Zombici bludiska ulohy dokreslovacky oranzova

Zombíci - bludiská, úlohy, dokresľovačky (oranžová)

Zombíci - bludiská, úlohy, dokresľovačky (oranžová)

Vitajte vo svete Zombíkov! S milými mäsožravými rastlinami a roztomilými zvieracími strašidielkami zažijete kopec zábavy. Čakajú vás hry, bludiská a ďalšie strašidielkovské úlohy. Môžete si tiež vystrihnúť úžasné prstové maňušky a zahrať si s nimi divadielko. A to najlepšie nakoniec - skvelé samolepky zombíkov, ktoré svietia v tme! (pantarhei.sk)

Zombíci - bludiská, úlohy, dokresľovačky (modrá)

Zombíci - bludiská, úlohy, dokresľovačky (modrá)

Vitajte vo svete Zombíkov! S milými mäsožravými rastlinami a roztomilými zvieracími strašidielkami zažijete kopec zábavy. Čakajú vás hry, bludiská a ďalšie strašidielkovské úlohy. Môžete si tiež vystrihnúť úžasné prstové maňušky a zahrať si s nimi divadielko. A to najlepšie nakoniec – skvelé samolepky zombíkov, ktoré svietia v tme! (pantarhei.sk)

Malý školáčik počítanie, bludiská, dokresľovačky

Malý školáčik počítanie, bludiská, dokresľovačky

Máte doma malého školáka? Práve jemu je určená táto veľká kniha úloh, ktorá rozvíja tvorivé schopnosti a podporuje sústredenosť a dôslednosť pri práci. Obsahuje cvičenia zamerané na jednoduché počítanie, poznávanie rozdielov v obrázkoch, úlohy na logické myslenie a vedomostné otázky. (pantarhei.sk)

Zombíci

Zombíci

Vítejte ve světe Zombíků! S milými masožravými rostlinami a roztomilými zvířecími strašidýlky zažijete spoustu originální zábavy. Čekají vás hry, bludiště a další staršidlácké úkoly. Také si můžete vystřihnout úžasné prstové loutky a zahrát si s nimi divadlo. A to nejlepší nakonec – skvělé samolepky zombíků, které svítí ve tmě! (pantarhei.sk)

Zombíci

Zombíci

Vítejte ve světe Zombíků! S milými masožravými rostlinami a roztomilými zvířecími strašidýlky zažijete spoustu originální zábavy. Čekají vás hry, bludiště a další staršidlácké úkoly. Také si můžete vystřihnout úžasné prstové loutky a zahrát si s nimi divadlo. A to nejlepší nakonec – skvělé samolepky zombíků, které svítí ve tmě! (pantarhei.sk)

Dokresľovačky - Princezna

Dokresľovačky - Princezna

Titul obsahuje 80 strán na dokreslenie a vyfarbenie podľa zadania. (pantarhei.sk)

Netopierik, zombíci & čudo z Marsu

Netopierik, zombíci & čudo z Marsu

Jedenásť pútavých anglicko-slovenských rozprávkových príbehov. Sú plné fantázie, môžu nahnať strach a zároveň úsmev na tvári. (pantarhei.sk)

Munchkin Zombíci 3 + 4 (8594054918241)

Munchkin Zombíci 3 + 4 (8594054918241)

Rozšírenie kartovej hry pre 3–6 hráčov, vhodné od 10 rokov, minimálne na 60 min hrania, česká lokalizácia Hra Zombíci 3 + 4 s podtitulmi Skryté chýše a Náhradní díly predstavuje jedinečné dvojité rozšírenie pre kartovú hru Munchkin Zombíci. Dopĺňa ju o ďalších 92 kariet. Nemožno ju teda hrať samostatne, ale vyžaduje základnú súpravu Munchkin Zombíci. V tejto súprave nájdete 20 dvojnásobne veľkých kariet brlohov plných chutných mozgov, 16 kariet portálov a 56 ďalších kariet. Nové karty a schopnosti vám pomôžu sa prešupnúť až k samotnému víťazstvu. Nemŕtvi munchkini premiešali svoje spráchnivené telá. Stačí len zdvihnúť Náhradní díly a Bowlingové rukavice, zobrať Druhý dech a vybaviť si svoje účty s obávaným Generálchirurgom. Hra je vhodná pre deti od 10 rokov a určená pre 3 až 6 hráčov… (alza.sk)

Bludisko

Bludisko

Policajný vyšetrovateľ Libor žije roky v nefungujúcom manželstve. Deficit lásky rieši povrchnými mileneckými vzplanutiami, a až keď do jeho života nečakane vpadne nespútaná Hana, zažíva vytúžené šťastie. Čo ak je však jeho osudová žena zapletená do vraždy, ktorú vyšetruje? Libor sa ocitá v bludisku neistých citov a čeliac zoči-voči temnej minulosti sa zúfalo snaží nájsť cestu von. (pantarhei.sk)

