Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
Carp expert navijak river feeder 7000
Pohodlná rukoväť s pogumovaným povrchom. Okrem riečneho rybolovu môže byť vďaka svojej pevnej konštrukcii tiež dobrou alternatívou k feederovým a spodovým prútom.
Pozrite sa aj Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Carp Method (8054393135841)
Carp expert navijak feeder neo 5000
Navijak má kovovú kľučku, cievka je plytká, nie je potrebné na ňu namotať niekoľko stoviek metrov šnúry, aby sme ju naplnili po okraj. Navijak disponuje tzv. Baitrunner systémom čiže systémom voľnobežnej čoskoro, čo znamená, že brzdnú silu môžeme nastavovať. Nepoužívajme ju však počas zdolávania, ale len a iba vtedy, keď máme rybársky prút položený na stojane a čakáme na záber. Silu voľnobežnej brzdy môžeme nastavovať regulátorom v zadnej časti navijaku. Prevodový pomer je 5,5:1, čo umožňuje rýchle navíjanie. 5 ložísk zaručuje plynulý chod a precíznu prácu, navijak disponuje ihlovým antireverzným systémom, preto sa zastavením kľučky navijaka rotor nepohne smerom naspäť. V prvom rade ho odporúčame pre feeder lov, čím dokážeme využiť všetky prednosti ponúkané navijakom.
Pozrite sa aj Philips Series 7000 PowerPro Expert FC9744/09
Carp expert navijak feeder neo 6000
Navijak má kovovú kľučku, cievka je plytká, nie je potrebné na ňu namotať niekoľko stoviek metrov šnúry, aby sme ju naplnili po okraj. Navijak disponuje tzv. Baitrunner systémom čiže systémom voľnobežnej čoskoro, čo znamená, že brzdnú silu môžeme nastavovať. Nepoužívajme ju však počas zdolávania, ale len a iba vtedy, keď máme rybársky prút položený na stojane a čakáme na záber. Silu voľnobežnej brzdy môžeme nastavovať regulátorom v zadnej časti navijaku. Prevodový pomer je 5,5:1, čo umožňuje rýchle navíjanie. 5 ložísk zaručuje plynulý chod a precíznu prácu, navijak disponuje ihlovým antireverzným systémom, preto sa zastavením kľučky navijaka rotor nepohne smerom naspäť. V prvom rade ho odporúčame pre feeder lov, čím dokážeme využiť všetky prednosti ponúkané navijakom.
Pozrite sa aj Extra Carp Formička Method Feeder (8606013287197)
Pozrite sa aj
- Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Betaine (8054393135803)
- Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Krill (8054393135810)
- Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Halibut (8054393135827)
- Sensas 3000 Method Feeder Carp 1 kg (3297830707019)
- Mikbaits Carp Feeder mix Med 1 kg (8595602234516)
- Mikbaits Carp Feeder mix Jahoda 1 kg (8595602234486)
- Sensas 3000 Method Feeder Carp Spicy 1kg (3297830707316)
- Extra Carp Method Feeder In-Line 60g (8606013288286)
- Extra Carp Method Feeder Set 20,25,30g + formička (8606013287203)
- Mikbaits Carp Feeder mix Scopex 1 kg (8595602245383)
- Mikbaits Carp Feeder mix Monster Halibut 1 kg (8595602234554)
- Sensas 3000 Method Feeder Carp Pellets 1 kg (3297830707217)
- Mikbaits Carp Feeder mix Pikantná slivka 1 kg (8595602234530)
- Mikbaits Carp Feeder mix Polnočný pomaranč 1 kg (8595602234523)
- Mikbaits Carp Feeder, mix Modrý cesnak, 1 kg (8595602234547)
- Extra Carp Method Feeder In-Line 30 g (8606013287180)
- Extra Carp Method Feeder In-Line 40 g (8606013287227)
- Extra Carp Method Feeder In-Line 50 g (8606013288279)
- Extra Carp Method Feeder In-Line 25 g (8606013287173)
- Extra Carp Method Feeder In-Line 20 g (8606013287166)
Carp expert navijak black shadow light feeder 4000
Ako ďalší prvok je čierne telo skombinované so zlatými doplnkami. Pod príjemným vzhľadom a dizajnom sa skrýva presvedčivá vnútorná štruktúra s antireverzným systémom s ihlovým ložiskom, ktoré zaručuje dokonalý výkon. Odolnosť a hladký chod zaisťujú 7+1 ložiská, zatiaľ čo dokonalý systém zdvihu cievky vedie k plynulému kladeniu šnúry aj pri použití tenkých priemerov. Má všestrannú, jemne nastaviteľnú voľnobežnú brzdu a presnú prednú brzdu. Black Shadow Light Feeder je naozaj kompaktný kúsok z radu Carp Expert, ktorý je profesionálnou voľbou pre rybárov.
Objav podobné ako Carp expert navijak black shadow light feeder 4000
Carp expert navijak neo runner 6000
V tomto prípade, pokiaľ nie je potrebné nahodiť ďaleko z brehu, dokonale zastane svoje miesto. Nie je príliš ťažký (427 g), preto je možné ho použiť aj s jemnejším a ľahším rybárskym prútom. Jeho vyváženie pritom nepokazí. Dobre poslúži hlavne na medium a medium-heavy prútoch. Klasický feeder lov je možný napríklad aj s klasickým teleskopickým rybárskym prútom. Ponúka jednoduchý a spoľahlivý systém, preto ho môžeme pokojne použiť aj pri klasických dvojdielnych alebo teleskopických rybárskych prútoch. Má adekvátnu kapacitu šnúry na to, aby sme mohli použiť aj silnejšie šnúry (0,30 mm). Svoje miesto zastane aj v jemnejších, tenších boilies prútoch. Ak nechceme nahodiť ďaleko, ale je dôležitá voľnobežná brzda alebo spoľahlivý systém, tak prečo by sme pokazili vyváženie prútu veľkým a ťažkým navijakom? Iba aplikujme Carp Expert Neo Runner 6000 a užívajme si pohodlie. Vzhľadom k jeho technickým parametrom disponuje klasickým prevodovým pomerom, adekvátne silnou oceľovou osou a precíznou kľučkou. Pokiaľ vyskúšame tento navijak, ihneď uvidíme, že bude vhodný pre každú zo spomínaných metód a bude nám dobre slúžiť.
Objav podobné ako Carp expert navijak neo runner 6000
Carp expert navijak advancer runner 6000
Vnútorné 3+1 ložiská poskytujú navijaku hladký chod. Vďaka ultraľahkému grafitovému materiálu sa neunavíte ani pri celodennom používaní. Vyvážený rotor s prevodovým pomerom 4,7:1 zaručuje ľahké navíjanie. Pre zapnutie voľnobežnej brzdy potlačte dopredu rameno nachádzajúce sa v zadnej časti navijaka, potom nastavte silu brzdy pomocou otočného regulátora a voľnobežná brzda je pripravená na použitie. Počas záberu môžete ručne alebo otočením kľučky prepnúť na hlavnú brzdu. Popri bezproblémovom brzdovom systéme a spoľahlivosti na seba upozorní aj výnimočne priaznivou cenou. Odporúčame rybárom, ktorí hľadajú univerzálne použiteľný navijak s voľnobežnou brzdou.
Objav podobné ako Carp expert navijak advancer runner 6000
Carp expert navijak neo cast 150+
Neo Časť 150+ je variant Pro Časť s grafitovou cievkou. Vďaka extra veľkej kužeľovitej vysokej cievke z nej pletená šnúra alebo vlasec ľahko kĺže. Odporúčame predovšetkým Heavy a Extra- Heavy rybárske prúty 5+1 ložísk zaručuje potrebne hladký chod o navinutie adekvátneho množstva vlasca sa stará prevodový pomer 4,1:1. Dokáže pojať veľké množstvo vlasca, preto tí, čo chcú vyskúšať vyváženie, boilies metódu, tak to môžu urobiť bez akéhokoľvek prekážky. Disponuje extrémne pomalým zdvihom cievky, preto sa naviny vlasca dostávajú súbežne vedľa seba, čím môžeme získať pri nahodeniach niekoľko plusových metrov. Brzda je rýchla, ktorú jedným pootočením dokážeme uvoľniť, alebo nastaviť na potrebnú tvrdosť.
Objav podobné ako Carp expert navijak neo cast 150+
Carp expert navijak power runner 3000
Navijak sa hodí ako na delené prúty, tak aj na teleskopické. Pohodlná rukoväť s pogumovaným povrchom. Okrem feedera je možné tieto navijaky bez problémov použiť aj pre bežný lov na položenú.
Objav podobné ako Carp expert navijak power runner 3000
Carp expert navijak power runner 4000
Navijak sa hodí ako na delené prúty, tak aj na teleskopické. Pohodlná rukoväť s pogumovaným povrchom. Okrem feedera je možné tieto navijaky bez problémov použiť aj pre bežný lov na položenú.
Objav podobné ako Carp expert navijak power runner 4000
Carp expert navijak uni runner 6000
Pozrime sa, aké sú nároky, ktoré musí splniť moderný feedrový navijak s voľnobežnou brzdou: - Keď je hlavnou cieľovou rybou kapor, ktorého najviac lovíme na väčšiu vzdialenosť, musíme dokázať nahodiť s našou výstrojou ďaleko. Základným prvkom je navijak a jeho mechanizmus. Precízne ukladanie šnúry môže náš náhod predĺžiť aj o 10 metrov. Vďaka pomalému zdvíhaniu cievky sa závity šnúry dostávajú precízne vedľa seba, nekrížia sa, a preto naša šnúra beží ľahšie a plynulejšie z cievky. Á propos cievka! Navijak je inštalovaný s veľkou cievkou s priemerom 60 mm, preto aj vďaka nej môžeme navýšiť dĺžku nahodenia. - Z hľadiska použitých materiálov sme použili najoptimálnejšiu kombináciu. Má extra tvrdé grafitové telo, aby mohol vnútorný mechanizmus stabilne fungovať a nožička navijaka bola pevná. Cievka je z hliníka, preto na ňu môžeme navinúť pletenú šnúru napríklad v celej dĺžke, nebudú sa navzájom poškodzovať. Vďaka zaoblenému okraju beží šnúra bez najmenšieho trenia. Potrebne veľká kapacita šnúry napomôže k realizácii dlhých nahodení, rovnako ako potrebná rezerva pre prípad zdolávania rozmernejšej ryby. Na cievke sa nachádza kovový klip na zavesenie šnúry, vďaka jeho prevedeniu nepoškodzuje šnúru as jeho pomocou môžeme náš háčik aplikovať na to isté miesto. Klíčka je taktiež z kovu, nedeformuje sa ani pri pôsobení väčšej sily, navinutie 100gramového olova nerobí problémy, čo priznajme si, robilo problém niektorým z našich predchádzajúcich navijakov. Na navijak sa dostala rolnička s ložiskom, ktorá ani minimálne nekrúti našu šnúru. Za krútenie šnúry nie je často zodpovedný navijak, ale očká prútu, majme to vždy na pamäti. Brzda tohto navijaku si zaslúži osobnú pozornosť. Ide o klasický predný brzdový systém s množstvom lamiel, ktorý predsa len pracuje jemne a precízne, rovnomerne dávkuje šnúru, preto si môžeme byť istí, že sa nemusíme obávať straty ryby spôsobenej výpadkami brzdy. Zrátané a podržané ide o vynikajúci navijak strednej kategórie, ktorý budeme vďaka jeho náročnému vypracovaniu a precízne pracujúcemu vnútornému mechanizmu spokojne používať roky.
Objav podobné ako Carp expert navijak uni runner 6000
Carp expert navijak evolution match 4000
Výsledkom vývoja zameraného na lov kaprov od Carp Expert je tento popredný brzdový navijak, ktorý svojim prevodom a počtom ložísk, ako aj ich umiestnením, spĺňa očakávania metódy (či plavákového alebo feeder rybolovu), a to: • Musí mať hladký chod • Spoľahlivý, nie je to jednoročný kúsok • Precízny brzdový systém, v našom prípade predná brzda s veľkými lamelami • Vyvážená kľuka a rotor Vďaka plytkej cievke nie je potrebné na cievku dávať stovky metrov cenného vlasca, postačí 100-150 metrov, ale musí byť naozaj kvalitné. S ohľadom na vyššie uvedené, získavame skutočne ľahko ovládateľný, všestranný predný brzdový navijak, s ktorým bude rybolov zážitkom.
Objav podobné ako Carp expert navijak evolution match 4000
Carp expert navijak uni method 6000 lc
Vďaka vyhotoveniu potrebne veľkej cievky sa z neho ľahko odníma vlasec, umožňuje tak realizáciu presných nahodení z brehu aj do vzdialenosti nad 100m. V tom je nápomocný aj na hliníkovej cievke umiestnený pružinový klip. Veľkosť 6000 bude super spoločníkom k medium a heavy feeder prútom, v kombinácii s potrebne tenkým monofilovým vlascom, ktorý môžeme na tento navijak umiestniť v návine 380m v priemere 0,20mm. Pre bezpečnejšiu realizáciu ďalekých nahodení okrem cievky dostal aj chránič rotora, ktorý zabráni obmotaniu vlasca alebo nepríjemnému pretrhnutiu vlasca. Pri masívnom grafitovom tele bola rukoväť vyrobená zo sústruženého kovu a obsahuje držiak, ktorý dobre padne ruky. Rýchlobrzda umožňuje, aby sme ju jediným otočením uvoľnili alebo zatiahli. Estetika a spoľahlivosť - to sú vlastnosti, ktoré tento navijak spĺňa do posledného detailu.
Objav podobné ako Carp expert navijak uni method 6000 lc
Carp expert navijak power method runner 6000
Navijak sa hodí ako na delené prúty, tak aj na teleskopické. Pohodlná rukoväť s pogumovaným povrchom. Najmä jeho väčšia kapacita umožňuje hody do väčších vzdialeností, ktoré sú potrebné najmä pri love na method feeder. Okrem feedera je možné tieto navijaky bez problémov použiť aj pre bežný lov na položenú.
Objav podobné ako Carp expert navijak power method runner 6000
Carp expert naviják max2 long cast 8000
Dostatočná kapacita pre ďaleké nahadzovanie. Navijak disponuje rýchlobrzdou, vďaka ktorej je možné rýchlo reagovať na výpady rýb. Na úplné utiahnutie alebo povolenie stačí jedna otočka brzdy. Navijak okrem metódy method feeder skvele poslúži aj kaprárom pre klasický lov na položenú.
Objav podobné ako Carp expert naviják max2 long cast 8000
Carp expert prút starfish method feeder set 3,6 m 80-150 g + navijak a príslušenstvo
Rovnomenný prút Carp Expert Starfish Feeder je vynikajúci prút pre začiatočníkov i pokročilých rybárov s vrhacou záťažou 80-150 g, ideálny pre lov veľkých kaprov a amurov. Prút je dolnený navijakom Carp Expert Advancer Runner 6000, ktorý bude s prútom Starfish perfektne spolupracovať. Súčasťou balenia je aj náčinie, takže sada obsahuje sadu kŕmidla Carp Expert Method s plničkou a krabičku s príslušenstvom Rapid All-in Feeder, ktorá obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie finálnej výbavy! A aby bola sada naozaj kompletná, sú súčasťou sady aj 2 balenia Instant Bicolor Method Pop-Up, feederová podpera a vidlička na držanie prútu, ktoré sú potrebné pre správne umiestnenie vášho prútu. Súprava obsahuje: •prút Carp Expert Starfish Feeder vo verzii 3,6 m •navijak Carp Expert Advancer Runner 6000 •krabičku na náčinie Carp Expert Rapid all-in s drobným príslušenstvom •200 metrov vlasca Carp Expert Power Method •sadu kŕmidiel Carp Expert Method •sady nástrah Bazaar mix pop-up •podperu a feederovú vidličku.
Objav podobné ako Carp expert prút starfish method feeder set 3,6 m 80-150 g + navijak a príslušenstvo
Okuma navijak atomic carp 7000
3 guličkové ložiská Hliníková eloxovaná cievka Multi-disk, japonské naolejované plsťené podložky RESII: Počítačom vývážený systém vyrovnávania Tlačítko rukovätí tvaru ABS"
Objav podobné ako Okuma navijak atomic carp 7000
Okuma navijak custom carp cc 7000 fd
Koróziivzdorné grafitové telo 3 guličkové a 1 valčekové ložiská Obrábaná hliníková cievka Okrúhla kovová spona na šnúru Grafitová náhradná cievka FPD: Rýchly progresívny brzdný systém Rýchlo sklopná hliníková kľučka Drevený koniec kľučky Šnekový prenosový systém
Objav podobné ako Okuma navijak custom carp cc 7000 fd
Carp expert prút dynamic feeder 3,6 m 150 g
Pozrime sa na ne podrobnejšie! Na spodnej časti rukoväte a nad držiakom navijaka nájdete obloženie z EVA, ktoré vám umožní ľahko držať prút pri hádzaní, ľahko sa čistí a poskytuje príjemný úchop aj počas zimného rybolovu. Medzi nimi je drvená korková podložka tiež obložená EVA, ktorá je odolná voči poveternostným podmienkam a taktiež poskytuje stabilný úchop. Držiak navijaka so skrutkou na vrchu je ideálny na upevnenie navijaka a poskytuje príjemný úchop. Blank je veľmi ľahký a tenký: 360/150g - 14mm 390/150g - 15mm 360/180g - 14,3mm 390/180g - 15,3mm 420/180g - 15,5mm Tento rybársky prút je ľahko ovládateľný a umožňuje dynamické hody! Vzdialenosť medzi držiakom navijaka a koncom prútu bola tiež navrhnutá tak, aby sa prispôsobila potrebám stále väčších hodov! V 360 verziách je to 45 cm, v 390 verziách je to 47 cm av 420 verziách je to 49 cm. S nárastom dĺžky prútu sa zvyšuje aj vzdialenosť medzi držiakom navijaka a koncom prútu, ktorá sa prispôsobuje technickým požiadavkám na stále väčšie hody. Každá verzia má priemer miešacieho kruhu („K“ kruh) 30 mm, na ktorom sa náš vlasec ľahko posúva, aj keď používame väčšie navijaky. Dva najväčšie kruhy sú dvojnohé, čo prútu pridáva extra silu a stabilitu vo svojej hrubšej časti. Vo všetkých verziách je 8 kruhov na prúte a 5 kruhov na zápletku. Dizajn zápletku zabráni zakrúteniu vlascu počas hodu, čo nás uchráni mnohým frustráciam a zlomeniu vlascu. Po nadviazaní vlascu má rybársky prút veľmi určitý a pevný charakter, čo predurčuje presné hody a presné zdolávanie! Celkovo ide o veľmi dobre navrhnutý a vykonaný prút, ktorý je vhodný nielen na bežný rybolov, ale aj na súťaženie. Kto môže, nech si ho vyskúša! Určite nebudete sklamaní!
Objav podobné ako Carp expert prút dynamic feeder 3,6 m 150 g
Carp expert prút dynamic feeder 3,9 m 180 g
Pozrime sa na ne podrobnejšie! Na spodnej časti rukoväte a nad držiakom navijaka nájdete obloženie z EVA, ktoré vám umožní ľahko držať prút pri hádzaní, ľahko sa čistí a poskytuje príjemný úchop aj počas zimného rybolovu. Medzi nimi je drvená korková podložka tiež obložená EVA, ktorá je odolná voči poveternostným podmienkam a taktiež poskytuje stabilný úchop. Držiak navijaka so skrutkou na vrchu je ideálny na upevnenie navijaka a poskytuje príjemný úchop. Blank je veľmi ľahký a tenký: 360/150g - 14mm 390/150g - 15mm 360/180g - 14,3mm 390/180g - 15,3mm 420/180g - 15,5mm Tento rybársky prút je ľahko ovládateľný a umožňuje dynamické hody! Vzdialenosť medzi držiakom navijaka a koncom prútu bola tiež navrhnutá tak, aby sa prispôsobila potrebám stále väčších hodov! V 360 verziách je to 45 cm, v 390 verziách je to 47 cm av 420 verziách je to 49 cm. S nárastom dĺžky prútu sa zvyšuje aj vzdialenosť medzi držiakom navijaka a koncom prútu, ktorá sa prispôsobuje technickým požiadavkám na stále väčšie hody. Každá verzia má priemer miešacieho kruhu („K“ kruh) 30 mm, na ktorom sa náš vlasec ľahko posúva, aj keď používame väčšie navijaky. Dva najväčšie kruhy sú dvojnohé, čo prútu pridáva extra silu a stabilitu vo svojej hrubšej časti. Vo všetkých verziách je 8 kruhov na prúte a 5 kruhov na zápletku. Dizajn zápletku zabráni zakrúteniu vlascu počas hodu, čo nás uchráni mnohým frustráciam a zlomeniu vlascu. Po nadviazaní vlascu má rybársky prút veľmi určitý a pevný charakter, čo predurčuje presné hody a presné zdolávanie! Celkovo ide o veľmi dobre navrhnutý a vykonaný prút, ktorý je vhodný nielen na bežný rybolov, ale aj na súťaženie. Kto môže, nech si ho vyskúša! Určite nebudete sklamaní!
Objav podobné ako Carp expert prút dynamic feeder 3,9 m 180 g
Carp expert prút black shadow feeder 3,6 m 120 g
O 3dielnych deličkách tohto radu môžeme povedať, že poskytujú adekvátne riešenie aj počas lovu najväčších kaprov, a to za priaznivých transportných parametrov. Majú parabolický a pevný charakter so 60–120 gramovou vrhacou záťažou. Vďaka materiálu IM8 majú dokonale pružnú akciu, blank počas nahadzovania a výlovu z vody nadpriemerne dobre tvrdne, čím poskytuje veľmi priaznivé nahadzovacie vlastnosti, preto je vhodný aj na lov na väčšie vzdialenosti. Okrem feeder lovu na väčšie vzdialenosti môže byť dobrou voľbou do tečúcich vôd, pretože má väčšie očká oproti tradičným prútom, čo platí aj pre očká na 3 rôznych špičkách. To zabráni nepríjemným zaseknutím šnúry medzi očkami na danej úrovni. Black Shadow Feeder je v ponuke CXP veľmi kompaktným kusom, a pretože má veľmi priaznivé transportné rozmery, ponúka profesionálne riešenie rybárom, ktorí uprednostňujú lov väčších rýb.
Objav podobné ako Carp expert prút black shadow feeder 3,6 m 120 g
Carp expert prút black shadow feeder 3,9 m 120 g
O 3dielnych deličkách tohto radu môžeme povedať, že poskytujú adekvátne riešenie aj počas lovu najväčších kaprov, a to za priaznivých transportných parametrov. Majú parabolický a pevný charakter so 60–120 gramovou vrhacou záťažou. Vďaka materiálu IM8 majú dokonale pružnú akciu, blank počas nahadzovania a výlovu z vody nadpriemerne dobre tvrdne, čím poskytuje veľmi priaznivé nahadzovacie vlastnosti, preto je vhodný aj na lov na väčšie vzdialenosti. Okrem feeder lovu na väčšie vzdialenosti môže byť dobrou voľbou do tečúcich vôd, pretože má väčšie očká oproti tradičným prútom, čo platí aj pre očká na 3 rôznych špičkách. To zabráni nepríjemným zaseknutím šnúry medzi očkami na danej úrovni. Black Shadow Feeder je v ponuke CXP veľmi kompaktným kusom, a pretože má veľmi priaznivé transportné rozmery, ponúka profesionálne riešenie rybárom, ktorí uprednostňujú lov väčších rýb.
Objav podobné ako Carp expert prút black shadow feeder 3,9 m 120 g
Carp expert prút fine method feeder 3,6 m 90 g
Prúty sú k dispozícii celkom v 4 rôznych dĺžkach, v každom prevedení sú vybavené 3 spičkami rôznych tvrdostí. Najkratšia, 3metrová verzia ponúka riešenie pre najmenšie vody, s ďalšou, 330, môžete loviť s presnosťou do 40-50 metrov. A ak by tieto vzdialenosti lovu nestačili, je vhodné zaobstarať si 360, ktorá dokáže pokryť až 60-65 metrov, alebo 390, s ktorou môžete dosiahnuť aj 80 metrovú vzdialenosť lovu. Fine Method Feeders sú vyrobené z karbónového materiálu IM12, takže ide o pozoruhodne ľahké, schopné prúty, ktoré sa samozrejme nezľaknú ani väčších rýb. Túto sériu vrelo odporúčame rekreačným rybárom, ktorí majú v obľube kvalitnú výbavu, ako aj tým, ktorí sa feederm zabíjajú závodne, ale nemôžu alebo nechcú minúť veľké časti za prút. Fine Method Feeders sú pre nich ideálnym riešením! Prút má najčastejšie používané skrutkové sedlo navijaka. Obľúbenosť tohto typu používaného už niekoľko desaťročí spočíva v jeho jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Navijak je upevnený dvoma čeľusťami s plastovými vložkami, z ktorých jednu je možné utiahnuť veľkou maticou. S výrobou SIC očiek sa umožnilo použitie vložiek do očiek, ktoré sú elegantnejšie, tenšie av neposlednom rade výrazne jednoduchšie ako predchádzajúce typy. Vďaka unikátnym vlastnostiam karbidu kremíka sú tieto odľahčené, tenko lemované krúžky odolné aj voči abrazívnym účinkom nahadzovania a zdolávania.
Objav podobné ako Carp expert prút fine method feeder 3,6 m 90 g
Carp expert prút fine method feeder 3,9 m 90 g
Prúty sú k dispozícii celkom v 4 rôznych dĺžkach, v každom prevedení sú vybavené 3 spičkami rôznych tvrdostí. Najkratšia, 3metrová verzia ponúka riešenie pre najmenšie vody, s ďalšou, 330, môžete loviť s presnosťou do 40-50 metrov. A ak by tieto vzdialenosti lovu nestačili, je vhodné zaobstarať si 360, ktorá dokáže pokryť až 60-65 metrov, alebo 390, s ktorou môžete dosiahnuť aj 80 metrovú vzdialenosť lovu. Fine Method Feeders sú vyrobené z karbónového materiálu IM12, takže ide o pozoruhodne ľahké, schopné prúty, ktoré sa samozrejme nezľaknú ani väčších rýb. Túto sériu vrelo odporúčame rekreačným rybárom, ktorí majú v obľube kvalitnú výbavu, ako aj tým, ktorí sa feederm zabíjajú závodne, ale nemôžu alebo nechcú minúť veľké časti za prút. Fine Method Feeders sú pre nich ideálnym riešením! Prút má najčastejšie používané skrutkové sedlo navijaka. Obľúbenosť tohto typu používaného už niekoľko desaťročí spočíva v jeho jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Navijak je upevnený dvoma čeľusťami s plastovými vložkami, z ktorých jednu je možné utiahnuť veľkou maticou. S výrobou SIC očiek sa umožnilo použitie vložiek do očiek, ktoré sú elegantnejšie, tenšie av neposlednom rade výrazne jednoduchšie ako predchádzajúce typy. Vďaka unikátnym vlastnostiam karbidu kremíka sú tieto odľahčené, tenko lemované krúžky odolné aj voči abrazívnym účinkom nahadzovania a zdolávania.
Objav podobné ako Carp expert prút fine method feeder 3,9 m 90 g
Carp expert prút fine method feeder 3 m 90 g
Prúty sú k dispozícii celkom v 4 rôznych dĺžkach, v každom prevedení sú vybavené 3 spičkami rôznych tvrdostí. Najkratšia, 3metrová verzia ponúka riešenie pre najmenšie vody, s ďalšou, 330, môžete loviť s presnosťou do 40-50 metrov. A ak by tieto vzdialenosti lovu nestačili, je vhodné zaobstarať si 360, ktorá dokáže pokryť až 60-65 metrov, alebo 390, s ktorou môžete dosiahnuť aj 80 metrovú vzdialenosť lovu. Fine Method Feeders sú vyrobené z karbónového materiálu IM12, takže ide o pozoruhodne ľahké, schopné prúty, ktoré sa samozrejme nezľaknú ani väčších rýb. Túto sériu vrelo odporúčame rekreačným rybárom, ktorí majú v obľube kvalitnú výbavu, ako aj tým, ktorí sa feederm zabíjajú závodne, ale nemôžu alebo nechcú minúť veľké časti za prút. Fine Method Feeders sú pre nich ideálnym riešením! Prút má najčastejšie používané skrutkové sedlo navijaka. Obľúbenosť tohto typu používaného už niekoľko desaťročí spočíva v jeho jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Navijak je upevnený dvoma čeľusťami s plastovými vložkami, z ktorých jednu je možné utiahnuť veľkou maticou. S výrobou SIC očiek sa umožnilo použitie vložiek do očiek, ktoré sú elegantnejšie, tenšie av neposlednom rade výrazne jednoduchšie ako predchádzajúce typy. Vďaka unikátnym vlastnostiam karbidu kremíka sú tieto odľahčené, tenko lemované krúžky odolné aj voči abrazívnym účinkom nahadzovania a zdolávania.
Objav podobné ako Carp expert prút fine method feeder 3 m 90 g
Carp expert prút fine method feeder 3,3 m 90 g
Prúty sú k dispozícii celkom v 4 rôznych dĺžkach, v každom prevedení sú vybavené 3 spičkami rôznych tvrdostí. Najkratšia, 3metrová verzia ponúka riešenie pre najmenšie vody, s ďalšou, 330, môžete loviť s presnosťou do 40-50 metrov. A ak by tieto vzdialenosti lovu nestačili, je vhodné zaobstarať si 360, ktorá dokáže pokryť až 60-65 metrov, alebo 390, s ktorou môžete dosiahnuť aj 80 metrovú vzdialenosť lovu. Fine Method Feeders sú vyrobené z karbónového materiálu IM12, takže ide o pozoruhodne ľahké, schopné prúty, ktoré sa samozrejme nezľaknú ani väčších rýb. Túto sériu vrelo odporúčame rekreačným rybárom, ktorí majú v obľube kvalitnú výbavu, ako aj tým, ktorí sa feederm zabíjajú závodne, ale nemôžu alebo nechcú minúť veľké časti za prút. Fine Method Feeders sú pre nich ideálnym riešením! Prút má najčastejšie používané skrutkové sedlo navijaka. Obľúbenosť tohto typu používaného už niekoľko desaťročí spočíva v jeho jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Navijak je upevnený dvoma čeľusťami s plastovými vložkami, z ktorých jednu je možné utiahnuť veľkou maticou. S výrobou SIC očiek sa umožnilo použitie vložiek do očiek, ktoré sú elegantnejšie, tenšie av neposlednom rade výrazne jednoduchšie ako predchádzajúce typy. Vďaka unikátnym vlastnostiam karbidu kremíka sú tieto odľahčené, tenko lemované krúžky odolné aj voči abrazívnym účinkom nahadzovania a zdolávania.
Objav podobné ako Carp expert prút fine method feeder 3,3 m 90 g
Carp zoom navijak feeder competition serie fine feeder 5000 fd
Precízny chod zaisťuje 5+1 ložísk. Má jemne nastaviteľnú prednú brzdu s nelepivými segmentmi. Vo výbave je aj náhradná grafitová cievka. •Návin na 1 otočenie kľučky 87 cm
Objav podobné ako Carp zoom navijak feeder competition serie fine feeder 5000 fd
Carp zoom naviják feeder competition feedercast 4000bbc
Širokorozsahový systém dvojitej brzdy nám umožňuje aj to najpresnejšie nastavenie. Jemná predná brzda nám pomôže unaviť a zdolať aj kapitálne ryby. Plytký hliníkový navijak je vybavený klipom, ktorý nám uľahčí presné nahadzovanie. Tento navijak bude naším spoľahlivým sprievodcom nielen pri závodoch, ale aj pri každodennom rybolove. •Návin na 1 otočenie kľučky: 76 cm •Kapacita (mm/m): 0.22/200 0.28/160 0.35/130
Objav podobné ako Carp zoom naviják feeder competition feedercast 4000bbc
Carp zoom naviják feeder competition feedercast 6000bbc
Širokorozsahový systém dvojitej brzdy nám umožňuje aj to najpresnejšie nastavenie. Jemná predná brzda nám pomôže unaviť a zdolať aj kapitálne ryby. Plytký hliníkový navijak je vybavený klipom, ktorý nám uľahčí presné nahadzovanie. Tento navijak bude naším spoľahlivým sprievodcom nielen pri závodoch, ale aj pri každodennom rybolove. •Návin na 1 otočenie kľučky: 83 cm •Kapacita (mm/m): 0.22/260 0.28/220 0.35/180
Objav podobné ako Carp zoom naviják feeder competition feedercast 6000bbc
Carp zoom navijak feeder competition superb lc6000
Pri nahadzovaní sa vlasec odvíja bez odporu od kovovej cievky, ktorá má mierne zúžený profil a špeciálne skosený okraj, ktorý umožňuje dosiahnuť veľké vzdialenosti. Vzhľadom k plytkej konštrukcii bubna nie je potrebné žiadne dodatočné podplňovanie, takže ho stačí naplniť iba potrebným množstvom vlasca. Hladký chod a bezchybná prevádzka zaisťujú 5+1 ložiská s vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu. Zberacie rameno má silové prevedenie a ľahko sa vracia do pokojového stavu, keď je cievka v otvorenej polohe. Brzda je vyladená av kombinácii s prevodovým pomerom 4,7:1 je dôstojným súperom kapitálnych rýb. Kľučka je vyrobená z kovu a vybavená veľkou a pohodlnou rukoväťou.
Objav podobné ako Carp zoom navijak feeder competition superb lc6000
Carp zoom navijak feeder competition osmium 6000
Vďaka konštrukcii ráfika bubna kladie vlasec pri nahadzovaní minimálny odpor a vďaka plytkej cievke je zaistené hospodárne využitie vlasca. Robustné rameno nábehu, presný pohon vybavený 5+1 ložiskami je veľmi spoľahlivý, široko nastaviteľná nelepivá brzda, robia z tohto rybárskeho navijaku dôstojného súpera kapitálnych rýb. Odporúčame ho predovšetkým pre feederových rybárov, ale je možné ho efektívne použiť aj pre lov na boilies a pre klasických dnových rybárov.
Objav podobné ako Carp zoom navijak feeder competition osmium 6000
Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Carp Method (8054393135841)
Vnadiaca zmes pre ryby, efektívne drží ryby na lovnom mieste Vnadiaca zmes je nevyhnutným prvkom výpravy do rybárskeho revíru. Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Carp Method je vnadiaca zmes, ktorá zvádza ryby do zakrmovanej oblasti, a bude ich držať na mieste. Špeciálna receptúra rýchlo účinkuje a vnadiacu zmes využijete na krátkodobé rybárčenie. Výhodné balenie s hmotnosťou 1000 g vás nesklame aj keď sa na lov vydáte naľahko. Rozhodujúce prednosti vnadiacej zmesi Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Carp Method Vnadiaca zmes Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Carp Method navnadí a udrží ryby na mieste Hmotnost: 1000 g Ďalšie vlastnosti vnadiacej zmesi Trabucco: dráždi čuchové zmysly rýb a dráždi chuťové zmysly rýb
Objav podobné ako Trabucco GNT Feeder Expert 1 kg Carp Method (8054393135841)
Mikado navijak river flow 3004 fd
Široká cievka, solídne prevody a zosilnená os umožňuje použitie v ťažkých podmienkach lovu.
Objav podobné ako Mikado navijak river flow 3004 fd
Mikado navijak river flow 4004 fd
Široká cievka, solídne prevody a zosilnená os umožňuje použitie v ťažkých podmienkach lovu.
Objav podobné ako Mikado navijak river flow 4004 fd
Mikado navijak river flow 2004 fd
Široká cievka, solídne prevody a zosilnená os umožňuje použitie v ťažkých podmienkach lovu.
Objav podobné ako Mikado navijak river flow 2004 fd
Mikado navijak river flow 5004 fd
Široká cievka, solídne prevody a zosilnená os umožňuje použitie v ťažkých podmienkach lovu.
Objav podobné ako Mikado navijak river flow 5004 fd
Filfishing krmítko lex river feeder - 70 g
Spodná strana záťaže tohto krmítka disponuje hrotmi, vďaka ktorým sa krmítko zasekne do dna av prúde nebude uchádzať. Ďalšou výhodou je, prevedenie v CAMO farbách, takže krmítko ľahko splynie s dnom a ryby oveľa menej znervózňuje alebo plaší. •Klasické polguľaté, drôtené krmítko, vyvinuté špeciálne pre lov na feeder v tečúcich vodách •Spodná strana záťaže disponuje hrotmi, ktoré udržia krmítko na mieste aj v silnom prúde •CAMO prevedenie ľahko splynie s dnom
Objav podobné ako Filfishing krmítko lex river feeder - 70 g
Filfishing krmítko lex river feeder - 80 g
Spodná strana záťaže tohto krmítka disponuje hrotmi, vďaka ktorým sa krmítko zasekne do dna av prúde nebude uchádzať. Ďalšou výhodou je, prevedenie v CAMO farbách, takže krmítko ľahko splynie s dnom a ryby oveľa menej znervózňuje alebo plaší. •Klasické polguľaté, drôtené krmítko, vyvinuté špeciálne pre lov na feeder v tečúcich vodách •Spodná strana záťaže disponuje hrotmi, ktoré udržia krmítko na mieste aj v silnom prúde •CAMO prevedenie ľahko splynie s dnom
Objav podobné ako Filfishing krmítko lex river feeder - 80 g
Filfishing krmítko lex river feeder - 60 g
Spodná strana záťaže tohto krmítka disponuje hrotmi, vďaka ktorým sa krmítko zasekne do dna av prúde nebude uchádzať. Ďalšou výhodou je, prevedenie v CAMO farbách, takže krmítko ľahko splynie s dnom a ryby oveľa menej znervózňuje alebo plaší. •Klasické polguľaté, drôtené krmítko, vyvinuté špeciálne pre lov na feeder v tečúcich vodách •Spodná strana záťaže disponuje hrotmi, ktoré udržia krmítko na mieste aj v silnom prúde •CAMO prevedenie ľahko splynie s dnom
Objav podobné ako Filfishing krmítko lex river feeder - 60 g
Nytro prút impax commercial carp feeder 11' 3,3 m 50 g + navijak impax 4000
Tieto prúty boli používané a testované na maximum na rôznych rybárskych revíroch, čo zaisťuje, že vydrží naozaj to, čo sa od nich očakáva. Vyznačujú sa skvelým akčným blankom, ktorý nasmeruje aj tie najviac bojovné ryby priamo do vášho podberáka. Vlastnosti: •Progresívny blank vyrobený z 24T uhlíka •Vysoko kvalitné čierne eloxované očká •Integrovaný držiak háčika na prúte •Dve uhlíkové špičky (1oz = 28,34g a 2oz = 56,68g) v sade •Unikátna kombinácia deleného korku a EVA rukoväte • Skrutkovacie sedlo navijaka Nytro Navijak Impax 4000 Navijaky majú ultraľahké grafitové telo, set 4+1 guličkových ložísk a oscilačný systém s krížovým vinutím vlasca. Samozrejmosťou je aj technológia S-Curve pre dokonalé ukladanie vlasca alebo šnúry na cievku. Dostupné sú v troch veľkostiach 3000, 4000 a 5000 a primárne využitie nájdu pri technike lovu na feeder a pellet wagler, avšak používať ich môžete aj v ostatných technikách rybolovu. Vlastnosti: •Prevodový pomer 5,2:1 •Melká hliníková cievka •Vysoko pevné grafitové telo a vyvážená konštrukcia rotora •Oscilačný systém S-Curve •Dva okrúhle kovové klipy s pružinou na uchytenie vlasca alebo šnúry •Citlivá predná brzda •Ochrana proti zamotaniu a krúteniu vlasca •Obojstranná hliníková CNC kľučka
Objav podobné ako Nytro prút impax commercial carp feeder 11' 3,3 m 50 g + navijak impax 4000
Dam krmítko detek river feeder with swivel - 80 g
Veľké množstvo otvorov rýchlo uvoľňuje návnadu na dno, čo láka ryby z okolia. Ideálne na mreny a pleskáče v (pomaly) tečúcich vodách. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu zostáva krmítko bezpečne na svojom mieste na dne. Obratlík zabraňuje krúteniu vlasca.
Objav podobné ako Dam krmítko detek river feeder with swivel - 80 g
Dam krmítko detek river feeder with swivel - 60 g
Veľké množstvo otvorov rýchlo uvoľňuje návnadu na dno, čo láka ryby z okolia. Ideálne na mreny a pleskáče v (pomaly) tečúcich vodách. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu zostáva krmítko bezpečne na svojom mieste na dne. Obratlík zabraňuje krúteniu vlasca.
Objav podobné ako Dam krmítko detek river feeder with swivel - 60 g
Delphin navijak inox 7000
Elegantný dizajn navyše dotvára precízne spracované drevené madlo na kľučke, ktoré výborne padne do ruky. Rada INOX prichádza v dvoch vyhotoveniach s označením 70D a 80D. Menší brat s označením 70D má kompaktnejšie rozmery a nižšiu hmotnosť čo ho predurčuje najmä k lovu na menších vodných plochách. 80D predstavuje veľkokapacitný navijak, ktorý vďaka svojmu robustnému vyhotoveniu zvládne aj tie najťažšie výzvy pri vašich výpravách za kaprami. Disponuje cievkou, ktorá pojme naozaj veľké množstvo vlasca a umožňuje tak lov aj vo veľkých vzdialenostiach a taktiež je vhodný na ďaleké nahadzovanie. Hlavným rozdielom okrem rozmerov je vyhotovenie kľučky. Pri modeli 80D ide o bežné prevedenie upevnenia, pri ktorom sa oska prevedie telom navijaka a dotiahne sa skrutkou na opačnej strane. Kľučka modelu 70D sa upevňuje naskrutkovaním priamo do tela navijaku, nemá tak žiadnu vôľu. Vnútri oboch modelov sa nachádza zoskupenie 6+1 guličkových ložísk z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa starajú o plynulý a hladký chod. Rotujúca hlava navijaku je opatrená nenápadnými časťami, ktoré slúžia ako zábrana proti spadnutiu vlasca pod cievku a jeho následnému zamotaniu. INOX je navyše odolný voči slanej vode, čo dáva predpoklad k jeho dlhej životnosti za akýchkoľvek podmienok. Technické parametre: INOX 70D Kapacita cievky mm/m: 0.28/470, 0.30/410, 0.32/360 Prevodový pomer: 4.8:1 Počet ložísk: 6+1 Hmotnosť: 560g
Objav podobné ako Delphin navijak inox 7000
Jrc navijak rv 7000
Vďaka svojmu vzhľadu a vlastnostiam sa navijak RV skvele kombinuje s naším radom prútov JRC ROVA! •Vyvážený dizajn rotora pre optimálne položenie vlasca •Hliníková cievka •Laserom gravírovaný dizajn •Dvojité mono/copy priateľské klipy na vlaske •Hliníková rukoväť
Objav podobné ako Jrc navijak rv 7000
Carp expert desinfekcia septocarp
Skvelý na ošetrenie drobných poranení na tele ryby. Urýchľuje hojenie.
Objav podobné ako Carp expert desinfekcia septocarp
Carp expert kreslo max1
•Velá sedacia plocha 44 cm •Nastaviteľné operadlo pomocou dvoch kĺbov do ľubovoľnej polohy •Operadlo 56x58 cm •Výška sedadla je 44 cm, ktorú je možné zvýšiť pomocou ľahko nastaviteľných nožičiek, prípadne upraviť na nerovnom alebo svahovitom teréne.
Objav podobné ako Carp expert kreslo max1
Carp expert prak handy
Možno ho použiť aj pre ľahké kŕmenie kukuricou a inými semenami. Dbajte na to, aby bol prak vždy držaný v rovnakej výške a vytiahnutý na rovnakú vzdialenosť. Takto budete po určitom tréningu presný. , aby jeden prak vystreľoval vždy rovnaké gule na rovnakú vzdialenosť.
Objav podobné ako Carp expert prak handy
Okuma navijak pulzar baitfeeder 7000
5 guľkových ložísk + 1 valcové ložisko Quick-Set anti-reverse systém Hliníková strojovo obrábaná cievka Kovový guľatý klip na vlasec Grafitová náhradná cievka Hliníková ľahko zložiteľná kľučka s drevenou koncovkou Oscilačný systém S-curve Mosadzné strojovo obrábané prevody CFR: Cyclonic Flow Rotor - špeciálny rotor vytvára cyklonické vzduchové prúdenie, ktoré výrazným spôsobom urýchľuje sušenie
Objav podobné ako Okuma navijak pulzar baitfeeder 7000
Fox navijak eos new 7000
Fox Navijak Eos New 7000
Objav podobné ako Fox navijak eos new 7000
Delphin navijak legius 7t 7000
Špecifické frézovanie cievky s X-ovými otvormi a efektné drevené madlo mu pridávajú na elegancii a originálnosti. Základom navijaku LEGIUS je však jeho odolné, pevné telo a spoľahlivý vnútorný mechanizmus, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Mechanizmus disponuje sústavou až 8 (7+1) guličkových ložísk, čo sa prejaví jeho hladkým a tichým chodom. Vyvážený rotor a ideálny prevodový pomer 5.2:1 umožňujú ľahké a rýchle sťahovanie montáží a príjemné zdolávanie úlovkov. Citlivá voľnobežná aj predná brzda poskytujú dokonale presné dávkovanie brzdnej sily, či už pri zábere alebo počas zdolávania. V základe je LEGIUS dodávaný s hlbokou kovovou cievkou, ktorá disponuje skosenou odhodovou hranou, pre ľahšie odvíjanie vlasca počas nahadzovania. Svojou kapacitou pojme dostatočné množstvo vlasca potrebného pri love na väčšie vzdialenosti. Cievka je navyše opatrená kovovým klipom, umožňujúcim zaklipovanie vlasca za účelom čo najpresnejších hodov na vaše kŕmne miesto. V prípade potreby sú k dispozícii samostatne dokúpiteľné hlboké aj plytké náhradné cievky. Kapacita hlbokej cievky mm/m: 0.25/490, 0.28/390, 0.30/350
Objav podobné ako Delphin navijak legius 7t 7000
Delphin navijak partisan 7t 7000
Základom navijaku je pevné ale ľahké telo z mimoriadne odolného, tvrdeného ABS plastu, ktorý bez problémov odolá aj veľkej záťaži. Plynulý a hladký chod zaisťuje prepracovaný vnútorný mechanizmus s vyváženým rotorom a sústavou 3+1 guličkových ložísk. Prevodový pomer 5.2:1 umožní rýchle sťahovanie montáže aj bezproblémové zdolávanie rýb. Pre pohodlnú manipuláciu sme navijak osadili kovovou kľučkou s masívnym pogumovaným madlom, ktoré perfektne sadne medzi prstami. Citlivá voľnobežná brzda vám umožní presné nastavenie brzdnej sily pri zábere čo nepochybne ocenia množstvo priaznivcov tohto systému. Počas zdolávania rýb vám zase excelentne poslúži predná brzda, umožňujúca dokonalé dávkovanie brzdnej sily podľa potreby. Samozrejmosťou je hlboká kovová cievka, ktorá disponuje skosenou odhodovou hranou, pre ľahšie odvíjanie vlasca počas nahadzovania. Svojou kapacitou pojme dostatočné množstvo vlasca potrebného pri love na väčšie vzdialenosti a to najmä pri veľkostiach 6T a 7T. Cievka je navyše opatrená kovovým klipom, umožňujúcim zaklipovanie vlasca za účelom čo najpresnejších hodov na vaše kŕmne miesto. V prípade potreby sú k dispozícii samostatne dokúpiteľné hlboké aj plytké náhradné cievky. Kapacita hlbokej cievky mm/m: 0.25/490, 0.28/390, 0.30/350
Objav podobné ako Delphin navijak partisan 7t 7000
Delphin navijak epix 7t 7000
Základom navijaku je pevné ale ľahké telo z mimoriadne odolného, tvrdeného ABS plastu, ktorý bez problémov odolá aj veľkej záťaži. Plynulý a hladký chod zaisťuje prepracovaný vnútorný mechanizmus s vyváženým rotorom a sústavou 3+1 guličkových ložísk. Prevodový pomer 5.2:1 umožní rýchle sťahovanie montáže aj bezproblémové zdolávanie rýb. Pre pohodlnú manipuláciu sme navijak osadili kovovou kľučkou s masívnym pogumovaným madlom, ktoré perfektne sadne medzi prstami. Citlivá voľnobežná brzda vám umožní presné nastavenie brzdnej sily pri zábere čo nepochybne ocenia množstvo priaznivcov tohto systému. Počas zdolávania rýb vám zase excelentne poslúži predná brzda, umožňujúca dokonalé dávkovanie brzdnej sily podľa potreby. Samozrejmosťou je kovová cievka, ktorá disponuje skosenou odhodovou hranou, pre ľahšie odvíjanie vlasca počas nahadzovania. Je opatrená kovovým klipom, umožňujúcim zaklipovanie vlasca za účelom čo najpresnejších hodov na vaše kŕmne miesto. V prípade potreby sú k dispozícii samostatne dokúpiteľné náhradné cievky. Kapacita cievky mm/m: 0.18/650, 0.22/430 0.26/320
Objav podobné ako Delphin navijak epix 7t 7000
Pozrite sa aj
- Extra Carp Method Feeder Set 20, 30 g + formička (8606013288149)
- River 6899
- PHILCO PHTB 7000 (PHTB 7000 )
- DELPHIN ARMADA CARP BLACKWAY / 3 DIELY 360CM/3,00LBS, 121210463 + MANTRA 12000 NAVIJAK, 286034010
- Extra Carp Method Feeder Set 20, 30, 40 g + formička (8606013288132)
- Extra Carp Method Feeder Súprava 50 g, 60 g + formička (8606013288262)
- Trabucco Precision RPL Barbel & Carp Feeder 3,9 m 200 g (8054393137081)
- Trabucco Kompass XS Master Carp Feeder 2,7 m 75 g (8054393164094)
- Nokia 7000
- K&N Kit sania 57 – 7000 (57-7000)
- EcoFlow RIVER 2 (1ECOR620)
- EcoFlow RIVER Max (4897082662976)
- Delphin Prsačky River (JVR069924NAD)
- DELPHIN MAGMA M3 METHOD FEEDER/3 DIELY 360CM/215G, 101000297 + LEEDER FDR 7T VEL. 7000, 101001224
- DELPHIN MAGMA M3 HEAVY FEEDER/3 DIELY 360CM/150G, 101000293 + LEEDER FDR 7T VEL. 7000, 101001224
- Angling Pursuits Feeder Max Medium 3 m 75 g + Carp Runner Max 40 (5060382746755)
- BEURER HR 7000
- Sema Therapy RD - Navijak
- Sema - Navijak Emotion TS
- Shimano - Navijak Super GT
- EcoFlow RIVER 2 Max (1ECOR623)
- EcoFlow RIVER 2 Pro (1ECOR620P)