Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk

CALGON 4v1 Power gél náplň 1,2 l (5949152100242)

Zmäkčovač vody proti vodnému kameňu

Pozrite sa aj CALGON gel 1,5 l (8594002686918)

cena 14.9 €
Detail

CALGON Original Power 4v1 Zmäkčovač vody v prášku 1 kg

Calgon zmäkčovač vody v prášku 4v1 chráni všetky dôležité časti práčky pred usadzovaním vodného kameňa, nečistôt a zvyškov pracieho prostriedku.

Pozrite sa aj CALGON GEL 750ML

cena 9.99 €
Detail

CALGON gel 1,5 l (8594002686918)

Zmäkčovač vody proti vodnému kameňu Chrániť vašu práčku pred vodným kameňom pomôže Calgon Gel, ktorý sa ľahko rozpúšťa. Má neutralizačný účinok a pôsobí na všetky dôležité časti práčky. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, nečistôt a zvyškov pracích prostriedkov hromadiacich sa za bubnom, vo filtri a v hadiciach. To môže ovplyvniť výkon práčky a znížiť účinnosť prania. Použitie je jednoduché - ku každému praniu pridajte Calgon gel k praciemu prostriedku do priehradky pre hlavné pranie. Množstvo gélu v balení je 1,5 l.

Pozrite sa aj CALGON Gel Hygiene Plus 750 ml (5997321701769)

cena 15.9 €
Detail

CALGON Gel Hygiene Plus 750 ml

CALGON Gel Hygiene Plus 750 ml Vysoká ochrana proti vodnému kameňu. Pôsobí antibakteriálne. S biocídnym účinkom eliminuje až 99,9% baktérií v práčke. Udržuje ju hygienicky čistú.

Objav podobné ako CALGON Gel Hygiene Plus 750 ml

cena 6.49 €
Detail

CALGON Gel Hygiene Plus 750 ml (5997321701769)

Zmäkčovač vody proti vodnému kameňu Vysoko účinný gél pre maximálne čistú práčku. Kombináciou antibakteriálne zložky spoločne so zložkou proti vodnému kameňu zaručuje Calgon gel neprekonateľnú ochranu vašej práčky.Vysoko účinný gél pre maximálne čistú práčku. Kombináciou antibakteriálnej zložky spoločne so zložkou proti vodnému kameňu zaručuje Calgon gel neprekonateľnú ochranu vašej práčky. Naviac eliminuje 99,9 % baktérií. S biocídnym účinkom 60 minút pri 40 °C. Používajte Calgon Hygiene Plus Gel pri každom praní a získate perfektnú ochranu proti vodnému kameňu. Jeho neutralizujúci účinok chráni všetky dôležité časti práčky. To najlepšie pre vás a vašu práčku!Kľúčové vlastnostiKaždodenná ochranaNičí 99,9 % baktériíMá biocídny účinokPríprava a použitie:Používajte Calgon Hygiene Plus Gel aspoň raz mesačne.1 plné viečko = stredne tvrdá až tvrdá voda1 a 2/3 viečka = veľmi tvrdá voda2 plná viečka pri 40 °C, 60 min. prací cyklus bez bielizne

Objav podobné ako CALGON Gel Hygiene Plus 750 ml (5997321701769)

cena 7.0 €
Detail

CALGON 1 kg (5997321701806)

Zmäkčovač vody proti vodnému kameňu Calgon 2v1 s dvojitým účinkom nielenže zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, ale tiež zamedzuje usadzovaniu nečistôt vo všetkých dôležitých častiach práčky. Doprajte vašej práčke to najlepšie a ona vám vašu starostlivosť oplatí vždy skvelými výsledkami a dlhodobou životnosťou.Povedzte NIE vodnému kameňu a nečistotám hromadiacim sa za bubnom, vo filtri aj v hadiciach práčky a použite nový Calgon 2 v 1, ktorý ju spoľahlivo ochráni. Vďaka svojmu neutralizačnému účinku odstráni všetky nečistoty a vodný kameň, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú výkon práčky a účinnosť prania. Pre dosiahnutie maximálnej účinnosti používajte Calgon 2 v 1 pri každom praní a pridajte ho k praciemu prostriedku do priehradky pre hlavné pranie. Dbajte o svoju práčku a ona vám vašu starostlivosť oplatí vždy skvelými výsledkami.Parametre a špecifikácie:Odporúčané dávkovanie:100 ml - veľmi tvrdá voda70 ml - tvrdá voda35 ml - stredne tvrdá vodaZloženie:<5 %...

Objav podobné ako CALGON 1 kg (5997321701806)

cena 9.19 €
Detail

CALGON Original Power 3v1 Zmäkčovač vody v prášku 500 g

Calgon zmäkčovač vody v prášku 3v1 chráni všetky dôležité časti práčky pred usadzovaním vodného kameňa, nečistôt a zvyškov pracieho prostriedku.

Objav podobné ako CALGON Original Power 3v1 Zmäkčovač vody v prášku 500 g

cena 5.59 €
Detail

FELCE AZZURRA Men Power Sport 2 v 1 Sprchový Gél 250 ml (8001280023231)

Sprchový gél – pánsky, vyhotovenie: bez obsahu alkoholu, čistiaci, s neutrálnym ph, objem 250ml Prajete si, aby bolo sprchovanie príjemným zážitkom pre telo aj myseľ? V tom prípade vás iste nadchne sprchový gél FELCE AZZURRA. Výrobok má čistiaci účinok. V sprchovom géli nenájdete alkohol, čo privíta aj tá najcitlivejšia pokožka. Vďaka pH neutrálnemu zloženiu bude pokožka dokonale hydratovaná a vyhnete sa jej podráždeniu. Sprchový gél zaistí perfektnú očistu pokožky celého tela a okrem toho ju pomáha tiež regenerovať a udržať ju jemnú a vláčnu. Kľúčové vlastnosti sprchového gélu FELCE AZZURRA Men Power Sport 2 v 1 Sprchový Gél 250 ml Sprchový gél FELCE AZZURRA účinne umyje vašu pokožku a zanechá ju príjemne vláčnu Účinok: čistiaci Zloženie s neutrálnym pH Bez obsahu alkoholu Objem predstavuje 250 ml

Objav podobné ako FELCE AZZURRA Men Power Sport 2 v 1 Sprchový Gél 250 ml (8001280023231)

cena 1.99 €
Detail

ECOVER Prací gél náplň Univerzálna 100 pranie 5 l

Ecover univerzálny prací gél je vhodný na bielu a farebnú bielizeň. Poteší vás vôňou zimolezu a jazmínu a perfektnými výsledkami prania.