Zombíci... První hryznutí! (978-80-247-5470-3)

Zombíci... První hryznutí! (978-80-247-5470-3)

Elektronická kniha - autor Ondřej Frencl, 116 stran Zabedněte doma všechny okna i dveře a vyzbrojte se vším, co vám přijde pod ruku, protože zombíci přicházejí! Je čas zakousnout se do našeho příběhu a podat si pár zombíků... Ale pozor, HRYŽOU! (alza.sk)

Tajomné bludiská

Tajomné bludiská

V tejto nádhernej farebnej knihe si naši najmenší nájdu množstvo kamarátov zo živočíšnej ríše. Na každej dvojstránke pohľadajú, nájdu a spočítajú zvieratká zo všetkých kútov sveta a tak si precvičia nielen svoje pozorovacie schopnosti, ale aj počty. Navyše musia nájsť správnu cestu cez čarovné bludiská a labyrinty. Skúste to s nimi, určite sa pritom zabaví i nejeden dospelý. (pantarhei.sk)

Hmatové bludisko (716243050794)

Hmatové bludisko (716243050794)

Drevená hračka pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov (alza.sk)

Connex - Bludisko (4894091388026)

Connex - Bludisko (4894091388026)

Stavebnica pre chlapcov, vhodná od 8 rokov Máte doma malého majstra, ktorého neustále zaujíma, čo a ako funguje? Vedecká stavebnica Connex – Bludisko pomôže deťom pochopiť zábavnou formou svet elektrickej energie a zákonitosti fyziky. Zostavením bludiska to ale nekončí – práve naopak! Dokáže váš malý majster prejsť Connex bludiskom bez toho, aby spustil bzučiak? Súprava obsahuje 18 dielov, ktoré umožnia deťom zostaviť si bludisko podľa svojich predstáv.Kľúčové vlastnosti stavebnice Connex – BludiskoFormou hry zoznamuje stavebnica Connex malých majstrov so zákonitosťami fyzikyBludisko podporuje zručnosť a trénuje trpezlivosťStavebnicu je možné rôzne pretvárať, takže zaručí hodiny a hodiny zábavyMožno nastaviť rôzne úrovne náročnostiStavebnica Connex je vhodná pre deti od 8 rokovZábava pre… (alza.sk)

Bludisko stratených duší

Bludisko stratených duší

V katedrále mesta Ragmullin nájdu zavraždenú ženu a o pár hodín nato muža obeseného na strome pred domom, v ktorom býva. Vyšetrovaním poveria inšpektorku Lottie Parkerovú. Obaja mŕtvi majú rovnaké, veľmi zvláštne tetovanie na vnútornej strane stehna. Je jasné, že ich niečo spája, ale čo to je? Inšpektorka sleduje niekoľko stôp, zakaždým však skončí v slepej uličke. Pátranie ju napokon privedie do bývalého cirkevného sirotinca St Angela´s, ktorý zohral temnú úlohu aj v tragédii, čo postihla jej rodinu. Odrazu prípad, ktorý vyšetruje, dostane veľmi osobný charakter. Inšpektorka zistí súvislosť medzi dvomi mŕtvymi v prípade, ktorý vyšetruje, a nevyriešenými vraždami spred mnohých rokov. Dokonca na vlastnú päsť navštívi Vatikán, kam ktosi v podzemnom archíve ukryl záznamy o záhadných úmrtiach… (pantarhei.sk)

Guľôčkové bludisko Včielka

Guľôčkové bludisko Včielka

Interaktívna knižka, pomocou ktorej si deti trénujú jemnú motoriku. Vyberte sa s včielkou na jej prvé veľké dobrodružstvo. Pomocou guľôčky jej pomôžte opeľovať kvety, prekonávať rôzne nástrahy a na konci dňa sa vrátiť naspäť do úľa. (pantarhei.sk)

Drábik. Malé bludiská

Drábik. Malé bludiská

Pracovný zošiť s názvom Drábik. Malé bludiská je určený k práci s deťmi od 4 do 5,5 roka. Zameriava sa na riešenie malých bludísk (týmto úlohám predchádza pracovný zošit Švábik. Prvé cestičky). Ide o edukatívny pracáčik, ktorý bol overovaný v slovenských materských školách, v centrách a jasliach. Ide o pracovný zošit, ktorý akceptuje aktuálnu vývinovú úroveň dieťatka od 4 rokov. Samozrejme je možné kvôli nadväznosti na úlohy zabezpečiť si aj pracovný zošit, v ktorom sú úlohy jednoduchšie napriek tomu, že sú odporúčané pre vekovo mladšie dieťa (možno aj preto, že úspešnosť v jednoduchých bludiskách motivuje dieťa k samotnej činnosti). Úlohy v pracovnom zošite Drábik. Malé bludiská sú zamerané na nácvik orientovať sa na ploche papiera s primeranou motiváciou. Dieťatko rieši pomocou ceruzky… (pantarhei.sk)

