Zelený menčestrový beliani eurostar (beliani_203672)

Produkt Zelený menčestrový beliani eurostar (beliani_203672) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Zelený menčestrový beliani eurostar (beliani_203672) upraviť a produkt hľadať znova.

Zelený menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203672)

Zelený menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203672)
Detail

Nočný stolík – čierna a zelená farba, dekor dreva borovica, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevo, prekrížené nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 46 × 50 × 35 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek BELIANI. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které působí velmi elegantně. Vespod se nachází 4 překřížené nožičky, jež vám zaručí výbornou stabilitu. Při úklidu poskytují snadný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. K dispozici jsou přidané šuplíky i úložný prostor pro uložení drobných věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení naleznete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým vzhledem oživí váš interiér. Hlavní přednosti produktu Zelený manšestrový BELIANI EUROSTAR Moderní noční stolek BELIANI... (alza.sk)

Podobné produkty ako Zelený menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203672) , Zelený menčestrový beliani eurostar (beliani_203672)

Béžový menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203674)

Béžový menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203674)
Detail

Nočný stolík – béžová a čierna farba, dekor dreva borovica, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál konštrukcie drevo, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 46 × 50 × 35 cm (V׊×H) Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek BELIANI. Líbit by se vám mohl jeho moderní styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Součástí jsou 4 nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Vzduch bude bez problému cirkulovat a úklid pod stolkem bude snazší. Je vyroben s přidanými šuplíky a s úložným prostorem k umístění drobných věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým vzhledem oživí váš interiér. Klíčové vlastnosti výrobku Béžový manšestrový BELIANI EUROSTAR Moderní noční stolek BELIANI poskytne dostatek místa pro vaši lampičku, budík... (alza.sk)

Podobné produkty ako Béžový menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203674) , Béžový menčestrový beliani eurostar (beliani_203674)

BELIANI hnedý EUROSTAR (beliani_121934)

BELIANI hnedý EUROSTAR (beliani_121934)
Detail

Nočný stolík – čierna a hnedá farba, dekor dreva borovica, obdĺžnikový, retro štýl, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 46 × 50 × 35 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek BELIANI. Líbit by se vám mohl jeho retro styl. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, které je velmi vytříbené. Na spodní straně stolku jsou 4 klasické nožičky, které zaručují skvělou stabilitu. Při úklidu poskytují snadný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Zahrnuje přidané šuplíky a úložný prostor k umístění drobných věcí. Odkládací část nočního stolku můžete využít k umístění osobních věcí. V balení je obsažen jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Zásadní přednosti výrobku BELIANI hnědý EUROSTAR Retro noční stolek BELIANI vám poskytne dostatečný prostor na... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI hnedý EUROSTAR (beliani_121934) , Beliani hnedý eurostar (beliani_121934)

BELIANI ružový menčestrový LEMVIG (beliani_251272)

BELIANI ružový menčestrový LEMVIG (beliani_251272)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 41×83×83cm (V׊×H) ružová farba Chcete získať nový doplnok na sedenie alebo si len tak pri televízii natiahnuť nohy? Potom vás určite zaujme taburetka BELIANI. Má príjemný štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 83 × 83 cm, výška potom bude príjemných 41 cm. Taburetka BELIANI ružový menčestrový LEMVIG je vyrobená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí textil. Výrobca ju postavil na nožičky, čo jej dodáva na elegancii a tiež je umožnený ľahší prenos z miesta na miesto. Rozhodujúce parametre produktu BELIANI ružový menčestrový LEMVIG Taburetka sa stane skvelým doplnkom nielen v obývacej izbe Štvorcový tvar si skvele porozumie s interiérom Dopĺňajú ju nožičky Materiál taburetky BELIANI: textil Zvýrazňuje ju ružová farba Rozmery produktu BELIANI ružový menčestrový LEMVIG sú 41 × 83 × 83 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI ružový menčestrový LEMVIG (beliani_251272) , Beliani sivý menčestrový lemvig (beliani_251274)

BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274)

BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 41×83×83cm (V׊×H) sivá farba Túžite po novom sedení alebo po dokonalom odpočinku pre vaše unavené nohy? V tom prípade by vás mohla zaujať taburetka BELIANI. Má pekný štvorcový tvar, ktorý môžete zladiť so zvyškom nábytku. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 83 × 83 cm, výška potom nadobudla hodnotu 41 cm. Taburetka BELIANI sivý menčestrový LEMVIG bola vyhotovená z odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí textil. Stojí na nožičkách, pôsobí tak ľahším, elegantnejším dojmom a tiež je umožnený jeho ľahký presun z miesta na miesto. Podstatné prednosti produktu BELIANI sivý menčestrový LEMVIG Urobte si radosť novým praktickým kúskom do vášho domova Štvorcový tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Vyrobená s drobnými nožičkami Materiál taburetky BELIANI: textil Kraľuje jej sivá farba Rozmery produktu BELIANI sivý menčestrový LEMVIG sa vyšplhali na 41 × 83 × 83 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274) , Beliani ružový menčestrový lemvig (beliani_251272)

BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271)

BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271)
Detail

Sedacia súprava s nožičkami, roh: univerzálne, materiál: látka, rozmery: 78×83×83 cm (V׊×H), Premýšľate o výmene vašej starej sedačky za novú? Potom by sa vám mohla hodiť sedacia súprava BELIANI. Jej moderný štýl upúta pozornosť v každom priestore. Sedacia súprava na nožičkách je nielen elegantná, ale aj praktická, navyše uľahčuje upratovanie. Ponúkaný variant je ušitý z látky. Rozmery sedacej súpravy BELIANI dosahujú 78 × 83 × 83 cm (V׊×H). Usadíte sa vo výške 41 cm a hĺbka sedu dosahuje 60 cm. Hmotnosť sedacej súpravy je 20 kg. Hlavné vlastnosti sedacej súpravy BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 Sedacia súprava BELIANI má moderný štýl a poskytne vám vytúžený odpočinok S nožičkami S univerzálnym rohom Materiál: látka Pri sedacej súprave počítajte s rozmermi 78 × 83 × 83 cm (V׊×H) Sedák je umiestnený vo výške 41 cm Počítajte s hĺbkou sedu 60 cm Hmotnosť sedacej súpravy 20 kg (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271) , Beliani, sivý menčestrový rohový modul lemvig, 251271 (beliani_251271)

Zelená menčestrová sukňa Tranquillo

Zelená menčestrová sukňa Tranquillo
Detail

Farba: zelenáVzor: rebrovanýStrih: rovnýDĺžka: krátkaMateriál: 97 % organická bavlna, 3 % elastanUdržateľnosť: organická bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Zelená menčestrová sukňa Tranquillo , Zamatový beliani zelený evja (beliani_246530)

Zelená menčestrová sukňa Tranquillo

Zelená menčestrová sukňa Tranquillo
Detail

Farba: zelenáVzor: rebrovanýStrih: rovnýDĺžka: krátkaMateriál: 97 % organická bavlna, 3 % elastanUdržateľnosť: organická bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Zelená menčestrová sukňa Tranquillo , Beliani puf tmavo zelený lubbock 2 kusy (beliani_201868)

Zelená menčestrová sukňa Tranquillo

Zelená menčestrová sukňa Tranquillo
Detail

Farba: zelenáVzor: rebrovanýStrih: rovnýDĺžka: krátkaMateriál: 97 % organická bavlna, 3 % elastanUdržateľnosť: organická bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Zelená menčestrová sukňa Tranquillo , Beliani puf mätovo zelený 46 × 48 cm dalama (beliani_135558)

Zamatový BELIANI zelený EVJA (beliani_246530)

Zamatový BELIANI zelený EVJA (beliani_246530)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 48×85×85cm (V׊×H) zelená farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? V tom prípade vás určite osloví taburetka BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý bude perfektným doplnkom vášho interiéru. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 85 × 85 cm, výška potom bude príjemných 48 cm. Taburetka Zamatový BELIANI zelený EVJA bola vyrobená z patrične odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí textil. Stojí na drobných nôžkach, vďaka čomu pôsobí elegantným dojmom a tiež sa vďaka nim ľahko prenáša. Podstatné parametre produktu Zamatový BELIANI zelený EVJA Taburetka sa stane skvelým doplnkom nielen v obývacej izbe Štvorcový tvar si perfektne porozumie s ostatným vaším nábytok S drobnými nožičkami Materiál taburetky BELIANI: textil Váš interiér doplní jej zelená farba Rozmery produktu Zamatový BELIANI zelený EVJA budú 48 × 85 × 85 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Zamatový BELIANI zelený EVJA (beliani_246530) , Beliani, dekoratívny vankúš 45 × 25 cm zelený panara, 243753 (beliani_243753)

Zelené ležérne nohavice s menčestrovým vzorom

Zelené ležérne nohavice s menčestrovým vzorom
Detail

- ľahké nohavice s menčestrovou štruktúrou materiálu - pás s elastickou gumou - na bokoch dve vrecká - pohodlný strih - materiál : 95% polyester, 5% elastan (butikovo.sk)

Podobné produkty ako Zelené ležérne nohavice s menčestrovým vzorom , Beliani na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely birch (beliani_310997)

Zelené ležérne nohavice s menčestrovým vzorom

Zelené ležérne nohavice s menčestrovým vzorom
Detail

- ľahké nohavice s menčestrovou štruktúrou materiálu - pás s elastickou gumou - na bokoch dve vrecká - pohodlný strih - materiál : 95% polyester, 5% elastan (butikovo.sk)

Podobné produkty ako Zelené ležérne nohavice s menčestrovým vzorom , Beliani lucea (beliani_198590)

BELIANI puf tmavo zelený LUBBOCK 2 kusy (beliani_201868)

BELIANI puf tmavo zelený LUBBOCK 2 kusy (beliani_201868)
Detail

Taburetka na nožičkách, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 46×40×40cm (V׊×H) zelená a zlatá farba Hľadáte produkt, ktorý by vám ponúkol pohodlné miesto na sedenie a možnosť odpočinku pre vaše nohy? V tom prípade si nenechajte ujsť taburetku BELIANI. Má príjemný okrúhly tvar, ktorým môžete doplniť interiér izby. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 40 × 40 cm, výška je potom príjemných 46 cm. Taburetka BELIANI puf tmavo zelený LUBBOCK 2 kusy je vyhotovená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade je to textil. Postavená je na drobných nôžkach, čo jej prepožičalo eleganciu a ľahkosť a tiež je umožnený ľahší prenos z miesta na miesto. Rozhodujúce parametre produktu BELIANI puf tmavo zelený LUBBOCK 2 kusy Urobte si radosť novým praktickým kúskom do vášho domova Okrúhly tvar sa bude skvele hodiť do vášho interiéru S drobnými nožičkami Materiál taburetky BELIANI: textil Zdobí ju zelená a zlatá farba Rozmery produktu BELIANI puf... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf tmavo zelený LUBBOCK 2 kusy (beliani_201868) , Skivo, vosk zjazdový parafín zelený (900#zelený )

BELIANI puf mätovo zelený 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135558)

BELIANI puf mätovo zelený 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135558)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 48×46×46cm (V׊×H) béžová a zelená farba Hľadáte produkt, ktorý by vám ponúkol pohodlné miesto na sedenie a možnosť odpočinku pre vaše nohy? Potom bude pre vás ako stvorená taburetka BELIANI. Má sympatický okrúhly tvar, ktorý si skvele porozumie s ostatným vašim nábytkom. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 46 × 46 cm, výška je potom príjemných 48 cm. Taburetka BELIANI puf mätovo zelený 46 × 48 cm DALAMA je vyhotovená z patrične odolného materiálu, tvorí ju juta a bavlna. Základné vlastnosti produktu BELIANI puf mätovo zelený 46 × 48 cm DALAMA Taburetka sa stane skvelým doplnkom nielen v obývacej izbe Okrúhly tvar si perfektne porozumie s interiérom Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Zdobí ju béžová a zelená farba Rozmery produktu BELIANI puf mätovo zelený 46 × 48 cm DALAMA sa vyšplhali na 48 × 46 × 46 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf mätovo zelený 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135558) , Sklenený beliani minnesota (beliani_58543)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 25 cm zelený PANARA, 243753 (beliani_243753)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 25 cm zelený PANARA, 243753 (beliani_243753)
Detail

Vankúš – dekoračný, atypický tvar, rozmery 45 × 25 cm, materiál výplne pamäťová pena, relaxačný, zelená farba Dekorační polštář BELIANI je ideální pro doplnění sedací soupravy v obývacím pokoji a může sloužit také jako stylový polštářek do ložnice. Vkusné atypické zpracování vám nabídne rozměry 45 × 25 cm. Výrobce pro výrobu povlaku vybral kvalitní materiál, jakým je polyester. Jeho výplň tvoří paměťová pěna. Designové provedení umocňuje zelená barva. Balení obsahuje jeden polštář BELIANI. Klíčové vlastnosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář 45 x 25 cm zelený PANARA, 243753 Polštář BELIANI se vám bude líbit Patří mezi dekorační polštáře Má vkusné atypické vyhotovení Výrobek měří 45 × 25 cm K výrobě výplně posloužil kvalitní materiál, jakým je paměťová pěna Povlak polštáře tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje zelená barva Balení zahrnuje jeden polštář BELIANI Je pro něj charakteristické pletené provedení Jedná se o relaxační polštář Oživte svůj... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 25 cm zelený PANARA, 243753 (beliani_243753) , Beliani strieborný orland (beliani_160172)

BMI Eurostar 690060E vodováha z ľahkého kovu 60 cm 0.5 mm/m

BMI Eurostar 690060E vodováha z ľahkého kovu   60 cm  0.5 mm/m
Detail

Hliníková vodováha s laserom označenými liekovkami, teda veľmi vysoká presnosť merania 0,5 mm / m. 2% označenie sklonu v horizontálnej liekovke. Odolný vďaka silným stenám a gumovým koncovkám tlmiacim nárazy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako BMI Eurostar 690060E vodováha z ľahkého kovu 60 cm 0.5 mm/m , Biely beliani foster (beliani_155809)

BMI Eurostar 690040E vodováha z ľahkého kovu 40 cm 0.5 mm/m

BMI Eurostar 690040E vodováha z ľahkého kovu   40 cm  0.5 mm/m
Detail

Hliníková vodováha s laserom označenými liekovkami, teda veľmi vysoká presnosť merania 0,5 mm / m. 2% označenie sklonu v horizontálnej liekovke. Odolný vďaka silným stenám a gumovým koncovkám tlmiacim nárazy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako BMI Eurostar 690040E vodováha z ľahkého kovu 40 cm 0.5 mm/m , Sivý beliani kansas (beliani_74983)

BMI Eurostar 690080E vodováha z ľahkého kovu 80 cm 0.5 mm/m

BMI Eurostar 690080E vodováha z ľahkého kovu   80 cm  0.5 mm/m
Detail

Hliníková vodováha s laserom označenými liekovkami, teda veľmi vysoká presnosť merania 0,5 mm / m. 2% označenie sklonu v horizontálnej liekovke. Odolný vďaka silným stenám a gumovým koncovkám tlmiacim nárazy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako BMI Eurostar 690080E vodováha z ľahkého kovu 80 cm 0.5 mm/m , Beliani gambo ii (beliani_157337)

BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm bielo-zelená PRUNUS, 255420 (beliani_255420)

BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm bielo-zelená PRUNUS, 255420 (beliani_255420)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová, biela a zelená farba Užijte si zaslouženou relaxaci po náročném dni a nechte svou hlavu a krk odpočinout na vysoce kvalitním polštáři. Klasický polštář BELIANI přispívá k lepšímu spánku a zajistí ničím nerušenou noc. Vkusné čtvercové zpracování nabízí rozměry 45 × 45 cm. Polštář má povlak i výplň z polyesteru, takže se nemusíte obávat jeho vyblednutí. Zajímavé provedení podtrhuje béžová, bílá a zelená barva. Hlavní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů 45 x 45 cm bílo-zelená PRUNUS, 255420 Polštář BELIANI slouží k podpoře hlavy a krku během spánku nebo odpočinku Je zařazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Nabídne rozměry 45 × 45 cm Pro výrobu výplně byl zvolen kvalitní materiál, jakým je polyester Jeho povlak tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje béžová, bílá a zelená barva Umocňuje jej prošívané vyhotovení Jedná se o... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm bielo-zelená PRUNUS, 255420 (beliani_255420) , Beliani čierny snook (beliani_163716)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: biela a zelená (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997) , Beliani biely tulsa (beliani_128798)

BELIANI, Sada 2 plyšových vankúšov 45 x 45 cm zelená PUMILA, 313894 (beliani_313894)

BELIANI, Sada 2 plyšových vankúšov 45 x 45 cm zelená PUMILA, 313894 (beliani_313894)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, zelená farba Po namáhavém dni si užijte zaslouženou pohodu a nechte svou hlavu a krk hýčkat na kvalitním polštáři. Klasický polštář BELIANI patří mezi klíčové faktory, které ovlivňují kvalitu spánku. Oblíbené čtvercové vyhotovení nabízí rozměry 45 × 45 cm. Polštář je vybaven polyesterovým povlakem i výplní, díky čemuž bude stále vypadat skvěle a nevybledne. Zajímavé provedení podtrhuje zelená barva. Klíčové přednosti produktu BELIANI, Sada 2 plyšových polštářů 45 x 45 cm zelená PUMILA, 313894 Polštář BELIANI poskytuje komfortní podporu hlavy a krku při spaní nebo odpočinku Je řazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové provedení Nabídne rozměry 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně posloužil kvalitní materiál, konkrétně polyester Povlak tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje zelená barva Umocňuje jej prošívané vyhotovení Poskytuje relaxační účinky Polštář pro... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 plyšových vankúšov 45 x 45 cm zelená PUMILA, 313894 (beliani_313894) , Čierny beliani foster (beliani_73597)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov so vzorom listov čierna/zelená TOADFLAX, 307820 (beliani_307820)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov so vzorom listov čierna/zelená TOADFLAX, 307820 (beliani_307820)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, čierna a zelená farba Po namáhavém dni si užijte okamžik klidu a nechte svou hlavu a krk hýčkat na polštáři, který vám nabídne maximální pohodlí. Klasický polštář BELIANI je důležitým faktorem pro zajištění kvalitního spánku. Vkusné čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Polštář má jak povlak, tak výplň z polyesteru, takže si můžete být jisti, že jen tak nevybledne. Zajímavé provedení podtrhuje černá a zelená barva. Zásadní přednosti produktu BELIANI, Sada 2 sametových polštářů se vzorem listů černá / zelená TOADFLAX, 307820 Polštář BELIANI nabídne optimální podporu hlavy a krku při spaní či odpočinku Je zařazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Disponuje rozměry 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Povlak polštáře tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje černá a zelená barva Umocňuje jej... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov so vzorom listov čierna/zelená TOADFLAX, 307820 (beliani_307820) , Beliani hnedý altos (beliani_121514)

Zelená menčestrová dvojlôžková posteľ Meise Möbel Mattis Cord, 140 x 200 cm

Zelená menčestrová dvojlôžková posteľ Meise Möbel Mattis Cord, 140 x 200 cm
Detail

Zariaďte si spálňu touto manželskou posteľou Mattis Cord od Meise Möbel. Posteľ je čalúnená, má štruktúrovaný povrch, vysoké čelo a jemne zúžené dubové nohy. Do vášho interiéru to prinesie nádych škandinávskeho štýlu. Poznámka: odporúčame dokúpiť rošt a matrac, nie sú súčasťou balenia. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Zelená menčestrová dvojlôžková posteľ Meise Möbel Mattis Cord, 140 x 200 cm , Beliani 1 zásuvka (beliani_181328)

BELIANI, Sada 2 vankúšov marockého vzoru 45 × 45 cm tmavo zelená ALYSSUM, 205947 (beliani_205947)

BELIANI, Sada 2 vankúšov marockého vzoru 45 × 45 cm tmavo zelená ALYSSUM, 205947 (beliani_205947)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, zelená a zlatá farba Po náročném dni si dopřejte zasloužený relax a nechte svou hlavu a krk odpočinout na polštáři, který vám poskytne kýženou regeneraci. Klasický polštář BELIANI je jedním z klíčových prvků pro zabezpečení kvalitního nočního odpočinku. Vkusné čtvercové zpracování vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Pro zhotovení povlaku zvolil výrobce kvalitní materiál, jakým je bavlna. Výplň tvoří polyester. Designové ztvárnění podtrhuje zelená a zlatá barva. Klíčové vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů marockého vzoru 45 x 45 cm tmavě zelená ALYSSUM, 205947 Polštář BELIANI slouží k podpoře hlavy a krku při spánku nebo relaxaci Je řazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Rozměry výrobku dosahují 45 × 45 cm Pro zhotovení výplně zvolil výrobce kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak tvoří bavlna K designovému ztvárnění přispívá zelená a zlatá... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov marockého vzoru 45 × 45 cm tmavo zelená ALYSSUM, 205947 (beliani_205947) , Beliani foster biely (beliani_165100)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov vzorov listov 45 × 45 cm zelená MISTLETOE, 205485 (beliani_205485)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov vzorov listov 45 × 45 cm zelená MISTLETOE, 205485 (beliani_205485)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, zelená a zlatá farba Po namáhavém dni si užijte zaslouženou pohodu a nechte svou hlavu a krk hýčkat na kvalitním polštáři. Klasický polštář BELIANI přispívá k lepšímu spánku a zajistí ničím nerušenou noc. Vkusné čtvercové provedení nabídne rozměry 45 × 45 cm. Jak povlak, tak i výplň je z polyesteru, takže polštář zůstane dlouho krásný a jen tak nevybledne. Designové provedení umocňuje zelená a zlatá barva. Klíčové přednosti produktu BELIANI, Sada 2 sametových polštářů vzorů listů 45 x 45 cm zelená MISTLETOE, 205485 Polštář BELIANI poskytuje podporu hlavy a krku během spánku nebo relaxace Řadí se mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Rozměry výrobku dosahují 45 × 45 cm Materiálem použitým k výrobě výplně je polyester Jeho povlak tvoří polyester K zajímavému provedení přispívá zelená a zlatá barva Oblíbíte si jeho prošívané vyhotovení Může se pochlubit... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov vzorov listov 45 × 45 cm zelená MISTLETOE, 205485 (beliani_205485) , Beliani foster čierny (beliani_73596)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov tiger vzor 45 × 45 cm zelená BLUEBELL, 205864 (beliani_205864)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov tiger vzor 45 × 45 cm zelená BLUEBELL, 205864 (beliani_205864)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, zelená a zlatá farba Dopřejte si patřičnou relaxaci po náročném dni a nechte hlavu a krk spočinout na kvalitním polštáři. Klasický polštář BELIANI je jedním z klíčových prvků pro zabezpečení kvalitního nočního odpočinku. Oblíbené čtvercové provedení nabídne rozměry 45 × 45 cm. Polštář má jak povlak, tak výplň z polyesteru, který je odolný vůči vyblednutí. Zajímavé provedení podtrhuje zelená a zlatá barva. Klíčové vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 sametových polštářů tigr vzor 45 x 45 cm zelená BLUEBELL, 205864 Polštář BELIANI nabídne optimální podporu hlavy a krku při spaní či odpočinku Je řazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Disponuje rozměry 45 × 45 cm Pro zhotovení výplně zvolil výrobce kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje zelená a zlatá barva Je pro něj charakteristické prošívané... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov tiger vzor 45 × 45 cm zelená BLUEBELL, 205864 (beliani_205864) , Biely beliani gilbert (beliani_66125)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov geometrický vzor 45 × 45 cm zelená CELOSIA, 199773 (beliani_199773)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov geometrický vzor 45 × 45 cm zelená CELOSIA, 199773 (beliani_199773)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, zelená a zlatá farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu ve vašem obývacím pokoji, ale zároveň může sloužit i jako stylový polštářek do ložnice. Vkusné čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Polštář má povlak i výplň z polyesteru, takže se nemusíte obávat jeho vyblednutí. K zajímavému provedení přispívá zelená a zlatá barva. Hlavní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 sametových polštářů geometrický vzor 45 x 45 cm zelená CELOSIA, 199773 Polštář BELIANI se vám bude líbit Spadá mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové provedení Jeho rozměry jsou 45 × 45 cm Materiálem výplně je polyester Povlak polštáře tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje zelená a zlatá barva Charakterizuje jej prošívané vyhotovení Poskytuje relaxační účinky Zútulněte si svůj prostor s dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl speciálně navržen pro náročné požadavky... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov geometrický vzor 45 × 45 cm zelená CELOSIA, 199773 (beliani_199773) , Beliani somma zrkadlový (beliani_123142)

BELIANI, Sada 2 vankúšov v tvare hôr 60 × 50 cm zelená INDORE, 256726 (beliani_256726)

BELIANI, Sada 2 vankúšov v tvare hôr 60 × 50 cm zelená INDORE, 256726 (beliani_256726)
Detail

Vankúš – klasický, atypický tvar, rozmery 50 × 60 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, biela, čierna a zelená farba Nechte po náročném dni spočinout svou hlavu a krk na kvalitním polštáři, který vám dopřeje kýžený odpočinek. Klasický polštář BELIANI je důležitým faktorem pro zajištění kvalitního spánku. Vkusné atypické zpracování disponuje rozměry 50 × 60 cm. K výrobě povlaku byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně bavlna. Jeho výplň tvoří polyester. Zajímavé provedení podtrhuje bílá, černá a zelená barva. Zásadní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů ve tvaru hor 60 x 50 cm zelená INDORE, 256726 Polštář BELIANI poskytuje podporu hlavy a krku během spánku nebo relaxace Patří mezi klasické polštáře Má vkusné atypické provedení Rozměry výrobku dosahují 50 × 60 cm K výrobě výplně posloužil kvalitní materiál, jakým je polyester Jeho povlak tvoří bavlna Designové ztvárnění podtrhuje bílá, černá a zelená barva Oblíbíte si jeho prošívané vyhotovení Oceníte... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov v tvare hôr 60 × 50 cm zelená INDORE, 256726 (beliani_256726) , Drevený beliani kelsey (beliani_124983)

BELIANI, Sada 2 vankúšov s kožušinovým efektom 42 × 42 cm zelená TANDUR, 257519 (beliani_257519)

BELIANI, Sada 2 vankúšov s kožušinovým efektom 42 × 42 cm zelená TANDUR, 257519 (beliani_257519)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 42 × 42 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, zelená farba, 2 ks v balení Po náročném dni si dopřejte zaslouženou relaxaci a nechte svou hlavu a krk hýčkat na prvotřídním polštáři. Klasický polštář BELIANI je jedním z klíčových aspektů pro dosažení kvalitního nočního odpočinku. Vkusné čtvercové zpracování nabízí rozměry 42 × 42 cm. Jak povlak, tak i výplň je z polyesteru, takže polštář zůstane dlouho krásný a jen tak nevybledne. Designové provedení umocňuje zelená barva. V balení se nachází 2 ks polštáře BELIANI. Hlavní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů s kožešinovým efektem 42 x 42 cm zelená TANDUR, 257519 Polštář BELIANI slouží k podpoře hlavy a krku během spánku nebo odpočinku Řadí se mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Výrobek měří 42 × 42 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Jeho povlak tvoří polyester Designové provedení umocňuje zelená barva... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov s kožušinovým efektom 42 × 42 cm zelená TANDUR, 257519 (beliani_257519) , Biely beliani lowell (beliani_66127)

BELIANI, Sada 2 vankúšov s palmovými listami tmavo zelené 45 × 45 cm, DIANELLA, 200516 (beliani_200516)

BELIANI, Sada 2 vankúšov s palmovými listami tmavo zelené 45 × 45 cm, DIANELLA, 200516 (beliani_200516)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, biela a zelená farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu v obývacím pokoji, ale také skvěle poslouží jako doplňkový polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové zpracování nabízí rozměry 45 × 45 cm. Jak povlak, tak i výplň je z polyesteru, takže polštář zůstane dlouho krásný a jen tak nevybledne. Designové provedení umocňuje bílá a zelená barva. Klíčové přednosti produktu BELIANI, Sada 2 polštárů s palmovými listy tmavě zelené 45 x 45 cm, DIANELLA, 200516 Polštář BELIANI vám bude skvělým společníkem Je řazen mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové vyhotovení Disponuje rozměry 45 × 45 cm Výrobce pro výrobu výplně vybral kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak tvoří polyester Zajímavé ztvárnění navíc umocňuje bílá a zelená barva Je pro něj charakteristické prošívané provedení Je oceňován pro své relaxační účinky Oživte svůj domov dekoračním polštářem... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov s palmovými listami tmavo zelené 45 × 45 cm, DIANELLA, 200516 (beliani_200516) , Biely beliani joliet (beliani_66126)

BELIANI, Sada 2 vankúšov s motívom leoparda 45 × 45 cm čierno zelená KUHI, 257507 (beliani_257507)

BELIANI, Sada 2 vankúšov s motívom leoparda 45 × 45 cm čierno zelená KUHI, 257507 (beliani_257507)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne pamäťová pena, relaxačný, biela, čierna, oranžová a zelená farba Po namáhavém dni si užijte zaslouženou pohodu a nechte svou hlavu a krk hýčkat na kvalitním polštáři. Klasický polštář BELIANI je jedním z klíčových prvků pro zabezpečení kvalitního nočního odpočinku. Oblíbené čtvercové zpracování vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Ke zhotovení povlaku posloužil kvalitní materiál, konkrétně polyester. Výplň tvoří paměťová pěna. K designovému ztvárnění přispívá bílá, černá, oranžová a zelená barva. Zásadní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů s motivem leoparda 45 x 45 cm černo zelená KUHI, 257507 Polštář BELIANI poskytuje podporu hlavy a krku během spánku nebo relaxace Je řazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Výrobek měří 45 × 45 cm Pro výrobu výplně byl zvolen kvalitní materiál, jakým je paměťová pěna Povlak polštáře tvoří polyester Zajímavé provedení umocňuje bílá,... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov s motívom leoparda 45 × 45 cm čierno zelená KUHI, 257507 (beliani_257507)

BELIANI LUCEA (beliani_198590)

BELIANI LUCEA (beliani_198590)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, 4 nohy, čierna a strieborná farba, výška 44 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Súčasťou stolíka sú 4 nožičky, ktoré zaisťujú skvelú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Kľúčové prednosti produktu BELIANI LUCEA Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie je elegantné Výrobným materiálom dosky je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna a strieborná farba Priemer tohto odkladacieho stola je 40 cm a jeho výška má 44 cm Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík BELIANI vám spríjemní sledovanie... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI LUCEA (beliani_198590)

BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486)

BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, modrá farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu ve vašem obývacím pokoji, ale zároveň může sloužit i jako stylový polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Pro výrobu povlaku byl zvolen kvalitní materiál, jakým je bavlna a polypropylen. Jeho výplň tvoří polyester. K designovému ztvárnění přispívá modrá barva. Zásadní přednosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář s modrými ornamenty 45 x 45 cm MELUR, 185486 Polštář BELIANI se vám bude líbit Řadí se mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Jeho rozměry činí 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Jeho povlak tvoří bavlna a polypropylen K designovému ztvárnění přispívá modrá barva Oceníte jeho háčkované provedení Je oceňován pro své relaxační účinky Oživte svůj interiér dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486)

BELIANI, Sada 2 vyšívaných vankúšov s motívom listov 45 x 45 cm zelená DAVALLIA, 291198 (beliani_291198)

BELIANI, Sada 2 vyšívaných vankúšov s motívom listov 45 x 45 cm zelená DAVALLIA, 291198 (beliani_291198)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová, modrá a zelená farba Dopřejte si patřičnou relaxaci po náročném dni a nechte hlavu a krk spočinout na kvalitním polštáři. Klasický polštář BELIANI patří mezi klíčové faktory pro dosažení kvalitního spánku. Vkusné čtvercové provedení nabídne rozměry 45 × 45 cm. Polštář je vybaven polyesterovým povlakem i výplní, díky čemuž bude stále vypadat skvěle a nevybledne. Designové provedení umocňuje béžová, modrá a zelená barva. Klíčové vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 vyšívaných polštářů s motivem listů 45 x 45 cm zelená DAVALLIA, 291198 Polštář BELIANI nabídne optimální podporu hlavy a krku při spaní či odpočinku Spadá mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Nabízí rozměry 45 × 45 cm K výrobě výplně posloužil kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak polštáře tvoří bavlna a polyester Designové ztvárnění podtrhuje béžová, modrá a zelená barva Oblíbíte... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vyšívaných vankúšov s motívom listov 45 x 45 cm zelená DAVALLIA, 291198 (beliani_291198)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov so vzorom listov 45 x 45 cm zelená DIASCIA, 307928 (beliani_307928)

BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov so vzorom listov 45 x 45 cm zelená DIASCIA, 307928 (beliani_307928)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, biela a zelená farba Dopřejte si patřičnou relaxaci po náročném dni a nechte hlavu a krk spočinout na kvalitním polštáři. Klasický polštář BELIANI je jedním z klíčových prvků pro zabezpečení kvalitního nočního odpočinku. Oblíbené čtvercové provedení nabídne rozměry 45 × 45 cm. Jak povlak, tak i výplň je z polyesteru, takže polštář zůstane dlouho krásný a jen tak nevybledne. Designové ztvárnění podtrhuje bílá a zelená barva. Hlavní přednosti produktu BELIANI, Sada 2 sametových polštářů se vzorem listů 45 x 45 cm zelená DIASCIA, 307928 Polštář BELIANI zajistí vaší hlavě a krku příjemný relax Je zařazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové vyhotovení Rozměry výrobku činí 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Jeho povlak tvoří polyester Zajímavé provedení umocňuje bílá a zelená barva Umocňuje jej prošívané provedení Může se... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 zamatových vankúšov so vzorom listov 45 x 45 cm zelená DIASCIA, 307928 (beliani_307928)

BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov s palmovým motívom bavlna zelená 45 × 45 cm AZAMI, 200515 (beliani_200515)

BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov s palmovým motívom bavlna zelená 45 × 45 cm AZAMI, 200515 (beliani_200515)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, biela a zelená farba Dekorační polštář BELIANI vytvoří útulnou atmosféru a osvěží váš interiér. Oblíbené čtvercové vyhotovení nabízí rozměry 45 × 45 cm. Pro výrobu povlaku byl zvolen kvalitní materiál, jakým je bavlna. Jeho výplň tvoří polyester. Zajímavé provedení podtrhuje bílá a zelená barva. Hlavní přednosti produktu BELIANI, Sada 2 dekorativnich polštářů s palmovím motivem bavlna zelená 45 x 45 cm AZAMI, 200515 Polštář BELIANI je skvělou volbou Patří mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Rozměry výrobku činí 45 × 45 cm Pro výrobu výplně byl zvolen kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak polštáře tvoří bavlna Zajímavé provedení podtrhuje bílá a zelená barva Je pro něj charakteristické prošívané vyhotovení Nabízí relaxační účinky Dodejte svému interiéru osobitost dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl zhotoven s cílem vyhovět specifickým... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov s palmovým motívom bavlna zelená 45 × 45 cm AZAMI, 200515 (beliani_200515)

Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)

Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 55 × 45 × 100 cm farba: biela Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže je vaše odpověď ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, a ještě přináší úžasný design. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že disponuje rozměry 45 × 55 × 100 cm. Zajímá-li vás deska konferenčního stolku, ta byla zhotovena z materiálu, jímž je MDF. Co do materiálu konstrukce, tu tvoří mdf. Celkový vzhled stolku završila v tomto případě matná povrchová úprava. Bílý BELIANI FOSTER bude dělaný jako pro vás, pokud vám dělají radost obdélníkové kousky nábytku. Zajímavé parametry u produktu Bílý BELIANI FOSTER Nadchněte se novým konferenčním stolkem Rozměry u tohoto modelu dělají 45 × 55 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI disponuje deskou, kterou tvoří MDF K dokonalému vzhledu přispívá matná úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)

BELIANI GAMBO II (beliani_157337)

BELIANI GAMBO II (beliani_157337)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 51 × 100 cm farba: hnedá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud souhlasíte, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktický, a navíc dobře vypadá. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že jeho rozměry jsou 51 × 60 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, jímž je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří dřevo. BELIANI GAMBO II bude pro vás skvělý, jestliže vám činí radost obdélníkové kousky nábytku. Zásadní funkce u produktu BELIANI GAMBO II Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Tento model disponuje rozměry 51 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří dřevo Nadchne vás, pokud máte ve svém hledáčku obdélníkové kusy nábytku BELIANI GAMBO II zdobí hnědá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI GAMBO II (beliani_157337)

Sklenený BELIANI MINNESOTA (beliani_58543)

Sklenený BELIANI MINNESOTA (beliani_58543)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: sklo, rozmery: 90 × 45 × 90 cm farba: hnedá Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže ano, bude pro vás jako dělaný konferenční stolek BELIANI, který oplývá praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že co do rozměrů naměříte 45 × 90 × 90 cm. Deska konferenčního stolku byla vyrobena z materiálu, kterým je sklo. Pokud se podíváme na konstrukci, tu tvoří dřevo. Skleněný BELIANI MINNESOTA bude ideální právě pro vás, pokud máte oblíbené kulaté kousky nábytku. Stěžejní vlastnosti u produktu Skleněný BELIANI MINNESOTA Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 45 × 90 × 90 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří sklo Zcela jistě vás osloví, pokud jsou předmětem vašeho zájmu kulaté kusy nábytku Skleněný BELIANI MINNESOTA zdobí... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sklenený BELIANI MINNESOTA (beliani_58543)

Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)

Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 55 × 45 × 100 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Pokud odpovídáte ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je naprosto praktický, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že má rozměry 45 × 55 × 100 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, jímž je MDF. Co se týká materiálu konstrukce, tu tvoří mdf. Ke konečnému vzhledu stolku přispěla v tomto případě matná povrchová úprava. Černý BELIANI FOSTER bude pro vás ideálně vhodný, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kousky nábytku. Hlavní přednosti u produktu Černý BELIANI FOSTER Rozšiřte svůj nábytek doma o nový konferenční stolek Pokud jde o rozměry, naměříme 45 × 55 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)

BELIANI strieborný ORLAND (beliani_160172)

BELIANI strieborný ORLAND (beliani_160172)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 50 × 45 × 100 cm farba: strieborná Rádi byste si pořídili nový nábytek? Jestliže je vaše odpověď ano, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, a ještě přináší úžasný design. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že mu byly dány do vínku rozměry 45 × 50 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je sklo. Co do materiálu konstrukce, tu tvoří kov. BELIANI stříbrný ORLAND bude ideální právě pro vás, jestliže vám přináší radost obdélníkové kousky nábytku. Klíčové přednosti u produktu BELIANI stříbrný ORLAND Rozšiřte svůj nábytek doma o nový konferenční stolek Rozměry u tohoto modelu dělají 45 × 50 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří sklo Zaujme vás, jestliže vyhledáváte obdélníkové kusy nábytku BELIANI stříbrný ORLAND podtrhuje stříbrná barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI strieborný ORLAND (beliani_160172)

BELIANI biely TULSA (beliani_128798)

BELIANI biely TULSA (beliani_128798)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 40 × 120 cm farba: biela Rádi byste si pořídili nový nábytek nebo jen vyměnili ten stávající? Pokud souhlasíte, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že byl navržen s rozměry 40 × 60 × 120 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. Ke konečnému vzhledu posloužila v tomto případě povrchová úprava v lesku. BELIANI bílý TULSA bude ideální právě pro vás, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kusy nábytku. Rozhodující vlastnosti u produktu BELIANI bílý TULSA Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 40 × 60 × 120 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely TULSA (beliani_128798)

BELIANI hnedý ALTOS (beliani_121514)

BELIANI hnedý ALTOS (beliani_121514)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 64 × 44 × 115 cm farba: čierna Uvažujete o pořízení nového nábytku? Pokud je vaše odpověď ano, mohl by se vám hodit konferenční stolek BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že jeho rozměry jsou 44 × 64 × 115 cm. Máme-li na mysli desku stolku, byla navržena z materiálu, kterým je MDF. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI hnědý ALTOS bude pro vás perfektní, jestliže vám přináší radost obdélníkové kusy nábytku. Významné vlastnosti u produktu BELIANI hnědý ALTOS Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto modelu 44 × 64 × 115 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří MDF Je pro vás jako dělaný, pokud hledáte obdélníkové kusy nábytku BELIANI hnědý ALTOS činí elegantním černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI hnedý ALTOS (beliani_121514)

BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716)

BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 40 × 46 × 80 cm farba: čierna Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? Jestliže ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktickým kouskem, a navíc skvěle vypadá. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že mu byly dány do vínku rozměry 46 × 40 × 80 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří mdf. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled matná úprava povrchu. BELIANI černý SNOOK bude pro vás skvělý, jestliže vás těší obdélníkové kusy nábytku. Zásadní vlastnosti u produktu BELIANI černý SNOOK Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Pokud jde o rozměry, naměříme 46 × 40 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled zvýrazňuje matná úprava povrchu Zcela určitě si vás... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716)

Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983)

Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 32×37×37cm (V׊×H) biela a sivá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? Potom vás určite zaujme taburetka BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý hravo zladíte s ostatným vašim nábytkom. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 37 × 37 cm, výška potom bude optimálnych 32 cm. Taburetka Sivý BELIANI KANSAS bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí bavlna. Stojí na drobných nôžkach, vďaka čomu má elegantný šmrnc a tiež sa vďaka nim lepšie prenáša. Zásadné prednosti produktu Sivý BELIANI KANSAS Zútulnite svoj domov novým praktickým kúskom Štvorcový tvar si perfektne sadne s ostatným vaším nábytkom Dopĺňajú ju nožičky Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zvýrazňuje ju biela a sivá farba Rozmery produktu Sivý BELIANI KANSAS budú 32 × 37 × 37 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983)

BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)

BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, biela farba, rozmery 60 × 40 × 40 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Hlavné vlastnosti výrobku BELIANI FOSTER biely Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka dosahujú 60 × 40 × 40 cm (v × š × h) Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík BELIANI vám spríjemní sledovanie televízie aj relaxáciu s knižkou či novinami. Doska aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)

BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596)

BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, 4 nohy, čierna farba, rozmery 60 × 40 × 40 cm (V׊×H) Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Súčasťou sú 4 prekrížené nožičky, ktoré zaručujú skvelú stabilitu. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Kľúčové vlastnosti výrobku BELIANI FOSTER čierny Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Zospodu sú umiestnené prekrížené nožičky na výbornú stabilitu Materiálom dosky je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Rozmery odkladacieho stolíka sú 60 × 40... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596)

Drevený BELIANI KELSEY (beliani_124983)

Drevený BELIANI KELSEY (beliani_124983)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 4 nohy, dekor dreva tík, výška 46 cm Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré vám zaručia výbornú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Príručný stolík BELIANI bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku Drevený BELIANI KELSEY Praktický príručný stolík BELIANI poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Okrúhle vyhotovenie je elegantné Zospodu sú umiestnené klasické nožičky na dobrú stabilitu Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevo Materiál konštrukcie: drevo Dekor dreva: tík Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola... (alza.sk)

Podobné produkty ako Drevený BELIANI KELSEY (beliani_124983)

BELIANI 1 zásuvka (beliani_181328)

BELIANI 1 zásuvka (beliani_181328)
Detail

Nočný stolík – biela a zelená farba, dekor dreva kaučukovník, štvorcový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie MDF, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 61 × 40 × 40 cm (V׊×H) Jako skvělý doplněk k posteli, například pro umístění lampičky či budíku, vám poslouží praktický noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho retro styl. Je vyhledávaný pro své čtvercové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. Zespodu jsou umístěny 4 nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Díky nim bude úklid pod stolkem pohodlnější a vzduch bude bez problému cirkulovat. Součástí jsou přidané šuplíky a úložný prostor pro uložení drobných věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Klíčové přednosti produktu BELIANI 1 zásuvka Retro noční stolek BELIANI nabídne dostatek prostoru pro... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI 1 zásuvka (beliani_181328)

Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)

Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, VINTAGE štýl, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 52 × 48 × 43 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho vintage styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. K dispozici jsou přidané šuplíky i úložný prostor pro umístění menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Zásadní přednosti produktu Bílý BELIANI GILBERT Vintage noční stolek BELIANI vám nabídne dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Je vyroben s šuplíky a s úložným prostorem Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru Balení tvoří jeden noční... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)
Zelený menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203672), Béžový menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203674), BELIANI hnedý EUROSTAR (beliani_121934), BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274), BELIANI ružový menčestrový LEMVIG (beliani_251272), BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271), Zamatový BELIANI zelený EVJA (beliani_246530), BELIANI puf tmavo zelený LUBBOCK 2 kusy (beliani_201868), BELIANI puf mätovo zelený 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135558), BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 25 cm zelený PANARA, 243753 (beliani_243753), BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997), BELIANI LUCEA (beliani_198590), Skivo, vosk zjazdový parafín zelený (900#zelený ), Sklenený BELIANI MINNESOTA (beliani_58543), BELIANI strieborný ORLAND (beliani_160172), Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809), Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983), BELIANI GAMBO II (beliani_157337), BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716), BELIANI biely TULSA (beliani_128798), Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597), BELIANI hnedý ALTOS (beliani_121514), BELIANI 1 zásuvka (beliani_181328), BELIANI FOSTER biely (beliani_165100), BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596), Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125), BELIANI SOMMA zrkadlový (beliani_123142), Drevený BELIANI KELSEY (beliani_124983), Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127), Biely BELIANI JOLIET (beliani_66126)