Objav podobné ako ECOVER Prací gél náplň Univerzálna 100 pranie 5 l

cena 46.39 €
Detail

LAVERA Basis Sprchový gél na telo a vlasy 2 v 1 500 ml – náhradná náplň (4021457649761)

Sprchový gél – unisex, vyhotovenie: bio a prírodné, s prírodnými olejmi, objem 500ml Obzeráte sa po výrobku, ktorý by dodal vašej pokožke pri sprchovaní všetko, čo potrebuje? Potom si vás určite získa sprchový gél LAVERA. O vašu pokožku bude skvele postarané počas sprchovania a umývania vďaka zloženiu s prírodnými olejmi. Sprchový gél obsahuje len tie najlepšie ingrediencie zo sveta prírody. Ide o produkt zaradený do kategórie bio, čím nadväzuje na to najčistejšie, čo má človek z prírody k dispozícii. Sprchový gél poskytuje pokožke celého tela príjemnú starostlivosť, pomáha s jej regeneráciou a krásne ju prevonia. Kľúčové vlastnosti sprchového gélu LAVERA Basis Sprchový gél na telo a vlasy 2 v 1 500 ml – náhradná náplň Sprchový gél LAVERA vašu pokožku zrelaxuje, vyživí a poteší vaše zmysly Zloženie s prírodnými olejmi Je zhotovený z prírodných surovín v bio kvalite Objem predstavuje 500 ml

Objav podobné ako LAVERA Basis Sprchový gél na telo a vlasy 2 v 1 500 ml – náhradná náplň (4021457649761)

cena 7.49 €
Detail

LOCTITE POWER GEL - Sekundové gélové lepidlo 2 g

Sekundové gélové lepidlo pre domáce použitie, ktoré vytvára silné väzby medzi širokou škálou bežných materiálov. Gélová receptúra zabráni stekaniu lepidla a je preto vhodné aj na zvislé plochy.Je ideálne na lepenie plastov, gumy, kovu, dreva, keramiky, kože, textilu, papiera a papierových kartónov.je odolné voči nárazom a ideálne pre použitie tam, kde je vyžadovaná určitá flexibilita.Doba vytvorenie pevného spoja sa pohybuje od 10-30 sekúnd v závislosti od podkladu. Použitie Zaistite, aby všetky lepené povrchy boli čisté, suché a tesne k sebe priliehajúce.Zabráňte kontaktu lepidla s pokožkou.Naneste minimálne množstvo lepidla LOCTITE® Super Bond Power Gel na jeden z lepených povrchov.Lepené plochy k sebe pritlačte a držte ich stlačené po dobu 60 sekúnd.Nechajte spoj v kľude po dobu 10 minút alebo cez noc, aby sa dosiahlo plnej pevnosti.Vyvarujte sa postriekaniu okolia, chráňte odev a pracovné plochy. Odstráňte vytvrdnuté zbytky pomocou Pattex Odstraňovač lepidla.Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by lepenie malo prebiehať pri izbovej teplote (15–30 °C) a minimálnej relatívnej vlhkosti 30%. Vo veľmi suchom prostredí sa môžu časy lepenia predlžiť.Pre optimálnu životnosť produktu otrite špičku vreckovkou, aby ste odstránili prebytočné lepidlo, nasaďte viečko a uložte balenie na chladnom a suchom mieste. Identifikácia nebezpečnostiKlasifikácia látky alebo zmesi Klasifikácia (CLP):Dráždivosť kože kategória 2H315 Dráždi kožu.Podráždenie očí kategória 2H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.Špecifická toxicita cieľového orgánu - jednorazovej expozícii kategória 3H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.Cieľový orgán: Podráždenie dýchacích ciest. Prvky označovania Prvky označovania (CLP):Výstražný piktogram Obsahuje Etyl-2-kyanoakrylátVýstražné slovo: Pozor Výstražné upozornenia H315 Dráždi kožu.H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.Doplňujúce informácie EUH202 Kyanoakrylát. Nebezpečenstvo. V priebehu niekoľkých sekúnd zlepí pokožku a oči. Uchovávajte mimo dosahu detí. Bezpečnostné upozornenia P261 Zabráňte vdychovaniu pár.P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.Zneškodňovanie:P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi. Iná nebezpečnosť Žiadne pri riadnom používaní.Táto zmes obsahuje zložky považované buď za perzistentné, bioakumulatívne a toxické (PBT), alebo veľmi perzistentné a veľmi bioakumulatívne (vPvB).Nasledujúce látky sú prítomné v koncentrácii >= 0,1% a spĺňajú kritériá pre PBT/vPvB alebo boli identifikované ako endokrinné disruptory (ED):Táto zmes neobsahuje žiadne látky v koncentrácii koncentračný limit, ktoré sú vyhodnotené ako PBT, vPvB alebo ED.

Objav podobné ako LOCTITE POWER GEL - Sekundové gélové lepidlo 2 g

cena 2.27 €
Detail

DermAphex náplň 1 l (3760240340034)

Antibakteriálna pena na ruky – bez alkoholu, bez vône a parabénu Antibakteriálna pena na ruky DermAphex v litrovom balení, ktoré slúžia ako náplň do dávkovačov. Účinne eliminuje 99,9 % najčastejších baktérií, vírusov a húb prítomných na pokožke či povrchoch mobilných telefónov, držadiel, detských hračiek a pod. Pena s viskozitou podobnou vode dokonale pokryje väčšiu plochu vašej pokožky ako gél pri použití rovnakého množstva. Neobsahuje vône, parabény, alkohol a ani ďalšie látky, bežne sa vyskytujúce v antibakteriálnych prípravkoch. Preto je pena vhodná pre všetky typy pokožky, vrátane tej najcitlivejšej. Je úplne bezpečná a bezoplachová. Nelepí, je bez zápachu a vaše ruky zanechá vláčne a vydezinfikované. Náplň jedinečnej penovej dezinfekcie do dávkovačov DermAphex, vďaka ktorým pohodlne nadávkujete jej presné množstvo. Kľúčové vlastnosti náplne antibakteriálnej peny na ruky DermAphexAntibakteriálna pena bez alkoholu DermAphex na...

Objav podobné ako DermAphex náplň 1 l (3760240340034)

cena 10.9 €
Detail

Schwarzkopf Schauma MEN sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov Sports Power 750 ml

Schwarzkopf Schauma MEN, 750 ml, Sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov, Ak chcete ušetriť nielen čas, ale aj miesto v kúpeľni či cestovnej taške, príde vám vhod sprchový gél a šampón 2 v 1 Schwarzkopf Schauma MEN. Bude plniť funkciu hneď dvoch produktov v jednom – rýchlo a účinne umyje pokožku celého tela aj vlasy. Pomôže z nich odstrániť všetky nečistoty a mastnotu a dodá vám pocit dlhotrvajúcej sviežosti, takže zo sprchy vyjdete ako znovuzrodení. Vlastnosti: poskytuje starostlivosť vlasom aj pokožke zanechá pokožku príjemne sviežu prípravok je špeciálne vyvinutý pre potreby mužov umýva vlasy a čistí pokožku hlavy Použitie: Naneste na vlhké vlasy aj pokožku celého tela, jemne napeňte, premasírujte a potom dôkladne zmyte.

Objav podobné ako Schwarzkopf Schauma MEN sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov Sports Power 750 ml

cena 4.0 €
Detail

Schwarzkopf Schauma MEN sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov Sports Power 400 ml

Schwarzkopf Schauma MEN, 400 ml, Sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov, Ak chcete ušetriť nielen čas, ale aj miesto v kúpeľni či cestovnej taške, príde vám vhod sprchový gél a šampón 2 v 1 Schwarzkopf Schauma MEN. Bude plniť funkciu hneď dvoch produktov v jednom – rýchlo a účinne umyje pokožku celého tela aj vlasy. Pomôže z nich odstrániť všetky nečistoty a mastnotu a dodá vám pocit dlhotrvajúcej sviežosti, takže zo sprchy vyjdete ako znovuzrodení. Vlastnosti: poskytuje starostlivosť vlasom aj pokožke zanechá pokožku príjemne sviežu prípravok je špeciálne vyvinutý pre potreby mužov umýva vlasy a čistí pokožku hlavy Použitie: Naneste na vlhké vlasy aj pokožku celého tela, jemne napeňte, premasírujte a potom dôkladne zmyte.

Objav podobné ako Schwarzkopf Schauma MEN sprchový gél a šampón 2 v 1 pre mužov Sports Power 400 ml

cena 2.32 €
Detail

KIT & KIN Čistič kúpeľní - náplň 1 l

KIT & KIN Čistič kúpeľní - náplň 1 l Univerzálny sprej na odstraňovanie vodného kameňa a škvŕn z tvrdej vody. Môže sa používať na sklo, keramiku, plexisklo, chróm a väčšinu neporéznych povrchov.

Objav podobné ako KIT & KIN Čistič kúpeľní - náplň 1 l

cena 10.39 €
Detail

HG 483 - Power gél na rúry s aplikátorom 0,25 L

Účinný čistič rúr s aplikátorom s veľmi účinným gélovým zložením pre odstránenie odolnej a pripečenej mastnoty alebo iných pripálených kúskov.Keďže gél je veľmi priľnavý, tak je vhodný na čistenie zvislých povrchov rúry napr. stien.Vďaka integrovanému aplikátoru - kefky môžte gél aplikovať presne tam, kde je to nutné.Čistič je mimoriadne vhodný aj ako čistiaci prostriedok na plechy na pečenie, grilovacie mriežky alebo BBQ.PoužitieFľašku pred použitím dobre pretrepte.Stlačte uzáver na oboch stranách a odskrutkujte.Fľašku držte hore dnom, aby mohol gél stekať do kefky.Naneste gél v závislosti od množstva nečistôt a nechajte pôsobiť maximálne 3 hodiny.Potom ho dôkladne utrite kuchynskou rolkou alebo vlhkou špongiou a nakoniec odstráňte všetky zvyšky veľkým množstvom vody.Kefku po použití opláchnite pod vodovodným kohútikom.Po použití naskrutkujte uzáver späť na fľašu.

Objav podobné ako HG 483 - Power gél na rúry s aplikátorom 0,25 L

cena 8.71 €
Detail

Well Done Power Gel Universal 4 l (67 praní) (5998466114506)

Prací gél – typ bielizne univerzálna, na bežné pranie, vydrží až na 67 praní, objem 4000 ml Zháňate prostriedok na pranie bielizne, ktorý dokáže vaše oblečenie zbaviť nečistôt a osvieži ho? Prací gél Well Done by sa mohol stať tým pravým. Tento univerzálny prací gél vyperie kvalitne a šetrne oblečenie z akéhokoľvek materiálu. Disponuje celkovým objemom 4000 ml a vydrží na 67 praní. Zásadné vlastnosti pracieho gélu Well Done Power Gel Universal 4 l (67 praní) Prací gél Well Done je vhodný na všetky typy materiálov Skvelý na bežnú údržbu bielizne Vystačí na 67 dávok bielizne Jeho objem je 4000 ml

Objav podobné ako Well Done Power Gel Universal 4 l (67 praní) (5998466114506)

cena 6.59 €
Detail

Well Done Power Gel Color 4 l (67 praní) (5998466114490)

Prací gél – typ bielizne univerzálna, na farebnú bielizeň, na bežné pranie, vydrží až na 67 praní, objem 4000 ml Hľadáte prostriedok na pranie bielizne, ktorý dokáže vaše oblečenie zbaviť nečistôt a osvieži ho? Prací gél Well Done by mohol byť ten pravý variant. Tento univerzálny prací gél zvládne vyprať akýkoľvek materiál. Gél na pranie Well Done je vďaka svojmu zloženiu ideálny na farebnú bielizeň. Disponuje objemom 4000 ml a vydrží až na 67 praní. Hlavné prednosti pracieho gélu Well Done Power Gel Color 4 l (67 praní) Prací gél Well Done je možné používať na všetky typy materiálov Perfektný výrobok na bežnú údržbu vašej bielizne Je vhodný na farebnú bielizeň Vydrží na cca 67 praní Jeho objem je 4000 ml

Objav podobné ako Well Done Power Gel Color 4 l (67 praní) (5998466114490)

cena 6.59 €
Detail

DUCK WC čistič Power 4v1 rez 750 ml

DUCK WC čistič Power 4v1 rez 750 ml Odstraňovač vodného kameňa Anti Limescale Duck Power pri pravidelnom používaní navždy odstráni vodný kameň z vašej záchodovej misy. Päťkrát lepšia účinnosť proti vodnému kameňu.

Objav podobné ako DUCK WC čistič Power 4v1 rez 750 ml

cena 3.49 €
Detail

KIT & KIN Tekutý prací prostriedok - náplň 1 l

KIT & KIN Tekutý prací prostriedok - náplň 1 l Biodegradovateľný tekutý prací prostriedok bez vône, akreditovaný spoločnosťou Allergy UK. Šetrný k citlivej pokožke, ale mimoriadne účinný na škvrny aj pri nízkych teplotách.

Objav podobné ako KIT & KIN Tekutý prací prostriedok - náplň 1 l

cena 12.99 €
Detail

KIT & KIN Univerzálny čistiaci prostriedok – náplň 1 l

KIT & KIN Univerzálny čistiaci prostriedok – náplň 1 l Tento univerzálny čistiaci prostriedok sa postará o všetky miestnosti vo vašom dome. Poradí si s umývadlami, pracovnými alebo maľovanými povrchmi. Vyčistíte ho jedným nastriekaním a utretím.

Objav podobné ako KIT & KIN Univerzálny čistiaci prostriedok – náplň 1 l

cena 10.39 €
Detail

HG 484 - Power gél na vodný kameň s aplikátorom 0,25 L

Účinný prípravok s integrovanou kefkou pre odstránenie aj toho najodolnejšieho vodného kameňa.Má gélové zloženie, ktoré je veľmi priľnavé a jeho použitie je ideálne na zvislé plochy.Vďaka integrovanej kefke môžte gél aplikovať v správnom množstve a presne, a to aj na ťažko prístupných miestach.Ideálny je na miesta v kúpeľni alebo iné miesta v domácnosti, na ktorých sa nachádza alebo tvorí veľa vodného kameňa.PoužitieFľašku pred použitím dobre pretrepte.Stlačte uzáver na oboch stranách a doskrutkujte.Fľašku držte hore dnom, aby mohol gél stekať do kefky.Naneste gél a nechajte pôsobiť maximálne 5 minút.Potom ho spláchnite alebo utrite vlhkou handričkou.Kefku po použití opláchnite pod vodovodným kohútikom.Po použití naskrutkujte uzáver späť na fľašku.

Objav podobné ako HG 484 - Power gél na vodný kameň s aplikátorom 0,25 L

cena 8.71 €
Detail

KORES Power Glue Gel 3× 1 g (9023800263421)

Sekundové lepidlo – na čisté, rýchle a presné použitie Sekundové lepidlo KORES Power Glue Gel je ideálnym pomocníkom do každej domácnosti aj dielne. Spoľahlivo lepí kov, gumu, kožu, drevo, papier aj plast. Lepidlo ponúka okamžitý a trvalý účinok a obzvlášť vhodné je na lepenie vertikálnych plôch, pretože nesteká. Integrovaný aplikátor umožní čisté, rýchle a presné použitie a nechýba ani samoprepichovacie viečko. Sekundové lepidlo KORES Power Glue Gel spoľahlivo zlepí celý rad materiálov. Kľúčové vlastnosti lepidla KORES Power Glue Gel 3× 1 gSekundové lepidlo vhodné do domácnosti aj dielneSpoľahlivo lepí kov, gumu, kožu, drevo, papier aj plastKORES Power Glue Gel ponúka okamžitý a trvalý účinokObzvlášť vhodné na lepenie vertikálnych plôch, pretože nestekáIntegrovaný aplikátor umožní čisté, rýchle a presné použitieSo samoprepichovacím viečkom Hmotnosť:3× 1 g

Objav podobné ako KORES Power Glue Gel 3× 1 g (9023800263421)

cena 2.99 €
Detail

KIT & KIN Prostriedok na umývanie riadu - náplň 1 l

KIT & KIN Prostriedok na umývanie riadu - náplň 1 l Preparát na umývanie riadu vyrobený zo zložiek, ktoré sú odolné voči mastnote a šetrné k pokožke. Koncentrát s vôňou grapefruitového a pomarančového esenciálneho oleja dodáva umývaniu riadu šmrnc.

Objav podobné ako KIT & KIN Prostriedok na umývanie riadu - náplň 1 l

cena 14.79 €
Detail

Catrice Power Gel 2 in1 podkladový a vrchný lak na nechty 10.5 ml

Catrice Power Gel 2 in1, 10.5 ml, Nechty pre ženy, Nádherná manikúra ako po návšteve nechtového štúdia? Lak na nechty Catrice Power Gel 2 in1 umožňuje vytvoriť si ju v pohodlí vlastného domova. Pokrýva povrch nechtov súvislou vrstvou dlhotrvajúcej intenzívnej farby s lesklým finišom a pomáha dodať nechtom pestovaný, dokonale upravený vzhľad. Pomocou neho môžete jednoducho zvýrazniť svoje nechty, alebo napríklad podčiarknuť štýl svojho outfitu. Tak ktorá farba sa zaleskne na vašich nechtoch? Vlastnosti: posilňuje a spevňuje nechty pohodlne sa nanáša má dlhotrvajúcu výdrž udržuje nechty zdravé a krásne Použitie: Nanášajte na odlakované a dokonale čisté nechty. Nechajte zaschnúť a potom naneste farebný lak. Lak aplikujte ako posledný krok pri manikúre.

Objav podobné ako Catrice Power Gel 2 in1 podkladový a vrchný lak na nechty 10.5 ml

cena 4.5 €
Detail

KIT & KIN Čistič na sklo a zrkadlá - náplň 1 l

KIT & KIN Čistič na sklo a zrkadlá - náplň 1 l Sprej na sklo a zrkadlá zabezpečuje jednoduché čistenie zrkadiel, okien a povrchov z nehrdzavejúcej ocele bez šmúh. Ideálny aj na čistenie okuliarov a leštenie kľučiek dverí.

Objav podobné ako KIT & KIN Čistič na sklo a zrkadlá - náplň 1 l

cena 10.39 €
Detail

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen sprchový gél 2 v 1 300 ml

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen, 300 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Detská koža je oveľa citlivejšia a jemnejšia než koža dospelých, preto je dôležité starať sa o ňu obzvlášť šetrne, a to aj pri jej čistení. Prípravok Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen zanechá krehkú kožu bábätka či dieťaťa dokonale čistú bez toho, že by ju vysušil. Odstráni z pleti tváre aj z pokožky celého tela všetky nečistoty, ale pritom nenaruší ochrannú kožnú bariéru. Naopak, prispeje k výžive, hydratácii a zvláčneniu. Doprajte dieťaťu pri umývaní tú najjemnejšiu starostlivosť a pocit absolútneho komfortu. Vlastnosti: jemne zmýva všetky nečistoty umýva aj vlásky vyživuje detskú pokožku pri kúpeli pre citlivú až alergickú pokožku má hydratačné účinky má zvláčňujúce účinky prevonia vlasy jemnou vôňou Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Prípravok naneste na navlhčenú pokožku a vlásky, následne opláchnite.

Objav podobné ako Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen sprchový gél 2 v 1 300 ml

cena 5.2 €
Detail

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Cars sprchový gél 2 v 1 300 ml

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Cars, 300 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Detská koža je oveľa citlivejšia a jemnejšia než koža dospelých, preto je dôležité starať sa o ňu obzvlášť šetrne, a to aj pri jej čistení. Prípravok Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Cars zanechá krehkú kožu bábätka či dieťaťa dokonale čistú bez toho, že by ju vysušil. Odstráni z pleti tváre aj z pokožky celého tela všetky nečistoty, ale pritom nenaruší ochrannú kožnú bariéru. Naopak, prispeje k výžive, hydratácii a zvláčneniu. Doprajte dieťaťu pri umývaní tú najjemnejšiu starostlivosť a pocit absolútneho komfortu. Vlastnosti: jemne zmýva všetky nečistoty umýva aj vlásky vyživuje detskú pokožku pri kúpeli pre citlivú až alergickú pokožku má hydratačné účinky má zvláčňujúce účinky prevonia vlasy jemnou vôňou Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Prípravok naneste na navlhčenú pokožku a vlásky, následne opláchnite.

Objav podobné ako Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Cars sprchový gél 2 v 1 300 ml

cena 5.2 €
Detail

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Spiderman sprchový gél 2 v 1 300 ml

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Spiderman, 300 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Detská koža je oveľa citlivejšia a jemnejšia než koža dospelých, preto je dôležité starať sa o ňu obzvlášť šetrne, a to aj pri jej čistení. Prípravok Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Spiderman zanechá krehkú kožu bábätka či dieťaťa dokonale čistú bez toho, že by ju vysušil. Odstráni z pleti tváre aj z pokožky celého tela všetky nečistoty, ale pritom nenaruší ochrannú kožnú bariéru. Naopak, prispeje k výžive, hydratácii a zvláčneniu. Doprajte dieťaťu pri umývaní tú najjemnejšiu starostlivosť a pocit absolútneho komfortu. Vlastnosti: jemne zmýva všetky nečistoty umýva aj vlásky vyživuje detskú pokožku pri kúpeli pre citlivú až alergickú pokožku má hydratačné účinky má zvláčňujúce účinky prevonia vlasy jemnou vôňou Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Prípravok naneste na navlhčenú pokožku a vlásky, následne opláchnite.

Objav podobné ako Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Spiderman sprchový gél 2 v 1 300 ml

cena 5.2 €
Detail

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Batman sprchový gél 2 v 1 300 ml

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Batman, 300 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Detská koža je oveľa citlivejšia a jemnejšia než koža dospelých, preto je dôležité starať sa o ňu obzvlášť šetrne, a to aj pri jej čistení. Prípravok Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Batman zanechá krehkú kožu bábätka či dieťaťa dokonale čistú bez toho, že by ju vysušil. Odstráni z pleti tváre aj z pokožky celého tela všetky nečistoty, ale pritom nenaruší ochrannú kožnú bariéru. Naopak, prispeje k výžive, hydratácii a zvláčneniu. Doprajte dieťaťu pri umývaní tú najjemnejšiu starostlivosť a pocit absolútneho komfortu. Vlastnosti: jemne zmýva všetky nečistoty umýva aj vlásky vyživuje detskú pokožku pri kúpeli pre citlivú až alergickú pokožku má hydratačné účinky má zvláčňujúce účinky prevonia vlasy jemnou vôňou Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Prípravok naneste na navlhčenú pokožku a vlásky, následne opláchnite.

Objav podobné ako Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Batman sprchový gél 2 v 1 300 ml

cena 5.2 €
Detail

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen sprchový gél 2 v 1 300 ml

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen, 300 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Detská koža je oveľa citlivejšia a jemnejšia než koža dospelých, preto je dôležité starať sa o ňu obzvlášť šetrne, a to aj pri jej čistení. Prípravok Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen zanechá krehkú kožu bábätka či dieťaťa dokonale čistú bez toho, že by ju vysušil. Odstráni z pleti tváre aj z pokožky celého tela všetky nečistoty, ale pritom nenaruší ochrannú kožnú bariéru. Naopak, prispeje k výžive, hydratácii a zvláčneniu. Doprajte dieťaťu pri umývaní tú najjemnejšiu starostlivosť a pocit absolútneho komfortu. Vlastnosti: jemne zmýva všetky nečistoty umýva aj vlásky vyživuje detskú pokožku pri kúpeli pre citlivú až alergickú pokožku má hydratačné účinky má zvláčňujúce účinky prevonia vlasy jemnou vôňou Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Prípravok naneste na navlhčenú pokožku a vlásky, následne opláchnite.

Objav podobné ako Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen sprchový gél 2 v 1 300 ml

cena 5.2 €
Detail

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen sprchový gél 2 v 1 300 ml

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen, 300 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Detská koža je oveľa citlivejšia a jemnejšia než koža dospelých, preto je dôležité starať sa o ňu obzvlášť šetrne, a to aj pri jej čistení. Prípravok Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen zanechá krehkú kožu bábätka či dieťaťa dokonale čistú bez toho, že by ju vysušil. Odstráni z pleti tváre aj z pokožky celého tela všetky nečistoty, ale pritom nenaruší ochrannú kožnú bariéru. Naopak, prispeje k výžive, hydratácii a zvláčneniu. Doprajte dieťaťu pri umývaní tú najjemnejšiu starostlivosť a pocit absolútneho komfortu. Vlastnosti: jemne zmýva všetky nečistoty umýva aj vlásky vyživuje detskú pokožku pri kúpeli pre citlivú až alergickú pokožku má hydratačné účinky má zvláčňujúce účinky prevonia vlasy jemnou vôňou Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Prípravok naneste na navlhčenú pokožku a vlásky, následne opláchnite.

Objav podobné ako Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Frozen sprchový gél 2 v 1 300 ml

cena 6.8 €
Detail

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Superman sprchový gél 2 v 1 300 ml

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Superman, 300 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Detská koža je oveľa citlivejšia a jemnejšia než koža dospelých, preto je dôležité starať sa o ňu obzvlášť šetrne, a to aj pri jej čistení. Prípravok Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Superman zanechá krehkú kožu bábätka či dieťaťa dokonale čistú bez toho, že by ju vysušil. Odstráni z pleti tváre aj z pokožky celého tela všetky nečistoty, ale pritom nenaruší ochrannú kožnú bariéru. Naopak, prispeje k výžive, hydratácii a zvláčneniu. Doprajte dieťaťu pri umývaní tú najjemnejšiu starostlivosť a pocit absolútneho komfortu. Vlastnosti: jemne zmýva všetky nečistoty umýva aj vlásky vyživuje detskú pokožku pri kúpeli pre citlivú až alergickú pokožku má hydratačné účinky má zvláčňujúce účinky prevonia vlasy jemnou vôňou Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Prípravok naneste na navlhčenú pokožku a vlásky, následne opláchnite.

Objav podobné ako Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Superman sprchový gél 2 v 1 300 ml

cena 5.1 €
Detail

Prací gél Sensitive Sonett 2 L

Prací gél Sensitive Sonett 2 L Jemný ekologický prostriedok na pranie pre ľudí s citlivou pokožkou. Uchovávajte na suchých miestach v uzavretom obale. Skladujte mimo dosahu detí. Pri náhodnom požití vyhľadajte lekára a predložte obal výrobku. Výrobky značky Sonett sú balené do recyklovateľných obalov. Zásady ekologickej drogérie SONETT • Výrobky sú 100% odbúravateľné, v priebehu niekoľkých hodín, maximálne dní sa vo vode úplne rozložia • Značka Sonett odmieta používať akékoľvek prísady škodlivé pre životné prostredie a zdravie človeka. • Suroviny použité vo výrobe, pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu • Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesy energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov • Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov Technické údaje: Hustota: (20°C) cca. 1,02 g/cm³ Hodnota pH: (20°C, 5 g/l H₂O) cca. 8,5 - 9,5 Použitie: na 4,5 kg prádla. Mäkká voda: 50-75 ml; strdene tvrdá voda: 60-100 ml; tvrdá voda: 60-100 ml + 50 ml zmäkčovadla Ručné pranie: 40 ml na 5l vody.

Objav podobné ako Prací gél Sensitive Sonett 2 L

cena 13.21 €
Detail

Prací gél Levanduľa Sonett 2 L

Prací gél Levanduľa Sonett 2 L Jemný ekologický prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule. Uchovávajte na suchých miestach v uzavretom obale. Skladujte mimo dosahu detí. Pri náhodnom požití vyhľadajte lekára a predložte obal výrobku. Výrobky značky Sonett sú balené do recyklovateľných obalov.Zásady ekologickej drogérie SONETT• Výrobky sú 100% odbúravateľné, v priebehu niekoľkých hodín, maximálne dní sa vo vode úplne rozložia• Značka Sonett odmieta používať akékoľvek prísady škodlivé pre životné prostredie a zdravie človeka. • Suroviny použité vo výrobe, pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu• Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesy energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov• Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátovTechnické údaje:Hustota: (20°C) cca. 1,03 g/cm³Hodnota pH: (20°C, 5 g/l H₂O) cca. 8,5 - 9,5 Použitie: na 4,5 kg prádla. Mäkká voda: 50-75 ml; strdene tvrdá voda: 60-100 ml; tvrdá voda: 60-100 ml + 50 ml zmäkčovadlaRučné pranie: 40 ml na 5l vody.

Objav podobné ako Prací gél Levanduľa Sonett 2 L

cena 13.21 €
Detail

SONETT Prací gél Sensitive 2 l

Rad Sensitive určený pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

Objav podobné ako SONETT Prací gél Sensitive 2 l

cena 12.49 €
Detail

Opasok POWER BASIC - Power System 1 ks L

Opasok POWER BASIC - Power System: Sendvičový fitness opasok za bezkonkurenčnú cenu. Vďaka trojitej vrstve má oproti ostatným podobným typom suverénne najdlhšiu životnosť a bude Vás sprevádzať dlhé roky.

Objav podobné ako Opasok POWER BASIC - Power System 1 ks L

cena 17.8 €
Detail

Opasok POWER BLACK - Power System 1 ks L

Opasok POWER BLACK - Power System: Je vyrobený z prvotriednej, silnej byvolej kože a je určený pre intenzívny tréning.

Objav podobné ako Opasok POWER BLACK - Power System 1 ks L

cena 28.37 €
Detail

Opasok POWER NATURALL - Power System 1 ks L

Opasok POWER NATURALL - Power System: Kvalitný celokožený opasok prr ťažké cviky do posilovne Power System.

Objav podobné ako Opasok POWER NATURALL - Power System 1 ks L

cena 29.19 €
Detail

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Toy Story sprchový gél 2 v 1 500 ml

Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Toy Story, 500 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Detská koža je oveľa citlivejšia a jemnejšia než koža dospelých, preto je dôležité starať sa o ňu obzvlášť šetrne, a to aj pri jej čistení. Prípravok Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Toy Story zanechá krehkú kožu bábätka či dieťaťa dokonale čistú bez toho, že by ju vysušil. Odstráni z pleti tváre aj z pokožky celého tela všetky nečistoty, ale pritom nenaruší ochrannú kožnú bariéru. Naopak, prispeje k výžive, hydratácii a zvláčneniu. Doprajte dieťaťu pri umývaní tú najjemnejšiu starostlivosť a pocit absolútneho komfortu. Vlastnosti: jemne zmýva všetky nečistoty umýva aj vlásky vyživuje detskú pokožku pri kúpeli pre citlivú až alergickú pokožku má hydratačné účinky má zvláčňujúce účinky prevonia vlasy jemnou vôňou Zloženie: obsahuje minimálne 95 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Prípravok naneste na navlhčenú pokožku a vlásky, následne opláchnite.

Objav podobné ako Corine de farme Shower Gel 2 in 1 Toy Story sprchový gél 2 v 1 500 ml

cena 6.8 €
Detail

Baseus rýchly nabíjací / dátový kábel 4v1 2* Lightning + USB-C + Micro USB 3, 5A 1, 2m, čierna

Baseus rýchly nabíjací / dátový kábel 4v1Univerzálny nástroj pre všetky vaše zariadenia. Kľúčové vlastnosti Nabíja 4 zariadenia súčasne. Podpora rýchleho nabíjania 3,5A. Stabilná rýchlosť nabíjania. Odolné proti opotrebeniu a lámaniu. Detaily produktu Konektory: 1x MicroUSB, 2x Lightning, 1x USB-C Dĺžka kábla: 1,2 m Farba: Čierna Bezpečie a ochrana Inteligentný čip chráni zariadenie. Zabraňuje prebíjaniu smartfónu. Odolnosť a kvalita Vyrobený z vysoko kvalitných nylonových drôtov. Zosilnený TPE konektor vydrží neustále ohýbanie. Puzdro zo zliatiny hliníka. Perfektný na cesty Organizácia káblov s pomocou suchého zipsu s háčikmi a slučkami. EAN produktu: 6953156278486

Objav podobné ako Baseus rýchly nabíjací / dátový kábel 4v1 2* Lightning + USB-C + Micro USB 3, 5A 1, 2m, čierna

cena 5.11 €
Detail

Slime Bezdušová náplň SLIME 1 L (10031)

Opravná sada na pneu - bezdušová náplň, utesňovač a prevencia prepichnutí, po inštalácii zostáva stále kvapalná, nestvrdne, nevyschne, opravuje prierazy až do hĺbky 6mm, odporúčaná rýchlosť po oprave je max. 80km/h Slime Tyre Sealant je špeciálny bezdušový tmel na prevenciu a dočasnú opravu poškodených pneumatík. Prípravok spoľahlivo zaceľuje prierazy do maximálnej hĺbky 6 mm. Skvele sa hodí na opravu pneumatík bicyklov, vozíkov, prívesov, motocyklov alebo štvorkoliek. Bezdušový tmel Slime Tyre Sealant je netoxický a rozpustný vo vode, takže je jeho použitie maximálne bezpečné. Navyše si zachováva kvapalnú konzistenciu a je nehorľavý. Maximálna odporúčaná rýchlosť vozidla po použití prípravku je 80 km/h. Toto balenie bezdušového tmelu Slime Tyre Sealant má objem 1 liter.Kľúčové vlastnosti bezdušového tmelu Slime Tyre Sealant s objemom 1 lNehorľavý a netoxický prípravokBezdušový tmel Slime Tyre Sealant je ideálny na prevenciu a opravu prierazovDobrá rozpustnosť...

Objav podobné ako Slime Bezdušová náplň SLIME 1 L (10031)

cena 22.9 €
Detail

Náplň do bublifuku MAXI 1 l (8590331160198)

Náplň do bublifuku – pre všetky klasické bublifuky, vytvára veľké bubliny, objem 1 l Pořádáte akci pro děti, zahradní párty nebo vám prostě jen došla tekutina v klasickém bublifuku? Pořiďte si náplň do bublifuku Maxi, kde najdete 1 l tekutiny. Tu pak můžete dětem dolévat do malých bublifuků. Díky náplni Maxi budou děti vytvářet opravdu velké bubliny a zabaví se na dlouhou dobu. Klíčové vlastnosti náplně do bublifuku MaxiNáplň Maxi je vhodná do všech klasických bublifukůHodí se na doma i větší akce, kdy můžete dětem dolévat prázdné bublifukyVytváří velké bublinySkvěle zabaví všechny děti

Objav podobné ako Náplň do bublifuku MAXI 1 l (8590331160198)

cena 3.25 €
Detail

ADIDAS Power Booster Shower Gél 3 in 1 400 ml (3616303459536)

Sprchový gél – pánsky, vhodný na všetky typy pokožky, čistiaci, bez sulfátov, objem 400ml Radi by ste dopriali svojej pokožke pri sprchovaní kvalitnú starostlivosť? Potom si zamilujete sprchový gél ADIDAS, ktorý jemne čistí a chráni akúkoľvek pokožku. Produkt má čistiaci účinok. Sprchový gél navyše neobsahuje sulfáty. Sprchový gél zaistí perfektnú očistu pokožky celého tela a okrem toho ju pomáha tiež regenerovať a udržať ju jemnú a vláčnu. Zásadné vlastnosti sprchového gélu ADIDAS Power Booster Shower Gél 3 in 1 400 ml Sprchový gél ADIDAS sa postará o každodennú očistu vášho tela aj mysle Účinok: čistiaci Zloženie bez sulfátov Sprchový gél ADIDAS je vhodný na akúkoľvek pleť Jeho objem predstavuje 400 ml

Objav podobné ako ADIDAS Power Booster Shower Gél 3 in 1 400 ml (3616303459536)

cena 2.99 €
Detail

ADIDAS Power Booster Shower Gél 3 in 1 250 ml (3616304240607)

Sprchový gél – pánsky, vhodný na všetky typy pokožky, čistiaci a hydratačný, objem 250ml Túžite po výrobku, ktorý vašu pokožku pri sprchovaní vyživí, zrelaxuje a zároveň poteší vaše zmysly? V tom prípade je tu pre vás sprchový gél ADIDAS, ktorý jemne čistí a chráni akúkoľvek pokožku. Produkt má čistiaci a hydratačný účinok. Hlavné prednosti sprchového gélu ADIDAS Power Booster Shower Gél 3 in 1 250 ml Sprchový gél ADIDAS účinne umyje vašu pokožku a zanechá ju príjemne vláčnu Účinok: čistiaci a hydratačný Sprchový gél ADIDAS je vhodný na akúkoľvek pleť Objem predstavuje 250 ml

Objav podobné ako ADIDAS Power Booster Shower Gél 3 in 1 250 ml (3616304240607)

cena 2.5 €
Detail

CASTROL Power 1 Racing 2T 1 l (CP1RA2T1)

Motorový olej - 10W-40, syntetický, pre 2-taktný motor, API API TC, DE distribúcia, objem 1l Syntetický olej Castrol Power 1 Racing 2T pre dvojtaktné motory zlepšuje akceleráciu motocykla a zároveň dokáže ich motor chrániť.Zháňate kvalitný olej pre svoju motorku? Castrol Power 1 Racing 2T je určený pre motocykle s dvojtaktnými motormi. Dokáže pritom urýchliť akceleráciu, pretože umožňuje rýchlejšie spaľovanie a zvýšenú ochranu, čo zlepšuje reakciu plynu. Tento olej od svetoznámeho výrobcu navyše spĺňa špecifikácie API TC+, JASO FD a ISO EGD.Podstatné vlastnostiModerný syntetický olej pre motocykle s dvojtaktným motoromUmožňuje urýchliť akceleráciu a zvyšuje ochranuSpĺňa špecifikácie API TC+, JASO FD a ISO EGD

Objav podobné ako CASTROL Power 1 Racing 2T 1 l (CP1RA2T1)

cena 11.9 €
Detail

Hello Kitty Shampoo and Shower Gel 2 in 1 sprchový gél a šampón 2 v 1 2D 400 ml

Hello Kitty Shampoo and Shower Gel 2 in 1, 400 ml, Detské sprchovacie gély pre deti, Prípravok Hello Kitty Shampoo and Shower Gel 2 in 1 jemne umýva detskú pokožku a poskytuje jej potrebnú výživu. Vlastnosti: má upokojujúce účinky intenzívne hydratuje šetrne umýva detské vlásky hravý detský motív jemne zmýva všetky nečistoty Použitie: Naneste na vlhké vlasy aj pokožku celého tela, jemne napeňte, premasírujte a potom dôkladne zmyte.

Objav podobné ako Hello Kitty Shampoo and Shower Gel 2 in 1 sprchový gél a šampón 2 v 1 2D 400 ml

cena 7.3 €
Detail

Ortega R122-1/2-L (HN220536)

Klasická gitara – pre ľavákov, pre deti, veľkosť 1/2, 6 strún, 18 pražcov, menzúra 560 mm, šírka nultého pražca 44 mm, vrstvený korpus, matná povrchová úprava, predná doska céder, zadná doska mahagón, luby mahagón, krk mahagón, hmatník orech, nylonové struny, balenie obsahuje obal Zháňate pre svoje dieťa najvhodnejší hudobný nástroj? Klasická gitara ORTEGA by mohla byť tá pravá voľba. Disponuje menzúrou s dĺžkou 560 mm a nultým podvalom v šírke 44 mm. Klasická gitara ORTEGA je tvorená 18 podvalmi, s ktorými sa bude naozaj dobre hrať. Podmanivé tóny vykúzli prostredníctvom 6 strún, zatiaľ čo dlhú životnosť má na starosti ich nylonové vyhotovenie. Telo gitary sa bude hodiť najmä hudobníkom, ktorí uprednostňujú modely bez výrezu. Kľúčové prednosti klasickej gitary Ortega R122-1/2-L Klasická gitara ORTEGA sa svojím tvarom hodí pre ľavákov Vďaka veľkosti 1/2 je gitara vhodná pre deti Tvar tela môžeme zaradiť medzi typy klasické Ponúkaná gitara má vrstvený korpus...

Objav podobné ako Ortega R122-1/2-L (HN220536)

cena 228.9 €
Detail

Sharpie 2162643, gélové pero S-Gel Metal, čierne, 2ks, 0.7mm, naviac 2 náplne

Výrazné farebné gélové pero pre technológiu bez šmúh a kvapkania pre dokonale hladké a vždy ostré písanieElegantné oceľovo sivé a ružovo zlaté telá s moderným matným povrchom a chrómovanými kovovými sponami pre elegantný a štýlový vzhľadTvarovaná pogumovaná rukoväť pre pohodlné písanie Praktický výsuvný mechanizmus pre jednoduché použitie, odolný klip pre pripevnenie na vrecká, kufre, batohy atď. Obsahuje 2 gélové perá s čiernym atramentom a 2 náplne gélových pier; stredný hrot (0,7 mm)Sila Sharpie je teraz k dispozícii v kovovom gélovom pere. Pozrite sa, ako funguje účinné pero Sharpie S-Gel. Vďaka technológii proti kvapkaniu a rozmazaniu ponúka toto pero Sharpie jedinečný zážitok z písania. Toto gélové pero je k dispozícii v žiarivých farbách pre živé písanie a tvarovaná, pogumovaná rukoväť poskytuje pohodlie pre rôzne úlohy. Elegantná kovová konštrukcia, matný povrch a chrómovaný klip mu dodávajú elegantný a štýlový vzhľad. Sharpie S-Gel poskytuje bezproblémové písanie doma, v škole alebo v kancelárii.

Objav podobné ako Sharpie 2162643, gélové pero S-Gel Metal, čierne, 2ks, 0.7mm, naviac 2 náplne

cena 5.57 €
Detail

PERWOLL Prací gél Color 40 pranie 2 l

Prací gél je ideálna starostlivosť pre vašu farebnú bielizeň, poskytuje tú najlepšiu starostlivosť o vlákna.

Objav podobné ako PERWOLL Prací gél Color 40 pranie 2 l

cena 9.79 €
Detail

PERWOLL Prací gél Black 40 pranie 2 l

Prací gél je ideálna starostlivosť pre vaše čierne a tmavé oblečenie, je účinný ako v studenej, tak aj teplej vode.

Objav podobné ako PERWOLL Prací gél Black 40 pranie 2 l

cena 9.79 €
Detail

Pozrite sa aj