Von z Bludiska

Von z Bludiska

Po dvadsiatich rokoch a dvadsiatich ôsmich miliónoch predaných výtlačkov sa konečne objavilo pokračovanie obľúbenej klasiky Kam sa podel môj Syr? Pokračujúc tam, kde skončil Kam sa podel môj Syr?, je Von z Bludiska jednoduchý príbeh, ktorý ponúka hlboké pravdy o tom, ako zmeniť svoj život. Keď sme sa v knihe Kam sa podel môj Syr? prvýkrát stretli s postavami, veľkými ako myši, ktoré sa volali Bojko a Mojko, čelili neočakávanej zmene, lebo náhle zmizol Syr, ktorý mali radi. Mojko sa s tou zmenou naučil úspešne vyrovnať a vydal sa hľadať Nový Syr. Bojko však zostal uviaznutý tam, kde bol. Kniha Von z Bludiska teraz prezrádza, čo robil Bojko ďalej a ako vám jeho objavy môžu pomôcť vyriešiť záhadu akýchkoľvek bludísk, v ktorých sa môžete ocitnúť. Syr je metafora pre všetko, čo vás drží pri… (pantarhei.sk)

Drevené bludisko (6934510501754)

Drevené bludisko (6934510501754)

Drevená hračka pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 2 rokov Drevené bludisko Viga je zábavná hra pre malé deti. Všetky guľôčky majú svoje miesto, ktoré je vyznačené na šiestich vzorových kartičkách. Dostanú sa všetky do tej správnej pozície? Deti posúvajú dvanásť guľôčok štyroch farieb na drevenej podložke. Aby prešli, musia otáčať ozubeným kolieskom. Dieťa sa naučí koordinovať prácu oboch rúk s vizuálnymi vnemami a precvičovať si trpezlivosť. Drevené bludisko Viga je vyrobené z kvalitného dreva farbeného zdravotne neškodnými farbami. Hračka rozvíja motorické schopnosti detí, sústredenosť a trpezlivosť. Drevené bludisko je určené pre deti od 2 rokov. Kľúčové vlastnosti dreveného bludiska VigaDrevené bludisko Viga s guľôčkami je zábavná hra pre malé detiKaždá guľôčka má svoje miesto… (alza.sk)

THINKFUN LASEROVE BLUDISKO

THINKFUN LASEROVE BLUDISKO

HLAVOLAM . Svetlá a zrkadlá - a vyzerá to ako kúzlo! Ale nie je to kúzlo, je to skutočná veda. Potrebujete slušnú dávku šedých buniek, aby sa vám podarilo správne nasmerovať laserové lúče v bludiskách rôznych úrovní. Pozor! (andreashop.sk)

Imaginarium Priestorové bludisko (8428918973520)

Imaginarium Priestorové bludisko (8428918973520)

Hračka pre najmenších pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 1 roka Drevené bludisko Imaginarium je skvelou motorickou hračkou pre deti od 1 roka. Veselé koráliky s obrázkami sa presúvajú po drôtiku z jedného konca na druhý. Pri tejto hre deti rozvíjajú jemnú motoriku a trpezlivosť. Na doštičke sú navyše ešte dva malé labyrinty s autobusom a loďkou. Hračka Imaginarium je vyrobená z kvalitného materiálu, neobsahuje žiadne ostré hrany a je úplne bezpečná. Kľúčové vlastnosti hračky Imaginarium – Priestorové bludiskoMotorická hračka pre deti od 1 roka Veselé farebné vyhotovenie Labyrint Imaginarium podporuje rozvoj jemnej motoriky a trpezlivosť dieťaťaObsahuje navyše dve malé bludiská s loďkou a autíčkom Hračka Imaginarium je vyrobená z kvalitného drevaHmotnosť: 0,541 kg (alza.sk)

Čínske bludisko 3. vydanie

Čínske bludisko 3. vydanie

Nepodplatný sudca Ti – legendárny predstaviteľ právneho systému starej Číny – opäť prijíma hodenú rukavicu... Od prvých chvíľ na novom pôsobisku v okresnom meste Lan-fang má sudca Ti plné ruky práce. Zamestnáva ho predovšetkým nevyhnutnosť zabezpečiť administratívne územie pred nájazdmi barbarov spojených s tyranom a samozvaným vládcom. Jeho situáciu nezľahčujú ani tri zložité kriminálne prípady, ktoré majú korene v hlbokej minulosti. Vražda sudcovho predchodcu Pana, nadväzujúca na prípad bývalého guvernéra Jua, záhadné úmrtie bývalého generála cisárskej armády a únos staršej dcéry kováča Fanga si vyžadujú nielen sudcov čas, ale aj všetok jeho dôvtip a um. Aj keď odhalí tajomstvo guvernérovho bludiska, nájde pravý testament, odhalí perverzného vraha a oslobodí nevinných, musí riešiť… (pantarhei.sk)

Slovenské bludy a bludiská

Slovenské bludy a bludiská

Skúsený publicista do svojej novej zbierky zaradil pútavé analytické zamyslenia rôzneho tematického zamerania. Trocha nostalgie, štipka nádeje je spoločenskou sondou o fenoméne 60. rokov komplexne mapujúca vtedajšiu situáciu zo širokého spektra hľadísk. Osem rokov po... je obzretím sa za pustošivou kalamitou vo Vysokých Tatrách a pohľadom na jej dôsledky. Rozpínavosť sociálneho vesmíru je zamyslením o sociálne a politicko-mocensky diferencovanej spoločnosti. Úbohosť slovenského vzdelávania kritizuje snahu zvyšovania kvantitatívnych parametrov vzdelanosti. Prázdne miesto po Majstrovi patrí Ladislavovu Ťažkému. Biedna kultúra našich politikov konfrontuje súčasnosť s minulosťou z hľadiska kultúry a kultúrnosti politiky. Príde kapitalizmus s ľudskou tvárou? je zamyslením nad iným spôsobom… (pantarhei.sk)

Bludiská a iné hlavolamy

Bludiská a iné hlavolamy

Táto publikácia obsahuje takmer 50 veľkých zábavných bludísk a rovnaký počet iných druhov hlavolamov - ako sú napríklad sudoku, doplňovačky, spájačky a ďalšie. (pantarhei.sk)

HM STUDIO bludisko drevené

HM STUDIO bludisko drevené

Bludisko drevené (feedo.sk)

Hape Motorické bludisko (6943478003958)

Hape Motorické bludisko (6943478003958)

Didaktická hračka pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 6 mesiacov S motorickým bludiskom Hape si deti užijú veľa zábavy. Bludisko totiž ponúka nekonečné možnosti, ako s guličkami pohybovať po točitých špirálach a doviesť ich tak zdarne do cieľa. Okrem skvelej zábavy, ktorú si deti užijú, budú precvičovať logické uvažovanie, jemnú motoriku a súčasne aj schopnosť riešiť problémy. Hračka je vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, ktorý zabezpečí jej dlhú životnosť. Motorické bludisko Hape je vhodné pre deti od 6 mesiacov. Kľúčové vlastnosti motorického bludiska HapeMotorické bludisko vhodné pre deti od 6 mesiacovPonúka nekonečné možnosti, ako s guličkami pohybovať po točitých špirálachPrecvičuje logické uvažovanie, jemnú motoriku aj schopnosť riešiť problémyMotorické bludisko Hape je… (alza.sk)

Hračka bludisko Magnetic Owl

Hračka bludisko Magnetic Owl

Magnetický labyrint, ktorý obsahuje magnetické plastové tyče, ktoré sa používajú na pohon rôznych farebných guličiek pozdĺž ciest labyrintu. Herný proces umožňuje deťom rozpoznať farbu a vykonávať svoju schopnosť pozorovania a logického myslenia. Rôzne labyrinty zvierat a ich komplikované stopy pritiahnu zvedavosť detí a urobia z tejto hry viac a viac podnetnejšiu a zábavnejšiu. Má 12 dielov. Odporúčaný vek: +24 mesiacov. (vivrehome.sk)

Bludisko s drevenými korálkami (23420)

Bludisko s drevenými korálkami (23420)

Drevená hračka pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 1 roka Drevená hračka Bludisko s drevenými korálkami poteší chlapcov aj dievčatá. Jej farebná základňa predstavuje vždy odtlačok zvieraťa, ktoré zaujme pozornosť dieťaťa. Na jednotlivých koľajniciach sú umiestnené drevené korálky, ktoré dieťa bude premiestňovať z jednej strany na druhú. Deti si takto pomocou bludiska rozvíjajú motoriku, priestorové myslenie, obratnosť, ale aj farby a počítanie. Bludisko s drevenými korálkami nezaberie veľa miesta, môžete ju vziať so sebou na cesty. Zabaví vaše ratolesti po dlho dobu. Je vhodná pre deti od jedného roka.Kľúčové vlastnosti drevenej hračky Bludisko s drevenými korálkamiDrevená hračka Bludisko s drevenými korálkami je vhodná pre chlapcov aj dievčatáZákladňa je vždy vybavená obrázkom… (alza.sk)

Bludiská - Môj prvý pracovný zošit

Bludiská - Môj prvý pracovný zošit

Ak už vaše dieťa úspešne zvládlo pracovný zošit Jednoduché bludiská, tento zošit naň nadväzuje. Pracovný zošit Bludiská poskytuje vášmu dieťaťu príležitosť rozvíjať schopnosť ovládať ceruzku pri kreslení cesty bludiskom podľa vyznačeného smeru. Pretože tento zošit obsahuje veľa trojrozmerných vyobrazení, napríklad miest, ulíc a parkov, budú cvičenia pre dieťa i príjemným zážitkom, ako keby naozaj prechádzalo bludiskom. Hľadaním cesty bludiskom a jej kreslením si dieťa precvičuje zručnosti potrebné pri písaní písmen a číslic. Tieto cvičenia dieťaťu pomáhajú aj osvojiť si kľúčovú študijnú zručnosť schopnosť koncentrácie. (pantarhei.sk)

Úžasné bludiská: Môj pracovný zošit

Úžasné bludiská: Môj pracovný zošit

Tento pracovný zošit, založený na metóde Kumon, pomáha deťom správne držať a viesť ceruzku vyznačenou cestou a osvojiť si aj schopnosť koncentrácie. (pantarhei.sk)

Ľahké bludiská - môj pracovný zošit

Ľahké bludiská - môj pracovný zošit

Začalo už vaše dieťa používať ceruzku? Použite tento zošit a pomôžte dieťaťu jeho schopnosti rozvíjať. Riešenie jednoduchých bludísk ho bude baviť. (pantarhei.sk)

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Do úkrytu

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Do úkrytu

Balančná hra pre jedného hráča. Cieľom hry je dostať všetkých 8 guličiek najprv do stredového pásma. Odtiaľto každú z guličiek do jedného z 8 žliabkov. Ak to dokážete, vyhrali ste. Hra trénuje motoriku, koordináciu, vnímanie rovnováhy. Rozmery balenia 13 × 18 × 4 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. (feedo.sk)

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Po trase

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Po trase

Balančná hra pre jedného hráča. Cieľom hry je prejsť s guličkou celým bludiskom od štartu až do jeho cieľa. Gulička sa môže pohybovať iba po vyznačenej dráhe a to tak, aby z nej nespadla do otvorov. Ak to dokážete, vyhrali ste. Hra trénuje motoriku, koordináciu, vnímanie rovnováhy. Rozmery balenia 13 × 18 × 4 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. (feedo.sk)

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Cez most

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Cez most

Balančná hra pre jedného hráča. Cieľom hry je prejsť s guličkou celým bludiskom od štartu až do jeho stredu (cieľa). Gulička sa môže pohybovať iba po vyznačenej dráhe a to tak, aby z nej nespadla. Ak to dokážete, vyhrali ste. Hra trénuje motoriku, koordináciu, vnímanie rovnováhy. Rozmery balenia 13 × 18 × 4 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. (feedo.sk)

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Po trase

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Po trase

Balančná hra pre jedného hráča. Cieľom hry je prejsť s guličkou celým bludiskom od štartu až do jeho cieľa. Gulička sa môže pohybovať iba po vyznačenej dráhe a to tak, aby z nej nespadla do otvorov. Ak to dokážete, vyhrali ste. Hra trénuje motoriku, koordináciu, vnímanie rovnováhy. Rozmery balenia 13 x 18 x 4 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. (najlekaren.eu)

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Do úkrytu

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Do úkrytu

Balančná hra pre jedného hráča. Cieľom hry je dostať všetkých 8 guličiek najprv do stredového pásma. Odtiaľto každú z guličiek do jedného z 8 žliabkov. Ak to dokážete, vyhrali ste. Hra trénuje motoriku, koordináciu, vnímanie rovnováhy. Rozmery balenia 13 x 18 x 4 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. (najlekaren.eu)

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Cez most

BONAPARTE Bludisko/hlavolam Cez most

Balančná hra pre jedného hráča. Cieľom hry je prejsť s guličkou celým bludiskom od štartu až do jeho stredu (cieľa). Gulička sa môže pohybovať iba po vyznačenej dráhe a to tak, aby z nej nespadla. Ak to dokážete, vyhrali ste. Hra trénuje motoriku, koordináciu, vnímanie rovnováhy. Rozmery balenia 13 x 18 x 4 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. (najlekaren.eu)

Bludisko so štvorcovými korálikmi (6937000676642)

Bludisko so štvorcovými korálikmi (6937000676642)

Motorická hračka – štyri kubické základne, krútený labyrint na premiestňovanie korálikov, rozvíja detskú motoriku a koordináciu ruka oko K rozvoji dětské motoriky zajisté přispěje motorická hračka Bludiště se čtvercovými korálky. Tento labyrint patří k nejoblíbenějším dětským hračkám. Děti zaujme na první pohled svým barevným provedením. Bludiště je tvořeno čtyřmi krychlovými základnami, ke kterým jsou připojeny jednotlivé kroucené labyrinty. Cílem hry je, aby děti dostaly korálky na druhou stranu labyrintu. Bludiště se čtvercovými korálky je vhodné pro děti od 1 roku. Klíčové vlastnosti motorické hračky Bludiště se čtvercovými korálkyMotorická hračka bludiště se čtvercovými korálky patří k oblíbeným dětským hrámDěti ocení jeho pestré barevné provedeníBludiště je tvořeno čtyřmi… (alza.sk)

POLESIE TROJKOLKA DIDACTIC ORANZOVA /696321/

POLESIE TROJKOLKA DIDACTIC ORANZOVA /696321/

TROJKOLKA . Didaktická trojkolka má žiarivo oranžovú farbu, robustnú konštrukciu - rám je vyrobený z kvalitnéha a pevného plastu, ergonomický dizajn a stabilnú rovnováhu. V zadnej časti trojkolky je kôš na hračky a iné (andreashop.sk)

GP CELOVKA CH31 ORANZOVA P8551O

GP CELOVKA CH31 ORANZOVA P8551O

LED SVIETIDLO. TECHNICKÉ PARAMETRE:. zdroj svetla 1× LED. dosvit 8 m. doba svietenia 2–6 hodín. použitie univerzálny. vodeodolná nie. materiál plast. napájanie 2× 2025 3 V. fokus nie. IR senzor nie. maximálny (andreashop.sk)

CHICCO HREBEN A KEFKA - ORANZOVA

CHICCO HREBEN A KEFKA - ORANZOVA

HREBEŇ A KEFKA . Kefa a hrebeň od CHICCO Vám umožňujú jemne česať vlásky Vášho bábätka. . Kefa s jemnými prírodnými štetinami a hrebeň so zaoblenými koncami zubov sú ideálne pre krehkú detskú hlavičku. . Obe majú veľké (andreashop.sk)

PET FARM ORBILOC SVETIELKO ORANZOVA

PET FARM ORBILOC SVETIELKO ORANZOVA

SVETLUŠKA . Svetluška je skvelým pomocníkom pri večernom venčení chlpáčov, zníženej viditeľnosti, či v nepriaznivom počasí. V režime "SVIETENIA" - vydrží 100 hodín, v režime "BLIKANIA" - až neuveriteľných 250 hodín. Je (andreashop.sk)

GP CELOVKA CH31 ORANZOVA P8551O

GP CELOVKA CH31 ORANZOVA P8551O

LED SVIETIDLO. TECHNICKÉ PARAMETRE:. zdroj svetla 1× LED. dosvit 8 m. doba svietenia 2–6 hodín. použitie univerzálny. vodeodolná nie. materiál plast. napájanie 2× 2025 3 V. fokus nie. IR senzor nie. maximálny (andreashop.sk)

Kaaral Colorefresh Oranzova Medena 175ml

Kaaral Colorefresh Oranzova Medena 175ml

Vylepšuje stav vašich vlasov a to vďaka koncentrovanej zmesi pigmentov a aktívnych živín. Obnovuje odtieň farby, dopĺňa vašu farbu a udržujú ju krásnu aj medzi farbeniami. (drmax.sk)

Hurá voda! - Bludiská pre domácich miláčikov

Hurá voda! - Bludiská pre domácich miláčikov

Maľovanie bez neporiadku a spoznávanie zvierat v jednej hravej maľovanke? To je Hurá voda! - Bludiská pre domácich miláčikov, nekončiaca zábava. (pantarhei.sk)

Miska bludisko Dog Maze BUSTER (CHPrk2190_nad)

Miska bludisko Dog Maze BUSTER (CHPrk2190_nad)

Miska pre psa , materiál: plast, proti hltaniu Miska pre psa bludisko Dog Maze BUSTER je pre vás ideálna, ak chcete, aby sa váš pes bavil a hral sa aj pri kŕmení. Nielenže miska pre psa slúži na utlmenie pocitu hladu, ale je tiež skvelým pomocníkom pri mentálnom vývoji maznáčika. Navyše predchádza zdravotným problémom spojeným s rýchlym príjmom potravy. Misku stačí naplniť suchými granulami a zábava môže začať! Miska pre psa je vhodná aj pre mačky. Farby: ružová, svetlozelená, svetlomodrá, sivá, čierna. (alza.sk)

KLARSTEIN TK7-AQUAVITA CHALET, ORANZOVA, 10028004

KLARSTEIN TK7-AQUAVITA CHALET, ORANZOVA, 10028004

RÝCHLOVARNÁ KANVICA. Klasická varná kanvica v dizajne čajníka s výkonom 2200W, objemom 1,7l a teplotne izolovanou rúčkou. Aquavita Chalet od výrobcu Klarstein je štýlová rýchlovarná kanvica na prípravu horúcej vody pre čaj či (andreashop.sk)

CHICCO NOZNICE S GULATOU SPICKOU ORANZOVA

CHICCO NOZNICE S GULATOU SPICKOU ORANZOVA

NECHTOVÉ NOŽNIČKY . Nechtové nožničky pre bábätká z nehrdzavejúcej ocele bez obsahu niklu, obsahujú žiletku a guľaté konce, čo ich robí bezpečnými. . Obal zabezpečuje ochranu žiletky a hygienickú ochranu. (andreashop.sk)

CHICCO NOZNICE S GULATOU SPICKOU ORANZOVA

CHICCO NOZNICE S GULATOU SPICKOU ORANZOVA

NECHTOVÉ NOŽNIČKY . Nechtové nožničky pre bábätká z nehrdzavejúcej ocele bez obsahu niklu, obsahujú žiletku a guľaté konce, čo ich robí bezpečnými. . Obal zabezpečuje ochranu žiletky a hygienickú ochranu. (andreashop.sk)

DINO TATRA AUTO 148, 73CM ORANZOVA

DINO TATRA AUTO 148, 73CM ORANZOVA

HRAČKA NA PIESOK . Sklápacie auto Tatra T 148 je hračkou z čias mladosti rodičov. . Veľké robustné plastové auto so širokou korbou a poistkou proti nežiadúcemu vyklopeniu. . Rozmery: dĺžka 73 cm, výška 34 cm, šírka 28 cm. . (andreashop.sk)

Gymbeam fitlopta fitball 65 cm oranzova

Gymbeam fitlopta fitball 65 cm oranzova

Fitlopta fitball 65 cm - zlepšite stabilitu, rovnováhu a držanie svojho tela pomocou fitness lopty aj vy fitlopta fitball je gymnastická lopta s obvodom 65 cm, ktorá vám pomôže zlepšiť celkovú stabilitu a rovnováhu tela. Zároveň, vďaka tomu, že vás núti udržiavať panvu aj držanie tela v správnom postavení, prispieva k zmierneniu bolesti chrbta. Fitloptu fitball však využijete aj pri posilňovacích cvikoch, kde vám poslúži ako efektívna fitness pomôcka. Oceníte ju taktiež ako alternatívu stoličky pri počítači či v kancelárii, ktorá zaistí prevenciu pred bolesťami chrbta a príjemné sedenie. Jej maximálna nosnosť je 200 kg a súčasťou balenia je aj praktická pumpa. (drmax.sk)

Gymbeam masážna pomôcka duoroll orange oranzova

Gymbeam masážna pomôcka duoroll orange oranzova

Masážna pomôcka duoroll pre elimináciu svalového napätia, kŕčov a odstránenie bolesti chrbtice masážna pomôcka duoroll slúži na masírovanie namáhaného krku a chrbtice. Ide o dve prepojené loptičky z tuhého materiálu, ktoré efektívne neutralizujú svalové napätie, kŕče a zlepšujú aj držanie tela. Je určená najmä pre športovcov a ľudí, ktorých trápia problémy s chrbticou, trpia bolesťami krku či majú sedavé zamestnanie. Pomôcka je veľmi ľahká a skladná, preto si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a dopriať si uvoľňujúcu masáž. Rozmery rozmerydĺžka veľkosť (cm) 12,5 cm (drmax.sk)

Gymbeam fitlopta fitball 85 cm oranzova

Gymbeam fitlopta fitball 85 cm oranzova

Fitlopta fitball 85 cm - zlepšite stabilitu, rovnováhu a držanie svojho tela pomocou fitness lopty aj vy fitlopta fitball je gymnastická lopta s priemerom 85 cm, ktorá vám pomôže zlepšiť celkovú stabilitu a rovnováhu tela. Zároveň, vďaka tomu, že vás núti udržiavať panvu aj držanie tela v správnom postavení, prispieva k zmierneniu bolesti chrbta. Fitloptu fitball však využijete aj pri posilňovacích cvikoch, kde vám poslúži ako efektívna fitness pomôcka. Oceníte ju taktiež ako alternatívu stoličky pri počítači či v kancelárii, ktorá zaistí prevenciu pred bolesťami chrbta a príjemné sedenie. Jej maximálna nosnosť je 200 kg a súčasťou balenia je aj praktická pumpa. (drmax.sk)

Kaaral Colorsplash 44 Orange Oranzova 200ml

Kaaral Colorsplash 44 Orange Oranzova 200ml

Pastely s hydrolyzovaným hodvábom a keratínom pre žiarivé farby a zdravé, hebké a lesklé vlasy. Bez amoniaku, bez parabénu a bez lepku. 9 krásnych odtieňov + 1 neutrálny (pre pastelové výsledky) pre bezproblémové farebné výsledky. Použitie: naneste na mokré, šampónom umyté vlasy, nechajte pôsobiť 20-40 minút. Potom opláchnite. (drmax.sk)

Stierateľné bludiská (úroveň 2) + veľký plagát (SK)

Stierateľné bludiská (úroveň 2) + veľký plagát (SK)

Vezmi do ruky fixku a nájdi správnu cestu bludiskom. Vďaka špeciálnemu stierateľnému povrchu môžeš čiaru jednoducho zotrieť a začať odznova. (pantarhei.sk)

Stierateľné bludiská (úroveň 1) + veľký plagát (SK)

Stierateľné bludiská (úroveň 1) + veľký plagát (SK)

Vezmi do ruky fixku a nájdi správnu cestu bludiskom. Vďaka špeciálnemu stierateľnému povrchu môžeš čiaru jednoducho zotrieť a začať odznova. (pantarhei.sk)

WOODY Motorická hra Hlavy zvierat - bludisko malé

WOODY Motorická hra Hlavy zvierat - bludisko malé

Motorická hra, ktorá učí dieťa logicky myslieť. Dieťa musí priradiť hlavičku k správnemu telu zvieratka. Vek: 3+ Rozmer: 32 × 22,5 × 1,5 cm (feedo.sk)

Hape Farma - bludisko s magnetickou paličkou (6943478003903)

Hape Farma - bludisko s magnetickou paličkou (6943478003903)

Didaktická hračka pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 2 rokov Hračka Hape Farma bludisko je vhodná pre všetky deti už od 2 rokov. Cieľom je posunúť guľôčky do cieľa, a to pomocou magnetickej prútika. Akonáhle sa deťom podarí dopraviť guľôčku k jednotlivým zvieratkám na farme, nakŕmi ich tým. Hračka je vyrobená z kvalitného dreveného materiálu a je ideálna na dlhšie cesty aj na domáce hranie. Hape Farma bludisko navyše rozvíja detskú predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku. Kľúčové vlastnosti hračky Hape Farma bludisko s magnetickou prútikomHračka vhodná pre deti od 2 rokovCieľom je pomocou magnetického prútika posunúť guličky do cieľaHračka je vyrobená z kvalitného dreveného materiáluHape Farma je ideálna na cestyRozvíja detskú predstavivosť, fantáziu a jemnú motoriku Rozmery: 30 × 30 ×… (alza.sk)

Teddies Bludisko Po trase balančná hra (8592190261139)

Teddies Bludisko Po trase balančná hra (8592190261139)

Spoločenská hra športová pre 1 hráča, vhodná od 3 rokov Balančná hra pre jedného hráča. Cieľom hry je prejsť s guľôčkou celým bludiskom od štartu až do jeho cieľa. Guľôčka sa môže pohybovať iba po vyznačenej dráhe a to tak, aby z nej nespadla do otvorov. Ak to dokážete, vyhrali ste. Hra trénuje motoriku, koordináciu, vnímanie rovnováhy. Rozmery balenia 13 × 18 × 4 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. (alza.sk)

Teddies Bludisko Cez most balančná hra (8592190261153)

Teddies Bludisko Cez most balančná hra (8592190261153)

Spoločenská hra športová pre 1 hráča, vhodná od 3 rokov Balančná hra pre jedného hráča. Cieľom hry je prejsť s guľôčkou celým bludiskom od štartu až do jeho stredu (cieľa). Guľôčka sa môže pohybovať iba po vyznačenej dráhe a to tak, aby z nej nespadla. Ak to dokážete, vyhrali ste. Hra trénuje motoriku, koordináciu, vnímanie rovnováhy. Rozmery balenia 13 × 18 × 4 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov. (alza.sk)

ľahká detská bicykle, ľahká detské bicykle 16, detská sedla na bicykel, detské bicykle scott, detská trojkolka s nafukovacími kolesami, detská sedačka na bicykel na rám, detské bicykle leader fox, detské bicykle 14 palcov, detská brzda na bicykel, detské bicykle core

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť