy pre ľahké a efektné žehlenie Extra ľahké ovládanie: inovatívne automatické nastavenie ideálnej kombinácie teploty a pary podľa tkaniny pre dokonalé výsledky na všetkých tkaninách Anti… (Rozbalene.sk)

Žehlička ETA Leila 0271 90000 tyrkysová

Žehlička ETA Leila 0271 90000 tyrkysová

Praktický spoločník na cesty Je pre vás pokrčené oblečenie na pracovnej ceste nočnou morou? S praktickou cestovnou naparovacou žehličkou ETA LEILA už nemusí byť. Vďaka jej nízkej hmotnosti (0,71 kg) a sklápaciemu držadlu sa vám vojde bez problémov do každej cestovnej tašky. Pokiaľ cestuje do inej krajiny, kde majú odlišné napätie v elektrickej sieti, určite oceníte u žehličky ETA LEILA prepínač napätia na duálne nastavenie na svetové elektrické siete 100 V resp. 220 - 240 V. Malá, ale šikovná Aj napriek malým rozmerom dosahuje výkon 1000 W , čo vám zaistí rýchle dosiahnutie prevádzkovej teploty a perfektný výkon pri tvorbe pary. Keramická žehliaca plocha ľahko kĺže, je nepriľnavá a odolná voči poškrabaniu. V rukoväti se nachádza zásobník na vodu o objeme 35 ml. Žehlička ETA LEILA… (Hej.sk)

Žehliaca doska Vileda Viva Express Smart (161244) Poťah na žehliacu…

Žehliaca doska Vileda Viva Express Smart (161244) Poťah na žehliacu dosku Vileda Park&Go

Perforace žehlicí plochy dobře propouští páru a prádlo tak zůstane suché. Variabilně nastavitelná výška až do 95 cm pro váš komfort při žehlení. žehlicí plocha: 114 x 34 cm stabilní a bezpečná konstrukce masivní kovový odkladač pro žehličku perforace žehlicí plochy dobře propouští páru a prádlo tak zůstane suché * mix dekorů, výběr dekoru v objednávce není možný transportní zámek hmotnost pouze: 4,5 kg 3 roky záruka Dodáváno v různých barevných variantách potahu, přičemž barvu výrobku nelze v objednávce zvolit. Dodáváme dle aktuální skladové zásoby. (Hej.sk)

Parní generátor Tefal Express Auto Control GV7781

Parní generátor Tefal Express Auto Control GV7781

Dokonale vyžehlené prádlo bez námahy. Parný generátor Tefal Express Auto Control GV7781 ponúka tú správnu kombináciu pary a teploty pre každý kúsok vašich textílií. Vysoký tlak pary sa postará o efektívne preniknutie pary do tkaniny a dokonalé vyžehlenie. Vďaka vysokým parným výkonom budete mať vyžehlené za výrazne kratší čas. Popis: Rýchlejšie a efektívnejšie žehlenie aj na najodolnejších tkaninách Dokonalá kombinácia teploty a pary pre každý typ textílie pomocou jediného dotyku Tefal Auto Control Smart Technológia s 3 prednastavenými programami Nový patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc s dvakrát väčšou účinnosťou výrazne predlžuje životnosť Patentovaná samočistiaci doska Autoclean pre dlhotrvajúci kĺzavosť Nastavenie Eco šetrí 20% energie Tlak pár 6,3 barov, turbo para až 360 g /… (Rozbalene.sk)

Žehlička Gallet Laury FAR 370 modrá

Žehlička Gallet Laury FAR 370 modrá

Spoľahlivá žehlička Gallet pritiahne pozornosť svojim elegantným a kontrastným, modro-bielym prevedením a keramickou žehliacou plochou. Pri rannom zhone určite poteší nadštandardný príkon 2400 W, vďaka ktorému je žehlička veľmi rýchlo uvedená do prevádzkovej teploty a túto teplotu stabilne udržuje. Ako teplotu, tak intenzitu pary je možné plynule regulovať. Paru je možné dokonca úplne vypnúť a používať žehličku iba na suché žehlenie. Žehlička je vybavená množstvom praktických funkcií, ktoré žehlenie určite spríjemní. Medzi ne patrí napr. funkcia Vertical steam, umožňujúca naparovanie bez nutnosti kontaktu so žehliacou plochou. Ďalej potom veľmi dôležitá funkcia chrániaca citlivé materiály Drip stop, ktorá zabraňuje nechcenému odkvapávaniu vody zo žehliacej plochy. Životnosť žehličky… (Hej.sk)

Žehlička Tefal Ultimate Anti-Calc FV9788

Žehlička Tefal Ultimate Anti-Calc FV9788

Tefal prináša dlhotrvajúce a vysoký výkon, ktorý vám zaistí dokonalé výsledky žehlenie. Naparovacia žehlička Ultimate Anti-Calc FV9788, ktorá má unikátnu vyberateľný zberač vodného kameňa. VLASTNOSTI: Kropenie. Automatické nastavenie pary. Presná špička. Priebežný rozptyl pary. Stabilizačné podpera. Funkcia Anti scale proti usadeninám. Zberač usadenín. TECHNOLÓGIE: Technológia Durilium so samočistiacou technológiou Autoclean - žehliaca doska zostáva stále hladká a bez zafarbenia po celú dobu životnosti. Unikátny kĺzavosť pre rýchle a účinné žehlenie bez námahy. Variabilná para až 55 g / min. vám poskytuje ideálne konštantné množstvo pary pre účinné odstránenie všetkých záhybov. Využite parný ráz na odstránenie odolných záhybov alebo na osvieženie vašich odevov vertikálne parou. Funkcia… (Rozbalene.sk)

Philips Azur Elite Napařovací žehlička GC5034/20

Philips Azur Elite Napařovací žehlička GC5034/20

Naparovacia žehlička Philips GC5034 / 20 Azur Elite umožňuje výkonné, inteligentné žehlenie pre rýchlejšie dosiahnutie skvelých výsledkov. Vďaka technológii OptimalTemp môžete žehliť všetko od riflí až po hodváb bez rizika spálenia. Pokročilý režim páry DYNAMIQ zaručuje presné množstvo výkonnej pary, keď ju potrebujete. Príkon: 3000 W, naparovanie až 65g / min, parný ráz až 250g, vertikálne naparovanie, nádržka na vodu 350ml, dlhý kábel 2,5 m, systém Quick Calc Release pre odstránenie vodného kameňa, automatický vypínač, žehliaca plocha SteamGlide Plus. Hlavné prednosti: Inteligentné žehlenie pre dokonalé pohodlie Technológia OptimalTemp: bez nastavovania a zaručene bez spálenia Praktické režimy pary: DYNAMIQ, MAX, ECO a OFF Režim DYNAMIQ - inteligentné vývod pary pre dokonalé výsledky… (Rozbalene.sk)

Žehlička Tefal GV9571E0 s parním generátorem

Žehlička Tefal GV9571E0 s parním generátorem

Žehlička Tefal GV9571E0 s parným generátorom. Vysokotlakový parný generátor s novou technológiou bojlera s profesionálnou účinnosťou Úspora času vďaka použitie vysokotlakové páry s parným rázom až 550g / min, ktorý si poradí aj so spurným záhyby a silnými látkami Kontinuálne para až 160g / min pre vysoko účinné žehlenie s dokonalými výsledkami Jedinečný systém dvojitej ochrany proti vodnému kameňu pre žehlenie úplne bez obáv - Protect system chrániaci pred vápenitým škvrnami, ktorý premieňa kvapky a unikajúci vodu na paru, a AntiCalc Collector pre dlhotrvajúci výkon pary Žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean zostáva stále čistá a ponúka najvyššiu kĺzavosť značky Tefal - až o 33% kluznější * (* Externý test povrchov, 2016) Nová tenká žehliaca plocha zaisťuje jednoduchú manipuláciu a… (Rozbalene.sk)

ETA Tiara II 1269 90000

ETA Tiara II 1269 90000

Naparovacia žehlička so špeciálnou žehliace hliníkovou doskou z eloxia. Eta Tiara II 1269 90000 s plynulou reguláciou teploty a voliteľnou intenzitou pary vyžehlí mnoho druhov tkanín. Paru možno aj vypnúť a žehliť nasucho. Technológia Drip stop zabráni nechcenému odkvapkávaniu vody z dosky. Integrovaná plocha umožní pohodlné odkladanie žehličky. vlastnosti Žehliaca plocha Eloxium - špeciálna hliníková doska tvorená riadenou oxidáciou hliníka vytvára jedinečné vlastnosti - blesková vodivosť, optimálne rozloženie teploty, vynikajúca kĺzavosť, nepriľnavosť a vyššiu odolnosť proti poškriabaniu Plynulá regulácia teploty a intenzity pary Rýchle dosiahnutie požadovanej teploty a minimálne teplotné výkyvy počas žehlenia vertikálne naparovanie Drip Stop - zabráni nechcenému odkvapkávaniu vody… (Rozbalene.sk)

BaByliss PRO Teplovzdušný styler a žehličky na vlasy 2 v 1 Hybride…

BaByliss PRO Teplovzdušný styler a žehličky na vlasy 2 v 1 Hybride BAB8125EPE

Teplovzdušný styler pre natočenie a žehličky pre narovnanie vlasov v jednom!   EP Technology 5.0 Jedná sa o vrstvu kovových častíc pomocou elektrickej galvanizácia, čo je technický postup podobný metóde používané v klenotníctve. Ešte menej trenie a teda šetrnejšie dosky. Pre zosilnenú odolnosť proti vyskokým teplotám nebol použitý žiadny chemický prostriedok.. Teplo sa rovnomerne rozvádza po celom povrchu doštičiek. Doštičky sú 3x tvrdšie a odolnejšie, 3x hladšie. Zabezpečí dokonalé vyžehlenie a dlhodobý efekt. Advanced Heat Management System Automaticky regulovaná vykurovacia jednotka, ktorá umožňuje presnú a plynulé elektronickú kontrolu teploty. Táto technológia umožňuje okamžité zahriatie prístroja, dosiahnutie veľmi vysoké teploty, zabezpečenie teplotnej stability s presnosťou 0… (Vivantis.sk)

Žehlička na vlasy BaByliss ST389E (376879) sivá + Doprava zadarmo

Žehlička na vlasy BaByliss ST389E (376879) sivá + Doprava zadarmo

Všetko o produkte žehlička na vlasy • funkcia Wet&Dry (možno rovnať mokré aj suché vlasy) • keramický povrch • zaoblený dizajn • plávajúce doštičky • 6 nastavení teplôt • LED displej • intenzívny / ochranný režim BaByliss ST389E, strieborná/čierna Nezdržujte sa s vysúšaním vlasov. Kúpte si žehličku, ktorú môžete bez obáv použiť na mokré vlasy ihneď po umytí. Narovnajte si svoje kučierky do krásneho účesu, za ktorým (a samozrejme aj za vami) sa budú ľudia na ulici obzerať. Suché aj mokré žehlenie Spoločnosť BaByliss vytvorila žehličku na vlasy, ktorá sa okrem funkcie Wet&Dry pýši tiež keramickým povlakom s vysokou hustotou. Ten zaistí hladké kĺzanie vlasov po žehličke, takže sa pramene nebudú zamotávať a výsledky získate v rekordne krátkom čase. Doštičky sú plávajúce, čím vám… (Hej.sk)

Žehlička Gallet Laury FAR 372 fialová

Žehlička Gallet Laury FAR 372 fialová

Spoľahlivá žehlička Gallet pritiahne pozornosť svojim elegantným a kontrastným farebným prevedením a keramickou žehliacou plochou. Pri rannom zhone určite poteší nadštandardný príkon 2400 W, vďaka ktorému je žehlička veľmi rýchlo pripravená pracovať. Ako teplotu, tak intenzitu pary je možné plynule regulovať. Paru je možné dokonca úplne vypnúť a používať žehličku iba na suché žehlenie. Model FAR 372 je vybavený množstvom praktických funkcií, s ktorými bude žehlenie oveľa príjemnejšie a bezpečnejšie. Nejvýznamnejšou prednosťou tejto žehličky je funkcia Auto Shut Off, ktorá vyhodnocuje polohu žehličky a v prípade dlhodobej nečinnosti či nechcenému prevrhnutiu zaistí odpojenie od elektrickej siete. Týmto spôsobom chráni Vašu domácnosť pred požiarom a peňaženku pred nechcene spotrebovanou… (Hej.sk)

Žehlička Tefal Turbo Pro Anti-Calc FV5645E0 (434766) + Doprava zadarmo

Žehlička Tefal Turbo Pro Anti-Calc FV5645E0 (434766) + Doprava zadarmo

Naparovacia žehlička príkon 2 600 W • žehliaca plocha Durilium AirGlide • 300ml nádržka na vodu • Anti-Calc systém • parný ráz 210 g/min • variabilná para až 50 g/min • precízna špička Tefal FV5645E0, čierna Ergonomická naparovacia žehlička Tefal zaujme na prvý pohľad svojím vydareným dizajnom, ktorý uľahčuje používanie a zaisťuje, že máte všetky ovládacie prvky na dosah. Rukoväť žehličky je v hornej časti pogumovaná, čo umožňuje komfortný a pevný úchop aj pri dlhšom žehlení. Poteší tiež spevnená koncovka kábla, ktorá okrem zvýšenia jeho odolnosti tiež zabraňuje tomu, aby sa vám pri práci plietla pod ruky. Dokonalé žehlenie Vykurovacie teleso s príkonom 2 600 W rovnomerne nahrieva špeciálnu žehliacu plochu Durilium AirGlide, ktorá sa vyznačuje zvýšenou klzkosťou a odolnosťou voči… (Hej.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť